PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیم سوز شدن کارت گرافیک Gforcefx 5200

__siavash__
14-11-2007, 12:00
سلام
من کارت گرافیک 128 مدل Gforce FX 5200 دارم که بعد از یک سال که باهاش کردم فنش صدا میداد و فنش از کار افتاد
بعد از از کار افتادن فن یک سالو نیم ( یعنی تا الان ) برام کار کرد منتها بعضی وقت ها تصویر نداشتم ( از روی صدای Speeker متوجه میشدم ویندوز بالا میاد)
تا این اواخر که مثلا بعد از 7 - 8 ساعت خاموش روشن کردن سیستم یه بار تصویر میومد و اگر خاموش میکردمش روشن شدنش دیگه معلوم نبود!

سوالم اینه که اگر این کارت سوخته پس چرا بعضی وقت ها تصویر دارم بعضی وقت ها ندارم ؟
در ضمن قطعا مشکل از کارت گرافیک هستش چون الان فعلا یه 64 گذاشتم روش و هیچ مشکلی ندارم !!!

M.Z.Y
14-11-2007, 12:30
سلام دوست من

شما چون فن كارت گرافيك رو عوض نكرديد ، چيپ ست كارت گرافيك شما كه گرماي زيادي توليد مي كند خنك نمي شده و حالا صدمه ديده ، حالا شما يه فن برا كارت گرافيكتون تهيه كنيد اگه ديديد درست شد كه هيچي ولي اگه درست نشد كه .... چون Gpuكه همون هسته پردازشي كارت گرافيكي مي شه قابل تعمير نيست. در ضمن اگر گارانتي داره مي توني بديش گارانتي.

موفق باشيد و يا علي.

__siavash__
14-11-2007, 13:33
سلام
پس چرا بعضی وقت ها کار میکنه و بعضی وقتها کار نمیکنه ؟
در ضمن اگر بخوام یه کارت دیگه بگیرم همین کارت خوبه یا شما مارک بهتری رو پیشنهاد میدی ؟

BEHZAD2007
14-11-2007, 15:55
سلام
پس چرا بعضی وقت ها کار میکنه و بعضی وقتها کار نمیکنه ؟
در ضمن اگر بخوام یه کارت دیگه بگیرم همین کارت خوبه یا شما مارک بهتری رو پیشنهاد میدی ؟

سلام دوست عزیز اگه مین جدید داری و بازی خور هم هستی بیخیال این کارت گرافیک شو چون
خیلی قدیمیه:10:

MehranZand
14-11-2007, 16:46
خازن هاي كارت را نگاه بكن ببين سالمن

M.Z.Y
14-11-2007, 23:27
سلام

من صد در صد يه كارت ديگه بهت پيشنهاد مي كنم اين كات خيلي قديميه ، اولا بايد بگي چقدر مي خواي هزينه كني و همراه با مشخصات سيستمت يه تاپيك تو اين قسمت مي زني تا كمكت كنم ، حالا يا من يا دوستان ديگه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي و ياعلي.

__siavash__
15-11-2007, 09:39
سلام یه تاپیک این جا زدم لطفا تو همون تاپیک یه کارت خوب معرفی کنید !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__siavash__
16-11-2007, 17:36
سلام
M.z.y :
تو اون تاپیک که کسی چیزی به من معرفی نکرد اگه میشه همین جا یه دونه به من معرفی کنید ممنون میشم
!

Stream
16-11-2007, 17:52
سلام
M.z.y :
تو اون تاپیک که کسی چیزی به من معرفی نکرد اگه میشه همین جا یه دونه به من معرفی کنید ممنون میشم
!
اینجا جای مشاوره نیست، درخواستتون رو توی تاپیک مشاوره مطرح کنید :

مشاوره و راهنمايي براي خريد كارت گرافيك و مانيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

__siavash__
16-11-2007, 19:33
اینجا جای مشاوره نیست، درخواستتون رو توی تاپیک مشاوره مطرح کنید :

مشاوره و راهنمايي براي خريد كارت گرافيك و مانيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخه اون جا بحثشون راجع به چیزه دیگه هستش کسی جواب نداد !!! :19:

Stream
16-11-2007, 19:53
آخه اون جا بحثشون راجع به چیزه دیگه هستش کسی جواب نداد !!! :19:
با توضیحات کامل اونجا پست بدید، مطمئن باشید جواب می گیرید.