PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در Microsoft Office Word 2003

armin15000
01-10-2005, 20:57
سلام

من نميتونم با اين نرم افزار كلمات مخصوص زبان فارسي رو بنويسم در همين فروم هم همين مشكل رو دارم

با اينكه ويندوز من xp است و فارسي و فونت زيادي هم روي اون ريختم لطفا كمك كنيد.

Lord_theOne
01-10-2005, 21:07
بايد از فنتهاي عربي استفاده كني فنته فارسي ريختي مي خواهي عربي بنويسد كمي فكر كن شايد به نتيجه برسي

armin15000
01-10-2005, 21:24
سلام

ممنون

منظورم كلمات مخصوص زبان فارسي است الان هم نميتونم بنويسم

armin15000
01-10-2005, 21:27
سلام

مثل گ پ ژ چ

مهدی 2007
01-10-2005, 21:47
فکر نکنم این مشکل در ویندوز ایکس پی باشد چون من اصلا بعد نصب ویندوز هیچ فونتی نمی ریزم و آفیس را نصب می کنم و این مشکل اصلا وجود ندارد فکر کنم در کنترل پانل و در بخش زبانها زبان فارسی را انتخاب و در تب languages دو تا تیک را بزنی مشکلت حل شود چون من اصلا بعد نصب ویندوز هیچ فونت اضافه ای را نمی زنم وبه راحتی با آفیس 2003 کار می کنم

mpsjavad
01-10-2005, 23:28
سلام

مثل گ پ ژ چ

با سلام ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانولود كن بعد از حالت فشرده خارجش كن و روي برنامه نصب كليك دو ضرب كن مراحل رو طي كن بعد از اتمام كار سيستمت رو راستارت كن بعد مشكل 4 كليد ذكر شده حل ميشه ...

armin15000
02-10-2005, 03:00
سلام دوست عزيز

خيلي خيلي ممنون مشكل من كاملا حل شد فقط ميخواستم محبت كني و توضيح بدي كه اولا مشكل از كجا بود؟ ثانيا اين

كه دانلود كردم چي بود .نرم افزار بود .فونت بود؟ بازهم ممنون

mpsjavad
02-10-2005, 04:02
سلام دوست عزيز

خيلي خيلي ممنون مشكل من كاملا حل شد فقط ميخواستم محبت كني و توضيح بدي كه اولا مشكل از كجا بود؟ ثانيا اين

كه دانلود كردم چي بود .نرم افزار بود .فونت بود؟ بازهم ممنون

با سلام ..

در يكسري از ويندوز ها مخصوصا XP اين مشكل نبود 4 كليد فارسي هست و اين مشكل از يك فايل DLL ناشي ميشه كه وظيفش كنترل كليد هاي صفحه كليد هست و يك فايل DLL محافظت شده هست .

اولا مشكل از كجا بود؟

اون فايل DLL كه مسؤل صفحه كليد شماست ...

ثانيا اين كه دانلود كردم چي بود .نرم افزار بود .فونت بود؟

كار اين فايل شبه نصب اينه كه يكسري دستورات رو در محيط command prompt مينويسه تا بتونه وارد DLL مربوط بشه و بعد از اون DLL رو ويرايش كنه ... توضيحات بيشتر رو ميتوني از دوست خوبم SODA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگيري ....

تمام شگرد و جالب بودن اين فايل ، اجراي مراحل به صورت يك پك نصب نرم افزار هست كه همه با اون اشنا هستند ... البته بعد از اتمام مراحل نصب همون طور كه ذكر كردم چون اون فايل DLL محافظت شده هست از شما براي محافظت درخواست CD ويندوز ميشه كه شما بي اعتنا به اين امر ( استثناا در اين مورد ) پيغام رو كنسل ميكنيد و....

البته اگر ويندوز خود رو به دلايل مختلف رپير كنيد باز نياز به اجراي اين مراحل پيدا مكنيد ..

بدرود ...

armin15000
02-10-2005, 19:01
سلام

با تشكر فراوان از راهنمايي شما و توضيح بسيار مفيد .دو سوال ديگه برام پيش اومد 1_ چرا بعضي از ويندوز هاي xp اين مشكل

رو ندارن 2_ آيا اينكه شما زحمت كشيديد و فرستاديد و به صورت زيپ هم هست رو من ميتونم هميشه داشته باشم ويا از اون

لينك دانلود كنم و يا اونو روي يه سي دي بريزم و مشكل ديگر دوستان خودم رو برطرف كنم.

باز هم ممنونم

Soda
02-10-2005, 19:13
سلام ارمين جان
دوست خوبمون همه چيز رو بخوبي توضيح دادند
فايل مورد نظر زبان فارسي kbdfa.dll هستش كه به صورت اورجينال در هيچ سي دي ايكس پي درست نيست
اونايي هم كه درسته ايراني ها توش دست بردن
البته اين مشكل مربوط به بر عكس زدن حروف پ ژ هم ميشه
بله اونو ميتونيد برا ديگر دوستان خود هم استفاده كنيد

armin15000
03-10-2005, 21:11
سلام

از همه شما ممنونم