PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك بازی Secrets Of Great Art

SadeghPM
18-11-2007, 17:02
از دوستان اگه کسی میتونه این بازی رو کرک کنه .
ممنون میشم:

نام : Secrets Of Great Art

لينك دانلود نرم افزار :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سايت سازنده نرم افزار :
/
حجم فايل : 25 MB

محدوديت ها : بیشتر از 60 دقیقه نمیزاره باهاش بازی کرد- بعد از 40 بار اجرا اکسپایر میشه.

روش فعال سازي نرم افزار :
از طیق اینترنت یا از طریق کد فعال سازی بر اساس یک کد تولید ی

hakhamanesh
18-11-2007, 20:04
من كه 25 مگ رو نميتونم دانلود كنم ولي تا عمو مهدي نيومده تاپيك رو ببنده موارد لازم جهت درخواست كرك رو تكميل كنيد
نام و ورژن كامل و دقيق نرم افزار :
لينك دانلود نرم افزار :
سايت سازنده نرم افزار :
حجم فايل :
محدوديت ها :
(محدوديت هاي نرم افزار را بايد به صورت كامل بيان كنيد . لطفا نرم افزار را به صورت كامل بررسي كنيد)
روش فعال سازي نرم افزار :
(به طور مثال فعال سازي از طريق اينترنت ، سريال و ...)
نتايج جستجوي كرك :
(اگر قبلا جستجو كرده ايد و به نتيجه اي نرسيده ايد ، در اينجا نام سايت هاي استفاده شده را بايد بنويسيد . در صورتي كه در انجمن درخواست كرك و سريال درخواست داده ايد ، لينك تاپيك را بذاريد )توضيحات

Alastoor
18-11-2007, 23:13
سلام

ابتدا به انجمن درخواست کرک می اومدی پیدا می شد:

Secrets of Great Art v1.0-TE :

SadeghPM
19-11-2007, 11:12
فکر می کنم موارد لازم جهت درخواست کامل باشه چون که برنامه نیست بلکه یه بازیه و تو سایتش هم از ورژن خاصی نام برده نشده.
غرض از گذاشتن این مطلب اینجا این بود که :
این شرکت بازی های بسیاری داره که همشون نحوه فعالسازیشون مثل همه و حتی پیغام هایی که بازی میده. به همین خاطر خواستم یکی از دوستان کرک کنه و روشش رو هم بگه(حداقل بایت های پچ شده) .با این کار علاوه بر بازی گذاشته شده صدها بازیه دیگه رو هم می تونیم کرک کنیم.
البته خودم هم باهاش ور رفتم ولی نتونستم کرکش کنم.

hakhamanesh
19-11-2007, 11:57
نوشته شده توسط SadeghPM
یکی از دوستان کرک کنه و روشش رو هم بگه(حداقل بایت های پچ شده)
خوب اگر فقط قسمتهايي كه بايد پچ بشه رو ميخوايد همون كركي كه alastoor گذاشته رو دان كنيد و با يه برنامه كه FileCompare داشته باشه فايلهاي اورجينال و پچ شده رو با هم مقايسه كنيد تا متوجه بشيد كجاها پچ شده

tactools
19-11-2007, 12:21
آقا hakhamanesh میشه این FileCompare رو یه لینک بزاری من که هر چی گشتم پیدا نکردم
چون من کد فشن که تست کردم نقطه تغییر رو نمی داد شما اگه ابزار خاسی دارید اگه لینک بزارید ممنون می شم
با تشکر

SadeghPM
19-11-2007, 15:55
خوب اگر فقط قسمتهايي كه بايد پچ بشه رو ميخوايد همون كركي كه alastoor گذاشته رو دان كنيد و با يه برنامه كه FileCompare داشته باشه فايلهاي اورجينال و پچ شده رو با هم مقايسه كنيد تا متوجه بشيد كجاها پچ شده
این کرکی که alastoor گذاشته ،وقتی با فایل یرنامه مقایسه می کنم تفاوت های بسیار زیادی داره فکر نمی کنم کرک بهش بخوره. به همین دلیلی که گفتم.

حالا اگه دوستان می تونند یه تستی بزنن.

Airwolf
19-11-2007, 19:24
شاید فایل پک شده باشه؟

SadeghPM
24-11-2007, 11:13
یعنی کسی نیست کار مارو راه بندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