PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه تبديل avi به DVD يا همون VOB با بهترين كيفيت ممكن

siamak_mu
17-11-2007, 21:17
آقا من با هر برنامه مي خوام avi رو به DVD تبديل كنم كمي يا افت كيفيت داره. كسي برنامه اي سراغ نداره كه كيفيت افت نكنه؟

فعلاً ImTOO AVI to DVD Converter فكر كنم بهتر از همه بوده ولي باز هم كيفيت رو يه مقدار جزئي كم مي كنه.

كسي برنامه خوبي سرغ نداره دوستان. تو يه تاپيك يكي از دوستان TE4XP_Retail رو معرفي كرد باز هم تعريفي نداشت.

ebru_gundes_206
18-11-2007, 12:13
سیامک جان بهترین برنامه Total Video Converter 11 هستش

siamak_mu
18-11-2007, 12:40

والا هرچي سرچ كردم جديدترين ورژن 3.11 بود. فكر كنم منظور شما هم همين بود. نه؟

اين برنامه رو ميگين؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin
18-11-2007, 12:59
كمي يا افت كيفيت داره
سلام
افت کیفیت طبیعیه دوست عزیز
شما داری کار برعکس انجام میدی
اصلی اینه که Full DVD رو Rip میکنند و یه فیلم بدون منو و صدای اضافه و زیرنویس و همچنین با کیفیت و رزولوشن پایین تر ازش میکشن بیرون
اووونوقت شما میخوای فیلمه ریپ شده رو به دی وی دی تبدیل کنی و دی وی دی واقعی بدست بیاری ؟
خب مسلمه که نمیشه

siamak_mu
18-11-2007, 13:55
سلام
افت کیفیت طبیعیه دوست عزیز
شما داری کار برعکس انجام میدی
اصلی اینه که Full DVD رو Rip میکنند و یه فیلم بدون منو و صدای اضافه و زیرنویس و همچنین با کیفیت و رزولوشن پایین تر ازش میکشن بیرون
اووونوقت شما میخوای فیلمه ریپ شده رو به دی وی دی تبدیل کنی و دی وی دی واقعی بدست بیاری ؟
خب مسلمه که نمیشه

نه امين جان من نخواستم تبديل كنم كيفيت DVD اصلي به دست بياد من مي خوام لااقل تبديل مي كنم از اون كيفيت DVDRip كه هست كمتر نشه كه هر كاري مي كنم ميشه.

siamak_mu
18-11-2007, 14:59
راستي فرق 4:3 با 16:9 در چيه؟

چرا رو 16:9 ميذارم كيفيت بهتر ميشه درحالي كه يكي به من گفته بود 4:3 بهتر ميشه.

sagh_moha
18-11-2007, 15:21

آقا من با این نرم افزار هرکار کردم نشد.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s_a_m4000
19-11-2007, 03:22
راستي فرق 4:3 با 16:9 در چيه؟

چرا رو 16:9 ميذارم كيفيت بهتر ميشه درحالي كه يكي به من گفته بود 4:3 بهتر ميشه.
تفاوتشون تو نسبت ارتفاع تصویرشون هست
نه! چون تو 4:3 ارتفاع زیاد تره کیفیت پاییم میاد.موقع تبدیل بهتره بذاری رو همون Orginal یا اینکه از یه فیلمی که کیفیت خوبی داره طول و عرضشو بگیری و بدی به کانورتور:46:

siamak_mu
19-11-2007, 12:00
تفاوتشون تو نسبت ارتفاع تصویرشون هست
نه! چون تو 4:3 ارتفاع زیاد تره کیفیت پاییم میاد.موقع تبدیل بهتره بذاری رو همون Orginal یا اینکه از یه فیلمی که کیفیت خوبی داره طول و عرضشو بگیری و بدی به کانورتور:46:

اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ ...

من فكر مي كردم چون 16 و 9 بزرگترن از 4 و 3 پس ارتفاعش هم بيشتره. پس به خاطر همينه كه تو 4:3 كيفيت مياد پايين.

مرسي.