PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط صدا

mahdi_pc
01-10-2005, 16:54
دوستان با سلام
مي خواستم بدونم براي ظبط كردن صداي خودمون از طريق ميكروفون هدفن چه كار بايد بكنم. يعني هم از نظر از تنظيمات ويندوز و هم از نظر اين كه فيش مربوطه رو بايد به كجا وصل كرد؟

khatat
01-10-2005, 17:08
فیش رو باید پشت کیس (قسمت کارت صدا) به رنگ قرمز وصل کنی بعد اگه ویندوزت XP بود به آدرس زیر میری
Start<All program<Accessories<Entertainment<Sound Recorder
بعد از باز شدن بر روی دکمه قرمز رنگ توپر کلیک میکنی و شروع به ظبط کردن صدات میکنی تو ویدوزهای دیگه هم مثل 98 آدرس تقریباً همون است.
امیدوارم موفق باشی.

mohammadnasri
01-10-2005, 17:33
با سلام

البته با Sound Recorder فقط ميتوني يك دقيقه صدا ضبط كني براي ضبط بيشتر بايد از نرم افزارهاي مربوط به اين كار استفاده

كني ( من JetAudio را پيشنهاد ميكنم )

mahdi_pc
02-10-2005, 16:20
دوستان من همه اين كارها رو كردم ولي چرا صدا ظبط نميشه؟

j0l6
02-10-2005, 17:01
سلام
روی ایکان صدا کنار ساعت ویندوز کلیک راست کن و گزینه ی با لایی رو انتخاب کن و بعد بر به قسمت options بعدش properties recording رو بزن و ok کن اونوقت برو به قسمت میکروفن و تیک مربع پایین رو بزن حالا دو باره مراحلی که قبلا بههت گفتن رو تکرار کن اگه شد که هیچ ولی اگه نشد محل اتصال فیش میک احتمالا ایراد داره

mahdi_pc
03-10-2005, 16:39
باز هم نمیشه! معلوم نیست چه کارش هست؟

ninjavb
10-07-2008, 10:29
با سلام
چه طوری میشه با media player صدا ضبط کرد؟
با تشکر

Havbb
10-07-2008, 13:45
بهتره یه نرم افزار مانند MP3 Wizard نصب کنی

ninjavb
10-07-2008, 20:08
یعنی با media player نمیشه ؟؟
با jetadio چی؟

abadan110
11-07-2008, 22:24
من با مدیا این کار رو نکردم اما با جت ایدیو خیلی راحت این کار امکان داره.
دوست عزیز شما میتونی واسه اینکه ببینی که میکروفونت سالم هست یه تست بگیری. واسه این کار به کنترل پنل برو. بعد هم قسمت صدا.
سربرگ voice رو انتخاب کن. بعد هم گزینه test hardware رو بزن. بعد از اینکه یه نوار پر شد. شما میکروفنت رو تست کن. با این کار میتونی مطمئن بشی که میکروفنت سالم هست و باید به دنبال مشکل دیگه ای باشی

ninjavb
13-07-2008, 00:22
من با مدیا این کار رو نکردم اما با جت ایدیو خیلی راحت این کار امکان داره.
دوست عزیز شما میتونی واسه اینکه ببینی که میکروفونت سالم هست یه تست بگیری. واسه این کار به کنترل پنل برو. بعد هم قسمت صدا.
سربرگ voice رو انتخاب کن. بعد هم گزینه test hardware رو بزن. بعد از اینکه یه نوار پر شد. شما میکروفنت رو تست کن. با این کار میتونی مطمئن بشی که میکروفنت سالم هست و باید به دنبال مشکل دیگه ای باشی
با سلام
من مشکلی توی سخت افزارم ندارم منظورم این بود که چه طور میشه باjetadio صدا ضبط کرد در واقع مراحل ضبط صدا رو میخواستم.
با تشکر