PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97

Samanpes
09-03-2015, 16:43
سلام دوستان. 6 7 سال هست که از مشترکین پارس انلاین هسم ولی چند ماه پیش دانلود رایگان شبانه رو حذف کردن, حالا میخوام تخلیه کنم بیام آشنای اول. سوالم اینه که دانلود شبانه در آشنای اول رایگانه ؟ اگه رایگان هست در چه ساعاتی و سرعت در چه حدی هست.

نه برادر من ... رایگان چیه ...... همه چیو زدن حذف کردن

hamidreza2010
09-03-2015, 16:57
سلام
دزدای اول گند شد باز ، هم نویزم بالاست ، هم سرعتم کم شده و هم اینکه page ها رو نصفه بالا میاره ، باید 10 بار رفریش کنم تا درست بالا بیاد
امروز دانشگاه بودم که از تنطیم مقررات برام زنگ زدن و گفتن مشکلت حل شده یا نه که منم گفتم نه
طرف خیلی پیگیر کارا بود و شمارش رو بهم داد که یه نسخه از قراردادم رو براش فکس کنم با یه شکایت کامل و واضح .امروز ساعت 3 ( تقریبا 2 ساعت پیش ) دوباره جلسه داشتن با زیرساخت و خود تنظیم و مقررات و .....
راستی اون طرف که باهام صحبت کرد خودش دانشجوی ارشد توی لاهیجان هست و گفت حتما پیگیر کارا میشه
حالا فقط مونده برم امور مشترکین مرکزی و یه نسخه از قراردادم رو بگیرم و براشون فکس کنم
دوستانی که قرارداد دارن و توی قرارداد میزان سرعت توی بازه رایگان ذکر نشده بگن بهشون شماره بدم ، شما هم فکس کنید

SA.JJ.AD
09-03-2015, 17:59
دوستانی که از بسته های 3G همراه اول یا ایرانسل استفاده میکنن و میگن سرعت خوبه تو رشت ، لطف میکنن توضیح بدن وضعیت دانلودر ها چطوره ؟
+
اینطور که من تو سایت هاشون دیدم ، اگه به 150 مگ روزانه و 1.5 گیگ یه ماهه باشه که اصلا نمیصرفه !:n21:وقتی حجم 1.5 گیگ ماهیانه باشه ، سرعت 1000 مگ هم باشه کاملا بی ارزش میشه :n27: ! اگه بسته خاصی سراغ دارید برا هر کدوم از اپراتور ها که بشه حداقل ماهی 30 گیگ دانلود کرد ممنون میشم معرفی کنید استفاده کنیم ،:)

این آشنای اول رو هم فسخ میکنم تا عید :n21:

من چند صفحه قبل سرعت دانلود با همراه اول رو گذاشتم
به نظر من ایرانسل از لحاظ قیمت به صرفه تر هستش
1 گیگ 1 روزه 2-8 صبح 1000 تومن
ساعت 2 تا 8 صبح نامحدود بمدت یک هفته 10 تومن
ساعت 2-8 صبح 24 گیگ یک ماهه 10 تومن

ایرانسل طرح شبانه 7 روزه 2-8 نامحدود با هزینه 10 تومن بنظرم ارزش داره ولی مثل اینکه جا با جا سرعتش خیلی فرق میکنه
واسه من روی H و گاهی اوقات H+ و با استفاده از هات اسپات گوشی سرعتش حدودا 300-400 بود

این سرعت های عالی که دوستان عکس میزارن حتما با بسته ممکن میشه ؟! من هم همراه اول و هم ایرانسل (سمت فلکه گاز سابق ! ) با 2 تا 3 آنتن حداکثر تا 150 رفتن اونم با نوسان شدید ! ( بدون بسته ) حتی زیر دکل ایرانسل رفتم:n02: با آنتن فول H+ سرعت تا 200 نهایت رفت !

(با دانلود منیجر گوشی)
میخواستم بدونم بعد از خرید بسته سرعت بیشتر میشه ؟! یا همینه ؟! :n13:

سلام دوستان. 6 7 سال هست که از مشترکین پارس انلاین هسم ولی چند ماه پیش دانلود رایگان شبانه رو حذف کردن, حالا میخوام تخلیه کنم بیام آشنای اول. سوالم اینه که دانلود شبانه در آشنای اول رایگانه ؟ اگه رایگان هست در چه ساعاتی و سرعت در چه حدی هست.

خیر عزیز آشنای اول یا همون دزد اول هم یکی دو ماه بازی در آورد آخرشم دانلود شبانه رو حذف کرده وگرنه ما دنبال 3G و اینا و اینترنت سیمکارت بخاطر 4 تا دانلود نبودیم که :n27:فقط قرارداد های یک سالش ، دانلود شبانه اونم با نصف سرعت سرویس خریداری شده میده که اونم اطمینانی نیست 2 روز دیگه یهو حذف میشه :n21:

Xsis
09-03-2015, 18:48
خوب یه بررسی بکنیم ببینیم اینجا چه خبره!

shah125
10-03-2015, 00:29
دوباره معلوم نیست پای کی رفته رو سیم ها !!!

این کشتی ها نمودن ما رو ، لنگرو بکش بالا باباااااااااااااااا چند هزار نفر علاف شمان

صبح تا ظهر کلا وی پی ان قطع بود ، الان هم اینقدر کنده که نزنی سنگین تره

کلا پروتکل ssl و سایت های اینطوری واسه من بالا نمیاد ، پیج باز کردن و ... به کنار

عجیبه سرعت دانلودم خوب مونده

پیج باز نمیشه پینگ داغون ، بعضی سایت ها کلا بالا نمیاد هر فیلتر شکنی رو تست کردن گند خورده توش معلو نیست دوباره چه خبر شده

asksup
10-03-2015, 00:34
دوباره معلوم نیست پای کی رفته رو سیم ها !!!

این کشتی ها نمودن ما رو ، لنگرو بکش بالا باباااااااااااااااا چند هزار نفر علاف شمان

صبح تا ظهر کلا وی پی ان قطع بود ، الان هم اینقدر کنده که نزنی سنگین تره

کلا پروتکل ssl و سایت های اینطوری واسه من بالا نمیاد ، پیج باز کردن و ... به کنار

عجیبه سرعت دانلودم خوب مونده

پیج باز نمیشه پینگ داغون ، بعضی سایت ها کلا بالا نمیاد هر فیلتر شکنی رو تست کردن گند خورده توش معلو نیست دوباره چه خبر شده

DOWNTIME اعلام نشذه
تا 1 تموم میشه. کار زیرساخته

ok شد

saeid 22
10-03-2015, 01:29
میخواستم بدونم بعد از خرید بسته سرعت بیشتر میشه ؟! یا همینه ؟! :n13:

نه با خرید بسته دیگه بهتر نمیشه سرعت همینه البته بعضی شب ها یا ساعت ها سرعت بهتر میشه بعضی وقتها هم سرعت میاد پایین من با ایرانسل سرعت یک مگ و همراه اول سرعت 700 کیلوبایت دانلود داشتم گوشی رو از طریق کابل به کامپیوتر وصل کن و باهاش برو اینترنت یه تست بزن ببین چه جوری هستش و تو تنظیمات گوشی حالت شبکه رو حتما بزار روی WCDMA

Viren
10-03-2015, 16:27
دوستان ساکن رشت. از کدوم شرکت سرویس بگیرم که کمترین پینگ رو داشته باشه؟ برای بازی انلاین میخوام. دانلود شبانه هم داشته باشه چه بهتر

SA.JJ.AD
10-03-2015, 19:55
دوستان ساکن رشت. از کدوم شرکت سرویس بگیرم که کمترین پینگ رو داشته باشه؟ برای بازی انلاین میخوام. دانلود شبانه هم داشته باشه چه بهتر

از لحاظ پینگ برا گیم آنلاین ، شاتل و مخابرات پیشنهاد میشه ، که شاتل دانلود شبانه رو یکی دو شب دانلود کنی با قانون های مزخرف محدود میکنه ! مخابرات هم کلا شبانه نداره :n21: ، متاسفانه به لحاظ پینگ همین 2 انتخاب تو رشت هست !
+
مخابرات از سرور خاصی پینگ خواستی تو پیغام خصوصی بگو برات پینگ میگیرم تا اوضاع دستت بیاد ;)

Angel Of Darkness
11-03-2015, 15:30
دوستان چرا snr دانلود و آپلود مودم و اندیشه عکس هم نوشته شده ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin1373
12-03-2015, 00:02
شبکه نسل چهار تلفن همراه در رشت راه‌اندازی شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fafe5u
12-03-2015, 00:12
مشترکین ASK سرویس شما هم با قطعی و تایم اوت ، پینگ بالا دچار شده چند روزه ؟ رسماً شده دایال آپ ، هر 10دقیقه قطعی داره ، پینگ از 150 تا 2000 در نوسان ... :n21:

hosebr3
12-03-2015, 00:59
مشترکین ASK سرویس شما هم با قطعی و تایم اوت ، پینگ بالا دچار شده چند روزه ؟ رسماً شده دایال آپ ، هر 10دقیقه قطعی داره ، پینگ از 150 تا 2000 در نوسان ... :n21:

چند روزه؟؟!! خوش به حالت واسه ما چند ماهه :n02:

cheshmak.a
12-03-2015, 01:05

واسه من که مرکز چهارم مشکل زیادی نداره

اما با کریو سرعت از زیر 1 کیلوبایت تا 2-3 کیلوبایت با هر چند ثانیه قطعی در نوسانه
دوستان دیگه هم این چند روزه با کریو مشکل پیدا کردن؟

asksup
12-03-2015, 01:21
مشترکین ASK سرویس شما هم با قطعی و تایم اوت ، پینگ بالا دچار شده چند روزه ؟ رسماً شده دایال آپ ، هر 10دقیقه قطعی داره ، پینگ از 150 تا 2000 در نوسان ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدوم مرکز هستید دوست عزیز؟ احتمالا سرویس نامحدود دارید و حجم تضمین شدتون رو تموم کردید؟

asksup
12-03-2015, 01:26
چند روزه؟؟!! خوش به حالت واسه ما چند ماهه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما که مطمئنا سرویس نامحدود دارید و حجم تضمینیتون تموم شده. البته اگه درست از پست های قبلیتون یادم مونده باشه و گرنه اگه مشکلی هست بفرمایید پیگیری کنم

mtn877
12-03-2015, 03:01
دقیقا از ساعت 1 بامداد تا الان 3 بار نت اندیشه قطع شده ، اگه به تموم شدن حجم نامحدود ربط داره این قطعی ها که باید بگم من هنوز حجمم تموم نشده!
عجیبه والا طرف میگه پینگم بالاست و همش قطعی دارم اونوقت جناب asksup می فرمایند که حتما حجمتون تموم شده...:n13:

fafe5u
12-03-2015, 03:24
شما که مطمئنا سرویس نامحدود دارید و حجم تضمینیتون تموم شده. البته اگه درست از پست های قبلیتون یادم مونده باشه و گرنه اگه مشکلی هست بفرمایید پیگیری کنم سلام ، بله نامحدود 256 ، مرکز صومعه سرا. الان 2 ساله دارم از این سرویس استفاده میکنم ولی دیگه قطعی یک ربع به یک ربع نداشتم حتی وقتی سرعت واقعی می شد. High Latency و پینگ پر نوسان بماند . SNR برای دانلود و آپلود به ترتیب 28 و 21.
از 2:45 بامداد تا الان 2بار قطعی .

Angel Of Darkness
12-03-2015, 08:37
کدوم مرکز هستید دوست عزیز؟ احتمالا سرویس نامحدود دارید و حجم تضمین شدتون رو تموم کردید؟

شما که مطمئنا سرویس نامحدود دارید و حجم تضمینیتون تموم شده. البته اگه درست از پست های قبلیتون یادم مونده باشه و گرنه اگه مشکلی هست بفرمایید پیگیری کنم

چرا این جکو تراژدیو تموم نمیکنید یه چیزی بگین بهتون نخندن آخه سرعت چه ربطی به پینگ و تایم اوت داره خوبه خودم شخصا 10 بار براتون تست گزاشتم باسرعت بالا بدون سرعت بالا از 128 نامحدود تا 512 نا محدود
مگه بگین کیفیت خطای نامحدودتونو عمدا پایینتر از محدودا گزاشتین یا بگین رو نامحدودا روتر داغ میکنه یا ......
اصلا شما درست میگی سرعت نامحدودا حجم تموم میکنن تایم اوت و ....پینگ زیاد میشه چطور تا ظهر عالیه اونوقت غروب و شب خر میاد فقط کابل نامحدودارو گاز میگیره
تا حالا بارها بازیکنای کشورای دیگه گفتن چرا از isp شکایت نمیکنی یا عوضش نمیکنی انقد اذیت میکنه باورشون نمیشه میگم اینجا ایرانه شما چه دل خوشی دارین واقعا هرچی توضیح میدم درک نمیکنن نمیدونن لتنسی بالای 60 رو تجربه نکردن

shah125
12-03-2015, 09:19
واسه من که مرکز چهارم مشکل زیادی نداره

اما با کریو سرعت از زیر 1 کیلوبایت تا 2-3 کیلوبایت با هر چند ثانیه قطعی در نوسانه
دوستان دیگه هم این چند روزه با کریو مشکل پیدا کردن؟

کریو ؟

هر چی رو بگی تست زدم

همین کریو که رو وی پی اس خودمه دوستم داره 10 کیلومتر خارج شهر راحت کار میکنه ، مخابرات ، های وب ، اندیشه رو هر سه تست شده

ولی اینجا معلوم نیست 4/5 روزه جی شده

الان 9 صبح به زور تونستم فیس باز کنم اصلا تعطیله

این چند وقته که پینگ داغون بود با کریو مشکل حل میشه و تایم اوت نمیداد ، الان اون درست شده ظاهرا ولی کلا شده اینترانت نمیتونی کاری کنی گویا همه پروتکل های مربوطه به فیلتر شکن ها رو بستن موندم خودشون مشکل پیدا نمیکنن ؟ اگه بستنی بود که راحت میبستن فقط مواقع خاص !! مجبور میشن ببندن الان معلوم نیست چه تفییراتی دارن میدن که وضع اینطوریه

asksup
12-03-2015, 10:05
دقیقا از ساعت 1 بامداد تا الان 3 بار نت اندیشه قطع شده ، اگه به تموم شدن حجم نامحدود ربط داره این قطعی ها که باید بگم من هنوز حجمم تموم نشده!
عجیبه والا طرف میگه پینگم بالاست و همش قطعی دارم اونوقت جناب asksup می فرمایند که حتما حجمتون تموم شده...:n13:

بله تایید میشه. دیشب 3 بار قطعی ترانزیتی اتفاق افتاده. امروز 5 شنبه بعید مخابرات تعطیل هست ولی در حال پیگیری موضوع هستیم.

در مورد پینگ بالا جواب اینه دوست عزیز

کسی که سرویس 128 نامحدود میگیره وقتی حجم تضمیین شدش تموم نشده سرعتش 700 کیلو بیت هست ولی وقتی این حجم رو تموم میکنه سرعت میشه 128 کیلوبیت. در این حالت وقتی مصرف اینترنت داشته باشید سریع به لیمیت 128 کیلو میخورید و پینگتون بالا میره و تایم اوت دارید.

asksup
12-03-2015, 10:17
چرا این جکو تراژدیو تموم نمیکنید یه چیزی بگین بهتون نخندن آخه سرعت چه ربطی به پینگ و تایم اوت داره خوبه خودم شخصا 10 بار براتون تست گزاشتم باسرعت بالا بدون سرعت بالا از 128 نامحدود تا 512 نا محدود
مگه بگین کیفیت خطای نامحدودتونو عمدا پایینتر از محدودا گزاشتین یا بگین رو نامحدودا روتر داغ میکنه یا ......
اصلا شما درست میگی سرعت نامحدودا حجم تموم میکنن تایم اوت و ....پینگ زیاد میشه چطور تا ظهر عالیه اونوقت غروب و شب خر میاد فقط کابل نامحدودارو گاز میگیره
تا حالا بارها بازیکنای کشورای دیگه گفتن چرا از isp شکایت نمیکنی یا عوضش نمیکنی انقد اذیت میکنه باورشون نمیشه میگم اینجا ایرانه شما چه دل خوشی دارین واقعا هرچی توضیح میدم درک نمیکنن نمیدونن لتنسی بالای 60 رو تجربه نکردن

ربطش اینه.

کسی که سرویس نامحدود داره مثلا 256 نامحدود:
16 گیگ اول سرعتش هست 1 مگابیت. تو این سرعت چون پهنای باند کافیه با کارکرد های عادی این 1مگ پر نمیشه و پکتها لاست نمیشه. ولی وقتی 16 گیگ دانلود میکند سیستم سرعت رو به 256 کیلوبیت کاهش میده. در این حالت وقتی متوسط مصرف به 256 کیلوبیت میرسه سیستم شروع میکنه به کاهش سرعت و drop کردن پکتهای اضافه . در این حالت اول پینگ میره بالا و اگه مصرف هنوز بالا باشه پکت لاست دیده میشه.

Monthly Recv Volume usage limit (34292828>=16384000) KB

دوست عزیز باور کنید شما 16 گیگ ماهیانه با سرعت بالا رو تموم کردید و سرعت سرویستون کم شده.

NEED FOR PC
12-03-2015, 11:59
اندیشه یک مگ ماهانه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manishabanzadeh
12-03-2015, 12:23
من مشکل پینگ و لاستم با اندیشه خیلی کمتر شده.کسایی که بازی میکنن نباید نامحدود بگیرن.سرویستون رو به حجمی تغییر بدین.من الان تا 10 شب مشکلی ندارم اما از 10 شب تا 2, 3 بامداد خیلی خراب میشه.آقای asksup این مشکل از کجاست؟

manishabanzadeh
12-03-2015, 12:24
من مشکل پینگ و لاستم با اندیشه خیلی کمتر شده.کسایی که بازی میکنن نباید نامحدود بگیرن.سرویستون رو به حجمی تغییر بدین.من الان تا 10 شب مشکلی ندارم اما از 10 شب تا 2, 3 بامداد خیلی خراب میشه.آقای asksup این مشکل از کجاست؟

Angel Of Darkness
12-03-2015, 13:40
ربطش اینه.

16 گیگ اول سرعتش هست 1 مگابیت. تو این سرعت چون پهنای باند کافیه با کارکرد های عادی این 1مگ پر نمیشه و پکتها لاست نمیشه. ولی وقتی 16 گیگ دانلود میکند سیستم سرعت رو به 256 کیلوبیت کاهش میده. در این حالت وقتی متوسط مصرف به 256 کیلوبیت میرسه سیستم شروع میکنه به کاهش سرعت و drop کردن پکتهای اضافه . در این حالت اول پینگ میره بالا و اگه مصرف هنوز بالا باشه پکت لاست دیده میشه.

