PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان راهنمایی بفرمایید

erfan_h
14-11-2007, 23:20
با سلام

من خیلی کم از اینترنت استفاده می کنم . ولی از اینکه کارت می خرم و درست همان روزی که حتما باید سری به اینترنت بزنم کارتم تمام شده اعصابم خرد می شه . :13: آیا امکان بهتری

سراغ دارید ؟؟ متشکرم

R.Alikhani
15-11-2007, 07:40
استفاده از اینترنت هوشمند. با استفاده از این سرویس، دیگه نیازی به داشتن نام کاربری و رمز عبور نیست. در این حالت تنها شما به یک شماره تلفن نیاز دارید که شما رو به Isp مورد نظرتون متصل کنه. شرکت های زیادی این خدمات رو ارائه می کنند، و از جمله پارس آنلاین.

darvish1900
15-11-2007, 08:50
با تایید حرف دوستمون. ولی حواست به پولش هم باشه. ساعتی 300 اینترنتت می افته + پول تلفن سر برج قبض رو دیدی نترسی. بعدشم بیشترشون از کیفیت پایینی برخوردار هستند

Hazy
15-11-2007, 10:24
آره! هميشه يه كارت اينترنت زير فرش نگه داري كن!!

darvish1900
15-11-2007, 12:27
آره! هميشه يه كارت اينترنت زير فرش نگه داري كن!!

بهتر به جای تیکه انداختن کمک دوست بکنی

Tornado2800
15-11-2007, 15:49

چیز بدی گفته داریوش؟

وقتی که نیاز هست اکانت تموم میشه باید چی کار کرد ؟ خوب باید اکانت دیگه تیه کرد اگه هم وقتش رو نداری باید یکی رو داشته باشی.
:10::40:

erfan_h
15-11-2007, 16:29
استفاده از اینترنت هوشمند. با استفاده از این سرویس، دیگه نیازی به داشتن نام کاربری و رمز عبور نیست. در این حالت تنها شما به یک شماره تلفن نیاز دارید که شما رو به Isp مورد نظرتون متصل کنه. شرکت های زیادی این خدمات رو ارائه می کنند، و از جمله پارس آنلاین.

با تشکر از شما ، همانطور که دوستمان darvish گفتند کسانی که اینترنت هوشمند استفاده می کنند در

مقایسه با کارت از قیمت راضی نیستند . از راهنمایی شما متشکرم .

اگر دوستان نظر دیگر ی دارند ممنون می شم بفرمایند ( البته غیر از کارت زیر فرش :46: )

ایا سیستمی مثل adsl وجود داره که تلفن رو مشغول نکنه ولی بر خلاف adsl مبلغ پرداختی ثابت نباشه

بلکه به اندازه استفاده از اینترنت مبلغ برای ما شارژ بشه .

( من همچنین چیزی نشنیدم ولی خوب سوال کردن که ضرر ندارد اگر هم ، چنین چیزی نبود جزء ایده های جدید

تو انجمن ثبت می کنند :27: :27: )

Hazy
15-11-2007, 16:30
داش درويش!
بيخيال !

چیز بدی گفته داریوش؟

وقتی که نیاز هست اکانت تموم میشه باید چی کار کرد ؟ خوب باید اکانت دیگه تیه کرد اگه هم وقتش رو نداری باید یکی رو داشته باشی.
من نمي دونم چرا همه به لحن بيان من گير ميدن!