PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موضوع خیلی مهم درباره پارس آنلاین

cadusir
04-11-2007, 00:58
البته اسمش پارس آفلاین بود بهتر بود:41:

سلام دوستان , حتما خبر دارین پارس آنلاین جدیدا محدودیت دانلود گذاشته , اینو وقتی متوجه شدم که بدون این که به من اطلاع بدن که محدودیت گذاشتن یهو دیدم قطع شدم و زنگ زدم که گفتن محدودیت تموم شده!
توجه کنین که اگر 128 داشته باشین ناچارین که هر دوهفته شارژ کنین یا این سرویس مسخره نامحدود 47 هزارو خورده ای جدید رو بگیرین . یعنی درواقع اینترنت برای ما بیش از پنجاه درصد گرون شده اگر 256 داشته باشین که دیگه واویلا یعنی برای شما اینترنت بیش از 100% گرونتر شده.
راستش من توی رشت زندگی میکنم و از نماینده پارس آنلاین به نام پارس وی سرویس میگیرم.
با چند تا ازبچه ها صحبت کردیم و تو انجمنهای دیگه هم قرار گذاشتیم که پارس آنلاین رو تهدید به بایکوت کنیم.
به اینصورت که یک روز قرار بزاریم و ده دوازده نفری بریم بگیم ما این سرویس رو اگر محدودیت رو برندارین نمیخوایم.
باور کنین اگر توی چهارتا شهر این اتفاق بیافته 24 ساعت نمیکشه که دوباره مثل قبل بشه من همین امروز اقدام کردم و تا حال توی رشت 6 نفر پیدا کردم . میخوام از شما هم خواهش کنم که دست بکار بشین و به دوستاتون بگین تا پارس آنلاینی های عزیز بفهمن که ما گوسفند نیستیم که هرکاری دلشون خواست بکنن.
اگر 50 نفرهم بشیم توی شهر های مختلف و بگیم بایکوتتون میکنیم فکر میکنین اونا حاظرا حداقل مثلا ماهی 500 هزارتومن ضرر کنن اما سیستم رو به حالت اول برنگردونن ؟
البته اگه حساب سرانگشتی هم بکنبن مبلغ ضرر خیلی بیشتر هست شما ماهی چند میدین ؟:31:
20 تومن ؟ 30 تومن ؟ 50 تا 20 تومن یک ملیون تومن در ماه ؟
نظرتون چیه ؟
خواهش میکنم اگر نظر دیگه ای دارین همینجا بگین شاید راه حل بهتری باشه.
با تشکر از دوستان خوب

Oryad
04-11-2007, 02:42
من از پارس اشتراک داشتم اما این بلا سرم اومد !

رفتم صبانت, با اینکه محدودیت داره اما نه قطع میشه و شب ها از ساعت 3 تا 7 رایگانه !

majid20
04-11-2007, 14:10
دوست عزیز همدردى منو بپذیر...من هم مثل شما از پارس آفلاین حالم بهم خورده بخصوص اون روزاى اول که سیستم PPPOE رو گذاشت و بعدش محدودیت دانلود... در یک تاپیک دیگه من اعتراض کردک که اول نوشته بودم ((مرگ بر پارس آنلاین ...اما سریع مدیریت ویرایش کرد و مرگش رو برداشت...:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما این تصمیمى که شما گرفتید اندکى عجولانه است به چند دلیل :
اول اینکه باید بگم که ما در رشت زندگى میکنیم و مثل تهران نیست که تعدد ISP داشته باشیم بلکه محدوده و ما ناچاریم بین بد و بدتر یکى رو انتخاب کنیم البته من در تاپیک مربوطه دارم کل ISP هاى رشت رو در زمینه ADSL میگردم تا بتونیم بهترین ISP رو در رشت پیدا کنیم با این اوصاف میبینى خیلى ها هستند که حاضرند با پرداخت هزینه بیشتر از سرویس نامحدود استفاده کنند (که براى 128k نامحدود باید 42500 تومان بپردازید) تا اینکه بیاین از ASK با همون محدودیت دانلود سرویس بگیرند یا اینکه بیان ماهى دوبار شارژ کنن!!! پس میبینى باز هم پارس آنلاین داره در رشت سود میبره و اگه ما بریم و بگیم بایکوت میکنیم شاید اونقدرها هم ضرر نکنه و بگه بفرمایید !!!تازه علت محبوبیت سابق پارس انلاین این بود که با سرعت بالا و بدون محدودیت سرویس میداد اما الان دیگه اینطور نیست و تازه شده مثل ISP هاى دیگه (البته در رشت) :19:
پس دوست عزیز اول بذار که یک ISP دیگه پیدا کنیم ثانیا صبر کن تعدامون برسه به 12-15 نفر تا حرکت ما انقلابى باشه ثالثا من پایه ام :10:

cadusir
04-11-2007, 15:33
آقا مجید عزیز اگر تصمیم من عجولانه هست تصمیم شما بی خیالانه هست :46:به چند دلیل:
اولا که من اصلا نمیفهمم ما ایرانی ها چرا باید همیشه بین بد و بدتر اتنخاب کنیم ؟ بیان یه بار بین خوب و خوبتر انتخاب کنیم ! خوبتر این بود که مونوپولی نبود و سرویس دهنده ها مشتری ها رو آدم حساب میکردن !!! حالا که خوبتر در دسترس نیست خوب اینه که ما همه با هم جمع بشیم بریم اونجا و بگیم سرویس رو به حالت گذشته برگردونن وگرنه بایکوت میشن !
واقعا فکر میکنین اونا حاضر هستن 20 تا سی هزار تومن یعنی 600 هزار تومن در ماه ضرر کنن اما سرویس رو به حالت اول برنگردونن ؟
صحب اندیشه رو هم نکنین چون جزو بدتر حساب میشه منم نه از بد خوشم میاد نه بدتر.
میخوام از شما خواهش کنم اگر کسی رو میشناسین به من معرفی کنین , راضی کردنشون با من .
در انتها از شما هم تشکر میکنم چون بلاخره شما هم با ما هستین و خودتون گفتین پایه هستین.
من سه یا چهار نفر پایه توی پرشین تولز میشناسم , یکی دو نفر هم اینجا هستن , دو نفر هم جلوی پارس وی پیدا کردم و باهاشون آشنا شدم با خودم فکر کنم بشیم هشت نفر .
حالا اگه 5 یا 6 نفر دیگه پیدا کنیم من تضمین میکنم وضع به حالت قبل برگرده و محدودیت رو بردارن.
بیاین بهشون نشون بدیم هر بلایی که دلشون میخواد نمیتونن سر ما بیارن.
با تشکر

cadusir
04-11-2007, 16:46
ما ایرانی هستیم و باید بین خوب و خوبتر انخاب کنیم. نه بد و بدتر.
اینم نتیجه یک جستجوی کوچیک:
شرکت SSK در رشت سرویس ADSL میده , امروز رفتم و پرسوجو کردم گویا سرویسشون بدک نیست.
64 ماهی 15 تومن نامحدود
128 ماهی 26 تومن نامحدود
البته هیچ بعید نیست که اینام بخوان برای جلب مشتری اینجوری سرویس بدن و بعدا که وضع خوب شد یا محدود کنن یا گرونترش کنن.
البته میگن مودمای Symphony باهاشون سازگار نیستو باید عوض بشه , مثل این که مال خودشون زیمنس هست . که حداقل این مورد واسه من بهتره چون سیستم من 64 بیتی هست و چون مودم پارس آنلاین ساپورت ویستا و XP 64 بیتی نداره ناچار شدم XP معمولی بزارم.
مشکل دیگه شرکت اینه که فقط به مراکز 3 و 2 و 772 , 775 , 776 سرویس میده.
هزینه نصب و راه اندازی برای 64 با مودم میشه 65 تومن و برای 128 میشه 76 تومن. چهار روز هم طول میکشه و قبلش هم باید حتما قرارداد رو با پارس وی بهم بزنیم.
اگر دوستان پایه هستن فردا یا پس فردا با هم بریم پارس وی و تکلیفمون رو روشن کنیم.
با تشکر

MOHAMMAD2010
04-11-2007, 16:47
واقعا این محدودیت خیلی مسخره است
لااقل کاشکی شبا دیگه نبود

hooman_ronin
04-11-2007, 17:21
ما ایرانی هستیم و باید بین خوب و خوبتر انخاب کنیم. نه بد و بدتر.
اینم نتیجه یک جستجوی کوچیک:
شرکت SSK در رشت سرویس ADSL میده , امروز رفتم و پرسوجو کردم گویا سرویسشون بدک نیست.
64 ماهی 15 تومن نامحدود
128 ماهی 26 تومن نامحدود
البته هیچ بعید نیست که اینام بخوان برای جلب مشتری اینجوری سرویس بدن و بعدا که وضع خوب شد یا محدود کنن یا گرونترش کنن.
البته میگن مودمای Symphony باهاشون سازگار نیستو باید عوض بشه , مثل این که مال خودشون زیمنس هست . که حداقل این مورد واسه من بهتره چون سیستم من 64 بیتی هست و چون مودم پارس آنلاین ساپورت ویستا و XP 64 بیتی نداره ناچار شدم XP معمولی بزارم.
مشکل دیگه شرکت اینه که فقط به مراکز 3 و 2 و 772 , 775 , 776 سرویس میده.
هزینه نصب و راه اندازی برای 64 با مودم میشه 65 تومن و برای 128 میشه 76 تومن. چهار روز هم طول میکشه و قبلش هم باید حتما قرارداد رو با پارس وی بهم بزنیم.
اگر دوستان پایه هستن فردا یا پس فردا با هم بریم پارس وی و تکلیفمون رو روشن کنیم.
با تشکر
من همین الن سایتشو نگاه کردم چیزی ندیدم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشه ادرسی که ازش اطلاعات را بدست اوردین بزارین

بردیا
04-11-2007, 17:47
واقعا من متاسفم برای ملت ما که چون یه عده توی تهران نیستن همه سعی میکنن بچاپنشون.
من تهران زندگی میکنم و برای گرفتن اشتراک 128 آسیاتک توی 3ماه کلا با همه هزینه ها 56 هزار تومن پول دادم.(باور کنید راست میگم فقط 56 تومن)ولی حالا که میبینم توی رشت یه سری فقط برای ماه اول باید 76 تومن بدن واقعا ناراحت شدم.مملکت ما صدسال دیگه هم درست نمیشه.

cadusir
04-11-2007, 17:49
هومن جان منم دیشب توی سایتش چیزی ندیدم اما یکی به من گفت که Adsl میدن واسه همین رفتم از رو ناچاری یه کارتشو خریدم و به ساپورتش زنگ زدم که این اطلاعات رو به من داد شماره هم اینه 3237846
نمیدونم شاید بچگی کردم اما جریان پارس وی رو گفتم و گفتم که چون شما نا محدود میدی شاید من و چند نفر دیگه هم بیاییم اینجا.
شما هم تماس بگیری بد نیست.
با آرزوی شادکامی برای همه دوستان

cadusir
04-11-2007, 17:54
آقا بردیای عزیز از همدردی شما بسیار ممنونم , آرزو میکنم که ای کاش همه ایرانی ها مثل شما در شادی و غم هم شریک بودن.
اگه اینطوری بود به مسائل دیگه مثل آزادی و غیره کاری ندارم اما حداقل مثل این ترکیه آشغالی با 35 تومن خط T1 داشتیم نه 128 محدودیت دار.
با سپاس

hooman_ronin
04-11-2007, 18:13
--------------------------------------------------------------------------------

ssk نماینده فن اواست خودم پیدا کردم ممنون از لطفت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cyruspk
04-11-2007, 18:59
تنها راهت پس دادن اکانتشه. بيين پارس ان الاين شرکتيه که تو گذشته کارنامش پره از اين کلاه برداريها متاسفانه شکايت ازشون هم بجايي نمي‌رسه. به نظر من يک آدم کلاه بدارو نبايد تهديدش کنيم شايد درست بايد بدون شک رابطمونو باهاش قطع کنيم. در ضمن بايد بگم منم پارس ان لاين داشتم وقتي زنگ زدن گفتن مي‌خوايم سرويس رو pppoe کنيم شک کردم زنگ بهشون با اينکه دوست داشتن مخي کنن از زير زبونشون کشيدم که براي چي ميخان اينکارو بکنن بعد زنگ زدم مدير عامل دزدشون (عبدا.. فاتح) البته هر وقت زنگ مي‌زدم داشت تو يه کشور عشق و حال ميکرد بي شرف گفت همينه که هست قرار داد کيلويي چنده ما ميخايم الان ترافيک بزاريم و ميزاريم هر کاري مي‌خايد بکنيد بکنيد. منم يه لحظه درنگ نکردم رفتم پس دادم سپنتا گرفتيم و شکر خدا راضيم. الان سرعتم که با 128 از 22 پايين تر نمياد قطعي ندارم و مهم تر از همه به گور پدر فاتح دزد هم مي‌خندم. حالا بهت توصيه مي‌کنم برو تو رشت اسم همه شرکتها رو در بيار و بررسي کن ببين کودم بهتره البته شتابزده عمل نکن. براي وصل مجدد سرويس حدودا دو هفته اينترنت نداري هر چي زودتر بجنبي سرويست زودتر وصل ميشه. گور پدر آدم کلاه بردار:21:

cadusir
04-11-2007, 19:13
ختم کلام یک کلام.
به نظر من حرف آخر و درست رو آقای cyruspk زدن , من هم در گذشته از این آقا ی فاتح زیاد شنیده بودم اما باورم نمیشد , متاسفانه ما همیشه باید سرمون به سنگ بخوره تا بفهمیم اوضاع ازچه قراره.
راستی میدونین پارس آنلاین اولین شرکتی بوده که چهار پنج سال پیش ف ی ل ترینگ رو اعمال کرده ؟ قبل از این که حتی دستورالعمل دولت بیاد !
یادمه مدتی تهران بودم همه شرکتا باز بودن اینا فیل رو راه انداخته بودن.
با سپاس

بردیا
08-11-2007, 17:02
آره.من حتی اون موقع که کارت اینترنتشو میگرفتم همه سایتا ----- بودش.خیلیاش الکی بود.البته شنیدم سپنتا هم خیلی جاها روفیلتر کرده.خودم هم وقتی دایل آپ بودم و از کارتاش استفاده میکردم جاهای زیادی ----- بود ولی شاید کمتر از پارس آنلاین

xxa
10-11-2007, 03:50
خیلی نامردی اگه اینجا خارج بود این شرکتو محاکمه و دادگاهی میکردن ولی اینجا ایران است شما 50 که هیچی 500 که هیچی 5000 که هیچی همه کاربران رشت هم اعتراض کنن کار به جایی نمیبرند وقت تنها کاری که میتونید انجام بدید تحریم همین ...

xxa
10-11-2007, 03:53
خدا ازشون نگذره که بنابر صحبت : یکی دوستان ( یهو قطع کردن و محدودیت گذاشتن)

ببنید شما میتونید حتی به کلانتری هم مراجعه کنید میدونید چرا چون دارن دزدی میکنن مگه دزدی فقط کیف قاپی از دیوار مردم بالا رفته ؟؟

MOHAMMAD2010
10-11-2007, 15:26
امروز سرعت خیلی افت کرد مال شما هم اینجوریه؟

xxa
10-11-2007, 19:42
ما اسیا تک هستیم بودیم خواهیم بود

xxa
10-11-2007, 20:01
بردیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو نمیشناسی :دی

ghasemfth
10-11-2007, 20:15
با سلام مطالبي را در مورد ماهي هامور ميخواهم