PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فــيــروز کــريمــي، ســرمــربــي جــديــد اســتــقــلال شـــد!

Honradez
05-11-2007, 19:43
فيروز کريمي در آخرين جلسه هيأت‌مديره استقلال، بعنوان مرد نخست کادر فني اين تيم انتخاب شد. اما حالا شما انتخاب کنيد: آيا اين انتخاب درست بود؟

----
همشهري آنلاين در اين باره مي‌نويسد:

پايان جلسه هيأت‌مديره استقلال همراه بود با يك شوك. اين شوك حضور فيروز كريمي در رأس كادر فني استقلال بود. گرچه هنوز سايه ناصر حجازي بالاي سر اوست.

سرمربي سابق، مدير فني استقلال شد تا به شكلي محترمانه همچنان در اين تيم باقي بماند.اين اخباري بود كه روي خروجي خبرگزاري‌هاي مهر، فارس و ايسنا قرار گرفت.

نشانه‌هاي حضور فيروز كريمي در استقلال زماني پررنگ شد كه حجازي نتوانست استقلال را به ميانه بالايي جدول هدايت كند.

در اين ميان علي فتح‌الله‌زاده تمام داشته‌هاي خود را هزينه كرد تا حجازي به‌طور كامل حذف نشود، در اين ميان برخي از اعضاي هيأت‌مديره با دعوت از امير قلعه نويي در دايره بررسي‌ها، زنگ خطر جدي را براي مديرعامل و سرمربي سابق به صدا در آورد.

در مقابل اين فتح‌الله‌زاده بود كه گزينه سومي را رو كرد. فيروز كريمي كه در اوايل فصل نيز تا پشت در استقلال آمده بود، اين بار از آن عبور كرد تا هم مديرعامل استقلال حجازي را حفظ كند و هم امير قلعه نويي سرمربي استقلال نشود.

فيروز كريمي كه بايد او را با عنوان سرمربي استقلال تهران مورد مخاطب قرار داد، در اولين اظهارنظر خود به همشهري به جايگاه ناصر حجازي در استقلال اشاره مي‌كند و مي‌گويد: «رفاقت من با حجازي مربوط به 35 سال پيش است و نظرات فني من و وي نشانه دوستي ما‌ست. حجازي نيز نظر خود را درباره‌ برنامه‌هايش كتبا اعلام كرده است.»

فيروز كريمي اما با احتياط از قهرماني و كسب نتيجه در استقلال سخن مي‌گويد: «قول قهرماني براي استقلال يك صحبت كلي بوده و صحت ندارد. من هيچ مربي را به ياد نمي‌آورم كه از پيش قول قهرماني بدهد. زيرا فوتبال قابل پيش بيني نيست و نمي‌دانيم طي 11 ماه آينده چه اتفاقي مي‌افتد.»

وي افزود: 2 بازي استقلال را از نزديك تماشا كردم. يكي دربي و ديگري بازي خودمان بااستقلال و در همين 2 بازي شاهد بودم كه استقلال داراي پتانسيل بالايي است، هرچند كه كمي بدشانس بوده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سوي ديگر مديران باشگاه استقلال اهواز در واكنش به حضور فيروز كريمي در استقلال تهران به شكايت از او و فتح‌الله‌زاده به كميته انضباطي اشاره مي‌كنند.

در اين ميان هيچ واكنشي از سوي فتح‌الله‌زاده نسبت به اين موضوع صورت نگرفته است و فيروز كريمي به سادگي از آن مي‌گذرد و تأكيد مي‌كند: مشكلات خانوادگي‌ام اجازه نمي‌دهد كه در تيم‌هاي شهرستاني فعاليت كنم و علت حضورم در تهران مشكلات خانوادگي است. در قراردادم با استقلال اهواز مسائل مالي مطرح نبود، چه؛من از نظر عاطفي و قلبي با استقلال اهواز قرارداد بسته بودم.

از سويي مانع چنداني پيش روي فيروز كريمي براي پيوستن به استقلال قرار ندارد.

برخي منابع خبري با اشاره به قرارداد سرمربي سابق استقلال اهواز در اين مورد مي‌گويند: فيروز كريمي براساس توافقی که ابتدای فصل با تیم اهوازی داشت، مشكلي براي فسخ قرارداد و جدايي از اين تيم ندارد.

گفتني است، پيش از اين امير قلعه نويي و فيروز كريمي برنامه‌هاي خود را به هيأت‌مديره ارائه داده بودند.

هاشم ساعدي، سخنگوي باشگاه استقلال با اشاره به اين موضوع گفت: در جلسه اخير پس از اينكه تعداد آراي دو نامزد مربيگري تيم مساوي بود، هيأت‌مديره انتخاب مربي را به علي فتح‌الله‌زاده سپرد كه بر اين اساس فيروز كريمي سرمربي و ناصر حجازي مدير فني استقلال شد.

----
اين تاپيک بطور موقت در خواهد بود و پس از 30 روز، در تاريخ 14 آذرماه همراه با بسته‌شدن نظرسنجي، با تاپيک اصلي استقلال تهران ادغام خواهد شد.

ضمنا خواهشمند است از دادن نظرهاي خشونت‌آميز و بحث‌برانگيز جدا خودداري نماييد.

;)

mashaheeer
06-11-2007, 10:10
شما چه ساده ايد.
اهداف استقلالي ها از اين كار مي دونيد چيه؟؟؟
با اين كارشون با يك تير دو نشون مي زنند.
يكي اينكه استقلال اهواز رو بحراني مي كنند دوم اينكه يه مربي خوب ميارن و اين دو تا بخاطر اينه كه:
تو قضيه اينكه كي بره بازي هاي آسيايي استقلال اهواز كه دچار بحرانه نميتونه بره پس مي مونه كي؟؟؟

Rock Magic
06-11-2007, 10:40
ای خائن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشتیم بهش تو اهواز عادت میکردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آدم چیزی جز حاشیه واسه استقلال نخواهد داشت.

sentimental
06-11-2007, 10:45
شما چه ساده ايد.
يكي اينكه استقلال اهواز رو بحراني مي كنند دوم اينكه يه مربي خوب ميارن و اين دو تا بخاطر اينه كه:
تو قضيه اينكه كي بره بازي هاي آسيايي استقلال اهواز كه دچار بحرانه نميتونه بره پس مي مونه كي؟؟؟

تایید میشه.

Dash Ashki
06-11-2007, 10:56
شما چه ساده ايد.

موافقم باهاتون :46:

.

احمدزاده
06-11-2007, 11:38
فقط خدا كنه دست از ادا بازيهاش برداره
من كه فوتبالي نيستم
ولي با اينحال ميدونم فيروز كريمي به خاطر ادا بازيهاش شهره هستش

Dash Ashki
06-11-2007, 19:43
فقط خدا كنه دست از ادا بازيهاش برداره
من كه فوتبالي نيستم
ولي با اينحال ميدونم فيروز كريمي به خاطر ادا بازيهاش شهره هستش

ادا بازی؟

این خصلتشه ، ذاتش همین ه، دست خودش نیست که،
یعنی چون حاضر جوابه ، بایستی بهش گفت داره ادا در میاره !:13:

.

SANR
06-11-2007, 22:36
حالا که استقلال باخت هاش زیاد شده بزاره شانسش رو امتجان کنه.

sudotux
06-11-2007, 23:15
البته اگر دیشب برنامه نود رو دیده باشید متوجه میشید که فیروز کریمی هنوز به طور قطعی سر مربی استقلال نشده و باید منتظر اعلام رای کمیته انضباطی باشیم....

Actros
07-11-2007, 02:55
البته اگر دیشب برنامه نود رو دیده باشید متوجه میشید که فیروز کریمی هنوز به طور قطعی سر مربی استقلال نشده و باید منتظر اعلام رای کمیته انضباطی باشیم....

