PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه موارد iphone جز نرم افزاری (لیست آموزش ها در پست اول)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

RezaTayebiJ
15-12-2007, 22:03
اره حاجی
برنامش توپه ولی یکم ضعیفه.

این آدرس برنامه هستش

Installer
install
Utillities
SMSD

اگه در جریان باشی و به سایت ما اومده باشی ، ما گروه sms بازی داریم که حدود 800 تا عضو داره.

این 800 تا عضو در حدود 12 گروه ، دسته بندی شدن.
یکی از سر گروه ها که اسمش محمد سجادی با نام کاربری MS Musicتا 10 روز پیش iPhone داشت و 3 تا گروه رو با 60 تا کاربر ساپورت می کرد. 60 تا می دونی یعنی چی؟ ما حداقل روزی 70 تا sms از طرف سرگروه اصلی که MostafaEshghi باشه و عضو همین فروم هست دریافت می کنیم.

حالا این 70 تا sms ممکنه بعضی هاش 15 صفحه ای باشه (چون اکثره sms ها فارسی هستن).
حالا MS Music این sms هارو از طریق کامپیوتر می فرستاده و از همه جالب تر اینه که iPhone فارسی رو ساپورت نمیکنه ولی اون تمامش رو می ریزه تو کامپیوتر و ارسال می کنه. (مطمئن باشید میشه)
نسخه ی مخصوص سیستم عامل Mac داره و اسمش Syphone - iPhone messaging tool هست.

این هم لینک دانلودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی با iTunes رو قراره آموزش کاملش رو برام بفرسته.
حتما ً براتون میگذارم.

اول از همه بابت نرم افزار Syphone بسیار بسیار ممنون. حتما ازش استفاده خواهم کرد.
در حال حاضر Patch زبان عربی برای آی فون هست که بشه از طریقش اس ام اس های فارسی رو خوند.
نرم افزار itunes از اولین نسخه ی ارائه شده تا بحال قابلیت ارسال اس ام اس نداشته. دوست شما احتمالا از پلاگینی استفاده می کنه. من یکی حسابی مشتاقم ببینم دوست شما از چه شیوه ای استفاده می کنه. ما رو در جریان بذارید.

MTNIrancell
16-12-2007, 09:07
برای ویرایش artwork موسیقی در itunes ، روی آهنگ کلیک راست کن و اولین گزینه یعنی Get Info رو انتخاب کن. توی پنجره ی باز شده برو به منوی Artwork .

متاسفانه SendSong قابلیت اضافه کردن آهنگ به زیرمجموعه ی آهنگ های SMS رو نداره.

مرسی

اول از همه بابت نرم افزار Syphone بسیار بسیار ممنون. حتما ازش استفاده خواهم کرد.
در حال حاضر Patch زبان عربی برای آی فون هست که بشه از طریقش اس ام اس های فارسی رو خوند.
نرم افزار itunes از اولین نسخه ی ارائه شده تا بحال قابلیت ارسال اس ام اس نداشته. دوست شما احتمالا از پلاگینی استفاده می کنه. من یکی حسابی مشتاقم ببینم دوست شما از چه شیوه ای استفاده می کنه. ما رو در جریان بذارید.

چه جوری بهمون میرسیونی؟
100% بهتون اطلاع میدم
این برنامه رو از خود سایت Apple گرفته بوده که الان دیگه تو سایت نیست.
دیروز هر چی search کرده پیدا نکرده

RezaTayebiJ
16-12-2007, 16:11
مرسی

چه جوری بهمون میرسیونی؟
100% بهتون اطلاع میدم
این برنامه رو از خود سایت Apple گرفته بوده که الان دیگه تو سایت نیست.
دیروز هر چی search کرده پیدا نکرده

Patch زبان عربی متاسفانه پر از باگ هست و باعث هنگ کردن آی فون می شه ... یکی از دوستان در حال حاضر داره Patch زبان فارسی برای آی فون می نویسه. ما همچنان منتظریم کارش أماده بشه.

Anathema&sin
16-12-2007, 20:34
سلام به همه خصوصا رضای عزیز (من چند روزی نبودم اما از پستها متوجه شدم که شما تهران نیستی . منتظرم برگردی تا مزاحمت بشم)
من یه مشکلی برام پیش اومده امیدوارم دوستان کمکم کنند.

دیروز میخواستم تم گوشیمو عوض کنم.اول تم رو از سایت دانلود کردم بعد داشتم باiBrickr تم رو توی زیر شاخه ی Framework قرار میدادم که اشتباها 3 تا از دستورهای FrameWork گوشی رو پاک کردم.یکی از این دستورهارو دیشب توی نت پیدا کردم اما 2 تای دیگرو هر چی میگردم پیدا نمیکنم.

اگه دقت کرده باشید وقتی گوشی در حالت استندبای نیست و به شما تلفن میشه 2 تا گزینه ی ANSWER به رنگ سبز و DECLINE به رنگ قرمز روی صفحه میاد.

حالا دست گلی که من آب دادم اینه که وقتی گوشیم تو این حالت زنگ میخوره به جای اینکه کادر ANSWER سبز باشه کادرش مشکی شده.یعنی این دستور کادر سبز پاک شده.

دوستانی که با iBrickr (فکر میکنم برنامه های دیگه ای هم هستند که میشه با کمک اونها به ساختمان گوشی نفوذ کرد مثل Winscp) کار میکنن یه لطفی بکنن به من و این دو تا دستورو یه جایی آپ لود کنن تا من بتونم وارد گوشیم کنم.
طریقه ی کار خیلی آسون و در حد 1 دقیقست .
تنها کاری که باید بکنید اینه که گوشی رو به PC وصل کنید و iBrickr رو اجرا کنید بعد به این شاخه برید>>>>> System_Library_Frameworks_TelephonyUI.framework
اگه دقت کنید توی این شاخه دو تا فایل به اسامی>>>>bottombarbkgnd.png و bottombarblue_pressed.png میبینید روی هر کدوم از این فایلهارو که کلیک کنید توی همون پنجره ی iBrickr پائین سمت چپ دو تا گزینه ظاهر میشه Download و Delete .حالا اگه روی Download کلیک کنید اون فایل توی فولدری که iBrickr رو اونجا نصب کردید کپی میشه.حجم این 2 فایل سر جمع کمتر از 5 کیلو بایته.

خیلی ممنون میشم اگه دوستان بتونن کمک کنم اگه از توی این تاپیک نتونم پیدا کنم بعید میدونم بتونم کار دیگه ای بکنم.

MTNIrancell
16-12-2007, 20:39
Patch زبان عربی متاسفانه پر از باگ هست و باعث هنگ کردن آی فون می شه ... یکی از دوستان در حال حاضر داره Patch زبان فارسی برای آی فون می نویسه. ما همچنان منتظریم کارش أماده بشه.

پس ما منتظریم.
دستت درد نکنه.

MTNIrancell
16-12-2007, 20:43
اقا شما به هنگام مکالمه به صفحه LCD آی فون دقت کردید؟

وقتی شماره رو می گیری صفحه روشن هست و به محض اینکه گوشی رو به دم گوشتون می گذارید خاموش میشه و اگه دوباره از گوش 10 سانتی متر فاصله بدید روشن میشه.

یعنی چه قدر به فکر مصرف بهینه از باطری هستن !!!!

چه جالبه.
روی گوشی های دیگه من دقت نکردم ولی برام خیلی جالب بود.
عجت تکنولوژی ای.
جل الخالق

RezaTayebiJ
16-12-2007, 22:42
سلام به همه خصوصا رضای عزیز (من چند روزی نبودم اما از پستها متوجه شدم که شما تهران نیستی . منتظرم برگردی تا مزاحمت بشم)
من یه مشکلی برام پیش اومده امیدوارم دوستان کمکم کنند.

دیروز میخواستم تم گوشیمو عوض کنم.اول تم رو از سایت دانلود کردم بعد داشتم باiBrickr تم رو توی زیر شاخه ی Framework قرار میدادم که اشتباها 3 تا از دستورهای FrameWork گوشی رو پاک کردم.یکی از این دستورهارو دیشب توی نت پیدا کردم اما 2 تای دیگرو هر چی میگردم پیدا نمیکنم.

اگه دقت کرده باشید وقتی گوشی در حالت استندبای نیست و به شما تلفن میشه 2 تا گزینه ی ANSWER به رنگ سبز و DECLINE به رنگ قرمز روی صفحه میاد.

حالا دست گلی که من آب دادم اینه که وقتی گوشیم تو این حالت زنگ میخوره به جای اینکه کادر ANSWER سبز باشه کادرش مشکی شده.یعنی این دستور کادر سبز پاک شده.

دوستانی که با iBrickr (فکر میکنم برنامه های دیگه ای هم هستند که میشه با کمک اونها به ساختمان گوشی نفوذ کرد مثل Winscp) کار میکنن یه لطفی بکنن به من و این دو تا دستورو یه جایی آپ لود کنن تا من بتونم وارد گوشیم کنم.
طریقه ی کار خیلی آسون و در حد 1 دقیقست .
تنها کاری که باید بکنید اینه که گوشی رو به PC وصل کنید و iBrickr رو اجرا کنید بعد به این شاخه برید>>>>> System_Library_Frameworks_TelephonyUI.framework
اگه دقت کنید توی این شاخه دو تا فایل به اسامی>>>>bottombarbkgnd.png و bottombarblue_pressed.png میبینید روی هر کدوم از این فایلهارو که کلیک کنید توی همون پنجره ی iBrickr پائین سمت چپ دو تا گزینه ظاهر میشه Download و Delete .حالا اگه روی Download کلیک کنید اون فایل توی فولدری که iBrickr رو اونجا نصب کردید کپی میشه.حجم این 2 فایل سر جمع کمتر از 5 کیلو بایته.

خیلی ممنون میشم اگه دوستان بتونن کمک کنم اگه از توی این تاپیک نتونم پیدا کنم بعید میدونم بتونم کار دیگه ای بکنم.

iBrick تنها برای ویندوز اومده (فعلا هم که گروه سازندش درشون تخته شده ) . به همین خاطر متاسفانه متاسفانه کمکی از دست من بر نمی یاد. :41:

احتمالا ۵شنبه برگردم تهران. امیدوارم بتونیم همدیگه رو ببینیم.

RezaTayebiJ
16-12-2007, 22:47
اقا شما به هنگام مکالمه به صفحه LCD آی فون دقت کردید؟

وقتی شماره رو می گیری صفحه روشن هست و به محض اینکه گوشی رو به دم گوشتون می گذارید خاموش میشه و اگه دوباره از گوش 10 سانتی متر فاصله بدید روشن میشه.

یعنی چه قدر به فکر مصرف بهینه از باطری هستن !!!!

چه جالبه.
روی گوشی های دیگه من دقت نکردم ولی برام خیلی جالب بود.
عجت تکنولوژی ای.
جل الخالق

شاهین جان اول از همه بابت syphone دمت گرم که خیلی بدردبخوره.

آره .:27: بنده خداها به فکر مصرف باطری هستن ...

Anathema&sin
17-12-2007, 00:42
ممنون به هر حال رضا..
اما من این دو تا فایلو از کجا میتونم گیر بیارم....نتو گشتم اما نبود...همش 5 کیلو بایته....
عجب گرفتاری شدم.........

Anathema&sin
17-12-2007, 00:43
من خودم با ibrickr کار میکنم مشکلی هم نداشتم باهاش ...
اینجا هیچکی ورژن 1.1.1 به پائین نداره....؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_saeedi
17-12-2007, 13:31
تویه این چند روزه این جا چه شلوغ شده معلوم نیست چند نفر به واسطه این تایپیک آیفون خریدم میگم رضا جان نکنه داری برای شرکت apple کار میکنی و فروش رو بالا میبری....؟؟؟؟!!!!

RezaTayebiJ
17-12-2007, 15:29
من خودم با ibrickr کار میکنم مشکلی هم نداشتم باهاش ...
اینجا هیچکی ورژن 1.1.1 به پائین نداره....؟؟؟؟؟؟؟؟

همونجوری که گقتم گروه سازنده ی iBrick منحل شده و فکر نمی کنم اصلا برای آپدیت به ورژن ۱.۱.۲ هم اصلا کاری کرده باشن.... اما در هر حال الان زنگ می زنم شاید کسی از بچه ها بتونه اون دو تا فایل رو پیدا کنه. امیدوارم مشکلت حل بشه.
من احتمالا ۴شنبه یا ۵شنبه می یام تهران. بذار اونموقع گوشی رو با anySim آنلاک می کنیم ...

RezaTayebiJ
17-12-2007, 15:30
تویه این چند روزه این جا چه شلوغ شده معلوم نیست چند نفر به واسطه این تایپیک آیفون خریدم میگم رضا جان نکنه داری برای شرکت apple کار میکنی و فروش رو بالا میبری....؟؟؟؟!!!!

حالا امیدوارم اونایی که آی فون خریدن راضی باشن ...

RezaTayebiJ
18-12-2007, 02:19
سیستم عامل آی فون در آمریکای شمالی از ویندوز موبایل پیشی گرفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانجوری که در تصویر بالا مشاهده می کنید ادارات و شرکت های آمریکایی عشق Blackberry هستن! البته این مسئله که آی فون تونسته در مدت بسیار کوتاهی بعد از عرضه به دومین سیستم عامل پرفروش تبدیل بشه به خودی خود خیلی قابل توجه هست. خیلی ها پیش بینی کردن تا سه ماهه ی دوم سال ۲۰۰۸ سیستم عامل آی فون از Blackberry هم پیشی بگیره.
آی فون در آمریکا بیشترین ضربه رو به سیمبین زده و ارقام فروش گوشی های با این سیستم عامل فعلا چندان جالب نیستن.
ضمنا توجه داشته باشین آی فون هنوز وارد بازار کانادا که جزو آمریکای شمالی محصوب می شه نشده ...

Anathema&sin
18-12-2007, 17:20
همونجوری که گقتم گروه سازنده ی iBrick منحل شده و فکر نمی کنم اصلا برای آپدیت به ورژن ۱.۱.۲ هم اصلا کاری کرده باشن.... اما در هر حال الان زنگ می زنم شاید کسی از بچه ها بتونه اون دو تا فایل رو پیدا کنه. امیدوارم مشکلت حل بشه.
من احتمالا ۴شنبه یا ۵شنبه می یام تهران. بذار اونموقع گوشی رو با anySim آنلاک می کنیم ...

سلام رضا جان....خوبی ؟؟؟

رضا جان دستت درد نکنه ....دیشب همه ی فایلهای دیفالت آی فونو پیدا کردم...مشکلم حل شد.....

بازم ممنون

MTNIrancell
18-12-2007, 19:40
شاهین جان اول از همه بابت syphone دمت گرم که خیلی بدردبخوره.

آره .:27: بنده خداها به فکر مصرف باطری هستن ...

پس تو هم یه برنامه برای من ردیف کن.

او بابا که برنامه رو به مکن نرسونده هنوز.

b_e_h_dad2
18-12-2007, 20:11
سلام
من آیفونم از دستم افتاد زمین و الان ویبراتورش درست کار نمی کنه .. یعنی وقتی گوشی روی میز یا کلا افقی باشه ، ویبراتور کار میکنه ولی نمی لرزونه !! فقط یه صداهایی از توش میاد ولی وقتی عمودی باشه کار می کنه
جایی واسه تعمیر داره تو ایران ؟؟!!! فکر نکنم خیلی جدی باشه ایرادش ولی میترسم بازش کنم . آخه یه بار آپدیتش کردم کلی بدبختی کشیدم تا درست شد !!!

RezaTayebiJ
19-12-2007, 18:34
پس تو هم یه برنامه برای من ردیف کن.

او بابا که برنامه رو به مکن نرسونده هنوز.

چشم . :31:

RezaTayebiJ
19-12-2007, 18:47
سلام
من آیفونم از دستم افتاد زمین و الان ویبراتورش درست کار نمی کنه .. یعنی وقتی گوشی روی میز یا کلا افقی باشه ، ویبراتور کار میکنه ولی نمی لرزونه !! فقط یه صداهایی از توش میاد ولی وقتی عمودی باشه کار می کنه
جایی واسه تعمیر داره تو ایران ؟؟!!! فکر نکنم خیلی جدی باشه ایرادش ولی میترسم بازش کنم . آخه یه بار آپدیتش کردم کلی بدبختی کشیدم تا درست شد !!!

با فروشگاه کریستال یه تماسی بگیر: ۸۸۷۹۱۸۹۹

نه! خودت بازش نکن. اگه کریستال نتونست درستش کنه بذار چند روز دیگه می بریش پیش یکی از بچه ها که از سخت افزار آی فون سر در می یاره.
ضمنا اگه installer نصب هست برو به installer > Toys و نرم افزار iVibrate رو نصب کن. از طریق این نرم افزار می تونی ویبره ی گوشی رو تست کنی.

Stream
19-12-2007, 21:13
از کجا بفهمیم گوشی مون با iBrick آنلاک شده یا AnySIM ؟

b_e_h_dad2
19-12-2007, 21:38
با فروشگاه کریستال یه تماسی بگیر: ۸۸۷۹۱۸۹۹

نه! خودت بازش نکن. اگه کریستال نتونست درستش کنه بذار چند روز دیگه می بریش پیش یکی از بچه ها که از سخت افزار آی فون سر در می یاره.
ضمنا اگه installer نصب هست برو به installer > Toys و نرم افزار iVibrate رو نصب کن. از طریق این نرم افزار می تونی ویبره ی گوشی رو تست کنی.

سلام . ممنون باهاش تماس میگیرم
در مورد installer هم قبلا گفته بودم که نمی تونم از طریق وایرلس به اینترنت وصل شم و راهنمائی خواستم که رضا جان از مک استفاده می کرد و درباره ویندوز اطلاعی نداشت . بقیه دوستان هم جوابی ندادند

Anathema&sin
20-12-2007, 11:02
در مورد installer هم قبلا گفته بودم که نمی تونم از طریق وایرلس به اینترنت وصل شم و راهنمائی خواستم که رضا جان از مک استفاده می کرد و درباره ویندوز اطلاعی نداشت . بقیه دوستان هم جوابی ندادند

سلام.
اگه ورژن گوشیت 1.1.1 به پایینه میتونی با iBRICKR انستالر رو نصب کنی.
همینطور از طزیق iBRICKR میتونی برنامه ی iBRATE رو هم نصب کنی.
یه نرم افزار دیگه هم هست که اگه نصبش کنی هر وقت که روی صفحه کلیک کنی گوشی Vibrate میشه.
حالا اگه ورژن گوشیت 1.1.1 به پائینه بگو تا بیشتر راهنمائیت کنم دوست من.

RezaTayebiJ
20-12-2007, 13:12
از کجا بفهمیم گوشی مون با iBrick آنلاک شده یا AnySIM ؟

مثل اینکه باید ویندوز نصب کنم. توی مک از طریق کد نویسی در Terminal می شه اطلاعات آی فون رو بدست آورد.
البته حدس من اینه که گوشی شما iBrick باشه. چون زمانیکه شما آی فون رو خریدی در ایران همه از iBrick استفاده می کردن.
اینکه گوشیت anysim یا iBrick باشه فرقی نمی کنه. در هر حال موقع آپدیت به ۱.۱.۲ از شیوه ی anysim استفاده می شه.

b_e_h_dad2
20-12-2007, 22:45
سلام.
اگه ورژن گوشیت 1.1.1 به پایینه میتونی با iBRICKR انستالر رو نصب کنی.
همینطور از طزیق iBRICKR میتونی برنامه ی iBRATE رو هم نصب کنی.
یه نرم افزار دیگه هم هست که اگه نصبش کنی هر وقت که روی صفحه کلیک کنی گوشی Vibrate میشه.
حالا اگه ورژن گوشیت 1.1.1 به پائینه بگو تا بیشتر راهنمائیت کنم دوست من.

سلام
ممنون . مال من 1,1,1 هستش و اینستالر هم روش نصبه . مشکل من توی وصل شدن به اینترنت از طریق wifi هستش . من اکانت adsl اینترتن رو روی وایرلس نوت بوکم share میکنم و محدوده آی پی رو هم تعیین میکنم و روی آیفون هم آی پی رو میزنم ولی باز نمی تونم از آیفون برم تو اینترنت ... شاید آیفونم خراب باشه ! البته الان تهران نیستم و نمی تونم برم پایتخت که ببینم اونجا هم همین مشکل رو داره یا نه :13:

b_e_h_dad2
20-12-2007, 22:48
من این مشکلم رو که توی تاپیک دیگه گفته بودم رو اینجا هم میگم شاید دوستان تونستن کمکم کنن ::

سلام دوستان
من تمام آموزش های مربوط به وصل شدن به اینترنت از طریق wifi که توی اینترنت بود رو خوندم ولی هنوز نمی تونم با آیفونم به نوت بوک وصل شم
البته به اکانت وایرلسی که ساختم وصل می شم و آیفون هم اون اکانت رو میشناسه و بهش جوین میشه و علامت wifi هم میاد بالای صفحه .... ولی توی safari هر آدرسی رو میزنم میگه : Safari can't open the page , because it can't find the server و توی installer هم که میرم هر برنامه رو که بخوام install کنم میگه :
Package download failed : can't find host
دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم . اکانت adsl رو هم share کردم روی وایرلس ...
لطفا منو راهنمائی کنید

Anathema&sin
20-12-2007, 23:58
من این مشکلم رو که توی تاپیک دیگه گفته بودم رو اینجا هم میگم شاید دوستان تونستن کمکم کنن ::

سلام دوستان
من تمام آموزش های مربوط به وصل شدن به اینترنت از طریق wifi که توی اینترنت بود رو خوندم ولی هنوز نمی تونم با آیفونم به نوت بوک وصل شم
البته به اکانت وایرلسی که ساختم وصل می شم و آیفون هم اون اکانت رو میشناسه و بهش جوین میشه و علامت wifi هم میاد بالای صفحه .... ولی توی safari هر آدرسی رو میزنم میگه : Safari can't open the page , because it can't find the server و توی installer هم که میرم هر برنامه رو که بخوام install کنم میگه :
Package download failed : can't find host
دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم . اکانت adsl رو هم share کردم روی وایرلس ...
لطفا منو راهنمائی کنید

متاسفم.من چیزی در این مورد نمیدونم......
اگه این فروم رو نخوندی یه سری هم به اینجا بزن,فکر میکنم مطالبش مفید باشه....

GiggleClub
21-12-2007, 12:43
سلام
من یه 73 دارم، تا امروز قصد داشتم گوشیمو بفروشم بجاش یه 950 و یه psp بگیرم. ولی الآن با خوندن کامل این تاپیک و دیدن فیلم iphone guide الآن دچار یه نوع توهم فانتزی شدم...:41:
خیلی گوشیه با کلاس و شیکیه...نمی دونم چی کار کنم؟؟؟ (w950+psp یا iphone یا ipod touch+یه گوشیه 200تومی)
من آخر آخرش تا 560 – 570 دارم، با این قیمت گیر میاد؟؟؟
راستی آقا رضا اگه من از اونور بگیرم برام unlock می کنی؟؟؟
و آخر هم اینکه الآن 4G گیر میاد یا نه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین

SAEED_BARCELONA
21-12-2007, 14:07
آقایون قضیه این نرم افزاره که نصب میکنی بعد میتونی فیلمبرادری کنی اونم با سایز 2مگاپیکسل؟ کسی نصب کرده؟ راسته یا دروغه؟

RezaTayebiJ
21-12-2007, 14:10
سلام
من یه 73 دارم، تا امروز قصد داشتم گوشیمو بفروشم بجاش یه 950 و یه psp بگیرم. ولی الآن با خوندن کامل این تاپیک و دیدن فیلم iphone guide الآن دچار یه نوع توهم فانتزی شدم...:41:
خیلی گوشیه با کلاس و شیکیه...نمی دونم چی کار کنم؟؟؟ (w950+psp یا iphone یا ipod touch+یه گوشیه 200تومی)
من آخر آخرش تا 560 – 570 دارم، با این قیمت گیر میاد؟؟؟
راستی آقا رضا اگه من از اونور بگیرم برام unlock می کنی؟؟؟
و آخر هم اینکه الآن 4G گیر میاد یا نه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین

بنظر من بهتره iPhone بگیری بجای iPod Touch .
آره. با اون قیمت گیرت می یاد. تو هر ورژنی خواستی بگیر خودمون آپدیتش می کنیم.
بله. اگه لاک شده گرفتی آنلاکش می کنیم.
خیر. iPhone چهار گیگ چند ماهی هست که دیگه توسط اپل تولید نمی شه. ۸ گیگش کمه چه برسه به ۴ گیگ :27:

RezaTayebiJ
21-12-2007, 14:12
آقایون قضیه این نرم افزاره که نصب میکنی بعد میتونی فیلمبرادری کنی اونم با سایز 2مگاپیکسل؟ کسی نصب کرده؟ راسته یا دروغه؟

این نرم افزار هنوز در اختیار عموم قرار نگرفته. قضیش کاملا واقعیه اما فکر نمی کنم زودتر از دو سه هفته دیگه بیاد.... البته اگه بخواد بیاد.

atefe72
21-12-2007, 20:23
ممنون آقا رضا از اینکه جواب دادین...
کجا با این قیمت میدن؟؟؟
پایتخت بهتره برم یا علاالدین یا جا دیگه؟؟؟
بازی براش هست؟؟؟

RezaTayebiJ
21-12-2007, 22:15
ممنون آقا رضا از اینکه جواب دادین...
کجا با این قیمت میدن؟؟؟
پایتخت بهتره برم یا علاالدین یا جا دیگه؟؟؟
بازی براش هست؟؟؟

قیمت ها تو پاساژ علاالدین منطقی ترن.
آره ... حتی سوپر ماریو هم اومده! :27:

Stream
21-12-2007, 23:02
قیمت ها تو پاساژ علاالدین منطقی ترن.
آره ... حتی سوپر ماریو هم اومده! :27:
جدی Super Mario ؟ توی کدوم سورس ؟:دی

Anathema&sin
21-12-2007, 23:50
من امروز با سیم کارت ایرانسل اینترنت وصل شدم.
2-3 تا برنامه دانلود کردم و Installer رو هم آپدیت کردم.
واقعا تجربه ی جالبی بود.

Anathema&sin
21-12-2007, 23:50
رضا اومدی تهران؟
کی مزاحمت بشم؟

RezaTayebiJ
22-12-2007, 00:07
جدی Super Mario ؟ توی کدوم سورس ؟:دی

البته اول باید شبیه ساز نینتندو رو نصب کنی. این شبیه ساز فعلا در مرحله ی بتا هست. من نصبش کردم راستش بخوای هنوز یه مقداری کار داره.... توی installer > NES (emulator

RezaTayebiJ
22-12-2007, 00:08
رضا اومدی تهران؟
کی مزاحمت بشم؟

اگه بلیت گیر بیاد فردا می یام ... در خدمتیم. :11:

MTNIrancell
22-12-2007, 18:32

آقا من هم خیلی دوست دارم با Win ار وایرلس استفاده کنم.

تو رو خدا یکی کمکمون کنه.

MTNIrancell
22-12-2007, 18:34
مثل اینکه باید ویندوز نصب کنم.

آره این بهترین کاره.

Stream
22-12-2007, 22:21
آقا من هم خیلی دوست دارم با Win ار وایرلس استفاده کنم.

تو رو خدا یکی کمکمون کنه.
شما یک شبکه wifi درست کنید، بعد اینترنت رو روش Share کنید ( فکر کنم توی ویندوز اسمش Bridge باشه )

mhf_1411
23-12-2007, 07:12
سلام

من چند تا سوال داشتم

به نظر شما ایفون رو به جواتیه نه البته قبول دارم همه ی گوشی های خوب رو همه می خرن اما نه مثل k750 یا w810

نظرتون رو در مورد ویندوز موبایل مخصوصا برند imate , htc می خواستم بدونم

قیمت ایفون الان چنده و بهترین مکان برای خرید کجاست چون تو ارومیه 1 دونه بود اونم فروختن اعصابم به قدری خرد شد که نگو حالا هم میگه تازش 700 تومن

mhf_1411
23-12-2007, 07:18
البته حودم هم به این نتیجه رسیدم
اگه دقت کرده باشین ویندوز موبایل یه سیستم عامل خشکه منظورم اینکه انگار (تصور کنین)یه مرد خیلی با شخصیته دولتیه
اما ایفون به خاطر صفحه نمایشش خیلی فراتر از زمان و کلا سیستمش یه حالت ورزشکاری داره
نمی دونم نظرم رو خوب رسوندم یا نه

RezaTayebiJ
23-12-2007, 15:16
سلام

من چند تا سوال داشتم

به نظر شما ایفون رو به جواتیه نه البته قبول دارم همه ی گوشی های خوب رو همه می خرن اما نه مثل k750 یا w810

نظرتون رو در مورد ویندوز موبایل مخصوصا برند imate , htc می خواستم بدونم

قیمت ایفون الان چنده و بهترین مکان برای خرید کجاست چون تو ارومیه 1 دونه بود اونم فروختن اعصابم به قدری خرد شد که نگو حالا هم میگه تازش 700 تومن

تهران پاساژ علاالدین فعلا فکر می کنم بهترین قیمت ها رو داره....

htc و imate مدل های خوبی دارن اما تکنولوژی لمسیشون و صفحه نمایششون با iPhone قابل قیاس نیست. ضمنا سیستم عاملشون هم ویندوز موبایل که مثل ویندوز PC پر از باگ های عجیب و غریب هست.

mhf_1411
24-12-2007, 01:35
سلام

اقا رضا اگه میشه یه راهنمایی کلی برای تمام دوستان و من بکنید که اگه کسی بخواد ایفون بخره چه نکاتی رو باید رعایت کنه
مثلا ورزن یا لاک یا انلاک بودن و چند تا چیزه دیگه البته اینارم قبلا تو تاپیک گفتین اما اینقدر درهمه ادم نمی فهمه اگه میشه به طور جامع بگین
من امروز یه ایفون دیدم که طرف میگفت فقط با ایرانسل کار میکنه

RezaTayebiJ
24-12-2007, 01:53
بچه ها معرفی چند تا از نرم افزارهای مفید آی فون در صفحه ی ۶ تاپیک (( آی فون - راه اندازی اینترنت و نصب نرم افزار)).
لینک زیر:

RezaTayebiJ
24-12-2007, 02:03
سلام

اقا رضا اگه میشه یه راهنمایی کلی برای تمام دوستان و من بکنید که اگه کسی بخواد ایفون بخره چه نکاتی رو باید رعایت کنه
مثلا ورزن یا لاک یا انلاک بودن و چند تا چیزه دیگه البته اینارم قبلا تو تاپیک گفتین اما اینقدر درهمه ادم نمی فهمه اگه میشه به طور جامع بگین
من امروز یه ایفون دیدم که طرف میگفت فقط با ایرانسل کار میکنه

چشم. موقع خرید به نکات زیر توجه کن:
۱. ورژن گوشی ۱.۱.۱ یا بالاتر باشه. آپدیت ورژن های پایینتر یه مقداری سخته.
۲. در صورت امکان گوشی با anySIM آنلاک شده باشه. (زیاد مسئله ی مهمی نیست)
۳. (بهتره) گوشی آنلاک سخت افزاری نشده باشه.
شما به همین نکات توجه کنی کافیه. اگه مشکلی داشتی ما درخدمتیم... اون آیفونی که فقط با ایرانسل کار می کرده به احتمال زیاد مشکل آنلاک داشته که به احتمال زیاد! می شه حلش کرد.

در مورد شلوغ پلوغ بودن تاپیک کاملا موافقم! اگه بشه یه خلاصه ای از مطالبی که تا حالا بچه ها گقتن جمع می کنیم و با کمک مدیران انجمن بقیه ی مطالب رو حذف می کنیم.

SAEED_BARCELONA
24-12-2007, 13:43

آیفون مثل w900 جز گوشیایی که هیچ وقت جوات نمیشه.

Anathema&sin
24-12-2007, 18:04
معمولا گوشیهای گرون قیمت جوات نمیشن.
بهتر بگم کلا چیزی که گرون باشه هر قدر هم که محبوب باشه جوات نمیشه .
چون یکی از عوامل جواتی قیمت ارزون جنسه.(بحث کارشناسی)

SAEED_BARCELONA
24-12-2007, 18:09
معمولا گوشیهای گرون قیمت جوات نمیشن.
بهتر بگم کلا چیزی که گرون باشه هر قدر هم که محبوب باشه جوات نمیشه .
چون یکی از عوامل جواتی قیمت ارزون جنسه.(بحث کارشناسی)
اشتباه کردی. n73 هم 500 تومن بود ولی جوات شد رفت n95 هم راه اونو در پیش داره!

Anathema&sin
24-12-2007, 19:09
نمیدونم شاید حق با تو باشه سعید.............

Anathema&sin
24-12-2007, 19:10
من PDF Viewer ریختم رو گوشی حالا میخوام یه فایل PDF رو از طریق گوشی ببینم .
چی کار باید بکنم؟فایل رو تو کدوم زیر شاخه باید بریزم؟

RezaTayebiJ
24-12-2007, 19:18
من PDF Viewer ریختم رو گوشی حالا میخوام یه فایل PDF رو از طریق گوشی ببینم .
چی کار باید بکنم؟فایل رو تو کدوم زیر شاخه باید بریزم؟
/Media/PDF/~

برای کنترل فایل ها از طریق گوشی می تونی از MobileFinder استفاده کنی.

RezaTayebiJ
24-12-2007, 21:17
افتتاح Podcast (رادیوی اینترنتی) تاپیک آی فون تا چند ساعت دیگه!!! :8:

poria_mc
24-12-2007, 21:54
رضا جان میشه واسه ما بیسوادا توضیح بدی پاد کست چیه؟

RezaTayebiJ
25-12-2007, 01:24
رضا جان میشه واسه ما بیسوادا توضیح بدی پاد کست چیه؟
اختیار دارین ... یه جور رادیوی اینترنتیه پوریا جان.

لینک تاپیک پادکست آی فون:

لینک دانلود پادکست:

Anathema&sin
25-12-2007, 13:42
سلام به همگی.
بچه ها چی جوری میشه Source های بیشتر به installer اضافه کرد؟؟؟

من الان 4 تا Source دارم.

App Tapp Officials
Conceited Software
Ste Packaging
iApp-a-Day

RezaTayebiJ
25-12-2007, 14:39
سلام به همگی.
بچه ها چی جوری میشه Source های بیشتر به installer اضافه کرد؟؟؟

من الان 4 تا Source دارم.

App Tapp Officials
Conceited Software
Ste Packaging
iApp-a-Day

در زیرمجموعه های پایین installer برو به Sources.
روی edit و سپس Add کلیک کن و آدرس Source رو وارد کن.
درصورتیکه از ورژن های قدیمی تر installer استفاده می کنی نحوه ی اضافه کردن sources متفاوت خواهد بود.

SAEED_BARCELONA
25-12-2007, 18:14
آقایون و خانومای محترم. کسی خبر نداره ورژن آسیایه آیفون کی میاد؟

Anathema&sin
25-12-2007, 19:09
در زیرمجموعه های پایین installer برو به Sources.
روی edit و سپس Add کلیک کن و آدرس Source رو وارد کن.
درصورتیکه از ورژن های قدیمی تر installer استفاده می کنی نحوه ی اضافه کردن sources متفاوت خواهد بود.

درست شد.بازم ممنون رضا جان

RezaTayebiJ
25-12-2007, 21:17
آقایون و خانومای محترم. کسی خبر نداره ورژن آسیایه آیفون کی میاد؟

اگه پادکست رو گوش کنی ....... فعلا قراره تو ژاپن بیاد.
Mtn (ایرانسل خودمون) با اپل در مورد چند تا کشور صحبت کرده مثل اینکه اپل قبول نکرده.

RezaTayebiJ
25-12-2007, 21:19
درست شد.بازم ممنون رضا جان
خدا رو شکر.

SAEED_BARCELONA
25-12-2007, 22:15
اگه پادکست رو گوش کنی ....... فعلا قراره تو ژاپن بیاد.
بابا اینترنتم نفتیه. حجم پادکست زیاده. تازه resume هم که نداره. اگه تا %99 رفت بعدش دیسکانکنت شدم چه خاکی بریزم تو سرم؟

mhf_1411
26-12-2007, 01:39
سلام

رضا جون نمی دونم حرفم رو قبول داری یا نه
اما تو این تاپیک شلوغ در مورده همه چیز حرف زدیم و زدید به غیر از نحوه انلاک گوشی توسط خودمون
که این اموزش رو هم به مون بدی واقعا ممنونت می شم در عوض هر سوالی در مورد سونی اریکسون داشتی من دربست در خدمتم:40:

mhf_1411
26-12-2007, 02:48
راستی اقا رضا میشه رو ایفون مثل نوکیا رمز گذاشت(قفل) یا مثل سونی اریکسون نمی شه باید بهش پچ اضافه کرد

RezaTayebiJ
26-12-2007, 14:26
سلام

رضا جون نمی دونم حرفم رو قبول داری یا نه
اما تو این تاپیک شلوغ در مورده همه چیز حرف زدیم و زدید به غیر از نحوه انلاک گوشی توسط خودمون
که این اموزش رو هم به مون بدی واقعا ممنونت می شم در عوض هر سوالی در مورد سونی اریکسون داشتی من دربست در خدمتم:40:

چاکریم... طریقه ی آنلاک آی فون

البته توجه داشته باش اگه مراحل بدرستی انجام نشن امکان سوختن گوشی وجود داره.
آموزش فارسی هم حتما می ذاریم.

در مورد شلوغی تاپیک کاملا موافقم. در اولین فرصت مطالب تاپیک رو خلاصه می کنیم و با کمک مدیران انجمن پست ها رو حذف می کنیم.

RezaTayebiJ
26-12-2007, 14:29
راستی اقا رضا میشه رو ایفون مثل نوکیا رمز گذاشت(قفل) یا مثل سونی اریکسون نمی شه باید بهش پچ اضافه کرد

قابلین رمزگذاری تو آی فون هست.

RezaTayebiJ
26-12-2007, 14:54
بابا اینترنتم نفتیه. حجم پادکست زیاده. تازه resume هم که نداره. اگه تا %99 رفت بعدش دیسکانکنت شدم چه خاکی بریزم تو سرم؟

بهت حق می دم ... حجمش رو باید کم کنم

mhf_1411
26-12-2007, 18:49
من با dap دان کردم
بهتر یه اکانت شبانه بگیری شب ساعت1 بای دانلود کنی مطمن باش ضرر نمی کنی

GiggleClub
26-12-2007, 20:03
آقا رضا علا الدین رو زیر و رو کردم ولی زیر 650 پیدا نکردم
تازه اونی که 650 میداد ورژن 1.0.2 بود

GiggleClub
26-12-2007, 20:10
درضمن اون سایتی که گفتی درباره آنلاک آیفون رفتم. یه چیزایی دستگیرم شد. درست متوجه شدم یا نه؟!

1- اگه آیفون ورژن 1.0.2 هست باید از طریق installer اول anysim رو نصب کنیم و بعد مراحل اونو طی کنیم.
2- اگه بخوایم آپدیت کنیم هم باید اول virgin کنیم و بعد از طریق itunes ورژنی که می خوایم رو انتخاب کنیم و نصب میشه و بعد هم آنلاکش می کنیم.
بعد هم این طور که نوشته بود ورژن 1.1.2 رو نمیشه هنوز آنلاک کرد. اگه این ورژن گرفتیم باید دانگرید کنیم به 1.1.1 و بعد آنلاک. درسته؟؟؟

RezaTayebiJ
27-12-2007, 09:27
درضمن اون سایتی که گفتی درباره آنلاک آیفون رفتم. یه چیزایی دستگیرم شد. درست متوجه شدم یا نه؟!

1- اگه آیفون ورژن 1.0.2 هست باید از طریق installer اول anysim رو نصب کنیم و بعد مراحل اونو طی کنیم.
2- اگه بخوایم آپدیت کنیم هم باید اول virgin کنیم و بعد از طریق itunes ورژنی که می خوایم رو انتخاب کنیم و نصب میشه و بعد هم آنلاکش می کنیم.
بعد هم این طور که نوشته بود ورژن 1.1.2 رو نمیشه هنوز آنلاک کرد. اگه این ورژن گرفتیم باید دانگرید کنیم به 1.1.1 و بعد آنلاک. درسته؟؟؟

بله. شما درست متوجه شدین. برای آپگرید به ۱.۱.۱ باید گوشی رو virgin نایز! کنیم. مثل مرد یا زنی که تا حالا رابطه ی جنسی نداشته!!!
البته الان ۱.۱.۲ آنلاک شده و اتفاقا گوشی چند تا از دوستان همین P30World رو به ۱.۱.۲ آپگرید کردیم.

پیشنهاد من اینه که همون ۱.۰.۲ بگیری (ورژن های بالاتر لابد خیلی گرون هستن).
۲۶ همین برج می یام تهران (زودتر بلیت گیرم نیومد :18: ) اگه خواستی بذار اونموقع گوشی رو به ۱.۱.۲ آپگرید می کنیم. :11:

rkhatibi
27-12-2007, 20:40
سلام و خسته نباشید به همه دوستان بخصوص آقا رضا! :20:
من خیلی مایل بودم p1 بگیرم اما یه روز تمام صفحه های تاپیک رو خوندم و به شدت به آی فون علاقه مند شدم!
اما راستش از طرفی دیدم اگر من بخوام اینقدر پول بدم براش خب گیزنه های دیگه ای مثل n95 8gb هم هست...
نمیخوام موضوع تاپیک رو منحرف کنما! اما راستش هر جا یه چیزی میخونم... واقعا گیج شدم...
راستش با خوندن این تاپیک پی بردم که آی فون از نظر سخت افزاری کم نداره! اما باید نرم افزارهایی برای بکارگیری این نرم افزارها نوشته بشن. (اگر حرفم اشتباهه، لطفا بفرمایید.)
برای اینکه این دو دلیم برطرف بشه، درخواستی داشتم، اگر ممکنه لطفا با آی فون چندتا عکس بگیرید و قرار بدید.
و اینکه قیمت آی فون الان تو تهران چنده؟ (دوستانی تهران هستن لطفا جواب بدن...) :blush:
و اینکه آی فون delivery report نداره؟ (این گزینه تو ایران، با این خطوط افتضاح واقعا لازمه! شاید به نظر برخی اشکال بنی اسرائیلی بیاد! اما برای من واقعا حیاتیه...)
همینطور اینکه من تو اکثر فاروم ها میبینم که بعد از مدتی افراد زادی میان میگن گوشیمون زنگ نمیخوره!وقتی کسی زنگ میزنه، بوق خرابی یا اشغال میزنه واسش... این مشکل از کجا ناشی میشه؟ و جرا اینقدر همه گیره؟! آیا مشکل از آی فونه؟ یا....
در ضمن میخواستم ببینم این اشکالات وارده:

صفحه نمایش حساس = خراش. به وجود آمدن خراش در جلوی iPod به شدت راحت است. همین طور در iPhone (حتی با وجود محافظ) ایجاد خراش در جلوی صفحه نمایش، واقعا آسان است. شاید این مورد در دستگاه های مختلفی دیده شود، ولی برای دستگاهی که ( به عنوان ارزانترین مدل ) 500$ قیمت دارد، دور از ذهن است.

صفحه ی لمسی حساسیت خود را از دست می دهد. تلخ ترین واقعیت در استفاده از صفحه ی لمسی این است که با گذشت زمان، حساسیت خود را از دست می دهد، و شروع به بد عمل کردن می کند. از همه بپرسید، که چه کسی Treo و Palm خود را برای چند سال در یک کیف و یا پاکت نگهداری می کند ؟
پیشاپیش از پاسختون ممنونم... :11:

پ.ن:
1- فکرکنم منم دچار تب آی فون شدم... :40:
2- آقا رضا شما یه پورسانتی از اپل بگیر! فکر کنم فروش بیش از نیمی از آی فون هاش رو مدیون شماست! :31:

Sasan Info
28-12-2007, 00:53
شاید مشکلتون حل شده باشه ولی با این حال من این مطلبو تقریبا عجیب رو میذارم:
در همان ابتدای عرضه گوشی‌ اپل مدل آیفون، کاربران از عدم تجهیز این گوشی به قابلیت فیلم‌برداری ابراز نارضایتی می‌کردند.
بر اساس آخرین اخبار اعلام شده، از این پس کاربران می‌توانند برای داشتن قابلیت فیلم‌برداری با دوربین این گوشی، نرم‌افزار فیلم‌برداری نسخه بتا را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند. نکته جالب توجه این است که فیلم‌هایی که به کمک این نرم‌افزار تهیه می‌شوند 2 مگاپیکسل رزولوشن دارند. بله! درست خواندید؛ 2 مگاپیکسل رزولوشن.
نکته عجیبش اینجاست
فیلمبرداری با رزولوشن 2 مگاپیکسل
به نظر شما واقعیه
اگه واقعی باشه آیفون یه گوشی فرا تر از بهترین ساخته
نمیسازه و نمیسازه تا یه چیز خوب میسازه
نه به اون اون موقع که اصلا فیلمبرداری نمیکرد و نه به الان که با رزولوشن 2 مگاپیکسل فیلمبرداری میکنه

soroushhp3
28-12-2007, 12:57
سلام اقا رضا اگه اشتباه نکنم شما باید از کاربرایه mac os X باشید می خواستم اگه موافق باشید یه تابیک جدا برای دیگر محصولات apple مثل imac macbook و نرم افزار مربوط به اون رو راه بندازیم.
راستی اگه فروم خوب در این زمینه سراغ دارین معرفی کنید فارسی یا english

b_e_h_dad2
28-12-2007, 14:40
سلام
آقا رضا یه برنامه برای تبدیل فرمت ویدئوها به فرمت آیفون گذاشته بودی
من ویدئو ها رو تبدیل فرمت کردم با این برنامه ولی اکثرشون رو وقتی تو آیفون نگاه می کنم ، صدا و تصویر با هم هماهنگ نیستن و یکی دو ثانیه تاخیر دارن
میشه بگی با کدوم نوع تبدیل فرمت کنم تا درست بشه ؟! آخه چند نوع سایز واسه تصویر داره و تنظیمات زیادی داره که میشه تغییرش داد

ممنون

RezaTayebiJ
28-12-2007, 15:33
سلام و خسته نباشید به همه دوستان بخصوص آقا رضا! :20:
من خیلی مایل بودم p1 بگیرم اما یه روز تمام صفحه های تاپیک رو خوندم و به شدت به آی فون علاقه مند شدم!
اما راستش از طرفی دیدم اگر من بخوام اینقدر پول بدم براش خب گیزنه های دیگه ای مثل n95 8gb هم هست...
نمیخوام موضوع تاپیک رو منحرف کنما! اما راستش هر جا یه چیزی میخونم... واقعا گیج شدم...
راستش با خوندن این تاپیک پی بردم که آی فون از نظر سخت افزاری کم نداره! اما باید نرم افزارهایی برای بکارگیری این نرم افزارها نوشته بشن. (اگر حرفم اشتباهه، لطفا بفرمایید.)
برای اینکه این دو دلیم برطرف بشه، درخواستی داشتم، اگر ممکنه لطفا با آی فون چندتا عکس بگیرید و قرار بدید.
و اینکه قیمت آی فون الان تو تهران چنده؟ (دوستانی تهران هستن لطفا جواب بدن...) :blush:
و اینکه آی فون delivery report نداره؟ (این گزینه تو ایران، با این خطوط افتضاح واقعا لازمه! شاید به نظر برخی اشکال بنی اسرائیلی بیاد! اما برای من واقعا حیاتیه...)
همینطور اینکه من تو اکثر فاروم ها میبینم که بعد از مدتی افراد زادی میان میگن گوشیمون زنگ نمیخوره!وقتی کسی زنگ میزنه، بوق خرابی یا اشغال میزنه واسش... این مشکل از کجا ناشی میشه؟ و جرا اینقدر همه گیره؟! آیا مشکل از آی فونه؟ یا....
در ضمن میخواستم ببینم این اشکالات وارده:

پیشاپیش از پاسختون ممنونم... :11:

پ.ن:
1- فکرکنم منم دچار تب آی فون شدم... :40:
2- آقا رضا شما یه پورسانتی از اپل بگیر! فکر کنم فروش بیش از نیمی از آی فون هاش رو مدیون شماست! :31:

سلام دوست عزیز
بابت عکس باید عذرخواهی کنم چون سیم USB همرام نیست. فعلا شما می تونی یه سری به لینک پایین بزنی. بعدا عکس هایی که بچه ها با آی فون هاشون گرفتن رو حتما می ذارم.

من فعلا تهران نیستم و از قیمت ها خبری ندارم.
تمامی اپراتورها کدی دارن که اگه اون کد رو وارد کنی Delivery Report اس ام اس رو دریافت می کنی. مثلا اپراتور T-Mobile درصورتیکه در ابتدای پیام کد #8* رو وارد کنی گزارش ارسال پیام .... . کدهای مربوط به اپراتورهای مخابرات و ایرانسل رو نمی دونم. به سایت ایرانسل ایمیل زدم و کد رو پرسیدم. حتما پاسخ خواهند داد (ضمنا شاهین هم می تونی کمک کنه :27: ). مخابرات هم کدش گیر می یاد.

این مشکلاتی که شما گقتین رو تا حالا هیچکدوم برای من یا دوستانیم که آی فون دارن پیش نیومده... دلیلش هم آنلاک ناقص و یا ناصحیح آی فون توسط بعضی مغازه دارها هست. اما ما در اینجا در خدمتتون هستیم :11:

حتما برای پورسانته اقدام می کنم!! :21:

RezaTayebiJ
28-12-2007, 15:36
شاید مشکلتون حل شده باشه ولی با این حال من این مطلبو تقریبا عجیب رو میذارم:
در همان ابتدای عرضه گوشی‌ اپل مدل آیفون، کاربران از عدم تجهیز این گوشی به قابلیت فیلم‌برداری ابراز نارضایتی می‌کردند.
بر اساس آخرین اخبار اعلام شده، از این پس کاربران می‌توانند برای داشتن قابلیت فیلم‌برداری با دوربین این گوشی، نرم‌افزار فیلم‌برداری نسخه بتا را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند. نکته جالب توجه این است که فیلم‌هایی که به کمک این نرم‌افزار تهیه می‌شوند 2 مگاپیکسل رزولوشن دارند. بله! درست خواندید؛ 2 مگاپیکسل رزولوشن.
نکته عجیبش اینجاست
فیلمبرداری با رزولوشن 2 مگاپیکسل
به نظر شما واقعیه
اگه واقعی باشه آیفون یه گوشی فرا تر از بهترین ساخته
نمیسازه و نمیسازه تا یه چیز خوب میسازه
نه به اون اون موقع که اصلا فیلمبرداری نمیکرد و نه به الان که با رزولوشن 2 مگاپیکسل فیلمبرداری میکنه

حرفتون درسته .... تعدادی از برنامه نویس ها در حال نوشتن برنامه ی ضبط ویدیو برای آی فون هستن. البته نرم افزارشون هنوز آماده نشده و در دسترس عموم قرار نگرفته و فعلا تنها در اختیار عده ی محدودی هست.

RezaTayebiJ
28-12-2007, 15:39
سلام اقا رضا اگه اشتباه نکنم شما باید از کاربرایه mac os X باشید می خواستم اگه موافق باشید یه تابیک جدا برای دیگر محصولات apple مثل imac macbook و نرم افزار مربوط به اون رو راه بندازیم.

متاسفانه فروم خوبی برای کاربران مک او اس تا حالا ندیدم :41:
اگه تعداد کاربرای مک او اس تو P30world مناسب باشه می تونیم درخواست تشکیل انجمن بدیم :21:

من که خیلی پایم :40:

RezaTayebiJ
28-12-2007, 15:42
سلام
من ویدئو ها رو تبدیل فرمت کردم با این برنامه ولی اکثرشون رو وقتی تو آیفون نگاه می کنم ، صدا و تصویر با هم هماهنگ نیستن و یکی دو ثانیه تاخیر دارن
میشه بگی با کدوم نوع تبدیل فرمت کنم تا درست بشه ؟! آخه چند نوع سایز واسه تصویر داره و تنظیمات زیادی داره که میشه تغییرش داد

ممنون

حتما!
الان به ویندوز دسترسی ندارم. شب می رم خونه ی یکی از دوستان که ویندوز داره. تا امشب یا حداکثر فردا صبح یه فکری براش می کنیم :11:

rkhatibi
28-12-2007, 23:17
آقا رضا دستت 5 انگشت...:10:
ایشالا آی فونت همیشه براه باشه ...:46:

آقا اگر زحمت نیست برات اینجا رو یه نگاهی بنداز و نظرتو بهم بگو.... ممنونتم:

راستی اینم لینک نرم افزار فیلبرداری (نسخه بتا) که فعلا نوشته شده....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط یادتون باشه بعد از کپی تو Application اونو حتما Executable کنید تا اجراء بشه.واین کی برد فارسی که میگفتینا! یه شخصی به نام حامد (پروفایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) کمی روش کار کرده...

من قبلا یه صفحه کلید فارسی درست کردم بودم که یه مشکلاتی داشت بعد از یه مدتی از کار افتاد ولی چون دوستان ظاهرا خیلی لازم دارند یه راهنمای کوچیک برای راه انداختن صفحه کلید فارسی می‌گذارم:
اول باید صفحه کلید روسی رو نصب کنید. برای این کار من از برنامه‌ی Installer استفاده می‌کنم که باید این آدرس رو به لیست Source ها اضافه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اونجا می‌تونید کیبرد روسی رو نصب کنید. فکر کنم یک بار باید ریست کنید دسنگاه رو. حتما قبل از ادامه دادن مطمئن بشید که صفحه کلید روسی نصب شده و می‌تونید روسی تایپ کنید (البته چون فونت روسی نصب نیست ممکنه حروف رو به صورت مستطیل ببینید که مهم نیست.)
بعد این رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سری فایل هست که باید این فایل‌ها رو با فایلهای موجود در گوشی جایگزین کنید.
برای این کار همه‌ی فایلهایی که داخل فولدر persian-keyboard هستند رو اینجا بریزید:
Library/MobileEnhancer/cyrillic-keyboard.men/
اگه کیبرد روسی رو نصب کرده باشید این فولدر وجود داره و شما باید صرفا فایل‌هایی که دانلود کردید رو اینجا جایگزین کنید.
حالا اگر صفحه کلید آیفون رو بیارید باید حروف فارسی رو هم داشته باشید و بتونید فارسی تایپ کنید.
من روی 1.0.2 چک کردم ولی روی 1.1.1 و 1.1.2 هم طبیعتا نباید مشکلی باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک مطلب بالا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر قبلا کسی قرار داده بود، عذر میخوام از تکراری بودن...

RezaTayebiJ
29-12-2007, 00:08
آقا رضا دستت 5 انگشت...:10:
ایشالا آی فونت همیشه براه باشه ...:46:

آقا اگر زحمت نیست برات اینجا رو یه نگاهی بنداز و نظرتو بهم بگو.... ممنونتم:

راستی اینم لینک نرم افزار فیلبرداری (نسخه بتا) که فعلا نوشته شده....

واین کی برد فارسی که میگفتینا! یه شخصی به نام حامد (پروفایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) کمی روش کار کرده...

لینک مطلب بالا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر قبلا کسی قرار داده بود، عذر میخوام از تکراری بودن...

عالیه!
شما با این لینک ها بزرگترین خدمت رو به بچه های این تاپیک کردی. ممنون.

البته ما هم داریم رو کیبورد فارسی کار می کنیم. شاید بشه با همین آقایی که شما لینگش رو دادی دست به یکی کنیم :21:

rkhatibi
29-12-2007, 00:16
ما چاکریم... خوشحالم تونستم بعد از اینهمه استفاده از مطالب واقعا مفید شما، کمکی بکنم.. :11:
آقا ببینیم چه میکنیا! تا من آی فون بگیرم (نهایتا دو ماه دیگه) نوشتیا! :31:

فونت فارسی برای آی فون:

همونطوری که می‌دونید آیفون متن فارسی رو درست نشون نمیده. برای حل این مشکل من به فونت اصلی آیفون گلیف‌های فارسی رو اضافه کردم. اگرچه همچنان مشکل در جدا بودن حروف باقی است ولی بهتر از نداشتن قلم فارسی است.

من برای حروف فارسی از فونت رویا استفاده کردم. این فونت تحت اجازه‌نامه‌ی GPL توسط فارسی‌وب شریف منتشر شده. با توجه به اینکه فونت Arial تحت GPL نیست بنابراین نمیشه این فونت رو به طور قانونی منتشر کرد. بنابراین تنها به صورت Fair Use استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای نصب هم این فایل رو اینجا کپی کنید:
/System/Library/Fonts/Cache/
و بعد هم یک بار آیفون رو restart کنید.

پ.ن:
تو قسمت ویدئوی گوگل سرچ کنید Iphone Magic ببینید چی میاره!!! :18:

mhf_1411
29-12-2007, 01:52
تو قسمت ویدئوی گوگل سرچ کنید Iphone Magic ببینید چی میاره!!! :18:

خدا وکیلی هر چی فیلم عجیب غریب دیدم از youtube بوده
فکر میکنی از چه برنامه یا چی استفاده کردن یعنی هم چین چیزی یعنی کفففففففففففففففففففف

rkhatibi
29-12-2007, 10:52
دوستا یه خبر خــــــــــــــوب!

تنها نقص سخت افزاری آیفون حل شد! Gps برای آیفون!:

یه شرکت مدعی هست که دستگاه GPS رو به عنوان لوازم جانبی قابل اتصال به آیفون طراحی و ساخته و قراره که فوریه 2008 با قیمت 89 دلار در بازار عرضه کنه.
همچنین نرم افزار اون قابل انطباق با google map هم هست.
اگر این خبر حقیقت داشته باشه (که بعید نیست) اونوقت تنها نقص سخت افزاری آیفون حل میشه.
البته توی ایران این نقص هست. وگرنه در کشورهایی که EDGE درست درمونی دارن نیازی به GPS نیست و همون google map کافیه.
اینم لینکش:

rkhatibi
29-12-2007, 10:54
خدا وکیلی هر چی فیلم عجیب غریب دیدم از youtube بوده
فکر میکنی از چه برنامه یا چی استفاده کردن یعنی هم چین چیزی یعنی کفففففففففففففففففففف

از دو حالت که خارج نیست! یا از سنسور شتاب آی فون استفاده کردن... یا فقط یه انیمیشن ه!
منتظرم دوستان پیشکسوت بیان نظرشونو بگن... :20:

rkhatibi
29-12-2007, 10:55
بدو بیا که تموم شدا! این دفعه فلش external برای آی فون... داره کم کم از هر نظر به یه گوشی ناب تبدیل میشه...

RezaTayebiJ
29-12-2007, 12:02
از دو حالت که خارج نیست! یا از سنسور شتاب آی فون استفاده کردن... یا فقط یه انیمیشن ه!
منتظرم دوستان پیشکسوت بیان نظرشونو بگن... :20:

ویدو های جالبی هستن ... اما اینا اکثرا کار کامپوزیت کامپیوتریه. بعضیاش حتی قبل از اینکه آی فون به بازار عرضه بشه ویدیوهاش تو اینترنت پخش شده بود!!!

RezaTayebiJ
29-12-2007, 12:14
دوستا یه خبر خــــــــــــــوب!

تنها نقص سخت افزاری آیفون حل شد! Gps برای آیفون!:

آره! :10:
البته Google Maps خودش به تنهایی خوب چیزیه.... ما یه مدت پیش عروسی یکی از آشناهامون تو یه باغ اطراف کرج بود. مسیر رو که گم کردیم آشنامون (که آی فون داشت) نقشه ی گوگل مپ مسیر رو ایمیل کرد به آی فون من (خدا خیر بده اینترنت ایرانسل رو) و راه رو خیلی راحت پیدا کردیم :27: ....
شبیه ساز نرم افزاری GPS حدود یه ماه پیش برای آی فون (تنها در آمریکا) اومده بود اما کاربرا اصلا ازش راضی نبودن.... این یکی خیلی کامل بنظر می یاد.

cdplayer
29-12-2007, 15:34
آقای صدای mp3 آیفون تو هندزفری چطوریه بلندیش مثل کدوم گوشی هست؟

D o l f i n
29-12-2007, 16:03
بلندی نگو که رقیب نداره

soroushhp3
29-12-2007, 16:52
با عرض بوزش برایه بی ارتباطی سوالم!
iphone در حال حاضر تو بازار چند شده اخیرا و بایین ترین قیمتی که میشه گیر اورد چنده و کجاست؟؟

RezaTayebiJ
29-12-2007, 18:01
آقای صدای mp3 آیفون تو هندزفری چطوریه بلندیش مثل کدوم گوشی هست؟

صدای هندزفری آی فون خیلی توپه... فکر نمی کنم رقیبی در این زمینه داشته باشه.

RezaTayebiJ
29-12-2007, 18:06
سلام

ممنون

بهداد جان ببخشید دیر شد.
برنامه رو تست کردم مشکلی نداشت. البته برنامه ی سنگینی بود و خیلی CPU خور... یه برنامه ی دیگه upload کردم که خیلی سبکت تر هست و فکر نمی کنم با این یکی مشکلی پیدا کنی. لینک دانلودش:

اگه مشکل داشتی حتما اطلاع بده. :11:

RezaTayebiJ
29-12-2007, 18:26

سلام دوست عزیز
فروم خوب فارسی برای مکینتاش تا حالا چیز خاصی ندیدم اما می تونی یه سری به سایت زیر بزنی:

البته بروز رسانی این پایگاه اصلا در وضعیت خوبی نیست...

پیشنهاد:

بهترین و مفیدترین مطالب رو داره...

mhf_1411
29-12-2007, 20:47
سلام
ببخشید به موضوع ربطی نداره اما جالبه
امروز رفته بودم بیرون یه جا ایفون دیدم از طرف پرسیدم گفت 800 انلاک شدست گفتم من 650 قیمت گرفتم گفت گرون شده
گفتم ورژنش چنده یه 3 ثانیه فکر کرد گفت دقیق نمی دونم اما فکر کنم 1.9 باشه:18::18::18:

RezaTayebiJ
29-12-2007, 21:07
سلام
ببخشید به موضوع ربطی نداره اما جالبه
امروز رفته بودم بیرون یه جا ایفون دیدم از طرف پرسیدم گفت 800 انلاک شدست گفتم من 650 قیمت گرفتم گفت گرون شده
گفتم ورژنش چنده یه 3 ثانیه فکر کرد گفت دقیق نمی دونم اما فکر کنم 1.9 باشه:18::18::18:

آخرین ورژنی که ارائه شده ۱.۱.۲ هست.
شما هر ورژنی بگیری می تونی از طریق نرم افزاری آپدیت کنی.... ورژن های پایینتر قیمت ارزونتری تو بازار دارن.

mehran_p
29-12-2007, 21:57
الان اینی که تو خود سایت اپل هست رو اگه بخریم چی ؟؟
این ورژنش چنده ؟
آنلاک می شه ؟؟

mhf_1411
30-12-2007, 00:59
آخرین ورژنی که ارائه شده ۱.۱.۲ هست.
شما هر ورژنی بگیری می تونی از طریق نرم افزاری آپدیت کنی.... ورژن های پایینتر قیمت ارزونتری تو بازار دارن.
می دونم رضا جان
من می خواستم جواب مردرو ببینین ورژن 1.9 که اصلا وجود نداره طرف فکر کرد بود ما چغندریم:31:

soroushhp3
30-12-2007, 10:00
سلام دوست عزیز
فروم خوب فارسی برای مکینتاش تا حالا چیز خاصی ندیدم اما می تونی یه سری به سایت زیر بزنی:

پیشنهاد:

اقا ممنون بابته سایتا این irmug یه زمانی بد نبود ولی یه مدتیه همونطور که گفتی خیلی دیر به دیر اپ میشه این دومیه به نظر خوب میاد.راستی جایی می شناسی سریال برنامه هایه mac داشنه باشه یه چند وقته دنباله سریال speed download 4.1.19 و quicktime pro 7 می گردم

soroushhp3
30-12-2007, 10:01
سلام دوست عزیز

پیشنهاد:

اقا ممنون بابته سایتا این irmug یه زمانی بد نبود ولی یه مدتیه همونطور که گفتی خیلی دیر به دیر اپ میشه این دومیه به نظر خوب میاد.راستی جایی می شناسی سریال برنامه هایه mac داشنه باشه یه چند وقته دنباله سریال speed download 4.1.19 و quicktime pro 7 می گردم

soroushhp3
30-12-2007, 10:02
سلام دوست عزیز

پیشنهاد:

soroushhp3
30-12-2007, 10:02
سلام دوست عزیز

پیشنهاد:

RezaTayebiJ
30-12-2007, 11:27
الان اینی که تو خود سایت اپل هست رو اگه بخریم چی ؟؟
این ورژنش چنده ؟
آنلاک می شه ؟؟

ورژن ۱.۱.۲ هست. بله... آنلاک می شه.

RezaTayebiJ
30-12-2007, 12:01
برخی از امکانات اضافه شده به نسخه ی ۱.۱.۳
- جابجایی آیکون نرم افزارها
- فرستادن SMS به چند نفر
- شناسایی محل قرارگیری دارنده ی آی فون در Google Maps
- اضافه کردن BookMark های سافاری به صفحه ی Home

فعلا اضافه شدن این امکانات مشخص شده... تا زمان معرفی رسمی آپدیت باید صبر کرد.

mhf_1411
30-12-2007, 15:58
رضا جان اگه یه نفر ایرانس نداشته باشه چه جوری با ایفون به اینترنت وصل شه اگر wieless هم نداشته باشه

اگه میشه یه توضیحی بدی ممنون میشم

poria_mc
30-12-2007, 16:00
دمت گرم رضا جان خبر خوبی بود
ممنون

poria_mc
30-12-2007, 16:03
رضا جان اگه یه نفر ایرانس نداشته باشه چه جوری با ایفون به اینترنت وصل شه اگر wieless هم نداشته باشه

فکر کنم یا باید صبر کنی تا GPRS همراه اول راه بیفته یا وایرلس تهیه کنی یا کاری که اکثر دوستان تهرانی میکنند بکنی:31: ((باید بری پایتخت اونجا وایرلس مجانی:27::21: میدن))

RezaTayebiJ
30-12-2007, 17:35

راه دیگه ای نیست .... البته GPRS مخابرات قراره بهمن امسال را بیقته (اگه راست بگن)...

mhf_1411
30-12-2007, 23:42
[quote=RezaTayebiJ;1945709]راه دیگه ای نیست .... البته GPRS مخابرات قراره بهمن امسال را بیقته (اگه راست بگن)...[/quote
امرا رضا جان
قرار بود تا شهریور امسال mms بیاد الان دی ماه ......................

من منظور شما رو از وایرلس نمی فهمم
چون انواع مختلف داره
میشه ادم نوت بوک داشته باشه که وایرلس لن داشته باشه بعد ایفون رو به اون بشناسونه وبعد از طریق pc به اینترنت وصل شیم تو ایفون کار کنیم
یا وایرلس که فقط تو تهارنه که همون با مودم هستش (برای کامپیوتر)

poria_mc
31-12-2007, 12:20
ودستان یه سوال داشتم
میخواستم ببینم کسایی که ایفون خریدن با موندن اثر انگشت رو صفحش مشکلی ندارند؟
(اصلا اثر انگشت روش میمونه یا نه؟)

RezaTayebiJ
31-12-2007, 15:03
[quote=RezaTayebiJ;1945709]راه دیگه ای نیست .... البته GPRS مخابرات قراره بهمن امسال را بیقته (اگه راست بگن)...[/quote
امرا رضا جان
قرار بود تا شهریور امسال mms بیاد الان دی ماه ......................

من منظور شما رو از وایرلس نمی فهمم
چون انواع مختلف داره
میشه ادم نوت بوک داشته باشه که وایرلس لن داشته باشه بعد ایفون رو به اون بشناسونه وبعد از طریق pc به اینترنت وصل شیم تو ایفون کار کنیم
یا وایرلس که فقط تو تهارنه که همون با مودم هستش (برای کامپیوتر)

درصورتیکه کامپیوتر شما قابلیت ارتباط بی سیم داشته باشه شما می تونی از وای فای آی فون استفاده کنی.
ضمنا اگه اطراف محل سکونتون ISP باشه شما می تونین از ISP اکانت وایرلس بگیرین و تا محدوده ی چند کیلومتری ISP از وای فای آی فون استفاده کنین .... .

RezaTayebiJ
31-12-2007, 15:06
ودستان یه سوال داشتم
میخواستم ببینم کسایی که ایفون خریدن با موندن اثر انگشت رو صفحش مشکلی ندارند؟
(اصلا اثر انگشت روش میمونه یا نه؟)

جنس صقحه نمایش آی فون برخلاف دیگر صفحه های لمسی موبایل ها ، شیشه هست. به همین خاطر به راحتی و با پارچه می شه تمیزش کرد.
من به شخصه از دستمال کاغذی استفاده می کنم. :27:

mehran_p
31-12-2007, 20:10
دوستان ...
یعنی اگه یکی برام از خود امریکا ایفون رو بخره و برام بیاره مشکلی برای انلاک کردنش پیش نمیاد ؟

RezaTayebiJ
31-12-2007, 21:49
دوستان ...
یعنی اگه یکی برام از خود امریکا ایفون رو بخره و برام بیاره مشکلی برای انلاک کردنش پیش نمیاد ؟

اگه درست آنلاک بشه خیر خیر، مشکلی پیش نمی یاد.

RezaTayebiJ
31-12-2007, 22:06
برای دیدن برخی از امکانات اضافه شده به نسخه ی۱.۱.۳ آی فون می تونید ویدیوی زیر رو دانلود کنید. (حجم ۱۴ مگابایت)

Highbury
01-01-2008, 08:21
خیلی وقته به این تاتپیک نیومدم مثل اینکه ایفون هم سر وسامان گرفته :31:
چند تا سوال داشتم:46:
1-مشکل بلوتوث حل شد؟؟؟
2-هندسفری گوشی دو تیکه هستش؟؟؟؟
3-کیفیت و بلندی صدای هندسفری نسبت به سری واکمن چطوره؟باسش از واکمن کمتره یا بیشتر؟
توی یه ریویو خوندم که امکان جستجو توی دفتر تلفن نداره آیا درسته؟نمیشه توی دفتر تلفن سرچ کرد؟
4-هشدار داره ؟اگه نداره برنامه ای براش هست؟
5-منشی داره؟اگه نداره براش برنامه هست؟
6-اگه بعد از 400 بار شارژ باتری تمام بشه انوقت باتری از کجا گیر بیاریم به چه قیمت؟
7-میگن ملودی های تماس محدوده و نمیشه موزیک خاصی رو برای صدای زنگ گذاشت
8-نوشتن اس ام اس راحته؟یعنی اگر هم توی ماشین باشی و با دست کار کنی اشتباهی تایپ نمیشه؟
9-مثلا من میخوام به 10 نفر پیام بفرستم میشه از توی لیست دفتر تلفن جلوی اسم 10 نفر تیک گذاشت یا اینکه باید دونه دونه اد کرد؟
10-مثل اینکه دوباره گرون شده قیمتش چنده؟8 گیگ
11-شارژ این گوشی با استفاده ی معمولی چقدره؟

D o l f i n
01-01-2008, 11:20
1-مشکل بلوتوث حل شد؟؟؟
3-کیفیت و بلندی صدای هندسفری نسبت به سری واکمن چطوره؟باسش از واکمن کمتره یا بیشتر؟
توی یه ریویو خوندم که امکان جستجو توی دفتر تلفن نداره آیا درسته؟نمیشه توی دفتر تلفن سرچ کرد؟
6-اگه بعد از 400 بار شارژ باتری تمام بشه انوقت باتری از کجا گیر بیاریم به چه قیمت؟
8-نوشتن اس ام اس راحته؟یعنی اگر هم توی ماشین باشی و با دست کار کنی اشتباهی تایپ نمیشه؟
9-مثلا من میخوام به 10 نفر پیام بفرستم میشه از توی لیست دفتر تلفن جلوی اسم 10 نفر تیک گذاشت یا اینکه باید دونه دونه اد کرد؟
حالا آقا رضا مياد كامل برات ميگه ولي من اونايي رو كه ميدونم ميگم با اجازه
1: هنوز حل نشده
2:خير
3:يه كيفيت بينظير و بلند طوري كه شما يه آهنگ با كيفيت رو نمي توني با تمام ولوم گوش بدي ميتركي - باسش از واكمن كمتره مگاباس خودشه در ضمن كيفيت صدا با آپديت هم بهتر و بهتر ميشه
4:داره
5:نداره
6:من مطمئنم كمتر كسي ميرسه گوشي رو 400 بار شار‍ژ كنه حتما تا اونموقع ميفروشدش جواب كامل رو دوستان اگه بدونن ميگن
7:با نرم افزارهايي كه براش اومده ميشه اهنگ زنگ هم گذاشت
8:آره راحته البته به نظر من
9: وقت فرستادن شا ميتوني افرادي رو كه مي خواي به ليست اضافه كني البته من هنوز اپديت نكردم ببينم چطوريه ولي از عكسي كه آقا رضا گذاشته بود ميشه فهميد همينجوريه
10: ديشب قيمت مشهد970 بوده اينو از پسر عموم كه از مشهد اومد پرسيدم
11: شارژ واقعا عاليه داره شما 100% هم رده اريكسونها بدون

Stream
01-01-2008, 11:59
از firmware 1.1.3 این امکان اضافه میشه.

یه برنامه هست که این قابلیت رو اضافه می کنه.

sadeghpa80
01-01-2008, 12:18
دوستان يه راهنمايي مي خوام . يه بنده خدايي يه i-Phone كار كرده داره ميگه در حد آكبنده .
حالا من چه جوري از سالم بودنش مطمئن بشم .
آيا راهي براي تستش هست ؟؟؟
بعد از كجا بفهمم آنلاك شده ؟؟؟
ميشه كامل منو راهنمايي كنيد . ممنون ميشم

rkhatibi
01-01-2008, 14:34
اگه بعد از 400 بار شارژ باتری تمام بشه انوقت باتری از کجا گیر بیاریم به چه قیمت؟

منم اینو اضافه کنم که شما اگر فیلم راهنما رو ببینید، میتونید با بردن انگشتتون روی الفبایی که بصورت عمودی
سمت راست صفحه contacts قرار داره، اول اسم فرد مورد نظر رو سرچ کنید... دیکه آدم چند نفر میتونه داشته
باشه که اول اسمشون یکی باشه! گشتن تو اون چندتا هم با توجه به راحتی کار با آی فون کاری نداره! البته این نظر
من بود... :46:

در مورد شارژ هم مث اینکه قیمت باتریش 85 دلاره اما نمیدومم از کجا باید تهیه بشه...
اما با توجه به شارژ نگه داشتن آی فون که واقعا فوق العاده ست، اگر دو روز یه بار شارژ کنید میشه 400X2 روز...
دوسال و خورده ای... فکر میکنم کافی باشه! عمر مفید یه باتری تقریبا همینقدره دیگه! :20:

موفق باشید.. :11:

RezaTayebiJ
01-01-2008, 15:20
1-مشکل بلوتوث حل شد؟؟؟

جواب ها رو بچه ها دادن. من فقط به چند مورد اشاره می کنم:
۵- منشی داره. امکانی بنام Visual Voicemail که اتفاقا خیلی خوب و مفید هست اما بر روی گوشی های آنلاک شده باید فعال بشه. ضمنا این تکنولوژی آی فون وابسته به اپراتور هست.
۶. عمر مفید باطری اینقدره... جاهایی مثل پاساژ پایتخیت که باطری iPod رو هم تعویض می کنن ...
۷. نرم افزارهایی برای این کار ارائه شدن. ضمنا اگه گوشی به ۱.۱.۲ آپگرید شده باشه شما می تونی هر ترانه ای رو روی کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای میکس موسیقی مانند GarageBand به زنگ آی فون تبدیل کنی و از طریق iTunes به زنگ تبدیل کنی.
۸. من یه خورده هنگام حرکت (خصوصا تو ماشین) با کیبورد آی فون مشکل دارم.
۹. نرم افزارهایی برای این کار ارائه شدن. ضمنا این امکان به آپگرید ۱.۱.۳ اضافه شده.

RezaTayebiJ
01-01-2008, 15:30
دوستان يه راهنمايي مي خوام . يه بنده خدايي يه i-Phone كار كرده داره ميگه در حد آكبنده .
حالا من چه جوري از سالم بودنش مطمئن بشم .
آيا راهي براي تستش هست ؟؟؟
بعد از كجا بفهمم آنلاك شده ؟؟؟
ميشه كامل منو راهنمايي كنيد . ممنون ميشم

اگه با گوشی بشه تماس گرفت یعنی آنلاکه!
برای تست گوشی:
۱. با گوشی به اینترنت وصل شده و مطمئن شو که Safari وب براسور آی فون کار می کنه.
۲. مطمئن شو می شه باهاش SMS فرستاد!
۳. با ایرانسل کار کنه ...

البته اگه گوشی هرکدوم از این ایرادات رو که داشته باشی نرم افزاری قابل حل هستن....

mehran_p
01-01-2008, 16:57
اگه درست آنلاک بشه خیر خیر، مشکلی پیش نمی یاد.

ممنون دوست عزیز
آخه من از هرکی می پرسم می گه این جدیدا bootlouder 4.6 دارن که نمی شه انلاک کرد !
اگه bootlouder 4.6 داشته باشن هم می شه انلاک کرد ؟
مرسی

sadeghpa80
01-01-2008, 20:07
اگه با گوشی بشه تماس گرفت یعنی آنلاکه!
برای تست گوشی:
۱. با گوشی به اینترنت وصل شده و مطمئن شو که Safari وب براسور آی فون کار می کنه.
۲. مطمئن شو می شه باهاش SMS فرستاد!
۳. با ایرانسل کار کنه ...

البته اگه گوشی هرکدوم از این ایرادات رو که داشته باشی نرم افزاری قابل حل هستن....
ممنون RezaTayebiJ جان
حالا فرقي نمي كنه ورژنش چند باشه ؟؟؟
حالا اگه ورژنش پايين بود چه جوري ميشه آپديتش كرد ؟؟؟ سخته ؟؟؟
ممنونتم

Highbury
01-01-2008, 23:26
خیلی ممنون از توضحات دلفین و اقا رضا ر خطیبی
چرا انقدر گرون شده دم این رضا گرم که خیلی ارزون خرید
راستی من امروز توی یه سایت دیدم که مشکل فیملبرداریش داره حل میشه
و با نصب نرم افزار با کیفیت 2 میگ فیلم میگیره به خدا راست میگم اونجا نوشته بود 2 مگابایت میدونید یعنی چی یعنی آخر فیلمبرداری

mhf_1411
02-01-2008, 01:36
و با نصب نرم افزار با کیفیت 2 میگ فیلم میگیره به خدا راست میگم اونجا نوشته بود 2 مگابایت میدونید یعنی چی یعنی آخر فیلمبرداری

خسته نباشی

sadeghpa80
02-01-2008, 10:25
آقا رضا من امروز مي خوام برم اون i-Phone كه گفتم .
ميشه يه لطف ديگه هم در حق من كني بگي محتويات داخل كارتن گوشي چي بايد باشه ؟؟؟
ممنون

RezaTayebiJ
02-01-2008, 15:29
ممنون دوست عزیز
آخه من از هرکی می پرسم می گه این جدیدا bootlouder 4.6 دارن که نمی شه انلاک کرد !
اگه bootlouder 4.6 داشته باشن هم می شه انلاک کرد ؟
مرسی

اپل مدتیه که BootLoader آی فون ها رو آپدیت کرده. راه مناسبی برای آنلاک کردن این آی فون ها ((هنوز)) پیدا نشده اما قطعا بزودی راه حلی پیدا خواهد شد.

RezaTayebiJ
02-01-2008, 15:32
ممنون RezaTayebiJ جان
حالا فرقي نمي كنه ورژنش چند باشه ؟؟؟
حالا اگه ورژنش پايين بود چه جوري ميشه آپديتش كرد ؟؟؟ سخته ؟؟؟
ممنونتم

تفاوت سخت افزاری ای بین گوشی ها نیست... اگه ورژن گوشی ای که می گیری پایین تر از ۱.۱.۱ باشه آپدیتش یه ذره سخت می شه و بهتره کسی که وارد هست گوشی رو آپدیت کنه. اما ۱.۱.۱ به ۱.۱.۲ چندان سخت نیست.

RezaTayebiJ
02-01-2008, 15:33

آره. گروه های مختلفی دارن روی ضبط ویدیوی آی فون کار می کنن...

RezaTayebiJ
02-01-2008, 15:35
آقا رضا من امروز مي خوام برم اون i-Phone كه گفتم .
ميشه يه لطف ديگه هم در حق من كني بگي محتويات داخل كارتن گوشي چي بايد باشه ؟؟؟
ممنون

مبارکه. :40:

خود گوشی!
هدست.
دفترچه ی وارانتی
دفترچه ی راهنمای خیلی کوچیک کار با تکنولوژی مولتی تاچ
سیم USB
Dock
آداپتور
همین!

b_e_h_dad2
02-01-2008, 20:19
بهداد جان ببخشید دیر شد.
برنامه رو تست کردم مشکلی نداشت. البته برنامه ی سنگینی بود و خیلی CPU خور... یه برنامه ی دیگه upload کردم که خیلی سبکت تر هست و فکر نمی کنم با این یکی مشکلی پیدا کنی. لینک دانلودش:

اگه مشکل داشتی حتما اطلاع بده. :11:

سلام رضا جان
آقا دستت درد نکنه بابت برنامه و شرمنده به خاطر دیر دیدن اون !!! از دادن پیغامتم ، تشکر !!!
این برنامه که بهم رو 4shared معرفی کردی رو نمیشه اجرا کرد . فزمتش باید exe باشه ولی چون نقطه توی اسم برنامه زیاد داره انو با فرمت 026 میشناسه و اجراش نمی کنه . خودم تبدیل به exe کردم ولی بازم نشد ... اگه لطف کنی یه تغییراتی توی اسمش بدی ممنونتم

rkhatibi
03-01-2008, 10:53
سلام رضا جان
آقا دستت درد نکنه بابت برنامه و شرمنده به خاطر دیر دیدن اون !!! از دادن پیغامتم ، تشکر !!!
این برنامه که بهم رو 4shared معرفی کردی رو نمیشه اجرا کرد . فزمتش باید exe باشه ولی چون نقطه توی اسم برنامه زیاد داره انو با فرمت 026 میشناسه و اجراش نمی کنه . خودم تبدیل به exe کردم ولی بازم نشد ... اگه لطف کنی یه تغییراتی توی اسمش بدی ممنونتم

دوست جان! فکر کنم سرور های آپلود فایل exe رو قبول نمیکنن! :13:
فایل rar ه! شما فرمتش رو بکن rar، درست میشه... :20:
آقا رضا دست شما درد نکنه... :10:

GiggleClub
03-01-2008, 12:33
جدیدن شنیدم که میگن آیفون تو یزد مشکل مخابراتی داره. یعنی زنگ می خوره ولی نمیشه زنگ زد...
کسی چیزی راحع به این موضوع شنیده یا براش پیش اومده....

RezaTayebiJ
03-01-2008, 15:16
جدیدن شنیدم که میگن آیفون تو یزد مشکل مخابراتی داره. یعنی زنگ می خوره ولی نمیشه زنگ زد...
کسی چیزی راحع به این موضوع شنیده یا براش پیش اومده....

در مورد یزد چیزی نشنیدم اما بعضی از دوستان آی فون هاشون مشکل زنگ خوردن داشت. این مشکل بخاطر آنلاک ناصحیح گوشی بود که بعد از اینکه گوشی ها رو دوباره (به شیوه ی مناسبی) آنلاک کردیم مشکلشون حل شد.

RezaTayebiJ
03-01-2008, 15:17
سلام رضا جان

نمی دونستم .... الان یه فکری براش می کنم.

RezaTayebiJ
03-01-2008, 15:18
دوست جان! فکر کنم سرور های آپلود فایل exe رو قبول نمیکنن! :13:
فایل rar ه! شما فرمتش رو بکن rar، درست میشه... :20:
آقا رضا دست شما درد نکنه... :10:

دست شما درد نکنه... بهداد جان اگه مشکلت حل نشد اطلاع بده تا یه نسخه ی دیگه ازش رو share کنم.

GiggleClub
03-01-2008, 21:26
اگه میشه تفاوتهای 1.1.1 نسبت به 1.0.2 و 1.1.2 نسبت به 1.1.1 رو بگین...ممنون

RezaTayebiJ
03-01-2008, 22:00
تو هر کدوم از آپدیت ها، امکانات جدیدی به سیستم عامل اضافه شده.
اولین نسخه ۱ بود. بعدش ۱.۰.۱ و ۱.۰.۲ ارائه شدن. این دو تا آپدیت بیشتر حالت امنیتی داشتن ... بعدش ۱.۱.۱ اومد که کلی امکانات و نرم افزارمانند ایجاد Shortcut و ... به سیستم عامل اضافه شد. بعد ۱.۱.۲ اومد که مهمترین تغییرش اضافه شدن کیبور زبان های مختلف و ... بود. تا چند روز (یا هفته ) ی دیگه هم ۱.۱.۳ خواهد آمد که اون هم شامل امکانات جدیدی مانند SMS Forwarding ، امکان کپی و پیست متن و ... خواهد بود.
توجه داشته باش شما سیستم عامل گوشیت هر ورژنی که باشه قابلیت ارتقاش وجود داره.

GiggleClub
04-01-2008, 11:04
ممنون رضا جان بابت جوابت...ولی اگه میشه کامل تر بنویس یا یه لینک بده.
شرمنده

RezaTayebiJ
04-01-2008, 14:40
ممنون رضا جان بابت جوابت...ولی اگه میشه کامل تر بنویس یا یه لینک بده.
شرمنده

راستش بخوای لینکی پیدا نکردم که تفاوت ها رو کامل شرح داده باشه. همونطوری که گفتم شما هر فریم وری که گوشیت باشه از طریق نرم افزاری می شه آپگریدش کرد. آپگرید نرم افزاری استراژدی اپل از روز اول تولید آی فون بوده. حالا من یه توضیح کامل تری می دم:

۱: اولین ورژن ارائه شده برای iphone . بعضی از کاربران مشکلاتی رو با اینترنت و سافاری داشتن.
۱.۰.۱ : مهمترین تغییر حل مشکلات مربوط به اینترنت آی فون بوده.
۱.۰.۲ : اضافه شدن امکانات کوچیک مانند اضافه شدن امکانات بیشتر مدیا پلیر آی فون. بعضی از کاربران از کیفیت پایین صدای اسپیکر ناراضی بودن.
۱.۱.۱ : مهمترین آپگرید سیستم عامل آی فون.
- افزایش کیفیت و بلندی صدای اسپکر (کاملا از طریق نرم افزاری)
- اضافه شدن نرم افزار iTunes Music Store برای خرید و برداشت موسیقی بصورت آنلاین
- اضافه شدن امکان ایجاد Shortcut
و ...
۱.۱.۲ : آخرین آپگرید سیستم عامل آی فون تا به امروز
- افزایش سرعت سیستم عامل و نرم افزارها
- کنترل پخش موسیقی از طریق دکمه ی Home روی گوشی
- امکانات جدیدی برای کنترل بهتر دفتر تلفن گوشی
و ... .

آپگرید از ۱.۱.۱ به ۱.۱.۲ چندان پیچیده نیست و خود شما می تونی این کار رو انجام بدی اما آپگرید از ۱ و ۱.۰.۱ و ۱.۰.۲ به ۱.۱.۲ کار چندان ساده ای نیست . البته شما می تونی رو کمک ما حساب کنی.

GiggleClub
06-01-2008, 17:00
خیلی گشتم تا یه مقاله خوب راجه به آنلاک کردن آیفون ورژن 1.1.1 پیدا کردم. بعد هم ترجمه کردم گذاشتم واسه دانلود... امیدوارم به درد دوستان بخوره. خیلی کامله، همه مراحل با عکس هست و خیلی راحت می تونید انجام بدین:
حجم: 3.6 مگابایت
فرمت: PDF

آقا رضا اگه میشه شما هم آموزش 1.1.2 رو بذارین. ممنون

rkhatibi
07-01-2008, 20:39
دوست عزیز دست شما درد نکنه! :20:

دوستان تبریــــــــــــک! :27:

با رویکرد شدید کاربران به بازی های موبایلی، بازی های پلی استیشن برای گوشی آیفون طراحی شده است.
به گزارش بخش خبر تراشه از موبنا، تلفن همراه آیفون از نظر نرم افزارهای شخص ثالث بازی کمبودی ندارد.
بازی های NES، بازی های کارتی، پازل و غیره انواع بازی هایی است که با تلفن همراه آیفون سازگاری دارد.
نرم افزار psx4iPhone اخیرا برای گوشی آیفون طراحی شده که این نوع گوشی را به یک پلی استیشن قابل حمل (PSP) با کنترل کننده های لمسی تبدیل می کند.
کاربران باید به بخش نرم افزار نصب مراجعه کرده و psx4iPhone را پیدا کنند.
کاربران باید ابتدا پروتکل شبکه را که به طور رایگان در برنامه نصب موجود است، پیدا و سپس PlayStation ROM را در گوشی نصب کنند.
پیش بنی می شود که کاربران علاقه مند به بازی های تلفن همراه از بازی های پلی استیشن در گوشی آیفون استقبال گسترده ای کنند.

به نقل از کلیک (ضمیمه روزنامه جام جم)

rkhatibi
07-01-2008, 20:48
دانلود PSX4iPhone

فیلم بازی Wild Arm 2 با آی فون یا استفاده از همین نرم افزار:

دوستان لطفا دانلود کنید و یه تست بکنید... حجمشم کمه.. حدود 600 کیلوبایت..
من که کلی ذوقیدم! نمیدونستم... :27:

rkhatibi
07-01-2008, 20:49
دانلود PSX4iPhone

فیلم بازی Wild Arm 2 با آی فون یا استفاده از همین نرم افزار:

دوستان لطفا دانلود کنید و یه تست بکنید... حجمشم کمه.. حدود 600 کیلوبایت..
من که کلی ذوقیدم! نمیدونستم... :27:

GiggleClub
08-01-2008, 21:24
خبر ها و عکس هایی از WM7 پخش شده که واقعا فوق العادس...خیلی از چیزا از آیفون کپی شده. در ضمن روش آنلاکش فوق العادس حتی از Slide هم باحالتره.
فقط حیف که زود تر تز 2009 نمی آد
برای دیدن گالری تصاویر برید به آدرس زیر:

RezaTayebiJ
08-01-2008, 21:54
خیلی گشتم تا یه مقاله خوب راجه به آنلاک کردن آیفون ورژن 1.1.1 پیدا کردم. بعد هم ترجمه کردم گذاشتم واسه دانلود... امیدوارم به درد دوستان بخوره. خیلی کامله، همه مراحل با عکس هست و خیلی راحت می تونید انجام بدین:
حجم: 3.6 مگابایت
فرمت: PDF

آقا رضا اگه میشه شما هم آموزش 1.1.2 رو بذارین. ممنون

دست شما درد نکنه. :11:
چشم. حتما.

RezaTayebiJ
08-01-2008, 21:59
دوست عزیز دست شما درد نکنه! :20:

دوستان تبریــــــــــــک! :27:

ممنون دوست عزیز
شبیه سازی بازی های پلی استیشن برای آی فون هنوز یه مقداری نقص داره که قول دادن به زودی برطرفشون کنن.
اما نسخه ی جدید ارائه شده ی شبیه سازی نینتندو بسیار جالب هست.
بازم ممنون بابت خبر.

RezaTayebiJ
08-01-2008, 22:09
خبر ها و عکس هایی از WM7 پخش شده که واقعا فوق العادس...خیلی از چیزا از آیفون کپی شده. در ضمن روش آنلاکش فوق العادس حتی از Slide هم باحالتره.
فقط حیف که زود تر تز 2009 نمی آد
برای دیدن گالری تصاویر برید به آدرس زیر:

چه خبر خوبی. هرچه قدر رقابت بیشتر بشه به نفع مشتری هست .... تا زمان ارائش قطعا سیستم عامل آی فون هم پیشرفت های زیادی خواهد کرد.
عکس ها جالب هستن و ظاهر سیستم عامل خیلی بهتر از ویندوز موبایل فعلی هست. حالا خدا کنه امنیت و کاراییش رو هم بهبود ببخشن و نذارن مثل ویستا به فلاکت و بیچارگی برسه...
کپی برداری از محصولات اپل از شگردهای قدیمی مایکروسافت بوده و خواهد بود. نمونش ویندوز PC هست که از اولین ورژنش گرفته تا همین ویستا کپی ناقص مک اپل بوده.

Anathema&sin
10-01-2008, 13:43
سلام به همه ...خوبی رضا جان؟
من یه 2 هفته ای تهران نبودم ...........
1.1.3 اومد بلاخره؟

RezaTayebiJ
10-01-2008, 14:47
سلام به همه ...خوبی رضا جان؟
من یه 2 هفته ای تهران نبودم ...........
1.1.3 اومد بلاخره؟

نه هنوز. احتمالا ۵ روز دیگه (تو جشنواره ی مک ورلد اپل) معرفی خواهد شد.

Anathema&sin
10-01-2008, 15:02
آهان...ممنون رضا

RezaTayebiJ
12-01-2008, 11:58
سلام دوستان
تنها سه روز و نه ساعت دیگه به آغاز MacWorld 2008 مونده.

این جشنواره هر ساله توسط شرکت اپل انجام می شه و کاربران محصولات اپل (در صدر همه سیستم عامل مک او اس) رو دور هم جمع می کنه.
یه تفاوت اساسی بین طرفداران شرکت اپل با طرفداران شرکت های دیگه هست. اونها واقعا عاشق این شرکت هستن. موفقیت اپل رو موفقیت خودشون می دونن! اپل رو دوست دارن چون نماد استیل متفاوتی از زندگی هست. سادگی ، تفاوت ، هنر.

سی میلیون کاربر سیستم عامل مک او اس بی صبرانه منتظر صحبت های استیو جابز و معرفی محصولات جدید در آغاز MacWorld هستن. iPhone جدید؟ NoteBook جدید؟ سیستم عامل بعدی؟
عجیب ترین کنفرانس MacWorld سال گذشته بود. در ابتدای کنفرانس در حالیکه منتظر معرفی امکانات سیستم عامل جدید بودم ، استیو جابز گفت امروز نمی خوام راجب سیستم عامل صحبت کنم... کنفرانس پارسال ، کنفرانس iPhone بود و شاید جذاب ترین MacWorld سال های اخیر.
لینک چند تا از ویدیوهای کنفرانس. واقعا ارزش دیدن رو دارن:

به شخصه منتظر یه نوت بوک جدید هستم. امیدوارم خبرهای خوبی در مورد آپدیت جدید سیستم عامل iPhone هم بشنویم.

RezaTayebiJ
12-01-2008, 13:26
چند تا ترانه ی دوست داشتنی برای روزهایی که سرما باعث خونه نشین شدنمون شده!

Song: Our Song
Artist: Taylor Swift
Size: 5Mb

Song: Don`t Shoot Me Santa
Artist: The Killers
Size: 5.7Mb

Song: Apologize
Artist: Timbaland Feat. One Republic
Size: 4.2Mb

Song: Hey There Delilah
Artist: Plain White T's
Size: 2.3Mb

- در روزهای تاسوعا و عاشورا برای احترام به دوستان این پست رو حذف (ویرایش) خواهم کرد -

ali_saeedi
12-01-2008, 14:48
وای الان اینقدر منتظر ببینم تو جشنواره چی میشه فقط رضا جان هر اطلاعتی راجع به جشنواره به دستت رسید بگی

RezaTayebiJ
12-01-2008, 15:14
وای الان اینقدر منتظر ببینم تو جشنواره چی میشه فقط رضا جان هر اطلاعتی راجع به جشنواره به دستت رسید بگی

حتما ... بعد از جشنواره پادکست جدید رو هم با حجم کم برای دانلود آماده می کنیم...

rkhatibi
12-01-2008, 17:19
Wow! :26:
مرســــــــــــــــــــــ ـــــی رضا جان! همه اش میگشتم ببینم خبری از این جشنواره هست! که دیدم شما اطلاع دادی...
دستت درست... :11:
فقط دوستمون راست میگه بی خبرمون نذار... :46:

استیـــــــو ببینیم چیکار میکنیا... تخته گاز برو جلو! :33: (:31:)

MTNIrancell
12-01-2008, 18:53
انشا ا... با شروع جشنواره هواپیمای حاوی بار هم به اهواز برسه.

آخه الان 1 هفته است که گوشیم رو برای رضا با هواپیما فرستادم و به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی همینجوری لنگ در هوا موندم.

التماس دعا

خدایا iPhone

amonesary
12-01-2008, 18:58
بابا تورو خدا يكي حجم اين ويدئويي كه تو صفحه 11 يا 12 بود رو كمش بكنه بتونيم دانلودش كنيم خدا پدر مادرشو بيامرزه آخه يكي نيس بهشون بگه فيلمو كه با رزولوشن 840*480 نميذارن
فقط كيفيتو نابود نكنيد كه نشه ديد

MTNIrancell
12-01-2008, 19:04
--------------

RezaTayebiJ
12-01-2008, 22:05
انشا ا... با شروع جشنواره هواپیمای حاوی بار هم به اهواز برسه.

آخه الان 1 هفته است که گوشیم رو برای رضا با هواپیما فرستادم و به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی همینجوری لنگ در هوا موندم.

التماس دعا

خدایا iPhone

خدا کنه... این سرما کار و زندگی همه رو تعطیل کرده.

RezaTayebiJ
12-01-2008, 22:10
بابا تورو خدا يكي حجم اين ويدئويي كه تو صفحه 11 يا 12 بود رو كمش بكنه بتونيم دانلودش كنيم خدا پدر مادرشو بيامرزه آخه يكي نيس بهشون بگه فيلمو كه با رزولوشن 840*480 نميذارن
فقط كيفيتو نابود نكنيد كه نشه ديد

شاهین یه بار حجمش رو کم کرده بود و کذاشته بودش برای دانلود:

RezaTayebiJ
12-01-2008, 22:11
Wow! :26:
مرســــــــــــــــــــــ ـــــی رضا جان! همه اش میگشتم ببینم خبری از این جشنواره هست! که دیدم شما اطلاع دادی...
دستت درست... :11:
فقط دوستمون راست میگه بی خبرمون نذار... :46:

استیـــــــو ببینیم چیکار میکنیا... تخته گاز برو جلو! :33: (:31:)

چاکریم :31:
چشم. حتما.

SAND MAN
13-01-2008, 10:40
salam baradare man mikhad ye iphone bekhare mikhad bedune ba koliyeye narmafzarhaye unlock shode ke roosh nasb shode alan cheghad pash dar miyad (va hatolmaghdour kharid az ye jaye motabar)

RezaTayebiJ
13-01-2008, 14:56
salam baradare man mikhad ye iphone bekhare mikhad bedune ba koliyeye narmafzarhaye unlock shode ke roosh nasb shode alan cheghad pash dar miyad (va hatolmaghdour kharid az ye jaye motabar)

سلام
حدود ۸۰۰ هزار تومن!
شما می تونی یه iPhone با قیمت خیلی پایین تری بگیری و بعدا خودت (یا ما) نرم افزارها رو نصب کنی.

RezaTayebiJ
13-01-2008, 15:19
MacWorld 2008

تنها دو روز دیگه

محل برگزاری کنفرانس استیو جابز (سخنگوی اپل)

MTNIrancell
14-01-2008, 09:10
حاج رضا فکر کنم پروازها انجام شده.

Stream
14-01-2008, 11:37
خب صندلی ما شماره چنده ؟ :دی

RezaTayebiJ
14-01-2008, 12:41
حاج رضا فکر کنم پروازها انجام شده.

امروز می رم فرودگاه. :11:

RezaTayebiJ
14-01-2008, 12:49
خب صندلی ما شماره چنده ؟ :دی
شما هرجا خواستی ما برات صندلی جور می کنیم.... ردیف اول خوبه ؟:31:

کنفرانس MacWorld فردا حوالی ساعت ۸ شب به وقت ایران آغاز می شه... گزارش دقیقه به دقیقه ی کنفرانس بطور زنده در همین تاپیک!

