PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه محاسبه ی اعداد در علم جفر

hoori
10-11-2007, 00:01
سلام دوستان

حتما می دانید که برای یررسی و طی مراحل در علم جفر اول نیاز به تبدیا حروف به اعداد داریم
یعنی اولین قدم بردن حروف یا دنیای اعداد می باشد که در آنجا روابط بسیار شگرفی در بین آنها برقرار است

در این تاپیک می خواهم انواعو اقسام تبدیلات این علم را به تفصیل بیان کنم

در صورت نیاز می توانید سوالات خود را مطرح کنید

hoori
10-11-2007, 00:05
در این نوع محاسبه اعداد را به ترتیب زیر به حروف نسبت می دهیم :
الف =1
ب = 2
ج = 3
د = 4
ه = 5
و =6
ز =7
ح =8
ط= 9
ی =10
ک =20
ل = 30
م =40
ن =50
س = 60
ع =70
ف =80
ص =90
ق = 100
ر = 200
ش = 300
ت = 400
ث = 500
خ =600
ذ =700
ض =800
ظ =900
غ =1000

البته در این نوع محاسبه حرف گ = ک و حرف پ = ب و حرف چ = ج و حرف ژ = ز می باشند

hoori
10-11-2007, 00:09
دوستان می توانند جهت راحتی کار این نرم افزار را دانلود نمایند

در این نرم افزار این محاسبات به راحتی و به طور کامل صورت گرفته است

نرم افزار محاسبه ی جفر نسخه ی دوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در این نرم افزار عدد ابجد کبیر ، عدد ابجد وسیط ، عدد ابجد صغیر ، عدد نقاط و حروف متناظر با آنها
عدد ابتث ، عدد اطهم ، عدد ایقغ ، عدد افسج ، عدد ارغی ، عدد اجدش به طور کامل محاسبه می شوند

در پست های بعدی نحوه ی محاسبه ای این اعداد را توضیح خواهم داد

shadowfax
10-11-2007, 02:33
ممنون خسته نباشي! خيلي دوست داشتم بدونم
ولي من شنيدم ميگن هركس بتونه از علم جعفر و حروف ابجد سر در بياره ميتونه تاريخ مرگ خودشو محاسبه كنه!

amnhck123
12-11-2007, 23:20
آقا چه خوب شد اين بحت رو راه انداختي . ميشه يه سري اطلاعات راجع به علم جفر بدي ؟

azd_mis
29-11-2008, 07:20
ولي من شنيدم ميگن هركس بتونه از علم جعفر و حروف ابجد سر در بياره ميتونه تاريخ مرگ خودشو محاسبه كنه!

دوست عزیز اگر طریقه محاسبه رو پیدا کردین لطفن بگین ؟
با تشکر

s-a-l-i-m
29-11-2008, 20:33
ربطی نداره...مثلا امام علی هست 110........یعنی چی این عدد......یعنی 110 سال عمر میکنه؟؟؟ که نکرد.......

rasoul2023
30-03-2009, 21:08
هر که را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند .
----------------------------------------------------------------
هر کس میخواد به علم جفر (جعفر اسمه جفر علمه ) برسه باید صاحب درک باشه که به راحتی بدست نمی آید . فقط با عبادت خدا و رسیدن به درجات بالا کمال میتونید صاحب درک بشید .

mohsenmennati
11-05-2009, 11:18
[quote=shadowfax;1797514]ممنون خسته نباشي! خيلي دوست داشتم بدونم
ولي من شنيدم ميگن هركس بتونه از علم جعفر و حروف ابجد سر در بياره ميتونه تاريخ مرگ خودشو محاسبه كنه![/qu
ممنون از لطفتون میشه بیشتر راهنماییم کنید؟

amin_lopard
21-06-2009, 12:37
سلام.من هم یه چیزایی در این زمینه شنیده بودم ولی شما هم تا همون اندازه اشاره کردین.میشه بیشتر توضیح بدین.ممنون

ماهتاب
19-08-2009, 22:09
سلام.

خوب است اگر دوستان درباره تاريخ و چگونگي ايجاد و همين طور موارد استفاده اين علم اطلاعاتي دارند، در اختيار قرار دهند.
دليلم براي اين كار اين است كه اصولاً از هر علمي هم استفاده مثبت مي شود و هم استفاده منفي. هر علمي هم مي تواند خطرناك باشد و هم بي خطر. اگر قبل از فراگيري هر علمي از خطرات و فوايد آن مطلع باشيم بهتر مي توانيم آن را در زندگي خويش به كار بريم.
من نيز به اين علم علاقه مندم و خيلي كم درباره آن مي دانم. نقطه شروع آن را هم نمي دانم.
به هر حال از پيشنهاد دوستان در اين خصوص سپاسگزارم.

Naser2959
27-01-2010, 12:17
طریقه کار با نرم افزار بگو خیلی باحاله

keivanjan
23-09-2010, 20:25
سلام
لطفا ادامه دهید.من پی دی اف این کتاب را دانلود کردم و شروع به خواندن کردم

لینک دانلود این کتاب به اسم ...سرالمستتر....می باشد

keivank1jan@yahoo.com

kooroush
15-10-2010, 20:20
سلام کسی می تونه من رو کمک کنه رمز یکسری اعداد رو که احساس مس کنم پیامیه واسم روپیدا کنم ؟؟؟
لطفا با ایمیل خبر بدید اینجا کم میام !!!
mko_mko9033@yahoo.com
خیلی مهمه واسم !!!!
مرسی !!!

Mastermind2008
10-11-2010, 00:19
نرم افزاری که درپست های قبلی گذاشته شده نسخه ی قدیمی این نرم ازفزار هست . هم اکنون می تونید ورژن 3 این نرم افزار را از سایت 4شیرد .کام بگیرید.

برای مطالعه ی بیشتر در این موردهم می تونید به سایت

مراجعه کنید

asaad 135
16-03-2011, 19:30
دراینجا مثالی از جفر منبری را توضیح می دهم

الجفر=314

314-30=284

284:4=71

86 -73-76 -79
75-80-85-74
81-78-71-84
72-83-82-77

مربع معکوس

و ف ه ع
- ف ه ع
-- ه ع
--- ع
29666
461
3668
608
====
34403
3443
347

ف ه ع و
-ه ع و
--ع و
---و
26208
324
3822
1401
====
31755
3180
318
و همین گونه عمل می کنیم تا 12 عدد بدست آوریم

الاعداد:347*318*450*318*345*405*385*316*283 *353*355*451

الحروف الحاصله هی: ث ع وغ ک ر ظ ق د ه ط غ

جواب : هز خیبر صید نطق

می بینیم که در جواب کلمه خیبر آمده است که اشاره به فتح قلعه خیبر توسط امام علی علیه السلام می باشد

و ارتباط علم جفر با امام علی (ع) نمایان می شود

asaad 135
17-03-2011, 15:38
مطلب را بسط کرده و از آن مدخل کبیر بگیرید و 30 عدد از آن کم کرده و سپس بر4 تقسیم می کنیم و حاصل را در خانه 16 باید

گذاشت و مربع را معکوس پر می کنیم .در این قاعده 4 حرف نیاز داریم که ازخانه اول بر میداریم و اگر کمتر از 4 حرف بود از

خانه تحتانی استفاده می کنیم در مثال بالا در خانه اول 86 بود که می شود * و ف* 2حرف دیگر را ازخانه زیرین برمیداربم

در این خانه عدد75 بود استنطاق کردیم شد *ه ع*پس 4 حرف ما * و ف ه ع* شد

حالا این 4 حرف را تکسیر احمدی می کنیم
ا ح م د*ح م د ا*م د ا ح*د ا ح م*ح ا م د* ا م د ح* م د ح ا* د ح ا م*ا د ح م*د ح م ا*ح م ا د*م ادح

4 حرف *و ف ه ع*رابه صورت تکسیر احمد که توضیح دادیم تکسیر می کنیم

و ف ه ع*ف ه ع و*ه ع و ف*ع و ف ه*ف و ه ع*و ه ع ف*ه ع ف و*ع ف و ه*و ع ف ه*ع ف ه و*ف ه وع*

ه و ع ف

مرحله بعدی منبری کردن حروف است. به این صورت که ابتدا 4 حرف *و ف ه ع*را می نویسیم و بعد حرف *و*

راحذف کرده 3 حرف (ف ه ع) را زیر آن 4 حرف قرار می دهیم.سپس حروف *و ف*را حذف کرده 2حرف

(ه ع) رازیر آن قرار می دهیم و بالاخره3 حرف*و ف ه*راحذف وحرف(ع)را زیر آن می نویسیم

و*ف*ه*ع
-*ف*ه*ع
----*ه*ع
------*ع

مرحله بعدی روش محاسبه است
1-عدد ابجدی است.در مثال بالا و=6 آن را می نویسیم.ف=8 دوتا (ف) داشتیم 8+8=16

و 3 تا (ه)داشتیم 5+5+5=15 و4 تا (ع) 7+7+7+7=28
6*8*5*7
-*8*5*7
---*5*7
-----*7
=====
29666
پس عدد اول 29666 است.
2-عدد ابجد کل بصورت ابجد کبیر حساب می کنیم

و*ف*ه*ع
-*ف*ه*ع
----*ه*ع
------*ع
مجموع آن6+80+80+5+5+5+70+70+70+70=461
در ادامه راه نیاز به عدد( ا حست ) داریم
3-عدد مراتب احست مغلوب
4-عدد احست کل

جدول احست
ا=1
ح=2
س=3
ت=4
ب=5
ط=6
ع=7
ث=8
ج=9
ی=10
ف=20
خ=30
د=40
ک=50
ص=60
ذ=70
ه =80
ل=90
ق=100
ض=200
و=300
م=400
ر=500
ظ=600
ز=700
ن=800
ش=900
غ=1000

3-عدد مراتب احست مغلوب

درمثال فوق اینطور عمل می کنیم
و*ف*ه*ع
-*ف*ه*ع
----*ه*ع
------*ع

ع =7 * 7+7+7+7=28
ه=80 (ه) هشتاد است ولی هشت حساب میشود.8+8+8=24
ف=20(ف)بیست است ولی دو حساب میشود.2+2=4
و=300 (و)سیصد است ولی سه حساب میشود.3
و*ف*ه*ع
-*ف*ه*ع
----*ه*ع
------*ع
======
3668
4-عدد احست کل
و*ف*ه*ع
-*ف*ه*ع
----*ه*ع
------*ع
======
7+7+7+7+80+80+80+20+20+300=608
مرحله بعد جمع کردن این 4 عدد است
29666
461
3668
608
====
34403
عدد بدست آمده را 2 بار تنزل می دهیم.
3443
347
پس عدد اول ما 347 شدوبهمین صورت 11 عدد دیگر را بدست می آوریم
الاعداد:347*318*450*318*345*405*385*316*283 *353*355*451

پس 12 عدد بدست آوردیم .حالا باید این اعداد را به حروف تبدیل کنیم.4طریقه وجود دارد

1-عدد را بر28 تقسیم کرده خارج قسمت را با باقیمانده جمع می کنیم واگر بیشتر از 28 شد عدد28را از آن طرح می کنیم

مثال:347تقسیم بر 28 میشود12 وباقیمانده=11
12+11=23 عدد23 در ابجد=ث پس (ث) مستحصله ما شد
عدد دوم 318بود.این عدد را با عدد اول جمع می کنیم.318+347=665
665تقسیم بر28 میشود23 وباقیمانده=21
23+21=44 *44-28=16 عدد 16 در ابجد (ع) است.مستحصله دوم (ع)شد
وهمینگونه عمل می کنیم تا همه حروف ظاهر شوند
مرحله آخر تعدیل حروف با نظایر ایقغ است
در مثال (ث) را به(ه)تبدیل کردیم زیرا از مرتبه پنجم بود. ه=ن=ث=5 هنث

hasan118
18-03-2011, 20:17
سلام س نرم افزار رایگان معرفی کنید

verjina
29-05-2011, 10:35
سلام به همگی
ممنون از اطلاعات خوبتون

rosesefid
11-06-2011, 20:09
بچه ها چرا این بجث رو قطع کردین؟ من خیلی دوست دارم در این م.رد بیشتر بدونم.

Hasan.M
13-06-2011, 10:16
هر که را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند .
----------------------------------------------------------------
هر کس میخواد به علم جفر (جعفر اسمه جفر علمه ) برسه باید صاحب درک باشه که به راحتی بدست نمی آید . فقط با عبادت خدا و رسیدن به درجات بالا کمال میتونید صاحب درک بشید

علم جفر هم مثل سایر علوم یه علمه و حتی کافر ها هم میتونن ازش استفاده کنند ، مخصوص شخص خاصی نیست .آنکه با عبادت به دست می آید علم نیست درک و شهود عینی است .

Mool Tee
15-06-2011, 07:31
من که هیچی سر در نیاوردم

befermatooo
15-06-2011, 09:20
من خودم حدود 1 سال تو کارش بودم اما چیز زیادی متوجه نشدم . متاسفانه کتابهای در این مورد اکثرا پیچیده نوشته میشه تا افراد عادی نتونن بهش دسترسی پیدا کنن .

نرم افزاری که معرفی شده رو هنوز ندیدم . میبینم تا شاید جواب سوالا هایی که توش گیر کرده بودم داده بشه .

ممنون

Hektor
12-09-2011, 19:19
با تشکر از Mohammad عزیز مدیریت انجمن که تاپیک رو با درخواست بنده باز کردند.کسانیکه میخواهند پست بذارند خواهشاً این دو مطلب ساده رو رعایت کنند وگرنه بدون هیچ بحثی پست شون بدون برو برگرد گزارش میشه تا مدیریت محترم برخورد لازمه رو انجام بدهند:
1-اگر به علوم غیر معمول یا به اصطلاح رایج:علوم غریبه اعتقاد ندارید خوش اومدید.یعنی به این تاپیک کاری ندارید.به همین راحتی.مثل اینی که کسی خدا رو قبول نداره پس دلیلی نداره بیاد توی تاپیک دین شناسی و مغلطه کنه.
2-دومی رو یادم رفت ولی بعداً که یادم اومد میگم. دی:

آها یادم اومد:ببینید دوستان علوم غیر رسمی از نوع علم اعداد و جفر معمولاً با محاسبات خاص ریاضی و حروف شناسی سر و کار داره.حکایات زیادی از همین تاریخ معاصر ما وجود داره که نشون میده بعضی دانشمندان خیلی اهل مطالعه مثل آقای حسن زاده ی املی در این علوم سر رشته که چه عرض کنم ید طولایی دارند و این نوع افراد معمولاً به اهلش یاد میدن نه به هر کسی که ازش سوء استفاده کنه.بعبارتی مثل علم فیزیک نیست که به هر کسی و ناکسی آموزش داده شه و اونم در راه غلط و درست صرفش کنه. مقاله ی مفصلی رو امروز توی سایت دانشنامه wiki.ahlolbait امروز خوندم و بخشهای برگزیده ای از اون رو که درباره ی زندگانی دانشمند بزرگ آیت اله سید مهدی قاضی فرزند عارف کبیر میرزا علی آقای قاضی(استاد علامه طباطبایی و بسیاری بزرگان معاصر) و مرتبط به علوم غیر رسمی هست میذارم:

==================================
..................
آيت الله جوادي آملي در درس تفسيرشان فرمود: سيدنا الاستاد علامه طباطبايي نقل می‌‌كرد: در تبريز كسي بود كه با همين علوم عدد می‌‌توانست شخصي را كه مورد حاجت آدم است، نه تنها او را بشناسد، بلكه بداند خانه‌اش كجاست، شماره تلفن منزلش را می‌‌توانست استخراج كند... مرحوم آقا سيد مهدي قاضي، از اهل علم حروف بود و من می‌‌دانستم كه مطلع است. می‌‌فرمود: بارها پدرم می‌‌گفت: راه بهتري هم داريم. و اين تذكر نه براي آن بود كه علم مذكور بي‌معنا است.(21)

سيد مهدي در علوم غريبه - كه تحصيل آن براي همه رايج نمی‌‌باشد و كمتر كسي بدان دسترسي دارد و حتي ابعادي از آن براي خواص روشن نيست - مهارت داشت. البته در طول تاريخ عده‌اي فرصت طلب و سودجو و شيادِ دور از حقيقت، به دروغ ادعاي تبحر در اين علوم را داشته‌اند و از باورها و تمايلات مردم سوء استفاده كرده‌اند؛ اما دور از انصاف است كه با وجود برخوردار بودن برخي اولياي الهي از اين علوم، آن را نادرست تلقي كنيم. علومی ‌‌چون رمل، جفر يا علم اعداد، كه به «علوم غريبه» اشتهار دارند، بيش از آن كه به تحصيل احتياج داشته باشند، به تزكيه روح، صفاي باطن، اعراض از امور فناپذير و مادي و اُنس با ذكر و عبادت نياز دارند.

رسول اكرم صلي الله و عليه و آله و سلم جفر و جامعه را بر حضرت امام علی عليه السلام املا فرمود و اين دانش شگفت از جمله توانايي‌هاي ائمه هدي عليهم السلام بوده است. مگر نه اين است كه اميرمؤمنان عليه السلام در قبرستان با مردگان تكلم می‌‌فرمود؟(27) يكي از دانش‌هايي كه سيد مهدي قاضي بر آن احاطه داشت، علم حساب نظري يا دانش اعداد و فن محاسبه است كه در ميان اهل فن به ارثماطيقي (كلمه‌اي يوناني؛ يعني عدد) موسوم است. و آن عبارت است از معرفت خواص اعداد كه چهار باب دارد: باب اول، در خواص اعداد از آن روي كه در انفس خود كميت دارند. باب دوم، در خواص اعداد از جهت اضافت كه آن را نسبت خوانند و مضاف را منسوب و مضاف‌اليه را منسوب‌اليه گويند. باب سوم، در خواص اعداد از جهت تشكل به اشكال چون تألف اعداد و تولد آن از آحاد است. باب چهارم، در اقسام مناسبات و خواص هر يكي كه علما ده وجه برايش ذكر كرده‌اند.(28)

آيت الله سيد محمدحسين حسيني تهراني می‌‌نويسد: در باب اسرار حروف، بسياري از علماي راستين مطالب شگفت‌آوري بيان فرموده‌اند. مرحوم آيت الله سيد علي قاضي در اين فن سرآمد روزگار بود و آقازاده‌اش، مرحوم سيد مهدي قاضي كه اخيراً در بلده طيبه قم رحل اقامت افكند و در آن جا هم به رحمت جاوداني پيوست، در اين علم، استادِ منحصر به فرد بود. او از اكتشافات حروف و اسرار اعداد، داستان‌هاي شنيدني داشت. حتي می‌‌فرمود: خود من هم در اين فن ابتكاراتي دارم.(29)

آيت الله حسن زاده آملي خاطر نشان ساخته است: «چندين نفر را كه در اوفاق و اعداد خبره بوده‌اند، ديده‌ام و از آن ها استفاده كرده‌ام؛ اما هيچ يك در اين علوم، به قدرت و قوت و استيلاي مرحوم آقاي سيد مهدي قاضي نبودند. در اين رشته‌ها كاركرده و خيلي قوي و عجيب بود».(30)

ايشان در جاي ديگر می‌‌گويد: «علوم غريبه را نزد اساتيدم آموخته‌ام و تني چند را در اين علوم بر اين كمترين، حق تعليم و تدريس است ولكن هيچ يك را در اين رشته‌ها عديل آن جناب نيافته‌ام و به حق مجتهد مستنبط در اين علوم بوده است».(31)

......
=================
.......
آيت الله حسن زاده در نوشتاري كه به تقاضاي نگارنده مرقوم فرموده‌اند، يادآور شده‌اند: «اين كمترين چند سالي به محضر انور آن نور ايزدي افتخار تلمذ در فراگرفتن رشته‌هاي ارثماطيقي از علم اوفاق، تكسير، اعداد و غيرها، كه در السنه به علوم غريبه سائر و دائر است، اشتغال داشته است. راقم را در رشته‌هاي ياد شده خاطري شايق و ذوقي وافر بود و حضور تني چند از آشنايان بدين علوم را ادراك كرده است... ولكن بي‌لاف و گزاف هيچ يك را در تبحر بدين علوم به پايه آن بزرگوار یعني حضرت استاد آقا سيد مهدي قاضي روحي فداه نيافته است».

ايشان در جايي گفته است: «علوم غير رسمی ‌‌را در محضر آقازاده قاضي مرحوم آقا سيد مهدي آموختم. دو به دو بوديم. خصوصي بود. می‌‌گفت: شما باشيد، كفايت می‌‌كند.»(37) آيت الله حسن زاده می‌‌گويد: «البته اوفاق و اعداد را مقداري از محضر شريف سيد محمدحسن الهي استفاده كردم؛ اما ايشان در اين فنون خيلي قوي نبودند».(38)

كتب متداول و متعارف در علوم غريبه را كه علامه حسن زاده نزد سيد مهدي قاضي فراگرفت، عبارتند از: مفاتيح المغاليق، الدرالمكنون والسر المكتوم في علم الحروف و غاية المراد في وفق الاعداد.(39)

..........
===========================
...........
آيت الله حسن زاده می‌‌گويد: «سيد مهدي قاضي روزي به بنده فرمود: پدرم بارها می‌‌گفت: انسان بايد محور برزخي پيدا كند تا به اسرار حروف و كلمات و حقايق اشيا دست يابد و آگاهي پيدا كند و از اين حالت طبيعي و عادي مردم متعارف به درآيد. و تا كسي از اين عالم خاكي با تزكيه و تقوا پوست نيندازد، به ملكوت عالم آشنا نمی‌‌شود. فرزندم! ارتقاي برزخي به رشد و اعتلاي وجودي نياز دارد. و سيد مهدي به اين نعمت متنعم بود».(47)
...........
============================
............
سيد مهدي قاضي به دليل تزكيه نفس و احاطه به علم جفر و صعود به درجات معنوي، مسائلي را مطرح می‌‌نمود كه از كرامات او قلمداد می‌‌گردد. چندي قبل از آن كه 26 دي ماه 1357 ش. فرابرسد، با حساب جفر به برخي مأنوسين گفته بود: اين روز، زمان «زهق الباطل» است. ايشان همچنين فراز و نشيب‌هاي جنگ تحميلي عراق عليه ايران را نيز بدين صورت آينده‌نگري می‌‌كرد. يك روز در زمان رهبري امام خميني براي اطرافيان بيان كرد كه: آيت الله سيد علي خامنه‌اي مدظله العالي بعد از رحلت بنيانگذار جمهوري اسلامی ‌‌ايران، زمام امور اين كشور را بدست خواهد گرفت. و اين سخن را او زماني بر زبان آورد كه شنوندگان تحقق آن را بعيد می‌‌دانستند، زيرا آيت الله بهشتي در قيد حيات بود و آنان تصور می‌‌نمودند كه پس از رحلت امام، آن شهيد مظلوم زمام امور را بدست خواهد گرفت!!!(51)

علامه حسن زاده آملي از سيد مهدي قاضي نقل كرده است كه: «هر وقت گرفتاري برايم پيش می‌‌آمد، آن معضل را براي پدرم آيت الله سيد علي قاضي، كه در عالم برزخ بسر می‌‌برد، مطرح می‌‌كردم و او حل آن مشكل را به من خبر می‌‌داد».(52)
...................
===============
لینک کامل مقاله بهمراه منابع و مآخذ برای اهل مطالعه:

tahoor
08-10-2011, 18:48
سلام مبحث خوبی ولی :

طی این مرحله بی همرهی خضر مکن

ظلمات است بترس از خطر گمراهی

====================

اوستا ببینید تا اوستا بشید

Makan.Persian
09-11-2011, 14:21
علم جفر هم مثل سایر علوم یه علمه و حتی کافر ها هم میتونن ازش استفاده کنند ، مخصوص شخص خاصی نیست .آنکه با عبادت به دست می آید علم نیست درک و شهود عینی است .

از طرز فکرتون خیلی برای شما خوشحالم و تبریک میگم

خیلی ها بر اساس علاقه ندانسته دنبال این مسایل هستند واقعا کاش میشد به دوستان فهماند که
با حرکت تو این مسیر یعنی اینکه طبق فرمایش شما به این درک نمی رسند بلکه به دنبال بدست اوردن این علم هستند

چه کار خطرناکی می کنند در واقع در قفس یه حیوان درنده رو باز میکنن که دیگه راه برگشت نداره

در هر صورت وقتی دوستایی مثل شما را میبینم که فهمیده وسنجیده اظهار نظر میکنن خوشحال میشم

شاد باشید

jadidzadeh
19-01-2012, 02:19
سلام
من گمشدهای دارم که شدیدا نیاز به کسی دارم با این علم آشنا باشه اگر کسی رو میشناسید که بتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنمایی کنید
منظورم علم جفر یا آیینه بینی هست .
با تشکر فراوان.

kimyyya
10-03-2012, 16:24
من عاشق علم اعداد.. یکم این حس علاقه و اطلمینان به اعداد داره برام بیمارگونه میشه.. دوست دارم صحیح پرورش بدم این علاقه رو.. چه کار می تونم بکنم؟

ایریک
06-06-2012, 15:06
معنی عدد 19

معنی عدد 19در علم ابجد

صالح313
23-07-2012, 22:01
سلام علیکم:
باتشکر از لطف حضرتعالی برای این کارخداپسندانه اگه یه لطفی بفرمائید مراحل محاسبه و نحوه سوال پرسیدن و جواب دادن آن از طریق جفر را در مجموعه ای یا قرار داده یا (بی ادبی نباشد) اگه صلاح دونستید بتونیم بصورت یک جزوه اونو دراختیار داشته باشیم یا خریداری کنیم ممنون میشویم

صالح313
25-07-2012, 01:01
سلام خدمت همه عزیزان:
بچه ها به قول دوستمون انصافا" همین جوری به سادگی به دست نمیاد منمچند ساله دنبالشم ولی به عناوین مختلف نشده دست پیدا کنم لابد به قول دوستان لیاقت پیدانکردم واسه همین همیشه از خدا میخوام اگه علم بهم بده راه انتقال و آموزش آن و اگه پول میخوا بده شرایط و معرفت استفاده از آن و اگه قدرت یا جایگاه میخوا بده ظرفیت و کنترل هوای نفسو هم بهم بده به قول معروف ((( خدایا لحظه ای ما را به خود وامگذار- انشاالله))
حالا هم مطمئن باشید اگه خودش خیر و صلاح بنده اشو توی هرچی ببینه اونو واسش مقدر میکنه البته انجام دعا باعث تغییر اوضاع و احوال میشه ها
التماس دعا
یاعلی

one.user
25-07-2012, 01:06
شما درست میفرمایید

Sherlock__Holmes
06-10-2012, 01:49
پس از اصرار بسیاری از دوستان، در باب فروش نرم افزار، تصمیم گرفتم فروش این نرم افزار را آغاز کنم.

نام نرم افزار: مهندسی جفر آسان

این تنها یک نرم افزار نیست. بلکه هر آنچه راجع به قاعده جفر صدیقی در کتاب های مختلف دیده اید در آن جمع شده و شما را از خواندن ده ها کتاب بی نیاز می کند.

توجه مهم:
این نرم افزار برای آگاهی بیشتر جفاران از جفر و آموزشهای مرتبط با آن، برای فروش قرار داده شده است. لذا هیچگونه دخالتی در علم غیب خداوند، و اسرار ماوراء نیست.

توضیحات درباره نرم افزار: محاسبه کامل جفر پانزده سطری همراه با مستحصله
این نرم افزار، سطر مستحصله جفر صدیقی را به طور کامل و دقیق محاسبه می کند و جفارها می توانند تمام 15 سطر را به راحتی توسط این نرم افزار محاسبه نمایند.

این نرم افزار، در دو نسخه خدمت دوستان عرضه می گردد.
نسخه همراه با محاسبه مستحصله
نسخه بدون محاسبه مستحصله

لطفا جهت اطلاع بیشتر از نحوه فروش، با ایمیل مکاتبه فرمایید.

توجه مهم: کسانی که مستحصله را کشف نکرده اند، اجازه خرید این نرم افزار را دارند. اما مسئولیت عدم توانایی آنها از استخراج حروف، به عهده خودشان خواهد بود و نرم افزار پس گرفته نخواهد شد. کسانی که مستحصله را کشف نکرده اند، در صورت تمایل، و پرداخت هزینه، آنرا به صورت خصوصی آموزش خواهم داد.
(دارم خلاف روش جفارها حرکت می کنم. زودتر بشتابید تا منو ترور نکردن.)

برای مشاهده عکس های نرم افزار به لینک زیر بروید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اطلاعات بیشتر، با ایمیل من مکاتبه کنید.
m_golara@yahoo.com
m_golara@hotmail.com

pooria703
25-11-2014, 17:27
خب کد رو چیکار کنم؟

wichidika
27-11-2014, 20:40
علم جفر که ریشه دروغه .
عمر و وقت تان را صرف چرندیات نکنید:n31:

laxer
28-11-2014, 16:31
این تاپیک جایی در انجمن علمی ندارد.
و همان طور که اکثر دوستان میدونند علم جفر خرافاتی بیش نیست.

علم‌الحروف از نظر دانشگاهیان، علم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نبوده و شبه‌علم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شمرده می‌شود. به عبارت دیگر از دیدگاه علم حصولی، جفر نوعی خرافه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به حساب می‌آید.

wichidika
28-11-2014, 21:12
به خدا اگر شبه علم هم باشه.
فقط خرافات هست.
انسان وقتی چراغ عقلش را خاموش کند خرافات و توهم غوغا می کند.

jafrbook.blog.ir
16-03-2015, 19:12
کتاب دایرة المعارف جفر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب دایرة المعارف جفر

آموزش 300 روش و قائده کاربردی
جفر و مستحصله
کاملترین کتاب آموزش روشهای مختلف جفر و روشهای
بدست آوردن مستحصله موجود در ایران ما این را تضمین
میکنیم که با داشتن این کتاب نیاز به هیچ منبعی ندارید

دانلود فهرست کتاب آموزش جفر 850 صفحه ای
دائره المعارف جفر.rar - 1.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81_%D8%AC%D9%81%D8%B1.rar.htm )

برگرفته شده از jafrbook.blog.ir

jafrbook.blog.ir
16-03-2015, 19:13
فروش کتاب های آموزش خودآموز جفر و مستحصله استاد رهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فروش کتاب های نایاب علم
جفر و رمل و نجوم
مستحصله

جزوات آموزش جفر و مستحصله
استاد رهنما
***با نازلترین قیمت***

1-کتاب جامع آموزش علم اوفاق.الواح.طلسمات.توی اوفاق

2-کتاب استخراج ذکر و آیه شخصی برای رفع مشکلات افراد

3-اسرار اسماء الحسنی(خواص و رموزات اسماء الحسنی اعظم
4-جفرنوین شاخه کشف الاسرار حروفآموزش
5-آموزش جفر خافیه یا جفر امام صادق(ع)
6-آموزش هیپنوتیزم و پیشگویی آینده
7-آموزش جفر نوین شاخه استخراج
8-مستحصله و روش های مختلف آن
9-آموزش نحوه ساختن طلسمات
10-کشف اسرار حروف و اعداد
11-آموزش علم نجوم احکامی
12-آموزش پیشگویی آینده
13-دوره موفقیت در زندگی
14-اسرار و رموز درونی
15-اسرار مسُتحصله جفر
16-اسرارحروف و نامها

17-رساله جامع العلوم
18-آموزش جفر سُنتی

19-آشنایی با علم جَفر
20-کتاب جفر کاشف

آماده تبادل اطلاعات و کتاب و جزوات با دوستان میباشیم

برای تهیه تماس بگیرید 09142495094 سام نژاد

jafrbook.blog.ir
16-03-2015, 19:14
کتاب آموزش جفر 15 سطری تضمینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جزوه آموزش جفر 15 سطری
باقید 3 روش بدست آوردن مستحصله
تضمینی و کاربردی
جزوه ای که اینجانب در اختیار دارم معتبرترین و کاملترین جزوه جفر 15سطری می باشد که از پاکستان خریداری کردم که با آموزش 3 روش مستحصله می باشد و در هر زمینه ای که بخواهید می توانید باهاش سوال و جواب کنید اینجانب این جزوه رو پس ازخرید برای 5 نفر از استادان این علم بصورت رایگان ارسال کردم که همگی اصل و درست بودن این جزوه را تایید کردندکه خودم هم درحال کارکردن با این جزوه زیر نظر یکی از اساتید میباشم
جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت تماس بگیرید
09142495094 سام نژاد

aboozahra
17-10-2015, 15:29
بعد از علامه حسن زاده آملیُ کسی ماهرتر از استاد ناطقی نیست ولی گمان نمیکنم بشه به ایشون دسترسی ‍‍بیدا بکنید. ایشون از افراد طراز اول علوم غریبه و از شاگردان علامه هستند.

wichidika
17-10-2015, 20:55
علوم غریبه جز دروغ و توهم و خرافات نیست عمرتان را تلف نکنید.

Reza goli
26-11-2015, 14:21
همه ادیان الهی و غیر الهی برگرفته از علوم غریبه است
همین طهارت و نجاست و نماز وروزه هم وابسته به همین امور هست

- - - Updated - - -

نرم افزار جامع حساب جفر را از آدرس زیر دانلود کنید

laxer
28-11-2015, 05:50
این تاپیک چرا بسته نمیشه خدایی؟

در بخش علمی تاپیک متافیزیک چکار میکند؟

متافیزیک جز چرندیات چیز دیگری نیست!

Stream
28-11-2015, 06:07
این تاپیک چرا بسته نمیشه خدایی؟

دیده نشده بود. بسته شد.

در بخش علمی تاپیک متافیزیک چکار میکند؟

متافیزیک جز چرندیات چیز دیگری نیست!

متافیزیک (مابعدالطبیعه) متفاوت است با ماوراءالطبیعه (که احتمالا منظور شماست و خرافات است).

متافیزیک چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C%DA%A9)