PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه رايت فيلمهاي Divx بر روي DVD، براي اجرا روي دستگاه dvd

jooni
11-11-2007, 22:43
تو رو خدا این پاک نکنید خب نمیدونم کجا بزنم حداقل move کنید
سلام من ميخوام فيلمهاي divx رو dvd رايت كنم حالا چه جوري رايت كنم؟
اگه برنامه‌ اي ميخواد معرفي كنيد يا يه پوشه درست كنم و اون تو بريزم و ساده رايت كنم بازم دستگاه DVD ميخونه؟؟؟؟

Don Thomas
19-11-2007, 06:29
تو رو خدا این پاک نکنید خب نمیدونم کجا بزنم حداقل move کنید
سلام من ميخوام فيلمهاي divx رو dvd رايت كنم حالا چه جوري رايت كنم؟
اگه برنامه‌ اي ميخواد معرفي كنيد يا يه پوشه درست كنم و اون تو بريزم و ساده رايت كنم بازم دستگاه DVD ميخونه؟؟؟؟

سلام

اگر دستگاه شما فرمت DIVX را پشتیبانی می کند که مشکلی نیست و می توانید فیلمهای خود را به شکل data بر روی dvd رایت کنید .

در غیر این صورت باید آنها را به فرمت dvd تبدیل کنید . برای این کار هم نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که در همین بخش تعدادی از آنها معرفی شده اند .:20:

sagh_moha
21-11-2007, 00:51
بابا مطالب خیلی زیاده خب اگه یه آدرس دقیق می دونی بگو ... والا این عزیز خودش بلد بود ... می دونی مشکل چیه ؟ یه موضوع مطرح می شه یکی یه جوابی می ده و دیگه کسی اون موضوع رو ادامه نمیده .... خب بابا مطالب الکی رو پاک کنید .....

omid.k
13-12-2007, 02:31
سلام به نظرم مشکل از دستگاهته یه نگاه بنداز ببین حتما ساپورت کونه

seppeehr
13-12-2007, 09:20
دوست عزیز شما برنامه convertxtodvd رو لازم داری. این برنامه رو نصب کن، فایل ویدیوییت رو به همراه هر چند تا زیرنویس که می خوای اضافه کن و بعد کانورتش کن. این فرآیند یکی دو ساعتی طول می کشه و بعد خروجی روی dvd خام رایت می شه. این dvd رو حالا تو هر دستگاهی که بزاری پخش می کنه.
اگه یه فایل زیرنویس رو هم هم نام خود فایل ویدیوییت در یک پوشه قرار بدی، برنامه خودش اون زیرنویس رو به طور خودکار پخش می کنه.

ضمنا اگه دستگاهت از divx پشتیبانی میکنه، نیاز به این کار ها نداری، فایل ویدیوت رو مثل data روی dvd رایت کن.

abdolreza
13-12-2007, 16:36
با سلام
من divx با حجم کمتر از 700 را روی cd رایت کردم بصورت دیتا به همراه فایل زیرنویس و با دستگاه قادر به پخش divx کاملا راحت پخش میکند فقط زیرنویسها بعضی بصورت فارسی نیست و اشکال نامفهوم است
منظور اینکه حتی با رایت روی cd هم قابل دیدن است