PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار قفل گداری در N70

mohammad hamed
18-11-2007, 17:38
با سلام
من یه برناتمه ی قفل گذاری بر روی فیال ها برای ان 70 می خواشتم
نرم افزار Smart Guard خوبه ولی وقتی که می خوام بعضی پوشه که داخلش آهنگ زیاده رو باز کنه گوشی هنگ می کنه چون حجمشون زیاده
یه نرم افزار بهتر می خوام که فایل ها رو مخفی کنه
با تشکر
منتظر هستم

meha
18-11-2007, 17:46
نرم افزار file man را امتحان کردی؟

mohammad hamed
18-11-2007, 18:04
فایل ها را نمی تونه مخفی کنه

meha
19-11-2007, 15:05
وارد منوی گوشی شده و به فولدر Tools بروید. سپس وارد File Manager شوید.
اکنون با زدن کلید سمت راست یا اسکرول گوشی ، وارد Memory Card شوید.
سپس به فولدر Other رفته و با استفاده از Options > New Folder یک فولدر جدید بسازید و نام آن را Contacts قرار دهید.
داخل فولدر Contacts شده و در داخل آن فولدر دیگری ایجاد کنید و نام آن را iranwz یا هر نام دلخواه دیگری بگذارید.
اکنون از این دو پوشه به عقب بازگردید و به صفحه اصلی File Manager در Memory Card رجوع کنید.
حال میتوانید به دلخواه خود برای مخفی سازی ویدئوها به Videos و برای مخفی سازی عکسها به به فولدر Images بروید. سپس بر روی فایل مورد نظر خود که قصد مخفی سازی آن را دارید Options > Move to folder را انتخاب کنید و سپس برای مسیر آن ، فولدری که به تازگی ایجاد کردید یعنی Memory Card / Other / Contacts / bia2mobرا تعیین نمایید و OK کنید.

mohammad hamed
19-11-2007, 17:17
این راه رو من بلد بودم
ولی من نرم افزاری برای این کار می خواستم

ikia
15-12-2007, 23:24
عزیزم بهترین نرم افزار برای اینکار که هنگ هم نمیکنه و باهاش میتونی فایلهلی سیستمی هم بفرستی همون برنامه معروف x-plore هست.تو سایت هم هست. با ورژن1.13

Noob Saibot
16-12-2007, 19:03
با سلام به شما.
با نرم افزار FX Plore ورژن 1.17 هم میتونی این کارو انجام بدی. روی هر فولدری که دوست داشته باشه میری و Properties رو میزنی بعد گزینه Hidden را فعال میکنی. وقتی که از فایل منیجر گوشی و یا از توی PC Suite در کامپیوتر هم که ببینی اون فایل ها مخفی هستند. میتونی از لینک زیر نرم اقزارشو گیر بیاری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad hamed
17-12-2007, 11:04
خیلی ممنون
دستت درد نکنه