RezaTayebiJ
14-01-2008, 15:20
سلام دوستان
کنفرانس MacWorld حوالی ساعت ۸:۲۰ فردا شب آغاز خواهد شد. در این کنفرانس (که احتمالا حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید) شرکت اپل محصولاتی رو که به زودی وارد بازار خواهد کرد رو معرفی می کنه. در این کنفرانس هر ساله معمولا اتفاقات جالبی می افته و محصولات متفاوتی عرضه می شن. سال گذشته در MacWorld 2007 بود که iPhone برای اولین بار به جهانیان نمایش داده شد.
امسال پیش بینی هایی در مورد تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری iPhone ، معرفی نسل جدیدی از لپ تاپ و ... شده.
شما می تونین گزارش زنده ی کنفرانس رو از وبلاگ زیر (به زبان فارسی) دنبال کنید:

این وبلاگ کارش رو از ساعت ۸:۱۵ فردا شب آغاز کرده و دقیقه به دقیقه آپدیت خواهد شد. نیازی به refresh کردن صفحه ی وبگر هم نیست.
ضمنا شما هم می تونین نظراتتون رو از طریق comment اعلام کنین. این نظرات در همون لحظه به وبلاگ اضافه خواهند شد تا شما هم بتونین هنگام معرفی محصولات جدید نظرتون رو اعلام کنین.

D o l f i n
14-01-2008, 16:45
محشره این آقا رضا واقعا زحمت میکشه دمت گرم خسته نباشی

rkhatibi
14-01-2008, 17:49
:18:
رضا جان دمت جیــــــــــــــــــــز!
دیگه نمیدونم چی بگم... فقط اینکه کار فوق العاده ای ه!
واقعـــــــــا حال دادی... :10:

RezaTayebiJ
14-01-2008, 22:29
ممنون بچه ها ... امیدوارم MacWorld خوبی باشه...

RezaTayebiJ
14-01-2008, 23:28
اپل صقحه ی اول سایتش رو آپلود کرد:

یه چیزی توی هوا هست
حالا منظور اپل چی هست فردا شب معلوم می شه. بعضی ها می گن لپ تاپ خیلی خیلی باریک ، بعضی ها می گن iPhone .... .
ضمنا تصاویر آرشیوی (کنفرانس بصورت زنده پخش نخواهد شد) کنفرانس پنج شش ساعت بعد از اتمام کنفرانس روی سایت اپل قرار می گیرن.
با توجه به کیفیت ویدیو، برای تماشا ، حداقل نیازمند یه اینترنت ADSL 512K هستین. سعی می کنم تصاویر رو یه جوری ضبط کنم و برای دانلود توی تاپیک بذارم. ضمنا فراموش نکنید می تونید گزارش زنده ی کنفرانس (به همراه عکس) رو از وبلاگ زیر دنبال کنید:

sadeghpa80
15-01-2008, 10:51
ایول ایول داش رضا رو ایول :33:ایول ایول داش رضا رو ایول :33:

big_khan0064
15-01-2008, 17:06
اقا این مشکل فیلمبرداری حل شده نه؟محدودیت زمانی داره فیلم برداریش؟اونوقت با چه فریم در ثانیه ایی فیلم رکورد میکنه؟

soroushhp3
16-01-2008, 22:09
اپل صقحه ی اول سایتش رو آپلود کرد:

یه چیزی توی هوا هست
حالا منظور اپل چی هست فردا شب معلوم می شه. بعضی ها می گن لپ تاپ خیلی خیلی باریک ، بعضی ها می گن iPhone .... .
ضمنا تصاویر آرشیوی (کنفرانس بصورت زنده پخش نخواهد شد) کنفرانس پنج شش ساعت بعد از اتمام کنفرانس روی سایت اپل قرار می گیرن.
با توجه به کیفیت ویدیو، برای تماشا ، حداقل نیازمند یه اینترنت ADSL 512K هستین. سعی می کنم تصاویر رو یه جوری ضبط کنم و برای دانلود توی تاپیک بذارم. ضمنا فراموش نکنید می تونید گزارش زنده ی کنفرانس (به همراه عکس) رو از وبلاگ زیر دنبال کنید:

رضا macbook air رو دیدی؟:18::18::18:
i'm speechless :27: 

MTNIrancell
18-01-2008, 10:36
برای من ایمیلش اومد.
آخر باریکه.

iman_s
19-01-2008, 00:51
رضا چند تا تاپیک زده بود و میخواست نتیجه کنفرانس رو اولین نفر بزاره.الان درپیت ترین سایتها و وبلاگها گذاشتند ولی رضا پیداش نیست.
دارم نگرانش میشم

SAEED_BARCELONA
19-01-2008, 02:16
آقایون کسی نمیدونه ورژن Gsm آیفون کی میاد؟ مردیم.

p 3 0 world
20-01-2008, 15:29
سلام دوستان
کسی نمی دونه آیفون الان تهران چنده

arman_linkin
20-01-2008, 20:47
سلام
آقا تو رو به خدا بگید iphone الان توی تهران چنده؟
من می خوام بگم برام از تهرون بفرستند!

Anathema&sin
20-01-2008, 23:23
بسته به ورژن از 650 تا 800 ...

b_e_h_dad2
21-01-2008, 02:36
سلام
آی فون الان به خاطر اینکه از گمرک ترخیص نمیشه و فعلا بهش گیر دادن ، توی بازار کمیاب شده که خوب اونایی هم که دارن الکی قیمت رو بردن بالا ... من پیشنهاد میکنم که فعلا نخرید تا بازار درست شه . من فکر میکنم نهایتا تا 2 هفته دیگه آی فون اروزن شه و برسه به همون 620 - 630 ... بالاخره اونایی که بارشون تو گمرکه به هر کلکی باشه ترخیصش میکنن .
در ضمن ورژن های مختلف آی فون نباید هیچ فرق قیمتی داشته باشن !!! ولی خوب بازار ایرانه دیگه !! شما الان اگه همون 650 تومنی رو هم بگیریم و فرض کنیم که پایین ترین ورژن باشه ، میتونید با دادن نهایتا 30 تومن به یه کسی که توی آی فون وارده ، اونو آپدیت کنی که حتیبرنامه هاش و شایدم ورژنش بالاتر از اون 800 تومنیه بشه !

Anathema&sin
21-01-2008, 10:03
بهداد جان بعید میدونم الان کسی زیر 100 تومن بگیره و ورژن آپ دیت کنه....
اگه جای ارزون سراغ داری به منم بگو؟

p 3 0 world
21-01-2008, 19:38
یه سوال در موردآیفون داشتم
من دبی قیمت کردم یه مدل آیفون داشتند که حدود 350 درهم (87تومن )اروزن تر می دادند تفاوت اون هم با بقیه این بود که گوشه ی سیم کارتی را که باید توش می ذاشتی به صورت مربعی می بریدی
یعنی باید یک مربع کوچک گوشه ی کارتت را ببری
من که خیلی تعجب کردم
حدس زدم که اینها آنلاک شده های سخت افزاری باشه
درست حدس زدم
راستی توی دبی ارزون تر از 750 تومن کسی نمی ده

Anathema&sin
21-01-2008, 19:47
عجیب بود....من که همچین چیزی نشنیده بودم تا حالا

از رضا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
21-01-2008, 21:32
راستی توی دبی ارزون تر از 750 تومن کسی نمی ده
750؟ دلم خوش بود میخواستم از دبی بگیرم گفتم اونجا ارزونتره!!!

D o l f i n
21-01-2008, 22:10
آیفون از اون معدود گوشی هایی هستش که قیمتش حالا حالا ها پایین نمیاد نهایت بشه 630 حالا 600 تومن

Dragon pc
22-01-2008, 01:34
قديمي ترين قفل شكن آيفون به صحنه بازگشت. 1.1.2 UNLOCK شد.!!!!!!:18::18::18::8:.

"George Hotz" جوانی که با نام مستعار "GeoHot" نزد دوستانش معروف شده است و یکی از اولین قفل شکن های دستگاه آی فون (iPhone) می باشد پس از مدت ها دوری مجدداً به این صحنه بازگشته است.

در جدیدترین مطلبی که GeoHot در وبلاگ شخصی خود نوشته او خبر شکستن قفل Firmware 1.1.2 و همچنین BootLoader 4.6 را برای آی فون اعلام کرده است. اما بهتر از این خبر، راهنمایی است که او برای افراد کاملاً مبتدی نوشته تا با استفاده از آن بتوانند BootLoader خود را به نسخه 3.9 تبدیل کرده و امکان اجرای AnySim را داشته باشند.

کاربرانی که قصد استفاده از این راهنما را دارند باید این مطلب را مدنظر داشته باشند که استفاده از روشهای قفل شکن مطرح شده همواره می تواند برای دستگاه شما "خطر ساز" باشند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع خبر: WinBeta.Net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (نقل از Engadget Mobile)

Dragon pc
22-01-2008, 01:59
يه سري هم به اين سايت بزنيد ببينيد چيزي ميفهميد يا نه من زياد چيزي دست گيرم نشد! :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dragon pc
22-01-2008, 03:02
وبلاگ شخصيشم پيدا كردم :31:. حتما ببينيد.

گفته 1.1.3 رو هم در آينده آنلاك ميكنه!:18::8:

rkhatibi
22-01-2008, 08:15
از رضا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

ظاهرا گرفتاره... میاد...
منم منتظرم از تغییرات آی فون خبر بده!
اما اینطور که بوش میاد تغییر زیادی نکرده... :13:

rkhatibi
22-01-2008, 08:18
دوستان میتونید به اینجا هم یه سری بزنید:

p 3 0 world
22-01-2008, 17:42
من آیفون را دیشب دبی قیمت کردم مرکز القبائل 300 درهم ارزونتر از بقیه ی جاها می داد
یعنی 2700 درهم

GiggleClub
22-01-2008, 17:57
به ریال چند میشه؟!

b_e_h_dad2
22-01-2008, 21:26
سلام بچه ها
خوب دیگه ورژن 1.1.3 هم اومد iTunes جدید 7.6 هم اومد ولی این آقا رضا نیومد !!! کجایی بابا این انجمنای آیفون که بدون تو لطفی نداره !! ... 1.1.3 اومدو من هنوز مشغول کلنجار رفتن با 1.1.1 هستم که بتونم باهاش به اینترنت وصل شم ! ولی انگار نمیشه و گویی گوشی در پاچه ام رفته !!

b_e_h_dad2
22-01-2008, 21:27
من برای استفاده از gprs رفتم ایرانسل خریدم برای آیفون
اما نمی تونم ازش استفاده کنم ! کنار آنتن علامت E میاد و توی توی APN هم mtnirancell رو وارد میکنم ولی هر جا بخوام برم میگه could not active EDGE !
دوستانی که اطلاعاتی دارن لطفا منو راهنمایی کنن
ممنون

(در کل نه میتونم از wifi نوت بوکم استفاده کنم نه از gprs !!)

BLACK-BLACK
22-01-2008, 21:37
کاشکی عیب هایی که این گوشی داره رو هم می نوشتی تا یه قضاوت درست بشه کرد عیب هایی که داره به نظر من غیر قابل گذشته نظرت چیه؟
بالاخره هر عیبی که داشته باشه به غنوان اولین گوشی اپل عالیه
ولی من هرچی فکر میکنم ها نمیفهمم این قفل ای فون یعنی چی یعنی چیشو قفل کردن؟

perjixen
22-01-2008, 22:59
اقا من که آیفون ندارم ! دلم برای این رضا جان تنگ شده!!!

p 3 0 world
24-01-2008, 00:52
به ریال چند میشه؟!
2700 را در 250 ضرب کن
675 تومن :40::40::11::11:

rainysky50
25-01-2008, 02:50
الان ایفون چه قیمته؟؟

iman_s
25-01-2008, 03:32
اقا من که آیفون ندارم ! دلم برای این رضا جان تنگ شده!!!

رضا جدیدا زده تو کار انجمن متفرقه
اگه کارش داری میتونی اونجا ببینیش
:31:

perjixen
25-01-2008, 12:35
آقا تو مک گفته شده از این به بعد آیفون ها تو iTunes مجانی آپدیت میشن! کسی تا حالا این ریسک رو کرده؟

p 3 0 world
25-01-2008, 21:17
من یه پست از رضا توی متفرقه دیدم
اینجا هنوز نیومده ؟

perjixen
25-01-2008, 21:29
رضا تو راه گیر کزده گویا بهمن اومده!

rkhatibi
25-01-2008, 21:35
گویا خیلی ها منتظر آقا رضا هستن... اما... :3:
کوشی رضا جان؟! :19:

iman_s
26-01-2008, 03:33
احتمالا رضا پس از تبلیغاتی که واسه نمایشگاه اپل کرد و چند تاپیک و سایت زد ولی نتونست از پسش بر بیاد یک کم ناراحت شده.
واسه همین یک مدت رفته متفرقه تا یک کم حالش جا بیاد :دی

آقا تو مک گفته شده از این به بعد آیفون ها تو iTunes مجانی آپدیت میشن! کسی تا حالا این ریسک رو کرده؟
من زیاد وارد نیستم ولی فکر میکنم برای آیفونهای اصلی باشه نه آنلاک شده.

iman_s
26-01-2008, 06:38
اپل اولین نرم افزار تحت وب ایرانی برای آیفون رو تایید کرد!
لینک تایید شدن این نرم افزار: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این برنامه یه کار خیلی ساده رو انجام میده. یعنی تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل می کنه و بر عکس.
اینم عکسی از سایت اپل در مورد این برنامه:

saman65
26-01-2008, 13:54
یکی به من بگه با آخرین آپدیت آیفون که الان هستش میشه عادی فیلم برداری کرد؟(بدون محدودیت زمانی) و میشه یه فایل رو با بلوتوس فرستاد؟؟
یعنی من آیفون بگیرم می تونم با آپدیت مشکل فیلم و بلوتوسش و رفع کنم؟

SAEED_BARCELONA
26-01-2008, 14:44
میشه عادی فیلم برداری کرد؟(بدون محدودیت زمانی)
اصلا آیفون فیلمبرداری نمیکنه که بخواد محدودیت زمانی داشته باشه

perjixen
26-01-2008, 15:11
اصلا آیفون فیلمبرداری نمیکنه که بخواد محدودیت زمانی داشته باشه
آپدیتش اومده!!! فکر کنم 1.1.2 بود!! مگر فقط برای آیفون های قفل شده باشه.!

perjixen
26-01-2008, 15:25

این چیه پس؟؟؟؟

perjixen
26-01-2008, 15:28
ویرایش شد.

saman65
26-01-2008, 15:33
سعید جان آخه یه جا دیدم که یکی گفته بود یه برنامه واسه آیفون اومده که می شه باهاش 5 ثانیه فیلم برداری کرد

amonesary
26-01-2008, 16:39
سعید جان آخه یه جا دیدم که یکی گفته بود یه برنامه واسه آیفون اومده که می شه باهاش 5 ثانیه فیلم برداری کرد

از اون جالبتر اینکه من شنیدم با رزولوشن 1200*1600 فیبم میگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAEED_BARCELONA
26-01-2008, 17:36
آره این قراره بیاد ولی خود شرکت اپل اینو نداده بیرون. هکرا درستش کردن.
1600*1200 با 10fps
تو ورژنای بعدیش 1600*1200 با 40fps

rkhatibi
26-01-2008, 18:35
دوستان اینو ببینید:

Today I have gotten video recording to work, as it stands my max fps is at 40-45 and I am limited by the iPhone's RAM so I need to keep working to get closer. But right now I can capture 2-megapixel quality at 10 fps for 10 seconds. When I lower the quality to normal phone size .mov I should be able to get a higher fps and a minute of video at least.
Then last week Monster and Friends provided an update:

I'm posting a binary that will record 5 seconds of video and replay it. There is no UI; this is a very simple proof-of-concept. All data is stored to memory. The final app will be able to record somewhere from 15-30 (plus) fps and should have an unlimited file length.

اگه بشه چی میـــــشه! :27:

sadeghpa80
28-01-2008, 11:08
اینم ببینید

p 3 0 world
01-02-2008, 11:12
راستی قیمت آیفون کم نشد
مسیکه از وقتی که رضا رفته این تا پیک هم دیگه طرفدار نداره

Anathema&sin
01-02-2008, 13:17
من 2 روز پیش iphone رو توی علاالدین قیمت کردم 770
طرف ورژن گوشی رو هم نمیدونست...

کسی نمیدونه من کجا میتونم گوشیمو آپ دیت کنم؟

رضا هم که نمیاد

metapex
05-02-2008, 20:28
امروز اپل رسما آیفون 16 گیگابایتی رو معرفی کرد. قیمتش در آمریکا 500 دلاره.

GiggleClub
05-02-2008, 20:49
ایول بابا 16 گیگ؟!!!!

...........................................
با رضا هم صحبت کردم، داره یه سایت میزنه و گفت به همه سلام برسونم و از اواسط عید به بعد مثل قل این جارو رونق میده.........

saman65
06-02-2008, 13:59
خوب این آیفون 16 Gb چه امکاناتی داره؟فقط حافظش بیشتر شده ؟
آخرش مشکل بلوتوس و فیلم برداریش رو حل نکردن؟:41:

MTNIrancell
17-02-2008, 17:59
من برای استفاده از gprs رفتم ایرانسل خریدم برای آیفون
اما نمی تونم ازش استفاده کنم ! کنار آنتن علامت E میاد و توی توی APN هم mtnirancell رو وارد میکنم ولی هر جا بخوام برم میگه could not active EDGE !
دوستانی که اطلاعاتی دارن لطفا منو راهنمایی کنن
ممنون

(در کل نه میتونم از wifi نوت بوکم استفاده کنم نه از gprs !!)

ver گوشیت چیه؟

b_e_h_dad2
19-02-2008, 02:05
ver گوشیت چیه؟

سلام
ورژن 1.1.1 هستش

MTNIrancell
08-03-2008, 10:27
سلام
ورژن 1.1.1 هستش

شما برای ورژن اول باید توی Installer تو قسمت Sources این آدرس رو وارد کنی:

بعد برو توی Tweaks1.1.1 و برنامه Edgefix1.1.1 رو نصب کن.

باید حل بشه.

Mohandes_mansour
11-03-2008, 01:06
آیفون 16 گیگاباتی چه تغییراتی کرده ؟؟؟
تو ایران اومده ؟؟
قیمتش چند شده ؟؟؟

b_e_h_dad2
11-03-2008, 13:59
شما برای ورژن اول باید توی Installer تو قسمت Sources این آدرس رو وارد کنی:

بعد برو توی Tweaks1.1.1 و برنامه Edgefix1.1.1 رو نصب کن.

باید حل بشه.

سلام
ممنون حل شد

rb97
12-03-2008, 22:05
1 سوال از کسایی که آیفون دارن :

آیا با نداشتن گارانتی و نبودن وسایل و مشکلات دیگه ای که تو ایران هست آیا خرید آیفون کار درستیه؟

sadeghpa80
13-03-2008, 10:34
100 %
اگه می خوای بخری هیچ شکی بدلت راه نده چون تازه وقتی 2 ، 3 روز باهاش کار کنی می فهمی چه جواهری دستته

farhoode
13-03-2008, 19:14
سلام
کیفیت صداش توی هدفون و بلندی صداش مخصوصا چطوریاس؟
اخه بخرم یا نخرم؟

sadeghpa80
15-03-2008, 12:15
کیفیت صداش توی هدفون خودش بجرات میتونم تکه امرن گوشی رو بتونی پیدا کنی بگردشم برسه

Tarahan-Web
24-03-2008, 22:56
سلام من از لپ تاپ APPLE استفاده میکنم.
تنظیمات رو برای WiFi انجام دادم .
آیفون شبکه رو میشناسه ولی من نمی تونم ازش استفاده کنم ( در روی ویندوزی که روی MacBook نصب کردم ).
unable to join
نشون می ده.
وقتی هم که Cancel می کنم دیگه لگوی شبکه از رو گوشی حذف میشه.

-----------------------------

وقتی WiFi رو توی Apple Mac Os X 10.4.5 فعال می کنم گوشی شبکه رو میشناسه و وصل میشه
تنها یک اشکال هست اونم اینکه هر ۱۰ ثانیه ارتباط قطع میشه و باید دوباره شبکه رو از اول Restart کنم

من به وسیله ADSL به اینترنت وصل هستم

راستش من IPHONE آنلاک نکردم
الان هم فقط با ایرانسل کار می کن

لطفا کمک کنید.

Iphone Version 1.1.3

p 3 0 world
25-03-2008, 09:33
سلام یه سوال دارم
من آیفون ورژن 1.1.2 سه تا برنامه روشنصب کردم حالا instaler دیگه روی صفحه ی اصلی نیست
چه کارش کنم ؟
ممنون

Tarahan-Web
25-03-2008, 13:12
.

کسی نیست که کمک کنه ؟؟؟؟؟

.

rkhatibi
25-03-2008, 13:47
سلام من از لپ تاپ APPLE استفاده میکنم.
تنظیمات رو برای WiFi انجام دادم .
آیفون شبکه رو میشناسه ولی من نمی تونم ازش استفاده کنم ( در روی ویندوزی که روی MacBook نصب کردم ).
unable to join
نشون می ده.
وقتی هم که Cancel می کنم دیگه لگوی شبکه از رو گوشی حذف میشه.

-----------------------------

وقتی WiFi رو توی Apple Mac Os X 10.4.5 فعال می کنم گوشی شبکه رو میشناسه و وصل میشه
تنها یک اشکال هست اونم اینکه هر ۱۰ ثانیه ارتباط قطع میشه و باید دوباره شبکه رو از اول Restart کنم

من به وسیله ADSL به اینترنت وصل هستم

راستش من IPHONE آنلاک نکردم
الان هم فقط با ایرانسل کار می کن

لطفا کمک کنید.

Iphone Version 1.1.3

دوست عزیز مث اینکه 113 با وای فای مشکل داره...
1.شما موقع کار کردن با وایفای EDGE گوشی رو غیر فعال کن...
برای اینکار میتونی تو تنظیمات EDGE، APN در مسیر Setting/General/Network/EGDE اطلاعات اشتباه وارد کنید
به جای mtnirancell بزنید disable یا هر چیز دیگه ای..
(اگر دیدید باز هم مشکل ایجاد میکنه، سیم کارت رو موقع کار با wifi از گوشی خارج کنید)

2. تو تنظیمات wifi گزینه ask to join رو فعال کنید..

3. باید fix pack هایی که در اینستالر در پوشه tweaks هست رو نصب کنید.. با توجه به ورژن گوشیتون.
برای اینکار ها اگر در اینستالر این پوشه ها رو ندارید، سورسهای زیر رو add کنید:
sleepers.net/iphonerepobeta
modmyifone.com/installer.xml
touchrepo.com/betarepo.xml

راه هایی که شناسایی شده فعلا همین هاست... (حئاقل، راه هایی که من ازشون اطلاع دارم، همین هاست)
یه نکته دیگه اینکه تو یکی از فاروم های خارجی اشاره شده بود که این مشکل در کانکشن های ad-hoc بوجود میاد.. و با اکسس پوینت این مشکل قطع شدن نیست...

تو برخی موارد در 114 هم مشکلات wifi هست...
باید منتظر iliberty+ باشیم که برای ورژن 114 بیاد و این مشکلات رو درست کنه...

اگر احیانا خواستید به 114 آپدیت کنید خیلی ساده ست!
در تاپیک زیر توضیح داده شده:

اگر در آپدیت کردن به مشکل برخوردی بپرس... :46:
موفق باشی:11:

Tarahan-Web
25-03-2008, 16:02
سلام

ممنون از راهنماییتون

من موقع استفاده برای اینکه ببینم از خود WiFi استفاده می کنه سیمکارت رو خارج کردم ولی مشکل همچنان وجود داره

در Installer گوشی هم موارد خیلی زیادی هست که آدم نمی دونه کدومارو نصب کنه
در مورد Tweaks هم اینها وجود دارند

Tweaks (1.1.1) :

1.1.1 safari patch
Edgefix 1.1.1
ipod2
ipod3
kb2
oktoPrep
TIFF Exploit Fix

Tweaks (1.1.2)

AudioAmp
iWorld

Tweaks (1.1.3)

1.1.2-1.1.3 OTB G-Unlock
1.1.3/4 safari patch
iRadio Crashing Fix
Smb Themes Fix
SUID Lib Fix
T-Mobile 1.1.3 TZones
TTR 1.1.3 Fixes

Tweaks (1.1.4)

Youtube Activator 1.1.4

Tweaks

BSD Subsystem 2.0 Termfix
FTI
iAmp
kb
SB
T-Mobile TZones ----
TMobile Carrier Logo
Touch Calender Fix
Weather Icon Fix

من کدوم یک از اینارو باید نصب کنم ؟؟
و یا باید خودم سورس ها رو وارد کنم ؟؟
اگه آپدیت کنم به 1.1.4 این مشکل حل خواهد شد ؟؟
در صورت آپدیت من می تونم از سیمکارت ایرانسل و دولتی (0914) استفاده کنم یا بعد َآپدیت باید آنلاک نیز بکنم ؟؟

وقتی گوشی رو به MacBook وصل میکنم و iTunes ارتباط برقرار میکنه یک دکمه داره بنام آپدیت اگه این دکمه رو بزنم آپدیت خواهد کرد ( کل فایل در حدود 194 مگابایت هست ) ؟؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

rkhatibi
25-03-2008, 19:23
وقتی گوشی رو به MacBook وصل میکنم و iTunes ارتباط برقرار میکنه یک دکمه داره بنام آپدیت اگه این دکمه رو بزنم آپدیت خواهد کرد ( کل فایل در حدود 194 مگابایت هست ) ؟؟

نـــــــــــه! از این دکمه استفاده نکنید! :19:

دوست عزیز متاسفانه آیفون بنده فعلا ال سی دی نداره.. نمیتونم این چیزایی که به شما میگم رو خودم تست کنم..
اینها راه هایی بودن که برخورد کرده بودم..
اون سورس هایی که گفتم رو وارد کردید؟
برای وارد کردن سورس باید تو ایستالر برید قسمت سورس ها و edit رو بزنید.. سپس add رو بزنید و وارد کنید سورستون رو..
به هر حال...اگر همچنان این مشکل وجود داره احتمالا از همون مورده که گفتم کانکشن ad hoc ه و....

راهی که فعلا به نظر من میرسه اینه که شما آپدیت کنید به 114 تا بعدش اگر همچنان مشکل باقی بود، ببینیم چه فکری میشه کرد واسش... اصلا راهی هست یا نه..

و اما در مورد آپدیت...
ببینید ما چون از آیفون آنلاک شده استفاده میکنیم نباید از دکمه update برای آپدیت کردن استفاده کنیم!
دقیقا روندی که ما باید طی کنیم اینه که انگاری میخوایم روی پی سی دوباره ویندوز بریزیم.. منتها با ورژن بالاتر نسبت به قبلی...
در آیفون برای آپدیت، از restore استفاده میشه...
که بعد از اون باید گوشی آنلاک بشه! که با نرم افزارهایی که الان اومدن کار بسیار ساده ای هست..
ابتدا آیفونتون رو به کامپیوتر وصل کنید تا iTunes یه بک آپ از اطلاعات توش بگیره...
مراحل بعدی که باید طی کنید در تاپیک زیر گفته شده:

فقط توجه داشته باشید که به جای iplus 1.2 از iplus 2.0 استفاده کنید...
لینک دانلود iplus 2.0 هم در صفحه دوم تایپی که آدرسش رو دادم هست... به جای 1.2، iplus 2.0 رو دانلود کنید...
(در دستورات dos که گفته شده،هر کجا تایپ شده "iplus1.2" شما باید تایپ کنید "iplus 2.0")
اگر به مشکل برخورد کردید در همون تاپیک سوالتون رو بپرسید..
موفق باشید :46:

Tarahan-Web
25-03-2008, 22:54
ممنون از راهنماییتون
حتما اجرا می کنم و مشکلات و سوالات احتمالی رو در میان میگذارم

Pejman3
26-03-2008, 22:50
چیزی که ذهن من رو به خودش مشغول کرده اینه که این گوشی خیلی امکانات ابتدایی رو نداره و قراره شاید بعداً آپدیت بشه تا مشکل حل شه! ان شا اله!

چیزی که در این گوشی فوق العاده است منوی بسیار زیباست همین و بس

عدم امکان ارسال و دریافت فایل با بلوتوث، عدم امکان فیلم برداری، دوربین 2 مگاپیکسل بدون اتوفوکوس بدون فلش، انتقال فایل های صوتی فقط از طریق نرم افزار خاصitune ، عدم پشتیبانی از 3g و مکالمه ویدئویی!، نبود Gps، انجام برخی تنظیمات ابتدایی از طریق نرم افزارهای طرف سوم و ... کمبودهایی هستند که اصلاً قابل انتظار نیست.

شاید X1 بتونه این انتظارات رو برآورده کنه.

rkhatibi
26-03-2008, 23:31
میتونید زیاد فکر نکنید بهش.... به همین راحتی! :46:
آیفون یه تجربه جدیده... مثل هیچ گوشی نیست... هیچ گوشی مثل این نمیتونه باشه.. همین
موفق باشید دوست من :11:

choory
27-03-2008, 20:49
سلام
من داییم از دبی یه گوشی iphone ورژن 1.1.2 آورده.میگه وقتی که اونجا بود و سرویس رومینگ فعال بود کار میکرده اما الان که امده ایران و سرویس رومینگ از کار افتاده می نویسه no servis حلا عیب از کجاست؟
راهی هست که بشه فعالش کرد؟
چه شکلی باید آنلاکش کنم؟خودم میتونم یا باید بدم بیرون؟تو اصفهان کسی سراغ داره کجا آنلاک میکنن؟
خواهشن نگید چرا از اون ور اورده از همینجا نخریده و... خودم خیلی بهش گفتم از همینجا بخر گوش نداد.
شرمنده سرچ نکردم بعد سوال پرسیدم آخه وقت نداشتم.
ممنون

rkhatibi
27-03-2008, 23:42
شما با ایرانسل تست کنید ببینید جواب میده...
اگه با ایرانسل جواب داد، یه بار ریستور کن به 114 و بعد آنلاک با iplus حل بشه احتمالا...
آموزشش:

(اگه سوالی در باره آنلاک بود در همون تاپیک بپرسید...)
البته ورژن خوبی دارید... اگر امکانش هست با ایرانسل کار کنید و کار میده بهتون و البته مشکل دیگه ای جز no service ندارید، آپدیت نکنید...

اگه با ایرانسل هم جواب نداد، احتمالا باید imei گوشیتون رو با ziphone به یه imei گوشی که تو خونه دارید،تغییر بدید. آموزشش:

قبل از هر چیزی بگم که قانونا'' انجام این کار پسندیده نیست ولی در این مورد میشه گفت استثنا هست چون برای آنتن دهی چاره ای جز اینکار نیست.پس سعی کنید فقط واسه آیفون خودتون اینکارو بکنید و سریال IMEI گوشی یکی از اعضا خوانواده خودتون رو بدید که بعد با مشکل مواجه نشید.
در مورد نظرات بعضی از دوستان که فرموده بودند باید سریال IMEI یه گوشی فرسوده را وارد کرد,باید بگم که اصلا'' این طور نیست و به طور همزمان 2 گوشی با یه شماره سریال میتونند وارد شبکه بشند(البته تا 2000گوشیش با من)

دستور کار :
حتما'' برای بعضی از دوستان پیش اومده که همه مراحل رو به درستی انجام دادند ولی در آخر ترتیب اثری داده نشده...اینطور که من تجربه کردم بعضی از آیفون ها با یه سری از ورژنهای Ziphone مشکل دارند.
در اینجا من دوتا از ورژنهای Ziphone رو میزارم که 100% با یکی از اینها جواب میده,در ابتدا Ziphone 2.6 را امتحان کنید که 90% مشکلی نداره,اگه جواب نداد از Ziphone 2.2 استفاده کنید....

دانلود Ziphone2.6

دانلود Ziphone2.2

1-ابتدا کابل را وصل کنید و Itunes را اجرا کنید
2-فولدر Ziphone را در درایو C کپی کنید

3-به محیط Dos بروید

4-مطابق شکل داده شده عمل کنید.دقیقا حروفی که با خط آبی علامت گذاری شده را تایپ کنید
بجای حروف X میبایست شماره IMEI که شامل 15 عدد میباشد را قرار دهید

حدود 2 دقیقه طول میکشه و در آخر گوشی ریبوت میشه و کار به پایان میرسه
حالا به Setting==>General==>About رفته و IMEI را چک کنید,حالا باید همون IMEI که زده بودید قرار گرفته باشه,در غیر اینصورت باید دوباره مراحل را انجام بدین....

منبع: ------------

موفق باشیـــــــــــــد! :46:

choory
28-03-2008, 17:23
بابت راهنمایی ممنون.
اگه درست انجام نشه برا گوشی مشکلی به وجود نمیاد؟

rkhatibi
28-03-2008, 18:45
لطف کن پی ام هات رو چک کن.

Tarahan-Web
01-04-2008, 11:37
من امروز 86.1.13 همین طور اتفاقی سیمکارت دولتی رو انداختم رو گوشی و با کمال تعجب دیدم که این سیمکارت هم رویه گوشی کار میکنه

ورژن گوشی :
1.1.3

.

choory
02-04-2008, 12:09
Doroste kar mikone ama movaghat harchand vaght ye bar miyad to shabake va bad 2bare az shabake kharej mishe.bishtare goshiha ke to shabake nistan in shekli mishe.yani doroz hast chand rooz nist.(sharmandeh farsi type nakardam.ba goshi hastam.)

p 3 0 world
03-04-2008, 08:38
مكه سيم كارت دولتي روش كار نمي كنه