PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل User با Windows XP

aminmousavi86
03-10-2005, 19:21
با سلام
ما چند نفر هستيم كه همه مون Administrator User تو ويندوز اكس پي داريم. ولي مدتي است متوجه شدم كه يكي از اينها Account مرا دستكاري مي كند و دسكتاپم را عوض مي كند و كارهايي از اين قبيل... . چند بار پسوورد رو عوض كردم ولي مشكل اينگار جاي ديگر است. با توجه به اينكه متوجه شدم كه هر بار اين كارو ميكنه يه اشتراك اينترنت ميخره لطفا بفرماييد چنين فضولي كاري هايي چگونه ممكن است؟ خواهشا راهنمايي كنيد.
دوستتان امين

Beelzebub
03-10-2005, 21:02
منظورتون از دسكتاپ چيه اگه‌ عكسي كه به عنوان پس زمينه هست در اين قسمت قرار مي گيره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كه اين عكس با اسم wallpaper1.bmp هست و مي شه تغييرش داد

و اگه منظورتون ايكون هاي روي دسكتاپ هست ايكونها در اين قسمت قرار مي گيره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و %USER% هم accont مورد نظر
و چون دسترسي به صورت administrator ‌هست خوب هر كاري مي شه كرد حتي پسورد شما رو مي تونند عوض كنند

مهدی 2007
03-10-2005, 21:14
اینها که گفتی رو میشه به راحتی با عوض کردن چند عکس و محتویات چند فولدر به راحتی عوض کرد و هیچ محدودیتی هم ندارد

mpsjavad
03-10-2005, 22:46
با سلام ..

ما چند نفر هستيم كه همه مون Administrator User تو ويندوز اكس پي داريم. ولي مدتي است متوجه شدم كه يكي از اينها Account مرا دستكاري مي كند

خوب دوست عزيز اگر همه شما Administrator باشدي به راحتي ميتوانيد براي كاربران ديگر محدوديت و تغييرات ايجاد كنيد .. عموما يك نفر به عنوان Administrator بايد مشخص بشه و بقيه بايد محدود باشند تا چنين مشكلاتي پيش نياد ...

AHT
04-10-2005, 14:54
جواد جان كاملا درست ميگن
اگه همه Administrator باشند ميتونند اكانت شما رو دستكاري كنند
تنها راهش هم محدود كردن ديگرانه