PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سئوال در فتوشاپ / چطور اعداد رو فارسی بنویسم و ...

NIMA KHAN
20-11-2007, 08:10
من سوالي دارم در مورد اينكه اعداد را در فتو شاپ چه طور فارسي كنم واينكه براي تغيير نوشته هاي يك متن در عكس بدون تغيير زمينه پشتي در فتو شاپ چه طور عمل كنم

DoNkHoWaN
20-11-2007, 08:31
وسه اعداد يا بايد از نسخه ME فتوشاپ استفاده كني يا اينكه از فارسي ساز استفاده كني.؟!
واسه نوشته ها هم روش خاصي وجود نداره هر كس به روش خودش درست مي كنه
شما طرحتونو بزارين بچه ها كمكتون مي كنند.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahin King
20-11-2007, 21:06
سلام

واينكه براي تغيير نوشته هاي يك متن در عكس بدون تغيير زمينه پشتي در فتو شاپ چه طور عمل كنم

شما می خوای متن نوشته شده بر روی یک عکس ( سیو شده ) رو تغییر بدی ؟

قربانت
شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
21-11-2007, 17:22
سلام،
اگه منظورت همين گفته ي شاهين باشه، شما به طور مستقيم نميتوني روي متني كه روي يك عكس ذخيره شده تغييري ايجاد كني!
فقط از راه هاي دستي ميشه اون متن رو برداشت و جاي اون متن جديد رو نوشت.
كه براي اينكار اگه مهارت لازم رو نداريد ميتونيد عكس رو قرار بديد تا من و دوستان كمك كنيم.

موفق باشي♥♥♥

NIMA KHAN
26-11-2007, 19:50
من مي خوام اعداد رو فارسي بنوسم در اين مورد كمكم كنيد

Saeed kmss-D
26-11-2007, 20:15
شما براي تايپ اعداد به صورت فارسي كافيه يه فونت فارسي انتخاب كني و زبان رو روي Fa تنظيم كني و اعداد مورد نظر رو بنويسي.
البته فقط براي اعداد ميشه از اين راه مستقيم استفاده كرد، وگرنه:

بايد از نسخه Me فتوشاپ استفاده كني يا اينكه از فارسي ساز استفاده كني

موفق باشي♥♥♥

Majid ²
26-11-2007, 20:16
من مي خوام اعداد رو فارسي بنوسم در اين مورد كمكم كنيد

مگه جوابتون رو نگرفتی شما
بهتربن راه استفاده از نسخه ME هست :13:

وسه اعداد يا بايد از نسخه ME فتوشاپ استفاده كني يا اينكه از فارسي ساز استفاده كني.؟!
واسه نوشته ها هم روش خاصي وجود نداره هر كس به روش خودش درست مي كنه
شما طرحتونو بزارين بچه ها كمكتون مي كنند.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]