PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصاحبه با اعضا P30\/\/orld

Mohammad
02-10-2005, 20:48
سلام
همونطوري كه از اسم تاپيك مشخصه اين تاپيك مخصوص مصاحبه با اعضا P30world.سعي بر اينه كه هر هفته اين تاپيك به روز بشه ولي بدليل مشكلاتي كه برايه من پيش اومده اگر بدقولي صورت گرفت دوستان مي بخشن.
يه تشكر ويژه هم از جناب 3d دارم كه تويه طرح و تنظيم سوالات كمكم كردن.
دوستان توجه داشته باشن كه اين تاپيك فقط و فقط برايه مصاحبه هاي انجام شده هست بنابراين اگر در مورد مصاحبه ها نظر,انتقاد يا پيشنهادي داريد از طريق PM يا در اين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپيك مطرح كنيد.و اما مصاحبه...

مصاحبه با آقا ميثم-صاحب سايت

-- يه بيوگرافي از ميثم
- میثم هستم 19 ساله
متولد رشت
دانشجوی رشته کامپیوتر – نرم افزار (رشت)

-- P30world چگونه متولد شد؟
- خیلی ساده , با یه پیشنهاد!
علی به من پیشنهاد داد که یه سایتی راه اندازی کنیم و توش مطلب بنویسیم و من با سینا مشورت کردم و بعد از یکم بحث و گفتگو بین ما سه نفر تصمیم گرفتیم که یه سایت روی یه هاست مجانی و با یک دومین مجانی راه اندازی کنیم و ببینیم به چه شکل هست , اصلا وقت و حوصله و استعداد این کار رو داریم یا نه
با این پیشنهاد و بحث ها یه سایت کوچیک و خیلی معمولی رو راه انداختیم به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم داشت که الان فکر کنم دیگه قابل دسترس نباشه .
البته ما سه نفر قبلا تجربه یه کار گروهی دیگه ای رو هم داشتیم و اون هم سر یه مجموعه نرم افزاری بود به نام "سینوس آلفا" و اصلا قبل از اینکه کار خودمون رو در وب شروع کنیم اسم گروه سه نفری ما بود "گروه نرم افزاری آلفا" که بعد از اینکه کار خودمون رو در وب با Alphaboys تمرین کردیم و در P30world شروع کردیم , نوشتیم "متعلق به گروه نرم افزاری آلفا " و این نام یه پیشینه ای داشت و مثل خیلی از سایت ها نبود که بعد از P30world اومدند و نوشتن گروه نرم افزاری X یا Y !!
کار خودمون رو در Alphaboys به مدت 3-4 ماه ادامه دادیم ... خب شروع کار بود و مشکلات خاص خودش رو داشت ... توی این مدت هم خیلی تجربه کسب کردیم و هم با نحوه کار به خوبی آشنایی پیدا کردیم , عموما کارمون توی اون سایت معرفی نرم افزار بود و گاهی هم با مطالب تحلیلی و گاهی هم لینک والپیپر و ... هم میزاشتیم !
توی همون مدت هم بازدید کننده ثابت خودمون رو داشتیم ولی خوب تعداد بازدید کننده کم بود ولی ما در اونجا به هیج وجه به بازدید کننده و ... فکر نمیکردیم!
بعد از اون 3-4 ماه تصمیم جمع بر این شد که به .Com تبدیل بشیم و کار رو به صورت حرفه ای و جدی شروع کنیم .
در اینجا مهمترین چیزی که ذهن ما رو به خودش مشغول میکرد نام دامینی بود که میخواستیم ثبت کنیم . خیلی فکر شد و خیلی بحث و ... شد ولی دیدیم بهترین پیشنهاد , پیشنهاد سیناست یعنی " P30World.Com " خوب معنی این دومین هم که مشخصه " دنیای کامپیوتر " .
کار طراحی و کد نویسی P30world خیلی طول کشید و میتونم بگم که طراحی تمپلات سایت رو که الان هم تغییری نکرده چیزی حدود یک ماه و نیم طول کشید . خب P30world رو در تاریخ " دوشنبه 17 آذر 82" راه انداختیم . وقتی که وارد گود شدیم هیچ سایتی به صورت تخصصی در زمینه معرفی نرم افزار و دانلود وجود نداشت (البته وبلاگ هایی وجود داشت , مثل همون Alphaboys) و ما اولین سایتی بودیم که در این زمینه شروع به فعالیت کردیم .
کار خوب پیش رفت و ما روز به روز امکانات بیشتری رو برای سایت فراهم میکردیم تا جایی که بعد از حدود 6-7 ماه من پیشنهاد افتتاح انجمن ها رو دادم و با اینکه میدونستیم که کار خیلی سختی هست ولی انجمن های سایت رو هم افتتاح کردیم .
هم اکنون که من در خدمت شما هستم سایت P30world به دوسالگی خودش نزدیک میشه و انجمن های سایت هم اردیبهشت سال آینده دو ساله خواهد شد!

-- هدف از تشكيل P30world چي بود؟
- هدف ایجاد یک محیطی برای بالا بردن سطح اطلاعات و دانش کامپیوتری کاربران اینترنتی ایرانی بود , خب بالاخره خودمون هم به عنوان یک کاربر اینترنتی ایرانی از این قضیه مستثنی نبودیم .
با ایجاد سایت هدف معرفی بسیاری از نرم افزار هایی بود که برای کاربران جذاب باشه و نیاز های نرم افزاریشون رو براورده کنه و خیلی از نرم افزار ها رو به کاربران بشناسونیم و از امکاناتشون براشون بنویسیم ولی با ایجاد انجمن هدف به اینجا رسید که در یک محیط دوستانه از اطلاعات هم دیگه یاد بگیریم و به قول معرف با هم بالا بریم.

-- اصلا فكر مي كردي P30world اينقدر مشهور بشه؟
- وقتی P30world شروع به کار کرد از نحوه کار و نام دامین خیلی استقبال شد به نحوی که توی همون یکی دو هفته اول خیلی از سایت ها و وبلاگ ها به معرفی P30world پرداختند و بعد از یکی دو ماه اول مجله هایی مثل چهل چراغ و وب و رایانه خبر و ... به معرفی سایت پرداخته بودند و روزنامه ای مثل صبح اقتصاد مطالب ما رو با ذکر منبع مینوشتند و روزنامه ی شرق هم در یک مقاله ای تحت عنوان "چگونه نرم افزار دانلود کنید" به معرفی سایت پرداختند ... و ما متوجه شدیم که داریم به هدفمون میرسیم!
هدفمون این بود که P30world رو به اکثر کاربران ایرانی بشناسونیم و برای همینکار هم برنامه ریزی کرده بودیم , چون P30world برای کاربران چیزی داشت که عرضه کنه پس حتما حقش بود که معروف بشه ! البته راه پیشرو بسیار طولانی هست.

-- رمز موفقيت P30world؟
- خب چند مورد بود , ولی یکی از مهمترین رموز این بود که با توجه به توانایی های خودمون و دوستانی که بعدا در این مسیر به ما پیوستن جلو رفتیم , قبل از شروع هر کاری اول با دوستان در موردش مشورت میکردیم و به این فکر میکردیم که آیا میتونیم این کار رو ادامه بدیم یا نه! , چون مهمترین فاکتور تداوم یه کار خوب هست نه شروع اون!
چون من خیلی از سایت ها رو میبینم که یه کاری رو شروع میکنند و ... ولی بعد از چند مدت اثری از اون کار و ایدشون نیست!
به قول معروف " ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود , رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود "

-- و طرح خاصي برايه آينده P30world؟
- حتما طرح های بسیاری برای آینده داریم و خواهیم داشت , مطمئنا کاری میتونه دوام و ثبات داشته باشه که توش طرح و ایده های نویی وجود داشته باشه در غیر این صورت کار بعد از مدتی به یک نواختی روی میاره و بعد سقوط !

-- يه خاطره جالب از P30world؟
- دقیقا تمام لحظاتی که در P30world هستیم پر است از خاطرات و اتفاقات جالب و جذاب و ...
ولی خب میشه بعضی چیز ها رو متمایز کرد ... مثلا ایجاد انجمنها , آشنایی با تک تک مدیران و همکاران و تک تک اعضایی که در خدمتشون هستیم .
ولی یه چیزی هست که به سوالتون بیشتر میخوره " یعنی یک خاطره جالب "
یه خاطره خیلی جذاب و خوش آیند برای من این بود که به طور کاملا اتفاقی یکی از دوستان و همکلاسی های بسیار خوبم رو در این سایت پیدا کردم ... اون کسی نبود جز Gilopa عزیز که کاملا اتفاقی متوجه شدیم که کلاس های چهارم و پنجم ابتدایی رو ما با هم دوست و همکلاس بودیم.

-- چرا اين لوگو؟
- خب هر کس یه ایده ای داره , هر کس به یه چیز فکر میکنه , هر کس یه اندیشه ای داره
اما چرا کاسپارف ! اول این رو فقط برای این توضیح میدم که بگم چرا این لوگو رو انتخاب کردم .
من به مدت 4-5 سال توی رشته شطرنج به طور حرفه ای فعالیت میکردم , توی شطرنج هر کس بنا علاقه ای که داشت طرفدار و دوستدار یکی از 12 قهرمان شطرنج جهان بود و انتخاب من هم کاسپارف بود ; اما دلیلش علاوه بر سبک بازیش شخصیتش بود ; اون یک انسانی هست که بسیار استواره و همیشه روی حرفش و عقیدش و تفکرش میمونه ;اما یک دلیل از ادعای من ... مسابقات قهرمانی جهان در رشته شطرنج از سال 1866تا سال 1992 به یک سبک برگزار میشد یعنی از اشتاینیتس تا کاسپارف , کاسپارف در سال 1985 با غلبه بر کارپف بر قله رفیع شطرنج جهان قرار گرفت (دوازدهمین قهرمان جهان) , در سال 93 فدراسیون جهانی شطرنج تصمیم گرفت نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی جهان رو تغییر بده و چون در اون زمان کاسپارف قهرمان جهان بود زیر بار این تغییر نرفت و این اختلاف ادامه پیدا کرد و باعث شد فینال قهرمانی جهان در همون سال (93) بین کاسپارف و نایجل شورت خارج از حمایت فیده (فدراسیون بین المللی شطرنج) برگزار بشه , البته الان قهرمان شطرنج جهان در دستان کرامنیک روسی شاگرد کاسپارف قرار داره و کاسپارف چند سالی هست که با دنیای قهرمانی خداحافظی کرده .
البته چند سال پیش کارپف روسی یازدهمین قهرمان جهان به تهران اومده بود من از نزدیک ایشون رو دیدم با ایشون مسابقه هم دادم ولی خوب انتخاب من کاسپارف بود!
البته من بعد از همون 4-5 سال به دلیل یه سری از دلایل شطرنج رو گذاشتم کنار!!

-- اگر بخواي زندگيت رو تويه يه جمله تعريف كني چي مي گي؟
- من که اکثر طول روز رو پشت کامپیوتر هستم شاید بشه گفت کامپیوتر یه عضو جدایی ناپذیر از زندگی منه ...

-- زندگيه شما بدون شما چه جوري ميشه؟
- اول که سوال شما رو دیدم فکر کردم که بگم خیلی سخت! ولی من الان به شما میگم که اگه الان اینجا نبودیم مطمئنا با دوستان سر یه طرح دیگه ای یا یه کار گروهی دیگه ای بودیم و زیاد سخت نمیشد.

-- دوستانتون,شمارو با چه خصوصياتي مي شناسن؟
- البته باید از دوستانی که از نزدیک با من در ارتباطند پرسید , ولی کلا من آدم شوخی هستم و همیشه سعی میکنم توی جمع یه حرف جدیدی برای گفتن داشته باشم.

-- وقت آزادتون رو چطوري پر مي كنيد؟
- وقت غیر آزادم رو پشت کامپیوتر هستم و مطمئنا وقت آزاد رو هم همینکار رو تکرار میکنم , اصولا زیاد اهل بیرون رفتن نیستم اگه آنلاین نباشیم مطمئنا مشغول گفتگو و بحث با سینا و علی در مورد ادامه فعالیتمون هستيم ... اگر هم که کلاس باشه توی کلاس مشغول درس خوندن!

-- و حرف آخر...
- خیلی تشکر میکنم از شما بخاطر اینکه برای این موضوع مصاحبه و طرحش خیلی پافشاری کردید و آخر هم پیشنهادتون مورد قبول قرار گرفت .
بعد تشکر میکنم از همه مدیرانی که واقعا برای این انجمن و سایت دارن زحمت میکشند
بعد تشکر میکنم از همه همکاران انجمن که تلاش فوق العاده ای رو دارند
و بعد از تک تک دوستانی که توی انجمن هستند و فعالیت میکنند و همیشه به فکر پیشرفت سایت خودشون یعنی P30world کمال تشکر و قدر دانی رو دارم.
-- ممنون از اينكه وقت گذاشتيد...
- ممنون , خواهش میکنم.

Mohammad
04-12-2005, 11:27
با سلام خدمت همه عزیزان
امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشید.
یه مدت طولانی به دلیل مسائل درسی و نداشتن کامپیوتر از انجمن دور بودم به همین دلیل هم مصاحبه به تاخیر افتاد که امیدوارم دوستان به بزرگی خودشون ببخشند. به هر حال امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.
از جناب "3d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" هم به خاطر یاری کردن من در همه مراحل مصاحبه کمال تشکر رو دارم.
به عرض دوستان برسونم که نفر بعدی برای مصاحبه جناب" Mafia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" خواهد بود.

