PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] تبدیل Mkv به Avi کمتر از 15 دقیقه

ebru_gundes_206
04-11-2007, 23:22
به نام او
بنا به درخواست دوستان عزیز فروم پی سی ورلد این آموزش ساده رو تقدیم می کنم.

اول یه توضیح کوچولو بدم : همونطوری که می دونید MKV یک کنتاینر یا همون ظرف هست نه یک فرمت؛؛؛ دقیقا مثل AVI که AVI هم یک ظرف که فرمت های مختلفی مثل Divx or Xvid … درونش ریخته میشن ولی MKV به خاطر ویژگیهایی از قبیل کم حجم بودن و انعطاف پذیری بیشتر کم کم داره بین کنتاینرهای دیگه جا باز میکنه طوری که الان سه تا شرکت از جمله لایت ان و فیلیپس و اون یکی رو اسمش یادم نیست تو دی وی دی پلیر هاشون از فرمت MKV ساپورت می کنن.

موضوع : تبدیل MKV به AVI
البته کار ما تبدیل نیست ولی برای روشن تر شدن موضوع این اسم رو گذاشتم.
اول این دو تا برنامه رو دانلود کنید که رو همدیگه 2 مگ هم نمیشن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول برنامه ی MKVExtract Gui 1.5 رو برای جدا سازی صدا و تصویر از فایل MKV اجرا کنید.
این برنامه به صورت اُپن سورس می باشد و نیازی هم به رجیستر کردن ندارد.
خوب برنامه رو اجرا کنید و طبق عکس عمل کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1: در قسمت Matroska File فایل MKV مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
2: در قسمت Output dir محل ذخیره فایل های جدا شده تصویر و صداتون رو انتخاب کنید.
3: در قسمت Track / Attachment list گزینه های مربوط به صدا (AUDIO) و تصویر (VIDEO) رو برای جدا شدن تیک بزنید.
نکته : همانطور که در تصویر هم میبینید فایل MKV من دو تا زیرنویس هم داره که می تونم اون ها رو هم جدا کنم.پس اگه مال شما هم داشت و لازمشون داشتید با تیک زدن اون ها رو هم جدا کنید.

.................................................. .................................................. ......................
.................................................. .................................................. ......................

طبق این عکس فایل MKV شما به دو فایل AVI و AAC تبدیل شده که شما باید فایل صوتی AAC رو به MP3 تبدیل کنید که برای این کار از هر مبدل صوتی می تونید استفاده کنید ولی من به شخصه از GOLDWAVE استفاده می کنم.

بعد از تبدیل صدا به MP3 برنامه VirtualDubMod 1.5.10.2 رو اجرا کنید و از قسمت Fileو سپس Open Video File فایل تصویری جدا شده یعنی همون فایل تصویری که تو عکس دوم میبینید رو باز کنید و بعد از قسمت Streams و بعد Stream List فایل صدای MP3 رو Add کنید

بعد OK رو بزنید حالا از قسمت File و بعد قسمت Save as محل ذخیره فایل نهایی ویدیویی خود را انتخاب کنید و تنظیمات رو مثل عکس زیر بزارید

خوب حالا ظرف کمتر از 1 دقیقه به شرط سی پی یو قوی فایل شما آماده میشه.
اگه مشکلی بود تو همین تاپیک بپرسید سعی می کنم تو اولین فرصت رسیدگی کنم.
فعلا بای
:10::11::40::5:

ehsan30
05-11-2007, 12:50
سلام

ممنون دوست عزیز :)

بای

kamijigar
01-12-2007, 15:11
آقا سلام:46:
احوال

ما این دو برنامه رو گرفتیم Virtual درست کار کرد
ولی اون MKVExtractGUI 1.6.4.1 موقع اجرا هم ارور میده:41:

این پیغام:
mkvextract.exe and/or mkvmerg.exe file not found in same MKVExtractGUI Folder .copy them into this folder and try again

حالا ما چه کنیم:13: وقتی ام که فایل mkv رو اد کردم ارور داد مثال فایل Die Hard 4.0
این پیغام:
Error creating Chilg Process
CreateChildProcess(ExeName,Commadline,FChildStdout Wr) n
لطف میکنی راح چاره ای به ما نشان بدی چون من دلم میخواد فیلم Die Hard 4.0 را ببینم ولی سیستم نمیتونه ولی AV I را به نحو احسن

تا کی رسد جواب ما..................................

ebru_gundes_206
03-12-2007, 15:57
آقا سلام:46:
احوال

ما این دو برنامه رو گرفتیم Virtual درست کار کرد
ولی اون MKVExtractGUI 1.6.4.1 موقع اجرا هم ارور میده:41:

این پیغام:
mkvextract.exe and/or mkvmerg.exe file not found in same MKVExtractGUI Folder .copy them into this folder and try again

حالا ما چه کنیم:13: وقتی ام که فایل mkv رو اد کردم ارور داد مثال فایل Die Hard 4.0
این پیغام:
Error creating Chilg Process
CreateChildProcess(ExeName,Commadline,FChildStdout Wr) n
لطف میکنی راح چاره ای به ما نشان بدی چون من دلم میخواد فیلم Die Hard 4.0 را ببینم ولی سیستم نمیتونه ولی AV I را به نحو احسن

تا کی رسد جواب ما..................................

دوست عزیز صد در صد نرم افزار دانلودی شما خراب بوده بهتره دوباره دانلود کنی اگه باز هم ارور داد بگو تا لینکش رو عوض کنم

وحشت
04-12-2007, 19:36
رفیق... اون ورژنی که شما معرفی کردی دیگه نیست...
ورژن جدید تری هست که همون اروری رو میده که دوستمون گفت...

amir69_k
05-12-2007, 13:10
من این کار را کردم و یک فایل h264 وacc داد که من اون را به Mp3 تبدیل کردم , ا264 هم به avi ولی vrtual dub نتونست فایل تصویری را بخوند و ارور میدهد به خدا دیگه داره حالم از این فایل ویدویی بهم میخوره اینقدر یک فایل آخه مزخرف باشه

در جواب دوستمون این برنامه جدا کننده مشکلی نداره شما باگ داره برای رفع باگ باید در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برنامه mkvtoolinx را دانلود کرده و این برنامه را کامل در پوشه اون بریزید درست کار میکنه

ebru_gundes_206
09-12-2007, 12:45
ممنون امیر جان که زحمت من رو کم کردید

kamijigar
17-12-2007, 13:16
سلام دوستان

میدانید این فرمتی که مثل یک بشکه است که دو فایل مثل سیمان وآب را توش میریزند

باید چه کار کرد ؟؟

یا باید از خیر دیدنش بگذری یا بابتش پول بدی سیستم ارتقا بدی

یا بری سیستم فت وفامیل

همین بهترین راه کانورت کردنش

ebru_gundes_206
10-01-2008, 16:08
عبدالله = ناتاشا جلل خالق؟

بچه ها نسخه ی جدید این نرم افزار هم ریلیز شده که دیگه تو ریپ دی وی دی هیچ مشکلی نداره سرعتش هم یکم بیشتر شده

senatore20042003
08-09-2009, 02:49
آیا این برنامه توانایی اون رو داره که یک فیلم بافرمت mkv رو به دو تکه تقسیم کنه و یا بچسبونه و خروجی هم دوباره همون mkv تحویل بده.

S0R3N4
08-09-2009, 14:44
ممنون بابت وقتی که گذاشتید دوست عزیز
آموزش خوب و کاملی بود...

Amin_0913
15-10-2009, 13:26
خوب دوستان فکر نکنم بهتر از این برنامه جایی باشه منم خودم ازش استفاده کردم و واقعا من رو حیرت زده کرد...

اینم لینکش که خودم اپ کردم کرک هم نداره و کاملا رایگانه
حجم 15 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه قوله خودش

Free Video Converter with more than 6,800,000 happy users!

فقط یادتون باشه که توی قسمت تنظیماتش اندازه تصویرش رو روی orginal بذارید

S0R3N4
21-10-2009, 18:32
عجب ویدیو کانورتری هست پسر!دمش گرم!
ولی خیلی حجم رو کم میکنه!جریان چیه؟

S0R3N4
24-10-2009, 17:08
راستی دوستان
طبق روشی که در پست اول گفتین خواستم عمل کنم که وارد برنامه میشم این ارور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ok که میزنم و میخوام فایل mkv رو باز کنم این ارور رو میده

چکار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sunrise1
27-10-2009, 17:32
تو همون برنامه اول وقتی اکتراکت رو میزنم بجای اینکه دو فایل صدا و تصویر رو بهم بده یک عدد فایل ناتپد میده که داخلش این نوشته:

Error: Unrecognized command line option ''. Maybe you put a mode specific option before the input file name?

لطفا کمک کنید...

خدا منو بکشه تا از دست این mkv احمق خلاص بشم...

maxeemo
19-11-2009, 03:44
سلام... :20:

با کسب اجازه از ebru_gundes_206 عزیز، میخوام یه روش دیگه رو معرفی کنم...

استخراج track ویدئویی از فایل های Matroska حتی تو فروم های خارجی مثل videohelp و doom9 هم همیشه مورد بحثه.

برای استخراج track صوتی، روشی که دوستمون ebru_gundes_206 مطرح کردن، جوابگو هست و track صوتی استخراج شده رو به راحتی میشه با سایر برنامه ها شنید و یا ویرایشش کرد.

اما چرا track تصویری (h264 یا avc یا...) نه با برنامه های دیگه باز (دیده) میشه، نه میشه تبدیلش کرد...؟! چون این track تصویری مختص کانتینر mkv (همون Matroska) هست و اصلی ترین ویژگیش اینه که از فریم ریت متغیر (variable frame-rate) استفاده می کنه! هر چند فایل های سورسی که فریم ریت متغییر داشته باشن، خیلی کم گیر میان، اما پیش فرض استریم (stream) های تصویری mkv همین فریم ریت متغییر هست. استریم های تصویری دارای فریم ریت متغیر هم فقط به کمک هدر (header) خود فایل mkv قابل پخش هستن، و استریم تصویری منفرد بدون داده های هدر تقریبا بدون استفاده ست. و هیچ برنامه ی مدیا پلیری هم طوری طراحی نشده که بتونه این نوع استریم ها رو پخش کنه! در واقع امکان این نوع طراحی اصلا میسر نیست، مگر با همون داده های هدر که بالا عرض کردم. خوب، شاید بپرسید چرا این داده های هدر هم هنگام extract استریم تصویری منتقل نمیشن که کار راحت بشه؟ جواب اینه که در اینصورت شما باز هم فایل mkv رو خواهید داشت که انگار برگشتیم به اول ماجرا... اما هدف ما تولید یک فایل تصویری استاندارد و قابل ویرایش از فایل ماتروسکا هست. برای این کار باید یه جوری این مانع فریم ریت متغیر رو از سر راه برداشت و به فریم ریت ثابت (constant frame-rate) رسید که یک الگوی استاندارد ویدئویی برای ویرایش و پخش فایل های ویدئویی در کامپیوتره.

خوب... اصل مطلب

ابزاری رو معرفی می کنم از "ابزارهای هالی" (Haali Media Splitter) که به کمک اون می تونید استریم تصویری اصلی فایل های ماتروسکا رو به فایل AVI استاندارد با فریم ریت ثابت تبدیل کنید.

سایت رسمی هالی:

در گوشه بالا سمت راست روی عبارت Download MatroskaSplitter installer کلیک کنید و پکیج رو دانلود و نصب کنید. پکیج بسیار کم حجمه (حدود 700 کیلوبایت). ابزار mkv2vfr.exe هم در کنار سایر ابزار و کدک ها نصب میشه. البته به صورت کنسولی (خط فرمان) هست.

در ارتباط با GUI، متاسفانه تا به حال GUI ای برای این برنامه نوشته نشده. حتی خود برنامه هم برنامه ی کمتر معروفی هست. اما بهتون اطمینان میدم که تا به امروز تنها راه برای استخراج (و نه تبدیل!) استریم تصویری استاندارد فایل های ماتروسکا همینه. توجه داشته باشید که در تبدیل ها همیشه افت کیفیت وجود داره، مگر اینکه از encoder های lossless استفاده کنیم. این برنامه mkv رو تبدیل نمی کنه، بلکه استریم تصویری استاندارد رو استخراج می کنه و در نتیجه افت کیفیت نداریم. به همین دلیل خودم مدت ها پیش دست به کار شدم و یک GUI ساده برای mkv2vfr نوشتم. تست ها برای درستی عملکرد توسط خودم انجام شده، اما تست عمومی در کار نبوده، که شما زحمتش رو می کشید :31: و اگه به خطایی برخوردید، لطف می کنید و من رو در جریان قرار میدید. این لینک دانلود:

عرض شود که GUI بالا در محیط Microsoft Visual C# 2009 و طبیعتا در قالب DotNET نوشته شده. بنابراین ممکنه برای اجراش به نصب DotNET احتیاج پیدا کنید.

در مورد چگونگی کارکرد برنامه؛ این توضیحات از سایت نویسنده در ارتباط با نحوه ی عملکرد برنامه:

و اضافه کنم که؛ عملکرد برنامه و تشخیص بازه های ثابت فریم ریت توسط حدسیات mkv2vfr صورت می گیره و ممکنه نتیجه ی خروجی مطلوب نباشه. البته خیالتون راحت، که در بیش از 99% موارد استخراج با موفقیت انجام میشه.

چگونگی استفاده از GUI

- بعد از نصب پکیج Haali، فایل Rar حاوی GUI رو هم دانلود و extract کنید (بدون پسورد). احتیاجی نیست که GUI حتما در پوشه مسیر نصب Haali قرار بگیره. در اولین اجرا GUI خودش مسیر نصب mkv2vfr رو پیدا می کنه. اگه نکرد، خودتون محل قرار گرفتن mkv2vfr رو برای GUI مشخص کنید.

- در قسمت input مسیر فایل mkv (یا از طریق دکمه ی browse یا از طریق drag & drop) و در قسمت output مسیر فایل خروجی avi رو تعیین کنید.

- تیک مربوط به فایل vfr رو (که یک فایل متنی هست) حتما بزنید، که نوع فریم بندی فایل رو همیشه (تا هنگام نیاز) در اختیار داشته باشید.

- کلیک بر روی دکمه ی start و انتظار تا اتمام extract.

با انجام مراحل فوق، شما یک فایل avi تر و تمیز و قابل پخش و ویرایش از فایل مبدا mkv خواهید داشت! :20: برای استخراج استریم یا استریم های صوتی هم پست اول تاپیک جوابگو هست.

:40::40::40::40::40:

S0R3N4
09-12-2009, 11:14
الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده دوست عزیز!دمت گرم!زنده باشی!
ebru_gundes_206 عزیز که یه تاپیک زد و رفت و اصلا نیومد ببیسنه که درد بچه ها چیه!!!!این رسمش نیست!البته ایشون وظیفه ای ندارن در قبال بچه ها!ولی شما هم نداشتید!
خیلی ممنونم...

ebru_gundes_206
23-12-2009, 00:19
feli جان من شرمنده ي شما و همه ي بچه هاي گل P30 اللخصوص انجمن بعد نرم افزاري هستم
راستش تو يه ساله اخير اينقدر به مشكل برخوردم كه تو 22 سال زندگيم اينقدر مشكل نداشتم تازه يه كم نفس دارم ميكشم ولي انشاالله بعد امتحانات ترم يعني از بهمن ماه يه چند تا آموزش توپ آماده كردم كه انجمن رو يه تكوني بدم

تازه يه چند مدتي فكر مي كردم كلاً انجمن فيلم حذف شده بعد كه دقت كردم ديدم جاش عوض شده به اميد خدا از بهمن ماه مي جبرانم :D

S0R3N4
24-12-2009, 10:46
منظرتيم رفيق...
دمت گرم...

am
07-01-2010, 23:56
آقاdvd player من فایلهای avi دیگه رو پخش میکنه!!!
ولی این فایلی که با hally media رو میگرم پخش نمیکنه!!!؟؟؟
کسی میتونه کمک کنه؟؟

Alastoor
08-01-2010, 15:43
آقاdvd player من فایلهای avi دیگه رو پخش میکنه!!!
ولی این فایلی که با hally media رو میگرم پخش نمیکنه!!!؟؟؟
کسی میتونه کمک کنه؟؟

سلام
منظورتون Haali Media Splitter هست درسته ؟
آموزش هایی که توی این تاپیک گذاشته شده صرفا کانتینر رو از mkv به avi عوض میکنن
پس اگر کدک فیلم شما مثلا h264 باشه ، با عوض شدن کانتینر به avi مشکل پخش در دی وی دی پلیر حل نمیشه
و تنها راه پخششون در دی وی دی پلیر کانورت به XviD/DivX هست
برنامه هایی نظیر
AutoMKV , Avidemux , TMPGEnc XPress , MediaCoder , AllToAVI , TVC , ImTOO MPEG Encoder , ....
می تونه پیشنهاد های خوبی در این زمینه باشه
واضحه که در صورت کانورت ، خروجی شما کیفیتی مثل سورسی که دارید رو نخواهد داشت
و هرچه بخواید کیفیت نزدیک تری هم داشته باشید ، حجم فایل خروجیتون بیشتر میشه ...

POOMBA
24-01-2010, 15:51
سلام
منظورتون Haali Media Splitter هست درسته ؟
آموزش هایی که توی این تاپیک گذاشته شده صرفا کانتینر رو از mkv به avi عوض میکنن
پس اگر کدک فیلم شما مثلا h264 باشه ، با عوض شدن کانتینر به avi مشکل پخش در دی وی دی پلیر حل نمیشه
و تنها راه پخششون در دی وی دی پلیر کانورت به XviD/DivX هست
برنامه هایی نظیر
AutoMKV , Avidemux , TMPGEnc XPress , MediaCoder , AllToAVI , TVC , ImTOO MPEG Encoder , ....
می تونه پیشنهاد های خوبی در این زمینه باشه
واضحه که در صورت کانورت ، خروجی شما کیفیتی مثل سورسی که دارید رو نخواهد داشت
و هرچه بخواید کیفیت نزدیک تری هم داشته باشید ، حجم فایل خروجیتون بیشتر میشه ...

سلام
در مورد Automkv شما می دونین برای گرفتن بهترین خروجی باید تنظیمات چجوری باشه؟

POOMBA
25-01-2010, 11:18
من یه مشکل اساسی دارم هر کی می تونه خواهش میکنم کمک کنه.

من می خوام فیلمهایی که بصورت mkv دانلود کردم تبدیل به avi کنم تا بتونم رو فلش مموری کپی کنم و با تلویزیون ببینم (تلویزیون فقط فرمت avi رو پخش میکنه).
تا حالا هر چی برنامه برای تبدیل وجود داشت دانلود کردم ولی حجم فایل خروجی بالای 1 گیگ هست در حالی که فیلمهای avi که از اینترنت دانلود میکنیم حجمشون 700 مگه و کیفیتشون هم خیلی خوبه.
حالا یه نفر اون فوت کوز گری رو بگه تا یه عمر دعاش کنیم. با چه برنامه ای و از اون مهمتر با چه تنظیمی می شه همچین خروجی گرفت؟

mehran_h84
14-02-2010, 20:53
Tipard MKV Video Converter
برای کانورت کردن برنامه خوبیه و همچنین میتونی بهش حجم رو هم بدی.

mohammad hamed
23-02-2010, 18:14
این آموزشی که اینجا گذاشتن و انجام می دم و بعد ب جت آیدیو فقط فرمتشو به XVID تبدیل می کنم که در عرض 20 دقیقه قابل انجام است و کیفیت هم نسب به MKV اصلا تغییر نخواهد کرد

mohsen_gh1991
25-02-2010, 14:02
سلام
اگه فرمت فیلمی رو از avi به یه فرمت دیگه مثلا mpeg تبدیل کنم آبا کیفیت فیلم بالا میره؟

Golbarg01
22-03-2010, 03:38
من اینکارایی که گفتید رو کردم ولی فایل خروجی virtualdubmod با هیچ پلیری پخش نمیشه.

Golbarg01
27-03-2010, 06:05
فایل acc رو با چه نرم افزاری به mp3 تبدیل کنم؟
با یکی دو تا نرم افزار تبدیل کردم ولی با اینکه حجمش بیشتر از فایل acc میشد ولی کیفیت صداش خیلی بدتر میشد.
ضمنا رزولوشین و بیت ریت فایل صوتی خروجی باید همون پیش فرض باشه و بهش دست نزنم؟
یا میشه تغییرش هم داد؟
ضمنا این فیلمی که به این صورت تبدیل به avi میشه در دستگاههای دی وی دی پلیر هم پخش میشه یا باید دوباره تبدیلش کنم؟

saba_879
30-03-2010, 15:24
در مورد پست اول این پیغام های خطا از چی؟

1.mkvextract.exe and/or mkvmerg.exe file not found in the same MKVextractGUI folder.copy them into this folder and try again.

2.Error creating Chilg Process
(CreateChildProcess(ExeName,CommadLine,FCHildStdou tWr

ali_3001
28-04-2010, 11:47
سلام
من قبلا از جت آی دی یو برای تبدیل mkv به avi استفاده می کردم
عالی کار می کرد و تنها مشکل این بود که یه کم طول می کشید
ولی حالا بعد از چند وقت که دوباره می خواستم ازش استفاده کنم
مثل قبل کار میکنه ولی از وشطای فیلم صدا و تصویر نا هماهنگ میشه
اگه کسی از دوستان از این روش استفاده کرده منم راهنمایی کنه
با تشکر

payam110313
02-07-2010, 15:25
سلام

من میخام یه فایلavi را به mpeg تبدیل کنم که با دو مشکل مواجه میشم

1- نرم افزار نصف فیلم را تبدیل میکنه

2- کیفیتش افتضاح میشه

ممکن منو راهنمایی کنید

aRThaS_08
05-07-2010, 14:45
در مورد پست اول این پیغام های خطا از چی؟

1.mkvextract.exe and/or mkvmerg.exe file not found in the same MKVextractGUI folder.copy them into this folder and try again.

2.Error creating Chilg Process
(CreateChildProcess(ExeName,CommadLine,FCHildStdou tWr
این نرم افزار رو دانلود کنید:

و سپس محتویات اون فایلی که اول تاپیک هست رو داخل محل نصب این بریزید!

کارتون راه میفته!

ardalan_zapata
16-09-2010, 17:31
سلام
من تا قبل از تعویض ویندوز مشکلی با این روش نداشتم ولی از وقتی ویندوز عوض کردم وقتی که فایل Mkv رو به وسیله mkv2vfr_gui به AVI تبدیل میکنم فایل خروجی تصویرش سیاه هست
تمام کدک ها هم نصبب کردم همینطور فایل mkv2vfr.exe

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

Golbarg01
17-09-2010, 02:32
فرمت acc رو با چه نرم افزاری با mp3 تبدیل کنم تا کیفیتش پایین نیاد و بد نشه؟
چون با یه نرم افزاری تبدیل کردم ولی کیفیت صدا اومد پایین

maxeemo
18-09-2010, 21:06
سلام
من تا قبل از تعویض ویندوز مشکلی با این روش نداشتم ولی از وقتی ویندوز عوض کردم وقتی که فایل Mkv رو به وسیله mkv2vfr_gui به AVI تبدیل میکنم فایل خروجی تصویرش سیاه هست
تمام کدک ها هم نصبب کردم همینطور فایل mkv2vfr.exe

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

سلام. شما اگه ممکنه یکی از فایل هایی رو که قبلا پردازش کردید، دوباره پردازش کنید و نتیجه رو اطلاع بدید. اینطوری بهتر میشه پی به منشا مشکل برد. دلایل زیادی میتونه وجود داشته باشه.

:40::40::40::40::40:

farryad
19-09-2010, 13:55
فرمت acc رو با چه نرم افزاری با mp3 تبدیل کنم تا کیفیتش پایین نیاد و بد نشه؟
چون با یه نرم افزاری تبدیل کردم ولی کیفیت صدا اومد پایین

من از Imtoo audio encoder استفاده میکنم و خیلی خوبه.
GOLDWAVE هم بد نیست.
.....
ولی در کل با این روش نمیشه فایل استخراجی رو تو player نگاه کرد و باز هم نیاز به تبدیل داره.
من از ultra mkv converter استفاده میکنم و خیلی راضیم.

Facon_Archi
11-11-2010, 00:51
عکس ها که کار نمیکنه و باز نمیشه اگه میشه توی فایل PDF بزارید آموزش رو

rezab2
06-12-2010, 17:49
سلام
من تمام این کارا را کردم و mkv را به avi تبدیل کردم اما بعضی فیلمامو وقتی پخش میکنم نشون نمیده . فقط یه صفحه سیاه یاد که اصلا زمان جلو نمیره.البته بعضی فیلم ها هم مشکلی ندارند
میشه بگید مشکل از چیه ؟

rezab2
07-12-2010, 00:45
آه کسی جوابه ما را نمیدهد ؟