PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام چطوری می تونم از تمام سرعت اینترنت در دانلود استفاده کنم Dial up استفاده می کنم و 56 سرعتش اکثر

face_2_faces
07-11-2007, 22:55
سلام چطوری می تونم از تمام سرعت اینترنت در دانلود استفاده کنم Dial up استفاده می کنم و 56 سرعتش اکثرا ولی موقع دانلود 3 یا 4 kb کمک کنید لطفا

fdaliry
07-11-2007, 23:12
اگه تونستی به ما هم یاد بده:31:
سرعت 56 ی چیز دیگس سرعت دانلودم ی چیز دیگس
خیلی سرعت دایل اپ برای دانلود زیاد باشه 5 یا 6 باشه
تازه اگه 5 یا 6 باشه

ya30n
07-11-2007, 23:15
سلام چطوری می تونم از تمام سرعت اینترنت در دانلود استفاده کنم Dial up استفاده می کنم و 56 سرعتش اکثرا ولی موقع دانلود 3 یا 4 kb کمک کنید لطفا

دوست خوبم
در انتخاب عنوان واسه تاپيك هايي كه ميزنيد لطفا كمي دقت كنيد
از نرم افزار dap استفاده كنيد
يا حق (:

fdaliry
07-11-2007, 23:20
از نرم افزار dap استفاده كنيد

اگه ازش استفاده کنیم سرعت تا چند میره؟

ya30n
07-11-2007, 23:26
خب عزيز
فايل هايي كه از اينترنت ميگيرين رو سريع تر دانلود ميكنه
روي سرعت اون تاثير داره
به عدد هم نميشه بسنده كرد
يا حق (:

rayanehkhabar
07-11-2007, 23:31
تازه dap يه قسمتي داره كه مي توني كل پهناي باند اينترنت ات را به دانلود اختصاص بدي !

fdaliry
07-11-2007, 23:34
خب عزيز
فايل هايي كه از اينترنت ميگيرين رو سريع تر دانلود ميكنه
روي سرعت اون تاثير داره
به عدد هم نميشه بسنده كرد
يا حق (:

یعنی به عبارتی سرعت دانلودا بهینه تر میکنه و فایلا کمی زودتر دانلود میشن ولی نمیتونه سرعتا از 5 یا 6 بالاتر ببره
بازم همینشم غنیمته
مرسی

Balrog
08-11-2007, 00:00
به نظر من IDM!

DrXoX
08-11-2007, 00:49
سلام

من هم IDM رو پيشنهاد مي كنم ، و يه راهي كه خودم هم دارم ازش استفاده مي كنم استفاده از برنامه Modem booster هستش راستش سرعت دانلود من با IDM قبلا 4 يا 5 بود ولي الان با نصب اين برنامه شده بين 6 تا 7 فقط يه بدي كه داره بعد از نصب كردنش بايد به اينترنت وصل بشي و يك تا يك ساعت و نيم طول ميكشه تا تنظيمات مودم رو به بهترين نحو تنظيم كنه خود من وقتي اين كار رو انجام دادم سرعت خيلي بهتر شد چه دانلود چه باز شدن صفحات يه عكس هم بعد از اين كه تنظيمات انجام شد گرفتم خودتون ببينيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

face_2_faces
08-11-2007, 00:52
تازه dap يه قسمتي داره كه مي توني كل پهناي باند اينترنت ات را به دانلود اختصاص بدي !

فایل دانلودشو با توضیح در مورد اون هنای باند که کجای برنامه باید بریم و تنظیم کنیمو لطف کن بذار ممنون

Balrog
10-11-2007, 14:39
سلام

من هم IDM رو پيشنهاد مي كنم ، و يه راهي كه خودم هم دارم ازش استفاده مي كنم استفاده از برنامه Modem booster هستش راستش سرعت دانلود من با IDM قبلا 4 يا 5 بود ولي الان با نصب اين برنامه شده بين 6 تا 7 فقط يه بدي كه داره بعد از نصب كردنش بايد به اينترنت وصل بشي و يك تا يك ساعت و نيم طول ميكشه تا تنظيمات مودم رو به بهترين نحو تنظيم كنه خود من وقتي اين كار رو انجام دادم سرعت خيلي بهتر شد چه دانلود چه باز شدن صفحات يه عكس هم بعد از اين كه تنظيمات انجام شد گرفتم خودتون ببينيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر برنامه‌اى با اين نام دانلود كردم، ظاهرش با اين فرق داشت! مى‌شه لينك اين برنامه رو لطف كنى؟

King Sky
06-12-2007, 18:33
من هر برنامه‌اى با اين نام دانلود كردم، ظاهرش با اين فرق داشت! مى‌شه لينك اين برنامه رو لطف كنى؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DrXoX
07-12-2007, 02:26
سلام

Balrog جان شرمنده یه خورده دیر شد همون طوری که دوست خوبم King sky گفت می تونی از سایت کمیاب دانلودش کنی تازه قرار داده تو سایتش همون صفحه اول که سایت رو باز می کنی هستش

kamyabonline.com

موفق باشید

Balrog
07-12-2007, 04:23
تشكر از King Sky و DrXoX.

hpk34
07-12-2007, 07:06

با سلام خدمت همگي دوستان.

آقاي rayanehkhabar اگه ممكنه يكم بيشتر توضيح بدين

منم براي دانلود نرم افزارهاي DAP و IDA رو توصيه ميكنم

با تشكر