PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gears of War

صفحه ها : [1] 2 3 4

mojtaba007
07-11-2007, 20:38
نقد و بررسی بازی Gears of War PC Version!!
: csbbs

بچه ها شرکت تکین این بازی را منتشر کرد که اطلاعات آن به شرح زیر می باشد :

نام بازی : Gears of War – PC Version

شرکت سازنده : Epic Games

استادیو ساخت : Microsoft Game Sudios

رده سنی : + 17 – هفده سال به بالا.

سبک : اکشن - Action

نوع بازی : جنگ های نفس گیر فضایی

نوع دید : اول شخص – سوم شخص ( به دلخواه شما )

رده گرافیک : آلی - آ – A

سکوهای پشتیبانی : X360 | PC

تاریخ انتشار : امروز

سیستم مورد نیاز :

XP – VISTA :

Windows : XP – VISAT.

CPU : 2.0 GHz Pentium 4 ( 3.0 GHz Pentium 4 ).

RAM : 512 MB ( 1 GB ).

VGA : 256 MB ( 512 MB SLI ).

Free Space In H.D.D : 4/6 GB

DirectX : DirectX 9.0c ( DirectX 10 )

توضیحات : این بازی یکی از شاه کارهای سال 2007 بوده و موفق به کسب مقام بهترین بازی اکشن سال 2007 برای کنسول Xbox 360 شده. سایت های مختلف و مجلات عموما به سطح گرافیکی این بازی نمره 10 از 10 را داده اند و همینطور به جذابیت آن.اولین سکوی پشتبانی این بازی Xbox 360 بوده است و تا امروزه که خبر انتشار آن برای PC می آید هیچ سکوی دیگری آن را پشتیبانی نمی کرده است. با آمدن این بازی برای PC می تواند شروعی برای انقلاب گرافیکی در بازی های کامپیوتری باشد. در مجموع نوید یک بازی جنگی تمام عیار با گرافیکی باور نکردنی و جذابیت بالا همراه خواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
07-11-2007, 21:09
یک تاپیکه دیگه هم که زدی.من اونجا پست دادم که:31:

cyrus_ln
07-11-2007, 21:47
با کارت گرافیک gforce 6200 256 اجرا میشه؟؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
07-11-2007, 21:52
اگرم اجرا بشه زیاد نمیتونی باش حال کنی

Amin Asterix
07-11-2007, 22:13
عکسا رو هم کوچیک کن.این چه اسمیه آخه؟
چه ماهیه این ماه.پرو استریتم که داره میاد.فقط اساسین کرید کم داره...
آدم میمونه کدومو بازی کنه

این پستو اونور دادم گفتم تا نرفته ترش بیارمش اینور.

Oracle_Eldorado
07-11-2007, 23:03
با کارت گرافیک gforce 6200 256 اجرا میشه؟؟؟؟؟
خیر دوست من . شما گرافیک این بازی رو دیدی ؟!

اگرم اجرا بشه زیاد نمیتونی باش حال کنی

تایید میشه .

عکسا رو هم کوچیک کن.این چه اسمیه آخه؟
چه ماهیه این ماه.پرو استریتم که داره میاد.فقط اساسین کرید کم داره...
آدم میمونه کدومو بازی کنه

این پستو اونور دادم گفتم تا نرفته ترش بیارمش اینور.

باهات موافقم !
منم هزار تا بازی مونده روی دستم وقت ندارم هیچکدومو بازی کنم !
توروخدا کار دنیا رو ببین ! تابستون یدونه بازی نیومد ! حالا که وقت امتحانات و درس هست هرچی بازیه ریخته توی بازار .
راستی ببینم این منتشر شده ؟

mojtaba007
07-11-2007, 23:29
راستی ببینم این منتشر شده ؟
اره عزیز امشب تو سایت تکین دیدم

Amin Asterix
07-11-2007, 23:57
اوراکل شدیدا باهات موافقم.تازه به غیر از اینا بازیای فوتبالم هست که همیشه من به شخصه بازی میکنم.کلی بازیم از قبل دارم.150 گیگ بازی نصب دارم نمیدونم برم تو کدوم.درسم هست...
همین زیادیش باعث میشه آدم نتونه بازی کنه:31:

Prince_ of _Persia
11-11-2007, 13:36
میگم این عکسها مال نسخه pc هستش دیگه نه.
انگار از xbox360 هم گرافیکش جالبتر شده من که دندونام ریخت.
بریم یک دسته xbox360 بگیریم بریم تو نخش کسی نمی دونه گیم پد ایکس باکس چنده سیم دار usb اش رو میگم.

این سیستم مورد نیازش منو کشته کلی خندیدم بازی با این گرافیک بالا سیستم به این پایین می خواد.

smallfrank
11-11-2007, 22:44
رو 8500 Gt اجرا میشه

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 23:04
میگم این عکسها مال نسخه pc هستش دیگه نه.
انگار از xbox360 هم گرافیکش جالبتر شده من که دندونام ریخت.
بریم یک دسته xbox360 بگیریم بریم تو نخش کسی نمی دونه گیم پد ایکس باکس چنده سیم دار usb اش رو میگم.

این سیستم مورد نیازش منو کشته کلی خندیدم بازی با این گرافیک بالا سیستم به این پایین می خواد.

عزیزم این عکس ها که در هنگام بازی نگرفته شده ! این عکس ها رو فقط به خاطر کل کل با رقبا نشون میدن .
البته این بازی گرافیکش خیلی به این عکس ها نزدیکه ولی این عکس ها مال Xbox360 هست که دوستمون گذاشته !!

رو 8500 Gt اجرا میشه
دوست من شما بقیه مشخصات سیستمت رو بزار . فقط گرافیک که نیست !

MAXXX
12-11-2007, 00:23
آقا این نسخه پورت شدست؟

k.h
12-11-2007, 11:03
دوستان سلام
من نسخه pc بازی gears of war را با کارت gs 8400 وقتی اجرا میکنم این پیغام میاد
To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

+ NVIDIA ForceWare 163.44 Driver

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.
بعد هم واقعا همانطور که در پیغام گفته شده بازی قطع میشود. به سایت nvidiaرفتم نسخه جدید درایور بود با این مشخصات
ForceWare Release 163 WHQL
Version: 163.75
Release Date: November 6, 2007
Operating System: Windows XP, Windows XP Media Center Edition
Language: U.S. English
File Size: 42.0 MB
منم اینترنت پر سرعت ندارم آیا کسی هست این درایور را داشته باشد تا برایم بفرستد هزینه هم هر چقدر شد در خدمتیم . با تشکر

Amin Asterix
12-11-2007, 13:02
دوستان سلام
من نسخه pc بازی gears of war را با کارت gs 8400 وقتی اجرا میکنم این پیغام میاد
To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

+ NVIDIA ForceWare 163.44 Driver

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.
بعد هم واقعا همانطور که در پیغام گفته شده بازی قطع میشود. به سایت nvidiaرفتم نسخه جدید درایور بود با این مشخصات
ForceWare Release 163 WHQL
Version: 163.75
Release Date: November 6, 2007
Operating System: Windows XP, Windows XP Media Center Edition
Language: U.S. English
File Size: 42.0 MB
منم اینترنت پر سرعت ندارم آیا کسی هست این درایور را داشته باشد تا برایم بفرستد هزینه هم هر چقدر شد در خدمتیم . با تشکر
دوست من اگر درایور می خوای حواست باشه ورژن 169.3 رو بگیری.جدیدترین اونه.در ضمن اگه بری کافی نت برات به 5 دقیقه دانلود میکنه.بگو بریزه رو سیدی یا فلش اگه داری.خرجشم خیلی کمتر میشه:46:

ILLIDAN-D
12-11-2007, 14:27
خبر رسیده که مایکروسافت در بازی GEARS OF WAR برای کامپیوتر با مشکل کوچیکی مواجه شده.!!

جریان از ااین قراره که موقعه ای که ویندوز لایو داره خودشو برای بازی به روز رسانی میکنه شما اگر بازیو ببندید به روز رسانی لغو میشه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

مایکروسافت فعلا داره روی به روز کردن کردن کار میکنه به زودی این مشکل حل میشه و میتونیم از این بازی بهره ببریم

منبع: Mega Games

toraj
14-11-2007, 09:59
آقا کسی تونسته با xp بازی رو اجرا کنه.

Optimus Prime
14-11-2007, 10:21
آره من با 7600gt اجراش کردم.مشکلش چیه؟از یکی شنیدم با 8600gt مشکل داشته...

mohamad.hejazi
14-11-2007, 11:37
سلام.
من این بازی رو با کارت 8500gt 256mb و رم1گیگ با اخرین تنظیمات بازی میکنم.
خیلی بازی توپیه حتما بازی کنید.

toraj
14-11-2007, 21:19
آقا من وقتی بازی رو اجرا می کنم پیغام مربوط به c++ runtime میده.

Golden eye
14-11-2007, 21:26
دوستان به نظره شما من می تونم این بازی رو با این سیستم اجرا کنم ؟ ( اگه می تونم تو چه رده ی گرافیکی ؟ )
VGA : 512 7300 LE
Ram : 1 GB
CPU : 3.4 2 Alcol
Mainboard : PCI Express DDR 2

Amin Asterix
14-11-2007, 22:05
آره راحت اجرا میشه!!
==========
خوب c++ نصب کن روش.من فکر کنم موقع نصب cod برم c++ ریخت خودش!
=========
از خوناش خوشم نیومد.خیلی مسخره خوناشون میریزه.رنگشم اصلا طبیعی نیست اما گرافیکش بالاس و رو سیستمای معمولیم راحت اجرا میشه.هنوز وقت نکردم یکم بازی کنم ببینم سر و ته داستانش چیه!!

Farez.kh
14-11-2007, 23:24
گرافیک بازیش یا Xbox خیلی فرق داره؟

k.h
15-11-2007, 10:01
دوستان سلام
بازی gears of war روی کامپیوتر من قابلیت save را ندارد چون وقتی یک پروفایل میسازم تا بازی به آن اسم save شود ویندوز بعد از شروع بازی را قطع میکندو پیغام میدهد که فایل WarGame-G4WLive.exe ایراد دارد در شاخه binaries بازی دو تا فایل هست جمعا به حچم 250 کیلو بایت اگر این بازی روی کامپیوتر شما قابلیت save را دارد و بازی وسط کار قطع نمی شود لطفا یکجایی آپلود کنید شاید مشکل حل شود من این دو فایل را آپلود میکنم تا بتوانید راحت پیدا کنید. با تشکر

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smallfrank
15-11-2007, 21:22
cpu:4000 AMD-Dual Core
Main:m52s3
graphic:8500 gt 512 mb
ram:2 gig=4*512
آیا رو این اجرا میشه ؟

Amin Asterix
15-11-2007, 21:54
بله عزیز.سیستم شما تا یک سال همه بازیارو میگیره(اینو گفتم که نخواین تا سال دیگه اینا رو کپی پیست کنین تو همه تاپیکا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم رو های میگیره!

NEC666
20-11-2007, 09:52
سلام به همه بچه ها :46:من بعد از کلی کل کل با Gearsofwar تونستم نصببش کنم :31:و از همه مهمتر اجراش کنم:8:
ولی خدایی همینجا اعتراف میکن:40:م یکی از توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ :40:ترین بازی هایی هست که تو عمرم بازی کردم ولی بازم :13: به مشکل بر خوردم Saveش کار نمیکنه کلی میرم جلو Save میکنم ولی باز بر میگردم بازی کنم Load نمیشه مشکل چیه ؟؟؟/

k.h
20-11-2007, 10:29
سلام به همه بچه ها :46:من بعد از کلی کل کل با Gearsofwar تونستم نصببش کنم :31:و از همه مهمتر اجراش کنم:8:
ولی خدایی همینجا اعتراف میکن:40:م یکی از توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ :40:ترین بازی هایی هست که تو عمرم بازی کردم ولی بازم :13: به مشکل بر خوردم Saveش کار نمیکنه کلی میرم جلو Save میکنم ولی باز بر میگردم بازی کنم Load نمیشه مشکل چیه ؟؟؟/

سلام
دوست عزیز نمیدانم پست من را خوانده ایی در در دوتاپیک قبل از خودت یا نه؟ولی بهر حال مشکل اینست که باید یک پروفایل به اسم خودت درست کنی تا بازی به آن اسم save شود اما مشکل تازه از اینجا شروع میشودچون همان فایلی که من در پست قبلی گفتم بعد از چند دقیقه بازی را میبندد فعلا در تمام فروم های غیر ایرانی راجع به آن صحبت میشودوهمه شکایت میکنند پس مشکل مربوط به نسخه ای بازی در ایران نیست ولی راه حل قطعی هم برای آن پیدا نشده تنها راه حل عملی که ارائه میدهند اینست که بلافاصله که بازی قطع شد دکمهalt+tab راهمزمان بزنی تا بازی برگردد تا بتوانی به check point بعدی بروی تازه فقط یکبار در بین دو check pointمیتوانی این کار را بکنی خلاصه Microsoft همه را به درد سر انداخته فکر میکنم تنها راه حل دادن پچ اصلاحی از طرف خود شرکت سازنده است البته به شرطی که نسخه های که بشکل قانونی خریداری شده اند این مشکل را داشته باشند.

Optimus Prime
20-11-2007, 17:39
سلام
دوست عزیز نمیدانم پست من را خوانده ایی در در دوتاپیک قبل از خودت یا نه؟ولی بهر حال مشکل اینست که باید یک پروفایل به اسم خودت درست کنی تا بازی به آن اسم save شود اما مشکل تازه از اینجا شروع میشودچون همان فایلی که من در پست قبلی گفتم بعد از چند دقیقه بازی را میبندد فعلا در تمام فروم های غیر ایرانی راجع به آن صحبت میشودوهمه شکایت میکنند پس مشکل مربوط به نسخه ای بازی در ایران نیست ولی راه حل قطعی هم برای آن پیدا نشده تنها راه حل عملی که ارائه میدهند اینست که بلافاصله که بازی قطع شد دکمهalt+tab راهمزمان بزنی تا بازی برگردد تا بتوانی به check point بعدی بروی تازه فقط یکبار در بین دو check pointمیتوانی این کار را بکنی خلاصه Microsoft همه را به درد سر انداخته فکر میکنم تنها راه حل دادن پچ اصلاحی از طرف خود شرکت سازنده است البته به شرطی که نسخه های که بشکل قانونی خریداری شده اند این مشکل را داشته باشند.
من Gears of War را آخراشم دوستان اصلا به این مشکلی که گفتید بر نخوردم.البته من Source اصلی بازیو گرفتم و از این نصبای Easy Setup یا Setup های ساخته شده استفاده نکردم.ولی اگر میگید در Forum های غیر ایرانی بحث میشه آدرسشو بدید تا برم ببینم بخونم براتون اگر راه حلی گفتند اینجا بنویسم.

kratos1
20-11-2007, 18:32
به نظرتون با گرافیک جی فورس 6200 و 725 mb رم ، cpu 2.46 هم اجرا میشه.
من قبلا رو xbox تمومش کردم ولی نسخه pc 5 مرحله اضافه تر داره.

NEC666
21-11-2007, 06:50
سلام Optimus Prime میتونم بپرسم سورس اصلیشو از کجا اوردی ؟؟؟
من این بازی رو از شرکت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تهیه کردم به صورت 2 DVD بود که RAR بود بعد از Extrac کردن میتونستم نصبش کنم نصب آسانم نبود که بگم مشکل از اونه .ضرری نداره یه سر به این سایت بزنی ببینی چند چندیم ممنون میشم یکمی بیشتر در مورد تهیه سورس اصلی بازی ها توضیح بدی ؟؟؟
منم فقط میتونم بازی رو از اول بازی کنم یعنی نمیشه از Load بیام چون میپره بیرون

milad_att
21-11-2007, 09:03
سلام
من هم گرفتم ،‌از همون دو dvd هاس كه فايل هاي rar و ايناس....
فقط نميدونم چرا زبان منو ها ، زير نويس ها و كلأ بازي اسپانيولي هست؟
كسي ميتونه كمك كنه.................اون مشكل save رو هم كه دارم.....................

milad_att
21-11-2007, 12:12
براي حل مشكل save كافيه:
فقط کافیه با زدن F1 یه پروفایل درست کنی و در دفعات بعد که به بازی وارد شدی دوباره همین کار رو بکن و روی پروفایلت بزن تا sign in بشه بعد بازی رو load کن.

نقل از clockwork orange

k.h
21-11-2007, 12:26
من Gears of War را آخراشم دوستان اصلا به این مشکلی که گفتید بر نخوردم.البته من Source اصلی بازیو گرفتم و از این نصبای Easy Setup یا Setup های ساخته شده استفاده نکردم.ولی اگر میگید در Forum های غیر ایرانی بحث میشه آدرسشو بدید تا برم ببینم بخونم براتون اگر راه حلی گفتند اینجا بنویسم.

سلام
دوست عزيز فقط کافي است در گوگل اين فايل را سرچ کني
WarGame-G4WLive.exe

NEC666
21-11-2007, 18:51
k.h عزیز
WarGame-G4WLive.exe فایلی که تو میگی دانلود کنیم بزاریم کجا ؟؟؟؟
مگه خود بازی این فایلو درست نمیکنه اصلا این فایل به درد چی میخوره؟؟/
مننون !

Dark Prince
21-11-2007, 21:17
من می تونم بازی رو با سیستم زیر اجرا کنم ؟ ( اگه می تونم تو چه سطح گرافیکی و با چه رزولیشنی ؟ )
CPU : 3.2 2 Alcol
Main : PCI Express DDR 2

joey jordison
21-11-2007, 22:04
دوستان سلام
من وقتی gow رو نصب میکنم اولش فایل های rar هست بعد از اینکه کل فایل رو ریخت میرم که نصبش کنم و وقتی autorun می یاد نمی تونم مسیر رو تعیین کنم و بازی فقط تو درایو c نصب میشه اشکال از چیه بعد میرم که بازی رو از دسکتاپ اجرا کنم این پیغام رو میده
pleas insert the correct dvd -Rom,click ok and restart the application
بعد از اینکه ok رو میزنم هیچی نمیشه مشکل از کجاست
بعد میرم به شاخه ی c:\program file\microsoft games\gears of war\binaries بعد اونجا یه فایل با نام wargame-g4wlive هست وقتی اونو میزنم صفحه سیاه میشه و یه message میده ok میکنم و ارم اولیه بازی میاد ولی از بازی خارج میشه مشکل از کجاست

NEC666
21-11-2007, 22:50
من می تونم بازی رو با سیستم زیر اجرا کنم ؟ ( اگه می تونم تو چه سطح گرافیکی و با چه رزولیشنی ؟ )
CPU : 3.2 2 Alcol
Main : PCI Express DDR 2

اره میتونی بازی کنی ولی فکر میکنم اگه Ram رو نیم گیگ یا یک گیگ افزایش بدی بهتر Run شه به هر حال برای بازی های بعدیتم به مشکل بر نمیخوری ولی در کل با این سیستم میتونی بازی رو به طور کامل Run کنی و به مشکل بر نمیخوری اگه تمام item های تنظیمات گرافیکم high کنی به مشکل بر نمیخوری شاید یه نمه بازی سنگین اجرا بشه ولی فکر کنم رو حالت معمولی خودتش راحتو بدونه مشکل بازی رو اجرا کنی
بازم امتحان کن به امتحانش می ارزه خدایی خیلی توپه×!!!!!!!!!

Dark Prince
21-11-2007, 22:54
اره میتونی بازی کنی ولی فکر میکنم اگه Ram رو نیم گیگ یا یک گیگ افزایش بدی بهتر Run شه به هر حال برای بازی های بعدیتم به مشکل بر نمیخوری ولی در کل با این سیستم میتونی بازی رو به طور کامل Run کنی و به مشکل بر نمیخوری اگه تمام item های تنظیمات گرافیکم high کنی به مشکل بر نمیخوری شاید یه نمه بازی سنگین اجرا بشه ولی فکر کنم رو حالت معمولی خودتش راحتو بدونه مشکل بازی رو اجرا کنی
اگه بتونم رو Medium اجرا کنم که عالی میشه !
فردا حتما می رم بازیش رو میخرم !

NEC666
21-11-2007, 22:57
دوستان سلام
من وقتی gow رو نصب میکنم اولش فایل های rar هست بعد از اینکه کل فایل رو ریخت میرم که نصبش کنم و وقتی autorun می یاد نمی تونم مسیر رو تعیین کنم و بازی فقط تو درایو c نصب میشه اشکال از چیه بعد میرم که بازی رو از دسکتاپ اجرا کنم این پیغام رو میده
pleas insert the correct dvd -Rom,click ok and restart the application
بعد از اینکه ok رو میزنم هیچی نمیشه مشکل از کجاست
بعد میرم به شاخه ی c:\program file\microsoft games\gears of war\binaries بعد اونجا یه فایل با نام wargame-g4wlive هست وقتی اونو میزنم صفحه سیاه میشه و یه message میده ok میکنم و ارم اولیه بازی میاد ولی از بازی خارج میشه مشکل از کجاست

میدونی من هم اول این مشکلو داشتم ولی نتونستم به مشکلم پی ببرم و مجبور شدم win رو عوض کنم و فکر هم میکنم به احتمال زیاد winam خراب بود عوض کردم درست شد بعد اون ارورر دومی که میگی میده pleas insert the correct dvd -Rom,click ok and restart the application این ارورر برای Crack هست یه فایل تو پوشه Crack بازی وجود داره به نام Setup.exe اونو تو مسیر اصلی بازی کپی کن به احتمال زیاد مشکلت درست شه ولی سعی کن از win های دست کاری نشد استفاده کنی .

joey jordison
21-11-2007, 23:32
میدونی من هم اول این مشکلو داشتم ولی نتونستم به مشکلم پی ببرم و مجبور شدم win رو عوض کنم و فکر هم میکنم به احتمال زیاد winam خراب بود عوض کردم درست شد بعد اون ارورر دومی که میگی میده pleas insert the correct dvd -Rom,click ok and restart the application این ارورر برای Crack هست یه فایل تو پوشه Crack بازی وجود داره به نام Setup.exe اونو تو مسیر اصلی بازی کپی کن به احتمال زیاد مشکلت درست شه ولی سعی کن از win های دست کاری نشد استفاده کنی .
دستت درد نکنه NEC666 ولی منظور از win چیه همون ویندوزه یا چیزه دگه است در ضمن من اگه بازی رو که مال شرکت دیگه است مثل سرزمین بگیرم نصبش کنم چطوره یا مال همین p30world چه جوره

k.h
22-11-2007, 10:24
k.h عزیز
WarGame-G4WLive.exe فایلی که تو میگی دانلود کنیم بزاریم کجا ؟؟؟؟
مگه خود بازی این فایلو درست نمیکنه اصلا این فایل به درد چی میخوره؟؟/
مننون !

سلام دوست عزیز
این همان فایلی که بازی را بعد از چند دقیقه قطع میکنه و در شاخه Binarias بازی است با عوض کردنش هم مشکل حل نمیشود چون امتحان کردم تنها راه فعلا همانطور که در پست قبلی گفتم زدن دکمه های
ALT +TABزمانی که بازی قطع شد است. خود این فایل هم فکر کنم مربوط به windows liveهست که از امکانات جدید ویندوز ویستا است.

joey jordison
22-11-2007, 10:59
سلام دوست عزیز
این همان فایلی که بازی را بعد از چند دقیقه قطع میکنه و در شاخه Binarias بازی است با عوض کردنش هم مشکل حل نمیشود چون امتحان کردم تنها راه فعلا همانطور که در پست قبلی گفتم زدن دکمه های
ALT +TABزمانی که بازی قطع شد است. خود این فایل هم فکر کنم مربوط به windows liveهست که از امکانات جدید ویندوز ویستا است.
دوست عزیز k.h جان میشه بیشتر توضیح بدی واسه من هم اول این جوری بود ولی دفعه دوم اجرا کردن دیگه اونهم نیومد دقیقا من بازی رو اجرا میکردم صفحه سیاه میشد بعد یه message می داد بعد ارمهای بازی به ترتیب ارم epic بعد mgs نمایان میشد و بعد بازی قطع می شد حالا اگه من alt +tab رو بزنم مشکل حل میشه
خواهشا کمکم کنید :41:

Amin Asterix
22-11-2007, 18:30
هیچ وقت نیم گیگ زیاد نکن.1.5 از 1 هم بدتره.همیشه رما رو مچ و با باس و اندازه برابر بگیرین.
من از این کارا کردم کل مادر بورد داغون شد(کاریم نکرد تازه فقط ضرر زد)

NEC666
22-11-2007, 19:35
هیچ وقت نیم گیگ زیاد نکن.1.5 از 1 هم بدتره.همیشه رما رو مچ و با باس و اندازه برابر بگیرین.
من از این کارا کردم کل مادر بورد داغون شد(کاریم نکرد تازه فقط ضرر زد)

امین جان من با این حرفت موافقم که میگی وقتی میخوای Ram بخری یک مدل و با باس بالا بگیری که با هم مچ شن
ولی وقتی پول نیست چه کار کنیم ؟؟/؟
بعد من اولین باری که به مشکل بر خوردم بازی Strangholde بود که Ram 2 گیگ میخواست من یه ram نیم اضافه کردم بازی اجرا شد و تا حالا هم هیچ مشکلی به وجود نیومده

joey jordison
22-11-2007, 19:57
سلام بلاخره من تونستم این بازی رو اجرا کنم ولی تا وقتی که به اون زنه که تو هلی کوپتر هست برخوردم بعد از اون تصویر تمام زرد میشه و چشمک میزنه و بعد کلا زرد میشه این مشکل از چیه

peyman_nn
22-11-2007, 20:48
دوستان این همون بازی نیست که برای xbox360 اومد و بهترین بازی شد ؟
چرا شماها میگید که بازی ایراد داره ؟

Amin Asterix
22-11-2007, 20:54
دوستان این همون بازی نیست که برای xbox360 اومد و بهترین بازی شد ؟
چرا شماها میگید که بازی ایراد داره ؟
خوب ایراد داره.مگه pes2008 ایراد نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه ربطی به ما داره؟
البته بازیه کنسول کلاجریانش از پیسی جداس.بازیای کنسول خوبی و بدیشون بیشتر مربوط به کنترلشونه که اونم با پیسی فرق داره.به نظرم کنترلش برا پیسی ضعیفه اما برا 360 عالیه و باعث این عنواناش شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داینو
22-11-2007, 23:11
سلام من بازی رو اجرا کردم و تویه منطقه گاز هستم ولی هر نیم ساعت یه بار از بازی می پره بیرون میدونید مشکل چیه؟

