PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

soshiance
10-02-2009, 16:59
خب رفتم همه رنگ ها رو چك كردم تو هيچ رنگي معلوم نميشه فقط تو رنگ مشكيه كه خودشو نشون ميده هر 2 تا نقطه فقط تو مشكي معلومه
راستي برنامه اين كارش چيه ايا بدرد برنامه اينا ميخوره WinSCP

در مورد اون راه حل پيكسل از اينجا پيدا كردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soshiance
10-02-2009, 17:22
براي اينكه بخوام به مرحله جيلبيريگ برم نميخواد اول ريستور كنم

اينجا اينطوري ميگه

ELVIS PRESLEY
10-02-2009, 19:14
يه سئوال من هم فریمور 2.2 دارم هم 2.21 رو ميتونم 2.2.1 رونصب كنم يا نه

2- هيچكدوم از QiuckPwn باز نميشه ارور ميده
the application failed to initialize properly (0xc0000135)click on ok to terminate the application
ولي اناناس مياد
در ضمن لينك بالا هم كه براي QiuckPwn بود ميره براي دانلود يه بازي .
اگر لينك و دقيق تر بزارين ممنون ميشم

مسلما 2.2.1 بهتره . ولی فعلا همین 2.2 رو بریز.چون هم فارسی میشه هم برنامه هاش بیشتره و ...
2.2.1 هم تغییر انچنانی نداره.

از رو سی دی بیرزش رو سیستمت تو یه فولدر بعد با winrar اکسترکتش کن و اناناس زرده رو اجرا کن.
لینک درسته.باید از بالایه صفحه skip this ad رو بزنی. چون این تبلیغه.
بعد وسطه صفحه یه کانتر میاد.بعد میتونی دانلود کنی.

ELVIS PRESLEY
10-02-2009, 19:21
خب رفتم همه رنگ ها رو چك كردم تو هيچ رنگي معلوم نميشه فقط تو رنگ مشكيه كه خودشو نشون ميده هر 2 تا نقطه فقط تو مشكي معلومه
راستي برنامه اين كارش چيه ايا بدرد برنامه اينا ميخوره winscp

در مورد اون راه حل پيكسل از اينجا پيدا كردم

منبعش معتبر نیست.
اتفاقا خیلی وقت پیشا یک ماشین حساب داشتم. از این دات ماتریکسیا.که اونا هم کریستاله مایعا ولی تک رنگ.
بعد بعضی از پیکسلاش کار نمیکرد. منم یکمی گرمش کردم و با ته مداد فشارش دادم. درست شد. اما بعد از یه مدت دوباره خراب میشد.
انقدر این کارو کردم تا پیکسل هایه دو رو برش که سالم بودن هم خراب شدن.

براي اينكه بخوام به مرحله جيلبيريگ برم نميخواد اول ريستور كنم

اينجا اينطوري ميگه

لازم که داره ولی گوشیت با ایفونه ری استور شده فرقی نداره.
چون برنامه ای روش نریختی که بخواد باعثه به وجود امدن مشکل بشه.

soshiance
11-02-2009, 18:35
ممنون از راهنماييت از جاي ديگه دان كردمش ولي بازم همون پيغام و ميده تو سايت تخصصي رفتم ديدم 2-3 نفري هم همين مشكل و داشن تو جواب بهشون گفته بودن كه
Microsoft .NET Framework رو به ورژن 2 به بعد آپدیت کن ، احتمالا مشکلت حل میشه...
حالا دنبال اين هستم.
راستي در مورد ريستور ميخواستم بگم رو گوشي عكس و - mp3 - كيليپ دارم اونا رو پاك كنم يا باشه ؟؟؟؟؟

soshiance
11-02-2009, 18:37
راستي در مورد اينكه پيكسل فقط تو رنگ مشكي خودشو نشون ميده و تو بقيه رنگ ها نه نظرتون چيه ؟؟؟ يعني چي شده ؟؟؟

dr.vampire
12-02-2009, 12:23
دوستان اگه ممکنه یه توضیحی در مورد این اصطلاحات آیفون بدید:
مثلا بگید جیلبرک چیه؟؟؟کار سیدیا و اینستالر چیه و ...
نصب برنامه ها چه جوریه به زبون ساده و در چند جمله!!!!

با تشکر

D o l f i n
12-02-2009, 14:00
سینا جان خوب تک وتنها اینجا رو میچرخونی دمت گرم خسته نباشی استاد

ELVIS PRESLEY
13-02-2009, 10:22
مشکلت دقیقا چیه؟ اگه میزنی برنامه اجرا نمیشه. که باید اکسترکتش کنی.
هر پیکسل از سه رنگدانه تشکیل شده. قرمز سبز ابی.
احتمالا یک از این رنگدانه ها دچار مشکل شده. که تو رنگایه قرمز و سبز و ابی خودشو نشون نمیده و تو رنگ سیاه که باید در حداقل نوردهی باشن پیکسلا ,
خودشو نشون میده.

ELVIS PRESLEY
13-02-2009, 11:15
دوستان اگه ممکنه یه توضیحی در مورد این اصطلاحات آیفون بدید:
مثلا بگید جیلبرک چیه؟؟؟کار سیدیا و اینستالر چیه و ...
نصب برنامه ها چه جوریه به زبون ساده و در چند جمله!!!!

با تشکر

جیلبریک یعنی همون هک کردن ایفون.
که باعث میشه بتونی از سد امنیتی سیستم عاملش بگذری و برنامه هایی رو که غیر قانونی کرک شدن رو نصب کنی.
سیدیا و اینستالر هم به همراه عملیات جیلبریک به گوشی اضافه میشن و برنامه ای هستن که میتونی از توش انواع و اقسام برنامه ها و بازی ها و تم و... مستقیم از تو خود گوشی دانلود و نصب کنی.

نصب برنامه انواع مختلف داره.
راحت ترینش برنامه ها با فرمت ای بی ای هست.که تو امضام هست.دانلود میکنی بعد میریزی تو ایتونز بعد هم سینک و رو گوشیت نصب میشه.
راه دیگه استفاده از همین سیدیا و اینستالره.
راه دیگه نصب برنامه ها به صورت دستی و یا با برنامه هایه کمکیهو ....

soshiance
13-02-2009, 12:12
ميگن ورژن Microsoft .NET Framework پايين هست چون از xp سرويس پك 2 استفاده ميكنم
راستي تو گوشي عكس و اهنگ و تصويري ريختم بازم نياز به ريستور نيست ؟؟

soshiance
13-02-2009, 12:23
راستي sms تو ايفون فوروارد و دليورد و درفت نراره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soshiance
13-02-2009, 12:28
رفتم از top free بازي رايگان دان كنم موقع سيو ازم يوزر و پس خواست از كجا بيارم ؟؟؟

mamad6280
13-02-2009, 23:22
ميگن ورژن Microsoft .NET Framework پايين هست چون از xp سرويس پك 2 استفاده ميكنم
راستي تو گوشي عكس و اهنگ و تصويري ريختم بازم نياز به ريستور نيست ؟؟

آره اون برنامه Quickpwn رو با .Net نوشتن باید دانلودش کنی نمیدونم از خود سایت مایکروسافت میشه یا نه ، گوگلش کن احتمالا یه لینکی گیر میاری، فکر کنم ورژن 3 هم اومده باشه (مطمئن نیستم) اگه ورژن جدیدش اومده همونو دان کن

راستي sms تو ايفون فوروارد و دليورد و درفت نراره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم از top free بازي رايگان دان كنم موقع سيو ازم يوزر و پس خواست از كجا بيارم ؟؟؟

باید اولش تو آیتونز یه اکانت درست کنی تا بتونی رایگان ها رو دان کنی یکی دو تا قلق داره که اینجا آموزش رو با عکس دوستمون زحمت کشیده و گذاشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفعلا آیدیت رو بساز، اگه مشکلی داشتی بگو تا بعدش ...

ELVIS PRESLEY
14-02-2009, 00:31
نمیدونستم به نت هم نیاز داره

اره 3 شم اومده. تو قسمت نرم افزاره همین پی 30. سرچ کن گیر میاری.
برایه اس ام اس باید برنامه نصب کنی که بخش اس. ام اسش بشه عین بقیه ی گوشیا. که الان دو سه تا برنامه ی خوب تو سیدیا هست. ایریل اسم اس. بیت اسم اس و ...

soshiance
15-02-2009, 18:42
سلام گوشي رو بخوام ريستور كنم چطوريه .چون چند تا بازي پيت رايگان روش نصب كردم حالا ميخوام جيلبيريگ كنم .بنظرتون ريستور ميخواد.
بعد از جيلبيريگ بازي هايي كه رايگان نيست و چطوري بريزم؟؟؟؟
چند تا بازي باحال با كيفيت هم معرفي كنيد ممنون ميشم.
راه استفاده از جيلبيريگ و سيدسا هم بگين خيلي بيشتر ممنون ميشم

soshiance
15-02-2009, 19:02
اين و تو سايت تخصصي ديدم
دوست عزيز اولا شما براي ريستور بايد به DFU بريد بعد اينكه براي ريستور حتما بايد به اينترنت و صل باشيد ...

iTunes رو باز کنید و مراحله DFU MODE انجام بدی . اگه درست انجام بدی بعد از اینکار آیتونز بهت میگه شما در Recovery Mode هستید . حالا Shift رو نگه دارید و روی Restore کلیک کنید . مسیر فیرم ویر مربوطه رو پیدا کنید و روی فیرم ویر کلیک کنید تا عملیات شروع شه .

بعد از اینکه کار تموم شد بهتون میگه سیم کارتتون رو نمیشناسه چون At&t نیست . خب مسئله ای نیست . حالا باید :

QuickPwn 2.2 رو اجرا کنید .

روی علامت آبی کلیک کنید تا به صفحه بعد بره .

نوع گوشی رو مشخص کنید .

آدرس فیرم ویری که باهاش ریستور کردید رو بهش بدید .

روی Cydia + Unlock(Jailbreak) + Installer ( در صورت تمایل ) تیک بزنید .

فایل های BootLoader رو بهش بدید .

حالا ازتون میخواد یک بار دیگه به DFU MODE ببرید که انجام میدید .

1- Elvis عزيز يه جور ديگه به من گفته .اصلا صحبتي از DFU نشده
2- جريان براي ريستور حتما بايد به اينترنت و صل باشيد چيه ؟؟؟مگه فیرم ویر و از روي سيستم نصب نميكنه ؟؟؟
من فكر ميكردم تو ايتيونز شيفت و بگيري ريستورو بزني گوشي ريستور ميشه؟؟؟
ريستوري كه تو خودگوشي هست پس اون چيكار ميكنه
3-BootLoader چيه ديگه ؟؟؟؟؟ تو اموزشي كه به من دادين اين مرحله گفته نشده

من گيج شدم

اينم منبع

ELVIS PRESLEY
15-02-2009, 21:33
تاپیک چه گرد و خاکی گرفته.
مگه سوشی بیارش بالا.

ریستور کن.
اگه از همون اموزشی که بهت دادم عمل میکردی این سوالات رو نمیپرسیدی!!!!!!!!
لابد یه چیزی دونستم که گفتم. دی اف یو برا وقتیه که گوشی مشکل پیدا کرده و بالا نمیاد و ایتونز نمیشناسش.
اگه مشکلی نداره گوشیت نیازی نیست. و وقتی به ایتونز وصلش کنی خود. به خود میره دی اف یو.

اره باید وصل باشی. یه سری تنظیمات رو میگیره. فریمور رو از رو سیستمت میریزه و یک سری دیتایه کم حجم رو از اینترنت میگیره.
درسته با همون شیفت ری ستوره. در ضمن 2.2 بریزیا!!!!!!!!!!!!!

اگه میخواست که بهت میدادم. برا فکتوری انلاکا اصلا موقع جیلبریک کردن نمیخواد.

soshiance
16-02-2009, 02:00
دمت گرم مرسي
راستي با اين 3 تا بازي هاي `پيتي كه نصب كردم و كيليپ و موسيقي ريستور كنم يا نه

ELVIS PRESLEY
16-02-2009, 08:07
خط سوم پست بالا گفتم بکن.
بهتره و موفقیت کارو تضمین میکنه.

dr.vampire
17-02-2009, 12:46
دوستان این راسته که صفحه لمسی آیفون فقط با تماس مستقیم انگشت کار میکنه و اگه دستکش دستت باشه کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
17-02-2009, 12:50
اره. فقط به الکترومغناطیس حساسه. که در تماس مستقیم دست ممکنه. البته اگه بین دست و صفحه یک لایه ی نازک باشه بازم عمل میکنه.
البته یه دستکش که الکتریسیته ی دست رو از خودش عبور میده در حال ساخت یا ساخته شده.

soshiance
18-02-2009, 18:15
بابا اين gigi كجاست ؟؟؟

ELVIS PRESLEY
18-02-2009, 18:34
جایی درگیره کاریه. به زودی پیداش میشه.

behnam107
22-02-2009, 01:15
دوستان من از 2.1 به 2.2 update کردم و yellowsn0w رو هم ریختم هر 30 ثانیه یه بار انتن میاد 2 ثانیه بعد میپره چکارش کنم ؟

ممنون میشم کمک کنین

doom3
22-02-2009, 21:45
بچه ها قاب گوشی عوض می شه؟قسمت پلاستیکی پایینش واسه من شکسته.کسی میدونه کجا عوضش می کنن و چنده؟

soshiance
23-02-2009, 18:27
پايتخت عوضش كن

soshiance
24-02-2009, 15:45
ديروز رفتم پايتخت نرم افزار gps ايفون و با نقشه ميريخت 25000 تومان كه با استفاده از gps جات و نشون ميداد .
اطلاعات بيشتر كسي داره؟؟
ميارزه

soshiance
24-02-2009, 16:20
من ميخوان ويندوز و عوض كنم بعد كه دوباره ريختم ايتيونز و نصب كردم فايل هاي تو گوشي چي ميشه ؟
نميخوام همش پا ك شه؟؟

soshiance
26-02-2009, 12:37
اي بابا كسي نيست

eAmin
01-03-2009, 23:02
من ميخوان ويندوز و عوض كنم بعد كه دوباره ريختم ايتيونز و نصب كردم فايل هاي تو گوشي چي ميشه ؟
نميخوام همش پا ك شه؟؟
سلام.

از توی iTunes بیا از گوشی بک آپ بگیر. ( بلدی بک آپ بگیری؟ اگه نه، بیا سمت چپ، روی icon آیفون رایت کلیک کن، و بعد روی BackUp کلیک کن. بعد شروع می کنه به بک آپ گرفتن. )

وقتی تموم شد نوبت به کپی کردن اون بک آپ از توی درایو که ویندوز توش هست، اگر در حالت عادی وجود داره و در C هست آدرسش در زیر هست:

خب اطلاعات پشتیبان گرفته شده در آدرس بالا در پوشه ی MobileSync ذخیر شده، شما در اصل باید این پوشه رو کپی و در یک جای مطمئن نگه داری کنید چون بعد از نصب دوباره ویندوز برای بازیابی بک آپ نیاز هست.

وقتی ویندوز عوض شد و iTunes رو نصب کردی، برو به همون آدرس و پوشه مربوطه رو سرجاش کپی کن و در آخر، iTunes رو باز و سمت چپ روی icon آیفون رایت کلیک و Restore رو بزن، و تمام.

همین دیگه، فقط یه چیزی این فقط از اطلاعات مهم گوشی بک آپ می گیره، مثل: لیست contact ها و ... بازی ها و ... در این رده قرار ندارن. همینطور با iFunBox از عکسها و فیلمهات برای احتیاط دوباره خودت بک آپ بگیر.

موفقیت.

soshiance
05-03-2009, 21:16
سلام من داشتم گوشي رو ريستور ميكردم مراحل داشت انجام ميشد 10 دقيقه بعد كه پيغام داد ارور 1013 و گفت شما نميتوانيد ريكاوري كنيد سيستم عاملم ويستا بود و به اينترنت هم وصل بودم ولي ديال اپ حالا تو صفحه اي كه شكلش پايين يه usb هست و بالا يه cd كه نوشته ايتيونز مونده خود ايتيونز هم گوشي رو نميشناسه يكي كمك كنه
گوشي هم 16 'گيگ انلاك فكتوري هست

soshiance
05-03-2009, 21:21
واااي به حالت dfu هم بردم ولي باز ايتيونز گوشي رو نميشناسه

ELVIS PRESLEY
07-03-2009, 10:54
یک انجمن خوب و جایگزین برای ای ار ایفون.

JayR
09-03-2009, 14:35
سلام دوستان قیمت روز iphone 3g هشت گیگ و 16 گیگ رو می خوام
ممنونم

Arashdn
18-03-2009, 10:21
موقع خرید از کجا میشه فهمید گوشی آنلاک فکتوری هست؟

ELVIS PRESLEY
19-03-2009, 12:05
موقع خرید از کجا میشه فهمید گوشی آنلاک فکتوری هست؟

پشت جعبه یک کد نوشته شده.اونو تو بخش ساپورت اپل چک میکنی تا بفهمی انلاکه یا نه.

eAmin
19-03-2009, 19:25
پشت جعبه یک کد نوشته شده.اونو تو بخش ساپورت اپل چک میکنی تا بفهمی انلاکه یا نه.
سلام.

البته فکر کنم، بعلاوه ی مطلبی که شما عرض کردید، باید هم روی خود گوشی پشتش و همچنین از داخل گوشی باید چک کرد، قسمت About.

Re Z a
28-03-2009, 12:45
دوستان این نسخه جدید Mac که اومده کسی آپدیت کرده گوشیشو که ببینه امکاناتش چه جوریه یا اینکه الان آپدیتش امکان پذیره یا نه و اگه دوستان آپدیت کنند از حالت آنلاک در میاد یا نه

ELVIS PRESLEY
28-03-2009, 22:25
رضا جان دیروز که بهت گفتم.
اینی که الان اومده بتاس. و فقط مخصوص برنامه سازاس. البته لینک دانلودشهست تو نت. ولی هر کی اپدیت کرده به مشکل برخورده. حتی انلاک فکتوریها دیگه انتن ندارن. البته اونایی که برنامه سازن و قانونی کارشون مشکلی براشون پیش نمیاد و حتی اگه بیاد اپل جوابگوشونه.
نسخه ی اضلی دو ماه و نیم دیگه اماده میشه.

vroom
29-03-2009, 11:19
دوستان این نسخه جدید mac که اومده کسی آپدیت کرده گوشیشو که ببینه امکاناتش چه جوریه یا اینکه الان آپدیتش امکان پذیره یا نه و اگه دوستان آپدیت کنند از حالت آنلاک در میاد یا نه

رضا جان دیروز که بهت گفتم.
اینی که الان اومده بتاس. و فقط مخصوص برنامه سازاس. البته لینک دانلودشهست تو نت. ولی هر کی اپدیت کرده به مشکل برخورده. حتی انلاک فکتوریها دیگه انتن ندارن. البته اونایی که برنامه سازن و قانونی کارشون مشکلی براشون پیش نمیاد و حتی اگه بیاد اپل جوابگوشونه.
نسخه ی اضلی دو ماه و نیم دیگه اماده میشه.

دوستان من 1 سوال دارم شاید تکراری باشه
وقتی که نسخه 3 به صورت کامل اومد ما میتونیم راحت گوشیمون را اپدیت کنیم یا اونموقع هم چون تو ایران هستیم نمیشه و داستان داره یا هر دلیل دیگه ای که نتونیم اپدیت کنیم ؟؟
ببخشید اگه سوالم تکراری بوده!:10:

Re Z a
29-03-2009, 11:35
سوال خوبی بود که منم دقیقا همین سوال داشتم اما یه چیز دیگه مثلی که توی آپدیت جدید به صورت پیشفرض mms اضافه میشه و این برای کاربرای ایرانی خوبه

ELVIS PRESLEY
29-03-2009, 12:52
اپدیت کردن به این نسخه هیچ تفاوتی با نسخه های قبلی نداره. تنها مشکلی که داره برا دیال اپی هاست که باید یه فایل باحجم ۳۰۰ مگ رو دانلود کنن.
که قابل حله.
این اپدیت برا ایفونها مجانیه ولی برای ایپاد ها به قیمت ده دلار عرضه میشه که البته بلافاصله کرکش میاد.

به گفته ی اپل این اپدیت حدود ۳۰ تغیر قابل مشاهده داره و حدود ۷۰ تا تغیرر درونی.
نسخه ی بتا حداقل دو برابر سریعتر از ۲.۲ هست و در بعضی کارا تا ۴ برابر سریعتر عمل کرده.

این نسخه دو قابلیت بلوتوث استریو و ام ام اس رو داراست. البته فقط رو تری جی.
سرچ بسیار قوی بهش اضافه شده.
اسم ام اسش کامل شده. فورواردو و ....
تو تمام جاها میشه لند اسکیپ کار کرد.
و خیلی چیزای دیگه.

Re Z a
29-03-2009, 15:41
با تکمیل فرمایشات دوست عزیزم سینا جان باید عرض کنم نکته بسیار مهمی که یه جا خوندم اضافه شدن کپی پیست بود که این خیلی کاربرای آیفن خشحال میکنه

با اجازه دوستان متن کاملش براتون میذارم که خالی از لطف نیست خوندنش :46:

در سیستم عامل جدید، اپل بیش از 100 قابلیت تازه را برای مصرف کنندگان گنجانده است که مهم ترین آنها در این مراسم معرفی شدند.

ابتدا قابلیت های اصلی که مورد استفاده توسعه دهندگان و برنامه نویسان خواهد بود معرفی شدند که شامل هزار API جدید است. یکی از قابیلت های جالبی که مطمئنا با استقبال خوب توسعه دهندگان روبرو خواهد شد، این است که شما می توانید هنگامی که درون یک بازی و یا برنامه هستید، به طور مستقیم از همانجا آن را خریداری نمایید و یا اشتراکتان را تمدید نمایید.

یکی از امکانات اصلی که مورد استفاده توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت و یگ گام به جلو برای مصرف کنندگان خواهد بود؛ سرویس Push Notification این سیستم عامل است. برای استفاده از برنامه های مبتنی بر وب و یا چک کردن ایمیل، شما نیاز دارید که با اتصال به اینترنت وارد سایت مورد نظر شوید و کار خود را انجام دهید. اما با قابلیت Push، شما موبایلی در اختیار دارید که دائما به شبکه متصل است و هر برنامه ای که برای کار نیاز به اتصال به سرور خود داشته باشد، این کار را از طریق سرویس Push انجام می دهد. این یعنی تبدیل شما به یک فرد دائما آنلاین در مسنجر، بازی، ایمیل و هر جای دیگر در اینترنت! مهمترین امکان سرویس Push این است که هنگامی پیام و یا ایمیل جدیدی داشته باشید، حتی اگر برنامه آن را هم بسته باشید ، باز موبایلتان با صدا و یا ویبره به شما اطلاع می دهد.
امکان بعدی که سیستم عامل OS 3.0 در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد، امکان ارتباط مستقیم دو موبایل از طریق شبکه WiFi و بلوتوث است که جهش بزرگی برای تولید کنندگان بازی ها و بازیکن ها است. با این امکان شما می توانید هنگام بازی به جستجو بپردازید و تمامی افرادی را که در اطراف شما وارد بازی شده اند پیدا کنید و به بازی با آنها بپردازید. جالب اینکه این امکان از طریق بلوتوث هم در اختیار شما قرار می گیرد.

در نسخه جدید صفحه خانگی تغییر کرده است. می توانید از همانجا خیلی سریع کار جستجو را انجام دهید و در میان تمام اطلاعات و نرم افزارهایتان بگردید.

خبر خوب دیگر اپل پشتیبانی از MMS در سیستم عامل جدید آیفون است. خبری که فکر می کنم بیشتر از همه کاربران ایرانی آیفون را خوشحال کند. چرا که این یکی از معدود امکانات آیفون خواهد بود که در ایران قابلیت استفاده را دارد.

در نسخه جدید نرم افزار ها می توانند برای دستگاه های جانبی ساخته شوند. برای مثال آیفون شما می تواند تبدیل به کنترل از راه دور یک دستگاه ساخت شرکت دیگر شود.

امکان استفاده از کی برد در حالت عمودی به تمام نرم افزارهای اصلی آیفون از جمله بخش ارسال SMS اضافه شده است و می توانید از این به بعد سریع تر پیامک بفرستید.

از این به بعد می توانید آیفون 3.0 را به یک جفت هدست استریو بلوتوث وصل کنید و از موسیقی لذت ببرید. برای Shuffle کردن موسیقی هم آیفون را تکان دهید. ضبط صدا هم از طریق نرم افزارهای واسط امکان پذیر شده است.

پخش موسیقی هنگام کار با نرم افزارها، یکی دیگر از امکانات جالب و جدید آیفون است. می توانید وسط بازی سری به آرشیو موسیقی تان بزنید و هنگام بازی با آیفون به موسیقی هم گوش کنید.

اما سر انجام آیفون به Copy و Paste مجهز شد. به گفته این شرکت پیاده سازی این امکان روی آیفون کار سختی بوده اما سرانجام اپل از زیر بار خجالت کپی و پیست در آمد. می توانید هر متنی را کپی یا Cut و Paste کنید. این کار شامل عکس ها هم می شود. با امکان جدید می توان به راحتی چندین عکس را انتخاب کرد و آنها را با ایمیل فرستاد. نکته بامزه در مورد امکان جدید، عملکرد Undo است. اگر از Cut کردن منصرف شدید، باید آیفون را تکان دهید تا Undo شود.

اپل اعلام کرد که نسخه سوم این سیستم عامل در وضعیت بتا از همین امشب در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد و از تابستان برای کاربران آیفون 3G به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. تاکیید شده که آپگرید روی آیفون های اصلی امکان پذیر خواهد بود. کاربران iPod Touch هم برای ارتقا باید 10 دلار پرداخت کنند.

خبر بد برای دارندگان آیفون نسل اول این است که بعضی امکانات جدید به خاطر کمبود های سخت افزاری روی این گوشی کار نخواهد کرد. امکاناتی مانند MMS و A2DP

اپل همچنین اعلام کرد که 15 کشور جدید را به لیست کشورهای فروشگاه اپل اضافه کرده و تعداد آنها را به 77 کشور رسانده است.

soshiance
29-03-2009, 17:35
سلام من چند تا مشكل داشتم
1- اينكه هميشه ساعت sms هايي كه مياد و گوشي نمينويسه
2- هرموقعه گوشي رو با ايتيونز سينك ميكنم اگر موسيقي بريزم تصويري ها پاك ميشه اگر تصويري بريزم موسيقي هام ميپره
3- چطوري شماره ها رو رو سيم بريزم
4- گوشي را بك اپ گرفتم بعد ديدم شكاره هام همه پريده ريستور بكاپ زدم بر نگشت؟؟
5- با نرم افزار cycorder فيلم برداري ميكنم چطوري تو گوشي بريزم
يكي كمك كنه ممنون ميشم

soshiance
29-03-2009, 17:37
بچه ها من گوشي رو جيلبريك كردم البته بيرون و 9 صفحه هم دادم برنامه ريخت حالا خودم با كامي خودم بخوام برنامه بريزم چطوري ميشه

ELVIS PRESLEY
30-03-2009, 17:32
سلام من چند تا مشكل داشتم
1- اينكه هميشه ساعت sms هايي كه مياد و گوشي نمينويسه
2- هرموقعه گوشي رو با ايتيونز سينك ميكنم اگر موسيقي بريزم تصويري ها پاك ميشه اگر تصويري بريزم موسيقي هام ميپره
3- چطوري شماره ها رو رو سيم بريزم
4- گوشي را بك اپ گرفتم بعد ديدم شكاره هام همه پريده ريستور بكاپ زدم بر نگشت؟؟
5- با نرم افزار cycorder فيلم برداري ميكنم چطوري تو گوشي بريزم
يكي كمك كنه ممنون ميشم

این بیشتر به مخابرات ربط داره.منم مشکل دارم.حتی رو ۹۵ م همین مشکلو داشتم.یا نمیزنه ساعتو یا دقیق نیست.

ببینم از رویه یک کامپیوتر سینک میکنی؟؟؟؟؟؟
تا حالا این طور مشکلی ندیدم.

باید یه برنامه نصب کنی.اسمش یادم نیست؟!

مگه میشه؟؟؟ بک اپ حتی از جایه ایکون ها هم بک اپ میگیره.چه برسه به کانتکتها.

یعنی چی چه طور بریزی تو گوشی؟؟؟؟؟
اگه منظورت تو ایپاده که باید بریزی تو کامپیوتر بعد با ایتونز سینکش کنی.

soshiance
30-03-2009, 17:54
سلام دوست عزيز من فقط به اميد شما به اين سايت ميام چون كسه ديگه اي به اون صورت جواب ادم و نميده

من اشتباهي نوشتم
با نرم افزار cycorder فيلم برداري ميكنم چطوري تو كامي بريزم

ببینم از رویه یک کامپیوتر سینک میکنی؟؟؟؟؟؟

بله هميشه كه وصل ميشم اول گزينه منئوال (سومين گزينه) رو انتخواب ميكمن بعد شروع ميكنم به سينك موسيقي بعد همه تصويري ها ميپره و بر عكس
يه تيكي تو هر قسمت جدا داره اون بالا اون بايد موقع سينك زده بشه ايا بايد هميشه اون زده شده باشه
يا اينكه ايا ايتيونز هم بايد رجيستر بشه ؟؟؟

3- من گوشي رو كه موقع ريستور رفت تو باقالي و ديگه بالا نيومد رو بردم دادم بيرون درستش كردن و 9 صفحه هم دادم برنامه ريختن حالا

3.0 از وقتي كه دادم برنامه روش ريختن وجيلبريك شده گوشي gprs هميشه كار نميكنه بعضي موقع ها دايره ابيه هست بعضي موقه ها هم نيست يه موقع هم هست ولي كانكت نميشه 3هفته هست اينجوري شده البته تو خونه منضورمه چون قبلش هميشه تو خونه درست كار ميكرد

3.1 من ميخوام برنامه بريزم ايا برنامه هاي خودش كه بيرون با يه سيستم ديگه ريخته شده ميپره ؟

3.2 نقشه تهران و برام ريختن ولي هميشه gps كار نميكنه حتي خونه كه هستم يه دايره بزرگ نشون ميده و نقطه نيست

3.3 نقشه شهر هاي ديگه رو هم ميخوام به عبارتي كل ايران و از كجا بگيرم چطوري بريزم

3.4 ايا نقشه هاي خاصي با gps كار ميكنه

ELVIS PRESLEY
30-03-2009, 18:43
از یه نرم افزار بروزر مثل winscpe یا برنامه های مشابه یا همون ifun box که صفحه ی ۱۱۹ بود فکر کنم استفاده کن و به مسیر زیر برو و ویدو تو کپی کن تو کامپیوتر.

private/var/mobile/media/video

ببین اولی رو تیک بزن بهتره. هم خود به خود سینک میکنه و هم همیشه بک اپ میگیره از گوشیت.
والا چی بگم نمیدونم چی کار کردی.
حالا چک کن ببین تو تب هایه موزیک و ویدو ی ایفون <تیک سینک موزیک و سینک ویدپو رو زدی یا نع.

من که نفهمیدم چی میگی.منظورت اینترنته یا اون جی پی اس و نقشه ها؟؟؟؟؟؟
اخه هر دو شون دایره دارن. :-)

اگه ای پی ای باشه اره.اگه ماله سیدیا باشه نع.
حالا تو که الان ۹ صفحه برنامه داری .برایه چته برنامه ی دیگه؟؟در ضمن بیشتر از ۹ صفحه نمیشه برنامه ریخت . مگه با ترفند و برنامه های کمکی دیگه که گند میزنه تو سرعت گوشی.

soshiance
30-03-2009, 21:11
ELVIS عزيز ممنون از راهنماييت
من برنامه winscpe و ifun box رو از كجا دان كنم و چطوري نصب كنم كه برنامه هاي خودم نپره؟البته wifi هم ندارم
راستي تو يه cd كه خريدم نرم افزار winscpe هست يه بار هم نصبش كردم ولي سردر نياوردم چطوريه ؟؟
البته فكر نميكنم تو گوشي بشه ريختتش

2- از وقتي كه دادم برنامه روش ريختن وجيلبريك شده گوشي هميشه اينترنتش كار نميكنه بعضي موقع ها دايره ابيه هست بعضي موقه ها هم نيست يه موقع هم هست ولي كانكت نميشه 3هفته هست اينجوري شده البته تو خونه منضورمه چون قبلش هميشه تو خونه درست كار ميكرد

3- در مورد gps هم هميشه به صورت نقطه نيست بعضي موقعه ها يه محدوده رو نشون ميده يعني يه دايره بزرگ

4-نقشه شهر هاي ديگه رو هم ميخوام به عبارتي كل ايران و از كجا بگيرم چطوري بريزم

5- يه برنامه رو بخوام پاك كنم چطوريه

6- در مورد them هم يه راهنمايي كني كجا برم چطوري نصب ميشه ايا iphone خودش 1تم داره يا بيشتر

ببخشيد سئوالام زياد شد ممنونم از راهنماييت

ELVIS PRESLEY
01-04-2009, 09:21
ببین این برنامه ها مال کامپیوتره و رویه ایفون لازم نیست کاری انجام بدی.
فکر کنم صفحه ی ۱۱۹ بود که ایفون باکسو با توضیحاتش گذاشتم .اگه نبود به انجمن تخصصی برو .اونجا پیدا میکنی.
استفاده ازش خیلی راحت تره. فقط برنامه رو از زیپ خارج کن و بعد اجراش کن.
لازم نیست اون کارایه رینیمو انتقال به ایفونو اینا رو انجام بدی.
فقط دانلود کن. ان زیپ کن. اجراش کن. بعد ایفونتو به کامپیوتر وصل کن.بعد از چند لحظه \یداش میکنه . از این منویه جلویه روت به بخش فایل سیستم یا سیستم یا .. برو .یه همچین چیزی. فکر کنم عکسش یک جعبه ی سفید مستطیلی بود.
بعد به اون ادرس پست بالا که دادم برو.پریویت /وار ..... و ویدپو هاتو استخراج کن.

والا تا حالا با ایرانسل رو ایفون کار نکردم و وارد نیستم.البته اینترنت ایرانسل قاطی زیاد داره و ممکنه چون شلوغ بوده راه نداده.

خب معلومه. وقتی با ماهواره ها کامل مچ نشه یه محدوده رو نشون میده.
باید یه یه دقیقه ای صبر کنی.
البته به جایی که هستی خیلی بستگی داره و به وضعیت اب و هوا.مال من تو خیابون ۳۰ ثانیه ای وصل میشه.

اینجور چیزا رو از اینجا بگیر.

کاری نداره که.انگشتتو روش نگاه دار تا شروع به لرزیدن کنن. بعد x رو بزن.

تم هم از اینجا اموزش و دانلود کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو گوشیت برنامه ی وینتر بورد رو داشته باشی که احتمالا هم داری. ایکونش ابیه ویک دانه ی برف توشه.

aydin131
01-04-2009, 09:38
می بخشید اقای الویس
شما گفته بودین که میشه از قسمت ساپورت اپل سریال نامبر رو چک کرد،
من کلی گشتم ولی پیدا نکردم!
امکانش هست لینک مستقیمش رو بدین؟

soshiance
01-04-2009, 16:05
سلام ممنون از راهنماييت من مشكل اصليم اينه كه 1 هفته هست وارد سايت تخصصي نميتونم بشم

نميدونم چرا ؟
نه وينتر بورد و ندارم
راستي خطم هم 0912 هست

ELVIS PRESLEY
01-04-2009, 16:27
سلام ممنون از راهنماييت من مشكل اصليم اينه كه 1 هفته هست وارد سايت تخصصي نميتونم بشم

نميدونم چرا ؟
نه وينتر بورد و ندارم
راستي خطم هم 0912 هست

الان وراد شدم. مشکلی نداره.
از لینک امضام هم میتونی ایتفاده کنی.
اروری چیزی میده؟؟؟؟
راستی بدن بیلتر شکن باید وارد شی.
مطمعنی نداری؟؟پس ۹ صفحه برنامه چی ریخته؟؟؟؟؟
برو تو سیدیا.بذار کامل اجرا بشه.ریلود کنه و....
بعد برو تب اخر یعنی سرچ. بنویس wintrboard
الان کلی تمو و افکتو اینا جلو روته. بیا پایین تو قسمت w
وینتر بوردو یا وینتربورد اپلیکیشنو پیدا کن و روش بزن.بعد از سمت راست بالا اینستال کن . و دو باره از همونجا مودیفای رو بزن تا نصب شه.باید به اینترنت وصل باشی . حالا چه وای فای چه .....

چی بگم.نمیدونم.اخه اینترنت همراه اول به ما هنوز نریسده . کار نکردم.

ELVIS PRESLEY
01-04-2009, 16:42
می بخشید اقای الویس
شما گفته بودین که میشه از قسمت ساپورت اپل سریال نامبر رو چک کرد،
من کلی گشتم ولی پیدا نکردم!
امکانش هست لینک مستقیمش رو بدین؟

پشت جعبه ی ایفون سمت چپ یک کد به یکی از این شکلا نوشته شده .
mb489xx
mb496xx
mb500xx

به جای x هم دو یا سه حرف قرار میگیره که نشان دهنده یکشوریه که ایفون برای شبکه ش ساخته شده.

کسایی که میخوان انلاک فکتوری بخرن حتما باید دقت کنن که گوشیشون داریه یکی از کدهایی باشه که اون کشور قفل نباشه.
یعنی تیک lock to carrier رو نداشته باشه.

مثلا مال من اینه .

mb496cz/a که مال جمهوریه چک هست و انلاک فکتوری.

البته محض اطمینان بیشتر بعد از روشن کردن ایفون کد ستاره- مربع-صفر شیش -مربع رو بزند تا imei گوشی رو به شما بده. بعد این شماره باید با شماره ی رویه پشت جعبه یکی باشه.

soshiance
01-04-2009, 17:20
دوست عزيز من ایفون باکسو نصب كردم و فيلم ها مو تو سيستم كپي كردم خيلي لطف كردي ممنونم

راستي ميتونم تمام نرم افزارام و با ایفون باکس كپي كنم رو سيستم تا يه موقع پريد داشته باشم و دوباره روش بريزم ا.

ELVIS PRESLEY
01-04-2009, 17:39
دوست عزيز من ایفون باکسو نصب كردم و فيلم ها مو تو سيستم كپي كردم خيلي لطف كردي ممنونم

راستي ميتونم تمام نرم افزارام و با ایفون باکس كپي كنم رو سيستم تا يه موقع پريد داشته باشم و دوباره روش بريزم ا.

خواهش میکنم.
برنامه هایه ای پی ای رو که خود ایتونز میتونه بک اپ بگیره. مال سیدیا هم دردسر داره. هر برنامه ای رو نمیشه.ولی کارایه از قبیل این فیلما و ... رو راحت میشه انجام.
برنامه ی خیلی خوبیه.باهاش کار کنی میاد دستت .
مثلا میتونی عکساتو مستقیم بریزی تو بخش وال پیپر تا بدون اینکه تو ایمیج بیاد بتونی به عنوان وال پیپر استفاده کنی.
فقط حواست باشه چیزی اشتباهی پاک نکنی.

soshiance
01-04-2009, 19:50
من هنوز نميتونم وارد شم از تو امضا ء شما هم امتحان كردم ولي اصلا صفحه رو نمياره انگار اصلا همچين ادرسي نيست

من نقشه كامل ايران و راه ها رو هم ميخوام
به نظرتون هست من يكي دوجا شنيده بودم هست و ريختن ولي دقيقا نميدونم

ELVIS PRESLEY
02-04-2009, 08:51
ببین من که مشکلی ندارم.

من از این ادرس میرم تو انجمن تخصصی.

ir-iphone.ir/forums

البته بعضی وقتا قاطی میکنه. مثلا الان باز نمیکنه.ولی تا یه ساعت دیگه درست میشه.
لینک امضام هم سالمه.

Untouchable
02-04-2009, 18:51
سلام

من میخوام آیفون بگیرم چند تا سوال اساسی دارم می خوام بپرسم تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی واسم مهمه

1 - قیمت آیفون 3g الان چنده ؟ 2g هم تو بازار هست ؟ قیمت اون چنده ؟ قیمت دسته دوم 2g حدودا چنده ؟

2 - آیفون تو ایران خوب کار میکنه ؟ تحریم که نیست ؟ آنتن خوب میده ؟

3 - نرم افزار های آیفون مشکل ساین کردن و از این دردسر ها که ندارند ؟

4 - مشکل بلوتوث آیفون حل شده ؟

5 - 2G و 3G چقدر با هم فرق دارند ؟ تو ایران که گوشی های نسل سوم چندان فرقی ندارند از سیستم هاشون نمیشه استفاده کرد !؟

ممنون

ELVIS PRESLEY
02-04-2009, 19:23
سلام

من میخوام آیفون بگیرم چند تا سوال اساسی دارم می خوام بپرسم تو رو خدا راهنماییم کنید خیلی واسم مهمه

1 - قیمت آیفون 3g الان چنده ؟ 2g هم تو بازار هست ؟ قیمت اون چنده ؟ قیمت دسته دوم 2g حدودا چنده ؟

2 - آیفون تو ایران خوب کار میکنه ؟ تحریم که نیست ؟ آنتن خوب میده ؟

3 - نرم افزار های آیفون مشکل ساین کردن و از این دردسر ها که ندارند ؟

4 - مشکل بلوتوث آیفون حل شده ؟

5 - 2g و 3g چقدر با هم فرق دارند ؟ تو ایران که گوشی های نسل سوم چندان فرقی ندارند از سیستم هاشون نمیشه استفاده کرد !؟

ممنون

سلام همشهری.....:10::10::10::10::11::11::11:
اولا به هیچ عنوان فکر خرید از ارگ و ... نکن. اگه بخوای بخری فقط تهران.

تری جی بین ۷۵۰-۸۵۰ هر کی هر قیمتی دوست داره میده.البته این مال ۱۶ گیگ بود.دو جی قیمت ندارم.تو بازار هست. کم البته. وشنیدم حتی بعضی جاها گرونتر از تری جی فروختنش.

فرقی با گوشیایه دیگه نداره.نسبت به ۹۵ م خیلی بهتر انتن میده.

نه راحته نصبش. البته باید دل بدی و یاد بگیری و گرنه میچقی توش.

بله. حدود یک ماهی میشه که اوکی شده و عین بقیه ی گوشیا کار میکنه.

فرق انچنان ندارن ولی در کل تر جی از همه لحاظ بهتره. تری جی داره که تا چند وقت دیگه راه میوفته.جی پی اس داخلی داره. باتری قوی تر داره. سنسور تنظیم نور داره.دو رنگ مشکی و سفید داره.تو دست خیلی بهتر جا میگیره.صداش تو اسپیکر بیشتره. هر هدفونی بزنی بهش میخوره.(ام ام اس و بلوتوث استریو داره. البته یه ماهو نیم دیگه فعال میشه/با فریمور ۳)و سی پی یوش جدید تره و .....

Untouchable
02-04-2009, 19:58
ممنون از توضیحات کاملتون

یه سوال دیگه : Unlock کردن آیفون آسونه ؟ مم خودم تا حالا چندین بار Pocket Pc های مختلف رو آنلاک کردم . Simlock بودنش مهمه ؟

ELVIS PRESLEY
02-04-2009, 20:43
راحت بودنش که هست. چند تا تیک و نکست و .. اینا باید یزنی.
ولی اگه میخوای بخری فقط انلاک فکتوری بخر. راحت و بدون نیاز به هیچ کار یا هزینه ی اضافه ای.
هر زمان سیم کارت بندازی روش خط میده.

soshiance
03-04-2009, 17:22
سلام من يه سئوال داشتم اول اينكه بلوتوث گوشي و چطوري راه بندازم؟؟

دوم اينكه ايا iphone 3g قسمتي داره كه تنظيم كني مكالمه بيش تر از مثلا 5 دقيقه رو قطع كن يا همچين نرم افزاري هست من 15 روزي هست با اين مشكل برخوردم به هر خطي زنگ ميزنم خودش بعد از يه تايمي قطع ميكنه نميدونم مشكل مخابراته يا گوشي مشكل پيدا كرده يا نرم افزاري بوده كه من ناخواسته دست كاري كردمش
ولي هميشه يكسان عمل نميكنه راستي خطم هم 0912 هست
سوم اينكه يه سري نرم افزار داشتم كه قبلا باز ميشد ولي الان تا مياد باز بشه - بسته ميشه گو.شي و خاموش روشن هم كردم درست نشد
چهارم اينكه - يه سري نرم افزار هم نصبه كه يوزر و پس ميخواد اونا رو چيكار كنم

JayR
03-04-2009, 17:57
دوستانی که iphone 3g دارن... این گوشی تمامی امکانات صوتی و تصویری ipod touch 2g رو داره؟ (ساپورت تمامی فرمت هایی ویدیویی و صوتی که تاچ پخش میکنه)
من می خواستم ایپاد تاچ بگیرم ولی بجاش ایفون میگیرم... خیلی چیزا اضافه میشه ولی می خوام ببینم چیزی رو که از دست نمیدم از تاچ؟
کیفیت پخش موزیکش چطوره؟ (البته میدونم تاچ بالاتره کیفیت پخشش)

ELVIS PRESLEY
04-04-2009, 10:10
سلام من يه سئوال داشتم اول اينكه بلوتوث گوشي و چطوري راه بندازم؟؟

دوم اينكه ايا iphone 3g قسمتي داره كه تنظيم كني مكالمه بيش تر از مثلا 5 دقيقه رو قطع كن يا همچين نرم افزاري هست من 15 روزي هست با اين مشكل برخوردم به هر خطي زنگ ميزنم خودش بعد از يه تايمي قطع ميكنه نميدونم مشكل مخابراته يا گوشي مشكل پيدا كرده يا نرم افزاري بوده كه من ناخواسته دست كاري كردمش
ولي هميشه يكسان عمل نميكنه راستي خطم هم 0912 هست
سوم اينكه يه سري نرم افزار داشتم كه قبلا باز ميشد ولي الان تا مياد باز بشه - بسته ميشه گو.شي و خاموش روشن هم كردم درست نشد
چهارم اينكه - يه سري نرم افزار هم نصبه كه يوزر و پس ميخواد اونا رو چيكار كنم

اول گوشیت باید به اینترنت وصل باشه.
بعد برو سیدیا.سرچ/ibluetooth روش بزن و نصبش کن.همین.
خود گوشی که نداره. ممکنه برنامه ای چیزی نصب کردی که برایه این کاراس. ریست کردی درست نشد؟؟؟؟؟
اون نرم افزاری که باز نمیشن رو بریز تو یک صفحه و ازش اسکرین شات بگیر . ببینم چیا هستند.
از این یوزر پسی ها هم اسکرین بگیر.
هوم رو نگه دار و یک بار اسلیپو بزن تا عکس بگیره.

ELVIS PRESLEY
04-04-2009, 10:13
دوستانی که iphone 3g دارن... این گوشی تمامی امکانات صوتی و تصویری ipod touch 2g رو داره؟ (ساپورت تمامی فرمت هایی ویدیویی و صوتی که تاچ پخش میکنه)
من می خواستم ایپاد تاچ بگیرم ولی بجاش ایفون میگیرم... خیلی چیزا اضافه میشه ولی می خوام ببینم چیزی رو که از دست نمیدم از تاچ؟
کیفیت پخش موزیکش چطوره؟ (البته میدونم تاچ بالاتره کیفیت پخشش)

اره کمبودی نداره.
چیز مهمی رو نه.
عالیه . تفاوپت ش با تاچ انقدری نیست که معلومباشه. این ۲۰ هست تاچ ۲۲!!!!!:31::31:

Untouchable
04-04-2009, 20:36
سلام همشهری

قیمت ipod touch در حال حاضر چنده ؟

چون من می خوام از خارج بیارم شاید جعبه شو نتونم بیارم واسه فروش مشکل ایجاد نمیشه ؟

ELVIS PRESLEY
04-04-2009, 20:49
انچنان فرقی قیمت جهانی با ایران نداره. حتی ایفونم نمی ارزه که از خارج بیاری.
تو تاپیکش بپرس. بخش ام پی تری و دوربین. منقیمت روز ندارم.
مسلما خیلی از قیمتش میندازه.

soshiance
05-04-2009, 22:06
سلام resat all setting هم كردم درست نشد

ELVIS PRESLEY
06-04-2009, 08:11
من فکر میکنم برنامه ای نصب کرده برات. مثلا بلک لیستی کالر ایدی چیزی....
تک تک برنامه تو نگاه کن.ببین برنامه ای مربوط به تلفن گیر میاری یا نه...

aydin131
06-04-2009, 11:05
بچه ها من می خوام آیفون تری جی بخرم. الان یک هفته ست که می خوام بگیرم ولی می ترسم برم علاالدین بکنن تو پاچم.
لطفا راهنماییم کنین! از کجا بگیرم که 100% مطمئن باشه؟

GiggleClub
06-04-2009, 22:05
فروشگاه دفینه طبقه ۴ علاالدین
قیمتش شاید یه خورده بیشتر از بقیه مغازه ها باشه ولی خیلی کارش درسته و مطمینه

Elvis خودمون هم اونجا گرفته

aydin131
07-04-2009, 11:42
فروشگاه دفینه طبقه ۴ علاالدین
قیمتش شاید یه خورده بیشتر از بقیه مغازه ها باشه ولی خیلی کارش درسته و مطمینه

elvis خودمون هم اونجا گرفته

یکی هم فروشگاه رمضانی طبقه اول رو به من معرفی کردن که گفتن کارش درسته!
کسی اونجا رو میشناسه؟

Re Z a
07-04-2009, 12:21
دوستان اگه رفتن دفینه یا پاساژ علاالدین یه قیمت هم بگیرن این جا بذارن
ممنون میشم

aydin131
08-04-2009, 15:47
بچه ها یه سوال داشتم
من دوستم مالزی هست
سپردم برام از اپراتور ماکسیس پرسید
8 گیگ مشکی رنگ 720 هزار تومن
یه سیم کارت 6 ماهه هم روش می دن (که میشه آبش که به یه قیمت کمی)
یارو گفته هر سیم کارتی بندازی کار میکنه!
من به دلیل اینکه از علاالدین میترسم خرید کنم می خوام بگم از اونجا بگیره برام!
به نظرتون آنلاک فکتوری هست؟؟؟
آقای الویس میشه نظر بدین

soshiance
10-04-2009, 11:56
اره من رمضاني و ميشناسم كارش فقط پاكت پيسي بود كه تو كار ايفون هم زده ولي چندان جالب نيست من پيش دفينه هم رفتم خيلي بهتره منم دفينه رو پيشنهاد ميدم

soshiance
10-04-2009, 11:59
من فکر میکنم برنامه ای نصب کرده برات. مثلا بلک لیستی کالر ایدی چیزی....
تک تک برنامه تو نگاه کن.ببین برنامه ای مربوط به تلفن گیر میاری یا نه...

كالر ايدي كه نصب كرده چون شماره ميفتاد به جاي اسم ولي ايكوني نداره

ELVIS PRESLEY
10-04-2009, 12:26
بچه ها یه سوال داشتم
من دوستم مالزی هست
سپردم برام از اپراتور ماکسیس پرسید
8 گیگ مشکی رنگ 720 هزار تومن
یه سیم کارت 6 ماهه هم روش می دن (که میشه آبش که به یه قیمت کمی)
یارو گفته هر سیم کارتی بندازی کار میکنه!
من به دلیل اینکه از علاالدین میترسم خرید کنم می خوام بگم از اونجا بگیره برام!
به نظرتون آنلاک فکتوری هست؟؟؟
آقای الویس میشه نظر بدین

ببین اگه میخوای ارزونتر برات بیوفته علادین بهترین گزینس.
شما ۷۲۰ دارین ۸ گیگو میخرین.درسته که انلاک فکتوریه. اما به شرطی که فقط از اپل استور بخرین.تازه اوردنش به ایرانو مالیتو کلی چیزه دیگه.
شنیدم اگه وسیله برقی رو با جعبه بخوای بیاری مالیت بش تعلق میگیره.و کلی دنگو فنگ دیگه.
من انلاک رو ۷۵۰ قیمت دارم. که فوق فوقش ۵۰ تومن با قیمت مالزی فرق داره.
از اینجا بخری طبق روش چک کردن ت سایت هیچ مشکلی پیش نمیاد.خیالتم راحت تره.

من خودم از دفینه خریدم . وقتی خواستم کد گوشی رو چک کنم خودش یه پرینت از صفحه ی ساپورت اپل در اورد .کارشون درسته.تازه مال من برایه جمهوریه چکه که شارژر تو جعبش هم به ایران میخوره و نیاز به خریدن تبدیلو ..... نداره.

در کل قیمت اینجا فرقه چندانی با خارج نداره و الان هم به خاطر تعطیلات عیده که گرون شده و تا اول اردیبهشت به قیمت قبلیش بر میگرده.

ELVIS PRESLEY
10-04-2009, 12:28
كالر ايدي كه نصب كرده چون شماره ميفتاد به جاي اسم ولي ايكوني نداره

دیگه نمیدونم چی بگم.ولی هر مشکلی که داشته باشه با ریستور حل میشه که توم اهل این حرفا نیستی.
به نظر من ببرش پیش همونجا که برات جیلبریک کرده .اون طرف خودش بهتر میدونه چی کار کرده.

JayR
11-04-2009, 19:35
سلام
من امروز قیمت ایفون تری جی گرفتم...چشتون روز بد نبینه قیمتاش بعد عید فرتی رفته بالا حدود 100 تا 150 تومن
هشت گیگ نبود ولی 16ش اونم کارکردش با 100 تومن برنامه اضافی میداد 950!! یکی گفت آک دارم 16 گیگ 860
هرکیم واسه گرون شدنش یه چیزی میگه! شما فکر میکنین کی قیمت میاد سرجاش؟2ماه دیگه یا زودتر؟
این افت قیمت تعرفه گوشی چیه جریانش؟اتفاق افتاده؟

poria_mc
13-04-2009, 12:15
دوستان قیمت روز این گوشی رو کسی داره؟

aref.moradi
13-04-2009, 18:33
2سوال داشتم
برای نصب برنامه به چه نرم افزارهای نیاز دارم
باخود گوشی چطوری میتونم از اینترنت عکس و برنامه دانلود کنم

GiggleClub
13-04-2009, 20:08
2سوال داشتم
برای نصب برنامه به چه نرم افزارهای نیاز دارم
باخود گوشی چطوری میتونم از اینترنت عکس و برنامه دانلود کنم

۱- پسوند برنامه ها و بازیهای آیفون ipa هستش و برای نصبشون تنها کاری که باید بکنی اینه که روشون دابل کلیک کنی :20:
خودکار وارد آیتونز میشه و وقتی با دستگاهتون سینکش کنید خودکار نصب میشه.

۲- برای سیو کردن عکس: وقتی تو برنامه Mail یا Safari هستی و خواستی عکسی رو سیو کنی رو عکس مورد نظر چند ثانیه نگه دار یه منو میاد که باید بزنی Save Image

برای دانلود برنامه از نرم افزار AppStore باید اسنفاده کنی ولی فقط میتونی نرمافزاری رایگانشو دانلود کنی
برای دانلود برنامه های کرک شده هم نرم افزاری ساخته شده که متاسفانه الان اسمشو یادم نیست!

