PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فایل های زبان فارسی k750

karaeyb
21-11-2007, 02:12
لطفا لینک فایل های زبان فارسیk750 را بگذارید وممنون میشم اگر نحوه فارسی کردن گوشی k750 بوسیله se_tool v1.07را توضیح بدهید با نهایت تشکر:10::11:

majid510
21-11-2007, 21:09
لطفا لینک فایل های زبان فارسیk750 را بگذارید وممنون میشم اگر نحوه فارسی کردن گوشی k750 بوسیله se_tool v1.07را توضیح بدهید با نهایت تشکر:10::11:

سلام karaeyb جان , برای اینکه گوشیت فارسی بشه و اگه میخوای گوشیتو فلش کلی کنی بهتره موارد زیر(Frimware) رو داشته باشی :

K750_MAIN_GENERIC
K750_FS_M_EAST_N_AFR

یا

K750_FS_EMEA_6
و همچنین customize برای فارسی سازی گوشی که آن هم باید EMEA_6 یا M_EAST_N_AFR باشه تا با FS همخوانی داشته باشه .یا یک customize که با cid گوشیت همخوانی داشته باشه .

اینMAIN و FS (که در فرمت fbn یا mbn هستند)را در قسمت Add برنامه ی setool قرار میدی و customize مربوط رو بصورت zip در قسمت MISC files میذاری و دگمه ی FLASH رو میزنی و در عرض 5 الی 9 دقیقه گوشی فلش میشه .

من در زیر یه سایتی رو برات معرفی میکنم که کلی MAIN و FS واسه K750 و گوشیهای دیگه داره , پولی هم نیست و حتی عضو شدن هم نمیخواد و براحتی میتونی داونلود کنی , البته با توجه به cid گوشیت که CID49 هست یا CDI36 اینکارو بکن وفکر کنم دیدن این سایت بهتر از اون باشه که من یا دوستان دیگه لینک مربوط رو بذارن .
]

در ضمن بهتره بعد از این اینجور سوالهارو تو قسمت مربوطه "درخواست Frimware "مطرح کنی . ممنون .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید