PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميتونم تو برخي سايت ها مجاني بگردم!!!

arash2006
11-11-2007, 01:24
سلام دوستان چند تا سوال دارم اگه امكان داره كمكم كنيد:

چطوري ميتونم تو برخي سايت ها مجاني بگردم!!! من تو يه سايت عضوم كه تا چند روز پيش راحت توش ميرفتم الان ازم حق عضويت ميخواد راحي داره يه جورايي آِديم رو فعال كنم تو اون سايت يا نه از همين فروم هاي ماهواره اي هستش

سوال دوم اينكه وقتي ويندوزم رو عوض كردم برخي از سايت ها برام دير باز ميشند البته اين سايت نميدونم چرا سريع باز ميشه ولي اكثر سايت ها باز نميشن يعني تا يه جايي ميرن بعد ديگه ايست ميكنه و وقتي از اينترنت خارج ميشم صفحه اش باز ميشه !!!
يه راه هم پيدا كردم ولي زياد به دردم نخورد ميرم تو tools بعد تو internet option بعد security و گزينه اينترنت رو بالا و high ميكنم سايت ها سريع باز ميشند ولي نميتونم توش پست با عكس بزنم اين ابزار از كار مي افته راه حلي وجود داره ممنون

arash2006
11-11-2007, 15:50
كسي نيست جواب منو بده

Tornado2800
12-11-2007, 01:21
در مورد اولی: راه حلی نیست ! مگر اینکه کوکی دزدی کنی از کاربرانی که حق عضویت دادند
دومی:
توصیه می کنم از Ie اگه استفاده می کنی دورش خط بکش و از فایر یا اپرا استفاده کن مشکل بر طرف میشه

arash2006
12-11-2007, 01:56
در مورد اولی: راه حلی نیست ! مگر اینکه کوکی دزدی کنی از کاربرانی که حق عضویت دادند
دومی:
توصیه می کنم از Ie اگه استفاده می کنی دورش خط بکش و از فایر یا اپرا استفاده کن مشکل بر طرف میشه

ممنون دوست عزيز
من چطوري بايد كوكي دزدي كنم بلد نيستم :41: ميشه بيشتر توضيح بديد:21:

چطوري ميتونم از اپرا و فاير استفاده كنم چيزي از اينا بلد نيستم

راستي تو بندر عباس از اسم هاي زير هيچ كدوم رو ميشناسي
سعيد حقره __ مرتضي وهابي __ مرتضي مصلي __ سعيد حسيني __ حميد كريمي _ كيانوش سيامردي
توسلي

arash2006
15-11-2007, 16:56
يعني كسي نيست كوكي دوزدي رو ياد بده

Hazy
15-11-2007, 20:27
يعني كسي نيست كوكي دوزدي رو ياد بده
همون كه اول جواب تو يه هكر بزرگه برو از اون بپرس!
اينجا هم بيا چيز ياد ميگيري

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید