PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سئوال درمورد محافظت فایلها ازکپی شدن

sharareh
06-11-2007, 20:15
با سلام به دوستان عزیز
ما یک برنامه آموزشی و چند رسانه ای ساختیم(mmb) که توش فایلهای صوتی و فیلم و...وجود داره.!!(ضمنا برنامه تحت سی دی نیست ونصب میشه).اول میخواستیم اونها رو توی اگزه برنامه پیوست کنیم ولی سرعت اجرا بشدت کم میشد.بهمین خاطر اونها رو در محل نصب برنامه قرار دادیم.حالا میخواستم کاربر فقط از توی برنامه ما امکان دسترسی به فایلهای صوتی و فیلم ها رو داشته باشه و دیگه نتونه اونها رو از محل نصب برنامه جداگانه استخراج کنه
فکر کنم قبلا یک نرم افزار بود که فایلها رو تغییر پسوند میداد یا یه همچین کاری میکرد .حالا اگه شما راهی بنظرتون میاد لطفا مارو راهنمایی کنید.مرسی

hakhamanesh
06-11-2007, 21:01
اگر امنيت فايلها براتون زياد مهم نيست ميتونيد از برنامه Ultraiso جهت مخفي كردن فايلها استفاده كنيد تا كاربران عادي نتونند فايلها رو مشاهده كنن.
اما اگر سي دي حالت تجاري داره و قراره وارد بازار بشه تنها راه Encrypt كردن فايلهاست تا فايلهاي شما تنها از طريق اتوران خودتون قابليت اجرا داشته باشه و توسط برنامه ديگري نشه فايلهاي صوتي و تصويري رو مشاهده كرد.

sharareh
06-11-2007, 23:47
با تشکر میشه نرمافزار Encryptکردن رو معرفی کنید یا روشش رو.مرسی

hakhamanesh
06-11-2007, 23:55
نرم افزار براي اين كار وجود نداره بايد خودتان با برنامه نويسي آشنايي داشته باشيد.

sharareh
08-11-2007, 14:46
کس دیگه ای نظری نداره؟یکم بیشتر راهنمایی کنین لطفا

mohsen_2006
08-11-2007, 18:11
دوست عزیز شما می تونید از روش super hidden استفاده کنید
موفق باشی

ژولی لسکو
08-11-2007, 18:15
سلام دوست عزیز
آقای هخامنش راه درست رو معرفی کردن
منم در حدی که بلدم یه توضیح میدم شاید کمکی بشه:
راه اول - شما میتونی از نرم اقزارهای CD Secure یا Ultraiso استفاده کنی و به راحتی میتونی فایلهات رو مخفی کنی
البته از این روش نباید انتظار زیادی داشت . در خوشبینانه ترین حالت 50٪ کاربران نمیتونن به فایلهات دسترسی داشته باشن.
راه دوم - شما میخای برای پروژت خرج کنی پس میدی برات قفل میذارن و یه ایمیج بهت میدن. امنیت این روش خیلی بهتر از اولی و
تا بخاد روش کپیش عمومی بشه شما فروشت رو کردی و بعدش هم اهمیتی نداره.فقط فکر کنم باید بالای 200 خرج کنی.
راه سوم - شما خودت دست به کار میشی و همونطور که برنامه ساختی براش پروتکشن هم میسازی که نیازمند برنامه نویسیه. من
شخصا دارم راه سوم رو دنبال میکنم و به نتایجی هم رسیدم و از آسون ترین نوع داده های جانبی (عکس) شروع کردم تا برسه
به محافظت از فیلم و غیره. عکس تموم شده و فقط مونده امتحان کردنش توسط کرکرها و قفلشکنها ولی جرات ندارم بذارم تو
انجمن چون اگه بشکننش دیگه دل و دماغی برام نمیمونه که ادامه بدم. خوب فقط میتونم بگم موفق باشی.

hakhamanesh
09-11-2007, 11:52
فقط فکر کنم باید بالای 200 خرج کنی.
تا اونجايي كه من ميدونم اگر فقط هدفتون محافظت از فايلهاي جانبيتون باشه به همون روشي كه گفتم با قيمت خيلي پايين تر هم اين كار رو انجام ميدن.