Re Z a
13-04-2009, 21:37
با سلام به دوستان 2 تا سوال داشتم از اساتید محترم
1- از ورژن جدید 3 چه خبر ؟ کسی هست که نصب کرده باشه ؟ یا اینکه iphone 3g که انلاک فاکتوری باشه بعد از آپدیت مشکل No Servis که نداره ؟
2- : بعضی جا ها موارد زیادی بر ای شناختن آیفن آنلاک و لاک بیان کرده بودن می خواستم بپرسم چجوری می تونم موقع خرید بفهمم این گوشی انلاک هست ؟ آیا میشه روی اون سریال پشت جعبه و مطابقت اون با ساپورت اپل فهمید ؟ یا نکات دیگه ای هم می تونه باشه ؟

Ogtay
13-04-2009, 21:44
دوستان قیمت روز این گوشی رو کسی داره؟
آنلاک فکتوری از 880 تا 1030000 پایتخت.قیمت 16 گیگ بود.
آنلاک سافتور هم 750 تا 800.

GiggleClub
14-04-2009, 06:37
با سلام به دوستان 2 تا سوال داشتم از اساتید محترم
1- از ورژن جدید 3 چه خبر ؟ کسی هست که نصب کرده باشه ؟ یا اینکه iphone 3g که انلاک فاکتوری باشه بعد از آپدیت مشکل no servis که نداره ؟
2- : بعضی جا ها موارد زیادی بر ای شناختن آیفن آنلاک و لاک بیان کرده بودن می خواستم بپرسم چجوری می تونم موقع خرید بفهمم این گوشی انلاک هست ؟ آیا میشه روی اون سریال پشت جعبه و مطابقت اون با ساپورت اپل فهمید ؟ یا نکات دیگه ای هم می تونه باشه ؟

1- گفته بودن که تابستون میاد و حدس من ۱ جولایه. اگه تا اون موقع صبر ندارین و گوشیتون 2gه میتونید بتاش رو نصب کنید (البته مشکل زیاد داره). در مورد 3g من خبر ندارم ولی گویا دردسرش خیلی بیشتر از 2gه

۲- تنها موردی که باید چک کنی اینه که پارت نامبر پشت گوشی رو تو سایت اپل چک کنی ببینی آنلاکه یا نه. همین!

aref.moradi
14-04-2009, 15:41
۱- پسوند برنامه ها و بازیهای آیفون ipa هستش و برای نصبشون تنها کاری که باید بکنی اینه که روشون دابل کلیک کنی :20:
خودکار وارد آیتونز میشه و وقتی با دستگاهتون سینکش کنید خودکار نصب میشه.

۲- برای سیو کردن عکس: وقتی تو برنامه mail یا safari هستی و خواستی عکسی رو سیو کنی رو عکس مورد نظر چند ثانیه نگه دار یه منو میاد که باید بزنی save image

برای دانلود برنامه از نرم افزار appstore باید اسنفاده کنی ولی فقط میتونی نرمافزاری رایگانشو دانلود کنی
برای دانلود برنامه های کرک شده هم نرم افزاری ساخته شده که متاسفانه الان اسمشو یادم نیست!
من با خود گوشی به اینترنت کانکت میشم و می خواستم باخود گوشی دانلود و نصب کنم

Ogtay
14-04-2009, 16:25
من با خود گوشی به اینترنت کانکت میشم و می خواستم باخود گوشی دانلود و نصب کنم
شما اگه بخواین از طریق خود گوشی و اپل استور دانلود کنید نیاز به اکانت اپل استور و --- دارین و اگه هر کدوم از اینارو نداشته باشین نمیشه.
اگرم بخواین برنامه های کرک شده نصب کنین باید آیفونتون جیلبریک شده باشه و Mobileinstallation رو از طریق Cydia نصب کرده باشین.

Re Z a
14-04-2009, 18:28
Mobileinstallation برای چی استفاده میشه این برنامه ؟

aref.moradi
14-04-2009, 19:26
شما اگه بخواین از طریق خود گوشی و اپل استور دانلود کنید نیاز به اکانت اپل استور و --- دارین و اگه هر کدوم از اینارو نداشته باشین نمیشه.
اگرم بخواین برنامه های کرک شده نصب کنین باید آیفونتون جیلبریک شده باشه و Mobileinstallation رو از طریق Cydia نصب کرده باشین.
ببخیشد زیاد سوال میکنم اکانت اپل پولیه در مورد جیلبریک وcydiaنحوه کار به چه صورته

AmiRreZA_RAcEr
19-04-2009, 19:41
سلام دوستان
چجوری همه ی contact آیفون 2جی رو یکباره پاک کنم ؟!؟!؟ کمک کنییییییییییییییییییییییی ییییید زووووود

hamidbn
20-04-2009, 12:22
سلام
دوستان می خواستم بپرسم کلا چند مدل از این گوشی هست ؟؟
و دوم اینکه
یکی از فامیل هایمون قرار برای هفته دیگه از امریکا به ایران بیاد و می خوام بگم واسم بیاره
خوب می خوام بدونم همه سری های این گوشی UnLock میشن یا نه ؟؟؟
یکی از دوستان هم گفتن قیمت ایران و امریکا تفاوتی ندارد و همچنین قرار گوشی جدیدی از apple ارائه بشه و باعثکاهش قیمت گوشی های فعلی شود
ممنون

eAmin
20-04-2009, 13:28
سلام دوستان
چجوری همه ی contact آیفون 2جی رو یکباره پاک کنم ؟!؟!؟ کمک کنییییییییییییییییییییییی ییییید زووووود

سلام.

Setting -> General -> Reset -> Erase All Content and Settings

باید درست جواب بده، البته توجه داشته باشید، ممکنه با اینکار تمامی اطلاعاتتون پاک بشه.

ELVIS PRESLEY
20-04-2009, 13:58
بهترین روش:

می تونید از یه نرم افزار برای اینکار استفاده کنید به نام erase contacts برنامه ی کم حجمی هست. می تونید از طریق cydia یا icy اقدام به نصب اون کنید.

JayR
20-04-2009, 17:26
...همچنین قرار گوشی جدیدی از apple ارائه بشه و باعثکاهش قیمت گوشی های فعلی شود...

دوستان لطفا یکی از منبع معتبر بگه خبر درسته یا نه
هرچند ازین خبرا نیس
من میدونم که این عکسای new iphone همش فیک هست! sorry :D

ELVIS PRESLEY
20-04-2009, 17:47
اصلا عکسا رو نباید در نظر گرفت همش فیکه
هیچکس تا موقعی ای که اپل معرفیش نکنه نمیتونه پیش بینی کنه.
ولی به احتمال ۹۹ درصد میاد.
یه ماهو نیم دیگه صبر کنید همه چی مشخص میشه.
بعضی هکرا و دولوپرا گفتن که کد نویسیه فریموره سه برایه ۳-۴ نوع دستگاه جدید طراحی شده.

امکانات احتمالیش هم رزولیشن بالاتره صفحه و دوربین ۳.۲ باتری بهتر احتمالا رایدو و سی پی یو و گرافیک بیشتر و قطعا ۳ جی قویتر.

eAmin
20-04-2009, 18:09
چی میگی امین؟!!!!!!!
کانتکتس با کانتنت زمین تا اسمون فرقشه!!!!!!!!!
با این روشی که گفتی کمپلت گوشیش پاک میشه !!!!!
بنده خدا فقط میخواد مخاطباش پاک شه.
من که راهی نمیشناسم. که با خود برنامه ی کانتکت بخوای اینکارو بکنی.
اما اگه رو گوشیت ای فایل داری یا با استفاده از winscap به ادرس زیر برو و محتویات فولدرشو منهدم کن.

پریوت-وار- موبایل- لایبراری-ادرس بوک
بزن همه رو پاک کن
شرمنده:31:

از این به بعد نباید همینطوری رو هوا پست بزنم:دی
برای اینکار همونطور که سینا جان ( درسته رفیق؟ ) گفتن باید عمل کنید، ولی اگر به هر دلیلی نمی تونید از این روش استفاده کنید. می تونید از یه نرم افزار برای اینکار استفاده کنید به نام Erase Contacts برنامه ی کم حجمی هست. می تونید از طریق Cydia یا Icy اقدام به نصب اون کنید.

موفق باشید.

ELVIS PRESLEY
20-04-2009, 18:28
امین جان بهترین روش همین برنامس.

روشی که خودم گفتم رو امتحان کردم وبا عربتالر مشکل پیدا کرد گوشی و مجبور به ریستور شدم.

پس بهتره از روش شما یعنی همین برنامه استفاده کنن.

eAmin
20-04-2009, 19:19
روشی که خودم گفتم رو امتحان کردم وبا عربتالر مشکل پیدا کرد گوشی و مجبور به ریستور شدم.
چی دارم می شنوم عرب تالر؟ روی 2.2.1 یا 2.2 ؟!!
ببینم خریدیش یا نه، کرک شدس؟

ELVIS PRESLEY
20-04-2009, 21:15
من الان ۲.۲.۱ هستم.
برا ۲.۲ که عربرایزر مفتی هست و یا ای فارسی پولی.
عرب تالر جزو قویترین یرنامه هاس که هسته ی خیلی خطری داره و کرک نشدنیه. متاسفانه.
خریدم.

JayR
22-04-2009, 00:25
کمپانی AT&T این روزها علاوه بر فعالیت در زمینه ارتاء شبکه فعلی 3G، سعی دارد گوشی‌های آیفون 3G که از قبل باقی مانده‌اند را با قیمت ارزان بفروشد.

این کمپانی هم اکنون گوشی‌های آیفون 3G تعمیر شده را به صورت آن‌لاین و با قیمت 150 دلار به همراه قراردادی 2 ساله به فروش گذاشته است. بعلاوه آیفون جدید نیز تابستان 2009 به بازار خواهد آمد.

منبع: GSM.ir

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 07:13
اره همه چیز نشان از ایفون جدید داره.
حتی اخود اپ استور در امریکا ایفون انلاک را به قیمت ۵۰۰ دلار دا ره اب میکنن.
که رو دستشون نممونه.

در ضمن دوستان هیچ وقت از جی اس ام دات ای ار خب نذارین
مزخرف ترین سایت موبایل همین هست و ۵۰ درصد خبراش چرتو پرته.

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 17:35
امشب به مرز ۱ میلیارد دانلود برنامه های اپ استور میرسیم.
جشن بزرگی بر پا کرده اپل و جایزه های زیادی داره.
پیشنهاد میکنم شمام یه برنامه ی فری دانلود کنید .چه دید شاید برنده ی ۱۰۰۰۰ دلار اکانت ایتونز شدید.!!!!!

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 17:47
iFile

یک فایل منیجر بسیار قوی که قابلیت پخش بسیاری از فرمت ها رو داره و همه کاری میتونید باهاش انجام بدید.
علاوه بر پخش بسیار یاز فرمتهای صوتی وتصویری قابلت خواندن pdf ورد پاور پوینت و ... رو داره.
در ۴ جهت هم روتیت میشه.
برایه نصبش کافی به سیدیا بریدو ifile رو سرچ کنید.
اخرین نسخه تا امروز :0.9.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 17:56
lockdown

یک برنامه ی کاربردی دیگه .به وسیله ی این برنامه میتونید رویه تمامه برنامه ها یا بازی ها یا ... قفل بذاری و دسترسی بهشون رو محدود به خودتون کنید.

اخرین ورژن : 5.5
برایه دانلود در سیدیا سرچ بزنید.

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 18:17
Pi cubed

یکی از کاملترین برنامه ها در ضمینه ی ریاضی و فیزیک و شیمی.
مهمترین مزیتش محاسبه ی لگاریتم هست.که حتی پایش هم میتونید خودتون بدید.انواع سینوس ها و ....
توان ها -فاکتوریل تا ۷۵ را هم محاسبه میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
محاسبات رو در کوتاه ترین زمان اوکی میکنه و تا ۳۳ رقم اعشار رو میره.
فرمولهای کاربردی هم از شیمی و فیزیک داره.
و تنها کار شما دانلود فایل زیر و سینک با ایتونز هست.
کار دیگه بردنش سر امتحانه.:27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

ELVIS PRESLEY
22-04-2009, 18:31
backgrounder

اگه شما هم از نداشتن قابلیت مولتی تسکینگ ایفون یا همون نرفتن برنامه ها به بکگراند نا راضی هستید این برنامه تا حد زیادی رفع حاجت میکنه.
کافیه هر برنامه ای رو که میخواد بره به بکگراند دکمه ی هوم رو نگه دارید تا پیغامی مبنی بر تسک شدن برنامه ظاهر بشه.
حتی میتونید از تو برنامه یک سری برنامه ی مورد نظرتون رو رو ورشن کنید تا به صورت پیش فرض برن به بک گراند.
خوراکه برنامه های چت هست.
البته نباید با این رم کم انتظار زیادی داشتهباشید.
من حداکثر تونستم برنامه های زیر رو با هم باز نگه دارم. سافاری/ایپاد/میل/یاهو مسنجر/ام ایکس تیوب

تو سیدیا سرچ کنید.

Untouchable
23-04-2009, 08:24
سلام دوستان گل

به نظرتون 2G Iphone 4gig نسبتا تمیز چند می ارزه ؟ مغازه دار چند بر میداره ؟

ELVIS PRESLEY
23-04-2009, 09:40
اوه اوه. ااین مال زمان گروهبانی هیتلره .اگه ۳۵۰ تومن ببرن. به هیچ وجه گیر نمیاد.
الان ۱۶ گیگشو ۴۵۰ -۵۰۰ میخرن.

ELVIS PRESLEY
23-04-2009, 16:06
این هم یک تم خیلی قشنگ.که علاوه بر تم بودنش گوشی شما رو تا حدودی فارسی میکنه.
کار دوست خوبم علی هست که زحمت زیادی روش کشیده.

برایه استفاده باید وینتر بورد داشته باشین .فایل زیر رو دانلود کنید و به مسیر زیر با برنامه ی ایفون باکس یا وین سکیپ یا ... منتقل کنید.
وینتر بوردو باز کنید و تیک win7رو بزنید و دکمه ی هوم را فشار دهید.

پریویت/وار/استش/تمز/

این هم قابلیتاش:

1. صفحه ی تماس قسمت های اسپیکر و هولد و ... فارسی شده

2.اضافه شدن تاریخ فارسی به صورت تغییر رنگ ماهها و ایام هفته در لوک اسکرین

3. اضافه شدن باطری به صفحه که در قبلی موجود نبود

4. اضافه شدن تاریخ و روز شمار در صفحه ی اصلی همانند جلیل که با تم های دیگر کار نمی کرد

5. اسلاید شو فارسی در قسمت نمایش عکس

6. اضافه شدن دکمه های فارسی در مدیا پلایر 12 در آیفون

7. هواشناسی فارسی

8.باز شدن لوک اسکرین با اشاره انگشت و نمایشی زیبا از آن

9. نوت پد فارسی (آیکون ها)

11. اکسپلورر فارسی (آیکون ها)

12. نمایش زمان و درصد شارژ باطری بصورت فارسی در لوک اسکرین

11.بالون های فارسی شده در قسمت مسیج

13 .روشن و خامش شدن صدا بصورت فارسی (تغییرات لازم انجام شده)

و کلی امکانات اضافه شده به ورژن جدید آن

متاسفانه عکسهایی که طراح تم گذاشته ----- شدن و فقط همین یکی کار میکرد و گوشی خودمم مشکل داره و نمیتونم وینتر بورد نصب کنم....

GiggleClub
24-04-2009, 19:05
یه بازی بامزه که فارسیشم کردم
دانلودش کنید خوشتون میاد:

اسکرین شات:

mst_ab
25-04-2009, 12:07
ببخشید اساتید من یه سوالی داشتم، یه بنده خدایی توی سایت ایستگاه تبلیغ کرده برا آیفون می خواستم بپرسم که میشه بهش اعتماد کرد ، بخرم ( من خیلی وارد نیستم! این تری جی پری جی نمیدونم چیه! اصلاً چه فرقی می کنه؟!) و این درجه بندی یعنی چی؟!

این هم آگهی ،( لینک ها و شماره های تماس سانسور شد!):

شعار کیفیت و قیمت هنر نیست! ما شعار میدهیم و عمل میکنیم! هم ارزانترین را داریم هم با کیفیت ترین.
هر گوشی در 3 کیفیت موجود میباشد.
A:درجه1
B: درجه2
C:درجه3
گوشی Iphone apple طرح(!!!3G)(NEW)ویژه:
A=249000
B=224000
C=219000
گوشی Iphone apple طرح3G:
A=199000
B=184000
C=172000
گوشی Iphone a
Apple طرح اصلی دو سیم هم زمان برنامه خور(جاوا):
A=159000
B=144000
C=139000
N96طرح اصلی در 2 نوع TV دار و 2 سیم همزمان با قابلیت دو طرف کشویی و دکمه های فعال موزیک TV.و دوربین 2مگا پیکسل+ رم
N96 دو سیم هم زمان,TV:
A=139000
B=127000
C=121000
گوشی موبایل طرح ساعت مچی:
A=128000
B=119000
N95 طرح 8gig :
A:118000
B=104000
N78طرح اصلی:
A=99000
B=84000
C=79000
r
5310 طرح اصلی:
A=89000
B=83000
C=74000
5610 طرح اصلی دو سیم هم زمان:
A=116000
B=110000
C=100000
r
N81طرح اصلی:
A=148000
B=139000
C=129000
r
8800ART_carbon:
A=139000
B=129000
C= 119000
N82 طرح اصلی:
A=101000
B=97000
C=91000
F4 80طرح اصلی سامسونگ:
A=148000
B=129000
C=11900 0
گوشی Motocom اصلی دو سیم:
A=49000
B=34000
هر گوشی میخواهید آخرین قیمت را از ما بگیرید
تمام گوشیها در صورت درخواستتان با گارانتی 24ماه تحویل داده می شود.
کارت شارژ تالیا
کارت شارژ ایرانسل
کارت شارژ همراه اول
گوشیهای:
n95 n73 iphone p990
k750 nokia n70 n82 w950
k800 6630 3250 imate 8800 pocket pc w810 n93 6600 5610 n81 jam k850 p910 5310 n80 nec p990i n96k 810 a1200 5700 7710 n93i
نیز موجود میباشد.
گوشی دست دوم شما را به قیمت منصفانه خریداریم
تهران-*********************************
شماره تماس:

قیمت: !!!!!!!!!!!

ELVIS PRESLEY
25-04-2009, 12:18
بابا اینا از دم همه ی گوشیاش از این چینی تقلبیاس.
اصلا قیمتاشو نگاه. تری جی الان حدوده ۸۵۰ تومنه. !!!!!!!!!!!!

Ogtay
25-04-2009, 12:22
ببخشید اساتید من یه سوالی داشتم، یه بنده خدایی توی سایت ایستگاه تبلیغ کرده برا آیفون می خواستم بپرسم که میشه بهش اعتماد کرد ، بخرم ( من خیلی وارد نیستم! این تری جی پری جی نمیدونم چیه! اصلاً چه فرقی می کنه؟!) و این درجه بندی یعنی چی؟!

این هم آگهی ،( لینک ها و شماره های تماس سانسور شد!):

شعار کیفیت و قیمت هنر نیست! ما شعار میدهیم و عمل میکنیم! هم ارزانترین را داریم هم با کیفیت ترین.
هر گوشی در 3 کیفیت موجود میباشد.
A:درجه1
b: درجه2
c:درجه3
گوشی iphone apple طرح(!!!3g)(new)ویژه:
A=249000
b=224000
c=219000
گوشی iphone apple طرح3g:
A=199000
b=184000
c=172000
گوشی iphone a
apple طرح اصلی دو سیم هم زمان برنامه خور(جاوا):
A=159000
b=144000
c=139000
n96طرح اصلی در 2 نوع tv دار و 2 سیم همزمان با قابلیت دو طرف کشویی و دکمه های فعال موزیک tv.و دوربین 2مگا پیکسل+ رم
n96 دو سیم هم زمان,tv:
A=139000
b=127000
c=121000
گوشی موبایل طرح ساعت مچی:
A=128000
b=119000
n95 طرح 8gig :
A:118000
b=104000
n78طرح اصلی:
A=99000
b=84000
c=79000
r
5310 طرح اصلی:
A=89000
b=83000
c=74000
5610 طرح اصلی دو سیم هم زمان:
A=116000
b=110000
c=100000
r
n81طرح اصلی:
A=148000
b=139000
c=129000
r
8800art_carbon:
A=139000
b=129000
c= 119000
n82 طرح اصلی:
A=101000
b=97000
c=91000
f4 80طرح اصلی سامسونگ:
A=148000
b=129000
c=11900 0
گوشی motocom اصلی دو سیم:
A=49000
b=34000
هر گوشی میخواهید آخرین قیمت را از ما بگیرید
تمام گوشیها در صورت درخواستتان با گارانتی 24ماه تحویل داده می شود.
کارت شارژ تالیا
کارت شارژ ایرانسل
کارت شارژ همراه اول
گوشیهای:
N95 n73 iphone p990
k750 nokia n70 n82 w950
k800 6630 3250 imate 8800 pocket pc w810 n93 6600 5610 n81 jam k850 p910 5310 n80 nec p990i n96k 810 a1200 5700 7710 n93i
نیز موجود میباشد.
گوشی دست دوم شما را به قیمت منصفانه خریداریم
تهران-*********************************
شماره تماس:

قیمت: !!!!!!!!!!!
عزیزم اینا درجه 1 و2 و 3 کپی هستن یعنی اصل نیستن و مدل تقلبی آیفون هستن که اونام برا خودشون درجه دارن.آیفوت الان قیمتش با قرارداد at&t قیمتش بالاتر از این قیمتاس.

mst_ab
25-04-2009, 12:23
که این طور! خوب شد! من که نوب هستم نزدیک بود یکی بخرم! ممنون از راهنماییهاتون! ;)

eAmin
25-04-2009, 22:31
سلام.

اینم ورژن جدید iFunbox !
توی این ورژن دیگه به راحتی می تونید، فایلهای صوتی و تصویری رو توی iPod بریزید!
بدون اینکه نگران باشید، فایلهای قبلی پاک بشه.
فقط یه نکته بعد از پایان کپی کردن فایلها، حتما گوشی رو یه بار Reboot کنید، تا تغییرات اعمال بشه.

vahid_s
06-05-2009, 11:13
سلام دوستان.می خواستم ببینم آیفون معمولی هم gps داره؟
مرسی.

ELVIS PRESLEY
06-05-2009, 11:45
نه.فقط تری جی جی پی اس داره.
ولی برنامه ی مپ در ایفون دو جی قابلیت اینو داره که از روی وای فای یا انتن های بی تی اس موقعیت تقریبیتو تشخیص بده .
یکی از دوستان میگفت تو تهران خونه مون رو با ۵۰ متر اختلاف نشون میده. 

amir-lowrider
03-06-2009, 16:45
آقا من میخوام یه آیفون 3g 16gb بخرم لطفا منو راهنمایی کنید
راستی در مورد لاک و آنلاک آیفون سوال داشتم.
این دو تا چی هستند و کدوم بهتره(تو ایران)؟
در مورد Jailbreak و firmware و active هم سوال داشتم.
میخواستم بدونم اینا چین و به چه درد میخورن؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من در این مورد هیچی نمیدنم لطفا اطلاعات کامل بدید.

psp2004
03-06-2009, 18:43
یه سوال داشتم برای تغییر پرمیشن باید پرمیشن را 0775 کنیم یا 0777
چون من 0775 کردم الان هر چی روش نصب میکنم ارور میده the app can not open

GiggleClub
05-06-2009, 16:35
............................................

aref.moradi
05-06-2009, 20:58
کسی از دوستان کرک برنامهsatlaite finderسراغ نداره تو اپ استور زده 10دلار

s-a-l-i-m
06-06-2009, 13:35
بیب بیب............................اشتباه شد.

Mah12
28-06-2009, 20:28
امروز پایتخت بودم
8 گیگ 248 تا 250
16 گیگ 300
32 هم 400 بود

چی تو بستش داره؟

Ogtay
29-06-2009, 22:53
امروز پایتخت بودم
8 گیگ 248 تا 250
16 گیگ 300
32 هم 400 بود

چی تو بستش داره؟
عزیز این قیمت آیپاد تاچ بود دیگه نه؟

Re Z a
30-06-2009, 15:18
دوستان من نمیدونم چرا هرچی مسج میاد برام یه هو پاک میشه از قسمت مسج:41:

a.z.p.z
30-06-2009, 15:22
کسی از دوستان کرک برنامهsatlaite finderسراغ نداره تو اپ استور زده 10دلار

خودت کرکش کن بلد نیستی IPA کرک کنی؟:31:

Mah12
30-06-2009, 18:37
عزیز این قیمت آیپاد تاچ بود دیگه نه؟
آخ شرمنده آخه نام تاپیک آیپاد هم تقریبآ همینطوریه من دقت نکردم...

AU900
14-07-2009, 23:25
من گوشیم قفل کرده با توجه که در ح حاضر USB ندارم کد ری ست می خواستم

GiggleClub
14-07-2009, 23:30
یعنی چی قفل کرده؟
اگه تو برنامه ای هنگ کرده دکمه Home رو ۱۰ ثانیه نگه دار میاد بیرون
اگه کلن هنگ خفن کرده ذکمه های Home و Power رو ۱۰-۱۵ ثانیه نگه دار ریست میشه

اگه کلن گوشی بالا نمیاد و فاتحش خوندس که باید ریستور کنی

AU900
14-07-2009, 23:44
گوشیمو خاموش داده بودم دست یکی از دوستام اونم روشن کرده و چند بار کد زده حالا هم گوشی Lock کرده منو هم نمیاد فقط می تونم کد وارد کنم

GiggleClub
15-07-2009, 09:52
Lock Code گوشی که مشکلی نیست چند بار که اشتباه بدی میگه مثلن ۲۰ دقیقه صبر کنید بعد ۲۰ دقیقه رمز درست رو وارد کن حله
حالا هرچی بیشتر اشتباه وارد کنی زمانه زیاد تر میشه

a.z.p.z
15-07-2009, 18:15
ببخشید دوستان این بک اپ هایی که از ایفون میگیره ایتونز مثلا کانتکت و نوشته ها و ... خوب یه فایلی هم در پی سی برای اون ها هست که بک اپ گرفته اون کجا میره ؟
اینجا نمیره ؟ my document/my music/itunes ?

AU900
17-07-2009, 08:36
نه مشکل اینجاست که بهم زمان نمیده فقط میگه iPhone is disabled connect to iTunes

aref.moradi
01-08-2009, 19:57
برنامه هايcydiaرو ازكجاپاك ميكنند مرسي 

GiggleClub
01-08-2009, 20:45
چرا میخوای پاک کنی؟

یا ریستور کن
یا با winscp پوشه application برنامه cydia.app رو پاکش کن

aref.moradi
01-08-2009, 20:52
فقط چندتا برنامه رو ميخوام پاك كنم باwinscpپاك كردم ولي ايكوناش هنوز مونده

GiggleClub
01-08-2009, 22:13
یه بار ریست کن باید درست شه

Ogtay
02-08-2009, 00:27
برنامه هايcydiaرو ازكجاپاك ميكنند مرسي 

آقا چرا با اون پاک کردی؟:18:
میرفتی تو خود Cydia قسمت manage بعد packages روی برنامه ای که میخوای پاک کنی کلیک میکردی بعد Modify و remove.
به همین راحتی.

Hasan_hrg
02-08-2009, 15:53
سلام
من یه آیفون دارم که erase اجرا کردم . الان روشن نمیشه و وقتی به شارژر می زنی می نویسه conect itune . لطفا راهنماییم کنید.

GiggleClub
02-08-2009, 16:19
لاکی یا آنلاک؟

ریستور کن خیالت راحت باشه

Reza82N
03-08-2009, 00:07
نه مشکل اینجاست که بهم زمان نمیده فقط میگه iPhone is disabled connect to iTunes

یه نرم افزار هست به اسم superPreference احتمالا اونو نصب کردی
که میاد توی Setting گوشی به همون اسم SuperPreference تو منوهاش هست که نوشته Lock یا همچین چیزی که اگه بزنی حتما باید به ایتونز وصل شه تا آنلاک شه و همون پیغامی که گفتی میده(برای خودم پیش اومده)

حالا اون نرم افزار نبود ممکنه نرم افزار مشابه اون باشه.

WaTeRsTyLeR
03-08-2009, 14:56
سلام راحی هست که بشه ایفون انلاک شده رو از ورژن 2.2.1 به 3.0.0 اپدیت کرد؟

بردیا
13-08-2009, 16:28
من از نرم افزار videio convert master استفاده میکنم برای تبدیل به mp4 تا تو آیفون ببینم
از چه رزولیشنی استفاده کنم و چه تنظیماتی بزارم تا بهترین کیفیت رو داشته باشه؟
مثلا فیلمی که رزولیشنش 512 در 228 با کدک xvid هستش رو چیکار کنم؟
تنظیمات رزولیشن دست بهش نزنم؟
فیلم رو دارم با هارد ساب کانورت میکنم بریزم تو گوشی
مشکلی ایجاد نمیشه تو دیدنش؟
قابل دیدن هستش؟

sina_judgment
16-08-2009, 22:57
با سلام..من یه سوالاتی داشتم..می خواستم ببینم چطور میشه واسه آیفون2g اس ام اس فارسی زد؟الان دارم رو گوشی ولی حرف ها رو جدا می نویسه:)

sina_judgment
19-08-2009, 12:43
یه سوال دیگه...کرکی واسه برنامه iblicklist داره؟

m.behnam
19-08-2009, 15:13
سلام
دوستان اگه سوالام به این تاپیک ربطی نداره شرمنده.
من آخر متوجه نشدم که این قیمت های تو سایت اپل که قیمت Iphone 3G رو نوشته 99 دلار قیمت پیش قست یا نه این قیمت کامل گوشی هست و میشه با این قیمت سفارش داد.
TANX

abbot
19-08-2009, 17:57
m.behnam جان ببین این 99 یا 199 رو میدی در واقع با اپراتور قرارداد می بندید و باید تا 2 سال ماهیانه 30 دولار بپردازید .

panther99
23-08-2009, 14:18
آقا يه سوال فوريه . ممنون اگه زود جواب بديد .
يكي از دوستام ميخواد يه آيفون بخره ( البته به نظر مياد سرقتي باشه ) كه 16 گيگ هم هست . احتمالا 200 يا يه كم بيشتر .
فقط اونطرف بهش گفته بايد ايرانسل بندازي توش اگه 912 بندازي رديابي ميشه !!!!!! آيا اين درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم اينكه شارژر آيفون الان چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

panther99
24-08-2009, 00:32
يكي جواب بده لطفا !!!!

dr.vampire
26-08-2009, 00:39
چون شماره سریال داره میتونن رد یابی کنن فکر کنم ایرانسل هم بندازی روش قابل رد یابی کردن باشه البته در صورد دزدی بودن!
یکی از دوستان ان78 داشت گم شد سه صوت دزد رو ردیابی کردن و گرفتنش !!!!!

shervin_bamaze
26-08-2009, 10:13
salam man iphon daram be zodi mikham ye post rajebe iphon va ipod bezaram ta befahmid ina che chizai hastan onvaght dark mikonid in goshio

s-a-l-i-m
26-08-2009, 12:59
salam man iphon daram be zodi mikham ye post rajebe iphon va ipod bezaram ta befahmid ina che chizai hastan onvaght dark mikonid in goshio
بله؟؟؟؟؟/
یکم بی ربط حرف زدیا......:31::27:
این جا فینگلیش نداریم باید فارسی بنویسی...

bahar_brbk
01-09-2009, 21:47
mishe begin man chejori mitonam roye goshim (iphone 8g) barname ya ahang berizam?!

GiggleClub
01-09-2009, 23:08
mishe begin man chejori mitonam roye goshim (iphone 8g) barname ya ahang berizam?!

به فروم p30 خوش اومدید
فقط از این پس بی زحمت فارسی تایپ کنید

در مورد سوالتون شما باید برنامه آیتونز رو از سایت اپل بگیرید و بعد آهنگ ها عکسها فیلمها و بازیها رو اضافه کنید و با آیفون Sync کنید
کار سختی نیست
اگه به مشکل خاصی برخوردید مطرح کنید درخدمتم

panther99
01-09-2009, 23:18
چون شماره سریال داره میتونن رد یابی کنن فکر کنم ایرانسل هم بندازی روش قابل رد یابی کردن باشه البته در صورد دزدی بودن!
یکی از دوستان ان78 داشت گم شد سه صوت دزد رو ردیابی کردن و گرفتنش !!!!!

يعني چون دزديه پس ردشو زود ميگيرن ؟؟؟؟؟؟ :41: :41:
قيمت شارژرش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
02-09-2009, 09:10
اره.ردشو میزنن.

شارژرش ۲۵ تومنه.

sepadl71
02-09-2009, 17:07
آیا قیمت های آیفون پایین اومده ؟
چون من اونور اب آشنا دارم ، برام پست میکنه ، می خواستم ببینم اگه 200 دلا و 300 دلار میتونم بخرم ، سفارش بدم
این لینک رو مطالعه کنید :

navril_69
02-09-2009, 17:14
میگم فرق ایفون 3g با معمولیش چیه ؟

Iman_a13
03-09-2009, 16:25
سلام دوستان سیبی من
من یه سوال دارم البته وقتی سرچ می کنم جواب های زیادی هست ولی همشون یا ناقصن یا عکساشون لود نمیشه - سوال من اینه که چطوری اینترنت لپ تاپ که ویندوزش xp به وسیله wifi وصل کنم به گوشی iphone و دوم این که از کجا بفهمم که گوشی من چه مدلی از iphone و نگارش فرمویر چنده؟

ممنون میشم اگه سوالات ابتدای منو جواب بدید

Anathema&sin
08-09-2009, 00:08
برو توی Setting بعد برو General بعد About اونجا Firmware رو نوشته.
اگه لپ تاپ داری توی خونه و مودم وایرلس و روتر هم داری با خود iPhone میتونی مستقیم از طریق WiFi وصل شی به اینترنت به لپ تاپ کاری نداری اصلاً.

h_chakavak_k
08-09-2009, 14:37
سلا دوستان به امید خدا من تصمیمم برای خرید آیفون قطعی شده.
3g 16gb رو قراره بگیرم 780 که انلاک فکتوری هم هست.
فقط فروشنده میخواد هفتاد چوق دیگه هم بگیره واسه نصب برنامه که میگه 11 صفحه برنامه نصب میکنم. من خودم مطمئنم که نمیتونم روش برنامه بریزم وگرنه این پولو نمیدادم.
حالا یه سوال داشتم:
اگر من این پولو بدم اون طرف برای نصب برنامه هک و جیلبرک رو خودش انجام میده ؟
یعنی دفعه ی بعد که خودم بخوام برنامه روش نصب کنم فقط باید برنامه و بازی رو از طریق آیتونز کپی کنم؟ و احتیاج به هک و جیلبرک نداره؟
یه سوال دیگه:
صفحه اصلی یا دسکتاپ گوشی همون منوی اصلیه؟ یعنی والپیپر نمیشه واسه گوشی انداخت؟
مزاحمتام تازه شروع میشه از همه عذر میخوام.

h_chakavak_k
10-09-2009, 13:29
ما شالله چه تاپیک فعالی...!!!

amir_b16111
12-09-2009, 23:46
سلام به همه دوستان. يه مشكل اساسي دارم خواهش ميكنم كمكم كنين.من وقتي مي خوام نرم افزار يا بازي بريزم رو گوشيم اين error و ميده " the application was not installed on the iphone because an unknown error occurred(0xE8008001 وديگه اين كه نمي تونم روش video بريزم ولي آهنگ ميشه( با هر نرم افزاري convert كردم نشد)

Reza82N
13-09-2009, 02:30
سلا دوستان به امید خدا من تصمیمم برای خرید آیفون قطعی شده.
3g 16gb رو قراره بگیرم 780 که انلاک فکتوری هم هست.
فقط فروشنده میخواد هفتاد چوق دیگه هم بگیره واسه نصب برنامه که میگه 11 صفحه برنامه نصب میکنم. من خودم مطمئنم که نمیتونم روش برنامه بریزم وگرنه این پولو نمیدادم.
حالا یه سوال داشتم:
اگر من این پولو بدم اون طرف برای نصب برنامه هک و جیلبرک رو خودش انجام میده ؟
یعنی دفعه ی بعد که خودم بخوام برنامه روش نصب کنم فقط باید برنامه و بازی رو از طریق آیتونز کپی کنم؟ و احتیاج به هک و جیلبرک نداره؟
یه سوال دیگه:
صفحه اصلی یا دسکتاپ گوشی همون منوی اصلیه؟ یعنی والپیپر نمیشه واسه گوشی انداخت؟
مزاحمتام تازه شروع میشه از همه عذر میخوام.

يك ريالم واسه برنامه پول نده.
كلا هك و جيلبريك 2 دقه كار داره.يادش بخير اون زمان كه با داس آنلاك ميكرديم.
الان همش سريعا با نرم افزار انجام ميشه.
اگه به كامپيوترت وصل كني همش دوباره پاك ميشه
صفحه دسكتاپ منوي اصلي نيست ... ميشه والپيپر انداخت.
موفق باشي.

Reza82N
13-09-2009, 02:33
سلام به همه دوستان. يه مشكل اساسي دارم خواهش ميكنم كمكم كنين.من وقتي مي خوام نرم افزار يا بازي بريزم رو گوشيم اين error و ميده " the application was not installed on the iphone because an unknown error occurred(0xE8008001 وديگه اين كه نمي تونم روش video بريزم ولي آهنگ ميشه( با هر نرم افزاري convert كردم نشد)

ورژن گوشيتون چنده؟
mobinstallation نصب كردي شما؟
اون بازي با فريمور گوشيت سازگاره؟

واسه ويدئو يه چيزي بهت ياد بدم كه فكرشم نكرده باشي

آخرين ورژن Jet Audio رو دانلود كن تو قسمت كانورت ويدئو ipod رو انخاب كن.يه طوري واست تبديل ميكنه كه صدا و تصوير هماهنگه كيفيتشم عاليه.

amir_b16111
13-09-2009, 20:21
ورژنش 3.
mobileinstalation رو نصب نكردم ضروريه؟
آره بازي با ورژن گوشي سازگاره.
متشكرم از راهنمايت ولي قبلش با تمام فرمتهاي ipod تو jet audio امتحان كردم هيچ كدومش كار نكرد.
تو رو خدا يكي كمك كنه!

h_chakavak_k
13-09-2009, 22:52
اقایون من امروز به وای فای دسترسی پیدا کردم 5,6 تا نرم افزار از توی cydia دان کردم , اولیش سریع بعد از دانلود اومد تو صفحه ی برنامه ها.ولی بقیش دانلود شد اینستال هم شد ولی تو صفحه ی برنامه ها ظاهر نشد , مشکل چیه؟
فقط وقتی توی خود گوشی میرم تو قسمت cydia و manage رو میزنم تو آیکون اول که packages هست , توی لیست اسم اون چند تا برنامه هم هست با تیک سبز کنارش ولی تو ی صفحه برنامه ها نیست , چیکار کنم؟

Reza82N
13-09-2009, 23:15
ورژنش 3.
mobileinstalation رو نصب نكردم ضروريه؟
آره بازي با ورژن گوشي سازگاره.
متشكرم از راهنمايت ولي قبلش با تمام فرمتهاي ipod تو jet audio امتحان كردم هيچ كدومش كار نكرد.
تو رو خدا يكي كمك كنه!

شما mobinstallation 3.0 يا app sync 3.0 رو از cydia نصب كن بعد يه بار ريستارت كن مشكلت حل ميشه.
گوشيتون حتما بايد جيلبريك باشه.

درمورد Jet Audio دوباره خودم چك ميكنم خبر ميدم.

Reza82N
13-09-2009, 23:24
اقایون من امروز به وای فای دسترسی پیدا کردم 5,6 تا نرم افزار از توی cydia دان کردم , اولیش سریع بعد از دانلود اومد تو صفحه ی برنامه ها.ولی بقیش دانلود شد اینستال هم شد ولی تو صفحه ی برنامه ها ظاهر نشد , مشکل چیه؟
فقط وقتی توی خود گوشی میرم تو قسمت cydia و manage رو میزنم تو آیکون اول که packages هست , توی لیست اسم اون چند تا برنامه هم هست با تیک سبز کنارش ولی تو ی صفحه برنامه ها نیست , چیکار کنم؟

1-ممكنه اون نرم افزار يا كامل نصب نشده باشه( بعضي مواقع مينويسه complete اما كامل نصب نشده - ممكنه يه ارور آخرش بده و ok كنيد )
2-يا اون نرم افزارا كه نصب كرديد با ورژن گوشي همخوني نداشته باشه
3-و يا اون نرم افزارا مربوط به فايلهاي سيستمي باشه مثلا همين App Sycn كه وقتي نصب ميشه در اصل كار خودشو انجام ميده روي سيستم گوشي اما آيكوني واسه اجرا شدن نداره.

amir_b16111
14-09-2009, 01:27
گوشيو jailbreak كردم. فقط دليل اين كه بايد اين نرم افزار و دانلود كنم چيه؟ براي همهي گوشيا اين طوريه؟ اونايي كه به اينترنت دسترسي ندارن بايد چيكار كنن؟ ( البته منظورم خودم نيست)

Reza82N
14-09-2009, 13:35
گوشيو jailbreak كردم. فقط دليل اين كه بايد اين نرم افزار و دانلود كنم چيه؟ براي همهي گوشيا اين طوريه؟ اونايي كه به اينترنت دسترسي ندارن بايد چيكار كنن؟ ( البته منظورم خودم نيست)

به همون دليل كه جيلبريك كردي اينم بايد نصب كني
نرم افزارايي كه شما داري نصب مي كني پولي بابتش ندادي و كرك شده هستن و اونايي كه كرك كردن گفتن كه اين نرم افزاري كه گفتم بايد نصب بشه.

h_chakavak_k
15-09-2009, 15:08
آقا یه سوال دیگه من دو سه تا برنامه دیگه از سایدیا نصب کردم ولی تریال هست و هفت روزه برای activate چیکار باید بکنم؟

halvled
28-11-2009, 16:09
سلام و خسته نباشين .
من نميتونم آهنگ هاي توي گوشيمو به عنوان صداي زنگم انتخاب كنم
يعني جر آهنگ هاي خود گوشي آهنگ ديگه اي توش ديده نميشه
. و سوال ديگو اينكه عكس ميگيرم توي گالري اون ديده نمي شه و يا ذخيره نمي شه يا اگرم بشه عكسش سفيده !!!!!!!

payamf1
29-11-2009, 22:59
سلام و خسته نباشين .
من نميتونم آهنگ هاي توي گوشيمو به عنوان صداي زنگم انتخاب كنم
يعني جر آهنگ هاي خود گوشي آهنگ ديگه اي توش ديده نميشه
. و سوال ديگو اينكه عكس ميگيرم توي گالري اون ديده نمي شه و يا ذخيره نمي شه يا اگرم بشه عكسش سفيده !!!!!!!

تو این تاپیک میتونی مشکلت رو حل کنی :

afghanmobile01
15-12-2009, 21:07
سلام و احترامات خود را خدمت شما تقدیم میکنم و بعد من یک گوشی آیفون دارم که قفل شده و من چطور قفل این را باز کنم و از کدام نرم افزار استفاده کنم و چطور ورشن گوشی خود را بفهمم کی چند است لطف نموده معلومات بدهید چطور قفل گوشی خود را باز کنم تشکر منتظر پاسخ شما هستم .

SAEEDSAMSUNG
17-12-2009, 13:49
سلام. این گوشی 3.2 میلیون دلاری آیفون رو تقدیم میکنم به هوادارن آیفون

majid123a
19-12-2009, 14:28
سلام به همگی من همه صفحات رو خوندم

از اینکه تو این فروم عضو شدم واقعا خوشحالم

دم همگیتووون گرم

mansour5550
22-12-2009, 11:46
دوستان چطور میتونم روی آی فون آهنگ و ویدئو کلیپ و یا عکس بریزم؟
و اینکه این برنامه هایی که تو سایت اپل هستش رو میشه به گوشی انتقال داد یا پولین؟ توی این صفحه:

kasra_khan2003
22-12-2009, 13:36
دوستان چطور میتونم روی آی فون آهنگ و ویدئو کلیپ و یا عکس بریزم؟
و اینکه این برنامه هایی که تو سایت اپل هستش رو میشه به گوشی انتقال داد یا پولین؟ توی این صفحه:

این نرم افزارها پولی هستن ( 99 درصدشون ) اما کرک شده ی همشون موجوده!

برای ریختن موزیک و ویدئوکلیپ هم باید از نرم افزار iTunes استفاده کنی.

تو سایت خود apple هستش. فقط باید برای دانلودش از قیلترشکن استفاده کنی چون ip ایران از سوی آمریکا تحریم شده...

mansour5550
23-12-2009, 00:43
مرسی دوست من الان دارم دانلودش میکنم . یه سوال دیگه دارم آیا میشه به گوشیم برنامه ای بدم که بلوتوثش مثل گوشیهای دیگه کار کنه یعنی فایل بگیره و سند کنه؟ و برنامه ای هست که منوی گوشیمو فارسی کنه البته منو که نه همون انگلیسی رو ترجیح میدم ولی قسمت تایپشو فارسی کنه آخه الان عربی هستش که میدونین چند حرفو نداره . بازم ممنون

mr_rayan
23-12-2009, 00:58
مرسی دوست من الان دارم دانلودش میکنم . یه سوال دیگه دارم آیا میشه به گوشیم برنامه ای بدم که بلوتوثش مثل گوشیهای دیگه کار کنه یعنی فایل بگیره و سند کنه؟ و برنامه ای هست که منوی گوشیمو فارسی کنه البته منو که نه همون انگلیسی رو ترجیح میدم ولی قسمت تایپشو فارسی کنه آخه الان عربی هستش که میدونین چند حرفو نداره . بازم ممنون
اگه گوشی شما 3g و یا 2g هست که برنامه بلوتوش واسش هست و میتونی بریزی و استفاده کنی ولی اگه 3gs هستی فعلا متاسفانه برنامه ای واسه بلوتوث نیست.
برای تایپ هم شما از همون کیبرد عربی استفاده کن و روی کلمه ک اگه مکث کنی میشه گ و روی ب مکث کنی میشه پ و روی ز مکث کنی میشه ژ و روی ج مکث کنی میشه چ.

mansour5550
23-12-2009, 01:17
مرسی مرسی و مرسی واقعا عالی بود دوست من و اینکه من گوشیم 3G هستش اگه ممکنه بگید برنامشو از کجا بگیرم؟ و اگرم ممکنه یه دیکشنری برای گوشیم بزارین و در آخرم اگه برنامه خاصی هست که به درد گوشیم میخوره معرفی کنین مرسی .

mr_rayan
24-12-2009, 00:05
بلوتوث رو که باید از سیدیا بگیری ولی برنامه دیکشنری زیاده،من خودم از iDic_Pro استفاده میکنم،هم انگلیسی به فارسیه و هم برعکس،کارمو راه می اندازه.
من لینکی فعلا ازش ندارم،یه سرچ بکنی پیدا میکنی.

mansour5550
24-12-2009, 03:09
مرسی دوست گرامی ولی من تازه این گوشیرو گرفتم اگه میشه توضیح بده که چطور دیکشنری رو به گوشی بدم و چطور بلوتوثشو فعال کنم مرسی بازم

mansour5550
24-12-2009, 04:34
سلام من 2 تا دیکشنری به اسمهای iDic Pro و iDic 2 رو دانلود کردم و از طریق آموزشی که توی یه سایتب خوندم فایلا رو به گوشیم انتقال دادم ولی بعد از پایان عملیات یک ارور داد و دیکشنری نصب نشد ارور هم مضمونش این بود : که دیکشنری کامل روی گوشیتون نصب نشده و ... یه شماره ارور طولانی

mr_rayan
25-12-2009, 03:29
شما کاملا طبق آموزشها پیش رفتی؟یعنی تمام مراحل هک و .... دانلود نرم افزار فری و ...... رفتی؟
اگه تمام مراحل کار هک و آماده سازی برای نصب نرم افزار رو رفته باشی پس مطمئنا مشکل از برنامته،احتمالا فایلش خرابه.

mansour5550
25-12-2009, 12:57
سلام ببین من گوشیم قبلا هک و اینجور کارا شده حالا دیکشنری رو بیخیال فقط اگه ممکنه روش فعال کردن بلوتوثمو بگو , ممنون دوست گرامی

mr_rayan
25-12-2009, 21:48
شما اگه گوشیت هک شده باشه پس مطمئنا آیکون cydia رو توی منوی گوشیت داری.برو توی سیدیا و توی قسمت سرچش بزن ibluetooth و بعد از پیدا کردن برنامه گزینه نصب رو بزن و ....

mansour5550
25-12-2009, 23:09
ببخشید الان متوجه شدم که انگار گوشیم هک نشده آخه برنامه PC Suite رو که اجرا میکنم میگه باید گوشیت جیلبریک بشه شرمنده این همه سوالو میپرسما ولی یه روشی واسه هک و فعال کردن بلوتوثمو بگو که نیاز به اینترنت نباشه. راستی پس به همین دلیله که دیکشنریها نصب نمیشن؟

mr_rayan
26-12-2009, 00:56
شما تا هک نکنی مطمئنا نمیتونی هیچگونه برنامه کرک شده ای نصب کنی.واسه هک کردن هم یه تاپیک مجزا بچه ها زدن،اونو مطالعه کن و طبق همون روش عمل کن.

miladrock
26-12-2009, 18:20
من میخوام 3gs بخرم انلاک فکتوری با لاک چه فرقی داره؟
ایا جور دیگه ای انلاک میشه کرد؟
کلا چند جور میشه انلاک کرد؟
اگر لاک باشه خودم میتونم انلاک کنم؟
قیمت لاک با انلاک چقدر اختلاف داره؟

mr_rayan
26-12-2009, 22:48
آنلاک فکتوری یعنی اینکه شما از هر سیم کارتی میتونی استفاده کنی.
بله جور دیگه هم میشه آنلاک کرد.
با نرم افزار آنلاک میکنن و با سیم آنلاک.
اگر لاک باشه شما خودت به راحتی میتونی آنلاک کنی.
قیمتش رو نمیدونم.
ولی من توصیم اینه که شما آنلاک بخر چون راحت تر و بی دردسر تر هستش .

music
06-01-2010, 10:16

daigame
17-02-2010, 17:54
دوستان من جیلبریک کردم ولی آی پادم خاموش شده است
میگه وصلش کن به آی تونز چه کار کنم ؟
یکی بهم گفته بود برنامه ی blackra1n را بگیر از سایتش دانلود کن و اجرا بزن زدم ولی برنامه dont sent میده
کسی هست برنامه را به ما بده ؟ سالمش
black ra1n Rc3

hamed_666
17-02-2010, 18:39
شما ميتوني مستقيما از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كنيد.

foaddf
17-02-2010, 19:29
salam man patch 3.1.3 ro goshim rikhtam dige anten nemide down grade kardam bazam javab nagereftam bayad c hi kar konam?
goshi bala miad narmafzaram rosh nasb mishe vali anten nadare

ravani_13
18-02-2010, 19:23
سلام

بچه ها خبر اومدن ايفون 4 توي كنفرانس بعدي استيو كه معمولا june هست ]چقدر درسته ؟ كسي چيزي شنيده ؟

مرسي

Highbury
21-02-2010, 00:10
من میخوام همون ایفون اولی رو بخرم چند تا سوال داشتم
1- قضیه بلوتوثش حل شد؟
2- فیلمبرداریش چطوره؟
3-قیمتش چنده؟
4- دست دومش چند گیر میاد؟

ELVIS PRESLEY
21-02-2010, 18:53
من میخوام همون ایفون اولی رو بخرم چند تا سوال داشتم
1- قضیه بلوتوثش حل شد؟
2- فیلمبرداریش چطوره؟
3-قیمتش چنده؟
4- دست دومش چند گیر میاد؟

منظورت ایفون 2g هست دیگه؟؟؟

۱- تا ۷۰ درصد حل شده و قابل اطمینانه....
۲-بسته به برنامه ای داره که ازش بخوای استفاده کنی...چون اییفون دو جی به صورت پیشفرض فیلمبرداری نداره...
۳-بسته به ترو تمیزیش و سالمیش داره و حجم حافظش داره...از ۳۰۰ تا ۴۵۰ هم گیر میاد...
۴-شوخی میکنی؟؟ مگه دست اولش هست؟؟؟؟ اگه پیدا کردی مام خبر کن....الان هرچی هست دسته دوه...

اگه خواستی برو انجمن تخصصی ایفون تو بخش بازارچه بگرد ببین جنس مورد نظرتو گیر میاری یا نه....نبود میتونی درخواست بدی ...
:11:

hasanmotori
18-03-2010, 14:44
یکی از بچه ها یه 3gs خریده
بعد ورژن 3.1.1 هست ... جیل بریک میشه یا هنوز نه ؟

ادیت : الان سرچ کردم میشه :دی
فقط ریسک و این چیزا که نداره ؟

mehrdad_joon
02-05-2010, 01:19
سلام
آقا چطور میتونم فایل های TexT رو رو آیفون بریزمو اجرا کنم؟؟؟

payamf1
08-05-2010, 16:16
از مدیرا خواهش میکنم که تاپیک رو کمی مرتب کنن مخصوصا پست اول که باید حتما آپدیت بشه با آموزشهای جدید برای فریمورهای جدید
در ضمن پستهای خیلی قدیمی که مال حدود 3 یا 4 سال پیش هم هست رو پاک کنید لطفا

flasher_for_nokia
14-05-2010, 15:53
درصورت نیاز به باز کردن اکانت آیتونز و گیفت کارت با من تماس بگیرین با تشکر

p 3 0 world
23-05-2010, 17:19
سلام
کسی از دوستان جایی رو سراغ داره برای فروش invisible shield ?
& اگه کسی از قیمت تقریبی خبر داره ممنون میشم که بگه
ممنون

Re Z a
26-05-2010, 17:40
دوستان خسته نباشید . یه مشکل داشتم

برای تنظیمات MMS Irancell من طبق جدول MMS ایرانسل پیش رفتم و توی قسمت تکست مسج Subject و علامت دوربین اومده
( اما وقتی می خوام MMS ارسال کنم ارسال نمیشه )
(از فعال بودن MMS سیم کارتم اطمینان دارم. و با گوشی قبلیم ارسال میشد )

a.z.p.z
26-05-2010, 17:48
سلام
کسی از دوستان جایی رو سراغ داره برای فروش invisible shield ?
& اگه کسی از قیمت تقریبی خبر داره ممنون میشم که بگه
ممنون

تهران .. پاساژ پایتخت فروشگاه دیجیتال و کریستال دارن ... قیمت حدود 25-27 هست طبق اخرین قیمت ! ...

sukhum07
27-05-2010, 21:39
سلام
هنوز 3.1.3 رو نمیشه جیل کرد؟
من دستگاهم 3gs هست. بیس باند 5.12.1
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون

Mehrdad092000
28-05-2010, 00:38
سلام
هنوز 3.1.3 رو نمیشه جیل کرد؟
من دستگاهم 3gs هست. بیس باند 5.12.1
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون
جيل ميشه

azadbaba
30-05-2010, 01:37
دوستان من فکر می‌کنم این تایپک خیلی‌ قدیمی‌ شده با وجود 3gs دیگه این گله‌ها جای نداره