PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97

rahmank750
01-04-2015, 01:03
نمیدونم چرا من اینجا سوال میکنم هیچکس جواب نمیده

من 2 روز دیگه سرویس مخابراتم تموم میشه میخوام برم جمع اوری کنم کدوم شرکت برم هم دانلود شبانه داشته باشه قیمت و سرعتشم خوب باشه ؟ این سرویس اندیشه مثلا با 12 گیگ تضمینی میارزه ؟ اون 12 گیگ شبانه هم باهاش حساب میشه ازش کم میشه یا جداس ؟

مخابرات که ماشالا رایگان رو برداشت ماشالا مثل چی هم حجم میخوره

asksup
01-04-2015, 01:03
خجالتم خوب چیزیه بنده خدا 30 گیگ کی تموم شده میدونی خیلی وقته چرا میگم خجالتم خوب چیزیه چون این پستو برا تو گزاشتم آقای مثلا کارشناس
دلیلشو بگو همه بدونن:
خط کوفتیتون سالم باشه میبینی با همین 30 کیلو و دانلود تا خرخره یه پکت لاستم نداره
نکنه من جادو کردم واقعا خجالت نمیکشی من میگم کیفیت خط تو میگی سرعت 100 بار بهت گفتم کیفیت دوباره میگی سرعت ؟
چرا جواب این پستمو ندادی ؟

دلیلش عدم تسلط شما به دانش مقدماتی شبکه هست.
دوست عزیز و بسیار محترم
پهنای باند شما به دلیل انمام حجم دانلود تضمین شده کم شده که خدمتتون توضیح دادم.
اما دلیل عدم تغییر پینگ و نداشتن پکت لاست اینه که
هر مشترکی وقتی لاگین میکنه 3 تا rule براش فعال میشه
1- rule 1 اجازه میده مشترک بتونه حتی بعد از اتمام حجم تضمینیش وضعیت پینگ شبکه رو بدرستی چک کنه ( پروتکل icmp )
2- rule 2 در مورد مشترکین حجمی اجازه میده به سایتهای ایرانی با سرعت بیشتری نسبت به سایتهای خارجی وصل شین و دانلود کنید
3- rule 3 سرعت سرویس شما رو تنظیم میکنه

اینکه پینگ بدون لاستی دارید دلیلش اینه که rule 1 که تقدم بالاتری نسبت به اون 2 تا داره اجازه میده پکت شما دچار محدودیت rule 2 , rule 3 نشه و شما بتونید کیفیت خط خودتون رو چک کنید و متوجه بشین که ما مشکل فنی برای تامین ایتنرنت خریداری شده شما نداریم.

بعد از 10-12 سال از شروع ارائه سرویس اینترنت هنوز چون به لحاظ فنی یه موضوعی رو به درستی درک نمیکنیم به خودمون اجازه میدیم با هر ادبیاتی و هر صفاتی دیگران رو خطاب کنیم. شما میپرسیدید من خدمتتون توضیح میدادم. لازم نبود منو مورد لطف قرار بدید. الانم اگه بدرستی متوجه نحوه انجام کار نشدید میتونم فنی تر توضیح بدم تا روشن بشه موضوع . اگه هم کلا بنده رو قبول ندارید رو اینترنت پر داکیومنت های فنی مهندسی ترافیک - مدیریت سرویس ووو هست میتونم معرفی کنم.

Angel Of Darkness
01-04-2015, 09:27
دلیلش عدم تسلط شما به دانش مقدماتی شبکه هست.
دوست عزیز و بسیار محترم
پهنای باند شما به دلیل انمام حجم دانلود تضمین شده کم شده که خدمتتون توضیح دادم.
اما دلیل عدم تغییر پینگ و نداشتن پکت لاست اینه که
هر مشترکی وقتی لاگین میکنه 3 تا rule براش فعال میشه
1- rule 1 اجازه میده مشترک بتونه حتی بعد از اتمام حجم تضمینیش وضعیت پینگ شبکه رو بدرستی چک کنه ( پروتکل icmp )
2- rule 2 در مورد مشترکین حجمی اجازه میده به سایتهای ایرانی با سرعت بیشتری نسبت به سایتهای خارجی وصل شین و دانلود کنید
3- rule 3 سرعت سرویس شما رو تنظیم میکنه

اینکه پینگ بدون لاستی دارید دلیلش اینه که rule 1 که تقدم بالاتری نسبت به اون 2 تا داره اجازه میده پکت شما دچار محدودیت rule 2 , rule 3 نشه و شما بتونید کیفیت خط خودتون رو چک کنید و متوجه بشین که ما مشکل فنی برای تامین ایتنرنت خریداری شده شما نداریم.

بعد از 10-12 سال از شروع ارائه سرویس اینترنت هنوز چون به لحاظ فنی یه موضوعی رو به درستی درک نمیکنیم به خودمون اجازه میدیم با هر ادبیاتی و هر صفاتی دیگران رو خطاب کنیم. شما میپرسیدید من خدمتتون توضیح میدادم. لازم نبود منو مورد لطف قرار بدید. الانم اگه بدرستی متوجه نحوه انجام کار نشدید میتونم فنی تر توضیح بدم تا روشن بشه موضوع . اگه هم کلا بنده رو قبول ندارید رو اینترنت پر داکیومنت های فنی مهندسی ترافیک - مدیریت سرویس ووو هست میتونم معرفی کنم.
نمیدونم چون دانش ما کمه شما به خودتون اجازه میدین هر چیزی به ما بقبولونید
اصلا چرا من باید از شبکه سر در بیارم ؟ مگه دسگاهتونو میبرید تعمیرگاه بهتون در مورد فرکانس و رکتیفایر و ...چیزی میگه ؟ درست شد میگی دمت گرم و میری ولی خوب تعمیر نشه بابای طرفو جلو چشش میاری
با این تفاسیر تو همون موقع هم که من حجم تموم نکرده بودم بعضی روزا مشگل داشتم و دوم وقتیم تموم شد من روزهای زیادی اوضام خوب بود
من کی پرسیدم حدود 10 روز قبل شما جواب ندادین دادین ؟
من هیچی نمیدونم فقط یه خط خوب میخوام تا فردا بیا سقرا کبرا بچین قابل قبول نیست
اون رولها حالا کجان بهشون بگین بیان!!!
بنده خسته شدم انقد اومد اینجا پست بیمورد گزاشتم و به هیچ جا نرسیدم
مگه نگفتی دانلود باعث پکت لاست و بالا رفتن پینگ میشه چرا نشده پس تو عکس ؟
این سوالو 10 بار پرسیدم و جواب ندادین اینبارم جواب ندین نمیدونم باید چیکار کنم :کدوم سرویستونو بگیرم که مشگل نداشته باشه اگه داشت و باز به مشگل خوردم شما چیکار میکنید ؟

asksup
01-04-2015, 11:11
نمیدونم چون دانش ما کمه شما به خودتون اجازه میدین هر چیزی به ما بقبولونید
اصلا چرا من باید از شبکه سر در بیارم ؟ مگه دسگاهتونو میبرید تعمیرگاه بهتون در مورد فرکانس و رکتیفایر و ...چیزی میگه ؟ درست شد میگی دمت گرم و میری ولی خوب تعمیر نشه بابای طرفو جلو چشش میاری
با این تفاسیر تو همون موقع هم که من حجم تموم نکرده بودم بعضی روزا مشگل داشتم و دوم وقتیم تموم شد من روزهای زیادی اوضام خوب بود
من کی پرسیدم حدود 10 روز قبل شما جواب ندادین دادین ؟
من هیچی نمیدونم فقط یه خط خوب میخوام تا فردا بیا سقرا کبرا بچین قابل قبول نیست
اون رولها حالا کجان بهشون بگین بیان!!!
بنده خسته شدم انقد اومد اینجا پست بیمورد گزاشتم و به هیچ جا نرسیدم
مگه نگفتی دانلود باعث پکت لاست و بالا رفتن پینگ میشه چرا نشده پس تو عکس ؟
این سوالو 10 بار پرسیدم و جواب ندادین اینبارم جواب ندین نمیدونم باید چیکار کنم :کدوم سرویستونو بگیرم که مشگل نداشته باشه اگه داشت و باز به مشگل خوردم شما چیکار میکنید ؟

دوست عزیز
بطور واضح شرایط سرویس ها تو تعرفه نوشته شده
شما سرویس 256 با حجم تضمینی 30 گیگ خریدید و مطابق قرار قبلی بعد 30 گیگ سرعت شما شده 256 کیلو بیت.

126 : 46 : 44

1,519.62

24,429.15

فقط ظرف 126 ساعت 24.4 گیگ مصرف کردید.این فقط اطلاعات 1 تماس شماست.
اکاننتون رفت تو مود کم سرعت. اگر این حجم برای شما کافی نیست لطفا یه سرویس بالاتر انتخاب کنید.
چیو باید جواب بدم. از این واضح تر هم داریم مگه. میزان دانلود ماهیانه خودتون رو حساب کنید و یه سرویس متناسب انتخاب کنید. باور کنید نمیشه از سرویسی که قرار 30 گیگ باشه انتظار سرویس 300 گیگ داشته باشید. شما سرویس 256-30 گیگ میخرید و وقتی ظرف 5 روز این حجم رو تمام میکنید میاد اعتراض میکنید که چرا درست سرویس نمیدین؟ سوالم اینه وقتی 30 گیگ تموم نشده بود مشکلی بود؟ مشکلی داشتید؟ الانم مشکل کاهش سرعت سرویس شما بدلیل عبور از مرز 30 گیگ هست. سرعت شما شده 256kbps.

Dadashmohammad22
01-04-2015, 11:48
دوستان مخابرات میشه لطفا کسی تایید کنه که آیا پینگ شما هم از راس ساعت 12 ظهر با سرور 8.8.8.8 دوبرابر میشه یا نه؟ این همون مشکلیه که چند روز پیش گفتم از ساعت 11 شب شروع میشه. ولی الان منتقل شده به 12 ظهر .. یعنی کلا از ساعت 3 صبح تا 12 ظهر من پینگم خوبه.
امروز هم دوباره زنگ زدم گفت dns شرکت رو داخل مودم ست کن. انجام دادم تغییری حاصل نشد. بعد خودش دوباره زنگ زد و گفت ما چک کردیم و به این نتیجه رسیدیم مشکل از ما نیست و از شما هم نیست. میگن ما نمیدونیم چیکار کنیم.. من این شکلی شدم :n36: .... احتمالا خدا داره سر ساعت 12 پینگ ما رو دستکاری میکنه.
اگه کسی تایید کنه که داخل رشت این مشکل رو داره حداقل میتونم به این نتیجه برسم که شرکت داره دروغ میگه که به طرز ناراحت کننده ای اصلا غیر منتظره هم نیست

Angel Of Darkness
01-04-2015, 11:56
دوست عزیز
بطور واضح شرایط سرویس ها تو تعرفه نوشته شده
شما سرویس 256 با حجم تضمینی 30 گیگ خریدید و مطابق قرار قبلی بعد 30 گیگ سرعت شما شده 256 کیلو بیت.

126 : 46 : 44

1,519.62

24,429.15

فقط ظرف 126 ساعت 24.4 گیگ مصرف کردید.این فقط اطلاعات 1 تماس شماست.
اکاننتون رفت تو مود کم سرعت. اگر این حجم برای شما کافی نیست لطفا یه سرویس بالاتر انتخاب کنید.
چیو باید جواب بدم. از این واضح تر هم داریم مگه. میزان دانلود ماهیانه خودتون رو حساب کنید و یه سرویس متناسب انتخاب کنید. باور کنید نمیشه از سرویسی که قرار 30 گیگ باشه انتظار سرویس 300 گیگ داشته باشید. شما سرویس 256-30 گیگ میخرید و وقتی ظرف 5 روز این حجم رو تمام میکنید میاد اعتراض میکنید که چرا درست سرویس نمیدین؟ سوالم اینه وقتی 30 گیگ تموم نشده بود مشکلی بود؟ مشکلی داشتید؟ الانم مشکل کاهش سرعت سرویس شما بدلیل عبور از مرز 30 گیگ هست. سرعت شما شده 256kbps.
بله داشتم چرا تفره میرین 10 بار حجم تموم نکرده حمینجا تست گزاشتم بازم بگو نزاشتی بازم بگو لحنت بده
من محدود بگیرم حجمم تموم نشده مشکل داشته باشم باز مسئولیت حرفاتونو قبول میکنید ؟

سرعت چه ربطی به کیفیت داره ؟
راستی امروز از صبح همه چیز عالیه پینگ خوبه لتنسی خوبه اصلا مشگل ندارم تا ببینم شب چطور میشه ؟
رولا برگشتن ؟چه واقعه کهکشانی رخ داده
آها فهمیدم سرویس 30 گیگی من به خواست کائنات شده 300 گیگی چه سعادتی

asksup
01-04-2015, 13:29
بله داشتم چرا تفره میرین 10 بار حجم تموم نکرده حمینجا تست گزاشتم بازم بگو نزاشتی بازم بگو لحنت بده
من محدود بگیرم حجمم تموم نشده مشکل داشته باشم باز مسئولیت حرفاتونو قبول میکنید ؟

سرعت چه ربطی به کیفیت داره ؟
راستی امروز از صبح همه چیز عالیه پینگ خوبه لتنسی خوبه اصلا مشگل ندارم تا ببینم شب چطور میشه ؟
رولا برگشتن ؟چه واقعه کهکشانی رخ داده
آها فهمیدم سرویس 30 گیگی من به خواست کائنات شده 300 گیگی چه سعادتی

شما درست میگی دوست عزیز. من بحثی ندارم. اینجا هستم که کمک کنم فکر کنم با بیان اینکه مشکل سرویستون چیه کمک کردم. حالا اگه برداشت دیگه ای دارید من اصراری برای تغییرش ندارم.

Angel Of Darkness
01-04-2015, 16:44
شما درست میگی دوست عزیز. من بحثی ندارم. اینجا هستم که کمک کنم فکر کنم با بیان اینکه مشکل سرویستون چیه کمک کردم. حالا اگه برداشت دیگه ای دارید من اصراری برای تغییرش ندارم.

بله منم مطمعن هستم از دسستون کاری برنمیاد و فقط برا سیاستای شرکتتون هست که قبول نمیکنید و سوالای کیلیدیو اصلا جواب نمیدن یا جور دیگه تغییر میدین میتونستین وارد سیاست بشین !
مشکل اینجان بقیه مشترکا مثل گیمرا ریز نمیشن همین سرویسشون قطع نشه میگن عالیه
یا باید 24 ساعت روز 7 روز هفته سرویس من مشگل داشت یا کاملا خوب خوب بود اینکه 2 روز خوبه 4 روز بده صبح استاندارده شب نیست معلومه یه جای این میلنگه
شما حالا آیه بیار و ....و 1000 تا کارشناس شبکه بیار من یک چیز میگم پول میگیرین سرویس خوب بدین
هیچیزیم نمیدونم و نمیخوام بدونم اینجوری بود میومدم جای شما مینشستم یا ........

asksup
01-04-2015, 19:38
بله منم مطمعن هستم از دسستون کاری برنمیاد و فقط برا سیاستای شرکتتون هست که قبول نمیکنید و سوالای کیلیدیو اصلا جواب نمیدن یا جور دیگه تغییر میدین میتونستین وارد سیاست بشین !
مشکل اینجان بقیه مشترکا مثل گیمرا ریز نمیشن همین سرویسشون قطع نشه میگن عالیه
یا باید 24 ساعت روز 7 روز هفته سرویس من مشگل داشت یا کاملا خوب خوب بود اینکه 2 روز خوبه 4 روز بده صبح استاندارده شب نیست معلومه یه جای این میلنگه
شما حالا آیه بیار و ....و 1000 تا کارشناس شبکه بیار من یک چیز میگم پول میگیرین سرویس خوب بدین
هیچیزیم نمیدونم و نمیخوام بدونم اینجوری بود میومدم جای شما مینشستم یا ........

اقای عزیز دوست بزرگوار کاربر محترم
سرویس شما256 کیلوبیت با حجم تضمینی 30 گیگ هست. شما تا حالا 40 گیگ دانلود کردید. سرعت تشویقی شما حذف شده و سرویس شما شده 256 کیلوبیت استاندارد.
Monthly Recv Volume usage limit (41573983>=30720000) KB

کدوم سوال کلیدی رو باید جواب بدم؟
شما 2015/03/18 سرویس خودتون رو فعال کردید روز 2015/03/26 حجم مصرفی شما بالای 30 گیگ شد.
مطابق شرایط اعلام شده سرویس سرعت تشویقی حذف شد. این موضوع پیچیدست؟
اگر گیمر هستید مصرف 8 روز شما 30 گیگ هست
فکر نکنم فقط گیمر باشید دانلودر هم هستین.
میتونید یه خط دیگه بگیرید یه اکانت روش بگیرید واسه دانلود و اینو بگذارید واسه گیم.
که اگه اون خط حجم تموم کرد بازیتون به مشکل بر نخوره.
یا اینکه یه اکانت یک ساله بگیرید رو همین خط. روی یه PVC دیگه هر وقت خواستید بازی کنید باهاش لاگین کنید

DIKT
01-04-2015, 23:01
با سلام اگه لطف کنین بفرمائید من چه سرویسی باید بگیرم

نام کاربریم رو براتو خصوصی فرستادم

Angel Of Darkness
02-04-2015, 10:41
اقای عزیز دوست بزرگوار کاربر محترم
سرویس شما256 کیلوبیت با حجم تضمینی 30 گیگ هست. شما تا حالا 40 گیگ دانلود کردید. سرعت تشویقی شما حذف شده و سرویس شما شده 256 کیلوبیت استاندارد.
Monthly Recv Volume usage limit (41573983>=30720000) KB

کدوم سوال کلیدی رو باید جواب بدم؟
شما 2015/03/18 سرویس خودتون رو فعال کردید روز 2015/03/26 حجم مصرفی شما بالای 30 گیگ شد.
مطابق شرایط اعلام شده سرویس سرعت تشویقی حذف شد. این موضوع پیچیدست؟
اگر گیمر هستید مصرف 8 روز شما 30 گیگ هست
فکر نکنم فقط گیمر باشید دانلودر هم هستین.
میتونید یه خط دیگه بگیرید یه اکانت روش بگیرید واسه دانلود و اینو بگذارید واسه گیم.
که اگه اون خط حجم تموم کرد بازیتون به مشکل بر نخوره.
یا اینکه یه اکانت یک ساله بگیرید رو همین خط. روی یه PVC دیگه هر وقت خواستید بازی کنید باهاش لاگین کنید

جهت اطلاع اول باید دانلود کنم بعد بازی کنم نیست مگه ؟شما چرا هروقت موضوع کم میاری بحثو به سرعت من میکشی ؟ سرعت یه ربطایی به کیفیت خط داره اما فکر نمیکنید دارین پیازداغشو زیاد میکنید ؟کیفیت خط خوب باشه رو اینترنت 128 کیلو هم بهترین پینگ و 0 درصد پکت لاست و .....بهترین تماس و ... رو داریم

اینو جواب قانع کننده به من بدین تمام مشکلات من حل میشه منم مزاحمتون نمیشم دیگه :

چرا دوروزه حالا خوبه اصلا عالیه با همین 256 خراب و ضعیف خدازده مافنگی و100 البطه دانلود 32 کیلو نمیدونم چی چی با رولهای نامحسوس که شما میفرمایید بعدش دوباره 4 روز بعد خراب میشه ؟
من که نه سرعتم دست زدم نه خطمو عوض کردم نه سرویسمو تغییر دادم نه سیم کشیمو و نه........

mrnht
02-04-2015, 19:05
جهت اطلاع اول باید دانلود کنم بعد بازی کنم نیست مگه ؟شما چرا هروقت موضوع کم میاری بحثو به سرعت من میکشی ؟ سرعت یه ربطایی به کیفیت خط داره اما فکر نمیکنید دارین پیازداغشو زیاد میکنید ؟کیفیت خط خوب باشه رو اینترنت 128 کیلو هم بهترین پینگ و 0 درصد پکت لاست و .....بهترین تماس و ... رو داریم

اینو جواب قانع کننده به من بدین تمام مشکلات من حل میشه منم مزاحمتون نمیشم دیگه :

چرا دوروزه حالا خوبه اصلا عالیه با همین 256 خراب و ضعیف خدازده مافنگی و100 البطه دانلود 32 کیلو نمیدونم چی چی با رولهای نامحسوس که شما میفرمایید بعدش دوباره 4 روز بعد خراب میشه ؟
من که نه سرعتم دست زدم نه خطمو عوض کردم نه سرویسمو تغییر دادم نه سیم کشیمو و نه........

منم همچین مشکلی دارم الان همه چیز اوکیه بعد یهو میزنه افتضاح میشه همش دیسکانکت و افت سرعت شدید و ....
زنگ میزنی میگه خطا نویز داره :دی
سوال کنی چرا تا دیروز نبود میپیچونن ....
یه بار زنگ زدم واسه اینکه 2 هفته خطم بدون نویز کار کرده ازشون تشکر کردم :n02:

supermax15
02-04-2015, 19:20
اندیشه تو هوای بارونی نابود میشه
من تو وایبر پیام 5 دقیقه بعد ارسال میشه

manishabanzadeh
02-04-2015, 23:29
یکی دو باره خودبخود dns من از 89.144.144.144 تغییر میکنه به یه چیز دیگه.یادم نمیاد اما با 128 شروع میشد فک کنم.این چجوریه؟ البته وقتی رو 128 بود پینگم کمتر هم بود.اگه این dns مال اندیشه هست که بگید استفاده کنیم.

mtn877
03-04-2015, 00:58
اندیشه مجددا به روزهای اوجش برگشته...داغون شده تایم اوت زیاد داره ، دانلود هم نوسان شدید

unicorns1988
03-04-2015, 05:40
سلام کسی خبر داره که دانلود رایگان شبانه برای سرویس ۲ مگ ماهانه ۸گیگ دوباره برقراره یا نه؟چون امشب اتفاقی دانلود کردم حجم نمیرفت!ممنونم

Angel Of Darkness
03-04-2015, 08:30
من یه مودم سیم کارت خور خریدم دوستان دو شب با طرح 2 تا 8 شب بینهایت ایرانسل دانلود کردم شبی 3000 تمن متاسفانه سرعتم بین 250 تا 500 کیلو متغیر بود و ارزش نداره آدم از خوابش بزنه برا شبی 4.5 گیگ البطه میشه نرم افزار و ... گزاشت قطع و وصل کنه اما کلا نمیصرفه رو منطقه من چون مال دوستان که اینجا تست گزاشتن 700 کیلویی میشد نمیدونم حالا ثابت میموند یا نه
اما امروز همین چند دقیقه پیش رایتلو تست کردم پینگ عالی بدون لتنسی و .....
رایتل 1 ماهه 1024 دانلود نامحدودو میده 50 هزارتمن که به نظرم ارزشش خیلی بیشتر از 250 هزارتمن یا بالاتر خیلی از isp ها هست نمیدونم کیفیت خطش چطور میمونه فقط و اینم بگم دکل رایتل 400 متری خونه ما هستش
چند دقیقه پیشم ارتقا دادم به 512 اندیشه این ماه کلا حدود 60 یا بیشتر پول اینترنت دادم حالام سرعتم رو 62 هستش با همین پول رایتلو میگرفتم از اول تا آخرش بالای 100 دانلود داشتم روزی 10 گیگ حالا فقط گیر کیفیت خط هستم تا شب و چندروز دیگه تست کنم خیالم راحت شد از این به بعد رایتلو میگیرم

manishabanzadeh
03-04-2015, 10:22
خوب به سلامتی دوباره نت خراب شد...واقعا کمدی شده!

minime
03-04-2015, 10:26
به میمنت و مبارکی توافق هسته ای نت مملکت رفت رو هوا :n02:

asksup
03-04-2015, 10:37
اندیشه مجددا به روزهای اوجش برگشته...داغون شده تایم اوت زیاد داره ، دانلود هم نوسان شدید

از دیشب پهنای باند به 1/3 کاهش پیدا کرده. دلیلش رو بخش فنی زیر ساخت دلایل فنی اعلام میکنه. امیدواریم هر چه زودتر بر طرف بشه

manishabanzadeh
03-04-2015, 10:45
از دیشب پهنای باند به 1/3 کاهش پیدا کرده. دلیلش رو بخش فنی زیر ساخت دلایل فنی اعلام میکنه. امیدواریم هر چه زودتر بر طرف بشه

پس لرزه های توافق هسته ای.زودتر درست شه فقط

JUST KIOSK
03-04-2015, 11:09
من یه مودم سیم کارت خور خریدم دوستان دو شب با طرح 2 تا 8 شب بینهایت ایرانسل دانلود کردم شبی 3000 تمن متاسفانه سرعتم بین 250 تا 500 کیلو متغیر بود و ارزش نداره آدم از خوابش بزنه برا شبی 4.5 گیگ البطه میشه نرم افزار و ... گزاشت قطع و وصل کنه اما کلا نمیصرفه رو منطقه من چون مال دوستان که اینجا تست گزاشتن 700 کیلویی میشد نمیدونم حالا ثابت میموند یا نه
رایتل 1 ماهه 1024 دانلود نامحدودو میده 50 هزارتمن که به نظرم ارزشش خیلی بیشتر از 250 هزارتمن یا بالاتر خیلی از isp ها هست نمیدونم کیفیت خطش چطور میمونه فقط و اینم بگم دکل رایتل 400 متری خونه ما هستش
چند دقیقه پیشم ارتقا دادم به 512 اندیشه این ماه کلا حدود 60 یا بیشتر پول اینترنت دادم حالام سرعتم رو 62 هستش با همین پول رایتلو میگرفتم از اول تا آخرش بالای 100 دانلود داشتم روزی 10 گیگ حالا فقط گیر کیفیت خط هستم تا شب و چندروز دیگه تست کنم خیالم راحت شد از این به بعد رایتلو میگیرم

شبی 3 تومن نیست، شبی 1000 تومنه! :n02: نوشته اینترنت نامحدود روزانه، ولی اشتباه! در واقع 3 روز اعتبار داره که میشه شبی 1000 تومن.
از IDM اگر استفاده میکنی برای دانلود (که باید بکنی و اگر نه سرعت دانلود خیلی خوب نخواهد بود!) میتونی خیلی راحت تنظیم کنی که مثلا ساعت 7:55 دقیقه قطع بشه دانلود.
من که شبی 10-11 گیگ دانلود میکنم!

فکر میکنید چه قدر طول بکشه؟ چند ساعت؟ 1 روز؟ 1 هفته....؟
پینگ من از دیشب نوسان شدید و لاست پیدا کرده، از 80 تا 250 اینا میره! قبلش عالی بود...

ویرایش: فکر کنم درست شده.

asksup
03-04-2015, 11:38
پس لرزه های توافق هسته ای.زودتر درست شه فقط

فعلا که درست شده. تا کی بمونه نمیدونیم

manishabanzadeh
03-04-2015, 12:49
فعلا که درست شده. تا کی بمونه نمیدونیم

تایید میشه.فعلا همه چی عادیه

Angel Of Darkness
03-04-2015, 12:56
شبی 3 تومن نیست، شبی 1000 تومنه! :n02: نوشته اینترنت نامحدود روزانه، ولی اشتباه! در واقع 3 روز اعتبار داره که میشه شبی 1000 تومن.
از IDM اگر استفاده میکنی برای دانلود (که باید بکنی و اگر نه سرعت دانلود خیلی خوب نخواهد بود!) میتونی خیلی راحت تنظیم کنی که مثلا ساعت 7:55 دقیقه قطع بشه دانلود.
من که شبی 10-11 گیگ دانلود میکنم!.
عجب گولی خوردم یا گول منو خورد :n02: ضرر خوردیم که :n02::n02:
ولی من با idm و 16 کانکشن از سایتای مختلف تستیدم اصلا 6 گیگو شبی رد نکرد جا با جا فرق داره احتمالا

saeid 22
03-04-2015, 13:07
عجب گولی خوردم یا گول منو خورد :n02: ضرر خوردیم که :n02::n02:
ولی من با idm و 16 کانکشن از سایتای مختلف تستیدم اصلا 6 گیگو شبی رد نکرد جا با جا فرق داره احتمالا
گوشیت اگه 3g داره و آندروید هم هست از طریق کابل وصل کن به کامپیوتر ببین سرعتت بیشتره من با مودم سرعتم به زور تا 400 میرسه ولی با گوشی تا 1 مگ هم بعضی وقتها میره

Angel Of Darkness
03-04-2015, 13:37
گوشیت اگه 3g داره و آندروید هم هست از طریق کابل وصل کن به کامپیوتر ببین سرعتت بیشتره من با مودم سرعتم به زور تا 400 میرسه ولی با گوشی تا 1 مگ هم بعضی وقتها میره

دارم باشه شب تست میکنم
یه سوال دارم برای زدن طرح باید 12 شب به بعد اقدام کنم ؟ یا نه مثلا حالام طرحو فعال کنم خودش برا فردا فعال میکنه

من وارد تنظیمات مودم شدم دوتا چیز پیدا کردم احتمالا مشکل اینجا بود اولیش تنظیمات روی umts/hsdpa نبود که حالا گزاشتم و دومیش رو کانکشن دایال آپی که ساخته کلیک کردم وارد تنظیمات شدم و دیدم ماکزیمم سرعت روی 460800 بود گزاشتمش روی 921600 شمام چک کن مدمتو شاید مشکلمون اینجا بوده نمیدونم

saeid 22
03-04-2015, 13:47
دارم باشه شب تست میکنم
یه سوال دارم برای زدن طرح باید 12 شب به بعد اقدام کنم ؟ یا نه مثلا حالام طرحو فعال کنم خودش برا فردا فعال میکنه
تست زدی بگو سرعتت فرق کرده یا نه
نه فرقی نداره الان هم میتونی طرح رو بزنی

supermax15
03-04-2015, 18:05
سایت اندیشه بعد از یک دهه ب کلی متحول شد :n31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JUST KIOSK
03-04-2015, 20:08
دارم باشه شب تست میکنم

من وارد تنظیمات مودم شدم دوتا چیز پیدا کردم احتمالا مشکل اینجا بود اولیش تنظیمات روی umts/hsdpa نبود که حالا گزاشتم و دومیش رو کانکشن دایال آپی که ساخته کلیک کردم وارد تنظیمات شدم و دیدم ماکزیمم سرعت روی 460800 بود گزاشتمش روی 921600 شمام چک کن مدمتو شاید مشکلمون اینجا بوده نمیدونم

نه به هیچ وجه طرح رو الان فعال نکن!! وگرنه اون 3 روز میشه 2 روز! از 12 شب که بگذره، 1 روز از اعتبار کم میشه!
با کد *555*1*4# (از راست به چپ بخون) بعد انتخاب گذینه 2 میتونی ببینی که تا چه تازیخی اعتبار داره.

Angel Of Darkness
04-04-2015, 00:10
نه به هیچ وجه طرح رو الان فعال نکن!! وگرنه اون 3 روز میشه 2 روز! از 12 شب که بگذره، 1 روز از اعتبار کم میشه!
با کد *555*1*4# (از راست به چپ بخون) بعد انتخاب گذینه 2 میتونی ببینی که تا چه تازیخی اعتبار داره.

انگار طرحو برداشتن :n03: نه کدش کار میکنه نه تو لیستشون هست ؟
چی شده ؟

supermax15
04-04-2015, 00:20
کی درست میشه سرعت من خیلی اومده پایین

cheshmak.a
04-04-2015, 00:33

ایرانسل منم تقریبا 2-5 همینطوره حدود 200-400 اما 6 به اونور 600 - 1مگ در ثانیه هم میره
البته همیشه وضعیت به این خوبی نیست

saeid 22
04-04-2015, 01:33
انگار طرحو برداشتن :n03: نه کدش کار میکنه نه تو لیستشون هست ؟
چی شده ؟
کد هایی که تو سایت ایرانسل نوشته شده اشتباه هستش شما میخوای کد رو بدست بیاری #555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * رو بزن معرفی بسته هاش میاد من میخواستم 24 گیگ بگیرم مشکل شما رو داشتم فکر میکرد حذف کردن بعد از همین طریق کد مورد نظر رو پیدا کردم حالا شما امتحان بکن ضرر نداره

supermax15
04-04-2015, 02:05
صفحه اسپید تست بزور بالا اومد

512 سرعت از 60 بیشتر نمیشه ا اصلا
جناب askup نام کاربری بدم پیگیری میکنید ببینید مشکل چیه چرا محدود شد سرعت؟

Angel Of Darkness
04-04-2015, 07:12
کد هایی که تو سایت ایرانسل نوشته شده اشتباه هستش شما میخوای کد رو بدست بیاری #555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * رو بزن معرفی بسته هاش میاد من میخواستم 24 گیگ بگیرم مشکل شما رو داشتم فکر میکرد حذف کردن بعد از همین طریق کد مورد نظر رو پیدا کردم حالا شما امتحان بکن ضرر نداره

زدم حذفش کردن

light
04-04-2015, 11:29
صفحه اسپید تست بزور بالا اومد

512 سرعت از 60 بیشتر نمیشه ا اصلا
جناب askup نام کاربری بدم پیگیری میکنید ببینید مشکل چیه چرا محدود شد سرعت؟
خب اصلش همینه 64 نهایتشه ، من الآن 1مگ دارم ، حداکثر 120 هستش

دیشب اندیشه 1 2 ساعتی داغون بود

JUST KIOSK
04-04-2015, 12:21
زدم حذفش کردن

آره ظاهرا حذف کردن... شانس نداریم ما! :n35:

Angel Of Darkness
04-04-2015, 12:54
آره ظاهرا حذف کردن... شانس نداریم ما! :n35:
شاید بهشون از جایی فشار اوردن نمیدونم
فقط پول مودم رو دستم موند

supermax15
04-04-2015, 13:20
خب اصلش همینه 64 نهایتشه ، من الآن 1مگ دارم ، حداکثر 120 هستش

دیشب اندیشه 1 2 ساعتی داغون بود
داش تو روز 200 هست توی ساعات رایگان داغون میشه

JUST KIOSK
04-04-2015, 14:20
والا چیزه جدیدی نیست، توی روز سرعت تشویقیه، شب سرعت واقعی...

saeid 22
04-04-2015, 20:06
شما کدوم مرکز هستید من قبلا اندیشه مرکز 5 بودم 1 مگ شبانه سرعتم 70-80 کیلوبایت بود واسه همین جمع آوری کردم

asksup
04-04-2015, 21:18
بنا به گزارش شرکت زیرساخت امشب یه کاهش پهنای باند 10% رو مصرف پهنای باند شرکت اتفاق میوفته. امیدواریم هر چه زودتر بر طرف بشه.

supermax15
04-04-2015, 21:34
شما کدوم مرکز هستید من قبلا اندیشه مرکز 5 بودم 1 مگ شبانه سرعتم 70-80 کیلوبایت بود واسه همین جمع آوری کردم
مرکز 6 واسه من تا چن روز پیش خوب بود الان اینجوری شد

V i r u s e r
05-04-2015, 00:39
بر باعث و بانیش لعنت.
پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر چند دقیقه یه بار قطع میشه مجبورم دستی دانلود رو ادامه بدم تا تورنتش بیاد :n29:
گند زدن به تمام پروتکل های رمز نگاری شده

mrnht
05-04-2015, 12:07
این سرعتو درست کنین به خدا ما قول میدیم نریم خیابون خوشحالی :n08:

Mehrab1131
05-04-2015, 18:28
سلام؛
کسی شماره نمایندگی رشت های وب رو داره؟
توسایتش فقط آدرس نمایندگی رشت هست و شماره تماس لاهیجان.

کسی تجربه استفاده از های وب رو داره؟

manishabanzadeh
06-04-2015, 18:07
آقای asksup چرا یه مدتیه DNS server برا خودش تغییر میکنه از 89.144.144.144 به چیزای دیگه؟

JUST KIOSK
06-04-2015, 20:14
سلام؛
کسی شماره نمایندگی رشت های وب رو داره؟
توسایتش فقط آدرس نمایندگی رشت هست و شماره تماس لاهیجان.

کسی تجربه استفاده از های وب رو داره؟

من تجربه ندارم، ولی چیزه خوبی تا حالا ازش نشنیدم! مخصوصا پشتیبانی که ظاهرا خیلی بده!

light
07-04-2015, 01:01
خب اونا بهتون تخفیف میدن و سرعت تا 200 میره و پایین هم بیاد کاریش نمیتونید بکنید
واسه ما که هم روز و هم شب 120 هستش

hamidreza2010
08-04-2015, 12:33
من تجربه ندارم، ولی چیزه خوبی تا حالا ازش نشنیدم! مخصوصا پشتیبانی که ظاهرا خیلی بده!

سلام
های وب پشتیبانی عالی داره ( البته الان رو نمیدونم ) من نزدیک 1 سال مشترک های وب بودم عالی بود ، ولی چیزی که باعث شد نتونه بین isp های دیگه سربلند کنه بخاطر دزدهای اول بود ، مخابرات بهشون تجهیزات نمیداد واسه همین نزدیک 7 ماه توش شهر ما فقط 128 میداد ، در حالی که یه مدت نامحدود میداد با سرعت 300 کیلوبایت بر ثانیه
الان ولی نمیدونم اوضاش چجوریه

tofighsob
08-04-2015, 15:30
سلام

دوستان در شهر استارا کدام شرکت خوب برام سرعت دانلود مهم

راهنمایی کنید مرسی

manishabanzadeh
08-04-2015, 17:52
سلام دوستان عزیز یه مطلبی رو میخواستم بگم بخونید.هفته دیگه رئیس جمهور میاد گیلان.من سرباز امریه هستم.برا این مدت که رئیس جمهور اینجاس یه سامانه تلفنی فعاله با شماره 111 برای بیان شکایات.منم به عنوان یکی از اپراتورها انتخاب شدم.میخواستم بگم با توجه به اینکه وزیر و مسئول مربوطه مخابرات در همون محل هستن و مشکلات رو به اونها ارجا میدیم ازتون میخوام زنگ بزنید و این مشکل اینترنت رو بگید که ثبت کنیم شاید فرجی شد.بدون تماس خودبخود نمیتونم ثبت کنم وگرنه این کار رو میکردم

Angel Of Darkness
08-04-2015, 23:05
سلام دوستان عزیز یه مطلبی رو میخواستم بگم بخونید.هفته دیگه رئیس جمهور میاد گیلان.من سرباز امریه هستم.برا این مدت که رئیس جمهور اینجاس یه سامانه تلفنی فعاله با شماره 111 برای بیان شکایات.منم به عنوان یکی از اپراتورها انتخاب شدم.میخواستم بگم با توجه به اینکه وزیر و مسئول مربوطه مخابرات در همون محل هستن و مشکلات رو به اونها ارجا میدیم ازتون میخوام زنگ بزنید و این مشکل اینترنت رو بگید که ثبت کنیم شاید فرجی شد.بدون تماس خودبخود نمیتونم ثبت کنم وگرنه این کار رو میکردم

از کی میتونیم زنگ بزنیم ؟

manishabanzadeh
09-04-2015, 08:06

هنوز اعلام نکردن بهمون ولی فکر میکنم از صبح یکشنبه.24 ساعته هم فعاله.تعداد درخواست ها برای یه مطلب بیشتر باشه سریعتر بهش رسیدگی میشه.البته خوب احتمالا به پای مشکلات وام و اشتغال و اینا نمیرسه ولی خوب شاید یه کاری بکنن

V i r u s e r
09-04-2015, 08:11
مشکلات اینترنت مربوط به کل کشور٬‌ زیر ساخت و سازمان فیلترینگ هست. چه ربطی داره به مشکلات استان؟

manishabanzadeh
09-04-2015, 08:12

هنوز اعلام نکردن بهمون ولی فکر میکنم از صبح یکشنبه.24 ساعته هم فعاله.تعداد درخواست ها برای یه مطلب بیشتر باشه سریعتر بهش رسیدگی میشه.البته خوب احتمالا به پای مشکلات وام و اشتغال و اینا نمیرسه ولی خوب شاید یه کاری بکنن

manishabanzadeh
09-04-2015, 08:14
مشکلات اینترنت مربوط به کل کشور٬‌ زیر ساخت و سازمان فیلترینگ هست. چه ربطی داره به مشکلات استان؟

نه اینجوری هم نیست خیلی از مشکلات مربوط به اینترنت استانی هست و مربوط به شبکه داخل استان

V i r u s e r
09-04-2015, 08:18
نه اینجوری هم نیست خیلی از مشکلات مربوط به اینترنت استانی هست و مربوط به شبکه داخل استان

به هر حال. منم اگر فراموش نکنم زنگ خواهم زد. ببینیم چی میشه
ولی امیدی ندارم کاری از پیش بره

light
09-04-2015, 11:43
سلام

دوستان در شهر استارا کدام شرکت خوب برام سرعت دانلود مهم

راهنمایی کنید مرسی
اندیشه استارا باید باشه
عصر تلکام دامادمون استارا داره میگه جالب نیست

اندیشه دوباره دو روزه چه مرگش شده
دیشب که بزور 400 مگ دانلود کردم با 1مگ

SA.JJ.AD
09-04-2015, 17:32
مژده :n09:
+
دوستان آشنای اولی ، طی آزمایشاتم از دیشب:n02: آشنای اول سیستمش پوکیده یا احتمالا داره ارتقا میده ، حجم بی نهایت شده ! اگه ترافیکتون رو به اتمامه دانلود کنید منفی میشه اما قطع نمیشه :n02: صبح داشتم میرفتم بیرون گذاشتم رو دانلود ( کلی دانلود با حذف شبانه رو دستمون باد کرده :n21:) الان اومدم دیدم همچنان داره دانلود میکنه ! ترافیک شده منفی 3 گیگ :n01:با اینکه ترافیک رزرو هم مقداری دارم اما ازش استفاده نمیکنه :n02:
.
برا من که اینطور بوده از دیشب ، گفتم شمام تا تنور داغه نون رو بچسبونید:n11: امیدوارم چند روز دیگه مشکلاتشون ادامه داشته باشه ! :n07:

light
09-04-2015, 21:43
مژده :n09:
+
دوستان آشنای اولی ، طی آزمایشاتم از دیشب:n02: آشنای اول سیستمش پوکیده یا احتمالا داره ارتقا میده ، حجم بی نهایت شده ! اگه ترافیکتون رو به اتمامه دانلود کنید منفی میشه اما قطع نمیشه :n02: صبح داشتم میرفتم بیرون گذاشتم رو دانلود ( کلی دانلود با حذف شبانه رو دستمون باد کرده :n21:) الان اومدم دیدم همچنان داره دانلود میکنه ! ترافیک شده منفی 3 گیگ :n01:با اینکه ترافیک رزرو هم مقداری دارم اما ازش استفاده نمیکنه :n02:
.
برا من که اینطور بوده از دیشب ، گفتم شمام تا تنور داغه نون رو بچسبونید:n11: امیدوارم چند روز دیگه مشکلاتشون ادامه داشته باشه ! :n07:
اگه تو روز مصرف کردی که موقع تمدید منقی رو ازتون کم میکنن :n01: مثلا 5گیگ شارژ کنید میشه2 گیگ حجمتون

جالبه اندیشه ، خونه بابا 128محدود سرعت بین 100 تا 130 هستژ
من که 1مگ دارم هم 120 بالاتر نمیره

SA.JJ.AD
09-04-2015, 23:14
اگه تو روز مصرف کردی که موقع تمدید منقی رو ازتون کم میکنن :n01: مثلا 5گیگ شارژ کنید میشه2 گیگ حجمتون

جالبه اندیشه ، خونه بابا 128محدود سرعت بین 100 تا 130 هستژ
من که 1مگ دارم هم 120 بالاتر نمیره

نه عزیز مشکل از طرفه سیستم آشنای اوله ، در حالت عادی مثه دفعات قبل وقتی ترافیک تموم شه در صورتی که ترافیک رزرو داشته باشی از اون استفاده میکنه در غیر اینصورت قطع میشه نت و منتقل میشی به صفحه CRM ، اما از دیشب از رزرو استفاده نمیکنه و قطع هم نمیشه ! فقط منفی میشه همینجور ! :n01: جالبه مودم رو ری استارت هم کردم :n09:کاش سرویس بالاتر داشتم این ماه ، سرویسم 512 هه سرعت 70، 80 میچرخه ، اما باز خوبه ، فعلا راضیم :n09:

+

ویرایش :

ساعت 2:30 بامداد ، سیستم به حالت عادی برگشت

mtn877
10-04-2015, 02:19
دیگه کم کم قطعی های بامدادی اندیشه داره به یه سنت تبدیل میشه ! نمیدونم شاید هم سراسری باشه....

manishabanzadeh
10-04-2015, 09:59
دیگه اندیشه داره شورشو در میاره.یه سایتم درست حسابی بالا نمیاد.پینگ و پاکت لاست دیگه هیچی اصن! من که دیگه داره به شعورم توهین میشه.همین ماه میرم جمع میکنم خلاص.دایل آپ استفاده کنم بهتر از این اینترنت مزخرفه

NEED FOR PC
10-04-2015, 10:08
دیگه اندیشه داره شورشو در میاره.یه سایتم درست حسابی بالا نمیاد.پینگ و پاکت لاست دیگه هیچی اصن! من که دیگه داره به شعورم توهین میشه.همین ماه میرم جمع میکنم خلاص.دایل آپ استفاده کنم بهتر از این اینترنت مزخرفه

با fg کانکت شید بهتر میشه

SA.JJ.AD
11-04-2015, 15:52
دوستان آشنای اولی خبری ازتون نیست ؟ لطفا دوستان یه گزارشی از وضعیت سرویساشون بدن ببینیم چه خبره ، همون طور که تو تو چند پست قبلی گفتم بعد از اختلالاتی باز دوباره سرویسم به حالتی رفته که حجم فقط منفی میشه و قطع نمیشه ! منم همچنان چند روزه دارم دانلود میکنم:n02: اما در عوض سرعت وب گردی افتضاحه ، معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن ، کسی تماس نگرفته اخیرا ؟

Dadashmohammad22
11-04-2015, 16:20
من که حجمم مونده نمیتونم ریسک دانلود رو قبول کنم. ولی از لحاظ کیفیت، سرعت قابل تحمله. حدود 200 - 220 برای 2 مگ
پینگ: افتضاح.. یه gateway بود با آی پی 93.107.0.1 که 3-4 روزه هرچقدر مودم ربوت میکنم نمیده. این آی پی رومانی شناسایی میشد و پینگش تقریبا خوب بود.
الان دیگه نمیده و به همین دلیل پینگ به شدت افتضاحه و هنوزم ساعت 10-11 شب به بعد وضعیت بدتر میشه و ساعت 1 هم به اوج جهنم میرسه و یکی ندونه فکر میکنه مثلا ساعت 1 تبادل ترافیک رایگان شده که وضعیت اینقدر وخیمه..
درضمن جالب اینجاست رفیقم تو رشت اون gateway که گفتم رو هنوز داره. به این میگن عدالت بین مشترکین. زنگم بزنی میگن دست ما نیست. لابد دست منه

مخابرات

tofighsob
11-04-2015, 18:44
اندیشه استارا باید باشه
عصر تلکام دامادمون استارا داره میگه جالب نیست

اندیشه دوباره دو روزه چه مرگش شده
دیشب که بزور 400 مگ دانلود کردم با 1مگ

های وب یا پارس انلاین یا مخابرات سرعت دانلود در استارا چطور

light
11-04-2015, 20:28
های وب یا پارس انلاین یا مخابرات سرعت دانلود در استارا چطور
مخابرات که گیلان کلا تعطیل شده سرعتش
پارس انلاین گزینه بهتری از همه اس ، ولی تو گیلان و نمیدونم چجوریه سرویسشون

من اندیشه دارم و راضیم

JUST KIOSK
11-04-2015, 23:18
الان شرکتی مونده که دانلود شبانه رایگان داشته باشه؟
به غیر از آسیاتک، چون ظاهرا 3378 رو خدمات نمیدن!

light
12-04-2015, 00:53
الان شرکتی مونده که دانلود شبانه رایگان داشته باشه؟
به غیر از آسیاتک، چون ظاهرا 3378 رو خدمات نمیدن!
همه شرکت ها میدن شبانه
، فقط مخابرات تو سرعت بالای 1مگ 1ساله شبانه داره

SA.JJ.AD
12-04-2015, 00:55
من که حجمم مونده نمیتونم ریسک دانلود رو قبول کنم. ولی از لحاظ کیفیت، سرعت قابل تحمله. حدود 200 - 220 برای 2 مگ
پینگ: افتضاح.. یه gateway بود با آی پی 93.107.0.1 که 3-4 روزه هرچقدر مودم ربوت میکنم نمیده. این آی پی رومانی شناسایی میشد و پینگش تقریبا خوب بود.
الان دیگه نمیده و به همین دلیل پینگ به شدت افتضاحه و هنوزم ساعت 10-11 شب به بعد وضعیت بدتر میشه و ساعت 1 هم به اوج جهنم میرسه و یکی ندونه فکر میکنه مثلا ساعت 1 تبادل ترافیک رایگان شده که وضعیت اینقدر وخیمه..

مخابرات

ساعت 1 تا 7 کلا حجم هم کم نمیشه با این باگ ( لااقل برا من که 3 شبه اینطوره ) = اما 7 صبج به بعد حجم کم میشه منتها بعد از تموم شدن حجم قطع نمیشه و منفی میشه ! هر یکی دو روز کلا میزنن ریست میکنن قطع میشه سرویستون که میتونید برای اولین بار از گزینه 100 مگ رایگان پنل استفاده کنید:n09: 100 مگی که میشه با سرعت شما تا 25 گیگ در روز باهاش دانلود کرد ! البته بار دوم که ریست میکنن ( احتمالا دارن یه غلطایی میکنن و چیزایی رو تست میکنن :n21:) اینبار دیگه نمیشه برا حل منفی بودن حجم از 100 مگ رایگان استفاده کرد ! و مثه من تو دردسر میفتید باید به پشتیبانی بگید منفی رو ریست کنه ! اونم فقط برا پشتیبانی های ساعات اداری امکانش هست !
.
اگه دانلود مهم دارید حتما استفاده کنید از باگ فعلی ( لااقل 1 بار که با 100 مگ مذکور مشکلی هم نداشته باشید ) که اینطور لااقل کمی از بار گناهان آشغال اول کرده کم کرده باشیم ! بعد از کم فروشی هایی که کرد و میکنه !
+
در ضمن قبلش تست کنید 2 شب 100 مگ دانلود کنید ببینید حجم کم نمیشه ؟! اگه نشد یعنی حله و فقط بزارید رو دانلود برید به کاراتون برسید و فردا شب چک کنید سیستمو :n02:

hamidreza2010
12-04-2015, 17:29
ساعت 1 تا 7 کلا حجم هم کم نمیشه با این باگ ( لااقل برا من که 3 شبه اینطوره ) = اما 7 صبج به بعد حجم کم میشه منتها بعد از تموم شدن حجم قطع نمیشه و منفی میشه ! هر یکی دو روز کلا میزنن ریست میکنن قطع میشه سرویستون که میتونید برای اولین بار از گزینه 100 مگ رایگان پنل استفاده کنید:n09: 100 مگی که میشه با سرعت شما تا 25 گیگ در روز باهاش دانلود کرد ! البته بار دوم که ریست میکنن ( احتمالا دارن یه غلطایی میکنن و چیزایی رو تست میکنن :n21:) اینبار دیگه نمیشه برا حل منفی بودن حجم از 100 مگ رایگان استفاده کرد ! و مثه من تو دردسر میفتید باید به پشتیبانی بگید منفی رو ریست کنه ! اونم فقط برا پشتیبانی های ساعات اداری امکانش هست !
.
اگه دانلود مهم دارید حتما استفاده کنید از باگ فعلی ( لااقل 1 بار که با 100 مگ مذکور مشکلی هم نداشته باشید ) که اینطور لااقل کمی از بار گناهان آشغال اول کرده کم کرده باشیم ! بعد از کم فروشی هایی که کرد و میکنه !
+
در ضمن قبلش تست کنید 2 شب 100 مگ دانلود کنید ببینید حجم کم نمیشه ؟! اگه نشد یعنی حله و فقط بزارید رو دانلود برید به کاراتون برسید و فردا شب چک کنید سیستمو :n02:

سلام
خوش بحالت تا میتونی دانلود کن ، حتی شده چیزایی که نیاز نداری رو بزن دانلود ، حداقل از این دزدای بیشرف یکم سود کرده باشی
من کمپین سالانه هستم ، واسه من حجمم مشخص هست و کم میشه ، شبا هم که رایگان هست با سرعت فانوسی.
ولی تا میتونی دانلود کن

mr__k1
12-04-2015, 18:50
کسی مشکل ورود به سایت آشنای اول نداره؟ یوزر پسوردی که همین الان باهاش کانکتم رو میزنه اشتباه! :n03:

SA.JJ.AD
12-04-2015, 19:59
آشنای اول احتمالا این رعد و برقای چند روز اخیر گرفته به شرکتشون و همشون رو با هم خشک کرده ( به سلامتی:n09:)
.
روزی 60 بار اینترنت قطع میشه و مودم ریست میشه ! علاوه بر اون یه بار وارد پنل کاربری نمیشه ، یه بار میگه اشتباست ، یه بار میگه 10 دقیقه مسدوده ! :n21:
.
دوستان شما چنین مشکلاتی ندارید ؟ یا که فقط مرکز 4 رشت رعد و برق بهش اصابت میکنه:n09:

samin_panahi
12-04-2015, 20:27
سلام
خوش بحالت تا میتونی دانلود کن ، حتی شده چیزایی که نیاز نداری رو بزن دانلود ، حداقل از این دزدای بیشرف یکم سود کرده باشی
من کمپین سالانه هستم ، واسه من حجمم مشخص هست و کم میشه ، شبا هم که رایگان هست با سرعت فانوسی.
ولی تا میتونی دانلود کن

سلام
شما که سالانه هستید، ساعت رایگان از چه ساعتی تا چه ساعتی هست؟
چند گیگ تو این ساعات دانلود می شه؟

mortezaon
12-04-2015, 21:07
سلام دوستان الان بهترین شرکتی که سرعت 256 نامحدود با دانلود شبانه داره کئومه؟

hamidreza2010
12-04-2015, 22:46
کسی مشکل ورود به سایت آشنای اول نداره؟ یوزر پسوردی که همین الان باهاش کانکتم رو میزنه اشتباه! :n03:

آشنای اول احتمالا این رعد و برقای چند روز اخیر گرفته به شرکتشون و همشون رو با هم خشک کرده ( به سلامتی:n09:)
.
روزی 60 بار اینترنت قطع میشه و مودم ریست میشه ! علاوه بر اون یه بار وارد پنل کاربری نمیشه ، یه بار میگه اشتباست ، یه بار میگه 10 دقیقه مسدوده ! :n21:
.
دوستان شما چنین مشکلاتی ندارید ؟ یا که فقط مرکز 4 رشت رعد و برق بهش اصابت میکنه:n09:

سلام نه مال من درسته و مشکلی نداره
ولی قطعی نت دارم ، خیلی اذیت میکنه
روزای عادیش مشکل داره چه برسه به زمانی که سیل بیاد

سلام
شما که سالانه هستید، ساعت رایگان از چه ساعتی تا چه ساعتی هست؟
چند گیگ تو این ساعات دانلود می شه؟

سلام
ساعت 1 تا 7
نهایتش 2 گیگ در بهترین حالت

samin_panahi
12-04-2015, 23:08
سلام نه مال من درسته و مشکلی نداره
ولی قطعی نت دارم ، خیلی اذیت میکنه
روزای عادیش مشکل داره چه برسه به زمانی که سیل بیاد

سلام
ساعت 1 تا 7
نهایتش 2 گیگ در بهترین حالت
خودشون رو خفه کردن که
این همه بهونه که شب چون همه دانلود می کنن و سرعت برای بقیه کم می شه و باید دانلود رایگان حذف شه و فقط به سالانه ها می دیم این بود؟
قبلا که 4-5 گیگ دانلود می شد!!!
همه چی رو حذف کردن، سرعت هم کم کردن؟
شما با 111 که یکی از بچه ها گفته بود تماس می گیرید؟

light
13-04-2015, 01:04
یوزری که تو سایت باید برید رو از 2020 بگیرید فرق داره با اون که مال نت ه

اندیشه دو شبه 12.30 قطع میشه و 2 شب کانکت میشه !:n04:

hamidreza2010
13-04-2015, 09:56
خودشون رو خفه کردن که
این همه بهونه که شب چون همه دانلود می کنن و سرعت برای بقیه کم می شه و باید دانلود رایگان حذف شه و فقط به سالانه ها می دیم این بود؟
قبلا که 4-5 گیگ دانلود می شد!!!
همه چی رو حذف کردن، سرعت هم کم کردن؟
شما با 111 که یکی از بچه ها گفته بود تماس می گیرید؟

چجورم خفه کردن !!!!
چرا که نه ،فقط یه نفر روز و ساعت دقیقش رو بهم بگه ، من خونه باشم حتما زنگ میزنم

manishabanzadeh
13-04-2015, 10:21
من گفته بودم.تلفن 111 که گفتم 24 ساعته فعاله.از فردا کارش شروع میشه تا 1 روز بعد سفر رئیس جمهور هم هست.ما انتخاب شدیم که مشکلات رو ثبت کنیم.یه مشکل تعدادش بیشتر باشه سریعتر رسیدگی میشه و باید بگم مدیرعامل دستگاهای دولتی همونجا هستن و کار بهشون ارجاع میشه.البته باید بگم فکر میکنم مشکل اینترنت بین مشکلات وام و پول و اشتغال و اینا گم میشه و اهمیت کمتری داره براشون ولی به هر حال تیری تو تاریکیه.شایدم به جایی رسید

samin_panahi
13-04-2015, 19:02
چجورم خفه کردن !!!!
چرا که نه ،فقط یه نفر روز و ساعت دقیقش رو بهم بگه ، من خونه باشم حتما زنگ میزنم

خدمت شما :)

من گفته بودم.تلفن 111 که گفتم 24 ساعته فعاله.از فردا کارش شروع میشه تا 1 روز بعد سفر رئیس جمهور هم هست.ما انتخاب شدیم که مشکلات رو ثبت کنیم.یه مشکل تعدادش بیشتر باشه سریعتر رسیدگی میشه و باید بگم مدیرعامل دستگاهای دولتی همونجا هستن و کار بهشون ارجاع میشه.البته باید بگم فکر میکنم مشکل اینترنت بین مشکلات وام و پول و اشتغال و اینا گم میشه و اهمیت کمتری داره براشون ولی به هر حال تیری تو تاریکیه.شایدم به جایی رسید

supermax15
13-04-2015, 19:10
قبلا ب جیمیل روحانی فرستاده بودیم هیچ فرقی نکرد هیچی بدتر هم شد :n21::n21:

SA.JJ.AD
13-04-2015, 22:29
دوستان این شماره ی ای که برا گزارش خرابی خط تلفن بود چند بود ؟! 1818 زنگ میزنم میگه صندوق مورد نظر غیر فعال میباشد !! :n13:

samin_panahi
13-04-2015, 22:51
بچه ها کسی اینجا کمپین بهار تا بهار داره؟؟؟
حجم انتقال پیدا می کنه یا سوخت می شه؟

samin_panahi
13-04-2015, 22:52
دوستان این شماره ی ای که برا گزارش خرابی خط تلفن بود چند بود ؟! 1818 زنگ میزنم میگه صندوق مورد نظر غیر فعال میباشد !! :n13:

خرابی تلفن 117
1818 واسه چیه؟

shayan_p30
13-04-2015, 23:12
خرابی تلفن 117
1818 واسه چیه؟
فک کنم واسه پرداخت قبض تلفن بود که شد 2828

shayan_p30
13-04-2015, 23:23
در مورد وضعیت آسیاتک تو گیلان کسی خبر داره؟

Haniiii
13-04-2015, 23:31
دوستان اینجا کسی از آستانه اشرفیه هست ؟ ... به جز اندیشه و مخابرات و آسیاتک ، شرکت دیگه ای هم تو آستانه اشرفیه فعالیت میکنه ؟ وضعیت کلا چطوریه ؟

در مورد وضعیت آسیاتک تو گیلان کسی خبر داره؟

من به یکی از دوستان تو آستانه اشرفیه پیشنهاد دادم ( با توجه به کیفیت خوبش تو تهران ! ) ... در مقایسه با تهران داغونه سرویسش ... زنگ هم میزنی بهشون میگی هیچ اتفاقی نمیفته ... حالا رشت رو نمیدونم

SA.JJ.AD
14-04-2015, 18:27
امروز ساعت 7 صبح به 117 گزارش خرابی خط تلفن دادم (نویز شدید داشتم بعد از بارندگی اخیر و SNR به زیر 10 رسیده بود و مودم ریست میشد ) ساعت 10 رسیدم خونه SNR خط شده بود 32 !
خوبه که لااقل یه جا کارشون رو به درستی و سر موقع انجام میدن :)

samin_panahi
14-04-2015, 19:18
امروز ساعت 7 صبح به 117 گزارش خرابی خط تلفن دادم (نویز شدید داشتم بعد از بارندگی اخیر و SNR به زیر 10 رسیده بود و مودم ریست میشد ) ساعت 10 رسیدم خونه SNR خط شده بود 32 !

چشمشون نکنم همیشه کارشون رو عالی انجام دادند

hamidreza2010
15-04-2015, 00:18

سلام
قضیه این شماره چیه؟
نویز منم زیاده ، حتی خود پشتیبانی هم همیشه همینو بهم میگه ولی نمیدونم دقیقا چجوری درستش کنم

SA.JJ.AD
15-04-2015, 02:11
سلام
قضیه این شماره چیه؟
نویز منم زیاده ، حتی خود پشتیبانی هم همیشه همینو بهم میگه ولی نمیدونم دقیقا چجوری درستش کنم

SNR Margin ت چنده ؟

اگه مطمئنی مشکل از سیم کشی داخلی منزل نیست ، با 117 تماس بگیر و شماره ای که روش ADSL داریُ ثبت کن ، یکی رو میفرستن منطقه چک میکنه طرف و اگه مشکل از بیرون آپارتمان و مربوط به مخابرات باشه رسیدگی میکنن :)
.
اگه هم ردیف نشد و مشکل از سیم کشی داخل بود به همون شخصی که میاد و باهاتون تماس میگیره احتمالا بگید میاد یه چک میکنه :n02:و در صورت امکان سیم کشی رو تغییر یا اصلاح میکنه منتها اگه بیاد داخل باید دست به جیب شی ;)

G.D.ragon.Ir
15-04-2015, 08:04
"امروز نمایندگان با احضار محمود واعظی به مجلس شورای اسلامی به خاطر افزایش پهنای باند اینترنت بدون پیوست فرهنگی و پیش از راه‌اندازی شبکه ملی، به او کارت زرد دادند." :n04: :16::34:

متن کامل خبر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghazal.kz
15-04-2015, 08:11
سلام دوستان
كسي اطلاع داره اينترنت آسياتك بهتره يا انديشه سبز؟ (البته توي سنگر)
و اينترنت شبانه هر كدوم در چه وضعه براي سرعت 1 و 2 مگ...!!!
نكنه مجبور بشم قرارداد يه ساله با دزد اول ببندم....:n28:

hamidreza2010
15-04-2015, 12:36
SNR Margin ت چنده ؟

اگه مطمئنی مشکل از سیم کشی داخلی منزل نیست ، با 117 تماس بگیر و شماره ای که روش ADSL داریُ ثبت کن ، یکی رو میفرستن منطقه چک میکنه طرف و اگه مشکل از بیرون آپارتمان و مربوط به مخابرات باشه رسیدگی میکنن :)
.
اگه هم ردیف نشد و مشکل از سیم کشی داخل بود به همون شخصی که میاد و باهاتون تماس میگیره احتمالا بگید میاد یه چک میکنه :n02:و در صورت امکان سیم کشی رو تغییر یا اصلاح میکنه منتها اگه بیاد داخل باید دست به جیب شی ;)

حال تایپ کردن نداشتم :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درست کنن ، هزینه مشکلی نداره ، ولی نمیدونم چرا هر وقت مشکلی پیش میاد اینا گیر میدن به نویز خطم

hamidreza2010
15-04-2015, 13:01
الان از مخابرات بهم زنگ زدن ( بخاطر شکایتی که زده بودم برای اجرایی نشدن آپلود رایگان برای همه یوزرها ) گفتن از 2-3 روز دیگه آپلود برای تمام مشترکین مخابرات رایگان میشه ( اون 25 درصد حجم رایگان به ازای هر گیگ از مشترکین گرفته میشه و بجاش آپلود کلا رایگان میشه )

hamidreza2010
15-04-2015, 13:10
بچه ها کسی اینجا کمپین بهار تا بهار داره؟؟؟
حجم انتقال پیدا می کنه یا سوخت می شه؟

حجم تمام کمپین ها منتقل میشه به ماه بعد

samin_panahi
15-04-2015, 17:28
حجم تمام کمپین ها منتقل میشه به ماه بعد

بله درسته اما امروز فهمیدم این به شرطیه که پیش پرداخت انجام بدید، پس پرداخت (از طریق قبض) سوخت می شه

hamidreza2010
15-04-2015, 19:05
بله درسته اما امروز فهمیدم این به شرطیه که پیش پرداخت انجام بدید، پس پرداخت (از طریق قبض) سوخت می شه

مطمئنید؟
اینطور نیستا !!!
من برای داییم کمپین بهاره گرفتم ، حجمش منتقل میشه ماه بعد ، از طریق قیض هم هست پرداختش

V i r u s e r
15-04-2015, 20:01
دوستان فقط من تو این دو روز مشکل شدید packet loss بالای ۵۰ درصد دارم؟

JUST KIOSK
15-04-2015, 21:23
asksup:
قابلیت خرید حجم اضافه برای کاربرای نامحدود که قرار بود اضافه کنید، اضافه شده؟ اگر نه، چه قدر طول میکشه؟

samin_panahi
15-04-2015, 22:25
مطمئنید؟
اینطور نیستا !!!
من برای داییم کمپین بهاره گرفتم ، حجمش منتقل میشه ماه بعد ، از طریق قیض هم هست پرداختش

راستش من می خواستم جمع کنم برم آسیاتک، اما فعلا یوزر نمی گیره گفتم چاره ای نیست بهتره همین جا بمونم
بخاطر دانلود رایگان و انتقال حجم تصمیم گرفتم یک ساله بگیرم
تلفنی هماهنگ کردم و پرسیدم حجم انتقال داده می شه و دانلود رایگان داره؟ گفتند آره
ولی چون اگه می خواستم یکجا پرداخت کنم مجبور بودم حضوری برم گفتم پس پرداخت بزارن و همون روز فعال کنن
و از اونجایی که به حرف اینا اعتمادی نیست ترجیح دادم یک دور تیکت هم بزنم و بپرسم تا یه مدرک کتبی هم داشته باشم که با کمال تعجب دیدم می گن منتقل نمی شه
سریع رفتم شکایت کردم، و امروز باهام تماس گرفتند و قرار شد این یک ماه رو استفاده کنم، و پول این ماه که روی قبض میاد + پول اون 5 گیگ هدیه (!!!) رو پرداخت کنم و انصراف بدم و دوباره کمپین رو بزنم پیش پرداخت تا کل حجم رو یهو بهم بدن :|

الان که داشتم اینا رو می نوشتم یادم اومد تلفنی بهم گفت کمپین تا 12 اردیبهشت برقراره
از اون طرف بهم گفت 22 اردیبهشت بیام واسه انصراف
به نظرتون 22 برم برام کمپین می ذارن یا معمولی؟
گرفتارمون کردنا!

JUST KIOSK
16-04-2015, 00:52
راستش من می خواستم جمع کنم برم آسیاتک، اما فعلا یوزر نمی گیره گفتم چاره ای نیست بهتره همین جا بمونم
تلفنی هماهنگ کردم و پرسیدم حجم انتقال داده می شه و دانلود رایگان داره؟ گفتند آره
ولی چون اگه می خواستم یکجا پرداخت کنم مجبور بودم حضوری برم گفتم پس پرداخت بزارن و همون روز فعال کنن
و از اونجایی که به حرف اینا اعتمادی نیست ترجیح دادم یک دور تیکت هم بزنم و بپرسم تا یه مدرک کتبی هم داشته باشم که با کمال تعجب دیدم می گن منتقل نمی شه
سریع رفتم شکایت کردم، و امروز باهام تماس گرفتند و قرار شد این یک ماه رو استفاده کنم، و پول این ماه که روی قبض میاد + پول اون 5 گیگ هدیه (!!!) رو پرداخت کنم و انصراف بدم و دوباره کمپین رو بزنم پیش پرداخت تا کل حجم رو یهو بهم بدن :|

الان که داشتم اینا رو می نوشتم یادم اومد تلفنی بهم گفت کمپین تا 12 اردیبهشت برقراره
گرفتارمون کردنا!

مطمئن باش میگن کمپین معمولی...! به هیچ کدوم از حرف هاشون اعتمادی نیست!
منم میخوام برم آسیاتک ولی 78 سرویس نمیدن ظاهرا.
الان هم 1 ماهه که مخابرات رو تمدید نکردم و نمیکنم دیگه!
فعلا از اندیشه روی یک خط دیگه دارم استفاده میکنم...

hamidreza2010
16-04-2015, 12:28

گرفتارمون کردنا!

مگه میشه؟ :n04:
شما باید یبار حضوری برید وگرنه بعید میدونم بدون دردسر کارتون حل شه ، با این گیچ بازی اینا
شما اگه الان کمپین زده باشین ، بعد بخواین انصراف بدین جریمه میشین و باید خسارت بدین
برای همین حرفتون هم که گفتید تا 12 ام فعال هست و شما باید 22 ام برین برای انصراف هم گفتم باید حضوری برید
چون جواب شما توی تیکت رو اپراتورهای توی 2020 میدن که اونا هیچی حالیشون نیست
یه روز برید مخابرات مرکزی و شخصا خودتون کارهاتون رو انجام بدید

samin_panahi
16-04-2015, 13:39
مگه میشه؟ :n04:
شما باید یبار حضوری برید وگرنه بعید میدونم بدون دردسر کارتون حل شه ، با این گیچ بازی اینا
شما اگه الان کمپین زده باشین ، بعد بخواین انصراف بدین جریمه میشین و باید خسارت بدین
برای همین حرفتون هم که گفتید تا 12 ام فعال هست و شما باید 22 ام برین برای انصراف هم گفتم باید حضوری برید
چون جواب شما توی تیکت رو اپراتورهای توی 2020 میدن که اونا هیچی حالیشون نیست
یه روز برید مخابرات مرکزی و شخصا خودتون کارهاتون رو انجام بدید
آره، اونی که زنگ زد فکر کنم طاهر نژاد بود
گفت 22 اردیبهشت بیا گلسار یا فرهنگ
اونم گفت به عنوان جریمه باید پول اون 5گیگ هدیه رو بدید 5*3600 گفت حدود 20 تومان جریمه می شید!
طاهرنژاد هر روز گلسار هست؟
نمی دونید بعد از ظهرها هم هست یا نه؟

JUST KIOSK
16-04-2015, 16:32
اونم گفت به عنوان جریمه باید پول اون 5گیگ هدیه رو بدید 5*3600 گفت حدود 20 تومان جریمه می شید!

به نظر من زیر باره این "جریمه" نرو! اشتباه از اونا بوده، چرا شما باید "جریمه" بشی؟!

samin_panahi
16-04-2015, 17:24
به نظر من زیر باره این "جریمه" نرو! اشتباه از اونا بوده، چرا شما باید "جریمه" بشی؟!

خوب اگه بگم جریمه نمی دم می گن همین شرایط رو یه سال قبول کن و تا سال دیگه هر ماه باقی حجمت سوخت می شه و ...
به نظرتون چطور زیر بارش نرم؟

hamidreza2010
16-04-2015, 20:20

آره تا ساعت 4 هست
ببینید اونجا فقط کارتون با سروصدا حل میشه ، باور کنید ، اونا شعورشون به منطق و حرف درست و حسابی نمیرسه
فقط علوی خوبه که اونم چون اینقدری بقیه خراب کارن ، این بنده خدا کاری نمیتونه بکنه
برید باهاشون صحبت کنید و اگه واقعا مقصر اونان ، زیر بار جریمه زور نرید ، اگه اشتباه از خودتون بود که جریمه رو بدید و سرویس دلخواهتون رو بصورت حضوری انتخاب کنید

light
17-04-2015, 12:01
اندیشه چش شده از دیروز ! همش time out داره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D,Freeman
17-04-2015, 15:32
اندیشه ترکیده رسما! دوباره لنگر کشتی ـی حتما خورده به کابلها یا کوسه ای از فرط گرسنگی گازشون گرفته یا.... الان میان میگن از طرف خودتونه ...بارون خورده به سیمهای تلفنتون!

انزلی.

mtn877
17-04-2015, 16:22
اندیشه الان بیشتر از یه هفتست که بعد ساعت 1 شب حداقل یه بار قطعی های نیم ساعته داره.دیگه مسخرشو درآوردن ...

manishabanzadeh
17-04-2015, 19:48
من که فردا دارم میرم اندیشه رو جمع کنم برم صبانت...تا ببینیم اونجا چه خبره

D,Freeman
17-04-2015, 20:09
جالبه اون موقعی که میخوان یه سرویسی اضافه کنن یا یه طرحی بزنن یا بگن سیستمشون ارتقا پیدا کرده فوری میان تو بوق و کرنا میکنن ولی الان که وضعیت نتشون اینطوری داغونه اصلا سرو کله اشون پیدا نیست! لعنت بر اندیشه وکلا هر چی ISP تو این مملکت!

supermax15
17-04-2015, 20:42
این اندیشه چه مرگش شده حتما مشکل از زیر ساخته :n21::n21::n21::n21::n21:

shahabtaheri
17-04-2015, 21:54
دوستان لطفا به این سوال جواب بدید. سرعت 128 نامحدود اندیشه با حداقل تبادل 6 گیگ چقدره؟؟ یعنی در حالت نرمال چقدر باید باشه؟؟

light
17-04-2015, 22:40
دوستان لطفا به این سوال جواب بدید. سرعت 128 نامحدود اندیشه با حداقل تبادل 6 گیگ چقدره؟؟ یعنی در حالت نرمال چقدر باید باشه؟؟
هر سرعتی رو تقسیم بر 8 کنید سرعت واقعیش میاد دستت
128/8 میشه 64 ، حالا بعضی شهرها بالاتر میکنن و شاید تا 100 بره

شما محدود بگیری بیشتر از نامحدود دانلود میکنی

New Ray
17-04-2015, 23:09
الان بعد از کلی ممارست تونستم حدود 8 مگابایت رو در یک ساعت دانلود کنم!! دو روزه کلا اینترنتم تعطیله و با تکرار و تاخیرهای طولانی که مطلب مورد نظر پیدا میشه، یا از سرور خارج مسدوده یا از داخل! حتما این بار کار داعشه :n35:

کلا اینترنت مُرد رفت پی کارش ... دلم برای دیال آپ تنگ شده :n28:

armin_punisher6
17-04-2015, 23:12
هر سرعتی رو تقسیم بر 8 کنید سرعت واقعیش میاد دستت
128/8 میشه 64 ، حالا بعضی شهرها بالاتر میکنن و شاید تا 100 بره

شما محدود بگیری بیشتر از نامحدود دانلود میکنی
128 تقسیم بر 8 میشه 16.

shahabtaheri
17-04-2015, 23:32
من بیشتر منظورم اینه که اون 6 گیگ حداقل تبادل ترافیک برای نامحدود 128 چه سرعتی داره؟؟

mtn877
17-04-2015, 23:38
من بیشتر منظورم اینه که اون 6 گیگ حداقل تبادل ترافیک برای نامحدود 128 چه سرعتی داره؟؟
فکر کنم تا 6 گیگ سرعت رو 80 باشه بعدش میاد رو 16
ولی شما برای اینکه مطمئن بشی حتما با پشتیبانی تماس بگیر.

SA.JJ.AD
18-04-2015, 03:34
اوضاع آشنای اول بعد از یک هفته ی عذاب آور ! چند روزیه که فعلا نرمال و خوبه :n23:

رشت - مرکز 4 - سرویس 512 محدود

manishabanzadeh
18-04-2015, 10:08
برو بچ من اندیشه جمع کردم امروز دارم میرم صبا نت.گرفتم میام میگم کیفیتش چطوره

asksup
18-04-2015, 10:55
الان بعد از کلی ممارست تونستم حدود 8 مگابایت رو در یک ساعت دانلود کنم!! دو روزه کلا اینترنتم تعطیله و با تکرار و تاخیرهای طولانی که مطلب مورد نظر پیدا میشه، یا از سرور خارج مسدوده یا از داخل! حتما این بار کار داعشه :n35:

کلا اینترنت مُرد رفت پی کارش ... دلم برای دیال آپ تنگ شده :n28:

سلام ببخشید یه مدت نبودم.
مسافرتم طول کشید
چند تا مطلب رو عرض کنم بقیه رو هم یکی یکی پاسخ میدم.
متاسفانه در یک اقدام بسیار عجیب و باور نکردنی زیر ساخت یکی از gateway های خودشون با 10 گیگ ترافیک قطع کرده ولی هنوز gateway جدید راه اندازی نکرده. الان 10 روزه که همش میگن داریم روش کار میکنیم. این مشکلات جدید از اونجا ناشی میشه.

در مورد 3 سرویس جدید:
1- خرید حجم تضمینی اضافه
2- خرید حجم زیاد و ارزان واسه یه بازه زمانی چند روزه
3- افزایش سرعت ناگهانی واسه یه بازه زمانی چند روزه

اینا راه اندازی شده داره مراحل تست خودش رو پشت سر میزاره فکر کنم در طول این هفته یا حداکثر هفته اینده استارت میخوره

New Ray
18-04-2015, 11:26
مسافرتم طول کشید
متاسفانه در یک اقدام بسیار عجیب و باور نکردنی زیر ساخت یکی از gateway های خودشون با 10 گیگ ترافیک قطع کرده ولی هنوز gateway جدید راه اندازی نکرده. الان 10 روزه که همش میگن داریم روش کار میکنیم. این مشکلات جدید از اونجا ناشی میشه.

در مورد 3 سرویس جدید:
1- خرید حجم تضمینی اضافه

اینا راه اندازی شده داره مراحل تست خودش رو پشت سر میزاره فکر کنم در طول این هفته یا حداکثر هفته اینده استارت میخوره

منابع این سرویسهای جدید از کجا تامین میشن ؟ پهنای باند و امکانات که تغییری نکرده، از سرویس سایر کاربران زده میشه ؟

manishabanzadeh
18-04-2015, 11:28

در مورد قطعی gateway نمیدونم اما شاید ربط داشته باشه به سیستم سامد که ما در حال حاضر داریم باهاش کار میکنیم.( همون پاسخگوی 111 ریاست جمهوری).فکر میکنم این gateway اختصاص پیدا کرده به این سیستم.چون باید 24 ساعته با 250 تا اپراتور تماسهای مردمی رو تو سیستم ثبت کنیم.اگه به اون ربط داره که تا 2شنبه فعاله و بعد تموم میشه

ghazal.kz
18-04-2015, 11:40
انديشه هم كه دست كمي از دزد اول نداره.....وضعيت آسياتك چطوره؟؟؟؟؟؟:n34:
دوماهه كه نتم قطعه...چون با دزد اول قراردادم رو فسخ كردم....نميدونم توي سنگر انديشه بهتره يا آسياتك؟؟؟؟؟:n13::n41:

Angel Of Darkness
18-04-2015, 14:05
من در مورد یه چیزی خیلی کنجکاو شدم شاتل اوضاش خوبه مگه چرا اصلا کسی نمیاد بگه با شاتل مشگل دارم ؟

asksup
18-04-2015, 15:35
منابع این سرویسهای جدید از کجا تامین میشن ؟ پهنای باند و امکانات که تغییری نکرده، از سرویس سایر کاربران زده میشه ؟

ما تو همین 1-2 ماهه 2 تا stm-1 اضافه کردیم 1 stm-1 دیگه در حال اضافه شدنه. اینکه سرویس خریداری شده ما رو توسط زیر ساخت تحویل نمیگیریم موضوع خارج از کنترل ماست. ولی متناسب با افزایش کاربر ما پهنای باند اضافه کردیم

asksup
18-04-2015, 15:36
من در مورد یه چیزی خیلی کنجکاو شدم شاتل اوضاش خوبه مگه چرا اصلا کسی نمیاد بگه با شاتل مشگل دارم ؟

شاتل روی این gateway نیست.
شرکتهای شمال و شمال غرب بودن و قسمتی از ترافیک ایرانسل

G.D.ragon.Ir
18-04-2015, 18:27
@ asksup
من سرویس 256 نامحدود با حجم تضمینی "انتخابی" رو گرفتم ولی هرچی تو گزینه هام نگاه کردم quicktask و هدایا ندیدم. میشه دقیقآ بگید از کجا باید فعالش کنم. ممنون

asksup
18-04-2015, 19:39
@ asksup
من سرویس 256 نامحدود با حجم تضمینی "انتخابی" رو گرفتم ولی هرچی تو گزینه هام نگاه کردم quicktask و هدایا ندیدم. میشه دقیقآ بگید از کجا باید فعالش کنم. ممنون

سرویس رو فعال کردید؟ یا هنوز فقط خریداری کردید؟
اگه میلید نام کاربریتون رو پیام خصوصی بدید پیگیری کنم

supermax15
18-04-2015, 21:06
مسافرتم طول کشید

در مورد 3 سرویس جدید:
1- خرید حجم تضمینی اضافه

این کی درست میشه
چرا همش زیرساخت هر چی مشکل داره سر شرکت شما خالی میکنه
الان ی هفتش ساعت رایگان ی دانلود درستو حسابی نتونستیم بکنیم
10 فایل لینک غیر مستقیم میزاریم واسه دانلود ساعت 2 شب میشه اینترنت خود بخود قط میشه دیگه بعد نیم ساعت کانکت نمیشه وقتی هم کانکت شد ایپی عوض میشه و تمام لینک ها رفرش میشه و مجبوری دوباره بریم تو سایت و لینک جدید ایجاد کنیم
کلا مصیبتی شده

saman_nasle34
18-04-2015, 23:25
سلام
درلاهیجان کدوم شرکت خوبه؟شاتل،های وب،دامون نت.ازمخابرات میخوام بکشم بیرون

armin_punisher6
19-04-2015, 00:34
های وب تو رشت چطوره؟

mtn877
19-04-2015, 00:40
من واقعا نمی فهمم که این gateway که 10 گیگ ترافیک داره و توسط زیرساخت قطع شده، چه ربطی داره به اینک هر شب سر ساعت 1 نت اندیشه نیم ساعت قطع بشه؟! (البته بعضی شب ها سر ساعت 2 این اتفاق میوفته)
امشب هم دقیقا همین اتفاق افتاده سر ساعت 1 نت اندیشه قطع شد الان تازه وصل شده. آخه تا کی این مسخره بازی باید ادامه داشته باشه؟

Dadashmohammad22
19-04-2015, 01:50
Angel Of Darkness
چون امثال من که چند ماه پیش شاتل بودیم از شدت نارضایتی نقل مکان کردیم به یه شرکت دیگه.
البته نمیتونم الان در مورد شاتل نظر بدم شاید الان بهتر شده باشه. ولی تا حدود 3-4 ماه پیش که خوب نبود.
چیز خوبی که در مورد شاتل وجود داره شما میتونید با اینترنت 128 نامحدود و ماهی 30000 تومن تا حدود 20 گیگ در ماه با سرعت 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود کنید و بعد به سرعت واقعی بر میگرده برای مدتی همونطور میمونه تا زمانی که مصرفتون رو یه مدتی کمتر کنید و دوباره حجم تشویقی برمیگرده. البته میتونید جلوی این اتفاق رو بگیرید، به این شیوه که میانگین دانلود ماهانتون رو کنترل کنید که از 19-20 گیگ بیشتر نشه. که میدونم به نظر کم میاد. ولی اگه قیمت همین حجم رو با مثلا مخابرات مقایسه کنید میبینید که خیلی هم به صرفست.
قیمت 17500 تومن فقط هزینه خرید سرویس 1 مگ 5 گیگ حجم یک ماهه برای مخابرات. و 12 گیگ هم حجم اضافه (گیگی 3600) (چون طرح تشویقی 25% حجم اضافه گذاشتن خرید 12 گیگ برابری میکنه با 15 گیگ) میشه 12x3600 = 54000 تومن. جمعشونم با احتساب مالیت بر .... میشه حدود 75000 تومن.
سرعت جفتشونم 100 هست
حالا شما قضاوت کنید کدوم برای دانلود به صرفه تره.
ولی پینگ شاتل ... نه. افتضاحه.. در واقع دلیل فسخ کردن قراردادم هم همین بود
البته میگم اطلاعت من از شاتل ممکنه تاریخ انقضاش گذشته باشه. ولی امیدوارم کمی به درد بخور باشه

G.D.ragon.Ir
19-04-2015, 07:54
سرویس رو فعال کردید؟ یا هنوز فقط خریداری کردید؟
اگه میلید نام کاربریتون رو پیام خصوصی بدید پیگیری کنم
من الان دارم از سرویس 256 با 16 گیگ حجم تضمینی انتخابی استفاده می کنم. نمی خوام الان حجم تضمینیم رو فعال کنم, فقط می خوام مسیر انجام این کار رو بعد از ورود به اکانتم تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدونم. ممنون

ghazal.kz
19-04-2015, 11:49
سلام...ممنون كه كسي پاسخ نميده...:n36:
وضعيت هاي وب توي رشت يا سنگر چطوره؟؟؟؟
و همچنين آسيا تك....
اينترنت شبانش خوبه؟:n27::n13:
خواهشا يكي جوابگو باشه:n28::n14:

mtn877
19-04-2015, 15:28
از دیشب که یه نیم ساعت نت اندیشه مثل همیشه قطع و وصل شد دیدم دیگه اینستاگرام و وایبر خوب کار نمیکنن . الان نگاه کردم دیدم ip که با 159 شروع میشه گیرم افتاده ، خدا نصیب هیچکش نکنه این ip رو...اینقدر خاموش روشن کردم مودم را تا بالاخره به ip که با 93 شروع میشه رسیدم . الان وضعیت خیلی بهتره

foa.neh
20-04-2015, 06:49
بودرود
زنگ زدم اندیشه میگم چرا مصرف شبانم مقداریش از حجم اصلیم کم میشه، میگه مودم ساعت یک شب و 7 صبح روشن خاموش کن
یعنی تو عمر به این شدت قانع نشده بودم!
ولی ازش. راضیم فعلا خط4 پینگ و سرعت خوبه

Angel Of Darkness
20-04-2015, 14:05
از دیشب که یه نیم ساعت نت اندیشه مثل همیشه قطع و وصل شد دیدم دیگه اینستاگرام و وایبر خوب کار نمیکنن . الان نگاه کردم دیدم ip که با 159 شروع میشه گیرم افتاده ، خدا نصیب هیچکش نکنه این ip رو...اینقدر خاموش روشن کردم مودم را تا بالاخره به ip که با 93 شروع میشه رسیدم . الان وضعیت خیلی بهتره

مگه ip به این چیزا ربط داره ؟

من الان دارم از سرویس 256 با 16 گیگ حجم تضمینی انتخابی استفاده می کنم. نمی خوام الان حجم تضمینیم رو فعال کنم, فقط می خوام مسیر انجام این کار رو بعد از ورود به اکانتم تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم. ممنون

یعنی میشه گفت مثلا 16 گیگ از وسط ماه فعال بشه ؟

JUST KIOSK
20-04-2015, 21:39
امروز کلا پینگ اندیشه حدود 100 تا بالاتر از حد معمول بود، الان هم سرعت اینقدر اومده پایین که همه سایت ها به زور باز میشن!

