PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک مستقیم این اپدیت افیس که نیاز به ولیدیت داره

alirafaat
15-11-2007, 00:38
سلام
من که هر کاری کردم نشد افیس خودم رو قانونی کنم تا بتونم اپدیتهاشو دانلود کنم دوستان اگه کسی این توانایی رو داره لینک مستقیم این اپدیت رو بزاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر

Alastoor
15-11-2007, 00:47
سلام

دوست عزیز شما کافیه ویندوزتون رو قانونی کنید تا دیگه چنین مشکلاتی نداشته باشید:

نرم افزارهای قانونی کردن(Validate كردن) ویندوز>>جديدترين برنامه ها در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alirafaat
15-11-2007, 01:24
سلام

دوست عزیز شما کافیه ویندوزتون رو قانونی کنید تا دیگه چنین مشکلاتی نداشته باشید:

نرم افزارهای قانونی کردن(Validate كردن) ویندوز>>جديدترين برنامه ها در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من در ابتدای نصب ویندوز این کار رو می کنم مشکلی هم با اپدیت های خود ویندوز ندارم
اما مسئله اینه که chek افیس با خود ویندوز فرق می کنه ( من از نرم افزار معرفی شده برای قانونی کردن افیس هم استفاده کردم اما کار نمی ده )

Alastoor
15-11-2007, 11:41
من در ابتدای نصب ویندوز این کار رو می کنم مشکلی هم با اپدیت های خود ویندوز ندارم
اما مسئله اینه که chek افیس با خود ویندوز فرق می کنه ( من از نرم افزار معرفی شده برای قانونی کردن افیس هم استفاده کردم اما کار نمی ده )

من از همین نرم افزارها (به طور مشخص از Windows Genuine Advantage Validation) که در همون تاپیک معرفی شده استفاده کردم و این آپدیت رو هم به راحتی می تونم نصب کنم و مشکلی در بخش قانونی بودن نیست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این موضوع بستگی به نوع آفیس نصب شده روی سیستم شما هم داره.

alirafaat
15-11-2007, 17:37
من از همین نرم افزارها (به طور مشخص از Windows Genuine Advantage Validation) که در همون تاپیک معرفی شده استفاده کردم و این آپدیت رو هم به راحتی می تونم نصب کنم و مشکلی در بخش قانونی بودن نیست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این موضوع بستگی به نوع آفیس نصب شده روی سیستم شما هم داره.

سلام

در این که برای بعضی کار می ده حرفی نیست برا همین هم من در خواست لینک مستقیم کردم

(البته اگه این شکلی که گذاشتید نشان بر ولیدیت باشه اشتباهه: رو continue کلیک کنید )