PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رنج کمتر از 1.300 ?

adameh_bahal
10-11-2007, 17:56
تو رنج کمتر از 1.300 چه لپتاپی رو پيشنهاد ميدين؟ ترجيحاً دل يا توشيبا
بيشتر برای اينترنت و موزيک ميخوام
سرعت برام مهمه
وزن و گرافيک هم خيلی مهم نيست
يه سؤال ديگه os:dos يعنی چی؟
مگه با dos هم ميشه کار کرد؟

تو تهران از کجا بگيريم مطمئن تر و بهتره؟

Meisam
10-11-2007, 18:53
سلام ...
به نظر منDELL انتخاب کن و پیشنهاد من سری مدلهای inspiron 6400 هستش!
Os : Dos هم یعنی اینکه ویندوز اوریجینال نداره (بهتر!) ولی خوب اینجور مواقع شرکت های ایرانی روش ویندوز نصب میکنن (مثل PC هم میشه روش ویندوز نصب کرد)

ممـنــون :)
مـیـثــم

Stream
10-11-2007, 19:11
به اندازه تعداد انسان های دنیا، لپ تاپ هست با مدل inspiron 6400 . البته لپتاپ های خوبی هستند ولی خریدش نیاز به دقت داره!

adameh_bahal
10-11-2007, 19:39
سلام ...
به نظر منDELL انتخاب کن و پیشنهاد من سری مدلهای inspiron 6400 هستش!
Os : Dos هم یعنی اینکه ویندوز اوریجینال نداره (بهتر!) ولی خوب اینجور مواقع شرکت های ایرانی روش ویندوز نصب میکنن (مثل PC هم میشه روش ویندوز نصب کرد)

مـیـثــم
سلام
پس يعنی بايد سي-دي برا نصب ويندوز هم گير بياريم؟من شنيده بودم لپتاپ ها سي-دي نصب ويندوز مخسوس دارن و سي-دي های desktop بهشون نميخوره؟
با اين حساب پس os:dos يه مزيت حساب ميشه؟

ممنون از راهنمايی

adameh_bahal
10-11-2007, 19:40
به اندازه تعداد انسان های دنیا، لپ تاپ هست با مدل inspiron 6400 . البته لپتاپ های خوبی هستند ولی خریدش نیاز به دقت داره!

نظرتون در مورد dell 1520 چيه؟dell 1520 بهتره يا dell 6400 ؟
ممنون

Meisam
11-11-2007, 01:01
سلام
برای سیستم عامل لپ تاپ ، میشه لپ تاپ ها رو به دو دسته تقسیم کرد
1- اونهایی که Os Dos هستند
2- اونهایی که ویندوز اوریجینال دارند

اگه لپ تاپ شما ویندوز اوریجینال داشته باشه ( Windows XP ) همراه لپ تاپ یه سی دی ویندوز اوریجینال هست که برای ویندوز عوض کردن کافیه از اون سی دی استفاده کنید
ولی اگه Vista اوریجنال روی لپ تاپتون نصب باشه سی دی یا دی وی دی ویندوز اوریجینال همراه لپ تاپ نیست ، یه درایو ریکاوری جزء درایو های لپ تاپتون هست ...

اگه لپ تاپ شما Os : Dos باشه هر نسخه از ویندوزی که روی دسکتاپ نصب بشه روی لپ تاپ هم نصب میشه!

از نظر بعضی ها Os : Dos یه مزیت هست و از نظر بعضی های دیگه نه!

کلا اگه ویندوز اوریجینال روی لپ تاپتون نصب باشه شما یه هزینه ی اضافه تری رو باید بپردازید بایت ویندوز اوریجینال ولی اگه Os : Dos باشه اون هزینه رو نمیپردازید
روشن تر بگم دو لپ تاپ از یک برند با یک مشخصات سخت افزاری ... لپ تاپی که ویندوز اوریجینال داره نسب به لپ تاپی که Os : Dos هست مقداری گرونتره (بخاطر قیمت ویندوز اوریجینال)

من میگم بهتره Os : Dos بگیری
مـیـثــم

Sasan Info
11-11-2007, 15:52
مزیت های os:dos نسبت به ویندوز اوریجینال خوندیم
حالا اگه میشه بگین ویندوز اوریجینل چه مزیتهایی نسبت به os:dos داره؟
اصلا چرا این کار رو میکنن؟

adameh_bahal
11-11-2007, 21:22
سلام
برای سیستم عامل لپ تاپ ، میشه لپ تاپ ها رو به دو دسته تقسیم کرد
1- اونهایی که Os Dos هستند
2- اونهایی که ویندوز اوریجینال دارند

اگه لپ تاپ شما ویندوز اوریجینال داشته باشه ( Windows XP ) همراه لپ تاپ یه سی دی ویندوز اوریجینال هست که برای ویندوز عوض کردن کافیه از اون سی دی استفاده کنید
ولی اگه Vista اوریجنال روی لپ تاپتون نصب باشه سی دی یا دی وی دی ویندوز اوریجینال همراه لپ تاپ نیست ، یه درایو ریکاوری جزء درایو های لپ تاپتون هست ...

اگه لپ تاپ شما Os : Dos باشه هر نسخه از ویندوزی که روی دسکتاپ نصب بشه روی لپ تاپ هم نصب میشه!

از نظر بعضی ها Os : Dos یه مزیت هست و از نظر بعضی های دیگه نه!

کلا اگه ویندوز اوریجینال روی لپ تاپتون نصب باشه شما یه هزینه ی اضافه تری رو باید بپردازید بایت ویندوز اوریجینال ولی اگه Os : Dos باشه اون هزینه رو نمیپردازید
روشن تر بگم دو لپ تاپ از یک برند با یک مشخصات سخت افزاری ... لپ تاپی که ویندوز اوریجینال داره نسب به لپ تاپی که Os : Dos هست مقداری گرونتره (بخاطر قیمت ویندوز اوریجینال)

من میگم بهتره Os : Dos بگیری
مـیـثــم

خيلی ممنون از راهنمايی