PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی Original DVD

Hoom@n
21-11-2007, 17:03
سلام. من یه دی وی دی اصلی 9 گیگ دارم که روی اون 5 تا فیلم هست و همه هم سالم هستن. من می خواستم اون رو کپی کنم. با نرو 7 که خواستم کپی کنم نشد و وسط کار خطا داد. حدث زدم که قفل دار باشه. اومدم با DVDFab این کار رو بکنم که اون هم وسط کار ارور داد و گفت احتمالا این ارور به خاطر قفل داشتن سی دی هست و بهتره تکنولوژی نمی دونم چی چی (!) رو فعال کنم و برنامه رو از نو اجرا کنم و من هم این کار رو کردم اما متاسفانه باز هم نشد و ارور داد. من باید این دی وی دی رو چطور کپی کنم؟ (یه کمی هم خش داره اما به نظر من خیلی کم هست و اصلا امکان نداره باعث کپی نشدن فیلم اون باشه)
ممنون می شم کمک کنید.

ebru_gundes_206
22-11-2007, 13:54
دوست عزیز با برنامه DVD Decrypter یا Any DVD دی وی دی رو ریپ کن روی هارد .
اگه وسط کار با هرکدوم از این برنامه ها باز ارور داد مطمئن باش که مشکل از همون خش روی دی وی دی هست

چون تنها قفلی که فعلا روی دی وی دی ها استفاده شده قفل منطقه ای هست که این نرم افزار ها به راحتی اون رو می شکونند.

بعد من تا حالا دی وی دی 9 ارجینالی ندیدم که 5 تا فیلم روش باشند چون به شدت از کیفیت فیلم کم میشه !!!

Amin
22-11-2007, 22:27
Alcohol 120% رو هم میتونی تست کنی

Hoom@n
22-11-2007, 22:34
سلام. ممنون بابت راهنمایی. اونا رو هم امتحان می کنم. ضمنا به طرز عجیبی کیفیت فیلم ها عالی هست! انگار نه انگار که 5 فیلم هست و خود این مطلب برای من خیلی سوال برانگیز بود (و: اگر دلیل کیفیت بالای اون رو می دونید به من بگید!) و در مورد اصلی بودن دی وی دی باید بگم که از ایالات متحده خریده شده و قانونی هست.

sd70
23-11-2007, 10:09
خب دليل کيفيت بالاي فيلم ها ميتونه اين باشه که از DVD اصلي RIP شده باشن.

کل فيلم هاي DVDRip که بر روي يک سي دي هستند کيفيت شون مثل DVD ـه.

Hoom@n
23-11-2007, 21:16
ممنون بابت جواب. اما سی دی درکار نیست و دی وی دی هست! ضمنا ساختار فایل های تو اون هم مثل تمام دی وی دی مووی های دیگه هست و هیچ شباهتی به فایل های xvid یا divx نداره!
+++
هنوز نتونستم برنامه هایی رو که گفتید امتحان کنم.

omid.k
13-12-2007, 02:27
سلام اگه برنامه بچه ها کمکت نکرد این برنامه رو انتحان کن وحشتناکه اگه این برنامه نتونه فکر نکنم هیچ برنامه دیگه ای بتونه راستی یه سوال این دی وی دی که داری مال اسیای جنوب شرقی نیست مثلا تایلند (به زیر نویس هاش یه نگاه بنداز)
DAEMON Tools Pro