Fashion Mankan
20-04-2015, 23:27
سلام من اندیشه ۱ مگ ۱۰ گیگ یه ماهه همیشه شارژ میکنم ماه قبل حدود ۲۰ گیگ شارژ کردم که ۶ گیگش مونده بود و سی و یکم تاریخش تموم میشد که قبل ساعت ۱۲ شب دوباره ۱۰ گیگ تمدید کردم ولی اون ۶ گیگ قبلیم بهش اضافه نشد.میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم.ممنون.

mtn877
21-04-2015, 00:59
جناب asksup کجایی؟ کی قطعی های شبانه اندیشه تموم میشه؟ چرا شرکت اندیشه اطلاع رسانی نمیکنه درباره این وضعیت؟

light
21-04-2015, 10:31
هنوزم که هنوزه time out داره اندیشه

G.D.ragon.Ir
21-04-2015, 11:57
یعنی میشه گفت مثلا 16 گیگ از وسط ماه فعال بشه ؟
آره, اصلآ هدف از این طرح همین بود که این محدودیت ها برداشته بشه

naim697
22-04-2015, 03:11
کسی سیم کارت جدید ایرانسل خریده 4جی را تست کرده ؟

برای من همه کل شهر فقط 3 جی هستش ؟

Angel Of Darkness
22-04-2015, 12:51
من چند روزه یه مشگل عجیب دارم رو 8888 پینگ بین 60 تا 150 هست اصلا تایم اوت هم ندارم اما رو 4 بازی مختلف به 3 تاش رو pc و یکیش اندروید به طرز عجیبی پینگ بالا و پایین میکنه و ناپایداره
DARK SOULS II Scholar of the First Sin
Guild Wars 2
Diablo 3
Legion of Heroes
کسی مشگل منو داره ؟

supermax15
22-04-2015, 13:34
اندیشه از دیشب خوب شده و ب حالت عادی برگشت سرعت دانلود

Iloveu-ALL
23-04-2015, 08:22
این سرویس جدبد نامحدود به اسم "محدودیت انتخابی" چیه؟ فرقش چیه با معمولی؟

manishabanzadeh
23-04-2015, 11:07
یعنی خوشم میاد اندیشه همه چیش دردسره حتی جمع آوری.یه هفتس رفتم جمع آوری کردم هنوز قطع نشده.زنگ زدم میگم چی شد میگه یادمون نبود داریم سیستمامونو عوض میکنیم باید به مخابرات اطلاع بدیم که براتون قطع کنن.یعنی چندتا هویج نشوندن اونجا هیچی سرشون نمیشه فقط بلدن رنگ لاکشونو با رنگ مانتوشون ست کنن.جالبه وسط هفته زنگ زده بودم پیگیری کردم جلبکی که اونجا بود همینم نمیدونست.الان 7 8 روزه درگیرم فقط جمع کنن!!!

light
23-04-2015, 11:09
یعنی خوشم میاد اندیشه همه چیش دردسره حتی جمع آوری.یه هفتس رفتم جمع آوری کردم هنوز قطع نشده.زنگ زدم میگم چی شد میگه یادمون نبود داریم سیستمامونو عوض میکنیم باید به مخابرات اطلاع بدیم که براتون قطع کنن.یعنی چندتا هویج نشوندن اونجا هیچی سرشون نمیشه فقط بلدن رنگ لاکشونو با رنگ مانتوشون ست کنن.جالبه وسط هفته زنگ زده بودم پیگیری کردم جلبکی که اونجا بود همینم نمیدونست.الان 7 8 روزه درگیرم فقط جمع کنن!!!
کار 1 2 ساعته رو میکشن به 1 هفته

zerocold981
23-04-2015, 16:37

سلام دوست عزیز این ایراد ربطی به اندیشه نداشت
من واسه دوستم می خواستم تعویض بوخت بدم عید بود رفتم درخواست دادم تازه 3 روزه اوکی شده اینطور که گفتن یه سیستمی هست به نام الکا مال خود مخابرات که مربوط به( جمع آوری و ثبت نام و تعویض بوخت می شه و...) واسه یه آپدیت 1 ماهه قطعش کردند هی می گفتن امروز فردا تازه الان 3 روز وصل شده و کارم تازه انجام شد
به هرحال ربطی به اندیشه نداره حجم کارا زیاد بود انیاشته شد و پروندتون اون زیرمیرا داشت خاک می خورد :)

G.D.ragon.Ir
24-04-2015, 06:13
این سرویس جدبد نامحدود به اسم "محدودیت انتخابی" چیه؟ فرقش چیه با معمولی؟
فرقش اینه که هر موقع بخواید می تونید خودتون حجم تضمین شده رو فعال کنید و بصورت پیشفرض فعال نیست تا بیخودی حجم تضمین شدتون بخاطر وبگردی و... کم بشه. مثلآ 16 گیگ تضمین شده رو بصورت 4 تا بسته هدیه 4 گیگی دراختیارتون میزارن تا هر زمان خواستید, ازشون استفاده کنید. ایده ال نیست ولی از روزانه و ماهانه بهتره

manishabanzadeh
24-04-2015, 10:01
سلام دوست عزیز این ایراد ربطی به اندیشه نداشت
من واسه دوستم می خواستم تعویض بوخت بدم عید بود رفتم درخواست دادم تازه 3 روزه اوکی شده اینطور که گفتن یه سیستمی هست به نام الکا مال خود مخابرات که مربوط به( جمع آوری و ثبت نام و تعویض بوخت می شه و...) واسه یه آپدیت 1 ماهه قطعش کردند هی می گفتن امروز فردا تازه الان 3 روز وصل شده و کارم تازه انجام شد
به هرحال ربطی به اندیشه نداره حجم کارا زیاد بود انیاشته شد و پروندتون اون زیرمیرا داشت خاک می خورد :)

اتفاقا شما خبر نداری.کاملا این موضوع به گاگول بودن اندیشه ربط داره و این که چیکار باید بکنن رو نمیدونستن و مدیرشون میدونس.اینا نرم افزارشون برا جمع آوری کار نمیکنه واسه همین تغییرات و باید به نماینده مخابرات خبر بدن جمع آوری رو نه اینکه از تو نرم افزارشون درخواست رو بفرستن.اما چون خنگ تشریف دارن این رو نمیدونستن و من رو یک هفته معطل کردن.وگرنه جمع آوری یک روز طول میکشه.شما خبر نداری

zerocold981
24-04-2015, 11:57
اتفاقا شما خبر نداری.کاملا این موضوع به گاگول بودن اندیشه ربط داره و این که چیکار باید بکنن رو نمیدونستن و مدیرشون میدونس.اینا نرم افزارشون برا جمع آوری کار نمیکنه واسه همین تغییرات و باید به نماینده مخابرات خبر بدن جمع آوری رو نه اینکه از تو نرم افزارشون درخواست رو بفرستن.اما چون خنگ تشریف دارن این رو نمیدونستن و من رو یک هفته معطل کردن.وگرنه جمع آوری یک روز طول میکشه.شما خبر نداری

به هر حال تا اونجا که ما می دونیم نرم افزار الکا رو مخابرات نصب می کنه و واسه هربخش جدا هست اگه دوستی داری که امور مشترکین داره بپرسی اونا هم الکا دارن من که پرسیده بودم الکا لایزر و پیشگامان که مال اندیشه هست وصل بود فقط الکا خود اندیشه قطع بود از سمت مخابرات

shahabtaheri
26-04-2015, 17:18
سلام دوستان.یه سوال داشتم که البته خودم میدونم دقیقا به این بخش مربوط نمیشه با این حال گفتم شاید بتونین کمکم کنین.
من از طریق وایرلس وصل میشم به اینترنت و اتصالم مدام قطع و وصل میشه( هر چند دقیقه به چند دقیقه) در حالی که وقتی از طریق کابل lan وصل میشم قطعی ندارم( پس قاعدتا مشکل از اندیشه نیست). کسی تجربه مشابه داشته؟ میدونه باید چکار کنم؟؟

zerocold981
26-04-2015, 18:50
سلام دوستان.یه سوال داشتم که البته خودم میدونم دقیقا به این بخش مربوط نمیشه با این حال گفتم شاید بتونین کمکم کنین.
من از طریق وایرلس وصل میشم به اینترنت و اتصالم مدام قطع و وصل میشه( هر چند دقیقه به چند دقیقه) در حالی که وقتی از طریق کابل lan وصل میشم قطعی ندارم( پس قاعدتا مشکل از اندیشه نیست). کسی تجربه مشابه داشته؟ میدونه باید چکار کنم؟؟

سلام
احتمالا مودمت tp-link 8901 هست مال منم ایجوری بود دادم گارانتی عوض کردن

manishabanzadeh
27-04-2015, 14:08
من برگشتم با صبانت.اگه سوالی تستی چیزی خواستین بگین.یه مدت استفاده کنم میگم کیفیتش چطوره

supermax15
27-04-2015, 16:28
من برگشتم با صبانت.اگه سوالی تستی چیزی خواستین بگین.یه مدت استفاده کنم میگم کیفیتش چطوره
خطت رو روی چند مگ بستن ؟ (downstream and upstream )

manishabanzadeh
27-04-2015, 16:35
خطj رو vری چند مگ بستن ؟ (downstream and upstream )

6144 ; 511 kbps

Dadashmohammad22
27-04-2015, 20:38
سلام. پینگ به این آی پی رو بگی ممنون میشم
185.40.64.65
اگه یه بار ساعات معمولی و یه بار هم بعد از ساعت 1 تست کنی که خیلی عالی میشه

manishabanzadeh
27-04-2015, 21:52
سلام. پینگ به این آی پی رو بگی ممنون میشم
185.40.64.65
اگه یه بار ساعات معمولی و یه بار هم بعد از ساعت 1 تست کنی که خیلی عالی میشه
تست برا همین الان (22:50)

Angel Of Darkness
28-04-2015, 13:31

سرویسای بینهایتش چطورن 128 رو همون 16 کیلو دانلود میدن ؟
کیفیتش چطوره ؟در طول روز چقد فرق داره ؟

manishabanzadeh
28-04-2015, 14:39
سرویسای بینهایتش چطورن 128 رو همون 16 کیلو دانلود میدن ؟
کیفیتش چطوره ؟در طول روز چقد فرق داره ؟

فعلا 2 روزه دارمش خیلی در مورد کیفیتش نیتونم بگم یکم استفاده کنم میام میگم.اما قعلا این دو روز خوب بوده از اندیشه که خیلی بهتر بوده.یکم پینگش بالا پایین میشه اما در هیچ شرایطی لاست نداره اصلن.در مورد سرویس هاشم اینجا میتونی ببینی با قیمت و حجم تضمین شده.جدول نامحدودش رو نگاه کن

اینم جدول نامحدودش

تعرفه سرویس های نامحدود به شرط استفاده منصفانه

مبلغ ( ریال )
حداقل ترافیک دریافتی در ماه (گیگابایت)
سرویس
سرعت
1ماهه

112500
2.5
نامحدود برنزی
128

210000
5
نامحدود برنزی
256

365000
10
نامحدود برنزی
512

635000
20
نامحدود برنزی
1024

1080000
40
نامحدود برنزی
2048

2532800
125
نامحدود برنزی
6144

3211200
166
نامحدود برنزی
8192

250000
10
نامحدود طلایی
128

397222
20
نامحدود طلایی
256

824074
40
نامحدود طلایی
512

2050925
120
نامحدود طلایی
1024

3564814
200
نامحدود طلایی
2048

manishabanzadeh
28-04-2015, 14:57
اینم فعلا تستای اولیه
سرویسم 2 مگ هست

mtn877
28-04-2015, 15:51
manishabanzadeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی بابت اطلاعاتی که گذاشتی، این نامحدود صبانت که نوشته به شرط استفاده منصفانه در جریان هستی که چجوریاس؟

supermax15
28-04-2015, 16:15
اینم فعلا تستای اولیه
سرویسم 2 مگ هست

2 مگ محدود هست این تست ؟

توی ساعت رایگان سرعت چنده ؟

manishabanzadeh
28-04-2015, 17:12
manishabanzadeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی بابت اطلاعاتی که گذاشتی، این نامحدود صبانت که نوشته به شرط استفاده منصفانه در جریان هستی که چجوریاس؟

2 مگ محدود هست این تست ؟

توی ساعت رایگان سرعت چنده ؟

بله من محدود دارم.
از کیفیت کامل نامحدودش خبر ندارم.یکی از دوستام نامحدود داره فقط میدونم سرعتش تا وقتی حجم منصفانش تموم نشده مثل محدود هست.سرعت تو ساعات رایگان شبانه هم فرقی با ساعات عادی نداره فقط صبا نت شبش کلا رایگان نیست.قانونش اینجوریه که 2 برابر حجم روزانه حجم رایگان شبانه دارید.مثلا سرویس من 5 گیگ هست و 10 گیگ شبانه رایگان دارم.البته اگه وسط سرویس براش حجم بخرم هم دو برابرش به عنوان رایگان شبانه حساب میشه

altair
28-04-2015, 17:41
دوستان الان حدود یه هقته هست که چراغ اینترنت من مدام قطع میشه هر چی هم زنگ میزنم مخابرات میگه مودمو خاموش روشن کن خوب میشه بعد دوباره بعد از چند ساعت دوباره قطع میشه چند روز پیشم زنگ زدم گفتن که مشکل از خودشونه و حلش میکنن ولی بازم همون طوریه امروزم زنگ زدم میگه سراسریه فقط مشکل تو نیست! واقعا همین طوریه دوستانی دیگه ای هم که مخابرات هستن این قطعی رو دارن یا نه؟:n13:

hamidreza2010
28-04-2015, 19:19
دوستان الان حدود یه هقته هست که چراغ اینترنت من مدام قطع میشه هر چی هم زنگ میزنم مخابرات میگه مودمو خاموش روشن کن خوب میشه بعد دوباره بعد از چند ساعت دوباره قطع میشه چند روز پیشم زنگ زدم گفتن که مشکل از خودشونه و حلش میکنن ولی بازم همون طوریه امروزم زنگ زدم میگه سراسریه فقط مشکل تو نیست! واقعا همین طوریه دوستانی دیگه ای هم که مخابرات هستن این قطعی رو دارن یا نه؟:n13:

سلام
لعنت به این مخابرات با این سرویساش
مال من اینقدر مشکل داره که توی روزم باید 10 بار یه صفحه رو رفریش کنم تا کامل بالا بیاد ، همش نصفه لود میشه / بعضی اوقات هم مودم رو روشن میکنم میبینم کانکت نمیشه باید زنگ بزنم یه ربع پشت خط بمونم تا یکی برداره مودم رو ریست کنه.
هزار تا مشکل داره سرویساشون ، نمیدونم چه غلطی دارن میکنن و کی میخوان درس کنن

Dadashmohammad22
28-04-2015, 19:59
منم خیلی مشکل دارم. هر روز یه سری Gateway رو میبندن. نصف زمان استفاده از اینترنتمو در حال ربوت کردن مودمم. حجمم که تموم میشه نمیشه رفت تو اکانت. میگه 10 دقیقه مسدوده. باید زنگ بزنی 3 ساعت پشت خط واستی تا درست کنن. خرج دوا درمونشون بشه

I Walk Alone
28-04-2015, 22:03
دوستان کسی اینجا از فن آوا نیست ؟ مثل اینکه شبانه فن آوا هنوز رایگانه

altair
28-04-2015, 22:36
سلام
لعنت به این مخابرات با این سرویساش
مال من اینقدر مشکل داره که توی روزم باید 10 بار یه صفحه رو رفریش کنم تا کامل بالا بیاد ، همش نصفه لود میشه / بعضی اوقات هم مودم رو روشن میکنم میبینم کانکت نمیشه باید زنگ بزنم یه ربع پشت خط بمونم تا یکی برداره مودم رو ریست کنه.
هزار تا مشکل داره سرویساشون ، نمیدونم چه غلطی دارن میکنن و کی میخوان درس کنن

منم خیلی مشکل دارم. هر روز یه سری Gateway رو میبندن. نصف زمان استفاده از اینترنتمو در حال ربوت کردن مودمم. حجمم که تموم میشه نمیشه رفت تو اکانت. میگه 10 دقیقه مسدوده. باید زنگ بزنی 3 ساعت پشت خط واستی تا درست کنن. خرج دوا درمونشون بشه

اوه من فکر کردم فقط من این مشکلو دارم پس معلومه که بازم بازی جدیدی از این مخابرات کثیف در راه هست اولش که نا محدود رو برداشتن بعدش هم شبانه رو حذف کردن حالا دیگه چی میخوان بکنن بهتر نیست همون دایل اپ بدن انقدر رو خودشون فشار نیارن حالا خوبه این همه پول مفت دارن میخورن و واسه هر 1 گیگ حجم این همه به جیب میزنن

Angel Of Darkness
30-04-2015, 13:43
فعلا 2 روزه دارمش خیلی در مورد کیفیتش نیتونم بگم یکم استفاده کنم میام میگم.اما قعلا این دو روز خوب بوده از اندیشه که خیلی بهتر بوده.یکم پینگش بالا پایین میشه اما در هیچ شرایطی لاست نداره اصلن.در مورد سرویس هاشم اینجا میتونی ببینی با قیمت و حجم تضمین شده.جدول نامحدودش رو نگاه کن

اینم جدول نامحدودش

تعرفه سرویس های نامحدود به شرط استفاده منصفانه

مبلغ ( ریال )
حداقل ترافیک دریافتی در ماه (گیگابایت)
سرویس
سرعت
1ماهه

112500
2.5
نامحدود برنزی
128

210000
5
نامحدود برنزی
256

365000
10
نامحدود برنزی
512

635000
20
نامحدود برنزی
1024

1080000
40
نامحدود برنزی
2048

2532800
125
نامحدود برنزی
6144

3211200
166
نامحدود برنزی
8192

250000
10
نامحدود طلایی
128

397222
20
نامحدود طلایی
256

824074
40
نامحدود طلایی
512

2050925
120
نامحدود طلایی
1024

3564814
200
نامحدود طلایی
2048

منم احتمال زیاد ماه دیگه جمع میکنم میام صبا نت از اندیشه قیمتاش به صرفه تره
میشه اونجام مثلا از وسط ماه تغییر سرویس داد ؟

manishabanzadeh
30-04-2015, 19:32
منم احتمال زیاد ماه دیگه جمع میکنم میام صبا نت از اندیشه قیمتاش به صرفه تره
میشه اونجام مثلا از وسط ماه تغییر سرویس داد ؟
نمیدونم تغییر سرویس امکان داره یا نه.زنگ بزنی میگن بهت

رفتم تو پنل کاربریم دیدم.چیزی به اسم تغییر سرویس ندیدم.

manishabanzadeh
01-05-2015, 00:25
Dadashmohammad22 اینم همون سرور بعد ساعت 1
تست ساعت 1.24 شب

manishabanzadeh
01-05-2015, 00:26
Dadashmohammad22 اینم همون سرور بعد ساعت 1
تست ساعت 1.24 شب

Arshia9991
02-05-2015, 21:20
سلام دوستان یک سوال داشتم یوزرنیم و پسورد برای اکانتینگ اندیشه کدوم یوزرنیم و پسوردمونه ؟هر یوزر و پسی رو که دارم میزنم لاگین نمیشه

V i r u s e r
05-05-2015, 18:40
با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان بدبخت شدم. بعد از ۳ سال سرویس گرفتن از البرز٬ مخابرات @%$ اومد کابل برگردان کرد نمیدونم چه گندی زده که رفتم البرز گفتن فقط از مخابرات می تونی سرویس بگیری.

سوال من اینه که وضعیت سرویس اشنای اول الان چجوریاست و چه کلاه گشادی قراره سرم بره. من ماهی ۳۰-۴۰ گیگ مصرف داشتم با همون ۱۲۸ نامحدود ۲۵ تومنی. حالا اشنای اول که میدونم نه نامحدود داره نه شبانه رایگان. حداقل شبانه نیم بها داره؟ ماهی ۳۰۰ تومن حداقل میره تو پاچم؟
با این که سرعتش برام مهم نیست میخوام بدونم که سرعتی که میده برابر همون سرعت اسمیه یا سرعتش بیشتره؟ اپلودش رایگانه؟ گیگ اضافه بخریم منتقل میشه به ماه بعد؟ میخوام مثلا ۲۰۰ گیگ بخرم که ارزون بیوفته تو ۲ ۳ ماه استفاده کنم٬‌ میشه همچین چیزی؟
خلاصه یه گزارش کامل میخوام. بسیار متشکر :n02:

manishabanzadeh
05-05-2015, 19:26
امروز برا یه مشکل کوچیک زنگ زدم پشتیبانی صبانت.برخورد بسیار عالی بود و در همون لحظه بستر ADSL من رو تغییر داد و مشکل حل شد.نه مثل اندیشه گفت خطت نویز داره نه هی مودم ریست کن و ا ز این بهانه ها.تازه گفت هر وقت مشکل پیش اومد بلافاصله بهم زنگ بزن.گفتم معمولا شبا اینجوری میشه گفت من تا 12 تو بخش فنی هستم.عالی بود!راضیم ازش!

Dadashmohammad22
05-05-2015, 21:10
با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان بدبخت شدم. بعد از ۳ سال سرویس گرفتن از البرز٬ مخابرات @%$ اومد کابل برگردان کرد نمیدونم چه گندی زده که رفتم البرز گفتن فقط از مخابرات می تونی سرویس بگیری.

سوال من اینه که وضعیت سرویس اشنای اول الان چجوریاست و چه کلاه گشادی قراره سرم بره. من ماهی ۳۰-۴۰ گیگ مصرف داشتم با همون ۱۲۸ نامحدود ۲۵ تومنی. حالا اشنای اول که میدونم نه نامحدود داره نه شبانه رایگان. حداقل شبانه نیم بها داره؟ ماهی ۳۰۰ تومن حداقل میره تو پاچم؟
با این که سرعتش برام مهم نیست میخوام بدونم که سرعتی که میده برابر همون سرعت اسمیه یا سرعتش بیشتره؟ اپلودش رایگانه؟ گیگ اضافه بخریم منتقل میشه به ماه بعد؟ میخوام مثلا ۲۰۰ گیگ بخرم که ارزون بیوفته تو ۲ ۳ ماه استفاده کنم٬‌ میشه همچین چیزی؟
خلاصه یه گزارش کامل میخوام. بسیار متشکر :n02:
خیر نیم بها نداره. یه وضعیتی داره که تو پیام توضیح میدم. سرعتش برای من که 2 مگ دارم واقعیه. یعنی حدود 200-240 کیلوبایت.. ولی برای پهنای باندهای کمتر به گمونم سرعت تشویقی داره.. آپلود رایگان نیست در عوض 25% حجمی که میخرید رو تشویقی اضافه بهتون میدن. مثلا 4 گیگ بخرید 5 گیگ اضافه میشه.در مورد حجم اگه سرویس چند ماهه بگیرید منتقل میشه. مثلا 3 ماهه بگیرید فقط بین این 3 ماه منتقل میشه. ولی بعد از این 3 ماه حجم میسوزه.
چیزی که تو تعرفه های سایت در مورد حجم اضافه نوشته کاملا چرت و پرته.. یعنی مثلا اگه 1 گیگ 1000 تومن باشه 10 گیگ میشه 10،000 تومن. تخفیف اینا نداره که مثلا بشه 8000 تومن. اگه شاتل سرویس میده خیلی به صرفه تره برای دانلود. (سرویس 128 نامحدودش)

light
06-05-2015, 11:50
مخابرات درست شده یا همون سرعت 2مگ ، سرعت دانلود 60 هستش ؟

reza.8
06-05-2015, 19:37
بهترین سرویس نامحدود برا دانلود چیه؟ برا کدوم شرکت؟

G.D.ragon.Ir
07-05-2015, 05:19
بهترین سرویس نامحدود برا دانلود چیه؟ برا کدوم شرکت؟
من شرایط اندیشه رو میگم. برای "حداقل تبادل ترافیک" سرعتت چند برابر حالت معمولی هست و بعد از اون سرعت واقعی میشه. میتونی سرویس "انتخابی" برداری تا زمان فعال کردن "حداقل تبادل ترافیک" با خودت باشه. لینک زیر هم قیمت سرویس ها هست

اینا صرفآ اطلاعات بودند و ربطی به بهتر / بدتر بودن, نداره

arash_aml
07-05-2015, 09:20
چرا هیچ isp معلم پورت آزاد نداره؟! شاتل گفت تا آخر ماه ممکنه اضافه کنه. من قبلا شاتل داشتم از پینگش راضی نبودم بعد مخابرات گرفتم همه چیزش عالی تا اینکه شبانه رایگانو برداشت... تا الان تحمل کردم ولی تابستون شبانه رایگان نیاز دارم. حالا کسی خبر داره وضعیت شاتل منطقه 5 چجوریه الان؟ پینگ سرعت قطعی ایناش چجوریه؟

reza.8
07-05-2015, 12:47
من سرویس اندیشه رو دارم...تا 6 گیگ سرعت حدود 150 دارم...128 نامحدود...
بعد اون حتی یه صفحه رو هم نمیتونه باز کنه! سرعت زیره 10 میره!!

shah125
08-05-2015, 09:00
چرا هیچ isp معلم پورت آزاد نداره؟! شاتل گفت تا آخر ماه ممکنه اضافه کنه. من قبلا شاتل داشتم از پینگش راضی نبودم بعد مخابرات گرفتم همه چیزش عالی تا اینکه شبانه رایگانو برداشت... تا الان تحمل کردم ولی تابستون شبانه رایگان نیاز دارم. حالا کسی خبر داره وضعیت شاتل منطقه 5 چجوریه الان؟ پینگ سرعت قطعی ایناش چجوریه؟

اون منطقه (5) شلوغ ترین منطقه رشت هست

7 تا پیش شماره داره ، مناطق دیگه 2 (مطهری) مثلا 5 تا داره ، بقیه زیر 4 تا

واسه همین از هر سرویس دهنده ای که پورت هم داره بگیری زیاد انتطار نداشته باش ، کلا شلوغه ، خیلی ها هم هنوز اونجا سرویس نمیدن مثل های وب ، آسیاتک و... ، اینقدر هم شلوغه ام دی اف جا نداره حتی شرکت هایی که هستن پورت اضافه کنن

V i r u s e r
08-05-2015, 09:56
خیر نیم بها نداره. یه وضعیتی داره که تو پیام توضیح میدم. سرعتش برای من که 2 مگ دارم واقعیه. یعنی حدود 200-240 کیلوبایت.. ولی برای پهنای باندهای کمتر به گمونم سرعت تشویقی داره.. آپلود رایگان نیست در عوض 25% حجمی که میخرید رو تشویقی اضافه بهتون میدن. مثلا 4 گیگ بخرید 5 گیگ اضافه میشه.در مورد حجم اگه سرویس چند ماهه بگیرید منتقل میشه. مثلا 3 ماهه بگیرید فقط بین این 3 ماه منتقل میشه. ولی بعد از این 3 ماه حجم میسوزه.
چیزی که تو تعرفه های سایت در مورد حجم اضافه نوشته کاملا چرت و پرته.. یعنی مثلا اگه 1 گیگ 1000 تومن باشه 10 گیگ میشه 10،000 تومن. تخفیف اینا نداره که مثلا بشه 8000 تومن. اگه شاتل سرویس میده خیلی به صرفه تره برای دانلود. (سرویس 128 نامحدودش)

این که اصلا بدرد نمیخوره. همش کلاهبرداریه.. حتی اپلود هم مجانی نکردن
چرا مردم حاضرن برای همچین اشغالی پول بدن که اینا بتونن با همین وضعیت ادامه بدن؟
ایرانسل تعرفش خیلی بهتره. قعلا یه بسته ی ۲۰ گیگ ۵۰ هزار تومنی زدم ببینم چطوره.. قیمتش میشه گیگی ۲۵۰۰. بدیش اینه که خیلی پایدار نیست متاسفانه٬ تو خونه ما خیلی خوب خط نمیده. مودم لپتاپم هم قابلیت تنظیم تکنولوژی رو نداره و بعضی وقتا میوفته روی edge ولی بازم از مخابرات بهتره
بسته ی ۱۰۰ گیگش ۱۷۵ هزار تومنه که میشه گیگی ۱۷۵۰ تومن. بسته ی شبانه ی گیگی ۴۰۰ تومنی هم که داره

Dadashmohammad22
08-05-2015, 21:33
این که اصلا بدرد نمیخوره. همش کلاهبرداریه.. حتی اپلود هم مجانی نکردن
چرا مردم حاضرن برای همچین اشغالی پول بدن که اینا بتونن با همین وضعیت ادامه بدن؟
ایرانسل تعرفش خیلی بهتره. قعلا یه بسته ی ۲۰ گیگ ۵۰ هزار تومنی زدم ببینم چطوره.. قیمتش میشه گیگی ۲۵۰۰. بدیش اینه که خیلی پایدار نیست متاسفانه٬ تو خونه ما خیلی خوب خط نمیده. مودم لپتاپم هم قابلیت تنظیم تکنولوژی رو نداره و بعضی وقتا میوفته روی edge ولی بازم از مخابرات بهتره
بسته ی ۱۰۰ گیگش ۱۷۵ هزار تومنه که میشه گیگی ۱۷۵۰ تومن. بسته ی شبانه ی گیگی ۴۰۰ تومنی هم که داره

خوب هرکس یه دلیلی داره. مثلا من به خاطر پینگ نسبتا پایینش مجبورم ازش سرویس بگیرم. هرچند که صبانت هم گویا وضعیتش خوبه ولی از لحاظ قیمتی فرق چندانی نداره و نمیصرفه اینهمه دوره نقاهت (زمان بین جمع آوری و نصب دوباره) رو تحمل کرد. به اضافه اینکه اگه تو رشت فقط یه سرویس دهنده مونده باشه اونم اندیشه باشه من به این شرکت بر نمیگردم.
بقیه هم یه بهونه ای دارن دیگه. یکی امروز فردا میکنه بیاد بیرون. یکی یه ساله گرفته گیر کرده و غیره

TimeWarp
09-05-2015, 01:08
یه 40 روز اوضاع خوب بود دوباره شروع کردن به کرم ریختن:n21: هر نوع فیل شکنی رو شخم زدن. همه از کار افتادن.
دزد آشنا:n02::n21:

minime
09-05-2015, 03:27
معمولا این ساعت بیدار نیستم...

تست سرعت ۲ مگ حجمی اندیشه

shah125
09-05-2015, 17:14
دوستان این مرکز مخابرات اول گلسار ساعت کاریش تا کی هست ؟

واسه جمع آوری شهرهای دیگه هم باید اومد اینجا ؟

یکی از دوستام میخواد جمع کنه گفتن باید بری اونجا خودش نمیتونه من میخوام برم واسه جمع آوری کسی میدونه بعد از ظهر ها هم هستن

خیلی سرویس هاشون خوبه اینقدر هم ملت رو اذیت میکنن

تلفن هم که از دسترس خارج کردن ، احتمالا مثل همیشه سرویس مشکل داره کلا گذاشتن رو پیغام که جواب ندن

reza.8
09-05-2015, 20:28
آقایون بنظرتون شاتل برم؟
الان اندیشه دارم و وقتی 6 گیگ تموم میشه دیگه قابل استفاده نیست
آیا شاتل هم همینطوره؟
3383 شماره ما هست.بنظرتون خالی داره؟

TimeWarp
10-05-2015, 01:38
سرعت دانلود 2 مگ سالیانه دزد اول که از ابتدای امسال به حالت عرفی و عادی برگشته بود بار دیگر محدود شد به نصف :n21:یعنی 120 کیلوبایت و با این همه افزایش باند و ... باز دزدی در استان گیلان ادامه دارد:n21:

saeid.cyber
10-05-2015, 22:00
سرعت دانلود 2 مگ سالیانه دزد اول که از ابتدای امسال به حالت عرفی و عادی برگشته بود بار دیگر محدود شد به نصف :n21:یعنی 120 کیلوبایت و با این همه افزایش باند و ... باز دزدی در استان گیلان ادامه دارد:n21:

داداش نمیدونی ساعت رایگان سالیانه تغییر کرده یا نه؟ 1 تا 6 بود

این اطلاعیه تو سایتش زده واسه سالیانه که نیست؟ نوشته 3 تا 8 صبح برای بقیه سرویس ها هست دیگه؟

Angel Of Darkness
11-05-2015, 13:55
امروز برا یه مشکل کوچیک زنگ زدم پشتیبانی صبانت.برخورد بسیار عالی بود و در همون لحظه بستر ADSL من رو تغییر داد و مشکل حل شد.نه مثل اندیشه گفت خطت نویز داره نه هی مودم ریست کن و ا ز این بهانه ها.تازه گفت هر وقت مشکل پیش اومد بلافاصله بهم زنگ بزن.گفتم معمولا شبا اینجوری میشه گفت من تا 12 تو بخش فنی هستم.عالی بود!راضیم ازش!
منم بعد این 8 روز میخوام جمع کنم بیام صبانت قیمتای نامحدودش خیلی خوبه
دیروزم رفتم پیش دوستم صبانت داشت پینگ 8.8.8.8 رو 50 ثابت بود که من تا حالا تجربشو نداشتم

samin_panahi
11-05-2015, 16:52

این یعنی چی من الان دیدم؟ یکی به من توضیح بده!!!
یعنی ساعت رایگان بجای 1 تا 7 (6ساعت) شده 3 تا 8 (5ساعت) ؟
برای همه یا اونایی که سالانه دارن؟ برای جدیدا یا شامل یوزر های قبلی هم می شه؟ یعنی ساعت رایگان رو یه ساعت کم کردن؟
اگه اینطوره من شکایت می کنم، بقیه اونایی که سالانه هستند هم لطفا شکایت کنن

redfild
11-05-2015, 22:00
من تماس گرفتم میگه کمپین پاییزی و پزشکی و تابستانه و این تشکیلات همون 1 تا 7 هست .
واسه باقی مشترکین 3 تا 8 فعلا :

به اطلاع کلیه مشترکین گرامی می رساند فقط سرویسهای کمپین های دانشجویی ،علوم پزشکی ،پاییزه، تابستانه ، نوروزی و بهار تا بهار با مشخصات یک مگ 5 گیگ.یک مگ 8 گیگ.2 مگ 3 گیگ.2مگ 5 گیگ و 2مگ 8 گیگ شامل دانلود رایگان شبانه می باشند (5-12-93)وضمناً جهت رفاه و رضایتمندی بقیه مشترکین از نیمه دوم فروردین 94 فعلاً از ساعت 3 صبح تا 8 صبح دانلود شبانه رایگان فعال شد.

تقریبا جوش آورده بودم ، فک کردم تو این چند مدت همش ازم ترافیک کم کرده !:n34::n35:

p30mojtaba
12-05-2015, 03:40
دوستان isp پیشگامان تو رشت هست؟
یکی از دوستام تو خوزستان نت 256 نامحدودشو داره
سرعتش از 130 تا 150 هست
محدودیت هم نداره
تو رشت همچین نتی باشه من 2 ثانیه هم وقت تلف نمیکنم و میرم میگیرمش

zerocold981
12-05-2015, 08:41
دوستان isp پیشگامان تو رشت هست؟
یکی از دوستام تو خوزستان نت 256 نامحدودشو داره
سرعتش از 130 تا 150 هست
محدودیت هم نداره
تو رشت همچین نتی باشه من 2 ثانیه هم وقت تلف نمیکنم و میرم میگیرمش

پیشگامان رو اندیشه سبز ساپورت می کنه
سرعت 256 نامحدود اندیشه همینقدر هست

Angel Of Darkness
12-05-2015, 09:50
امروز رفتم صبا نت
خداییش اندیشه از نظر آپشن و انتخاب تغییر سرویس فکر نکنم هیچ آی اس پی به پاش برسه
اصلا همچین خبرایی تو صبا نت نبود کیفیت خطشم نمیدونم چطوریه یا چقد تو بازی فرق داره
تنها چیزی که داره قلقلکم میده برم امتحانش کتنم 512 برنزی هستش
خانومه مسئول فروشش همش میگفت برنزیو بیخیال کیفیتش کمتر از طلایی هست !!
من گفتم مگه میشه منظورتون اینه تایم اوت لتنسی پینگش فرق داره ؟همینجوری واستاد نیگام کرد
گفتم منظور از کیفیت چیه ؟
کاشف یه عمل اومد همون حجمه که حجم بیشترو برابر کیفیت بالاتر میدونست !!
کلا تو شرکتم فقط همین یه خانوم بود هیشکی نبود تعجب کردم
همونی که تو لاکانی بقل بانک تجارته
آخرشم گفت اندیشه جمع کرد حدود 4 روز طول میکشه وصلتون کنم

G.D.ragon.Ir
12-05-2015, 12:38
امروز رفتم صبا نت
خداییش اندیشه از نظر آپشن و انتخاب تغییر سرویس فکر نکنم هیچ آی اس پی به پاش برسه
اصلا همچین خبرایی تو صبا نت نبود کیفیت خطشم نمیدونم چطوریه یا چقد تو بازی فرق داره
من گفتم مگه میشه منظورتون اینه تایم اوت لتنسی پینگش فرق داره ؟همینجوری واستاد نیگام کرد
وقتی وصل شد, یک آمار بدی, ممنون میشم (خصوصآ سرعت بعد از اتمام حجم تضمین شده)

hamidreza2010
12-05-2015, 13:51
سلام
دوستان اگه بخوایم از رفتار پرسنل شکایت کنیم باید دقیقا چیکار کنیم؟
توی تنظیم مقررات گزینش هست ولی اسم شرکت مخابرات گیلان نیست.
کسی میدونه چیکار باید کرد؟

armin_punisher6
12-05-2015, 14:58
سلام

شما فکر میکنین اروپا زندگی میکنین؟
دوست من تنظیم مقررات چندین بار شکایت کردم ولی واقعا دروغگو و بد قول هستن.در آخر هم سمت مخابراتو میگیرن.
شما ببین تماس با ریاست میتونی داشته باشی که البته اونم بعید میدونم تاثیری داشته باشه.

hamidreza2010
12-05-2015, 16:58
شما فکر میکنین اروپا زندگی میکنین؟
دوست من تنظیم مقررات چندین بار شکایت کردم ولی واقعا دروغگو و بد قول هستن.در آخر هم سمت مخابراتو میگیرن.
شما ببین تماس با ریاست میتونی داشته باشی که البته اونم بعید میدونم تاثیری داشته باشه.

اروپا که نه ولی قبرستونم باشه ، یکی باید باشه که حداقل یکاری بکنه
شما شماره چیزی از ریاست دارید؟یا جایی مث حراست و یا ....
خلاصه راه حلی؟

samin_panahi
12-05-2015, 18:43
سلام

سلام
من چند بار اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شکایت کردم، راضی بودم

manishabanzadeh
12-05-2015, 23:10
امروز رفتم صبا نت

من که خیلی راضیم ازش.اصلا اندیشه باهاش قابل مقابسه نیست.پشتیبانی فنیش هم عالی بوده یک باری که زنگ زدم.تا 12 شب هم پشتیبانیش هست.فقط سر ظهر تا 3 4 اینا نیست.پینگش که عالیه لاست هم اصلا ندارم.البته سرویسم 2 مگ محدوده

Angel Of Darkness
12-05-2015, 23:26
من که خیلی راضیم ازش.اصلا اندیشه باهاش قابل مقابسه نیست.پشتیبانی فنیش هم عالی بوده یک باری که زنگ زدم.تا 12 شب هم پشتیبانیش هست.فقط سر ظهر تا 3 4 اینا نیست.پینگش که عالیه لاست هم اصلا ندارم.البته سرویسم 2 مگ محدوده

دوباره تایم اوتای اندیشه شروع شده
کاش شما بینهایت داشتی اونوقت خیال منم راحتتر میشد برا اومدن
راستی چه بازیایی آنلاین میزنی ؟ چقد غرق معاملش با اندیشست ؟

armin_punisher6
12-05-2015, 23:32
اروپا که نه ولی قبرستونم باشه ، یکی باید باشه که حداقل یکاری بکنه
شما شماره چیزی از ریاست دارید؟یا جایی مث حراست و یا ....
خلاصه راه حلی؟

نه متاسفانه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

manishabanzadeh
12-05-2015, 23:43
دوباره تایم اوتای اندیشه شروع شده
کاش شما بینهایت داشتی اونوقت خیال منم راحتتر میشد برا اومدن
راستی چه بازیایی آنلاین میزنی ؟ چقد غرق معاملش با اندیشست ؟

من قبلا counter بازی میکردم و داداشم WoW و DoTA اما الان دیگه world of tanks بازی میکنم.فعلا بازی دیگه ای باهاش قابل مقایسه نیست

naim697
13-05-2015, 01:47
داداش یه پینگ از این میذاری ؟ مرسی .

88.198.12.98

hamidreza2010
13-05-2015, 01:55
سلام
من چند بار اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شکایت کردم، راضی بودم

سلام
بله میدونم ، ولی نوع شکایت باید باشه رفتار پرسنل نه اینترنت پرسرعت ، وقتی اینو میذارید دیگه مخابرات تو لیست اپراتور ها نیست

نه متاسفانه.

ممنون

Angel Of Darkness
13-05-2015, 07:11
من قبلا counter بازی میکردم و داداشم WoW و DoTA اما الان دیگه world of tanks بازی میکنم.فعلا بازی دیگه ای باهاش قابل مقایسه نیست

پینگتون رو این بازی چقد با اندیشه فرق داره ؟

manishabanzadeh
13-05-2015, 14:10
پینگتون رو این بازی چقد با اندیشه فرق داره ؟

پینگ خیلی فرقی نداره مثل همونه.سرور بازی تو آمریکا هست و پینگ بین 200 تا 240 نوسان داره اما نکته اینه که اصلا لاست نداره و خیلی روون میتونم بازی کنم

داداش یه پینگ از این میذاری ؟ مرسی .

88.198.12.98

zerocold981
13-05-2015, 16:22

128 اندیشه 17:22 دقیقه

nits
13-05-2015, 18:12
سلام
صفحه ورود به هدیا ارور میده برای من ... میخوام یکی از پین ها رو فعال کنم ولی باز نمیشه صفحه اش

zerocold981
13-05-2015, 18:50
سلام
صفحه ورود به هدیا ارور میده برای من ... میخوام یکی از پین ها رو فعال کنم ولی باز نمیشه صفحه اش

از طریق این سایت بری ارور میده tamdid.askiran.com چون بصورت اتوماتیک رفتی و یوزر و پسورد ندادی مال منم اینجوریه
خروج رو بزن و یوز و پسوردتو دستی وارد کن اون موقع میره

Angel Of Darkness
13-05-2015, 19:36
داستان هدیه چیه ؟

G.D.ragon.Ir
14-05-2015, 06:23
داستان هدیه چیه ؟
منظور همون فعال کردن حجم تضمین شده برای نامحدودهای انتخابی هست که باید تو قسمت هدایا صورت بگیره

zerocold981
14-05-2015, 10:50
منظور همون فعال کردن حجم تضمین شده برای نامحدودهای انتخابی هست که باید تو قسمت هدایا صورت بگیره

نه دوست عزیز
مال دوستامو چندتارو فعال کردم
مربوط به مصوبه هست اونایی که 1024 3 گیگ می گیرن 2 گیگ هدیه داره و اونایی که 512 5 گیگ می گیرن 1 گیگ

Samanpes
14-05-2015, 14:03
سلام دوستان

من الآن از سرویس های دزد اول استفاده میکنم

میخوام برای تابستون برم یه شرکتی که سرویس های نامحدود داشته باشه !

لنگرود هم زندگی میکنم .... کدوم isp مدنظرتونه ؟؟؟

supermax15
14-05-2015, 15:16
نه دوست عزیز
مال دوستامو چندتارو فعال کردم
مربوط به مصوبه هست اونایی که 1024 3 گیگ می گیرن 2 گیگ هدیه داره و اونایی که 512 5 گیگ می گیرن 1 گیگ
من 1024 3 گیگ چند روز پیش گرفتم چیزی نیومده واسم

zerocold981
14-05-2015, 16:15
من 1024 3 گیگ چند روز پیش گرفتم چیزی نیومده واسم

مال همه نیست تو اولش که میاد می نویسه طبق مصوبه شماره نمی دونم چند بود کاربران از تاریخ 1/1/93 تا 31/12/93 مشمول هدیه می گردند متنشو دقیق یادم نیست چی بود

light
16-05-2015, 01:12
منم الآن 2 ساله 1مگ 3گیگ دارم ، کوفتم ندادن :n02:

shah125
17-05-2015, 14:17
امروز رفتم صبا نت

در خصوص نامحدود برنزی صبانت یه بار توضیح دادم

خودشونم میگن نخرید ،قرار بوده برداشته شه

نامحدود هاش کلا از سرعت 2 تا 3 مگ شروع میشه تا حجمت تموم شه به سرعت عادی برسه ، ولی برنزی ها بعد تموم شدن 1/2 تا 1/4 میشن ، یعنس 512 بین 128 تا 256 میشه ، آپلود هم نصف این مقداره ، یعنی مرگ

باز طلایی هاش بعد اون حجم میشه همون سرعت

اصلا این اشتباه رو نکن و 256 طلایی بگیر

naim697
17-05-2015, 15:57
الان شبانه آشنای اول یکساله اش سرعتش همون 240 شده بدون هیچ مشکلی . 1 تا 7 صبح

albertxx
17-05-2015, 19:11
آشنای اول دارم
2 مگ با ترافیک 2 گیگ
سرویس هم 1 ساله هست !

الان ساعت رایگانش چطوره ؟؟
از کی هست

یه جا زده 3 تا 8
یکی میگه همون سابق 1 تا 7 !!

armin_punisher6
17-05-2015, 21:41
آشنای اول دارم
2 مگ با ترافیک 2 گیگ
سرویس هم 1 ساله هست !

الان ساعت رایگانش چطوره ؟؟
از کی هست

یه جا زده 3 تا 8
یکی میگه همون سابق 1 تا 7 !!

اگه از نیمه دوم فروردین به بعد گرفته باشین 3 تا 8.ولی اگه قبلش قرارداد بسته باشین 1 تا 7

Angel Of Darkness
19-05-2015, 07:48
در خصوص نامحدود برنزی صبانت یه بار توضیح دادم

خودشونم میگن نخرید ،قرار بوده برداشته شه

نامحدود هاش کلا از سرعت 2 تا 3 مگ شروع میشه تا حجمت تموم شه به سرعت عادی برسه ، ولی برنزی ها بعد تموم شدن 1/2 تا 1/4 میشن ، یعنس 512 بین 128 تا 256 میشه ، آپلود هم نصف این مقداره ، یعنی مرگ

باز طلایی هاش بعد اون حجم میشه همون سرعت

اصلا این اشتباه رو نکن و 256 طلایی بگیر

این که آشغال بازی هست یعنی چی ؟شما مطمعنی سرعتت میاد زیر سرعت قرارداد ؟
دقیقا لباس پوشیده بودم برم قرارداد بنویسم حالا دوباره موندم چیکار کنم
256 ارزش نداره که
آقا خدا خیرت بده نجاتم دادی زنگ زدم شرکت بعد پافشاری من قشنگ گفتن و توضیح دادن بعد تموم شدن حجم برنزی میاد بین 128 تا مثلا 512 که یعنی نابودی
طلاییهاشم ارزش نداره خدایی
من همین اندیشه بمونم بهتره برا اینکه دانلودام واقعا زیاده و اندیشه خیلی آپشناش انعطاف پذیرن
فقط این مشکلات تایم اوت و .....که دوره ای زیاد اتفاق میفته حل میشد دیگه من شخصا مشگل نداشتم

saeid 22
20-05-2015, 01:01
سلام اندیشه شبها ساعت رایگان سرویس 1024 سرعتش چند میشه؟روز چطور؟ من مخابرات دارم میخوام بیام اندیشه چیکار کنم برم یا نه؟

SAM609
20-05-2015, 01:53
سلام اندیشه شبها ساعت رایگان سرویس 1024 سرعتش چند میشه؟روز چطور؟ من مخابرات دارم میخوام بیام اندیشه چیکار کنم برم یا نه؟
سرعت روزش روی 2.5 مگه ، شبها هم روی همون سرعت اسمی یعنی 1 مگ ! البته بعضی از شبها سرعت شبانه روی همون 2.5 مگ باقی میمونه ولی هیچ حسابی نمیشه روش باز کرد ، احتمالا فقط یه باگ توی سیستمشون باشه که بزودی جلوش رو میگیرن ! :n27: من توی 1 ماه گذشته که این سرویس رو داشتم شبی بین 4 تا 4.8 گیگ دانلود شبانه داشتم ! :n09:

light
20-05-2015, 11:16
من حجمی دارم ، 115 تا 130 ثابت ، چه روز چه شب

SAM609
20-05-2015, 12:36
من حجمی دارم ، 115 تا 130 ثابت ، چه روز چه شب
توی روز 130 خیلی کمه که ! الان سرویس 512 هم توی روز سرعتش حداقل 220 کیلو بایته ! تازه اونم توی منطقه 4 که یکی از مزخرفترین مناطق مخابراتیه رشته ! :n27:
شما یه سوال از پشتیبانی بکن ، شاید مشکلت از نرم افزار شرکت باشه !

zerocold981
21-05-2015, 00:22
آره واسه منم روزا تا 280 کیلوبایت میره 512 اندیشه با IDM
یه زنگ بزن نویز خطو چک کنن

shah125
22-05-2015, 15:06
این که آشغال بازی هست یعنی چی ؟شما مطمعنی سرعتت میاد زیر سرعت قرارداد ؟
دقیقا لباس پوشیده بودم برم قرارداد بنویسم حالا دوباره موندم چیکار کنم
256 ارزش نداره که
آقا خدا خیرت بده نجاتم دادی زنگ زدم شرکت بعد پافشاری من قشنگ گفتن و توضیح دادن بعد تموم شدن حجم برنزی میاد بین 128 تا مثلا 512 که یعنی نابودی
طلاییهاشم ارزش نداره خدایی
من همین اندیشه بمونم بهتره برا اینکه دانلودام واقعا زیاده و اندیشه خیلی آپشناش انعطاف پذیرن
فقط این مشکلات تایم اوت و .....که دوره ای زیاد اتفاق میفته حل میشد دیگه من شخصا مشگل نداشتم

دقیقا مثل آسیاتک هست

بعد از اینکه حجم تموم بشه شیر 1/4 یا 1/6 یا 1/8 میشه

یعنی یه سرویس 512 به 4 تا 8 نفر داده میشه

شما در بهترین حالت میتونی همون 512 رو بگیری به شرطی که اون 4 یا 8 نفر دیگه نباشن که تقریبا غیر ممکنه ، البته ممکنه بعضی وقتا بشه 13 بدری شب عیدی :n09:

فقط آسیاک یه خوبی داره سرعت از 2/3 مگ شرع نمیشه تقسیم بر تعداد روز میشه ، روزانه سرعت تا یه حجمی بالاست مثل کاری که اندیشه تقلید کرده

officer
22-05-2015, 22:04
دوستان سلام، آشنای اول مرکز 3 مشکل سرعت و نویز بالا دارید شما هم ؟!

p30mojtaba
24-05-2015, 01:53
سلام دوستان
سرویس شهاب 10 مگ آسیاتک وضعش چطوره؟
یکی از دوستام میگه شبی حدود 10 گیگ دانلود میکنه
واقعا اینجوری هست؟
و اینکه پینگش چطوره؟
واسه بازی مناسبه؟

asiatechgil
25-05-2015, 17:15
سلام دوستان
سرویس شهاب 10 مگ آسیاتک وضعش چطوره؟
یکی از دوستام میگه شبی حدود 10 گیگ دانلود میکنه
واقعا اینجوری هست؟
و اینکه پینگش چطوره؟
واسه بازی مناسبه؟

سرویس های شهاب 10 مگابیت در استفاده شبانه با سرعت 2 مگابیت ارائه میشوند.

در حالت استاندارد با این سرویس ها شبانه 5 گیگ دریافت میکنید.

با توجه با اینکه در استفاده شبانه سرعت محدود میشود ، محدودیتی در میزان دریافت اطلاعا ندارید و با استفاده مدام میتواندی تا 150 گیگ نیز دریافت کنید.

توجه داشته باشید که 90 % سایت های دانلود داخلی بر روی دیتاسنتر آسیاتک هستند و سرعت دانلود از این سایت ها بالاتر است ، همچنین با توجه به اطلاعیه جدید شرکت تبادل اطلاعات درون شبکه آسیاتک (بین کاربران) با نهایت پهنای باندی که بر روی سرویس شما بسته شده امکان پذیر است.

ساعت رایگان تعهدی برای شرکتی نداره ممکنه سرعت در برخی مناطق بسیار بالاتر یا پایین تر باشه ، بستگی به تعداد کاربران منطقه شما ، اینکه چه تعدادی از اونها سرویس شبانه استفاده کنند ، پهنای باند آن مرکز و .. دارد.

light
26-05-2015, 00:04
توی روز 130 خیلی کمه که ! الان سرویس 512 هم توی روز سرعتش حداقل 220 کیلو بایته ! تازه اونم توی منطقه 4 که یکی از مزخرفترین مناطق مخابراتیه رشته ! :n27:
شما یه سوال از پشتیبانی بکن ، شاید مشکلت از نرم افزار شرکت باشه !

من رشت نیستم ، اینجا سرعت ثابت و واقعیه :n22:

minime
26-05-2015, 07:46
من رشت نیستم ، اینجا سرعت ثابت و واقعیه :n22:

کدوم شهر هستین ؟

kashef13
26-05-2015, 16:13
با سلام
دوستان بنده فعلا از خط مرکز 8 مخابرات استفاده میکنم و از اندیشه سرویس نامحدود 256 گرفتم که تا 1024 سرعت داره البته 1024 تا یه حجم مشخصی هست بعد از پایان یافتن این حجم مشخص سرعت میاد رو 256
تا چند روز دیگه دارم منطقه سکونت رو عوض میکنم میام سمت تختی و میخوام از پارس آنلاین همین سرویس رو بگیرم یعنی نامحدود
تو سایتش زده که شرایطی مشابه اندیشه داره یعنی تا یه حجم مشخصی سرعت تضمین شده تا 1024 داره اما بعد از پایان یافتن اون حجم مشخص سرعتش میاد روی سرعت پایه ایی که تو قرار داد هست مثلا 256 یا 128
دوستانی که از پارس آنلاین استفاده میکنند لطفا راهنمایی کنند که آیا واقعا پارس آنلاین مثل اندیشه در سرویس های حجم نامحدود به این سرعت های چند برابری که تبلیغش رو میکنه متعهد هست یا نه؟
چون قبلا از خودشون پرسیده بودم میگفتن رو خط هشت نمیتونیم همچین سرعتی رو پشتیبانی کنیم و اون منطقه پهنای باند کم داریم
حالا اینکه تو منطقه تختی که فک کنم پیش شماره 3 میشه و فرضا هم اگه بگن محدودیت پهنای باند نداریم میتونن سرویس دهی که ادعا میکنن رو ارائه کنند یا خیر؟
ممنون

Amir-Rainman
26-05-2015, 17:57
با سلام

تا حدود 9 ماه پیش به مدت 2 سال از اندیشه سرویس میگرفتم، نسبتا راضی بودم، الآن میخوام دوباره adsl بگیرم ولی اطلاعی دقیقی از وضعیت شرکتا در حال حاظر ندارم

دانلود شبانه زیادی ندارم ( ماهی 3-4 بار بخوام دانلود بزارم ) در حد همون وب گردی و دانلود معمولی ولی حوصله قطی اینترنت ندارم

اندیشه تو مرکز 2 داشتم خوب بود ولی الآن برای مراکز 4 و 5 اینترنت میخوام، بنظرتون همون اندیشه خوبه یا نه؟ از نظر فیبر نوری و این مسائل که مشکلی نیست؟

samin_panahi
27-05-2015, 00:42
سلام
بچه های مخابرات اونایی که یه ساله دارین سرعتتون کم شده؟
من 2مگ دارم سرعتم تقریبا نصف شده
خبریه ه من در جریان نیستم؟

light
27-05-2015, 12:31
کدوم شهر هستین ؟
تالش هشتپر

armin_punisher6
27-05-2015, 12:32
سلام

ديشب دانلود شبانه ١ گيگ كمتر دانلود كرد

TimeWarp
27-05-2015, 22:00
سلام

آره .معلوم نیست دوباره دارن چه جانی می کنن. دو شبه از 1 تا 4 صبح فاجعه هست. دو مگ دارم تا 60 کیلو میره با نوسان فجیع
بعد دوباره میره رو حالت عادی. عمدیه دوباره:n21: