PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب لپتاپ

Nika_T
11-11-2007, 02:21
سلام
من به 1 لپ تاپ در حدود قیمت یک تا یک و صد تا صد و پنجاه احتیاج دارم برای کارهای مهندسی مثل استفاده از نرم افزار اتوکد و ...
اول مدل Dell inspiron 1520 رو انتخاب کردم اما در سایتی خوندم که xp روش نصب نمی شه:41:
پیشنهاد شما چیه؟؟:10:

sadra computer
11-11-2007, 10:40
سلام دوست عزيز
براي ديدن مدل ها ما مي توني به سايتمون بري . ولي 2 تا چيزو دقت كن :
1- به رم زير 2 اصلا فك نكن ( به خاطر اتوكد)
2- ميشه رو هر لپ تاپي هر دو ويندوز رو نصب كرد . البته شايد براي درايورهاش كمي مشكل پيش بياد.
اينو ببين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بازم اگه سوالي داري ، خوشحال ميشم
موفق باشي

sara_program
11-11-2007, 10:45
دوست عزیز عضویت شما رو تبریک میگم . و لی از قوانین سایت فارسی تایپ کردنه .

به نظر من شما بهتره مدل Ibm رو بخری که تقریبا گرونه که مجبوری دست دوم بخری .این رو هم بدون با این قیمت می تونی فقط جلد لپتاپ رو بخری .

Gabana
11-11-2007, 15:01

به نظر من شما بهتره مدل Ibm رو بخری که تقریبا گرونه که مجبوری دست دوم بخری .این رو هم بدون با این قیمت می تونی فقط جلد لپتاپ رو بخری .

منظور شما از اين اظهار نظر چيه !!؟

ipc110
11-11-2007, 15:49
سلام
من به 1 لپ تاپ در حدود قیمت یک تا یک و صد تا صد و پنجاه احتیاج دارم برای کارهای مهندسی مثل استفاده از نرم افزار اتوکد و ...
اول مدل Dell inspiron 1520 رو انتخاب کردم اما در سایتی خوندم که xp روش نصب نمی شه:41:
پیشنهاد شما چیه؟؟:10:

سلام
درایورهای XP لپ تاپ فوق موجود است. در صورت نیاز تماس بگیرید.

Nika_T
11-11-2007, 15:54

اول از همه ممنون از تبریکتون.و بعد هم اینکه شاید بهتر باشه لااقل اینجا احترام همو نگه داریم و با حرف های دور از انتظار و غیر منطقی نه خودمون رو زیر سوال ببریم و نه دیگران رو برنجونیم.

سوم هم اینکه ممنون از پیشنهادتون اما من اشاره یی به مدل های دست دوم نکردم پس دوستان عزیز پیشنهاد های اینچنین ندن.بازم ممنون.

Nika_T
11-11-2007, 15:58
سلام
درایورهای XP لپ تاپ فوق موجود است. در صورت نیاز تماس بگیرید.

وای ممنون. کمک بزرگی بود :20:

sadra computer
11-11-2007, 19:01

منم منظورش ذو نفهميدم؟!

sara_program
12-11-2007, 10:04
اول از همه ممنون از تبریکتون.و بعد هم اینکه شاید بهتر باشه لااقل اینجا احترام همو نگه داریم و با حرف های دور از انتظار و غیر منطقی نه خودمون رو زیر سوال ببریم و نه دیگران رو برنجونیم.

سوم هم اینکه ممنون از پیشنهادتون اما من اشاره یی به مدل های دست دوم نکردم پس دوستان عزیز پیشنهاد های اینچنین ندن.بازم ممنون.

شما چه اشاره بکنی چه اشاره نکنی من واقعیت رو گفتم . شما نباید ناراحت بشین . من احترام شما رو نگه داشتم . به یاد نمیارم جایی بی احترامی کرده باشم . من فقط دوستانه گفتم پول شما کافی نیست .

sara_program
12-11-2007, 10:06

شما که خودتون بهتر میدونین با این قیمت نمی تونه بخره . من منظوری نداشتم . ولی مثل اینکه شما منظوری دارین .

Gabana
12-11-2007, 10:23
دوست عزيز ..
طعنه به ديگران ( هر نوع كه مي خواد باشه ) و يا اظهار نظر هاي بي دليل خلاف قوانين بخش هست.

به نظر من شما بهتره مدل Ibm رو بخری که تقریبا گرونه که مجبوری دست دوم بخری
چرا IBM ؟ با وجود اين همه برند هاي جالب تر و ارزون تر چرا اين انتخاب ؟

این رو هم بدون با این قیمت می تونی فقط جلد لپتاپ رو بخری .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا كمي دقت و احترام را چاشني كار خودتون قرار بديد .
ممنون /.

sadra computer
12-11-2007, 10:31
از بحث اصلي افتاديم بيرون كه؟!
قرار بود به اين دوستمون كمك كنيم!!

sara_program
12-11-2007, 11:14
در مورد ibm من فقط نظرم رو گفتم چوم دوستمون نظر خواسته بود . در مورد "جلد لپ تاپ " هم فکر نکنم بچه ها بی جنبه باشن . .

Nika_T
12-11-2007, 19:19
دوست عزیز من از پشت کوه نیومدم که چیزی سرم نشه و دارم بهتون میگم می شه با "همین قیمت" چیزی که می خوام رو بخرم. کما اینکه Dell inspiron 1520 که انتخاب من بود به قیمت یک و پنجاه (یعنی 100 هزار تومان کمتر از سقف قیمت من ) به فروس می رسه. پیشنهاد شما رو هم با کمال میل بررسی کردم اما معیار های اولیه ای که من مطرح کردم رو دارا نبود و "فقط" قیمتش بالا بود!!
به هر حال ممنون از وقتی که گذاشتین واسه پاسخ گویی به سوال من (اینو صادقانه میگم)