PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاع از وزژن نرم افزار گوشي

moghbeli
17-11-2007, 13:32
با سلام به همه دوستان
عزيزان من يك گوشي سوني اريكسون كا 750 دارم كه ميخواهم از ورژن نرم افزارش مطلع بشوم اما بر اساس كدهاي مخفي معرفي شده وقتي كه دكمه چپ يا راست جوي استيك را ميزنم اگر اولين عمل باشد صفحه اي كه آن كليد را بعنوان ميانبرش معرفي كرده ام مي آيد و اگر بعد از ستاره يا هر چيز ديگر بزنم هيچ عكس العملي را مشاهده نميكنم و در پايان تنها 3 يا 4 ستاره روي صفحه ميماندو نگارش نرم افزار گوشي نشان داده نميشود بگوييد چكنم ثانيا اگر نگارش نرم افزار گوشي من پايين باشد آيا ميتوانم آن را ارتقا دهم و چگونه

iman_s
17-11-2007, 22:55
کدها رو درست وارد نمی کنی وگرنه وارد منوی سرویس میشی.
به ترتیب زیر وارد کن.
<
*
>
>
*
>
*
برای اطلاع از ورژن و دیگر اطلاعات گوشی میتونی از نرم افزارهای XS یا Setool2lite و ... در کامپیوتر استفاده کنی.

moghbeli
18-11-2007, 08:11
ايمان جان اول سلام و بعد تشكر وسوم اينكه نشد وقتي كه من كليد سمت چپ جوي استيك را ميزنم گوشي وارد برنامه اي كه آن كليد آن سمت را بعنوان ميانبر معرفي كرده ام (مثلا مديا پلير) ميشود و ديگر روي صفحه شماره گيري نيست كه بخواهم ادامه بدهم و اگر زدن دكمه سمت چپ يا راست دومين يا چندمين كار باشد مثلا اول ستاره را بزنم بعد دكمه سمت چپ يا راست را بزنم هنگام زدن دكمه سمت چپ يا راست هيچ تغييري در صفحه گوشي نميبينم و با ادامه تنها سه ستاره روي صفحه گوشي مبينم كه هيچ كاري انجام نميشود اگر متوجه منظورم شده ايد از شما و ساير دوستان ممنون ميشوم كه راهنمايي و كمكم كنيد.

iman_s
19-11-2007, 00:52
منم وقتی دکمه < رو میزنم وارد فایل منیجر میشه ولی بدون توجه به زدن دکمه ها ادامه میده.حالا شاید چون کجهت راست در گوشی شما روی مدیا پلیر تنظیم شده وقتی وارد مدیا پلیر میشی دکمه های > در مدیا پلیر کاربرد داشته باشه و نتونی وارد منوی سرویس بشی.پس اول میانبر مدیا پلیر رو بردار بعد این کدها رو بزن.

moghbeli
19-11-2007, 08:20
ايمان جان سلام و تشكر از راهنماييت ممنونم انجام شد