PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري اين مدل ها رو بساززززم ؟؟!!!

amir-vampire
08-11-2007, 17:08
با سلام .

من براي گوشي نوكيا تم مي سازم.اما مدتي است كه به يه مشكل برخوردم.من قبلا از مدل هاي آماده ساعت و ... استفاده مي كردم اما حالا مي خوام خودم اين مدل ها رو بسازم.مدل هايي كه از اينترنت گرفتم همه فرمتشون png هست. اما وقتي من مدلامو با اين فرمت مي سازم مثلا ساعتي كه دايره اي هست بازم فضاي دورش سفيد مي مونه در حالي كه مدل هاي آماده وقتي در برنامه به كار ميره ديگه فضاي دورش معلوم نيست و فقط دايره كار شده معلومه . خوب مشكلمو با عكسم نشون مي دم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه برنامه خا صي براي ساخت اين مدل ها هست راهنمايي كنيد لطفا ........

amir-vampire
08-11-2007, 18:16
حد اقل يكي بگه چطور ميشه background فايل هاي png رو هيدن كرد ؟

DoNkHoWaN
08-11-2007, 18:28
می تونی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magic Eraser
برای پاک کردن اون قسمت سفید استفاده کنی
بعد هم با فرمت PNG سیوش کن.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir-vampire
08-11-2007, 18:32
می تونی از
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magic Eraser
برای پاک کردن اون فسمت سفید استفاده کنی
بعد هم با فرمت PNG سیوش کن.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا مرسي دوست عزيز :10:

DoNkHoWaN
08-11-2007, 18:36
قابلی نداشت.؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]