PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

باران
10-03-2008, 17:15
دوستان لطفا بگن این وسایلی که با امتیاز خریداری میشن نه با پول به چه دردی میخورن و استفادشون پیه؟

saiiddz
10-03-2008, 17:37
دوستان لطفا بگن این وسایلی که با امتیاز خریداری میشن نه با پول به چه دردی میخورن و استفادشون پیه؟
اونا مربوط به شغل سیمز ها میشه
در بعضی بسته ها هم ماله هدیه ای هست که دوستان سیمزها به اونا میدن

Mahdi_Co_1368
10-03-2008, 17:51
جناب باران اگه به صفحات قبل یه سری بزنید ، توضیحات خوبی را در این باره پیدا خواهید کرد.

حالا من چند تا سوال از بچه های این تاپیک داشتم...

1- The Sims 2 SummerLife ، پچ مربوط به کدوم بسته ی الحاقی است؟
2- The Sims 2 Christmas party ، پچ مربوط به کدوم بسته ی الحاقی است؟
3- The Sims 2 Body Shop ، پچ مربوط به کدوم بسته ی الحاقی است؟

frnsh
10-03-2008, 20:58
نسخه های تکمیلی The Sims 2 به ترتیب انتشار:

The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Business
The Sims 2: Pets
The Sims 2: Seasons
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: FreeTime

ممنونم.

هوس جان تشکر
ولی اینا همش نیستن
فکر میکنم توی صفحات قبل باشه

میشه بگی کجا؟:31:

بعضيها رو جا گذاشتيد كه من كاملشون كردم:

The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Business
the sims 2 : Family Fun stuff
The Sims 2: Pets
The Sims™ 2 Celebration! Stuff
The Sims 2 Glamour Life Stuff
The Sims 2: Seasons
The Sims 2 Kitchen & Bath Interior Design Stuff Pack
The Sims 2 H&M® Fashion Stuff Pack
The Sims 2 Teen Style Stuff Pack
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: FreeTime

وای. یعنی چی اینا رو کامل کردی؟:31: یعنی توی بازار نیستن؟ از نت گرفتی؟

بعضی هاش برای بیشتر کردن مهارتها به درد میخوره که سریعتر پر شن. هر مهارتی که مربوط به شغلشه. مثلا اگه شغلت military هست و مهارت body رو میخوای یه چیزی که داره مهارتت رو زودتر پر میکنه.

Only Pes
10-03-2008, 21:37
مثلا اون چیزی که یارو میره توش برق میگیرش برای چیه؟؟؟؟!

باران
11-03-2008, 00:11

دوستان لطف کنن توضیح کامل بدن 60 صفحه کم نیست
حداقل صفحاتی که قبلا توضیح داده شده را بگید ممنون

Oracle_Eldorado
11-03-2008, 01:23
جناب باران اگه به صفحات قبل یه سری بزنید ، توضیحات خوبی را در این باره پیدا خواهید کرد.

عزیزم اینا همه روی The Sims 2 نصب میشن .

XYZ2007
11-03-2008, 11:17
با سلام
عزیزم شما باید کرک کپی کنی
اگه کرکت مشکل داره بگو لینکش رو میزاریم
موفق باشی

سلام دوست عزيز

اگه ميشه لينك كرك دانشگاه رو برام بزار دست درد نكنه اگه فايل MDS دانشگاه رو هم داري برام بزار.

متشكرم...

Oracle_Eldorado
11-03-2008, 11:38
درخواست کرک و سریال بازی ها اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Maggy_P
11-03-2008, 13:59

1 و 2 : مال سيمز 2 يعني روي سيمز 2 نصب ميشه
3 : اين يك برنامه هست كه همراه سيمز 2 نصب ميشه و پچ جداگانه نيست:10:

ebrahim1341
11-03-2008, 15:41
با سلام به دوستان جامعه مجازي سيمز
من قبلا بازي سيمز اصلي و سپس seasons را نصب كرده بودم ولي حالا بعد از نصب يه برنامه ديگه و همينطور كرك كردن آن مثل ‍Glamour life stuff با پيام زير روبرو ميشوم . لطفا از مديران محترم و كاربران گرامي خواهشمندم در اين مورد راهنمائي بفرمايند .
با تشكر فراوان
you are running a wrong version of the sims 2.Please run the sims 2 seasons instead.

milad_Z
11-03-2008, 15:57
ببینم این سیمز که هی تو ماهواره تبلیغ میکنه چیه؟؟؟ که تو جزیره داره زندگی میکنه؟؟؟ با نیزه داره شکار میکنه؟؟؟؟ چون به فرانسوی نوشت اسمشو نفهمیدم

یه سوال دیگه هم داشتم این سیمز فسقلیه که همشون عین کارتون ژاپنیا هستن چیه؟؟؟

saiiddz
11-03-2008, 16:55
ببینم این سیمز که هی تو ماهواره تبلیغ میکنه چیه؟؟؟ که تو جزیره داره زندگی میکنه؟؟؟ با نیزه داره شکار میکنه؟؟؟؟ چون به فرانسوی نوشت اسمشو نفهمیدم

یه سوال دیگه هم داشتم این سیمز فسقلیه که همشون عین کارتون ژاپنیا هستن چیه؟؟؟
اولی Sims2 Castaway هست
دومی مخصوص بچه ها
موفق باشی

saiiddz
11-03-2008, 17:03
من قبلا بازي سيمز اصلي و سپس seasons را نصب كرده بودم ولي حالا بعد از نصب يه برنامه ديگه و همينطور كرك كردن آن مثل ‍Glamour life stuff با پيام زير روبرو ميشوم . لطفا از مديران محترم و كاربران گرامي خواهشمندم در اين مورد راهنمائي بفرمايند .
با تشكر فراوان
you are running a wrong version of the sims 2.Please run thethe sims 2 seasons instead.
با سلام
معنیش میشه
شما اجرا کردید یک نسخه ی غیر قانونی(اشتباه) از سیمز 2.لطفآ the sims 2 seasons رو عوض کرده وبعد اجرا کنید
دوستان کمک کنن
موفق باشید

milad_Z
11-03-2008, 18:53
شما سایتی نمیشناسین که بشه از توش مدل مو و لباس و قیافه دانلود کرد؟؟؟

Mahdi_Co_1368
12-03-2008, 12:21

در حالت عادی وقتی وارد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشی صفحه ای ظاهر میشه که در حوالی بالای این صفحه یه گزینه ی خیلی کوچولو به اسم here هست که وقتی اونو زدی تازه میشه گفت که وارد سایت شدی....
اگه دوست داری همه ی دانلود ها باز بشن میتونی از عضویت من استفاده کنی
E-mail: seasouti@yahoo.com
Password: seasout

simsbaz2
12-03-2008, 20:26
باسلام..

میدونین سیمز3 19 مارس وارد بازار میشه؟

اینم سایتش:

havas_1980
12-03-2008, 21:40
باسلام..
میدونین سیمز3 19 مارس وارد بازار میشه؟
اینم سایتش:
دوست عزیز! قرار هست اطلاعات بازی در اون تاریخ منتشر بشه نه اینکه خود بازی.

تاپیک The Sims 3 در این آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید...

milad_Z
13-03-2008, 05:20
در حالت عادی وقتی وارد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشی صفحه ای ظاهر میشه که در حوالی بالای این صفحه یه گزینه ی خیلی کوچولو به اسم here هست که وقتی اونو زدی تازه میشه گفت که وارد سایت شدی....
اگه دوست داری همه ی دانلود ها باز بشن میتونی از عضویت من استفاده کنی
E-mail: seasouti@yahoo.com
Password: seasout
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست من خیلی خیلی خیلی ممنون...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
13-03-2008, 15:14
با سلام

نمیخوام تبلیقی بشه
ولی میتونی از سایت مگی که از آواترش میتونی بگیری استفاده کنی
در ضمن صفحات قبل هم هست

ebrahim1341
13-03-2008, 15:45
كسي پيدا نمشه جواب سول ما را در پست 692 بده؟
عزت زياد

saiiddz
13-03-2008, 15:48
عزت زياد
سوالتون رو بگید لطفآ

frnsh
15-03-2008, 22:09
عزت زياد

راست میگه پستت رو از نو بده:31:

end_of_world
16-03-2008, 01:13
عزت زياد
پست 692 براي شما نيست كه
بهتره دوباره بپرسي عزيز:46:

treason_boys
16-03-2008, 03:40
سلام
من به هر بدبختی بود سیمزمو موفق شدم بچه دار کنم
ولی بچه وقتی بزرگ شد یه چند روزی fun قرمز داشت یعنی صفر بود
منم بودجه نداشتم براش اسباب بازی بخرم همینجوری ولش کردم به امان خدا
یه روز که بچه از مدرسه برگشت یه زنه با ماشین اومد بچه رو با خودش برد
حالا نمیتونم بچه رو دوباره برگردونم؟ تو رو خدا کمکم کنید...من این بچه رو با فقر و نداری بزرگ کردم!!!!!!!!
میشه کاری کرد؟؟؟؟؟
در ضمن برای یه پست 692 چه قشقرقی که راه انداختید...چه خبره..اصلا میخواین یه تاپیک جداگانه به اسم پست 692 بزنین...

saiiddz
16-03-2008, 10:01
سلام
حالا نمیتونم بچه رو دوباره برگردونم؟ تو رو خدا کمکم کنید...من این بچه رو با فقر و نداری بزرگ کردم!!!!!!!!
میشه کاری کرد؟؟؟؟؟
در ضمن برای یه پست 692 چه قشقرقی که راه انداختید...چه خبره..اصلا میخواین یه تاپیک جداگانه به اسم پست 692 بزنین...
عزیزم بچه رو بیخیال شو
اون زنه از سازمان حمایت از کودکان یا از بهزیستی میاد و بچه رو میبره
اینم یه کد که دیگه توی فقر و نداری زندگی مجازی نکنی(کاش توی زندگی واقعی هم میشود این کارو کرد)
اول کلیدهای shift,ctrl,c رو باهم توی بازی بزن و بعد کلد زیر رو وارد کن و بعد اینتر بزن
motherlode
موفق باشی

Maggy_P
16-03-2008, 18:40
سلام
میشه کاری کرد؟؟؟؟؟
چرا ميشه برش گردوند فقط بايد مدتي بگزره و بعدش زنگ بزنيد به سازمان حمايت از كودكان بعدش اون بچه اي رو كه بردن ميارن (البته بستگي داره شما كدوم گروه سني رو انتخاب كني. )
براي اينكه بچه ي خودتو بيارن بايد گروه سني بچه ي خودتو انتخاب كني:10:

Maggy_P
16-03-2008, 18:42
با تشكر فراوان
you are running a wrong version of the sims 2.Please run the sims 2 seasons instead.
هيچي فقط ميگه شما بايد همون پك فصل ها رو اجرا كني چون نسخه ي زندگي رويايي از فصلها قديمي تره :10:

Only Pes
16-03-2008, 20:19
جدیدترین نسخه ای که اومده چیه الان؟؟؟

STON-COLD
16-03-2008, 21:08
هرکی پیچ ضد سانسور رو داره واسه من بذاره
از هاردم پاک شد!

Soheil-Green
17-03-2008, 00:03
سلام،ببخشید من اسم تمامی پچ های سیمز رو به ترتیبی که هست میخواستم
اگه بذارین ممنون میشم

Maggy_P
17-03-2008, 19:20
سلام،ببخشید من اسم تمامی پچ های سیمز رو به ترتیبی که هست میخواستم
اگه بذارین ممنون میشم
اگه زحمتي نيست يك سرچي بكنيد چون چند بار پك ها رو نوشتيم :10:

جدیدترین نسخه ای که اومده چیه الان؟؟؟
the sims 2 free time:8:

treason_boys
18-03-2008, 02:11
چرا ميشه برش گردوند فقط بايد مدتي بگزره و بعدش زنگ بزنيد به سازمان حمايت از كودكان بعدش اون بچه اي رو كه بردن ميارن (البته بستگي داره شما كدوم گروه سني رو انتخاب كني. )
براي اينكه بچه ي خودتو بيارن بايد گروه سني بچه ي خودتو انتخاب كني:10:
maggy جون ایول saiidz جان از تو هم ممنونم...این sims واقعا برای خودش دنیایی ها...
1-میشه تو این بازی بری خونه کسی مهمونی؟
2-من open for buisines رو دارم میخوام یه تجارت خونگی راه بندازم ولی مشترییا می ریزن تو خونم..میشه کاری کرد که مشتریا تو خونه نیان وفقط همون جایی که اجناس هست برن؟
3-چه جوری میشه دزد شد؟؟؟!!!!بعد که دزد شدی میشه بری دزدی؟؟؟؟
4-وقتی یه شغلی رو انتخاب می کنی<مثلا پلیس> میشه وقتی سیمز می ره سر کار تو هم بری توی فضای کاریشو ببینی؟
5-بعد این خرگوشه چیه که بعضی وقتا میاد و فقط یه سیمز خواص می تونه اونو ببینه؟اگه بیاد یعنی سیمز دیوونه شده؟
6-راستی اگه به بچه کوچولوها راه رفتن وصحبت کردن یاد ندیم در آیندشون تاثیری میذاره؟
چند وقت پیش یه نفر فک کنم مگی یه لینک دانلود یه فایل pdf آمزش سیمز مال شرکت دارینوس گذاشته بود میشه لینک فایل کاملشو بزارین.
در انتها هم از همه افراد فعال تاپیک تشکر میکنم به خصوص مگی و saiidz وپیشاپیش سال نو رو به شما تبریک میگم.
آهاااااان گفتم سال نو ...میشه تو سیمزم سال نو گرفت...اینو خودم میدونم دیگه...زنگ میزنین وشیش تا از رفیقاتونو دعوت میکنین..خلاصه بساط مشروبو و دنسینگو بزن بکوبو وحالی به حولی
عید همگی مبارک....

saiiddz
18-03-2008, 09:41
هرکی پیچ ضد سانسور رو داره واسه من بذاره
از هاردم پاک شد!
توی صفحات قبل من چندتا ترینر گذاشتم(صفحه 51)
یکیش این کارو میکنه
آخه با این کار چی میشه
یعنی شما به خاطر این سیمز بازی میکنی؟!

maggy جون ایول saiidz جان از تو هم ممنونم...این sims واقعا برای خودش دنیایی ها...
2-من open for buisines رو دارم میخوام یه تجارت خونگی راه بندازم ولی مشترییا می ریزن تو خونم..میشه کاری کرد که مشتریا تو خونه نیان وفقط همون جایی که اجناس هست برن؟
4-وقتی یه شغلی رو انتخاب می کنی<مثلا پلیس> میشه وقتی سیمز می ره سر کار تو هم بری توی فضای کاریشو ببینی؟
5-بعد این خرگوشه چیه که بعضی وقتا میاد و فقط یه سیمز خواص می تونه اونو ببینه؟اگه بیاد یعنی سیمز دیوونه شده؟
6-راستی اگه به بچه کوچولوها راه رفتن وصحبت کردن یاد ندیم در آیندشون تاثیری میذاره؟
چند وقت پیش یه نفر فک کنم مگی یه لینک دانلود یه فایل pdf آمزش سیمز مال شرکت دارینوس گذاشته بود میشه لینک فایل کاملشو بزارین.
در انتها هم از همه افراد فعال تاپیک تشکر میکنم به خصوص مگی و saiidz وپیشاپیش سال نو رو به شما تبریک میگم.
آهاااااان گفتم سال نو ...میشه تو سیمزم سال نو گرفت...اینو خودم میدونم دیگه...زنگ میزنین وشیش تا از رفیقاتونو دعوت میکنین..خلاصه بساط مشروبو و دنسینگو بزن بکوبو وحالی به حولی
عید همگی مبارک....
جوابها
1-بله
2-نمیدونم.یه جایی درت کن توی زمینه خودت و جدا از خونت
3-توی بعضی سیمز ها این قابلیت وجود داره.دزدی هم توی سیمز مثل بقیه ی کارها میمونه(شما نمیبینی)
4-نه
5-اگه بیاد یعنی سیمزت افسرده شده و باید funوصحبت کردنش رو پر کنی
6-یاد میگیره ولی از هم سن و سالهای خودش بدتر میشه(میتونی از اون شیر مخصوص هم استفاده کنی)
من یه فایل پی دی اف گذاشتم که سیمز رو تقریبآ آموزش میده(صفحه 51)
نه نمیشه سال نو گرفت
شاید توی فصلی بشه
منم به شما و همه ی کاربران سایت پی سی عید رو تبریک میگم
تشکر هم لازم نیست.وظیفه ی من و تمام کاربران این سایت کمک به دیگران هست
موفق باشید

simsbaz2
18-03-2008, 20:29
سلام.توی سیمز جادوی زندگی چطوری میشه به خونه همسایه رفت؟

لطفا واضح توضیح بدین.

STON-COLD
19-03-2008, 01:39
توی صفحات قبل من چندتا ترینر گذاشتم(صفحه 51)
لینک های صفحه 51 از بین رفتند.

Maggy_P
19-03-2008, 13:08
عید همگی مبارک....

1. نه يعني توي اين پك هايي كه من دارم نميشه:46:
2. آره در خونت رو قفل كن ! :31: من خودم هميشه همين كارو ميكنم:27:
3. از توي كامپيوتر ميتوني انتخاب كني يا روزنامه. ميشه بري دزدي ولي اگه مثلا داري با همسايشون ( همسايه ي همون دزده! ) بازي ميكني ممكنه شب همون يارو بياد خونتو بزنه!:31: اما اگه داري با خود دزده ميري نميتوني ببيني كجا ميره فقط ميره و مياد:10:

4. نه
5. نه ديونه كه نشده ولي وقتي روابط اجتماعيش با مردم كم بشه اون خرگوشه مياد:10:و بايد صحبت كردنشو پر كني

6. نه من كه تاثيري نديدم:27:

عيد شما هم مبارك:11:

لطفا واضح توضیح بدین.

من كه هر كاري ميكنم نميشه بري فقط اونا ميتونن بيان:19:

saiiddz
20-03-2008, 09:49
دوستان متاسفم
مدیران لینکهارو پاک کردن
و من هم نمیخوام دوباره بزارم چون ممکنه اخطار بگیرم
در ضمن من اون ترینر رو چون باهاش میشد کارهای دیگه ای هم توی بازی بکنی گذاشتم و هدف من از بین بردن سانسور نبود
مثلآ میشد لوازم رو هرجا بخوای بزاری
موفق باشید
عیدتون هم مبارک

toodi
20-03-2008, 13:04

لطفا واضح توضیح بدین.

سیلام من دوباره بلگشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب همگی خوفین؟خوشین؟سیلامتین؟عیدت ون هم مفالک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سیمز جادوی زندگی میشه اسم انگلیسیش رو بنویسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
20-03-2008, 14:16
سیلام من دوباره بلگشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب همگی خوفین؟خوشین؟سیلامتین؟عیدت ون هم مفالک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سیمز جادوی زندگی میشه اسم انگلیسیش رو بنویسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

‍Glamour life stuff

:10:
خوش اومدي :11:

saiiddz
21-03-2008, 09:40

خوب شد اومدی
تودی جان کجا بودی این مدت باید بگم طولانی
موفق باشی

toodi
21-03-2008, 13:23
‍Glamour life stuff

:10:
خوش اومدي :11:

Ee[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فکر کدم یک سیمز دیگس میخواستم برم زودی دانلود کنم Lol [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیمز باز جان باید بگم که نمیشه توی این سیمز خونه ی همسایه رفتش اصلا کلا توی سیمز 2 امکان نداره بشه بری خونه ی همساده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میسی ملضیه شونی :40:

خوب شد اومدی
تودی جان کجا بودی این مدت باید بگم طولانی
موفق باشی

خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
ببخشید من یک سری پچ میخواستم برای بال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هرکی داره بزاره ما هم استفاده تنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
21-03-2008, 17:42
سلام
من دوباره اومدم. میگم من پکهای کامل رو میخوام. پیسی داره؟ از کجاش بگیرم؟ و اینکه قیمت دیویدی هاش چند میشه؟
ممنون

soliman
21-03-2008, 18:31
فکر نکنم به صورت پک موجود باشه .

toodi
21-03-2008, 19:12
سلام
من دوباره اومدم. میگم من پکهای کامل رو میخوام. پیسی داره؟ از کجاش بگیرم؟ و اینکه قیمت دیویدی هاش چند میشه؟
ممنون

اگر میخوای از همینجا بخری باید بری توی قسمت فروشگاه...اگر ADSL داری بهت پیشنهاد میکنم که دانلود کن من خودم با دانلود الان پک کامل سیمز رو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
یک سوال کی توی سایت EA Games عضوه؟من عضو شدم ولی کد فعال کردن یوزرم رو نمیدونم از کجا باید بگیرم توی میلی که از EA برام اومده هیچ کدی نیست برای فعال کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
22-03-2008, 09:49
اگر میخوای از همینجا بخری باید بری توی قسمت فروشگاه...اگر ADSL داری بهت پیشنهاد میکنم که دانلود کن من خودم با دانلود الان پک کامل سیمز رو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- - -
یک سوال کی توی سایت EA Games عضوه؟من عضو شدم ولی کد فعال کردن یوزرم رو نمیدونم از کجا باید بگیرم توی میلی که از EA برام اومده هیچ کدی نیست برای فعال کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
من توی سایت ناسا عضوم ولی ea نه
امتحان میکنم و بعد بهت میگم
راستی چه پچی میخوای؟

toodi
22-03-2008, 13:19
با سلام
من توی سایت ناسا عضوم ولی ea نه
امتحان میکنم و بعد بهت میگم
راستی چه پچی میخوای؟

پچ بال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
lol مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها پچ ماشین هم بزارین خسته شدم از این ماشینای تکراری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

STON-COLD
22-03-2008, 15:26
هرکی پیچ سانسور رو داره به پیام خصوصیم ارسال کنه .ممنون

frnsh
22-03-2008, 19:58
فکر نکنم به صورت پک موجود باشه .

پک منظورم اینه که مثلا pets یک پک هست:31: گیر میارم؟

- - -

adsl ندارم. میخوام بخرم. میشه آدرس فروشگاه رو بدی؟:31:

simsbaz2
22-03-2008, 21:34
سلام.اینم چندتا دانلود برای شما...

راستی (نمیخوام اسپم بشه) هرکی میخواد تو نویسندگی وبلاگم همکاری کنه لطفا تو وبلاگم (مال بلاگفا پایین نوشتم)

نظر بده.

saiiddz
23-03-2008, 07:44
پچ بال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
lol مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها پچ ماشین هم بزارین خسته شدم از این ماشینای تکراری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
ببخشید ولی پچ بال رو یکم در موردش توضیح بدید
ماشین هم واسه کدوم ورژن میخوای؟
راستی توی سایتea عضو شدم و الان راحت واردش میشم
از ایمیلی که برات میفرسته باید روی کلمه ی profiles کلیک کنی
بازم اگه مشکلی بود پیام بزن چون این بحث به سیمز مربوط نمیشه
موفق باشی

saiiddz
23-03-2008, 07:47

راستی (نمیخوام اسپم بشه) هرکی میخواد تو نویسندگی وبلاگم همکاری کنه لطفا تو وبلاگم (مال بلاگفا پایین نوشتم)

نظر بده.
از فایلهایی که واسه دانلود گذاشتی ممنون
ولی عزیزم شما بخوای نخوای داری اسپم میزاری
حالا واسه اینکه ناراحت نشی بگو کدوم یکیه
آخه دوتاست
موفق باشی

Mahdi_Co_1368
23-03-2008, 11:31
1- آیا ممکنه در این بازی ، یک زوج (زن و شوهر) آن قدر از هم متنفر بشن که طلاق بگیرن؟! اگه این طور است ، کدام یک از دو طرف ، جدا میشه و از خونه میره؟؟!!.....یا ممکنه زنی که از شوهرش جدا شده ، دوبار با یک مرد دیگه ازدواج رسمی بکنه.
2- آیا تا حالا میزان صمیمیت را به منفی صد ( تنفر کامل) رسونده اید....در این حالت آیا رویداد خاصی رخ می دهد؟!
3- آیا در زد و خورد بین دو دشمن ، امکان فوت طرفین دعوا وجود دارد؟؟!! یا نه و فقط روحیه طرفین کاسته می شود؟!

saiiddz
23-03-2008, 13:14
1- آیا ممکنه در این بازی ، یک زوج (زن و شوهر) آن قدر از هم متنفر بشن که طلاق بگیرن؟! اگه این طور است ، کدام یک از دو طرف ، جدا میشه و از خونه میره؟؟!!.....یا ممکنه زنی که از شوهرش جدا شده ، دوبار با یک مرد دیگه ازدواج رسمی بکنه.
2- آیا تا حالا میزان صمیمیت را به منفی صد ( تنفر کامل) رسونده اید....در این حالت آیا رویداد خاصی رخ می دهد؟!
3- آیا در زد و خورد بین دو دشمن ، امکان فوت طرفین دعوا وجود دارد؟؟!! یا نه و فقط روحیه طرفین کاسته می شود؟!
جواب ها
1-بله میشه از هم جدا بشن.برای این کار میتونی مثلآ با یه سیمز دختر که ازدواج کرده با پسر دیگه ای دوست بشی و با هم صمیمی بشید و بعد ازدواج کنید.پسر اولی میره(اگه میخوای خوب این مورد رو یاد بگیری بازی سیمز لایف استوریس رو بازی کن)
2-بله.با هم دعوا میکنن،میان وسطل زباله ی همدیگر رو میزنن با پا و میپاشن و....
3-نه وجود نداره.هربار دو طرف از هم فاصله میگیرن
موفق باشی

STON-COLD
23-03-2008, 13:27
چندتا سوال
1. چه جوری میشه اهنگ ریخت تو بازی (از ضبط پخش بشه)
2.من تونستم علا قه مندی رو 100 کنم حالا چه جوری ازدواج میکنن
3.کمد لباس هم میتونم بخرم چه جوری.

saiiddz
23-03-2008, 13:35
چندتا سوال
1. چه جوری میشه اهنگ ریخت تو بازی (از ضبط پخش بشه)
2.من تونستم علا قه مندی رو 100 کنم حالا چه جوری ازدواج میکنن
3.کمد لباس هم میتونم بخرم چه جوری.
جوابها
1-توی صفحات قبل مگی عزیز توضیح داده
2-روی سیمزی که میخوای باهاش ازدواج کنی کلیک کن و بعد از گزینه ها گزینه ای که اولشpهست رو انتخاب کن(کاملش یادم نیست)
3-بله میشه خرید.از اونجایی که سه تا دایره کشیده توی قسمت خرید
موفق باشی

frnsh
23-03-2008, 17:00

نظر بده.

اینا دنلود چی هستن؟

saiiddz
24-03-2008, 13:09
اینا دنلود چی هستن؟
یه راه حل
دانلود کن بعد ببین چی هستن

toodi
24-03-2008, 17:27
با سلام
ببخشید ولی پچ بال رو یکم در موردش توضیح بدید
ماشین هم واسه کدوم ورژن میخوای؟
راستی توی سایتea عضو شدم و الان راحت واردش میشم
از ایمیلی که برات میفرسته باید روی کلمه ی profiles کلیک کنی
بازم اگه مشکلی بود پیام بزن چون این بحث به سیمز مربوط نمیشه
موفق باشی

عیلک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بال مثل این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبال پروانه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا هرمدلی فقط بال باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماشین هم برای هر سری بود بود البته لفطا بیشتر برای همون نایت لایف باشه یا سری سیمز های اصلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

{ببخشید عکسه رو از توی داکیومنتم کشیدم بیرون اگه یکم ناشوره :d }

saiiddz
25-03-2008, 09:43
عیلک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بال مثل این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبال پروانه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا هرمدلی فقط بال باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماشین هم برای هر سری بود بود البته لفطا بیشتر برای همون نایت لایف باشه یا سری سیمز های اصلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

{ببخشید عکسه رو از توی داکیومنتم کشیدم بیرون اگه یکم ناشوره :d }

فهمیدم منظورتون رو
من بال ندارم ولی ماشین داشتم که به خاطر یه ویروس که بیشتر دوستان اطلاع دارن هاردم رو فرمت کردم و پاک شد(حیف خیلی باحال بودن)
دوستان ea توضیحات و عکس هایی از سیمز 3 برام فرستاده که میتونید با رجوع به تاپیک سیمز 3 ببینید
راستی تودی جان تونستی ثبت نامت رو کامل کنی؟

toodi
26-03-2008, 13:12
فهمیدم منظورتون رو
من بال ندارم ولی ماشین داشتم که به خاطر یه ویروس که بیشتر دوستان اطلاع دارن هاردم رو فرمت کردم و پاک شد(حیف خیلی باحال بودن)
دوستان ea توضیحات و عکس هایی از سیمز 3 برام فرستاده که میتونید با رجوع به تاپیک سیمز 3 ببینید
راستی تودی جان تونستی ثبت نامت رو کامل کنی؟

:19:
نه نشد ، مگر اینکه دوباره ثبت نام کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یک سوال داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هروقت پچ خونه دانلود میکنم نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه هسته اصلی داره نه چیزی...میخواستم بدونم باید جای خاصی بریزم این خونه رو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saiiddz
26-03-2008, 14:09
نه نشد ، مگر اینکه دوباره ثبت نام کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یک سوال داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هروقت پچ خونه دانلود میکنم نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه هسته اصلی داره نه چیزی...میخواستم بدونم باید جای خاصی بریزم این خونه رو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید بریزیش اینجا
Neighborhoods
موفق باشی

Mahdi_Co_1368
26-03-2008, 19:09
این هم یه سری لباس اسلامی

FRICO
29-03-2008, 19:43
سلام یه سوال داشتم ها این بازی سیمز چه طور میشه دیوار ساخت حالمو گرفته ها اگه میشه یکی توضیح بده ممنون میشم ها parviz_sport این میلمه ممنون بچه ها بای

*Necromancer
29-03-2008, 23:49
حالت build mode نداره باید یکی ازز پچا روش نصب باشه!

