PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : روشی برای قفل کردن فایلای اجرایی

Vahid_ath
21-11-2007, 12:31
سلام

نتونستم جایی و پیدا کنم که این سوال و بپرسم اگه جاش درست نیست ببخشید

میخواستم بدون برنامه ای هست که باشه باهاش فایلای اجرایی مثل exe رو قفل کرد یعنی وقتی روی ایکن برنامه کلیک میکنی و میخوای بری برای نصب ازت رمز بخواد یا جای رمز یه اطلاعاتی و نمایش بده برنامه های زیادی و تست کردم ولی هرکدوم یه ایرادی داشتن کسی چنین کاری کرده ؟

hakhamanesh
21-11-2007, 13:47
EXE Password Protector - Akala EXE Lock

lalipa
21-11-2007, 19:20
ممنون هخامنش جان
شما اگه بخواین حرفه ای تر کار کنید
می تونید این برنامه خودتون را به صوت Package Install در بیارین
و با Instal Shield کار خودتون را ادامه بدین
که البته یکیم شاید سخت باشه ولی اطمینانش بیشتره

در مورد روش هخامنش نمیدونم با این روش کار کنه یا نه
کار نکردنش در رمینه تولید قفل با این برنامه هستش
ولی اگه میخواید روی فایل ها و فولدر های خودتون قفل بزارید برنامه قوی هستش
فرض کنید که بخواین روی برنامه خودتون قفل بزارین و اون را روی سییدی
بریزین خوب با این برنامه دچار مشکل میشه ؟؟؟
منظورم را فهمیدین
ممنون بای

hakhamanesh
21-11-2007, 20:25
برنامه هايي كه من معرفي كردم هيچ كدوم براي قفل سي دي و محافظت از فايل براي فرستادن تو بازار نيست.برداشتي كه من از سوالتون كردم اين بود كه يه فايل اجرايي رو ميخوايد غير از خودتون كسي نتونه باز كنه اما اگر هدفتون عرضه به بازار هست كه بگيد بيشتر راهنمايي كنم.

Vahid_ath
22-11-2007, 00:36
ممنون از جواباتون

مشکلی با سخت بودن برنامه ندارم میخوام روی فایلای setup رمز بزارم یعنی برنامه های خودمو روش قفل بزارم که موقعی کسی خواست نصبش کنه یا ازش رمز بخواد یا یه اطلاعاتی بهش نشون بده اون اطلاعات میتونه مثلا اسمم باشه

Vahid_ath
22-11-2007, 22:01
کسی جوابی نداشت؟

hakhamanesh
23-11-2007, 00:30
ممنون از جواباتون

مشکلی با سخت بودن برنامه ندارم میخوام روی فایلای setup رمز بزارم یعنی برنامه های خودمو روش قفل بزارم که موقعی کسی خواست نصبش کنه یا ازش رمز بخواد یا یه اطلاعاتی بهش نشون بده اون اطلاعات میتونه مثلا اسمم باشه
من هنوز دقيقا منظور شما رو متوجه نشدم
يه جا گفتيد ميخوايد فايلهاي Setup رو رمز براريد كه خوب برنامه رو معرفي كردم
جاي ديگه گفتيد كه رو برنامه هاي خودتون ميخوايد رمز بزاريد كه خوب براي اين منظور هم ميتونيد از همون برنامه هاي معرفي شده استفاده كنيد اما با توجه به اينكه برنامه هايي كه مال خودتونه حتما خودتون هم نوشتيد كه ميگيد برنامه هاي خودم خوب پس در اين صورت به كدهاي اون دسترسي داريد و ميتونيد قبل از اجراي برنامه كدنويسي كنيد تا از كاربر رمز ورود بخواد

persiankitty
23-11-2007, 08:50
فايهاي Setup معمولا يك OverLay دارند كه حاوي فايلهاي Pack شده است. براي اينكه باهاشون از اين كارها بكنيد بايد ابتدا Raw Offset آخرين Section فايل رو با Raw Size اش جمع كنيد تا انتهاي فايل رو بدست بياريد. بعد با يك برنامه از اون سايز به بعد OverLay رو حذف كنيد و روي فايل اجرايي Password بگذاريد و بعد دوباره OverLay رو به فايل تغيير كرده بچسبونيد. بعضي از فايلها مثلا فايلهايي كه با Wise Installer درست شده اند يك جايي سايز فايل اصلي رو مي نويسند. اگر به اين جور فايلهاي CheckSum دار يا Size Checker دار برخورد كرديد بايد توي فايل اجرايي اون رو به نحوي دستكاري كنيد كه بعد از همه اين عمليات به شما Error نده.