دوست عزیز باور کنید شما 16 گیگ ماهیانه با سرعت بالا رو تموم کردید و سرعت سرویستون کم شده.
عزیز من تو همون 16 گیگ 10 بار خدمتتون تست دادم هنوز تموم نشده بود کلی لاست داشتم
من اصلا با سرعتم کاری ندارم کاملا هم راضیم دستتون درد نکنه بابت دانلودم ممنون فقط مشگل کیفیت خطه
چرا شبا اینجور داغون میشه شما باید رسیدگی کنید با زیرساخت دیگه من که نباید بکنم
من همونجور که مشاهده کردید 3 ساله فقط بینهایت دارم چرا این چندماه صدام در اومده ؟ صبح و بعد از ظهر لیمیت نیستیم مگه ؟ حتی 1 تایم اوتم ندارم
اصلا حرف شما قبول
بنده دانلود محدود بگیرم تضمین میدین پکت لاست نداشته باشم شبا مثلا 128 دو گیگ ؟
میشه اصلا رو یک خط دوتا اکانت فعال کرد با دو یوزر و پسورد متفاوت؟یکی بینهایت و یکی نامحدود از تو مودم بتونم سوییچ کنم

من مشکل پینگ و لاستم با اندیشه خیلی کمتر شده.کسایی که بازی میکنن نباید نامحدود بگیرن.سرویستون رو به حجمی تغییر بدین.من الان تا 10 شب مشکلی ندارم اما از 10 شب تا 2, 3 بامداد خیلی خراب میشه.آقای @asksup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مشکل از کجاست؟

رفیق از اون حرفا میزنینا کسی که بازی میکنه اول باید دانلودش کنه بعد بازی کنه دیگه
حالا شما تو 9 شب یه تست بزار منم باورم بشه دانلود محدود لاست نداره

mrnht
12-03-2015, 13:46
ربطش اینه.

اگه بخوایم بفهمیم حجم سرعت بالامون تموم شده یا نه جز دونه دونه جمع کردن راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟

manishabanzadeh
12-03-2015, 14:28
باشه میذارم.
ولی چیزی که مشخصه اینه که کاملا همه چی برنامه ریزی شدس.همیشه روزا خوب تا 10 شب بعد خراب.و 5شنبه جمعه ها هم خراب! این چجوریه آقای asksup؟ کی اینجوری برنامه ریزی میکنه و چرا؟ ما پول میدیم که اینجوری خدمات بگیریم از شما؟ بازیچه دستیم مگه؟!نمیشه که هر وقت دلشون بخواد خوب باشه نخواد خراب! جه وضعیه آخه؟!

asksup
12-03-2015, 15:14
باشه میذارم.
ولی چیزی که مشخصه اینه که کاملا همه چی برنامه ریزی شدس.همیشه روزا خوب تا 10 شب بعد خراب.و 5شنبه جمعه ها هم خراب! این چجوریه آقای @asksup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟ کی اینجوری برنامه ریزی میکنه و چرا؟ ما پول میدیم که اینجوری خدمات بگیریم از شما؟ بازیچه دستیم مگه؟!نمیشه که هر وقت دلشون بخواد خوب باشه نخواد خراب! جه وضعیه آخه؟!

نه دوست عزیز
فرمایشات شما ئ دیگر دوستان در حال پیگیری هست. یه کارایی رو میشه سریع انجام داد یه سری بیشتر طول میکشه. هفته دیگه چند تا خبر خوب بهتون میدم. منتظر باشین

asksup
12-03-2015, 15:17
اگه بخوایم بفهمیم حجم سرعت بالامون تموم شده یا نه جز دونه دونه جمع کردن راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟

نه تو صفحه اول اکانتینگ مینوسه
هفته دیگه تو صفحه اول crm هم میزاریم

manishabanzadeh
12-03-2015, 15:38
نه دوست عزیز
فرمایشات شما ئ دیگر دوستان در حال پیگیری هست. یه کارایی رو میشه سریع انجام داد یه سری بیشتر طول میکشه. هفته دیگه چند تا خبر خوب بهتون میدم. منتظر باشین
ما اینهمه تحمل کردیم یه هفته هم روش.ببینیم سال جدید اینترنت درست میشه یا نه

Dadashmohammad22
12-03-2015, 16:04
ربطش اینه.

منظور دوستمون اینه وقتی که دارید در command prompt پینگ میگیرید time out وجود داره. شما میگید پهنای باند کم میشه و پکت های اضافه drop میشه. ولی مگه دستور ping چقدر از پهنای باند رو اشغال میکنه که تازه یکمش drop هم بشه. 1KB/s ؟ 2KB/s ؟ در کل با Angle of Darkness موافقم. پهنای باند پایین بیاد نباید به این شکل time out اضافه شه و این بیشتر شبیه کاهش عمدی کیفیت هست

baba.uk_t_rex
12-03-2015, 16:48
با سلام خدمت دوستان گل.
خیلی ببخشید ولی یه مشت دروغ گو و کلاهبردار شرکت زدن به نام اندیشه سبز خزر 4 سال از این شرکت نت داشتم حتی 1 ماه نبود راضی باشم ازش همیشه هم نتم محدود بوده با حد اکثر سرعتی که میدادن.

همیشه وضعیت نوسان پینگ وجود داشت - قطعی فراوان بود - پاسخ گویی دروغی بیش نبود کارشناس هاش فقط و فقط دروغ تحویل ادم میدادن.

از زمانی که از این شرکت لعنتی جمع اوری کردم و رفتم از صبانت خط گرفتم که 2 سالی میشه بر عکس اندیشه تو این دو سال تعداد قطعی نت به اندازه 1 ماه اندیشه نمیشه - نوسان سرعت به ندرت شاید ماهی 1 ساعت پیش بیاد - پینگ عالی - سرعت عالی - پشتیبانی راستگو - با اینکه خیلی کم مشکل تو نتش ایجاد میشه بر خلاف اندیشه- هرگز نشده زنگ بزنم پشتیبانی و بگن مشکل از خودته (جوابی که همیشه اندیشه میدادند) و البته طی این 2 سال 6 یا 7 بار بیشتر تماس نگرفتم برای مشکل که حد اکثر تو 3 الی 4 ساعت مشکل حل میشد.

خیلی وقت بود چون مشکل نداشتم و راضی بودم از این شرکت نیومدم این فروم بچه های قدیمی زمانی که از اندیشه بودم پست هامو به یاد میارن.
امروز هوس کردم یه سری با این فروم بزنم ببینم هنوز همون اشه و همون کاسه و میبینم که بله هنوز برادر اندیشه در
حال اذیت کردن خلق الله هست.

اینم تست سرعت البته نت بنده محدود 8 مگ هست مرکز پی سی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این اولین تست از سرور ایرانسل داخلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این هم یه تست از سروری در کشور المان البته در مورد پینگ فکر کنم اشتباهی رخ داده چون برخی سرورهای المان پینگ 100 میدن و برخی دیگه پینگ زیر 20 نمیدونم مشکل چیه در مورد پینگ.:n12::n16:

cheshmak.a
12-03-2015, 18:09

hamidreza2010
12-03-2015, 21:24
سلام دوستان
کسی اطلاع نداره کی قلاده این دزدای اول رو باز کرده که اینترنت اینطوری شده؟
2 روزه هیجی بالا نمیاد و همش قطعی هست ، بعد v*p*n میزنم درست میشه
زنگ زدم 2020 میگم چی شده دوباره کی سیم ها رو گاز گرفته؟ میگه مشکلی نیست dns ست کن
میگم بابا زنگ زدم 33 نفر پشت خط بودن حتما مشکلی پیش اومده دیگه ، میگه نه اون بخاطر یه چیز دیگست
فک کرده همه مث خودشونن.
کسی از دوستان مخابرات مشکلی ندارن؟

hamidreza2010
12-03-2015, 21:27
شبکه نسل چهار تلفن همراه در رشت راه‌اندازی شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من موندم وقتی هنوز کل استان 3g نیست ، دلیل 4g شدن مرکز استان چیه؟
اگه خیلی عرضه دارن بیان اول کل شهرهای استان گیلان رو 3g کنن بعد 4g بیارن
وقتی یه سری احمق بشن رئیس این میشه نتیجش دیگه
از بالا تا پایین نسل اینا منقرض نشه این وضع درست بشو نیست

SA.JJ.AD
12-03-2015, 21:37
همین نسل 3 پیشرفته یعنی H+ سرعتش تا 15 .16 مگابایت بر ثانیه رو میتونه پشتیبانی کنه ، 4G نخواستیم ، همین 3G رو سرعتشو حداقل به یکی دو مگابایت و با بسته های مناسب تر و ارزون تر قرار بدید ، ما راضیم :n27:! مثلا ایرانسل یه بسته داره هفتگی 150 مگابایت ! آخه عقلشون چی میگه :n21:روزی 20 مگ ؟ :n04::n21:مگه دوران فلاپی دیسکه :n02:
+
اینا همش بهونست ، فقط دنبال راهی برای سود جویی بیشترن و این مسئولین ذیربط فقط به جنبه تبلیغاتی قضیه چشم دوختن ، با محدودیت حجم و محدودیت سرعت آقایون شاهد پیشرفتی نخواهیم بود :n27:

manishabanzadeh
12-03-2015, 21:47
با سلام خدمت دوستان گل.
خیلی ببخشید ولی یه مشت دروغ گو و کلاهبردار شرکت زدن به نام اندیشه سبز خزر 4 سال از این شرکت نت داشتم حتی 1 ماه نبود راضی باشم ازش همیشه هم نتم محدود بوده با حد اکثر سرعتی که میدادن.

همیشه وضعیت نوسان پینگ وجود داشت - قطعی فراوان بود - پاسخ گویی دروغی بیش نبود کارشناس هاش فقط و فقط دروغ تحویل ادم میدادن.

از زمانی که از این شرکت لعنتی جمع اوری کردم و رفتم از صبانت خط گرفتم که 2 سالی میشه بر عکس اندیشه تو این دو سال تعداد قطعی نت به اندازه 1 ماه اندیشه نمیشه - نوسان سرعت به ندرت شاید ماهی 1 ساعت پیش بیاد - پینگ عالی - سرعت عالی - پشتیبانی راستگو - با اینکه خیلی کم مشکل تو نتش ایجاد میشه بر خلاف اندیشه- هرگز نشده زنگ بزنم پشتیبانی و بگن مشکل از خودته (جوابی که همیشه اندیشه میدادند) و البته طی این 2 سال 6 یا 7 بار بیشتر تماس نگرفتم برای مشکل که حد اکثر تو 3 الی 4 ساعت مشکل حل میشد.

خیلی وقت بود چون مشکل نداشتم و راضی بودم از این شرکت نیومدم این فروم بچه های قدیمی زمانی که از اندیشه بودم پست هامو به یاد میارن.
امروز هوس کردم یه سری با این فروم بزنم ببینم هنوز همون اشه و همون کاسه و میبینم که بله هنوز برادر اندیشه در
حال اذیت کردن خلق الله هست.

اینم تست سرعت البته نت بنده محدود 8 مگ هست مرکز پی سی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این اولین تست از سرور ایرانسل داخلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این هم یه تست از سروری در کشور المان البته در مورد پینگ فکر کنم اشتباهی رخ داده چون برخی سرورهای المان پینگ 100 میدن و برخی دیگه پینگ زیر 20 نمیدونم مشکل چیه در مورد پینگ.:n12::n16:

میشه لطفا یه پرینت اسکرین از پینگ با این سرور بزارید 162.216.229.21 میخوام ببینم پینگش با این سرور چنده

TimeWarp
12-03-2015, 23:16
سلام دوستان
کسی اطلاع نداره کی قلاده این دزدای اول رو باز کرده که اینترنت اینطوری شده؟
2 روزه هیجی بالا نمیاد و همش قطعی هست ، بعد v*p*n میزنم درست میشه
زنگ زدم 2020 میگم چی شده دوباره کی سیم ها رو گاز گرفته؟ میگه مشکلی نیست dns ست کن
میگم بابا زنگ زدم 33 نفر پشت خط بودن حتما مشکلی پیش اومده دیگه ، میگه نه اون بخاطر یه چیز دیگست
فک کرده همه مث خودشونن.
کسی از دوستان مخابرات مشکلی ندارن؟

سلام
من موندم وقتی هنوز کل استان 3g نیست ، دلیل 4g شدن مرکز استان چیه؟
اگه خیلی عرضه دارن بیان اول کل شهرهای استان گیلان رو 3g کنن بعد 4g بیارن
وقتی یه سری احمق بشن رئیس این میشه نتیجش دیگه
از بالا تا پایین نسل اینا منقرض نشه این وضع درست بشو نیست

دیروز یه گمجی به نام عزیزی از مخابرات استان بهم زنگ زد و گفت که شما به مخابرات تهران شکایت نوشتی در مورد کم فروشی .
گفتم بله ، چطور ؟
گفت به ما ارجاع دادن و سرویس ماهانه دانلود شبانه نداره .
بهش گفتم ما که مجبور بودیم و از سر ناچاری (چون isp دیگه ای در منطقه ی ما نیست) یک ساله گرفتیم 2 مگ حالا چرا سرعتش تو ساعات رایگان 230 نیست بلکه 120 هست. چرا اینو کم فروشی می کنید ؟ پول دو مگ می گیرید و نت یک مگ تحویل ملت می دید؟
گفت این دانلود رایگان یک هدیه هست و تو ساعات رایگان سرعتش نصفه که قانونیه و سرعتتون در زمانی که حجم ازتون کم میشه روی 250 باید باشه.
بهش گفتم این قانون نانوشته رو کی بنا گذاشته ؟ کجای دنیا همچین نتی ارائه میدن که نت رو بدون حق دانلود ارائه میدن . اگر دانلود کنیم هر گیگ باید 3600 بخریم.
حتما این بهونه ی جدیدتونه که همینم قطع کنید. یک دفعه کل نت رو بردارید تموم شه دیگه در ازاش ما هم یه پولی همین جوری بهتون بدیم در ازای هیچ:n34:

دزدی و کم فروشی چقدر آخه.

میگه بر اعصابتون مسلط باشید . فعلا برنامه ای برای برداشتن یا قطع شرایط فعلی نداریم .

گفتم امیدوارم به همین شکل باشه و همین اب باریکه ای هم که میاد حذف نکنید :n37:

hamidreza2010
13-03-2015, 02:02
دیروز یه گمجی به نام عزیزی از مخابرات استان بهم زنگ زد و گفت که شما به مخابرات تهران شکایت نوشتی در مورد کم فروشی .
گفتم بله ، چطور ؟
بهش گفتم ما که مجبور بودیم و از سر ناچاری (چون isp دیگه ای در منطقه ی ما نیست) یک ساله گرفتیم 2 مگ حالا چرا سرعتش تو ساعات رایگان 230 نیست بلکه 120 هست. چرا اینو کم فروشی می کنید ؟ پول دو مگ می گیرید و نت یک مگ تحویل ملت می دید؟
گفت این دانلود رایگان یک هدیه هست و تو ساعات رایگان سرعتش نصفه که قانونیه و سرعتتون در زمانی که حجم ازتون کم میشه روی 250 باید باشه.
بهش گفتم این قانون نانوشته رو کی بنا گذاشته ؟ کجای دنیا همچین نتی ارائه میدن که نت رو بدون حق دانلود ارائه میدن . اگر دانلود کنیم هر گیگ باید 3600 بخریم.
حتما این بهونه ی جدیدتونه که همینم قطع کنید. یک دفعه کل نت رو بردارید تموم شه دیگه در ازاش ما هم یه پولی همین جوری بهتون بدیم در ازای هیچ:n34:

میگه بر اعصابتون مسلط باشید . فعلا برنامه ای برای برداشتن یا قطع شرایط فعلی نداریم .

نه خب به کم راضی باشیم فردا همینم حذف میکنن / من فقط خدا کنه اون قراردادم رو بهم بدن ، فکس میکنم برای تنظیم مقررات ( خودش گفت حتما فکس کن ) بعد حتما پیگیر میشم
همینطوری نیست که هر غلطی خواستن بکنن
به پسره گفتم ما نمیخوایم سرعت رو بیشتر کنید فقط شبا سرعت رو کم نکنید ، همین
گفت بخدا سیستم نمیخواد سرعتا زیاد شه ، یکم دیگه باهاش حرف زدم و دلیل آوردم که بابا بزارید ثابت باشه خب ، زیاد نکنید ولی کمش هم نکنید
گفت یکم فک کن چی میگم.میگم سیستم نمیخواد
قضیه اینه که یه سری قارج نمیذارن سرعتا زیاد شه
ظرف میگفت ، وزیر اومده گفته سرعتا رو زیاد کنید بدبخت رو داشتن استیظاح میکردن که چرا همچین دستوری دادی
مملکت افتاده دست کسایی که هیج تخصصی توی هیچی ندارن ، فقط بلدن دهن ملت رو سرویس کنن

mtn877
13-03-2015, 02:24
خوب قطعی های بامدادی اندیشه همچنان ادامه دارد....از 2 قطع شد، 25 دقیقه هم ادامه داشت...یه بار دیگه هم قطع شد که یک ساعت ادامه داشت...

SAM609
13-03-2015, 02:49
خوب قطعی های بامدادی اندیشه همچنان ادامه دارد....از 2 قطع شد، 25 دقیقه هم ادامه داشت...
دارن لوله کشی رو تعویض میکن ، اینترنت اینقدر نشتی نده ، سرعت یوزرها کم میشه همش ! :n08:

mtn877
13-03-2015, 03:45
نه دوست عزیز

5 ساله مشترک اندیشه هستم هر سال بدتر از سال قبل ، جز افزایش قیمت و کاهش سرعت چیزی ندیدم، هر وقت می خواین یه تغییری ایجاد کنید بیشتر تن و بدن مشترک می لرزه . گرچه هنوزم معتقدم تو این آشفته بازار آی اس پی های رشت اندیشه بین آشغال و آشغال تر همون آشغالست .... می سوزیم و می سازیم.....

lieee
13-03-2015, 03:50
دوستان یک سوال ادرس دفتر مرکزی های isp های رشت و رومیخوام
اصلا چند تا isp داریم تو رشت ؟

Angel Of Darkness
13-03-2015, 08:16
نه دوست عزیز
این دوتا عکسو تمام صفحه انداختم خدای ناکرده فک نکنی تقلبی درکاره ببینم بازم میگید رو یه خط سالم و پایدار پینگ و تایم اوت ربط به دانلود پیدا میکنه
du meter کنار تسک بار و همه چیز گویاست جوابتون چیه ؟

manishabanzadeh
13-03-2015, 11:12
DNS سرور اندیشه تعییر کرده از دیشب.کسی نغییری متوجه شده؟

SAM609
13-03-2015, 13:14
نمیدونم این عمو فیلترچی چیکار داره میکنه با این اینترنت ولی امروز که پینگا خوب به نظر میرسن ! ( اگه تا شب دوباره ن**نن توش ) فقط این تغییر آی پی دم به دقیقه نمیدونم واسه چیه ، هی آدمو از سرور دیسکانکت میکنه ! :thumbsdow

redfild
13-03-2015, 20:48
گفتم بله ، چطور ؟
داداش میخواستی تشکر کنی بابت اینکه همینم بر نداشتن دیگه چرا شکایت کردی ؟ وقتی طرف میگه چرا شکایت کردی باید بفهمونی بهش کاری که کرده اشتباهه ، دیگه چونه زدن سر اینکه اینم ممکنه قطع بشه اصل کار رو زیر سوال میبره ;)

نه خب به کم راضی باشیم فردا همینم حذف میکنن / من فقط خدا کنه اون قراردادم رو بهم بدن ، فکس میکنم برای تنظیم مقررات ( خودش گفت حتما فکس کن ) بعد حتما پیگیر میشم
همینطوری نیست که هر غلطی خواستن بکنن
به پسره گفتم ما نمیخوایم سرعت رو بیشتر کنید فقط شبا سرعت رو کم نکنید ، همین
گفت بخدا سیستم نمیخواد سرعتا زیاد شه ، یکم دیگه باهاش حرف زدم و دلیل آوردم که بابا بزارید ثابت باشه خب ، زیاد نکنید ولی کمش هم نکنید
گفت یکم فک کن چی میگم.میگم سیستم نمیخواد
قضیه اینه که یه سری قارج نمیذارن سرعتا زیاد شه
ظرف میگفت ، وزیر اومده گفته سرعتا رو زیاد کنید بدبخت رو داشتن استیظاح میکردن که چرا همچین دستوری دادی
مملکت افتاده دست کسایی که هیج تخصصی توی هیچی ندارن ، فقط بلدن دهن ملت رو سرویس کنن
الان "های وب" تو روز تا 8 مگابیت سرعت داره ، آسیاتک 10 مگابیت ، 4G ایرانسل هم که راه افتاده ، یعنی الان سیستم معطل اینه که مخابرات تو شب سرعتش رو مبادا کامل بده ؟
داداش سیستم نمیخواد چیه !؟ در مورد ما چی فکر می کنن اینا ؟

naim697
13-03-2015, 21:59
اینترنت فقط 3g بچه ارزششو داره یه مودم 3 جی بخرید بسته یک هفته بخرید یکسره دانلود کنید شبانه .

امشب رشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAM609
13-03-2015, 23:03
اینترنت فقط 3g بچه ارزششو داره یه مودم 3 جی بخرید بسته یک هفته بخرید یکسره دانلود کنید شبانه .

امشب رشت

سرعت دانلود شبانه که نمیتونه اینقدر باشه آخه !!! با این سرعت بخواد دانلود کنه شبی حداقل 20 گیگ میتونه بگیره ، که با توجه به سابقه درخشان خدمات دهنده های اینترنت توی ایران (از جمله همین ایرانسل) طولی نمیکشه که سرعت سرویس نامحدود رو بیارن روی 128 کیلوبایت یا دیگه نهایتا 256 ! :n27:

TimeWarp
13-03-2015, 23:29
داداش میخواستی تشکر کنی بابت اینکه همینم بر نداشتن دیگه چرا شکایت کردی ؟ وقتی طرف میگه چرا شکایت کردی باید بفهمونی بهش کاری که کرده اشتباهه ، دیگه چونه زدن سر اینکه اینم ممکنه قطع بشه اصل کار رو زیر سوال میبره ;)

الان "های وب" تو روز تا 8 مگابیت سرعت داره ، آسیاتک 10 مگابیت ، 4G ایرانسل هم که راه افتاده ، یعنی الان سیستم معطل اینه که مخابرات تو شب سرعتش رو مبادا کامل بده ؟

داداش شما کجا زندگی می کنی ؟! لس انجلس ؟

وقتی ریش و قیچی همش دست اوناست . وقتی اینجا دور هم جمع میشیم حاضر نیستین یه روز وقت بذاریم با هم بریم اونجا و اعتراض کنیم (اتحادی نیست ) وقتی نت بنده رو قطع کنن برای انجام کارای روزانم به هیچ نتی دسترسی ندارم ( شما حداقل چندتا گزینه دم دست داری ) انتظار داری چه کار کنم .

همه ی اینا و این زنگ زدن ها هم فرمالیته هست و وقتی کاری رو از قبل برنامه ریزی کردن و دارن انجام میدن با یه حرف بنده و شما عوض نمیشه . شکایت چیه؟! همش کشکه .

وقتی نهاد رسیدگی کننده خودش از نهادی که داره دزدی می کنه دزد تره آیا اون به این شکایت ها رسیدگی می کنه؟ دل خوشی داری شما.

فکر می کنی چرا این سخت گیری ها رو تو تهران انجام نمیدن. چون میدونن اگه شلوغ شه نمی تونن جمع کنن ولی می دونن اگه تو گیلان صد تا بد تر از این بلاها سر یوزرها بیارن جیکشونم (به صورت جدی) در نمیاد.
:n21:

Angel Of Darkness
13-03-2015, 23:44

امشب رشت

یعنی از 2 تا 8 صبح این سرعتو داره ؟

Mahdi_Co_1368
13-03-2015, 23:45
یه روز جواب این کاراشون رو پس میدن :n24::n25:

نمیخوام بحث سیاسی کنم ولی تو تهران هم اعتراض معنی نداره

الان واسه دانلود شبانه حدود 20 گیگ در ماه کدوم isp از همه بهتره؟

officer
13-03-2015, 23:46
دوستان توجه داشته باشین که در تبلیغات و بنر های تبلیغاتی مودم به عنوان هدیه اهدا میشه اما دانلود شبانه "هدیه" نیستند، بلکه به عنوان "پیشنهاد تشویقی" طرح معرفی میشه.
بنابراین توجیه عزیزان پشتیبانی غلط هست، چون کاربر بخاطر "تشویقی" که میشه، ثبت نام میکنه در سرویس، یعنی تمرکز و اهمیت بر همون "مزایای تشویقی" هست.

اگر بنویسند، هدیه: دانلود شبانه ... کسی دیگه نمیاد دندان پیشکش هاشون رو بشمره.

naim697
13-03-2015, 23:56
خدمت شما از این استفاده کن این کد بزن از 2 تا 8 رایگانه شبانه هم افتی ندارهزیر 750 نمیره گوشی را روی pc شییر هاست پات کردم سعی کنید مودم بخری وگرنه باطری گوشی داغون میشه داغ میشه شدید . یه مودم 3 جی هم سفارش دادم برسه . عالی عالی

من شبانه رایگان ندیدم شما از چه بسته ای استفتده میکنید لطفا لینک بدین

naim697
14-03-2015, 00:06
تا هفته پیش سرعت بیشترینی که تست زده بودم 280 همین رنج بود .

ولی سرعت ها را یهویی بردن بالا فعلا که افتی وجود نداره راحت میشه دانلود کرد حالا تا ماه های بعد دیگه خدابزرگه نمیدونم چی میشه همینجوری بمونه عالیه . عمرا دیگه کسی سمت adsl نمیره اگه همین شرایط بمونه

سرعت دانلود شبانه که نمیتونه اینقدر باشه آخه !!! با این سرعت بخواد دانلود کنه شبی حداقل 20 گیگ میتونه بگیره ، که با توجه به سابقه درخشان خدمات دهنده های اینترنت توی ایران (از جمله همین ایرانسل) طولی نمیکشه که سرعت سرویس نامحدود رو بیارن روی 128 کیلوبایت یا دیگه نهایتا 256 ! :n27:

hamidreza2010
14-03-2015, 01:44

سلام
به نظرت من به عنوان به یوزر چیکار میتونم بکنم که نکردم؟
از ماهی 10 بار رفتن به مخابرات مرکزی بگیر تا چپ و راست شکایت زدن به سازمان تنظیم و مقررات بگیر تا منصرف کردن ملت برای گرفتن سرویس از مخابرات بگیر تا ........
وضع همینه دیگه ، من نمیگم حرفشون درسته ، ولی من دیگه مغزم هنگ کرده ، دیگه نمیدونم باید چیکار کنم که جواب بده
البته این معنیش این نیست که پیگیر نیستم ولی خب به عنوان یه یوزر هر کاری که تونستم انجام دادم برای اینکه حقم ضایع نشه

وقتی نهاد رسیدگی کننده خودش از نهادی که داره دزدی می کنه دزد تره آیا اون به این شکایت ها رسیدگی می کنه؟ دل خوشی داری شما.

سلام
این حرفت جای هیچ بحثی باقی نمیذاره.دقیقا همیشه هیمطنور بوده نه فقط تو مخابرات بلکه همه جا
نمیدونم حکایت اون شاهی رو شنیدی که برای شیرش نگهبان گذاشته بود تا بهش غدا بده؟
اگه نه یه سرج بزن بخون خیلی جالبه

mr__k1
14-03-2015, 04:46
بله بله.. آخر سالی به این نتیجه رسیدن که ما خیلی از شرایط موجود خوشحالیم بنابراین اینترنت تمام خطوط تلفنی که به دلیل بدهی قطعن رو دارن قطع میکنن! الان مال منم قطعه با این که سرویسم پس پرداخته و اصلا هیچ ربطی به خط تلفن نداره و داره روزانه کنتور میندازه برام! :n01: با تشکر از مسئولین مخابرات!
در ضمن این 3G ایرانسل واسه همه شل کن سفت کن داره؟ 10 دیقه هست یه ساعت نیست! بیستون کپیدیم باید آنتن بده این حوالی!

p30mojtaba
14-03-2015, 09:45
خدمت شما از این استفاده کن این کد بزن از 2 تا 8 رایگانه شبانه هم افتی ندارهزیر 750 نمیره گوشی را روی pc شییر هاست پات کردم سعی کنید مودم بخری وگرنه باطری گوشی داغون میشه داغ میشه شدید . یه مودم 3 جی هم سفارش دادم برسه . عالی عالی

فقط 24 گیگ؟
خیلی کمه که

p30mojtaba
14-03-2015, 09:47

فقط 24 گیگ اونم برای 1 ماه؟
خیلی کمه که

manishabanzadeh
14-03-2015, 12:08
چجوریه که صبا نت اینترنت 12 مگ با ترافیک 3 رو 22.800 میده اونم با شبانه رایگان اما اندیشه 8 مگ 4 گیگ رو 36000 میده اونم با شبانه نیم بها؟

Angel Of Darkness
14-03-2015, 13:30
چجوریه که صبا نت اینترنت 12 مگ با ترافیک 3 رو 22.800 میده اونم با شبانه رایگان اما اندیشه 8 مگ 4 گیگ رو 36000 میده اونم با شبانه نیم بها؟

صبا نت کی شبانه رایگانش کرد ؟ اوایل اورده بود شبانه نداشت !!!
واقعا انگار دیگه وقت کوچ کردن از اندیشه رسیده

manishabanzadeh
14-03-2015, 13:32
صبا نت کی شبانه رایگانش کرد ؟ اوایل اورده بود شبانه نداشت !!!
واقعا انگار دیگه وقت کوچ کردن از اندیشه رسیده

2 تا 7 صبح رایگان.البته یه محدودیتی داره بازم.نوشته به شرط استفاده منصفانه در ساعات رایگان

naim697
14-03-2015, 13:53
قیمت مودم 4g خیلی بالاست فضایی هستش . فعلا خرید مودم 3g به صرفتره

naim697
14-03-2015, 13:54
فقط 24 گیگ اونم برای 1 ماه؟
خیلی کمه که

داداش برای کسی که دانلود زیاد داره در عرض یک هفته میتونه راحت فوری دانلود کنه اینم عالیه - عوض اینکه بشینی یک ماه با adsl سرعت 120 فرضا دانلود در عرض یک هفته با سرعت فضایی دانلود میکنید .

p30mojtaba
14-03-2015, 14:08
داداش برای کسی که دانلود زیاد داره در عرض یک هفته میتونه راحت فوری دانلود کنه اینم عالیه - عوض اینکه بشینی یک ماه با adsl سرعت 120 فرضا دانلود در عرض یک هفته با سرعت فضایی دانلود میکنید .

اگه اینطور باشه که عالیه:n31:

albertxx
14-03-2015, 14:15

سلام
من در جریان پست های این گروه نیستم
خیلی وقته اینجا نمیام

این داستانش چبه ؟
نت کدوم شرکته ؟ :n02:

naim697
14-03-2015, 14:34
عزیز ایرانسل هست شما یه مودم 70 تومانی 3g بخری راحت میتونی از این بسته ها استفاده کنی . اول با گوشی موبایلت تست کن ببین انتن 3جی داری سرعت تست بگیر دیدی اکی بود . یه 3g مودم بخر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%20% D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87

سلام
من در جریان پست های این گروه نیستم
خیلی وقته اینجا نمیام

این داستانش چبه ؟
نت کدوم شرکته ؟ :n02:

albertxx
14-03-2015, 14:38
عزیز ایرانسل هست شما یه مودم 70 تومانی 3g بخری راحت میتونی از این بسته ها استفاده کنی . اول با گوشی موبایلت تست کن ببین انتن 3جی داری سرعت تست بگیر دیدی اکی بود . یه 3g مودم بخر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%20% D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87

این چرا سرعت نزده ؟؟
128 ؟ 256 ؟ 1 مگ ؟و ..........

فقط حجم زده !

naim697
14-03-2015, 14:51
این چرا سرعت نزده ؟؟
128 ؟ 256 ؟ 1 مگ ؟و ..........

فقط حجم زده !

دوست عزیز این ها مثل adsl نیست بستگی به موقعیت مکانی شما داره .

سرعت الان رشت بینه 7 مگ تا بالای 10 مگ هست بستگی به آنتنی که نزدیک خونه شما باشه بهش وصل میشید داره . اگه 4 جی باشید بالاتر

Angel Of Darkness
14-03-2015, 15:20
2 تا 7 صبح رایگان.البته یه محدودیتی داره بازم.نوشته به شرط استفاده منصفانه در ساعات رایگان

قیمتای نامحدوداشم عالیه خیلی خوبتر از اندیشست باید دید کیفیتش چطوره

zerocold981
14-03-2015, 16:43

به نظر من همونه فرقی با اندیشه نمیکنه دو مدل نامحدود داره برنزی و طلایی
طلایی هاش مثل اندیشه هست حسابم بکنی همینقد می شه
برنزیش 128 تا 2.5 گیگ تضمین شده 112500ریال
طلایش 128 تا 10 گیگ تضمین شده 250000 ریال
حساب بکنید اگه اندیشه 10 گیگ 128 بده همین 25 تومان میشه
منتها باید اونورشو ببنید تضمین شده تموم شد سرعت چقد میشه

hamidreza2010
14-03-2015, 17:38
قرداد رو گرفتم ، توش بند مربوط به سرعت نیست :n19:
فردا فکس میکنم بببنم جوابشون چیه

Angel Of Darkness
14-03-2015, 17:43
به نظر من همونه فرقی با اندیشه نمیکنه دو مدل نامحدود داره برنزی و طلایی
طلایی هاش مثل اندیشه هست حسابم بکنی همینقد می شه
برنزیش 128 تا 2.5 گیگ تضمین شده 112500ریال
طلایش 128 تا 10 گیگ تضمین شده 250000 ریال
حساب بکنید اگه اندیشه 10 گیگ 128 بده همین 25 تومان میشه
منتها باید اونورشو ببنید تضمین شده تموم شد سرعت چقد میشه

بدبختا نوشتن که بعدش سرعتو قانونی میکنیم مال اندیشم سرعتاش قانونیه ولی دوبرابره پولش

manishabanzadeh
14-03-2015, 18:36
الان فقط من میخوام ببینم کیفیت پینگ و لاستش چظوره با سرورای مختلف.احتمالا من اوایل سال بعد که این قرارداد اندیشم تموم شد جمع کنم برم صبا نت.اگه رفتم خبر میدم که چجوریاست

Abdolreza2012
14-03-2015, 19:25

به نظرتون این تو سایت ایرانسل اشتباه شده قیمتش ؟
با عقل جور در نمیاد

:n13:

officer
14-03-2015, 20:42
دوستان من یه مشکلی دارم، اینجا شرح میدم اگه چیزی میدونید حتما راهنمایی بفرمایید ممون میشم:

بنده مرکز 7 خط ADSL دارم از مخابرات، مشکل اما اینه که به محض خاموش و روشن کردن مودم، یا به طور کلی در ساعاتی خاص (گاهی اوایل شب، یا دیر وقت)
ارتباطم با اینترنت قطع میشه، به این صورت که چراغ ADSL و اینترنت خاموش میشن، بعد از چند لحظه ADSL چراغش ثابت میشه اما بعد از چند لحظه Limited Access بودن اینترنت
دوباره هر دو خاموش میشن ! در واقع حدود 30 ثانیه کانکت میمونم که در اون مدت هم صفحه ای باز نمیشه.

این روند گاهی کوتاهی و بعضی مواقع ساعت ها و حتی تا صبح که پاشم و یبار مودم رو خاموش روشن کنم ادامه پیدا میکنه.
داخل آپارتمان هم مطمئن هستم خطوط مشکلی ندارن.

خودم به ولتاژ خط و سویئچ مرکز مخابرات مشکوک هستم.
همچین مشکلی داشتید یا از راه حل آگاهی دارین ؟

Samanpes
14-03-2015, 22:05
تا حالا دیدین با سرعت512 کیلوبایت تو کمتر از 2ساعت اونم در حالی که هیچ گونه دانلودی انجام ندی و فقط چنتا صفحه خبری کم حجمو باز کنی و چنتا پیام واتس آپ بدی و در کل 5 دیقه استفاده مثبت از ترافیکت نکنی 1/5گیگ حجم مصرف بشه!!!!!!!
خدا شاهده داریم از زمین آسمون چیز میخوریم هیچ هم راه فراری هم نداریم!!!

zerocold981
14-03-2015, 23:05
دوستان من یه مشکلی دارم، اینجا شرح میدم اگه چیزی میدونید حتما راهنمایی بفرمایید ممون میشم:

بنده مرکز 7 خط ADSL دارم از مخابرات، مشکل اما اینه که به محض خاموش و روشن کردن مودم، یا به طور کلی در ساعاتی خاص (گاهی اوایل شب، یا دیر وقت)
ارتباطم با اینترنت قطع میشه، به این صورت که چراغ ADSL و اینترنت خاموش میشن، بعد از چند لحظه ADSL چراغش ثابت میشه اما بعد از چند لحظه Limited Access بودن اینترنت
دوباره هر دو خاموش میشن ! در واقع حدود 30 ثانیه کانکت میمونم که در اون مدت هم صفحه ای باز نمیشه.

این روند گاهی کوتاهی و بعضی مواقع ساعت ها و حتی تا صبح که پاشم و یبار مودم رو خاموش روشن کنم ادامه پیدا میکنه.

به ولتاژ اینجور چیزا ربطی نداره
آی پی کم دارن باید یه نفر خارج بشه آی پی اون برسه به شما
آی پی ورژن 4 هم خیلی کمه اکثر شرکتها اینجورین

SA.JJ.AD
15-03-2015, 22:51
این پست صرفاً به اشتراک گذاری تجربیاتم هستش ، تو این شرایط سخت و مشکلاتی که بعد از حذف شبانه ی اکثر ISP های استان پیش اومده ، شاید به کار باقی دوستان همشهری یا حتی هم استانی بیاد
+
+
+
به نظرم بهترین و عاقلانه ترین کار تو این وضعیت ، مخصوصا برا منی که تا چند ماه دیگه از منزل فعلی نقل مکان میکنم و فعلا مجبورم آشنای اول رو تحمل کنم به این صورته که ...
+
از چند روز دیگه دوره ام تموم میشه یه سرویس ارزون مثه 512 با 3 گیگ حجمه 12 تومنی میگیرم ، صرفا برا وب گردی و بعضاً گیم آنلاین
.
برا دانلود هم هر فایل بالای 50 مگ رو فقط تو لیست دانلود منیجر ذخیره میکنم و هر چند وقت که حجم کلی دانلود ها به بالای 5 گیگ رسید یه بسته یه روزه ی نامحدود 2 تا 8 صبح ایرانسل رو به قیمت 3 تومن بخرم و دانلود هارو تو یه شب تموم کنم
+
+
بنده منطقه 4 رشت هستم (اطراف فلکه گاز سابق) و از منزل یه قسمت رو پنجره پیدا کردم که آنتن H+ فول میشه 4 تا :n02:

از اونجایی که اگه از رو پنجره گوشی رو تکون بدم آنتن میشه H معمولی با یکی دو آنتن و سرعت افتضاح یا کلا قطع میشه ، این مودم های 3G هم به کار نمیاد و مجبورم به این صورت پیش برم که ::n02:
با هات اسپات وایرلس نتو شیر میکنم رو گوشی دوم و از از طریق هات اسپات USB با یه گوشیه دیگه اینترنتو میفرستم رو PC :n02:اگه لپ تاپ در دسترس داشته باشید که ساده تره و نیازی به 2 گوشی نیست .

+

حداقل سرعتم 150 بوده و حداکثر رو که تو اسکرین شات هایی که گرفتم ملاحضه میکنید ! اما میانگین کلی بین 400 تا 550 در نوسانه

+

تو 2 تا 8 میشه با میانگین 400 تا 550 حدود 8 تا 10گیگ دانلود کرد که نسبتا خوبه (با توجه وضعیت نت ایران و اللخصوص گیلان :n21:) و بسته به منطقه ای که هستید و نزدیک ترین آنتنی که گوشیتون ازش سیگنال میگیره ممکنه سرعت کمتر از این و یا بیشتر هم باشه !

(100 تا 2000 کیلوبایت )
+

و در آخر امیدوارم این ISP های استان گبلان دست از دزدی و کم فروشی بردارن که مشترک مجبور نشه به این روش ها رو بیاره برا گرفتن 4 تا فایل مورد نیازش !

+
دوستان ساکن رشتی که با بحران دانلود مواجه هستن ! :) فعلا بهترین کاری که میتونین بکنید همینه و کار راه اندازه :)

+موفق باشید:n16:

naim697
15-03-2015, 23:56
نه عزیز درسته . کدشو بزن تست کن .

به نظرتون این تو سایت ایرانسل اشتباه شده قیمتش ؟
با عقل جور در نمیاد

:n13:

I Walk Alone
16-03-2015, 00:03
این پست صرفاً به اشتراک گذاری تجربیاتم هستش ، تو این شرایط سخت و مشکلاتی که بعد از حذف شبانه ی اکثر ISP های استان پیش اومده ، شاید به کار باقی دوستان همشهری یا حتی هم استانی بیاد
+
+
+
به نظرم بهترین و عاقلانه ترین کار تو این وضعیت ، مخصوصا برا منی که تا چند ماه دیگه از منزل فعلی نقل مکان میکنم و فعلا مجبورم آشنای اول رو تحمل کنم به این صورته که ...
+
از چند روز دیگه دوره ام تموم میشه یه سرویس ارزون مثه 512 با 3 گیگ حجمه 12 تومنی میگیرم ، صرفا برا وب گردی و بعضاً گیم آنلاین
.
برا دانلود هم هر فایل بالای 50 مگ رو فقط تو لیست دانلود منیجر ذخیره میکنم و هر چند وقت که حجم کلی دانلود ها به بالای 5 گیگ رسید یه بسته یه روزه ی نامحدود 2 تا 8 صبح ایرانسل رو به قیمت 3 تومن بخرم و دانلود هارو تو یه شب تموم کنم
+
+
بنده منطقه 4 رشت هستم (اطراف فلکه گاز سابق) و از منزل یه قسمت رو پنجره پیدا کردم که آنتن H+ فول میشه 4 تا :n02:

از اونجایی که اگه از رو پنجره گوشی رو تکون بدم آنتن میشه H معمولی با یکی دو آنتن و سرعت افتضاح یا کلا قطع میشه ، این مودم های 3G هم به کار نمیاد و مجبورم به این صورت پیش برم که ::n02:
با هات اسپات وایرلس نتو شیر میکنم رو گوشی دوم و از از طریق هات اسپات USB با یه گوشیه دیگه اینترنتو میفرستم رو PC :n02:اگه لپ تاپ در دسترس داشته باشید که ساده تره و نیازی به 2 گوشی نیست .

+

حداقل سرعتم 150 بوده و حداکثر رو که تو اسکرین شات هایی که گرفتم ملاحضه میکنید ! اما میانگین کلی بین 400 تا 550 در نوسانه

+

تو 2 تا 8 میشه با میانگین 400 تا 550 حدود 8 تا 10گیگ دانلود کرد که نسبتا خوبه (با توجه وضعیت نت ایران و اللخصوص گیلان :n21:) و بسته به منطقه ای که هستید و نزدیک ترین آنتنی که گوشیتون ازش سیگنال میگیره ممکنه سرعت کمتر از این و یا بیشتر هم باشه !

(100 تا 2000 کیلوبایت )
+

و در آخر امیدوارم این ISP های استان گبلان دست از دزدی و کم فروشی بردارن که مشترک مجبور نشه به این روش ها رو بیاره برا گرفتن 4 تا فایل مورد نیازش !

+
دوستان ساکن رشتی که با بحران دانلود مواجه هستن فعلا بهترین کاری که میتونین بکنید همینه و کار راه اندازه :)

+موفق باشید:n16:

داداش این راه حلی که شما گفتی توی شهرک امام (حمیدیان) هم جواب میده ؟

میترسم مودم 3g بگیرم ولی منطقه آنتن دهی نداشته باشه. :n27:

naim697
16-03-2015, 00:04
دوسته عزیز اول با موبایل تست کن انتن داشتی مودم 3g بخر .

داداش این راه حلی که شما گفتی توی شهرک امام (حمیدیان) هم جواب میده ؟

میترسم مودم 3g بگیرم ولی منطقه آنتن دهی نداشته باشه. :n27:

romantic
16-03-2015, 01:35
دوستانی که میخوان از طرح یک روزه نامحدود 2-8 صبح ایرانسل استفاده کنن، بهتره کد فعالسازی رو از ساعت 12 شب به بعد بزنن. اینطوری طرح نامحدود که مهلتش دو روزه (در پیام خود ایرانسل گفته میشه) براتون دو شب دووم میاره؛ یعنی دو شب پشت هم از ساعت 2-8 صبح مجموعا مقدار 99گیگ ترافیک در اختیار دارید. اینطوری میشه با هربار طرح حدودا 25گیگ دانلود کرد.

mr__k1
16-03-2015, 04:49
دوباره سلام، یه خورده با تنظیمات گوشی ور رفتم 3g ثابت شد 5/5 چند تا سوال دارم الان، اولا سرعت دانلودم شبانه رو 40-50 میچرخه روزانه تست نکردم، مودم بگیرم تاثیر داره؟ بعدش ایرانسل چند مدل مودم داره همین 100 تومنی شبیه فلشه خوبه یا باید بسلفیم؟ و آخریش، به درد گیم میخوره 3g؟ :n02:
با تشکر از برنامه خوبتون!:n12:

manishabanzadeh
16-03-2015, 10:02
دوباره سلام، یه خورده با تنظیمات گوشی ور رفتم 3g ثابت شد 5/5 چند تا سوال دارم الان، اولا سرعت دانلودم شبانه رو 40-50 میچرخه روزانه تست نکردم، مودم بگیرم تاثیر داره؟ بعدش ایرانسل چند مدل مودم داره همین 100 تومنی شبیه فلشه خوبه یا باید بسلفیم؟ و آخریش، به درد گیم میخوره 3g؟ :n02:
با تشکر از برنامه خوبتون!:n12:

مودم خیلی در بالا رفتن سرعت نقشی نداره سرعت وایمکس بستگی به کیفیت و شدت سیگنا ل دریافتی و فاصله از آنتنه.مدل های بهتر مودم خیلی از نظر دریافت سیگنال متفاوت نیستن.به طور کلی اینترنت غیر کابلی مثل 3g در هیچ جای دنیا برای بازی توصیه نمیشه به دلیل اینکه با کوچکترین نویز دچار افت کیفیت ، بالا رفتن پینگ و پاکت لاست میشه.اینجا که به هیچ وجه برای بازی آنلاین مناسب نیست

redfild
16-03-2015, 12:38

احتمال زیاد از کیفیت خط هست که یا سیم کشی داخلی یا اتصال مرکز مخابراتی که باید دان استریم رو براتون پایین بیارن .

این پست صرفاً به اشتراک گذاری تجربیاتم هستش ، تو این شرایط سخت و مشکلاتی که بعد از حذف شبانه ی اکثر ISP های استان پیش اومده ، شاید به کار باقی دوستان همشهری یا حتی هم استانی بیاد.....
+[B]موفق باشید:n16:
والا ایرانسل بگیر نگیر داره ! یه شب فوله یه شب پنچره .
ولی دسوتانی که میخوان روش شمارو برن با توجه به سوئیچ اتوماتیک گوشی رو بهترین کیفیت آنتن ، این مسیر رو برن :
Settings ---> Mobile Networks
گزینه Network pereferd رو بذارن :
Only WCDMA
کارتون تموم شد برگردونین رو اتوماتیک یا GSM که به مشکل قطعی آنتن تو جاهای مختلف بر نخورید.

light
16-03-2015, 13:15
دو روزه اینور وضع نت و اندیشه داغونه
دیروز کلا همراه اول و ایرانسل و نت ها بمدت 9 ساعت قطع بود
الانم که اندیشه بزور بالا میاره سایت رو

light
16-03-2015, 13:30

asksup
16-03-2015, 15:02

اگه انزلی تشریف دارید 2 تا مشکل بود که یکیش هنوز پا برجاست و تو شبکه ترانزیت مخابراته و ار جانب سرویس دهنده ها نیست.

light
16-03-2015, 15:47
اگه انزلی تشریف دارید 2 تا مشکل بود که یکیش هنوز پا برجاست و تو شبکه ترانزیت مخابراته و ار جانب سرویس دهنده ها نیست.
نه تالش ام
یه ذره الان بهتر شده

manishabanzadeh
16-03-2015, 17:39
laser company Ltd چیه که برا یه سری از آی پی های 93 میاد بجای اندیشه سبز خزر؟

mtn877
16-03-2015, 17:51
جناب asksup شما فرمودید که این هفته خبرهای خوشی برای کاربران اندیشه دارید، فعلا که ما این هفته چیزی جز بیشتر شدن قطعی ها ندیدیم! بعد قبلا هم یادمه گفته بودید که برای نامحدودها هم طرح جدیدی دارید که رضایتشون رو جلب میکنه...اگه میشه یه کاری کنید که سرویس 16 گیگ تضمین شده یه ساعاتی رو مثلا 1تا 4 یا 4 تا 7 صبح رایگان بشه و دانلود تو این ساعتها از اون حجم 16 گیگ کم نکنه...اگه اینکارو بکنید عالی میشه....

manishabanzadeh
16-03-2015, 18:28
بعله ما هم منتظر عادی شدن اینترنت هستیم.اگه نه که یه فکر دیگه ای بکنیم

p30mojtaba
16-03-2015, 19:24
چه وضعشه:|
تو این 5 دقیقه 3-4 بار دیسکانکت شدم
30 تومان پول میدیم نه کیفیت داره نه سرعت داره :(
256 نامحدود اندیشه

asksup
16-03-2015, 23:43
جناب asksup شما فرمودید که این هفته خبرهای خوشی برای کاربران اندیشه دارید، فعلا که ما این هفته چیزی جز بیشتر شدن قطعی ها ندیدیم! بعد قبلا هم یادمه گفته بودید که برای نامحدودها هم طرح جدیدی دارید که رضایتشون رو جلب میکنه...اگه میشه یه کاری کنید که سرویس 16 گیگ تضمین شده یه ساعاتی رو مثلا 1تا 4 یا 4 تا 7 صبح رایگان بشه و دانلود تو این ساعتها از اون حجم 16 گیگ کم نکنه...اگه اینکارو بکنید عالی میشه....

بله دوست عزیز
چندتا ارتقا انجام شده.
1- 2 تا سرویس 128kbps نا محدود با حجم تضمینی 12 گیگ و 256kbps با حجم تضمینی 30 گیگ اضافه شده
2- سرویس میتونه ماهیانه و یا روزانه ریست شده.
3- چشنواره تمدید فردا و یا پس فردا استارت میخوره.
4- یه کار جدید داریم واسه نامحدودا که حجم تضمینی رو تموم میکنن انجام دادیم نصب تجهیزات امروز تموم شده امیدواریم کارای نرم افزاری امشب و یا فردا تموم شه.
5- در مورد پیشنهادتون داخل شرکت صحبت شده خبرش رو میدم بهتون

asksup
16-03-2015, 23:44
چه وضعشه:|
تو این 5 دقیقه 3-4 بار دیسکانکت شدم
30 تومان پول میدیم نه کیفیت داره نه سرعت داره :(
256 نامحدود اندیشه

دوست عزیز کدوم مرکز هستید. پیام خصوصی بفرمایید تا پیگیری کنم.

naim697
17-03-2015, 04:47
امروز کل شهر تست کردم خبری از 4 جی نبود !!! فقط 3g داستان چیه ؟ فقط سمت منظریه نرفتم اونجا را تست بزنم . سیم کارتم هم از این جدیدا هستش !

کسی موفق شده 4g دریافت کنه کدوم خیابون ؟

shahin1373
17-03-2015, 05:36
3G ایرانسل .

Iloveu-ALL
17-03-2015, 10:06
3G ایرانسل .

بدون ساعات شبانه رایگان ارزش نداره حالا هر سرعتی باشه ... فرت فرت گیگ میخوره
دانلود؟ ویدئو استریم؟!!

officer
17-03-2015, 12:33
به ولتاژ اینجور چیزا ربطی نداره
آی پی کم دارن باید یه نفر خارج بشه آی پی اون برسه به شما
آی پی ورژن 4 هم خیلی کمه اکثر شرکتها اینجورین

ممنون ، یعنی Ip فقط به من نمیرسه ؟ چون بقیه گویا از این مشکلات ندارند.

احتمال زیاد از کیفیت خط هست که یا سیم کشی داخلی یا اتصال مرکز مخابراتی که باید دان استریم رو براتون پایین بیارن .

مساله این هست که سیم کشی داخلی از بهترین نوع هست و بنده 11 ماه گذشته رو با بالاترین سرعت دانلود کردم بدون مشکل
الان مدتیه اینجوری شده و ساعت هاش هم ساعات خاصی هست ...

پست دم درب خونه به هم ریخته است البته، مرکز 7 هم که اوضاعش میدونید چیه ...
چطور باید پیگیری کرد مشکلاتی که از سمت مخابراته رو ؟

hamidreza2010
17-03-2015, 14:06
سلام
آقا جدید کسی حجم گرفته؟
من امروز برام شارژ شد ( کمپین 8 گیگ هستم ) دزدای اول همون 8 گیگ رو ریختن
پس اون 25 درصد حجم اضافش کو؟
کسی جدیدا حجم نگرفته؟

shahin1373
17-03-2015, 14:36
بدون ساعات شبانه رایگان ارزش نداره حالا هر سرعتی باشه ... فرت فرت گیگ میخوره
دانلود؟ ویدئو استریم؟!!

سلام حق با شماست ولی میتونی بسته 24 گیگی 2 تا 8 ( 10 هزار تومن ) صبح بگیری با خیال راحت دانلود کنی. اونم با سرعت بالا

اینم کدش *555*5*3*9#

mtn877
17-03-2015, 15:10
بله دوست عزیز
چندتا ارتقا انجام شده.
1- 2 تا سرویس 128kbps نا محدود با حجم تضمینی 12 گیگ و 256kbps با حجم تضمینی 30 گیگ اضافه شده
4- یه کار جدید داریم واسه نامحدودا که حجم تضمینی رو تموم میکنن انجام دادیم نصب تجهیزات امروز تموم شده امیدواریم کارای نرم افزاری امشب و یا فردا تموم شه.
ببخشید من هر چی تو سرویس ها میگردم این حجم تضمینی 12 و 30 گیگ که میگید اضافه شده پیدا نمیکنم میشه بیشتر راهنمایی کنید....

manishabanzadeh
17-03-2015, 15:10
اندیشه سرویس های بالای 1024 رو حذف کرده کلا نیست تو لیست خرید!دیگه وقت رفتن از اندیشه رسیده.صبا نت داره 8 مگ میده 23000 اینا هنوز اینترنت ذغالی میفروشن

mtn877
17-03-2015, 15:26
اندیشه سرویس های بالای 1024 رو حذف کرده کلا نیست تو لیست خرید!دیگه وقت رفتن از اندیشه رسیده.صبا نت داره 8 مگ میده 23000 اینا هنوز اینترنت ذغالی میفروشن
آره یه لحظه بود فقط! الان دوباره گذاشتن 1 مگ رو .... همین الان سرویس های 128 و 256 تضمین شده هم بروز شد با قیمت های سربه فلک کشیده...256 با 30 گیگ حجم تضمین شده در میاد 53 هزار تومان !!! سرگردنه ست دیگه ، اندیشه سبز خزر هر روز بدتر از دیروز.... واقعا متاسفم. پس این بود خبر خوش؟:n21:

light
17-03-2015, 15:26
امروز کل شهر تست کردم خبری از 4 جی نبود !!! فقط 3g داستان چیه ؟ فقط سمت منظریه نرفتم اونجا را تست بزنم . سیم کارتم هم از این جدیدا هستش !

کسی موفق شده 4g دریافت کنه کدوم خیابون ؟
ارائه خدمات نسل چهارم نیز در حال حاضر در شهرهای بزرگ و مراکز استانهایی نظیر مشهد مقدس، قم، قزوین، تبریز، تهران، ارومیه، کرج، همدان و بابل در دسترس است

من 9 روز پیش 1مگ شارژ زدم

تو سایتش که چیزی نزده کی گفته !

naim697
17-03-2015, 17:06
دوسته عزیز شما گویا خبر نداریا !!!!!!!!!!!! رشت هم 4g شده . حالا فقط منطقه و کدوم خیابون ها آنتن دارن را نمیدونم کجا ها 4G نصب کردن

ارائه خدمات نسل چهارم نیز در حال حاضر در شهرهای بزرگ و مراکز استانهایی نظیر مشهد مقدس، قم، قزوین، تبریز، تهران، ارومیه، کرج، همدان و بابل در دسترس است

[url]

hamidreza2010
17-03-2015, 17:32
سلام
آقا جدید کسی حجم گرفته؟
من امروز برام شارژ شد ( کمپین 8 گیگ هستم ) دزدای اول همون 8 گیگ رو ریختن
پس اون 25 درصد حجم اضافش کو؟
کسی جدیدا حجم نگرفته؟

اه زنگ زدم 2020 مرتیکه برگشته میگه اگه حجم اضافه بخرید بهتون 25 درصد حجم اضافه میدیم
میگم احمق مگه من این 8 گیگ رو دزدیدم.خب اینم خریدم دیگه.میگه نه فقط اگه حجم مازاد بخرید بهتون تعلق میگیره
اینا دیگه دست هر چی آشغال و دزد رو از پشت بستن

zerocold981
17-03-2015, 19:26
سلام جناب asksup

1024 یک گیگ رو نمی خواین دوباره بیارین

I Walk Alone
17-03-2015, 20:17
میشه یه نفر یه لیست کلی از مناطق تحت پوش 3g در رشت رو بگه ؟

Angel Of Darkness
17-03-2015, 20:30
بله دوست عزیز
چندتا ارتقا انجام شده.

ازنظر حجمی کار خیلی خوبی انجم دادین تشکر
امیدوارم کیفیت خطها هم پیگیری کنید

TimeWarp
17-03-2015, 21:27
اه زنگ زدم 2020 مرتیکه برگشته میگه اگه حجم اضافه بخرید بهتون 25 درصد حجم اضافه میدیم
میگم احمق مگه من این 8 گیگ رو دزدیدم.خب اینم خریدم دیگه.میگه نه فقط اگه حجم مازاد بخرید بهتون تعلق میگیره
اینا دیگه دست هر چی آشغال و دزد رو از پشت بستن

الان تو کمپین هم آخر هر ماه حجم اضافه رو می سوزونن ؟ یا اینکه به ماه بعد اضافه میشه ؟

hamidreza2010
17-03-2015, 23:13
الان تو کمپین هم آخر هر ماه حجم اضافه رو می سوزونن ؟ یا اینکه به ماه بعد اضافه میشه ؟

نه میره ماه بعد
-----------------------------------
جالبه به خالقی زنگ زدم میگه باید برای همه کاربرا باید 25 درصد حجم اضافه بدن ، در حالی که این دزدای اول فقط به کسایی که حجم اضافه بخرن 25 درصد حجم اضافه میدن
واجب شد یه شکایت دیگه بزنم

Samanpes
18-03-2015, 11:36
اقا من حجمم صفره ... بعد همین جوری دارم دانلود می کنم ..... اصن نتم قطع نیست ؟؟؟ می رم تو پنلم نوشته افلاینی ..... فک کنم سیستم قاط زده :n19::n20::n31:

shah125
18-03-2015, 11:48

صبا نت شباش رو برداشته اگه واسه یه سری سرویس باشه هم مثل شاتل محدوده چند شب 2 یگ به بالا دانلود کنید میری تو دایل آپ

نامحدود هاش برنزی داریه که بعد مصرف مشخص سرعت 1/4 میشه یعنی 128 بگیری کیشی 32 کیلو بیت !!! نصف دایل آپ

برنزی دیگه نمیفروشن

طلایی هم نصف میشه

یعنی 1 مگ طلایی بعد دانلود مشخص میشه 512 تا آخر ماه

پس اصلا به صرفه نیست

سرعت ارسال هم نصف مثل اندیشه کم فروشی میکنن

مفته کوفته

hamidreza2010
18-03-2015, 12:47
وای که چقدر زرنگن اینا
امروز زنگ زدم به طاهر نژاد گفتم قضیه این 25 درصد چیه؟چرا برای همه اعمال نمکنید؟
میگه ما برای کمپین ها اعمال کردیم.میگم چجوری؟میگه همون تخفیفی که موقع قرارداد بهتون دادیم ، سر همون حساب شده
میگم آقای طاهر نژاد کسی که کمپین نورروزی 93 ( یعنی 93.01.01 ) با شما قرارداد بسته ، شما چجوری براش 25 درصد حجم رایگان رو اعمال کردید وقتی این قانون هنوز 2 ماهه تصویب شده؟
میگه من پیگیری کردم اینو بهم گفتن
خداییش دیگه آدم نمیدونه چی بگه؟چرا اینقدر اینا دزدن که تو روز روشن دارن دری وری به آدم تحویل میدن
من که شکایت زدم برای کم فروشی و دزدی تو روز روشن.شما هم شکایت بزنید بزارید یکی پیگیری کنه
حداقل چند نفر اگه شکایت بزنن با محتوای و موضوع بکسان ، تنظیم مقررات بیشتر حواسش روی این موضوع جمع میشه

Angel Of Darkness
18-03-2015, 15:14
صبا نت شباش رو برداشته اگه واسه یه سری سرویس باشه هم مثل شاتل محدوده چند شب 2 یگ به بالا دانلود کنید میری تو دایل آپ

نامحدود هاش برنزی داریه که بعد مصرف مشخص سرعت 1/4 میشه یعنی 128 بگیری کیشی 32 کیلو بیت !!! نصف دایل آپ

برنزی دیگه نمیفروشن

طلایی هم نصف میشه

یعنی 1 مگ طلایی بعد دانلود مشخص میشه 512 تا آخر ماه

پس اصلا به صرفه نیست

سرعت ارسال هم نصف مثل اندیشه کم فروشی میکنن

مفته کوفته

پس تبلیغات مفته عجب

p30mojtaba
18-03-2015, 22:04
بله دوست عزیز
چندتا ارتقا انجام شده.
میشه بگید جشنواره تمدید کی شروع میشه؟

asksup
18-03-2015, 23:17
میشه بگید جشنواره تمدید کی شروع میشه؟

شروع شده البته ازمایشی ولی شده.
هر کسی که تمدید میکنه اگه 3 ماه یاشه 5 واگه 6 ماه به بالا باشه 10% تخفیف میگیره.
ضمن اینکه بین 1 و 10 گیگ حجم اضافه هم دریافت میکنه. مشروط به اینکه حداقل 20000 تومن پول سرویسش شده باشه.
یعنی اینکه ضرب مدت سرویس در قیمت سرویس هر چی که باشه حجم در نظر گرفته میشه. مثلا یه سرویس 10 هزار تومنی 3 ماه و یا یه سرویس 1 ماه 30 هزار تومنی هر 2 حجم اضافه میگیرن.

Microsoft Windows
18-03-2015, 23:43
لامصب آدم نمیدونه به اینا چی باید بگه من میخواستم برم طرح یکسالشو بگیرم با پاسخی که پشتیبانی بهم داد که میگه سرعت یک به یکه الان که صفحات رو مرور میکردم و دوستانی که طرح یکساله گرفتن فهمیدم سرعت نصفه و پشتیبانی بهم دروغ گفته دلم میخواد یه شکایت دیگه تنظیم کنیم با این عکس و یه آیه از قرآن که میگه :وای به حال کم فروشان آنان که وقتی چیزی را با پیمانه یا وزن از مردم تحویل می گیرند کاملاً حق خود را استیفاء می کنند ولی وقتی چیزی را تحویل مردم می دهند در پیمانه و وزن کمتر می دهند. ولی دیگه از توان من خارجه شاید رفتم نا محدود اندیشه گرفتم یا رفتم دنبال مبین نت قبلا با مبین نت ماهی 240 گیگ رو با 48 تومن دانلود میکردم لعنت به آشنای آخر دزد که باعث شد یه عالمه ضرر کنم

mtn877
19-03-2015, 00:16
خداییش دیگه الان شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی نداریم... همه تبدیل شدن به شرکتهای کلاهبردار و دزد اینترنتی

hamidreza2010
19-03-2015, 01:27
لامصب آدم نمیدونه به اینا چی باید بگه من میخواستم برم طرح یکسالشو بگیرم با پاسخی که پشتیبانی بهم داد که میگه سرعت یک به یکه الان که صفحات رو مرور میکردم و دوستانی که طرح یکساله گرفتن فهمیدم سرعت نصفه و پشتیبانی بهم دروغ گفته دلم میخواد یه شکایت دیگه تنظیم کنیم با این عکس و یه آیه از قرآن که میگه :وای به حال کم فروشان آنان که وقتی چیزی را با پیمانه یا وزن از مردم تحویل می گیرند کاملاً حق خود را استیفاء می کنند ولی وقتی چیزی را تحویل مردم می دهند در پیمانه و وزن کمتر می دهند. ولی دیگه از توان من خارجه شاید رفتم نا محدود اندیشه گرفتم یا رفتم دنبال مبین نت قبلا با مبین نت ماهی 240 گیگ رو با 48 تومن دانلود میکردم لعنت به آشنای آخر دزد که باعث شد یه عالمه ضرر کنم

سلام
ببین اینا ........ تر از اونی هستن که فکرشو میکنی ، وقتی رئیسشون اینقدر راحت مث .... دروغ میگه چه انتظاری از 4 تا بی سواد احمق داری که توی 2020 کار میکنن

خداییش دیگه الان شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی نداریم... همه تبدیل شدن به شرکتهای کلاهبردار و دزد اینترنتی

فقط این خراب شده اینطوریه
هیچ استان دیگه این گرفتاری رو نداره که ما داریم............

G.D.ragon.Ir
19-03-2015, 15:26
کم کم دارند سرویس نامحدود رو حذف می کنن :n15::n21:

asksup
19-03-2015, 15:33
کم کم دارند سرویس نامحدود رو حذف می کنن :n15::n21:

نه دوست عزیز
اون واسه اینه که خودتون انتخاب کنید که محدودین 16 گیگ ماهیانتون تو یک ماه در نظر گرفته بشه یا اینکه هر روز 550 مگا بایت. یعنی اگه امروز 550 مگ مصرف کنید سرعت کم میشه ولی ساعت 12 شب دوباره میره بالا. مصرف شما نشون میده بهتره محدودیتتون ماهیانه باقی بمونه نه روزانه
شما امروز 34 مگ دانلود کردید و در کل ماه 16 گیگ. همین ماهیانه بمونید بهتره
ولی تو عید فرض کنید مهمون میاد از خط شما استفاده کنه 16 گیگ زود تموم میشه و شما تا اخر ماه سرعتتون کمه. اما اگه روزانه باشید مهمون بیاد دانلود کنه فقط امروز سرعتتون کم میشه فردا باز میره بالا.
انتخابش دیگه دست خودتونه

mtn877
19-03-2015, 15:50
نه دوست عزیز
اون واسه اینه که خودتون انتخاب کنید که محدودین 16 گیگ ماهیانتون تو یک ماه در نظر گرفته بشه یا اینکه هر روز 550 مگا بایت. یعنی اگه امروز 550 مگ مصرف کنید سرعت کم میشه ولی ساعت 12 شب دوباره میره بالا. مصرف شما نشون میده بهتره محدودیتتون ماهیانه باقی بمونه نه روزانه
ولی تو عید فرض کنید مهمون میاد از خط شما استفاده کنه 16 گیگ زود تموم میشه و شما تا اخر ماه سرعتتون کمه. اما اگه روزانه باشید مهمون بیاد دانلود کنه فقط امروز سرعتتون کم میشه فردا باز میره بالا.
انتخابش دیگه دست خودتونه

لامصب چه آپشن هایی گذاشته اندیشه! هم فکر خومونن هم به فکر مهمون هایی که عید میخوان بیان! اخه کدوم شرکت اینقدر به فکر رضایت مشتری هاش هست؟
راستی میشه یه کاری کنید وقتی حجم تموم میشه سیستم بوق هم برامون بزنه؟

hamidreza2010
19-03-2015, 16:24
لامصب چه آپشن هایی گذاشته اندیشه! هم فکر خومونن هم به فکر مهمون هایی که عید میخوان بیان! اخه کدوم شرکت اینقدر به فکر رضایت مشتری هاش هست؟

فکرش رو بکن روزی 500 مگ:n41:
توی قرن 21 همه دارن با سرعت نور اینترنت میدن بعد اینا میگن روزی 500 مگ
من گوگل رو باز کنم که 500 مگ کم میشه آخه
اینکاره نیستین عزیز ، شما رو چه به اینترنت ، شما برید با همون دیال آپ تون حال کنید

G.D.ragon.Ir
19-03-2015, 16:29
نه دوست عزیز
انتخابش دیگه دست خودتونه
ممنون ولی ایکاش این توضیحات رو همونجا می نوشتند. الان که سرویس رو فعال کردم, امکان تغییرش نیست؟

asksup
19-03-2015, 16:48

اگه دوست دارید بله میشه نرم افزار شرکت رو کامپیوترتون نصب کنید تا براتون بوق پایان حجم هم بزنه.
من سعی کردم توضیح بدم که بهر دلیلی ممکنه نگاه افراد به سرویس متفاوت باشه واسه یکی جذاب باشه و واسه یکی نه.
روحیه طنزتون رو تبریک میگم عید رو هم پیشاپیش تبریک میگم.

asksup
19-03-2015, 17:06
فکرش رو بکن روزی 500 مگ:n41:
توی قرن 21 همه دارن با سرعت نور اینترنت میدن بعد اینا میگن روزی 500 مگ
من گوگل رو باز کنم که 500 مگ کم میشه آخه
اینکاره نیستین عزیز ، شما رو چه به اینترنت ، شما برید با همون دیال آپ تون حال کنید

دوست عزیز
فرمایش شما رو قبول دارم ولی لطفا به 2 تفاوت عمده توجه داشته باشید.
1- قیمت یه stm-1 اونجا 900$ هست اینجا 9000$
2- به خاطر وجود قانون کپی رایت اساسا 90% کاربرا ریسک دانلود غیر قانونی رو به جون نمیخرن چون قانونا دانلود این چیزایی که ما براحتی و البته با سرعت پایین اینجا دانلود میکنیم اونجا جرم سنگینیه. یعنی سرعت بالاست ولی فقط وب گردی میکنن. بله یه 10% هم دانلود زیاد دارن با قبول ریسک تخلف.

امیدورام همه زیر ساخت های لازم برای جلب رضایت شما کاربر محترم فراهم بشه. ولی سرویس دهنده فقط یه حلقه از این زنجیرست.
نمیخوام توضیح اضافه بدم چون فکر نمیکنم این توضیحات کمکی بکنه چون ما ها رو قبلا به اندازه کافی مورد عنایت قرار دادین. فقط اینو برای مقایسه با شرکت هایی که شرایط مشابه دارن میگم نمیدونم چرا مثلا ابرانسل که 49% خارجیه پول و سرمایه هم دارن نمیاد سرویس 50 مگ نا محدود روزانه بده 10000 تومن چون اونا که دیگه .... نیستن.

asksup
19-03-2015, 17:07
ممنون ولی ایکاش این توضیحات رو همونجا می نوشتند. الان که سرویس رو فعال کردم, امکان تغییرش نیست؟

در اولین فرصت این قابلیت اضافه میشه.

rama11
19-03-2015, 18:25
دوست عزیز
2- به خاطر وجود قانون کپی رایت اساسا 90% کاربرا ریسک دانلود غیر قانونی رو به جون نمیخرن چون قانونا دانلود این چیزایی که ما براحتی و البته با سرعت پایین اینجا دانلود میکنیم اونجا جرم سنگینیه. یعنی سرعت بالاست ولی فقط وب گردی میکنن. بله یه 10% هم دانلود زیاد دارن با قبول ریسک تخلف.

امیدورام همه زیر ساخت های لازم برای جلب رضایت شما کاربر محترم فراهم بشه. ولی سرویس دهنده فقط یه حلقه از این زنجیرست.
نمیخوام توضیح اضافه بدم چون فکر نمیکنم این توضیحات کمکی بکنه چون ما ها رو قبلا به اندازه کافی مورد عنایت قرار دادین. فقط اینو برای مقایسه با شرکت هایی که شرایط مشابه دارن میگم نمیدونم چرا مثلا ابرانسل که 49% خارجیه پول و سرمایه هم دارن نمیاد سرویس 50 مگ نا محدود روزانه بده 10000 تومن چون اونا که دیگه .... نیستن.

این جمله تون که قرمز کردم کجای دل باید گذاشت :n08:

mtn877
19-03-2015, 19:48
اگه دوست دارید بله میشه نرم افزار شرکت رو کامپیوترتون نصب کنید تا براتون بوق پایان حجم هم بزنه.
من سعی کردم توضیح بدم که بهر دلیلی ممکنه نگاه افراد به سرویس متفاوت باشه واسه یکی جذاب باشه و واسه یکی نه.
روحیه طنزتون رو تبریک میگم عید رو هم پیشاپیش تبریک میگم.

عید شما هم مبارک باشه جناب asksup
حالا که حرف عید شد ، شرکت اندیشه عیدی در نظر گرفته برای کاربرها؟

hamidreza2010
19-03-2015, 20:39
دوست عزیز

دوست عزیز ، همه این گندکاری های شما 2 تا شرکت اندیشه و مخصوصا دزدای مخابرات توی این 3 ماهه بوده
تا سه ماه پیش stm-1 مگه اینجا 900$ بود که همه چیز مرتب بود؟
فقط نگید محض رضای خدا و افزایش رضایت مشتری از جیب پول میداید و همش ضرر میکردید که جک سال میشه

ویرایش:
دوست عزیز مشکل ما و دوستان شخص شما نیستید ولی شما اینم در نظر بگیرید که ما فقط دستمون به شما ( شرکت سرویس دهنده ) میرسه
که اونم یه سری دزد توش بجای اینکه بفکر رضایت مشتری باشن به فکر جیب خودشونن ، حلقه بعدی زیرساخت هست که اونم دزدتر از این 2 تا شرکت هاست
این میشه که الان وضعیت ما اینه ، شما به شخص خودتون نگیرید

عید شما هم مبارک باشه جناب asksup
حالا که حرف عید شد ، شرکت اندیشه عیدی در نظر گرفته برای کاربرها؟

:n02: :n02: :n02:
آره همینی هم که دارید تا 13 بدر قطع میشه تا در کنار خانواده به زندگی عادی تون برسید :n19:
بقول اون بازیگره بود که میگفت اینا جیب ما رو نزنن ما عیدی نمیخوایم

hosebr3
19-03-2015, 23:26
ظاهرا این طرح حجم روزانه واسه نامحدوا اجرا شده (اندیشه). من این ماهو که شاید آخرین ماهی باشه که مشترک اندیشه هستم محدودیت حجممو روزانه گذاشتم.
550 مگ، حجمی نیست اما هرچی باشه از این بهتره که 16 گیگ سر یه هفته تموم کنی باقی ماهو رسما تعطیل باشی!!:n27:

ولی آخه فکر کنید! آسیاتک تقریبا دوبرابر اینو با قیمت بهتر میده! 512 نامحدود با 20 گیگ پرسرعت که میشه روزی حدودا 680 مگ. مگه دولت به همه ISP ها یکسان نمیفروشه؟ پس چرا اینقدر تفاوت قیمت هست؟؟

asksup
19-03-2015, 23:35
ظاهرا این طرح حجم روزانه واسه نامحدوا اجرا شده (اندیشه). من این ماهو که شاید آخرین ماهی باشه که مشترک اندیشه هستم محدودیت حجممو روزانه گذاشتم.
550 مگ، حجمی نیست اما هرچی باشه از این بهتره که 16 گیگ سر یه هفته تموم کنی باقی ماهو رسما تعطیل باشی!!:n27:

ولی آخه فکر کنید! آسیاتک تقریبا دوبرابر اینو با قیمت بهتر میده! 512 نامحدود با 20 گیگ پرسرعت که میشه روزی حدودا 680 مگ. مگه دولت به همه ISP ها یکسان نمیفروشه؟ پس چرا اینقدر تفاوت قیمت هست؟؟

متوجه نشدم
512 اندیشه 40 گیگ سرعت بالا بقیش همون 512 تا هر چقدر هم دانلود کنی قطع نمیشین
قیمتشم از اسیاتک بهتره

اینم اسیاتک

چله نامحدود نقره ای ( با 5 گیگ سرعت بالا و تبادل حداقل 36 گیگ درماه)

559,000

1,643,460

3,119,220

5,903,040

چلچله نامحدود طلایی ( با 13 گیگ سرعت بالا و تبادل حداقل 60 گیگ درماه)

859,000

2,525,460

4,793,220

9,071,040

اینم 256

چالاک نامحدود نقره ای ( با 4 گیگ سرعت بالا و تبادل حداقل 18 گیگ درماه)

359,000

1,055,460

2,003,220

3,791,040

چالاک نامحدود طلایی ( با 10 گیگ سرعت بالا و تبادل حداقل 25 گیگ درماه)

499,000

1,467,060

2,784,420

کم لطفی نفرمایید. بدون شک قیمت ما از اونا بهتره
256 ما 16 گیگ سرعت بالا بقیه بدون محدودیت با سرعت 256

redfild
19-03-2015, 23:49
متوجه نشدم
قیمتشم از اسیاتک بهتره

اینم اسیاتک

559,000

1,643,460

3,119,220

5,903,040

859,000

2,525,460

4,793,220

9,071,040

اینم 256

359,000

1,055,460

2,003,220

3,791,040

499,000

1,467,060

2,784,420

احیانا اون 512 بیت سرعت واقعی (64 کیلوبایت) شیر چند به چنده ؟

asksup
19-03-2015, 23:52
احیانا اون 512 بیت سرعت واقعی (64 کیلوبایت) شیر چند به چنده ؟

همون 512
ما اصلا شیرینگ per group service نداریم

hosebr3
19-03-2015, 23:58
متوجه نشدم
قیمتشم از اسیاتک بهتره

اینم اسیاتک

559,000

1,643,460

3,119,220

5,903,040

859,000

2,525,460

4,793,220

9,071,040

اینم 256

359,000

1,055,460

2,003,220

3,791,040

499,000

1,467,060

2,784,420

یا من منظور تعرفه های آسیاتک رو بد متوجه شدم یا شما.
برداشت من از تعرفه ها ی آسیاتک اینه که مثلا چلچله نامحدود طلایی، 13 گیگ سرعت بالا میگیری، بعدش از اون 60 گیگ روزانه حدود 2گیگ پرسرعت دارین.
خب اینجا آسیاتک داره 859,000 میفروشه، درصورتی که اندیشه با همین قیمت داره ترافیک 40 گیگ میده.

asksup
20-03-2015, 00:05
یا من منظور تعرفه های آسیاتک رو بد متوجه شدم یا شما.
برداشت من از تعرفه ها ی آسیاتک اینه که مثلا چلچله نامحدود طلایی، 13 گیگ سرعت بالا میگیری، بعدش از اون 60 گیگ روزانه حدود 2گیگ پرسرعت دارین.
خب اینجا آسیاتک داره 859,000 میفروشه، درصورتی که اندیشه با همین قیمت داره ترافیک 40 گیگ میده.

نه
منظورشون این نیست. اگه دارم اشتباه میکنم کسایی که از اونجا سرویس میگیرن حرف بنده رو اصلاح کنن

G.D.ragon.Ir
20-03-2015, 08:21
به نظر من خیلی بهتر میشه اگر کنترل فعال کردن این حجم تضمین شده, توسط خود کاربر باشه.

asksup
20-03-2015, 11:34
به نظر من خیلی بهتر میشه اگر کنترل فعال کردن این حجم تضمین شده, توسط خود کاربر باشه.

خب هست دیگه
موقع تمدید میتونید انتخاب کنید که محدودیت به چه روشی اعمال بشه ولی در طول ماه نمیشه. چون کسی که سرویسش شروع شده اگه وسط ماه کاربری چند بار عوض کنه و بعد سوالی یا اعتراضی واسه نحوه محاسبه داشته باشه دشواره حساب کتابش.

اما در مورد اینکه کاربر بین سرعت معمولی و ماکزیمم سوییچ کنه اره پیشنهاد خوبیه میشه روش فکر کرد.

G.D.ragon.Ir
20-03-2015, 13:01
خب هست دیگه
موقع تمدید میتونید انتخاب کنید که محدودیت به چه روشی اعمال بشه ولی در طول ماه نمیشه. چون کسی که سرویسش شروع شده اگه وسط ماه کاربری چند بار عوض کنه و بعد سوالی یا اعتراضی واسه نحوه محاسبه داشته باشه دشواره حساب کتابش.

اما در مورد اینکه کاربر بین سرعت معمولی و ماکزیمم سوییچ کنه اره پیشنهاد خوبیه میشه روش فکر کرد.
اگر عملی بشه که خیلی خوبه چون هیچ فرقی برای شرکت نمیکنه (همون حجم تضمین شدش رو میدن) اما برای ما مشترکا خیلی بهتر میشه. شاید یکی بخواد وسط ماه یک فایل حجیم رو سریع دانلود کنه, اما با طرح های روزانه و ماهانه فعلی, عملی نیست

rahmank750
20-03-2015, 13:04
سلام

دوستان الان واسه جمع آوری خط 8 دزد اول کجا باید بریم ؟

asksup
20-03-2015, 13:46
اگر عملی بشه که خیلی خوبه چون هیچ فرقی برای شرکت نمیکنه (همون حجم تضمین شدش رو میدن) اما برای ما مشترکا خیلی بهتر میشه. شاید یکی بخواد وسط ماه یک فایل حجیم رو سریع دانلود کنه, اما با طرح های روزانه و ماهانه فعلی, عملی نیست

با تشکر از پیشنهاد خوبتون
چند روز فرصت بدین این قابلیت در اختیارتون قرار میگیره.

manishabanzadeh
20-03-2015, 15:00
الان چند روز هست که پاکت لاست اندیشه کاملا خوب شده و عادیه.نمیدونم دم عیدی برا مسافرت کاربر کم شده یا اینکه اندیشه کاری کرده.
یه سوال هم داشتم.چرا تو crm اندیشه سرویس های بالای 1024 حذف شدن؟

TimeWarp
20-03-2015, 15:21
شما هم با فیل شکن از امروز بعد از ظهر مشکل دارین؟ دزد اول

با یل شکن پینگ عالیه و تایم هم همین طور. لاستی وجود نداره ولی اصلا صفحه ای باز نمیشه . بدون فیل شکن هم همه چی عادیه :n13:

سال نو شد فکر کنم پروژه نت ملی هم عملی شده :n21:

-------------------------------------------------
پیشاپیش سال نو رو به تمام شما دوستان عزیز تبریک میگم.امیدوارم سالی همراه با موفقیت و پیروزی پیش رو داشته باشید اگه اینا بذارن :n37:

JUST KIOSK
20-03-2015, 15:57
نت اندیشه موقع بازی کردن (چند بازی محتلف) بعد از یه مدتی قطع و وصل میشه، چراغ adsl خاموش میشه در واقع. گاهی وقت ها بعد از چند دقیقه بعضی وقت ها هم بعد یکی دو ساعت!
مشکل چیه؟ کسه دیگه ای مشکلی نداره؟
asksup

mtn877
20-03-2015, 16:05
نت اندیشه موقع بازی کردن (چند بازی محتلف) بعد از یه مدتی قطع و وصل میشه، چراغ adsl خاموش میشه در واقع. گاهی وقت ها بعد از چند دقیقه بعضی وقت ها هم بعد یکی دو ساعت!
@asksup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام. من که از دیشب تا حالا قطعی نداشتم. خط 8
وضعیت پینگ و تایم اوت هم نسبت به چند روز پیش خیلی بهتر شده...شما با پشتیبانی تماس بگیر بزار یه تست بکنن.

asksup
20-03-2015, 16:17
الان چند روز هست که پاکت لاست اندیشه کاملا خوب شده و عادیه.نمیدونم دم عیدی برا مسافرت کاربر کم شده یا اینکه اندیشه کاری کرده.
یه سوال هم داشتم.چرا تو crm اندیشه سرویس های بالای 1024 حذف شدن؟

نه دوست عزیز. کارای خیلی زیادی انجام شده. مخابرات هم خوشبختانه کاملا همکاری کرده که همینجا ازشون تشکر میکنیم . اتفاقا مصرف پهنای باند طبق گزارش NOC حدود چند STM-1 زیاد شده.
اینجا اگه پیشنهاد میدید بهش توجه میشه. این دیگه میل شماست که میخواهید کمک کنید که سرویس ها بهتر شن یا اینکه حرف مطلب دیگه ای رو مطرح کنید که واقعا اثر مثبتی نداره ولی ما هر چی رو که در کنترل ما باشه و بشه درست کرد رو درست میکنیم. شک نکنید تمام درخواست ها و یا گزارشات شما به دقت بررسی میشه.

سرویس حذف نشده. crm اندیشه اینجوری کار میکنه که برای اینکه مطمئن بشیم شما در جریان کیفیت سیم نلفن خودتون هستید و بعد از ارتقا مشکل پیدا نمی کنید اول باید از تو پنل به پشتیبانی یه تقاضای کنترل کیفیت سیم بزنید. اگر چک کنن و خطتون اوکی باشه سرعت بالا تا 8 مگ براتون باز میشه و تا وقتی رو همون خط هستید باز میمونه.

asksup
20-03-2015, 16:19
@asksup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه پیام خصوصی بدید و نام کاربریتون رو بگید من چک میکنم و خدمتتون مطرح میکنم مشکلتون چیه

mtn877
20-03-2015, 16:19
جناب asksup تو سرویس های حجمی اندیشه جای خالی 512 با ترافیک 10 گیگ و 1 مگ 5 گیگ احساس میشه، بیزحمت این دو تا رو اضافه کنید. ممنون

asksup
20-03-2015, 16:25
جناب asksup تو سرویس های حجمی اندیشه جای خالی 512 با ترافیک 10 گیگ و 1 مگ 5 گیگ احساس میشه، بیزحمت این دو تا رو اضافه کنید. ممنون

من میتونم فرمایش شما رو به واحد تعرفه بخش فروش ارجاع بدم ولی بعضی از سرویس ها فقط باعث پیچیدگی جدول تعرفه ها میشه. چون کاربر میتونه سرویس مثلا 1 مگ 2 گیگ بگیره و بعد براش حجم بخره و توجه داشته باشید 8 گیگ اضافه اینجوری نیست که 8*3600 باشه بلکه مطابق مصوبه تنظیم مقررا 5 گیگ اول 3600 و 3 گیگ بعدی 2800 خواهد بود. با این حال ارجاع میشه واسه بررسی

JUST KIOSK
20-03-2015, 16:36
اگه پیام خصوصی بدید و نام کاربریتون رو بگید من چک میکنم و خدمتتون مطرح میکنم مشکلتون چیه

ارسال شد، ممنون

light
20-03-2015, 20:58
جشنواره نوروزی اندیشه سبز خزر

supermax15
20-03-2015, 21:46
هر شرکتی حتی 1 گیگ عیدی الکی میداد خیلی باعث خوشحالی میشد :n18:

zerocold981
20-03-2015, 22:23
1024 1 گیگ نمی خواین دوباره برگردونید به لیست crm

TimeWarp
20-03-2015, 22:27
شما هم با فیل شکن از امروز بعد از ظهر مشکل دارین؟ دزد اول

با یل شکن پینگ عالیه و تایم هم همین طور. لاستی وجود نداره ولی اصلا صفحه ای باز نمیشه . بدون فیل شکن هم همه چی عادیه :n13:

سال نو شد فکر کنم پروژه نت ملی هم عملی شده :n21:

دوستان یه اعلام وضعیت کنید. دوستان که از دزد اول نت دارن. رسما هیچ گونه فیل شکنی کار نمی کنه . وصل هستن اما پیجی باز نمیشه .حتی گوگل

به طرف گفتم برای کی*رو سرورهای جدید داد ولی فرقی نکرد . بدون فیل شکن مشکلی نیست

:n21:رو دو تا سیستم هم تست کردم ولی فرقی نکرد:n34:

V i r u s e r
20-03-2015, 22:41
دوستان یه اعلام وضعیت کنید. دوستان که از دزد اول نت دارن. رسما هیچ گونه فیل شکنی کار نمی کنه . وصل هستن اما پیجی باز نمیشه .حتی گوگل به طرف گفتم برای کی*رو سرورهای جدید داد ولی فرقی نکرد . بدون فیل شکن مشکلی نیست :n21:رو دو تا سیستم هم تست کردم ولی فرقی نکرد:n34: ssh هم از کار افتاده

TimeWarp
20-03-2015, 23:08
نه دوست عزیز. کارای خیلی زیادی انجام شده. مخابرات هم خوشبختانه کاملا همکاری کرده که همینجا ازشون تشکر میکنیم . اتفاقا مصرف پهنای باند طبق گزارش NOC حدود چند STM-1 زیاد شده.
اینجا اگه پیشنهاد میدید بهش توجه میشه. این دیگه میل شماست که میخواهید کمک کنید که سرویس ها بهتر شن یا اینکه حرف مطلب دیگه ای رو مطرح کنید که واقعا اثر مثبتی نداره ولی ما هر چی رو که در کنترل ما باشه و بشه درست کرد رو درست میکنیم. شک نکنید تمام درخواست ها و یا گزارشات شما به دقت بررسی میشه.

سرویس حذف نشده. crm اندیشه اینجوری کار میکنه که برای اینکه مطمئن بشیم شما در جریان کیفیت سیم نلفن خودتون هستید و بعد از ارتقا مشکل پیدا نمی کنید اول باید از تو پنل به پشتیبانی یه تقاضای کنترل کیفیت سیم بزنید. اگر چک کنن و خطتون اوکی باشه سرعت بالا تا 8 مگ براتون باز میشه و تا وقتی رو همون خط هستید باز میمونه.

ssh هم از کار افتاده

می دونستم اینا یه کاری کردن :n34::n21:

supermax15
20-03-2015, 23:11
دوستان یه اعلام وضعیت کنید. دوستان که از دزد اول نت دارن. رسما هیچ گونه فیل شکنی کار نمی کنه . وصل هستن اما پیجی باز نمیشه .حتی گوگل

تایید میشه تو اندیشه هم این مشکل از صبح ب وجود اومده

Mahdi_Co_1368
21-03-2015, 00:00

اره واسه منم کار نمیکنه. البته 1 هفته ای میشه که اینجوریه. صبح ها معمولا واسه من درست میشه

naim697
21-03-2015, 00:47
فبل شکن ها مشکلی ندارن خیلی عادی کار میکنن مثله همیشه

TimeWarp
21-03-2015, 01:29
فبل شکن ها مشکلی ندارن خیلی عادی کار میکنن مثله همیشه

شما از ایرانسل استفاده می کنی درسته؟ به همون علته . روی خطوط تلفن به خصوص دزد اول رو میگم

naim697
21-03-2015, 03:03
نه بابا روی همون دزد اول بازه !!! خیلی عادی تمامی فیلش کن ها !! dns را عوض کن تست کن .

بسته ایرانسل شبانه گرفته بودم دانلود هام که تموم شد دیگه نخریدم برای استفاده روزمره همین دزد آشنای اول هستیم تا اعتبارش تموم بشه

شما از ایرانسل استفاده می کنی درسته؟ به همون علته . روی خطوط تلفن به خصوص دزد اول رو میگم

TimeWarp
21-03-2015, 07:46
نه بابا روی همون دزد اول بازه !!! خیلی عادی تمامی فیلش کن ها !! dns را عوض کن تست کن .

بسته ایرانسل شبانه گرفته بودم دانلود هام که تموم شد دیگه نخریدم برای استفاده روزمره همین دزد آشنای اول هستیم تا اعتبارش تموم بشه

شما dns که ثبت کردی چیه ؟ برای من کلا عددی تو اون فیدها ننوشته .
در ضمن به صورت عادی مشکل ندارم در نتیجه میشه فقط dns مربوط به فیل شکن (در اینجا کی *رو) رو عوض کنم ؟

در این عکس به جای
local area connection

تغییرات رو برای
ke*ri*o virtual network

انجام بدم؟

با تشکر:n16:

redfild
21-03-2015, 12:43

ssh هم از کار افتاده

در ضمن به صورت عادی مشکل ندارم در نتیجه میشه فقط dns مربوط به فیل شکن (در اینجا کی *رو) رو عوض کنم ؟
در این عکس به جای
local area connection
تغییرات رو برای
ke*ri*o virtual network
انجام بدم؟
کلا متصل هم بشید سرعت بسیار پایینه . از سرویس فیل شکن سیسکو استفاده کنید جواب میده .
پ.ن : تصحیح میکنم از دیشب تا حالا تمام فیل هارو زدن ، و بطور منطقه ای هم کم کم اعمال میشه . عیدی بوده این !

naim697
21-03-2015, 15:00

در این عکس به جای
local area connection

تغییرات رو برای
ke*ri*o virtual network

انجام بدم؟

من از کر# یو استفاده نمیکنم دو تا برنامه دیگه ای خریدم .

Microsoft Windows
21-03-2015, 19:12
دوست عزیز

پس این خارجی هایی که آنلاین ویدیو میبینن و ویدیو کنفرانس میذارن اونا جزو آمار نیستن سرعت بالا و رایگان بودن حجم فقط برای وبگری اونا چه بدرد میخوره اگه اینطور بود که الان اونا هم تو همین اینترنت دایال آپ چند مگابیتی ما مونده بودن نیازی نبود اینترنت چند صد مگا بیتی بدن به مردم :n27:

samin_panahi
21-03-2015, 21:26
بچه ها با این حساب که دانلود رایگان نداریم!
به نظرتون یه ساله 2مگ بگیرم یا برم آسیاتک؟
لطفا یه پیشنهاد خوب بدید، می دونم همه تون موندید که چکار کنید

manishabanzadeh
21-03-2015, 22:58
بچه ها با این حساب که دانلود رایگان نداریم!
به نظرتون یه ساله 2مگ بگیرم یا برم آسیاتک؟
لطفا یه پیشنهاد خوب بدید، می دونم همه تون موندید که چکار کنید

برا دانلود رایگان میتونی از شرکت هایی که دانلود شبانه رایگان دارن استفاده کنی یا اگه به اینترنت 3g دسترسی داری میتونی دانلود ها رو جمع کنی و تو یه شب یه طرح شبانه بگیری و دانلودات رو انجام بدی.هرگز ریسک خرید سرویس های طولانی مدت رو انجام نده چون اینجا هیچ چیز حساب کتاب نداره معلوم نیست چی بشه.آسیاتک هم من زنگ زدم پورت ندارن فعلا البته من مرکز بلوار گیلان هستم.قرار شد بعد خبر بدن.

samin_panahi
22-03-2015, 00:31
برا دانلود رایگان میتونی از شرکت هایی که دانلود شبانه رایگان دارن استفاده کنی یا اگه به اینترنت 3g دسترسی داری میتونی دانلود ها رو جمع کنی و تو یه شب یه طرح شبانه بگیری و دانلودات رو انجام بدی.هرگز ریسک خرید سرویس های طولانی مدت رو انجام نده چون اینجا هیچ چیز حساب کتاب نداره معلوم نیست چی بشه.آسیاتک هم من زنگ زدم پورت ندارن فعلا البته من مرکز بلوار گیلان هستم.قرار شد بعد خبر بدن.

3g یه شب طرح شبانه قیمتش چطوریه؟
چقدر می شه دانلود کرد؟
چطور تو کامپیوتر ازش استفاده کنم؟ باید مودم مخصوص بخرم؟ بعد تو کامپیوتر کیفیتش کمتر نمی شه؟

SA.JJ.AD
22-03-2015, 08:26
3g یه شب طرح شبانه قیمتش چطوریه؟ چقدر می شه دانلود کرد؟ چطور تو کامپیوتر ازش استفاده کنم؟ باید مودم مخصوص بخرم؟ بعد تو کامپیوتر کیفیتش کمتر نمی شه؟ تو چند صفحه پیش کامل توضیح دادم در این رابطه ، وضعیت سیگنال و سرعت به منطقه تون و نزدیک ترین آنتن برمیگرده و بسته ها هم ایرانسل شبانه یه شبه ، 1000 تومن 1 گیگابایت ! 3000 تومن نامحدود + پست شماره ی#22331 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو حتما بخونید ;)

Samanpes
23-03-2015, 18:21
دوستان یک سوال . من سرعت 512 از دزد اول دارم ..... سرعت دی الم رو 70 هس ..... ایا برا همه اینجوریه ؟؟:n34::n24:

manishabanzadeh
23-03-2015, 19:37
دوستان یک سوال . من سرعت 512 از دزد اول دارم ..... سرعت دی الم رو 70 هس ..... ایا برا همه اینجوریه ؟؟:n34::n24:

از اونجایی که مقررات اجازه داده بین 8 کاربر تقسیم بشه شما سرعت قانونیتون باید 64 باشه که دارن همونو میدن بهتون.خیلی عقب موندگیه ولی همینه که هست:n27:

Angel Of Darkness
23-03-2015, 22:29
یه چندروز بیشتر دووم نیورد خوشحالیمون
دوباره گند شده همش دیسکانکت میشه وسط بازی

V i r u s e r
23-03-2015, 22:44

این فیلترینگ جدید دائمی هست. دلتون رو به چند ساعتی که ورش میدارن خوش نکنید
الان چندین ماهه که دارن روش کار می کنن و در مقاطع مختلف تستش می کنن. حالا دوباره ورش دارن ۶ ماه دیگه میزارن

Angel Of Darkness
23-03-2015, 23:12
این فیلترینگ جدید دائمی هست. دلتون رو به چند ساعتی که ورش میدارن خوش نکنید
الان چندین ماهه که دارن روش کار می کنن و در مقاطع مختلف تستش می کنن. حالا دوباره ورش دارن ۶ ماه دیگه میزارن

کل بچههای ایران با سرورای دیابلو مشگل پیدا کردن نمیدونم اینا از جون ملت چی میخوان

Dadashmohammad22
24-03-2015, 00:05

تایید میشه. wow و lol هم همینه

V i r u s e r
24-03-2015, 00:19
قضیه فراتر از ۴ تا بازیه
تمام پروتکل های غیر http مختل شدن.
سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه های voip
سرویس های cloud و ftp.
پروتکل bittorrent
imap smtp pop3
SSH
و خیلی برنامه های دیگه دارای اختلال هستن.
اینترنت که فقط وب گردی نیست

الان یه بدبختی بخواد سرورشو تنظیم کنه نمیدونم باید چیکار کنه.

Angel Of Darkness
24-03-2015, 10:07
قضیه فراتر از ۴ تا بازیه
تمام پروتکل های غیر http مختل شدن.
سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه های voip
سرویس های cloud و ftp.
پروتکل bittorrent
imap smtp pop3
SSH
و خیلی برنامه های دیگه دارای اختلال هستن.
اینترنت که فقط وب گردی نیست

الان یه بدبختی بخواد سرورشو تنظیم کنه نمیدونم باید چیکار کنه.
ای آقا من دیگه حرف اینارو نزدم چون خیلی وقته باهاشون درگیرم
بنده خودم قبلا برای وصل شدن به کامپیوترم با گوشی رو اینترنت از سرورای ابری استفاده میکردم اما یه مدته همشون دارای اختلالن یا فیلتر شدن حالا فقط ddns مونده برام
اونم مشگل دار شه نمیدونم چیکار کنم

asksup
27-03-2015, 10:30

با تشکر از پیشنهاد خوبتون
چند روز فرصت بدین این قابلیت در اختیارتون قرار میگیره.

بر حسب پیشنهاد شما اون سرویس که فرمودید راه اندازی شده و داره تست میشه.
این سرویس را به اسم سرویس نامحدود با کنترل سرعت اننخابی تو پنل تمدید خواهید دید.
تا این لحظه که مشکل خاصی گزارش نشده.
شما میتونید تو 3 و یا 4 مرحله سرعت خودتون رو به سرعت تشویقی برسونید

shahrokhblash
27-03-2015, 19:48
بر حسب پیشنهاد شما اون سرویس که فرمودید راه اندازی شده و داره تست میشه.
این سرویس را به اسم سرویس نامحدود با کنترل سرعت اننخابی تو پنل تمدید خواهید دید.
تا این لحظه که مشکل خاصی گزارش نشده.
شما میتونید تو 3 و یا 4 مرحله سرعت خودتون رو به سرعت تشویقی برسونید

من الان سرعتم بعد از 16 گیگ مصرف میاد زیز 30 چکار کنم سرعتش بحالت تشویقی برسونم مبلغی باید پرداخت بشه؟
باسپاس

asksup
27-03-2015, 23:47
من الان سرعتم بعد از 16 گیگ مصرف میاد زیز 30 چکار کنم سرعتش بحالت تشویقی برسونم مبلغی باید پرداخت بشه؟
باسپاس

به زودی قابلیت خرید حجم مازاد در اختیار شما میگیره.

mtn877
28-03-2015, 00:07
به زودی قابلیت خرید حجم مازاد در اختیار شما میگیره.

هر قابلیتی که توش پول سرازیر بشه به حساب اندیشه سریع اضافه میشه . من هم گفتم یه کاری کنید یکی دو ساعت تو ساعات رایگان حجمی از اون 16 گیگ کم نشه چرا این قابلیت رو اضافه نمیکنید؟ الان 15 روزه که 16 گیگ تضمین شده ی من تموم شده و سرعتم شده دایل آپ ! لااقل سرعت رو بعد تموم شدن حجم بیارید رو 40 ، والا اعصاب آدم خورد میشه تا یه سایت بالا بیاد...

supermax15
28-03-2015, 00:29
قبلا 256 نامحدود اگه حجم تموم میشد سرعت ثابت میشد 38 ولی الان از 29 بیشتر نمیشه

asksup
28-03-2015, 01:00
هر قابلیتی که توش پول سرازیر بشه به حساب اندیشه سریع اضافه میشه . من هم گفتم یه کاری کنید یکی دو ساعت تو ساعات رایگان حجمی از اون 16 گیگ کم نشه چرا این قابلیت رو اضافه نمیکنید؟ الان 15 روزه که 16 گیگ تضمین شده ی من تموم شده و سرعتم شده دایل آپ ! لااقل سرعت رو بعد تموم شدن حجم بیارید رو 40 ، والا اعصاب آدم خورد میشه تا یه سایت بالا بیاد...

از حسن نظر همیشگی شما متشکرم. جهت توضیح عرض میکنم در حال حاضر امکان ارائه سرویس همراه Quota management بر اساس Time Table موجود نیست. بعضی از قابلیتها به سرعت یه بشکن زدن طراحی و اجرا نمیشن. فرمودید منم عرض کردم بررسی میشه ولی باید زیر ساختهای نرم افزاری و هماهنگی سرویس ها در نظر گرفته بشه.

mtn877
28-03-2015, 01:12
از حسن نظر همیشگی شما متشکرم. جهت توضیح عرض میکنم در حال حاضر امکان ارائه سرویس همراه Quota management بر اساس Time Table موجود نیست. بعضی از قابلیتها به سرعت یه بشکن زدن طراحی و اجرا نمیشن. فرمودید منم عرض کردم بررسی میشه ولی باید زیر ساختهای نرم افزاری و هماهنگی سرویس ها در نظر گرفته بشه.

بنده ارادتمند شما هستم...باز هم مثل همیشه سعی میکنی با چهار تا اصطلاح فنی مسخره و من درآوردی مشترک رو خر کنی، خجالت بکش...پس چطور بعضی از قابلیتها مثل 30 گیگ تضمین شده که ماهی 53 هزار تومان در میاد برای یوزر بیچاره مثل بشکن و سریع السیر اضافه میشه؟

asksup
28-03-2015, 10:00
بنده ارادتمند شما هستم...باز هم مثل همیشه سعی میکنی با چهار تا اصطلاح فنی مسخره و من درآوردی مشترک رو خر کنی، خجالت بکش...پس چطور بعضی از قابلیتها مثل 30 گیگ تضمین شده که ماهی 53 هزار تومان در میاد برای یوزر بیچاره مثل بشکن و سریع السیر اضافه میشه؟

بنا به عادت از پیش قضاوت های نادرست شما در مورد موضوعاتی که ازش اطلاعات کاملی ندارید و ادبیات تهاجمی همراه با توهین شما متشکرم. بهر حال پیشنهاد شما جهت توسعه نرم افزاری به واحدهای مربوطه ارجاع شده. بازم سال نو شما مبارک.

nits
28-03-2015, 11:54
سلام
میشه لطفا توضیح بدید این سرویس معنی اش یعنی چی ؟
اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با حداقل ترافیک تضمین شده 16 گیگا بایت در 1 ماه - محدودیت انتخابی

توی توضیحات این رو نوشته :

با فعال نمودن پين سرويس انتخابي، اين امکان به کاربران داده مي شود که سرعت سرويس خود را مديريت و کنترل نمايند. به طور مثال در سرويس هاي 128 نامحدود (تضمين شده 6 گيگابايت) کاربران، با فعال نمودن اين سرويس، مي توانند به ميزان 6 گيگابايت با سرعت بسيار بالا از اينترنت استفاده نمايند. جهت راحتي و مديريت بهتر سرويس، اين امکان قرار داده شده است که هر پين حجمي معادل 2 گيگابايت داشته و پس از پايان 2 گيگابايت، سرعت سرويس به حالت استاندارد تبديل گردد و در ادامه، در صورت تمايل، کاربران مي توانند مجددا 2 گيگابايت بعدي را فعال نمايند. لازم به ذکر است در اين نوع سرويس ها، شروع سرويس، با سرعت استاندارد بوده و تنها با فعال نمودن پين انتخابي به ميزان تعيين شده سرعت افزايش خواهد يافت.
در سرويس هاي 128 تضمين شده امکان فعال سازي 3 پين 2 گيگابايتي وجود دارد.
در سرويس هاي 256 تضمين شده امکان فعال سازي 4 پين 4 گيگابايتي وجود دارد.
يادآودري: الزاما مي بايست پس از اتمام پين قبلي، پين جديد فعال گردد. در غير اينصورت و فعال نمودن چند پين به صورت هم زمان، تنها يکي از پين ها فعال گرديده و ساير پين ها بلا استفاده مي گردند.

چه جوری باید این پین ها رو فعال کرد ؟ منظورم اینه که چه جوری خودم این 4 گیگ 4 گیگ رو مدیریت کنم ؟ توی پروفایلم من گزینه ای نمیبینم

asksup
28-03-2015, 12:10
سلام
میشه لطفا توضیح بدید این سرویس معنی اش یعنی چی ؟
اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با حداقل ترافیک تضمین شده 16 گیگا بایت در 1 ماه - محدودیت انتخابی

توی توضیحات این رو نوشته :

چه جوری باید این پین ها رو فعال کرد ؟ منظورم اینه که چه جوری خودم این 4 گیگ 4 گیگ رو مدیریت کنم ؟ توی پروفایلم من گزینه ای نمیبینم

تو quicktask وارد بشین
تو قسمت هدایا
از این به بعد پین های سرویس و یا هدیه های شرکت بابت عیدی - تولد - تخفیف و یا هر چیزه دیگه ای رو می تونید اونجا فعال کنید

albertxx
28-03-2015, 14:20
ساعت رایگان آشنای اول از کی تا کی هست ؟؟؟

JUST KIOSK
28-03-2015, 14:49
ساعت رایگان آشنای اول از کی تا کی هست ؟؟؟

ساعت رایگان نداره، مگر اینکه قرار داد 1 ساله ببندید که اصلا پیشنهاد نمیشه!
2 تا 7 صبح.

p30mojtaba
28-03-2015, 16:52
امروز 3 بار DC شدم
شایدم بیشتر ولی 3 بارشو چون سر سیستم بودم مطمئنم
کی قراره این قطعی ها تموم بشه خدا می دونه

asksup
28-03-2015, 17:10
امروز 3 بار DC شدم
شایدم بیشتر ولی 3 بارشو چون سر سیستم بودم مطمئنم
کی قراره این قطعی ها تموم بشه خدا می دونه

دلیلش اینه:

Configured downlink speed = 2600 kbps
Configured upload speed = 384 kbps
Connected upload speed = 380 kbps
Connected downlink speed = 2599 kbps
Attainable Rate upload = 1630 kbps
Attainable Rate Download = 3380 kbps

Uplink SNR = 25.4
Downlink SNR = 9.4

uptime modem: 00 : 23 : 45
الان ساعت 18:12

اگه مایلید سرعت فیزیکی خط شما رو کاهش میدم هر وقت مشکل فیزیکی خط رو حل کردید پیام خصوصی بدید دوباره زیاد کنم.
شما امروز 14 بار قطع شدید نه 3

با تغییر سرعت فیزیکال اوضاع بهتره

Configured downlink speed = 1080 kbps
Configured upload speed = 280 kbps
Connected upload speed = 277 kbps
Connected downlink speed = 1079 kbps
Attainable Rate upload = 1475 kbps
Attainable Rate Download = 3548 kbps

Uplink SNR = 28.2
Downlink SNR = 18.9

p30mojtaba
28-03-2015, 17:17
سرعت فیزیکی بیاد پایین روی سرعت دانلود هم تاثیر میزاره؟
خب من چرا فقط امروز اوضاع اینقدر خرابه؟
تا امروز خیلی کم پیش میومد اینقدر در روز دیسکانکت شم

jabarsink2000
28-03-2015, 17:31
با سلام به دوستان عزیز:
و یک تشکر ویژه دارم از پرسنل محترم شرکت اندیشه کاربر asksup که دوستانه و محترمانه مشکلات دوستان را پیگیری حل کرده و به پیشنهاد های انها توجه می کند.
متاسفانه در این چند سال کاربرهای زیادی در این فروم خود را پرسنل اندیشه اعلام کردن که هیچ کاری برای کاربر ها انجام ندادند.
انشالله که این احترام به مشتری و کاربرهای فروم همیشه پایدار باشد.
با تشکر.

asksup
28-03-2015, 17:45
سرعت فیزیکی بیاد پایین روی سرعت دانلود هم تاثیر میزاره؟

چون شما سرویس 256 نامحدود دارین این کم کردن سرعت به هیچ وجه مزاحمتی برای دانلود شما ایجاد نمیکنه اما توصیه میکنم حتما این موضوع رو پیگیری کنید. چون این کیفیت پایین خط فیزیکی ممکنه تو اب و هوای مختلف و باران برف و عوامل دیگه با کمی افزایش نویز مشکل ساز بشه.

Mehrab1131
28-03-2015, 17:52
تو quicktask وارد بشین
تو قسمت هدایا
از این به بعد پین های سرویس و یا هدیه های شرکت بابت عیدی - تولد - تخفیف و یا هر چیزه دیگه ای رو می تونید اونجا فعال کنید

سلام؛
شرکت اندیشه سبز برنامه‌ای برای تجهیز پیش‌شماره‌های 33362 که تازگی فیبر نوری شدن داره؟ خواهشا زودتر این امکانات‌و فراهم کنید که از شر اینترنت مخابرات راحت بشیم.

asksup
28-03-2015, 18:08
سلام؛
شرکت اندیشه سبز برنامه‌ای برای تجهیز پیش‌شماره‌های 33362 که تازگی فیبر نوری شدن داره؟ خواهشا زودتر این امکانات‌و فراهم کنید که از شر اینترنت مخابرات راحت بشیم.

متاسفانه نصب تجهیزات تو کافوهای نوری بعلت محدودیت فضا برای نصب تجهیزات بدون موافقت مخابرات امکان پذیر نیست.

manishabanzadeh
28-03-2015, 18:23
امروز دوباره یکم پاکت لاست بوجود اومد.امیدوارم ربطی به تموم شدن تعطیلات و شروع کار ادارات و این چیزا نداشته باشه و موقتی باشه.

Mehrab1131
28-03-2015, 18:31
متاسفانه نصب تجهیزات تو کافوهای نوری بعلت محدودیت فضا برای نصب تجهیزات بدون موافقت مخابرات امکان پذیر نیست.

پس قطعا مشکل مخالفت مخابرات‌ه؟ یعنی شرکت شما آمادگی داره که همین الانم این تجهیزات‌و در صورت موافقت مخابرات نصب کنه؟

اصلا هم مشخص نیست کی ممکن‌ه این محدودیت برطرف بشه؟

asksup
28-03-2015, 18:34
پس قطعا مشکل مخالفت مخابرات‌ه؟ یعنی شرکت شما آمادگی داره که همین الانم این تجهیزات‌و در صورت موافقت مخابرات نصب کنه؟

اصلا هم مشخص نیست کی ممکن‌ه این محدودیت برطرف بشه؟

بله امادگی وجود داره

asksup
28-03-2015, 18:41
امروز دوباره یکم پاکت لاست بوجود اومد.امیدوارم ربطی به تموم شدن تعطیلات و شروع کار ادارات و این چیزا نداشته باشه و موقتی باشه.

موقتی هست و دلیلش مصرف بالا تو این مرکز که شما تشریف دارید هست. طبق گزارش واحد توسعه جزو مراکز در حال پیگیری برای توسعه اعلام شده.

manishabanzadeh
28-03-2015, 22:07
اقای asksup برای سرویسهای بالای 1024 که شبها نیم بها هستن نمیشه بجاش ساعات کمتری ولی به صورت رایگان باشه؟ مثلا بجای 1 تا 7 ، 1 تا 4 رایگان باشه.یا اینکه به انتخاب کاربر یه هفته در ماه شبها رایگان باشه و بقیه شبها تمام بها.

asksup
28-03-2015, 23:40
اقای @asksup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سرویسهای بالای 1024 که شبها نیم بها هستن نمیشه بجاش ساعات کمتری ولی به صورت رایگان باشه؟ مثلا بجای 1 تا 7 ، 1 تا 4 رایگان باشه.یا اینکه به انتخاب کاربر یه هفته در ماه شبها رایگان باشه و بقیه شبها تمام بها.

اگه می فرمودید 4-7 شدنی تر بود تا 1-4

minime
29-03-2015, 00:37

چه صبری داری به خدا من بودم تا حالا بیست بار شرکتم رو عوض میکردم , باریکلا به این صبر و پشتکار :n33:

JUST KIOSK
29-03-2015, 12:23
asksup
هر چی میگردم پرداخت اعتباری رو پیدا نمیکنم، تغییر کرده؟

asksup
29-03-2015, 13:15
هر چی میگردم پرداخت اعتباری رو پیدا نمیکنم، تغییر کرده؟

اگه تو کلاسیک مود برید میبینید تو quick task هنوز اضافه نشده.

JUST KIOSK
29-03-2015, 13:58
اگه تو کلاسیک مود برید میبینید تو quick task هنوز اضافه نشده.

پیداش کردم. الان 256 نامحدود با محدودیت انتخابی شارژ کردم، یکی از پین ها رو هم از قسمت هدایا فعال کردم، ولی هنوز تغییری توی سرعت ایجاد نشده.
حدود 10 دقیقه باید شده باشه، 2 بار هم مودم رو ریست کردم. لینک دانلود هم مشکلی نداره.

DIKT
29-03-2015, 15:41
با سلام من 256 نامحدود اندیشه دارم ولی سرعتم خیلی محدوده طوریکه حتی تو وایبر این روا یه متن با مشکل و تاخیر ارسال میشه دیگه واقعا بیش از 35 تومن هم در ماه برام سخته که بخوام پول نت بدم

تو قسمت هدایا هم رفتم از کف دستم خالی تر بود هبچ تنظمی وجود نداشت

موقع تمدید اینترنت یه گزینه هست ترافیک تضمین شده 16 گیگ در ماه یه گزینه هم هست تنظیم روزانه کدوم رو انتخاب کنم بهتره من معمولا اون 16 گیگ در ماه رو انتخاب میکنم و لی هیچ فایده ائی نداره

asksup
29-03-2015, 17:19
با سلام من 256 نامحدود اندیشه دارم ولی سرعتم خیلی محدوده طوریکه حتی تو وایبر این روا یه متن با مشکل و تاخیر ارسال میشه دیگه واقعا بیش از 35 تومن هم در ماه برام سخته که بخوام پول نت بدم

موقع تمدید اینترنت یه گزینه هست ترافیک تضمین شده 16 گیگ در ماه یه گزینه هم هست تنظیم روزانه کدوم رو انتخاب کنم بهتره من معمولا اون 16 گیگ در ماه رو انتخاب میکنم و لی هیچ فایده ائی نداره

دوستان تو پست های قبلی نوشتن. اختلالاتی رو پروتکل های مختلف دیده میشه.
تو بعضی رنج های Ip کمتره رو بعضی بیشتر. وایبر هم طبیعتا مثل بقیه .

ربطی به سرویس های شما اعم از محدود و نامحدود نداره

manishabanzadeh
29-03-2015, 18:00
اگه می فرمودید 4-7 شدنی تر بود تا 1-4

حالا ساعتش رو خود شرکت میتونه تعیین کنه که مشکلی از نظر بالا رفتن کاربرا پیش نیاد.منظورم اینه که مثل بعضی از شرکت های دیگه ساعت های محدود تر رایگان داشته باشین تا نیم بها.اینجوری فکر کنم مشتری سرویس های بالاتر بیشتر بشه.اینجوری مقدار حجم ممکن دانلود زیاد با سرویس های پایینتر فرقی نداره چون زمانش کمتره اما خوب سرعت بالاتری در اختیار کاربر هست.جنبه تشویقیش بیشتره.

nits
29-03-2015, 18:33

عملا میشه گفت فرقی نداره شما کدوم رو انتخاب کنی ... 256 نامحدود و 256 نامحدود انتخابی ... توی اولی اون 16 گیگ رو معمولا روزهای اوایل با سرعت بالا میتونید فایل ها رو دانلود کنید ولی توی دومی دست خودتون هست که 4 بار 4 گیگ - 4 گیگ سرعت رو ببرید بالا
حالا موقع تمدید اینکه نوشته مثلا محدودیت روزانه تقریبا 900 مگابایت یا ماهیانه تقریبا 40 گیگابایت فرقی نداره ... قبلا من 24 ساعت میذاشتم فایلهام دانلود بشن با 256 تقریبا 2 گیگ میگرفتم هر روز که ماهیانه میشد تقریبا 60 - 70 گیگ ... حالا فکر میکنم در سیستم جدید شما در روز بعد از دانلود 900 مگابایت سرعتت میاد پایین ... و اگر محدودیت ماهانه رو انتخاب کنی بعد از 40 گیگ سرعتت میاد پایین ... همیشه هم که 40 گیگ نمیشه دانلود کرد ... فوقش میرسه به 25 - 30 .. اون 16 گیگ رو هم اضافه کن میشه تقریبا 45 گیگ در ماه میتونی دانلود کنی ... یعنی یه کاری کردن که عمرا دانلودت بیشتر از 50 گیگ بزنه بالا در ماه ... قبلا 28 تومن بود 72 گیگ میگرفتم ... این ماه هیچی به هیچی ...هر روز قیمت میره بالا و کیفیت خدمات بدتر ... یعنی هر ISP برای خودش یه قیمت میذاره ... چراباید قیمت فلان شرکت با فلان شرکت فرق داشته باشه نمیدونیم ... خلاصه همه چی شیر تو شیره و نظارتی هم نیست ... من موندم چرا اصلا اینترنتمون رو تمدید میکنیم با این وضع

الان سواله برای من که بهترین سرویس این شرکت کدومه ؟

mtn877
29-03-2015, 19:26
هیچکدوم از سرویس های اندیشه مقرون به صرفه نیست، حجمی ها که زود تمام میشن و مجبوری که حجم بخری، نامحدودها هم که هر روز یه مسخره بازی جدید روش اجرا میشه

JUST KIOSK
29-03-2015, 19:32
پیداش کردم. الان 256 نامحدود با محدودیت انتخابی شارژ کردم، یکی از پین ها رو هم از قسمت هدایا فعال کردم، ولی هنوز تغییری توی سرعت ایجاد نشده.
حدود 10 دقیقه باید شده باشه، 2 بار هم مودم رو ریست کردم. لینک دانلود هم مشکلی نداره.
asksup
ممنون میشم اگر یه رسیدگی بکنید.
من ساعت 2:45 اینا یک پین فعال کردم، ولی سرعتم هنوز حدود 30 میزنه! اگر سرویستون مشکل داره که لطف کنید پین من رو غیر فعال کنید حداقل، چون الان حجمش داره میره بدون اینکه سرعتم بالا باشه...!

zerocold981
29-03-2015, 19:44
هیچکدوم از سرویس های اندیشه مقرون به صرفه نیست، حجمی ها که زود تمام میشن و مجبوری که حجم بخری، نامحدودها هم که هر روز یه مسخره بازی جدید روش اجرا میشه

سلام دوست عزیز

بنده هر دو سرویس رو دارم استفاده می کنم
هم 512 3 گیگ مخابرات هم 512 2 گیگ اندیشه
بنظر من اندیشه خیلی بهتره با اینکه سرعت مخابراتم از 120 بالاتر نمی ره این ماه 3 گیگ حجم بیشتر گرفتم نمی دونم چطوری حجم می خوره هنوزم موندم ولی با اندیشه اصلا مشکلی تا الان نداشتم سرعتم 260 هست خیلی راضیم حجم اضافه نگرفتم

asksup
29-03-2015, 20:16
من ساعت 2:45 اینا یک پین فعال کردم، ولی سرعتم هنوز حدود 30 میزنه! اگر سرویستون مشکل داره که لطف کنید پین من رو غیر فعال کنید حداقل، چون الان حجمش داره میره بدون اینکه سرعتم بالا باشه...!

اگه ممکنه نام کاربریتون رو برام پیام خصوصی کنید

asksup
29-03-2015, 20:37

اگه ممکنه نام کاربریتون رو برام پیام خصوصی کنید

mtn877
29-03-2015, 21:06
سلام دوست عزیز

بنده هر دو سرویس رو دارم استفاده می کنم
هم 512 3 گیگ مخابرات هم 512 2 گیگ اندیشه
بنظر من اندیشه خیلی بهتره با اینکه سرعت مخابراتم از 120 بالاتر نمی ره این ماه 3 گیگ حجم بیشتر گرفتم نمی دونم چطوری حجم می خوره هنوزم موندم ولی با اندیشه اصلا مشکلی تا الان نداشتم سرعتم 260 هست خیلی راضیم حجم اضافه نگرفتم

الان رفیقم 1مگ اندیشه داره سرعتش 220 بعد شما 512 داری میگی سرعتم رو 260! چجوری آخه؟

asksup
29-03-2015, 21:48
الان رفیقم 1مگ اندیشه داره سرعتش 220 بعد شما 512 داری میگی سرعتم رو 260! چجوری آخه؟

میشه لطفا به دوستتون بگید نام کاربریش رو بهم بگه تا بررسی کنم؟

mtn877
29-03-2015, 22:25
1 مگ رو 280 و 512 رو 220 هستش

nits
29-03-2015, 22:26

1 مگ شبها سرعتش چنده دوست عزیز ؟ بطور میانگین ... ساعات رایگان

ویرایش : متوجه پست قبلی نشدم

Dadashmohammad22
29-03-2015, 22:26
مخابرات:
الان مدتیه از ساعت حدود 1 ربع به 11 شب تا حدود 3 بامداد کیفیت پینگ به صورت خود جوش میاد پایین.
امشب دیگه داشتم کیبرد رو گاز میگرفتم که مجبور شدم زنگ بزنم پشتیبانی. بماند که 10 دقیقه تو صف بودم.
در نهایت وقتی وصل شدم و مشکلم رو گفتم، طرف گفت پینگتون چنده. گفتم 260، گفت قبلا چند بود. گفتم 120. گفت نرماله خوب دیگه بد نیست.
بد از کلی داد و بیداد که عزیزم من زنگ نزدم به شما که نظر کارشناسی در مورد خوب یا بد بودن پینگ من بدی. میخوام کیفیت پینگم ثابت باشه. همه آشناهای من تو شهرای دیگه حتی زمانی که تایم فری (ساعت 1 به بعد معمولا) شروع میشه بازم همون پینگی که تو روز دارن رو شبم دارن. حالا اونا تایم رایگان دارن. شما که دیگه رایگان صاحاب مرده رو برداشتین. دیگه چتونه. یه پینگ تضمین شده هم لیاقت ندارید بدید. پولمونو بریزیم تو کامیون بازیافت زباله بالاخره از توش یه چیز خوبی در میاد تا اینکه بدیم به شما.
یارو شروع کرد ننه من غریبم بازی در آوردن. که آره ما هم مثل شما کاربریم و از خدامونه پینگمون خوب باشه و رایگان باشه و دستور از بالا اومده و این شر و ورا..
من نمیفهمم اگه اونم کاربر سادست پس پشتیبانی کلا چیه. یه تلفن گویا بذارید دیگه.
نه پینگ خوب. سرعت تشویقی که بخوره تو سرشون همون سرعت عادی هم نوسان داره و از سرورهای مختلف سرعت ثابت نمیده. نه ساعت رایگان داره. نه تعرفش ارزونه.

عذر میخوام در کل آدم بعضی وقتا باید حرفشو بریزه بیرون وگرنه تبدیل به غمباد میشه:n37:

naim697
30-03-2015, 02:06
مخابرات گویا دانلودش را درست کرد مثله سابق شده همون230 تا ....:n13:

Dadashmohammad22
30-03-2015, 08:21

آره :n36:
عجیبه. تا گفتم سرعت تشویقی نداره اینطور شد. فکر کنم یه نفر از مقامات داره میخونه اینا رو

mr__k1
30-03-2015, 09:53
دیشب سرعت دانلود خوب بود!! چه وضعشه؟ مسئولین پیگیری کنن!

مخابرات:
الان مدتیه از ساعت حدود 1 ربع به 11 شب تا حدود 3 بامداد کیفیت پینگ به صورت خود جوش میاد پایین.

واسه منم همین جوریه ولی یه چند بار ریکانکت میکنم آیپی عوض میشه پینگ درست میشه، معمولا!

hamidreza2010
30-03-2015, 14:35

سلام
جدی؟تو بازه رایگان؟

naim697
30-03-2015, 18:47
سلام
جدی؟تو بازه رایگان؟

دیشب عادی شده بود 230 همین رنج -- ولی به کار اینا اعتمادی نیست

SA.JJ.AD
30-03-2015, 19:25
ظاهرا آشغاله اول سرعت سرویس هارو مثه قبلا تشویقی کرد ،بدون شبانه یعنی فقط این راهیه برای اینکه مشترکه بخت برگشته سریع تر ترافیک بسوزونه و بیشترو بیشتر حجم بخره ازشون:n21:اما کور خوندن ماه دیگه سرویس ارزون تر میگیرم :n09:، برا وب گردن و گیم آنلاین همین سرعت 60 کافیه:n21: و بخاطر محدود بودن سرعت دیر تر ترافیک میسوزه
+
256 : 60
512 : 120
1024 احتمالا 170
2048 هم همون حدود 220
+
نهایت پیشرفت اینا شده بازگشت اوضاع به حالت 1 سال پیش ! که البته بدون شبانه و امکان دانلود ، سرعت 999 مگ هم قد پشکل نمی ارزه :n21:

+

سرویس 512 - رشت - مرکز 4

Hamiti
30-03-2015, 21:04
سلام
دوستان الان كدوم شركت سريع تر خط پنج اينترنت ميده! به هر كدوم ميگيم بهانه ميارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

supermax15
31-03-2015, 00:14
سلام
دوستان الان كدوم شركت سريع تر خط پنج اينترنت ميده! به هر كدوم ميگيم بهانه ميارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

اندیشه پورت لیزر و پیشگامان رو 2 روزه میده

hamidreza2010
31-03-2015, 00:34
دیشب عادی شده بود 230 همین رنج -- ولی به کار اینا اعتمادی نیست

بخوره تو سرشون معلوم نیست آشغالا دارن چه غلطی میکنن
من الان 10 دقیقس موندم یه پیج باز نمیشه ، سرعتم که کلا نوسان داره

naim697
31-03-2015, 01:15
آره دقیقا تایید میشه پیچ از ساعت 00.45 شب به کندی باز میشد الان بهتره ولی سرعت همون 230 هست

بخوره تو سرشون معلوم نیست آشغالا دارن چه غلطی میکنن
من الان 10 دقیقس موندم یه پیج باز نمیشه ، سرعتم که کلا نوسان داره

I Walk Alone
31-03-2015, 01:55
دوستان وضعیت اینترنت 3g در رشت چطوره ؟ ایا مثل استان های دیگه با کیفیت و پرسرعت هست و اینکه میشه به عنوان جایگزین ADSL ازش استفاده کرد ؟

shahin1373
31-03-2015, 02:15
3G ایرانسل رشت

TimeWarp
31-03-2015, 11:42
فیل شکن ها دوباره از کار افتادن :n21:

mtn877
31-03-2015, 12:02
پشتیبانی اندیشه میگه 256 ، 16 گیگ با محدودیت انتخابی رو انتخاب نکنید هنوز غیرفعاله...

Angel Of Darkness
31-03-2015, 12:24
دوباره پینگ تایم اوت و ... از دیشب شروع شد

asksup
31-03-2015, 13:08
دوباره پینگ تایم اوت و ... از دیشب شروع شد

دوست عزیز
Last Month Summary Time: 316 : 14 : 46
Recv: 39,963.03MB
Xmit: 2,665.35MB

30 گیگ رو رد کردین سرعتتون کم شده

asksup
31-03-2015, 13:12
پشتیبانی اندیشه میگه 256 ، 16 گیگ با محدودیت انتخابی رو انتخاب نکنید هنوز غیرفعاله...

فعاله مشکلی نداره میتونید انتخاب بفرمایید

mtn877
31-03-2015, 14:03
فعاله مشکلی نداره میتونید انتخاب بفرمایید

والا من زنگ زدم جزئیاتش رو بپرسم که یه خانومی که اسمش الان یادم رفته گفت انتخابش نکن، غیرفعاله! من هم همون 16 تضمین شده معمولی رو تمدید کردم

nits
31-03-2015, 14:18
والا من زنگ زدم جزئیاتش رو بپرسم که یه خانومی که اسمش الان یادم رفته گفت انتخابش نکن، غیرفعاله! من هم همون 16 تضمین شده معمولی رو تمدید کردم

من هشتم فعال کردم این سرویس رو ... 4 تا پین توی قسمت هدایا هست ... روی یکیشون زدم و اینترنتم قطع شد و بعد از اتصال مجدد سرعت رفت بالا ... ولی طرح های جالبی نیستن
تو این سرویس معمولا روزهای اول سرعتت بالاست ... یه خورده هم وسط ماه سرعتت میره بالا

یک سوال : برای سرویس های 512 و 1MB نامحدود ، سرعت دانلود برای اون مقدار حجمی که تضمین شده روی چنده؟ و بعد از دانلود اون مقدار حجم ، سرعت دانلود میاد پایین . حالا تا چقدر میاد پایین ؟ همون استاندارد 512 و 1MB ؟ یا اینکه اینا هم روی 20 کیلو فیکس میشن ؟

asksup
31-03-2015, 14:20

اگه میخواین نام کاربریتون رو پ خ کنید من تغییر میدم واستون

asksup
31-03-2015, 15:00
من هشتم فعال کردم این سرویس رو ... 4 تا پین توی قسمت هدایا هست ... روی یکیشون زدم و اینترنتم قطع شد و بعد از اتصال مجدد سرعت رفت بالا ... ولی طرح های جالبی نیستن
تو این سرویس معمولا روزهای اول سرعتت بالاست ... یه خورده هم وسط ماه سرعتت میره بالا

یک سوال : برای سرویس های 512 و 1MB نامحدود ، سرعت دانلود برای اون مقدار حجمی که تضمین شده روی چنده؟ و بعد از دانلود اون مقدار حجم ، سرعت دانلود میاد پایین . حالا تا چقدر میاد پایین ؟ همون استاندارد 512 و 1MB ؟ یا اینکه اینا هم روی 20 کیلو فیکس میشن ؟

سرعت وقتی میاد پایین میشه استاندارد و قتی بالاست(یعنی حجم تضمینی) 4 برابر سرعت استاندارد

asksup
31-03-2015, 15:04
ساعت 6 صبح یه downtime به مدت 5 دقیقه خواهیم داشت. احتمالا هیچ مشترکی مشکلی نخواهد داشت ولی اگه مشکل پیش بینی نشده ای اتفاقق بیوفته ماکزیمم 5 دقیقه طول خواهد کشید.

manishabanzadeh
31-03-2015, 18:56
گرافیک جدید سایت اندیشه خیلی بهتر شده و تقریبا به روزه.قبلیه دیگه خیلی قدیمی شده بود.اگه crm هم یکاریش بکنین خوبه.یکپارچه یشه.الان هم quick task هست هم اون امور مشترکین قدیمی.صفحه اولش هم طراحیش همون قدیمیه.اونم بروز کنین خوبه

rahmank750
31-03-2015, 23:15
نمیدونم چرا من اینجا سوال میکنم هیچکس جواب نمیده

من 2 روز دیگه سرویس مخابراتم تموم میشه میخوام برم جمع اوری کنم کدوم شرکت برم هم دانلود شبانه داشته باشه قیمت و سرعتشم خوب باشه ؟ این سرویس اندیشه مثلا با 12 گیگ تضمینی میارزه ؟ اون 12 گیگ شبانه هم باهاش حساب میشه ازش کم میشه یا جداس ؟

مخابرات که ماشالا رایگان رو برداشت ماشالا مثل چی هم حجم میخوره

asksup
31-03-2015, 23:29
نمیدونم چرا من اینجا سوال میکنم هیچکس جواب نمیده

من 2 روز دیگه سرویس مخابراتم تموم میشه میخوام برم جمع اوری کنم کدوم شرکت برم هم دانلود شبانه داشته باشه قیمت و سرعتشم خوب باشه ؟ این سرویس اندیشه مثلا با 12 گیگ تضمینی میارزه ؟ اون 12 گیگ شبانه هم باهاش حساب میشه ازش کم میشه یا جداس ؟

مخابرات که ماشالا رایگان رو برداشت ماشالا مثل چی هم حجم میخوره

12 گیگ در حال حاضر شامل شبانه هم میشه و بعد از 12 گیگ سرعتتون میشه 128kbps

Angel Of Darkness
31-03-2015, 23:41
دوست عزیز
Last Month Summary Time: 316 : 14 : 46
Recv: 39,963.03MB
Xmit: 2,665.35MB

30 گیگ رو رد کردین سرعتتون کم شده
خجالتم خوب چیزیه بنده خدا 30 گیگ کی تموم شده میدونی خیلی وقته چرا میگم خجالتم خوب چیزیه چون این پستو برا تو گزاشتم آقای مثلا کارشناس
دلیلشو بگو همه بدونن:
خط کوفتیتون سالم باشه میبینی با همین 30 کیلو و دانلود تا خرخره یه پکت لاستم نداره
نکنه من جادو کردم واقعا خجالت نمیکشی من میگم کیفیت خط تو میگی سرعت 100 بار بهت گفتم کیفیت دوباره میگی سرعت ؟
چرا جواب این پستمو ندادی ؟

این دوتا عکسو تمام صفحه انداختم خدای ناکرده فک نکنی تقلبی درکاره ببینم بازم میگید رو یه خط سالم و پایدار پینگ و تایم اوت ربط به دانلود پیدا میکنه
du meter کنار تسک بار و همه چیز گویاست جوابتون چیه ؟