با تشکر: mohammadkh

مصاحبه با MEHDI_BEST-مدیر انجمن کرک و سریال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--يه برداشت آزاد از Mehdi_best...
-سيد مهدي موسوي , متولد تهران , شغل كارمند

--چطوري P30WORLD وارد زندگيت شد؟
-در مورد اينكه p30world چطوري وارد زندگيم شد يا به عبارتي من چطوري وارد p30world شدم بايد بگم كه يك همكاري دارم كه استاد دانشگاه هم هستند. هميشه با ايشون تبادل برنامه و اطلاعات داشتم تا اينكه يك روز كه يك برنامه لازم داشتم، ايشون فايل setup آن را به همراه توضيحاتش كه در قالب يك فايل html بود به من دادند. حتما متوجه شديد كه اون فايل html در واقع يكي از صفحات p30world بود كه در آن به معرفي برنامه مورد نظر من پرداخته شده بود.شايد در آن لحظه فكر اين رو هم نمي كردم كه همين آشنايي روزي به اين بيانجامد كه از صبح تا شبم رو در اين سايت و انجمن بگذرونم.خيلي مواقع بوده كه دوستانم لينكهايي از سايت هاي مختلف داده اند كه پس از مرور آنها به سرعت ازشون گذشته ام. اما p30world چيزي نبود كه به سادگي بشه از كنارش گذشت
مدتي هر روز به صفحه اصلي سر مي زدم تا ببينم برنامه هاي جديدي كه گذاشته شده چيست. بعد هم به عنوان مهمان به انجمن وارد مي شدم تا اينكه ديدم سؤالهايي هست كه من جوابي براي آنها دارم و به عنوان مهمان نمي توانم جواب دهم و به همين خاطر عضو انجمن شدم.
البته كاملا واضح هست كه اوايل عضويت به اين شدت فعاليت نداشتم. يعني خيلي كم حضور داشتم و بيشتر پستهاي بقيه دوستان عزيز را نگاه مي كردم و مطالب مفيدي كه مي ديدم را با علاقه مي خواندم و گهگاهي هم پست مي دادم.

--و چگونه مدير انجمن كرك و سريال شدين؟
-در مورد اينكه چطور مدير انجمن كرك و سريال شدم بايد بگم كه چند ماه پيش يك پيغام خصوصي از طرف ناردين مدير انجمن كرك و سريال به دستم رسيد كه گفته بودند در صورت تمايل، با ايشان به عنوان همكار انجمن همكاري كنم.بعد از صحبت با ايشان و تاييد توسط مديران محترم سايت، به عنوان همكار انجمن كرك و سريال مشغول به كار شدم.
چند ماه با همين روال طي شد تا اينكه با توجه به شرايط و نياز انجمن، يك پيغام از طرف مديران محترم سايت داشتم كه در آن مساله مديريت مطرح شده بود و بعد از آن به عنوان مدير انجمن كرك و سريال انتخاب شدم تا بتوانم بيشتر از قبل در خدمت دوستان عزيزمون در انجمن باشم.

--خصوصيات اخلاقي مدير انجمن كرك و سريال چيه؟
-در مورد خصوصيات اخلاقي بهتره كه خودم نظر ندم چون به نظرم دوستان عزيزي كه من رو مي شناسند بهتر مي توانند نظر بدهند. اما در كل بايد بگم كه اولين نكته اي كه در اخلاق من مشاهده مي شود طبع شوخ و اجتماعي من هست. يعني بسيار اجتماعي هستم و زود با ديگران گرم مي گيرم. هميشه و در همه حال شوخي و خنده از من جدا نمي شود و به شدت از اخم و خشك بودن متنفرم.
آدمي هستم كه اصلا كينه اي نيستم. بدترين كاري كه يك شخص در مورد من انجام بده و غيرقابل بخشش باشد را هم مي بخشم. در صورتي كه موردي براي ناراحت شدن و عصبانيت باشد، فقط در همان لحظه است و خيلي سريع همه چيز را فراموش مي كنم.

--يه تعريف از P30WORLD...
-نمي دونم چه تعريفي مي تونم از p30world داشته باشم كه به طور كامل بتواند حق مطلب را ادا كند. فقط مي توانم بگويم كه p30world زندگي من هست. يعني زندگي بدون p30world واقعا برايم سخت و غيرقابل تحمل است.
p30world بهترين فرومي است كه تا به حال ديدم و مديران و كاربرانش هم در هيچ فروم ديگري همانند ندارند.

--اولين پستي كه دادي يادته؟
-به نظر شما بعد از حدود يك سال و ارسال حدود 5600 پست، يادآوري اينكه اولين پستم چي بوده عجيب به نظر نمي رسد؟
اما اگر اشتباه نكنم و تا آنجايي كه يادم هست اولين پستم در تعريف و حمايت از آنتي ويروس مك آفي اينترپرايز بود.
چون يك دوستي بود كه به شدت از نورتون حمايت مي كرد و به طور عجيبي مك آفي و كساني كه از آن استفاده مي كنند را زير سؤال مي برد و من مجبور به پاسخگويي به ايشان شدم.

--علت محبوبيت P30WORLD رو در چي مي دوني؟
-فكر مي كنم دلايل زيادي براي محبوبيت p30world وجود داشته باشد. اما چند دليلي كه به نظر من بيشتر تاثير داشته است، اينهاست:
1 - جديت و پشتكار صاحبان سايت و توجهي كه به تك تك موارد موجود در سايت و انجمن دارند و شخصا و به طور سريع موارد را پيگيري مي نمايند.
2 - تخصص مديران و همكاران سايت در امور مربوط به انجمن هايشان.
3 - وجود كاربراني كه تخصص هايي در امور مختلف دارند و به بقيه دوستان كمك و راهنمايي مي نمايند.
4 - وجود جو صميمي و دوستانه بين مديران و همكاران و كاربران عزيز.
5 - رعايت قوانين انجمن توسط همه دوستاني كه به نحوي در انجمن فعاليت دارند. چون واقعا بي قانوني جلوي هرگونه پيشرفتي را مي گيرد.
و دلايل ديگري كه همگي باعث محبوبيت p30world شده اند.

--براي پيداكردن كرك يا سريال يه برنامه حداكثر زماني كه گذاشتيد چقدر بوده؟
-ببينيد، براي پيدا كردن كرك يا سريال نرم افزارهاي مختلف بسته به مسايل مختلف، وقت صرف كرده ام. مثلا نرم افزارهايي هستند كه اصلا نياز به صرف وقت زيادي براي پيدا كردن كرك يا سريال آنها نيست و در هر سايتي مي توانيد كرك آنها را پيدا نماييد. اما نرم افزارهايي هم بوده اند كه وقت خيلي زيادي را از من گرفته اند تا توانسته ام كرك يا سريالي معتبر براي آنها پيدا كنم. البته خيلي اوقات هست كه به دليل اينكه دوستان عزيزمان طرز استفاده از كرك را نمي دانسته اند يا به اشتباه و در اثر استفاده غلط از كرك يا سريال، گفته اند كه كرك يا سريال كار نمي كند، مجبور شده ام كه خودم نرم افزار مربوطه به همراه كرك آن را دانلود و تست كنم و روش دقيق استفاده از كرك را توضيح دهم. چون رجيستر كردن بعضي از برنامه ها، متفاوت با حالت هاي عادي استفاده از كرك هست.
معمولا اگر فرصت داشته باشم، حتما براي راهنمايي بيشتر خودم نرم افزار مربوطه را دانلود و تست مي كنم. حتي يك بار براي يكي از دوستان كه با كرك كردن يك برنامه مشكل داشتند، مجبور شدم كه يك برنامه حدود 140 مگابايتي را دانلود كنم

--يه خاطره جالب از P30WORLD...
-به نظر من حضور در پي سي ورلد و تك تك لحظات در كنار دوستان عزيزمون بودن، خاطرات جالب و شيريني است كه هيچگاه از ياد نمي رود. اما اگه بخواهم بهترين خاطرات رو بيان كنم بايد بگم كه مواردي بوده كه به اشتباه دچار سوءتفاهم شديم ولي بعداً با همان شخص دوست صميمي شديم. بحث هاي مختلفي كه در مورد مسايل مختلف و نرم افزارهاي مختلف انجام داديم و همينطور كمك به دوستان عزيزمون در مشكلاتي كه داشته اند همه و همه از شيرين ترين خاطرات حضور در p30world است. البته قرارهاي ماهيانه اي كه با دوستان عزيزم در پارك لاله تهران داريم هم از شيرين ترين خاطرات من در p30world بوده است.

--واژه كليدي زندگي شما...
-و نيكي ميكن و در دجله انداز ................ كه ايزد در بيابانت دهد باز
شايد يكي از كليدي ترين واژه هاي زندگي من اين شعر زيبا و پرمعنا است كه بارها به عينه شاهد تجلي اين بيت شعر بوده ام.
در جاهايي بدون هيچ چشمداشتي، كار ديگران را راه انداخته ام و در جاهايي كه دچار مشكل شده ام، از جايي كه اصلا فكرش رو هم نمي كردم مشكلم حل شده است.

--رابطه تان با موسيقي چطور؟
-در مورد موسيقي بايد بگم كه بسته به شرايط، موسيقي با سبك هاي مختلف گوش مي كنم. اما در مجموع و به طور كل به موسيقي ايراني و آنهم سبكهاي آرام علاقه دارم.
از موسيقي ايراني سنتي به عليرضا افتخاري - حسام الدين سراج - امين الله رشيدپور و شهرام ناظري علاقه مند هستم.
در مورد خواننده هاي ايراني خارج از كشور: سياوش قميشي - ابي و معين گزينه هاي اول من هستند كه البته خواننده هاي ديگري هم هستند كه در كنار اينها من را مجذوب كرده اند.
در مورد خواننده هاي داخل كشور هم: احسان خواجه اميري - محمد اصفهاني - امير تاجيك - رضا صادقي - مجتبي كبيري - محسن چاووشي

--فوتبالي هم هستي؟
-در مورد فوتبال هر چه بگويم كم گفتم. يك زماني تمام زندگي من فوتبال بود. منظورم چند سال پيش است. از همه كار و زندگي من را انداخته بود. فوتبال باشگاهي - فوتبال سالني و فوتبال گل كوچك در محل. يعني اگر يك روز مي شد كه من حداقل 2-3 ساعت بازي نمي كردم اون روز شب نمي شد. تمام بازيهاي پرسپوليس و تيم ملي و حتي بعضي بازيهاي استقلال را هم استاديوم بودم.
خيلي اوقات تمرينات پرسپوليس را هم با دوستانم مي رفتم. اما الان مدتهاست كه نه فرصت بازي كردن به آن شكل را دارم و نه فرصت استاديوم رفتن.
فقط هفته اي دو جلسه فوتبال سالني يا همان فوتسال بازي مي كنم.
طرفدار سرسخت و دو آتشه پرسپوليس هستم. از اون موقع كه بچه بودم و فهميدم كه فوتبال باشگاهي و قرمز و آبي چي هست، طرفدار پرسپوليس شدم.
الان خيلي كمتر تعصب دارم. چون يك زماني بود كه اگر پرسپوليس حتي مساوي مي كرد تا چند روز ناراحت بودم.

--يه جمله بگو كه تاحالا هيچ كس نشنيده باشه!؟
- اگر سكوت نكني، هيچ سخني را نخواهي شنيد.
از كسي كه چيزي را براي از دست دادن ندارد، بترس.

--و حرف آخر...
-از اينكه اين فرصت را در اختيار من قرار داديد تشكر مي كنم. اميدوارم كه دوستان عزيزمان در انجمن، با همفكري و همياري و صميميت در پيشرفت روزافزون انجمن و سايت پي سي ورلد سهيم بوده و موفقيت انجمن را موفقيت خود بدانند

Mohammad
17-12-2005, 10:56
سلام
اینم از مصاحبه سوم...
البته هنوز یه چیزی کم داره و به محض آماده شدنش به مصاحبه اضافش می کنم...
مثل همیشه از دوست بسیار خوبم 3d عزیز به خاطر یاری من در انجام مصاحبه کمال تشکر رو دارم.
همچنین خدمت دوستان عرض کنم نفر بعدی amir_p30 خواهد بود.
منتظر نظر دوستان هستم.
با تشکر:mohammadkh

مصاحبه با MAFIA-SUPER VIP

--يه پلان از مافيا...
-سلام
مهران متولد 05/05/1359 شغل: آزاد(نساجي - مبل) ليسانس مديريت /مجرد اما در شرف متاهل شدن :laughing: محل تولدم هم تهران

--آب و هواي سيسيل چطور جناب پدر خوانده؟
-آب و هوا خوبه يه مقدار البته اين ورا سرد شده كه اون هم به لطف خون گرمي مردم ايتاليا كم رنگ ميشه ولي جدا از شوخي بنده فعلا پام اصلا به ايتاليا و سيسيل نرسيده خلاصه مافيا سيسيل نديده هستيم

--چطور با پي سي ورلد آشنا شدي؟
-راستش دفعه اول اصلا يادم نمياد از چه طريقي با سايت آشنا شدم اما تا مدت زيادي فقط مهمان بودم و مطالب رو مي خوندم تا روزي كه قصد داشتم درخواست كرك برنامه Radmin رو بدم كه ناچار شدم عضو شم كه بعد هم خيلي سريع شروع به فعاليت كردم يكي از نكات خوب اين موضوع اين بود كه با نحوه پست و نوع نگارش و نوع برخورد تو انجمن و فرق اون با چت و ... رو نسبتا مي دونستم اون هم به خاطر مدت زياد مهمان بودن و فقط خواننده موضوعات بودن من بود كه باعث شد با محيط آشنا شم

--چرا اسم كاربري خودتون رو MAFIA گذاشتين؟
-من مدت 4 سال هست كه تو يه سايتي در Voice Chat اون سايت ادميني مي كنم و تو اين 4 سال هم با ايدي مافيا و مهران مافيا بودم براي همين در انجمن نيز همين آيدي رو انتخاب كردم

--كدام انجمن به تخصص و علاقه شما نزديكتر؟
-بنده البته خيلي كوچيك تر از اين حرفها هستم كه تخصصي داشته باشم اما بيشتر انجمن موبايل و ماهواره قسمت رسيور اون و معرفي موزيك كه اين آخري زياد هم به تخصص نياز نداره

--فرق پي سي ورلد چيه كه اينقدر محبوب؟
-خيلي دلايل باعث محبوب بودن اين انجمن و سايت هست اما سعي مي كنم چندتايي رو كه مهم ترين ها هستند نام ببرم يكي از اونها داشتن ادمين هاي خوب و مهربان و صميمي به دور از غرور و تكبر هست خب من نسبت به نوع وظيفه اي كه در انجمن دارم خيلي با اين دوستان مخصوصا با ميثم عزيز در تماس هستم مي تونم من شخصا تا به امروز قسم بخورم از اين دو دوست خوبم اصلا اصلا حرفي و يا عملي مبني بر غرور و يا به قول معروف رياست بازي نديدم كاربران انجمن هم اين موضوع رو خوب مي دونند و از نزديك صميميت رو از طرف سينا و ميثم عزيز حس مي كنند
دليل بعدي داشتن يه محيط خوب و دوستانه در انجمن هست اون هم صورت نمي گرفت و نمي گيره جز داشتن دوستاني خوب مانند همه كاربران خوب انجمن
اين جمع صميمي شايد تنها و شايد يكي از انجمن هايي هست كه اينقدر يه تازه وارد رو به جمع خودشون راحت و با آغوش باز مي پذيرند
دليل بعدي هم داشتن مديران خوب و حرفه اي در قسمت خودشون هست مديراني كه از هيچ چيزي براي كاربران دريغ نمي كنند مديراني كه هميشه با صبوري و مهرباني و دقت بالا به انجمن و قسمت خودشوت پرداختند و سعي كردن تا جايي كه ميشه كاربران رو راضي نگه دارند

--كدام موبايل و چرا؟
-فعلا 7610 رو انتخاب كردم به دو دليل كه اين دلايل هم موقت هست چون اصولا تو اين موضوع خيلي سر سخت نيستم و شايد بعدا به كل نظرم عوض شه 2 دليلي كه 7610 رو انتخاب كردم يك علاقه شديد به محصولات نوكيا (و سيمبيان بودن اين گوشي)و دليل دوم خيلي اين گوشي رو تو دست مردم نمي بينم البته نسبت به گوشي هاي مشابه مانند 6630 و 6600 و يا ... چون خيلي دوست ندارم گوشي رو انتخاب كنم كه معروف و محبوب باشه بر عكس دوست دارم گوشي من تو دسته محبوب ها نباشه داشتن شكل خاص اين مدل باعث اين موضوع شده گوشي آينده نزديك هم N70

--ترانه و فيلم مورد علاقه تون؟
-خيلي سخته يه ترانه رو انتخاب كنم من اصولا همه سبك و همه نوع موسيقي گوش مي كنم از رضا صادقي و گروه هيچكس تا بيتل ها و متاليكا و يا از هندي تا يوناني و فرانسه احساس مي كنم نبايد تاكيدي رو سبك و زبان داشته باشم موسيقي خودش در نفس يه هنري هست كه به نظرم يكي از بهترين ها هست پس نبايد با مرز بندي براي خودمون حيطه و قدرت انتخابمون كم شه
در مورد فيلم هم همين طور اما خب بيشتر فيلم هايي رو دوست دارم كه در عين خشونت و اكشن بودن هنر و حرفي هم نويسنده پشت قالب ظاهري اون داشته باشه اما در مورد فليم مي تونم اسم يه فيلم رو ببرم كه شايد بالاي 500 بار ديدم و هر سكانس اون رو از ديالوگ تا .... رو از حفظ هستم اون هم فيلم آخرين سامورايي هست

--يه خاطره از قرار ملاقات هايه بچه هايه پي سي ورلد...
-اولين بار كه شركت كردم همش برام خاطره بود خيلي خيلي برام جالب بود دوستاني كه من بهشون كمك كردم و يا اونها به من كمك كردن رو از نزديك ديدم
دوستاني كه حتي يك بار هم نديده بودم اما يه دوستي خوبي باهاشون ايجاد كردم رو مي تونستم از نزديك ببينم
و شايد قرار ملاقات باعث شد دوستاني رو هم كه زياد باهاشون گردم نبودم گرم شم و از اون روز به دوستان نزديك من اضافه شدن

--اگر بخواين BANNED بشين چكار مي كني؟!
-اصولا چنين اتفاقي نمي يوفته و نخواهد افتاد چون هميشه سعي كردم جوري رفتار كنم كه كار به اينجا نكشه اما اگه روزي بن شم يه SMS مي زنم به ميثم عزيز تا ايدي من اكتيو شه ;) :laughing: شوخي كردم اما سوال شما يه جويه كه اينگار خودم خودم رو بن مي كنم كه اگه اينطور باشه خودآزاري دارم مگه؟ :biggrin:

--روزتون چطور مي گذره؟
-صبحها كه به گالري مي رم از ساعت 10:30 شروع به كار مي كنم تا ساعت 7 شب البته تو اين مدت چند بار هم به انجمن سر مي زنم و تاپيك ها رو مي خونم
ساعت 7 هم تا برسم خونه ميشه ساعت 8
از اونجايي كه من 7 سالي هست يعني از 18 سالگي تنها زندگي مي كنم بايد كل موضوعات خونه رو خودم اداره كنم وقتي برسم بايد سريع به فكر درست كردن غذا باشم خب 100% تو اين 7 سال به فن آشپزي حسابي در حد ميشه گفت حرفه اي آشنا هستم پس غذاهايي كه درست مي كنم غذا هاي مورد علاقه من هست يعني قورمه سبزي و قيمه بادمجان و باقالي پلو با مايچه
تا غدا درست كنم و جلو تلوزيون( كه عادت هميشه من هست خوردن غذا جلو تلوزيون ) بخورم و بعد هم سريع شستن ظرفها و جمع آوري و .... خونه و حدود ساعت 10 يا 10:30 ميشه كه ديگه چايي در كنار پي سي انلاين هستم تا ساعت 3 الي 4 صبح خب تو اين مدت هم كه آنلاين هستم به علت اينكه نامزد بنده در Sweden هست تو ياهو در حاله صحبت با ايشون هستم كه البته در كنار ايشون 2 نفر هميشه با من در حال text چت هستن يكي ميثم عزيز كه شايد نزديك فرد تو دوستان من هست كه در مورد موضوعات مختلف انجمن با هم بحث و تبادل نظر و اطلاعات مي كنيم و يكي هم برادر نامزدم كه ايشون هم چون يكي از دوستان خوبم هست :rolleye:
ساعت 4 صبح هم لالا و ساعت 9 صبح بيدار ميشم و روز از نو روزي از نو :blink:
چقدر ريز و نكته به نكته و خصوصي جواب دادم اين سوال رو :ohno:

--كه كلامتون چيه؟(Friend)
-اااا جدي ؟؟؟ آهان :happy:

--يه گفتني كه تا حالا نگفتي...
-خيلي سوال سختي پرسيدين اما نمي دونم چي بگم ااااااام( در حال فكرم مثلا)
تا حالا فكر كردين مافيا اگه بخواد روزي كاربران مورد علاقه خودش رو تك به تك بنويسه چقدر و چند سطر ميشه و اون صفحه هايي كه من تو اونها پست دادم چقدر طول ميشه تا لود شه به علت سنگيني حجم امضام :laughing: :laughing:

--و حرف آخر...
-تمام اميد و هدف و آرزو كادر انجمن و سايت P30world امروز بهتر و جلو تر از ديروز هست يعني اهداف و سياست هاي كادر انجمن در يه قدم به جلو و يه موضوع ختم نميشه اهداف سينا و ميثم و مديران عزيز خيلي فراتر از امروز هست و اين اهداف هيچ وقت به عمل نمي رسه جز اينكه تمامي دوستان اين سايت و انجمن رو از خودشون بدونند و از هركاري كه به اين جو و محيط صدمه ميزنه پرهيز و براي رسيدن به اين اهداف كه همه ما از اين پيشرفت مثل هميشه استفاده مي كنيم كمك شما دوست خوبم رو طلب مي كنه جز كمك و ياري دوستان و جز اينكه دست به دست هم بديم تا اين محيط رو پر بار تر از قبل و محيطي بهتر از قبل بسازيم

--با آرزوي موفقيت روز افزون برايه شما...
-به همچنين براي شما دوستان عزيز ( كادر اين تاپيك محمد عزيز و شهريار عزيز) و همچنين روزهاي خوب و شاد و پر از اميد براي همه دوستان

Sphinx
15-01-2006, 20:31
مصاحبه ای با amir_p30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدیر انجمن های کامپیوتر و مقالات پی سی ورلد , یکی از مدیران نام آشنا و پرکار انجمن ترتیب داده شده .
با امید به اینکه مورد توجه دوستان عزیز قرار بگیرد.

با تشکر:محمد -شهریار

-----------------------------------------------

:question: از معرفی خودتون شروع کنید.
:) امير حسين محمودزاده هستم 18 ساله از سيرجان (از استان كرمان)

:question: امیرچه جور" پی سی ورلدی" شدی؟
:) والا من خيلي وقته P30WORLD ي شدم.قضيه برميگرده به نوروز سال 83 يعني زماني كه من سال سوم دبيرستان بودم.در اوايل كار من با اينترنت من صرفا در سايت هاي خارجي به دنبال اطلاعات از خواننده مورد علاقه خودم بودم.تا اين كه به واسطه علاقه شخصي ام به كامپويتر با وبلاگ هاي فارسي آشنا شدم.ابتدا فقط وبلاگ ((نت كده)) رو ميشناختم.از لينكدوني اين وبلاگ من P30WORLD رو پيدا كردم.حدودا فكر كنم از 12 فروردين همون سال بود كه فعاليت مداوم من با اين سايت آغاز شد. P30WORLD اون زمان اين جوري نبود.نه از فروم خبري بود،نه از وبلاگ ويندوز،نه بخش انگليسي،نه دانلود بازار .صرفا يك سايت خوب نرم افزاري بود كه هر روز آپديت ميشد !!! اونم اكثرا توسط سينا جان (علي عزيز كه خيلي كم پست ميداد و از ميثم جان هم خبري نبود!!)
من در آن زمان به همراه 2 كاربر فعال ديگه (كه در حال حاضر مدير هستند) با آيدي هاي :Hell_Boy (نام كاربري اوليه ناردين عزيز) و ژاله خانوم در بخش كامنت ها فعاليت گسترده ايي داشتيم.كم كم طي مدت همكاري 2 يا 3 ماه ماها ارتباطمون (من - ناردين - سينا - ژاله خانوم) با هم نزديك تر شد.
در بخش كامنت ها مطالب علمي و آموزنده زيادي نوشته مي شد.كه واقعا حيف بود از بين بروند.به همين دليل ابتدا من به سينا جان پيشنهاد دادم كه يه وبلاگ تاسيس كنيم وابسته به P30WORLD و تمامي مطالب آموزنده رو در اونجا قرار بديم ولي سينا جان يه فكر بهتري كرد و يك فروم تاسيس كرد!!!
اين فروم در تاريخ 29 خرداد سال 83 با 3 انجمن (كرك و سريال ،نرم افزار،كامپيوتر) و 3 مدير (من و ناردين و ژاله خانوم) آغاز به كار كرد.
اين طوري شد كه من P30WORLD ي شدم.

:question: کدام خصوصیت" پی سی ورلد"باعث شد بمونی؟
:) در ابتدا كه همان تعامل وهمكاري بين ما 4 نفر بود. ولي پس از آن فكر كنم همان صميميت و محيط علمي كه داشت با عث شد من بمونم.

:question: soso: آیا همانطور که بعضی از افراد میگویند, شما میخواهید از پی سی ورلد جدا شوید ؟
:) اين سوال رو نميدونم جديدا خيلي ها از من ميپرسن.ولي به هر حال در پاسخ بايد بگويم كه : ((نه))
بنده فعلا قصد جدايي از P30WORLD رو ندارم و اگر روزي ،روزگاري بخوام جدا بشم فقط از جمع مديران ممكن است جدا شوم و به صورت يك كاربر عادي در بيام.يعني به عبارت ديگر ميتوان گفت من هيچ وقت از P30WORLD جدا نمي شم،فقط ممكنه سمت من تغيير بكنه!!!
چون من نه به اين فكر هستم كه بيام فروم كامپويتري جديدي راه اندازي كنم ،نه حال وحوصله اين كار ها رو دارم.يه جورايي معتاد P30WORLD هستم.حالا در هر سمتي كه باشم برام فرقي نميكنه!! من در اينجا دوستان خيلي زيادي پيدا كرده ام كه جدايي از انها برام سخته !!

:question: بعد از آشنایی با "پی سی ورلد" چقدر تغییر در افکار و روابطتتون ایجاد شده؟
:) والا اين سوال رو ميشه از چند بعد بررسي كرد .اگر منظور شما بعد اجتماعي اين قضيه هست بايد بگم بله .قدر مسلم اين كه وقتي شما با آدم هاي مختلف از هر نوع و نژاد و فرهنگ و آداب ورسومي آشنا ميشويد چيزاي زيادي ميآموزيد .به نظر من وقتي آدم با طيف گسترده ايي از همنوعان خودش مواجه بشه (معاشرت كنه به صورت مجازي) ميتونه نقاط منفي خودش رو اصلاح كنه يا بعضي از اون نقاط رو آپگريد كنه!!!

:question: اولین خاطره ای که از "پی سی ورلد یادتون میاد چیه؟
:) طي مدت قريب به 2 سال همكاري من با اين سايت خاطره هاي زيادي براي من باقي مونده . ولي شيرين ترين خاطره من ديدار با جمع كثيري از مدير هاي سايت بود (طي تابستان 84 )مخصوصا ديدار با PATAL و Mehdi_Best عزيز!

:question: soso: در روز چند ساعت با کامپوتر کار میکنید ؟
:) اگه بخوام درست به اين سوال پاسخ بدم بايد بگم كه حساب وكتاب درستي نداره بعضي وقتا 4 الي 5 ساعت .بعضي روزها 2 ساعت ،گاها اصلا هيچي !! اگه بخوام يه ميانگين بگيرم فكر كنم يه چيزي حدود 3/5 ساعت (در فصول تحصيلي)
زماني هم كه تابستان باشه 6 الي 7 ساعت كار ميكنم.

:question: کارهایی که این روزها بیشر انجام میدی؟
:) اين روزها مثله بقيه پشت كنكوري ها يه مقدار درس ميخونم ،يه مقدار مجلات كامپيوتري رو مطالعه ميكنم (بيشتر از درس ها) .اكثرا بعد از ظهر ها 2 ساعت بيرون ميرم و مجله،روزنامه،هفته نامه ميخرم.بعدشم ميام خونه ميخونم.

:question: رشته دانشگاهی مورد علاقه؟
:) رشته دانشگاهي مورد علاقه من مهندسي سخت افزار هست !
ولي با توجه به يك كنكوري كه گذرونده ام فعلا هر چي قبول بشم ميرم.ديگه نميتونم بيش از اين پشت اين سد بمونم تا رشته مورد علاقه ام قبول بشم.

:question: soso: آیا بعد از کنکور هم به جمع افراد پی سی ورلد میپیوندید ؟
:) فكر كنم جواب اين سوال شما رو در سوال هاي قبلي داده ام .من تا حالا يك كنكور را گذرونده ام و پس از آن با اشتياق باز به P30WORLD باز گشته ام وطرح ها و ايده هاي زيادي داشته ام.مطمئن باشيد پس از كنكور 85 هم در P30WORLD خواهم بود.با طرح هاي ويژه !! (البته اگر عمري باقي موند)

:question: هدف شما در زندگی؟
:) هدف از زندگي !! سوال خوبيه... در جواب فكر كنم بايد اين طور بيان كنم كه هدف آدم كلا از زندگي چيه يا حداقل هدف ما مسلمونا چيه؟! هدف نهايي همان رسيدن به قرب الهي است.حالا از هر راهي كه فكرش رو بكنيد.

:question: معیار شما برای انتخاب دوست؟
:) معيار من براي انتخاب دوست سادگي،يك دلي و صادق بودن است.در يك جمله ميشه گفت كه : يك رو و يك رنگ بودن !!!

:question: Friend: تکه کلام شما چیست؟
:) از وقتي كه با اينترنت كار ميكنم از كلمه فعلا موقع خداحافظي خيلي استفاده ميكنم.(برگرفته از BFN --- فعلا خداحافظ)

:question: لطفا به زبان مادری یک جمله به یادماندنی بگید؟
:) والا زبان فارسي ما كه همون فارسي هست .زبان محلي ما هم مثله آذري زبان ها نيست كه خيلي با فارسي فرق كنه.(البته اصطلاحات خاص خودش رو داره)
ولي همين زبان محلي شهر ما با زبان محلي كرمان هم فرق ميكنه.در زبان محلي ما بيشتر اعراب كسره و ضمه به كلمات داده ميشه و تلفظ ميشه.راستي يك قلب (تبديل ) هم زياد در كلمات صورت ميگيره اونم تبديل حرف ((آ) به ((و)) است.در نتيجه من بهتر ميبينم جمله اسكن شده رو به زبان اصلي بنويسم:

:question: و حرف آخر
:) تمام اهداف كادر هيات مديره P30WORLD مبني بر پيشرفت روز افزون است.طرح ها وايده هاي فراواني كه توسط كليه مديران و همكاران عزيز ارائه ميشه مبني بر همين اهداف هست.در نتيجه براي پيشرفت حفظ همدلي و صميميت بين همه كاربران عزيز كمك شاياني به پويايي ونشاط انجمن خواهد كرد.

:question: ممنون از اینکه برای مصاحبه وقت گذاشین
:)منم تشكر ميكنم كه اين وقت رو در اختيار بنده قرار داديد.

Mohammad
15-02-2006, 19:05
سلام به همگی دوستان
فقط یه نکته عرض کنم اونم اینکه نفر بعدی جناب Saghy هستن.
و اما مصاحبه...
با تشکر:محمد-شهریار

مصاحبه با M.R.M--مدیر انجمن کامپیوتر و وبلاگ تخصصی ویندوز

:question: خودتون رو معرفی کنید.
:) من محمدرضا ميرزايي هستم ، 22 سال تمام دارم ( ورودي 23 سال ) و دانشجوي رشته مهندسي فناوري اطلاعات و ساكن و اهل شهرستان كرج ميباشم.

:question: شخصیت خودتون رو تعریف کنید.
:) معمولا پاسخگويي به اين سوال براي خود فرد كمي سخت و دشوار است ، براي همين قضاوت در مورد آن را به عهده خوانندگان و دوستان عزيزم ميسپارم و بهتر است در اين مورد بنده چيزي نگويم .

:question: چطور عضو خانواده پی سی ورلد شدید؟
:) من نيز همانند بسياري از دوستان از طريق موتور جستجوي گوگل با P30World آشنا شدم. روزي از روزها كه در حال گشت و گذار در اينترنت بودم ، نياز فوري به نرم افزاري پيدا كردم كه در ابتدا توضيحات فارسي آن را در گوگل جستجو كردم. از قضا P30World را در مرورگر باز كردم و وارد اين سايت شدم. پس از دريافت برنامه و مشاهده سايت بسيار به آن علاقمند شدم و از آن به بعد بيشتر به سايت سر مي زدم. تصميم گرفتم در قسمت نظرات سايت اگر كرك يا توضيح خاصي نياز بود ارسال نمايم و به دوستان كمك كنم. پس از مدتي متوجه انجمن سايت شدم و وارد آن شدم و ... تا به امروز كه در خدمت شما عزيزان هستم.

:question: یادتون میاد زمانی که تازه عضو پی سی ورلد شده بودید انجمن حدودا چند عضو داشت؟
:) زماني كه بنده عضو انجمنهاي پي سي ورلد شدم تعداد اعضا خيلي زياد نبود ، دقيقا به خاطر ندارم اما تعداد بسيار كمتر از حال حاضر بود.

:question: یه خاطره از پی سی ورلد...
:) بهترين خاطره بنده نيز مانند ساير دوستان آشنايي با پي سي ورلد است ، اما مهم تر از آن روزي بود كه آقا سينا مسئوليت وبلاگ ويندوز را به عهده بنده گذاشتند. آن روز يكي از بهترين و پرهيجان ترين روزهاي زندگي بنده بود كه هرگز فراموش نخواهم كرد.

:question: بهترین راه یادگیری کامپیوتر از نظر شما چیه؟
:) سوال بسيار جالبي را مطرح نموديد ، پاسخ به اين سوال با توجه به روحيات كاربر بسيار متفاوت و گوناگون ميباشد. فردي ممكن است با كتابهاي آموزشي و سي دي هاي آموزشي و فردي ديگر با مراجعه به كلاسهاي آموزشي و ... كامپيوتر را فرا بگيرد. بنابراين هيچ اجباري در اينكه شما حتما بايد از يك طريق خاص كامپيوتر را فرا بگيريد وجود ندارد. خود بنده تنها با آزمون و خطا و پيگيري مستمر يك موضوع توانستم به اين اطلاعات هر چند جزئي دست يابم. البته روش آزمون و خطا را به هيچ وجه توصيه نميكنم اما توصيه ميكنم كاربراني كه ميخواهد از ابتدا شروع كنند ، بايد كمي شجاع باشند و از انجام يك عمليات ساده نترسند. بسياري از موارد ابتدايي ويندوز را يك كاربر ميتواند بدون اينكه به كلاس و ... مراجعه كند فرا بگيرد. البته همواره سعي كنيد اگر از اين روش تجربه اي هر چند ناخوشايند كسب ميكنيد آن را در ذهن بسپاريد و در موارد بعدي از آن پيشگيري نماييد.

:question: از کامپیوتر بیشتر چه استفاده هایی می کنید؟
:) معمولا از كامپيوتر در هر كاري ميتوان استفاده كرد كه اين كاملا بستگي به شغل و پيشه فرد استفاده كننده از آن دارد. يك دانشجو براي تحقيق ، يك مهندس در امور محاسباتي و مهندسي ، يك دانش آموزش در زمينه فراگيري و حتي بازي و ...
بنده هم با توجه به دانشجو بودن بيشتر در زمينه تحقيقاتي از آن استفاده ميكنم. اما در سه كلمه ميتوانم به اين شكل خلاصه كنم : فراگيري ، تحقيق ، تبادل اطلاعات.

:question: یه اشتباه جالب از کار با کامپیوتر...
:) در مورد كار با كامپيوتر و مخصوصا ويندوز ، معمولا اشتباهات زيادي ممكن است رخ دهد كه پس از آن ، ريشه يابي و رفع اشتباه است كه ميتواند به كاربر كمك نمايد تا بر تجربيات خودش بيافزايد. در مورد خود بنده نيز مدام از اين اشتباهات صورت گرفته است و هر كدام به نحوي بر تجربياتم افزوده است. شايد جالب ترين آنها براي خود بنده برگردد به زمان كودكي ام. زماني كه تازه شروع به يادگيري كامپيوتر نموده بودم. در آن زمان يكي از اقوام بنده يك دستگاه كامپيوتر 486 خريداري كرده بود و هنوز سيستم عامل ويندوز را نميشناختيم و آن دستگاه از سيستم عامل DOS استفاده ميكرد. من مدام با آن دستگاه كار ميكردم و هر بار كه از پشت آن بلند ميشدم محال بود اشكالي در آن رخ نداده باشد !!! اشكالاتي كه برخي از آنها واقعا وخيم بود !!! در هر صورت به نظر خودم جالب ترين اشتباهات من در همان زمان رخ داد كه هرگز فراموش نخواهم كرد.

:question: بزرگترین ایرادی که میتونید از خودتون بگیرید...
:) شايد كم رو و خجالتي بودن بنده باشد !!!

:question: مهمترین چیزی که در زندگی بهش رسیدید چی بوده؟
:) اهدافي كه در زندگي انسانها وجود دارد بسيار گسترده و وسيع هستند و به هيچ وجه شما نميتوانيد انساني را بيابيد كه تنها يك هدف در زندگي داشته باشد زيرا اگر چنين باشد پس از رسيدن به آن هدف خاص زندگي ديگر بايد براي او پوچ و بدون معني شود. در صورتي كه زماني كه شما به يك هدف ميرسيد هدف و يا هدفهاي بعدي ظاهر ميشوند كه بايد به آنها نيز بينديشيد.
من نيز هدفهاي بسياري در زندگي ام داشته ام و دارم و با ياري خداوند متعال تا به حال توانسته ام به آنهايي كه در راهشان تلاش كرده ام برسم. و در اين زمينه ياد آور ميشوم كه هر فردي كه در زندگي تلاش نمايد و به خدا توكل داشته باشد قطعا به اهدافش خواهد رسيد.

:question: رمز موفقیت از نظر شما...
:) تلاش مستمر ، پيگيري مداوم ، اميد به آينده و عدم ياس از تجربيات تلخ گذشته و شكستهاي احتمالي آينده.

:question: اگر قرار باشه یه طرح از روی زندگیتون بکشید چی نقاشی میکنید؟
:) فردي كه روي يك صفر بزرگ سفيد رنگ ( البته صفر انگليسي ) در زمينه سياه رنگ در حال دويدن است !

:question: وحرف آخر...
:) حرف آخر من به تمام دوستان عزيز پي سي ورلدي خودم ميباشد ، از تمام شما عزيزان ميخواهم هيچ گاه صبر را در زندگي خودتان فراموش نكنيد و همواره سعي كنيد دوستي ها را محكم و به قولي دو دستي بچسبيد و قبل از اينكه حرفي بزنيد يا كاري كنيد كه حتي كوچكترين احتمالي ميدهيد كه ممكن است يكي از دستان شما را از دست دوستتان جدا كند ، در مورد آن كاملا تامل كنيد و بينديشيد و نگذاريد اين اتفاق بيفتد. دوستي و مهر و محبت بين دو دوست يكي از زيباترين نعماتي است كه خداوند به انسانها بخشيده است. سعي كنيد همواره در حفظ آن كوشا باشيد و ضمنا سعي كنيد هيچ گاه تلاش در راه رسيدن به هدف را فراموش نكنيد. تلاش حرفي است كه ممكن است افراد زيادي به انسان بزنند و حتي خود شما بارها آن را از منابع مختلف شنيده باشيد ، اما فراموش نكنيد كه تلاش واقعي تماما به خود فرد و اعمال او بستگي دارد نه صرفا حرفي كه شنيده ميشود و ممكن است فراموش شود. بنابراين سعي نماييد از يك جايي استارت اين قضيه را بزنيد ( به قول ما ويندوزي ها يك بار سيستم خود را Restart نماييد تا تغييرات اعمال شود ).
هميشه سعي كنيد شاگرد خوبي باشيد تا استاد خوب و هيچ گاه فراگيري را كنار نگذاريد زيرا مرزهاي دانش هيچ انتهايي ندارد.

:question: ممنون از اینکه وقت گذاشتین...
:) من هم از شما و دوستانتان كه در اين راه پيش قدم شديد و همچنين از تمام دوستان عزيزم كه براي خواندن اين مصاحبه وقت گذاشتند تشكر و قدر داني مينمايم و اميدوارم بتوانم در راه پيشرفت شما دوستان عزيز و همچنين پي سي ورلد سهمي هر چند كوچك اما بيش از گذشته ايفا نمايم. همچنين در پايان از تمام مسئولين و مديران عزيز نيز كه در اين سايت و انجمن زحمت ميكشند و همگي در حكم برادران بزرگ و اساتيد بنده ميباشند تشكر و قدرداني مينمايم.
به اميد موفقيت روز افزون براي پي سي ورلد و شما عزيزان.
شاد و پيروز و موفق باشيد .

Mohammad
10-03-2006, 10:02
سلام به همگی دوستان...
امیدوارم این مصاحبه هم مورد توجه قرار بگیره...
------------------------------

عکس کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصاحبه با Saghy--Super Moderator

---------------------------------------------------------------------------------------------------
به نام او...به یاد او...برای او...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
اول اينكه ساقي چي شد كه ساقي شد و به قول بعضي ها چرا يه اسم دخترانه ؟ توضيحش يه كم مفصله و يه خورده هم شخصيه اما ساقي فقط اسم شخص نيست و معني هاي ديگري هم داره . اين پيش تعريف از من ...
حالا من علي هستم 29 سالمه از قم . ديپلم ريخته گري خودم را سال 72 گرفتم و بنا به اجبار ! با اينكه يك ساعت هم درس نخوندم كنكور قبول شدم . متالورژي آهن و فولاد اصفهان را دو سال و نيم نيمه كاره خوندم و يك دفعه انتخاري ول كردم و برگشتم . راستش علاقه اي به رشته ام ندارم و از اول به اجبار رفتم سر اين كلاس .. خدا مدير هنرستان ما را هدايت كنه . كارمون به جاي درس خواندن تعميرات الكترونيك و ساخت مدارات بود .... عشق الكترونيك نذاشت كه به چيز ديگه فكر كنم .... بگذريم
بعد از اينكه دانشگاه را رها كردم كم كم به بازار آزاد كامپيوتر وارد شدم ... و هم اكنون هم درگير همين بازار هستيم .... اين از كار و بار ما .
اما تاهل من بايد بگم فعلا و تا اين زمان يك بار ازدواج كردم بعدا را نميدونم !

:question: از کی با دنیای اینترنت آشنا شدین؟
:) آشنايي من با دنياي اينترنت بر ميگرده به خيلي قبل يعني سال 73 كه هنوز پايگاه هاي وب به اين صورت نبود و بيشتر پايگاه هاي اينترنتي متني مثل گوفر و اي او ال متني بود و انموقع مخابرات براي دسترسي هاي شارع خود ماهيانه سي هزار تومان ميگرفت و در آن زمان مبلغ قابل توجهي بود كه اكثر رفقا شراكتي اين دسترسي ها را ميگرفتند . يكي دو سال بعد با شبكه شارح شروع كرديم كه متعلق به دفتر تبليغات بود و آن زمان فقط يك خط تلفن داشت و بي بي اس شارح راه اندازي شد . دوستاني كه قديم شبكه اي بودن بي بي اس ها يادشونه . از قم وصل ميشديم به تهران شبكه هاي ندا و مجلس و ... محيطي دوستانه و متني ... انجمنهاي شارح هم كه راه اندازي شد انگار به پيشوني من مارك سخت افزار خورده ... انجا هم مدير سخت افزار شدم . اولين اي اس پي قم كه راه اندازي شد و به صورت خيلي محدود دسترسي ميدادن و هزار تا معرفي و ضامن و تعهد ميگرفتن . براي علماي حوزه ساعتي 1500 و افراد عادي 2500 تومان براي هر ساعت دسترسي اينترنت آنهم با مودم هاي پيشرفته آنروز 14400 شروع شد و خب البته ما با پارتي بازي از اون ارزون هاشو گرفتيم
البته آن زمان ------ را ما تجربه ميكرديم . ولي خب بعد ها وصل ميشديم تهران و از مزاياي بدون ------ استفاده ميبرديم . اين طور بود كه به دنياي اينترنت وارد شدم .

:question: از نحوه آشناییتون با پی سی ورلد و ورود به تیم مدیریتی بگین...
:) يادم مياد دو سال پيش بود - حدودا - دنبال برنامه اي ميگشتم كه در جستجو به پي سي لينك شدم . كما بيش از سايت برنامه ميگرفتم .مدتي بعد خبر بازشدن انجمنها را ديدم كه عضو شدم . در ابتدا جواب هاي سوالات را ميدادم كه از طرف ميثم براي مديريت دعوت شدم و وارد تيم شدم .

:question: یه خاطره شیرین از پی سی ورلد...
:) پي سي ورلد براي من خاطره هاي زيادي را داره . از بودن با رفقاي جديد هميشه خوشحال بودم و هستم . بهترين خاطره من هم از توليد مجموعه كوانتوم بود كه دوستان ما چگونه و چه ديدگاهي كار را شروع كردند و چگونه به موفقيت رسيد.

:question: بیشترین استفاده شما از اینترنت چیه؟
:) بيشترين استفاده من از اينترنت برميگرده به پي سي كه اولين كاري كه با ورود به نت انجام ميدم اينه --> forum.p30world.com
و يك سري جستجوهاي اينترنتي و شركت در اتاقهاي اسلامي پال تالك كه مدتي البته جدا شده بودم و دوباره مشغوليم .

:question: دنیای متاهلی چه فرقی با دنیای مجردی داره؟
:)دنياي متاهلي خوب خيلي با مجردي فرق داره .. مجردي دنياي آزاد بودنه البته نه به اين معناي بي حد و حصر بلكه دنيايي هست كه پايبندي و تعهد خاصي نيست و به قولي درويش را هر كجا كه شب افتد سراي اوست ... ولي در زمان تاهل خيلي از راحتي ها و گردش ها و ولخرجي ها و هزار تا چيز ديگه محدود ميشه و فكر آدم به خانواده و حدود آن معطوف ميشه يه جورايي فكر و راه و روش شخص تراز پيدا ميكنه .

:question: روزتون چطور می گذره؟
:) روز من هم مثل همه آدمهاي دنيا ميگذره ! صبح ها شب و شبها صبح ميشه !
ولي خب كاراي فروشگاهي ما يه مقدار زيادي وقت من را گرفته و مثل قبل نميتونم به كار هاي شخصي برسم . قبل تر ها بيشتر وقت من به مطالعات شخصي در زمينه هاي كامپيوتر و روانشناسي و مطالعات اديان ميگذشت كه فعلا عملا برايم ممكن نيست .

:question: افق دید شما در زندگی به کجاست؟
:) در مورد ديدگاه من در زندگي بايد بگم كه هر كسي به موفقيت و پيمايش راه موفقيت است . من شخصا علاقه مند كار مجموعه اي دارم و موفقيت را در همدستي گروه ميدانم و علاقه دارم كه جايگاه علمي و كاري مناسبي را در زندگي پيدا كرده و ايجاد بستري كه مولد باشه تا مصرفي .

:question: بزرگترین آرزوی دوران کودکی شما چی بوده؟
:) بزرگترين آرزوي دوران كودكي من پرواز بود و از زمان كودكي علاقه مند پرواز و هواپيما بودم كه باز هم ميسر نشد اين ارزوي من !

:question: قشنگ ترین جمله ای که گفتین چی بوده؟
:) راستش قشنگترين جمله ام را نميدانم و ديگران بايد بگن ولي انهايي كه خودم فكر ميكنم خوب از كار در اومده اينهاست : به نام او ... به ياد او ... براي او -- و يكي ديگه وظيفه ما در اين دنيا عمل به وظيفه است .

:question: من بدون خودم...
:eh: من بدون خودم ! نميدونم شايد برگرده به شناختن من از خودم ... هميشه سعي داشتم اين -- من -- را از خودم دور كنم . بعضي وقتا فكر ميكنم من بدون خودم خيلي بهتر از ايني هستم كه الان هستم و بدون خودم بالاتر ميرم و اين من هستم كه پايبند و دست و پاگير خودم شدم .

:question: در پایان اگر حرفی خاصی مانده بفرمایید...
:) حرف خاصي نيست ... ولي دوست دارم همه دستاشون را به هم بدهند و يك مجموعه منسجم را بسازند در هر كار و فكر و راه كار و مكاني كه هستند .

:question: ممنون از اینکه وقت گذاشتید...
:) از زحمت شما عزيز هم ممنونم

Sphinx
10-05-2006, 20:03
دوستان عزیز
یکی دیگه از سری مصاحبه ها با اعضا پی سی ورلد با جناب Spy مدیر انجمن نرم افزار و یکی از مدیران نام آشنا پی سی ورلد
البته لازم به توضیح هست که مصاحبه قرار بود کمی زودتر قرار داده بشه که نشد و برای همین کمی نوروزی هست
امیدواریم مورد توجه دوستان قرار بگیرد.

با تشکر: شهریار - محمد (که بیشتر زحمت مصاحبه رو محمد عزیز کشیدند )

---------------------------------

:question:اولین بار کی به دنیا اومدی ؟
:)اولین بار حدود 19.5 سال پیش توی بمبارن ارتش بعثی در مرزهای غربی کشور !

:question:آشنایی شما هم با پی سی ورلد با دانلود نرم افزار شروع شد؟
:)در اصل با سرچ در گوگل و پیدا کردن یه تاپیک که امیر پی سی عزیز آموزشی در مورد رایت سی دی نوشته بودن من با پی سی ورلد آشنا شدم ...

:question: احساست نسبت به پی سی ورلد چیه ؟
:)من خیلی خوشحالم که تونستم یه جایی عضو باشم که روابط بین اعضا گرم و صمیمیه و توی این فروم "احساس راحتی" میکنم .

:question:از نظر خودتون بهترین برنامه ای که معرفی کردی چی بوده ؟
:)سوال عجیبیه وقتی به گذشته نگاه میکنم واقعا نمیتونم بگم که چه نرم افزاری رو به نظر خودم خوب معرفی کردم یا چه نرم افزاری خوب بوده که من معرفی کردم... اینو باید از دوستان بپرسین ولی من خودم تاپیک های سسترن و دپفریز رو نام میبرم . از تاپیک مخفی ها و خاطرات باینری هم خیلی خوشم میاد .

:question: یه خاطره از پی سی ورلد
:)بار اولی که در پی سی ورلد پست دادم یادم میاد توی یه تاپیک بود که یه نفر درخواست نرم افزارداده بودو من جواب دادم ..
بیا این نرم افزار ولی سایت کرک مخفیه اگه میخوای پی ام بده که مدیر قسمت وب و اینترنت اون زمان ! پایینش نوشتن که مواظب باشین گول نخورین و هر فایلی رو دانلود نکنید که ممکنه ویروسی باشه ...اوقت بود که اولین پیغام های خصوصی من به عنوان گله بین این اقا رد و بدل شد و در آخر دوستهای بسیار صمیمی شدیم که هنوز هم با ایشان رابطه دارم و افتخار دوستی باهاشون رو دارم .

:question:ونرم افزار های مورد علاقت؟
:)آنتی ویروس کاسپرسکی فایروال Outpost مرورگر فایرفاکس و مکستون دانلود منجر هم فلشگت

:question:در سال 84 به اهدافت رسیدی؟برای سال 85 چه برنامه ای داری؟
:)هم میشه گفت آره و هم میشه گفت نه...سال 85 تصمیم گرفتم دیگه به دانشگاه برم چون احساس میکنم از نظر مدرک عقب افتادم و اینکه سعی در توسعه کارهای توی اینترنتم هم دارم..

:question:بهترین و بدترین خاطره سال84 ؟
:)بهترین و بدترین اتفاق برای من بهترین و بدترین خاطره هم شد ...
اینکه در روزهای اولیه سال وقتی که با دوستان با لباس های تابستانی برای تفریح به بیرون از شهر رفتیم و به توصیه های هواشناسی هم گوش نکردیم ! بعد از خودن نهار یهو ابر عجیبی بالای سرمون امد و تا ما اومدیم که جمع بشیم بریم یهو طوفان عجیبی شروع شد ...ما هم زیر انداز رو انداختیم بالای سر بدو طرف جاده اصلی...یه دفعه یه ماشین رو دیدیم که توی گل گیر کرده توی اون موقعیت اهمیت ندادیم و اومدیم ده دقیقه بعد رسیدیم جاده اصلی ...ولی بعدا که از توی جاده اصلی نگاه به ماشین بیچاره کردیم دلمون سوخت و بدو بدو دوباره برگشتیم به 20 قدمی ماشین که رسیدیم ماشین از گل دراومد !! و بدون اینکه بهمون محل بزاره رفت...بارون بسیار شدید شده بود دیگه نمیتونستیم برگردیم به جاده اصلی یه سنگ گنده گیر آردیمو بهش پناه بردیم.. زیر انداز رو بالای سرمون انداختیم و مثل فیلم ها که توی یه جایی گیر میکنند ما هم واقعا یه ربع ساعتی گیر کردیم ...خاطره بسیار عجیب باحالی بود برای من
..
خاطره بد اینکه یه شب که در حال دانلود آفلاین بودم خوابم برد و صبح ساعت 11 بیدار شدم که وصل شم به اینترنت که یهو اشتباهی دوشاخه رو زدم به پریز برق که طی این ماجرا سی پی یو مادر بورد کارت ----- مودمم سوخت و حدود یه ماهی یا بیشتر اینترنت از دستم رهایی پیدا کرد

:question:اهل مطالعه هم هستی؟
:)بله چون پدر بنده علاقه زیادی به کتاب و کتابخوانی دارن من هم خواسته یا ناخواسته کتاب میخونم البته ایبوک رو ترجیح میدم ...

:question:چرا همیشه از اول سطر شروع به نوشتن می کنی؟!
:)اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم ...تا حالا بهش فکر نکردم... :biggrin:

:question:سینما ؟
:)خیلی خیلی کم راستش نه وقتشو دارم و نه علاقشو ...ولی خوب فیلم های پر سروصدا و پر طرفدار رو هم از دست نمیدم .(البته نه در سینما)

:question:عقل + احساس...
:)اولین چیزی که میتونم بگم تشکر از خدای مهربون برای این دو نعمته ...گاهی وقتا عقل دستور به انجام یه کاری میده ولی احساس نمیزاره ...و بعدا میبینیم که چقدر نفع کردیم که به احساسمون بها دادیم...ولی گاهی هم برعکس این موضوع ممکنه عقل + احساس = آدم ...

:question:زندگی در یه جمله..
:)یه جمله خیلی وقت پیش شنیدم و خاطرم نیست که گه اینو گفته " زندگی به زحمتش نمی ارزد"

:question:در حال حاضر به چه کارهایی مشغولی؟
:)درحال حاضر در ضمینه بازیهای کامپیوتری و تعمیرات کنسول بازیها ...ودر ضمینه وب هم ترجیح میدم فعلان نگم ...

:question:و حرف آخر...
:)سلامتی تمامی اعضای پی سی ورلد و صمیمی تر شدن هر چه بیشتر جمع رو آرزو میکنم .

:question:ممنون از اینکه وقت گذاشتی...
:)خواهش میکنم منم به خاطر این مصاحبه از شما ممنونم .

Mohammad
11-06-2006, 23:30
سلام به همگی دوستان
طبق روال همیشگی این دفعه نوبتOMID عزیز بود تا بیشتر باهاشون آشنا بشیم.
امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.
نفر بعدی از خانواده بزرگ پی سی ورلد هم HARRY POTTERعزیز هستن.

مصاحبه با OMID -- مدیر انجمن بازی ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه بيوگرافي از امید...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امید رضایی متولد سال 1363 محل تولد شهرری محل سکونت شهرری
دیپلم مکانیک شغلمم کارمند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چطوري P30WORLD وارد زندگيت شد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا جریان برمیگرده به خیلی وقت پیش دو سال و خورده ای پیش یه روز توی سایت ستاره سرخ بودم که یه نرم افزار معرفی کرده بود و منبع را نوشته بود p30world منم اومدم تو p30world و از سایت خیلی خوشم اومد و از اون روز به بعد میشه گفت هر روز به p30 سر میزدم.
البته اون موقع هنوز انجمنی در کار نبود و هنوز انجمن درست نشده بود تا اینکه بعد از چند ماه متوجه شدم که انجمن هم راه افتاده خب اون موقع من نمیدونستم انجمن چیه وارد انجمن شدم و عضو شدم و میشه گفت هیچ فعالیتی نداشتم و فقط استفاده کننده بودم تا اینکه یه تاپیک بود دیدم که دعوتنامه gmail میدادن و باید حداقل 20 تا پست داشتی تا بهت دعوتنامه میدادن اونجا بود که شروع کردم به پست دادن و بعد از اینکه دعوتنامه رو گرفتم دیگه همینجوری فعالیت رو ادامه دادم تا به امروز که در خدمت شما عزیزان هستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يه تعريف از P30WORLD...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p30world یه سایت کامل و خیلی خوبی هست و جو سایت جوری که من خیلی توش راحتم همه بچه ها خوبن از ادمین ها گرفته تا یوزر های جدید همشون گلن و به خاطر همینه که من اینجام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علت محبوبيت P30WORLD رو در چي مي دوني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علت محبوبیت p30 هم میتونم بگم زحمتی که ادمین ها کشیدن برای سایت
صمیمیت اعضا با هم من تو چند انجمن دیگه هم عضو بودم ولی این صفا و صمیمیت و یک رنگی که بین بچه های این انجمن هست هیچ جای دیگه ندیدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يه خاطره جالب از P30world...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من تک تک لحظاتی که توی این فروم بودم خاطره بوده از دوستهایی که پیدا کردم از کل کل هایی که با بعضی از دوستان کردم همش خاطره بوده
ولی خب میشه گفت موندگار ترین خاطره برام خاطره اولین قرار عمومی p30 بود قراری که اصلا فکرش رو نمیکردم اینجوری باشه بچه هایی که تا حالا همدیگر رو ندیده بودن اینقدر با هم صمیمی بودن وقتی که رفتم بینشون انگار که چند وقته که همشون رو میشناسم با اینکه هیچ کدومشون رو ندیده بودم و با هیچ کدومشون حتی چت هم نکرده بودم و خاطره خیلی قشنگی بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واژه كليدي زندگي شما...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]صداقت
دوست دارم همیشه صادق باشم حالا نمیدونم چقدر موفق بودم یا نه و خیلی هم دوست دارم که با کسی که در ارتباطم اونم باهام صادق باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستانتون,شمارو با چه خصوصياتي مي شناسن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینو باید از خودشون بپرسین
ولی در کل من آدم کم حرفیم و اکثر دوستان هم میدونن و هی بهم گله میکنن ولی کاریش نمیشه کرد عادت کردم
البته این موضوع با بعضی از دوستام فرق میکنه ازشون بپرسید امید چطوریه
میگن یه بچه پررو و چهار تا دری وری هم بهم میگن که با این دوستام بیشتر رفیقم و بخاطر صمیمت بیشتر باهاشون راحت ترم
و یک چیز دیگه هم میشه در مورد خودم بگم اینکه خیلی دیر با دیگران جوش میخورم و با همه صمیمی نیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روزتون چطور مي گذره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما که مشغول کاریم صبح ساعت 9 میریم سر کار تا ساعت 6 بعد از ظهر سر کارم بعد هم که بیام خونه توی راه خونه یه سری به دوستام میزنم تا برسم خونه میشه 9 شب وقتی هم میام خونه میشنم پای تلویزیون تا ساعت 12 یا 1 البته اگه تلویزیون چیزی نداشته باشه میرم دوباره پای کامپیوتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در روز چند ساعت با کامپوتر کار میکنید ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخاطر شغلم همیشه پای کامپیوترم و میشه گفت حداقل روزی 9 یا 10 ساعت پای کامپیوترم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه اشتباه جالب از کار با کامپیوتر...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اشتباهات که تا دلتون بخواد سوتی دادم
ولی اونکه بیشتر از همه اذیتم کرد این بود که یه بار 29 اسفند بود هوس کردم بایوس مادربوردم رو آپدیت کنم تاحالا هم این کار رو نکرده بودم هیچی دیگه اومدم آپدیت کنم زدم بایوس رو ترکوندم و 15 روز عید که تعطیل بودم رو بدون کامپیوتر سیر کردم تا ادب بشم دیگه از این کارا نکنم (البته جریان برای 3 سال پیشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی کامپیوتری مورد علاقتون...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی مورد علاقه ام دوتا رو میگم
Prince Of Persia و Pro Evolution Soccer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بیشترین زمانی که مشغول بازی بودید چقدر بوده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشترین زمانی که بازی کردم برمیگرده به تقریبا 4 سال پیش و با ps1 با پسر خالم ساعت 11 شب نشستیم فوتبال بازی کردیم تا ساعت 6 صبح
به صورتهای مختلف این بازی رو بازی کردیم
دو تایی تو یه تیم با کامپیوتر بازی کردیم بعد رو در روی هم بازی کردیم که اونشب خیلی حال میداد بازی هامون خیلی زیبا شده بود با هم قبلا زیاد بازی میکردیم ولی اونشب یه چیز دیگه بود و شایدم بخاطر همین اینقدر نشستیم بازی کردیم
البته لازم به ذکره که اکثر بازیها رو من می باختم چون حریفم قدر بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سخت ترین بازی که تا حالا بازی کردین...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا من زیاد اهل بازی نیستم و تعداد بازیهایی رو هم که انجام دادم خیلی کم بوده ولی بازی 1 splinter cell خیلی سخت بود اونموقع که بازی کردم و برای همین بیخیالش شدم ادامه بازی رو ندادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از کدوم یک از شخصیتهای بازی های کامپیوتری بیشتر خوشتون میاد و چرا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرنس توی بازی prince of persia چونکه یه جورایی آدم رو یاد ایران خودمون میندازه چونکه شخصیت بازی یک ایرانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هدف شما در زندگی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هدفم در زندگی این بوده که همیشه سعی کنم در زندگی و درکار موفق باشم از اشتباهاتم درس بگیرم و دیگه تکرارش نکنم
و شایدم خیلی مواقع شده که توی بعضی چیزا به هدفم نرسیدم ولی هیچ موقع افسوس نخوردم و سعیم رو کردم که به هدفم برسم حتی بعد از شکست
با تلاش و پشتکار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بزرگترین ایرادی که میتونید از خودتون بگیرید...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین که کم حرفم خیلی رودربایستی دارم و اینکه خیلی دیر خودمونی میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اهل مطالعه هم هستی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه اصلا از همون اول از درس مدرسه و کتاب و مطالعه فراری بودم
توی دوران دبیرستان و هنرستان هم که همش فرار میکردیم از مدرسه از رو در و دیوار
یکسری هم ناظممون روی دیوار مدرسه گرفتم و داستانی داشتیم زنگ زد اولیا اومدن یه کتک درست حسابیم زد این ناظم مارو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آرزوهات چه رنگیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آبی بخاطر اینکه آبی رو دوست دارم همه آرزوهام هم آبیه
البته بگم که طرفدار پرسپولیس هستم ولی رنگ آبی رو دوست دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشق + عقل...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشق و عقل رو میشه یه جوری به هم ربط داد کسی که عاشق میشه عقلش رو از دست میده یعنی عقلش دیگه کار نمیکنه
چند نمونه بارزش رو دیدم که چه بلایی سرشون اومده
خدا رو شکر که ما گرفتار نشدیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وحرف آخر...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلامتی همه بچه های p30world هر جا که هستن همیشه در تمام مراحل زندگیشان موفق و موید باشن و به امید صمیمی تر شدن این دوستی ها بین بچه ها
از بین رفتن کدورت های احتمالی بین بعضی از بچه ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون از اینکه وقت گذاشتید...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من از شما دو عزیز (محمد و شهریار ) که وقت گذاشتین و این کار جالب ( مصاحبه با اعضا ) رو انجام دادین تشکر میکنم
و ممنون که بنده رو قابل دونستین برای این مصاحبه
موفق و پیروز باشید

Mohammad
16-07-2006, 11:09
سلام
بعد از یه وقفه نسبتا طولانی که مسلما عمدی و بدون دلیلم نبوده بالاخره مصاحبه Harry Potter عزیز هم آماده شد که امیدوارم مثل همیشه مورد توجه دوستان قرار بگیره.
با تشکر:محمد--شهریار

مصاحبه با Harry Potter--مدیر انجمن آموزش و مقالات

--------------------------------------------
بدون آزادی,عشق هم نیست...
--------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پشت نام کاربری Harry Potter چه کسی قرار داره؟
:) حسین هستم - متولد 1363 - دانشجوی الکترونیک - شغل ثابتی ندارم، ولی بعضی وقت ها در اداره کافی نت یکی از دوستانم و همچنین آموزش کامپیوتر و اینترنت فعالیت می کنم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه بخوای خودت رو تویه یکی دو جمله تعریف کنی چی می گی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستش من انقدر آدم عجیبی هستم که در چند صفحه هم نمیشه خودم رو تعریف کنم!
ولی چند تا از ویژگی های اخلاقی من این هاست:
مهربان و خجالتی، زود رنج و با گذشت، با هوش و تنبل و ...
ولی اینکه گفتم آدم عجیبی هستم به خاطر اینه که بعضی وقت ها دقیقا عکس این ویژگی ها رو دارم. :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از آشنایی خودت با انجمن بگو...
:) من خیلی قبل از اینکه انجمن های P30world ایجاد بشه، با سایت آشنا بودم و تقریبا همیشه سایت اصلی رو میدیم. ولی در مورد انجمن ها خیلی دیر عضو شدم.
دلیلش هم ذهنیت بدی بود که نسبت به جو انجمن های اینترنتی پیدا کرده بود. یعنی بعد از اتفاقاتی که در انجمن قبلی که عضو بودم (بهتره اسمش رو نگم!) پیش اومده بود، و باعث شد من و چند نفر دیگر از کاربران فعال اون انجمن برای همیشه با اونجا خداحافظی کنیم و ... دیگه به طور کلی از همه انجمن ها متنفر شده بودم.
به خاطر همین موضوع تا مدت ها در هیچ انجمنی عضو نشدم ولی بعد از چند ماه که به عنوان مهمان انجمن های P30world رو زیر نظر گرفتم ، نظرم عوض شد و بالاخره عضو P30world شدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نظرت در مورد پی سی ورلد در اولین روزهای آشناییت چی بود؟
:) در مورد انجمن ها که توضیح دادم...
ولی در مورد سایت موضوع فرق می کرد.
راستش من در کنار P30world از چند سایت نرم افزاری (ایرانی) دیگه هم استفاده می کردم. (البته چند سال قبل)
در ابتدا نظر خاصی در مورد هیچ کدوم نداشتم. ولی کم کم تفاوت هایی رو مشاهده کردم که باعث شد P30world رو انتخاب کنم.
غیر از سطح بالاتر این سایت و نرم افزار های بهتری که معرفی میشد، مسئله مهم و با ارزش تر برای من « نوع ادبیات و شخصیت » ادمین های سایت بود که توجه من رو جلب کرد.
یادم هست اون موقع چیزی حدود 90% سایت ها و وبلاگ های نرم افزاری (ایرانی) با هم درگیر بودن و سعی می کردن هم دیگه رو تخریب کنند. از کپی کردن مطالب گرفته تا شکل و ظاهر سایت ها موضوع درگیری شده بود و حتی یکی از این سایت ها با کاربران خودش هم درگیر بود و ...
ولی P30world بدون توجه به این حاشیه ها همیشه یک رقابت سالم رو انجام می داد، و این به نظر من ارزشش از هر چیزی بیشتر بود.
ضمن اینکه معتقدم دلیل اصلی ماندگاری و حتی پیشرفت P30world هم در این مسئله است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و حالا نظرت چیه؟
:) فکر می کنم تعداد بازدید کنندگان سایت و اعضای انجمن ها کاملا حرف های من رو (در پاسخ به سوال قبل) تایید می کنه، و هنوز هم در مورد P30world همون نظری رو دارم که چند سال پیش داشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی شد که نام کاربری خودت رو عوض کردی؟
:) چون نام قبلی - ترکیبی از اعداد و حروف - بود، ترجیح دادم عوض کنم. (برای راحت تر خوانده شدن یا زیبایی بیشتر)
ولی در مورد انتخاب نام فعلی تا حدودی تصادفی و یا حتی اجباری بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیشنهاد یا ایده ای برای ارتقا هر چه بیشتر سطح سایت یا انجمن داری؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر می کنم باید خیلی بیش از این ها (؟) از استعداد و پتانسیل کاربران P30world استفاده کنیم، و در این صورت مطمئن هستم که پیشرفت بیشتری می کنیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خودت رو در انجمن سانسور هم می کنی؟!
:happy: خیلی زیاد!
چون ترجیح میدم خودم رو سانسور کنم قبل از اینکه بعضی ها سایت رو سانسور کنند.
ولی با این حال باز هم مشکلاتی رو برای انجمن ایجاد کردم که به خاطر این مسئله از همه معذرت می خوام :sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه سکانس جالب از خاطراتت در انجمن...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چند سال پیش که به مناسبت جشن تولد انجمن داشتیم با تعدادی از مدیران و کاربران چت می کردیم و من در همون ابتدای کار اکانتم تموم شد و ...
این خاطره رو هیچ وقت فراموش نمی کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شعار و انگیزه ت در زندگی چیه؟
:) از شعار دادن متنفرم...
و انگیزه اصلی من هم لذت بردن از لحظه هاست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بیشتر کجا میشه تورو پیدا کرد؟
;) چند ساله که بیشتر وقتم رو در حال سفر کردن هستم (البته بین چند شهر خاص، نه جهانگردی) به خاطر همین فکر می کنم اتوبوس یا قطار، بهترین جا برای گذاشتن قرار ملاقات باشه!
در بقیه اوقات هم اغلب پشت میز کامپیوتر هستم. (البته در مکان های مختلف)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از خودت راضی هستی؟
:) با توجه به سوال دوم: بعضی وقت ها آره و بعضی وقت ها نه.
ولی به طور کلی من آدم ناراضی هستم، از همه چیز...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فصل مورد علاقه ت وچرا؟
:rolleye: زمستان رو خیلی دوست دارم، به خصوص روزهای برفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، چون از گرما متنفرم!
ولی اگر می شد بهار و زمستان رو با هم ادغام کنیم خیلی خوب بود...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کتاب؟سینما؟
:) چون به کامپیوتر معتاد شدم اغلب کتاب ها رو به صورت eBook استفاده می کنم، در زمینه ادبیات ، سیاست و ...
در مورد سینما چون مدت هاست، فیلمی که ارزش دیدن داشته باشه نداشتیم، جز با اصرار دوستان به سینما نمیرم. ولی فیلم های خوب (اغلب هالیوودی) رو سعی می کنم در اوقات بی کاری ببینم.
در اتوبوس و قطار هم که اغلب فیلم های هندی پخش می کنند :puke: ترجیه میدم اگر همسفر باحالی در کنارم باشه ، گپ بزنم ؛ کتاب یا روزنامه بخونم و یا اینکه بخوابم. :biggrin:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشق...؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بدون آزادی، عشق هم نیست...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چقدر سعی می کنی مطالبی رو که بلدی به بقیه انتقال بدی؟
:) اگر وقت، حوصله، اطلاعات و امکانات کافی داشته باشم، هیچ کمکی رو در این زمینه دریغ نمی کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر تو بهترین راه برای اینکه یه مطلب آموزشی رو کاملا یاد بگیریم و در ذهنمون موندگار بشه چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر من انگیزه و علاقه بهترین عامل برای یاد گرفتن هر چیزی هست.
ضمن اینکه نوع آموزش (مثل معلم خوب یا کتاب و مطلب شیوا) در یادگیری و ماندگاری نقش زیادی داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در پایان هر چه می خواهد دل تنگت بگو...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمی تونم! (سوال هشتم رو ببینید)
ولی، از ماست که بر ماست...

:) ممنون از اینکه وقت گذاشتی...
:happy: سوالات جالبی بود و ارزشش رو داشت.
امیدوارم از جواب هایی که دادم راضی باشید.
با تشکر از شهریار گرامی و محمد عزیز.

Mohammad
06-10-2006, 11:59
سلام
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی دوستان.
یازدهمین مصاحبه با مهدی عزیز هم آماده شد و امیدوارم مثل همیشه مورد توجه قرار بگیر.
اینم شما و اینم مدیر انجمن بازی ها,مهدی عزیز:

M E H D I

سلام,ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما طبق روال همیشه با معرفی خودت شروع می کنیم...
سلام!
نام : مهدی
نام خانوادگی: عیسی لو
تاریخ تولد: 1366
محل تولد: ارومیه
میزان تحصیلات: دانشجو – کامپیوتر نرم افزار
قد: 190
رنگ مورد علاقه: فیروزه ای

:question:چطور عضو خانواده پی سی ورلد شدی؟
:biggrin: من وقتی سال سوم می خوندم یه معلم هندسه داشتم که P30 رو برای داونلود به من معرفی کرد. من از اون موقع زیاد میومدم توی سایت اما توی انجمن نمی اومدم. یه روز اتفاقی اومدم توی بخش انجمن و خوشم اومد. اولش فقط توی انجمن معرفی نرم افزار کار می کردم اما بعدش دیگه رفتم انجمن بازی و دیگه اونجا موندگار شدم!

:question:هدفت از عضویت در پی سی ورلد چی بود؟
:) اولش برای معرفی نرم افزار عضو شدم اما الان هدفم کمک کردن هست. حالا هر جا که باشه!

:question:مطمئنا همه ما عضو یه خانواده ایم و برای همدیگه دوستای خوبی هستیم.با این وجود بهترین دوست های شما در انجمن کیه؟
Amin – Omid – Mohsen_DDD-FX64 Dual Core :happy:

:question:هر کسی بنا به سلیقه و عقیده خودش یه امضا انتخاب میکنه.شما چرا این امضارو انتخاب کردی و معنیش چیه؟
:) معنیش اینه: وقتی که کار تو جوری هست که مجبوری مثل یه قاتل زندگی کنی، خط فاصل نازکی که بین بیگناهی و گناهکاری هست از بین میره!
این جمله رو از بازی Splinter Cell: Double Agent انتخاب کردم! یه جورایی واسه من هم صدق میکنه.

:question:و سوال همیشگی...یه خاطره از پی سی ورلد...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان چیزی یادم نیست زیاد! اوایل عضویتم بود که یه بار توی یه تاپیک با Friend دعوام شد و بعدش میثم اومد و پستهام رو پاک کرد و به هر دومون تذکر داد. :happy:

:question:روند ساخت بازی های کامپیوتری رو چطور می بینی؟
:) اگه منظورتون روند ساخت بازیها توی ایران هست که باید بگم جالب هست پیشرفتشون نسبتا! بعد شاهکار(!!!!) "رانندگی در تهران" چند تا بازی نسبتا خوب ساخته شده! "مبارز" و مخصوصا "پایان معصومیت" بازیهای خوبی هستن گرچه هنوز هم خیلی روند پیشرفت کند هست که علتش هم شاید نبود کپی رایت، نبود پشتیبان مالی و کمبود امکانات هست.

:question:بازی ها صرفا برای سرگرمی ساخته میشن؟
:) بیشترشون بله! البته خود سرگرمی می تونه باعث افزایش قابلیتهایی توی آدم بشه مثل افزایش سرعت عمل، افزایش قدرت تمرکز روی چند تا موضوع به صورت همزمان و تقویت قدرتهای ذهن و خلاقیت!
اما بازیهایی هم هستن که برای اهداف سیاسی درست میشن و توی اینها جنبه سرگرمی خیلی کمرنگ تر از موضوعات سیاسی هست.

:question:بازی های مورد علاقه ت...
Prince Of Persia :happy:
Splinter Cell
Tiny Toon (Sega)
Super Mario(NES)
Crash Team Racing(PS1)

:question:دوست داشتی جای کدوم یک از شخصیت بازی ها بودی و چرا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fisher – خیلی خونسرده و من هم کلا از کارای مخفی خوشم میاد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه خاطره از دوران زیبای کودکی تعریف کن...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روز اول مدرسه بابام منو برد گذاشت مدرسه بعد من زودتر از بابام تو خونه بودم! اگه گفتین چطوری؟:biggrin:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چطوری میشه مهدی رو عصبانی کرد؟
:blush: چرا تاپیک من پاک شده؟

:question:در چه کارهایی مهارت داری؟
:) بازی – تا یه حدی هک بازی – چت:happy: - فتوشاپ – اعصاب خورد کردن – حفظ کردن شعر – درس نخوندن!

:blink: اگه بهت بگن دنیا چندتاست میگی چندتا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه یه دونه نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آخرین فیلمی که دیدی...
:) اهل فیلم نیستم زیاد! آخرین فیلمی که کامل نگاه کردم "بیگانه راکد" بود که اسم انگلیسیش هم یادم رفته!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کدوم درس رو بیشتر دوست داری و از کدوم درس بدت میاد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دروس پایه اگه باشه شیمی و ادبیات و زبان رو دوست دارم. از معارف و عربی هم بدم میاد.

:question:رشته دانشگاهی مورد علاقه ت چیه؟
:) همین رشته کامپیوتر رو دوست دارم!

:happy: اوقات فراغتت رو چطور پر می کنی؟
:) بازی – P30world - گردش

:question:قشنگ ترین خوابی که دیدی چی بود؟
:) من اصلا خواب نمی بینم:blink:

:question:و در آخر اگه حرف ناگفته ای مونده بگو مهدی جان...
You Cannot Change Your Fate, No Man Can :happy:

:question:ممنون از اینکه وقت گذاشتی و به امید موفقیت شما در همه مراحل زندگی...
:biggrin: من هم از شما ممنونم و امیدوارم همیشه شاد و خرم باشین! همتون رو دوست دارم!

اینم دو تاعکس دیدنی از دریاچه ارومیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg/view/) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad
17-11-2006, 14:08
سلام
نفر بعدي Reza1969 خواهند بود.
مثل هميشه اگر دوستان سوال خاصي مد نظرشون هست از طريق پيغام خصوصي ارسال كنن.
ممنونم.

ALt3rnA
17-11-2006, 14:54
ببخشید اما بهتر نیست عنوان به مصاحبه با مدیران و همکاران تغییر بدید ؟؟ :happy: :blink:

Mohammad
18-11-2006, 09:55
ببخشید اما بهتر نیست عنوان به مصاحبه با مدیران و همکاران تغییر بدید ؟؟ :happy: :blink:
سلام
فكر مي كنم كاملا مشخص باشه چرا از صاحبان سايت و مديران مصاحبه شروع شده!آسياب به نوبت....

my friend
18-11-2006, 10:17
فکر کنم این تاپیک از اون تاپیک های فسیل شده قدیمی باشه!!!

خوبیش به اینجاس که مدیرا و همکارای این انجمن 24 ساعته به کاربرا گوشزد میکنن که تاپیک های قدیمی رو بالا نکشید ، اما خودشون...

بهر حال دستت درد نکنه.

تصمیم دارم مصاحبه ی ساقی رو بخونم...

Elfin-D
19-11-2006, 16:23

خوبیش به اینجاس که مدیرا و همکارای این انجمن 24 ساعته به کاربرا گوشزد میکنن که تاپیک های قدیمی رو بالا نکشید ، اما خودشون...

بهر حال دستت درد نکنه.

سلام
دوست عزيزم
اين تاپيك در تاريخ20:49, 2nd Oct 2005 استيكي شده
پس هميشه همون بالا هست
مخلصيم

saviss
06-12-2006, 00:58

بهر حال دستت درد نکنه.

ماهی روهروقت از آب بگیری تازه س.......
فقط من موندم این تاپیک چرا تو انجمن نرم افزاره؟

MaFia
06-12-2006, 03:58
ماهی روهروقت از آب بگیری تازه س.......
فقط من موندم این تاپیک چرا تو انجمن نرم افزاره؟
فقط کاربر بتونه بخونه ساویس جان
دسترسی فقط برای اعضا

saviss
06-12-2006, 13:15
مرسی مهران جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول پولتیک جالبیه .....که یه تاپیکو جائی بزاره آدم که:

فقط کاربر بتونه بخونه ساویس جان
دسترسی فقط برای اعضا

kiarash3500
14-12-2006, 06:14
تاپیک جالبیه اما چرا دیگه مصاحبه انجام نمیشه؟

WooKMaN
23-12-2006, 23:26
حيف نيست اين تاپيك خاك بخوره !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروبچ اين كاره بسم الله .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
27-12-2006, 17:04
سلام
سوالات رضاي عزيز رو امروز يا فردا مي فرستم و تا اواسط هفته ديگه مصاحبه آمادست..:thumbsup: .

G A B R I E L
08-01-2007, 01:31
پس چی شد ؟؟؟

محمد جان کجایی؟

مصاحبه کجاست عزیز ؟:)

Mohammad
08-01-2007, 12:45
پس چی شد ؟؟؟

محمد جان کجایی؟

مصاحبه کجاست عزیز ؟:)
سلام
من سوالات رو همون روزي كه گفتم فرستادم و منتظر پاسخ رضاي عزيزم:biggrin:

love-to-learn
12-02-2007, 14:32
من میگم شاید این آقای مدیر زبان فارسیش ضعیف باشه:biggrin: :laughing: ، میخواین انگلیسی ترکی چیزی بهش بگین. بلکه یه جوابی داد. هان؟:blink:
(البته جناب Reza1969 به دل نگیری، محض خنده میگم):tongue: ;) :tongue:

موفق باشید :rolleye:

amintnt
12-02-2007, 14:46
من میگم شاید این آقای مدیر زبان فارسیش ضعیف باشه:biggrin: :laughing: ، میخواین انگلیسی ترکی چیزی بهش بگین. بلکه یه جوابی داد. هان؟:blink:
(البته جناب Reza1969 به دل نگیری، محض خنده میگم):tongue: ;) :tongue:

موفق باشید :rolleye:
love to learn جان ایشون کلا خون سردن! حالا شاید سال دیگه در چنین روزی جواب دادن!

MaFia
12-02-2007, 16:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کجایی

Reza1969
14-02-2007, 01:15
با عرض سلام خدمت همه دوستان

از اینکه ارسال جواب سوالات دیر شده صمیمانه عذر می خوام. راستش جواب انگلیسی سوالات آماده است ولی از اونجاییکه تایپ فارسی من خیلی لاک پشتیه نتونستم جوابها رو بطور کامل آماده کنم. در ضمن، از طرف اداره یه متن 200 صفحه ای دستمه که باید تا آخر سال تمومش کنم. خلاصه سعی می کنم هر چه زودتر در اولین فرصت جوابها رو براتون بفرستم. نگران نباشین. دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.;) ;) ;)

اما :

من میگم شاید این آقای مدیر زبان فارسیش ضعیف باشه ، میخواین انگلیسی ترکی چیزی بهش بگین. بلکه یه جوابی داد. هان؟
(البته جناب Reza1969 به دل نگیری، محض خنده میگم)

موفق باشی

Love-to-learn عزیز
چون شما عاشق یادگیری هستین براتون یه کلاس آموزش ترکی اصیل آماده کردم که به موقعش خبرتون می کنم:tongue: :laughing: :biggrin:

love to learn جان ایشون کلا خون سردن! حالا شاید سال دیگه در چنین روزی جواب دادن!
امین جان

یه آشی برات بپزم پر از تی ان تی که دیگه اینجوری به بزرگتر از خودت زیاد تیکه نندازی!!!:devil: :devil: :devil:

love-to-learn
14-02-2007, 08:14
با عرض سلام خدمت همه دوستان

از اینکه ارسال جواب سوالات دیر شده صمیمانه عذر می خوام. راستش جواب انگلیسی سوالات آماده است ولی از اونجاییکه تایپ فارسی من خیلی لاک پشتیه نتونستم جوابها رو بطور کامل آماده کنم. در ضمن، از طرف اداره یه متن 200 صفحه ای دستمه که باید تا آخر سال تمومش کنم. خلاصه سعی می کنم هر چه زودتر در اولین فرصت جوابها رو براتون بفرستم. نگران نباشین. دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.;) ;) ;) :

به به سلام

اینطوری حرف زدن ما حداقل شما رو تحریک کرد که یه جوابی بدین :tongue: :tongue: همینم جای شکرش باقیه :laughing: :laughing:
حالا میخواین بیایم کمک تا شاید بعد از صد سال و اندی این تایپ کردن شما به سرانجامی برسه (همسایه ها یاری کنید......)

اما :

Love-to-learn عزیز
چون شما عاشق یادگیری هستین براتون یه کلاس آموزش ترکی اصیل آماده کردم که به موقعش خبرتون می کنم:tongue: :laughing: :biggrin:

امین جان

یه آشی برات بپزم پر از تی ان تی که دیگه اینجوری به بزرگتر از خودت زیاد تیکه نندازی!!!:devil: :devil: :devil:

خوب آقا معلم کی بیام واسه شروع یادگیری زبان ترکی(البته ترکی بلدم ولی نعمت یادگیری در محضر استادی چون شما نصیب هرکسی نمیشه ;) )، اما میگم نکنه از اون آشهایی که واسه امین میپزی بعنوان وسیله ی کمک آموزشی استفاده کنی :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

موفق باشید و خداحافظ تا احتمالا صد سال دیگه که جوابهای شما را اینجا ببینیم ;) :tongue: ;) :tongue:

Hazy
12-03-2007, 21:10
10 سال بعد......
باشه امروز فردا جواب سوالا رو ميدم!!!!

mehdi_vsgh
14-03-2007, 08:03
سال بعد......
باشه امروز فردا جواب سوالا رو ميدم!!!!

خوب شاید هنوز فردا نشده!!؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
16-03-2007, 04:56
به خدا نامرديه عكس مافيا بالا نمياد من الان چند ماهه مي خوام بفهمم چه شكليه حالا هم كه اينجا هستش بالانمياد
مردم از فوضولي جان من سريعتر درستش كنيد

amintnt
16-03-2007, 05:21
به خدا نامرديه عكس مافيا بالا نمياد من الان چند ماهه مي خوام بفهمم چه شكليه حالا هم كه اينجا هستش بالانمياد
مردم از فوضولي جان من سريعتر درستش كنيد
تو یه تاپیک دیگه ازش عکس بود.... هر چی گشتم پیداش نکردم!

آقا رضا هم که اصلا اینجا رو یادش نیست!

رضا جان اون گوشه بالا رو نگاه کن..... میبینی؟ تار عنکبوت زده! :tongue:

Mohammad
16-03-2007, 11:14
سلام
مگه میشه سر نزنم؟!!
نظر لطفتت...
عکس مافیا رو من تا الان دوبار آپلود کردم..چک می کنم اگه مشکلی داشت درستش می کنم...

mehdi_vsgh
16-03-2007, 11:51
این عکس مافیا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو کدوم صفحه؟؟

WooKMaN
16-03-2007, 12:49
این عکس مافیا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو کدوم صفحه؟؟

پاک شده اما من از 360 واست میزارم ...

نکنه میخوای ترورش کنی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
16-03-2007, 13:24
هرگز فكرش رو هم نمي كردم اينجوري باشه هميشه به نظرم يه ادم لاغر و بلند قد شبيه اواتارش ولي خودمونيما قيافش خيلي اشنا مي زنه يعني من كجا ديدمش؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ووكمن جان واقعا تشكر مي كنم ممنون

Elfin-D
16-03-2007, 18:36
تاپیک مصاحبه یا چت؟!!!!

Hazy
16-03-2007, 19:45
خوب شاید هنوز فردا نشده!!؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:11: نميدونم!!
ايشالا سه چهار سال ديگه ميشه:19:

Vahed
28-03-2007, 12:12
همچنان منتظریم!

soldier
08-08-2007, 23:37
این تاپیک رو همین حالا از امضای Sphinx یافتم.

خودمونیم هنوز فردا نشده؟

mehdi_vsgh
08-08-2007, 23:52
این تاپیک اینجا چکار میکنه؟

یادمه تو نرم‌افزار بودش...

minizoro
09-08-2007, 03:17
بابا ايول آق رضا
حدس ميزدم سرتون شلوغ باشه ولي نه ديگه تا اين حد
يعني اون متن 200 صفحه اي اينقدر سرتون رو گرم كرده هنوز كه آخر سال نشده
يا انيكه تايپه كارش تموم نشده! (شوخي)
استاد اگر قبولم كنيد (اهم) حاضرم به نرگس خانوم (عشق يادگيري) تركي آصصصصييييييل ياد بدم هاااا..........

راستي بقيه دوستان اينم عكس جناب مافيا:

راستي فقط مديرا به اين سوالم جوب بدن:
آدم وقتي مدير ميشه به pm ها دير جواب ميده يا اينكه آدم وقتي به pm ها دير جواب ميده مدير ميشه!
(آيا اين قضيه در مورد همكارها هم صادق ميباشد؟ كاربران فعال چطور؟ دوستاني كه ميخواهند اثبات كنند لطفا از طريق برهان خلف اثبات كنند (خنده+شوخي))

jinafterload
09-08-2007, 09:56
من می خواستم بدونم چطور باید در بحث ها شرکت کنم و چطور بخشهایی که می خواهم را پیدا کنم با تشکر از شما

bahdar
09-08-2007, 13:03
سلام.
با این که جای این سوال اینجا نیست ولی:
1- چطور باید در بحث ها شرکت کنم؟ :اگه منظورتون اینه که چطور سوال و جواب کنید خوب همینطور که این پستتو دادی دیگه!!!
2- چطور بخشهایی که می خواهم را پیدا کنم ؟:از قسمت بالای صفحه که نوشته جستجو
در ضمن اینجا هم می تواند به شما کمک کند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستی عضویتتان مبارک.

time prince
09-08-2007, 14:19
آقایون مدیران مگه این تاپیک نباید از دید میهمان ها مخفی باشه

saviss
09-08-2007, 14:52
آقایون مدیران مگه این تاپیک نباید از دید میهمان ها مخفی باشه
نه
فعلا رویه ی جدید انجمن روبه شفاف سازی میره
این تاپیک هم مطمئن باشید بدون موافقط ادمین ها ....هیچ وقت .....اینجا سروکله اش پیدانمی شد:46:
بهتره از این جور حاشیه ها بگذریم ودستمونو بگذاریم زیرچونه مون تا یکی تن به مصاحبه بده(بزبون ساده تر :یعنی بهتره تاپیک منحرف نشه):11:

minizoro
11-08-2007, 23:57
فعلا كه آخرين بار آقا رضا قرار بود مصاحبه كنن
كه الحمد لله كلا آخرين پست ايشون فك كنم مال 3 هفته پيش باشه (بچه ها فك كنم اين بار مشكل ايشون خيل جدي باشه كسي اگه ميشناستشون زنگ بزنه بهشون اتفاق بدي نيفته يه وقت)

kelpasabidomb
13-08-2007, 23:31
ايول ايول
عحب تاپيك باحالي بود من كه حال كردم
مخصوصا
مصاحبه با آق ميثم كه صاحب سايته ايول بابا
خيلي خوب بود ممنون از محمد و شهريار

kelpasabidomb
15-08-2007, 13:11
با سلام
ديدم اين مصاحبه با اعضاي سايت خيلي جالبه رفتن آپلودشون كردم تو يه فايل ورد

خواستم تو فايل پي دي اف آپلود كنم ديدم خيلي حجمش زياده حدود 6 مگ بود

واسه همين رفتم و وردشو آپلود كردم ميتونيد دانلود كنيد

همه‌ي مصاحبه ها هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 215 kb

Mohammad
03-09-2007, 17:39
به عرض دوستان برسونم که مصاحبه بعدی در راه هست...فعلا دارم سوال طرح می کنم...تا بعد.

Yazz
03-09-2007, 19:28
ما كه كف كرديم...
اين ذرت بو دادمون (همون ... فيل) تموم شد، ولي خبري از مصاحبه نشد...

منتظريم

همين

pillx
04-09-2007, 19:31
پس این مصاحبه ها چی شد
2 سال گذشت هنوز داری تایپ میکنی
...
مصاحبه بابک و سینا رو بزارید
...
راستی مدیرا 3 تا هستن چرا علی آقا نیستش توی سایت

Morteza_SOS
13-10-2007, 13:21
به نام خدا
با سلام لطفا اگر ممکن است عکس از دوستان بگذارید ...

Morteza_SOS
13-10-2007, 13:23
به نام خدا
مخصوصا از 3 مدیر ارشد سایت ( آقا سینا ، آقا میثم و علی آقا )
راستی محمد جان خودت چی کی از خود شما گزارش تهیه می کنه.