ژولی لسکو
09-11-2007, 13:52
من حدودی گفتم که یه قفل خوب اینقدر هزینه داره
حتما ارزونتر هم هست

hakhamanesh
09-11-2007, 16:35
من حدودی گفتم که یه قفل خوب اینقدر هزینه داره
حتما ارزونتر هم هست
من هم محافظت از فايلهاي جانبي با امنيت خيلي خوب رو گفتم البته باز هم تكرار ميكنم فقط محافظت از فايلهاي جانبي رو ميگم ولي اگر بخواهيد جلوي كپي شدن سي دي رو هم بگيريد قيمت هاشون از 200 هزاري كه شما گفتيد بالاتر هم ميره

mohsen_2006
09-11-2007, 20:20
دوست عزیز اگه به نتیجه نرسیدی می تونی از نرم افزار Install Demo Sheild استفاده کنی
که به کاربر استخراج فایلهای(منظور عکس و فیلم و آهنگ و...)شما را نمی دهد اگر خواستی نحوه کارکردن رو بهت می گم

sharareh
11-11-2007, 01:39
دوست عزیز اگه به نتیجه نرسیدی می تونی از نرم افزار Install Demo Sheild استفاده کنی
که به کاربر استخراج فایلهای(منظور عکس و فیلم و آهنگ و...)شما را نمی دهد اگر خواستی نحوه کارکردن رو بهت می گم

سلام .
اتفاقا با 10.5 Install Sheild براش فایل ستاپ درست کردیم ولی همچین چیزی رو ندیدیم اگه راهشو بگین که خیلی ممنونتون میشم

mohsen_2006
11-11-2007, 02:31
دوست عزیز من InstallShield DemoShield 8.0 این نرم افزار رو گفتم نه این نرم افزاری که شما گفتید هر دوتاشون هم ساخت یک شرکته ولی این نرم افزاری که من گفتم مثل mmb هست ولی با امکانات بیشتر
صبر کنید من نحوه کار کردن رو به شما می گم

mohsen_2006
12-11-2007, 12:12
من یک آموزش درست کردم و برای شما آپلود کردم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ژولی لسکو
12-11-2007, 17:27
آقا محسن دستت درد نکنه
خیلی عالی بود
نمیدونم اجراییه یا نه چون هنوز برنامه رو ندارم
ولی طریقه ارایه آموزشت 100 از 100

sharareh
13-11-2007, 01:21
من یک آموزش درست کردم و برای شما آپلود کردم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دستتون درد نکنه دارم دانلود میکنم ولی چرا اینقدر حجمش زیاده مگه توش چیه؟؟؟؟:18::18::18::18:

mohsen_2006
13-11-2007, 01:26
خواهش می کنم
این فایل swf بود من برای این که به مشکل بر نخورید آنرا بصورت exe در آوردم بخاطر این حجمش یک مقدار رفت بالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود برنامه وارد این صفحه بشید

ژولی لسکوآقا محسن دستت درد نکنه
خیلی عالی بود
نمیدونم اجراییه یا نه چون هنوز برنامه رو ندارم
ولی طریقه ارایه آموزشت 100 از 100خواهش می کنم توی پست قبلی لینک دانلود رو گذاشتم:20:

ادغام شد ـ مهدي

sharareh
13-11-2007, 23:47

دوست عزیزmohsen 2006
من روش شما رو دیدم و از زحمتی که بابت تهیه اش کشیدین ممنونم.فقط مشکل من اینه که برنامه ما ساخته شده هست وآماده کاره!ومن نمیخوام دوباره یه اتوران دیگه براش بسازم.یعنی اینطوری بگم که برنامه از یک فایل اگزه و چند پوشه تشکیل شده که توی یکی صوت- یکی فیلم -یکی تصویر -یکی هم فونت و html,dll,...هست.که اینها همه توسط اگزه فراخوانی میشند.البته من با این روش شما فایل اگزه برنامه رو بعنوان یک Applicationاضافه کردم .ولی مشکل اینه که چطوری اون پوشه ها رو باهمون نام و با محتویات داخلشون در کنار اون اگزه قرار بدم.یکبار هم که دونه دونه اونها رو اضافه کردم (بدون پوشه بندی) کاربه مرحله Buildنرسید و برنامه خودبخود بسته شد.امیدوارم در این مورد بتونید کمکم کنید.چون اگه عملی بشه دقیقا همون چیزیه که منظور ماست.باتشکر

mohsen_2006
14-11-2007, 01:29
چشم من روی این مورد کار می کنم وخبرشو بهتون میدم

sharareh
16-11-2007, 20:02
خبری نشد .من هنوزم منتظرم!
فکرکنم راه حلی داشته باشه چون حالا که فکر میکنم میبینم نرم افزار هایی رو قبلاً دیدم که باهمین برنامه براشون ستاپ ساخته شده بود

ژولی لسکو
17-11-2007, 13:06
شراره جون ناراحت نباش دوستمون حتما میاد
کار قبلیش که خیلی جالب بود

mohsen_2006
18-11-2007, 02:25
با سلام شرمنده كه دير شد من داشتم روي اين مورد كار مي كردم
+
يك كمك فوري از استادان برنامه نويسي دارم كه كار اين دستمونم اميدوارم راه بيافته من ميخواستم يك فايل
cab رو توسط يك فايل exe بعنوان يك ديتا بيس استفاده كنم منظورم اينه كه توسط فايل exe بتونم از داخل فايل cab يك برنامه ديگه رو اجرا كنم لطفا راهنمايي كنيد اميدوارم با اين روش مشكل اين دوستمونم حل بشه
با تشكر:20:
+
آقا کسی نیست که کمک کنه؟

ادغام شد ـ مهدی
دوست عزیز! این چندمین باری است که این کار را تکرار می کنید . دیگه تکرار نکنید لطفا!

mohsen_2006
20-11-2007, 01:38
دوست عزيز مثل اينكه كسي جواب ما رو نمي ده
به نظر من بهترين كار اينه كه با برنامه demo shield نرم افزار تون رو طراحي كنيد
من روي اين موضوع كار ميكنم واگر به نتيجه رسيدم براتون پيغام خصوصي مي فرستم

آقا مهدي چشم ديگه تكرار نمي كنم

hakhamanesh
20-11-2007, 11:07
يك كمك فوري از استادان برنامه نويسي دارم كه كار اين دستمونم اميدوارم راه بيافته من ميخواستم يك فايل
cab رو توسط يك فايل exe بعنوان يك ديتا بيس استفاده كنم منظورم اينه كه توسط فايل exe بتونم از داخل فايل cab يك برنامه ديگه رو اجرا كنم لطفا راهنمايي كنيد اميدوارم با اين روش مشكل اين دوستمونم حل بشه
با تشكر:20:
!
نيازي به اين كار نيست.
شما فايلهاتون رو با MolBox پك كنيد و بعد فايلها رو از داخل فايل پك شده اجرا نماييد(همون كاري كه قفل شتاب براي حفاظت از داده ها انجام ميده!)

sharareh
22-11-2007, 00:59
ممنون از دوستان عزیز بخصوص آقا محسن عزیز .روی مورد پیشنهادی هخامنش هم کار کنید فکر کنم به نتیجه برسیم.باتشکر

mobtakeran
22-11-2007, 13:36
سلام
بهترین روش همون کار با mole box یا themida است
همه فایلهای جانبی رو محافظت میکنه به جز exe
یه سرچ کنی جدیدترین ورژن هاشو پیدا میکنی

sharareh
23-11-2007, 15:21
میشه یه کم درمورد کارآییش توضیح بدین. قبل از اینکه دانلودش کنیم ببینیم کارش دقیقا به چه صورته!مرسی

hakhamanesh
23-11-2007, 16:03
میشه یه کم درمورد کارآییش توضیح بدین. قبل از اینکه دانلودش کنیم ببینیم کارش دقیقا به چه صورته!مرسی
توضيح دادم كه...
فرض كنيد 10 تا فايل ويدئويي داريد كه قراره از طريق يه اتوران اجرا بشه براي محافظت از ديتا هاتون براي جلوگيري از كپي شما با MolBox مياي همه فايلهاي ويدئويي رو تو يه فايل exe پك ميكني تا اتورانت فايلهاي ويدئويي شما رو از داخل اون فايل پك شده exe اجرا كنه.اين بهترين روش محافظت از ديتاها به صورت رايگان هست اما روش بهتر و سازگارتر با درايوها روش Encrypt - Decrypt هست براي اون روش يا بايد برنامه نويسي بلد باشيد يا به شركت هايي كه اين كار رو ميكنن بسپاريد.

mohsen_2006
23-11-2007, 22:40
دوستان عزیز ممنون از راهنماییتان
دوست عزيز Sharareh با برنامه MoleBox تونستم اين كار را انجام بدم با برنامه هايي مثل
Restorator نميشه فايلها رو از داخلش استخراج كرد كار باهاش هم خيلي آسونه اگه بتوني نسخه كرك شدش رو گير بياري مشكلت حل مي شه:20: