PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت گرافيكم درست كار نميكنه

FAKHER
05-10-2005, 12:54
کارت گرافیک جدیدی گرفتم بعد از نصب اون هرموقع میرم تو یه بازی مثلا fif2005 با شروع بازی تصویر میلرزه و توی تصویر خط میفته
کارت گرافیکم : MSI FX5500 256MB DDR
(MIN:GIGABYTE (GA-8SIMLH
RAM:256DDR
CPU:2CELERON
لطفا من رو راهنمایی کنید

Snip3r
05-10-2005, 13:08
شاید درست نصبش نکردی؟؟؟

HamidFULL
05-10-2005, 13:18
عزيز مشکل از درايور هست شما درايور اون رو از بخش درايور های سختفزاری دانلود و نصب کنيد مشکل حل ميشه درايور جديد رو اونجا گذشتم

FAKHER
05-10-2005, 13:21
طبق توضیحات کاتالوگ نصب کردم در ضمن نصب سخت افزاریش هم کاملا درسته
میخواستم بدونم ممکنه اشکال از بقیه قطعات باشه که در سطح پایینتری هستن یه ربطی نداره؟

FAKHER
05-10-2005, 13:25
درایور رو از Cdخودش نصب کردم با این حال چشم امتحان میکنم

Gilopa
05-10-2005, 13:28
حميد جان مشكل ممكن از درايور باشه شما درست ميگي ولي يه چيز ديگه كه من تازگيها در مورد 9550 هم ديدم اينه كه حافظه هاي 256 نميدونم چه بلايي سرشون دارن ميارن و خدا ميدونه كه اينا واقعا 256 يا نه.چون من تو 9550 يكي از دوستان 4 نوع درايور ati رو امتحان كردم بازم مشكل همين دوستمون بود و بعد از شركت آواژنگ دليلش پرسيدم فهميدم آقايون برد گيگاي تقلبي رو قالب كردن به دوستمون به طوري كه سرعت كلاكش خيلي پايينتر از حد معمول بود .

Gilopa
05-10-2005, 13:37
طبق توضیحات کاتالوگ نصب کردم در ضمن نصب سخت افزاریش هم کاملا درسته
میخواستم بدونم ممکنه اشکال از بقیه قطعات باشه که در سطح پایینتری هستن یه ربطی نداره؟

امكان داره ولي نه در مورد بازي مثل fifa چون پردازنده گرافيكي اين بازي زياد قوي نيست كه سيستم خيلي بالا بخواي .ولي سرعت Cpu تا حدي ممكن تو لرزش (ولي بازم احتمال كم)تا ثير بذاره .چون وقتي عمل پردازش توسط گرافيك ميخواد انجام بگيره سرعت پردازندت بايد با سرعت هسته مركزي گرافيك تا حدودي سازگار باشه .اگه در هنگام بازي برنامه ديگه اي سيستمت رو مشغول كنه يعني فضاي رمت رو بگيره و cpu مشغول بشه.موقع پردازش كم مياره . به صورت ارتعاش رو مونيتور نشون داده ميشه.اين موضوع رو جدي بگير از نظر من و برو به جايي كه خريدي به طور جدي اطلع بده.

برا ي اطمينان از عملكرد گرافيكت 2 بازي يكي pro\)فوتبال) و يكي ridick رو نصب كن بعد ببين گرافيكت تا چه حد تو اين بازي قويه تو بازي اول اگر تصوير گير كنه يعني پردازش داره بد صورت ميگيره و كارتت مشكل داره.تو بازي دوم صورت ريديك مطمئن دچار خط خوردگيهايي هستش كه كارتت نشون نميتونه بده پس نگران نشو چون بازي قويي هستش ولي اگر ديدي بازي گير ميكنه و اصلا نميتونه بازي رو خوب لود كنه و ديوارها كج و موج هستند ديگه حتما كارتت ايراد داره.شك نكن.

FAKHER
05-10-2005, 13:52
Gilopaجان از این بازیهایی که گفتی هیچکدوم رو ندارم ولی تو دلتا فرس4 هم بعضی وقتها این اتفاق میوفته
درضمن به فروشنده که یکی از دوستان خودمه اطلاع دادم که گفته کارتم رو براش ببرم تا خودش هم تست کنه چون مغازش تهرانه نمیخوام اینقدر طول بکشه

FAKHER
05-10-2005, 14:14
عزيز مشکل از درايور هست شما درايور اون رو از بخش درايور های سختفزاری دانلود و نصب کنيد مشکل حل ميشه درايور جديد رو اونجا گذشتم
آقا حمید پیداش نکردم لطفا یه لینک بزار دست درد نکنه

HamidFULL
06-10-2005, 00:10
FAKHER عزيز شما از اينجا دانلود کنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن يه چيز مهم يادم رفت FIFA 2005 در اکثر سيستم ها مشکل پرش تصوير داره و اين مشکل از بازی هست نه از سيستم نگران نباشيد

FAKHER
06-10-2005, 10:10
نه حمید جان من با کارت اونبورد که بازی میکردم مشکلی نداشت از درایور هم دست درد نکنه

HamidFULL
06-10-2005, 12:15
اينی من گفتم بخاطر اين هست که در اکثر سيستم ها ديدم ولی بعضی ها هم مشکل ندارن

silent
07-10-2005, 03:55
درست اين مشكل در سيستم من هم ديده شد بله مشكل از خود بازيه چون براي من پرش پرش مي شد من داريو نصب داشتم اما بازم همين اتفاق مي افتاد ولي فكر نميكنم گرافيك شما خراب باشه

Rashidahwazian
08-10-2005, 20:47
نه حمید جان من با کارت اونبورد که بازی میکردم مشکلی نداشت از درایور هم دست درد نکنه

پس با نصب كارت جديد اين مشكل برات پيش اومده. به نظرم همونطور كه حميدجان اشاره كردن با تغيير درايور مشكلت بايد حل بشه ( اگر فيفا با كارت شما مشكل نداشته باشه ) . البته هميشه اين طور نيست كه آخرين درايور مشكل رو حل كنه. براي بعضي از بازي ها درايور هاي قديمي تر ممكنه جواب بدن . البته هيچ دليل علمي براي اين حرف ندارم فقط يه مساله تجربيه.

FAKHER
10-10-2005, 10:28
آقایRashidahwazian خیلی از راهنماییت ممنون شرمنده از راهنمایی بچهای دیگه هم تشکر میکنم

hami2120
24-02-2013, 16:32
سلام دوستان.من تصویر مانیتورم زرد کمرنگ میشه.مانیتورم اسمارت فلت ال جی بود.فروختم الان ال ای دی ال جی گرفتم ولی بازم همین مشکل رودارم.میشه سریعا کمکم کنید.
ایمیل:hami2122@gmail.com

EXTREME
24-02-2013, 17:49
سلام دوستان.من تصویر مانیتورم زرد کمرنگ میشه.مانیتورم اسمارت فلت ال جی بود.فروختم الان ال ای دی ال جی گرفتم ولی بازم همین مشکل رودارم.میشه سریعا کمکم کنید.
ایمیل:hami2122@gmail.com

باید اول مانیتور رو با یک سیستم دیگه تست کنید ببینید مشکل از مانیتور است یا نه
درست نشد مشکل یا از کابل دیتا است یا گرافیکتون یا درایور گرافیک