PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

G.R.E.E.N
09-10-2014, 07:50
سرعت دانلود شبانه 512 حجمی اندیشه چنده؟
و اینکه هر گیگ حجم اضافه چند تومنه؟

SA.JJ.AD
09-10-2014, 09:51
دوستانی که از آشنای اول سرویس دارن ، چرا خبری ازشون نیست بعد از این تغییرات ، نکنه کلا قطع شدید ؟! :n29:
شمام تقریبا پشتیبانی فنی براتون تعطیله و باید یه ساعت پشت خط صبر کنید ؟:n29:!! اونایی که سرویس 2 مگ داشتن تغییر کرده به یه مگ و وضعیت سرویس و ترافیک باقیماندتون رو هر وقت یه چی میزنه تو پنل سایت و ده ها مشکل دیگه ؟ :n21:چاره چیه:n27:

mazii70
09-10-2014, 10:11
سرعت دانلود شبانه 512 حجمی اندیشه چنده؟
و اینکه هر گیگ حجم اضافه چند تومنه؟

روز 65 تا 70..ولی شب دیگ شدید افت میکنه 20 تا 30

zerocold981
09-10-2014, 11:01
روز 65 تا 70..ولی شب دیگ شدید افت میکنه 20 تا 30

این سرویس 512 منه اندیشه همین الان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا سرویس مخابرات من قطع این چند روزه خیلی مشکل داره اونم 512 هست سرعتش روز بین 80 تا 100 هست
شب اندیشه با همین سرعت 512 چیزی بین 3 تا 3.5 گیگ دانلود دارم
مخابرات 1.5 گیگ شبی دانلود دارم

در کل از اندیشه رازیم تا حالا

TimeWarp
09-10-2014, 11:18
دوستانی که از آشنای اول سرویس دارن ، چرا خبری ازشون نیست بعد از این تغییرات ، نکنه کلا قطع شدید ؟! :n29:
شمام تقریبا پشتیبانی فنی براتون تعطیله و باید یه ساعت پشت خط صبر کنید ؟:n29:!! اونایی که سرویس 2 مگ داشتن تغییر کرده به یه مگ و وضعیت سرویس و ترافیک باقیماندتون رو هر وقت یه چی میزنه تو پنل سایت و ده ها مشکل دیگه ؟ :n21:چاره چیه:n27:

آشغال تر از اینا وجود نداره . الان چند روزه زنگ می زنم 2020 (بخش پشتیبانی) میزنه 50 نفر تو نوبتن. میزنم بخش فروش (بعد 10 دقیقه انتظار) اپراتور 250 :16:جواب داد ، میگم این چه وضع پشتیبانی هست ، یه نفر کاشتین اونجا جواب همه رو بده ، میگه ما بخش فروشیم به ما ربطی نداره :n21:

24 ساعته داریم کار می کنیم (جون عمش) . نه معلومه برای ورود به پنل آدرس جدید چیه ؟ رمزها کدومه ؟ اصلا به پنل وارد شیم یا نه ؟ (چون من هفته ی پیش زنگ زده بودم و معجزه شده بود و به پشتیبانی وصل شده بودم ، گفته بود ما فعلا به پنل ها دسترسی نداریم و به شما هم توصیه می کنیم تا یک هفته به پنلتون وارد نشید) :n04:

الان که میگه اگه حجمتون کم شده تیکت بزنید . معلوم نیست چقدر حجممون مونده . من که 25 گیگ حجم برام مونده بود ، کم کرده باشن و یا پنل 2 مگ منو بدون اینکه خبر داشته باشم کرده باشن یک مگ دیگه تماس و پشتیبانی رو بیخیال میشم ، یه راست میرم گلسار ببینم چه غلطی دارن می کنن:n24:میلیاردی درآمد دارن بعد این وضع سرویس دهی شونه :n21:

samin_panahi
09-10-2014, 12:25
آشغال تر از اینا وجود نداره . الان چند روزه زنگ می زنم 2020 (بخش پشتیبانی) میزنه 50 نفر تو نوبتن. میزنم بخش فروش (بعد 10 دقیقه انتظار) اپراتور 250 :16:جواب داد ، میگم این چه وضع پشتیبانی هست ، یه نفر کاشتین اونجا جواب همه رو بده ، میگه ما بخش فروشیم به ما ربطی نداره :n21:

24 ساعته داریم کار می کنیم (جون عمش) . نه معلومه برای ورود به پنل آدرس جدید چیه ؟ رمزها کدومه ؟ اصلا به پنل وارد شیم یا نه ؟ (چون من هفته ی پیش زنگ زده بودم و معجزه شده بود و به پشتیبانی وصل شده بودم ، گفته بود ما فعلا به پنل ها دسترسی نداریم و به شما هم توصیه می کنیم تا یک هفته به پنلتون وارد نشید) :n04:

الان که میگه اگه حجمتون کم شده تیکت بزنید . معلوم نیست چقدر حجممون مونده . من که 25 گیگ حجم برام مونده بود ، کم کرده باشن و یا پنل 2 مگ منو بدون اینکه خبر داشته باشم کرده باشن یک مگ دیگه تماس و پشتیبانی رو بیخیال میشم ، یه راست میرم گلسار ببینم چه غلطی دارن می کنن:n24:میلیاردی درآمد دارن بعد این وضع سرویس دهی شونه :n21:

همش 2 گیگ حجم برام مونده بود 1.6 گیگ رو کم کردن، پشتیبانیم که....
برید گلسار هم می گن به ما ربطی نداره برید فرهنگ
ولی هرجا رفتید از طرف منم دو تا فحش بدید من که زورم نمی رسه بهشون

mazii70
09-10-2014, 13:32
این سرویس 512 منه اندیشه همین الان

فعلا سرویس مخابرات من قطع این چند روزه خیلی مشکل داره اونم 512 هست سرعتش روز بین 80 تا 100 هست
شب اندیشه با همین سرعت 512 چیزی بین 3 تا 3.5 گیگ دانلود دارم
مخابرات 1.5 گیگ شبی دانلود دارم

در کل از اندیشه رازیم تا حالا

منم512 مخابرات داشتم سزعتش 70 تا 80 بود شبم 50..ولی دوستم همین 512 رو سرعتش 120 تا 130 بود..که الان همون 60 70
کلا حسابی دارن سرمون کلاه میزارن،مام به ناچار باس تحمل کنیم..

naim697
09-10-2014, 14:18
پشتبانیشون کجاست دیونه شدیم مستقیم حضوری بریم .................

sotly
09-10-2014, 15:19
VPN - 128 kbps این سرویس اندیشه چی هست ؟ وسه کاربر معمولی هم هست ؟ قیمتش 45 تومان در ماهه

samin_panahi
09-10-2014, 15:38
پشتبانیشون کجاست دیونه شدیم مستقیم حضوری بریم .................

تا جایی که من می دونم میدان فرهنگ

romantic
09-10-2014, 15:45

آدرس جدید که اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای ورود هم یوزرنیم شده شماره جدید با 13 جلوش؛ یعنی (شماره جدید+13)
رمز عبور همون قبلیه
اگر دو مگابیت 1 ماهه داشتید، الان شده 1 مگابیت. کلا هر سرویسی که الان تو لیست جدیدشون نباشه رو خودسر عوض کردن. 2 مگابیت 3 ماهه کمتر ندارن

تا الان 3 بار زنگ زدم بعد از 10-15 دقیقه پشت خط بودن وقتی مشکل رو به اپراتور حالی میکنم، شماره تلفن رو مثلا یادداشت میکنه، یه شماره موبایل برای تماس میگیره و بعد هم میگه پیگیری میکنیم.

جالب اینجاست اون روز دومی هم که مشکل داشت زنگ زدم به پشتیبانی گفت رایگانه، بعد که پنل جدیدشون راه افتاد، دیدم رایگان نبوده که هیچ، همچنان به سبک قبل حسابی حجم خورده و حجمم تموم شده!

Abdolreza2012
09-10-2014, 16:22
آدرس جدید که اینه

رمز عبور همون قبلیه
اگر دو مگابیت 1 ماهه داشتید، الان شده 1 مگابیت. کلا هر سرویسی که الان تو لیست جدیدشون نباشه رو خودسر عوض کردن. 2 مگابیت 3 ماهه کمتر ندارن

تا الان 3 بار زنگ زدم بعد از 10-15 دقیقه پشت خط بودن وقتی مشکل رو به اپراتور حالی میکنم، شماره تلفن رو مثلا یادداشت میکنه، یه شماره موبایل برای تماس میگیره و بعد هم میگه پیگیری میکنیم.

جالب اینجاست اون روز دومی هم که مشکل داشت زنگ زدم به پشتیبانی گفت رایگانه، بعد که پنل جدیدشون راه افتاد، دیدم رایگان نبوده که هیچ، همچنان به سبک قبل حسابی حجم خورده و حجمم تموم شده!
دقیقا ، برای منم روز بعد عید قربان اینترنت مشکل داشت ، زنگ زدم پشتیبانی گفت امروز 1 گیگ برای همه حجم رایگان قرار دادیم ، از اونجایی که فقط 2 ساعت خونه بودم تونستم 500 مگ دانلود کنم
الان میبینم از حجمم 750 مگابایت کم شده :n24:

+

قضیه چیه از 2 مگ تبدیل شده به 1 مگ ؟؟؟؟
من سرویسم 2 مگابایت یک ماهه هست ، یعنی الان شده 1 مگابایت؟؟؟
پولی که براش دادیم چی میشه ؟؟؟

پ.ن = الان نگاه کردم دیدم برای من تغییری نکرده و همون سرویس 2 مگ هست ( اول اشتباه دیدم )

دوستان یه مشکل دیگه من دارم ، الان سرویس من تو لیست جمع آوری شده هاست و به من 3 گیگ برای 10 روز دادن تا درست شه
این دیگه چه قضیه ایه :n15:

SA.JJ.AD
09-10-2014, 16:48
یه روز رایگان کردن ، از اینور یه هفتست دارن عذاب میدن ملتو ، چرا وقتی پول سرویس 2 مگ دادیم باید بعد یه هفته استفاده بشه 1 مگ ؟! ترافیک هم که با هر بار ریفرش کمو زیاد میشه ! دیروز 1 گیگ داشتم امروز 2.75 ، الان شده 650 مگ ! چه غلطی دارن میکنن ! یه مشت بی سواد ! بلد نیستید غلط میکنید تغییرات اعمال کنید تو سیستمتون !:n21:
.
دوستان کسی آدرس دقیق آشنای اولو داره بزاره اینجا ؟!
من جز کسایی بودم که از اندیشه منتقل شدن به این خراب شده ، هیچ آدرسی ندارم:n29:

samin_panahi
09-10-2014, 18:06
مال من که 2 مگ یک ماهه داشتم هنوز هم همون طوره

نرسیده به میدان فرهنگ یه خدمات مشترکین هست، خدمات مشترکین رو رد کنید یکم بالاتر اون دست خیابون یه ساختمون هست که مال ایناست
تو اون ساختمون هم وضع داغونه، نه نظمی داره نه هیچی
یه بار رفته بودم مثل بانک باید از دستگاه شماره می گرفتیم
همه شماره به دست نشسته بودن همدیگه رو نگاه می کردند کلا 10-12 نفر بودیم اونجا
شماره هامون از 80 به بالا بود، آخرین شماره ای هم که رو یکی از تابلوهای باجه زده بودن شماره 26 بود...
کلا همه کاراشون حساب کتاب نداره

Abdolreza2012
09-10-2014, 20:42
واقعا
تو این تغییرات اعمال شده خیلی حجم مصرف میشه
20 دقیقه کار کنی 100 مگ رفته
من نتم از دیشب درست که که 3 گیگ داشتم ، الان شده 2400
خیلی خیلی مفت کم میشه از حجم

sasan.69
09-10-2014, 20:46
یه روز رایگان کردن ، از اینور یه هفتست دارن عذاب میدن ملتو ، چرا وقتی پول سرویس 2 مگ دادیم باید بعد یه هفته استفاده بشه 1 مگ ؟! ترافیک هم که با هر بار ریفرش کمو زیاد میشه ! دیروز 1 گیگ داشتم امروز 2.75 ، الان شده 650 مگ ! چه غلطی دارن میکنن ! یه مشت بی سواد ! بلد نیستید غلط میکنید تغییرات اعمال کنید تو سیستمتون !:n21:
.

داداش سجاد گلم یه آشنای اول دیدم سمت میدون فرهنگ احتمالا باید همون باشی عزیز:n16:

اما اگه نظرمو بخوای بیا شاتل و خودتو راحت کن!

milad_dante
09-10-2014, 22:06
دوستان کسی اینجا در رابطه با اینترنت البرز اطلاعی داره؟پینگ و سرعتش چطوره؟تعرفه هاشم اگر بگید ممنون میشم.

mr__k1
09-10-2014, 22:13
آقا ما 11 مهر سرويسمون دوباره شارژ شد همون 5 گيگ ماهانه، امروز تو اين سايت جديده نگاه كردم ترافيك كم شده ازم تو اين يه هفته 900 مگ بود كه درسته.. اونوقت ترافيك باقيمونده زده 0.43 گيگ! يعني 430 مگ ديگه.. اين قضيه اش چيه؟ چجوري حساب مي كنن؟ بايد تماس بگيرم 2020 به نظرتون؟ :eh:

TimeWarp
09-10-2014, 22:57
آدرس جدید که اینه

رمز عبور همون قبلیه

برای من سرویس تغییر نکرده ولی 25 گیگ حجم داشتم کردن 3 گیگ که الان فقط 2.54 تا برام مونده .18 روز به پایان اکانتم مونده که زده فقط 9 روز مونده . شنبه میرم کارشونو می سازم. الان تیکت زدم. جواب نگرفتم فقط یه راه میمونه ، با یکم حضور فیزیکی و داد و فریاد میان رو ریل :n02:

supermax15
09-10-2014, 23:06
من 5 روزه شارژم تموم شده نامحدود 256 داشتم الان میرم نگاه میکنم نوشته شما 9 روز دیگه اینرنت دارید
خدا خیرشون بده :n02:
کلا سیستم مخابرات خیلی باگ داره

romantic
09-10-2014, 23:08
آقا ما 11 مهر سرويسمون دوباره شارژ شد همون 5 گيگ ماهانه، امروز تو اين سايت جديده نگاه كردم ترافيك كم شده ازم تو اين يه هفته 900 مگ بود كه درسته.. اونوقت ترافيك باقيمونده زده 0.43 گيگ! يعني 430 مگ ديگه.. اين قضيه اش چيه؟ چجوري حساب مي كنن؟ بايد تماس بگيرم 2020 به نظرتون؟ :eh:
البته تو سیستم جدید ترافیک رو یک گیگ یک گیگ نشون میده. یعنی اگر کلا سه گیگ داشته باشی، مینویسه ترافیک باقیمانده 1 گیگ. پایینش هم مینویسه ترافیک ذخیره 2 گیگ
واسه من حداقل اینجوریه. از اینا بعید نیست واسه هرکس یه جور بنویسن [emoji1]

برای من سرویس تغییر نکرده ولی 25 گیگ حجم داشتم کردن 3 گیگ که الان فقط 2.54 تا برام مونده .18 روز به پایان اکانتم مونده که زده فقط 9 روز مونده . شنبه میرم کارشونو می سازم. الان تیکت زدم. جواب نگرفتم فقط یه راه میمونه ، با یکم حضور فیزیکی و داد و فریاد میان رو ریل :n02:
آقا من یه اشتباهی کردم. چون اینترنت خونه پدرم، عموم و یکی از دوستام (که همه به سفارش من آشنای اول دو مگابیت گرفتن) این بلا سرش اومد، پیش خودم گفتم شاید اینا حداقل تو گندکاری یه نظمی دارن و این اتفاق برای همه افتاده. اما نگو حتی خرابکاریشون هم الگوی مشخص نداره. واسه یکی سرعت نصف شده. واسه یکی دیگه حجمش یک دهم قبل شده. واسه بعضیا هم که رفته تو حالت جمع آوری خط
چی بگه آخه آدم از دست اینا [emoji52]

TimeWarp
10-10-2014, 01:56
البته تو سیستم جدید ترافیک رو یک گیگ یک گیگ نشون میده. یعنی اگر کلا سه گیگ داشته باشی، مینویسه ترافیک باقیمانده 1 گیگ. پایینش هم مینویسه ترافیک ذخیره 2 گیگ
واسه من حداقل اینجوریه. از اینا بعید نیست واسه هرکس یه جور بنویسن [emoji1]

آقا من یه اشتباهی کردم. چون اینترنت خونه پدرم، عموم و یکی از دوستام (که همه به سفارش من آشنای اول دو مگابیت گرفتن) این بلا سرش اومد، پیش خودم گفتم شاید اینا حداقل تو گندکاری یه نظمی دارن و این اتفاق برای همه افتاده. اما نگو حتی خرابکاریشون هم الگوی مشخص نداره. واسه یکی سرعت نصف شده. واسه یکی دیگه حجمش یک دهم قبل شده. واسه بعضیا هم که رفته تو حالت جمع آوری خط
چی بگه آخه آدم از دست اینا [emoji52]

واقعا مسخرست . مثلا سایت قبلی چه مشکلی داشت ؟ تمدید و همه چیزش به جا بود. یه قسمت داشت به نام تمدید حساب فعلی . اونم برداشتن تا آشغالای خودشون رو به زور قالب ما کنن. یه شماره منزل عوض شده چه لزومی داشت قالب سایت کلا تغییر کنه.

به نظر من این تدبیری جدید در دزدی بیشتر و خوردن حق و پول کاربراست:n21:

naim697
10-10-2014, 13:18
2020 زنگ میزنیم یه لحظه زنه میگه اگه برای حجم اعتراض دارید تیکت بزنیم ؟ متوجه نمیشم ؟ چی را باید بزنیم اعتراض کنیم ؟

TimeWarp
10-10-2014, 14:16
2020 زنگ میزنیم یه لحظه زنه میگه اگه برای حجم اعتراض دارید تیکت بزنیم ؟ متوجه نمیشم ؟ چی را باید بزنیم اعتراض کنیم ؟

وقتی وارد پنلت میشی ، سمت راست (اون پایین زیر صندوق ورودی) میشه تیکت ارسال کرد . من تیکت زدم ولی هنوز جوای ندادن. اما امروز سر صبح (ساعت 7) خفتشون کردم و با اولین تماس به اپراتور وصل شد و جای تعجب بود که مشکل رو پذیرفت (برخلاف همیشه) گفت این 3 گیگ حجم رایگانه که براتون زدیم و قرار شد تا 3 روز آینده مشکل پنل رو برطرف کنن (البته چشم من آب نمی خوره) و هنوز هم به حضور فیزیکی معتقد هستم .این دو روزم صبر می کنیم ، ببینیم چی کار می کنن.

Abdolreza2012
10-10-2014, 15:23
وقتی وارد پنلت میشی ، سمت راست (اون پایین زیر صندوق ورودی) میشه تیکت ارسال کرد . من تیکت زدم ولی هنوز جوای ندادن. اما امروز سر صبح (ساعت 7) خفتشون کردم و با اولین تماس به اپراتور وصل شد و جای تعجب بود که مشکل رو پذیرفت (برخلاف همیشه) گفت این 3 گیگ حجم رایگانه که براتون زدیم و قرار شد تا 3 روز آینده مشکل پنل رو برطرف کنن (البته چشم من آب نمی خوره) و هنوز هم به حضور فیزیکی معتقد هستم .این دو روزم صبر می کنیم ، ببینیم چی کار می کنن.

دوست عزیز دقیقا همین حرفو برای من زدن
ولی وقتی تیکت ارسال کردم که حجمم کم شده جواب دادن که یه سندی نشون بده که قبلا اینقدر حجم داشتی :n15::n24:

TimeWarp
10-10-2014, 20:42
دوست عزیز دقیقا همین حرفو برای من زدن
ولی وقتی تیکت ارسال کردم که حجمم کم شده جواب دادن که یه سندی نشون بده که قبلا اینقدر حجم داشتی :n15::n24:

مگه اینا نمی گن ما صحبت شما با اپراتورها رو ضبط می کنیم . دقیقا روز 9 مهر که نتم قطع شد ، ساعت 12 شب بود زنگ زدم پشتیبانی (شماره اون رو هم یادمه) دقیقا گفت که آقای فلانی که 5 مهر تمدید کردی و 25 گیگ هم حجم داری .

:n21:
چه می دونستم که از پنل خودم هم باید شات بگیرم. ولی تا شنبه درست نشه ، یکشنبه اونجام تا ببینم حرف حسابشون چیه :n25:

------------------------------------------------------------

بهش میگم قابلیت تمدید حساب فعلی در پنل قبل بود . الان چرا برداشتین . میگه هست :n04: پس چرا من نمی بینمش ؟:n13:

samin_panahi
10-10-2014, 21:26
چه می دونستم که از پنل خودم هم باید شات بگیرم. ولی تا شنبه درست نشه ، یکشنبه اونجام تا ببینم حرف حسابشون چیه :n25:

اینا اگه حرف حساب می زدن که وضع ما این نبود

از این به بعد از همه چی شات بگیرید با تاریخ داشته باشید
من هیچ وقت به اینا اعتماد نداشتم و ندارم، تا چند وقت پیش هم هر روز از حجم باقیمانده شات می گرفتم
الان یه مدته نمی گیرم
به هر حال کار از محکم کاری عیب نمی کنه، از این به بعد جوانب امر رو بسنجید

یاد یه تیکه از فیلم مسافران افتادم
طرف رفته بود امضا بگیره از یه اداره ای ازش آزمایش خون و ... خواستند، هر چی گفتند داد
ماهم باید همه چیو داشته باشیم تا نتونن از زیر بار اینکه دزدن در برن

بهش میگم قابلیت تمدید حساب فعلی در پنل قبل بود . الان چرا برداشتین . میگه هست :n04: پس چرا من نمی بینمش ؟:n13:

نوشته تمدید ولی عملا تمدیدی در کار نیست

naim697
10-10-2014, 21:28
من اصلا گزینه تمدید ندارم .

خط هم زده جمع اوری ؟؟؟

اپوراتور هم همش میگن تا شنبه یک شنبه پانل درست میشه ؟ !! راست دروغش نمیدونم

Abdolreza2012
10-10-2014, 21:39
مگه اینا نمی گن ما صحبت شما با اپراتورها رو ضبط می کنیم . دقیقا روز 9 مهر که نتم قطع شد ، ساعت 12 شب بود زنگ زدم پشتیبانی (شماره اون رو هم یادمه) دقیقا گفت که آقای فلانی که 5 مهر تمدید کردی و 25 گیگ هم حجم داری .

------------------------------------------------------------

آره اگه خودشون بخوان حتما مدرکش موجوده ، مگه میشه 25 گیگ رو خورد :n02:
امیدوارم درست شه
احتمالا منم فردا بهشون یه سر بزنم :n02: ، چهارراه گلسار بود دیگه ؟؟؟؟
من که خطم تو لیست جمع آوری شده هاس
راستی امکان داره این حجم هایی که به ما دادن هدیه باشه تا اینکه وضعیتمون درست شه

TimeWarp
10-10-2014, 22:19
آره اگه خودشون بخوان حتما مدرکش موجوده ، مگه میشه 25 گیگ رو خورد :n02:
امیدوارم درست شه
احتمالا منم فردا بهشون یه سر بزنم :n02: ، چهارراه گلسار بود دیگه ؟؟؟؟
من که خطم تو لیست جمع آوری شده هاس
راستی امکان داره این حجم هایی که به ما دادن هدیه باشه تا اینکه وضعیتمون درست شه

نه ، 100 متر بالاتر از فرهنگ (به سمت شهرداری سمت چپ)

نوشته تمدید ولی عملا تمدیدی در کار نیست

خوب این یعنی چی! الان تو تعرفه هاش اصلا سرویس درست و حسابی برای یک ماه وجود نداره:n21:عملا و از عمد بهترین تعرفه رو برداشتن :n21:

samin_panahi
11-10-2014, 01:52
می شه یکی به من توضیح بده اینا رو؟

یعنی با 18 هزار تومان بیشتر هم سرعت دو برابر می شه هم 24 گیگ رایگان می دن؟؟؟

اولی می شه 60 گیگ در سال
دومی و سومی هم همین طور
یعنی اگه مودم نخوایم، یا نخوایم بهمون 24 گیگ رایگان بدن باید 24 هزار تومان بیشتر بدیم؟؟؟؟؟ :n08:

یعنی چی واقعا؟ من که نفهمیدم
خودشون فهمیدن چکار کردن؟؟؟
کسی فهمیده؟ به منم توضیح بدید :n28:

TimeWarp
11-10-2014, 11:22
می شه یکی به من توضیح بده اینا رو؟

یعنی با 18 هزار تومان بیشتر هم سرعت دو برابر می شه هم 24 گیگ رایگان می دن؟؟؟

اولی می شه 60 گیگ در سال
دومی و سومی هم همین طور
یعنی اگه مودم نخوایم، یا نخوایم بهمون 24 گیگ رایگان بدن باید 24 هزار تومان بیشتر بدیم؟؟؟؟؟ :n08:

یعنی چی واقعا؟ من که نفهمیدم
خودشون فهمیدن چکار کردن؟؟؟
کسی فهمیده؟ به منم توضیح بدید :n28:

اینا سر پول که اشتباه نمی کنن عزیز من . شما اشتباه متوجه شدی ، اولی 168 هزار تومنه و 150 هزار تومن نه 18 هزار تومن . پایینم 186 هزار تومنه . اگر این سرویسم بگیری فقط ماه اولش خوبه و 11 ماه بعد رو باید بیخیال شی و رسما هیچ کاری هم نمی تونی بکنی :n21:

هیچ تعرفه ی درست و حسابی فعلا وجود نداره:n21:یکی بود که اونم حذف کردن

SA.JJ.AD
11-10-2014, 12:13
حالا این ماه سرویس 2 مگ مارو دزدیدن کردن 1 مگ تیکت هم میزنی میگه شماره کارتو مشخصاتو تاریخو فیلان بده به کنار ...:n21::n29:
لااقل سرویس 1مگ و 2 مگ با ترافیک 5 و 8 گیگابایتیه یک ماهه رو اضافه کنن به لیست ، یه هفته دیگه سرویسم تموم میشه ، این سرویس های موجود هیچکدوم بدرد نمیخوره مجبوریم 512 یه ماهه بگیریم بعد :n29::n21:

samin_panahi
11-10-2014, 12:26
اینا سر پول که اشتباه نمی کنن عزیز من . شما اشتباه متوجه شدی ، اولی 168 هزار تومنه و 150 هزار تومن نه 18 هزار تومن . پایینم 186 هزار تومنه . اگر این سرویسم بگیری فقط ماه اولش خوبه و 11 ماه بعد رو باید بیخیال شی و رسما هیچ کاری هم نمی تونی بکنی :n21:

هیچ تعرفه ی درست و حسابی فعلا وجود نداره:n21:یکی بود که اونم حذف کردن

اینکه می گید فقط ماه اولش درسته احتمالا حق با شماست
اما تو اولی اختلاف قیمت رو گفتم بین 150 و 168 فقط 18 تومان تفاوته و این 18 تومان قراره هم سرعت رو از 1 مگ تبدیل کنه 2مگ هم 24 گیگ بیشتر بده
این یعنی مبلغ رو واسه خودشون زدن و از هیچ قانون خواسی پیروی نمی کنه

mr__k1
11-10-2014, 13:32
من 90 مگ ديگه مونده از ترافيكم كه امروز تموم ميشه، نزديك 3.5 گيگ ازم كم كردن بعد اين آپديت تخيليشون! تيكتم زدم هنو خبري نيست.. كسي پيشنهادي نداره؟ :n29:

samin_panahi
11-10-2014, 14:13
من 90 مگ ديگه مونده از ترافيكم كه امروز تموم ميشه، نزديك 3.5 گيگ ازم كم كردن بعد اين آپديت تخيليشون! تيكتم زدم هنو خبري نيست.. كسي پيشنهادي نداره؟ :n29:

مال منم امروز آخرین روزه و تموم می شه
منم دنبال یه پیشنهاد خوبم، موندم چکار کنم، یه چیزایی گذاشتن که نمی شه تصمیم گرفت
آخه مگه زوره یه ساله...
سرویس یه ماهه و سه ماهه چرا ندارن واسه 2مگ؟

احتمالا 1مگ یه ماهه 3گیگ بگیرم 14تومان

TimeWarp
11-10-2014, 18:03
مال منم امروز آخرین روزه و تموم می شه
منم دنبال یه پیشنهاد خوبم، موندم چکار کنم، یه چیزایی گذاشتن که نمی شه تصمیم گرفت
آخه مگه زوره یه ساله...
سرویس یه ماهه و سه ماهه چرا ندارن واسه 2مگ؟

احتمالا 1مگ یه ماهه 3گیگ بگیرم 14تومان

این سرعت دانلود شبانش نهایت 130 کیلو هست ؟

samin_panahi
11-10-2014, 19:06

من 2مگ دارم
تا حالا 1مگ نگرفتم، نمی دونم
اما 2مگ قبل از این تغییرات، شبانه ش 200 تا 300 بود الان حدود 200 هست
احتمالا 1مگ کمتر باشه
اگه گرفتم خبرشو می دم

armin_punisher6
11-10-2014, 22:10
فعلا ٢ مگ ٥ گيگ ١ ماهه رو اضافه كردن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TimeWarp
11-10-2014, 23:17
فعلا ٢ مگ ٥ گيگ ١ ماهه رو اضافه كردن.

کلا تعرفه ها دگرگون شد. امیدوارم همینجوری بمونه یا بهتر شه.

ولی من الان تماس گرفتم گفتن که به تیکت ها بعد دوشنبه رسیدگی و جواب داده میشه. اگه مشکلتون در مورد حجم کم نشد به گلسار مراجعه کنید.
2 مگ -8 گیگ یک ماهه رو هم ورداشتن و احتمالا تا 3 ماه دیگه اضافه نمیشه.

Xsis
12-10-2014, 13:32
سلام بچه ها.کسی خبر داره داستان چیه؟
دیروز یه فایل 500 مگی آپلود کردم تو ساعات غیر رایگان یعنی تو روز. هیچی از حجمم کم نشد.
اندیشه دارم 512-5 گیگ
تماس گرفتم پشتیبانی میگن سند رو مجانی کردن.
می خواستم ببینم کسی در این مورد اطلاعات داره؟

zerocold981
12-10-2014, 15:14
سلام بچه ها.کسی خبر داره داستان چیه؟
دیروز یه فایل 500 مگی آپلود کردم تو ساعات غیر رایگان یعنی تو روز. هیچی از حجمم کم نشد.
اندیشه دارم 512-5 گیگ
تماس گرفتم پشتیبانی میگن سند رو مجانی کردن.
می خواستم ببینم کسی در این مورد اطلاعات داره؟

آره دوست عزیز دیروز واسه منم اینحوری شد
امروز زنگ زدم اندیشه گفت send از دیروز مجانی شده جز حجم حساب نمیاد و از حجمت کم نمیشه

Abdolreza2012
12-10-2014, 17:18
سلام
من امروز حضوری رفتم مخابراات ( چهارراه گلسار البته ) هم مشکل کاهش حجمم رو حل کردم و هم خطم رو از حالت جمع آوری خارج کردم
در کل حضوری خیلی بهتر از تلفنی کارتون راه میفته ، چون اینقدر سرشون شلوغ هست که تا تلفن رو میذارن یادشون میره چیکار قرار بود برای طرف انجام بدن

+

برای مخابرات Send رایگان نیست ؟

zerocold981
12-10-2014, 17:27
سلام
من امروز حضوری رفتم مخابراات ( چهارراه گلسار البته ) هم مشکل کاهش حجمم رو حل کردم و هم خطم رو از حالت جمع آوری خارج کردم
در کل حضوری خیلی بهتر از تلفنی کارتون راه میفته ، چون اینقدر سروشن شلوغ هست که تا تلفن رو میذارن یادشون میره چیکار قرار بود برای طرف انجام بدن

+

تا اونجا كه مي دونم نه رايگان نيست چون خودم هر دوتا سرويسو دارم هم مخابرات هم انديشه

TimeWarp
12-10-2014, 17:55
سلام
در کل حضوری خیلی بهتر از تلفنی کارتون راه میفته ، چون اینقدر سرشون شلوغ هست که تا تلفن رو میذارن یادشون میره چیکار قرار بود برای طرف انجام بدن

+

مقدار حجمت چقدر بود که برگردوندند؟ممکنه 25 گیگ ما رو هم برگردونند .

کدوم قسمت رفتی ؟ همینی که تو طبقه ی هم کف (سمت راست) هست ؟

Abdolreza2012
12-10-2014, 18:16
مقدار حجمت چقدر بود که برگردوندند؟ممکنه 25 گیگ ما رو هم برگردونند .

کدوم قسمت رفتی ؟ همینی که تو طبقه ی هم کف (سمت راست) هست ؟

حجمم زیاد نبود ، کلا 4 گیگ داشتم
که بعد دو روز قطعی اینترنتم بهم 3 گیگ دادن تا کارم راه بیفته ( خطم تو لیست جمع آوری شده ها بود )
بعد امروز رفتم ، یکسره طبقه ی 3 امور مشترکین ، اونجا 1 گیگ حجمی که ازم کم شده بود رو گرفته بودم و دوتا اتاق جلوتر رفتم خطمم درست کردم
حتما برو ، 25 گیگت رو هم بگیر ، کوتاه نیا به هیچ وجه :n02:
اسم طرف یادم نیست ولی تو همون اتاق یه خانومی بود که بهش میگفتن خانوم طالبی

+

تو سرویساشون 2 مگ ، 8 گیگ 1 ماهه هست که

TimeWarp
12-10-2014, 18:42
حجمم زیاد نبود ، کلا 4 گیگ داشتم
که بعد دو روز قطعی اینترنتم بهم 3 گیگ دادن تا کارم راه بیفته ( خطم تو لیست جمع آوری شده ها بود )
بعد امروز رفتم ، یکسره طبقه ی 3 امور مشترکین ، اونجا 1 گیگ حجمی که ازم کم شده بود رو گرفته بودم و دوتا اتاق جلوتر رفتم خطمم درست کردم
حتما برو ، 25 گیگت رو هم بگیر ، کوتاه نیا به هیچ وجه :n02:
اسم طرف یادم نیست ولی تو همون اتاق یه خانومی بود که بهش میگفتن خانوم طالبی

+

تو سرویساشون 2 مگ ، 8 گیگ 1 ماهه هست که

امروز اضافه کردن:n02:

Abdolreza2012
12-10-2014, 19:10
امروز اضافه کردن:n02:

احتمالا
حالا من رفتم بپرسم که چرا نیست و ....
گفتم حالا یه چک بکنم ببینم واقعا نیست
وای فای گوشی رو روشن کردم ، کلی پیدا کرد ولی همه قفل داشتند ولی یدونه نداشت :n02:
با همون وصل شدم نگاه کردم هست و دیگه نپرسیدم

ولی امروز یه بروشور تو همونجا دیدم که سرویس 10 مگ 8 گیگ رو میدادن 33.500 :n13: حالا نمیدونم چطوری و برای 1 ماه بوده یا نه
ولی اگه درست باشه خوووبه که من الان برای 2 مگ 8 گیگ 1 ماهه دارم 33 تومن میدم

armin_punisher6
12-10-2014, 21:22
احتمالا
حالا من رفتم بپرسم که چرا نیست و ....
گفتم حالا یه چک بکنم ببینم واقعا نیست
وای فای گوشی رو روشن کردم ، کلی پیدا کرد ولی همه قفل داشتند ولی یدونه نداشت :n02:
با همون وصل شدم نگاه کردم هست و دیگه نپرسیدم

ولی امروز یه بروشور تو همونجا دیدم که سرویس 10 مگ 8 گیگ رو میدادن 33.500 :n13: حالا نمیدونم چطوری و برای 1 ماه بوده یا نه
ولی اگه درست باشه خوووبه که من الان برای 2 مگ 8 گیگ 1 ماهه دارم 33 تومن میدم

10 مگ دانلود رايگان نداره.

supermax15
12-10-2014, 21:26
مثل اینکه 2 مگ 3 گیگ ی ماهه اومده تو لیست

mohammadrm
13-10-2014, 01:14
دوستان وضعیت اینترنت مخابرات چطوره؟
خسته شدم از بس که از این شرکت و اون شرکت سرویس گرفتم.
در حال حاظر سرویس نامحدود ارائه میده یا نه؟
اگه نامحدود ارائه میده وضعیتش چطوره؟ مثل شاتل نباشه که بعد از مدتی سرعت به کل افت شدید داشته باشه.

TimeWarp
13-10-2014, 01:51
دوستان وضعیت اینترنت مخابرات چطوره؟
خسته شدم از بس که از این شرکت و اون شرکت سرویس گرفتم.
در حال حاظر سرویس نامحدود ارائه میده یا نه؟
اگه نامحدود ارائه میده وضعیتش چطوره؟ مثل شاتل نباشه که بعد از مدتی سرعت به کل افت شدید داشته باشه.

مخابرات نامحدود نداره فعلا

samin_panahi
13-10-2014, 13:45

من یه مگ گرفتم، آره سرعتش همین حدوده

samin_panahi
13-10-2014, 13:47
امروز برام زده 1 گیگ ترافیک رزرو، مال همه اینجوریه؟ به مناسبت عید، عیدی دادند؟؟؟

shah125
13-10-2014, 14:13
تا اونجا كه مي دونم نه رايگان نيست چون خودم هر دوتا سرويسو دارم هم مخابرات هم انديشه

اندیشه زخم کرده سند رو رایگان کرده

پارس ، آسیاتک ، صبانت و خیلی های دیگه هم رایگانه ، بعد مخابرات که خودش به اینا پهنای باند میفروشه مال خودش پولیه خیلی جالبه

اندیشه سرعت 8 مگش تازه سند به 512 میرسه زیر 1 مگ سند 256 ، 2 مگ تازه میرسه به 384

سرعت به این پاینیی باید مجانی باشه

البته بقیه هم سرعت زیادی نمیدن حداکثر سرعت سند خطوط ای دی اس ال 1 مگابیت هست و طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات بیشتر از این هم نمیتونن بدن که والا نصف اینم نمیدن

mr__k1
13-10-2014, 16:44
به ما كوفت كه ندادن هيچي حجم كم شده ي خودمونم پس نميدن! حالا انگار دارن آپولو هوا مي كنن 2-3 گيگ ميخوان بريزن به حساب! :n15: تا اطلاع ثانوي مخابرات نياين كه اوضاع خرابه!

Abdolreza2012
13-10-2014, 21:41
امروزم به مناسبت عید به نظرم 1 گیگ حجم دادن ( مخابرات )
البته من که استفاده نکردم ، نمیدوونم میپره یا میمونه

pedram9
14-10-2014, 00:03
دوستان من اندیشه ی 128 دارم و 6 گیگ تضمین شدم تموم شده بود و سرعتم شده بود 15 تا الان دوباره تمدید کردم اما سرعتم همون 15 تا مونده و برنگشته بالا

zerocold981
14-10-2014, 00:23
مودم رو خاموش روشن کن

TimeWarp
14-10-2014, 02:18
به ما كوفت كه ندادن هيچي حجم كم شده ي خودمونم پس نميدن! حالا انگار دارن آپولو هوا مي كنن 2-3 گيگ ميخوان بريزن به حساب! :n15: تا اطلاع ثانوي مخابرات نياين كه اوضاع خرابه!

همه ی این دردسرها یک طرف ، این کانکت شدن به نت بعد ساعت یک به طرف . رسما از ساعت یک تا دو هر شب کارمه ، صد بار باید مودم خاموش و روشن کرد (هم مودم به فنا بره هم اعصاب ما خراب میشه) تا به نت وصل شیم و پینگ بگیریم . حالا ما بیکاریم این موقع شب می تونیم بیدار بمونیم و از این کارا بکنیم . طرف روش داره سیستمش سرعت ساعت معیین روشن میشه و خودکار به نت وصل میشه و دانلود می کنه .اون باید چی کار کنه !!!!

دیگه شورشو در آوردن با این نوع سرویس دادن:n21:

samin_panahi
14-10-2014, 06:25
همه ی این دردسرها یک طرف ، این کانکت شدن به نت بعد ساعت یک به طرف . رسما از ساعت یک تا دو هر شب کارمه ، صد بار باید مودم خاموش و روشن کرد (هم مودم به فنا بره هم اعصاب ما خراب میشه) تا به نت وصل شیم و پینگ بگیریم . حالا ما بیکاریم این موقع شب می تونیم بیدار بمونیم و از این کارا بکنیم . طرف روش داره سیستمش سرعت ساعت معیین روشن میشه و خودکار به نت وصل میشه و دانلود می کنه .اون باید چی کار کنه !!!!

دیگه شورشو در آوردن با این نوع سرویس دادن:n21:

بعضی وقتا که با خاموش روشن کردن مودم، کانکت نمی شه از Network and Sharing Center روی disable کلیک کنید و دوباره enable کنید مشکل حل می شه!!!

تست کنید شاید این راه برای شما هم جواب داد

albertxx
14-10-2014, 06:39
تعرفه های جدید رو کجا زدن ؟؟

samin_panahi
14-10-2014, 06:59
تعرفه های جدید رو کجا زدن ؟؟

تا جایی که من می دونم فقط توی پنل

G.D.ragon.Ir
14-10-2014, 07:27
دوستان من اندیشه ی 128 دارم و 6 گیگ تضمین شدم تموم شده بود و سرعتم شده بود 15 تا الان دوباره تمدید کردم اما سرعتم همون 15 تا مونده و برنگشته بالا
زنگ بزن پشتیبانی

shahabtaheri
14-10-2014, 10:51
دوستان این ترافیک رزرو چی هست؟؟ مال من یه گیگ زده

armin_punisher6
14-10-2014, 11:49
دوستان این ترافیک رزرو چی هست؟؟ مال من یه گیگ زده

عيديه.هر وقت حجمتون تموم بشه ميتونين ازش استفاده كنين.

shahabtaheri
14-10-2014, 12:06

قابل انتقال هست؟؟؟

ll_Security_ll
14-10-2014, 12:14
قابل انتقال هست؟؟؟

در صورتی تایمی برای مصرف نداشته باشه و همچنین isp شما امکان انتقال ترافیک باقیمانده به دوره بعد را داشته باشه بله . بهتر است از isp سوال کنید .

ولی این ترافیک رزرو بعد از اتمام ترافیک فعلی شروع میشه .

albertxx
14-10-2014, 12:20
تا جایی که من می دونم فقط توی پنل

پنل من هیچی نزده !!!

samin_panahi
14-10-2014, 13:09
پنل من هیچی نزده !!!

تو پنل روی تمدید سرویس کلیک کنید
از قسمت سرویس مورد نظر، سرویسی که می خواین رو انتخاب کنید، قیمتش رو توی توضیحات می زنه

armin_punisher6
14-10-2014, 13:33
قابل انتقال هست؟؟؟

بله به ماه هاي آينده انتقال داده ميشه.

JUST KIOSK
14-10-2014, 14:43
حدود نیم ساعت پیش نتم قطع شد (آشنای اول)، رفتم پنل دیدم که روز باقی مونده رو زده -12! منفی 12!!!
زنگ زدم 2020، نفر 34 بودم، کلی صبر کردم نوبتم شد. بهشون گفتم که 11 مهر شارژ کردم، همچین چیزی امکان نداره، چک کرد و گفت شماره موبایل بدین که تماس گرفته بشه. گفتم چقدر طول میکشه حدودا، گفت معلوم نیست، شاید تا فردا طول بکشه...! :n29:
بعد از تغییر سایتشون هم مدت زمان باقی مونده از قراردادم کم شده بود، هم حجمم! یکی نیست بگه آخه چرا این پنل جدید رو قبلش تست نکردین؟! همینجوری سیستم آوردن پایین و اینو نصب کردن بجاش، تازه یادشون افتاده که مشکلاتش رو حل کنن!

راستی من به اپراتور "212" وصل شدم... :n08:

amir7861
14-10-2014, 15:30
دوتا سوال دارم:
1-تو پنل کاربری من زده سرویس جمع شده و فاقد سرویس رزرو ایا بازم میشه از اون یک گیگ رزرو که واسه عید داده استفاده کرد؟:n13:
2-از طریق موبال میشه به 2020 زنگ زد ؟ اگه میشه دقیقا باید به چه شماره ای زنگ زد ؟:n13:
لطفا بهم جواب بدین ممنون:n18:

armin_punisher6
14-10-2014, 15:32
دوتا سوال دارم:
1-تو پنل کاربری من زده سرویس جمع شده و فاقد سرویس رزرو ایا بازم میشه از اون یک گیگ رزرو که واسه عید داده استفاده کرد؟:n13:
2-از طریق موبال میشه به 2020 زنگ زد ؟ اگه میشه دقیقا باید به شماره ای زنگ زد ؟:n13:
لطفا بهم جواب بدین ممنون:n18:

١.حتما به پشتيباني زنگ برنين.
٢.با موبايل همون ٢٠٢٠ رو بايد بگيرين ولي نميدونم چرا اكثرا اشغاله.

Abdolreza2012
14-10-2014, 18:37
معلوم نیست دوباره چیکار کردن که 2020 کلا تعطیله
از حجم رزو من 1 گیگ کم شد ، از حجم باقیمانده ی من 400 مگ کم شد
حالا چراشو نمیدونم ، برای کسی اینطوری نشده ؟؟؟

shahabtaheri
14-10-2014, 20:48
این مخابرات چه مرضی گرفته؟؟ من دیدم واسم زده اتمام روز شارژ مجدد کردم از حسابم پول کم شد ولی بعد از چند دقیقه بر گشت به همون حالت قبل و هیچی به هیچی..

bocelli
14-10-2014, 20:49
این نت مخابرات هم گندش در آورده هر روز یک بامبول در میاره دیروز 5 روز مانده بود با 1گیگ حجم صبح زد یک روز مانده غروب زد حجم تموم شده بعدش یک ساعت پیش رفتم تو سایتشون زده خودش یک سرویس تمدید کرده این دیگه چه وضعشه اونم یک سرویس عجیب غریب intranet 2048 Alborz 80gig هر چی زنگ میزنم 2020 هم خطوط اشغال چه کنم رشت هم نیستم سرعتش افتضاح

SA.JJ.AD
15-10-2014, 01:59
برا منم قطع شد امروز بعد از ظهر و با اینکه یه هفته دیگه به پایان دوره ام مونده بود و 800 مگ حجم هم داشتم ، داخل پنل میزد -16 ! ترافیک 0 ! در حال جمع اوری :n29::n21:
چه غلطی دارن میکنن آخه ! بسه دیگه 2 هفتست داریم عذاب میکشیم ، ترافیک خوردن هیچی نگفتیم ، سرویس 2مگ رو کردن 1 مگ ! الان این دیگه چه داستانیه :n27::n21: پشتیبانی تلفنی کسی تونسته صحبت کنه ؟! چاره چیه ؟! من همش نوبت 50 اینا بهم میرسه کل اعتبار سیم کارتت باید بره تازه برسی به نوبت 10 ! :n21::n21:

فعلا از گزینه ی 100 مگ رایگان و یه روزه استفاده کردم ! 60 تا تیکت زدم ، دریغ از یه پاسخ !

pedram9
15-10-2014, 03:06
اینترنت نامحدود 128 دارم که البته دیگه الان با این 6 گیگ تضمین شده ای که گذاشتن فرقی با حجمی نداره .

شبا هم رایگان نیست ؟ 1 شب به بعد مثلا از 6 گیگت کم نشه؟

128 حجمی چقدر سرعت دانلود میده ؟ روز چقدر میده ؟ 1 به بعد چقدر میده ؟

shahabtaheri
15-10-2014, 09:17
مال منم در حالی که چهار روز فرصت داشتم و 2 گیگ حجم ،صفر شد.البته یه اشتباهی کردم که همون لحظه حسابم رو تمدید کردم که باز هم بعد از چند دقیقه حسابم برگشت به حالت قبل .با پشتیبانی تماس گرفتم که گفت سیستم رو ری استارت میکنیم امروز فردا تا شارژتون اعمال بشه.

rezsna
15-10-2014, 09:58
سلام دوستان كسي آسياتك استفاده ميكنه ؟ چ طورياش؟ من الا انديشه دارم باهاش حال نميكنم:n14:

rezsna
15-10-2014, 10:02
اینترنت نامحدود 128 دارم که البته دیگه الان با این 6 گیگ تضمین شده ای که گذاشتن فرقی با حجمی نداره .

شبا هم رایگان نیست ؟ 1 شب به بعد مثلا از 6 گیگت کم نشه؟

128 حجمی چقدر سرعت دانلود میده ؟ روز چقدر میده ؟ 1 به بعد چقدر میده ؟

براي چ شركتي؟ ولي معمولا نامحدود تا 6 گيگ سرعت دانلود بالاست (البته اگه از اولشم سرعت بالا بدن) بعد از 6 گيگ سرعت دانلودتونو ميارن پايين معمولا تا حد اسمي سرويستون:n23:

TimeWarp
15-10-2014, 13:47
برا منم قطع شد امروز بعد از ظهر و با اینکه یه هفته دیگه به پایان دوره ام مونده بود و 800 مگ حجم هم داشتم ، داخل پنل میزد -16 ! ترافیک 0 ! در حال جمع اوری :n29::n21:
چه غلطی دارن میکنن آخه ! بسه دیگه 2 هفتست داریم عذاب میکشیم ، ترافیک خوردن هیچی نگفتیم ، سرویس 2مگ رو کردن 1 مگ ! الان این دیگه چه داستانیه :n27::n21: پشتیبانی تلفنی کسی تونسته صحبت کنه ؟! چاره چیه ؟! من همش نوبت 50 اینا بهم میرسه کل اعتبار سیم کارتت باید بره تازه برسی به نوبت 10 ! :n21::n21:

فعلا از گزینه ی 100 مگ رایگان و یه روزه استفاده کردم ! 60 تا تیکت زدم ، دریغ از یه پاسخ !

من الان کافی نت هستم و دارم جواب میدم امروز رفتم گلسار (دیگه ژشتیبانی و 2020 و ... رو ولش کنید. خودشون موندن چه گو... خوردن) رسما همش سرکاریه . اونجا (گلسار) هم رسما گاو دکفته بازاریه. یه نفر میخواد جواب صد نفرو بده هر کسی هم یه مشکل :n21: دو تا به عنوان نمونه

1- زنه اومده میگه مرد من سواد نداره و خودم هم نه سیستم دارم و نه مودم و اصلا نت استفاده نمی کنم. صاحب خونه هستم چندین ساله . دو ماهه نجومی برام هزینه نت رو قبض میاد و مینویسه (هزینه استفاده از نت ) فلان قدر. میدونی چی جوابش داد. خوب هزینه رو بدید تا تلفن شما نصب شه:n04:
2- طرف از رضوانشهر اومده میگه مودم آشنای اول خرابه. مخابرات و مسئول نت رضوانشهر گفته بیا رشت. همون لحظه زنگ زد به رئیس رضوانشهر بهش گفت مگه ما آدرس محل تعمییر مودم رو بهتون ندادیم. رئیسه گفت بازش نکردم فایل تکسل رو و آدرسو ندیدم. هیچی گفت برو همون جا داد و فریاد کن (سر رئیس رضوانشهر):n04:

مال ما رو هم نوشت گذاشت رو میزش تا امروز بعد از ظهر درست کنه (به نت دسترسی نداشت تا اکانت رو چک کنه) بعید می دونم تا شنبه درست شه

من درگیر این رسیدگی و این مخابرات هستم رسما :n02:

راستی شارژ کردن هم مثل اینکه مشکل داره و مبلغ به حساب مخابرات نمیره:n02:

اینم یادم اومد الان: گفت سیستم در حال به روز سازی و رفع ایراداته. ممکنه حساب شما رو درست کنم ولی فردا احتیاج به ریست کلی شه دوباره روز از نو و ........:n21:این دیگه تهشه

pedram9
15-10-2014, 14:49
128 حجمی اندیشه سرعت دانلودش در روز و شب 1 به بعد چنده ؟

bocelli
15-10-2014, 17:01
این نت مخابرات هم گندش در آورده هر روز یک بامبول در میاره دیروز 5 روز مانده بود با 1گیگ حجم صبح زد یک روز مانده غروب زد حجم تموم شده بعدش یک ساعت پیش رفتم تو سایتشون زده خودش یک سرویس تمدید کرده این دیگه چه وضعشه اونم یک سرویس عجیب غریب intranet 2048 Alborz 80gig هر چی زنگ میزنم 2020 هم خطوط اشغال چه کنم رشت هم نیستم سرعتش افتضاح

دوستان یک کمکی هم به ما کنید به این عوضی ها 2020هم زنگ میزنم همش اشغال اعصابم خرد شده هزینه رو نبرن رو قبض بیچاره شم آخه بیشرفا کی گفته برا خودتون تمدید کنید این سرویس مسخره رو

SA.JJ.AD
15-10-2014, 18:24
من الان کافی نت هستم و دارم جواب میدم امروز رفتم گلسار (دیگه ژشتیبانی و 2020 و ... رو ولش کنید. خودشون موندن چه گو... خوردن) رسما همش سرکاریه . اونجا (گلسار) هم رسما گاو دکفته بازاریه. یه نفر میخواد جواب صد نفرو بده هر کسی هم یه مشکل :n21: دو تا به عنوان نمونه

1- زنه اومده میگه مرد من سواد نداره و خودم هم نه سیستم دارم و نه مودم و اصلا نت استفاده نمی کنم. صاحب خونه هستم چندین ساله . دو ماهه نجومی برام هزینه نت رو قبض میاد و مینویسه (هزینه استفاده از نت ) فلان قدر. میدونی چی جوابش داد. خوب هزینه رو بدید تا تلفن شما نصب شه:n04:
2- طرف از رضوانشهر اومده میگه مودم آشنای اول خرابه. مخابرات و مسئول نت رضوانشهر گفته بیا رشت. همون لحظه زنگ زد به رئیس رضوانشهر بهش گفت مگه ما آدرس محل تعمییر مودم رو بهتون ندادیم. رئیسه گفت بازش نکردم فایل تکسل رو و آدرسو ندیدم. هیچی گفت برو همون جا داد و فریاد کن (سر رئیس رضوانشهر):n04:

مال ما رو هم نوشت گذاشت رو میزش تا امروز بعد از ظهر درست کنه (به نت دسترسی نداشت تا اکانت رو چک کنه) بعید می دونم تا شنبه درست شه

من درگیر این رسیدگی و این مخابرات هستم رسما :n02:

راستی شارژ کردن هم مثل اینکه مشکل داره و مبلغ به حساب مخابرات نمیره:n02:

اینم یادم اومد الان: گفت سیستم در حال به روز سازی و رفع ایراداته. ممکنه حساب شما رو درست کنم ولی فردا احتیاج به ریست کلی شه دوباره روز از نو و ........:n21:این دیگه تهشه

ایول ، خوبه یکی رفت به این خراب شده ببینه چه خبره ، راستش حدس میزدم اینجور گاو دکفته بازاره :)برا همین تا الان حضوری نرفتمو اینجور که گفتی دیگه هرگز نخواهم رفت مگر برای فسخ :n21: رو اعصابن ، رفیق باز خبری بدستت اومد تو این تاپیک در جریان بزا مارو :n27:

128 حجمی اندیشه سرعت دانلودش در روز و شب 1 به بعد چنده ؟

با توجه به تفاوت کم قیمت ها به نظرم بهتره 256 یا 512 بگیری که لااقل بشه چیزی دانلود کرد :n21:
تا چند وقت پیش که من اندیشه بودم سرعت 128 محدود حدود 50 تا 70 بود ! 256 = 100 .. 512 = 130 . 1 مگ = 170 و ...
شاید الان بدتر یا بهتر شده باشه :n21: 1 شب به بعد هم سرعت فرقی نمیکرد با روز ، فقط بعضی شب ها افت میکرد سرعت

zerocold981
15-10-2014, 19:15
الان يكي از بچه ها اومد اينترنتشو چك كنم اين ديگه آخرشه مخصوص مشتريان گمشده در كانورت :n08:

bocelli
15-10-2014, 20:39
عجب اسکل های هستن اینا رفتم تو پنلم روز های مانده شده 21روز حجم شده 48 گیگ یک ساعت بیرون بودم یک ساعت پیش 30 روز بود با 80گیگ حجم واقعا گوسفندن

mr__k1
15-10-2014, 21:19
اي آقا.. ترافيك اين ماه ما ماليد پس؟ 2 گيگ حجم خريدم 1 گيگم كه هديه دادن داريم سر ميكنيم! :n03:

Microsoft Windows
15-10-2014, 22:16
آقا از ترافیک رزرو چطور میشه استفاده کرد؟

CHAPTER
15-10-2014, 22:40
سرویس های جدید آشنای اول (گمشده در کانورت) رو دیدین :n02:

Intranet-256-U-shabab
Intranet-1024-U-Oghaf
Intranet-2048-2G-Shams1
Intranet-1024-2G-Shams2
Intranet-2048-4G-Amozesh& Parvaresh
Intranet-2048-4G-Maharat 09
Intranet-2048-U-Bime Kosar
Intranet-2048-2G-pishkhan
Intranet-2048-80G-Alborz

badboy2008
15-10-2014, 23:17
دوستان سرویس 3G همراه اول توی رشت فعال شده یا نه؟
چون توی سایتش نوشته ساپورت شده ولی تا بحال 3G همراه اول رو ندیدم (3G ایرانسل و رایتل رو فقط میدونم که فعاله)

samin_panahi
15-10-2014, 23:58
آقا از ترافیک رزرو چطور میشه استفاده کرد؟

حجمتون که تموم شه خودش اضافه می شه

shah125
16-10-2014, 03:26
ما که نامحدودیم چطوریه پس

اون سری سرعت 2 برابر شد 1 گیگ تموم شد نوشته 0.08 مگ باقی مونده همینجوری هم گیر کرده الان 2 گیگ رزرو زده نمیتونم استفاده کنم

armin_punisher6
16-10-2014, 03:40
چون توی سایتش نوشته ساپورت شده ولی تا بحال 3G همراه اول رو ندیدم (3G ایرانسل و رایتل رو فقط میدونم که فعاله)

منم هيچ جا نتونستم وصل شم.

samin_panahi
16-10-2014, 06:52
ما که نامحدودیم چطوریه پس

اون سری سرعت 2 برابر شد 1 گیگ تموم شد نوشته 0.08 مگ باقی مونده همینجوری هم گیر کرده الان 2 گیگ رزرو زده نمیتونم استفاده کنم

تا کی نا محدودید؟
بالاخره که نا محدودتون تموم می شه، دیگه هم بعید می دونم بتونید نا محدود تمدید کنید
مجبورید محدود بگیرید
اون موقع از 2گیگ رزرو استفاده کنید

supermax15
16-10-2014, 09:18
شهرداری دکل ش رو زدن

اگه از اونور رد میشی حتما ی تستی بکن

Microsoft Windows
16-10-2014, 09:20
حجمتون که تموم شه خودش اضافه می شه
واسه خودم نمی پرسم خودم تازه سرویس خریدم حجم دارم البته اون یه گیگی که هدیه دادن رفته تو رزرو.
یکی از دوستام که یکساله از نوع پس پرداخت داشت حجمش تموم شده و الان سه گیگ خریده و این سه گیگ رفته توی رزرو و نمیتونه استفاده کنه توی بخش خرید سرویس هم میرم مینوسه چون سرویس شما از نوع پس پرداخته شما قادر به خرید سرویس جدید نیستید.
کلا هرج و مرجی شده سایت این مخابرات.:n10:

supermax15
16-10-2014, 09:30
مخابرات رکب خورد :n02:

من حدود 15 روزه شارژ نکردم 14 مهر خودش برام مجانی شارژ کرد و لان 10 روز گذشت واسه من و زده 20 روز دیگه داری 256 نامحدود :n13:

nader24
16-10-2014, 13:34
نامحدود ما تموم شد مجبوری محدود شارژ کردیم :‌((
ساعت رایگان چند تا چند هست؟ (آشنای اول)

---------------------------
4g ایرانسل کی میاد؟

armin_punisher6
16-10-2014, 15:02
مخابرات رکب خورد :n02:

من حدود 15 روزه شارژ نکردم 14 مهر خودش برام مجانی شارژ کرد و لان 10 روز گذشت واسه من و زده 20 روز دیگه داری 256 نامحدود :n13:

فدات شب اين ركب خوردن نيست.اين اشتباه اوناست و خيلي زيباست كه خودتون اطلاع بدين بهشون.چون حلال نيست.

supermax15
16-10-2014, 15:05
فدات شب اين ركب خوردن نيست.اين اشتباه اوناست و خيلي زيباست كه خودتون اطلاع بدين بهشون.چون حلال نيست.

حلال نیست چیه
اون موقع حجم دزدی میکردن ازم تو دانلود شبانه حالا این عوضش :n06:

armin_punisher6
16-10-2014, 15:06
حلال نیست چیه
اون موقع حجم دزدی میکردن ازم تو دانلود شبانه حالا این عوضش :n06:

دوست عزيز جواب كار خطا رو با خطا تلافي نميكنن.

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:07

اتفاقا حلال دادا
با اون حجم دزدی ، سرعت چرت ، این همه قطعی حلاله
امید وارم بیشتر از این اتفاق ها بیشتر بیوفته
نامحدود رو ک برداشتن 2 مگ رو 1 مگ کردن شبانه رایگان رو برداشتن
حق ـشونه هرچی سرشون بیاد

supermax15
16-10-2014, 15:09
دوست عزيز جواب كار خطا رو با خطا تلافي نميكنن.

من که نمی خواستم
سیستمشون باگ داره

Abdolreza2012
16-10-2014, 15:11
اینی که میگید 2 مگ رو کردن 1 مگ
بعد دانلود شبانه رو برداشتن چیه ؟؟؟
من تا حالا تو دستان و آشنایان همچین چیزی ندیدم و نشنیدم

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:12
من که نمی خواستم
سیستمشون باگ داره
نوش جونت دادا استفاده کن
بجا ما هم دانلود کن
باشد که باز هم شاهد چنین مورد هایی باشیم

armin_punisher6
16-10-2014, 15:12
من قبلا سرويس ١٠ مگ ١ ماهه داشتم.يك بار اونا اشتباهي به جاي ١ ماه برام ١ سال تمديد كردن.ماه بعدش فهميدم رفتم اونجا گفتم،خيلي ازم تشكر كردن.يعني منم بايد ميگفتم چون مشكل اوناست نبايد بگم؟كار شما دقيقا مثل اينه كه يه سوپر ماركت گرون فروش بري و چون گرون ميفروشه شما هم ٤ تا شكلات بندازي تو جيبت.

armin_punisher6
16-10-2014, 15:13
من كه سرعتم هنوز ٢٢٠ ه و دانلود رايگان هم دارم.

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:13

اون موقع 1-7 شبا رایگان بود از حجمت کم نمیشد ولی الان میشه
اونایی هم ک سرویس 2 مگ داشتن 90% سرویس هاشون شد 1 مگ ( البته شاید بعدا درست شه )

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:14
من كه سرعتم هنوز ٢٢٠ ه و دانلود رايگان هم دارم.

چه سرویسی؟ کی گرفتی؟ خوش ب حالت درکل

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:16
من قبلا سرويس ١٠ مگ ١ ماهه داشتم.يك بار اونا اشتباهي به جاي ١ ماه برام ١ سال تمديد كردن.ماه بعدش فهميدم رفتم اونجا گفتم،خيلي ازم تشكر كردن.يعني منم بايد ميگفتم چون مشكل اوناست نبايد بگم؟كار شما دقيقا مثل اينه كه يه سوپر ماركت گرون فروش بري و چون گرون ميفروشه شما هم ٤ تا شكلات بندازي تو جيبت.

داداش شما برو 10000 تا سوپر مارکت دیگه مجبور نیستی از اونجا بگیری
موقعی ک من سرویس گرفتم بهم گفتن شبانه رایگان بعد 1 ماه فهمیدم نیست
کل حجمم رفت با این ک گفتن اشتباه کردیم ولی حجمم رو بهم برنگردوندن

Abdolreza2012
16-10-2014, 15:18
اون موقع 1-7 شبا رایگان بود از حجمت کم نمیشد ولی الان میشه
اونایی هم ک سرویس 2 مگ داشتن 90% سرویس هاشون شد 1 مگ ( البته شاید بعدا درست شه )

آخه منم 2 مگ ، 1 ماهه داشتم و دارم
دانلود شبانه هم تغییر نکرده
فقط میزان دانلود اومده پایین تو شبانه

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:20
آخه منم 2 مگ ، 1 ماهه داشتم و دارم
دانلود شبانه هم تغییر نکرده
فقط میزان دانلود اومده پایین تو شبانه

داداش ی سوال
الان من برم سرویسم رو ب 2 مگ تغییر بدم حجم فعلیم ب سرویس بعدیم انتقال میابه ؟ :دی
سرویسم شبانه رایگان میشه؟

armin_punisher6
16-10-2014, 15:21
چه سرویسی؟ کی گرفتی؟ خوش ب حالت درکل

٢ مگ ٨ گيگ.خيلي وقته اين سرويس رو دارم.برادرم هم ٢ مگ داره و همين سرعت رو داره.

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:22
٢ مگ ٨ گيگ.خيلي وقته اين سرويس رو دارم.برادرم هم ٢ مگ داره و همين سرعت رو داره.

داداش شما میتونی جواب پست بالای منو بدی؟

armin_punisher6
16-10-2014, 15:25
داداش شما برو 10000 تا سوپر مارکت دیگه مجبور نیستی از اونجا بگیری
موقعی ک من سرویس گرفتم بهم گفتن شبانه رایگان بعد 1 ماه فهمیدم نیست
کل حجمم رفت با این ک گفتن اشتباه کردیم ولی حجمم رو بهم برنگردوندن

شما هم ميتوني بري ١٠٠٠ تا isp ديگه اشتراك بگيرين.ولي جواب كار اشتباهشونو اينطوري تلافي كردن درست نيست.

armin_punisher6
16-10-2014, 15:26
داداش ی سوال
الان من برم سرویسم رو ب 2 مگ تغییر بدم حجم فعلیم ب سرویس بعدیم انتقال میابه ؟ :دی

شما مگه سرويستون چيه؟

Abdolreza2012
16-10-2014, 15:26
داداش ی سوال

آها شما 1 مگی ؟؟؟؟
چون اگه اشتباه نکنم شنیدم که اونایی که سرویسشون زیر دو مگ باشه دانلود رایگانشون از ساعت 2 تا 6 هست
در مورد سوالتون اطلاع دقیق ندارم ولی طبیعتا باید بمونه

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:27
شما مگه سرويستون چيه؟

1 مگ دارم ا ساله 60 گیگ

armin_punisher6
16-10-2014, 15:28
1 مگ دارم ا ساله 60 گیگ

شما بايد حضوري برين كه تفاوتش با سرويس ٢ مگ رو بدين.من قبلا ١٠ مگ داشتم كه آوردم ٢ گيگ،ولي حضوري رفته بودم ٤ راه گلسار.

البته نميدونم چرا دانلود رايگان ندارين!

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:29
شما بايد حضوري برين كه تفاوتش با سرويس ٢ مگ رو بدين.من قبلا ١٠ مگ داشتم كه آوردم ٢ گيگ،ولي حضوري رفته بودم ٤ راه گلسار.

البته نميدونم چرا دانلود رايگان ندارين!
دستت درد نکنه داش
رستگار شوی :دی

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:30
آها شما 1 مگی ؟؟؟؟
چون اگه اشتباه نکنم شنیدم که اونایی که سرویسشون زیر دو مگ باشه دانلود رایگانشون از ساعت 2 تا 6 هست
در مورد سوالتون اطلاع دقیق ندارم ولی طبیعتا باید بمونه

2 - 6؟ جدی؟ اگه اینطوری باشه بازم من مشکل ندارم

armin_punisher6
16-10-2014, 15:34
دستت درد نکنه داش
رستگار شوی :دی

باز شما براي ساعت دانلود شبانتون يه زنگ به پشتيباني بزنين كه مطمئن شين.

Abdolreza2012
16-10-2014, 15:35
2 - 6؟ جدی؟ اگه اینطوری باشه بازم من مشکل ندارم

من تو مخابرات بودم شنیدم ، شما برای اطمینان زنگ بزنید بپرسید
البته بگید که قبلا سر اشتباه شما حجمم تموم شده اگه این دفعه هم اشتباه کنید :n24:

Vampire-Hunter
16-10-2014, 15:38
من تو مخابرات بودم شنیدم ، شما برای اطمینان زنگ بزنید بپرسید
البته بگید که قبلا سر اشتباه شما حجمم تموم شده اگه این دفعه هم اشتباه کنید :n24:

حتما میگم -
فرقی هم نداره ، کاری نمیشه کرد به حرفت اهمیت نمیدن - ب شکایتت هاتم ج نمیدن

supermax15
16-10-2014, 15:42
حتما میگم -
فرقی هم نداره ، کاری نمیشه کرد به حرفت اهمیت نمیدن - ب شکایتت هاتم ج نمیدن
100 در صد باید شبانه رایگان داشته باشه
بازنگ زدن شاید گوش ندن ولی حضوری برو حتما درست میکنن

shah125
16-10-2014, 15:55

شما نیددی دوست عزیز

همین تاپیک رو چند صفحه ورق بزن تا دلت بخواد میبینی

1 کاربر راضی پیدا کردی بعد حمایت کن

من نامحدود هستم و همین سرویس رو خریدم به کدوم قانون باید منو مجبور کنن که برم محدود بگیرم ؟؟؟

تازه بخوای جمع هم کنی باید 2/3 هفته سر کار باشی

من که رفتم یه خط دیگه ثبت نام کردم از 2 هفته دیگه که سرویسم تموم شه یکی یکی تموم نامحدود ها از پارس آنلاین داغون که 3 ساله تو مرکز 7 کمبود پهنای باند داره رو میخوام تست کنم ببینم چی میشه

Abdolreza2012
16-10-2014, 17:17
شما نیددی دوست عزیز

همین تاپیک رو چند صفحه ورق بزن تا دلت بخواد میبینی

1 کاربر راضی پیدا کردی بعد حمایت کن

من نامحدود هستم و همین سرویس رو خریدم به کدوم قانون باید منو مجبور کنن که برم محدود بگیرم ؟؟؟

تازه بخوای جمع هم کنی باید 2/3 هفته سر کار باشی

من که رفتم یه خط دیگه ثبت نام کردم از 2 هفته دیگه که سرویسم تموم شه یکی یکی تموم نامحدود ها از پارس آنلاین داغون که 3 ساله تو مرکز 7 کمبود پهنای باند داره رو میخوام تست کنم ببینم چی میشه

من تا حالا تو هیچ کدوم از پست هام حمایت نکردم و نخواهم کرد
فقط گفتم اینجا خوندم که کسی گفته باشه سرویسم از 2 مگ شده 1 مگ و بازه ی رایگان نداشته باشه ، ولی تا حالا تو دوست و آشنا ندیدم
:n01:

TimeWarp
16-10-2014, 18:02
نت ما امروز وصل شد. خدا رو شکر سرویس ما رو عوض نکردن اما 12 روز از اکانتم مونده که زدن 20 روز باقی مانده (توجه کنید منفی جلوی روز باقی مانده شما نباشه) ولی 5 گیگ بهم جحم دادن نه 25 گیگ .
برای اینم شده بازم شنبه میرم چون من برای این حجم پول دادم:n24:

nader24
16-10-2014, 19:59
زنگ زدم 2020 گفت 2 مگ شبانه رایگان نداره.
:n04::n28:

armin_punisher6
16-10-2014, 20:11

اونوقت نگفت چه سرويسي رايگان داره؟

nader24
16-10-2014, 20:19
اونوقت نگفت چه سرويسي رايگان داره؟

زیر 2 مگ رایگان داره

Vampire-Hunter
16-10-2014, 20:19
نگفتم برداشتن؟ اینم نمونش

Vampire-Hunter
16-10-2014, 20:21
زیر 2 مگ رایگان داره

یکی میگه 2 مگ ب بالا یکی میگه 2 به پایین
خلاصه چی شد؟

armin_punisher6
16-10-2014, 20:32
خلاصه چی شد؟

٥ مگ و ١٠ مگ رو كه خيلي وقته رايگانش حذف شده.

samin_panahi
16-10-2014, 20:52

من یه هفته پیش 2مگم تموم شد
این ماه 1مگ گرفتم
2مگ رایگان داشت

armin_punisher6
16-10-2014, 20:54
من یه هفته پیش 2مگم تموم شد
این ماه 1مگ گرفتم
2مگ رایگان داشت

سرعت دانلود ١ مگ چنده؟

Qubit
16-10-2014, 22:20
دوستان، من از اندیشه سرویس داشتم که منتقل شده به آشنای اول.
الان چند ماهه که برام فیش تلفن نمیاد ، تو سایت مخابرات هم مبلغ قبض رو زده 0، برای رفیقمم همین برنامه پیش اومده ، رقم قبضش همیشه بالای 150 تومن بود ولی الان چند ماهه واسه اونم قبض نمیاد هزینشم تو سایت مخابرات زده 0!!
به خود مخابراتم سر زده اونا بهش جواب درست و حسابی ندادن، گفتن خوش بحالت برو حالشو ببر!!! :n04:

الان یه فکر موذیانه به سرم زد :n10: اگه من پس پرداخت شارژ کنم بازم امکان داره هزینه نیاد؟!
البته تو لیست خرید سرویس، برای من گزینه ی خرید سرویس پس پرداخت وجود نداره؟!
لطفا به این سوالها جواب بدید ، خیلی برام مهمه :n09:

samin_panahi
16-10-2014, 23:30
سرعت دانلود ١ مگ چنده؟

حدود 130
2مگ حدود 230

rezsna
17-10-2014, 00:09
آقا كسي آسياتك نداره؟ سرعتش چطورياس؟:n01:

Abdolreza2012
17-10-2014, 00:43

زیر 2 مگ رایگان داره

نگفتم برداشتن؟ اینم نمونش

خلاصه چی شد؟

٥ مگ و ١٠ مگ رو كه خيلي وقته رايگانش حذف شده.

عزیزان من 2 مگ دارم و رایگانم دارم
البته تا دیشب که داشتم ، امشبم تست میکنم خبرشو میذارم

+

این برای دیشبه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samin_panahi
17-10-2014, 01:56
این برای دیشبه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو تا سوال
1- از ساعت 7 تا 7:44 که مودم روشن بود، چطور حجم کم نشد، بعد از دانلود کامپیوتر خاموش می شه؟
2- از 13:50 تا 19 وب گردی می کردید و ... یا فقط مودم روشن بود؟
من 1 ساعت مودمم روشن باشه و یکی دو بار بیام همین جا 150 مگ ازم حجم کم می شه!!!

nader24
17-10-2014, 11:04
عزیزان من 2 مگ دارم و رایگانم دارم
البته تا دیشب که داشتم ، امشبم تست میکنم خبرشو میذارم

+

این برای دیشبه :

من حرف شمارو قبول دارم ، اما من زنگ زدم به من اینو گفت! حالا امروز یه بار دیگه زنگ میزنم ببینم چی میگن. خبرشو اینجا میزارم.

armin_punisher6
17-10-2014, 11:30
دو تا سوال
1- از ساعت 7 تا 7:44 که مودم روشن بود، چطور حجم کم نشد، بعد از دانلود کامپیوتر خاموش می شه؟

كامپيوتر شما يا ويروس داره يا در حال آپديته،شايدم كسي از مودمتون استفاده ميكنه.مودم من كل سال روشنه و مشكلي ندارم.

nader24
17-10-2014, 12:00
كامپيوتر شما يا ويروس داره يا در حال آپديته،شايدم كسي از مودمتون استفاده ميكنه.مودم من كل سال روشنه و مشكلي ندارم.

منم مودمم 24 ساعت روشنه مشکلی ندارم. اما یه فایل 10 مگی دانلود میکنم 30 مگ کم میکنه. کلا منظورم اینه که خیلی زیادی کنتور میندازه. عادی نیست. من قبلا نامحدود داشتم ماهی 40 گیگ میزد که دانلود میکنم ، درصورتی که اگه اینطور بود الان باید هزار تا هارد پر میکردم!!
پ ن: 6 ساله نامحدود داشتم ، این ماه رفتم رو محدود عذاب واقعا :D

shahabtaheri
17-10-2014, 12:24
من که چند روز پیش دو مگ رو تمدید کردم و چند شب هم هست رایگان دانلود میکنم.

armin_punisher6
17-10-2014, 13:16
من ٢ مگ دارم و ديشبم از رايگانم استفاده كردم.

samin_panahi
17-10-2014, 13:47

منم قبلا هیچ وقت مودمم رو خاموش نمی کردم اما الان مدتیه که فقط وقتی می خوام ازش استفاده کنم روشنش می کنم و بعدم سریع خاموش می کنم
اگه یادتون باشه یه مدت سیستمشون دچار مشکل شده بود و باید ساعت 1 شب مودم رو روشن می کردیم و 7 صبح مودم رو خاموش می کردیم تا اگه حجم تو ساعت رایگان ازمون کم شد بهمون برگردونن
هنوزم مثل همون موقع من اگه ساعت 7 مودم رو خاموش نکنم ازم حجم کم می شه
این مال دیشبه:

سیستم ویروس نداره، آنتی ویروسم هم همیشه تو ساعت رایگان آپدیت می کنم، تا جایی که می دونستم بقیه ی آپدیت ها رو هم غیر فعال کردم
حالا باز برای اطمینان اگه بخوام چک کنم چیزی آپدیت می شه یا نه از کجا باید چک کنم؟
فقط می مونه این احتمال که کسی داره از مودم استفاده می کنه که اونم چون رمز وایرلس رو همش تغییر می دم بعیده!
نمی دونم چرا اینجوریه :n28::n28:

armin_punisher6
17-10-2014, 13:55
منم قبلا هیچ وقت مودمم رو خاموش نمی کردم اما الان مدتیه که فقط وقتی می خوام ازش استفاده کنم روشنش می کنم و بعدم سریع خاموش می کنم
اگه یادتون باشه یه مدت سیستمشون دچار مشکل شده بود و باید ساعت 1 شب مودم رو روشن می کردیم و 7 صبح مودم رو خاموش می کردیم تا اگه حجم تو ساعت رایگان ازمون کم شد بهمون برگردونن
هنوزم مثل همون موقع من اگه ساعت 7 مودم رو خاموش نکنم ازم حجم کم می شه
این مال دیشبه:

سیستم ویروس نداره، آنتی ویروسم هم همیشه تو ساعت رایگان آپدیت می کنم، تا جایی که می دونستم بقیه ی آپدیت ها رو هم غیر فعال کردم
حالا باز برای اطمینان اگه بخوام چک کنم چیزی آپدیت می شه یا نه از کجا باید چک کنم؟
فقط می مونه این احتمال که کسی داره از مودم استفاده می کنه که اونم چون رمز وایرلس رو همش تغییر می دم بعیده!
نمی دونم چرا اینجوریه :n28::n28:

شما du meter نصب كن و هيچ كاري نكن.بعد ١ ساعت سند و رسيوتون چك كنين.

Abdolreza2012
17-10-2014, 15:23
دو تا سوال

جواب :
1 - بعضی اوقات میشه که کم میشه و بعضی اوقات هم کم نمیشه ولی کلا من تنظیم کردم که در هر حالتی کامپیوتر 6:55 خاموش میشه
2 - نه من هر وقت کار دارم مودم رو روشن میکنم ، اون لحظه هم داشتم کار میکردم ، البته نه به صورت مستمر ( بیشتر تو وایبر و . ... بودم )
برای منم چند روز قبل مودم تا 7.15 صبح روشن بود و تو 15 دقیقه 150 مگ کم شد

از من حدود 1 گیگ یه بار کم شد فقط و فقط بخاطر روشن بودن مودم چون مودم تا 11 صبح روشن بود و من نبودم که خاموشش کنم
چون کامپیوتر سر ساعت 6:55 خاموش میشه

+

امروز مودمم تا 8 روشن بود ولی ازم چیزی کم نشد

دو نکته ی دیگه هم وجود داره :
1 - تو ریز کارکرد ساعت ها بعضی اوقات رو هووا میزنه ، مثلا یه تاریخی رو با یه ساعتی میگه کار کردی که اصلا نبودم خووونه و خاموووش بوده مودم
2 - حجم ها هم تو ریز کارکرد اشتباهه ، مثلا دیشب زده 4.5 گیگ دانلود شده در حالی که فایلهایی که برام دانلود شده 3 گیگ هست

nader24
17-10-2014, 15:54
جواب :
1 - بعضی اوقات میشه که کم میشه و بعضی اوقات هم کم نمیشه ولی کلا من تنظیم کردم که در هر حالتی کامپیوتر 6:55 خاموش میشه
2 - نه من هر وقت کار دارم مودم رو روشن میکنم ، اون لحظه هم داشتم کار میکردم ، البته نه به صورت مستمر ( بیشتر تو وایبر و . ... بودم )
برای منم چند روز قبل مودم تا 7.15 صبح روشن بود و تو 15 دقیقه 150 مگ کم شد

از من حدود 1 گیگ یه بار کم شد فقط و فقط بخاطر روشن بودن مودم چون مودم تا 11 صبح روشن بود و من نبودم که خاموشش کنم
چون کامپیوتر سر ساعت 6:55 خاموش میشه

+

امروز مودمم تا 8 روشن بود ولی ازم چیزی کم نشد

دو نکته ی دیگه هم وجود داره :
1 - تو ریز کارکرد ساعت ها بعضی اوقات رو هووا میزنه ، مثلا یه تاریخی رو با یه ساعتی میگه کار کردی که اصلا نبودم خووونه و خاموووش بوده مودم
2 - حجم ها هم تو ریز کارکرد اشتباهه ، مثلا دیشب زده 4.5 گیگ دانلود شده در حالی که فایلهایی که برام دانلود شده 3 گیگ هست

همین دیگه! اشتباه نیست که دستکاری کردن که کنتور بندازه تا حجم سریع تموم بشه.

Abdolreza2012
17-10-2014, 16:05
دو تا سوال

همین دیگه! اشتباه نیست که دستکاری کردن که کنتور بندازه تا حجم سریع تموم بشه.

هر دو حالت وجود داشته برای من :
هم بوده زمانی که من کار نکردم ولی تو ریز کارکرد اومده بوده که حجم کم شده
و هم پیش اومده ساعتی رو هم که کار کردم ولی تو ریز کار کرد نیومده
فقط میخوام بگم ساعتاش زیاد دقیق نیست

+

در کل هم یه روز حالش خوووبه و کلی کار میکنی زیاد ازت کم نمیشه و یه بارم پیش میاد بخاطر 10 دقیقه کار کلی ازت کم میشه

rahmank750
17-10-2014, 21:40
دوستان جریان چیه ؟ دانلود رایگان رو کردن 2 تا 6 یعنی 1 ساعت کم کردن از اول و آخرش ؟ یا همون 1 تا 7 ؟ خیلی مسخرس نامحدود برداشتن ساعت رایگان هم کم کنن یهو بگن اینترنت استفاده نکنین دیگه

armin_punisher6
17-10-2014, 22:46
كسي از 3g همراه اول تو رشت خبر داره كه جايي آنتن ميده يا نه؟

samin_panahi
17-10-2014, 23:14
دوستان جریان چیه ؟ دانلود رایگان رو کردن 2 تا 6 یعنی 1 ساعت کم کردن از اول و آخرش ؟ یا همون 1 تا 7 ؟ خیلی مسخرس نامحدود برداشتن ساعت رایگان هم کم کنن یهو بگن اینترنت استفاده نکنین دیگه

کی گفته؟
ما که دیشب 1 تا 7 دانلود کردیم

samin_panahi
18-10-2014, 00:39
دوستان اگه امکان داره یه نگاه می ندازید ببینید 93/7/14 تو ساعت غیر رایگان از کسی حجم کم شده یا نه؟؟؟؟

Abdolreza2012
18-10-2014, 17:24

سرویس 2 مگ که من دارم هم چنان از 1 تا 7 رایگان هست
ولی من شنیدم سرویس های پایین تر بازه ی رایگانش از 2 تا 6 هست
شما برای اطمینان از این موضوع بهتره که زنگ بزنید 2020

bocelli
18-10-2014, 18:32
عجب بیشعور هستن این پشتیبانی 2020 دو بار زنگ زدم از نفر 30شدم 5 گفت اپراتور فلان ولی عوضی ها هر دو بار قطع کردن این چه وضعیه خودسرانه برای من سرویس عجیب intranet alborz 2048 80gig اعمال کردن اول 30روزه بود بعد شد 21روزه الان شده یک ساله پس پرداخت حجمش خودش شده 50گیگ چند بارم تیکت زدم اون آقایی که تو پشتیبانی بود کجاست اینطور مواقع خبری ازش نیست الان واقعا نمیدونم چکار کنم

Vampire-Hunter
18-10-2014, 19:40
عجب بیشعور هستن این پشتیبانی 2020 دو بار زنگ زدم از نفر 30شدم 5 گفت اپراتور فلان ولی عوضی ها هر دو بار قطع کردن این چه وضعیه خودسرانه برای من سرویس عجیب intranet alborz 2048 80gig اعمال کردن اول 30روزه بود بعد شد 21روزه الان شده یک ساله پس پرداخت حجمش خودش شده 50گیگ چند بارم تیکت زدم اون آقایی که تو پشتیبانی بود کجاست اینطور مواقع خبری ازش نیست الان واقعا نمیدونم چکار کنم

داداش حضوری برو شکایت کن
یا درخواست سرویس دیگه کن
چون خودت انتخاب نکردی کلی راه واسه عوض کردن هس نگران نباش

TimeWarp
18-10-2014, 20:39
این ماجرای کم کردن سرعت دانلود شبانه چیه که تو صبانت شروع کردن به اجراش و قراره همه گیرش کنن

samin_panahi
18-10-2014, 21:12
این ماجرای کم کردن سرعت دانلود شبانه چیه که تو صبانت شروع کردن به اجراش و قراره همه گیرش کنن

بیخود می کنن
همین که اینترنت 2زاریشون رو خداتومن دارن می فروشن بسشون نیست؟

asap37
18-10-2014, 23:05
خسته نباشین رفقا یه سوال داشتم...در حاله حاضربهترین IP که سرویس نامحدود میده کدومه :n13:؟؟؟ وضع اندیشه خیلی خرابه سرعت از 15 16 بالاتر نمیره...6 گیگش مفت نمی ارزه :n21:..!

mr__k1
19-10-2014, 00:57
سرويس منو از 7 ماه ريست كردن به يك سال اونوخ 35 گيگ ترافيك! ميشه ماهي 3 گيگ! 5 گيگشم كم مياوردم منتظر بودم تموم شه نامحدود بگيرم! آقا اينا كه گويا هيچي رو هيچ جا ثبت نكرده بودن.. بعد آپديت اومدن ديمي سرويس دادن به ملت!! از كجا معلوم بعد يقه ما سرويس سالانه ها رو نگيرن كه شما خدا تومن بدهكاري؟ من كه سرويسم هموني كه بود نشه قروني پول كف دست اينا نميندازم! :n02:

armin_punisher6
19-10-2014, 01:26
سرويس منو از 7 ماه ريست كردن به يك سال اونوخ 35 گيگ ترافيك! ميشه ماهي 3 گيگ! 5 گيگشم كم مياوردم منتظر بودم تموم شه نامحدود بگيرم! آقا اينا كه گويا هيچي رو هيچ جا ثبت نكرده بودن.. بعد آپديت اومدن ديمي سرويس دادن به ملت!! از كجا معلوم بعد يقه ما سرويس سالانه ها رو نگيرن كه شما خدا تومن بدهكاري؟ من كه سرويسم هموني كه بود نشه قروني پول كف دست اينا نميندازم! :n02:

مال بعضيا مشكل دار بود.مثلا برادرم ٢ مگ يك ساله داشت و هيچ مشكلي براش پيش نيومد.
دوستاني كه ٢ مگ دارن براي شما هم شبانه تازگيا سرعتتون از ساعت ١ تا ٣ صبح زير ٤٠ ه؟

samin_panahi
19-10-2014, 02:05
دوستان اگه امکان داره یه نگاه می ندازید ببینید 93/7/14 تو ساعت غیر رایگان از کسی حجم کم شده یا نه؟؟؟؟

TimeWarp
19-10-2014, 03:34
گیرم من الان بیکار نبودم و تا ساعت 3.5 نصف شب بیدار نبودم و سر ساعت 1 می خوابیدم و یه سری فایل می ذاشتم برای دانلود . خوب الان که یکدفعه دیتا می پره و محبور شدم چندین بار دوباره مودم خاموش و روشن کردم تا درست شه (شاید موقتی ) تکلیف این 4 ساعت که سیستم بی خودی روشن می موند و هیچی دانلود نمی شد چی میشد و چه کسی جواب گو بود.

من فکر کنم این دیس کانکت ها عمدیه . کلا می خوان نت رو جمع کنن با این کارا. نامحدود که برداشتن سر محدود ها هم همچین بلایی میاد. آخه بلانسبت دزدی پ س ت ف ط رتی تا چه حد :n21:

آشنای آخر- 2 مگ محدود

mr__k1
19-10-2014, 03:40
مال من مشكلي نداشت، 2 گيگ دانلود رايگان داشتم اون تاريخ، يه 200-300 مگ غير رايگان :n02:

CHAPTER
19-10-2014, 10:07

شرکت ارتباطات ثابت رو به انحلال می‌رود؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خبرگزاری تسنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): هیات مدیره جدید مخابرات ایران با توجه به موازی‌کاری‌های موجود در حوزه ارتباطات ثابت (برند فعال در زمینه ارتباطات ثابت) و مخابرات‌های استانی، درصدد حذف شرکت تازه تأسیس ارتباطات ثابت با برند تجاری آشنای اول است.

Abdolreza2012
19-10-2014, 17:32
به نظرم درسته یکم گند کاری تو این مدت داشتن ولی حیفه که انحلال پیدا کنن :n02:
به نظرم نسبت به بقیه شرکت ها دارن بهتر عمل میکنن ، البته من فقط از های وب و شرکت قبلی همین مخابرات تو این 3 سال سرویس گرفتم و از این اشنای اول راضی تر از بقیه بوودم

mr__k1
19-10-2014, 18:50
هي واي.. اينا جمع كنن ما از كي سرويس بگيريم؟ در ضمن حالا كه پيش شماره ها همه يكي شده ديگه مشكل سابق كمبود پورت نداريم؟ يا بدتر ميشه؟:n13:

nader24
19-10-2014, 20:27
من دارم از آشنای اول میرم جای دیگه. اندیشه نامحدودش خوبه؟
کلا نظزی چیزی دارید؟

TimeWarp
20-10-2014, 10:11
الان تو آشنای اول حجم بخریم میره تو قسمت رزرو یا اینکه نه ، مستقیما به حجم فعلیمون اضافه میشه ؟
:n13:

asap37
20-10-2014, 16:33
رفقا یه سوال داشتم...در حاله حاضربهترین IP که سرویس نامحدود میده کدومه :n13:
؟؟؟ وضع اندیشه خیلی خرابه سرعت از 15 16 بالاتر نمیره...6 گیگش مفت نمی ارزه :n21:
..!

samin_panahi
20-10-2014, 17:06
الان تو آشنای اول حجم بخریم میره تو قسمت رزرو یا اینکه نه ، مستقیما به حجم فعلیمون اضافه میشه ؟

اطلاعات دقیقی از سیستم آشنای اول در دسترس نیست :n13:
خودشونم نمی دونن :n09:

armin_punisher6
21-10-2014, 01:13

ميره رزرو.وقتي حجمتون تموم شه ميتونين ازش استفاده كنين.

