PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه انتقال آپدیتهای ویندوز ویستا

dubairan
09-11-2007, 06:33
سلام
بارها پیش اومده ویندوز را مجدد نصب میکنیم. سی دی ویندوز ویستای من جدید نیست ودر هر بار نصب مجدد کلی وقت صرف آپدیت های ویندوز وریست کردن سیستم میشه. چطوری میشه آپدیتها را به ویندوز جدید انتقال داد؟

ghafari3
09-11-2007, 07:39
دو راه وجود داره:
1- یکبار ویستا را نصب و آپدیت کنید. یه دونه بک آپ از ویستا بگیرید. در عرض 5 دقیقه Restore کنید.

فایلهایی که ویستا پس از آپدیت ذخیره میکنه قابلیت اجرایی ندارن. Ultimate Extra که هیچی.

2- اگر از راههای بالا خوشتون نیومد بهترین راهی که بهتون پیشنهاد می کنم اینه که به Microsoft Download Center برید و با توجه بع هیستوری ویندوز آپدیت ، کل KB های نصب شده را به صورت تک تک دانلودکنید.(فایل exe دانلود میشه) که قابلیت استفاده در کامپیوتر دیگه را هم خواهد داشت.

dubairan
09-11-2007, 12:13
دو راه وجود داره:
1- یکبار ویستا را نصب و آپدیت کنید. یه دونه بک آپ از ویستا بگیرید. در عرض 5 دقیقه Restore کنید.

فایلهایی که ویستا پس از آپدیت ذخیره میکنه قابلیت اجرایی ندارن. Ultimate Extra که هیچی.

2- اگر از راههای بالا خوشتون نیومد بهترین راهی که بهتون پیشنهاد می کنم اینه که به Microsoft Download Center برید و با توجه بع هیستوری ویندوز آپدیت ، کل KB های نصب شده را به صورت تک تک دانلودکنید.(فایل exe دانلود میشه) که قابلیت استفاده در کامپیوتر دیگه را هم خواهد داشت.

متشکرم دوست عزیز

aminsf
10-01-2008, 19:28
ببخشین هر 2 راه حلی که دادین رو میشه به زبون ساده تر هم بگین؟
آخه واسه ما آماتورها سخته!
با تشکر