PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم patriot یا Geil کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

chaos theory
05-11-2007, 13:06
از نظر قیمت تقریبا یکی هستن البته Geil بالاتره از نظر کارایی و کیفیت اساتید کدوم رو پیشنهاد میکنن؟

glc_engineer
22-12-2007, 11:05
از نظر قیمت تقریبا یکی هستن البته Geil بالاتره از نظر کارایی و کیفیت اساتید کدوم رو پیشنهاد میکنن؟

من استاد نیستم
اما بنده هم رم geil البته اوریجینالشو پیشنهاد میکنم

saeed258s
22-12-2007, 12:24
من استاد نیستم
اما بنده هم رم geil البته اوریجینالشو پیشنهاد میکنم
bebakshid ke fasri tipe nemikonam! dooste aziz ye soal!
khob ma be ki mitoonim etemad konim va ye jemse ,otabar bekharim?injor ke shoma migid ma bayad beriom az sherkate sazanddash ya namayande enhesarish too ye keshvare digeee bekharim?age rahnemaee konid mamnoon misham!

chaos theory
22-12-2007, 12:31
khob ma be ki mitoonim etemad konim va ye jemse ,otabar bekharim?injor ke shoma migid ma bayad beriom az sherkate sazanddash ya namayande enhesarish too ye keshvare digeee bekharim?age rahnemaee konid mamnoon misham!
نه دوست من اینطور که شما میگی نیست.
شما در خرید هر قطعه ای فقط باید به گارانتیه معتبرش دقت کنید گارانتیه معتبر گواه بر اوریجینال بودن قطعه است.
که خود گارانتی مستقیما با شرکتها و یا با وارد کننده هاشون در ارتباط هستن.
فقط و فقط گارانتی معتبر .
اسم چند تاشون هم اینه :
گارانتی الماس خاورمیانه که معمولا محصولات ASUS رو گارانتی میکنه البته در زمینه های دیگه هم کار میکنه .
گارانتی آواژنگ که معمولا CPU های AMD و محصولات گیگابایت رو گارانتی میکنه.
بقیه هم مثل سازگار ارقام . دریا کامپیوتر .آسمان رایانه. دیجیتال . پخش ویستا (یا همون الماس خاورمیانه)و.....

glc_engineer
22-12-2007, 12:32

به زودی با مقاله ای کامل در خدمت شما هستم

glc_engineer
22-12-2007, 12:36
شما در خرید هر قطعه ای فقط باید به گارانتیه معتبرش دقت کنید گارانتیه معتبر گواه بر اوریجینال بودن قطعه است.
اسم چند تاشون هم اینه :
گارانتی الماس خاورمیانه که معمولا محصولات ASUS رو گارانتی میکنه البته در زمینه های دیگه هم کار میکنه .
بقیه هم مثل سازگار ارقام . دریا کامپیوتر .آسمان رایانه. دیجیتال . پخش ویستا (یا همون الماس خاورمیانه)و.....

گارانتی عتبر از دید شما چیست
گارانتی معتبر دلیل بر اوریجینالا بودن قطعه نیست
چند تا مثال میخوای در مورد این شرکت هایی که گفتین بزنم .....
ممنون
یا علی

chaos theory
22-12-2007, 13:09
گارانتی عتبر از دید شما چیست
گارانتی معتبر دلیل بر اوریجینالا بودن قطعه نیست
چند تا مثال میخوای در مورد این شرکت هایی که گفتین بزنم .....
ممنون
یا علی
از دید من گارانتی معتبر شرکت وارد کننده ای است که در مقابل مشکلاتی که در برگه ضمانت نامه اش قید کرده و اونا رو رفع میکنه .
که من در این چند سال با هیچ کدوم از این شرکتها به مشکل بر نخوردم.
و اگه اون حرف شما درست باشه پس باید به همه کاربران کامپیوتر در دنیا بگیم به مسئله بزرگ گارانتی کاملا بی توجه باشن و از روی چند نشانه یا هولوگرام های تقلبی جنس بخرن .

javadshahvand
22-12-2007, 13:14

یه سرچ کن از طریق review میتونی بفهمی

glc_engineer
27-12-2007, 08:17
اسم چند تاشون هم اینه :

چند تا از اين شركت هايي كه گفتي شركت نيستن مغلزه هستن تو پاساژ ايران

glc_engineer
27-12-2007, 08:26
از دید من گارانتی معتبر شرکت وارد کننده ای است که در مقابل مشکلاتی که در برگه ضمانت نامه اش قید کرده و اونا رو رفع میکنه .
که من در این چند سال با هیچ کدوم از این شرکتها به مشکل بر نخوردم.
و اگه اون حرف شما درست باشه پس باید به همه کاربران کامپیوتر در دنیا بگیم به مسئله بزرگ گارانتی کاملا بی توجه باشن و از روی چند نشانه یا هولوگرام های تقلبی جنس بخرن .

نقل قول از دوست عزيزمون :
از دید من گارانتی معتبر شرکت وارد کننده ای است که در مقابل مشکلاتی که در برگه ضمانت نامه اش قید کرده و اونا رو رفع میکنه

جواب من : اگر شركتي يك جنس تقلبي بياره و گارانتي بده و مشكلاتي روكه براي قطعه حاصل ميشه تمام و كمال رفع كنه

ادامه نقل قول از دوست عزيزمون :

جواب من: اون وقت اين شركتي كه جنس تقلبي آورد و گارانتي خوبي داد طبق تئوري شما نتيجه ميگيريم كه اين شركت جنس اوريجينال آورده!!!!!!!!!!!!

اينو داشته باشين به ادامه اش هم توجه كنين
نقل قول از وست عزيزمون:
اگر اون حرف شما درست باشه پس باید به همه کاربران کامپیوتر در دنیا بگیم به مسئله بزرگ گارانتی کاملا بی توجه باشن و از روی چند نشانه یا هولوگرام های تقلبی جنس بخرن.

جواب من: اين به صحبت من چه ربطي داشت......
من كي همچين صحبتي كردم....

ممنون
يا علي

Gabana
27-12-2007, 12:12

كدوم مدل ها رو از رم هاي پاتريوت و Geil در نظر داريد ؟
تا مدلي نگيد نميشه بررسي كرد ..

glc_engineer
27-12-2007, 21:55

به به ... جناب گاباناي عزيز
افتخار دادين قربان
چه عجب

jeyran65
29-12-2007, 16:04
سلام دوستان من رم 2gig Dual geil bus 800 گرفتم با قیمت 123 هرار تومان چه جوری بفهمم اصل هستش؟

ممنونم.

chaos theory
29-12-2007, 19:08
سلام gabana عزیز این تاپیک واسه خیلی وقت پیشه من patriot تایوانی با باس 800 رو گرفتم .
بازم ممنون.:10:

Gabana
29-12-2007, 19:10
به به ... جناب گاباناي عزيز
افتخار دادين قربان
چه عجب

سلام ..
مخلصم . شما كم پيدايي تو ياهو !؟

سلام gabana عزیز این تاپیک واسه خیلی وقت پیشه من patriot تایوانی با باس 800 رو گرفتم .
بازم ممنون.:10:

قربانت ..
موفق باشي /.

zeus7610
30-12-2007, 12:40
سلام.
بستگی داره مادربوردت چی باشه. مارک رم مهمه ولی هر رم روی یک مادربورد خوب جواب می دهMacth بودنش خیلی مهمتره.
مثلا RAmTwinMos خیلی عالی نیست. ولی برای Main MSI بهترین مارکه