PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهکارهای کسب آرامش

SEPIDEH JAN
19-11-2007, 18:46
دوستان خوبم سلام

در این قسمت قصد داریم با ارائه مشاوره و راهکارهای جالب به شما کمک کنیم
امیدوارم شما هم اگر راهکاری در نظر دارید در اختیار این تاپیک قرار بدید ...
اگر مشکلی هم دارید با من مطرح کنید

:10:** تکنیکهای ماساژ **
1- اگر خوابتان نمیبرد و یا بد میخوابید به مدت 15 دقیقه شصت دستتان را ماساژ دهید
2- اگر سردرد دارید و این سر درد عصبی است به مدت 20 دقیقه با دو انگشت اشاره بر روی شقیقه ها فشار وارد کنید به طوری که کاملا گودیه داخل شقیقه لمس شود
3- اگر سر درد دارید و این سردرد به خاطر خستگی چشم است با انگشت اشاره و با دودست ابرو ها را ماساژ دهید
4- اگر اعصابتان خرد است و حوصله ندارید انگشت خود را بین لب و بینی خود قرار دهید
5- اگر فراموشی گرفتید و مطلبی را به خاطر نمی آورید انگشت شصتتان را بر روی چشم سوم ( بین دو ابرو ) به طوری که چهار انگشت دیگر به سمت بالا باشد ، قرار دهید
6- برای رفع سرماخوردگی و آبریزش بینی با دوانگشت شصت و اشاره استخوان بالا بینی را کمی فشار دهید
7- برای رفع اشکریزی چشم دو انگشت اشاره را بر گوشه های چشمتان فشار دهید
8- برای رفع آلرژی انگشت اشاره را بین دو انگشت اشاره و وسط دست دیگر قرار دهید به طوری که پشت دست به طرف شما باشد ...

AliROCK
19-11-2007, 18:54
ممنون شماره 4 خیلی به درد خورد ;)

SEPIDEH JAN
20-11-2007, 11:28
پاك شد !!!

اول از همه از دوستانی که مطالب بی ارزش مینویسند خواهش میکنم که به جای مسخره کردن مطالبی بنویسند که به درد بخوره ... متشکرم

:10:*** تکنیکهای جوانی ***
1- ارتباطتان را با خداوند حفظ کنید و روز به روز سعی کنید که تقویتش کنید
2- فقط با دوستان شاد و سرحال رفت و آمد داشته باشید دوستان بد اخلاق انرژیتان را از بین میبرند ( اگر بداخلاقی حواست باشه )
3- اجازه ندهید مغزتان بیکار بمونه و همیشه در حال یادگیری باشید چون ذهن بیکار ( به قول خودمون آکبند ) کارگاه شیطان است
4- از چیزهای ساده لذت ببرید و ازاون دسته مردمی نباشید که به خاطر هر چیز بی ارزش زندگی خودشون و بقیه رو تلخ میکنند
5- بلند و طولانی بخندید آنقدر طولانی که به نفس نفس بیفتید
6- تا حد ممکن چیزهایی که دوست دارید در کنارتان داشته باشید : گل و گیاه ، حیوانات ، موسیقی ، سرگرمیهای مختلف
7- مراقب سلامتیتان باشید اگر در وضع مطلوبی هستیید آن را حفظ کنید اگر نه به دنبال وضعیت مطلوب بگردید
8- به دیدن مکانهای مقدس بروید و از جاهایی که در آنجا احتمال گناه میرود پرهیز کنید
9- مهمتر از همه شماره های غیر ضروری رو دور بریزید این شماره ها عبارتند از : سن ، وزن ، قد ...

SEPIDEH JAN
20-11-2007, 14:34
:10:**تکنیک نترسیدن از شکست**
1- به این فکر کنیم که انسانها جائز الخطا هستند و موفقها هم اشتباه میکنند
2- درک پیروزی و شکست را از پیران و کودکان یاد بگیریم اگر قرار در کودکی با یکبار زمین خوردن نا امید بشویم و دیگه تلاش نکنیم هرگز راه رفتن رو یاد نمیگرفتیم
3- بدانیم که در کنار هر شکست پیروزی وجود دارد
4- به خودمان برچسب "بازنده" ، " ناتوان" ، " شکست خورده " و ... نزنیم چون تمام شکست ها موقتی هستند
5- با هر اشتباه که مرتکب میشیم به یاد خدا می افتیم و ازش کمک میخوایم . وقتی نیرویی به این عظمت پشت و پناه و یاور ماست ، شکست و ترس معنی ندارد
6- ما خودمان به تنهایی مسئول زندگی خودمان هستیم . ما تنها به دنیا آمده ایم و تنها از دنیا خواهیم رفت با این حساب شکستها و ترسهای ما به خودمان مربوط است و پس اجازه ندهیم دیگران با کلمات تحقیر آمیز باعث توقف درشکست ما شوند
7- شکستهای متوالی میتواند ما را وسوسه کند تا بتوانیم رکورد مورچه ای که رکورد سردار شکست خورده ای را شکسته بود بشکنم ( سوره نمل )
8- از خداوند تشکر کنیم که این شکستها رو در اختیار ما گذاشت تا روز به روز قویتر شویم
9- این مطلب رو با این شعر تمام میکنم :
چون که هر روزی کنی از چاه خاک
عاقبت هم میرسی بر آب پاک
عاقبت جوینده یابنده بود
سایه حق بر سر بنده بود

SEPIDEH JAN
20-11-2007, 15:03
این تکنیک برای من خیلی موثر بود امیدوارم شما هم ازش استفاده کنید ...

:10:**تکنیک جادویی 8 لیوان آب**
در این روش یک بطری نوشابه خانواده را برای خودتان بردارید . یک کاغذ سفید هم بردارید و روی آن مطالب زیر را بنویسید و بر روی بطری بچسبانید . این تکنیک را تا 1 ماه ادامه دهید و نتایج آنرا مشاهده کنید :

1- لیوان اول بعد از بیدار شدن صبح : خداوندا ، سپاس تو را که بار دیگر به من طلوع خورشید را هدیه دادی . به من کمک کن امروز را به شاهکاری بینظیر تبدیل کنم
2- لیوان دوم ساعت 10 صبح : افتخار میکنم که امروز پاکترین انسان روی زمین هستم
3- لیوان سوم ساعت 12 ظهر : من نظر کرده خداوندم
4- لیوان چهارم بعد از ناهار : خداوندا سپاس تو را به خاطر نعماتی که به من دادی ، خزانه غیب ات را بر روی من بگشا
5- لیوان پنجم ساعت 4 عصر : عشق الهی هم اکنون من را ثروتمند و توانگر میسازد
6- لیوان ششم ساعت 6 عصر : به هرسو که نگاه کنم موفقیت منتظر من است
7- لیوان هفتم قبل از شام : هر روز از هر لحاظ بهتر بهتر میشوم
8- لیوان هشتم قبل از خواب : خداوندا متشکرم که یک روز دیگر را به من هدیه دادی ، خودم را به تو می سپارم . خواب آرامی به من هدیه بده که من عاشق تو هستم .

SEPIDEH JAN
20-11-2007, 17:20
:10:**اعتماد به نفس کلید موفقیت است**
1. اعتماد به نفس اساس موفقيت ها و پيروزي هاي بزرگ است.
2. شما مي توانيد از عهده هر كاري برآييد به شرط آن كه شديداً خواستار آن باشيد.
3.مردم عادي اميد و آرزو دارند ؛ افراد متكي به نفس ، هدف و برنامه.
4. عدم توانايي يا نداشتن شرايط مناسب نيست كه مانع پيشرفت شماست ؛ مانع واقعي نداشتن اعتماد به نفس است.
5. شما هيچ محدوديتي در توانايي انجام كار نداريد جز محدوديت هايي كه خودتان در ذهنتان ايجاد مي كنيد.
6. اعتماد به نفس يك عادت است . براي پرورش آن بايد طوري عمل كنيد كه گويي اعتماد به نفسي را كه خواستار آن هستيد داريد.
7. رؤياهاي بزرگ داشته باشيد. فقط رؤياهاي بزرگ مي توانند روحيه و ذهن شما را فعال نگه دارند.
8. كليد اعتماد به نفس اين است كه ابتدا تصميم بگيريد چه مي خواهيد و سپس براي رسيدن به خواسته خود طوري عمل كنيد كه گويي امكان شكست وجود ندارد.
9. در درونِ جسارت ، نبوغ و قدرت سحرآميزي نهفته است.
10. واقع نگر باشيد و آينده ايده آل خود را با تمام جزئيات آن مجسم كنيد.
11. آينده متعلق به كساني است كه خواستار آن هستند . از همين امروز تصميم بگيريد هر چه را در زندگي آرزو داريد طلب كنيد.
12. شما هميشه در اين كه چه كاري را بيشتر، چه كاري را كمتر و چه كاري را اصلاً انجام ندهيد آزاد هستيد.
13. انسان هايي كه اعتماد به نفس دارند خودشان را با ديگران مقايسه نمي كنند. فقط خودشان را با بهترين كسي كه مي توانند باشند مقايسه مي كنند.
14. در هر بخشي از زندگي به عالي بودن فكر كنيد و هرگز براي دستيابي به آن از هيچ تلاشي كوتاهي نكنيد.
15. هر كاري را كه دوست داريد ، انجام دهيد و با تمام وجود براي بهتر بودن در آن كار تلاش كنيد.

SEPIDEH JAN
20-11-2007, 23:07
:10:**تکنیکهای اخلاق**
1- اخلاق سرمايه و بهترين و عاليترين دارايي ما است.
2- اخلاق خوب ، اختصاص به طبقه اي ندارد، در هر طبقه و صنفي پيدا شود مورد احترام واقع مي گردد.
3- اخلاق خوب مانند آب جاري است كه موجب حاصل خيزي كشتزارها مي شود.
4- اخلاق بالاتر از قوانين است، زيرا قوانين هميشه همراه انسان نيست ولي اخلاق هميشه با او است.
5- اشخاص عاقل و با اخلاق هرگز كلامي بر زبان نمي آورند كه احساسات ديگران را جريحه دار سازند.
6- انحطاط اخلاقي هميشه پيشاهنگ انقراض تمدنها است.
7- بد اخلاق در دست دشمني گرفتار است كه هر جائي برود از چنگ عقوبت او رهايي نيابد.
8- بهترين ميراثي كه پدران براي فرزندان خود مي گذارند تربيت خوب است .

9- به هر كس كه مي خواهد موفق شود بگوييد: اخلاق نيك را درخود پرورش ده.
10- خط مستقيم نه تنها در هندسه بلكه در اخلاقيات هم كوتاه ترين راه است.
11- صاحبان اخلاق ، روح جامعه خود هستند.
12- مردان قانون وضع مي كنند و زنان اخلاق به وجود مي آورند.
13- وظيفه زن تهذيب اخلاق مرد است.
14- پيش از مسافرت ، از خصوصيات اخلاقي و سوابق رفيق راهت پرس و جو كن و پيش از خريد خانه ، همسايه ات را بشناس .
15- ارزش هاي معنوي و اخلاقي حمايتگرند ، نه محدوديت آفرين .
16- اخلاق بايد بر هنر حكومت كند .
17- اخلاق و عظمت مردان بزرگ ، در طرز رفتارشان با افراد كوچك معلوم مي شود.
18- آداب و عادات به آساني و سرعت به صورت اخلاق در مي آيد.
19- اخلاق اگر با اندگي هوش توأم باشد هزار مرتبه بر تحصيل زياد بدون هوش و بدون اخلاق ترجيح دارد.
20- اخلاق يكي از بزرگ ترين قواي محركه جهان است و در كمال تظاهرات خود طبيعت انساني را در عاليترين شكل آن مجسم مي سازد.
21- اخلاق ساخته شده و حاضر و آماده نيست ، بلكه ذره ذره ، روز به روز خَلق و ايجاد مي گردد.
22- اخلاق مي تواند جانشين علم، مال ، مقام ، زيبايي و ساير مزايا باشد ، اما هيچ نعمتي جاي آن را نمي گيرد.
23- در طبيعت و اخلاق انساني ، هيچ ضعف و انحرافي نيست كه با تعليم مناسب اصلاح نشود.
24- ملت بدون اخلاق ، اخلاق بدون عقيده ، و عقيده ي بدون فهم ممكن نيست.