PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري avi رو به DVD mpeg2 تبديل كنم؟

siamak_mu
02-11-2007, 17:16
لطفاً بفرماييد چطوري avi رو به mpeg2 تبديل كنم تا بشه تو DVDLab Pro ازش استفاده كرد؟

با هر برنامه اي تبديل مي كنم سايز صفحه رو بزرگتر مي كنه. حتي ميگم كه سايز هم دست نزنن باز تغيير مي دن.

با WinMPG Video Convert هم تبديل كردم درست شد و تنها مشكلش اين بود كه مثلاً هر چند ثانيه پايين تصوير شطرنجي ميشد كه فايده نداشت. سايز تصوير فيلم من 608x256 پيكسل هست.

چي كار كنم؟

لطفاً راهنمايي كنيد.

s_a_m4000
02-11-2007, 17:27
سلام.
AVS Video Convertor رو امتحان کردی؟؟

siamak_mu
02-11-2007, 19:20
سلام.
AVS Video Convertor رو امتحان کردی؟؟

سلام.

نه هنوز. ولي الآن دانلود مي كنم خبرش رو ميدم.

مرسي از لطفت.

siamak_mu
02-11-2007, 19:45
ورژن قديمي ترش رو داشتم تست كردم نشد. مثل بقيه كل صفحه رو تصوير مياره.

من مي خوام همون سازي كه داره حفظ بشه تا افت كيفيت نداشته باشه.

همشون تنظيم دارن. مي ذارم رو 608x256 ولي نمي دونم چرا بازم اينطوري ميشه.

خودتون اگه فيلم دانلود مي كنين چي كار مي كنين؟

خيلي هم ازتون ممنونم.

دوستان هيچ كس نيست كمك كنه.

alizali
02-11-2007, 20:40
اینو امتحان کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siamak_mu
02-11-2007, 21:11
اینو امتحان کن

من كه بالا عرض كردم مي خوام به MPEG2 تبديل كنم تا با DVD-lab PRO 2 خودم منو بزنم.
اين برنامه كه معرفي كرديد خودش به دلخواه خودش منو ميزنه.
به هر حال مرسي.

s_a_m4000
03-11-2007, 03:13
ورژن قديمي ترش رو داشتم تست كردم نشد. مثل بقيه كل صفحه رو تصوير مياره.

من مي خوام همون سازي كه داره حفظ بشه تا افت كيفيت نداشته باشه.

همشون تنظيم دارن. مي ذارم رو 608x256 ولي نمي دونم چرا بازم اينطوري ميشه.

خودتون اگه فيلم دانلود مي كنين چي كار مي كنين؟

خيلي هم ازتون ممنونم.

دوستان هيچ كس نيست كمك كنه.
سلام.
نه وقتی من بهش سایز میدم همون سایز رو هم موقع خروجی بهم تحویل میده...
شما یه فایل دیگه که حجمش هم کم باشه رو با همین برنامه تست کن تا مطمئن بشیم که ایراد از اون فایل خاصه تا ببینیم چی میشه کرد من خودم همین دیروز Die Hard4 رو باهاش ریپ کردم کمتر از 2 ساعت و همون مشخصاتی رو که داده بودم همونا رو خروجی داد حالا نمیدونم چرا برا شما اینطوری میکنه...

siamak_mu
03-11-2007, 12:39
سلام.
نه وقتی من بهش سایز میدم همون سایز رو هم موقع خروجی بهم تحویل میده...
شما یه فایل دیگه که حجمش هم کم باشه رو با همین برنامه تست کن تا مطمئن بشیم که ایراد از اون فایل خاصه تا ببینیم چی میشه کرد من خودم همین دیروز Die Hard4 رو باهاش ریپ کردم کمتر از 2 ساعت و همون مشخصاتی رو که داده بودم همونا رو خروجی داد حالا نمیدونم چرا برا شما اینطوری میکنه...

خودتون فرموديد ريپ كرديد ولي من مي خوام ريپ شده رو تبديل كنم اين مشكل پيش مياد.

ebru_gundes_206
03-11-2007, 20:09
دوست عزیز شما هرکاری کنی باید رزولوشن تصویر بیشتر از اینی که می خوای بشه چون استاندارد دی وی دی 720 در 520 و ... یه چند تا دیگه که الان دقیقشون یادم نیست تعریف شده اگه کمتر بزاری که دیگه به عنوان دی وی دی هیچ برنامه ساخت دی وی دی ازت قبول نمی کنه !

siamak_mu
03-11-2007, 22:19
دوست عزیز شما هرکاری کنی باید رزولوشن تصویر بیشتر از اینی که می خوای بشه چون استاندارد دی وی دی 720 در 520 و ... یه چند تا دیگه که الان دقیقشون یادم نیست تعریف شده اگه کمتر بزاری که دیگه به عنوان دی وی دی هیچ برنامه ساخت دی وی دی ازت قبول نمی کنه !