@R3Z
30-03-2008, 01:33
نه با عوض كردن كرك حل ميشه!

*Necromancer
30-03-2008, 01:43
البت کرک سالم سخت گیر میاد بعد این همه سال

saiiddz
30-03-2008, 08:44
سلام یه سوال داشتم ها این بازی سیمز چه طور میشه دیوار ساخت حالمو گرفته ها اگه میشه یکی توضیح بده ممنون میشم ها parviz_sport این میلمه ممنون بچه ها بای
سلام
همون طور که دوستان گفتن با جایگزین کردن کرک حل میشه
اینم لینک دانلود کرک اصلی

Maggy_P
30-03-2008, 18:43

خوب خونه رو كه ريختي به حالت يك پكيج ديده ميشه كه بايد اونو فعال كني بعش خود به خود مياد توي بازي:10:

STON-COLD
31-03-2008, 08:48
وقتی تو بازی به زنه حلقه ازدواج میدم قبول میکنه ولی چه جوری میشه ازدواج کرد.

saiiddz
31-03-2008, 09:16
وقتی تو بازی به زنه حلقه ازدواج میدم قبول میکنه ولی چه جوری میشه ازدواج کرد.
اول باید بگی پیشت بمونه
بعد حلقه بدی
و بعد یا باید بری پارک و یا یک وسیله هست به شکلنصف بیضی اونو بخری
و سیمز ها رو ببری زیرش و ...

Maggy_P
31-03-2008, 11:26
اول باید بگی پیشت بمونه
بعد حلقه بدی
و بعد یا باید بری پارک و یا یک وسیله هست به شکلنصف بیضی اونو بخری
و سیمز ها رو ببری زیرش و ...
البته ميشه توي خونه مهموني بگيري ( عروسي ) بعدش وقتي اومد زير اون وسيله ازدواج ميكنن البته اگه صندلي جلوي اون ستون بزاري مهمونها ميشينن و مراسم رو تماشا ميكنن:10:

saiiddz
31-03-2008, 12:10
البته ميشه توي خونه مهموني بگيري ( عروسي ) بعدش وقتي اومد زير اون وسيله ازدواج ميكنن البته اگه صندلي جلوي اون ستون بزاري مهمونها ميشينن و مراسم رو تماشا ميكنن:10:
بله کاملآ درسته
البته میشه خیلی زیباتر هم برگزار بشه

babak_deghat
02-04-2008, 16:02
من ویندوز ویستا دارم و sims2روش نصب کردم و همین الان آپدیتهاشو از سایتش(maxis)دانلود و نصب کردم و درست هم کار میکنه.اما وقتی میخوام universityیا هر مکمل و expansionدیگه ای نصب کنم آخر نصب که100%میشه نصب بازی میگه:the installation must sure that your product is up to dateیا یک همچین چیزی بعد ازم dvdاصلیsims2رو میخواد بعد شروع میکنه به یک چیزایی نصب کردن آخرش هم میگه:error during updateو بعد هم از نصب خارج میشه و نصب هم نمیشه.توxpیک همچین اتفاقی میفتاد ولی آخرش ارور نمیداد و میگفت:update succesful و همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشد
حالا کسی میتونه کمکم کنه؟

Maggy_P
02-04-2008, 16:36
من ویندوز ویستا دارم و sims2روش نصب کردم و همین الان آپدیتهاشو از سایتش(maxis)دانلود و نصب کردم و درست هم کار میکنه.اما وقتی میخوام universityیا هر مکمل و expansionدیگه ای نصب کنم آخر نصب که100%میشه نصب بازی میگه:the installation must sure that your product is up to dateیا یک همچین چیزی بعد ازم dvdاصلیsims2رو میخواد بعد شروع میکنه به یک چیزایی نصب کردن آخرش هم میگه:error during updateو بعد هم از نصب خارج میشه و نصب هم نمیشه.توxpیک همچین اتفاقی میفتاد ولی آخرش ارور نمیداد و میگفت:update succesful و همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشد
حالا کسی میتونه کمکم کنه؟
برو توي محلي كه سيمز 2 رو نصب كردي توي فايل CSBin دو تا فايل پكيج مانند هست اونا رو بعد از اين كه فعالشون كردي ازشون خارج شو بعدش نصب كن درست ميشه
براي منم هميشه اين مشكل پيش مياد ربطي هم به ويندوز نداره:10:

axminster
02-04-2008, 18:18
کسی می تونه بگه فرق پچ و اضافات سیمز و بسته الحاقی چیه؟

havas_1980
02-04-2008, 20:28
کسی می تونه بگه فرق پچ و اضافات سیمز و بسته الحاقی چیه؟
Patch - وصله
پچ به وصله های نرم افزاری گفته میشود که ایرادات و مشکلات بازی در اجرای حالت تکنفره, چند نفره, گرافیک, صدا و تعادل بازی ... برطرف میکند و مزیتهای جدیدی را اضافه میکند.

Core Game - نسخه اصلی
این مورد احتیاج به توضیح ندارد چون کاملا واضح هست.

The Sims 2 - منتشره درSeptember, 2004
The Sims 2: Special DVD Edition - منتشره در September, 2004
The Sims 2: Holiday Edition - منتشره در November, 2005 - شامل The Sims 2 و Sims 2: Holiday Party Pack
The Sims 2: Holiday Edition - منتشره در November, 2006 - شامل The Sims 2 و Sims 2: Happy Holiday Stuff
The Sims 2: Deluxe - منتشره در May, 2007 - شامل The Sims 2 و The Sims 2: Nightlife و Bonus DVD
The Sims 2: Double Deluxe - منتشره در April, 2008 - شامل The Sims 2: Deluxe و The Sims 2: Celebration Stuff

- Expansion Packs نسخه های تکمیلی
نسخه های تکمیلی به بازیهای گفته میشود که بازی اصلی رو تکمیل میکند, روند بازی رو تغییر میدهد و مزیتهای جدیدی رو شامل میشود.

University - منتشره در March, 2005- شامل دوره زندگی دانشگاهی - مدت عمر - شوخیها و ...
Nightlife - منتشره در September, 2005 - شامل آرزوها و خواسته ها - علم شیمی - وسایل نقلیه و ...
Open for Business - منتشره در March, 2006 - شامل داد و ستد - تجارت - آسانسور ها - ربات ها و ...
Pets - منتشره در October, 2006 - شامل سگها - گربه ها - پرندگان و ...
Seasons - منتشره در March, 2007 - شامل سیستم آب و هوا - فصلها - ماهیگیری و باغبانی و ...
Bon Voyage - منتشره در September, 2007 - شامل هتلها - تعصیلات و ...
FreeTime - منتشره در February, 2008 - شامل سرگرمیها - ورزشها - بالت - سفالگری - تعمیر ماشینها و ...

Stuff Packs - نسخه های کالایی (جنس)
نسخه های کالایی (جنس) به بازیهایی گفته میشود که فقط اجناس و اشیای جدید رو وارد بازی میکند.

Holiday Party Pack - منتشره در November, 2005
Family Fun Stuff - منتشره در April, 2006
Glamour Life Stuff - منتشره در August, 2006
Happy Holiday Stuff - منتشره در November, 2006
Celebration! Stuff - منتشره در April, 2007
H&M Fashion Stuff - منتشره در June, 2007
Teen Style Stuff - منتشره در November, 2007
Kitchen & Bath Interior Design Stuff - منتشره در April, 2008

779
03-04-2008, 18:33
Bebakhshid ke nemitoonam farsi benevisam akhe taze windows vista ultimate nast kardam va balad

nistam chejoory mishe farsi nevesht age mishe komakam konid

khob hala berim sar asl matlab ba tamam amozesh hayi ke dadin bebakhshid vali man baz ham nafahmidam ke chejoory mishe ezdevaj kard

bad agar mishe yek sity baray kharid expansion haye sims2 bedahid ya masalan yek link downloady ya updaty va baghye chon man faghat oon akhari ro daram FREETIME:13:

saiiddz
03-04-2008, 19:19
Bebakhshid ke nemitoonam farsi benevisam akhe taze windows vista ultimate nast kardam va balad

nistam chejoory mishe farsi nevesht age mishe komakam konid

khob hala berim sar asl matlab ba tamam amozesh hayi ke dadin bebakhshid vali man baz ham nafahmidam ke chejoory mishe ezdevaj kard

bad agar mishe yek sity baray kharid expansion haye sims2 bedahid ya masalan yek link downloady ya updaty va baghye chon man faghat oon akhari ro daram FREETIME:13:
در مورد ویندوز میگم که موقع نصبش باید پرشین رو برمیداشتی تا فارسی بشه
در مورد لینک هم صفحات قبل رو نگاه کن

Over-boy
04-04-2008, 12:00
میشه کسی بگه که نسخه های کالاییبازی سیمز رو از کدام شرکت تهیه کرد ؟لطفا سایتشو بگه

saiiddz
04-04-2008, 12:05
میشه کسی بگه که نسخه های کالاییبازی سیمز رو از کدام شرکت تهیه کرد ؟لطفا سایتشو بگه
اول بهتون خوش آمد میگم
نسخه ی کامل بازی رو اگه میخواهید بگیرید تویه google سرچ کنید چون نمیتونم بگم و به نوعی تبلیغه
اگه میخواهید دانلود کنید
باید اول سیمز 2 رو دانلود کنید و بعد بسته های الحاقی رو به صورت تک به تک
که لینکش تویه صفحات قبل هست
موفق باشید

Over-boy
04-04-2008, 12:53
از جوابتون ممنون
من نسخه ی free time رو دارم ولی توی سایتی رفتم که نوشته بود برای اینکه این نسخه نصب بشه باید قبلا نسخه های قبلی رو روی کامپیوتر داشت
لطفا توضیح بدید
بازم ممنون

axminster
04-04-2008, 21:28
Patch - وصله
پچ به وصله های نرم افزاری گفته میشود که ایرادات و مشکلات بازی در اجرای حالت تکنفره, چند نفره, گرافیک, صدا و تعادل بازی ... برطرف میکند و مزیتهای جدیدی را اضافه میکند.

Core Game - نسخه اصلی
این مورد احتیاج به توضیح ندارد چون کاملا واضح هست.

The Sims 2 - منتشره درSeptember, 2004
The Sims 2: Special DVD Edition - منتشره در September, 2004
The Sims 2: Holiday Edition - منتشره در November, 2005 - شامل The Sims 2 و Sims 2: Holiday Party Pack
The Sims 2: Holiday Edition - منتشره در November, 2006 - شامل The Sims 2 و Sims 2: Happy Holiday Stuff
The Sims 2: Deluxe - منتشره در May, 2007 - شامل The Sims 2 و The Sims 2: Nightlife و Bonus DVD
The Sims 2: Double Deluxe - منتشره در April, 2008 - شامل The Sims 2: Deluxe و The Sims 2: Celebration Stuff

- Expansion Packs نسخه های تکمیلی
نسخه های تکمیلی به بازیهای گفته میشود که بازی اصلی رو تکمیل میکند, روند بازی رو تغییر میدهد و مزیتهای جدیدی رو شامل میشود.

University - منتشره در March, 2005- شامل دوره زندگی دانشگاهی - مدت عمر - شوخیها و ...
Nightlife - منتشره در September, 2005 - شامل آرزوها و خواسته ها - علم شیمی - وسایل نقلیه و ...
Open for Business - منتشره در March, 2006 - شامل داد و ستد - تجارت - آسانسور ها - ربات ها و ...
Pets - منتشره در October, 2006 - شامل سگها - گربه ها - پرندگان و ...
Seasons - منتشره در March, 2007 - شامل سیستم آب و هوا - فصلها - ماهیگیری و باغبانی و ...
FreeTime - منتشره در February, 2008 - شامل سرگرمیها - ورزشها - بالت - سفالگری - تعمیر ماشینها و ...

Stuff Packs - نسخه های کالایی (جنس)
نسخه های کالایی (جنس) به بازیهایی گفته میشود که فقط اجناس و اشیای جدید رو وارد بازی میکند.

Family Fun Stuff - منتشره در April, 2006
Glamour Life Stuff - منتشره در August, 2006
H&M Fashion Stuff - منتشره در June, 2007
خیلی کامل بود ممنون

Sam Fisher 11
05-04-2008, 09:29
سلام
تاپیک قدیمی سیمز به انجمن بازگردونده شد و با تاپیک جدید ادغام شد.
موفق باشید...

saiiddz
05-04-2008, 11:38
سلام
تاپیک قدیمی سیمز به انجمن بازگردونده شد و با تاپیک جدید ادغام شد.
موفق باشید...
سم عزیز
خیلی ممنون
خیلی خبر خوبی بود

Maggy_P
05-04-2008, 13:29
از جوابتون ممنون
من نسخه ی free time رو دارم ولی توی سایتی رفتم که نوشته بود برای اینکه این نسخه نصب بشه باید قبلا نسخه های قبلی رو روی کامپیوتر داشت
لطفا توضیح بدید
بازم ممنون
خوب بالاخره بايد سيمز 2 رو نصب كنيد چون Free Time يك پك هست و بايد روي نسخه ي اصلي نصب بشه:10:

valas
05-04-2008, 13:49
با سلام

من sims2 رو نصب کردم با چهار تا سی دی اما اجرا نمی شه.
یه پیغام خطا می ده با این مضمون که درایو سی دی اضافی در سیستم داری یا همچین چیزی.

در حالی که من فقط یک رایتر دارم و بس و از همون هم سی دی هامو اجرا می کنم.
برنامه درایو مجازی هم دارم اما غیر فعالش می کنم باز هم پیغام میاد.

کی می دونه مال چیه و چیکار باید کنم؟

saiiddz
05-04-2008, 13:52
با سلام

یه پیغام خطا می ده با این مضمون که درایو سی دی اضافی در سیستم داری یا همچین چیزی.

عزیزم
شما باید کرک کپی کنی

Maggy_P
05-04-2008, 17:43
با سلام

شما بايد كركش رو توي فايل SCbin ( به احتمال خيلي زياد همين بود! :دي) كپي كني اونوقت درست ميشه:10:

Over-boy
05-04-2008, 17:44
خوب بالاخره بايد سيمز 2 رو نصب كنيد چون Free Time يك پك هست و بايد روي نسخه ي اصلي نصب بشه:10:

منم میدونم باید The sims 2 رو نصب کنم بعد پکهاش رو ولی مثل اینکه به سوال من دقت نکردید من گفتم:
نسخه های
و منظورم دانشگاه ، حیوانات و...بقیه هست نه نسخه ی اصلی

Maggy_P
05-04-2008, 17:48
منم میدونم باید The sims 2 رو نصب کنم بعد پکهاش رو ولی مثل اینکه به سوال من دقت نکردید من گفتم:
نسخه های
اون گفته كه مثلا براي نصب اين پك بايد تمام پك هاي قبلي رو داشته باشي تا اينم اجرا بشه:10:

babak_deghat
06-04-2008, 12:14
برو توي محلي كه سيمز 2 رو نصب كردي توي فايل CSBin دو تا فايل پكيج مانند هست اونا رو بعد از اين كه فعالشون كردي ازشون خارج شو بعدش نصب كن درست ميشه
براي منم هميشه اين مشكل پيش مياد ربطي هم به ويندوز نداره

کاری که گفتید کردم،درست نشد.
یکیش که body shopبود یکی دیگش رو هم اجرا کردم ولی تغییری حاصل نشد.چی کار کنم؟خواهشا یه فکری به حالم بکنید من خیلی این بازی رو دوست دارم :( ):

-----------------------------------------
من اینها رو میخوام:

از کجا گیر بیارم؟هیچ جا گیر نمیاد!فروشگاه اینترنتی چیزی سراغ ندارین؟

saiiddz
06-04-2008, 12:41
نسخه های
تا اونجا که من میدونم لازم نیست
اول سیمز2 رو نصب کن و بعد هر کدوم از بسته های الحاقی رو که خواستی نصب کن

Maggy_P
06-04-2008, 15:11
کاری که گفتید کردم،درست نشد.
یکیش که body shopبود یکی دیگش رو هم اجرا کردم ولی تغییری حاصل نشد.چی کار کنم؟خواهشا یه فکری به حالم بکنید من خیلی این بازی رو دوست دارم :( ):

من اینها رو میخوام:

از کجا گیر بیارم؟هیچ جا گیر نمیاد!فروشگاه اینترنتی چیزی سراغ ندارین؟
دوباره اجراشون كنيد چون بايد درست بشه منم همين مشكل رو داشتم

بايد از اينترنت دانلود كنيد :10:

babak_deghat
06-04-2008, 18:29
دوباره اجراشون كنيد چون بايد درست بشه منم همين مشكل رو داشتم
3 بار این کار رو کردم درست نشد،
خود sims2اجرا هم میشه حتی ولی بقیه ش نصب نمیشه
کیست مرا یاری کند؟

بايد از اينترنت دانلود كنيد :10:
بابا یه چیزی بگو که در باور بگنجه!شما خودت بودی این همه رو دانلود میکردی؟:41:

valas
06-04-2008, 19:25
شما بايد كركش رو توي فايل SCbin ( به احتمال خيلي زياد همين بود! :دي) كپي كني اونوقت درست ميشه:10:

با سلام

ببخشید منظورتون کدوم کرک هست؟

exe هست یا مربوط به رجیستری یا DLL یا چیز دیگه؟

چه فایلی و با چه اسمی؟ من که پیداش نمی کنم!

ممنون می شم توضیح بدین.

saiiddz
07-04-2008, 11:21
با سلام

ببخشید منظورتون کدوم کرک هست؟

exe هست یا مربوط به رجیستری یا DLL یا چیز دیگه؟

چه فایلی و با چه اسمی؟ من که پیداش نمی کنم!

ممنون می شم توضیح بدین.
در سی دی یا دی وی دیه سیمز یه پوشه با نام crack هست
تویه اون یه فایل هست به شکل آیکن بازی سیمز
اون رو کپی کن اون جایی که بازی رو نصب کردی درون پوشه ای که مگی گفته

mohrd
07-04-2008, 15:31
سلام.
می خواستم بدونم این بازی خیلی صحنه داره یا نه

saiiddz
07-04-2008, 15:35
سلام.
می خواستم بدونم این بازی خیلی صحنه داره یا نه
چه صحنه ای
چرا ما ایرانیا فقط به صحنه و ....فکر میکنیم
از شما بعیده

babak_deghat
07-04-2008, 18:49
کسی نیست منو کمک کنه؟
maggyشما چرا چیزی نمیگی؟

Maggy_P
08-04-2008, 12:41
کسی نیست منو کمک کنه؟
maggyشما چرا چیزی نمیگی؟
آپديت رو بريزيد روي هارد بعد از روي هاردتون اجراش كنيد اگر باز هم اجرا نشد بايد سيمز رو پاك كنيد دوباره نصب كنيد
در ضمن من تقريبا همه ي نسخه هاي سيمز رو دانلود كردم زياد هم زمان بر نيست:10:

babak_deghat
08-04-2008, 15:48
با لینک مستقیم دانلود کردین یا با فایل تورنت؟میشه آدرساش رو به منهم بدین؟

saiiddz
08-04-2008, 15:57
بابک جان
اگه از اینترنت دایل آپ استفاده میکنی بی خیال شو ولی اگه پر یرعت استفاده میکنی تویه صفحات قبل هست

Maggy_P
08-04-2008, 16:20
اينم از آدرس:

فقط اينا لينك مستقيم نيستن:10:

mohammad ghasem
09-04-2008, 10:07
سلام به دوستان من محمد هستم و یکی از دوستداران بازیهای سیمز
من الان دارم sims2 castaway رو بازی میکنم میخواستم بدونم ایا پک الحاقی واسه این بازی اومده یا نه چون این بازی تقریبا جدیده
ممنونم ازتون

Maggy_P
09-04-2008, 12:03
سلام به دوستان من محمد هستم و یکی از دوستداران بازیهای سیمز
من الان دارم sims2 castaway رو بازی میکنم میخواستم بدونم ایا پک الحاقی واسه این بازی اومده یا نه چون این بازی تقریبا جدیده
ممنونم ازتون
اين بازي خودش يك جور پك براي سيمز 2 به حساب مياد:10:

Over-boy
09-04-2008, 15:46
سلام
اینم چند تا سایت برای خرید پکهای سیمز 2:

saiiddz
09-04-2008, 16:05
سلام

frnsh
09-04-2008, 18:04
سلام

ممنون. خیلی کار آمد بود:40:

simsbaz2
09-04-2008, 22:10
سلام..چی شد انقد پستهای تاپیک زیاد شد؟

saiiddz
10-04-2008, 12:28
سلام..چی شد انقد پستهای تاپیک زیاد شد؟
سم فیشر عزیز زحمت کشید
تاپیک قبلی رو با این تاپیک ادغام کرد

Maggy_P
11-04-2008, 13:28
ممنون. خیلی کار آمد بود:40:

لطفا از دادن اسپم خودداري كنيد

w700
12-04-2008, 14:57
سلام....
من بعد از مدتها دوباره سیمز 2 رو خریدم و نصب کردم.....
ولی یه مشکل دارم .
بعد از گذشتن 40 دقیقه که بازی میکنم یهو صفحه سیم میشه.
مثل اینکه کارت گرافیک بپره.
اما همه چیز روال عادی خودش رو طی میکنه.
میخوام بدونم کسی تا به حال با این مشکل برخورده یا نه ؟؟؟؟؟
در ضمن اینم بگم من قبلا هم همین سیمز رو روی سیستمم داشتم و هیچ مشکلی نداشته.
سیستم من هم اینه :
CPU : intel 2.4 full
VGA : 128 ATI
Ram : Kingstone 512
Main : Matrix A3
HDD : Maxtor 120
اینم بگهم که درایو C من کلا 700mb خالیی داره و کلا سیستمم تا بیخ پر شده.

مشک دومم هم اینه که وقتی میخوام مهمونی بگیرم هیچ کس بعد گذشت 5 ساعت که رد میکنه خونمون نمیاد و پیغام میده ....
در ضمن چه جوری میشه دختر و پسر با هم رفیق بشن و حلقه به هم بدن ؟؟؟

mohrd
12-04-2008, 17:49
سلام.
من ورژن deluxe این بازی رو در قالب یک DVD گرفتم ولی نمی تونم توش یک خانواده ی اختصاصی برای خودم بسازم. یعنی وقتی می سازم ، سیو نمی کنه.
راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi_Co_1368
12-04-2008, 18:42
سلام....
ولی یه مشکل دارم .
سیستم من هم اینه :

مشک دومم هم اینه که وقتی میخوام مهمونی بگیرم هیچ کس بعد گذشت 5 ساعت که رد میکنه خونمون نمیاد و پیغام میده ....

من هم سیستمی مثل شما دارم
برو آپدیت کارت گرافیک خودتو از سایت ati بردار.........ونصب کن
.....راستی.........برای نصب این آپدیت به یکی از ورژن های Net Fromwork. نیاز داری

Maggy_P
13-04-2008, 07:59
سلام.
من ورژن deluxe این بازی رو در قالب یک DVD گرفتم ولی نمی تونم توش یک خانواده ی اختصاصی برای خودم بسازم. یعنی وقتی می سازم ، سیو نمی کنه.
راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟
منظورتون از سيو نكردن چيه؟ يعني اصلا نميره داخل خونه؟:13:

babak_deghat
13-04-2008, 08:35
فرق sims2deluxبا sims2چیه؟

havas_1980
13-04-2008, 10:57
فرق sims2deluxبا sims2چیه؟
در پست 1848 همین تاپیک در این مورد توضیحات کامل داده شده:

w700
13-04-2008, 14:34
من هم سیستمی مثل شما دارم
برو آپدیت کارت گرافیک خودتو از سایت ati بردار.........ونصب کن
.....راستی.........برای نصب این آپدیت به یکی از ورژن های Net Fromwork. نیاز داری

دستت درد نکنه که راهنمایی کردی ...

راستی هرکسی سوال دومم هم جواب بده ممنون میشم

frnsh
14-04-2008, 13:14
لطفا از دادن اسپم خودداري كنيد

چرا میزنی؟:31:

سلام....
ولی یه مشکل دارم .
سیستم من هم اینه :

جواب اولت رو نمیدونم اما دومی توی صفحات قبل بود.:
اول چت و اینا کن. بعد جوک بگو. و ادمایر کن. تا اینگه kiss بیاد. بعد بزن همینو. قبلی ها رو هم ادامه بده تا وقتی که توی flirt این اومد: gooz سلام.بزن. بعد یه چیزی میاد که اولش p داره. اونو بزن اگه engage داشت بزن . بعد هم دوباره همینو بزن و marriage کن

.
راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟

میشه بیشتر توضیح بدی؟

دستت درد نکنه که راهنمایی کردی ...

راستی هرکسی سوال دومم هم جواب بده ممنون میشم

من گفتم جوابتو گرفتی؟

babak_deghat
16-04-2008, 20:32
sims2 kitchen and bath interior design stuffمنتشر شد !!!
فایل تورنت سالم آنرا از لینک زیر در یافت کنید:

حجم:440مگابایت

babak_deghat
16-04-2008, 21:34
هر کس این تورنت رو دانلود کرد طرز استفاده از فایلهای دانلود شده رو هم بگه لطفا.....

saiiddz
17-04-2008, 12:35
سلام.
راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟
وقتی داری از بازی خارج میشی یه پیام میده که سیو کنم یا نه که شما باید گزینهyes رو انتخاب کنی

Maggy_P
19-04-2008, 14:29
sims2 kitchen and bath interior design stuffمنتشر شد !!!
فایل تورنت سالم آنرا از لینک زیر در یافت کنید:

حجم:440مگابایت
من كه لينكي توي اون صفحه پيدا نكردم يعني جايي براي دانلود نبود فقط مشخصات فايل رو نوشته بود:13:

babak_deghat
19-04-2008, 19:05
من كه لينكي توي اون صفحه پيدا نكردم يعني جايي براي دانلود نبود فقط مشخصات فايل رو نوشته بود:13:

ببخشید اشتباهی شده بود
اینهم لینکش خدمت شما:

فعلا که فایل تورنت مورد نظر سالمه بدوین دانلودش کنین!من دانلودش کردم!یه شب تا صبح کامپیوتر روشن شد!خیــــلــــی باحال شده!!!خودتون برین ببینین!سایزش هم 440مگابایته

Maggy_P
19-04-2008, 21:00
ببخشید اشتباهی شده بود
اینهم لینکش خدمت شما:

فعلا که فایل تورنت مورد نظر سالمه بدوین دانلودش کنین!من دانلودش کردم!یه شب تا صبح کامپیوتر روشن شد!خیــــلــــی باحال شده!!!خودتون برین ببینین!سایزش هم 440مگابایته
بازم خرابه لطفا خودتون قبل از اينكه لينك رو بزاريد امتحانش كنيد!:46:

babak_deghat
19-04-2008, 21:09
امتحان کردم.کاملا درسته.به هر حال فایل تورنت رو تو رپید شر برات آپلود کردم

Maggy_P
19-04-2008, 21:22
امتحان کردم.کاملا درسته.به هر حال فایل تورنت رو تو رپید شر برات آپلود کردم

خوب من دانلود كردم ولي حجمش فقط 19 kb هست و 440 مگا نيست فايل هم اجرايي نيست روش دانلودشو پس توضيح بديد:10:

saiiddz
20-04-2008, 12:01
هر کس این تورنت رو دانلود کرد طرز استفاده از فایلهای دانلود شده رو هم بگه لطفا.....
من دانلود کردم
ولی اصلآ معلوم نیست چیه

خوب من دانلود كردم ولي حجمش فقط 19 kb هست و 440 مگا نيست فايل هم اجرايي نيست روش دانلودشو پس توضيح بديد:10:
بله 19 کیلوبایت هست
برای دانلود اول کلید فری رو بزن بعد در صفحه ی جدید کلید دانلود رو بزن
اگه نتونستی بگو جایه دیگه ای آپولود کنم

Maggy_P
20-04-2008, 12:04
من دانلود کردم
ولی اصلآ معلوم نیست چیه

بله 19 کیلوبایت هست
منم گفتم كه توي دانلودش مشكل ندارم مشكل اينجاست كه فايلش پسوند عجيبي داره با هيچ برنامه اي هم باز نميشه حجمش هم 440 مگا نيست :27:

hosseinwand
20-04-2008, 13:09
سلام سیمز 2 من واسه شرکت دارینوس هستش و مشکل من هم اینه که وقتی می خوام pack های این بازی مثل seasons یا free time یا ... رو نصب کنم بعد از نصب می گه که cd4 رو بزار تا آپدیت بشه آما وقتی cd4 رو می زارم می گه unuble copy from dick و هر چی نصب شده بود پاک می شه لطفا به من کمک کنید

Maggy_P
20-04-2008, 13:17
سلام سیمز 2 من واسه شرکت دارینوس هستش و مشکل من هم اینه که وقتی می خوام pack های این بازی مثل seasons یا free time یا ... رو نصب کنم بعد از نصب می گه که cd4 رو بزار تا آپدیت بشه آما وقتی cd4 رو می زارم می گه unuble copy from dick و هر چی نصب شده بود پاک می شه لطفا به من کمک کنید
اگر يك سرچ ميكرديد بقيه هم اين مشكلو داشتن
شما اصلا نبايد سيديه 4 رو بزاريد يك سيدي مخصوص آپديت سيمز 2 هست كه همراه با پك ها هست اونو بايد بزاريد:10:

saiiddz
20-04-2008, 13:18
احتمالآ سی دیه 4 مشکل داره
چون پیام میگه نمیشه کپی گرفت از دیسکت
واسه اینکه نصب بشه از سی دی 4 ایمیج بگیر و بعد از درایو مجازی نصب کن

تویه بعضی از این بسته های اضافه شونده میخواد
من بسته ی الحاقیه حیوانات رو نصب میکردم سی دی 4 رو خواست

Maggy_P
20-04-2008, 13:27
احتمالآ سی دیه 4 مشکل داره
چون پیام میگه نمیشه کپی گرفت از دیسکت
واسه اینکه نصب بشه از سی دی 4 ایمیج بگیر و بعد از درایو مجازی نصب کن

تویه بعضی از این بسته های اضافه شونده میخواد
من بسته ی الحاقیه حیوانات رو نصب میکردم سی دی 4 رو خواست
نه اون به ايميج هيچ ربطي نداره حيوانات هم چون يك آپديت جداگانه ميخواد براي همين اينو خواسته :5:
ايشون مشكلشون اينه كه سيدي 4 خود سيمز رو ميزارن:46:

saiiddz
20-04-2008, 13:32
نه اون به ايميج هيچ ربطي نداره حيوانات هم چون يك آپديت جداگانه ميخواد براي همين اينو خواسته :5:
ايشون مشكلشون اينه كه سيدي 4 خود سيمز رو ميزارن:46:
بله شما درست میگید
ایشون سوال رو اشتباه پریده

babak_deghat
20-04-2008, 14:54
من دانلود کردم
ولی اصلآ معلوم نیست چیه

بله 19 کیلوبایت هست

منم گفتم كه توي دانلودش مشكل ندارم مشكل اينجاست كه فايلش پسوند عجيبي داره با هيچ برنامه اي هم باز نميشه حجمش هم 440 مگا نيست :27:

ببینید شما احتمالا با فایلهای تورنت آشنا نیستید.فایل تورنت یک فایل بسیار کوچک است که اگر آنرا به نرم فزاری به نام bittornado بدهید اونوقت اون شروع به دانلود یک سری فایل یه حجم بیشتری دارند میکنه.در واقع فایلی که شما دانلود کردید آدرس و نشانی 440مگابایت بازی است که فقط به درد نرم افزاری که گفته شد میخوره.شما فقط bittornadoرو نصب کنید و بعد روی اون فایل 19کیلو بایتی کلیک کنید.همین فقط....خوبی دانلود انواع بازی و نرم افزار به وسیله ی فایل تورنت و bittornadoکم نشدن سرعت اینترنته و اینکهقابلیت resumeداره.بدیش هم اینه که فایلهای تورنت فقط تا حد اکثر 10روز پس از انتشار هر کدام سالمن و بعدش غیر فعال میشن.
فایلی که من دانلود کردم یک image از cdمورد نظر بود که در 20فایل rarشده بود.اول باید extractش میکردم بعد هم image رو میریختم رو cd.به هر حال من از کاری که کردم راضیم و الان هم kitchen and bath stuffمثل ساعت داره کار میکنه!

لینک دانلود نرم افزار bittornado

mohrd
20-04-2008, 23:36
سلام.
من میخواستم بدونم چه طوری « دیوار ، چمن ، استخر ، کاغذ دیواری » هایی رو که برای خونم گذاشتم ، حــــــــــذف کنم؟

babak_deghat
21-04-2008, 09:02
اگه میخوای کاغذ دیواری رو حذف کنی باید بری تو قسمت کاغذ دیواری ها و یک کاغذ دیواری انتخاب کنی و کلید ctrlرو نگهداری و بکشی رو هر کاغذ دیواری که میخوای حذف شه....برای بقیه ی چیزها هم مشابه همین کار رو باید بکنی

saiiddz
21-04-2008, 10:44
سلام.
من میخواستم بدونم چه طوری « دیوار ، چمن ، استخر ، کاغذ دیواری » هایی رو که برای خونم گذاشتم ، حــــــــــذف کنم؟

اگه میخوای کاغذ دیواری رو حذف کنی باید بری تو قسمت کاغذ دیواری ها و یک کاغذ دیواری انتخاب کنی و کلید ctrlرو نگهداری و بکشی رو هر کاغذ دیواری که میخوای حذف شه....برای بقیه ی چیزها هم مشابه همین کار رو باید بکنی
آقا بابک تقریبآ درست میگه
ولی اگه بسته ی الحاقی نصب کرده باشی
یک کلید به شکل چکش هست که با اون حتی میتونی دیوار رو هم حذف کنی

frnsh
21-04-2008, 13:11

چه جالب. مگه دارینوس هم موقعی که سیمز رو ممنوع کردن اونم این شرکت ایرانی که بازی رو فارسی میکنه میاد این بازی رو میفروشه.

hosseinwand
23-04-2008, 14:00
سلام من تو نصب سیمز 2 مشکل دارم اونم اینه که من یک dvd گرفتم که توش هم سیمز 2 univercity رو داره هم خود سیمز 2 رو و هم سیمز 2 night life رو که این سه تا با هم نصب می شن من فقط می خوام سیمز 2 univercity رو نصب کنم آیا این امکان وجود داره که این سه تا جدا از هم نصب بشن؟

saiiddz
23-04-2008, 14:25
سلام من تو نصب سیمز 2 مشکل دارم اونم اینه که من یک dvd گرفتم که توش هم سیمز 2 univercity رو داره هم خود سیمز 2 رو و هم سیمز 2 night life رو که این سه تا با هم نصب می شن من فقط می خوام سیمز 2 univercity رو نصب کنم آیا این امکان وجود داره که این سه تا جدا از هم نصب بشن؟
بله این امکان وجود داره
اصلآ این بسته های الحاقی جدا هستند
برای این کار بعد از نصب سیمز 2
سیت آپ مربوط به univercity رو نصب کن

babak_deghat
23-04-2008, 15:47

این سی دی که شما دارین راجع بهش حرف میزنین رو من دارم و دقیقا همینجوریه....خوبیش راحتی در نصبشه ولی بدیش اینه که هیچ سیمس الحاقی دیگه ای نمیتونی روش نصب کنی یا یکیشو حذف کنی

saiiddz
23-04-2008, 16:06
این سی دی که شما دارین راجع بهش حرف میزنین رو من دارم و دقیقا همینجوریه....خوبیش راحتی در نصبشه ولی بدیش اینه که هیچ سیمس الحاقی دیگه ای نمیتونی روش نصب کنی یا یکیشو حذف کنی
اول اینکه این سیمز2 به همراه بسته های الحاقی نمیتونه سی دی باشه و دی وی دیه
دلیل اینکه شما نمیتونید به انتخاب خودتون نصب کنید اینکه شما از اوترون خود دی وی دی نصب میکنید در صورتی که بسته های الحاقی در داخل دی وی دی به صورت جدا هست
موفق باشید

Over-boy
23-04-2008, 17:58
سلام
یه سوال داشتم
وقتی می خوام free time رو باز کنم یه ارور می ده که باید دی وی دی یا سی دی ارجینال رو قرار بدید
لطفا بگید چی کارش کنم

babak_deghat
23-04-2008, 19:50
سلام
یه سوال داشتم
وقتی می خوام free time رو باز کنم یه ارور می ده که باید دی وی دی یا سی دی ارجینال رو قرار بدید
لطفا بگید چی کارش کنم
خوب سیمس 2 پایه رو با dvd نصب کردی یا cd?

ببخشید منظورم همون dvdبود

دلیل اینکه شما نمیتونید به انتخاب خودتون نصب کنید اینکه شما از اوترون خود دی وی دی نصب میکنید در صورتی که بسته های الحاقی در داخل دی وی دی به صورت جدا هست
موفق باشید

نخیر دی وی دی مورد نظر اینطور که شما میگین نیست.همه ی بازیها تو یک فایل install shield wizardهستند

babak_deghat
23-04-2008, 19:59
سلام
یه سوال داشتم
لطفا بگید چی کارش کنم
خوب سیمس 2 پایه رو با dvd نصب کردی یا cd?

ببخشید منظورم همون dvdبود

موفق باشید

نخیر دی وی دی مورد نظر اینطور که شما میگین نیست.همه ی بازیها تو یک فایل install shield wizardهستند

saiiddz
24-04-2008, 11:17
سلام
یه سوال داشتم
لطفا بگید چی کارش کنم
احتمالآ درایو مجازی نصب کردی یا clone cd
اگه نصب کردی پاکشون کن
یا اینکه کرکش رو کپی نکردی
موفق باشی

Maggy_P
24-04-2008, 13:42
بستگي داره اگر از هم جدا باشن داخل دي وي دي ميشه ولي اگر با هم باشن همه رو با هم نصب ميكنه
ولي از نظر من همشون با هم خيلي بهتره چون امكاناتت بيشتر ميشه:10:

frnsh
25-04-2008, 15:05
میگم دیگه درس نمیدین خانوم معلم؟

*Necromancer
25-04-2008, 15:14
بیخیال
فعلا اینو ببینین حال کنین!

شخصیت های رزیدنت اویل رو تو سیمز 2 خیلی باحال شبیه سازی کردن!

Maggy_P
28-04-2008, 13:47
بیخیال
فعلا اینو ببینین حال کنین!

شخصیت های رزیدنت اویل رو تو سیمز 2 خیلی باحال شبیه سازی کردن!
آدرسش ف ي ل ت ر ه:13::27:

saiiddz
29-04-2008, 12:17
خب سایت یوتیبل به خاطر منتشر کردن تصاویر و کلیپ های ضد اسلامی ----- شده

techno
10-05-2008, 00:27
سلام
همون طور که دوستان گفتن با جایگزین کردن کرک حل میشه
اینم لینک دانلود کرک اصلی

میشه لطف کنید یک کرک سالم که build mode رو اجرا کنه معرفی کنید؟ این کرکه دیگه وجود نداره.:41:

frnsh
10-05-2008, 22:38
سلام
میگم در حال حاضر سیمز 2 چند تا پک داره؟ آخه بیرون فروشش غیر قانونیه. میخوام از نت بگیرم. p30 چند تاش رو داره؟ میشه آدرسش رو بدید؟
ممنون

avril
10-05-2008, 23:17

سلام
فکر کردم این تاپیک دیگه بالا بیا نیست :31:
برای باز کردن این سایت میتونی از این آدرس استفاده کنی

و برای این لینک میشه

موفق باشید

Maggy_P
11-05-2008, 11:27
میشه لطف کنید یک کرک سالم که build mode رو اجرا کنه معرفی کنید؟ این کرکه دیگه وجود نداره.:41:
اينم از كرك:10::

frnsh
11-05-2008, 12:45
سلام
میگم در حال حاضر سیمز 2 چند تا پک داره؟ آخه بیرون فروشش غیر قانونیه. میخوام از نت بگیرم. p30 چند تاش رو داره؟ میشه آدرسش رو بدید؟
ممنون

:31: ممنون میشم.

aydin_eb7777
11-05-2008, 13:07
----------------------------
سلام شما برای دیدن سایت Youtube می تونید این کار را انجام بدید :)
از یکی از این آی پی ها به جای آدرس اصلی یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

208.65.153.251
208.65.153.253
208.65.153.238

aydin_eb7777
11-05-2008, 13:19
کی گفته فروشش غیر قانونیه؟؟
من تمام نسخه های سیمز2 را دارم :)
به غیر از این آخریه که تازه ساخته شده و هنوز تو ایران نیومده.
اگه دوست دارید بهتون می دم :)
1- the sims2
2- the sims2 univercity
3-the sims2 nightlife
4- the sims2 Open for business
5-the sims2 Family fun stuff
6- the sims2 Glamour Life stuff
7- the sims2 Pets
8- the sims2 Seasons
9- the sims2 Celebrration Stuff
10- the sims2 H&M fashion Stuff
11- the sims2 Bon Voyage
12- the sims2 teen style Stuff
13- the sims2 Free time
14- the sims2 Life Stories
15- the sims2 pets stories
16- the sims2 Castaway Stories
17- The Sims 2 Double Deluxe که اینو ندارم :)

babak_deghat
12-05-2008, 10:04
من 16 تاشو دارم.غیر قانونی هم نیست.شماره17 رو فقط ندارم

Maggy_P
12-05-2008, 15:59
دانلود اين نسخه ي آخريه توي اينترنت هست ولي منم هنوز وقت نكردم برم دانلودش كنم:27:

vitamin2002
12-05-2008, 19:40

لطفا قبل از نظر دادن اطلاعات دقیقی داشته باشید :10:
چون الان در ایران اماکن بعضی از بازی ها است که غیر مجاز اعلام کرده و فروش در تمامی مغازه های کل کشور ممنوع است که یکی از آنها sims می باشد

babak_deghat
13-05-2008, 09:48
والا ما که نفهمیدیم چی چیش غیر قانونیه....الان هم اولین باره از شما میشنفم.اینجا تو شیراز اکثر سی دی فروشیها دارن

babak_deghat
13-05-2008, 22:17
نمایه ای از sims3 برین از همین حالا کارت گرافیک جون دار بخرین.... D:

تازه من یه عکس دیگه اش رو هم دیدم که فهمیدم تو sims3 وقتی آدما دستشویی یا حموم میرن سانسور نمیشن.اینم عکسش

چون یه کم ضایع بود فقط لینکش رو گذاشتم

aydin_eb7777
13-05-2008, 22:27
سلام:)
آره یکمی عکسش ضایع بود ولی فکر نمی کنی این عکس سیمز 2 باشه و یکی از مدهایی باشه که اکثراً ساخته می شه؟؟
می تونی به این سایت 1 سری بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
13-05-2008, 23:09
کی گفته فروشش غیر قانونیه؟؟
من تمام نسخه های سیمز2 را دارم :)
به غیر از این آخریه که تازه ساخته شده و هنوز تو ایران نیومده.
اگه دوست دارید بهتون می دم :)
1- the sims2
2- the sims2 univercity
3-the sims2 nightlife
4- the sims2 Open for business
5-the sims2 Family fun stuff
6- the sims2 Glamour Life stuff
7- the sims2 Pets
8- the sims2 Seasons
9- the sims2 Celebrration Stuff
10- the sims2 H&M fashion Stuff
11- the sims2 Bon Voyage
12- the sims2 teen style Stuff
13- the sims2 Free time
14- the sims2 Life Stories
15- the sims2 pets stories
16- the sims2 Castaway Stories
17- The Sims 2 Double Deluxe که اینو ندارم :)

سلام
ممنون از اسامی. غیر قانونیه. الان اگه بخوای بخرید نمیتونی چون غیر قانونیه.

از کجا مطمئنی؟

لطفا قبل از نظر دادن اطلاعات دقیقی داشته باشید :10:
چون الان در ایران اماکن بعضی از بازی ها است که غیر مجاز اعلام کرده و فروش در تمامی مغازه های کل کشور ممنوع است که یکی از آنها sims می باشد

ایول. منم ده ساعته همینو میگم:31:

والا ما که نفهمیدیم چی چیش غیر قانونیه....الان هم اولین باره از شما میشنفم.اینجا تو شیراز اکثر سی دی فروشیها دارن

شاید آشنا داری. اما نه همه نمیدن. چون یه قسمتهایی صحنه داره دیگه. اگه ببینی میری جهنم! خب دیگه جمش کردن مثل خیلی چیزای دیگه. اگه زود از نت دنلود نکنی میگه سایت بسته. من توی اصفهان هستم و ندارنش و میگن نمیارن دیگه.

frnsh
13-05-2008, 23:14
نمایه ای از sims3 برین از همین حالا کارت گرافیک جون دار بخرین.... D:

تازه من یه عکس دیگه اش رو هم دیدم که فهمیدم تو sims3 وقتی آدما دستشویی یا حموم میرن سانسور نمیشن.اینم عکسش

چون یه کم ضایع بود فقط لینکش رو گذاشتم

عجب کیفیتی. میگم سیمز 2 رو به خاطر یه صحنه های الکی که هیچی نبود جلوشو گرفتن ! این یکی رو دیگه فکر کنم اصلا نذارن تولید شه!!!!! از بیخ میبرنش!

babak_deghat
14-05-2008, 08:55
بدتر از GTA sanandreaنیست که میشه بری سر چهار راه بوق بزنی و .....
اگه اینجوره چرا gtaرو غیر قانونی نمیکنن؟
در ضمن اون modthesims2.comهم که گفتین من مدتهاست توش عضوم
اینم چند تا عکس دیگه از sims3.

مقایسه بین sims2وsims3

axminster
14-05-2008, 10:04
من چندتا وسیله گرفتم ولی پسوندش iff برای همین توی پوشه دانلودها که میریزمش توی بازی نمی اد برنامه ای را هم که قراره با اون باز بشه package installer قرار دادم ولی چون پسوندش تغییر نمی کنه وسایل نمی اد راهنمایی لطفا!

mohrd
14-05-2008, 12:17
سلام.
دوتا سؤال داشتم:
1. چجوری باید کل خونه رو انتخاب کرد و برد چند مربع اون ور تر ؟؟؟؟؟
2. چجوری باید زمین خونه رو زیاد کنی ؟؟

Maggy_P
14-05-2008, 13:25
سلام.
دوتا سؤال داشتم:
1. چجوری باید کل خونه رو انتخاب کرد و برد چند مربع اون ور تر ؟؟؟؟؟
2. چجوری باید زمین خونه رو زیاد کنی ؟؟
1. اين عمل غير ممكنه
2. بايد خونه رو بفروشي يك زمين بزرگتر بخري:10:

Maggy_P
14-05-2008, 13:27
من چندتا وسیله گرفتم ولی پسوندش iff برای همین توی پوشه دانلودها که میریزمش توی بازی نمی اد برنامه ای را هم که قراره با اون باز بشه package installer قرار دادم ولی چون پسوندش تغییر نمی کنه وسایل نمی اد راهنمایی لطفا!
احتمالا وسيله ها يا پولي بودن يا فايلشون خراب بوده :10:

axminster
15-05-2008, 15:59
احتمالا وسيله ها يا پولي بودن يا فايلشون خراب بوده :10:
نه متوجه این بودم این اشیا کاملا فری بود در مورد خرابی هم مطمئن نیستم چون اشیا را از قسمت های مختلف سایت گرفتم بعید میدونم همه قسمتهای سایت خراب باشن
تا حالا کسی به پسوند lff برخورد نکرده؟

Oracle_Eldorado
15-05-2008, 20:31
ببخشید جدیدترین Expansion Pack این بازی چیه ؟

Maggy_P
15-05-2008, 22:00
نه متوجه این بودم این اشیا کاملا فری بود در مورد خرابی هم مطمئن نیستم چون اشیا را از قسمت های مختلف سایت گرفتم بعید میدونم همه قسمتهای سایت خراب باشن
تا حالا کسی به پسوند lff برخورد نکرده؟
نه من كه تا حالا بيشتر از 200 تا فايل دانلود كردم تا حالا اينطوري نديدم شايد هم لينكشون تغيير كرده:20:

ببخشید جدیدترین Expansion Pack این بازی چیه ؟

اينه: The Sims™ 2 IKEA Home Stuff

aydin_eb7777
16-05-2008, 15:38

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

----------------
سلام لینک دانلودی از این داری؟؟

frnsh
16-05-2008, 16:51
بدتر از GTA sanandreaنیست که میشه بری سر چهار راه بوق بزنی و .....
اگه اینجوره چرا gtaرو غیر قانونی نمیکنن؟
در ضمن اون modthesims2.comهم که گفتین من مدتهاست توش عضوم
اینم چند تا عکس دیگه از sims3.

مقایسه بین sims2وsims3

GTA San Andreas فقط Hot Coffe بده که اونم بیشتر سایتهاشو بستن. توی سیمز kiss یا hug رو نشون میده. اما GTa فقط سوار میکنه. چیزی نشون نمیده. اونم اگه مثل سیمز بشه معلومه که غیر قانونیش میکنن. در کل بگم که از هر جایی هم که ببندنشون آخرش این ایرانیهایی که من میشناسم! میرن و پیداش میکنن!! اونا که به همه ی سایتها دسترسی ندارن.

Maggy_P
17-05-2008, 07:08

----------------
سلام لینک دانلودی از این داری؟؟[/quote]
اين سيمز تازه اومده نميدونم لينكش باشه يا نه :20:

axminster
17-05-2008, 15:47
نه من كه تا حالا بيشتر از 200 تا فايل دانلود كردم تا حالا اينطوري نديدم شايد هم لينكشون تغيير كرده:20:

منظورت چیه لینکشون تغییر کرده ؟اگه تغییر کرده بود نمی تونستم دانلودشون کنم

Maggy_P
17-05-2008, 17:59
منظورت چیه لینکشون تغییر کرده ؟اگه تغییر کرده بود نمی تونستم دانلودشون کنم
منظورم اينه كه يك فايل ديگه جاي لينك اون اومده:20:

Niloofar_Hot69
17-05-2008, 18:10
بازی خیلی خوبیه:40:من که لذت می برم ازش:40:البته من 3 رو بازی میکنم

Maggy_P
17-05-2008, 18:15
بازی خیلی خوبیه:40:من که لذت می برم ازش:40:البته من 3 رو بازی میکنم
3 سال 2009 مياد اشتباه ميكني:18:
همون 2 رو بازي ميكني:27:

mohrd
19-05-2008, 13:08
چجوری باید Level شکل زیر رو بالا برد؟ ( منظورم ماکسیموم ( MIX ) است. )

P_666
19-05-2008, 13:59
چجوری باید Level شکل زیر رو بالا برد؟ ( منظورم ماکسیموم ( MIX ) است. )

با استفاده از مطالعه کتاب درسی که در کتاب خانه بازی موجود هست و حل کردن تکالیف + بالا بردن توانایی هایی که مشخص شده :46:

techno
19-05-2008, 14:04
اينم از كرك:10::

مرسی.
ولی من چند وقت پک family fun رو نصب کردم جواب داد.:31:

mohrd
19-05-2008, 14:05
با استفاده از مطالعه کتاب درسی که در کتاب خانه بازی موجود هست و حل کردن تکالیف + بالا بردن توانایی هایی که مشخص شده :46:
منضورت از توانایی هاش ، مکانیک ، هنر ( نقاشی ) ، تمیز کردن و ... است ؟

P_666
19-05-2008, 14:49
منضورت از توانایی هاش ، مکانیک ، هنر ( نقاشی ) ، تمیز کردن و ... است ؟
بله منظورم همین ها بود
لازم نیست همه رو زیاد بکنی فقط اون هایی که مشخص کرده

niusha_z
19-05-2008, 15:48

مدت زیادی از سوال گذشته ولی گفتم شاید من بتونم کمک کنم. تا اونجایی که من میدونم پسوند iff برای وسایل و اشخاص sims 1 هست نه sims 2! نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم. ولی مشکل حل شد حالا؟

Maggy_P
19-05-2008, 19:03
مدت زیادی از سوال گذشته ولی گفتم شاید من بتونم کمک کنم. تا اونجایی که من میدونم پسوند iff برای وسایل و اشخاص sims 1 هست نه sims 2! نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم. ولی مشکل حل شد حالا؟
شايد هم شما درست بگيد چون من تا حالا براي سيمز 1 فايل دانلود نكردم:10:

مرسی.
ولی من چند وقت پک family fun رو نصب کردم جواب داد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

بله منم قبلا گفته بودم كه يا بايد كرك نصب كنيد يا يكي از پك ها رو

موفق باشيد:46:

mohrd
19-05-2008, 20:34
سلام. چند تا سؤال داشتم:
1. دانشگاه رفتن و مثلا تحصیل کردن در رشته ی اقتصاد ، چه فایده ای برای sim داره ؟ آیا در موفقیت مغازه ای که sim داره مؤثر است ؟
2. چه جوری باید sim رو پروفسور دانشگاه کرد ؟
3. اگر توی مدت 72 ساعتی که وقت داره تا sim رو بعد از فارغ التحصیل شدن به خونه اش برگردونی ، برنگردونیش چی میشه ؟

mohrd
19-05-2008, 20:35
بله منظورم همین ها بود
لازم نیست همه رو زیاد بکنی فقط اون هایی که مشخص کرده
چجوری اون هایی رو که مشخص کرده ، تشخیص بدی ؟ ( یعنی کجا آیکونش رو گذاشته )

mohrd
20-05-2008, 08:13

سلام. چند تا سؤال داشتم:
1. دانشگاه رفتن و مثلا تحصیل کردن در رشته ی اقتصاد ، چه فایده ای برای sim داره ؟ آیا در موفقیت مغازه ای که sim داره مؤثر است ؟
3. اگر توی مدت 72 ساعتی که وقت داره تا sim رو بعد از فارغ التحصیل شدن به خونه اش برگردونی ، برنگردونیش چی میشه ؟

یعنی واقعا سیمز باز های این انجمن اینقدر تعدادشون کمــــه ؟! :2:

Maggy_P
20-05-2008, 10:22
مثلا قسمت Cleaning قسمت دوم رو دورش حاله ي آبي گذاشته يعني بايد تا قسمت دوم بلد باشي:10:
و يك خواهش لطفا پستهاي پشت سر هم نزنيد

سلام. چند تا سؤال داشتم:

1. فقط وقتي ميخواي شغل انتخاب كني ديگه از پله ي اول شروع نميكنه ميره رتبه هاي بالاتر رو ميگيره
2. اگه سيمز فصل ها رو داشته باشي شغل در آموزش و پرورش و چند تا شغل ديگه بهش اضافه ميشه اگر توي اموزش و پرورش كار كنه به رتبه هاي بالا كه رسيد ميشه پرفسور دانشگاه

3. هيچي خودش با تيپا پرتت ميكنه توي شهر! :دي

سيمز بازها زيادن ولي چون فصل امتحاناته كمتر سر ميزنن:46:

-----------------

بچه ها از من ميشنويد اين چشمها رو براي سيمزاتون دانلود كنيد چون چشمهاشون خيلي طبيعي تر ميشه:

Maggy_P
20-05-2008, 14:58
بچه ها اين يك ماشين براي سيمزه حتما دانلودش كنيد چون ماشين هاي سيمز از نظر من قشنگ نيستن:40::40::40::40:

اينم از مشخصاتش:

Manufacture: Nissan
Name: Skyline GT-R Proto
Requires: Nightlife

اينم از عكسش:

اينم لينك دانلودشه حدود 1.04 مگابايته:

alishahvali
22-05-2008, 15:25
دوستان عزيز سلام
يه سوال داشتم
آيا ميشه توي سيمز براي بچه ها پرستار گرفت.اگه ميشه بگيد چطوري؟
ممنون

babak_deghat
22-05-2008, 16:20
دوستان عزيز سلام
يه سوال داشتم
ممنون

آره میشه.
کلیک کن رو یه تلفن بعد بزن service بعد تو صفحه ای که باز میشه nanyرو انتخاب کن.

Maggy_P
22-05-2008, 17:14
دوستان عزيز سلام
يه سوال داشتم
ممنون
همون طور كه دوستمون گفتن ميشه اما من يكي كه هيچ وقت براي بچه ها پرستار نميگيرم
مخصوصا براي اينا كه چهاردست و پا راه ميرن اصلا ازشون مراقبت نميكنه همش هم بچه رو اذيت ميكنه يك بار به خاطر همين پرستار از پرورشگاه اومدن بچه رو بردن!:18: چون نه بهش غذا ميداد نه ميبردش تخليه خونه!:27:
اگه ميخواي بگيري براي اين بچه ها بگير كه ميرن مدرسه:10:

alishahvali
22-05-2008, 20:01
همون طور كه دوستمون گفتن ميشه اما من يكي كه هيچ وقت براي بچه ها پرستار نميگيرم
مخصوصا براي اينا كه چهاردست و پا راه ميرن اصلا ازشون مراقبت نميكنه همش هم بچه رو اذيت ميكنه يك بار به خاطر همين پرستار از پرورشگاه اومدن بچه رو بردن!:18: چون نه بهش غذا ميداد نه ميبردش تخليه خونه!:27:
اگه ميخواي بگيري براي اين بچه ها بگير كه ميرن مدرسه:10:

سلام و ممنون از جوابتون
اول اينكه خودم هم دوست ندارم از پرستار استفاده كنم و وقتي دو تا بچه با هم سرت خراب بشن مراقبت از جفتشون يكم سخته.

و دوم اينكه اگه ميشه يه سايت برام معرفي كنيد كه بسته هاي الحاقي سيمز را بفروشه .

يه سوال هم داشتم براي مراسم عروسي بايد چكار كنم من مهمون دعوت ميكنم ولي ميره تو خونه براي خودش ميگرده و هيچ اتفاقي رخ نمي ده ،حتي از وسايل مهموني هم استفاده ميكنم.

گزينه ي service در تلفن چه كار هايي را انجام ميده.
بازم ممنون ازتون

Maggy_P
23-05-2008, 06:50
سلام و ممنون از جوابتون
اول اينكه خودم هم دوست ندارم از پرستار استفاده كنم و وقتي دو تا بچه با هم سرت خراب بشن مراقبت از جفتشون يكم سخته.

و دوم اينكه اگه ميشه يه سايت برام معرفي كنيد كه بسته هاي الحاقي سيمز را بفروشه .

يه سوال هم داشتم براي مراسم عروسي بايد چكار كنم من مهمون دعوت ميكنم ولي ميره تو خونه براي خودش ميگرده و هيچ اتفاقي رخ نمي ده ،حتي از وسايل مهموني هم استفاده ميكنم.

بازم ممنون ازتون
ميتوني بري از اينجا خريد كني:

توي مراسم عروسي بايد بري توي وسايل بگردي توي قسمت Party يك وسيله هست كه مثل U برعكس هست و دورش پر گله اونو بخر جلوش هم صندلي بچين بعدش با داماد روي اون وسيله كليك كن و Get maraige (خدا كنه درست نوشته باشم!:31:) بعدش عروس هم مياد كنارت و همه ي مهمونا هم ميان روي اون صندليا ميشينن:10: و بقيه ي مراسم......

frnsh
23-05-2008, 15:00
سلام و ممنون از جوابتون

بازم ممنون ازتون

سلام
خب مگه زن و شوهره دو تاشون خونه نیستن؟
در مورد عروسی هم همینطور که مگی جون گفت.
همون قسمت که کمد میخرین قسمتی که بادکنک داره. یه کیک عروسی میخواد. با اگه خواستی یه بار. و یه دونه از این دروازه ها. بعد که خریدین و مهمونا اومدن روشون که با عروس یا دوماد کلیک کنین مهمونا میان.
اون وفت بادا بادا مبارک بادا...

kaka.ronaldo
23-05-2008, 16:36
سلام یه سوال دارم شاید خیلی قدیمی باشه چجوری باید عروسی کنم؟

siahblack
23-05-2008, 21:48
ببخشید اگه میشه کرک کامل سیمز 2 برای خونه ساختو لینک داونلودشو بزارید !!

alishahvali
24-05-2008, 11:28
سلام
اگه ميشه گزينه هاي داخل سرويس (داخل تلفن) را برام توضيح بديد.
چطوري ميشه عكس يه نفر را به جاي سيمز جايگزين كرد.

alishahvali
24-05-2008, 11:35

اول بايد نظرش را به خودت جلب كني و بعد بهش پيشنهاد ازدواج بدي اگه حلقه را قبول كرد بهش بگي تا پيشت بمونه و بعد با توجه به مطالب پست هاي قبلي عروسي كني.

kaka.ronaldo
24-05-2008, 12:46
اول بايد نظرش را به خودت جلب كني و بعد بهش پيشنهاد ازدواج بدي اگه حلقه را قبول كرد بهش بگي تا پيشت بمونه و بعد با توجه به مطالب پست هاي قبلي عروسي كني.
بیشتر توضیح بده.

Maggy_P
24-05-2008, 13:27
ببخشید اگه میشه کرک کامل سیمز 2 برای خونه ساختو لینک داونلودشو بزارید !!

ميتونيد سرچ كنيد لينكشو بيشتر از 10 بار گذاشتيم:10:
لطفا قبل از درخواست در تاپيك سرچ كنيد

سلام
اگه ميشه گزينه هاي داخل سرويس (داخل تلفن) را برام توضيح بديد.
چطوري ميشه عكس يه نفر را به جاي سيمز جايگزين كرد.

كدومها رو ميخواي؟
اخه بايد بدونم شما چه پك هايي رو داريد آخه هر پك سرويس هاي ويژه ي خودشو داره
هركدوم رو خواستيد اسمشو بنويسيد تا توضيح بدم:46:

alishahvali
24-05-2008, 13:37
ميتونيد سرچ كنيد لينكشو بيشتر از 10 بار گذاشتيم:10:
لطفا قبل از درخواست در تاپيك سرچ كنيد

كدومها رو ميخواي؟
اخه بايد بدونم شما چه پك هايي رو داريد آخه هر پك سرويس هاي ويژه ي خودشو داره
هركدوم رو خواستيد اسمشو بنويسيد تا توضيح بدم:46:

سرويس سيمز 2 را ميخوام.
در ضمن بگيد چطوري بايد جشن تولد بگيرم((فوريه فوري))
يه سايتي داديد كه ازش بسته هاي سيمز را بخرم من نتونستم واردش بشم خودتون يه نگاهي كنيد و جوابمو بدين.
ممنون

Maggy_P
24-05-2008, 13:40
سرويس سيمز 2 را ميخوام.
در ضمن بگيد چطوري بايد جشن تولد بگيرم((فوريه فوري))
يه سايتي داديد كه ازش بسته هاي سيمز را بخرم من نتونستم واردش بشم خودتون يه نگاهي كنيد و جوابمو بدين.
ممنون
ميدونم آخه من نميدونم توي سرويس سيمز 2 چه چيزهايي داشته آخه خيلي وقته من با پك ها بازي ميكنم:13:

هر وقت سن سيمزت تا آخرين درجه پر شد و اخطار گرفتن تولد رو بهت داد روي تلفن كليك كن و torrow Party رو بزن يك گزينه ي جديد به نام birthday party ظاهر ميشه:10:

سايته براي من باز ميشه مشكلي نداره:46:

alishahvali
24-05-2008, 13:58
ميدونم آخه من نميدونم توي سرويس سيمز 2 چه چيزهايي داشته آخه خيلي وقته من با پك ها بازي ميكنم:13:

هر وقت سن سيمزت تا آخرين درجه پر شد و اخطار گرفتن تولد رو بهت داد روي تلفن كليك كن و torrow Party رو بزن يك گزينه ي جديد به نام birthday party ظاهر ميشه:10:

سايته براي من باز ميشه مشكلي نداره:46:

ببخشيد كه گير دادم و ممنون از جواب هاي سريعتون:10:
اينم بخش سرويس service
repairman
nanny
maid
extender
adoption service

اون سايت رو هم من نتونستم بازش كنم اگه زحمتي نيست يا يك سايت ديگه بديد يا لينك دانلود پك دانشگاهيش را (يا هر چيز ديگه)آخه ديگه از اين امكانات سيمز خسته شدم:11:
خيلي خيلي شرمنده:43:

Mahdi_Co_1368
24-05-2008, 15:24
سلام به همگی .....خیلی خوشحال شدم ، وقتی دیدم که هنوز تاپیک سیمز 2 برقراره...

بیشتر توضیح بده.

شما باید اول از همه ، روی دختر یا پسر باشی ، بعد باید پیش دختری( پسری) که دوست داری با اون ازدواج کنی بری و روی اون کلیک کنی....بعد میبینی که گزینه های زیادی برای انتخاب ظاهر شده. شما باید از بین این گزینه ها ، آنهایی رو انتخاب کنی که درجه ی محبوبیت خودت رو پیش اون طرف مقابل زیاد میکنه....برای مثال : Kiss.......jok.........talk وغیره......وقتی درجه ی محبوبیت کمی بالا تر رفت(مثلا 30%) گزینه های بیشتری برای این کار اضافه میشه که هم رمانتیک تره و هم سریع تر درصد صمیمیت رو به 100 میرسونه .......وقتی که درجه ی صمیمیت به 100 رسید گزینه ای ظاهر میشه ( حالا دقیقا یادم نیست که چه اسمی داشت) که میتونی از طرف مقابل درخواست زندگی مشترک کنی........:10:

frnsh
24-05-2008, 21:19

سلام به همگی .....خیلی خوشحال شدم ، وقتی دیدم که هنوز تاپیک سیمز 2 برقراره...

شما باید اول از همه ، روی دختر یا پسر باشی ، بعد باید پیش دختری( پسری) که دوست داری با اون ازدواج کنی بری و روی اون کلیک کنی....بعد میبینی که گزینه های زیادی برای انتخاب ظاهر شده. شما باید از بین این گزینه ها ، آنهایی رو انتخاب کنی که درجه ی محبوبیت خودت رو پیش اون طرف مقابل زیاد میکنه....برای مثال : Kiss.......jok.........talk وغیره......وقتی درجه ی محبوبیت کمی بالا تر رفت(مثلا 30%) گزینه های بیشتری برای این کار اضافه میشه که هم رمانتیک تره و هم سریع تر درصد صمیمیت رو به 100 میرسونه .......وقتی که درجه ی صمیمیت به 100 رسید گزینه ای ظاهر میشه ( حالا دقیقا یادم نیست که چه اسمی داشت) که میتونی از طرف مقابل درخواست زندگی مشترک کنی........:10:

اون گزینه اولش P داره. اما بهتر اینه که وفتی یارو نوجوان شد با یه دختر یا چسر که توی سن جوونیه دوست شه و دوستیشون 100 شه. اونوقت وقتی بزرگ شد راحت عاشق میشن.:40:

Maggy_P
25-05-2008, 08:00
ببخشيد كه گير دادم و ممنون از جواب هاي سريعتون:10:
اينم بخش سرويس service
repairman
nanny
maid
extender
adoption service

اون سايت رو هم من نتونستم بازش كنم اگه زحمتي نيست يا يك سايت ديگه بديد يا لينك دانلود پك دانشگاهيش را (يا هر چيز ديگه)آخه ديگه از اين امكانات سيمز خسته شدم:11:
خيلي خيلي شرمنده:43:
1. اگه سيمزت حمومتو خراب كنه مثلا يهو ديدي مثل فواره داره ازش آب ميزنه بيرون يا ظرف شويي خراب بشه به اين گزينه زنگ ميزني مياد برات درست ميكنه ( خودت درست كني بهتره يه بار من تلوزيونم اتصالي داشت يارو اومد درست كنه برق گرفتش!:31: درست نكرده در رفت تازه پولشم گرفت:27:)

2. همون پرستار بچه هست كه توي صفحه ي قبلي توضيح دادم:10:
3. اگه حوصله نداري خونتو تميز كني يا خونت خيلي بزرگه زنگ ميزني به خدمتكار تا هر روز صبح بياد خونتو تميز كنه
4. اگه يك نفر بياد سطل آشغال خونتو برگردونه و تو هم آشغالهايي كه ريخته جمع نكني بعد از يك شبانه روز توي خونت سوسك جمع ميشه بايد زنگ بزني به اين گزينه تا بياد ضد عفوني كنه:21:

5. اگر خواستي بچه از پرورشگاه بياري بزرگ كني يا يك موقع اومدن بچتو از پرورشگاه بردن به اين گزينه زنگ بزني برات ميارنش:20:

باشه اگه بتونم پيدا ميكنم اما اگر ADSL داشتي ميتونستي دانلودشون كني

mohrd
25-05-2008, 12:22
بچه ها اين يك ماشين براي سيمزه حتما دانلودش كنيد چون ماشين هاي سيمز از نظر من قشنگ نيستن:40::40::40::40:

اينم از مشخصاتش:

Manufacture: Nissan
Name: Skyline GT-R Proto
Requires: Nightlife

اينم از عكسش:

اينم لينك دانلودشه حدود 1.04 مگابايته:

چجوری باید این رو بیاری تو بازی؟؟؟ ( نصب کنی ) ( بعد از دانلود )

alishahvali
25-05-2008, 14:15
سلام
ببخشيد پك هاي سيمز را وقتي دانلود ميكني مثل كراك خونه سازي هستش يا يه بازي كه بايد نصب كني؟
كدوم يك از پك ها سر كار ميره و ماشين سوار ميشه؟

pejmangame
25-05-2008, 14:33
سلام کرک خونه سازی رو میخاستم
ممنون
یک ساله دنبال کرک میگردم

*PiNk PaNTHeR*
25-05-2008, 14:48
سلام کرک خونه سازی رو میخاستم
ممنون
یک ساله دنبال کرک میگردم

سلام
فایل اصلی بازی که میدونی کجاست، توی پوشه ی TSbin توی فولدر اصلی بازی. این فایل رو بگیر با وینرار اکسترکتش کن و بعد فایل کرک شده رو بذار جاش.

فقط یادت باشه حتما باید CD یا DVD اصلی بازی توی درایو باشه اما میتونی خونه هم بسازی راحت.

kaka.ronaldo
26-05-2008, 00:43
فایلو میریزی تو:
My Documents\EA Games\The Sims 2\downloads

این کرکی که گذاشتی به چه درد می خوره؟

Maggy_P
26-05-2008, 10:43
فایلو میریزی تو:

این کرکی که گذاشتی به چه درد می خوره؟
اين كرك باعث ميشه كه خونه سازي توي سيمز فعال بشه ( البته براي كسايي كه فقط سيمز 2 رو بازي ميكنن و پك نصب نكردن:46:)

سلام
ببخشيد پك هاي سيمز را وقتي دانلود ميكني مثل كراك خونه سازي هستش يا يه بازي كه بايد نصب كني؟
كدوم يك از پك ها سر كار ميره و ماشين سوار ميشه؟
نه سيدي هاي جداگانه هست كه بايد نصب بشن:20:
زندگي شبانه : nightlife

بايد به آدرسي كه دوستمون گفتن بريزي البته بايد از زيپ درش بياري:10:

siahblack
27-05-2008, 10:14
ببخشید گزینه ی Invite Headmaster تووی تلفن جریانش چیه ؟ وقتی میزنم یه یارو مدیره میاد برای مدرسه ی خصوصی ! چطوری باید یه بچه رو تو مدرسه خصوصی بذارم ؟؟؟

Maggy_P
27-05-2008, 17:41
ببخشید گزینه ی Invite Headmaster تووی تلفن جریانش چیه ؟ وقتی میزنم یه یارو مدیره میاد برای مدرسه ی خصوصی ! چطوری باید یه بچه رو تو مدرسه خصوصی بذارم ؟؟؟
بايد اول وقتي اومد باهاش حرف بزني تا امتيازت بالا بره توي صفحه اي كه گوشه ي سمت راست مياد امتيازتو مينويسه بعدش بايد بهش غذا بدي يعني غذا رو بايد براش بچيني روي ميز و call for dinner رو بزني:20:
بعدش وقتي خورد غذاش رو يك امتيازي بهت ميده اگه اون امتياز به حد نساب رسيد بچت ميره به مدرسه ي خصوصي:10:

kaka.ronaldo
28-05-2008, 00:10
با سلام من همه ی پچ ها رو به جز university دارم لطفن service تلفن همه رو توضیح بده.

Maggy_P
28-05-2008, 09:22
با سلام من همه ی پچ ها رو به جز university دارم لطفن service تلفن همه رو توضیح بده.
Adoption servise : وقتي ميخواي بچه از پرورشگاه بياري يا بچتو بردن ميخواي برش گردوني اين گزينه رو ميزني

bartender : وقتي مهمون داري به اين گزينه زنگ بزن ( بايد Bar داشته باشي) اونوق اون مياد براي همه نوشيدني ميريزه و توي مهمونا ميچرخونه هر كس دوست داشت برميداره:10:

Exterminator : وقتي تو خونت سوسك جمع ميشه اين گزينه رو ميزني تا بيان ضد عفوني كنن:10:

Garden Club : وقتي به اينجا زنگ بزني يك گروه ميان تا گلخونت رو بررسي كنن البته اول يك نفر مياد كه بايد بهش بگي ميخوام عضو بشم بعدش اگه مطمئني گياهات همه سالم هستن و كود بهشون دادي ميتوني روي طرف كليك كني و بگي كه براي بازرسي گياها بيان. اگه همه ي گياهات سالم باشن و گلخونت هم بزرگ باشه براي تشكر 1200 بهت پول ميده به علاوه ي يك چاه جادويي:5: اگر هم يك وقت به موجود سبز رنگي تبديل شدي ( دوست دار طبيعت ) ميتوني معجون شفا بخش رو ازش بخري:10:

Gardener : اين گزينه هم كه براي كسايي هست كه حياط بزرگ با كلي گل و درخت و ... دارن كه وقت نميكنن خودشون به حياط برسن براي همين زنگ ميزنن به باغبان تا هر هفته بياد كارهاي لازم رو انجام بده:27:

Maid : اين هم كه اگه كسي حوصله نداره خونشو تميز كنه زنگ ميزنه تا بياد براش خونه رو تميز كنه:20:

matchmaking servise : اگر يكوقت به دراكولا يا خون آشام تبديل شدي به اين گزينه زنگ ميزني و ميتوني معجون شفا بخش رو ازش بخري . به جز اين ميتونه برات همسر مورد علاقت رو از توي گوي سحر آميزش ببينه ( كه همش خالي بندي اگه يكوخت يكدونه دراكولا بهت افتاد نگي نگفتم!:21: ) همچنين ميتوني ازش معجون عشق بخري:46:

Nanny : پرستار بچه كه اصلا شبيه پرستار بچه نيست بيشتر شبيه يك پيرزن پروو هست كه اصلا هم به بچه ها نميرسه فقط غذاي يخچالت رو تموم ميكنه با وسايل خونت هم بازي ميكنه تلوزيون نگاه ميكنه!:18: يك بار تلوزيونم رو خراب كرد
انقدر بلا سرم اومده از دست اين كه ديگه نميگيرمش:27: فقط مواقعي ميگيرم كه بچه كودك باشه (بره مدرسه ) تازه تا ميفهمم كه داره مياد يخچال و تلوزيونمو برعكس ميكنم!!:31:

Obedience Trainer : براي اينه كه مياد حيوون خونگيتو چك ميكنه و اگه به گرگينه تبديل ميشي ميتوني معجون شفا بخششو ازش بگيري:46:

pet Adoption servise : اگه ميخواي حيوون خونگي داشته باشي به اين گزينه زنگ ميزني تا برات بيارن:10:

pet Adoption Servise - Give UP Pet : اگه ميخواي حيوون خونگيتو پس بدي به اينجا زنگ بزن تا بيان و ببرنش:21:

Repaire man : هر وقت وسايلي از قبيل : تلوزيون ، حمام ، توالت ، ظرف شويي و پيانو خراب شد ميتوني زنگ بزني تا بيان برات درستش كنن:10:

----------------------
اميدوارم چيزي رو جا نذاشته باشم اگه چيزي كمه بگيد تا توضيح بدم:10:

saiiddz
28-05-2008, 09:57
hi
مگی عزیز کامل توضیح داده
ولی در بعضی موارد و در شرایط خاص گزینه های دیگه ای هم اضافه میشه
اگه اضافه شد بزار تا توضیح بدیم

kaka.ronaldo
28-05-2008, 13:14
دراکولا و معجون عشق رو لطفا توضیح بده.

kaka.ronaldo
28-05-2008, 13:18
مرسی
من میزان دوستیمو با یه زنه به 100 رسوندم حالا باید چیکار کنم که با من ازدواج کنه (قبل از مراسم ازدواج)

BLACK-BLACK
28-05-2008, 13:30
من میزان دوتیمو با یه زنه به 100 رسوندم حالا باید چیکار کنم که با من ازدواج کنه (قبل از مراسم ازدواج)
قبل اینکه میخای باهاش ازدواج کنی اولباید قلب داشته باشی اونهم همیتطور (اونجایی که زیر عکس زنه عکس قلب میاد ) بعد میرو روش کلیک میکنی یه گزینه که فکر کنم نوشته Promise یا Porpose (دقیق گزینشو یادم نیست ولی اولش P داره ) رو میزنی اگه طرف بخاد ازدواج میکنه ویه حلقه بهم میدید وانیمیشن پخش میشه اگرم قبول نکنه فبها

BLACK-BLACK
28-05-2008, 13:32
دراکولا دیگه چیه؟
منظور همون زامبیه . ادمهایی که خاکشون کردی اگه روحشون درعذاب باشه از قبر میان بیرون وهمه رو میترسونن ودیوونه میکنن برای جلوگیری از این کار من قبرو Delete میکنم

تا حالا کسی با Maid از دواج کرده ؟(پیشنهاد میدم این کارو بکنید)

frnsh
28-05-2008, 18:38
مرسی
من میزان دوستیمو با یه زنه به 100 رسوندم حالا باید چیکار کنم که با من ازدواج کنه (قبل از مراسم ازدواج)

kiss و hug هم کردن؟ خب اگه قلب داره که p... رو بزن. اولش p داره نمیدونم چیه. باید قلبه قرمز شه بعد میتونی همین گزینه رو بزنی.

frnsh
28-05-2008, 18:48
نمیدونم چرا دو تا شد. sorry. در خواست Delete میکنم. :)

Maggy_P
29-05-2008, 06:12
منظور همون زامبیه . ادمهایی که خاکشون کردی اگه روحشون درعذاب باشه از قبر میان بیرون وهمه رو میترسونن ودیوونه میکنن برای جلوگیری از این کار من قبرو Delete میکنم

تا حالا کسی با Maid از دواج کرده ؟(پیشنهاد میدم این کارو بکنید)
نه منظورم زامبي نيست تازه اون چيزي هم كه شما ميگي زامبي نيست اونا روح هستن:10:

دراكولا يك موجود خون آشامه كه هيچ وقت پير نميشه و نميميره مگر اينكه توي روز زير نور آفتاب پرسه بزني كه درجا خاكستر ميشي:21:.
اگه ميخواي دراكولا ببيني بايد شبا بيرون پرسه بزني ترجيحا رستوران نباشه چون كمتر اون طرفا آفتابي ميشن چون دراكولا ها نيازي به خوردن ندارن:27: معمولا به صورت لحظه اي ميان و ميرن مثلا ممكنه يك ساعت بيشتر نمونه براي همين بهتره زود تر باهاش آشنا بشي:10: وقتي آشنا شدي ميتوني شبا بهش زنگ بزني ( صبحا نزن خوابن:31:) يك بار هم شب دعوتش كن تا بياد خون گردنت رو بمكه اونوقت تو هم تبديل ميشي به خون اشام با دو دندان نيش دراز!:27::27:

زامبي همون مرده هايي هستن كه شما دوستشان داشتيد ولي از دستشون داديد و با زنگ زدن به عزرائيل ميتونيد دوباره زندشون كنيد:21: اما اگه در ازاي اين كار پول كمي به عزرائيل بديد به جاي آدم سالم يك زامبي تحويلتون ميده كه معمولا سيمزا خوششون نمياد:2:

من ازدواج كردم ولي خوشم نيومد

BLACK-BLACK
29-05-2008, 09:53
نه منظورم زامبي نيست تازه اون چيزي هم كه شما ميگي زامبي نيست اونا روح هستن
نه عزیزم فرق روح وزامبی رو میدونم روحها بی اذارن ولی زامبی ها شیطانی واگر کسی رو گاز بگیرن اونم میشه زامبی ؛ روهها سفیدن ولی زامبی ها قرمز.

pejmangame
29-05-2008, 10:09
من عاشقه زامبی هام

BLACK-BLACK
29-05-2008, 10:19
من چند وقت پیشا یه نکته خیلی عجیب پیدا کردم تواین بازی زن هم میتونه بازن ازدواج کنه!

saiiddz
29-05-2008, 12:11
من چند وقت پیشا یه نکته خیلی عجیب پیدا کردم تواین بازی زن هم میتونه بازن ازدواج کنه!
Hi[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو مرد هم میتونن با هم ازدواج کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frnsh
29-05-2008, 23:05

Hi[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دو مرد هم میتونن با هم ازدواج کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تا حالا امتحان نکردم. بچه دارم میشن؟

alishahvali
30-05-2008, 13:19
سلام دوستان
پس از قرن ها انتظار و اينك "تونستم سيمز زندگي شبانه رو گير بيارم"
چندتايي سوال داشتم.

1-توي زندگي شبانه ميتونم خودم رانندگي كنم و توي شهر بگردم؟
2-مي تونم توي آپارتمان هم بگيرم؟
3-چطوري بايد برم سر كار سيمزم؟
4-توي قسمت تخت ها يه تابوت وجود داره مال چيه؟
5-وقتي براي سي دي سيمز زندگي شبانه درايو مجازي ساختم و ايميج سيدي را درونش ريختم بعد از ريست كردن كامپيوتر دوباره بايد ايميجش را بريزم بايد چكار كنم كه سيو بشه؟
6-چطوري بايد صدا هاي بازي را تغيير بدم(موزيك ها)

Maggy_P
30-05-2008, 17:18
سلام دوستان
پس از قرن ها انتظار و اينك "تونستم سيمز زندگي شبانه رو گير بيارم"
چندتايي سوال داشتم.

1-توي زندگي شبانه ميتونم خودم رانندگي كنم و توي شهر بگردم؟
2-مي تونم توي آپارتمان هم بگيرم؟
3-چطوري بايد برم سر كار سيمزم؟
4-توي قسمت تخت ها يه تابوت وجود داره مال چيه؟
5-وقتي براي سي دي سيمز زندگي شبانه درايو مجازي ساختم و ايميج سيدي را درونش ريختم بعد از ريست كردن كامپيوتر دوباره بايد ايميجش را بريزم بايد چكار كنم كه سيو بشه؟

6-چطوري بايد صدا هاي بازي را تغيير بدم(موزيك ها)

1. نه
2. آره ولي كل طبقاتش ميشه مال خودت زندگي اپارتماني توي سيمز وجود نداره
3. نميشه بري توي سيمز فقط داخل خونه رو نشون ميده
4. مال دراكولاست كه توي پست قبلي توضيح دادم:10: براي اين كه صبحا نور آفتاب بهش نخوره مجبور اون تو بخوابه:27:
5. ميشه بيشتر توضيح بديد منظورت از سيو چيه؟:13:
6. اگه ميخواي موزيك هاي مورد علاقه ي خودتو بزاري فايلهاي MP3 خودت رو بريز به اين آدرس تا هر وقت ضبط رو روشن كني برات اونو بخونه:8::

My Documents\EA Games\The Sims 2\Music

نه عزیزم فرق روح وزامبی رو میدونم روحها بی اذارن ولی زامبی ها شیطانی واگر کسی رو گاز بگیرن اونم میشه زامبی ؛ روهها سفیدن ولی زامبی ها قرمز.
نه بازم اشتباه ميكنيد روح ها سه دسته اند
1. سفيد : به مرگ عادي مردند يا به وسيله ي گشنگي:27:
2. قرمز : توي آتيش سوختند:18:
3. آبي : توي آب خفه شدن:21:

زامبي يك جسمه اختيارش هم خودت داري ولي اونا اختيارشون دست ما نيست:10:

من تا حالا امتحان نکردم. بچه دارم میشن؟
نه نميشن و چيز بيخوديه من اول بار كه ميخواستم آدم بسازم و تازه سيمز رو نصب كرده بودم ميخواستم 2 تا خواهر بسازم حواسم نبود زن و شوهرشون كردم:18:

FerineFast
30-05-2008, 22:42
جاي آدم سالم يك زامبي تحويلتون ميده كه معمولا سيمزا خوششون نمياد

این رو تو علاقه مندی هاش میتونیم تعیین کنیم که مثلا از زامبی خوشش بیاد یا بدش بیاد !
البته اگه خودت آدمو بسازی.

یه جا هم اگه جایزه ها رو باز کنی میتونید همه مرده را به صورت کاملا اورجینال (زامبی مابی نه ) زنده کنید ! این که حالش بیشتره تا زامبی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

FerineFast
30-05-2008, 22:44
این ورژن freetime یکم شلوغش کرده ، مثل بقیه خوشم نیومد ! البته این سلیقس دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

Maggy_P
31-05-2008, 11:39
این رو تو علاقه مندی هاش میتونیم تعیین کنیم که مثلا از زامبی خوشش بیاد یا بدش بیاد !
البته اگه خودت آدمو بسازی.

یه جا هم اگه جایزه ها رو باز کنی میتونید همه مرده را به صورت کاملا اورجینال (زامبی مابی نه ) زنده کنید ! این که حالش بیشتره تا زامبی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
مگه شما همون تلفونه رو نميگي؟:27:
خوب همون زامبي درست ميكنه ديگه اگه پول كافي بهش ندي زامبي ميشه ولي اگه پول خوبي بدي سالم بهت تحويل ميده
بله اگر كار دوست باشه از زامبي ها خوشش مياد:10:

FerineFast
31-05-2008, 12:45
مگه شما همون تلفونه رو نميگي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

نه ! این ماله منوی اصلیه میری این آدم های خاکستری رو میزنی ( میدونی که چیو میگم ) اونا هم بر میگردن تو لیست آدم ها الافت که منتظر خونه هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif(یه جورایی مث cheat می مونه )

Maggy_P
01-06-2008, 10:33
نه ! این ماله منوی اصلیه میری این آدم های خاکستری رو میزنی ( میدونی که چیو میگم ) اونا هم بر میگردن تو لیست آدم ها الافت که منتظر خونه هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif(یه جورایی مث cheat می مونه )
آره فهميدم
ولي من خودم خوشم نمياد مرده ها رو برگردونم اينهمه منتظر ميمونيم تابميرن بعد دوباره بيايم زندشون كنيم؟:18:
مگه مخم تاب برداشته!:27:

alishahvali
01-06-2008, 14:31
سلام دوستان
به كمكتون خيلي فوري نيازمندم:19:
بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده ازتون خواهش ميكنم كمكم كنيد.:41:

mohrd
01-06-2008, 14:33
میشه طرز زنده کردن آدم ها ( سیم ها ) رو به طور کامل توضیح بدید ؟؟؟

mohrd
01-06-2008, 14:34
میشه طرز زنده کردن آدم ها ( سیم ها ) رو به طور کامل توضیح بدید ؟؟؟
------------------------
میشه بگید که چجوری می تونی آهنگ هایی که از ضبط پخش می شن رو بیرون بازی هم گوش بدی ؟ یعنی فایلشون کجاست ؟؟؟

BLACK-BLACK
01-06-2008, 16:49
میشه بگید که چجوری می تونی آهنگ هایی که از ضبط پخش می شن رو بیرون بازی هم گوش بدی ؟ یعنی فایلشون کجاست ؟؟؟

بیرون ازبازی قابل پخش نیست مگه بری تو انجمن موسیقی درخاستشو بدی

BLACK-BLACK
01-06-2008, 16:52
بعد نصب سيمز زندگي شبانه سانسور بازي برداشته شده ازتون خواهش ميكنم كمكم كني

درکل بازی یا فقط در قسمت شبانش؟

babak_deghat
01-06-2008, 16:56
چجوری میشه سقف خونه رو ویرایش کرد؟(از داخل ساختمان)

techno
01-06-2008, 20:16
فکر کنم بای از قسمت build mode اون قطره چکانه رو برداری و روی اون سقفی که میخوای تغییرش بدی کلیک کنی.بعد قسمت مربوط سقف ها میاد که می تونی ازشون یکی رو انتخاب کنی و روی اون جایی که می خوای سقف داشته باشه درگ کنی.البته احتمالا باید قبلش کلید کنترل رو بگیری و روی سقف قبلی درگ کنی تا خراب و برای یه سقف جدید آماده بشه.

ادیت-اشتپ شد!ظاهرا همچین چیزی غیر ممکنه.فقط میتونی دیوار و... رو تغییر بدی.اصلا واسه چی میخوای سقفو عوض کنی؟!:19: آخه دیده نمیشه و تاثیری نداره!