PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TimeShift

mojtaba007
01-11-2007, 16:05
بلاخره بازي زيباي TIME SHIFT منتشر شد توسط شركت تاكين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين جور كه من فهميدم اين بازي گرافيك زيباي دارد
و نويد يك بازي زيباي اول شخص را به ما ميدهد

يك نقدي پيدا كردم در باره اين بازي كه براتون ميزارم

معرفی بازی Time shift
امروز میخوام TIME SHIFT رو معرفی کنم که میخواد با نوع آوری های خودش در سبک FPS حرفی برای گقتن داشته باشه. سازنده این بازی Saber Interactive و ناشرش هم Sierra Ent است. همونطور که از اسمش پیداست داستانش مربوط به زمان میشه.
داستان : Michael Swift یک نظامی در ارتش آمریکا است که انتخاب میشه تا لباسی رو که میتوان با اون روی زمان کنترل داشت رو امتحان بکنه. کسی که این لباس رو به تن میکنه میتونه زمان رو کند، ثابت و یا به عقب برگردونه !(یه جورایی مثل پرنس خودمون) . زمان داستان بازی در سال 2007 اتفاق میفته و پس از قبولی Michael در این آزمایش او رو به سال 1911 میفرستن. وقتی که برمیگده میبینه که دولت آمریکا عوض شده و حالا شخصی فاشیست و دیکتاتور به نام Krone داره بر آمریکا حکومت میکنه و حالا شما باید کشور رو از چنگال این ظالم نجات بدید .

دیدید که داستانش یکم کلیشه ای ،یکم که چه عرض کنم از یکم بیشتر ولی بیشتر ما یه بازی اول شخص رو برای داستانش بازی نمیکنیم بلکه میخوایم یک تنه درو کردن رو تجربه کنیم !. تو این بازی با استفاده از موتور قویی که به کار رفته شما میتونید خیلی خفن تر از بازی پرنس یا fear روی زمان کنترل داشته باشید. این لباس دارای انرژِی است که برای کنترل زمان مصرف میشه البته بعد از مدت کوتاهی دوباره شارژ شده و میتونید ازش استفاده کنید. شما سه تاثیر میتونید روی زمان بذارید :
1- کند کردن زمان که توی خیلی بازیها دیدید و خیلی چیز جدیدی نیست. در این حالت انرژی کمتری رو لباس شما مصرف میکنه و جاهای زیادی به دردتون میخوره .وقتی از این تکنیک استفاده کنید صفحه بازی یکم تار میشه.
2- متوقف کردن زمان که خیلی جالبه و مثلا میتونید زمان رو نگه داشته و از آتش بگذرید. حتما میگید چه ربطی داره بازم میسوزیم ولی نه وقتی زمان متوقف بشه ماده هم که تحت تاثیر زمان هست متوقف میشه و اثرش رو از دست میده و به شما آسیبی نمیرسه البته گیرهایی هم میشه به بعضی جاها گرفت ولی چون این یه بازیه اونم از نوع علمی تخیلی میشه ازشون گذشت. در بازی معماهایی هم وجود داره میتونید با همین عمل از پسشون بربیاید، مثلا مثلا وقتی فشار دادن دو دکمه یا دو علم با هم ویا چیزی شبیه اون رو باید حتما با هم انجام بدید تا تاثیر کنه، میتونید از این قابلیت لباستون استفاده کنید و اینبار صفحه بازی سیاه و سفید میشه !.

3- سومی هم بازگشت یا به عقب برگردوندن زمان. شما با این کار میتونید همه مواد و اجسام محیط رو به زمان عقب برگردونید و مثلا جریان آب یا باد رو برعکس کنید، اتفاقات چند دقیقه پیش رو به دوباره ببینید و در اونها تغییراتی ایجاد کنید و یا مثلا طبق گفته سازنده ها میتونید به یک سکو رو که بالای شماست تخریب کنید موقع افتادن اون سکو زمان رو متوقف کرده روی سکو برید و دوباره به عقب برگردونید اینجوری و اینجوری میتونید مثلا به بالای ساختمانی که ازدسترس شما خارجه بروید !! .در این حالت تصویر به رنگ زرد مانند قدیمی در میاد.
راستی یه چیز جالب برای دوستداران SAM FISHER و splinter cell اینکه گوینده شخصیت Michael در این بازی همون گوینده معروف سم فیشر یعنی Michael Ironside است

.
منبع

هر كي كه اين بازي را خريده يك توضيحي درباره اين بازي بده

Amin Asterix
01-11-2007, 16:20
امیدوارم مثل اون stronglehold نشه...
بخرین اگه خوب بود من برم سراغش

B O L O T
01-11-2007, 16:45
امیدوارم مثل اون stronglehold نشه...
بخرین اگه خوب بود من برم سراغش
من هم همین طور
2. مگهstronglehold چه جوری بود

Oracle_Eldorado
01-11-2007, 17:21
من هم همین طور
2. مگهstronglehold چه جوری بود

اونطوری که همه انتظارش رو داشتند نبود .
یه بازی خیلی معمولی که الکی سیستم بالایی میخواد .
مجتبی عزیز دستت درد نکنه .
والا منم خیلی منتظر این بازی بودم .
کسی سیستم مورد نیازش رو نمیدونه ؟

B O L O T
01-11-2007, 17:51
من بازیش نکردم معزرت

mojtaba007
01-11-2007, 23:55
قابل شما را نداشت

Optimus Prime
02-11-2007, 01:43
می توانید برای اینکه ببینید چه بازی روی سیستم شما انجام می شود به سایت :

بروید.

Minimum Requirments :
CPU : Pentium 4 or Athlon XP or better 2 GHz
RAM : 1GB
VGA : NVIDIA(R) GeForce(R) 6600 GT 128 MB DirectX(R) 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI(R) Radeon(R) x700) with latest DirectX drivers
Free Disk Space : 8 GB

Sam Fisher 11
02-11-2007, 08:01
کاربر vitamin2002 لینک دانلود را فقط در زیرشاخه دانلود بازی قرار بدید !

در ضمن تبلیغ شرکت های پخش کننده بازی رو نکنید !

ممنون

یه مطلب راجع به بازی که قبلا در تاپیک اخبار نوشته بودم :

یه سری اطلاعات قبلا(در همین تاپیک) راجع به این بازی دادم :

امروز میخوام TIME SHIFT رو معرفی کنم که میخواد با نوع آوری های خودش در سبک FPS حرفی برای گقتن داشته باشه. سازنده این بازی Saber Interactive و ناشرش هم Sierra Ent است. همونطور که از اسمش پیداست داستانش مربوط به زمان میشه.
داستان :
Michael Swift یک نظامی در ارتش آمریکا است که انتخاب میشه تا لباسی رو که میتوان با اون روی زمان کنترل داشت رو امتحان بکنه. کسی که این لباس رو به تن میکنه میتونه زمان رو کند، ثابت و یا به عقب برگردونه !(یه جورایی مثل پرنس خودمون) . زمان داستان بازی در سال 2007 اتفاق میفته و پس از قبولی Michael در این آزمایش او رو به سال 1911 میفرستن. وقتی که برمیگده میبینه که دولت آمریکا عوض شده و حالا شخصی فاشیست و دیکتاتور به نام Krone داره بر آمریکا حکومت میکنه و حالا شما باید کشور رو از چنگال این ظالم نجات بدید .

دیدید که داستانش یکم کلیشه ای ،یکم که چه عرض کنم از یکم بیشتر ولی بیشتر ما یه بازی اول شخص رو برای داستانش بازی نمیکنیم بلکه میخوایم یک تنه درو کردن رو تجربه کنیم !. تو این بازی با استفاده از موتور قویی که به کار رفته شما میتونید خیلی خفن تر از بازی پرنس یا fear روی زمان کنترل داشته باشید. این لباس دارای انرژِی است که برای کنترل زمان مصرف میشه البته بعد از مدت کوتاهی دوباره شارژ شده و میتونید ازش استفاده کنید. شما سه تاثیر میتونید روی زمان بذارید :
1- کند کردن زمان که توی خیلی بازیها دیدید و خیلی چیز جدیدی نیست. در این حالت انرژی کمتری رو لباس شما مصرف میکنه و جاهای زیادی به دردتون میخوره .وقتی از این تکنیک استفاده کنید صفحه بازی یکم تار میشه.
2- متوقف کردن زمان که خیلی جالبه و مثلا میتونید زمان رو نگه داشته و از آتش بگذرید. حتما میگید چه ربطی داره بازم میسوزیم ولی نه وقتی زمان متوقف بشه ماده هم که تحت تاثیر زمان هست متوقف میشه و اثرش رو از دست میده و به شما آسیبی نمیرسه البته گیرهایی هم میشه به بعضی جاها گرفت ولی چون این یه بازیه اونم از نوع علمی تخیلی میشه ازشون گذشت. در بازی معماهایی هم وجود داره میتونید با همین عمل از پسشون بربیاید، مثلا مثلا وقتی فشار دادن دو دکمه یا دو علم با هم ویا چیزی شبیه اون رو باید حتما با هم انجام بدید تا تاثیر کنه، میتونید از این قابلیت لباستون استفاده کنید و اینبار صفحه بازی سیاه و سفید میشه !.

3- سومی هم بازگشت یا به عقب برگردوندن زمان. شما با این کار میتونید همه مواد و اجسام محیط رو به زمان عقب برگردونید و مثلا جریان آب یا باد رو برعکس کنید، اتفاقات چند دقیقه پیش رو به دوباره ببینید و در اونها تغییراتی ایجاد کنید و یا مثلا طبق گفته سازنده ها میتونید به یک سکو رو که بالای شماست تخریب کنید موقع افتادن اون سکو زمان رو متوقف کرده روی سکو برید و دوباره به عقب برگردونید اینجوری و اینجوری میتونید مثلا به بالای ساختمانی که ازدسترس شما خارجه بروید !! .در این حالت تصویر به رنگ زرد مانند قدیمی در میاد.

خب تا همینجا فعلا کافیه بقیه اش رو بعدا میذارم. راستی یه چیز جالب برای دوستداران SAM FISHER و splinter cell اینکه گوینده شخصیت Michael در این بازی همون گوینده معروف سم فیشر یعنی Michael Ironside است .
در آخر اینم یگم که این بازی فعلا فقط برای PC & X360 عرضه خواهد شد بقیه توضیحات در مطلب بعدی ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته از اون زمان (23 ژانویه) تا حالا TimeShift تغییرات زیادی کرده که در تصاویر جدید کاملا مشخصه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گرافیک بازی با موتور Unreal 3 بهینه سازی شده. حتی به نظر میاد بوکس شات بازی هم عوش شده چون این مربوط به سال قبل (شمسی) میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم بوکس شات جدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC و X360 این بازی Oct 30, 2007 و PS3 هم Dec 4, 2007 عرضه خواهد شد.

البته از اون زمان (23 ژانویه) تا حالا TimeShift تغییرات زیادی کرده که در تصاویر جدید کاملا مشخصه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گرافیک بازی با موتور Unreal 3 بهینه سازی شده. حتی به نظر میاد بوکس شات بازی هم عوش شده چون این مربوط به سال قبل (شمسی) میشه :

این هم بوکس شات جدید :

PC و X360 این بازی Oct 30, 2007 و PS3 هم Dec 4, 2007 عرضه خواهد شد.

Sam Fisher 11
02-11-2007, 09:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب gamespot بازی رو ریویو کرد و امتیاز 6.5 (fair) از 10 به بازی داد !
مهمترین نکات مثبتی که Aaron Thomas (نویسنده ریویو) به اونها اشاره کرده جذابیت کنترل زمان است که گیمر میتونه به سادگی زمان رو کند، عقب و یا متوقف کند و نیز وجود سلاح های خیلی خوب و راضی کننده !
البته نبود جذابیت در ماموریت ها و همچنین نبردهای اغلب تکراری جزو نکات منفی هستند که بیشتر مورد توجه Aaron Thomas قرار گرفته اند.
امتیاز دیگر سایتها و مجلات :
gametrailers Score: 8.2

IGN Score: 7.6

gameinformer Score: 7.75

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kkain-blood
02-11-2007, 18:21
این بازی نمره خوبی از gamespotنگرفت6:30

p3yman_xl
02-11-2007, 21:21
به قول یکی از دوستان خوبم ، انرژیتون رو جمع کنید برای :40:Call Of Duty 4:40: . من که از این بازی زیاد خوشم نیومد...

Oracle_Eldorado
02-11-2007, 22:33
فیشر عزیز این امتیاز دهی Game Spot منو کشته !
بازی به این قشنگی و با گرافیکی رو 6 میده !
خداییش آخرت گرافیک هست . من که دموهاشو دیدم خیلی کف کردم .

به قول یکی از دوستان خوبم ، انرژیتون رو جمع کنید برای Call Of Duty 4 . من که از این بازی زیاد خوشم نیومد...

دوست من بازی ها سلیقه ای هست دیگه !

Oracle_Eldorado
03-11-2007, 21:34
دوستان این هم 2 تا Trailer از سایت Youtube که نیازی به دانلود ندارید . یعنی میتونید آنلاین واسه خودتون نگاه کنید :

ardalan_zapata
06-11-2007, 11:45
خدایی بازی قشنگی هستش
من که خوشم اود
احتمالا امروز یا کلا تا اومدن Cod4 تمومش میکگنم

E2
06-11-2007, 16:25
من نسخه اصلی و کامل این بازی رو خریدم ماله شرکتTakin هست چیز جالبی هست 1 دی وی دی هم بود

Amin Asterix
06-11-2007, 18:49
لعنت به این بازی.این چه بلای آسمانی ای بود دیگه؟هر دفعه تنظیمش میکنم از بازی میاد بیرون.الانم موس هیچ حرکتی نمیکنه و تو منو مونده.نه میتونم ازش بیام بیرون نه ببندمش(تسک منیجرم ویروسیه) نه بازی کنم.******

ardalan_zapata
06-11-2007, 20:30
لعنت به این بازی.این چه بلای آسمانی ای بود دیگه؟هر دفعه تنظیمش میکنم از بازی میاد بیرون.الانم موس هیچ حرکتی نمیکنه و تو منو مونده.نه میتونم ازش بیام بیرون نه ببندمش(تسک منیجرم ویروسیه) نه بازی کنم.******

فک کنم درایور کارت گرافیکت آپدیت کنی درست ممیشه

Amin Asterix
06-11-2007, 20:36
آپدیته آپدیته بابا.169.3 رو همین 3 روز پیش دانلود کردم.کلا بازیش قاطیه.گیم اسپایش رو هم نریختم.شاید از اونه.البته اونم فریم ورک 1 می خواد که ندارم...

Oracle_Eldorado
06-11-2007, 22:47
ببخشید بازی اومده ؟!
میشه یه نفر یه توضیحی بده که ببینیم چطوری هست ؟

mazi_z_PSP
07-11-2007, 00:06
بچه ها نسخه ایکس باکس 360 هم داره يا نه؟ آخه فکر کنم با این سيستم لگنم نتونم بازی کنم. :

CPU : 2.66Ghz Full Cache
VGA : ATI Radeon X800Series
Ram : 2*512 DDR2 667
Windows XP

فکر کنم بايد برم دوباره ريديک رو تمام کنم. بلکه کمی آروم شم!

p3yman_xl
07-11-2007, 20:34
بچه ها نسخه ایکس باکس 360 هم داره يا نه؟ آخه فکر کنم با این سيستم لگنم نتونم بازی کنم. :

CPU : 2.66Ghz Full Cache
VGA : ATI Radeon X800Series
Ram : 2*512 DDR2 667
Windows XP

فکر کنم بايد برم دوباره ريديک رو تمام کنم. بلکه کمی آروم شم!

بله، نسخه ی 360 هم منتشر شده .:8:

Prince_ of _Persia
11-11-2007, 13:29
این گیم اسپات هم بعضی وقتها نمره می ده که توش می مونی شاید خوب از طرف شرکت سازنده اش حمایت نشده که تبلیغ کنی بعضی وقتها یه بازی رو الکی می بره تا اوج بعضی وقتها اینجوری می کوبندشون به زمین مثل امتیاز دادنش به سری silent hill می مونه.

Amin Asterix
11-11-2007, 14:02
آره بازیه جالبیه.البته گیم پلیش تعریفی نداره.شاید نمره 8 براش خوب بود.مخصوصا نوع هدفگیریش اصلا جالب نیست.بعضی وقتا باید 500 تا تیر بزنی تا دشمنت بمیره.نفمیدم هنوز چرا این مدلیه!
بعضی وقتا با اینکه با E زوم میکنی بازم کل دشمن تو اون دایره هدفته!حتما باید طرفو هد شاتم بکنیم با اون اوضاع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما گرافیکش فوق العاده قشنگه.داستان جذابیم داره.حیف زیادی تقلید توش زیاده.شاید برای همین نمره ضعیف گرفته

Oracle_Eldorado
25-11-2007, 18:57
ببخشید من اینجای بازی گیر کردم :

این پروانه با سرعت خیلی بالای میچرخه و هیچ راه دیگه ای نیست که برم . خواهشا کمک کنید که میخوای زود تمومش کنم .
ممنون .

Oracle_Eldorado
28-11-2007, 22:33
ببخشید چرا کسی کمکی نمیکنه ؟
تاپیک بدجور خوابیده !

ardalan_zapata
28-11-2007, 22:55
دوست عزیز شما زمان رو کند کن بعد رد شو

Oracle_Eldorado
29-11-2007, 23:19
دوست عزیز شما زمان رو کند کن بعد رد شو
آخه مشکل اینجاست زمان رو هم کند میکنم ولی تا میخواد بره پایین یکدفعه میمیره .
همه ی راهها رو هم امتحان کردم .

mohsentanha
20-02-2008, 23:48
oracleجان سیو بازی تا اونجایی که رفتی رو می تونی بدی چون من همون اوایل گیر کردم
متشکر میشم

Oracle_Eldorado
21-02-2008, 00:23
شرمنده دوست عزیز . میدونی من کی این بازی رو تموم کردم ؟!

H M R 0 0 7
14-08-2008, 11:02
سلام
من توی یکی از مراحل تایم شیفت Time Shift گیر کردم و راه رد کردنش رو پیدا نکردم.

اینم عکسهای اون مرحله که گیر کردم:

توی نقشه اینجا رو علامت زده ولی راهی برای رد شدن از اینجا وجود نداره:

یه دونه دستگاه هم توی عکس اولی نشون داده شده که کار خاصی انجام نمیده.
اگه کسی اینجا رو رد کرده راهنمایی کنه لطفا

ممنون

a.salireza
14-08-2008, 11:30
منم دقیقآ همینجا گیر بودم. بعد هم بازی رو پاک کردم. H M R 0 0 7 میتونی سیو بازی رو تا اینجایی که اومدی بدی؟ ممنون.:46:

*hamedkhatar*
14-08-2008, 14:32
من هم دیروز این بازی رو خریدم
قشنگه نصبش کنم؟

Öracle
14-08-2008, 17:36
h M R 0 0 7 عزیز ،
من اینجا رو یادمه ولی یادم نیست چطوری رد کردم !
فکر کنم اول باید اون دکمه ی سبز که توی عکس اول گذاشتی رو بزنی ، بعد اون جعبه های پشت دکمه حرکت میکنه .
بعد باید بری پیش اون جعبه ها و یه جوری از پایین بری .
فقط یادمه باید از پایین میرفتی .
معماها زیاد سخت نیست یکمی بگردی زود پیداش میکنی .

قشنگه نصبش کنم؟

بازی جالبیه .
داستانش قشنگ و جالبه .
گرافیک خیلی خوبی هم داره .
معماهای جالبی هم داره .
من که خودم بازی کردم و تا آخر بردم .
خیلی خوشم اومد .

H M R 0 0 7
14-08-2008, 18:45
منم دقیقآ همینجا گیر بودم. بعد هم بازی رو پاک کردم. H M R 0 0 7 میتونی سیو بازی رو تا اینجایی که اومدی بدی؟ ممنون.:46:
باشه امشب ميزارمش همينجا

قشنگه نصبش کنم؟
قشنگه.مخصوصا بكش بكشش

h M R 0 0 7 عزیز ،
من اینجا رو یادمه ولی یادم نیست چطوری رد کردم !
فکر کنم اول باید اون دکمه ی سبز که توی عکس اول گذاشتی رو بزنی ، بعد اون جعبه های پشت دکمه حرکت میکنه .
بعد باید بری پیش اون جعبه ها و یه جوری از پایین بری .
فقط یادمه باید از پایین میرفتی .
معماها زیاد سخت نیست یکمی بگردی زود پیداش میکنی .

بازی جالبیه .
داستانش قشنگ و جالبه .
گرافیک خیلی خوبی هم داره .
معماهای جالبی هم داره .
من که خودم بازی کردم و تا آخر بردم .
خیلی خوشم اومد .
خودم حدس زدم بايد از پايين برم ولي راهش رو پيدا نكردم.حالا يكمي فشار بيار به مغزت!خيلي اعصبم رو خورد كرده:41:
امشب دوباره يه تستي ميكنم.ممنون

Öracle
14-08-2008, 18:48
خودم حدس زدم بايد از پايين برم ولي راهش رو پيدا نكردم.حالا يكمي فشار بيار به مغزت!خيلي اعصبم رو خورد كرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
امشب دوباره يه تستي ميكنم.ممنون
گفتم دیگه !
اون دکمه سبز که توی عکس اول هست رو بزن
بعد جعبه ها تکون میخورن و یه راهی به اون پشت باز میشه .
بعد میری اون پشت و میتونی بری پایین (:

H M R 0 0 7
14-08-2008, 20:57
گفتم دیگه !
اون دکمه سبز که توی عکس اول هست رو بزن
بعد جعبه ها تکون میخورن و یه راهی به اون پشت باز میشه .
بعد میری اون پشت و میتونی بری پایین (:

بشه میرم یه تست دیگه میکنم.ممنون

اینم سیو اونجایی که گیر کردم:

H M R 0 0 7
14-08-2008, 22:50
یافتممممم

پشت جعبه اول یه سوراخی هست که میشه از توی اونسوراخ بری زیر ریل.وقتی دکمه دستگاه رو میزنی جعبه اولی میره کنار و جعبه دومی میاد جلوش.پس وقتی دکمه رو میزنی باید صحنه آهسته کنی و وقتی جلوی سوراخ خالی شد بپری تو سوراخ.همیننننن:

Oracel جان ممنون

a.salireza
15-08-2008, 13:36
بشه میرم یه تست دیگه میکنم.ممنون

اینم سیو اونجایی که گیر کردم:

دستت درد نکنه. :46: باعث شدی دوباره بازی رو ادامه بدم.:27:

*hamedkhatar*
19-08-2008, 11:55
من دو روزه دارم این بازی رو میکنم
الان قسمت 14 هستم
بازی قشنگیه ارزش تموم کردن رو داره
کنترل زمانش هم خیلی باحاله
تفنگهاش هم خوب هستند مخصوصا اسنایپش
:46:

*hamedkhatar*
19-08-2008, 19:17
سلام دوستان
من تو مرحله 17 که اسمش Sabotage هست گیر کردم
به این عکس نگاه کنید

این چیزا که از اون بالا در میاند و بعد میرند پایین اینجا باید چکار کنیم؟
ممنون از شما

Öracle
19-08-2008, 20:02
اینجا فکر کنم قبل از اون جعبه هایی که از بالا میان باید صحنه رو آهسته کنی و بپری اونجایی که میرن .

*hamedkhatar*
19-08-2008, 22:42
اینجا فکر کنم قبل از اون جعبه هایی که از بالا میان باید صحنه رو آهسته کنی و بپری اونجایی که میرن .

سلام
ممنون از راهنماییتون
باید میرفتیم توی جعبه و زمان رو به عقب برمیگردوندیم تا ببردمون بالا
:10:

H M R 0 0 7
20-08-2008, 00:37
سلام
ممنون از راهنماییتون
باید میرفتیم توی جعبه و زمان رو به عقب برمیگردوندیم تا ببردمون بالا
:10:
من امروز نیومدم توی این تاپیک وگرنه جوابتو میدادم.

راستی امروز تمومش کردم.اگه جایی از بازی گیر کردین در خدمتم:5:

*hamedkhatar*
20-08-2008, 15:42
من امروز نیومدم توی این تاپیک وگرنه جوابتو میدادم.

راستی امروز تمومش کردم.اگه جایی از بازی گیر کردین در خدمتم:5:

سلام
ممنون از شما

آقا من هم الان بازی رو تموم کردم
فکر نمیکردم اینقدر زود تمومش کنم البته بازی تا حدودی طولانی بود

نظر من در مورد بازی:
گیم پلی خیلی خوب بود
گرافیک عالی بود مخصوصا تریلر هاش
هوش مصنوعی دشمنا هم خیلی خوب بود یعنی زود عکس العمل نشون میدادند
جذابیت بازی هم خیلی خوب بود
کنترل زمانش عالی بود
و کلا یه بازی بود که ارزش یک بار بازی کردن رو حتما داشت
منتظر Time Shift 2 هستیم
ممنون از همه شما
:20:

sunrise_7417
27-08-2008, 19:36
[سلام

مرحله poin of impact که صفینه نابود شده و پل شکسته و وسط اون پرههای هلیکوپتر داره میچرخه.
من نمدونم از اونجا چطوری باید رد بشم

Optimus Prime
27-08-2008, 19:45
[سلام

مرحله poin of impact که صفینه نابود شده و پل شکسته و وسط اون پرههای هلیکوپتر داره میچرخه.
سلام دوست عزیز
اونجا باید زمان را آهسته کنی و بپری روی پره های و بعد بپری اونور پره ها ( یک سکوی فلزی )

sunrise_7417
28-08-2008, 07:47
بازم سلام

اما کسی هنوز کمکم نکرده لطفا راهنمایی کنید

H M R 0 0 7
28-08-2008, 20:44
بازم سلام

اما کسی هنوز کمکم نکرده لطفا راهنمایی کنید

یه پست پایتر از پست خودت رو بخون.واسه تو جواب داده دیگه.:18:

nw_nk
28-08-2008, 20:53
سلام

این بازیو مدتی پیش تموم کردم. همونجوری که دوستان اشاره کردن گیم پلیش بسیار خوبه و همین باعث میشه بازی کردنش حتی از بازی مثل Crysis لذت بخش تر باشه.

اگر اشتباه نکنم در زمان لود بازی نکاتی نوشته میشه. یکی از اونها اینه که " 4 بعدی فکر کنید " که خاص این بازی هست یعنی علاوه بر موقعیت, به بعد چهارم هم که زمانه توجه کنید. اگر نکته فوق رو در نظر داشته باشید جایی گیر نمی کنید. مخصوصا 3 4 جا تو بازی هست که خیلی مهمه:

یکیش همونی که باید برید توی جعبه و زمان رو به عقب برگردونید تا سر از اونور دیوار در بیارید.
یکی دیگه اون پره مربوط به سفینه سقوط کرده که باید زمان رو آهسته کنید و سوارش بشید.
یکی دیگه آسانسور که باید چرخ رو بچرخونید و زمان رو به عقب برگردونید و سوار شید و زمان رو نرمال کنید.
و ...

هر جا گیر گردید روی بعد چهارم یعنی زمان تمرکز کنید.

hosseincode2008
07-09-2008, 20:52
سلام دوستان
من بازي رو تازه شروع كردم و بار اول بدون مشكل بازي كردم و خوشم هم اومد ولي بار دوم كه بازي رو شروع كردم بازي كرش كرد . خود بازي هم ميگه كه ممكنه بازي كرش كنه و يا فريز و اينم ميگه كه بايد درايور به روز كارت گرافيك رو نصب كنم . حالا ميخواستم بدونم كه تنها راه حل اين مشكل دانلود درايور كارت گرافيگ هست ؟ اگر راه ديگري هم وجود داره بگيد و اگر نداره من كدوم ورژن رو دانلود كنم ؟ لطفا يكي لينك دانلود درايور جديد رو بده ... گرافيكمم 512 gforce 8500

mehdy.z
04-10-2008, 21:51
با سلام به همگی

من یه مدته بازی رو گرفتم بازیش عالیه ولی video های بازی یه جوریه انگار بی ربطه می خواستم بدونم که video های من سانسور شده یا همینجوری هست؟

مگه این بازی video مستهجل هم داره؟؟

fariddeddin
03-02-2009, 15:48
با سلام-
اگر كسي اين بازي را تا آخر رفته لطفا به من بگه در قسمتي كه يك پروانه هواپيما مانند برروي چند ستون آهني بزرگ در حال گرد است و زير پاي بازيگر دره اي بزرگ است را چطوري بايد ادامه دهد هيچ راهي پيدا نمي شود

godsmak
26-02-2009, 18:05
ببخشید من اینجای بازی گیر کردم :

این پروانه با سرعت خیلی بالای میچرخه و هیچ راه دیگه ای نیست که برم . خواهشا کمک کنید که میخوای زود تمومش کنم .
ممنون .
منم توی همین مرحله گیر کردم، ویه راه رو هم خودم امتحان کردم،
به این صورت که زمان رو متوقف کردم و رفتم وسط پره ایستادم و بعد b رو زدم،
اینجوری شروع کردم به بالا رفتن ولی متاسفانه بالاترین جای تونل بسته است و کاراکتر می افته پایین و میمیره!
لطفا یکی راهنمایی کنه باید چیکار کرد؟

bayern
26-02-2009, 18:18
منم توی همین مرحله گیر کردم، ویه راه رو هم خودم امتحان کردم،
به این صورت که زمان رو متوقف کردم و رفتم وسط پره ایستادم و بعد b رو زدم،
اینجوری شروع کردم به بالا رفتن ولی متاسفانه بالاترین جای تونل بسته است و کاراکتر می افته پایین و میمیره!
لطفا یکی راهنمایی کنه باید چیکار کرد؟

سلام
عکس بزار ببینم کجا گیر کردی:31:

godsmak
26-02-2009, 20:32
خب دوست عزیز من توی این تونل گیر کردم، پره با سرعت خیلی زیادی می چرخه!

بالای این پره هم این تونله که عکسش هست و بالاترین جای تونل هم که با حصار بسته است!!!

bayern
26-02-2009, 21:15
سلام
کاری نداره .شما باید زمان رو آهسته بکنی و بعد بپری روی اون پره ها و بری از اون یکی مسیر که روبروته بازی رو ادامه بدی
یه مسیر رو که تموم کردی ...اون یکی مسیر رو ادامه بده

godsmak
26-02-2009, 21:35
مشکل اینجاست که هر دو مسیری که شما میگید رو قبلا رفته بودم ولی متاسفانه انتهای هردو راهرو بسته است!

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 23:40
مشکل اینجاست که هر دو مسیری که شما میگید رو قبلا رفته بودم ولی متاسفانه انتهای هردو راهرو بسته است!

دوست عزیز اینجا شما باید تا لبه ی همونجایی که وایسادی بری ، بعد زمان رو برعکس کنی .
ببین چی میشه ! :31:

godsmak
27-02-2009, 12:38
ممنون دوست عزیز، مشکل حل شد.
اشکال کار من این بود که می رفتم وسط پروانه می ایستادم و بعد زمان رو به عقب بر می گردوندم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

amir_ocean
11-03-2009, 22:40
:20: سلام دوستان خوشحالم که اینجا عضو شدم

من هم تو یه قسمتی گیر کردم :31:

دو ساختمان روبروی هم که واردی یکی از ساختمان های میشی دستی رو پایین میکشی

قطاری از ساختمان روبروی بیرون میاد و وارد ساختمانی که درا ون هستی میشه اما نمی دونم

چه کار باید بکنم لطفا یکی راهنمایی کنه

S.E.S
12-03-2009, 07:10
:20: سلام دوستان خوشحالم که اینجا عضو شدم

من هم تو یه قسمتی گیر کردم :31:

دو ساختمان روبروی هم که واردی یکی از ساختمان های میشی دستی رو پایین میکشی

قطاری از ساختمان روبروی بیرون میاد و وارد ساختمانی که درا ون هستی میشه اما نمی دونم

چه کار باید بکنم لطفا یکی راهنمایی کنه
دوست عزیز من این بازی رو خیلی وقت پیش انجام دادم اما تا اونجایی که یادمه باید روی اون قطار میپریدید و زمان رو به عقب بر میگردوندید تا وارد ساختمان دیگه بشید.
نکته: اکثر/همه معماهای بازی با کنترلهای زمان حل میشند.

موفق باشید

amir_ocean
12-03-2009, 22:52
دوست عزیز من این بازی رو خیلی وقت پیش انجام دادم اما تا اونجایی که یادمه باید روی اون قطار میپریدید و زمان رو به عقب بر میگردوندید تا وارد ساختمان دیگه بشید.
نکته: اکثر/همه معماهای بازی با کنترلهای زمان حل میشند.

موفق باشید

:10: سلام وای مرسی درست بود من هی قطار رو نگه میداشتم بعد میخواستم
وارد درب روبروی بشم که نمیشد بازم مرسی اشکالی داشتم بازم می پرسم :20:
زنده باشی

aghamajid1369
28-04-2009, 19:44
سلام بچه ها من 1 جای بازی گیر کردم.
داخل 1 جایی مثل پارک هستم که بیرونش 1 تانک وایساده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم.
1‏ تانک هم داخل پارک هست هر کاری کردم نتونستم سوار بشم.
اصلا توی این بازی میشه سوار ماشین شد؟؟؟