فرمايش شما درست ولي آخه مشكل من يه ذره دو ذره نيست. تصوير در كل مانيتور پخش ميشه و اينطور نيست كه مثلاً يه ذره و تقريباً به اندازه ي همون 100 پيكسلي كه با استاندارد اختلاف داره بزرگ بشه. خيلي بزرگ ميشه.

متوجه شدين منظورم چيه؟

ebru_gundes_206
04-11-2007, 22:58
دوست عزیز شما بهتره برای ساخت دی وی دی با منو از Adobe DVD encore 2 استفاده کنی که به مراتب از دی وی دی لب قویتره و فایلهای Avi رو هم ساپورت میکنه و بعد از ساخت دی وی دی سایز تصویر رو از استاندارد بیشتر نمیکنه

siamak_mu
05-11-2007, 13:10
دوست عزیز شما بهتره برای ساخت دی وی دی با منو از Adobe DVD encore 2 استفاده کنی که به مراتب از دی وی دی لب قویتره و فایلهای Avi رو هم ساپورت میکنه و بعد از ساخت دی وی دی سایز تصویر رو از استاندارد بیشتر نمیکنه

با اين برنامه ميشه منو زد و زيرنويس فارسي بهش داد؟

senator_3
06-11-2007, 15:37
اين برنامرو امتهان كن اگه نشد VSO_ConvertXtoDVD
خودشم ميتوني واسشون زير نويس بزاري
4 تا فيلمم ميشه تو سيدي رايت كرد

siamak_mu
06-11-2007, 17:16
اين برنامرو امتهان كن اگه نشد VSO_ConvertXtoDVD
خودشم ميتوني واسشون زير نويس بزاري
4 تا فيلمم ميشه تو سيدي رايت كرد

دوست عزيز دقت مي كردي صفحه ي قبل پيشنهاد شده بود كه من گفتم چون خودش به دلخواه منو ميزنه نمي خوام.

به هر حال ممنون.

siamak_mu
08-11-2007, 14:38

من Adobe Encore DVD 2.0 رو دانلود كردم.
مي خوام فايل avi بدم اين پيغام رو ميده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چي كار كنم؟
من اين Codec رو نصب : XviD-1.1.3
مربوط ميشه به اينه؟

K A R I M I
08-11-2007, 15:43
دوست عزیز ،
اگر می خواهی فایل های خود رو بدون درد سر کانورت کنی ، من به شما TMPGEnc 4.0 XPress رو پیشنهاد می کنم . برنامه بدون دردسری هست و در ضمن عمل هارد ساب رو در حین کانورت انجام میده ...
من که خودم از این برنامه استفاده می کنم .
قابلیت بچ کانورت رو هم داره !

کرک :

siamak_mu
08-11-2007, 16:40
دوست عزیز ،
اگر می خواهی فایل های خود رو بدون درد سر کانورت کنی ، من به شما TMPGEnc 4.0 XPress رو پیشنهاد می کنم . برنامه بدون دردسری هست و در ضمن عمل هارد ساب رو در حین کانورت انجام میده ...
من که خودم از این برنامه استفاده می کنم .
قابلیت بچ کانورت رو هم داره !

کرک :

مرسي. :40:

قبلاً بهم پيشنهاد شده بود ولي زيرنويس فارسي رو پشتيباني نمي كنه. :41:

K A R I M I
09-11-2007, 15:43
دوست عزیز چرا پشتیبانی نمی کنه ؟
من خودم همه فیلم هام رو با همین نرم افزار تبدیل می کنم و روی DVD رایت می کنم و هیچ گونه مشکلی باهاش ندارم شما اول این برنامه رو نصب کن و بعد از نصب اون جدیدترین ورژن K-lite Mega Codec Pack رو نصب کن ...
این کار ها رو بکن بعدش اگر مشکلی داشتی بگو تا همینجا حلش کنیم .

برای تاکید می گم که زیر نویس فارسی رو پشتیبانی می کنه !

sd70
09-11-2007, 19:09
من قبلا از TMPGEnc 4.0 XPress براي اينکود زيرنويس رو فيلم يا همون Hard Sub استفاده ميکردم ولي االان از JetAudio 7 براي اين کار استفاده ميکنم چون خيلي راحت تر و بدون درد سر تره.

K A R I M I
09-11-2007, 23:28
TMPGEnc 4.0 XPress هم خیلی بی درد سره !
کافیه که فایل مورد نظر رو انتخاب کرده و بعد فرمت را روی DVD استاندارد قرار بدیم همین ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siamak_mu
10-11-2007, 11:29
دوست عزیز چرا پشتیبانی نمی کنه ؟
من خودم همه فیلم هام رو با همین نرم افزار تبدیل می کنم و روی DVD رایت می کنم و هیچ گونه مشکلی باهاش ندارم شما اول این برنامه رو نصب کن و بعد از نصب اون جدیدترین ورژن K-lite Mega Codec Pack رو نصب کن ...
این کار ها رو بکن بعدش اگر مشکلی داشتی بگو تا همینجا حلش کنیم .

برای تاکید می گم که زیر نویس فارسی رو پشتیبانی می کنه !

من TMPGEnc 4.0 XPress Ver. 4.3.1.222 رو دانلود كردم.
حالا كجا زيرنويس بدم و منو بزنم؟
خيلي خيلي هم ممون كه كه زحمت مي كشي و عكس گذاشتي.
اگه اين برنامه بشه كه خوبه.

مرسي.

siamak_mu
10-11-2007, 11:29
من قبلا از TMPGEnc 4.0 XPress براي اينکود زيرنويس رو فيلم يا همون Hard Sub استفاده ميکردم ولي االان از JetAudio 7 براي اين کار استفاده ميکنم چون خيلي راحت تر و بدون درد سر تره.

آقا سعيد JetAudio 7 مگه منو هم ميزنه؟

K A R I M I
11-11-2007, 17:29
من TMPGEnc 4.0 XPress Ver. 4.3.1.222 رو دانلود كردم.
حالا كجا زيرنويس بدم و منو بزنم؟
خيلي خيلي هم ممون كه كه زحمت مي كشي و عكس گذاشتي.
اگه اين برنامه بشه كه خوبه.

مرسي.
دوست عزیز کافیه که زیر نویس رو هم نام با فیلم کنید و در همان جایی که فیلم هست کپی کنید ، پس شما در دایرکتوری مورد نظر یک فیلم دارید و یک زیرنویس که هم نام فیلم هست ...
حالا شما باید K-lite Mega Codec Pack رو رو سیستم خود داشته باشید تا در قسمت پایانی در موقعی که هنوز انکود را شروع نکردید بتوانید فیلم را بازبینی کنید ( قبل از همه این کارها از هماهنگ بودن فیلم با زیر نویس اطمینان پیدا کنید ) و در آخر انکود را بزنید ...
تنها تنظیماتی که لازم هست انجام بدید را من برای شما در اینجا گذاشته ام و به تنظیمات دیگر دست نزنید !

siamak_mu
11-11-2007, 21:53
دوست عزیز کافیه که زیر نویس رو هم نام با فیلم کنید و در همان جایی که فیلم هست کپی کنید ، پس شما در دایرکتوری مورد نظر یک فیلم دارید و یک زیرنویس که هم نام فیلم هست ...
حالا شما باید K-lite Mega Codec Pack رو رو سیستم خود داشته باشید تا در قسمت پایانی در موقعی که هنوز انکود را شروع نکردید بتوانید فیلم را بازبینی کنید ( قبل از همه این کارها از هماهنگ بودن فیلم با زیر نویس اطمینان پیدا کنید ) و در آخر انکود را بزنید ...
تنها تنظیماتی که لازم هست انجام بدید را من برای شما در اینجا گذاشته ام و به تنظیمات دیگر دست نزنید !

از اينكه زحمت كشيديد خيلي خيلي خيلي ممنون ولي من چند جور زيرنويس مي خوام روي دي وي ديم بندازم كه در منو بشه اون ها رو انتخاب كرد (مثلاً فارسي به دو رنگ زرد و سفيد و انگليسي به همين دورنگ). دقيقاً مثل فيلم هايي كه در بازار موجود هست.

من اصلاً مشكل تبديل avi به mpeg2 بود كه به اين جاها كشيد. چون dvd-lab pro اين قابليت رو كه من مي خوام داره و mpeg2 ساپورت ميكنه. يه راه داره كه تبديل كنم دي وي دي بعد خود برنامه تبديل ميكنه mpeg2 ولي خيلي خيلي طول ميكشه و من يه راه ساده تر مي خواستم.