Dark Prince
22-11-2007, 23:21
سلام من بازی رو اجرا کردم و تویه منطقه گاز هستم ولی هر نیم ساعت یه بار از بازی می پره بیرون میدونید مشکل چیه؟
وقتی از بازی میاد بیرون Error خاصی نمیده ؟

داینو
22-11-2007, 23:53
وقتی از بازی میاد بیرون Error خاصی نمیده ؟

این error رو میده WarGame-G4WLive.exe

Amin Asterix
23-11-2007, 00:01
این error رو میده WarGame-G4WLive.exe
فکر کنم کرکت ایراد داره.همین اسمو تو گوگل سرچ کن شاید کرکش گیرت بیاد(البته فکر کنم کرکه)

amirpers
23-11-2007, 01:41
دوستان این داستان مشکل داشتن Save چیه ؟ یعنی Save نمیشه ؟

k.h
23-11-2007, 10:33
سلام بلاخره من تونستم این بازی رو اجرا کنم ولی تا وقتی که به اون زنه که تو هلی کوپتر هست برخوردم بعد از اون تصویر تمام زرد میشه و چشمک میزنه و بعد کلا زرد میشه این مشکل از چیه

سلام
دوست عزیز بهترین کار اینکه درایور کارت گرافیکت را ارتقا بدی اگر کارت گرافیکت از سری G force شرکت NVIDIA است نسخه بتا جدید169.04آمده با حجم 32 مگابایت وکار دیگه ایی که باید بکنی اینکه دکمه Enter+altرا هم بزن تا بازی روی صفحه منیتور کوچک بشود تا کمتر به کارت گرافیک فشار بیاد البته کیفیت بخاطر ابعاد پایین میاد ولی شاید بازی بی درد سر اجرا بشود.

SAMOUL
23-11-2007, 12:11
کمک
بعد 10 دقیقه بازی از بازی میاد بیرون Dont Send میده

NEC666
23-11-2007, 13:58
دوست عزیز برای اینکه پست ها تکراری نشه و تو زود تر به جوابت برسی کل این تاپیک تو 5 Page هست لطف کن از اول مطالعه کن همن در جریان کل بحث قرار میگیری هم خیلی از مشکلات که ممکن یعدا برات تو بازی پیش بیاد رو میتونی رفع کنی بازم ممنون

active_277
23-11-2007, 14:07
سلام
من این بازی رو از سروش گیم گرفتم
2تا DVD رو تو هارد اکسترکت کردم حالا که setup رو اجرا میکنم یه صفحه سیاه داس باز میشه و زود هم بسته میشه و هیچ اتفاقی هم نمی افته

Amin Asterix
23-11-2007, 16:46
سلام
من این بازی رو از سروش گیم گرفتم
2تا DVD رو تو هارد اکسترکت کردم حالا که setup رو اجرا میکنم یه صفحه سیاه داس باز میشه و زود هم بسته میشه و هیچ اتفاقی هم نمی افته
احتمال 99% یکی از فایلا درست کپی نشده.برا منم اینجوری شد.دوباره بزار اکسترکت کنه درست میشه:46:(حواست باشه همه کپی شه)

داینو
23-11-2007, 19:39
این errori که میده معلوم نیست از چیه ولی ون آخر تونستم اون مرحله رو ردش کنم بعد از چند ساعت دوباره همون مشکل پیش اومد احتمالن بازی مشکل داره چون تویه سایتهای خارجی هم همین مشکل ذکر شده بود

داینو
23-11-2007, 19:41
بهترین کاری هم که میشه انجام داد که بازی زیاد error نده اینه که بازی رو تمام صفحه اجرا نکنیم من امتحان کردم جواب داد

active_277
23-11-2007, 23:20
احتمال 99% یکی از فایلا درست کپی نشده.برا منم اینجوری شد.دوباره بزار اکسترکت کنه درست میشه:46:(حواست باشه همه کپی شه)

مرسی دوباره extrac کردم و مشکل حل شد
ولی حالا بعد از چند دقیقه بازی کردن میاد بیرون و dont sendمیده(درایور جدید رو هم دانلود کردم) ولی فرقی نکرده:41:

Dark Prince
25-11-2007, 19:05
دوستان من هرجا می رم میگه شما باید یک Profile بسازید و بازیم Save نمیشه !
بعد کسی نمی دونه چرا بعضی موقع ها از بازی می پره بیرون ؟

Amin Asterix
25-11-2007, 19:10
فکر کنم گفتن اگر f1 رو بزنی پروفایل میسازه.من امتحان نکردم...
ارسالای قبلو بخون جواب 2 سوالت کامل هست

Dark Prince
25-11-2007, 22:00
آقا این Gears of War عجب بازیه خفنیه . گرافیک و گیمپلی تــــــــــــــــــــوپ !
راستی یه سوال ، اول که می خوایم بازی رو اجرا کنیم 3 تا گزینه هست که گزینه 3 خاموش است .
این دو گزینه به معنای مرحله 1 و 2 است یا به معنی آسان و متوسط ؟

Amin Asterix
25-11-2007, 22:10
آقا این Gears of War عجب بازیه خفنیه . گرافیک و گیمپلی تــــــــــــــــــــوپ !
راستی یه سوال ، اول که می خوایم بازی رو اجرا کنیم 3 تا گزینه هست که گزینه 3 خاموش است .
این دو گزینه به معنای مرحله 1 و 2 است یا به معنی آسان و متوسط ؟
همون سختی آسونیه:46:

Dark Prince
25-11-2007, 22:12
همون سختی آسونیه:46:
یعنی سختی و آسونی ، داستانشون ادامه ی همدیگست ؟:18:

Evolution37
27-11-2007, 14:47
سلام
بالاخره چطوري ميشه مشكل قطع بازي بعد از نشان دادن لوگوي مايكروسافت رو كه اول بازي مياد رو چه طوري حل كنم

Dark Prince
27-11-2007, 15:56
سلام
بالاخره چطوري ميشه مشكل قطع بازي بعد از نشان دادن لوگوي مايكروسافت رو كه اول بازي مياد رو چه طوري حل كنم
یعنی چی ؟ یعنی وقتی لوگوی مایکروسافت رو نشون میده از بازی میاد بیرون ؟
والا واسه من که اینطوری نبود !
راستی بروبکس من رسیدم به اونجا که غول با کله میدود طرفمون !
کشتمش ، خیلی فاز داد .

Dark Prince
29-11-2007, 22:05
دوستان سلام ، لطفا کمکم کنید . من بازی رو تا اونجا رفتم که اون حشره ها همش تو تاریکی پرواز می کنند .
تا یه قسمت هایی که میرم بازی ارور Dont Send میده ! گرافیک بازی هم هیچ تغییر تا اونجا نکرده .
در ضمن سرعت اجرای بازی هم خیلی پایین اومده .
سیستمم هم اینه :
CPU : AMD Sempron(tm) Processor 2800+
CPU Speed : 1.65 GHz Performance Rated at 2.80 GHz
System RAM : 1023.5 MB
Video Card : NVIDIA GeForce 7300 LE
کسی می تونه کمکم کنه ؟ ( به نظرتون ممکن اشکال از ویندوز باشه آخه سرعتش هم یکم پایین اومده ! )

Dark Prince
30-11-2007, 13:47
دوستان ویندوز رو عوض کردم درست شد !
راستی چرا کسی تو این تاپیک پست نمیده ؟ یعنی هیچکس بازیش نکرده ؟
این بازی که خیلی بهتر از NFS و Timeshift و ... است !

Evolution37
30-11-2007, 15:15
سلام سیتم من اینه:
Amd64 +3000
1gb Ram
Geforce 6800xt 512mb
آقا مشکل من هر چی باشه از سیستم نیست چون Dark Prince میتونه بازی کنه پس مشکل من که از بعد از لوگوی مایکروسافت از بازی می پره بیرون چیه؟
آقا اگه مشکل از کرکه خواهشا یکی برام آپ کنه
پک بازی من General هسنش
درایور گرافیکم هم 163.71 و 169.31 رو دارم

sinacracker
30-11-2007, 17:35
چرا همش سیو گیمام پاک می شه . پدرم در اومد . بار 5 که دارم از اول می رم . کرک رو هم عوض کردم . ولی تغییر نکرد . (پروفایل ساختم مشکل پروفایل نیست) بعضی مواقع پاک می کنه . کککککککممممممککککککممممم ککککننننیییییددددد Please

Dark Prince
30-11-2007, 18:12
چرا همش سیو گیمام پاک می شه . پدرم در اومد . بار 5 که دارم از اول می رم . کرک رو هم عوض کردم . ولی تغییر نکرد . (پروفایل ساختم مشکل پروفایل نیست) بعضی مواقع پاک می کنه . کککککککممممممککککککممممم ککککننننیییییددددد Please
نمی دونم والا واسه من که تا حالا که سواره اون ماشینه شدم مشکلی نداره و سیوم پاک نشده !
شاید اشکال از ویندوزت باشه .

Dark Prince
30-11-2007, 19:57
سلام سیتم من اینه:
Amd64 +3000
1gb Ram
Geforce 6800xt 512mb
آقا مشکل من هر چی باشه از سیستم نیست چون Dark Prince میتونه بازی کنه پس مشکل من که از بعد از لوگوی مایکروسافت از بازی می پره بیرون چیه؟
پک بازی من General هسنش
به نظره من شاید اشکال از ویندوز شما باشه . یا شایدم اشکال از خوده بازی !
به هر حال من کرک بازی خودم را براتون Upload کردم تا انشالله مشکلتون حل بشه .:46:

پسورد فایل : :40:P30World:40:

joey jordison
30-11-2007, 22:01
سلام سیتم من اینه:
Amd64 +3000
1gb Ram
Geforce 6800xt 512mb
پک بازی من General هسنش
دقیقا من همین مشکل رو داشتم بازی رو از اول نصب کردم درست شد یه سوال دارم ازت وقتی نصب میکنی بازی رو میتونی مسیر بازی رو عوض کنی یا نه بازی توی درایو خاصی نصب میشه

Dark Prince
01-12-2007, 00:21
دقیقا من همین مشکل رو داشتم بازی رو از اول نصب کردم درست شد یه سوال دارم ازت وقتی نصب میکنی بازی رو میتونی مسیر بازی رو عوض کنی یا نه بازی توی درایو خاصی نصب میشه
کلا Setup این بازی حتما باید تو درایور ویندوز نصب بشه !

joey jordison
01-12-2007, 10:26
کلا Setup این بازی حتما باید تو درایور ویندوز نصب بشه !
سلام
من هم اول فکر میکردم باید حتما تو این درایو نصب بشه و 2 یا 3 بار هم اونجا نصب کردم ولی مشکل بالا رو به نوعی پیدا کردم ولی بهد از اینکه فایل های rar رو تو یه درایو میریزید بعد که می خواهید بازی رو نصب کنید گزینه ای وجود داره به نام more option که درایو رو حتما از اونجا عوض کنی و بازی به درایو دلخواهت نصب بشه من با این کار تونستم بازی رو اجرا کنم و تا پایان بازی هیچ اتفاقی هم نیوفتاد حتی مشکل سیو هم نداشتم

NEC666
01-12-2007, 19:18
سلام به همه بچه های توپ :20:
آقا این بازی ترکونده خدایی :21:
من که مشکل داشتم ، اول تو نصبش مثل بقیه بچه ها خودش تو درایو C نصب میکرد نگید چت :13: میزنه More Option ام رفتم ولی به صورت Auto خود به خود تو درایو C نصب میکرد حالا بگزریم ویندوزو عوض کردم درست شد البته همون ویندوز قبلی رو نریختم ها !!!:27: یه ورژن دیگه رو امتحان کردم درست شد
بعد مشکلم تو ابتکار جدید ماکروسافت بود که بازی به طور ناگهانی میپرید بیرون :31: اونم درست شد ولی بازم مجبور شدم یه مدل دیگه ویندوز بریزم :41: آقا سرتونو درد 3 4 تا ویندوز عوض کردم تا همه مشکلم حل شد ولی بازم
یه مشکل اصلی من مونده قبلا از بازی میپرید بیرون Dont Send میداد ولی الان نمیده اگرم بده به گفته بچه ها تو پستای قبلی ALT+Tab رو میزدم که دوباره بره تو بازی خدا رو شکر تونستم بازی رو یکی دو مرحله ببرم جلو
ولی :46: حرف اصلی من اینه آقا مشکل اصلی ما Windows :21: هستو بس
چون بازی برای ماکروسافت هست با ویندوز های قلابی مشکل داره من یه چیزی به زهنم رسیده که این بازی رو
رو Vista انجام بدیم:8:
از اونجایی که فکر میکنم تو Vista این بازی به صورت کامل و بدونه عیب اجرا میشه ضرری نداره که امتحان کنید
خودم می خواستم که این کارو بکنم ولی 1 وقت ندارم چون هر روز میرم دانشگاه بر میگردم (کرج) 2 نمی تونم وقتمو زیاد رو بازی بزارم ولی به شما توصیه میکنم که برید این کارو بکنید
سنگ مفت گنجشکم مفت :5:
اگه کسی به خودش جسارت داد این کارو کرد خبرشم به ما بده مننون میشم :11:

Amin Asterix
01-12-2007, 19:22
سلام به همه بچه های توپ :20:
آقا این بازی ترکونده خدایی :21:
من که مشکل داشتم ، اول تو نصبش مثل بقیه بچه ها خودش تو درایو C نصب میکرد نگید چت :13: میزنه More Option ام رفتم ولی به صورت Auto خود به خود تو درایو C نصب میکرد حالا بگزریم ویندوزو عوض کردم درست شد البته همون ویندوز قبلی رو نریختم ها !!!:27: یه ورژن دیگه رو امتحان کردم درست شد
بعد مشکلم تو ابتکار جدید ماکروسافت بود که بازی به طور ناگهانی میپرید بیرون :31: اونم درست شد ولی بازم مجبور شدم یه مدل دیگه ویندوز بریزم :41: آقا سرتونو درد 3 4 تا ویندوز عوض کردم تا همه مشکلم حل شد ولی بازم
یه مشکل اصلی من مونده قبلا از بازی میپرید بیرون Dont Send میداد ولی الان نمیده اگرم بده به گفته بچه ها تو پستای قبلی ALT+Tab رو میزدم که دوباره بره تو بازی خدا رو شکر تونستم بازی رو یکی دو مرحله ببرم جلو
ولی :46: حرف اصلی من اینه آقا مشکل اصلی ما Windows :21: هستو بس
چون بازی برای ماکروسافت هست با ویندوز های قلابی مشکل داره من یه چیزی به زهنم رسیده که این بازی رو
رو Vista انجام بدیم:8:
از اونجایی که فکر میکنم تو Vista این بازی به صورت کامل و بدونه عیب اجرا میشه ضرری نداره که امتحان کنید
خودم می خواستم که این کارو بکنم ولی 1 وقت ندارم چون هر روز میرم دانشگاه بر میگردم (کرج) 2 نمی تونم وقتمو زیاد رو بازی بزارم ولی به شما توصیه میکنم که برید این کارو بکنید
سنگ مفت گنجشکم مفت :5:
اگه کسی به خودش جسارت داد این کارو کرد خبرشم به ما بده مننون میشم :11:
من اصلا رو ویستا نصب کردم اما برای اجرا میگه فلان فایلو باید از نت بگیری!!یک لینک میده برا دانلود(بگو میمردین اینو میزاشتین رو بازی؟!!!)

Dark Prince
01-12-2007, 19:39
من اصلا رو ویستا نصب کردم اما برای اجرا میگه فلان فایلو باید از نت بگیری!!یک لینک میده برا دانلود(بگو میمردین اینو میزاشتین رو بازی؟!!!)
نه بابا اون یک آپدیته که می تونی کنسلش کنی !

Amin Asterix
01-12-2007, 19:47
نه بابا اون یک آپدیته که می تونی کنسلش کنی !
نخیر اصلا بازی بدون اون اجرا نمیشه!!مثل درایور گرافیک واجب بود.شاید ویندوز شما نصب داشته اونو برا من که نداشت.من رفتم تو اکس پی اجرا کردم...

Evolution37
02-12-2007, 09:15
آقا پس يعني اگه يه بار ديگه از نو نصبش كنم توي درايو C مياد بالا؟

sinacracker
02-12-2007, 19:13

من هنوز این مشکلم حل نشده دوباره پاک شد . (به اون غول عنکبوت رسیده بودم ااااااااااااااااااااااااا اااااااا)

ترو خدا زودتر جواب بدییییییییین

Dark Prince
02-12-2007, 20:32
من هنوز این مشکلم حل نشده دوباره پاک شد . (به اون غول عنکبوت رسیده بودم ااااااااااااااااااااااااا اااااااا)

ترو خدا زودتر جواب بدییییییییین
آقا شما چرا هم مرحله ای که میری یک بکاپ از سیوت نمی گیری ؟

sinacracker
02-12-2007, 21:25
آقا شما چرا هم مرحله ای که میری یک بکاپ از سیوت نمی گیری ؟

این کار رو هم کردم . ولی سیو رو که کپیی کردم جواب نمی داد (از توی Document) من چکوار کنم این بازی را خیلی خیلی دوست دارم . راستی شما با اکانت آنلاین بازی می کنین ؟

NEC666
02-12-2007, 22:26
بالاخره من نفهمیدم کسی این بازی رو ، روی Vista نصب کرده یا نه :21:؟؟؟؟
اگه اره چه طور بود؟؟؟
من که بی خیالش شدم البته نه بی خیال بازی ها چون امتحانام (میان ترم ) شروع شده خیلی وقته سراغش نرفتم
ببینم بچه ها کسی تا حالا بازی Gita Heros III رو بازی کرده خدایی ترکونده من بازی کردم ترکیدم :4: خیلی باحاله شما در نقش یه گیتاریستین بخرید بازی کنید ضرری نداره خیلی توپه
البته جاش اینجا نبود که گفتم اینجا فقط در مورد سلطان Gears Of War باید صحبت کرد ولی بد نیست بگیرید
خیلی فاز میده مخصوصا اگه متال بازو Rock باز باشید

Ehsan Studio
03-12-2007, 11:51
بخشید میخواستم بدونم بازی از نظر گرافیک و گیم پلی و ... در چه حدی ارزش دانلود رو داره یا نه.

active_277
03-12-2007, 13:40
بخشید میخواستم بدونم بازی از نظر گرافیک و گیم پلی و ... در چه حدی ارزش دانلود رو داره یا نه.

gears of war گرافيكش بد نيست و گيم پلي هم عاليه فقط حيف كه سيو هاش مشكل داره:41:
اگه بازي گرافيك بالاو با فيزيك خوب ميخواي برو crysis رو بگير :18:

NEC666
03-12-2007, 17:52
gears of war گرافيكش بد نيست و گيم پلي هم عاليه فقط حيف كه سيو هاش مشكل داره:41:

Crysis به نظر من اصلا قشنگ نیست فقط تنها امتیازی که من بهش میدم داستانی که توی بازی به کار برده شده رو یه کهن مثبت براش میدونم مگر نه Far Cray ؤو دیدی اینم دیدی هیچ تغییری نکرده
دل کل اگه به گرافیک و گیم پلی باشه Call Of Duty 4 خداست هم از نظر گرافیک هم از نظر داستان و هم از نظر گم پلی

sinacracker
03-12-2007, 18:16
کسانی که Gears of War رو با پروفایل آفلاین بازی می کنن تا آخرای ACT 3 برن یک دفعه می بینن NO CHECKPOINT ! اگه میخواهید سیو گیماتون پاک نشه برین پول بدین Account بخرین :Dتوی یک تاپیک دیدم . همه مشکل من رو داشتن .

Dark Prince
03-12-2007, 18:31
کسانی که Gears of War رو با پروفایل آفلاین بازی می کنن تا آخرای ACT 3 برن یک دفعه می بینن NO CHECKPOINT ! اگه میخواهید سیو گیماتون پاک نشه برین پول بدین Account بخرین :Dتوی یک تاپیک دیدم . همه مشکل من رو داشتن .
نه بابا فکر کنم اگه مسیر نصب بازی رو تو یک درایور دیگه بدیم دیگه مشکل Save نخواهیم داشت .
البته واسه من که هنوز مشکل Save ای نداشته !

sinacracker
03-12-2007, 19:15
نه بابا فکر کنم اگه مسیر نصب بازی رو تو یک درایور دیگه بدیم دیگه مشکل Save نخواهیم داشت .
البته واسه من که هنوز مشکل Save ای نداشته !

این کار رو هم کردم :31:

Ehsan Studio
03-12-2007, 19:24

crysis رو همین الان تمومش کردم.فکرکنم باید برم همون COD رو بگیرم.

mostafa_gm
06-12-2007, 12:19
دوستانی که مشکل اجرا نشدن بازی رو دارن بگم که کلا دو تا فایل اجرایی هست یکی WarGame...exe و یکی Startup.exe.
باید فایل دوم رو اجرا کنن و وقتی صفحه software update روی taskbar ظاهر شد crtl , alt , del رو زده و برنامه software update رو با کلیک راست روی اون Maximize کنن. بعد next رو میزنن و برای صفحه driver install روی taskbar هم همین کار رو تکرار کنن و بعد اگه درایور مورد نیاز رو نصب کرده باشد Skip رو میزنن تا به صفحه اصلی بازی برسن.

sinacracker
06-12-2007, 20:05
Crysis رو همین الان تموم کردم . ته عشق بود . ولی Gears of War یه چیز دیگست ...

dark fear
07-12-2007, 08:53
سلام
راست میگن گرافیک این بازی از نسخه ی 360 کمتره ؟ مثلا خون پاشیدناش میگن
غیر طبیعیه

Evolution37
07-12-2007, 14:06
دوستانی که مشکل اجرا نشدن بازی رو دارن بگم که کلا دو تا فایل اجرایی هست یکی WarGame...exe و یکی Startup.exe.
باید فایل دوم رو اجرا کنن و وقتی صفحه software update روی taskbar ظاهر شد crtl , alt , del رو زده و برنامه software update رو با کلیک راست روی اون Maximize کنن. بعد next رو میزنن و برای صفحه driver install روی taskbar هم همین کار رو تکرار کنن و بعد اگه درایور مورد نیاز رو نصب کرده باشد Skip رو میزنن تا به صفحه اصلی بازی برسن.

سلام
همه این مراحلی که شما گفتید رو طی کردم مشکل من دقیقا بعد از انجام این مراحله وقتی که لوگوی اول مایکروسافت میاد و بلافاصله از بازی میپره بیرون....درایورم هم آپدیته169.04

mostafa_gm
07-12-2007, 19:13
سلام
همه این مراحلی که شما گفتید رو طی کردم مشکل من دقیقا بعد از انجام این مراحله وقتی که لوگوی اول مایکروسافت میاد و بلافاصله از بازی میپره بیرون....درایورم هم آپدیته169.04
یعنی شما صفحه اول بازی همون که fullscreen نیست و 2 تا علامت چک باکس داره که میشه روشون تیک زد و یه دکمه Play رو تونستی بیاری؟
دفعه اول هم بعد از اینکه اون صفحه اومد و من دکمه Play رو زدم دیدم صفحه بسته شد و هیج چی نیومد من هم کلی ناامید شدم ولی بعد از حدود 2 دقیقه دیدم بازی اتوماتیک اجرا شد! برای دفعات بعد هم من همون فایل startup.exe رو اجرا کردم و تو صفحه اول هم روی هر دو مربع تیک زدم که دوباره اون صفحه رو نیاره.
من درایور جدیدتر رو هم داشتم که از سایت دانلود کرده بودم ولی گرفتم همون درایوری که تو dvd بازی بود نصب کردم.
راستی شما XliveRedist که تو dvd بازی بود نصب کردی؟
برای من توی پوشه Support به همراه نسخه جدید DX بود.

videogamer
08-12-2007, 21:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 20/11/2007
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 20/11/2007

Amin_mustang
10-12-2007, 14:47
اینجا کسی هست که تونسته باشه بازی رو با رم 512 اجرا کنه؟ البته گرافیکم8400 است:5:

B3HZ@D
11-12-2007, 11:28
سلام
اقا من با همچین سیتمی هنوز نتونستم بازی کنم
Cpu 3.0 Dual
512 Mb Graphic Card
4 Gb Ram
من وقتی میرم تو بازی تا لودینگ میره یک دفعه سیستم رستارت میشه
بدجوری موندم تو کف این بازی
تا حالا 10 بار ویندوز عوض کردم و انواع اقسام ویندوز را نصب کردم
هر کی میتونه یه کمکی به من بکنه تا من هم یه حالی بکنم
بدجوری موندیم تو خماری
Please Helpppp

B3HZ@D
11-12-2007, 11:37
سلام
Cpu 3.0 Dual
512 Mb Graphic Card
4 Gb Ram
بدجوری موندیم تو خماری
Please Helpppp

havas_1980
12-12-2007, 13:59
سلام
Cpu 3.0 Dual
512 Mb Graphic Card
4 Gb Ram
بدجوری موندیم تو خماری
Please Helpppp

عزیزم 512 رو فهمیدیم. مهم اینه که مدل کارت گرافیکت رو بگی! حداقل برای اجرا 7300gs میخواد.
منظورت از CPU 3.0 Dual همون Pentium D 3.0 هستش یا Core2due 3.0 ?
100% ایراد از Ram نیست.به شرطی که DDR2 باشه.
این بازی رو که من از DC یا همون ET گرفتم هیچ اشکالی نداره!

SAMOUL
13-12-2007, 16:17
کسی saveوش رو نداره ؟

sltavakoli
14-12-2007, 01:54
سلام علیکم.

یک سوال خیلی مبتدی:

فرق اول شخص با سوم شخص چیه؟توی این بازی کدومشو انتخاب کنیم بیشتر حال میده؟

sltavakoli
14-12-2007, 02:02
توی فایل های نصب اولیه ی این بازی یه مشکل هست.

درایور های جدید Ati هست ولی از Nvidia نیست.چیکار کنم؟

Abolfazl3007
03-01-2008, 21:52
دوستان من با سیستم زیر اجرا می کنم
cpu:4000x2 dual core amd
ram:2gb
vga:8500gt 512
main:k9vgm_v
من تو بازی وقتی راه میرم تصویر پرش داره و بعضی وقتها برا یک ثانیه فریز میشه
چکار کنم

SAMOUL
04-01-2008, 13:37
دوستان من با سیستم زیر اجرا می کنم
cpu:4000x2 dual core amd
ram:2gb
vga:8500gt 512
main:k9vgm_v
من تو بازی وقتی راه میرم تصویر پرش داره و بعضی وقتها برا یک ثانیه فریز میشه
چکار کنم

درایوراتو نصب کن شاید درست بشه

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 00:47
دوستان من تازه این بازی رو نصب کردم .
خواستم ببینم میشه آنلاین بازی کرد ؟
بعدشم چرا وسط بازی یه دفعه پیغام Don't Send میده ؟

yasser1680
08-01-2008, 05:01
دوستانی که در سیستمشون از بازی خارج میشه و یا افت تصویر دارن مشکل اینه که کارتشون توانایی اجرای بازیرو در حالت تنظیم شده ندارند پس بهتره کمی از افکتها و رزولیشن بازیها بکاهند.

میزان حافظه در کارتها اصلا مهم نیست!

در جواب پست قبلی عرض کنم احتملا کارتش زیاد داغ میکنه یا مشکل کمبود رم و یا کمبود برق از پاور داره.

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 07:50
ممنون از راهنماییت . به هرحال پاکش کردم ! چون هرچی بازی کنی سیو نمیشه !
باید اکانت توی Xlive داشته باشی . منم بیخیال شدم .
یکمی هم گرافیکش ضایع بود ! مثلا وقتی بهت تیر میخورد یه افکت مسخره ی خونی پخش میشد !

SAMOUL
08-01-2008, 09:48
ممنون از راهنماییت . به هرحال پاکش کردم ! چون هرچی بازی کنی سیو نمیشه !
باید اکانت توی Xlive داشته باشی . منم بیخیال شدم .
یکمی هم گرافیکش ضایع بود ! مثلا وقتی بهت تیر میخورد یه افکت مسخره ی خونی پخش میشد !

باید با f1پروفیل می ساختی تا سیو کنه همین

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 14:20
اههههه .
دیر گفتی ! بازی رو پاک کردم !
ولی بازم ممنون . دوباره نصب میکنم .
ولی فعلا جا ندارم .
بازم ممنون ......

SAMOUL
09-01-2008, 10:14
کاری نکردم

Carl Johnson
09-01-2008, 17:37
salam , man in bazio daram ba HIGH bazi mikonam alan , graphicesh alie be nazare man

Carl Johnson
09-01-2008, 17:39
dar zemn man ba dokmeye [ Home ] profile sakhtam

sltavakoli
12-01-2008, 02:06
سلام.

میخواستم ببینم که این بازی از DX 10 پشتیبانی میکنه یا نه؟توی تنظیمات گرافیک که یه گزینه برای روشن کردن

DX10 داشت.

برای روشن شدن DX 10 باید گزینه ی ON رو انتخاب کنم یا گزینه ی ON\AntiAlaising رو؟

ممنون

در ضمن من با 8500 GT و 1 گیگ رم روی ویستا بازی رو در بهترین حالت اجرا میکنم ( 20 FPS )

kasparov
12-01-2008, 07:58
دوستان سلام
می خواستم بپرسم چرا تو PC من وسط بازی قطع میشه و از بازی خارج میشه؟
ضمنا کارت گرافیکم 7300GS
ram:1024
cpu:3.2 2Mcache

havas_1980
12-01-2008, 13:08
سلام.

میخواستم ببینم که این بازی از DX 10 پشتیبانی میکنه یا نه؟توی تنظیمات گرافیک که یه گزینه برای روشن کردن

DX10 داشت.

برای روشن شدن DX 10 باید گزینه ی ON رو انتخاب کنم یا گزینه ی ON\AntiAlaising رو؟

ممنون

در ضمن من با 8500 GT و 1 گیگ رم روی ویستا بازی رو در بهترین حالت اجرا میکنم ( 20 FPS )

کلا یه گزینه بیشتر نیست که اونم DirectX 10/Antialiasing هست و باید On باشه.

havas_1980
12-01-2008, 13:12
دوستان سلام
ضمنا کارت گرافیکم 7300GS

سیستمت برای اجرای حداقل بازی درسته. مطمئن هستی که سیستمت آپدیته؟ (ویندوز و کارت گرافیک و Direct X)

Oracle_Eldorado
12-01-2008, 23:07
دوستان سلام
ضمنا کارت گرافیکم 7300GS

دوست من کلا این بازی مشکل داره .
منم اینطور مشکلی داشتم . یه دفعه وسط اون همه هیجان از بازی میاد بیرون !
من که هیچ راه حلی واسه مشکلش پیدا نکردم . تازه همون روز اول بازی رو پاک کردم .

havas_1980
13-01-2008, 00:00
دوست من کلا این بازی مشکل داره .
منم اینطور مشکلی داشتم . یه دفعه وسط اون همه هیجان از بازی میاد بیرون !
من که هیچ راه حلی واسه مشکلش پیدا نکردم . تازه همون روز اول بازی رو پاک کردم .

اتفاقا این بازی برای من بدون مشکل اجرا شد. نه مشکل پریدن از بازی رو داشتم و نه مشکل پریدن Save.
بعد 2 ماه هنوز Save هام سر جاشه. بی صبرانه منتظر Gears of War 2 هستم.

ardalan_zapata
18-01-2008, 00:54
یکی به من بگه این غول بی شاخ دم چطور بکشم؟

Oracle_Eldorado
18-01-2008, 01:06
اتفاقا این بازی برای من بدون مشکل اجرا شد. نه مشکل پریدن از بازی رو داشتم و نه مشکل پریدن Save.
بعد 2 ماه هنوز Save هام سر جاشه. بی صبرانه منتظر Gears of War 2 هستم.

خیلی عجیبه .
منو چند تا از دوستان مشکل سیو داشتیم .
منم بعضی وقت ها از بازی میپرید بیرون .
منم دیگه بیخیالش شدم .

havas_1980
18-01-2008, 01:49
یکی به من بگه این غول بی شاخ دم چطور بکشم؟

وقتی که با Berserker رو به رو میشی اون عادت داره که با سرعت به طرف دشمنش حمله کنه و تو هم باید قبل از برخورد جا خالی بدی. به محض دیدنش به اتاق کناری برو اونجا یه در بسته وجود داره جلوش وایستا تا بهت حمله بشه. فوری جا خالی بده تا در با برخورد اون شکسته بشه .... برای اتاقهای بعدی هم همین کار رو انجام بده تا به بیرون آرامگاه برسی ... تو فضای باز با اسلحه Hammer of Dawn نابودش کن!

pardis2008
19-01-2008, 00:36
بله به همین ترتیب تا آخر بازی با این موجود مواجه می شوی
تازه غولهای بزرگتر و عجیبتر هم داره.
این بازی روی ویستا و کارت گرافیک جیفورس 6600و 1 گیگ رم راحت بازی میشه.
ما منتظر دومیش هستیم.......

Bioshock
19-01-2008, 02:13
بله به همین ترتیب تا آخر بازی با این موجود مواجه می شوی
تازه غولهای بزرگتر و عجیبتر هم داره.
این بازی روی ویستا و کارت گرافیک جیفورس 6600و 1 گیگ رم راحت بازی میشه.
ما منتظر دومیش هستیم.......
حالا اولیش رو تموم کن! امان از دست این سبک! sci-fi shooter
ماهم به مشکل save برخوردیم نمیدونم این چرا اینجوریه! آدم میزنه بیخیال بازی میشه!

Carl Johnson
19-01-2008, 13:22
حالا اولیش رو تموم کن! امان از دست این سبک! sci-fi shooter
ماهم به مشکل save برخوردیم نمیدونم این چرا اینجوریه! آدم میزنه بیخیال بازی میشه!

kheili az dostaye man ke bazi orginalo raftan kharidan hamin moshkele save o daran vali man bainke download kardam bazio moshkeli to save nadaram

Oracle_Eldorado
20-01-2008, 00:11
kheili az dostaye man ke bazi orginalo raftan kharidan hamin moshkele save o daran vali man bainke download kardam bazio moshkeli to save nadaram

مگه تو ایران نسخه ی اصلی هم پیدا میشه ؟!

Metalzadeh
20-01-2008, 01:25
سلام
دوستان این بازی وفتی برای PC اومد امتیاز کمتری نسبت به نسخه ی XboX خودش گرفت (GameSpot)
می خواستم بدونم دلیل خاصی داره ؟
جایی هم خونده بودم که یه سری Effect هارو از رو نسخه ی PC برداشتن , درسته ؟ اگه درسته چه Effect های رو ;)
ممنون
پیروز باشید
پدرام

ardalan_zapata
20-01-2008, 13:57
بروبج کسی هست واسم سیو بزاره از وسطای بازی با هر جا که بود؟
ویتدوز عوض کردم همش پرید خیلی هم رقته بودم

Carl Johnson
20-01-2008, 15:49
مگه تو ایران نسخه ی اصلی هم پیدا میشه ؟!

agha man iran nistam ke

Carl Johnson
20-01-2008, 15:50
بروبج کسی هست واسم سیو بزاره از وسطای بازی با هر جا که بود؟
ویتدوز عوض کردم همش پرید خیلی هم رقته بودم

kojahaye bazi bodi ke windows avaz kardi ??

ardalan_zapata
20-01-2008, 16:11
kojahaye bazi bodi ke windows avaz kardi ??

درست یادم نیست
ولی اون قسمتی که برای بار دوم که از این غوله که میدوند میان طرفت رو رد کردبه بودم

Carl Johnson
20-01-2008, 16:34
درست یادم نیست
ولی اون قسمتی که برای بار دوم که از این غوله که میدوند میان طرفت رو رد کردبه بودم

hamon ghole ke bayad az sakhtemun miovordish biron baed ba on tofange mikoshtish ??

ardalan_zapata
20-01-2008, 20:09
hamon ghole ke bayad az sakhtemun miovordish biron baed ba on tofange mikoshtish ??

مرحله بعد از اونکه از زمین میان بیرون

Carl Johnson
20-01-2008, 20:20
مرحله بعد از اونکه از زمین میان بیرون

man fek konam ye chand ta marhale jolotar az on basham

ardalan_zapata
20-01-2008, 21:28
man fek konam ye chand ta marhale jolotar az on basham

اگه میشه واسم بزار PLz:19:

Carl Johnson
21-01-2008, 12:24
اگه میشه واسم بزار PLz:19:

agha man save ta chapter 1-35 ro daram , kodom ro bezaram?

ardalan_zapata
21-01-2008, 13:16
agha man save ta chapter 1-35 ro daram , kodom ro bezaram?

منظورت Check POint هاست؟
اونا نیستن
اونا رو دارم
Hidden باز کن بعد برو تو درایور ویندوز
مثل این

ممنون

Carl Johnson
21-01-2008, 16:39
منظورت Check POint هاست؟
اونا نیستن
اونا رو دارم
Hidden باز کن بعد برو تو درایور ویندوز
مثل این

ممنون

are hamon check point ha manzoram bod
agha nafahmidam sharmande , in hidden chie ? :D ye rahnamyi konin mamnon ;D

ardalan_zapata
21-01-2008, 17:45
are hamon check point ha manzoram bod
agha nafahmidam sharmande , in hidden chie ? :D ye rahnamyi konin mamnon ;D

منظورم فایل های مخفی هستش که از تو FOldet Option باید بازش کنی

Carl Johnson
21-01-2008, 18:41
منظورم فایل های مخفی هستش که از تو FOldet Option باید بازش کنی

yani save bazi unjast?

ardalan_zapata
21-01-2008, 21:21
yani save bazi unjast?

آره تو همون آدرسی که صفحه قبل دادم

SALVATOORE
22-01-2008, 04:02
فقط میتونم بگم این بازی <<<<<<< پادشاه بازی های امساله >>>>>>>>>

Carl Johnson
22-01-2008, 17:54
آره تو همون آدرسی که صفحه قبل دادم

agha man raftam be on adress , 3 ta poshe hast onja (Contect) , (syscache) va (titles) . save to kodomeshone ?

ardalan_zapata
22-01-2008, 19:45
agha man raftam be on adress , 3 ta poshe hast onja (Contect) , (syscache) va (titles) . save to kodomeshone ?

خود پوشه Xlive بکن تو یک فایل Zip بزار
ممنون :40:

bax_021
23-01-2008, 15:29
سلام
من بازي رو نصب كردم
اول گفت كارت گرافيكت بايد آپ شه
آپديتش كردم
ولي حالا بعد از چند دقيقه از بازي مي‌پره بيرون
چرا‌؟

Carl Johnson
23-01-2008, 21:14
سلام
من بازي رو نصب كردم
اول گفت كارت گرافيكت بايد آپ شه
آپديتش كردم
ولي حالا بعد از چند دقيقه از بازي مي‌پره بيرون
چرا‌؟

kheili ha hamin moshkelo dashtan , man khodaman hamin moshkelo dashtam. aslan to bazi nemiraft mipparid biron vali to ye forum ye rahe halli neveshte bod man mesle on amal kardam dorost shod hala harchi to google migardam on forumero peyda nemikonam:41:

Carl Johnson
23-01-2008, 21:14
خود پوشه Xlive بکن تو یک فایل Zip بزار
ممنون :40:

salam , agha koja uplodesh konam ?
ye site chizi age moareffi konin :D

Carl Johnson
24-01-2008, 18:51
agha befarma inam save game , hala nemidonam be karet biad ya na

Carl Johnson
24-01-2008, 18:52
faghat sharmandeh enghad tol keshid

ardalan_zapata
25-01-2008, 20:23
faghat sharmandeh enghad tol keshid

آقا دستت درد نکنه ولی کار نکرد
دارم دوباره میرم فردا میرسم جای قبلیم
بازم ممتنون:40:

Carl Johnson
25-01-2008, 22:19
آقا دستت درد نکنه ولی کار نکرد
دارم دوباره میرم فردا میرسم جای قبلیم
بازم ممتنون:40:

khahesh mikonam agha , kari nakardam.
sharmande ke kar nakard

takotok
26-01-2008, 14:31
سلام
من gears of war رو خریدم اما کرک یا هیچ چیز اضافه ایی تو دی وی دی ها نیست
بازی بعد نصب اجرا نمی شه و این پیغامو میده کمک کنید ممنون
the application failed to intialize properly (0xc0150004

arnold_ab
26-01-2008, 17:27
این بازی چجوریاست میشه برام یه توضیحی ازش بدین

ardalan_zapata
26-01-2008, 17:49
به نظر من بهترین بازی هستش
و از نظرم من مخلوطی از همه بازی هاست
مثلا تاکتیک و گیم پلی عالی مثل Vegas
غول های بزرگ مثل Lost Planet
گرافیک عالی مثل خودش و....

chaos theory
26-01-2008, 20:09
این بازی چجوریاست میشه برام یه توضیحی ازش بدین
فقط میتونم بگم فوق العاده ست.
گرافیکککککککککککککککککک خفنننننننننننننننننننننن
crysis کیلو چنده؟:13:

chaos theory
26-01-2008, 21:12
دوستانی که بازی رو تموم کردن بگن من چه جوری میتونم اون غول 8پا رو بکشم؟

havas_1980
26-01-2008, 22:07
دوستانی که بازی رو تموم کردن بگن من چه جوری میتونم اون غول 8پا رو بکشم؟

برای نابود کردن Corpser اول سعی کن از لای پنجه هاش شکمش رو هدف بگیری. عصبانی که شد, صورتش رو هدف بگیر. این کار باعث میشه اون عقب نشینی کنه.
این عمل رو چند بار تکرار کن تا عقب عقب به روی سکو بره... بعد لولا های سکو رو هدف بگیر تا سقوط کنه!

golmohammadi
27-01-2008, 02:13
واقعا جاي تحسين داره يك گيم بسيار عالي
گرافيك بالا موتور گرافيكي خوب گيم پلي عالي و ...
خيلي خوشم اومد از اين گيم
با گرافيك geforce 8400 gs و رم 2 گيگ در ويستا خيلي خوب اجرا ميشه

chaos theory
27-01-2008, 11:35
برای نابود کردن Corpser اول سعی کن از لای پنجه هاش شکمش رو هدف بگیری. عصبانی که شد, صورتش رو هدف بگیر. این کار باعث میشه اون عقب نشینی کنه.
این عمل رو چند بار تکرار کن تا عقب عقب به روی سکو بره... بعد لولا های سکو رو هدف بگیر تا سقوط کنه!
ممنون دوست عزیز تو بگو ببینم من اگه تورو نداشتم چیکار میکردم؟ ها؟:40:
چند باریه داری منو راهنمایی میکنی قربونت برم ایشالا جبران کنم.:11:

arnold_ab
27-01-2008, 12:44
فقط میتونم بگم فوق العاده ست.
گرافیکککککککککککککککککک خفنننننننننننننننننننننن
crysis کیلو چنده؟:13:
جدی میگی رفتم بخرم.

ahadpoolghahat
29-01-2008, 21:44
سلام.من تو مرحله ای که سوار قطار میشم و آخرش به همون غولی که اول یکی از دوستامو کشت برخورد میکنم
.دور سرش هم پرنده ها میچرخن.اونو هر کاری میکنم نمی میره.دوستان بگن چی کار کنم؟

havas_1980
29-01-2008, 21:59
سلام.من تو مرحله ای که سوار قطار میشم و آخرش به همون غولی که اول یکی از دوستامو کشت برخورد میکنم
.دور سرش هم پرنده ها میچرخن.اونو هر کاری میکنم نمی میره.دوستان بگن چی کار کنم؟

برای کشتن Raam لازمه Kryll هایی که دورش میچرخن و مثل حفاظ از اون مراقبت میکنن رو با شلیک کردن دور کنی و بعد از پراکنده شدن Kryll ها, Raam رو هدف بگیری.
سریعترین راه ممکنه برای نابود کردن Raam اینه که 4 بار پشت سر هم, طرفش نارنجک پرت کنی. در روشنایی موندن هم یادت نره.

capitan black
30-01-2008, 00:23
واقعا بازي زيباييه.....به دوستاني كه با ويندوز xp بازي رو انجام ميدن پيشنهاد ميكنم با ويستا بازي كنيد ببينيد dx10
چيكار ميكنه...تنظيمات رو هم تا اخر ببريد بالا...در كل خيلي جذابه...

chaos theory
30-01-2008, 00:54
واقعا بازي زيباييه.....به دوستاني كه با ويندوز xp بازي رو انجام ميدن پيشنهاد ميكنم با ويستا بازي كنيد ببينيد dx10
چيكار ميكنه...تنظيمات رو هم تا اخر ببريد بالا...در كل خيلي جذابه...
سلام دوست عزیز.
من وقتی بازی رو روی ویستا میخوام نصبش کنم . همون اول نصب که یه سری از فایل ها رو تو درایو ویندوز میریزه به یک transfer فایل گیر میده و دیگه نصب نمیشه اما رو xp هم خوب و بدون مشکل نصب میشه و هم اجرا.
شما همچین مشکلی نداشتی؟
راستی چه ویستا یی استفاده میکنی؟

mohamad.hejazi
30-01-2008, 09:14
سلام.
من هم تو ویستا که میخوام بازی رو نصب کنم زورزورکی خودش رو درایو c نصب میخواد بکنه که درایو c من جا نداره.
کسی راه حل رو میدونه؟!!!

arnold_ab
30-01-2008, 09:52
عجب بازی پسر کفم برید.:18:

capitan black
30-01-2008, 12:30
سلام دوست عزیز.
من وقتی بازی رو روی ویستا میخوام نصبش کنم . همون اول نصب که یه سری از فایل ها رو تو درایو ویندوز میریزه به یک transfer فایل گیر میده و دیگه نصب نمیشه اما رو xp هم خوب و بدون مشکل نصب میشه و هم اجرا.
شما همچین مشکلی نداشتی؟
راستی چه ویستا یی استفاده میکنی؟

سلام ....نه واسه من كه مشكلي پيش نيومد....در ضمن شما بازي رو توي درايو ويندوز هيچ وقت نصب نكن...
من از نسخه ultimate استفاده ميكردم....جالبه بدوني اين ويندوز ويستا به نصب خيلي از بازيها گير ميده ....عجيبه ولي من يه هفته تموم با ويستا كلنجار رفتم با اينكه dx10 خيلي عاليه ولي با گيم هاي كرك شده ايران چندان سازگار نيست....شما توي يه درايو ديگه نصب كن و فايروال و system restor ويستا رو غير فعال كن...در ضمن فرمت درايوهاتو ntfs بذار كه سازگاري عجيبي با گيم داره..
موفق باشي...:11:

chaos theory
30-01-2008, 12:49
سلام ....نه واسه من كه مشكلي پيش نيومد....در ضمن شما بازي رو توي درايو ويندوز هيچ وقت نصب نكن...
من از نسخه ultimate استفاده ميكردم....جالبه بدوني اين ويندوز ويستا به نصب خيلي از بازيها گير ميده ....عجيبه ولي من يه هفته تموم با ويستا كلنجار رفتم با اينكه dx10 خيلي عاليه ولي با گيم هاي كرك شده ايران چندان سازگار نيست....شما توي يه درايو ديگه نصب كن و فايروال و system restor ويستا رو غير فعال كن...در ضمن فرمت درايوهاتو ntfs بذار كه سازگاري عجيبي با گيم داره..
موفق باشي...:11:
ببین دوست عزیز من مسیر نصب رو یه درایو دیگه میدم اما بصورت معمول یه سری فایل ها در درایو ی که ویندوز وجود داره کپی میشه و در ادامه به مسیر تعیین شده میره. تو xp هم همینطوره موقع نصب یه مقدار دقت کنی خودت متوجه میشی . و اینم بگم که ویستا فقط فرمت ntfs رو میشناسه و غیر از اون اصلا فرمت نمیکنه. من هم از ultimate استفاده میکنم.
راستی vga و ram سیستم شما چیه؟

havas_1980
30-01-2008, 18:37
سلام.
من هم تو ویستا که میخوام بازی رو نصب کنم زورزورکی خودش رو درایو c نصب میخواد بکنه که درایو c من جا نداره.
کسی راه حل رو میدونه؟!!!
تنها بازیهایی که Setup اونا دستکاری شده و امثال اونا, اجباری تو درایو C نصب میشن!
در صورتی که نمی تونی بازی رو عوض کنی پس درایو C رو کمی خالی کن.
نکته: ازاین به بعد سعی کن بازیهای Setup دستکاری نشده رو بگیری.

موفق باشي...
اون اوایل که ویستا اومده بود من هم دیدم که تعدادی از بازیها روی ویستا اجرا نمیشد.
ولی این موضوع در حد زیادی برطرف شده. و دیگه این حرف رو نمیشه قبول کرد که بازیهای قبل از ورود ویستا رو این سیستم اجرا نمیشه. این ایراد ها با آپدیت بودن کامل ویندوز بر طرف میشه.
سیستم خودم هم اکنون windows vista 32-bit ultimate هست و خیلی هم ازش راضیم.

لیست سازگاری نرم افزارها در Windows Vista در این آدرس:

Masoud King
30-01-2008, 19:58
سلام دوستان من می خواستم بدونم اب این سیستم بازی خوب اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
cpu:3.2
ram:1gig
vga:256 7800 LE
ممنون..........

capitan black
30-01-2008, 20:58
ببین دوست عزیز من مسیر نصب رو یه درایو دیگه میدم اما بصورت معمول یه سری فایل ها در درایو ی که ویندوز وجود داره کپی میشه و در ادامه به مسیر تعیین شده میره. تو xp هم همینطوره موقع نصب یه مقدار دقت کنی خودت متوجه میشی . و اینم بگم که ویستا فقط فرمت ntfs رو میشناسه و غیر از اون اصلا فرمت نمیکنه. من هم از ultimate استفاده میکنم.
راستی vga و ram سیستم شما چیه؟

بله دوست عزيزم اينو ميدونم...شما اون كاري رو كه گفتم انجام بده اميدوارم حل بشه...كارت گرافيك من sparkle 8600 gt هستش و 2 gig هم رم دارم....در ضمن شايد ultimate نباشه ...ميدوني چرا؟ چون بعضي از شركتهاي ايراني ويندوز تجاري رو كپي ميكنند به جاي ultimate ميدن دست مردم! چون ديدم اينو ميگم...دوباره تست كن
اميدوارم حل بشه..
ارادتمند.
محمد رضا:11:

capitan black
30-01-2008, 21:01
سلام دوستان من می خواستم بدونم اب این سیستم بازی خوب اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
cpu:3.2
ram:1gig
vga:256 7800 LE
ممنون..........

نه كاملا ...ولي كمي تا قسمتي ابري اجرا ميشه:31:...البته روي xp ولي واسه ويستا نه مناسب نيست و كم مياره...
ارادتمند.
محمد رضا

chaos theory
30-01-2008, 21:17
بله دوست عزيزم اينو ميدونم...شما اون كاري رو كه گفتم انجام بده اميدوارم حل بشه...كارت گرافيك من sparkle 8600 gt هستش و 2 gig هم رم دارم....در ضمن شايد ultimate نباشه ...ميدوني چرا؟ چون بعضي از شركتهاي ايراني ويندوز تجاري رو كپي ميكنند به جاي ultimate ميدن دست مردم! چون ديدم اينو ميگم...دوباره تست كن
اميدوارم حل بشه..
ارادتمند.
محمد رضا:11:
قربونت ممنون دوست عزیز:10:

mohamad.hejazi
31-01-2008, 08:27
[QUOTE=havas_1980;2054410]تنها بازیهایی که Setup اونا دستکاری شده و امثال اونا, اجباری تو درایو C نصب میشن!
در صورتی که نمی تونی بازی رو عوض کنی پس درایو C رو کمی خالی کن.
نکته: ازاین به بعد سعی کن بازیهای Setup دستکاری نشده رو بگیری.

