PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا اگر اطلاعاتی دارید بگویید

erfan_h
11-11-2007, 21:53
با سلام ، یک نفر تو یکی از تاپیک ها سه سری اکانت و پسورد داده و گفته که اینها را از نمایشگاه الکامپ
از یکی از آشناها گرفته می توانید بصورت رایگان استفاده کنید . از این نظر که من از هک و ویروس اطلاعات کمی دارم به همین خاطر از همه چیزهای اینطوری می ترسم . به نظرتان ممکنه کانکت شدن با این اکانت ها راهی برای ورود هکر یا نفوذ ویروس باشه . با پوزش از اینکه سوالم ممکنه خیلی پرت باشه . :43:

darvish1900
11-11-2007, 22:01
با سلام ، یک نفر تو یکی از تاپیک ها سه سری اکانت و پسورد داده و گفته که اینها را از نمایشگاه الکامپ
از یکی از آشناها گرفته می توانید بصورت رایگان استفاده کنید . از این نظر که من از هک و ویروس اطلاعات کمی دارم به همین خاطر از همه چیزهای اینطوری می ترسم . به نظرتان ممکنه کانکت شدن با این اکانت ها راهی برای ورود هکر یا نفوذ ویروس باشه . با پوزش از اینکه سوالم ممکنه خیلی پرت باشه . :43:

نه آقا استفاده کن مشکلی نیست.

Sam@n
11-11-2007, 22:15
البته فراموش نکن که هکر هایی هستند که مثلا داری موز میخوری یهو هکت میکنن .
شوخی میکنم.

به نظر نمیاد راه معمول برای هک باشه . فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . البته درویش جان هم گفتن.

erfan_h
11-11-2007, 23:58
[quote=Sam@n;1803163]البته فراموش نکن که هکر هایی هستند که مثلا داری موز میخوری یهو هکت میکنن .
quote]

:38::38: :38: خوب چه می دونم !!!!! از این هکرها بعید نیست .

راستی حالا که زحمت کشیدید و جواب دادید ممکنه بگید آیا امکان داره این شماره ای که دادند با یوزر و پسور د

مربوط به یک سرویس هوشمند باشه . که من بی خیال ازش استفاده کنم بعد یک ماه بعد تو قبض تلفنم

هزینه اش بیاد .

اگه اینطور هم نیست پس هدف از دادن اکانت رایگان چیه ؟؟/

J A V I D
12-11-2007, 00:04
سرويس هاي هوشمند شماره هاي ده رقمي دارن . اگه شماره ده رقمي نيست پس هوشمندم نيست . هدفم از دادن اين چيزاي رايگان تبليغاته !

erfan_h
12-11-2007, 00:12
متشکرم از همگی خیلی زیاد . :20:

Kurosh
13-11-2007, 20:32
خب یوزر نیم و پسورد رو بده همه استفاده کنن! :دی

DrXoX
14-11-2007, 01:15
سلام

دوست عزيز شما اگر يك Firewall خوب رو سيستمت داشته باشي امكان هك شدن خيلي كم ميشه البته هيچ راهي صد در صد نيست ولي بهتر از اينه كه بدون Firewall بري ، در مورد اينترنت هوشمند هم بايد بگم كه اينترنت هوشمند يوزر و پسورد نداره فقط يك شماره تلفن ده رقمي هستش كه با پيش شماره 909230 شروع ميشه و اينم بگم كه اينترنت هوشمند اصلا استفاده نكنيد كه بد جوري موقع اومدن قبض تلفن حال گيري مي كنه .

موفق باشيد

erfan_h
15-11-2007, 16:47
سلام

دوست عزيز شما اگر يك Firewall خوب رو سيستمت داشته باشي امكان هك شدن خيلي كم ميشه البته هيچ راهي صد در صد نيست ولي بهتر از اينه كه بدون Firewall بري ، در مورد اينترنت هوشمند هم بايد بگم كه اينترنت هوشمند يوزر و پسورد نداره فقط يك شماره تلفن ده رقمي هستش كه با پيش شماره 909230 شروع ميشه و اينم بگم كه اينترنت هوشمند اصلا استفاده نكنيد كه بد جوري موقع اومدن قبض تلفن حال گيري مي كنه .

موفق باشيد

ممنون و متشکرم از راهنمای شما

erfan_h
15-11-2007, 16:55
خب یوزر نیم و پسورد رو بده همه استفاده کنن! :دی

بعد اطمینانی که دوستان دادند استفاده کردم حدود یک ساعت از آن به بعد هر با ر خواستم وصل بشم پیغام خطا می داد که :
interface in not conecct با تاپیکی که این پیغام بود سر زدم دوستمان بیشتر
توضیح داده بودند که اینها هر کدام دو ساعته است . خوب طبیعی است دو نفر هم اینها را دیده باشد فوری تمام می شود . البته شبانه رایگان است ولی خوب پیغام خطا می دهد من تصویر آن تاپیک را اینجا می گذارم : شاید از شبانه آن بتوانید استفاده کنید و پیغام خطا به شما ندهد .

************************************************** *******************************************
:40: اینترنت رایگان برای شهرهای اصفهان ، تهران و تبریز !
خوب این اکانت ها رو تو نمایشگاه الکامپ از یکی از اشنایان گرفتم میزارم اینجا برید صفا کنید:

username: 2h246753
password: 214137
=============
username: 2h246777
password: 437829
=============
username: 2h246952
password: 858784

شماره های اتصال به شبکه:

تهران: 9718171

اصفهان: 9718616

تبریز: 9715080

با اضافه کردن کاراکتر N به ابتدای username هم میتونید از اینترنت رایگان 1 تا 9 صبح استفاده کنید. *******************

************************************************** *******************************************

DrXoX
16-11-2007, 00:52
سلام

erfan_h هنوز امتحان نكردم ولي چه كار كنه چه نكنه همين كه اينارو واسه بچه هاي p30 گذاشتي دستت درد

نكنه باز هم مرام بچه هاي p30

موفق باشيد