PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی مشکل با ویستا

dubairan
12-11-2007, 13:30
سلام
ویندوز ویستا (آپدیت) شده روی سیستمم نصبه. کلیه فایلهای exe از کار افتاده، هر برنامه اجرایی را کلیک میکنی حتی برنامه های ویندوز را پنجره open with باز میشود.:41:
از طریق برنامه های آنتی ویروس وآنتی اسپای بروز که از طریق داس عمل میکند هیچ مشکلی پیدا نشد.
با بوت سی دی ویستا repair میشه ولی همون مشکل قبلی وجود دارد.
2 درایو c-d دارم درایو D را خالی کردم که ویندوز دیگری نصب کنم ولی پیغام خطا میدهد وبه هیج عنوان فرمت نمیشود حتی با بوت ایبل ایکس پی وویستا وپارتیشن مجیک.
اینترنت اکسپلورر هم از کار افتاده ولی در فایلهای اجرایی فقط فایرفاکس جواب میده.
بدجوری گیر کردم حجم اطلاعات C هم خیلی زیاده ونمیخوام فرمتش کنم.
ممنون از راهنماییتون

usfelme
12-11-2007, 14:00
ببین با این key درست میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

احتمالش زیاده که ویروس jeefo رو گرفته باشی البته روی ویستا یه کم بعید هست.اگه با بالایی درست نشد این پایین یه پچی برای این ویروس هست خواستی یه بار باهاش اسکن کن.حجمی هم نداره:

dubairan
12-11-2007, 14:23
ممنون از راهنمایی شما
فایل اول مشکل را حل نکرد ودومی باز نمیشود. همانطورکه گفتم هیچ فایل اجرایی باز نمیشود. دانلود شد ولی winrar باز نمیشه:2:

usfelme
12-11-2007, 15:18
اینجا هم آپلود کردم.ایندفه زیپ نکردم .توی xp با همون key مشکل حل میشه تو ویستا رو دیگه نمیدونم

vtn54
13-11-2007, 16:17
سلام دوست من

سیستم شما به احتمال زیاد ویروسی شده است و باید با یک آنتی ویروس خوب سیستمتان را اسکن و ویروس را پاک

کنید ولی قبل از ان باید مشکل فایلهای اجرایی را حل کنید برنامه زیر با حجم 8 کیلوبایت دانلود و اجرا کنید ببینید مشکل

حل می شود یا نه :

EXEFix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته بهتر است روی ویستا آن را با اختیارات Administrator اجرا کنید.

majid_kntu
11-12-2007, 16:00
خوب به صورت دستي رجيستري ويندوز را ويرايش كن

majid_kntu
11-12-2007, 16:02
HKEY_CLASSES_ROOT\.exe
exefile

HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open\command
"%1" %*

هر دوي اين مقادير رو توقسمت (Defualt) وارد كن

lord_ashkan_z
13-12-2007, 13:47
این علایمی که می گی مال وقتی که دکمهctrl گیر کننه ( می تونی امتحان کنی: دکمهctrl را بگر و روی یک آیکون کلیک کن.

اما همان طور که گفتن می تونه کاره یک ویروس بتشه، اما ویروسی که من دیدم که این کار را انجام بده فقط روی cool disk ها عمل می کنه.
که البته راه حل این مشکل ( اگر ویروس باشه دست kaspersky Intenet security است

shahedi
13-12-2007, 15:01
عنوان ویرایش شد.
موفق باشید.