سلام.
بلآخره مجبور شدم درایو c رو خالی کنم.:41:

Masoud King
31-01-2008, 14:20
نه كاملا ...ولي كمي تا قسمتي ابري اجرا ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif...البته روي xp ولي واسه ويستا نه مناسب نيست و كم مياره...
ارادتمند.
محمد رضا
دستت درد نکنه...

sltavakoli
31-01-2008, 20:55
اقا میشه یه خلاصه از اتفاق های که توی خود بازی اتفاق میفته بگین؟

و در ضمن چرا افرادم به دستورهای من عمل نمیکنن؟

AKBARPARS
31-01-2008, 22:08
علت این error هنگام اجرای بازی gears of wars چیست!?
که هم روی سیستم خودم 5200FX \CPU 2.5 \ RAM 512 و هم روی این سیستم 8600GT \ CPU 2.2 DUAL E4500 \ RAM 2GB این ERROR را میدهد.

wargame-g4wlive.exe-application error
the application failed to initialize properly (0xc0000034).click on ok to terminate the application

سیستم
با تشکر !؟:40::11:

chaos theory
31-01-2008, 22:21
دوستان اگه دقت کنید تو بازی یه چیزای کوچیکی مثل یه زنجیر که دو سرش 2تا چرخ دنده کوچیک هست یه جاهایی از اطراف به صورت مخفی پیدا میشه که وقتی ورشون میداری یه آهنگ خاصی هم میزنه و در حین بازی اگه Esc بزنید تو لیست منو در قسمت پایین نوشته مثلا 16/33 که از 33تا مثلا 16 تا رو برداشتی . کسی نمیدونه اینا چیه؟
و مثلا اگه 33 تا رو هم پیدا کنی و برداری چه اتفاقی می افته؟>
اصلا کسی فهمید من چی گفتم؟

havas_1980
31-01-2008, 22:40
دوستان اگه دقت کنید تو بازی یه چیزای کوچیکی مثل یه زنجیر که دو سرش 2تا چرخ دنده کوچیک هست یه جاهایی از اطراف به صورت مخفی پیدا میشه که وقتی ورشون میداری یه آهنگ خاصی هم میزنه و در حین بازی اگه Esc بزنید تو لیست منو در قسمت پایین نوشته مثلا 16/33 که از 33تا مثلا 16 تا رو برداشتی . کسی نمیدونه اینا چیه؟
و مثلا اگه 33 تا رو هم پیدا کنی و برداری چه اتفاقی می افته؟>
اصلا کسی فهمید من چی گفتم؟
Cog Tags دراین بازی اون طور که من فهمیدم پلاکهای بر جا مونده از سربازهاس که به صورت Secret تو بازی پخش شده.
پیدا کردن همه 33 تا Cog Tags باعث میشه که قسمت Achievement بازی باز بشه.
(نمونه اش تو Call of Duty 4 و پیدا کردن لپ تاب های مخفی که قسمت Cheat باز میشه)

اقا میشه یه خلاصه از اتفاق های که توی خود بازی اتفاق میفته بگین؟

و در ضمن چرا افرادم به دستورهای من عمل نمیکنن؟
افراد فقط وقتی به دستورات عمل میکنن که دشمن هم در همون محل حضور داشته و غیر ازاین هم من ندیدم که امکان داشته باشه.

capitan black
31-01-2008, 23:54
علت این error هنگام اجرای بازی gears of wars چیست!?
که هم روی سیستم خودم 5200FX \CPU 2.5 \ RAM 512 و هم روی این سیستم 8600GT \ CPU 2.2 DUAL E4500 \ RAM 2GB این ERROR را میدهد.

wargame-g4wlive.exe-application error
the application failed to initialize properly (0xc0000034).click on ok to terminate the application

سیستم
با تشکر !؟:40::11:

به احتمال زياد dvd بازي مشكل داشته و تموم فايلها رو كپي نكرده...در ضمن از ويستا استفاده ميكنيد؟

AKBARPARS
01-02-2008, 00:06
به احتمال زياد dvd بازي مشكل داشته و تموم فايلها رو كپي نكرده...در ضمن از ويستا استفاده ميكنيد؟

تو سیستمی که قویتره هم در XP و هم در VISTA هر کدام 2 بار و در سیستم قدیمی تره در ایکس پی 2 بار .
که هم از روی DVD وهم از روی ایمیج DVD ها نصب کردم.

AKBARPARS
01-02-2008, 00:08

تو سیستمی که قویتره هم در XP و هم در VISTA هر کدام 2 بار و در سیستم قدیمی تره در ایکس پی 2 بار .
که هم از روی DVD وهم از روی ایمیج DVD ها نصب کردم.

با تشکر !؟:40:

chaos theory
01-02-2008, 21:47
همین الان بازی رو تموم کردم خداییش عجب بازی توپیی بود از دموی آخرش معلومه که ادامه داره.
خدا کنه بعدیش واسه pc هم بیاد.
دست epic game و microsoft درد نکنه.

golmohammadi
02-02-2008, 13:44
همین الان بازی رو تموم کردم خداییش عجب بازی توپیی بود از دموی آخرش معلومه که ادامه داره.
خدا کنه بعدیش واسه pc هم بیاد.
دست epic game و microsoft درد نکنه.

من الان تو اون مرحله كه رو قطار يه رئيس مياد گير كردم مشخص هست كه بايد برم پشت تيربار و با اون بكشمش
ميشه كمي توضيح بدي ؟
پرنده ها كه مجال نميدند !!!

chaos theory
02-02-2008, 13:57
من الان تو اون مرحله كه رو قطار يه رئيس مياد گير كردم مشخص هست كه بايد برم پشت تيربار و با اون بكشمش
ميشه كمي توضيح بدي ؟
پرنده ها كه مجال نميدند !!!
نه نمیخواد بری اونجا فقط یه کاری کن اولا این که تو نور ها واستا تا پرنده ها دورو برت نیان بعد یه نارنجک دستی بنداز سمت غوله تا پرنده ها از دورو برش برن بعدش مستقیم بهش شلیک کن . اینقدر این کار رو تکرار کن تا بمیره .
در ضمن مرحله آخرش هستی:46:

HELLBOY_HP
02-02-2008, 18:38
برو بچ سلام سيستمم من اينه
cpu core2 4500 2meg
ram 1 gig
VGA geforce 8600 gt magic
بازي رو هم راحت اجرا ميكنه ولي يه وقتا گير ميكنه ديگه هم نمياد بالا تا سيستم رو ريست كنم بعد از ريست سيستمم دوباره بايد بازي رو از اول برم يعني save آم ميپره سرويسم كرده
مشكل كجاسسسسسسسسسسسست ؟؟؟؟؟ يعني cd خرابه چون من 10 تا بازي گرفتم زورم اومد اصلي بخرم رايتي خريدم !!!!!!!!! چكار كنممم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين

capitan black
03-02-2008, 00:03
cpu core2 4500 2meg
ram 1 gig
بازي رو هم راحت اجرا ميكنه ولي يه وقتا گير ميكنه ديگه هم نمياد بالا تا سيستم رو ريست كنم بعد از ريست سيستمم دوباره بايد بازي رو از اول برم يعني save آم ميپره سرويسم كرده
مشكل كجاسسسسسسسسسسسست ؟؟؟؟؟ يعني cd خرابه چون من 10 تا بازي گرفتم زورم اومد اصلي بخرم رايتي خريدم !!!!!!!!! چكار كنممم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين

دوست عزيز شما اولا درايو كه گيم روش نصب هستش رو دفراگ كن...حتما...دوما انتي ويروس و فايروال رو موقع بازي از كار بنداز...سيستمت كه خيلي خوبه...واسه اون مشكل سيو هم بايد توي بازي يه پروفايل بسازي ...به همين سادگي...
ارادتمند.
محمد رضا.:11:

golmohammadi
03-02-2008, 00:37
نه نمیخواد بری اونجا فقط یه کاری کن اولا این که تو نور ها واستا تا پرنده ها دورو برت نیان بعد یه نارنجک دستی بنداز سمت غوله تا پرنده ها از دورو برش برن بعدش مستقیم بهش شلیک کن . اینقدر این کار رو تکرار کن تا بمیره .
اووو مرحله آخر ؟
يعني به زودي تمومش كردم ؟
خوب بيد

cpu core2 4500 2meg
ram 1 gig

سيستم شما كه خوبه اين از سيستم
در مورد هنگ كردن بايد مشكل بر رسي بشه چون احتمال هست كه ايراد از خيلي چيزها باشه و براي تشخيصش نياز به بررسي هست
در مورد سيو منم اولاش يه چند ساعتي بازيم به هدر رفت چون پروفايل نساخته بودم
نحوه ساختن پروفايل هم با گيمهاي ديگه فرق ميكنه بدين صورت كه در يه جاي منو پايين صفحه خودش ميگه كه كليد F10 را بزن بعد ميري يه صفحه و پروفايل ميسازي بعد مراحل سيو ميشند(البته شايد هم F11 بود يادم نيست)

djmd
03-02-2008, 08:25
آقا اگه پایه آنلاین بازی کردن هستین من تو قسمت بازی های شبکه ای و آنلاین topic زدم بیایین .

HELLBOY_HP
03-02-2008, 09:24
ممنون از راهنماييتون

golmohammadi
03-02-2008, 12:54

ممنون از راهنمايي
امروز تموم ش كردم
خداييش بازي خيلي خوبي هست
اصلا خسته كننده نيست
در ضمن اين بازي ادامه داره
از دموي آخر ميشه فهميد
وقتي اون موشكها بهمراه قطار ميفتند دره همه جاي منطقه نابود ميشه
ولي اخر سر يه موجود باقي ميمونه
و اين يعني هنوز بازي ادامه خواهد داشت ...

Alireza.M67
03-02-2008, 23:45
سلام
اون غوله که شبیه سوسماره و هی تف سر بالا میندازه چطوری میمیره .

chaos theory
04-02-2008, 00:33
سلام
اون غوله که شبیه سوسماره و هی تف سر بالا میندازه چطوری میمیره .
یه تفنگ مخصوصی هست واسه کشتن اونا معمولا در همون مراحل که اینا هستند این تفنگ هم رو زمین افتاده همون دور و اطراف بگرد تا پیداش کنی تفنگ کوچیکی هستش و تیر شلیک نمیکنه بلکه باید کلیک رو نگه داری و رو یه جای بدن اون قفل کنی تا با استفاده از گرنای خورشید اونو از بین ببری.

chaos theory
04-02-2008, 00:34
ممنون از راهنمايي
امروز تموم ش كردم
خداييش بازي خيلي خوبي هست
اصلا خسته كننده نيست
در ضمن اين بازي ادامه داره
از دموي آخر ميشه فهميد
وقتي اون موشكها بهمراه قطار ميفتند دره همه جاي منطقه نابود ميشه
ولي اخر سر يه موجود باقي ميمونه
و اين يعني هنوز بازي ادامه خواهد داشت ...
خواهش میکنم/
درسته معلومه نسخه بعدی داره. فقط باید دعا کنیم تا واسه PC هم باشه.

golmohammadi
04-02-2008, 01:03
خواهش میکنم/
درسته معلومه نسخه بعدی داره. فقط باید دعا کنیم تا واسه PC هم باشه.

اره
اين بازي هم مثل بازي stalker گاها مكث داشت

mohsentanha
06-02-2008, 22:13
سلام من وقتی gears of war بازی میکنم خودش میپره میاد بیرون همش هم ارور xliveمیده تا مرحلهact5فکر کنم اخراش بودم که دیگه نتونستم با xlive sign inبشم سیوشو هم گرفتم ولی نمیشه ادامه داد اگه می تونین کمک کنید
سیتم من:
graf:512 gt8500
cpu:intel core2 4 mg cach e6550
ram:2gig

Amin_0913
09-02-2008, 13:36
با این سیستم میشه بازی کرد؟

CPU: Pentium D Dual Core 3.2 4M Cache
VGA: GF 7300 GS 128(512 Share)
Ram: 1GB (2*512)

arnold_ab
09-02-2008, 13:40
با این سیستم میشه بازی کرد؟

CPU: Pentium D Dual Core 3.2 4M Cache
VGA: GF 7300 GS 128(512 Share)
Ram: 1GB (2*512)
بله ميشه اجرا كرد.

Amin_0913
09-02-2008, 18:10
بله ميشه اجرا كرد.
ممنون ارنلد جون همین الان رفتم گرفتم

salarnight
09-02-2008, 18:52
سلام بچه ها
بنظرتون من با این سیستم می تونم روون بازی کنمش ؟؟
cpu : amd 3ghz athlon 64-bit
ram : 1,5 gb
vga : 7100 gs

Armin 2008
09-02-2008, 19:11
به اسم تاپیک توجه کن....شد دو بار.اینجا جاش نیست.

salarnight
10-02-2008, 15:35
برو تایپیک رو از اول بخون ببین چند نفر همین سوال رو کردن

SAMOUL
10-02-2008, 18:44
برو تایپیک رو از اول بخون ببین چند نفر همین سوال رو کردن

nakhir sharmande shaiad ro low betony:20:

myiranvatan
11-02-2008, 14:50
سیستم من برای این بازی چطوریه؟ low mediom high
cpu 3000 2mg
ram 2gig
vga 8600 gt ddr3

mahdeedj
11-02-2008, 15:03
سیستم من برای این بازی چطوریه؟ low mediom high
cpu 3000 2mg
ram 2gig
vga 8600 gt ddr3
شما خیالت راحت باشه high چیه اگه very high هم بازی داشت سیستمت می کشید:46:

mahdeedj
11-02-2008, 16:16
فقط یه سوال کوچولو از دوستان دارم
که Gears of War دقیقا کجا سیو می کنه؟!!

myiranvatan
12-02-2008, 12:57
اقا من ویندوز عوض کردم الان بازی را باید دوباره نصب کنم یا راه دیگه ای هست؟
درضمن سیوهام کجا هستند که من کپی کنم و دوباره از اول نرم؟

chaos theory
12-02-2008, 13:05
سلام بچه ها
بنظرتون من با این سیستم می تونم روون بازی کنمش ؟؟
cpu : amd 3ghz athlon 64-bit
ram : 1,5 gb
vga : 7100 gs
نمیتونی این بازی رو با این سیستم اجرا کنی اگه اجرا هم بشه مطمئنم رو تنظیمات پایین هم اقت فریم ( تیک ) داره.

chaos theory
12-02-2008, 13:14
شما خیالت راحت باشه high چیه اگه very high هم بازی داشت سیستمت می کشید:46:
دوست عزیز خواهشا الکی نظر نده شما یا این بازی رو بازی نکردی یا اینکه سیستمت خیلی پایین هست که داری این حرف رو میزنی.
لازمه بدونی این بازی تنظیمات گرافیکی بالا و AA رو ویستا باز میشه و واسه DX10 هستش. و شما تو XP این تنظیمات رو تو بازی نداری .
و تنها راهی که میتونی جلوه ای از این تنظیمات رو تو XP ببینی اینه که از NVIDIA SETTING به قسمت PERFORMANCE&QUALITY SETTING بری و تنظیمات ANTI ALIASING رو یه مقدار ببری بالا میبینی که رو همین سیستم که خیلی تعریفش میکنی چه تیکی میزنه.:5:
من این بازی رو با این سیستم :
CPU : AM2 ATHLON X2 4400 64BIT
RAM: 2GIG PATRIOT 800
VGA : ASUS EN 8600 GTS
که کارت گرافیکش حدود 30 درصد از 8600GT قویتره و CPU قویتری هم داره . نتونستم رو تنظیمات AA بالا اجراش کنم.

vizzzzzzzzzzzzzzzz
12-02-2008, 15:56
n
دوست عزیز خواهشا الکی نظر نده شما یا این بازی رو بازی نکردی یا اینکه سیستمت خیلی پایین هست که داری این حرف رو میزنی.
لازمه بدونی این بازی تنظیمات گرافیکی بالا و AA رو ویستا باز میشه و واسه DX10 هستش. و شما تو XP این تنظیمات رو تو بازی نداری .
و تنها راهی که میتونی جلوه ای از این تنظیمات رو تو XP ببینی اینه که از NVIDIA SETTING به قسمت PERFORMANCE&QUALITY SETTING بری و تنظیمات ANTI ALIASING رو یه مقدار ببری بالا میبینی که رو همین سیستم که خیلی تعریفش میکنی چه تیکی میزنه.:5:
که کارت گرافیکش حدود 30 درصد از 8600GT قویتره و CPU قویتری هم داره . نتونستم رو تنظیمات AA بالا اجراش کنم.
شما بايد حداقل يه BFG 8800 GTS داشته باشي تا بتوني aa اجراش كني:27:

Benygh
12-02-2008, 15:59
سلام
دوستان من میخواستم این گیم رو تو حالت بالای Hard Core برم ولی غیر فعاله اگه ممکنه کسی سیوی داره بذاره تا بتونم با اون برم ....

arnold_ab
12-02-2008, 16:03
سلام
دوستان من میخواستم این گیم رو تو حالت بالای Hard Core برم ولی غیر فعاله اگه ممکنه کسی سیوی داره بذاره تا بتونم با اون برم ....
دوست عزيز شما بااين مشكلت اگه سيو هم بهت بدن مشكلت حل نميشه

mahdeedj
12-02-2008, 18:19
chaos theory جان من الکی نظر نمی دم وسیستم من برای high این بازی کافیه
cpu:intel dual core 2140
vga:GF 8600 GTS EXTREME
من حرفی از VISTA نزدم و فقط تنظیمات داخل بازی رو گفتم نه بیرون:27:

Benygh
12-02-2008, 19:49
دوست عزيز شما بااين مشكلت اگه سيو هم بهت بدن مشكلت حل نميشه
چطور ؟
ممکنه بیشتر توضیح بدید ؟
توی Hard Core گیم پلی ضعیفه ...
میخوام روی درجه سخت تر بازی کنم ...
راهنمایی کنید لطفا ...

havas_1980
12-02-2008, 19:56
چطور ؟
ممکنه بیشتر توضیح بدید ؟
راهنمایی کنید لطفا ...
تو حالت Hard Core بازی رو تموم کن تا حالت Insane باز بشه.

mostafa_gm
12-02-2008, 21:20
چطور ؟
ممکنه بیشتر توضیح بدید ؟
راهنمایی کنید لطفا ...
شما مگه بازی کردی که میگی ضعیفه؟

chaos theory
12-02-2008, 22:50
chaos theory جان من الکی نظر نمی دم وسیستم من برای high این بازی کافیه
cpu:intel dual core 2140
vga:GF 8600 GTS EXTREME
من حرفی از VISTA نزدم و فقط تنظیمات داخل بازی رو گفتم نه بیرون:27:
اصلا این بازی واسه ویستا هستش:5:
رو xp با تنظیمات high اجرا کردن هنر نیست.:46::31:

mahdeedj
13-02-2008, 19:34
منم نگفتم هنره!!!:41:

amirpers
22-02-2008, 02:32
دوستان سیوهای بازی کجا و در چه آدرسی هستند ؟
آیا این آدرس درسته ؟
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

mazerat
22-02-2008, 10:15
آیا این آدرس درسته ؟
خير
درMy Document پوشه My Games

amirpers
22-02-2008, 13:47
خير

فکر نمی کنم اون باشه دوست عزیز . چون من همین آدرسی که داید رو دیلیت کردم اما دیدم باز هم سیوها باقی موندن .

amirpers
22-02-2008, 13:53
خير

فکر نمی کنم اون باشه دوست عزیز . چون من همین آدرسی که داید رو دیلیت کردم اما دیدم باز هم سیوها باقی موندن .

havas_1980
22-02-2008, 14:18
آیا این آدرس درسته ؟

خیر... اگه ویستا داشته باشین تو این مسیره:

mazerat
22-02-2008, 16:19
بله درسته سيو داخل محل نصب بازي هستش

mahdeedj
23-02-2008, 22:48
خیر... اگه ویستا داشته باشین تو این مسیره:

اگه تو xp باشه کجا سيو مي کنه؟؟

toraj
23-02-2008, 23:46
اگه تو xp باشه کجا سيو مي کنه؟؟

تو این مسیر ذخیره میشه.

به جای user از کلمه ای که خودتون به عنوان نام کاربری استفاده کردید استفاده کنید.

mahdeedj
24-02-2008, 07:57
تو این مسیر ذخیره میشه.

به جای user از کلمه ای که خودتون به عنوان نام کاربری استفاده کردید استفاده کنید.
من اين راه رو رفتم و سيو هاي ذخيره شده رو برداشتم بعد ويندوز رو عوض کردم حال وقتي بازي رو نصب مي کنم به محل سيوها مي رم وسيوهاي قبلي رو توش مي ريزم وقتي داخل بازي مي شم مي بينم که سيوها رو نمي خونه!!چرا؟؟

mahdeedj
26-02-2008, 00:49
چي شد؟کسي نيست کمک کنه يک هفته gow بازي نکردم لطفا يکي مشکلمو حل کنه.

Masoud King
26-02-2008, 11:27
سلام
اينجا رو چجوري بايد رد كنم
اينم عكسش:

havas_1980
26-02-2008, 13:00
سلام
اينجا رو چجوري بايد رد كنم
اينم عكسش:
دوست عزیز! چرا عکسش رو Rar کردی, گذاشتی تو Rapidshare ? ... کامل توضیح میدادی بهتر بود.

برای کشتن Raam لازمه Kryll هایی که دورش میچرخن و مثل حفاظ از اون مراقبت میکنن رو با شلیک کردن دور کنی و بعد از پراکنده شدن Kryll ها, Raam رو هدف بگیری.
سریعترین راه ممکنه برای نابود کردن Raam اینه که 4 بار پشت سر هم, طرفش نارنجک پرت کنی. در روشنایی موندن هم یادت نره.

Aryan.kh
28-02-2008, 12:58
یک مرحله ای هست بعد از اون مرحله که یک سری پرنده هستند که اگر بری تو تاریکی نابودت می کنند مرحله بعدش یک سری موجوداتی شبیه سگ هستند که روی دیوار راه می روند و ناگهان حمله می کنند و بعد از شلیک منفجر می شوند و روی پشت بام بودم که save هام به خاطر یه هنگ اساسی همش پاک شد میشه save اون مرحله رو برام بزارید

Aryan.kh
28-02-2008, 14:44
یک مرحله ای هست بعد از اون مرحله که یک سری پرنده هستند که اگر بری تو تاریکی نابودت می کنند مرحله بعدش یک سری موجوداتی شبیه سگ هستند که روی دیوار راه می روند و ناگهان حمله می کنند و بعد از شلیک منفجر می شوند و روی پشت بام بودم که save هام به خاطر یه هنگ اساسی همش پاک شد میشه save اون مرحله رو برام بزارید

toraj
01-03-2008, 17:13
آقا يكي لطف كنه سيو كامل بازي رو بزاره من تقريبا تا آخرش رفتم ولي الان سيو ها يه دفعه پريد.

Aryan.kh
02-03-2008, 07:18

yoosef_st
02-03-2008, 07:29
من تازه این رو بازی کردم. به نظر من که خیییییییلی هم آش دهن سوزی نیست. گیم پلی همچین قوی هم نداره. تا حدودی جذاب هست اما نه خیلی. حالا چرا بهترین بازی سال شد من که نمیدونم (احتمالا دست مایکروسافت در کار بوده دیگه!!)

mohsentanha
02-03-2008, 12:20
فکر نکنم بشه با سیو های دیگه بازی کرد
من هر کاری کردم در مورد بازی هایی که با ایکس لایو کار می کنه نشد
بازی کین ولینچ بودش حتی سیوش روکات کردم و دوباره ریختم باز هم نتونستم ادامه بدم
اگه کسی هم بلده بگه چطوری این کار ممکنه

yoosef_st
03-03-2008, 13:14
ملت بیاین حال کنین. سیو. تا آخرش هم رفتم.

Masoud King
03-03-2008, 14:58
ولي حيف كه gears of war2 براي pc نمياد:41:

yoosef_st
03-03-2008, 15:28
زحمت كشيدي!!!!!!!!!!!!!
میدونم!!!!!

Masoud King
03-03-2008, 20:13
میدونم!!!!!
چقدر زود ديدي!!!!!!!!!!!!
آخمه گفتم شايد ناراحت بشي اون يكي دودقيقه بعد ويرايشش كردم!!!!!

yoosef_st
03-03-2008, 22:28
نه جیگر من جنبم بالاس. هرچی بگی ناراحت نمیشم. اینم یکی از بچه ها تو همین تاپیک خواسته بود براش ریدیف کردم.

toraj
03-03-2008, 22:45
ولي حيف كه gears of war2 براي pc نمياد:41:

احتمالا بعد از يه مدت براي pc مياد.

toraj
03-03-2008, 22:47
ملت بیاین حال کنین. سیو. تا آخرش هم رفتم.

ممنون دوست عزيز مشكل سيو رو حل كردم و بازي رو به آخر بردم.

yoosef_st
03-03-2008, 23:01
بیا دیدی. همین آقاهه بود که سیو میخواست.
اکثر بازیهای X360برای PC هم میان. به خصوص حالا که PC بازها حامی هم پیدا کردن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan.kh
04-03-2008, 12:45
ممنونم از save که گذاشتی من هم خواسته بودم

yoosef_st
04-03-2008, 14:10
بچه ها آخر این بازیه توی تبلیغش ، یه آهنگ آمریکایی میخونه. کسی میدونه چیه و ماله کیه؟ (اگر لینک هم مرحمت بفرمایین بی نهایت ممنون میشم). من از دیروز بد جوری تو کفشم.

end_of_world
06-03-2008, 02:01
ممنونم از save که گذاشتی من هم خواسته بودم

منم ممنونم دستتون درد نكنه:11:

poloton7
10-03-2008, 17:29
من این بازی رانصب کردم کرک ان هم نصب کردم وقتی بازی داخل بازی می شوم بعد 5 ثانیه از دموی اولیه از بازی می اید بیرون به نظر شما مشکل از کجاست در ضمن بعد از بیرون امدن از بازی در صفحه دسکتاپ ویستا پیغام میده این خطا را به ماکرو سافت گزارش دهید به نظر شما مشکل از ویندوز ویستا است یا بازی در ضمن سیستم من این چنین است
amd x2 4600
vga:8600gt xfx
ram: 2gb patriot