PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای تکه کردن فایل های بزرگ

mahdi hojjati
16-11-2007, 18:57
از عزیزان اگه کسی نرم افزاری سراغ داره که فایل های بزرگ رو به چند تکه تقسیم کنه معرفی کنه به طوری که بدون برنامه هم بشه تکه ها رو به فایل اصلی تبدیل کرد.

T-rex
16-11-2007, 19:37
میتونی با نرم افزار WinRar به راحتی این کارو انجام بدی. باید روی فایل مورد نظر راست کلیک کنی Add to archive رو انتخواب کرده ، و در قسمت Split to volumes, bytes اندازه مورد نظر خود را وارد کنی ( مثلا: 100 mb ) و در قسمت Archiving options گزینه Create SFX archive رو انتخواب کن؛ حال با انتخواب OK ، فایل شما به تکه های کوچکتر ( مثلا: 100 mb ) تقسیم میشه.

usfelme
17-11-2007, 01:36
از عزیزان اگه کسی نرم افزاری سراغ داره که فایل های بزرگ رو به چند تکه تقسیم کنه معرفی کنه به طوری که بدون برنامه هم بشه تکه ها رو به فایل اصلی تبدیل کرد.

یعنی شما میخوای بگی با قابلیتهای خود ویندوز این کار بشه که نمیشه!؟!

mahdi hojjati
17-11-2007, 15:12
اولا که سرعت وین رر پائینه . راستشو بخواین اگه یادتون باشه تو همین سایت یه دی وی دی ویندوز گذاشته بودن واسه فروش که خودذش نصب می شد و بعد از نصب ، یه لیست برنامه میومد که انتخاب می کردی و وقتی می رفتی تو ویندوز اون برنامه ها نصب شده بودن . من این دی وی دی رو خریدم و واسه اولین بار که نصبش کردم ، تمام برنامه هاشو نصب کردم و یه برنامه جالب نصب شد به نام c4 که در تسک بر ویندوز اومده بود و تو برنامه عکس یه تیز بر هم بود. ولی من هر چی گشت ، میونه برنامه های دی وی دی ویندوز پیدا نکردم . و حوصله هم ندارم تمام برنامه هاشو نصب کنم. اگه کسی این برنامه رو میشناسه لطفا معرفی کنه. مرسی .

usfelme
17-11-2007, 23:17
اگه دنبال برنامه میگردی hj split از همه سریعتره

shahedi
22-12-2007, 10:15
سلام
FileSplit v2.33.419

FileSplit is an award winning utility to split large files into small, manageable files that can be more easily copied to diskettes and transferred by email.Fast, small, and very easy to use. File splitting and merging from the Explorer shortcut menu. Preserves all file information including file time, date, and attributes. Calculates CRC signature to detect file corruption. Multiple files can be split at one time. Ability to create ZIP files, which can be extracted with the Self-Merger. New Self-Merging/Extracting option so files can be merged without FileSplit and still be just as easy to merge

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید