PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اس ام اس های انگلیسی همراه با ترجمه لغات...

sms های انگلیسی
02-11-2007, 19:25
با عرض سلام خدمت همه کاربران محترم

این اولین پست بنده در این تالار هست و هدفم از ایجاد این تاپیک اینه که حتی المقدور یک روز در میان بتونم اس ام اس های انگلیسی رو همراه با ترجمه لغات نسبتا مشکل آنها رو ارائه بدم.

فکر می کنم که ما می تونیم با ارسال و دریافت اس ام اس های انگلیسی دامنه لغات خود و دوستانمون رو افزایش بدیم.

توصیه بنده به عنوان کسی که می تونه از روی جمله It’s a book بخونه اینه که سعی کنید در کنار همه اس ام اس های عاشقانه، سرکاری، لطیفه های فارسی و ... که روزانه ارسال می کنید حتی المقدور یک اس ام اس انگلیسی نیز ارسال کنید تا لغات زبان انگلیسی در ذهن شما و دوستان شما ماندگار بشن و تا حد خیلی کمی هم با روخوانی آشنا بشید.

این هم به منزله اولین اس ام اس انگلیسی:

I can't afford a precious FRIEND like YOU!!!

GOD is so wise that he never created FRIENDS with price tags, because..... If He did, I can't afford a precious FRIEND like YOU!!!

Afford = استطاعت داشتن

Precious = گرانبها – نفیس
راستی اگر عیبی در کار بنده می بینید حتما گوش زد کنید. بنده از اینکه کسی اشکال کارم رو بهم بگه بسیار بسیار خوشحال میشم. یه پیامی هم برای مدیر داشتم: جناب مدیر بنده قبل از اینکه این تاپیک رو ایجاد کنم تاپیکی با این موضوع ندیدم ( سرچ هم کردم) اگر باید اس ام اس هام رو جایی دیگه بذارم امر بفرمایید.

فعلا خدانگهدار
محمد

nima_949
03-11-2007, 02:11
سلام دوست من
کار بسیار خوبی کردی در این زمینه یعنی تا به حال کسی انجامش نداده یا اگه داده بعد یه مدت خسته شده ولش کرده
امیدوارم با تداوم و پشتکار پیگیریش کنی
موفق باشی دوست من

sms های انگلیسی
03-11-2007, 17:55
سلام از ماست نیما جان
سعی می کنم که با تداوم و پیشتکار پیگیریش کنم.

و

بیایید با ارسال اس ام اس های انگلیسی در کنار اس ام اس های عاشقانه، سرکاری، لطیفه های فارسی و ... یک اس ام اس انگلیسی نیز (روزانه) ارسال کنیم تا دامنه لغات زبان دوممان (انگلیسی) افزایش یابد.

Keeping a friend is as difficultKeeping a FRIEND is as difficult as losing one. You sacrifice a lot to keep them. I may not have sacrificed enough for you... but in my HEART I swear I'm keeping you.
Keep = نگه داشتن
Lose = از دست دادن
Sacrifice = قربانی کردن
Swear = قسم خوردن

توجه: فعل swear به معنای ناسزا گفتن نیز می باشد.

FRIENDSHIP isn't how you forget
FRIENDSHIP isn't how you forget but how you forgive, not how you listen but how you understand, not what you see but how you feel, and not how you let go but how you hold on!!!
Forget = فراموش کردن
Forgive = بخشیدن
Let = اجازه دادن

Hold on = صبر کردن

فعلا بای

nima_949
03-11-2007, 18:00
بازم سلام اس ام اس دیروزت که زیبا بود
مال امروز هم که زیباتر
موفق باشی دوست عزیزم

nima_949
03-11-2007, 18:22
یه چیزی یادم رفت من تو تلفظ بعضی از این کلمات مشکل دارم
حالا لطفی که میکنی؟؟؟ برات مقدوره تلفظ اینا رو به فارسی کنارشون بنویس
در آخرهم کل معنی جمله رو بنویسی
خیلی خیلی ممنون دوست عزیزم

arash66_2m
03-11-2007, 18:39
حداقل معنی اس ام اس ها رو هم بنویسید دیگه خوبه اگه اینطوری پیش بره.

sms های انگلیسی
06-11-2007, 11:36
با عرض سلام
امروز خدمت شما رسیدم تا اعلام کنم که از امروز با شعار: "هر روز، یک اس ام اس انگلیسی" به کار خود ادامه می دهم. لازم به ذکر است که هدف من چیزی نیست جز اعتلای دانش هموطنان گرامی از زبان انگلیسی.

بنده همواره تلاش می کنم تا با ارائه اس ام اس های انگلیسی که عموما از لغات زیادی تشکیل شده است به شما عزیزان کمک کنم تا در کنار همه اس ام اس هایی که روزانه ارسال می کنید، بتوانید دامنه لغات زبان دوم خود (انگلیسی) را افزایش دهید. روال کار بنده به این صورت است که هر روز یک اس ام اس انگلیسی همراه با ترجمه فارسی لغات آن در این تاپیک قرار داده و توصیه می کنم که با مطالعه و ارسال آن به دوستان خود دامنه لغات خود و دوستانتان را گسترش دهید.

اس ام اس انگلیسی امروز:

A deep friend is like rainbow
A deep friend is like rainbow, when the perfect amount of happiness and tears are mixed, the result is a colorful bridge between two hearts.
Rainbow = رنگین کمان
Like = شبیه
Perfect = کامل – تمام عیار – بی نقص
Amount = مقدار - میزان
Tear = اشک
Bridge= پل
Heart = قلب

خدمت دوستان عزیزم هم باید عرض کنم که به نظر بنده بهتره که فقط ترجمه لغات رو قرار بدم و خوانندگان سعی کنند که معنای کل جمله رو خودشون متوجه بشن.

milad5113
06-11-2007, 17:00
کار خیلی جالبی کردی...ادامه بده

sms های انگلیسی
07-11-2007, 21:08
You'll always be my FRIEND
This WORLD, where everything seems UNCERTAIN, only one thing is DEFINITE. You'll always be my FRIEND, beyond WORDS, beyond TIME & beyond DISTANCE!
Seem = بنظر آمدن
Uncertain = نامعلوم
Beyond = ماوراء

Distance = فاصله

sms های انگلیسی
08-11-2007, 21:34
Science has proved that sugar
Science has proved that sugar melts in water, so please don’t walk in the rain, otherwise I may lose a sweet friend like u!!!
Prove = ثابت کردن ((((تصحیح شد))))
Melt = ذوب شدن
Walk = پیاده رفتن
Rain = باران

Lose = از دست دادن

morrigan_neit
08-11-2007, 21:42
دمت گرم.کارت خیلی جالبه.فقط تداوم داشته باشه و نصفه کاره رهاش نکن.منم به نوبه ی خودم برای بهتر شدن این تایپیک کمک میکنم البته با اجازه شما

nima_949
08-11-2007, 23:35
یه درخواست ازت دارم اس ام اس جان
تلفظ این کلمات رو بنویسی
خیلی ممنونم ازت

AM 241
09-11-2007, 06:42
"sms های انگلیسی"
كارت درسته :10:

sms های انگلیسی
09-11-2007, 12:29
با عرض سلام

امروز دوباره خدمت رسیدم تا هم تشکر بکنم از سه کاربر محترم که لطف کردن و کامنت گذاشتن.

از دوست جدیدم morrigan_neit تشکر می کنم و خدمتشون عرض می کنم که خیلی تلاش می کنم هر روز حتما آپدیت بکنم و اجازه بنده هم دست شماست. بفرمایید، تاپیک مال خودتونه...... اس ام اس انگلیسی بزنید.

نیما جان قبلا هم درخواست داده بودین. حقیقتش بنده نمی تونم با حروف انگلیسی تلفظ لغات رو بنویسم. اصلا نوشتن تلفظ اشتباهه. کاری که مرسوم هست نوشتن علائم فونتیکی برای لغاته. نوشتن حروف فونتیک با صفحه کلیک خیلی خیلی سخته و در توان بنده هم نیست. ببینم شما که تلفظ همه لغات رو نمی خواین؟ بالاخره تلفظ تعدایش رو بلد هستین. شاید از هر اس ام اس یکی دوتا شو ندونید! همین طوره؟ یه کار بهتون پیشنهاد می کنم. همون کاری که وقتی دیکشنری در دسترس بنده نیست اونو انجام می دم. شما تلفظ هر لغت رو که می خواین در این صفحه وارد بکنید و بعد روی جستجو بزنید و بعد هم روی آیکن مثلث، تا تلفظش براتون پخش بشه. یه بار امتحان بکنید ببینید چطوره! اگه شما ok دادین من لینکش رو توی امضام اضافه کنم تا همه دوستان استفاده کنن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AM 241 عزیز خواهش می کنم. لطف دارین. پیشنهاد می کنم که سعی کنید حداقل این اس ام اس ها رو به یکی از دوستانتون بزنید تا به اون هم کمکی کرده باشین. می دونید اگه روزی سه چهار تا لغت یاد بگیرین بعد از یه مدت زمان خیلی کوتاه چی میشه؟
می دونید اگه کسی بود که از 5 سال پیش که تازه رفته بودم دانشگاه برام اس ام اس انگلیسی می زد الان خیلی لغت بلد بودم!! شما اجازه ندین که یه روزی جمله منو تکرار کنید.

Do your feet never hurt Do your feet never hurt???? ... You are wondering around my thoughts all day long....
Foot = پا

توجه: Feet شکل جمع Foot است.
Never = هرگز
Hurt = صدمه دیدن
Thought = گمان – اندیشه - فکر
All day long = تمام طول روز

hosseinahmadi
09-11-2007, 23:13
جالب بید بازم ادامه بده:18:

love-to-learn
09-11-2007, 23:27
Science has proved that sugar
Science has proved that sugar melts in water, so please don’t walk in the rain, otherwise I may lose a sweet friend like u!!!
Prove = هیچ جا
Melt = ذوب شدن
Walk = پیاده رفتن
Rain = باران

Lose = از دست دادن

سلام دوست عزیز

کاری که برای دوستان انجام میدین ارزشمنده و جای تشکر داره ولی یه کم بیشتر تو معنی کلمات دقت کنید بهتره.

prove یعنی ثابت کردن و معنی هیچ جا رو نمیده.

موفق باشید :11:

p 3 0 world
10-11-2007, 14:00
كار جالبي انجام دادي وفق باشي

sms های انگلیسی
10-11-2007, 14:27
با عرض سلام

جناب Love to learn بسیار ممنونم از اینکه به اون مورد اشاره کردین. درسته من اونو کپی پیست کرده بودم که توی صفحه پی سی ورلد تغییرش بدم ولی یادم رفت. باید از این به بعد، بعد از اینکه متنو کپی پیست می کنم یه بار از روش بخونم.

بازم ممنونم.

sms های انگلیسی
10-11-2007, 17:47
Just make a wishWhen the night comes, look at the sky. If you see a falling star, don't wonder why, just make a wish. Trust me it will come true,’ cause I did it and I found you.
Make a wish = آرزو کردن
Fall = افتادن
Star = ستاره
Wonder = در شگفت شدن
Trust = اعتماد کردن

nima_949
10-11-2007, 20:11
Once and for all Love is only pain disguised as a kiss So make me feel it now.
درد ،رنج،زحمتpain:
پنهان کردن ،تغییر قیافه دادنdisguise:
احساس کردن ،لمس کردنfeel:

-------------------------------------------------------
از آلبوم جدید شکیرا آهنگ Pure Intuition
یکی از قسمتهای قشنگ این آهنگه

sms های انگلیسی
11-11-2007, 22:44
One tree can start a forest,One tree can start a forest, One Smile can start Friendship , One touch can show love and care, & One friend like you can make life worth-living!
Forest = جنگل
Smile = لبخند

Lord007
12-11-2007, 10:23
به نظر من حتمآ باید معنی کل جمله هم نوشته بشه وگرنه جنبه آموزشی چندانی نخواهد داشت

Lord007
12-11-2007, 10:33
Keeping a FRIEND is as difficult as losing one. You sacrifice a lot to keep them. I may not have sacrificed enough for you... but in my HEART I swear I'm keeping you
نگه داشتن یک دوست به سختی از دست دادن اونه.
ادم برای نگه داشتن دوستش خیلی فداکاری می کنه.ممکنه من به اندازه کافی برای تو فداکاری نکرده ام...
اما با خودم عهد کردم که تو رو نگه می دارم.

Lord007
12-11-2007, 10:41
This WORLD, where everything seems UNCERTAIN, only one thing is DEFINITE. You'll always be my FRIEND, beyond WORDS, beyond TIME & beyond DISTANCE
در این دنیایی که همه چیز عیر قطعیه فقط یک چیزی مسلمه:تو همیشه دوست منی ورای کلمات و زمان و فاصله.

Lord007
12-11-2007, 10:53
One tree can start a forest,One tree can start a forest, One Smile can start Friendship , One touch can show love and care, & One friend like you can make life worth-living!
Forest = جنگل
Smile = لبخند
یک درخت می تونه آغاز یک جنگل باشه
یک لبخند می تونه آغاز یک دوستی باشه
یک نوازش می تونه عشق و توجه رو نشون بده
و یه دوستی مثل تو میتونه به دنیا ارزش زندگی کردن بده.

sms های انگلیسی
13-11-2007, 21:41
سلام

قبل از اینکه صحبتی بکنم تشکر می کنم از دوست جدید و عزیزم Lord007

جناب Lord007 بنده بسیار سپاسگذار هستم از اینکه لطف کردین و نظر دادین. از بابت ترجمه هاتون هم کمال تشکر و قدردانی رو دارم. ترجمه ها واقعا عالی بودن. بنده که شخصا لذت بردم.

از طرفی عذر می خوام از خوانندگان محترم که نتونستم دیروز این تاپیک رو به روز رسانی کنم. حقیقتش..........

حقیقتش بنده دو سه روزی قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم یه وبلاگ هم راه اندازی کرده بودم و اس ام اس ها رو، هم در اون وبلاگ و هم در این تاپیک می زدم بعد از چهار پنج روز سیل پیامها از طرف بازدیدکنندگان به وبلاگ رسید. همه خواهان این بودن که اس ام اس ها به موبایلشون ارسال بشه. خب همونطور که می دونید ارسال چند اس ام اس، روزانه، کار راحتی نیست. برای همین با دوستان مشورت کردم اونها هم یه شرکتی رو معرفی کردند. چند روزی پله های شرکت رو بالا پایین رفتم و حسابی پیگیرش شدم تا تونستم سه روز پیش این امکان رو برای بازدیدکنندگان فراهم بکنم که اس ام اس ها رو، رو موبایلشون داشته باشن. تا امروز هم تست می کردم سیستم ok بوده........ ((( نمی خوام از خودم تعریف کنم، اصلا ))) اما یه ابتکار هم به خرج دادم و یه برنامه هفتگی در نظر گرفتم تا علاقه مندان بتونن اصطلاح انگلیسی، ضرب المثل انگلیسی، لغات و ... یاد بگیرن و تست گرامر هم ازشون گرفته بشه. ((همه این موردای گفته شد همه از طریقSMS هست.))

نمی دونم اینجا می تونم بیشتر توضیح بدم یا خیر؟! فکر می کنم که اگه اشاره ای به نام وبلاگ یا اون شرکتی که در پاراگراف فوق بهش اشاره کردم بکنم، یه جور تبلیغ در نظر میاد و خلاف مقررات سایت عمل می کنم. با مدیر صحبت می کنم اگه اجازه دادن بیشتر در مورد نحوه کار توضیح می دم.

sms های انگلیسی
13-11-2007, 21:44
You are one of a kind and always in mind..
Sometime I forget to say HI, sometime I miss to reply, sometimes my message doesn't reach you, but it doesn’t mean I forget you, because you are one of a kind and always in mind...
Mind = ذهن - خاطر
Forget = فراموش کردن
Reply = پاسخ دادن

reach = نائل شدن به

sms های انگلیسی
14-11-2007, 23:16
Friend, If you leave me, I'll die...If you drop me, I'll break, If you hold me, I'll shake, If you need me, I'll hurry, If you don't call me, I'll worry, If you hurt me, I'll cry, but friend , If you leave me, I'll die...
Leave = ترک کردن
Die = مردن
Drop = انداختن
Break = شکستن
Hold= در دست داشتن – نگه داشتن - گرفتن
Shake = لرزیدن
Need = نیاز داشتن
Hurry = عجله کردن
Hurt = صدمه زدن
Cry = گریه کردن

فکر نکنم که تا حالا این همه لغت رو توی یک اس ام اس نوشته باشم!!!

Lord007
15-11-2007, 09:36
سلام

قبل از اینکه صحبتی بکنم تشکر می کنم از دوست جدید و عزیزم Lord007

جناب Lord007 بنده بسیار سپاسگذار هستم از اینکه لطف کردین و نظر دادین. از بابت ترجمه هاتون هم کمال تشکر و قدردانی رو دارم. ترجمه ها واقعا عالی بودن. بنده که شخصا لذت بردم.

از طرفی عذر می خوام از خوانندگان محترم که نتونستم دیروز این تاپیک رو به روز رسانی کنم. حقیقتش..........

حقیقتش بنده دو سه روزی قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم یه وبلاگ هم راه اندازی کرده بودم و اس ام اس ها رو، هم در اون وبلاگ و هم در این تاپیک می زدم بعد از چهار پنج روز سیل پیامها از طرف بازدیدکنندگان به وبلاگ رسید. همه خواهان این بودن که اس ام اس ها به موبایلشون ارسال بشه. خب همونطور که می دونید ارسال چند اس ام اس، روزانه، کار راحتی نیست. برای همین با دوستان مشورت کردم اونها هم یه شرکتی رو معرفی کردند. چند روزی پله های شرکت رو بالا پایین رفتم و حسابی پیگیرش شدم تا تونستم سه روز پیش این امکان رو برای بازدیدکنندگان فراهم بکنم که اس ام اس ها رو، رو موبایلشون داشته باشن. تا امروز هم تست می کردم سیستم ok بوده........ ((( نمی خوام از خودم تعریف کنم، اصلا ))) اما یه ابتکار هم به خرج دادم و یه برنامه هفتگی در نظر گرفتم تا علاقه مندان بتونن اصطلاح انگلیسی، ضرب المثل انگلیسی، لغات و ... یاد بگیرن و تست گرامر هم ازشون گرفته بشه. ((همه این موردای گفته شد همه از طریقSMS هست.))

نمی دونم اینجا می تونم بیشتر توضیح بدم یا خیر؟! فکر می کنم که اگه اشاره ای به نام وبلاگ یا اون شرکتی که در پاراگراف فوق بهش اشاره کردم بکنم، یه جور تبلیغ در نظر میاد و خلاف مقررات سایت عمل می کنم. با مدیر صحبت می کنم اگه اجازه دادن بیشتر در مورد نحوه کار توضیح می دم.
خواهش می کنم.ازینکه به من لطف داشتید ممنونم:11:
امیدوارم در همینجا هم به فعالیتتون ادامه بدید چون از لحاظ آموزشی واقعآ کار نو و مفیدیه.
از زحمات شما ممنونم

sms های انگلیسی
16-11-2007, 10:31
Help ever... hurt never...Help ever... hurt never... love ever... hate never... give ever... except never... smile ever... cry never... think me ever...forget me never...!
Ever = همیشه
Never = هرگز
Hate = نفرت داشتن از
Except = مستثنی کردن – اعتراض کردن
Smile = لبخند زدن

nima_949
16-11-2007, 19:54
سلام به نصر عزیز
تبریک بابت وبلاگ زیبات
سوال ؟آیا این سرویس هزینه ای هم داره ؟یا خیر

sms های انگلیسی
16-11-2007, 22:27
سلام به نصر عزیز
تبریک بابت وبلاگ زیبات
سوال ؟آیا این سرویس هزینه ای هم داره ؟یا خیر

سلام از ماست نیما جان
بنده 2 ساعت پیش توضیحات کامل رو گذاشتم تو وبلاگ. می تونید مطالعش کنید + اگه خواستید اسمتون رو ارسال کنید تا 3 روز براتون رایگان بفرستم بعدش اگه خوشتون اومد بگین تا در خدمتون باشم.

راستی خیلی ممنونم از اینکه اسم وبلاگم رو ننوشتی. بالاخره اینجا هم قوانین خودش رو داره و باید به قوانینش احترام بزاریم. البته بنده با مدیر تماس گرفتم تا ببینم می تونم اسم وبلاگم رو در قسمت امضام قرار بدم که تا حالا از ایشون پاسخی دریافت نکرده ام.

فکر می کنم که بهتر باشه صحبت های شخصی رو از این تاپیک به وبلاگ ببریم تا باعث رنجش خوانندگان نشه.

فعلا خدانگهدار

sms های انگلیسی
17-11-2007, 20:51
24 sweet hours makes 1 sweet day
24 sweet hours makes 1 sweet day! 7 Sweet days! Makes 1 Sweet week! 4 Sweet weeks make 1 Sweet person like u makes the life sweet!
Sweet = خوش
Hour = ساعت – 60 دقیقه
Make = ساختن – بوجود آوردن
Life = زندگی

sms های انگلیسی
18-11-2007, 21:46
Longest love is mother's loveLongest love is mother's love, Shotest love is other love, Sweetest love is Lover's love, but Strongest love is friend love., like u and me!
Longest = طولانی ترین
Sweetest = خوش ترین – شیرین ترین
Strongest = قویترین – نیرومند ترین

sms های انگلیسی
19-11-2007, 21:58
A lovely star dropped on earth oneA lovely star dropped on earth one night. Asked me you want a million dollar or a good friend? I had to choose million dollars because, I already have you...
Lovely = دوست داشتنی - دلپذیر
Drop = افتادن
Already = پیش از این - قبلا

sms های انگلیسی
21-11-2007, 23:56
اس ام اس انگلیسی امروز:

Friends are like stars. Friends are like stars. You can't always see them, But you know they are always there for you...
Star = ستاره

کاربران گرامی با مطالعه و ارسال اس ام اس های این وب سایت دامنه لغات زبان انگلیسی خود و دوستانتان را افزایش دهید.

sms های انگلیسی
23-11-2007, 18:39
اس ام اس انگلیسی امروز:

FRIENDSHIP is like a tree
FRIENDSHIP is like a tree... It is not MEASURED on how TALL it could be, but is on how DEEP the ROOTS HAVE GROWN...
Measure = اندازه داشتن
Deep = عمیق
Root = ریشه
Grow = روییدن – رشد کردن

کاربران گرامی با مطالعه و ارسال اس ام اس های این وب سایت دامنه لغات زبان انگلیسی خود و دوستانتان را افزایش دهید.

sms های انگلیسی
24-11-2007, 20:17
اس ام اس انگلیسی امروز:

We've known each other by CHANCE
We've known each other by CHANCE, became friends by CHOICE, still friends by DECISION. And when we say FRIEND FOREVER, that's definitely a lifetime PROMISE!
Chance = بخت – شانس - اتفاقی
Choice = انتخاب
Decision = تصمیم
Forever = برای همیشه
Promise = قول – عهد و پیمان

بنده که شخصا خیلی از اس ام اس فوق خوشم اومده!!!:46:

sms های انگلیسی
26-11-2007, 00:14
اس ام اس انگلیسی امروز:

Dear O Dear, You are not Near,
Dear O Dear, You are not Near, But I can Hear, Dont Get Fear, Your memories Here, Live with Cheer, No more Tear!....... MY DEAR FRIEND
Dear = عزیز - محبوب
Near = نزدیک
Hear = شنیدن
Memory = خاطره - یاد
Cheer = خوشی
Tear = اشک
Live = زندگی کردن

nima_949
26-11-2007, 02:40
تایپیک خوبی داره میشه ولی استقبال کم
اینم از ضعفهای ما .... نیاست که به اینجور چیزا بها نمیدیم چرا؟؟؟؟؟خدا داند
لرد عزیز کجاست با اونن معانیه خوبش؟؟؟؟؟؟
دست نصر عزیز هم درد نکنه با پشتکار خوبشون
من فکر کنم اولین تایپیکی که باز میکنم اینجا باشه

sms های انگلیسی
27-11-2007, 22:54
امروز قبل از نوشتن اس ام اس انگلیسی، اول سلام مجدد عرض می کنم خدمت دوست گرامی خودم نیما جان

نیما جان فکر می کنم دلیل اصلی خوب شدن این تاپیک خود شما و بقیه دوستان عزیز باشن که این تاپیک رو باز می کنن و باید بگم که خیلی خوشحالم کردین که فرمودین اولین تاپیکی که باز می کنید همینه.

راستی شما برای اون دوره ها ثبت نام کردین؟ اگه ثبت نام کردین به نظرتون تا حالا وضعیت کار ما به نظرتون چطوره؟ چه نمره ای به کار ما می دین؟ A or B or C؟

اما اس ام اس انگلیسی امروز:

A Friend is : 1% Funny ,
A Friend is : 1% Funny , 2% Sweet , 3% Caring , 4% Loving , and ................... 90% Smart & Good looking . That's why you are my FRIEND .... !!!! Have a nice day and Keep smiling!!!
Funny = با مزه
Sweet = خوش
Care = پرستار کردن – غم خوردن
Smart = با هوش
Good looking = قشنگ – خوش قیافه
Smile = لبخند زدن

دوستان گرامی با مطالعه و ارسال اس ام اس های این وب سایت دامنه لغات زبان انگلیسی خود و دوستانتان را افزایش دهید.

sms های انگلیسی
27-11-2007, 22:57
امروز قبل از نوشتن اس ام اس انگلیسی، اول سلام مجدد عرض می کنم خدمت دوست گرامی خودم نیما جان

نیما جان فکر می کنم دلیل اصلی خوب شدن این تاپیک خود شما و بقیه دوستان عزیز باشن که این تاپیک رو باز می کنن و باید بگم که خیلی خوشحالم کردین که فرمودین اولین تاپیکی که باز می کنید همینه.

راستی شما برای اون دوره ها ثبت نام کردین؟ اگه ثبت نام کردین به نظرتون تا حالا وضعیت کار ما به نظرتون چطوره بوده؟ چه نمره ای به کار ما می دین؟ A or B or C؟

اما اس ام اس انگلیسی امروز:

A Friend is : 1% Funny ,
A Friend is : 1% Funny , 2% Sweet , 3% Caring , 4% Loving , and ................... 90% Smart & Good looking . That's why you are my FRIEND .... !!!! Have a nice day and Keep smiling!!!
Funny = با مزه
Sweet = خوش
Care = پرستار کردن – غم خوردن
Smart = با هوش
Good looking = قشنگ – خوش قیافه
Smile = لبخند زدن

دوستان گرامی با مطالعه و ارسال اس ام اس های این وب سایت دامنه لغات زبان انگلیسی خود و دوستانتان را افزایش دهید.

راستی شرمندم از اینکه دیروز نتونستم تاپیک رو به روز رسانی کنم. حقیقتش شبکه اینترنت شهرمون قطع شده بود.

خدانگهدار

pedram325
28-11-2007, 12:33
خیلی عالیه
واقعا دستت درد نکنه
sms ها واقعا زیباست

People live, people die*people laugh, people cry*some give up, some will try*some say hi, some say bye*others may forget U,
but never will I .

give up دست کشیدن ، رها کردن
try سعی کردن

sms های انگلیسی
30-11-2007, 19:43
سلام پدارم عزیز
خواهش می کنم لطف دارین. اس ام اس شما هم زیبا بود برای همین من دیروز تاپیک رو به روز نکردم.

اس ام اس انگلیسی امروز:

Keep the lamp of friendship
Keep the lamp of friendship burning with oil of love because sun rises in east and sets in west but friendship rises in heart and sets after death. Do remember your friends.
Lamp = لامپ
Burn = سوزاندن – سوختن – مشتعل شدن
Oil = روغن – نفت – مواد نفتی
Rise = برخاستن
Set = نشاندن
East = شرق
West = غرب
Death = مرگ
Remember = بخاطر داشتن

p30time
30-11-2007, 20:15
با سلام! ببخشيد نمي دونم تكراريه يا نه؟!؟!؟

Do U know why /e/ is LAZY?
Because it's always in BeD

فكر مي كنم همه گرفتن مطلب رو!!!

nima_949
01-12-2007, 16:04
سلام به نصر عزیز
ببخشید دیر شد امروز اومدم
آقا نمره چیه کار نو نمره نمیخواد
کاری که شما کردی و داری ادامه میدی به نظرم یه ایده بسیار عالی بود و هست
یعنی من ندیدم
بازم موفق باشی
فقط یه سوال لرد عزیز کجاست؟؟؟؟؟با اون معانیه خوبش؟؟

pedram325
02-12-2007, 12:02
Never break 4 things
1.trust
2.promise
3.relation
4.heart
because when they break they don't make noise but pains a lot

trust ایمان ، توکل
promise قول
relation دوستی و ارتباط و خویشاوندی
noise صدا
pain درد

sms های انگلیسی
02-12-2007, 22:33
با سلام! ببخشيد نمي دونم تكراريه يا نه؟!؟!؟

Do U know why /e/ is LAZY?
Because it's always in BeD

فكر مي كنم همه گرفتن مطلب رو!!!
با عرض سلام
خیر جناب تکراری نیست. خیلی هم جالبه. ممنون از اینکه در تاپیک شرکت کردید.

[quote]سلام به نصر عزیز
ببخشید دیر شد امروز اومدم
آقا نمره چیه کار نو نمره نمیخواد
کاری که شما کردی و داری ادامه میدی به نظرم یه ایده بسیار عالی بود و هست
یعنی من ندیدم
بازم موفق باشی
فقط یه سوال لرد عزیز کجاست؟؟؟؟؟با اون معانیه خوبش؟؟[quote]

والا نمی دونم. من الان یه پیام خصوصی می زنم به ایشون ببینم جواب میدن.
اس ام اس انگلیسی امروز:

Listen... Two people were asking me your details today
Listen... Two people were asking me your details today. I gave them your address. They will be visiting you soon. Their names are JOY & HAPPINES!
Ask = پرسیدن – جویا شدن
Joy = خوشی – سرور - مسرت
Happiness = خوشحالی - شادی

sms های انگلیسی
03-12-2007, 22:23
اس ام اس انگلیسی امروز:

I have a special meal for you:I have a special meal for you: A glass of CARE, A plate of LOVE, A spoon of PEACE, A fork of TRUST, and A bowl of HAPPINESS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])..
Special = ویژه - مخصوص
Meal = غذا
Care = پرستاری - مواظبت
Plate = بشقاب
Spoon = قاشق
Peace = صلح و صفا
Fork = چنگال
Trust = اعتماد
Bowl = جام - قدح

sms های انگلیسی
04-12-2007, 23:37
اس ام اس انگلیسی امروز:

There's story behind every friendship.There's story behind every friendship. Each friend we make is start of each story, our story had a wonderful beginning. Hope this story, never has an ending!
Wonderful = شگرف – شگفت انگیز

دوستان اس ام اس امروز لغت جدید زیادی نداشت ولی فکر می کنم که جالب باشه! بنده که ازش خوشم اومد. ان شا الله که شما هم خوشتون بیاد.

hamed1282
07-12-2007, 17:00
اس ام اس انگلیسی

Nobody wants u! Nobody makes u happy! Nobody loves u! Nobody wants good things for u! Nobody cares u! Don't cry!! My name is "NOBODY"

Nobody:هيچ كس

hamed1282
07-12-2007, 17:01
Morning or night you are light. Big or small you are all. Young or old you are gold. Far or near you are dear!

hamed1282
07-12-2007, 17:02
In a cold day,
when i look for a place to hide,
i can't find any place warmer than your heart,
so please my friend,
don't forget me..
It's too cold outside

sms های انگلیسی
09-12-2007, 11:45
اس ام اس انگلیسی امروز:

Know what makes me happy when you send messages to me
Know what makes me happy when you send messages to me? Not your jokes, Graphics or sweet messages but your NAME that "APPEARS" on the call when it beeps knowing that you remember me!
Appear = ظاهر شدن – پدیدار شدن

hamed1282
09-12-2007, 22:38
I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes
compared:مقايسه
stars:ستارهها

sms های انگلیسی
11-12-2007, 22:28
اس ام اس انگلیسی امروز:

A friend like you is forever for me..!!

For me you are as cheese for pizza, passport for visa, butter for bread, ice for freezer, cream for cake, water for lake, leaf for tree. A friend like you is forever for me.
Forever = برای همیشه
Butter = کره
Bread = نان
Lake = دریاچه
Leaf = برگ

Lord007
12-12-2007, 13:08
سلام.
من به خاطر امتحانات کمتر میتونم به اینجا سر بزنم ولی اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم. ازینکه به یاد من بودید متشکرم.

sms های انگلیسی
13-12-2007, 22:30
اس ام اس انگلیسی امروز:

A friend gives hope when life is low
A friend gives hope when life is low, A friend is a place you've no where to go, A friend is honest, friend is true, A friend is precious, A friend is you!
Hope = امید
Low = فرومایه
Honest = درستکار
Precious = گرانبها - نفیس

hamed1282
14-12-2007, 11:35
Friendship is not a game to play, It is not a word to say, It doesn't start on March and ends on May, It is tomorrow, yesterday, today and everyday.

Friendshipدوستي

sms های انگلیسی
17-12-2007, 17:48
اس ام اس انگلیسی امروز:

Wonderful people are carefullyWonderful people are carefully created by God, wonderful moments are carefully planned by God, wonderful friends like you are carefully gifted by God.
Carefully = با دقت، با احتیاط
Moment = لحظه
Plan = تدبیر اندیشدن، نقشه کشیدن
Gift = هدیه دادن، بخشیدن

sms های انگلیسی
18-12-2007, 23:45
اس ام اس انگلیسی امروز:

Some friends are worth to be thrown,
Some friends are worth to be thrown, Some are good to keep, Some are to be treasured for ever, and I think you are one to be thrown...in the Treasure Box to be kept forever.
Throw = پرتاب کردن، انداختن
Treasure = گنج، گنجینه، گنج اندوحتن

sms های انگلیسی
20-12-2007, 22:36
اس ام اس انگلیسی امروز:

It takes half our life to find true friends
It takes half of our life to find true friends & half of it keeping them. I am lucky to have spent less than half of my life finding you & wish to spend the rest keeping you.

فکر نمی کنم لغت سختی داشته باشه! داره؟

shazdeh23
22-12-2007, 01:09
What if........The door to the mosque was closed because we did not open the door of our hearts
چی میشد اگه.......؟
در مسجد بسته میشد چون ما در قلبهامونو باز نکردیم.

sms های انگلیسی
03-01-2008, 23:47
اس ام اس انگلیسی امروز:

Beauty is start of life, beauty is art of life,
Beauty is start of life, beauty is art of life, risk is part of life, and good friend is heart of life.
Beauty = زیبایی

sms های انگلیسی
05-01-2008, 14:30
اس ام اس انگلیسی امروز:

How long shall we be friends?
How long shall we be friends? Do you want a clue? As long as stars twinkle in the sky, as long as angels are there up high, till the water runs dry and till the day I die. We will be friends.
Clue = کلید، راهنما
Twinkle = چشمک زدن
Angel = فرشته

nima_949
06-01-2008, 00:13
نصر جان سلام
اتفاقی افتاده کم سر میزنی دوست من
کجایی؟؟

sms های انگلیسی
06-01-2008, 20:56
سلام نیما جان حال شما؟

بله حقیقتش 10 روزی بود که یه مشکل پیش اومده بود و به حمدالله رفع شد. ان شا الله بازهم ادامه میدم. راستی چه خبرا؟ اوضاع احوال که بر وفق مراد هست؟!

sarina_sh
06-01-2008, 21:08
چه تاپیک خوبیه من تازه دیدم .... منتظر اس ام اس های بعدیتون هم هستیم ...شاد باشی

divooneh12345
06-01-2008, 22:10
Colors may fade, the sun may not shine, the moon may not be bright , heartbeats may stop, lives may
pass but our friendship, I'll treasure till the day my heart stops
محو شدن= fade
گرامی داشتن= treasure

sms های انگلیسی
07-01-2008, 19:31
اس ام اس انگلیسی امروز:

Friend: someone who tells you
Friend: someone who tells you things while you are alive, things that others tell after you die.

sms های انگلیسی
08-01-2008, 22:53
اس ام اس انگلیسی امروز:

Friendship is a wonderful word,
Friendship is a wonderful word, it might be the most beautiful one on earth. Friendship is something powerful, a gift of great value!

ALFA323
09-01-2008, 15:57
آقا واقعا دستت درد نکنه تمام اس ام اس ها عالی و زیبا بودند و هستند ...
من عاشق این اس ام اس ها هستم ...متشکرم

sms های انگلیسی
11-01-2008, 19:12
اس ام اس انگلیسی امروز:

Make your life a house your heart Make your life a house your heart can live in. With a door that is open to receive friends. And a garden full of memories.... of many good things.

فکر نمی کنم این یکی هم مثل قبلی لغت سختی داشته باشه!

sms های انگلیسی
13-01-2008, 14:18
اس ام اس انگلیسی امروز:

plants are green and earth is blue,
plants are green and earth is blue, why you are nice to me I want a clue, What ever may be the reason like you , because in world like this, I will never get a friend like you!
Clue = سر نخ
Reason = دلیل

بنده که شخصا خیلی از این مورد خوشم اومد!

sms های انگلیسی
14-01-2008, 21:58
اس ام اس انگلیسی امروز:

If I get your smile, I dont need flowers,If I get your smile, I dont need flowers,If I get your voice, I dont need music, If you speack to me, I dont need anybody else, you just be my friend, I dont need the world!

کاربران گرامی با مطالعه و ارسال اس ام اس های این وب سایت دامنه لغات زبان انگلیسی خود و دوستانتان را افزایش دهید. :11:

yugiyami
15-01-2008, 20:42
To be disturbed by the beep of your phone only means that somehow, somewhere, somebody is thinking of you and at

this very moment, that's me. Love you always

مزاحمت به وسیله زنگ تلفنت وقتی اس-ام-اس میاد تنها یه معنیداره که:یه جوری ..یه جایی..یه کسی داره به تو فکر میکنه و در

هر لحظه ..و اون منم که همیشهدوستت خواهم داشت.

yugiyami
16-01-2008, 23:18
I wish my eyes could speak what my heart feels for you, coz my lips can lie on what is true. My eyes couldn't coz even if I

close them I could still see you

کاشکی چشمام میتونست احساسی که تو قلبم نسبت به تو دارم بهتبگه. به خاطر این که لبهام ممکنه دروغ بگه ..ولی چشمام

نه.. چون که حتی وقتی که اونا رو میبندم هم باز تو رو میبینه .

yugiyami
19-01-2008, 19:03
I'll lend you my shoulder for you to cry on, my ears to listen to, my hand for you to hold, my feet to walk with you, but I can't lend you my heart coz it already belongs to you

شونه هام رو بهت قرض میدم که روشون گریه کنی ..گوشام رو تابشنوه صداتو...دستامو تا اونا رو بگیری..پاهام که همراهیت کنه .. ولی قلبمو نمیدم..چون ار قبل مال خودت بوده

sms های انگلیسی
19-01-2008, 19:43
اس ام اس انگلیسی امروز:

Friendship is a little more trustFriendship is a little more trust, a little more laugh, a little less cry, a little more love, a little less fight a little more "WE" & a little Less "I"!
Trust = اعتماد
Laugh = خنده
fight = دعوا

arash66_2m
20-01-2008, 13:56
اگه میشه از این بعد معنی هاشو هم بزارید نه اینکه فقط ئو سه تا معنی واسه این که خودمون اونارو معنی کنیم.
اگه میشه.
با تشکر.

yugiyami
20-01-2008, 22:20
Sending u a hug ..To ease ur stress,a kiss..to make u smile amd my heart to say I am thinking of u .

برای تو فرستادم تا از ناراحتی هات کم کنم //برای تو فرستادم تا لبخندی به لبات بشونم //و قلبم رو فرستادم تا بگم یادتم

yugiyami
29-01-2008, 20:52
If i get scared..would u hold me tight?..If i make a mistake ..would u make it right?
If i built a fire..would u keep me from the flame?/If i say i miss u ..would u feel the same?

اگه من بترسم.آیا منو آروم میکنی؟؟اگه من اشتباهی ازم سر بزنه .آیا اونو درست میکنی؟
اگه من آتشی بر افروزم.آیا من رو در مقابل شعله اش محافظتمیکنی؟؟و اگه من بگم که دلتنگت هستم آیا تو هم این احساس روداری؟؟

yugiyami
03-02-2008, 19:55
An angel asked me a reason why I care for you so much. I told her I care for you so much coz there's no reason not to

فرشته ای از من پرسید چرا من این قدر به تو علاقه دارم.بهش گفتم من به تو علاقه دارم چون دلیلی نداره که نداشته باشم

yugiyami
09-02-2008, 20:32
I used to think that the world is so unfair, that it gave me so many reasons to hate it. But now, how can I hate such a wonderful world that gave me you?

قبلا فکر میکردم که دنیا خیلی بد و بی رحمه و یه عالمه دلیلبود که از دنیا بیزار باشم ..اما حالا چه جوری میتونم از دنیایی بیزار باشمکه تو رو به من داده؟

yugiyami
17-02-2008, 21:48
Can I say I love you today? If not, can I ask you again tomorrow? And the day after tomorrow? And the day after that? Coz I'll be loving you every single day of my life

میتونم بهت بگم دوستت دارم ؟؟اگه نه..میتونم فردا ازت اینسوال رو بکنم ؟؟یا پس فردا؟ بواسه این که من هر روز از زندگیم تو رو دوست خواهمداشت.

asire_eshgh
15-03-2008, 22:09
ُسلام
حيف اين تايپيك كه ديگه كسي نمي ايد داخلش

sina1363
19-03-2008, 11:50
ما که هر روز مییایم از اس ام اس های این استفاده کنیم ولی خیلی دیر آپ میشه ولی بازم دمتون گرم سال خوبی داشته باشید .

Linux Learner
09-05-2008, 16:51
مرسی مرسی. جای تاپیک خالی بود. مرسی

Royce
09-05-2008, 23:35
There are 3 kinds of people.they who can count and they who can`t
سه قسم از مردم وجود داره.اونهایی که می تونند بشمارند و اونهایی که نمی تونند

hossein1990
17-07-2008, 23:20
Its not your mistake if you cant read the eyes which cheats you . But its really your mistake if you cant read the eyes which loves you.
cheat : فريب دادن

hossein1990
17-07-2008, 23:25
I was asked about Newton's law and I said I don't know. I was questioned on the current President of USA and I wasn't sure if it is Clinton or Bush. But when I was asked on who I love, the only answer I can think of, is you.

hossein1990
17-07-2008, 23:30
Don’t Love a Friend who Hurts U
Don’t Hurt a Friend who Loves U.

سلام دوستان . ببخشيد چگونه مي شه فونت و اتدازه خطوط و چپ به راست رو تنظيم كرد ؟‌

Hadi King
17-07-2008, 23:47
Its not your mistake if you cant read the eyes which cheats you . But its really your mistake if you cant read the eyes which loves you.
cheat : فريب دادن

I was asked about Newton's law and I said I don't know. I was questioned on the current President of USA and I wasn't sure if it is Clinton or Bush. But when I was asked on who I love, the only answer I can think of, is you.

سلام دوستان . ببخشيد چگونه مي شه فونت و اتدازه خطوط و چپ به راست رو تنظيم كرد ؟‌
پس معني هاش چـــــي ننوشتي !
اين پست هات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حساب ميشه هااااااااااا
موفق باشيد!:40:

Havbb
18-07-2008, 07:08
اين پست هات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حساب ميشه هااااااااااا
کاری نداره بزن تو دیکشنری :31:
ولی در کل حال میکنم با این اس ام اس های انگلیسی

AABB
18-07-2008, 07:19
از من از قانون نیوتن سئوال کردند گفتم نمی دونم. از ریاست جمهوری آمریکا سئوال کردند، مطمئن نبودم که کلینکتونه یا بوش.ازم پیرسیدند کیو دوست داری و تنها جوابی که می تونم فکرش رو بکنم تویی

دوستانی رو که آزارت می دند و دوست ندارم
دوستانی رو که دوستت دارند رو آزار نمی رسونم

کاری نداره بزن تو دیکشنری :31:
ولی در کل حال میکنم با این اس ام اس های انگلیسی
خودمونیم ها اگه اینا ترجمه بشن اون روحیه اصلیشون از بین می ره!!!!

hossein1990
18-07-2008, 09:49

سلام دوست عزيز .
اين جملات واقعا كلمه خاصي نداشته و همه كلماتش رو دوستان بلدند .و به قول دوستمون اگر ترجمه بشه خيلي جالب نمي شه .
البته من سعي مي كنم معني جمله هايي رو كه مفهوم نيستند رو بنويسم به هر حال از توجهتون ممنونم .
راستي چگونه مي شه رنگ و فونت و اندازه و چپ به راست رو تنظيم كرد . من كد html رو از تو front page اينجا كپي كردم ولي نمي دونم چرا اينجا همش به هم مي خوره .
ازدوستمون كه ترجمه كرده بودند ممنونم .
موفق باشيد . باي

hossein1990
18-07-2008, 10:25
My eyes detected
My heart reacted
Thousand were rejected &
Only you were selected.
.
.
.
.
.
.
Because I needed a monkey
for an advertisement.

چشمانم پيدا كردند . قلبم عكس العمل نشان داد . هزاران نفر رد شدند و تنها تو انتخاب شدي
.
.
.
چون من به يك ميمون براي تبليغات نياز داشتم .

(يكي بگه به من كه چطوري ميشه فونت و اندازه رو عوض كرد . خيلي لازمه . )
باي

hossein1990
18-07-2008, 22:45
Never cry for those who do not deserve your tears but who deserve your tears never let you cry

هرگز براي كساني كه لايق اشك هاي تو نيستند گريه نكن . اما كساني كه سزاوار اشك هاي تو هستند هرگز نمي گذارند كه گريه كني .

@R3Z
19-07-2008, 00:52
بغل ارسال جواب سریع یه گزینه هست اسمش حالت پیشرفته هست از اوجا میتونی فونتو تغییر بدی

hossein1990
19-07-2008, 12:29
بغل ارسال جواب سریع یه گزینه هست اسمش حالت پیشرفته هست از اوجا میتونی فونتو تغییر بدی

ما كه تو حالت پيشرفته فونت و رنگ و اين چيزا نديديم . يه نگاه بنداز ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

hossein1990
19-07-2008, 13:03
سلام دوستان . مشكل فونت حل شد رفتم تو تنظيمات پروفايلم و full edit رو انتخاب كردم .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trying to forget someone you loved is like trying to remember someone you never knew.

سعي براي فراموش كردن كسي كه دوستش داري مثل سعي براي به خاطر آوردن كسي است كه هرگز نمي شناسيش .

hossein1990
19-07-2008, 13:12
Hearts could only love for a while, feet could only walk for a mile,
clothes won't forever be in style but having you as my friend is forever worthwhile

-------------------------------------------------------------------------
while : مدت
feet : پاها
worthwhile : ارزشمند

hossein1990
20-07-2008, 09:54
What is the difference between BLOOD and FRIEND. BLOOD enters the heart and flows out. But FRIEND enter the HEART and Stays inside Forever

--------------------------------------------------------------------------------------

difference : تفاوت

blood : خون

flows out : خارج شدن

hossein1990
21-07-2008, 07:21
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you

hossein1990
21-07-2008, 19:50
Love is Not how long you have been together; not how much you have given or receive; Not how many times you have helped each other --- Its how you value each other

receive : دريافت كردن

value : ارزش قائل شدن

Vahid67
24-07-2008, 03:12
اقا کارت خیلی عالیه ادامه بده

hossein1990
24-07-2008, 18:16
If I never met you, I wouldn't like you. If I didn't like you, I wouldn't love you. If I didn't love you, I wouldn't miss you. But I did, I do, and I will
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

met : ملاقات كردن (گذشته)

miss : از دست دادن

hossein1990
02-08-2008, 09:45
Your SMS is electrical activity of my Heart...!
Your miss call is beat of my Heart...!
Your call is blood circulation of my heart...!
So please keep active my Heart...!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
electrical activity : شوك الكتريكي
beat : ضربان
blood circulation : جريان خون

m1d1y
04-08-2008, 23:19
a lot of thanks

m1d1y
04-08-2008, 23:29
GODISNOWHERE
This can be read as "GOD IS NO WHERE" or as "GOD IS NOW HERE"
" every thing in life depend on how you look at them
always think positive

hossein1990
05-08-2008, 11:57
I have a pair of Eyes But cant See you every day.
I have a pair of Ears But cant hear your voice every time.
But I have only 1 heart that cares for you every day !
:11::40::11:

franch
05-08-2008, 20:08
بابت اس ام اس ها ممنون.

hossein1990
06-08-2008, 12:14
One tear rolled out of my eyes,
I said why are you out,
The tear said,
Here is someone so beautiful in your eyes that there is no place for me to stay in it.
.......... i was watching you .........:40:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tear : اشك
rolled out : افتادن
stay : ماندن

hossein1990
08-08-2008, 23:14
Near ones are not dear &
Dear ones are not near..
It is easy to remember the near ones
But very difficult to forget the dear ones

saman rossi
31-08-2008, 22:15
keep your heart just beside me im with u all the time

m1d1y
03-09-2008, 17:19
continue!!!!!
plz

amirsaeed
13-11-2008, 15:23
My eyes detected
My heart reacted
Thousand were rejected &
Only you were selected.
.
.
.
.
.
.
Because I needed a monkey
for an advertisement.

چشمانم پيدا كردند . قلبم عكس العمل نشان داد . هزاران نفر رد شدند و تنها تو انتخاب شدي
.
.
.
چون من به يك ميمون براي تبليغات نياز داشتم .

باي

واقعا قشنگ بود... من با این اس ام اس های سر کاری خیلی حال میکنم ... لااقل آدم میخونه دلش شاد میشه ... از اس ام اس های عاشقانه هم حالم ...../:2:

بردیا
20-11-2008, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

azimmoien2002
14-01-2009, 14:10
The desciplin you learn and character you build from setting and achieving a goal can be more valuable than the achievement of the goal itself/Bo Bennet

Mahast Arya
17-01-2009, 16:42
تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي
مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي
و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم

hossein1990
29-01-2009, 15:56
It Hurts to Love Someone Who Doesn't Give you Time.
But It Hurts More When you
Realize That you Didn't Gave
Time to Someone Who Really
Loved YOU..

nina_M98
10-08-2009, 09:35
واقعا" کار جالب و نویی شروع کردید.من تازه این تاپیک و دیدم امیدوارم ادامش بدید.با تشکر:20:

reza125125125
06-09-2009, 15:54
با عرض سلاممیخواستم از بچه ها خواهش کنم اگر شعر اس ام اسی جالب دارند به این ایمیل بفرستندhamidrezamoayedy@yahoo.com

FLAMEBOY
10-09-2009, 20:46
جک بفرستیـــــــــــــد

Ramana
25-12-2009, 00:17
Still in the streets in my memor/name you still have my larynx corner/Still look like the first fell in love with your love in the monopoly sorrow in my siege

هنوز در به در کوچه هاي خاطره ام / هنوز اسم تو مانده گوشه حنجره ام /هنوز مثل نخستين نگاه عاشق تو / در انحصار غم عشق در محاصره ام

Ramana
25-12-2009, 00:19
The greatest love in themost the US to be on the most delicate Rose you action was the best one I write I world “Seventy

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخيراي تو بهترين کس دنيام مي نويسم دوستت دارم

Ramana
25-12-2009, 00:25
Doctor, I have a problem. I can’t remember the things I just said.
- And when did you notice that you have this problem?
- What problem?

مریض:آقای دکتر من یه مشکلی دارم.من هرچی که میگم میره
دکتر:از کی فهمیدی این مشکل را داری
مریض:چه مشکلی

Ramana
25-12-2009, 00:28
A lady want to see a tarot reader woman who’ll predict her future.
- Leady , I’m sorry to inform you that your husband will die in the near future .
- Don’t tell me things that I already know , tell me if there would be an investigation.

یه خانومی میره پیش زن پیش گو تا از آینده اش مطلع بشه.
- دخترم متاسفم که این خبرو بهت میدم ، شوهرت به زودی میمیره!!
- خانومه میگه : اینو خودم هم میدونستم ، فقط بگو گیر میفتم یا نه!!

Ramana
25-12-2009, 00:29
Dad : Son, what do you want for your birthday?
Son : Not much dad, just a radio with a sports car around it.

پدر : پسرم ، برای روز تولدت چی میخوای؟
پسر : چیز زیادی نمیخوام ، فقط یه رادیو که اطرافش ماشین اسپورت باشه!!!

Ramana
25-12-2009, 00:29
A Solid reason for having 2 girlfriends at one time:
Monopoly is always damaging
&
Competition improves service!

دو دلیل محکم برای داشتن دو دوست دختر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در آن واحد:
اگه یکی باشه هر لحظه ممکنه تو رو ترک کنه!!
&

رقابت سرویس را بهبود می دهد!!

Ramana
25-12-2009, 00:30
Positive-thinking poem:
Little bird in the sky
Droping shit into ur eye
U don’t worry u don’t cry,
U just thank God that,
Cows do not fly
Always b positive

یه فکر مثبت شاعرانه
اگه یه پرنده کوچیک تو آسمون رو چشمت خرابکاری کرد.
تو نباید ناراحت باشی و گریه کنی و عصبانی باشی!
تو باید خدا رو شکر کنی که
گاوها نمی تونند پرواز کنن...
همیشه مثبت فکر کن!!

Ramana
25-12-2009, 00:31
If I was an artist,
you would be my picture!
If I was a poet,
you would be my inspiration!
If I was an author you would be my story!

But I'm only a cartoonist!

اگه من یه هنرمند بودم....
تو تصویر من بودی...

اگه یه شاعر بودم...
تو الهام دهنده من بودی.
اگه من یه نویسنده بودم تو داستان من بودی!!
.
.
(متاسفم) من فقط یه نقاش شخصیت های کارتونی هستم!!!

Ramana
25-12-2009, 00:32
Dream makes everything possible, Hope makes everything work, Luv makes everything beautiful, Smile makes all the above... So always Brush ur Teeth

در رویاها هرچیزی امکان پذیر است. امیدواری باعث شروع هر کاری می شود.
عشق همه چیز را زیبا می کند، و یه لبخند کار همه ی آنها را انجام می دهد
.
.
.
پس همیشه دندوناتو مسواک بزن.

Ramana
25-12-2009, 00:33
I love my EYES when u look into them

I love my NAME when u say it,

I love my HEART when u love it,

I love my LIFE when u are in it.

چشامو وقتی تو بهشون نگاه میکنی دوست دارم،

اسممو وقتی دوست دارم که تو صداش میکنی،

قلبمو وقتی دوست دارم که تو دوسش داشته باشی،

زندگیم رو وقتی دوست دارم که تو توش هستی.....

Ramana
25-12-2009, 00:33
My heart is made 2 luv u, my lips are made 2 kis u, my eyes r made 2 c u, my

hands r made 2 hold u, evry part of me wants u, bcoz i was made just 4 u!!

قلبم برای دوست داشتن تو ، لبام برای بوسیدن تو ، چشام برای دیدن تو و دستام برای نگه داشتن تو بوجود اومدن؛ چون من فقط بخاطر تو ساخته شدم!!!!

Ramana
25-12-2009, 00:34
Falling in love is when she falls asleep in your arms and wakes up in your dreams!

عاشق شدن یعنی وقتی که اون توی آغوشت خوابش میبره و بعد توی رویاهات بیدار میشه....

Ramana
25-12-2009, 00:35
The words are easy when the language is LOVE !

30. i love the 'y'

i love the 'o'

i love the 'u'

put them together

وقتی زبانمون زبان عشق باشه کلمات خیلی ساده میشن!

نگاه کن؛ من Y رو دوست دارم

من O رو دوست دارم

من U رو دوست دارم!

حالا اینارو بزار کنار هم.....

Ramana
25-12-2009, 00:35
Love is Pure

Love is Sure

Love is sweet poison

that Doctors can't cure

عشق یعنی پاکی

عشق یعنی اطمینان

عشق یه زهر شیرینه

که دکتر ها نمیتونن درمانش کنن!

Ramana
25-12-2009, 00:36
5 greatest words : I dun wana los U.

4 pleasant words : I care for U.

3 sweet words : I admire U.

2 wonderful words : miss U.

1 most important word : YOU

5تا از بزرگترین کلمات : من نمیخوام از دستت بدم.

4 تا از دوست داشتنی ترین کلمات : تو برام مهم هستی.

3 تا کلمه ی شیرین : تورو تحسین میکنم.

2 تا کلمه ی شگفت انگیز : دلتنگت هستم.

1 کلمه که از همه مهمتره : "تو"

Ramana
25-12-2009, 00:37
Find arms that will hold u at ur weakest, eyes that will c u at ur ugliest,

heart that will luv at ur worst, if u hv found it, u've found luv

دستایی رو پیدا کن که در ضعیف ترین حالتت نگهت دارن، چشمایی که در زشت ترین حالتت نگاهت کنن

قلبی رو که وقتی توی بد ترین حالت هستی دوست داشته باشه؛ اگر تونستی اینارو پیدا کنی بدون که عشق رو پیدا کردی....

Ramana
25-12-2009, 00:37
The essential sadness is to go through life without loving.

But it would be almost equally sad to leave this world without ever telling

those you love

بد ترین غم اینه که وارد زندگی بشی که توش عشق وجود نداشته باشه
تقریبا مثل این میمونه که این دنیا رو ترک کنی بدون اینکه به کسایی که دوسشون داری چیزی از عشقت گفته باشی...!!!!

Ramana
25-12-2009, 00:39
In life luv is neither planned nor does it happen for a reason but when the luv is real it becomes your plan for life n reason for living.

توی زندگی عاشق شدن نه برنامه ریزی شدست و نه با دلیل اتفاق میفته...اما وقتی که عشق حقیقی باشه تبدیل میشه به برنامه ی زندگیتون و دلیل زنده بودنتون!

Ramana
25-12-2009, 00:39
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

To Luv some1 is madness, 2b loved by some1 is a Gift,

Loving some1 who loves u is a duty, but being loved by some1 whom u luv is LIFE.

دوست داشتن یه نفر دیوونگیه، دوست داشته شدن توسط یه نفر یک هدیه ست

دوست داشتن کسی که دوست داره وظیفست، اما دوست داشته شدن توسط کسی که دوسش داری زندگیه

Ramana
25-12-2009, 00:40
my'' love'' is non stop like ''sea''.

its ''trust'' like ''blind''.

its''shine'' like ''star''.

its''warm'' like ''sun''.

its'' soft'' like ''flower''.

AND

its '' beautiful'' like ''u''

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه.

عشق مثل یه آدم کور اطمینان میکنه.

عشق مثل ستاره میدرخشه.

عشق مثل خورشید گرم میکنه.

عشق مثل گل ها لطیفه.

و

عشق درست مثل تو زیباست....

amir2011
26-12-2009, 00:31
I am on mission
mission 2 avoid you , forget u , to get rid of u , not talk to u or meet u in short Mission Impossible

amir2011
26-12-2009, 19:41
text me when you are sad
text me when you need
someone to listen to and you can`t find anyone
i know i am your last option
i just don`t want you to cry alone

amir2011
27-12-2009, 13:48
when things go wrong
when sadness feel ur heart
when tears flow in ur eyes
always remember 3 things
i am with you
still with you
will always be you

iman_s
29-12-2009, 00:11
مگه قرار نيست با ترجمه باشه. ترجمه اين چندتاي آخري هم بزاريد.

amir2011
29-12-2009, 00:25
مگه قرار نيست با ترجمه باشه. ترجمه اين چندتاي آخري هم بزاريد.

ترجمه هاش خیلی راحته ...
خیلی وقتا اگه sms انگلیسی ترجمه نشه بهتره اینجوری میتونه به تقویت زبان هم کمک کنه...

amir2011
29-12-2009, 00:29
i am sory to be smiling every time your`s near
i am sory my eyes twinkle whenever you are here
i am sory that cupid has made his hit
i am sory i love you i can`t help it

fmpr
09-02-2010, 20:55
ترجمه هاش خیلی راحته ...
خیلی وقتا اگه sms انگلیسی ترجمه نشه بهتره اینجوری میتونه به تقویت زبان هم کمک کنه...

اول ممنون از همه ... :11:

دوم منم موافقم ... :46:

tara_st65
09-02-2010, 21:52
when you open the door of your heart, you hear something like this: the bache daro beband too in sarma:5:

MusicManiac
09-02-2010, 21:59
So simple is to live; So simple is to love; So simple is to smile; So simple is to win, but so difficult it’s to be simple

pooria.rio
09-02-2010, 22:01
بچه ها ادامه بدین
خیلی تاپیک خوبیه

tara_st65
10-02-2010, 11:21
listen and silent are 2 word with same alphabets and are very important for friendship , because only a friend can listen to you when you are silent

tara_st65
10-02-2010, 12:10
nobody can give you freedom. nobody can give you equality or justice or anything.
if you're a man, you take it.

SonyEricsson
14-02-2010, 13:43
Valentine's Day SMS

In School, They Taught Me That
1 hour = 60 Mints
1 Min = 60 Secs
But They Never Told Me That
1 Sec Without You = 100 Years:

///******************////

V….is for Valentine ; you are my only Valentine
A…..is for I will Always be yours
L…..is for Love at its most extreme
E…..is for Everlasting love ; Ecstatic love.
N…..is for Never-ending love
T…..is for we will Always be Together forever
I…..is for you being Intelligent and Innocent;
N….is 4 Natures naughty way of saying I luv you to
E…..is for Eternity our love is so ever lasting .

///******************////

A cute Love Story:
GIRL:M i Pretty?
BOY:NO.
Girl:Do U wana Liv wd me?
BOY:NO.
Girl:if I leav U thn wil u cry?
Boy:NO.
Grl got Hurt n startd 2 cry.
Boy hold her Tight n said:
U r nt Prety bt BEAUTIFUL.
I dnt wnt 2 liv wd U bt LIVE 4 U.
Whn u leav me i wl nt cry BT DIE.

SonyEricsson
14-02-2010, 13:57
Feelings are many but words are few,
clouds are dark but sky is blue;
Love is a paper, life is glue,
every thing is false, only My Love is TRUE.

tara_st65
14-02-2010, 14:21
LIFE become LIE if letter 'f' is missed. 'f' denotes FRIEND so i'm happy to say :11:that my LIFE is not LIE till i have a FRIEND like U.

iman_s
18-03-2010, 01:37
يه توپ دارم قلقليه

I have a ball roundy rounded,
It's red ,white and blue.
When I hit it against the ground,
You have no idea how far it goes.
I didn't have this ball.
I did my homeworks well.
My dad gave me an Eid gift.
Gave me a rounded ball!

اتل متل توتوله

How's Hassan's Cow?
She doesn't have neither milk nor tits.
They took her milk to India.
Marry a Kurdish Woman.
Name her Amghezy.
Around her hat reddish.
Aachin and Vaachin,
cross one of your legs!

عمو زنجيرباف

Uncle chain knitter!
Yeeeeees.
Have you knit my chain?
Yeeeeees.
Did you throw it behind the mountain?
Yeeeeees.
Father has just arrived.
What does he bring?
Pea and raisin.
Eat it and come!

hossein1990
20-03-2010, 11:05
new year wishes:

May ALLAH make your year a happy one!
Not by shielding you from all sorrows and pain,
But by strengthening you to bear it, as it comes;
Not by making your path easy,
But by making you sturdy to travel any path;
Not by taking hardships from you,
But by taking fear from your heart;
Not by granting you unbroken sunshine,
But by keeping your face bright, even in the shadows;

alidata2010
20-03-2010, 11:18
google translate (عمو زنجیر باف)

عمو بافنده های زنجیره ای!
Yeeeeees.
گره های زنجیره ای پی شما : خودم تهیه کنم؟
Yeeeeees.
آیا شما آن را پشت کوه پرتاب؟
Yeeeeees.
پدر به تازگی وارد شده اند.
چه او را؟
نخود و کشمش.
آن را بخورید و آمد

Lord007
23-03-2010, 13:18
I am on mission
mission 2 avoid you , forget u , to get rid of u , not talk to u or meet u in short Mission Impossible
در حال به انجام رساندن رسالتی هستم.رسالتی برای دوری گزینی از تو.برای فراموش کردن تو.برای رهایی از دست تو.برای حرف نزدن و ملاقات نکردن تو.رسالتی کوتاه و غیر ممکن.

Lord007
23-03-2010, 13:25
text me when you are sad
text me when you need
someone to listen to and you can`t find anyone
i know i am your last option
i just don`t want you to cry alone

وقتی که ناراحتی به من [نامه و اس ام اس و غیره]بنویس.وقتی کسیو میخوای که بهت گوش بده و همچین کسیو پیدا نمیکنی به من بنویس.میدونم که آخرین انتخاب تو هستم.
فقط میخوام تنها گریه نکنی.

Lord007
23-03-2010, 13:31
when things go wrong
when sadness fills ur heart
when tears flow in ur eyes
always remember 3 things
i am with you
still with you
will always be you
وقتی کارها خوب پیش نمیرن
وقتی دلت پر از غم شده
وقتی اشک از چشمانت سرازیر شده
همیشه 3 چیزو به یاد داشته باش
من در کنار توام
هنوز با توام
و همیشه با تو خواهم بود.

Lord007
23-03-2010, 20:27
i am sory to be smiling every time your`s near
i am sory my eyes twinkle whenever you are here
i am sory that cupid has made his hit
i am sory i love you i can`t help it
شرمندم از اینکه هر وقت پیشمی خندانم
شرمندم از اینکه هر وقت پیشمی چشمانم برایت چشمک میزنند
شرمندم از اینکه الهه عشق من رو عاشق تو کرد
شرمندم از اینکه عاشقت هستم... در این مورد کاری از دستم بر نمی آید.

@R3Z
05-06-2010, 14:21
God is in your heart,,yet you search for him in the wilderness

خدا در قلب توست و تو در بیابان ها به دنبالش می گردی

------------------------------------
The nearer the soul is to God, the less its,
since the point nearest the circle is subject to the least motion.. disturbances

هر چه روح به خدا نزدیکتر باشد، آشفتگی اش کمتر است
.زیرا نزدیک ترین نقطه به مرکز دایره، کمترین تکان را دارد
------------------------------------

Every happening, great and small
is a parable whereby God speaks to us,
and the art of life is to get the message.

هر اتفاقی که می افتد،چه کوچک چه بزرگ،وسیله ای است
برای آنکه خدا با ما حرف بزند و هنر زندگی دریافت این پیام هاست.

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

love my EYES when u look into them,

I love my NAME when u say it,

I love my HEART when u love it,

I love my LIFE when u are in it.

چشامو وقتي تو بهشون نگاه ميکني دوست دارم،

اسممو وقتي دوست دارم که تو صداش ميکني،

قلبمو وقتي دوست دارم که تو دوسش داشته باشي،

زندگيم رو وقتي دوست دارم که تو توش هستي.....

My heart is made 2 luv u, my lips are made 2 kis u, my eyes r made 2 c u, my

hands r made 2 hold u, evry part of me wants u, bcoz i was made just 4 u!!

قلبم براي دوست داشتن تو ، لبام براي بوسيدن تو ، چشام براي ديدن تو و دستام براي نگه داشتن تو بوجود اومدن؛ چون من فقط بخاطر تو ساخته شدم!!!!

life is a road and you are its passengers so , be careful about the value of your times , maybe you wont be in the road tomorrow

زندگي مثل يه جاده است ، من و تو مسافراشيم ، قدر لحظه ها رو بدونيم ، ممکنه فردا نباشيم

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

چنان زندگي کن که کساني که تو را مي شناسند، اما خدا را نمي شناسند
به واسطه آشنايي با تو، با خدا آشنا شوند

waite for the one who is constantly reminding you how he cares a bout you & how much lucky he's to HAVE YOU

در انتظار کسي باش که بي وقفه به ياد تو بياورد که تا چه اندازه برايش مهم هستي و نگران توست و چقدر خوشبخت است که تو را در کنارش دارد

We spend more, but have less; we buy more, but enjoy it less

بيشتر خرج مي کنيم اما کمتر داريم، بيشتر مي خريم اما کمتر لذت مي بريم

don't wait until people are dead to give them flower

براي دادن گل به ديگران منتظر مراسم تدفين آنها نباشين

The hour of departure has arrived,
and we go our ways I to die and you to live.
Which is the better, only God knows.

هنگام جدايي فرا رسيده است. هر کس به راه خود مي رود
من مي ميرم و شما زنده مي مانيد. تنها خدا مي داند کدام بهتر است

Consul 141
03-07-2010, 17:07
The big man is who has an infantine heart
مرد بزرگ کسی است که در سینه قلبی کودکانه داشته باشد.