درسته
باید منتظر اعلام رای کمیته انضباطی باشیم

K A R I M I
07-11-2007, 08:26
درسته
باید منتظر اعلام رای کمیته انضباطی باشیم
استقلال هر کاری رو که بخواد انجام بده ، شک نکنید که انجامش میده ...
به غیر از نیت بردن در مسابقه های لیگ برتر !
اعصاب من رو که دیگه خورد کرده من تو این فصل اکثر بازی هاشو نگاه نمی کردم حالا که این آقا می خواد بیاد باید دوباره بشینم و وضعیت بازیشو ببینم ...

sherlockholmz
07-11-2007, 09:37
سلام
1-مارچلو ليپي را ميشناسيد؟
مربي بزرگي كه با يوونتوس دهها جام قهرماني را بدست آورد.همين مربي پس ار يوونتوس به باشگاه اينتر رفت و پس حصول نتايج نسبتا" ضعيف از كار بركنار شد.

2- حتما" ميدانيد كه تيم چلسي قبل از مورينيو تيم متوسطي بود و با آمدن او به يكي از قطبهاي هميشه مدعي ليگ برتر انگليس بدل شد.

3- ولابد آگاهيد كه مربي تيم ملي انگليس(مهد فوتبال) تا مدتي پيش يك سوئدي بود و در حال حاضر بهترين تيمهاي انگليسي مربياني از اسكاتلند، فرانسه، پرتغال و حتي اسرائيل دارند.

حالا از اين همه توضيح واضحات مي خواستم بگم:
1- تيم مهم است نه اسم، وقتي تيمي با يك مربي هر چند كاربلد به بن بست مي خورد چاره اي جز تغييرات نيست، كاري كه حتي هفته ها قبل مي بايست در استقلال صورت مي پذيرفت و با رو در بايسي احمقانه تا حال طول كشيد.
2- امير قلعه نوعي يكي از هزاران مربي است كه يك تيم را قهرمان كرده اند . اين كار هيچگونه حقي براي او بوجود نمي آورد كار كرده و ثمره اش را گرفته كه ماليش به كنار، تيم ملي يتيم را به او دادند كه...
3- اين تفكرات فيلم فارسي كه امثال روشن و رجبي و ديگران راه انداخته اند كه مربي استقلال بايد استقلالي باشد، دو دليل بيشتر ندارد يا جهالت بيش از حد و يا سودي براي آنها در اين مخالفتشان نهفته است.
ختم كلام نه حجازي، نه قلعه نوعي، نه x و نه y مهم نيستند، تيم استقلال مهم است. پيروزي و شكست تيم لحظات زيبا و زشت را براي ما رقم مي زند و سخيفانه است كه در قرن بيست و يكم هنوز تيم را فداي نفر كنيم.
شايد اين كلام دنياي سياست به حال و روز ما بخورد: در دنياي سياست، دوست هميشگي و دشمن هميشگي وجود ندارد، اين اهداف است كه دوست و دشمن را مشخص مي كند.

به اميد موفقيت تيم استقلال

Dash Ashki
07-11-2007, 13:29
بایستی تا نیم فصل به آقای حجازی وقت میدادند ، اما خوب فیروزخان هم مربی بزرگیه;)

.

Mohsen khan
07-11-2007, 14:30
بایستی تا نیم فصل به آقای حجازی وقت میدادند ، اما خوب فیروزخان هم مربی بزرگیه;)

.
امروز ظهر
اخبار ورزشي گفت كه فيروز كريمي مجددا به استقلال اهواز برمي گردد و حضورش در استقلال تهران منتفي است !!!

ramin1988
07-11-2007, 19:41
امروز ظهر
اخبار ورزشي گفت كه فيروز كريمي مجددا به استقلال اهواز برمي گردد و حضورش در استقلال تهران منتفي است !!!
از همون اول منتفی بود :27:

iman_s
08-11-2007, 01:53
تگران نباش میره اونجا قراردادش رو به هم میزنه برمیگرده استقلال. فقط باید یک مدت با صمد کنار بیایم.

nimpond
08-11-2007, 02:27
به نظر من حجازی بعد از اون همه افتخار که واسه آبی تهران آورد نباید دوباره برمیگشت که بخواد اینجوری بشه. باید از علی پروین عبرت میگرفت!!! در کل باید همون میدونی که به قلعه نویی دادن رو به حجازی هم میدادن و سه سال که نه ولی حداقل 1سال فرصت رو میدادن اما 1ساله بدون حاشیه!!!

maflook
08-11-2007, 04:11
Be nazare man che agha firooz che naser khan che har kas dige harki morabi bashe hich farghi nemikone mohem ghahremanie esteghlale ke bayad be dast biad

mamad_chagho
08-11-2007, 14:07
ایول ... ایول ...داش فیروز رو ایول....

hapal888
08-11-2007, 14:22
فيروز كريمي هم بياد استقلال بازم بد شانسي هاش ادامه خواهد داشت......

2day4you
10-11-2007, 14:33
من کاری ندارم کی مربی میشه من فقط دوست دارم استقلال بالا بکشه...

Ehsan PCbase
10-11-2007, 14:51
سلام
به نظر من باید به ناصر حجازی فرصت بیشتری داده میشد تا با تیم و بازیکن ها و کادر فنی تیم هماهنگ بشه :31:
وقتی ارش برهانی چندین موقعیت صد در صد گل استقلال رو تو بازی ها از دست میده تقصیر حجازی چیه ؟ :41:
در بازی دیروز استقلال و راه اهن دیدید که با تعویض جای برهانی و فرهاد مجیدی دو گل برای استقلال رقم خورد :20:
:11:

V A H I D
10-11-2007, 16:26
حیف استقلال اهواز بود سرمربی به این خوبی رو ول کرد
به نظر من فیروز کریمی سطحش از همه ی مربی های ایران بالا تره...
ولی جز اینکه خودش رو بد نام کنه کاری نکرد که به استقلال رفت...
چون 2 تا بازی دیگه اگه استقلال بد بازی کنه فحش رو می کشن بهش که از ایرانی ها بعید نیست...

toliveistodie
14-11-2007, 11:08
سلام

به نظر من باید به ناصر حجازی فرصت بیشتری داده میشد تا با تیم و بازیکن ها و کادر فنی تیم هماهنگ بشه :31:
وقتی ارش برهانی چندین موقعیت صد در صد گل استقلال رو تو بازی ها از دست میده تقصیر حجازی چیه ؟ :41:
در بازی دیروز استقلال و راه اهن دیدید که با تعویض جای برهانی و فرهاد مجیدی دو گل برای استقلال رقم خورد :20:
:11:

با اینکه برهانی گل نمیزنه اما بودش بهتر هست.تو بازی با راه اهن نیمه 2 استقلال تو دفاع بود.مجیدی هم به دفاع کمک میکرد و کسی برای ضد حمله تو تیم نبود.اگه برهانی بود میشد امید داشت که تیم جلو بکشه و گل بزنه.
راه اهن کامل تو حمله بود و اگه برهانی بود میتونست چند تا از یارای راه اهن رو عقب نگه داره .تا راه اهن از نیروی حمله خودش کم کنه.
با این دفاعی هم که استقلال داره نمیشه به یه گل دل بست.

sherlockholmz
14-11-2007, 12:04
عزيزان اين كه يك مربي تيمشو عوض كنه در تمام دنيا وجود داره اما تو ايران چون خيلي پررو ومغرور هستند تا اخراجشان نكنند دست از تيم بر نمي دارند.مثال واضح همين قلعه نوعي، هر كه ديگر بود پس از افتضاح آسيائي،استعفا مي داد ولي اينقدر پررو است كه ميگويد بهترين بازي با كره را ماانجام داديم:31:

فيروز كريمي هم مي خواد از استقلال اهواز جدا شود.مانعي از لحاظ قانوني نيست.شايد روشش درست نبوده ولي حقش است.استقلال هم با حجازي به بن بست تاكتيكي خورده(مثل حاج رضائي صحبت كردم)و بايد عوض شود و اين هشدار به فتح ا... زاده كه در غير اين صورت خودش هم با حجازي غرق خواهد شد.
به اميد بازگشت تيه استقلال به مكان اصلي خود

Dash Ashki
15-11-2007, 11:56
امروز مشخص میشه استقلال تهران چیکاره هستش ، آیا امرو زهم میتونه در نبود ناصرخان رو صندلی مربیگری پیروزی بازی قبل رو تکرار کنه یا نه!!!

+++

جلالی هم مثل اینکه اومده سرپرست ( یا ؟ ) استقلال اهواز شده ، آقای جلالی حتما میتونه برای اس اهواز مفید باشه :)

.

Hazy
15-11-2007, 21:41
استقلال در هر حال سالاره حالا كه بدونه سر مربي ميبره!

kami85
15-11-2007, 22:16
من فكر مي كنم استقلال بدون مربي بهتر كار مي كنه.

alenkita
16-11-2007, 21:53
به نظر من دواي درد استقلال امير هسش كه فعلا با اين اوضاع نمييزارن بياد

toliveistodie
17-11-2007, 15:56
استقلال سر مربی داره که همه کاره باشگاه هست.منظورم حجازی هست.
فقط رو نیمکت نمیشینه.همش با موب خط میده.
یاده اون 3 سالی که امیرو داشتیم بخیر.تیمش حرف نداشت.هیچ وقت بازی با برق تو تهران یادم نمیره.همونی که استقلال تا دقیقه 80 بازی 2 تا خورده بودو اخرش 3 تا زد.ههههههههههههههههههی
3 سال صدر جدول بودیم.

toliveistodie
18-11-2007, 13:32
خب حتما خبر رو شنیدید.
فیروز هم پرید.
حالا با این اتفاق خود حجازی بر میگرده رو نیمکت.2 تا برد هم اورده.

Honradez
18-11-2007, 22:55
خب، همونطور که مي‌دونيد کميته انضباطي بر عليه فيروز کريمي و استقلال تهران راي داد. کريمي به اهواز بازخواهد گشت و هم او و هم استقلال تهران، هريک مبلغ يک ميليون تومان جريمه شدند.

خبرکامل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد. ;)

mamad_chagho
19-11-2007, 18:27
خیلی حیف شد...

Honradez
19-11-2007, 19:14
البته جالب اينجاست که باشگاه استقلال اعلام کرده، حداکثر تا آخر اين هفته مشکل حضور کريمي در نيمکت استقلال را برطرف خواهد کرد. به عبارتي ديگر، تا آخر اين هفته فيروز کريمي سرمربي استقلال تهران خواهد شد. (منبع: اخبار ورزشي شبکه 3، عصر روز دوشنبه 27 آبانماه)

حالا بايد ببينيم باتوجه به اينکه کريمي تمايل چنداني نسبت به بازگشت به اهواز نداره، چه رخ خواهد داد. ضمن اينکه مجيد جلالي، سرمربي احتمالي استقلال اهواز گفته که اگر کريمي بياد، از اهواز ميره.

از طرفي ديگر، شفيع‌زاده (مدير عامل استقلال اهواز) اعلام کرده اگر کريمي به اهواز نيايد، از او شکايت خواهد کرد. کريمي هم فعلا سکوت کرده... .

موفق باشيد. ;)

tsjaleb
19-11-2007, 19:28
سخنگوي باشگاه استقلال تهران گفت: مشكل فيروز كريمي براي پيوستن به تيم ما در روزهاي آينده حل خواهد شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه هاشم ساعدي اظهار داشت:دیروز صبح جلسه اي در مجلس شوراي اسلامي با حضور علي فتح ا...زاده مديرعامل استقلال تهران)، اميدوار رضايي (عضو هيئت مديره استقلال تهران) و علي شفيع زاده (مديرعامل استقلال اهواز) برگزار شد. وي ادامه داد: طرفين درخصوص همكاري نزديك دو باشگاه با يكديگر مذاكره كردند و به تفاهم رسيدند تا در آينده تفاهم نامه اي بين استقلال تهران و اهواز امضا شود. وي افزود: با مساعدت مسئولان استقلال اهواز، مشكل فيروز كريمي براي حضور در كادر فني استقلال تهران در روزهاي آينده حل خواهد شد. ساعدي عنوان كرد: ما و استقلال اهواز عضو يك خانواده هستيم. هر كمكي كه از دستمان برآيد، براي كمك به مسئولان باشگاه استقلال اهواز انجام مي دهيم؛ همانطور كه آنها اين كار را انجام خواهند داد. سخنگوي استقلال تهران در مورد اينكه آيا فيروز كريمي با صمد مرفاوي مبادله خواهند شد، اظهار داشت: مرفاوي براي استقلال زحمات بسياري كشيده است. اميدوارم شرايطي فراهم شود كه بتوانيم از خدمات ارزنده ايشان استفاده كنيم. اگر او خواهان قطع همكاري شود، حقوق ايشان به طور كامل پرداخت خواهد شد

Dash Ashki
19-11-2007, 19:39
قضیه چیه ، صمد آقاا هم میخواد از استقلال تهران بره به اهواز!!!

.

K A R I M I
19-11-2007, 21:21
استقلال هر کاری رو که بخواد انجام بده ، شک نکنید که انجامش میده ...
به غیر از نیت بردن در مسابقه های لیگ برتر !
من هم هنوز روی حرفم هستم !!!

iman_s
20-11-2007, 02:14
صمد مرفاوی که رفت استقلال اهواز.
کریمی هم میاد استقلال تهران.
فقط استقلال اهواز میخواد کریمی رو اذیت کنه.اینو شفیعی زاده هم تو مصاحبه گفت که میخوایم اذیتش کنیم تا بفهمه که ما هم میتونیم.

tsjaleb
26-11-2007, 15:21
رضایتنامه کریمی برای هدایت استقلال صادر شد
سخنگوی باشگاه استقلال از صدور رضایتنامه فیروز کریمی با مساعدت مسئولان باشگاه استقلال اهواز برای حضور در جمع آبی پوشان تهرانی خبرداد.
هاشم ساعدی با تایید این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ما از باشگاه استقلال اهواز تشکر می کنیم که با مساعد ت خود شرایط حضور فیروز کریمی را در باشگاه استقلال تهران فراهم آوردند.

وی با تاکید بر اینکه نظر باشگاه استقلال اهواز در این زمینه مثبت است، افزود: استقلال تهران و اهواز دو تیم هم خانواده هستند که در آینده قطعا مراوداتی بیشتر با هم خواهند داشت.

وی تصریح کرد: اطمینان دارم که دو تیم در آینده می توانند با بهبود مشکلات موجود جایگاهی مناسب در جدول رده بندی لیگ برتر از آن خود کنند.

فیروزکریمی عصر امروز با حضور در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران گروهی پاسخ خواهد داد و از فردا تمرینات استقلال تهران را زیر نظر خواهد گرفت.

iman_s
27-11-2007, 03:02
دیدید گفتم بالاخره میاد.امشب تو برنامه نود گفت قراردادش رو با استقلال اهواز فسخ کردم و قراره فردا با استقلال تهران مذاکره کنه.البته قبلا همه مذاکرات رو انجام دادند و فقط میره قراردادش رو نهایی کنه. حالا باید ببینیم حجازی چیکار میکنه.خدا کنه تو استقلال بمونه.

persian_antonio
02-12-2007, 18:04
تا حجازی هست تیم تیم نمیشه

B3HZ@D
05-12-2007, 14:10
اس اس با فیروز که سهله با فرگوسن هم و امثال اون هم هیچی نمیشه

ahmari
16-12-2007, 19:12
اگر امیر خوان میماند بهتر بود :40: