PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

TimeWarp
02-12-2014, 23:04
بچه های مخابرات کسی این ماه شارژ کرده؟ حجم انتقال پیدا می کنه؟؟؟؟

دوستان می گفتن دیروز امروز شارژتونه (چی گفتم:n02:) بالاخره حجم انتقال پیدا می کنه یا نه؟ با تشکر از پاسخ گویی شما

classic99
03-12-2014, 00:53
دوشنبه گذشته 3 ماهه شارژ کردم -
جالب اینجاست که فقط ترافیک این ماهم را فعال کرده که در اینصورت در پایان این یک ماه باز هم مخابرات حجمی که خارج از رزرو هست را کم میکنه.
ترافیک رزرو 1گیگ 1 گیگ به ترافیک عادی اضافه میشه هر چقدر از این 1 گیگ در پایان یک ماه بمونه میسوزونه
تلفات دوره قبل من زیاد نبوده ولی مشکل کم شدن ترافیکم بیشتر از میزان مصرف داشتم و دارم و در حال پیگیری هستم
یه مدت شل گرفتم جدی نگرفتند حتی کارشناسشون هم تایید کرده بودند(20 مرداد ) و به دلایل مختلف حل مشکلم را به تاخیر انداختند
فعلاً به بخش بازرسی رفتم و دادخواست دادم . فردا احتمالاً برم مخابرات ببینم نتیجش چی شده
اگه بازم خواستند موضوع را بپیچونند به سازمان تنظیم مقرررات شکایت می کنم
مشکل اینه که صبرم زیاده ولی وقتی عصبانی بشم با خاک یکسانشون میکنم- دیگه عصبانیم کردند
(فعلاً جنجال نکنید تا جوابش بیاد)
با محاسبه ی من از crm قبلی به غیر از میزان ترافیکی که بیخود بین 50 تا 100 مگابایت روزانه کم میکرد و خودشون هم قبول داشتند حدود 15% هم در محاسبه ترافیک
اشتباه داشته و کم میکرده( تاکید میکنم که این مورد را هم کارشناس مربوطه تایید کرده بودندالبته نه مقدار دقیقش را)
در crm جدید و پنل جدید ما که send و receive را جدا کرده receive حدود 11.5 تا 12% ترافیک زیادی کم میکنه ولی در مورد send نمیتونم دقیق بگم چقدر هست
احتمالاً باز برای اثبات مشکل با crm جدید میزبان کارشناس دیگری خواهم بود
محل سکونت چهار راه گلسار- ****3312
samin_panahi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شرمنده برای جوابتون باید کلید نقل قول را میزدم

supermax15
03-12-2014, 12:58
اشنای اول سرویس 5 و 10 مگ شبانه رایگان داره ؟

samin_panahi
03-12-2014, 13:16
جالب اینجاست که فقط ترافیک این ماهم را فعال کرده که در اینصورت در پایان این یک ماه باز هم مخابرات حجمی که خارج از رزرو هست را کم میکنه.
ترافیک رزرو 1گیگ 1 گیگ به ترافیک عادی اضافه میشه هر چقدر از این 1 گیگ در پایان یک ماه بمونه میسوزونه
تلفات دوره قبل من زیاد نبوده ولی مشکل کم شدن ترافیکم بیشتر از میزان مصرف داشتم و دارم و در حال پیگیری هستم
یه مدت شل گرفتم جدی نگرفتند حتی کارشناسشون هم تایید کرده بودند(20 مرداد ) و به دلایل مختلف حل مشکلم را به تاخیر انداختند
فعلاً به بخش بازرسی رفتم و دادخواست دادم . فردا احتمالاً برم مخابرات ببینم نتیجش چی شده
مشکل اینه که صبرم زیاده ولی وقتی عصبانی بشم با خاک یکسانشون میکنم- دیگه عصبانیم کردند
با محاسبه ی من از crm قبلی به غیر از میزان ترافیکی که بیخود بین 50 تا 100 مگابایت روزانه کم میکرد و خودشون هم قبول داشتند حدود 15% هم در محاسبه ترافیک
اشتباه داشته و کم میکرده( تاکید میکنم که این مورد را هم کارشناس مربوطه تایید کرده بودندالبته نه مقدار دقیقش را)
در crm جدید و پنل جدید ما که send و receive را جدا کرده receive حدود 11.5 تا 12% ترافیک زیادی کم میکنه ولی در مورد send نمیتونم دقیق بگم چقدر هست
samin_panahi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شرمنده برای جوابتون باید کلید نقل قول را میزدم

شکایت به سازمان تنظیم مقرررات هم فکر نکنم سودی داشته باشه
ظاهرا نشون می دن که پیگیرن ولی عملا مثل بقیه هستند
یه زنگ می زنن می گن ما رسیدگی می کنیم وای تغییری ایجاد نمی شه!

چرا واقعا این کارا رو می کنن؟
مال مردم خوردن داره؟
فکرشون واسه دزدی خوب کار می کنه و راهکارای عجیب غریب پیدا می کنن ولی واسه حل مشکل مردم عقلشون به جایی نمی رسه
یعنی چی سه ماه شارژ کنیم بازم هر ماه حجم می سوزونن؟ این دیگه واقعا نوبره!!!!

light
03-12-2014, 14:53
خبر بد اینکه دارن اینترنت شبانه رو برمیدارن یا نیم بها میکنن :n03: مثلا 3گیگ دانلود کنی 1گیگ از حجمت میره

samin_panahi
03-12-2014, 15:17
خبر بد اینکه دارن اینترنت شبانه رو برمیدارن یا نیم بها میکنن :n03: مثلا 3گیگ دانلود کنی 1گیگ از حجمت میره

حجم که انتقال نمی دن!!!!!!
نامحدود هم که نداره، این دیگه واقعا زیاده رویه
این کارو کنن می رم اندیشه حداقل نا محدود داره

Dr-leecher
03-12-2014, 15:26
اینام نت دارن ما هم نت داریم خاک تو سرمون ک توی چنین کشوری زندگی میکنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
03-12-2014, 17:30

سلام
منم دقیقا سر حجم خوری چند تا تیکت زدم و حتی حضوری رفتم ولی اینا قبول نمیکردن ، حتی نمایندشون رو توی نمایشگاه الکامپ دیدم ، بهش گفتم موضوع رو ولی گفت محاله
اینم لیست تیکت ها که مشخص کردم ، همش بخاطر کم شدن زیاد حجمم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط چیزی که هست من هر کاری میکنم نمیتونم به این احمق ها بفهمونم ، اگه شما روش قطعی و تضمینی داری ، به ما هم بگو ، ما هم شکایت بزنیم یا پیگیری کنیم

ممنون

خاک تو سر ما نه ، خاک تو سر مسئولین که جز دزدی کار دیگه ایی بلد نیستن :n05:

mtn877
03-12-2014, 17:35

خوش به حالشون،عجب حجمی عجب قیمتی:n04: . ما باید آرزوی اینترنت پرسرعت و بدون فیلتر رو به گور ببریم

light
03-12-2014, 22:42
امروز معلوم نیست اینترنتا چه مرگشون شده همش قطع و وصل

SA.JJ.AD
04-12-2014, 03:09
فعلا آشنای اول برا من اوضاعش خوبه حدود یه هفته ، شکر ! به امید پایداری این وضعیت :)

رشت - مرکز 4 - سرویس 2 مگ با 8 گیگابایت ترافیک = ماهی حدود 32 تومن :n27:

tmahdi
04-12-2014, 11:36
دوستان من اینترنت اسیاتک دارمک الان دو روزه اینترنتم قطع شده میخواستم بدونم کسی دیگه همچین مشکلی داره یا نه فقط منم ؟ خط 337- بدجوری به اینترنت نیاز دارم ولی نمی دونم چرا قطع شده :n28::n28:

supermax15
04-12-2014, 11:37
میخوام از مخابرات جمع اوری کنم تا 2 روز دیگه
کسی شاتل داره بگه سرعت شبانش چجوریه و با 1 مگ چقد میشه دان کرد

mtn877
04-12-2014, 11:41
فعلا آشنای اول برا من اوضاعش خوبه حدود یه هفته ، شکر ! به امید پایداری این وضعیت :)

سلام. سرعت دانلود تو ساعات رایگان چطوره؟

mtn877
04-12-2014, 11:46
دیشب اندیشه از ساعت 2:45 تا 7 صبح قطع شده بود

light
04-12-2014, 12:09

ساعت رایگان سرعت دانلودت چنده ؟

میخوام از مخابرات جمع اوری کنم تا 2 روز دیگه
کسی شاتل داره بگه سرعت شبانش چجوریه و با 1 مگ چقد میشه دان کرد
از دوستم پرسیدم ساعت رایگان 200 تا 260

دیشب اندیشه از ساعت 2:45 تا 7 صبح قطع شده بود
واسه ما تا 12ظهر قطع بود (تالش)

supermax15
04-12-2014, 12:28
از دوستم پرسیدم ساعت رایگان 200 تا 260

)

سرعت 2مگ چی ؟

حجم دزدی نمیکنه شاتل ؟

light
04-12-2014, 13:30
سرعت 2مگ چی ؟

حجم دزدی نمیکنه شاتل ؟
تالش دوستم نمایندگیشو آورده پرسیدم 1مگ رو ، چون خودم میخواستم بگیرم
اطلاعاتی ندارم در مورد شاتل و 2مگ

خودم میخوام برم مخابرات بگیرم چون ارزون هم هست

SA.JJ.AD
04-12-2014, 13:37
سلام. سرعت دانلود تو ساعات رایگان چطوره؟

ساعت رایگان سرعت دانلودت چنده ؟

اکثر مواقع همین دور و بر 200 میچرخه ، البته تو ساعات رایگان با کمی نوسان !

TimeWarp
04-12-2014, 16:36
این همه دوستان شارژ کردن آخرم نگفتن حجم چی میشه :n35: منتقل میشه یا نه :n27:

armin_punisher6
04-12-2014, 18:03
الان كه شبانه شاتل پولي شده ديگه محدوديتي براي سرويس ٢ مگ نداره؟هزينه ماهيانه دانلود شبانه چقدره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

TimeWarp
04-12-2014, 21:41
این همه دوستان شارژ کردن آخرم نگفتن حجم چی میشه :n35: منتقل میشه یا نه :n27:

دزدی تو روز روشن

خوردن 4 گیگ از حجم بنده

از این به بعد میدونم چی کارشون کنم. شرکت دزد اشنای اول

---------------------------------------------------------------------------------
ساعت 3 اومدم خونه می خواستم تا ساعت 12 امشب 4 گیگو دانلود کنم (حجم می سوزه سر ماه) :n21:
تا شروع کردم 3 تا فایل یک گیگی رو (همزمان ) دانلود کنم (4 و نیم بعد از ظهر) بعد چند دقیقه نتم قطع شد .زده بود اکانت شما تمام شده است و تمدید کنید ( تو روز روشن و ساعت 5 بعد از ظهر ):n04: نه ساعت 12 شب که روز به پایان میرسه

به 2020 زنگ زدم:n34:

بهش گفتم چه طور روز شمار شما ساعت 12 شبه بعد بعد از ظهر نت بنده تموم میشه و باید تمدید کنم( 4 گیگم خورده شه) .این برای دزدی حجم بنده نبود ، بهم میگه خوب زودتر دانلود می کردی:n04:

گفتم آقای طاهرنژاد (طبقه ی سوم مخابرات گلسار) فلان حرفو زده و گفته 2020 هیچی حالیش نیست:n31: و از این ماه بخش نامه اومده که نباید حجم کم بشه . اونجا چه گاو دکفته بازاریه که هر کی یه چیزی میگه !!:n02:

خلاصه رسما پشت تلفن یه جر و بحث حسابی باهاش کردم :n25:

بلانسبت جمع دزد تر از اینا خودشونن:n21:

الان کجای این 30 روزه ؟؟؟؟؟؟ این که میشه 29 روز و خورده ای :n21:

samin_panahi
04-12-2014, 22:37
دزدی تو روز روشن

خوردن 4 گیگ از حجم بنده

---------------------------------------------------------------------------------
ساعت 3 اومدم خونه می خواستم تا ساعت 12 امشب 4 گیگو دانلود کنم (حجم می سوزه سر ماه) :n21:
تا شروع کردم 3 تا فایل یک گیگی رو (همزمان ) دانلود کنم (4 و نیم بعد از ظهر) بعد چند دقیقه نتم قطع شد .زده بود اکانت شما تمام شده است و تمدید کنید ( تو روز روشن و ساعت 5 بعد از ظهر ):n04: نه ساعت 12 شب که روز به پایان میرسه

بهش گفتم چه طور روز شمار شما ساعت 12 شبه بعد بعد از ظهر نت بنده تموم میشه و باید تمدید کنم( 4 گیگم خورده شه) .این برای دزدی حجم بنده نبود ، بهم میگه خوب زودتر دانلود می کردی:n04:

گفتم آقای طاهرنژاد (طبقه ی سوم مخابرات گلسار) فلان حرفو زده و گفته 2020 هیچی حالیش نیست:n31: و از این ماه بخش نامه اومده که نباید حجم کم بشه . اونجا چه گاو دکفته بازاریه که هر کی یه چیزی میگه !!:n02:

تو عکس که پایان رو براتون زده ساعت 5 و خورده ای
اما حالا شارژ کردید؟
حجمتون سوخت؟؟؟
خدا بگم چکارشون کنه، حالا می خوان شب رو هم نیم بها کنن :((

supermax15
04-12-2014, 23:25
دزدی تو روز روشن

خوردن 4 گیگ از حجم بنده

داداش این ی قانون چرتیه که گذاشتن اینکه اگه ساعت 4 بعد از ظهر 13 اذر شارژ کنی تا 13 دی تا ساعت 4 بعد از ظهرش وقت داری یعنی دقیقا سر ساعت اکانت تموم میشه
توی قسمت میزان روز و ترافیک باقیمانده برو

نوشته پایان سرویس و همین طور ساعتش هم مشخص کرده

Milad4171
04-12-2014, 23:38
این قانون مدت ها هست وجود داره
یعنی شما هر ساعتی که تمدید دوره میکنید در پایان دوره همون ساعت دوره شما تموم میشه. الان مخابرات تهران که من دارم همین سیستم رو داره. یعنی حتی واسه تمدید دوره باید دقیقاً تا همون ساعت صبر کنی تا بتونی تمدید اعتبار یا تغییر تعرفه بدی !

samin_panahi
04-12-2014, 23:51
یعنی شما هر ساعتی که تمدید دوره میکنید در پایان دوره همون ساعت دوره شما تموم میشه. الان مخابرات تهران که من دارم همین سیستم رو داره. یعنی حتی واسه تمدید دوره باید دقیقاً تا همون ساعت صبر کنی تا بتونی تمدید اعتبار یا تغییر تعرفه بدی !

بله ولی قانون اینجا یکم فرق داره، شما عکس رو ببینید
باید می شد ساعت 12:45 تاریخ 1393/10/14
اما شده ساعت 17:36 تاریخ 1393/10/13

کلا همه چی اینجا به مسخره ترین نحو ممکنه

حالا تو تهران هم نا محدود ندارن؟
حجم انتقال پیدا نمی کنه؟

TimeWarp
04-12-2014, 23:58
تو عکس که پایان رو براتون زده ساعت 5 و خورده ای
اما حالا شارژ کردید؟
حجمتون سوخت؟؟؟
خدا بگم چکارشون کنه، حالا می خوان شب رو هم نیم بها کنن :((

پایان ساعت 5 و خورده ای هست ولی ساعت 4 و 50 دقیقه (دقیقا بعد 5 دقیقه از شروع دانلود 3 فایل هر کدام به حجم 1 گیگ ) نتم قطع شد:n34:بله حجم سوخت بعد تمدید:n21:

داداش این ی قانون چرتیه که گذاشتن اینکه اگه ساعت 4 بعد از ظهر 13 اذر شارژ کنی تا 13 دی تا ساعت 4 بعد از ظهرش وقت داری یعنی دقیقا سر ساعت اکانت تموم میشه
توی قسمت میزان روز و ترافیک باقیمانده برو

نوشته پایان سرویس و همین طور ساعتش هم مشخص کرده

پس چطور ساعت شماری که برای محاسبه ی روز داره بر اساس 12 شبه ؟!!
من امروز 5 و خورده ای شارژ کردم ، درست ؟ یعنی فردا همون موقع باید یک روز از اکانت من کم شه و بزنه 29 روز اما همین الان که براتون دارم پست میزنم( بعد 12 شب) یک روز کم کرد و زده 29 روز .
اونوقت از ساعت 1 بعد از ظهر 14 هر ماه تا ساعت 17 سیزدهم ماه بعدش چطور میشه 30 روز ؟؟

این دزدی نیست ؟ هی هر چی بهشون نمیگیم روشون رو زیاد کردن:n21:

سیستم اندیشه سر ساعت 12 شب بود و اون ملاک بود. اینا برای خودشون قانون در میارن دزدا (بلانسبت جمع):n21:

TimeWarp
05-12-2014, 00:01
بله ولی قانون اینجا یکم فرق داره، شما عکس رو ببینید
باید می شد ساعت 12:45 تاریخ 1393/10/14
اما شده ساعت 17:36 تاریخ 1393/10/13

کلا همه چی اینجا به مسخره ترین نحو ممکنه

حالا تو تهران هم نا محدود ندارن؟
حجم انتقال پیدا نمی کنه؟

دمت گرم ، دقیقا حرف حساب رو زدی .منم همینو میگم:n11:اصلا این وضعیت رو جدیدا ایجاد کردن. همین ماه پیش به جای 5 ساعت 9 شب بود که شارژ کردم اون ماه چرا اینجوری نبود. مردن برای حجم دزدی . همین (بلانسبت ) آشغالا 25 گیگ بنده رو بالا کشیدن و یه آبم روش.

Milad4171
05-12-2014, 00:12
نه سیستمشون نمیدونم چطوریه
روز شمار به ساعت کشوره. یعنی 12 شب به بعد میشه یک روز ولی واسه تمدید تعرفه و دوره بعد باید دقیقاً همون ساعت به بعد باشه. من وایمکس هم داشتم این مدلی بود. مثلا میزد ساعت فلان تاریخ فلان شارژ کردی ماه بعدش همون ساعت اعتبارت تمومه باید شارژ کنی. هر ساعتی هم شارژ میکردی دوباره از همون ساعت حساب میکرد.
مثلا اگر شارژ نمیکردی سه ساعت میگذشت از همون ساعت جدید اعتبار ماه بعد رو حساب میکرد.
البته سیستم اینا که صد در صد باگ داره. ولی از نظر تفاوت فرقی با تهران نداره !

Dr-leecher
05-12-2014, 09:16
دوستان اندیشه 256 نامحدود 16 گیگ گرفتم چهارده روزه حجمش تموم شد الانم سرعتش خیلی مسخره شده زنگ زدم پشتیبانی میگه حجمت تموم شده گفتم نمیشه حجم خرید گفت نخیر باید تا اخره ماه همینو استفاده کنید

میخوام برم فیسبوک باز نمیشه دانلود میخوام بکنم سرعتش خیلی پاینه بنظر تون از ماه بعد چی بگیرم از کدوم سرویس استفاده کنم ؟

supermax15
05-12-2014, 12:04
دوستان اندیشه 256 نامحدود 16 گیگ گرفتم چهارده روزه حجمش تموم شد الانم سرعتش خیلی مسخره شده زنگ زدم پشتیبانی میگه حجمت تموم شده گفتم نمیشه حجم خرید گفت نخیر باید تا اخره ماه همینو استفاده کنید

میخوام برم فیسبوک باز نمیشه دانلود میخوام بکنم سرعتش خیلی پاینه بنظر تون از ماه بعد چی بگیرم از کدوم سرویس استفاده کنم ؟
1 مگ 10 یا 3 گیگ بگیر سرعت توی روز و شب 290 ساعت ریگان هم داره
خودم از مخابرات میخوام بیام سمت اندیشه ب خاطر همین سرویسش

armin_punisher6
05-12-2014, 15:05
٢٠٢٠ كه بلا نسبت گاون.هيچي حاليشون نيست.چيزيو نميدونن،نميگن نميدونيم.فقط مزخرف تحويل ميدن.

Abdolreza2012
05-12-2014, 15:24
دزدی تو مخابرات داره بیداد میکنه ، یکی مشکل بالا که دوستان گفتن
یکی هم به ازای هر گیگ 1024 نمیدن ، یک گیگ میدن
من 5 گیگ شارژ کردم بهم همون 5 گیگ رو دادن

+

البته من مشکل اون دوستمون رو ندارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من دقیقه یه ماه بعد همون موقه ( یه ساعت هم اونطرف تر ) تموم میشه

البته نمیدونم چرا تاریخ شروع سرویس همه از مهر ماه ( برج 7 ) هست :n02:

samin_panahi
05-12-2014, 16:43
البته نمیدونم چرا تاریخ شروع سرویس همه از مهر ماه ( برج 7 ) هست :n02:

بخاطر گندیه که خود مخابرات زده، من آبان شارژ کردم ولی زده مهر، مال همه رو زده مهر
یک ماهه من رو زده از برج 7 تا برج 9

تو یه جمله بگم که، هیچ حساب کتابی وجود نداره و هر طور بتونن مال مردم خوری می کنن هیچ کس بهشون ایراد نمی گیره

hamidreza2010
05-12-2014, 18:04
بخاطر گندیه که خود مخابرات زده، من آبان شارژ کردم ولی زده مهر، مال همه رو زده مهر
یک ماهه من رو زده از برج 7 تا برج 9

تو یه جمله بگم که، هیچ حساب کتابی وجود نداره و هر طور بتونن مال مردم خوری می کنن هیچ کس بهشون ایراد نمی گیره

خب اینطوری که نمیشه ، ما همه میام اینجا داد و فریاد میکنیم و انتظار داریم درست شه
خب همه زنگ بزنید به طاهر نژاد یا بریم مخابرات مرکزی و گزارش بدیم
یا اینکه حداقل میتونید به سازمان تنظیم مقررات شکایت بزنیم.این که دیگه کاری نداره
نگین فایده نداره ، میدونم تو این مملکت قانون نداره ولی خلاصه از هیچی که بهتره.من لینکش رو پیدا میکنم تو پست بعدی میزام ، خواهشا دوستان مخابراتی برن شکایت بزنن شاید جواب داد
خواهشا شکایت بزنید ، ما تا ظهور امام زمانم این جا درد دل کنیم مشکلی حل نمیشه

hamidreza2010
05-12-2014, 18:23
خب دوستان اینم لینک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خواهش شکایت بزنید برای مخابرات.من همین الان برای کم فروشی و حجم خوری شکایت زدم.اگه تعداد شکایت ها زیاد بشه مطمئنن پیگیری میکنن

samin_panahi
05-12-2014, 18:47
خب دوستان اینم لینک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:

خواهش شکایت بزنید برای مخابرات.من همین الان برای کم فروشی و حجم خوری شکایت زدم.اگه تعداد شکایت ها زیاد بشه مطمئنن پیگیری میکنن

من شکایت هم کردم، البته اونموقع بخاطر اینکه سرعتم خیلی کمتر از اون چیزی بود که مال بقیه بود، فایده نداشت
حتی از اونجا بهم زنگ زدن و گفتن بخاطر شکایتتون تماس گرفتیم و مشکلتون چیه؟
دوباره همونایی که تو شکایتم نوشته بودم رو توضیح دادم، اونا هم گفتن نخیر، شما مشکلی ندارید وسرعتتون درسته !!!!
اینم از رسیدگیشون :n21:

hamidreza2010
05-12-2014, 23:45
من شکایت هم کردم، البته اونموقع بخاطر اینکه سرعتم خیلی کمتر از اون چیزی بود که مال بقیه بود، فایده نداشت
حتی از اونجا بهم زنگ زدن و گفتن بخاطر شکایتتون تماس گرفتیم و مشکلتون چیه؟
دوباره همونایی که تو شکایتم نوشته بودم رو توضیح دادم، اونا هم گفتن نخیر، شما مشکلی ندارید وسرعتتون درسته !!!!
اینم از رسیدگیشون :n21:

بله حرف شما درسته ، ولی شما 1 نفر بودید ، اگه مثلا 100 نفر زنگ میزدن همون حرف شما رو میزدن ، قضیه فرق میکرد
الان من شکایت زدم برای کم فروشی و حجم خوری.دوستانی هم که مخابرات دارن ، مثل همین چند تا گزارش بدن ، اونا حتما پیگیری میکنن ، یه دست صدا نداره :n37:

Dr-leecher
06-12-2014, 10:36
1 مگ 10 یا 3 گیگ بگیر سرعت توی روز و شب 290 ساعت ریگان هم داره
خودم از مخابرات میخوام بیام سمت اندیشه ب خاطر همین سرویسش

منظورت این سرویسه ؟

pedram9
06-12-2014, 14:02
کسی این سرویس 1024 رو داره ؟ سرعتش چقدره ؟ 1 شب به بعد رایگانه ؟ در ساعت رایگان سرعتش چقده ؟

mtn877
06-12-2014, 19:36
کسی این سرویس 1024 رو داره ؟ سرعتش چقدره ؟ 1 شب به بعد رایگانه ؟ در ساعت رایگان سرعتش چقده ؟

اگه منظورت 1 مگ اندیشست من دو ماه پیش این سرویس رو داشتم، سرعتش روز و شب بین 280 تا 300 بود.

light
06-12-2014, 20:38
اندیشه 512 که من دارم رایگان 70 تا 100 هست
من خودم از اندیشه میخوام بیام مخابرات ، چون اندیشه گرونتره

کسی قیمت جدید مخابرات رو میدون ؟
تو سایتش یه جا زده 2مگ 5گیگ 17500 ، یه جا زده 21500 کدوم درسته !

تو ساعت رایگان نیم بها که نیستش 2مگ !

pedram9
06-12-2014, 20:45
1 شب تا 7 صبح رایگانه ؟

light
06-12-2014, 22:16
1 شب تا 7 صبح رایگانه ؟
اندیشه 1 تا 7

armin_punisher6
06-12-2014, 23:53
سرعت دانلود ٢ مگ انديشه چنده؟
اينكه ١ مگ سرعت دانلودش ٣٠٠ ه و شبانه رايگانشم همينقدره درسته؟

hamidreza2010
07-12-2014, 01:14
اندیشه 512 که من دارم رایگان 70 تا 100 هست
من خودم از اندیشه میخوام بیام مخابرات ، چون اندیشه گرونتره

کسی قیمت جدید مخابرات رو میدون ؟
تو سایتش یه جا زده 2مگ 5گیگ 17500 ، یه جا زده 21500 کدوم درسته !

تو ساعت رایگان نیم بها که نیستش 2مگ !

من 2 مگ دارم ، 5 گیگش میشه 21500
فعلا نیم بها نیست خدا رو شکر

Dr-leecher
07-12-2014, 12:08

با این سرعت چیکار میشه انجام داد نه میشه فیسبوک رفت نه میشه دانلود کرد از ماه دیگه نامحدود نمیگیرم

light
07-12-2014, 14:35

با این سرعت چیکار میشه انجام داد نه میشه فیسبوک رفت نه میشه دانلود کرد از ماه دیگه نامحدود نمیگیرم
چه سرعتی و کدوم شرکنته ؟

من 5 6 سال نامحدود استفاده میکردم فهمیدم محدود بهتر و ارزون تره و سرعتش بالاتره ، رایگان هم بیشتر دانلود میشه کرد تا اینکه از صبح تا شب سیستم روشن باشه

Dr-leecher
07-12-2014, 14:57
چه سرعتی و کدوم شرکنته ؟

من 5 6 سال نامحدود استفاده میکردم فهمیدم محدود بهتر و ارزون تره و سرعتش بالاتره ، رایگان هم بیشتر دانلود میشه کرد تا اینکه از صبح تا شب سیستم روشن باشه

شرکت اندیشه 128 6 گیگ نامحدود

samin_panahi
07-12-2014, 15:28
بچه های مخابرات یه اطلاع از سرعت باز کردن پیچ تو ساعت معمولی و سرعت دانلود تو ساعت رایگان می دید؟ (سرویس های 1مگ و 2مگ)
یه سوال دیگه هم اینکه من اگه سه ماهه شارژ کنم بازم هر ماه حجمم می سوزه؟

samin_panahi
07-12-2014, 15:34
بله حرف شما درسته ، ولی شما 1 نفر بودید ، اگه مثلا 100 نفر زنگ میزدن همون حرف شما رو میزدن ، قضیه فرق میکرد
الان من شکایت زدم برای کم فروشی و حجم خوری.دوستانی هم که مخابرات دارن ، مثل همین چند تا گزارش بدن ، اونا حتما پیگیری میکنن ، یه دست صدا نداره :n37:

مخابرات کدومه؟ همون 31 شرکت استانی ؟؟؟؟
قبلا اسامی اینجوری نبود!!!

hamidreza2010
07-12-2014, 17:31
بچه های مخابرات یه اطلاع از سرعت باز کردن پیچ تو ساعت معمولی و سرعت دانلود تو ساعت رایگان می دید؟ (سرویس های 1مگ و 2مگ)
یه سوال دیگه هم اینکه من اگه سه ماهه شارژ کنم بازم هر ماه حجمم می سوزه؟

سرعت باز کردن پیج و سرعت دانلود تو روز عالی ( مثل قبل ) ولی توی شب سرعت دانلود من حداکثر 60 هست و پیج هم افتضاح.به زور باز میشه بعد از 5 دقیقه
من 2مگ مخابرات دارم

مخابرات کدومه؟ همون 31 شرکت استانی ؟؟؟؟
قبلا اسامی اینجوری نبود!!!

آره همون شرکت مخابرات ایران ( 31 شرکت استانی )
نوع سرویس هم بزنید فناوری اطلاعات
حالا که دارید شکایت میزنید برای کم فروشی و حجم خوری رو هم اعلام کنید

tic
07-12-2014, 19:45
سلام دوستان. یه راهنمایی میخواستم ازتون. ما توی رشت خیابون لاکانی(ضیابری) میشینیم. منطقه ی ۲ هستیم. من الان ۵،۶ سال که از پارس آنلاین نت میگیرم. الان که رایگانو برداشته منم اشتراکمو جم کردم. میخواستم ازتون بپرسم کدوم شرکت واسه این منطقه ما مناسبه؟ سرعت و رایگان بودن شب واسم مهمه. چند وقت پیش واسه مغازه اندیشه گرفتم (اونم منطقه ۲ هست) ۱۲۸ گرفتم سرعت دانلودم خوبه به طوری که حتی تا ۳۰۰ کیلوبایتم بهم سرعت داده بعضی اوقات(اما تا حالا باهاش شب دانلود نداشتم ببینم سرعتش چطوره). اما هرکی بهم یه چی میگه. همسایمون میگه مخابرات بگیر، یکی میگه صبانت بگیر. دیگه واقعا موندم چیکار کنم. میخوام بدونم به نضر شما بهترین شرکت واسه منطقه من کدومه که سرعتش خوب باشه و اذیت نکنه و به صرفه هم باشه قیمتش تقریبا؟؟ ممنون از همه.

tic
07-12-2014, 19:50
سلام دوستان. یه راهنمایی میخواستم ازتون. ما توی رشت خیابون لاکانی(ضیابری) میشینیم. منطقه ی ۲ هستیم. من الان ۵،۶ سال که از پارس آنلاین نت میگیرم. الان که رایگانو برداشته منم اشتراکمو جم کردم.
میخواستم ازتون بپرسم کدوم شرکت واسه این منطقه ما مناسبه؟ سرعت و رایگان بودن شب واسم مهمه.
چند وقت پیش واسه مغازه اندیشه گرفتم (اونم منطقه ۲ هست) ۱۲۸ گرفتم سرعت دانلودم خوبه به طوری که حتی تا ۳۰۰ کیلوبایتم بهم سرعت داده بعضی اوقات(اما تا حالا باهاش شب دانلود نداشتم ببینم سرعتش چطوره). اما هرکی بهم یه چی میگه. همسایمون میگه مخابرات بگیر، یکی میگه صبانت بگیر. دیگه واقعا موندم چیکار کنم. میخوام بدونم به نظر شما بهترین شرکت واسه منطقه من کدومه که سرعتش خوب باشه و اذیت نکنه و به صرفه هم باشه قیمتش تقریبا؟؟ ممنون از همه.

samin_panahi
07-12-2014, 19:52
من دفعه ی پیش اینجا شکایت کرده بودم

شما هم شکایت کنید

بچه ها همه تو این دو تا لینک شکایت کنید، واسه کم فروشی و حجم خوری و اینکه حجممون انتقال پیدا نمی کنه

هر کی شکایت کرده اطلاع بده / ممنون

pedram9
07-12-2014, 20:34
دوستان منظور اندیشه از 1 تا 7 صبح نیم بها یعنی چی ؟

مگه 1 تا 7 صبح رایگان نیست ؟

samin_panahi
07-12-2014, 20:38
دوستان منظور اندیشه از 1 تا 7 صبح نیم بها یعنی چی ؟

مگه 1 تا 7 صبح رایگان نیست ؟

رایگان بود
الان اگه 2 گیگ دانلود کنی تو این ساعت 1 گیگ از حجمت کم می شه

samin_panahi
07-12-2014, 22:15
سلام دوستان. یه راهنمایی میخواستم ازتون. ما توی رشت خیابون لاکانی(ضیابری) میشینیم. منطقه ی ۲ هستیم. من الان ۵،۶ سال که از پارس آنلاین نت میگیرم. الان که رایگانو برداشته منم اشتراکمو جم کردم. میخواستم ازتون بپرسم کدوم شرکت واسه این منطقه ما مناسبه؟ سرعت و رایگان بودن شب واسم مهمه. چند وقت پیش واسه مغازه اندیشه گرفتم (اونم منطقه ۲ هست) ۱۲۸ گرفتم سرعت دانلودم خوبه به طوری که حتی تا ۳۰۰ کیلوبایتم بهم سرعت داده بعضی اوقات(اما تا حالا باهاش شب دانلود نداشتم ببینم سرعتش چطوره). اما هرکی بهم یه چی میگه. همسایمون میگه مخابرات بگیر، یکی میگه صبانت بگیر. دیگه واقعا موندم چیکار کنم. میخوام بدونم به نضر شما بهترین شرکت واسه منطقه من کدومه که سرعتش خوب باشه و اذیت نکنه و به صرفه هم باشه قیمتش تقریبا؟؟ ممنون از همه.

سلام
فکر می کنم در حال حاضر مخابرات به صرفه تره از بقیه
من خودم دو سالی هست از پارس آنلاین اومدم مخابرات
اوایل مخابرات خیلی بهتر بود، ولی با اینکه الان یه سری مشکلات داره اما بازم به صرفه تر از بقیه هست

armin_punisher6
07-12-2014, 23:33

شما هم شکایت کنید

بچه ها همه تو این دو تا لینک شکایت کنید، واسه کم فروشی و حجم خوری و اینکه حجممون انتقال پیدا نمی کنه

من به خاطر سرعت دانلودم شكايت كردم.
سرويسم ٢ مگه كه سرعتم حداقل ٢٥٦ بايد باشه ولي ٢١٢ ه.

pedram9
08-12-2014, 00:11
رایگان بود
الان اگه 2 گیگ دانلود کنی تو این ساعت 1 گیگ از حجمت کم می شه

این 2 گیگ دانلود به چه صورته ؟ اگر کمتر از دو گیگ در هر شب دان کنی حجم کم نمیشه ؟ یا کلا جمع زده میشه مثلا شبی 500 تا دان کنی بعد 4 شب دو گیگ کم میشه ؟

روی بعضی زده نیم بها و بعضی رو نزده نیم بها فرقشون چیه ؟آیا اونهایی که نزده رایگانه ؟

اینترنت پرسرعت ADSL - 2048kbps با ترافیک 1 گیگابایت در ماه - (1 الی 7 صبح نیم بها)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پرسرعت ADSL - 1024kbps با ترافیک 10 گیگابایت در ماه

samin_panahi
08-12-2014, 00:21
این 2 گیگ دانلود به چه صورته ؟ اگر کمتر از دو گیگ در هر شب دان کنی حجم کم نمیشه ؟ یا کلا جمع زده میشه مثلا شبی 500 تا دان کنی بعد 4 شب دو گیگ کم میشه ؟

روی بعضی زده نیم بها و بعضی رو نزده نیم بها فرقشون چیه ؟آیا اونهایی که نزده رایگانه ؟

اینترنت پرسرعت ADSL - 2048kbps با ترافیک 1 گیگابایت در ماه - (1 الی 7 صبح نیم بها)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پرسرعت ADSL - 1024kbps با ترافیک 10 گیگابایت در ماه

نیم بها یعنی نصف حجمی که هر شب دانلود کنی از حجمت کم می شه
500 مگ دانلود کنی 250 مگ کم می شه، 100 گیگ دانلود کنی 50 گیگ کم می شه...

pedram9
08-12-2014, 00:28
نیم بها یعنی نصف حجمی که هر شب دانلود کنی از حجمت کم می شه
500 مگ دانلود کنی 250 مگ کم می شه، 100 گیگ دانلود کنی 50 گیگ کم می شه...

درسته اول سایت رو ندیده بودم برداشت غلط کردم .

فقط اینکه روی بعضی زده نیم بها و بعضی رو نزده نیم بها فرقشون چیه ؟آیا اونهایی که نزده رایگانه ؟

G.R.E.E.N
08-12-2014, 01:00
این سرویس 128 نامحدود اندیشه بعد از تموم شدن 6 گیگ به فاجعه تبدیل میشه
یعنی حتی بدرد وبگردی هم نمیخوره، دانلود که هیچی
لعنت

Dr-leecher
08-12-2014, 09:08
این سرویس 128 نامحدود اندیشه بعد از تموم شدن 6 گیگ به فاجعه تبدیل میشه
یعنی حتی بدرد وبگردی هم نمیخوره، دانلود که هیچی
لعنت

فقط اسمی شیش گیگ میدن در واقع شیش گیگ نیست ماله من ماه قبل سر سه روز تموم شد شیش گیگ این ماه سره چهارده روز تموم شد من دانلود هم نمیکنم جز نرمافرار های گوشیم ک هر موقه اپدیت میشن دانلودی انجام نمیدم که اونام حجمی ندارن ولی بازم ......

tic
08-12-2014, 11:35
سلام
فکر می کنم در حال حاضر مخابرات به صرفه تره از بقیه
من خودم دو سالی هست از پارس آنلاین اومدم مخابرات
اوایل مخابرات خیلی بهتر بود، ولی با اینکه الان یه سری مشکلات داره اما بازم به صرفه تر از بقیه هست
۱.نت شبش کاملا رایگانه؟ راحت میزاره دانلود کنی؟ محدودیت نداره؟
۲.اینکه میگین مخابرات کم فروشی و حجم خوری منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟ مشکل داره؟؟
۳.شما چه سرعتی پیشنهاد میکنین؟ ۵۱۲هش سرعتش خوبه تو روزو شب؟
ممنون میشم واقعا به این سوالامم جواب بدین.

tic
08-12-2014, 13:13
دوستان من الان زنگ زدم ۲۰۲۰ چندتا سوالذبرسم بهم گفت شبانه رایگان ندارین که!!! اینا چی میگن؟ تازه میخواستم برم ثبت نام کنم امروز. گفت فقط یه سرویس رایگان داره اونم یه مگ با ۳ گیگ پر ماه و فقطم باید ۱۲ ماه بگیری تا دانلود رایگان داشته باشه.
این دیگه چه مسخره بازیه اخه؟ من به اون ساعات رایگان شب نیاز دارم خوب.
الان چیکار کنم؟؟ از کجا سرویس بگیرم؟؟ :n14:

light
08-12-2014, 14:36
دوستان منو به شک انداختن ، نیام از اندیشه به مخابرات ؟
الآن 512 5گیگ 23تومن میدم ، ولی مخابرات 2مگ 5گیگ 22500 هستش !

hamidreza2010
08-12-2014, 15:09
شما هم شکایت کنید

من قبلا تو لینکی که داده بودم شکایت زدم الان تو سایت بازرسی هم شکایت زدم

pedram9
08-12-2014, 21:24
دوستان اینترنت 1024 کیلوبایت اندیشه روز چقدر سرعت دانلود میده و شب 1شب به بعد چقدر میده ؟
آیا شب سرعت دانلودش کم میشه؟

light
08-12-2014, 22:04
دوستان اینترنت 1024 کیلوبایت اندیشه روز چقدر سرعت دانلود میده و شب 1شب به بعد چقدر میده ؟
این دوستمون که اینجوری گفتن

light
08-12-2014, 22:26
راسته که مخابرات تا یه حدی دانلود کنی سرعت رو کم میکنن ؟ الآن دوستم گفت

pedram9
08-12-2014, 23:47
128 کیلوبایت حجمی اندیشه روز چند تا سرعت داره و در شب ( زمان های رایگان ) چند تا سرعت میده ؟

mtn877
09-12-2014, 02:34
خط 8 هستم....دو ماه پیش 1 مگ اندیشه داشتم سرعت روز و شب رو 300 بود، برای من که بعد ساعت 1 سرعت پایین نمیومد. ولی اگه بعد ساعت 1 نت قطه بشه یا مودم رو خاموش روشن کنی سرعت استاندارد میشه میاد بین 80 تا 100 !

mtn877
09-12-2014, 02:48
128 کیلوبایت حجمی اندیشه روز چند تا سرعت داره و در شب ( زمان های رایگان ) چند تا سرعت میده ؟
اگه زنگ بزنی اندیشه یه خانومه با کلی ناز و عشوه بهت میگه : سرعت 128 باید قانونن رو 15 باشه اما ما منت میذاریم رو سرتون بهتون سرعت تشویقی میدیم .... ولی فکر کنم سرعتش رو 80 بسته شده... اصلا اینا رو ولش ، 512 ، 5 گیگ بگیر واسه من که سرعتش روز و شب رو 220 بود شبی 4 گیگ دان میکردم...قیمتش هم 23 تومنه

light
09-12-2014, 03:14
اگه زنگ بزنی اندیشه یه خانومه با کلی ناز و عشوه بهت میگه : سرعت 128 باید قانونن رو 15 باشه اما ما منت میذاریم رو سرتون بهتون سرعت تشویقی میدیم .... ولی فکر کنم سرعتش رو 80 بسته شده... اصلا اینا رو ولش ، 512 ، 5 گیگ بگیر واسه من که سرعتش روز و شب رو 220 بود شبی 4 گیگ دان میکردم...قیمتش هم 23 تومنه
ما که تالش هستیم 512 اندیشه شب 70 تا 80 هستش :n28:

castel_xd
09-12-2014, 08:34
سلام خدمت دوستان.
من تو مرکز 5 رشت هستم و از شرکت ParsOnline سرویس گرفتم.

سرویس فعلی من 512 محدود هستش. ولی سرعت دانلود من بعد از ساعت حدودا 11 صبح به زیر 20 کیلوبایت میرسه و میشه گفت اینترنت تا غروب دیگه کلا غیر قابل استفاده هستش.

این بخاطر خط منه یا اینکه مشکل از پارس آنلاینه.

شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنین که سرعت خوبی داشته باشه. من دانلود ندارم ولی سرعت برام مهمه واسه VOIP.

لطفا راهنمایی کنین تشکر.

pedram9
09-12-2014, 12:46
خب دوستان من 1024 کیلوبایت اندیشه رو گرفتم و سرعت دانلودش بین 250 تا 300 هست و البته گاهی هم 150 هم دیده شده

light
09-12-2014, 23:09
خب دوستان من 1024 کیلوبایت اندیشه رو گرفتم و سرعت دانلودش بین 250 تا 300 هست و البته گاهی هم 150 هم دیده شده
شب 250 ه ؟

samin_panahi
10-12-2014, 02:10
دوستان من در سایت بازرسی دقیقا همون طوری که دفعه ی قبل شکایت کرده بودم اینبار هم شکایت کردم این پاسخ رو دادند

مشترک گرامی
با سلام
لطفا" درخواست خود را ازطریق انتخاب گروه(استان گیلان) به بازرسی استان مربوطه ارسال نمایید تا دراسرع وقت رسیدگی شود. موفق وموید باشید
بازرسی شرکت مخابرات ایران

من که نفهمیدم یعنی چی / هرکی فهمیده بگه منم همون کارو انجام بدم

pedram9
10-12-2014, 02:52
شب 250 ه ؟

لینک مستقیم باشه آره

ticoo
10-12-2014, 14:38
دوستان باید بهتون بگم که مخابرات دانلود رایگان شبانه رو کلا برداشته و دیگه نمیشه دالود رایگان داشت. تازه می خواستم ثبت نام کنم که فهمیدم. فقط چنتا از طرح هاش که رایگان رو داره که همشونم یه ساله باید باشه.
بعد اینکه پرس آنلاینو جم کردم حالا نمیدونم از کجا بایدلینترنت بگیرم. ای خدا.

supermax15
10-12-2014, 15:32
سلام
کسایی که اندیشه دارن میتونن نگاه کنن توی تنظیمات مودم خط شون رو روی چند مگ بستن

light
10-12-2014, 16:00
سلام
کسایی که اندیشه دارن میتونن نگاه کنن توی تنظیمات مودم خط شون رو روی چند مگ بستن
میشه بیشتر توضیح بدی ، کدوم قسمته

hamidreza2010
10-12-2014, 18:23
دوستان باید بهتون بگم که مخابرات دانلود رایگان شبانه رو کلا برداشته و دیگه نمیشه دالود رایگان داشت. تازه می خواستم ثبت نام کنم که فهمیدم. فقط چنتا از طرح هاش که رایگان رو داره که همشونم یه ساله باید باشه.
بعد اینکه پرس آنلاینو جم کردم حالا نمیدونم از کجا بایدلینترنت بگیرم. ای خدا.

نه مال من هنوز رایگان هست ، فک کنم این طرح برای یوزرهای جدید هست ، اگه بخوان برای یوزر های قبلی اینکارو بکنن که همه شاکی میشن
من شنیدم کسایی که سرویس جدید بگیرن ، دانلود رایگان ندارن ولی نمیدونم تا چه حد درسته

دوستان من در سایت بازرسی دقیقا همون طوری که دفعه ی قبل شکایت کرده بودم اینبار هم شکایت کردم این پاسخ رو دادند

مشترک گرامی
با سلام
لطفا" درخواست خود را ازطریق انتخاب گروه(استان گیلان) به بازرسی استان مربوطه ارسال نمایید تا دراسرع وقت رسیدگی شود. موفق وموید باشید
بازرسی شرکت مخابرات ایران

من که نفهمیدم یعنی چی / هرکی فهمیده بگه منم همون کارو انجام بدم

سلام :n02: :n02:
شما به مخابرات مرکزی شکایت زدید
باید به مخابرات گیلان شکایت بزنید ، دیروز و امروز 3 دفعه برام زنگ زدن ، هر کس یه چیزی میگه
اینم بگم شکایت هایی که ما میزنیم رو خود کارکنان شرکت مخابرات گیلان بررسی میکنن ، اینو امروز یکی از کارشناسا بهم گفت
ولی اون سایتی که من دادم مال تنظیم مقررات هست که دیگه دست گیلان نیست
اگه جواب نگرفتید بگید شماره مستقیم دفتر چند نفر رو بهتون بدم که وقتتون گرفته نشه ، مستقیم زنگ بزنید و پیگیر کار باشید فقط

supermax15
10-12-2014, 18:34
میشه بیشتر توضیح بدی ، کدوم قسمته
بستگی ب مودم داره و اسمش قسمتش فرق میکنه
توی الان گزینه ها بگرد
Statistics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) /xDSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش Rate Kbps جلوش نشون میده رو چه مقدار بسته شده

samin_panahi
10-12-2014, 22:06
نه مال من هنوز رایگان هست ، فک کنم این طرح برای یوزرهای جدید هست ، اگه بخوان برای یوزر های قبلی اینکارو بکنن که همه شاکی میشن
من شنیدم کسایی که سرویس جدید بگیرن ، دانلود رایگان ندارن ولی نمیدونم تا چه حد درسته

سلام :n02: :n02:
شما به مخابرات مرکزی شکایت زدید
باید به مخابرات گیلان شکایت بزنید ، دیروز و امروز 3 دفعه برام زنگ زدن ، هر کس یه چیزی میگه
اینم بگم شکایت هایی که ما میزنیم رو خود کارکنان شرکت مخابرات گیلان بررسی میکنن ، اینو امروز یکی از کارشناسا بهم گفت
ولی اون سایتی که من دادم مال تنظیم مقررات هست که دیگه دست گیلان نیست
اگه جواب نگرفتید بگید شماره مستقیم دفتر چند نفر رو بهتون بدم که وقتتون گرفته نشه ، مستقیم زنگ بزنید و پیگیر کار باشید فقط

سلام :n02:
متوجه شدم به مخابرات مرکزی شکایت زدم اما نفهمیدم از کجا باید به مخابرات گیلان شکایت بزنم

امروز آقای طاهرنژاد تماس گرفت گفت نه سوخت نمی شه
گفتم من می شناسم کسایی که 4-5 گیگ از حجمشون سوخت شد، اگه مال منم شد چی؟
گفت بله حق با شماست ولی دیگه سوخت نمی شه، مشکلتون فقط همینه؟
گفتم آره فعلا فقط همینه
گفت خیالتون راحت!!

به شما چی گفتند؟
تصمیمتون چیه؟

من می خوام حجمم رو تموم نکنم ببینم سوخت می شه یا نه
اگه حجمم سوخت شد که باید برم پیشش هم حجمم رو بگیرم هم کرایه ماشین رفت و برگشتم به مخابرات رو :n09:

hamidreza2010
11-12-2014, 01:42
سلام :n02:
متوجه شدم به مخابرات مرکزی شکایت زدم اما نفهمیدم از کجا باید به مخابرات گیلان شکایت بزنم

امروز آقای طاهرنژاد تماس گرفت گفت نه سوخت نمی شه
گفتم من می شناسم کسایی که 4-5 گیگ از حجمشون سوخت شد، اگه مال منم شد چی؟
گفت بله حق با شماست ولی دیگه سوخت نمی شه، مشکلتون فقط همینه؟
گفتم آره فعلا فقط همینه
گفت خیالتون راحت!!

به شما چی گفتند؟
تصمیمتون چیه؟

من می خوام حجمم رو تموم نکنم ببینم سوخت می شه یا نه
اگه حجمم سوخت شد که باید برم پیشش هم حجمم رو بگیرم هم کرایه ماشین رفت و برگشتم به مخابرات رو :n09:

خوبه آفرین
پیدا کردید یا نه؟اگه پیدا نکردید بکید دقیق تر راهنمایی کنم؟
آره طاهر نژاد به منم این حرفو زد ولی بعد از اون قضیه بازم دوستان همینجا اعلام کردن که حجمشون سوخت شده
من متاسفانه این ماه خیلی حجم کم آوردم واسه همین نشد حجمم رو بزارم که تست کنم ببینم میمونه یا نه
من برای کم فروشی و حجم خوری شکایت زده بودم ، امروزم زنگ زدم گفتن کارشناس میفرستن خونمون برای تست ، ببینم چیکار میکنن دیگه
برای کم فروشی هم گفت یه تایمی زنگ میزنیم برای تست های دقیق تر ( فک کنم کلا پیچوندن ) ولی نمیدونن من ول کن نیستم ، بالاخره باید درستش کنن
راستی اگه تست کردید حتما نتیجش رو اینجا اعلام کنید ، چون واقعا ببینم درست میگن یا نه ( سوخت شدن حجم رو میگم )
ممنون

samin_panahi
11-12-2014, 02:32
خوبه آفرین
پیدا کردید یا نه؟اگه پیدا نکردید بکید دقیق تر راهنمایی کنم؟
آره طاهر نژاد به منم این حرفو زد ولی بعد از اون قضیه بازم دوستان همینجا اعلام کردن که حجمشون سوخت شده
من متاسفانه این ماه خیلی حجم کم آوردم واسه همین نشد حجمم رو بزارم که تست کنم ببینم میمونه یا نه
من برای کم فروشی و حجم خوری شکایت زده بودم ، امروزم زنگ زدم گفتن کارشناس میفرستن خونمون برای تست ، ببینم چیکار میکنن دیگه
برای کم فروشی هم گفت یه تایمی زنگ میزنیم برای تست های دقیق تر ( فک کنم کلا پیچوندن ) ولی نمیدونن من ول کن نیستم ، بالاخره باید درستش کنن
راستی اگه تست کردید حتما نتیجش رو اینجا اعلام کنید ، چون واقعا ببینم درست میگن یا نه ( سوخت شدن حجم رو میگم )
ممنون

نه پیدا نکردم / کلا نگشتم دنبالش...
حتما تست می کنم و نتیجه رو می گم

hamidreza2010
11-12-2014, 13:22
نه پیدا نکردم / کلا نگشتم دنبالش...
حتما تست می کنم و نتیجه رو می گم

سایت بازرسی که چیزی نداره معلومه ، ولی اون یکی سایت هم راحتته:
فقط حتما شکایت بزنید ، منصرف نشید

برای تست هم ممنون

samin_panahi
11-12-2014, 15:08
سایت بازرسی که چیزی نداره معلومه ، ولی اون یکی سایت هم راحتته:
فقط حتما شکایت بزنید ، منصرف نشید

برای تست هم ممنون

اینجا که شکایت زدم و احتمالا بخاطر شکایتی که اینجا زدم آقای طاهرنژاد تماس گرفت
تو اون سایت گفتن که به گیلان شکایت کنید!!

light
11-12-2014, 15:36
بستگی ب مودم داره و اسمش قسمتش فرق میکنه
توی الان گزینه ها بگرد
Statistics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) /xDSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش Rate Kbps جلوش نشون میده رو چه مقدار بسته شده
واسه من که اینو زده

Downstream Line Rate (Kbps):
1056

Upstream Line Rate (Kbps):
256

یعنی چیه ؟
اندیشه 512 دارم

supermax15
11-12-2014, 15:59
واسه من که اینو زده

1056

256

یعنی چیه ؟
اندیشه 512 دارم
نشون میده خط حد اکثر چه قد میتوه دریافت و ارسال داشته باشه

zerocold981
11-12-2014, 21:54
واسه من که اینو زده

1056

256

یعنی چیه ؟
اندیشه 512 دارم

این نشون میده که SNR margin (نویز خط) زیر 6 هست اینو چک کن دم در سیم کشی رو چک کن اگه سیم لخته دوباره خودت وسله بده
اندیشه رو 2048 میبنده Downstream و Upstream رو 512

light
12-12-2014, 01:40
یعنی 2048 بزته سرعت بالاتر میره ؟ میشه بالاتر برد ! چیکار باید کنم دقیقا

دوستان الآن مخابرات دیگه شبانه نداره ؟ پس همین اندیشه 1مگ کنم !

zerocold981
12-12-2014, 11:12
یعنی 2048 بزته سرعت بالاتر میره ؟ میشه بالاتر برد ! چیکار باید کنم دقیقا

دوستان الآن مخابرات دیگه شبانه نداره ؟ پس همین اندیشه 1مگ کنم !

2048 باشه باید باید بین 220 تا 280 سرعت دانلودت باشه با همین 512

light
12-12-2014, 11:19
کاری میشه کرد یا استاندارد 512 هستش ؟

zerocold981
12-12-2014, 12:28
کاری میشه کرد یا استاندارد 512 هستش ؟

گفتم که سیم تلفن دم در خانه و پریز تلفنتو چک کن

unesal
12-12-2014, 13:57
من زیاد دانلود میکنم حدودا 100گیگ تو ماه
بهتره محدود بگیرم که شبا بذارم دانلود
یا نامحدود بگیرم کلا ?
کدوم شرکتو پیشنهاد میکنین

light
12-12-2014, 17:12
گفتم که سیم تلفن دم در خانه و پریز تلفنتو چک کن
دقیق چیکار کنم
آپارتمان ه نمیشه که
از مخابرات کسی نمیاد عوض کنه مثلا سیم و تاثیر داره یا نمیشه کاری کرد

supermax15
12-12-2014, 17:34
دقیق چیکار کنم
آپارتمان ه نمیشه که
بهترین کاری ک میتونی بکنی اینکه توی پنل اندیشه پایینش درخواست سرویس 4 مگ ب بالا رو بدی اگه موافقت شد downstream خط رو بالا میبرن البته باید فقط پورت اندیشه بود پیشگامان فک نکنم بشه

light
12-12-2014, 23:23
کسایی که از مخابرات جدید ثبت نام کردن بگن دانلود شبانه داره یا نداره
یا همین اندیشه بمونم

samin_panahi
13-12-2014, 01:33
سلام
من شارژ کردم
ترافیک سوخت شد
لطف می کنی آدرس دقیق آقای طاهر نژاد رد یدید؟
کدوم ساختمان و کدوم اتاق؟
ممنون

zerocold981
13-12-2014, 09:30
دقیق چیکار کنم
آپارتمان ه نمیشه که

معمولا مخابرات میاد اینجوری سیمارو تحویل می ده

اینارو بگیر هم مرتبش کن هم دوباره سیمارو لخت کن دوباره سیمارو اتصال بده این سیما بیرون باشه هوا و آب استان گیلان میگیره اکسیدش می کنه و رنگش عوض میشه خوب اتصال بوجود نمیاره

rama11
13-12-2014, 11:11
سلام
من شارژ کردم
ترافیک سوخت شد
ممنون

من فردا باید شارژ کنم 4 گیگ هم دارم با این حساب باید 4 گیگ امروز دانلود کنم :n03:

hamidreza2010
13-12-2014, 15:21
سلام
من شارژ کردم
ترافیک سوخت شد
ممنون

سلام
عجب آدمایی هستن اینا
الان که فقط باید بگیری نصف کنی اینا رو
گلسار ، مخابرات مرکزی ، طبقه سوم ، مرکز فروش ، به هر کس بگید طاهر نژاد بهتون اتاقش رو نشون میده

فقط رفتید اونجا به این طاهر نژاد .... بگید : شما که میگید نباید بسوزه ، اینو به اون پشتیبانی بی صاحاب هم بگید که اعمال کنن ، نه اینکه تو اتاقت نشستی میگی نباید بسوزه

samin_panahi
13-12-2014, 17:51
سلام
عجب آدمایی هستن اینا
الان که فقط باید بگیری نصف کنی اینا رو
گلسار ، مخابرات مرکزی ، طبقه سوم ، مرکز فروش ، به هر کس بگید طاهر نژاد بهتون اتاقش رو نشون میده

فقط رفتید اونجا به این طاهر نژاد .... بگید : شما که میگید نباید بسوزه ، اینو به اون پشتیبانی بی صاحاب هم بگید که اعمال کنن ، نه اینکه تو اتاقت نشستی میگی نباید بسوزه

جالب اینجاست که من دوباره یه تیکت زدم که آیا حجم می سوزه یا نه، و اگه می سوزه چرا؟
جواب داد که می سوزه و طبق دستورالعمل قوانین سازمان مقرراته
فرداش که این جواب رو دادن آقای طاهر نژاد تماس گرفت من بهش گفتم پشتیبانی تیکت زدم این جواب رو دادن گفت چی گفتند؟
قشنگ اومدم پشت سیستم جواب پشتیبانی کامل براش خوندم، بازم گفت نه سوخت نمی شه
گفتم اگه شد چی؟ گفت خیالت راحت!!! نمی شه!
حالا به نظرتون برم حجمم رو می ده بهم؟ 2.44 گیگ بود :n28:
عکس هم گرفتم که نزنن زیرش

supermax15
13-12-2014, 18:30
جالب اینجاست که من دوباره یه تیکت زدم که آیا حجم می سوزه یا نه، و اگه می سوزه چرا؟
فرداش که این جواب رو دادن آقای طاهر نژاد تماس گرفت من بهش گفتم پشتیبانی تیکت زدم این جواب رو دادن گفت چی گفتند؟
باو تا میتونین دانلود کنین ک اینجوری حق ادم ضایع نشه

من که تا حالا نشده حجم اضافه بیارم همیشه ی هفته قبل از تمدید حجم تموم میشه :n05:

samin_panahi
13-12-2014, 19:15

من که تا حالا نشده حجم اضافه بیارم همیشه ی هفته قبل از تمدید حجم تموم میشه :n05:

منم اکثرا حجمم تموم می شه اما این ماه خودشون 5 گیگ دادن منم 5گیگ شارژ کرده بودم
دیگه که خود طاهرنژاد تماس گرفت و گفت که نمی سوزه، اون 2گیگ رو گذاشتم و استفاده نکردم وگرنه استفاده می کردم

hamed29
14-12-2014, 00:46
سلام؛ اشتراک 128 نامحدود مخابرات رو از اندیشه گرفتم!
سرعت دانلود قبلاً 80 بود الان به زحمت به 20 میرسه (IDM) ، سرعت باز کردن صفحه هم پایین اومده.
تا 6 گیگ تضمینی سرعت روی 70، 80 و بعد سرعت افت میکنه. در حالیکه من 6 گیگ دانلود نداشتم.

این برای نود32 هست در حال تست سرعت:

این تست سرعت هست:

مشکل چیه؟

armin_punisher6
14-12-2014, 01:11
الان سرويس ٢ مگ مخابرات

light
14-12-2014, 01:38
امروز اینترنت بد وضعش خرابه ،؛ مخصوصا اندیشه

zerocold981
14-12-2014, 09:31
امروز اینترنت بد وضعش خرابه ،؛ مخصوصا اندیشه

دیشب اندیشه 512 3.5 گیگ دانلود کردم

samin_panahi
14-12-2014, 13:23
شماره ی آقای طاهرنژاد رو دارید بذارید؟
اون شماره ای که باهاش به من زنگ زد رو می گیرم کسی جواب نمی ده!

armin_punisher6
14-12-2014, 16:26
چند روز پيش سازمان مقررات براي كم بودن سرعت دانلودم مسيج دادم امروز باهام تماس گرفتن.گفتن كارشناس ميفرستيم خط رو چك كنه.سرويسم ٢ مگه و سرعت دانلودم بايد حداقل ٢٥٦ باشه كه ٢١٠ ه.اول گفت كلا گيلان اينطوريه منم كلي مثال زدم كه بقيه سرعت بالا دارن تا طرف قانع شد.حالا چند روز ديگه كارشناس اومد خبرشو ميدم.

hamidreza2010
14-12-2014, 18:26

من امروز بعد از دانشگاه رفتم مخابرات ، البته با قسمت فروش کار داشتم ، کارم تموم شد داشتم برمیگشتم که طارهرنژاد اومد پایین ، تو راه ازش پرسیدم که حجما میسوزه ها ، در حالی که شما میگی نباید بسوزه
گفت آره نباید بسوزه ولی برای کسایی که با ما قرار داد 3 یا 6 ماهه یا 1 ساله میبندن نه کسایی که 1 ماهه هستن ( کسایی که مثلا 3 ماهه قرار داد میبندن اگه بعد از 3 ماه حجم اضافه بیارن ، برای اونا هم میسوزه )

آره بخدا
آدم بزنه آهنگ خالی دانلود کنه بهتره بره تو جیب مخابرات:n02:

منم اکثرا حجمم تموم می شه اما این ماه خودشون 5 گیگ دادن منم 5گیگ شارژ کرده بودم
دیگه که خود طاهرنژاد تماس گرفت و گفت که نمی سوزه، اون 2گیگ رو گذاشتم و استفاده نکردم وگرنه استفاده می کردم

5 گیگ بهتون دادن؟:n04:
برای چی؟آخه فقط به کسایی که کمپین هستن هدیه میدادن:n02:

شماره ی آقای طاهرنژاد رو دارید بذارید؟
اون شماره ای که باهاش به من زنگ زد رو می گیرم کسی جواب نمی ده!

من شماره آبدارچی اونجا رو هم دارم:n02:
33132321

چند روز پيش سازمان مقررات براي كم بودن سرعت دانلودم مسيج دادم امروز باهام تماس گرفتن.گفتن كارشناس ميفرستيم خط رو چك كنه.سرويسم ٢ مگه و سرعت دانلودم بايد حداقل ٢٥٦ باشه كه ٢١٠ ه.اول گفت كلا گيلان اينطوريه منم كلي مثال زدم كه بقيه سرعت بالا دارن تا طرف قانع شد.حالا چند روز ديگه كارشناس اومد خبرشو ميدم.

سلام
آره ممنون میشم بگید نتیجش چی شد :n16:
چون به منم همین حرفو زدن

supermax15
14-12-2014, 19:51
اخر بد شانسی رو اوردم

از مخابرات جمع کردم اومدم اندیشه ثبت نام کردم گفتش پورت اندیشه خط 6 نمیدیم گفت باید پورت پشگامان بگیرید گفت فرقی نمیکنه
منم قبول کردم 1 مگ 3 گیگ گرفتم فک کردم سرعت روز و شب میاد رو 300 مثل همه نگو داغونه
شب از 1 تا 4 سرعت 40 بیشتر نمیشه از 4 تا 7 هم از 180 بیشتر نمیشه
دستی دستی خودمو انداختم تو چاه همون مخابرات خیلی بهتر بود
هر روز هم قطعی داره میگه یوزر نیم پسورد اشتباه هست و 40 باز باید سعی کرد تا وصل بشه :n28:

light
14-12-2014, 20:32
اندیشه که مشکلی نداره و قطعی نداره ، فقط سرعت کمی افت میکنه این چند روزه

دوستان اینهمه مخابرات میرید سوال کنید مخابرات یوزرهای جدید دانلود شبانه دارن یا نه !! میخوام از اندیشه بیام مخابرات !

samin_panahi
14-12-2014, 21:07
من امروز بعد از دانشگاه رفتم مخابرات ، البته با قسمت فروش کار داشتم ، کارم تموم شد داشتم برمیگشتم که طارهرنژاد اومد پایین ، تو راه ازش پرسیدم که حجما میسوزه ها ، در حالی که شما میگی نباید بسوزه
گفت آره نباید بسوزه ولی برای کسایی که با ما قرار داد 3 یا 6 ماهه یا 1 ساله میبندن نه کسایی که 1 ماهه هستن ( کسایی که مثلا 3 ماهه قرار داد میبندن اگه بعد از 3 ماه حجم اضافه بیارن ، برای اونا هم میسوزه )

اتفاقا من چون فکر کردم ممکنه نسوختن حجم واسه 3 یا 6 ماهه و 1ساله باشه بهش گفتم من 1 ماهه تمدید می کنم الان این ماهم داره تموم می شه انتقال پیدا می کنه؟
گفت فرقی نداره، کلا انتقال پیدا می کنه!!!

5 گیگ بهتون دادن؟:n04:
برای چی؟آخه فقط به کسایی که کمپین هستن هدیه میدادن:n02:

آره، نمی دونم والا
جریان این کمپین چی هست اصلا؟

من شماره آبدارچی اونجا رو هم دارم:n02:
33132321

خودش با همین شماره بهم زنگ زد، اینو گرفتم برنداشت
33132411 رو گرفتم گفتم می خوام با آقای طاهرنژاد بخش فروش صحبت کنم این شماره رو داد:
33132337 که اینم گرفتم کسی برنداشت!!!

امروز دوباره شکایت کردم تا خودش بهم زنگ بزنه :n09:

hamidreza2010
14-12-2014, 21:19
اتفاقا من چون فکر کردم ممکنه نسوختن حجم واسه 3 یا 6 ماهه و 1ساله باشه بهش گفتم من 1 ماهه تمدید می کنم الان این ماهم داره تموم می شه انتقال پیدا می کنه؟
گفت فرقی نداره، کلا انتقال پیدا می کنه!!!
آره، نمی دونم والا
جریان این کمپین چی هست اصلا؟
خودش با همین شماره بهم زنگ زد، اینو گرفتم برنداشت
33132411 رو گرفتم گفتم می خوام با آقای طاهرنژاد بخش فروش صحبت کنم این شماره رو داد:
33132337 که اینم گرفتم کسی برنداشت!!!امروز دوباره شکایت کردم تا خودش بهم زنگ بزنه :n09:

عجبه ها ، اصلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیست
امروز که به من اینطوری گفت ، جالبه ماه پیش من رفتم حجم سوختم رو پس گرفتم :n24: :n02:
ولی الان یه چیز دیگه میگه ، خدا نسل هر چی آدم نفهم رو از روی زمین برداره:n34:
جریان کمپین هم منظورم کمپین نوروزی یا تابستانه یا الانم که پاییزه هست
اتفاقا واسه همین مسخره بازیاشون من میخوام برم سالانه باهاشون قرارداد ببندم ( کمپین پاییزه ):n06:
اینطوری حجمم حداقل برای 12 ماه نمیسوزه و اینکه خودشون هر ماه برام شارژ میکنن و در آخر اینکه یکم ارزونترهم هست:n33:
ولی خوش شانس هستیدا ، 5 گیگ بهتون دادن ، بجان خودم الان ازشون بپرسید میگن نمیدونم چرا بهتون حجم دادیم:n08:
برای شماره هم به خودش گفتم شمار اتاقت رو بده ، گفت نمیشه زنگ بزن 2020 مشکل داشتی حل میکن ، گقتم باشه ، رفتم پیش علوی ( پشتیبانی ) بعد از پایان کارم گفتم یادم رفته شماره طاهر نژاد رو بگیرم ، میشه شما لطف کنید بهم بدید ، اونم گفت باشه و بهم داد.درست هم هست ، قبلا بهش زنگ زدم به همین شماره:n02:

samin_panahi
14-12-2014, 23:01
عجبه ها ، اصلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیست
امروز که به من اینطوری گفت ، جالبه ماه پیش من رفتم حجم سوختم رو پس گرفتم :n24: :n02:
ولی الان یه چیز دیگه میگه ، خدا نسل هر چی آدم نفهم رو از روی زمین برداره:n34:
جریان کمپین هم منظورم کمپین نوروزی یا تابستانه یا الانم که پاییزه هست
اتفاقا واسه همین مسخره بازیاشون من میخوام برم سالانه باهاشون قرارداد ببندم ( کمپین پاییزه ):n06:
اینطوری حجمم حداقل برای 12 ماه نمیسوزه و اینکه خودشون هر ماه برام شارژ میکنن و در آخر اینکه یکم ارزونترهم هست:n33:
ولی خوش شانس هستیدا ، 5 گیگ بهتون دادن ، بجان خودم الان ازشون بپرسید میگن نمیدونم چرا بهتون حجم دادیم:n08:
برای شماره هم به خودش گفتم شمار اتاقت رو بده ، گفت نمیشه زنگ بزن 2020 مشکل داشتی حل میکن ، گقتم باشه ، رفتم پیش علوی ( پشتیبانی ) بعد از پایان کارم گفتم یادم رفته شماره طاهر نژاد رو بگیرم ، میشه شما لطف کنید بهم بدید ، اونم گفت باشه و بهم داد.درست هم هست ، قبلا بهش زنگ زدم به همین شماره:n02:

تو سایت وزارت ارتباطات که شکایت کردم هم جواب دادن که انتقال پیدا می کنه!!!!
به شما جوابی ندادن؟

خوش شانس کدومه
فک کنم از بس دفعات قبل بهم اضافه نکردن خودشون خجالت کشیدن اضافه کردن :n02:

تنبلیم می گیره برم مخابرات، ولی اگه فردا هم زنگ بزنم بر نداره مجبورم برم این 2.44 گیگ رو بگیرم
حالا خیلی هم زیاد نیستا ولی اگه همین جوری بیخیال شیم اونا هم همین جوری دزدی می کنن!
شما حدودا چه ساعتی زنگ زدید برداشت؟
من 1 به بعد هر چی زنگ زدم کسی برنداشت!

armin_punisher6
14-12-2014, 23:53

samin_panahi
15-12-2014, 01:08

براتون یه پیغام خصوصی فرستادم

ticoo
15-12-2014, 14:29
سلام دوستان، می خواستم بدونم این شرکت هایی که اندیشه سرویس میده (لایزر ، پیشگامان، رشت و ...) چه فرقی باهم دارن؟ من چند وقت پیش واسه مغازه ۱۲۸گرفتم، شاید باورتون نشه اما سرعت دانلودم ۵۰۰ کیلو بایته. اون واسه Rasht.askiran.com اما الان رفتم واسهوایه خونه گرفتم بهم لایزر دادن laser.askiran.com .هر ۲تارو هم از یه شرکت (ساختمون البرز) گرفتم و هر ۲تا هم خط هم واسه منطقه ۲ هست. می خواسم بدونم واقعا فرقی نمی کنه؟ خودشون گفتن فرقی نداره!؟؟؟؟. اما میخوام مطمن شم.

hamed29
15-12-2014, 16:36
در مورد اشتراک نامحدود، از کجا ميشه متوجه شد تا حالا چقدر مصرف داشتيم؟

light
15-12-2014, 17:31
مخابرات سوال کردم گفتن واسه 1 ماهه ها شبانه رو داریم کم کم برمیداریم
ولی یکساله ها شبانه هستش
گفتم اگه یکسال شارژ کنیم بعد 1 ماهه شبانه بردارید چی گفتن از مخابرات بپرسید :n04:

hamidreza2010
15-12-2014, 19:31
تو سایت وزارت ارتباطات که شکایت کردم هم جواب دادن که انتقال پیدا می کنه!!!!
به شما جوابی ندادن؟

خوش شانس کدومه
فک کنم از بس دفعات قبل بهم اضافه نکردن خودشون خجالت کشیدن اضافه کردن :n02:

تنبلیم می گیره برم مخابرات، ولی اگه فردا هم زنگ بزنم بر نداره مجبورم برم این 2.44 گیگ رو بگیرم
حالا خیلی هم زیاد نیستا ولی اگه همین جوری بیخیال شیم اونا هم همین جوری دزدی می کنن!
شما حدودا چه ساعتی زنگ زدید برداشت؟
من 1 به بعد هر چی زنگ زدم کسی برنداشت!

من کل هفته فقط 2 روز صبحها خونم ، توی همون دو روزم زنگ زدم
حدود ساعت 10-11 صبح
جوابم نگاه نکردم ، الان چک میکنم

ولی یکساله ها شبانه هستش
گفتم اگه یکسال شارژ کنیم بعد 1 ماهه شبانه بردارید چی گفتن از مخابرات بپرسید :n04:

سلام
این یعنی اینکه هر وقت دلشون بخواد دزدی میکنن و میزنن زیر قرارداد

samin_panahi
15-12-2014, 19:56
ولی یکساله ها شبانه هستش

حالم ازشون بهم می خوره :thumbsdow
دیگه واقعا مسخره شو در آوردن
یعنی چی آخه؟
چه معنی می ده این کارا و حرفاشون؟؟؟ :sq_10:

Dr-leecher
15-12-2014, 20:40
دوستان اندیشه شبا از ساعت چند رایگانه دانلودش ؟ حجمی گرفتم :n19:

supermax15
15-12-2014, 21:11
سلام دوستان، می خواستم بدونم این شرکت هایی که اندیشه سرویس میده (لایزر ، پیشگامان، رشت و ...) چه فرقی باهم دارن؟ من چند وقت پیش واسه مغازه ۱۲۸گرفتم، شاید باورتون نشه اما سرعت دانلودم ۵۰۰ کیلو بایته. اون واسه Rasht.askiran.com اما الان رفتم واسهوایه خونه گرفتم بهم لایزر دادن laser.askiran.com .هر ۲تارو هم از یه شرکت (ساختمون البرز) گرفتم و هر ۲تا هم خط هم واسه منطقه ۲ هست. می خواسم بدونم واقعا فرقی نمی کنه؟ خودشون گفتن فرقی نداره!؟؟؟؟. اما میخوام مطمن شم.
از همه نظر فرق میکنه دروغ میگن

من الان پیگشامان دادن بهم داغونه

light
16-12-2014, 01:23
امروز 512 اندیشه رو به 1مگ تبدیل کردم
تو ساعت رایگان که باید حداقل 128 سرعت دانلود باشه بین 100 تا 115 هست

zerocold981
16-12-2014, 13:00
امروز 512 اندیشه رو به 1مگ تبدیل کردم
تو ساعت رایگان که باید حداقل 128 سرعت دانلود باشه بین 100 تا 115 هست

دوست عزیز بستگی داره از کدوم سرور دانلود کنی سرورهای داخلی معمولا تو ساعات رایگان تا 200 هم میره سرعت دانلود 512 من که اینجوریه

Dr-leecher
16-12-2014, 15:11
کسی اینجا نیست جواب ما رو بده پرسیدم اندیشه شبا از ساعت چند رایگانه دانلودش ؟

light
16-12-2014, 15:24
دوست عزیز بستگی داره از کدوم سرور دانلود کنی سرورهای داخلی معمولا تو ساعات رایگان تا 200 هم میره سرعت دانلود 512 من که اینجوریه
فکر کنم شما تازه از خواب پا شدی :n02:

این که سرعت 512 تا 200 میره isp هم ارفاق میکنن وگرنه واقعیش 512 باید 64 باشه سرعت دانلود که خودم داشتم بیشتر از 65 نمیرفت

ما رشت نیستیم و اینجا سرعت واقعی میدن ، یعنی 1مگ باید 128 باشه سرعت دانلود ولی مال من تا 115 بیشتر نمیره هرکاری کردم

zerocold981
16-12-2014, 17:45
فکر کنم شما تازه از خواب پا شدی :n02:

این که سرعت 512 تا 200 میره isp هم ارفاق میکنن وگرنه واقعیش 512 باید 64 باشه سرعت دانلود که خودم داشتم بیشتر از 65 نمیرفت

ما رشت نیستیم و اینجا سرعت واقعی میدن ، یعنی 1مگ باید 128 باشه سرعت دانلود ولی مال من تا 115 بیشتر نمیره هرکاری کردم

منم رشت نيستم لمشي عكس ميگيرم ميزارم البته همش 200 نيست بيشتر 150 تا 160 هست

TimeWarp
17-12-2014, 01:51
یه مودم وایرلس می خوام کانفیگ کنم برای آشنای اول .
غیر یوزر و پس
vpi و vci رو هم می خوام
مقدار
vpi و vci آشنای اول چنده؟

با تشکر:n16:

malavan.ehsan
17-12-2014, 02:18
غیر یوزر و پس
vpi و vci رو هم می خوام
مقدار

سلام
8/35 هست

mtn877
17-12-2014, 02:53
کسی اینجا نیست جواب ما رو بده پرسیدم اندیشه شبا از ساعت چند رایگانه دانلودش ؟
1 تا 7 می باشد:20:

cheshmak.a
17-12-2014, 07:27
512 نامحدود اندیشه رو تبدیل به 1 مگ محدود کردم ،
جالبیش این بود که سرعت 512 توی حجم تضمینی حدود 150-160 بود
اما این 1 مگ سرعتش حدود 110-130 هستش

کسی میدونه داستان از چه قراره:n36:

ساعت 7:35

armin_punisher6
17-12-2014, 12:10
غیر یوزر و پس
vpi و vci رو هم می خوام
مقدار

Vpi 8
Vci 35

armin_punisher6
17-12-2014, 12:12
دوستاني كه آشناي اول دارن،سرعت دانلودتون ساعت ١ تا ٣ كه رايگانه چنده؟
پشتيباني گفت همه سرويسها ٢٥٦ كيلو بيته كه سرعتش تقريبا ٣٢ ميشه.

light
17-12-2014, 12:29
512 نامحدود اندیشه رو تبدیل به 1 مگ محدود کردم ،
جالبیش این بود که سرعت 512 توی حجم تضمینی حدود 150-160 بود
اما این 1 مگ سرعتش حدود 110-130 هستش

کسی میدونه داستان از چه قراره:n36:

ساعت 7:35
خوش بحالتون ، من که 512 70 بیشتر نمیگرفتم ، الآن 1مگ حداکثر 120

دیشب 1مگ ؛ حدود 2.4گیگ دانلود کردم :n03:

supermax15
17-12-2014, 12:55
1 مگ محدود اندیشه 1 ظهر

hamidreza2010
17-12-2014, 18:56

سلام
آره درسته من از علوی ( پشتیبانی ) پرسیدم گفت اینطوریه.
الان برای منم همینطوریه یعنی تا ساعت 3 ترکیده ولی از 3 به بعد تقریبا خوب میشه

samin_panahi
17-12-2014, 19:14
سلام
آره درسته من از علوی ( پشتیبانی ) پرسیدم گفت اینطوریه.
الان برای منم همینطوریه یعنی تا ساعت 3 ترکیده ولی از 3 به بعد تقریبا خوب میشه

شما نگاه کردید جواب شکایت رو تو سایت چی دادن؟

samin_panahi
17-12-2014, 19:14

من دو ماهه سرعت 512 می گیرم شبا سرعتش سرعت معادل 512 - 540 هست ، روزا معادل 1مگ

hamidreza2010
18-12-2014, 01:29
شما نگاه کردید جواب شکایت رو تو سایت چی دادن؟

هر دو در دست بررسی هست و کسی جوابی نداده :n34:

من دو ماهه سرعت 512 می گیرم شبا سرعتش سرعت معادل 512 - 540 هست ، روزا معادل 1مگ

شبا معادل 512 یعنی چقدر؟
اون 540 چیه؟

samin_panahi
18-12-2014, 03:50
هر دو در دست بررسی هست و کسی جوابی نداده :n34:

شبا معادل 512 یعنی چقدر؟
اون 540 چیه؟

ای بابا
مطمئنید؟
با سبز می نویسه در حال بررسی اما پایینش مثل اون عکسی که گذاشتم یه چیزایی می نویسه، هنوز ننوشتن چیزی؟

سرعت دانلود بین 60 تا 80 در نوسانه
اون 540 هم متوسط مقداریه که نرم افزار DUMeter برای سرعت دانلودم تو شب نشون می ده

Dr-leecher
18-12-2014, 10:23

خودشو جر داد با این سرعتش

hamidreza2010
18-12-2014, 15:57
ای بابا
مطمئنید؟
با سبز می نویسه در حال بررسی اما پایینش مثل اون عکسی که گذاشتم یه چیزایی می نویسه، هنوز ننوشتن چیزی؟

سرعت دانلود بین 60 تا 80 در نوسانه
اون 540 هم متوسط مقداریه که نرم افزار DUMeter برای سرعت دانلودم تو شب نشون می ده

آره الان دوباره چک کردم هیچکدوم جواب ندادن
دوباره شکایت میزنم ، بالاخره باید حل کنن
هرچند من فعلا سرویسم رو عوض کردم و کمپین پاییزه کردم ولی شکایت رو میزنم

samin_panahi
18-12-2014, 17:37
آره الان دوباره چک کردم هیچکدوم جواب ندادن
دوباره شکایت میزنم ، بالاخره باید حل کنن
هرچند من فعلا سرویسم رو عوض کردم و کمپین پاییزه کردم ولی شکایت رو میزنم

چه سرویسی رو کمپین پاییزه گرفتید؟
چطور سرویس رو عوض کردید و کمپین پاییزه گرفتید؟
الان من رفتم نگاه کردم دوباره 1مگ و 2مگ رو از لیستم حذف کردن
کلا آزار دارن اینا....
مال شما هم حذف شده؟

samin_panahi
18-12-2014, 17:39
کسی در مورد این لینک چیزی می دونه؟
قبلا نا محدود تو لیست قیمت ها نبود، بود؟؟؟
مخابرات که نا محدود نمی ده، پس اون چیه تو عکس؟

armin_punisher6
18-12-2014, 20:31

اين قديميه.حتي سرويس زير ٣ گيگم ندارن.

CHAPTER
18-12-2014, 21:11
سلام دوستان
نمی دونم چرا بعضی از سایت ها رو که باز می کنم به آدرس پایین ریدایرکت میشه

hamidreza2010
18-12-2014, 23:13
چه سرویسی رو کمپین پاییزه گرفتید؟
چطور سرویس رو عوض کردید و کمپین پاییزه گرفتید؟
الان من رفتم نگاه کردم دوباره 1مگ و 2مگ رو از لیستم حذف کردن
کلا آزار دارن اینا....
مال شما هم حذف شده؟

تو مریض بودن اینا که شکی نیست.من الان چون کمپین هستم نمیتونم ببینم سرویس ها رو ( چون روی 2 مگ 8 گیگ بسته شده )
خودم این سرویس رو موقع تغییر سرویس انتخاب کردم
من سرویسم رو با جنگ و دعوا عوض کردم ، چون وقتی رفتم مخابرات مرکزی گفتن دیروز آخرین مهلته واسه همین من رفتم درست کنم گفتن حتما باید صاحب خط بیاد امضا کنه ( من پدرم همراه نبود :n02: ) واسه همین قبول نمی کردن تغییر سرویس بدن.با هزار مکافات و جرو بحث و 4 ساعت معطلی درست کردن برام ( ولی مجبورم کردن زنگ بزنم بابام بیاد :n23: )

نه نامحدود نمیده ، اینا تخیلات ذهن مریض مسئول فروش هست :n02:
سرویس ها همونایی هستن که موقع تغییر سرویس لیست میشن براتون

samin_panahi
18-12-2014, 23:42
تو مریض بودن اینا که شکی نیست.من الان چون کمپین هستم نمیتونم ببینم سرویس ها رو ( چون روی 2 مگ 8 گیگ بسته شده )
خودم این سرویس رو موقع تغییر سرویس انتخاب کردم
من سرویسم رو با جنگ و دعوا عوض کردم ، چون وقتی رفتم مخابرات مرکزی گفتن دیروز آخرین مهلته واسه همین من رفتم درست کنم گفتن حتما باید صاحب خط بیاد امضا کنه ( من پدرم همراه نبود :n02: ) واسه همین قبول نمی کردن تغییر سرویس بدن.با هزار مکافات و جرو بحث و 4 ساعت معطلی درست کردن برام ( ولی مجبورم کردن زنگ بزنم بابام بیاد :n23: )

نه نامحدود نمیده ، اینا تخیلات ذهن مریض مسئول فروش هست :n02:
سرویس ها همونایی هستن که موقع تغییر سرویس لیست میشن براتون

اینا تخیلات ذهن مریض مسئول فروش هست
اینو خوب اومدی :n02:

hosebr3
19-12-2014, 12:29
دوستان 3G ایرانسل تو لنگرود نیومده؟؟ تو سایتش نوشته لنگرود اومده ولی اینجا که هیچ خبری نیست!:n13:
شهرای دیگه سرعتش چطوره؟

*سینا*
19-12-2014, 12:55
دوستان 3G ایرانسل تو لنگرود نیومده؟؟ تو سایتش نوشته لنگرود اومده ولی اینجا که هیچ خبری نیست!:n13:
شهرای دیگه سرعتش چطوره؟

سلام
من اواخر مهرماه لنگرود بودم و 3g استفاده کردم اونجا
فقط همه جاش آنتن نمیده.
سمت سه راه چمخاله آنتنش فول بود به سمت بازار ماهی فروشا کم میشد... حالا دکلش کجا بود نمیدونم
سرعتش هم خوب بود
0.9 مگابیت دانلود و 2.1 مگ آپلودش بود
گوشی huawei g525

dizgah
19-12-2014, 13:09
سلام دوستان
نمی دونم چرا بعضی از سایت ها رو که باز می کنم به آدرس پایین ریدایرکت میشه
این نرم افزار جدید و مزخرفشونه
هر چند ساعت که از اینترنت استفاده نکنی این صفحه میاد ، باید کانکت دویاره رو بزنی یا مودم رو روشن خاموش کنی +
من یک گیگ از ترافیک هدیم مونده بود که با تموم شد یک ماه پرید و منتقل نشد
:n15:

naim697
20-12-2014, 05:08
داخل رشت 4 جی ایرانسل نیومده ؟ سیم کارت نسل جدید دارم گوشی ایفون روی 4g میذارم نمیاد فقط 3 جی

*سینا*
20-12-2014, 07:51
داخل رشت 4 جی ایرانسل نیومده ؟ سیم کارت نسل جدید دارم گوشی ایفون روی 4g میذارم نمیاد فقط 3 جی

تو خود سایت ایرانسل که چیزی اعلام نشده

rama11
20-12-2014, 09:20

رشت فعلا نیومده

برای دریافت نسل چهارم اینترنت موبایل باید سیم کارت رو هم عوض کنید یعنی با این سیم کارتها 4G قابل دریافت نیست

armin_punisher6
20-12-2014, 11:07

هنوز ٣g درست و حسابي نداره.4g پيشكش

Dr-leecher
20-12-2014, 12:18
ماه قبل از اندیشه 128 گرفتم نامحدود یه 14 روز شدو حجمش تموم شد با کندی سرعت دیگه نمیشد کاری کرد رفتم تعویض سرویس کردم و حجمی گرفتم 5 گیگ 256 یه بار 1 گیگ هم بهش اضافه کردم ک شد 6 گیگ دیشب ویندوز 8 گذاشتم دانلود شه صبح دیدم دانلود شده ولی حجمم پریده الان دوباره رفتم با اون که 22 روز داشتم حجمی رو تعوض کردم همون 128 نامحدودو گرفتم واقعا خیلی مسخره شده حجمی بگیریم حجممون میپره نامحدود بگیریم شیش گیگ تموم شه دیگه کند میشه نمیشه استفاده کرد خودمم موندم چیکار کنم

Dr-leecher
20-12-2014, 12:30
ماه قبل از اندیشه 128 گرفتم نامحدود یه 14 روز شدو حجمش تموم شد با کندی سرعت دیگه نمیشد کاری کرد رفتم تعویض سرویس کردم و حجمی گرفتم 5 گیگ 256 یه بار 1 گیگ هم بهش اضافه کردم ک شد 6 گیگ دیشب ویندوز 8 گذاشتم دانلود شه صبح دیدم دانلود شده ولی حجمم پریده الان دوباره رفتم با اون که 22 روز داشتم حجمی رو تعوض کردم همون 128 نامحدودو گرفتم واقعا خیلی مسخره شده حجمی بگیریم حجممون میپره نامحدود بگیریم شیش گیگ تموم شه دیگه کند میشه نمیشه استفاده کرد خودمم موندم چیکار کنم

clau
20-12-2014, 12:35

256 نامحدود بگیر بصرفه تره 16 گیگ حداقل واسه دانلود داری

TimeWarp
20-12-2014, 22:42
الان زنگ زدم به 2020 به طرف میگم بخش مصرف روزانه من خرابه و هر تاریخی وارد می کنم هیچ میزان مصرفی رو نشون نمیده (حتی با فایرفاکس) میگه تو چرا دانلود رایگان شبانه داری وقتی سرویس یک ماهه داری:n04::n04::n04:

میگم من در این زمینه از شما پرسیدم:n25:بنده کاربر قدیمی هستم و طبق گفته خود مسئولان کاربر جدید دانلود رایگان شبانه نداره.

بعد کلی جر و بحث باهاش قطع کردم. رسما بهش گفتم اونجا چه گاو دکفته بازاریه که هر کی یه چیزی میگه . طاهرنژاد یه چیزی میگه شما یه چیزی بلغور می کنی:n34:

قیمت ها همونه ولی هر روز یه چیزی دارن ازش میکنن. چی مونده ازش :n21:

light
21-12-2014, 00:46
الان زنگ زدم به 2020 به طرف میگم بخش مصرف روزانه من خرابه و هر تاریخی وارد می کنم هیچ میزان مصرفی رو نشون نمیده (حتی با فایرفاکس) میگه تو چرا دانلود رایگان شبانه داری وقتی سرویس یک ماهه داری:n04::n04::n04:

میگم من در این زمینه از شما پرسیدم:n25:بنده کاربر قدیمی هستم و طبق گفته خود مسئولان کاربر جدید دانلود رایگان شبانه نداره.

ربط به کاربرد جدید و قدیم ندارن ، کلا دارن واسه یک ماهه ها رو برمیدارن ، فقط یکساله ها شبانه دارن

TimeWarp
21-12-2014, 02:42
ربط به کاربرد جدید و قدیم ندارن ، کلا دارن واسه یک ماهه ها رو برمیدارن ، فقط یکساله ها شبانه دارن

:n21::n21::n21::n21:

این دیگه چه مسخره بازیه. اول که نامحدود حذف می کنن حالا هم این. کلا بگن می خوام نت رو قطع کنیم خوب. از کجا معلوم اینا به قراردادشون پایبند باشن؟
حجم ماهیانه رو هم که دارن می سوزونن سر ماه . دیگه چه مرگشونه

این نتیجه ی اینه که هر کاری کردن یه اقدام عملی از طرف یوزرها در مقابل اینها نشده و اینا روشون رفته بالا و پالان رو انداختن شونده کله :n24:

light
21-12-2014, 04:06
بحث سر اینه که یه سری ها ساعت 1 تا 8 شب به کارشون برسنن و سرعت پایین نیاد :n02:

پارس آنلاین زده
تغییر طرح هدیه شبانه که در ادامه توضیح داده شده است، مربوط به سرویسهایی می باشد که پس از تاریخ 10 آذر ماه 93 خریداری یا تمدید شوند؛ بنابراین هدیه شبانه کلیه سرویس های خریداری شده قبل از این تاریخ، مطابق روال گذشته اعمال خواهد گردید.

armin_punisher6
21-12-2014, 11:27
اين شبانه شاتل چطوره؟ماهي چقدر ميگيره و سرعتش چقدره؟

minime
21-12-2014, 12:17
اینا همه بلاهایی هست که سازمان تنظیم نازل میکنه , واسه شکایت از سازمان تنظیم باید به کجا مراجعه کرد ؟

samin_panahi
21-12-2014, 16:47
:n21::n21::n21::n21:

این دیگه چه مسخره بازیه. اول که نامحدود حذف می کنن حالا هم این. کلا بگن می خوام نت رو قطع کنیم خوب. از کجا معلوم اینا به قراردادشون پایبند باشن؟
حجم ماهیانه رو هم که دارن می سوزونن سر ماه . دیگه چه مرگشونه

این نتیجه ی اینه که هر کاری کردن یه اقدام عملی از طرف یوزرها در مقابل اینها نشده و اینا روشون رفته بالا و پالان رو انداختن شونده کله :n24:

شما هم شکایت کنید
اینا دیگه واقعا گندش رو در آوردن

من چند روز پیش یه استان دیگه بودم، اینترنتشون 6.5 برابر اینترنت من سرعت داشت 6.5 برابر!!!!
شاتل داشت، نپرسیدم چه سرویسی داره، ولی مطمئنم هرچی داره از سرویسی که من الان دارم کمتره

نمی دونم مربوط به استانه یا اینترنت مخابرات داغونه
یعنی هرجا من سرویس بگیرم شرکتش باید به گند کشیده بشه؟

TimeWarp
21-12-2014, 20:50
شما هم شکایت کنید
اینا دیگه واقعا گندش رو در آوردن

من چند روز پیش یه استان دیگه بودم، اینترنتشون 6.5 برابر اینترنت من سرعت داشت 6.5 برابر!!!!
شاتل داشت، نپرسیدم چه سرویسی داره، ولی مطمئنم هرچی داره از سرویسی که من الان دارم کمتره

نمی دونم مربوط به استانه یا اینترنت مخابرات داغونه
یعنی هرجا من سرویس بگیرم شرکتش باید به گند کشیده بشه؟

اعتراضات اینترنتی به جایی نمیرسه اونم به عوامل دستور دهنده همین کار . :n34:

اول گفتن نامحدود ها سرعت دانلودشون شبا (تو ساعات رایگان باید کم باشه (در حد دیال آپ) تا حق دیگران ضایع نشه (محدود ها و ...) بعد کلا نامحدود رو برداشتن و همه شد محدود. اونوقت گفتن محدود ها دانلود می کنن اونایی که تو ساعت یک تا 7 شب سرچ و تحقیق می کنن(:n04::n04::n04:) حقشون خورده میشه و از ساعت یک تا 3 دوباره سرعت رو کردن دیال آپ و الان میگن یک ماهه ها کلا دانلود نکنن و قرارداد یک ساله. از کجا معلوم بعدا زیر قرارداد نزن و دوباره سرعت رو دیال اپ نکنن.

اگه راست میگن قرارداد یک ماهه ولی ماه به ماه پرداخت کنیم :n31:

Abdolreza2012
21-12-2014, 22:59
میخواین همین جا هماهنگ کنیم همه یه روز یه ساعت بریم برای اعتراض دسته جمعی :n02:
من هستم

supermax15
22-12-2014, 01:35
منم تا 3 هفته پیش اشنای اول بودم و واقعا مضخرف بود
منم پایم اگه خواستین تعداد زیاد بشه :n25:

ticoo
22-12-2014, 11:25
دوستان امروز سرویسم وصل شد, سرعت دانلودم خوبه ( 512 2گیگ گرفتم از اندیشه) سرعت دانلودم 240 هست تقربا. البته هنوز شب باهاش دانلود نکردم. ایشالا که خوب باشه.
آشنای اولم خودشو دیگه گیر آورده, به خاطر همین مسخره بازیاش ازش سرویس نگرفتم.
و در رابطه با سرعت باید بهتون بگم که به منطقه و نویز خط هم بستگی داره.

armin_punisher6
22-12-2014, 11:49
دوستاني كه سرويس ٢ مگ دارن،snr تون چنده؟

rama11
22-12-2014, 12:39
ایرنسل هم تعرفه بسته هاشو 2 برابر کرد

5 گیگ 40000 تومن :n38:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87

Arshia9991
22-12-2014, 20:32
سلام دوستان من قبلا سرويس نامحدود انديشه داشتم الان كه نامحدود رو برداشتن به ناچار ١٢٨ ٥ گيگ گرفتم و الان دو روز شده و ٥٠٠مگابايت از حجمم كم شده بدون اينكه دانلود انچناني كرده باشم اين مصرف طبيعيه به نظر شما؟!

zerocold981
23-12-2014, 00:36
سلام دوستان من قبلا سرويس نامحدود انديشه داشتم الان كه نامحدود رو برداشتن به ناچار ١٢٨ ٥ گيگ گرفتم و الان دو روز شده و ٥٠٠مگابايت از حجمم كم شده بدون اينكه دانلود انچناني كرده باشم اين مصرف طبيعيه به نظر شما؟!

دوست عزیز نامحدود اندیشه برداشته نشده شده 6 گیگ ترافیک تضمین شده
احتمال داره ویندوزت داره خودشو آپدیت می کنه تو repotresh ببین چه ساعتهایی دانلود شده

Arshia9991
23-12-2014, 10:49
احتمال داره ویندوزت داره خودشو آپدیت می کنه تو repotresh ببین چه ساعتهایی دانلود شده
بله درست ميفرماييد ولي وقتي ٦ گيگ تموم ميشه با افت شديد سرعت مواجه ميشيم.بعد در مورد اپديت هم بگم چك كردم مشكل از اون نبود .من وقتي يك سايت رو باز ميكنم نزديك به چند مگ از حجمم كم ميشه واقعا نميفهمم مشكل كجاست

hamed29
23-12-2014, 13:55

منظورتون از repotresh چیه؟ تو سایت اندیشه منظورتون هست؟
من که نامحدود دارم چیزی تو سایت ننوشته!

armin_punisher6
23-12-2014, 15:35
من سرويس ٢ مگ ٥ گيگ ١ ماهه آشناي اول دارم.امروز زنگ زدم گفت فقط و فقط سرويس هاي يك سالمون شبانه رايگان داره.اين خيلي مسخرست.واسه همه اينطوريه؟

supermax15
23-12-2014, 15:56
تو سایت اندیشه این عکس رو گذاشتن معلوم نیست میخوان چه گندی بزنن

CHAPTER
23-12-2014, 16:25
سلام دوستان
با شرایط فعلی آشنای اول که دانلود شبانه دیگه رایگان نیست
چه شرکتی رو پیشنهاد می دید که دانلود شبانه اش رایگان باشه؟
اندیشه دانلود شبانه اش رایگان هست؟
تو سایتش که برای سرویس های زیر 2 مگ رایگان زده!

Arshia9991
23-12-2014, 16:55
سلام دوستان
نه گمانم یک چهارمه

samin_panahi
23-12-2014, 17:36
سلام دوستان

سلام
کی گفته رایگان نیست؟
من دارم رایگان دانلود می کنم شبا!
521، 5گیگ
ساعت رایگان 1200مگ دانلود می شه تقریبا
من دانلودم زیاد نیست همین سرعت برام خوبه
قبلا 2مگ داشتم 4گیگ و خورده ای دانلود می شد

CHAPTER
23-12-2014, 18:36
سلام
کی گفته رایگان نیست؟
من دارم رایگان دانلود می کنم شبا!
521، 5گیگ
ساعت رایگان 1200مگ دانلود می شه تقریبا
من دانلودم زیاد نیست همین سرعت برام خوبه
قبلا 2مگ داشتم 4گیگ و خورده ای دانلود می شد

تو پست های قبلی چند تا از بچه گفتن
منم همین سرویس رو دارم، 10 رو بیشتر ازش نمونده
اینجوری که دوستان می گن، کسایی که از قبل سرویس داشتن رو شامل نمیشه، اگر جدیدا تمدید کنید دانلود شبانه رایگان نیست دیگه

samin_panahi
23-12-2014, 20:16
تو پست های قبلی چند تا از بچه گفتن
منم همین سرویس رو دارم، 10 رو بیشتر ازش نمونده
اینجوری که دوستان می گن، کسایی که از قبل سرویس داشتن رو شامل نمیشه، اگر جدیدا تمدید کنید دانلود شبانه رایگان نیست دیگه
من بعد از این حرف و حدیثا شارژ کردم
20 روز دیگه مونده
من فکر کنم واسه یوزر های جدید برداشتن نه ما که 2ساله اینجاییم

CHAPTER
23-12-2014, 22:13
20 روز دیگه مونده

امیدوارم
ولی بعیده، چون ظاهرا بیشتر شرکت ها دارن اینکار رو انجام میدن، هر کدوم به یه شکلی دانلود شبانه رو غیر رایگان کردن

samin_panahi
23-12-2014, 22:25
امیدوارم
ولی بعیده، چون ظاهرا بیشتر شرکت ها دارن اینکار رو انجام میدن، هر کدوم به یه شکلی دانلود شبانه رو غیر رایگان کردن

خدا شفاشون بده واقعا
حالا خوبه اینی که می دن اینترزرت هم نیست اگه واقعا اینترنت بود دیگه معلوم نبود چقدر بازی درمیاوردن

light
23-12-2014, 23:30
20 روز دیگه مونده
بعد 1ماه تازه میگید لیلی مرده یا زن :n02:
فعلا حذف واسه اونایی که تازه ثبت میکنن راحت شبانه رو برمیارن
قبلی هام چون تعداد زیاده دارن کم کم حذف میکنن

samin_panahi
23-12-2014, 23:37
بعد 1ماه تازه میگید لیلی مرده یا زن :n02:
فعلا حذف واسه اونایی که تازه ثبت میکنن راحت شبانه رو برمیارن
قبلی هام چون تعداد زیاده دارن کم کم حذف میکنن

اینا یه جور تلقینه واسه آرامش خودمون وگرنه می دونیم جریان از چه قراره :n02:
ولی خدایی بیخود می کنن حذف کنن :n34:
اه

Microsoft Windows
23-12-2014, 23:39
فقط کافیه شبانه رایگان منو جذف کنن تا منم دیگه تمدید نکنم بدون دانلود من اینترنت میخوام چیکار سیمکارتمو شارژ میکنم تازه همه جا هم در دسترسه.دیگه شورشو در آوردن اینا

zerocold981
23-12-2014, 23:42
منظورتون از repotresh چیه؟ تو سایت اندیشه منظورتون هست؟
من که نامحدود دارم چیزی تو سایت ننوشته!

accounting.askiran.com
user و pass رو میدی گوشه سمت چپ نوشته report اونجت تو بخش detail connection میتونی ببینی چه خبره
آپدیت ویندوزت هم چک کن اگه فعاله غیر فعالش کن

CHAPTER
24-12-2014, 00:25
سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات بمنظور دریافت و بررسی پیشنهادات ، نقطه نظرات ، انتقادات و شکایات مشترکین ، کارکنان و سایر شهروندان گرامی جهت ارزیابی، ارزشیابی عملکرد، ارائه خدمات بهتر، ارتقاء فن آوری شرکتهای ارتباطات سیار، دیتا و شرکتهای مخابرات استانی و بهبود عملکرد مسئولین و کارمندان شرکت از لحاظ سرعت، دقت، انظباط کاری ، پیشگیری فساد اداری، ارتقاء کاری و سیستمی ، شفافیت، ضابطه مداری، توجه و حساسیت در نگهداری و مصرف اموال شرکت ، کنترل انظباط مالی، صرفه جوئی در هزینه های امور پشتیبانی (برق، لوازم مصرفی و غیره ) و نهایتاً تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است .

samin_panahi
24-12-2014, 00:43
سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات بمنظور دریافت و بررسی پیشنهادات ، نقطه نظرات ، انتقادات و شکایات مشترکین ، کارکنان و سایر شهروندان گرامی جهت ارزیابی، ارزشیابی عملکرد، ارائه خدمات بهتر، ارتقاء فن آوری شرکتهای ارتباطات سیار، دیتا و شرکتهای مخابرات استانی و بهبود عملکرد مسئولین و کارمندان شرکت از لحاظ سرعت، دقت، انظباط کاری ، پیشگیری فساد اداری، ارتقاء کاری و سیستمی ، شفافیت، ضابطه مداری، توجه و حساسیت در نگهداری و مصرف اموال شرکت ، کنترل انظباط مالی، صرفه جوئی در هزینه های امور پشتیبانی (برق، لوازم مصرفی و غیره ) و نهایتاً تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است .

دروغه :n09:

Arshia9991
24-12-2014, 10:19
دوستان کمکم کنید الان 3 روز شده یک گیگم تموم شد مشکل کجاست آخه :n28:

samin_panahi
24-12-2014, 15:16
دوستان در مورد سوخت شدن حجم ها:
اگه چندماهه بگیریم هر ماه به ماه بعد انتقال پیدا می کنه و در آخرین ماه اگه چیزی اضافه بیاد سوخت می شه
یه ماهه ها هم کلا سوخت می شه
ساعت رایگان هم فعلا برداشته نمی شه - اینو خودتون هم برای اطمینان تیکت بزنید

hamidreza2010
24-12-2014, 18:22
سلام دوستان
برای کسایی که از دزد اول سرویس 2 مگ دارن ، سرعت دان و پیج تو بازه رایگان چفدره؟
سرعت دان رو طبق IDM و دانلود از یه سرور خوب بگید بیزحمت ( مث سافت 98 )
ممنون

hamidreza2010
24-12-2014, 18:35
دوستان کمکم کنید الان 3 روز شده یک گیگم تموم شد مشکل کجاست آخه :n28:

سلام
خب حتما یجای کار میلنگه دیگه
شما اتصالات رو چک کردید؟
یه سری کارهای پیش فرض هست که باید انجام بدید مثلا:

- غیر فعال کردن آپدیت ویندوز و آنتی ویرویس
- نصب فایروال برای بلاک کردن اتصالات ناخواسته مثل COMODO یا BW meter ( ساده تر و دردسرش کمتره )
- از قند شکن استفاده میکنید؟ فری گیت وحشتناک حجم خوری داره ( من 10 گیگ توی 20 روز هم دیدم )
- نصب ad muncher برای بلاک کردن تبلیغات سایت ها ( این سافت عالیه ، یعنی من اگه بگم چقدر حجم سیو میکنه براتون باور نمیکنید ، نصب کنید ، بهش ایمان میارید )
- آپدیت خودکار بقیه سافت ها رو هم غیر فعال کنید
- برنامه bw meter که بالا گفتم میزان send/recieved رو ثبت میکنه ، میتونید چک کنید
- اگه مودمتون wifi هست ، حتما براش پسورد بزارید
- اگه همه اینکارا رو کردید و بازم جواب نداد با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل حجم خوری نت رو مطرح کنید باهاشون

( مطئننا 90 درصد این چیزا رو میدونستید ولی خب جهت چک کردن دوباره گفتم )

samin_panahi
24-12-2014, 19:55
سلام دوستان
برای کسایی که از دزد اول سرویس 2 مگ دارن ، سرعت دان و پیج تو بازه رایگان چفدره؟
سرعت دان رو طبق IDM و دانلود از یه سرور خوب بگید بیزحمت ( مث سافت 98 )
ممنون
آخرین باری که تست کردم از همه بدتر سرعت دانلودم از soft 98 بود :n02:

hamidreza2010
24-12-2014, 22:13
آخرین باری که تست کردم از همه بدتر سرعت دانلودم از soft 98 بود :n02:

ممنون
فقط سرعت بگین ، آخه دوستام میگن ما سرعتمون 120 - 130 هست ( اونا 1 مگ هستن و این سرعت طبیعیه ) ولی منی که 2 مگ هستم سرعتم نباید 60 باشه :n34:

samin_panahi
25-12-2014, 04:14
ممنون
فقط سرعت بگین ، آخه دوستام میگن ما سرعتمون 120 - 130 هست ( اونا 1 مگ هستن و این سرعت طبیعیه ) ولی منی که 2 مگ هستم سرعتم نباید 60 باشه :n34:

من چون 2مگ نداشتم و شما از بچه های 2مگ پرسیده بودید سرعت اعلام نکردم
الان تست کردم مثل اینکه مخابرات با سافت98 خوب شده، سرعتش خوب بود
من 512 دارم همین الان که ساعت رایگانه سرعت بین 60 تا 90 بود!

Arshia9991
25-12-2014, 12:03
سلام
خب حتما یجای کار میلنگه دیگه
شما اتصالات رو چک کردید؟
یه سری کارهای پیش فرض هست که باید انجام بدید مثلا:

- غیر فعال کردن آپدیت ویندوز و آنتی ویرویس
- نصب فایروال برای بلاک کردن اتصالات ناخواسته مثل COMODO یا BW meter ( ساده تر و دردسرش کمتره )
- از قند شکن استفاده میکنید؟ فری گیت وحشتناک حجم خوری داره ( من 10 گیگ توی 20 روز هم دیدم )
- نصب ad muncher برای بلاک کردن تبلیغات سایت ها ( این سافت عالیه ، یعنی من اگه بگم چقدر حجم سیو میکنه براتون باور نمیکنید ، نصب کنید ، بهش ایمان میارید )
- آپدیت خودکار بقیه سافت ها رو هم غیر فعال کنید
- برنامه bw meter که بالا گفتم میزان send/recieved رو ثبت میکنه ، میتونید چک کنید
- اگه مودمتون wifi هست ، حتما براش پسورد بزارید
- اگه همه اینکارا رو کردید و بازم جواب نداد با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل حجم خوری نت رو مطرح کنید باهاشون

( مطئننا 90 درصد این چیزا رو میدونستید ولی خب جهت چک کردن دوباره گفتم )
بسيار ممنون از توضيحات كاملتون دوست عزيز .من اين كار ها رو انجام ميدهم اگر جواب نداد كه با پشتيباني تماس ميگيرم بازم ممنون:n12:

hamidreza2010
25-12-2014, 14:16
من چون 2مگ نداشتم و شما از بچه های 2مگ پرسیده بودید سرعت اعلام نکردم
الان تست کردم مثل اینکه مخابرات با سافت98 خوب شده، سرعتش خوب بود
من 512 دارم همین الان که ساعت رایگانه سرعت بین 60 تا 90 بود!

خب نه دیگه ، شما ساعت 4 صبح پست زدید که تو این ساعت سرعت خوبه از همه سرورها
دزدی جدید مخابرات اینه : از ساعت 1 تا 3 ( یا 4 اگه اشتباه نکنم ) سرعت دان و پیج افتضاح هست و از اون به بعد تا 7 صبح مثل قبل میشه ( خوب در حد عالی :n02: )
شما تو ساعت های 1 تا 3 تست کنید و نتبجه رو بگید
ممنون

Arshia9991
25-12-2014, 16:21
دوستان به ازای باز کردن یک سایت 500 کیلوبایت کم میشم از حجمم به نظرتون این عادیه اگه نه گزارش بدم

G.D.ragon.Ir
25-12-2014, 17:12
بچه های اندیشه, کسی مشکل دیسکانکت شدن داره؟ برای من چند روزی هست که چندبار در روز دیسکانکت میشه!

hamidreza2010
25-12-2014, 19:37
دوستان به ازای باز کردن یک سایت 500 کیلوبایت کم میشم از حجمم به نظرتون این عادیه اگه نه گزارش بدم

عادی نیست ، عالیه
طرف کارشناس مخابرات بود میگفت یعضی سایت ها تا لود بشن چند مگ از حجم آدمو کم میکنه
بستگی به سایت داره دوست من

Arshia9991
25-12-2014, 20:01
عادی نیست ، عالیه
طرف کارشناس مخابرات بود میگفت یعضی سایت ها تا لود بشن چند مگ از حجم آدمو کم میکنه
بستگی به سایت داره دوست من
واقعا مسخرس. شما خودتون از سرويس هاي حجمي استفاده ميكنيد؟

Arshia9991
25-12-2014, 20:03
بچه های اندیشه, کسی مشکل دیسکانکت شدن داره؟ برای من چند روزی هست که چندبار در روز دیسکانکت میشه!
نه برأي من كه پيش نيومده

zerocold981
25-12-2014, 20:13

نه مشکلی نداره
احتمالا نویز خط داری خط تلفنتو از دم در چک کن

hamidreza2010
26-12-2014, 01:06
واقعا مسخرس. شما خودتون از سرويس هاي حجمي استفاده ميكنيد؟

آره ، چون مخابرات کلا نامحدود نداره، داشته باشه هم یه بالایی سرتون میاره که پشیمون میشید و همون سرویس محدود میگیرید ( همه شرکت ها اینطورین )

samin_panahi
26-12-2014, 01:39
خب نه دیگه ، شما ساعت 4 صبح پست زدید که تو این ساعت سرعت خوبه از همه سرورها
دزدی جدید مخابرات اینه : از ساعت 1 تا 3 ( یا 4 اگه اشتباه نکنم ) سرعت دان و پیج افتضاح هست و از اون به بعد تا 7 صبح مثل قبل میشه ( خوب در حد عالی :n02: )
شما تو ساعت های 1 تا 3 تست کنید و نتبجه رو بگید
ممنون

من الان هم تست کردم
سرعت مثل دفعه ی پیش بود
شاید یکم کمتر، مثلا بین 50 تا 80
من 512 دارم و این سرعت طبیعیه

Angel Of Darkness
26-12-2014, 13:52
کسی میدونه dns پیشفرض اندیشه چنده ؟

supermax15
26-12-2014, 14:36

89.144.182.3

zerocold981
26-12-2014, 22:38

dns جدیدش اینه 89.144.144.144
تازه زنگ زدم گفتن

armin_punisher6
26-12-2014, 22:39
استفاده از dns بهتره؟

hamidreza2010
27-12-2014, 21:34
استفاده از dns بهتره؟

سلام
تاثیری رو سرعت دانلود نداره ، روی پیچ بهتر میشه

samin_panahi
27-12-2014, 23:02
سلام

واسه مخابرات رو چطور تنظیم کردید؟

armin_punisher6
27-12-2014, 23:13
سلام

چرا خود isp ها به صورت default اينو نميزارن؟

samin_panahi
27-12-2014, 23:42
خدایی مخابرات خوابه هاااااا
این چیه آخه هنوز رو صفحه هست:

خورشید به سوگ مصطفی می گرید ، مهتاب به حال مجتبی می گرید ، در مشهد دل چه کربلایی بر پاست ، قومی به شهادت رضا می گرید .
ایام سوگواری تسلیت

hamidreza2010
28-12-2014, 18:30
واسه مخابرات رو چطور تنظیم کردید؟

ویندوزتون چیه؟
بعد dns معمولی بصورت:

4.2.2.4
8.8.8.8

هست ولی اگه برای اختصاصی شرکت میخواید زنگ بزنید بهتون میدن ( من قبلا گرفته بودم ولی فراموشش کردم )

چرا خود isp ها به صورت default اينو نميزارن؟

باید توی ویندوز تون تنظیم کنید خودتون

خدایی مخابرات خوابه هاااااا
این چیه آخه هنوز رو صفحه هست:

خورشید به سوگ مصطفی می گرید ، مهتاب به حال مجتبی می گرید ، در مشهد دل چه کربلایی بر پاست ، قومی به شهادت رضا می گرید .
ایام سوگواری تسلیت

آره فک کنم ماه ربیع الاول تموم شه ، مخابرات تازه تبریک میزنه توی سایتش
حالا خوبه 2 گیگ هدیه هم بده:n02:
چی میشه اصن:n08:

samin_panahi
28-12-2014, 22:00
ویندوزتون چیه؟
بعد dns معمولی بصورت:

4.2.2.4
8.8.8.8

آره فک کنم ماه ربیع الاول تموم شه ، مخابرات تازه تبریک میزنه توی سایتش
حالا خوبه 2 گیگ هدیه هم بده:n02:
چی میشه اصن:n08:

ویندوزم 7

اصلا فک کنم بخاطر اینکه هدیه نده خودش رو زده به خواب :n02:

mr__k1
28-12-2014, 23:05
عجب! 60 گیگ ریختن تو حسابم ماه پیش، الان نگاه کردم شده 5 گیگ دوباره! قضیه چیه؟ باید همه رو مصرف میکردم؟ :n02:

samin_panahi
28-12-2014, 23:20
عجب! 60 گیگ ریختن تو حسابم ماه پیش، الان نگاه کردم شده 5 گیگ دوباره! قضیه چیه؟ باید همه رو مصرف میکردم؟ :n02:

60 گیگ واسه چی ریختن؟
چند ماهه؟

mr__k1
29-12-2014, 00:40
چه میدونم والا، سرویس یک ساله رو 2-3 ماه مصرف کرده بودم، بعد آپدیت یک سال رو ریست کردن 60 گیگ ریختن تو حسابم!! الان دوباره شده 270 روز با 5 گیگ تو اکانت! اصلا حساب کتاب نداره کارشون! :n08:

hamidreza2010
29-12-2014, 01:13
ویندوزم 7

اصلا فک کنم بخاطر اینکه هدیه نده خودش رو زده به خواب :n02:

اوکی
شما تو نت سرچ کنید آموزش ست کردن dns ، آموزشش هست ، اگه پیدا نکردید بگید لینک بدم

سلام
بله درسته ، ولی قضیه این بود که بعد از رستور شدن crm اونا حجم 1 سال رو به حساب کاربرای کمپین ریختن ، اما سیستمشون نتونست کاربرای کمپین رو به درستی فیل تر کنه بخاطر همین ، هر ماه هم 5 گیگ براشون میریخت ( در حالی که مشترک ها قبلا همه حجم 1 سالشون رو گرفته بودن ) البته این برای همه مشترک ها اتفاق نمی افتاد و مخابرات هم چون نمیتونست دربیاره دقیقا کدوم مشترک ها هستن ، حجم همه رو گرفت تا ماه به ماه براشون بریزه ( مثل قبلا )

rezsna
29-12-2014, 13:35
سلام دوستان من قصد دارم از اندیشه نامحدود 128 به شاتل 11 (ART1) نامحدود کوچ کنم بنظرتون کوچ کنم عاقلانست؟ الان تو اندیشه تا 6 گیگ بگی نگی سرعت بد نیس دوروور 40 تا 80 کیلو بایته بگیر نگیرم داره ولی بعدش 100% میفته رو 16 تا 18 دیگه بالاتر نمیره تا آخر. شاتل چجوریاست؟ تا 11 گیگ بالاست بعدش میری قهر؟؟؟؟:n13: زیر 18 میره؟

light
29-12-2014, 19:04
سلام دوستان من قصد دارم از اندیشه نامحدود 128 به شاتل 11 (ART1) نامحدود کوچ کنم بنظرتون کوچ کنم عاقلانست؟ الان تو اندیشه تا 6 گیگ بگی نگی سرعت بد نیس دوروور 40 تا 80 کیلو بایته بگیر نگیرم داره ولی بعدش 100% میفته رو 16 تا 18 دیگه بالاتر نمیره تا آخر. شاتل چجوریاست؟ تا 11 گیگ بالاست بعدش میری قهر؟؟؟؟:n13: زیر 18 میره؟
شاتلم بعد مدتی سرعت رو کم میکنن ولی نمیدونم چند گیگ

rezsna
29-12-2014, 22:31
شاتلم بعد مدتی سرعت رو کم میکنن ولی نمیدونم چند گیگ

یعنی بعد همون حجم تضمین شده سرعتو محدود میکنن؟ حتی کمتر از اسمی؟:n04:

mtn877
30-12-2014, 16:50
سلام. نمیدونم امروز اندیشه فقط قطع بود یا شرکت های دیگه هم مشکل داشتن . از ساعت فکر کنم 11 تا الان که نزدیکه 5 بعداز ظهره نت اندیشه قطع بود. پشتیبانی هم فقط بوق اشغال میخورد ، یعنی خودشون گذاشتن رو حالت بوق اشغال وگرنه باید میرفت تو صف انتظار اپراتور... واقعا آدم نیستن ، اطلاع رسانی اندیشه زیر صفره ، نمیگن لااقل یه اس ام اس بدن، پشتیبانی واسه وقتیه که نت قطع میشه نه واسه وقتی که وصله، ---- تو اندیشه لعنتی:n34:

supermax15
30-12-2014, 17:10
سلام. نمیدونم امروز اندیشه فقط قطع بود یا شرکت های دیگه هم مشکل داشتن . از ساعت فکر کنم 11 تا الان که نزدیکه 5 بعداز ظهره نت اندیشه قطع بود. پشتیبانی هم فقط بوق اشغال میخورد ، یعنی خودشون گذاشتن رو حالت بوق اشغال وگرنه باید میرفت تو صف انتظار اپراتور... واقعا آدم نیستن ، اطلاع رسانی اندیشه زیر صفره ، نمیگن لااقل یه اس ام اس بدن، پشتیبانی واسه وقتیه که نت قطع میشه نه واسه وقتی که وصله، ---- تو اندیشه لعنتی:n34:

اره منم مشکل شما رو داشتم اصلا وصل نمیشد :n21:

ساعت رایگان هم تازگی از عمد اینترنت رو قطع میکنن ی لحظه تا سرعت نصف بشه و مثل روز نباشه
عجب سیاسب چرتی دارن :n21:

supermax15
30-12-2014, 17:44
یعنی بعد همون حجم تضمین شده سرعتو محدود میکنن؟ حتی کمتر از اسمی؟:n04:

اره بعد 11 گیگ یا 15 گیگ سرعت رو پایین میارن حدود 8 تا 16
خودم نداشتم ولی یکی از کاربرا تو همین تاپیک گفته بود

rezsna
30-12-2014, 18:57

برا منم قطع بود و پشتبانی گوشیو بر نمیداشت

surena_iran2564
30-12-2014, 19:04
اینترنت منم قطعه! به زور با گوشی وصل شدم ببینم فقط واسه من اینجوریه یا بقیه هم مشکل دارن !

hamed29
30-12-2014, 19:55
اینترنت منم قطعه! به زور با گوشی وصل شدم ببینم فقط واسه من اینجوریه یا بقیه هم مشکل دارن !

امروز برای منم اینطوری بود؛ با پشتیبانی تماس گرفتم فقط بوق اشغال میزد!
نیم ساعت پیش مودم رو ریست و دوباره تنظیم کردم، درست شد.

light
31-12-2014, 04:25
اندیشه واسه من تا ساعت 2 3 سرعت نصفه و بعدش درست میشه

supermax15
01-01-2015, 01:54
اندیشه وقتی ساعت رایگان میشه از عمد رو خط نویز میندازه تا سرعت پایین بیاد
تقریبا srn margin نصف میشه

zerocold981
01-01-2015, 09:22
اندیشه وقتی ساعت رایگان میشه از عمد رو خط نویز میندازه تا سرعت پایین بیاد
تقریبا srn margin نصف میشه

دوست snr margin ربطی به هیچ شرکتی نداره مربوط به نویز خط که از سیم تلفن هست
بعضی ساعت ها میبینی این شماره تغییر میکنه مربوط آب و هوا هست غلظت رطوبت - باران و ... تغییر کنه سیمی که بیرون از خونه هست به همون شکل تغییر می ده ما اینجا گیلان هستیم طبیعتا آدم زنگ می زنه حالا چه برسه به کابلی که هیچ عایق مناسبی واسش نمی زنن و همینجوری لختش می کنن بدون چسبی چیزی نی زارن رو هوای آزاد

منم یه مدت همین مشکل رو داشتم غروبا مارگین من میومد پایین دم درو خودم دوباره سیمارو لخت کردم و دوباره به هم وصلش کردم دیگه این مشکل رو ندارم

supermax15
01-01-2015, 12:37
دوست snr margin ربطی به هیچ شرکتی نداره مربوط به نویز خط که از سیم تلفن هست
بعضی ساعت ها میبینی این شماره تغییر میکنه مربوط آب و هوا هست غلظت رطوبت - باران و ... تغییر کنه سیمی که بیرون از خونه هست به همون شکل تغییر می ده ما اینجا گیلان هستیم طبیعتا آدم زنگ می زنه حالا چه برسه به کابلی که هیچ عایق مناسبی واسش نمی زنن و همینجوری لختش می کنن بدون چسبی چیزی نی زارن رو هوای آزاد

منم یه مدت همین مشکل رو داشتم غروبا مارگین من میومد پایین دم درو خودم دوباره سیمارو لخت کردم و دوباره به هم وصلش کردم دیگه این مشکل رو ندارم
ممنون
ولی من همیشه چک میکنم ولی تا ساعت یک میشه نویز خط دوبرابر میشه Downstream که الان 2.559 هست تبدیل میشه 1.899 ک سرعت دانلود رو کاهش میده
اینم نقشه جدیدشون هست ک 1 مگ نتونه مثل روز ک 280 هست دانلود کنه تو ساعت رایگان

minime
01-01-2015, 13:34
ممنون
ولی من همیشه چک میکنم ولی تا ساعت یک میشه نویز خط دوبرابر میشه Downstream که الان 2.559 هست تبدیل میشه 1.899 ک سرعت دانلود رو کاهش میده

ارتباطی نداره , نمیشه این عدد رو دستی تغییر داد و کاملا مربوط به پارامترهای محیطی و فیزیکی هست.

mtn877
01-01-2015, 14:24
ارتباطی نداره , نمیشه این عدد رو دستی تغییر داد و کاملا مربوط به پارامترهای محیطی و فیزیکی هست.
باز بحث دفاع از اندیشه شد جناب minime تشریف آرودن، جناب نظرت درباره دو روز پیش که نت اندیشه 7 تا 8 ساعت قطع بود و از عمد پشتیبانی بوق اشغال میخورد چیه؟ حتما می خوای بگی چون تماس زیاد بود اینجوری میشد ! نه اگه بخاطر تماس زیاد بود باید تماس گیرنده میرفت تو صف انتظار اپراتور، خواهشا به همکاران عزیزت تو اندیشه بفرما مواقع قطعی یه اس ام اسی بدن یا یه پیامی تو سایت مزخرفشون بزارن تا ما فکر نکنیم مشکل از خط خونه یا مودم خودمون هست! ممنون عزیز جان

zerocold981
01-01-2015, 15:02
ممنون

ارتباطی نداره وقتی مارگیم پایین میاد اتوماتیک downstream هم تغییر میکنه

armin_punisher6
02-01-2015, 10:51
باز بحث دفاع از اندیشه شد جناب minime تشریف آرودن، جناب نظرت درباره دو روز پیش که نت اندیشه 7 تا 8 ساعت قطع بود و از عمد پشتیبانی بوق اشغال میخورد چیه؟ حتما می خوای بگی چون تماس زیاد بود اینجوری میشد ! نه اگه بخاطر تماس زیاد بود باید تماس گیرنده میرفت تو صف انتظار اپراتور، خواهشا به همکاران عزیزت تو اندیشه بفرما مواقع قطعی یه اس ام اسی بدن یا یه پیامی تو سایت مزخرفشون بزارن تا ما فکر نکنیم مشکل از خط خونه یا مودم خودمون هست! ممنون عزیز جان

من نزديك ٦ ساله از انديشه اومدم بيرون.انديشه فقط اون موقع خوب بود،الان افتضاحه.پشتيباني هم با گاو مساوي كردن.اين قضيه قطع كردن تلفن توسط اوپراتور رو هميشه داشتن.

minime
03-01-2015, 13:39

جناب پروفسور ام تی ان , این ارتباطی به اندیشه یا سرویس دهنده دیگری نداره یه حقیقت علمی هست که در قالب علمی قابل بحثه و این تیکه هایی که میندازین دردی رو دوا نمیکنه :n02:

اندیشه خوب باشه ازش دفاع میکنم , اندیشه بد باشه ازش انتقاد میکنم ولی اعتقادی به بی احترامی ندارم (برعکس تعدادی از دوستان) و چون بی احترامی نمیکنم دلیل نمیشه عاشق سینه چاک اندیشه باشم , شما مشکلی داری با خود اندیشه در میون بزار من پیغام رسون شما نیستم

supermax15
03-01-2015, 15:01
این اندیشه انگار سرعت ساعت رایگان رو واقعی کرده یعنی 1 مگ = 128 KB
چن شبه سرعت از 130 بالاتر نمیره چند نفر اشنایان هم این مشکل رو داشتن

mtn877
03-01-2015, 21:57
جناب پروفسور ام تی ان , این ارتباطی به اندیشه یا سرویس دهنده دیگری نداره یه حقیقت علمی هست که در قالب علمی قابل بحثه و این تیکه هایی که میندازین دردی رو دوا نمیکنه :n02:

اندیشه خوب باشه ازش دفاع میکنم , اندیشه بد باشه ازش انتقاد میکنم ولی اعتقادی به بی احترامی ندارم (برعکس تعدادی از دوستان) و چون بی احترامی نمیکنم دلیل نمیشه عاشق سینه چاک اندیشه باشم , شما مشکلی داری با خود اندیشه در میون بزار من پیغام رسون شما نیستم
جناب سینه چاک اندیشه تو بحث نویز و داون استریم که من مشکلی نداشتم من میگم شما تا یه نفر از اندیشه انتقاد میکنه سریع سر و کله ات پیدا میشه اما شما که همین الان گفتی هرجا اندیشه بد باشه ازش انتقاد میکنم پس چرا تو این قضیه قطعی های اخیر چیزی نگفتی؟ به هر حال مطمئنم یه سر و سری با اندیشه عزیز دلت داری...

minime
03-01-2015, 22:12
جناب سینه چاک اندیشه تو بحث نویز و داون استریم که من مشکلی نداشتم من میگم شما تا یه نفر از اندیشه انتقاد میکنه سریع سر و کله ات پیدا میشه اما شما که همین الان گفتی هرجا اندیشه بد باشه ازش انتقاد میکنم پس چرا تو این قضیه قطعی های اخیر چیزی نگفتی؟ به هر حال مطمئنم یه سر و سری با اندیشه عزیز دلت داری...

حقيقتش اينه وقتم و از سر راه پيدا نكردم هر وقت خط قطع ميشه بيام اينجا ناله كنم ، بهتره به اين بحث كه ربطى به تاپيك نداره خاتمه بديم ؛)

mtn877
04-01-2015, 02:35
حقيقتش اينه وقتم و از سر راه پيدا نكردم هر وقت خط قطع ميشه بيام اينجا ناله كنم ، بهتره به اين بحث كه ربطى به تاپيك نداره خاتمه بديم ؛)
حقیقتش اینه که شما وقت برای دفاع از اندیشه داری ولی برای انتقاد کردن ازش نه ... باشه