PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های ویندوز هی دیگر برای ویستا ... !؟

lord_ashkan_z
15-11-2007, 20:18
این طور که بر می آید باید برنامه های ویندوز های دیگر در ویندوز ویستا کار کنند و برنامه های مخصوص ویستا در بقیه نه ...
یعنی این روالش هست ولی تعدادی از برنامه های بقیه ویندوزها (شاید اکثرشون) یا در ویستا عمل نمی کنند یا درست و کامل عمل نمی کنند مثلا پارتیشن مجیک در ویستا عمل نمی کند ( اصلا ران نمی شود) چون خود ویستا یک قابلیت به این منظور دارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثلا winrar درست اجرا نمی شه و کار نمی کنه (نصفه و نیمه) و همچنین بوت های معمولی که برای فرمت کردن و ... به کار میره در این ویندوز کار نمی کنه.

به من بگید که می شه یک کاری کرد که این ها درست کار کنند و اگه نمی شه از کجا دانلود کنم؟

usfelme
18-11-2007, 12:26
بله میشه منتها باید حوصله کنی و ورژنهای مختلفی رو تست کنی.مثلا winrar 3.71 برای من به خوبی جواب میده.
در ضمن قابلیت compatibility هم رو اکثر نرم افزارها رو به خوبی جواب میده.

amsjavan
25-11-2007, 22:39
قابليت compatibility چيه؟

ghafari3
04-12-2007, 21:07
قابليت compatibility چيه؟

ایجاد سازگاری بین برنامه ها و سیستم عامل فعلی با کمک شبیه سازی نگارشهای قبلی ویندوز و به شما اجازه میده تا برنامه هایی که برای ویندوزهای قبلا ایجاد شده اند را اجرا کنید.

What is program compatibility?

Program compatibility is a mode in Windows that lets you run programs written for earlier versions of Windows. Most programs written for Windows XP also work in this version of Windows, but some older programs might run poorly or not run at all. If an older program doesn't run correctly, start the Program Compatibility Wizard to simulate earlier versions of Windows.

majid_kntu
11-12-2007, 15:52
خوب مسلما هر برنامه‌ايبراي يه platform نوشته شده همونطور كه نميشه برنامه هاي ويندوز و لينوكس رو تو هم اجرا كرد اينجا هم نبايد انتظار داشت بدليل شباهت پلتفورم اكس پي و ويستا همه برنامه هاشون تو هم اجرا بشه