PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ANSI Code Page For English US

kasper25
10-11-2004, 03:42
با سلام خدمت دوستان
من مدتی است هنگام نصب بعضی از برنامه ها با پیغام خطا مواجه می شوم:
1208 :ANSI Code Page for English
پس از این پیغام نصب برنامه متوقف می شود . این پیغام برای بیشتر برنامه هایی که از اینترنت می گیرم رخ می دهد و خلاصه خیلی کلافه ام کرده و هر کاری که می بایست کرده ام ولی جواب نگرفته ام. البته یه جایی شنیده ام که یکسری فایل انسی کد هست و باید آنها را در ویندوز کپی کنی تا مشکل حل شود ، ولی تا حالا آنها را پیدا نکرده ام.با توجه به اینکه من اکثر برنامه های این سایت را دانلود می کنم و از مشتری های همیشگی آن هستم خواهشمندم اگر کسی چیزی می داند از ما دریغ نکند، البته من سه چهار روزه که تو چند تا فروم ایرانی و چند تا فروم خارجی درخواست داده ام ولی تا الان موثر نبوده. :?:

habibi
10-11-2004, 16:18
اين ارور نشون مي‌ده كه در يكي از فايل‌هاي فونت اصلي ويندوز اشكالي هست. فكر كنم بايد ويندوزتون رو از اول نصب كنيد.

30naa
10-11-2004, 16:33
قبلش یه چیزی
ببینم به نظرم فنتای اصلی ویندوز بجز تاهما و تایز و .. چن تا بیشتر نیست اگه خواستی اسمه فنتها رو بگو ببینیم اگه تو یه فایل زیپ کنیم بفرستیم مشکلت حل میشه یا نه

kasper25
11-11-2004, 03:35
من بیش از 1000 فونت دارم که حداقل نصفی از آنها فارسی است.
فکر نکنم از فونت باشد. هر چه باشد مربوط به فایلی است که مربوط به انسی کد ها می باشد.
چند ماه قبل تو یه سایت ایرانی یه همچین چیزی نوشته بود و یکسری فایل قرار داده بود و گفته بود این فایل ها را در پوشه ویندوز کپی کنید. ولی اسم سایت را یادم نمی آید فقط می دانم که سایتی بود که لینک دانلود قرار می داد .
این را هم اضافه کنم که بیشتر فایل هایی که از اینترنت می گیرم همین مشکل را دارند!
ممنون از پاسختان