PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشكال در دي وي دي رام سوني؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GHASH MASTAN
20-11-2007, 20:45
سلام من يه سيستم نو خريدم به همراه يك دي وي دي رام سوني و روز اول كه خواستم ازون استفاده كنم با مشكل مواجه شدم ازين قرار كه اين دي وي دي رام بعضي دي وي دي ها رو ميخونه وبعضي ديگه رو نميخونه و البته يكدفعه
كه من دي وي دي بازي مدال افتخار رو گذاشتم داخلش سيستم به طور خودكار ريست شد و دفعات ديگر هم همينطور آيا مشكل مربوط به دي وي دي رام هستش يا از جاي ديگس ضمنا همه دي وي دي هايي كه گفتم رو جاي ديگه امتحان كردم كه در سالم بودنشان هيچ شكي نيست ضمنا در هنگام خاموش بودن سيستم صداي ويزي ممتد از بلندگوهابه گوش ميرسد كه البته نميدونم دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:4 1::41::41::41::41::41::41::41:

glc_engineer
20-11-2007, 21:18
سلام من يه سيستم نو خريدم به همراه يك دي وي دي رام سوني و روز اول كه خواستم ازون استفاده كنم با مشكل مواجه شدم ازين قرار كه اين دي وي دي رام بعضي دي وي دي ها رو ميخونه وبعضي ديگه رو نميخونه و البته يكدفعه
كه من دي وي دي بازي مدال افتخار رو گذاشتم داخلش سيستم به طور خودكار ريست شد و دفعات ديگر هم همينطور آيا مشكل مربوط به دي وي دي رام هستش يا از جاي ديگس ضمنا همه دي وي دي هايي كه گفتم رو جاي ديگه امتحان كردم كه در سالم بودنشان هيچ شكي نيست ضمنا در هنگام خاموش بودن سيستم صداي ويزي ممتد از بلندگوهابه گوش ميرسد كه البته نميدونم دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:4 1::41::41::41::41::41::41::41:

عكس دقيقشو بزار ببينم
چه مدليه چه رنگيه و با چه گارانتي
احتمال داره ريمارك باشه

glc_engineer
22-12-2007, 08:28
عزیزان رایتر و رام های تقلبی زیاد شدن در بازار

m_a_h_n_o
22-12-2007, 08:42
دوست من مشکل ریست شدن بعد از قراردان دی وی دی مدال افتخار درون DVD Drive ، طبیعیه...واسه من هم پیش اومد ، واسه چند نفر دیگه هم همینطور... اشکال از خود دیسکه نه از DVD ROM !!!
حتی وقتی ایمیج دی وی دی رو هم لود کردم سیستم ریست شد !
در دو صورت ریست نمیشه ، اینکه قبل از ورود به سیسم دی وی دی رو داخل درایو قرار دهید و یا اگر در محیط ویندوز دی وی دی رو داخل درایو قرار دادید ، سریعا Shift key رو برای چند ثانیه نگه دارید تا Autorun دی وی دی اجرا نشـــه !!! من راه اول رو پیشنهاد میدم !