Microsoft Windows
21-10-2014, 10:36
آقا الان دو شبه تو ساعت رایگان سرعت من بین 30-40 شده قبلا فیکس 230 بود :n04: چه بلایی بر سر این اینترنت دو مگ افتاد البته روزا خوبه. این چیزی که معلومه چون دست همه باز بوده توی خرید سرویس 2 مگ این مخابراتم که اینقدر پهنای باند نداشتن اینطوری گند دن به همه چیز:n03:

armin_punisher6
21-10-2014, 11:14
آقا الان دو شبه تو ساعت رایگان سرعت من بین 30-40 شده قبلا فیکس 230 بود :n04: چه بلایی بر سر این اینترنت دو مگ افتاد البته روزا خوبه. این چیزی که معلومه چون دست همه باز بوده توی خرید سرویس 2 مگ این مخابراتم که اینقدر پهنای باند نداشتن اینطوری گند دن به همه چیز:n03:

متاسفانه براي منم همينطوره.البته ٢ شب كه تا دير وقت بيدار بودم بعد ساعت ٣ سرعت ٢٢٠ ميشد.

*سینا*
21-10-2014, 12:15
سلام
کسی از دوستان از شهر شلمان سرویس داره؟
از مخابرات و یا آسیاتک
نوع سرویس و رضایت مندی رو بفرمایید

Web30
21-10-2014, 16:08
اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با حداقل ترافیک تضمین شده 40 گیگا بایت در 1 ماه

سرویس فوق از شرکت اندیشه سرعتش وقتی که 40 گیگ به پایان رسید چند میشه ؟

zerocold981
21-10-2014, 16:24

بین ۵۰ تا 60

nader24
21-10-2014, 17:09
یکی که از اندیشه سرویس داره یه عکس از قسمت سرویس ها با قیمتش برام میزاره؟ مخصوصا نامحدودش.
ممنون

zerocold981
21-10-2014, 18:06
یکی که از اندیشه سرویس داره یه عکس از قسمت سرویس ها با قیمتش برام میزاره؟ مخصوصا نامحدودش.
ممنون

nima1221
21-10-2014, 19:19
دانلود زیاد دارم
اندیشه دارم نامحدودش که میدونید چی شده
کجا برم؟:n27:

nader24
21-10-2014, 20:02
دانلود زیاد دارم
اندیشه دارم نامحدودش که میدونید چی شده
کجا برم؟:n27:
من تازه دارم میام اندیشه به خاطر دانلود :D
چی شده؟ شما چه سرویسی داری؟

nima1221
21-10-2014, 20:43

256 نامحدود تا 16 گیگ سرعت به 120 هم میرسه اما بعد از اون به زور به 30 هم نمیرسه اصن یه وضعی:n28:

nima1221
21-10-2014, 21:02

256 نامحدود تا 16 گیگ سرعت به 120 هم میرسه اما بعد از اون به زور به 30 هم نمیرسه اصن یه وضعی:n28:

albertxx
22-10-2014, 11:50
آقا یه سوال !!

من آشنای اول دارم و بعد از این تغییرات پنلم بم ریخته
28 هر ماه اتوماتیک شارژ میشه ولی 2 روزه شارژ نشده

میخواستم ببینم مشکل چیه و چطور باید حل کرد ؟؟

Abdolreza2012
22-10-2014, 12:24
آقا یه سوال !!

من آشنای اول دارم و بعد از این تغییرات پنلم بم ریخته
28 هر ماه اتوماتیک شارژ میشه ولی 2 روزه شارژ نشده

میخواستم ببینم مشکل چیه و چطور باید حل کرد ؟؟
سرویستون سالیانه هست احتمالا
یکی از دوستان همین مشکل رو داشت
رفت حضوری درست کرد ، البته میشه زنگ هم زد ولی به نظرم به جای نمیرسه ، حداقل تا 3 روز
خطتتون درست هست ؟؟ جمع آوری نشده ؟؟؟

pedram9
22-10-2014, 13:41
دوستان من اندیشه128 نامحدود دارم فکر کنم 6 گیگم تموم شده جایی نیست بنویسه کلا چقدر حجم مصرف کردم ؟

*سینا*
22-10-2014, 14:06
سلام
کسی از دوستان از شهر شلمان سرویس داره؟
از مخابرات و یا آسیاتک
نوع سرویس و رضایت مندی رو بفرمایید

دوستان این پست بنده رو هم اگر جواب بدید ممنون میشم
یه سوال دیگه هم دارم
الان از مخابرات سرویس دارم
بعد از تغییر کد جدیدی که اتفاق افتاده سامانه قبلی که کار نمیکنه
این سایت هم امکان لوگین من ندارم ( هم با کد قدیم و هم با کد جدید تست کردم )
برای بقیه دوستان هم همین طوره؟
ضمنا امکان تماس با 2020 هم مقدور نیست!!!!

zerocold981
22-10-2014, 14:18
دوستان من اندیشه128 نامحدود دارم فکر کنم 6 گیگم تموم شده جایی نیست بنویسه کلا چقدر حجم مصرف کردم ؟

accounting.askiran.com
میری تو بخش reports بعد Detail Connections رو میزنی میگی از این تاریخ می خوام تا این تاریخ بعد جمع می کنی رسیوهاتو

albertxx
22-10-2014, 18:51
سرویستون سالیانه هست احتمالا
یکی از دوستان همین مشکل رو داشت
رفت حضوری درست کرد ، البته میشه زنگ هم زد ولی به نظرم به جای نمیرسه ، حداقل تا 3 روز
خطتتون درست هست ؟؟ جمع آوری نشده ؟؟؟

زنگ زدم گفت از 1 آبان درست میشه که میشه فردا
الان منتظرم ساعت 12 شب بشه !:n02:

samin_panahi
22-10-2014, 20:34
دوستان این پست بنده رو هم اگر جواب بدید ممنون میشم
یه سوال دیگه هم دارم
الان از مخابرات سرویس دارم
بعد از تغییر کد جدیدی که اتفاق افتاده سامانه قبلی که کار نمیکنه
این سایت هم امکان لوگین من ندارم ( هم با کد قدیم و هم با کد جدید تست کردم )
برای بقیه دوستان هم همین طوره؟
ضمنا امکان تماس با 2020 هم مقدور نیست!!!!

من که شلمان نیستم
این مشکلم ندارم

romantic
23-10-2014, 00:14
امروز ساعت 12:30 ظهر سرویس 1 ماهه 2 مگابیت گرفتم. از اون موقع تا الان 550 مگابایت از اعتبارم کم کرده که 100 مگابایتش Send بوده!!! :grrr:
از وقتی این تغییر سرویس رو دادن حاضرم قسم بخورم که حجم خوری مخابرات بدتر شده که بهتر نشده.
من روی PC یه چیز پی ان دارم که محدودیت دیتا داره و خود برنامه اش میزان ترافیک رو نشون میده. الان میزان مصرفی منو زده 112 مگابایت. گوشی هم میزان استفاده از wifi رو زده 79 مگابایت. چطوری این فلان فلان شده ها حساب میکنن، من نمیدونم. مرده شور این سیستمشون رو ببرن. :n21:

JUST KIOSK
23-10-2014, 02:52
ویرایش: پست رو نمیشه پاک کرد؟!

TimeWarp
23-10-2014, 08:57
بنده 2 مگ محدود آشنای آخر دارم . در ساعات رایگان باید سرعت بنده بین 200 تا 250 در نوسان باشه
دیشب تا ساعت 4و نیم بیدار بودم و سرعت دانلود رو زیر نظر داشتم (بدون اینکه وب گردی کنم) :n14:سرعت بنده بین 60 تا 130 به شدت در نوسان بود در حالی که داشتم از سرور آسیاتک که تو ایرانه و یه سرور خارجی (بدون پرو*کسی) دانلود می کردم که در هر دو هیچ فرقی با هم نداشت.
نتیجه : پول سرویس 2 مگ میدم سرعت دانلود بنده در حد سرویس 512 قانونی هست (نهایتش یک مگ قانونی):n21:

اگر از ساعت یک و نیم (هر شب باید مودم رو 10 تا 20 بار خاموش و روشن کنم تا آی پی بگیرم و کانکت شم) دانلود رو شروع کنم تا ساعت 6 و 50 دقیقه (فوق و فوقش) شبی 3 گیگ بتونم دانلود کنم.

از اون ور دوستان میگن که حجم خوری در وبگردی هم بهتر که نشده ، بدتر شده :n21:

اینا میگن این تغییرها رو ایجاد کردیم تا حجم خوری برطرف شه و ... که همش چرته . تا چیزی به نفع اینا نباشه دست به تغیر نمی زنن که. با این کار از یه طرف پنل ها رو جارو کردن و حجم های باقی مونده برای یوزرها که در ازاش پول داده بودن ، دزدیدن و الانم به شکلیه که هر لحظه دوست داشتن می تونن تعرفه ها رو بردارن و شما هم کاری نمی تونی بکنی . از طرفی مشکل حجم خوری هم برطرف نشده و ادامه داره (به خصوص اگه بری فیس دوغ) :n21:

Iloveu-ALL
23-10-2014, 20:11
با اینکه 6 گیگ تضمینیم تموم شد ولی امروز واسه دومین بار بعد از 6 گیگ سرعتم شد 60 :n19:
واسه من بهتر شده
یه زمان سرعتم 15 بود بعد یعنی 2-3 ماه پیش شد 25
الان شده 60 و بعد از 6 گیگ تضمینی: 15
من این دوره یکی از بیشترین دانلود ها رو با نامحدود داشتم
بخاطر نوع استفادم واسه من خوبه.
زمانی که 15 داشتم اصلا دانلود نمیکردم و فقط وب گردی میکردم!

babigraph
23-10-2014, 20:50
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من فکر میکنم تقریبا از زمانی که ASKIRAN سرویس ADSL میداده مشتریش هستم و تا چند هفته گذشته هم خیلی ازش راضی بودم ولی متاسفانه سرویس های نام محدودش رو تغییر داده، چیزی که از همه ناراحت کننده تره اینه که حتی قبل از تغییر هیچ اطلاع رسانی نشد! نکته ی دیگه اینه که فرقی بین کاربرای با سابقه و تازه وارد وجود نداره که حداقل سرویس من که چندین ساله مشتریشوتم حداقل تغییر نکنه و از همه ناراحت کننده تر اینه که شرکت هایی که اصلا معروف نیستم دارن این سرویس ها رو ارائه میدن، از دوستان عزیزم در این رابطه کمک میخوام که برای استفاده نا محدود با سرعت ثابت کدوم شرکت رو انتخاب کنم ؟:n28:

zerocold981
23-10-2014, 21:05
من فکر میکنم تقریبا از زمانی که ASKIRAN سرویس ADSL میداده مشتریش هستم و تا چند هفته گذشته هم خیلی ازش راضی بودم ولی متاسفانه سرویس های نام محدودش رو تغییر داده، چیزی که از همه ناراحت کننده تره اینه که حتی قبل از تغییر هیچ اطلاع رسانی نشد! نکته ی دیگه اینه که فرقی بین کاربرای با سابقه و تازه وارد وجود نداره که حداقل سرویس من که چندین ساله مشتریشوتم حداقل تغییر نکنه و از همه ناراحت کننده تر اینه که شرکت هایی که اصلا معروف نیستم دارن این سرویس ها رو ارائه میدن، از دوستان عزیزم در این رابطه کمک میخوام که برای استفاده نا محدود با سرعت ثابت کدوم شرکت رو انتخاب کنم ؟:n28:

تا اونجا که میدوم اکتر شرکتها ترافیک تضمین شده گذاشتن و یا کلا برداشتن

pedram9
23-10-2014, 22:43
دوستان من اندیشه 128 نامحدود دارم 6 گیگم تموم شده میتونم حجم اضافه بخرم ؟ تا دوباره سرعتم بره بالا ؟

nima1221
24-10-2014, 00:26
دوستان من اندیشه 128 نامحدود دارم 6 گیگم تموم شده میتونم حجم اضافه بخرم ؟ تا دوباره سرعتم بره بالا ؟

نه متاسفانه

babigraph
24-10-2014, 10:46
این موضوع در رابطه با همه ی شرکت ها صدق نمیکنه

mr__k1
24-10-2014, 11:47
خوب.. سرويس ما رو كه از 7 ماه ريست كردن به يك سال! 35 گيگ هم ريخته بودن تو حساب كه امروز كردنش 60 گيگ! كلا معلوم نيست دارن چيكار ميكنن و اين 5 ماه كه مصرف كردم چي ميشه اما به نظر اوكي مياد. :n02:
در ضمن احتمالا همه ميدونين اما فيض بوك ويديوها رو به صورت خودكار پخش ميكنه كه اگه تو تنظيمات آف كنيدش مصرفتون به شدت پايين مياد، گفتم شايد يكي ندونه. :n01:

mr__k1
24-10-2014, 11:54

داداش انديشه تو پشتياني و مشتري مداري افتضاحه! من خودم 3-4 سال مشتريشون بودم حاضرم بي اينترنت بمونم برنگردم انديشه! فكر ميكنن دارن لطف ميكنن اينترنت دايال آپي رو قيمت خون پدرشون ميكنن تو پاچه مون! :n21:
مخابرات كه نامحدود نداره، شاتلم كه محدوديت دانلود داره واسه سرويساي نامحدودش!! :n02: فكر كنم بهترين انتخابت پارس آنلاين باشه.

pedram9
24-10-2014, 13:14
دوستان شنیدم 128 نامحدود شاتل 11 گیگ میده با سرعت دانلود 100 کیلو بایت و بعد این که 11 گیگ تموم شد سرعت 60 کیلوبایت برای دانلود میده درسته ؟

البته 30 هزار تومن .

درسته ؟

اگر اینطور باشه خیلی خوبه اندیشه با این نامحدودش گند زده .

TimeWarp
24-10-2014, 21:06
هردم از این باغ بری میرسد

نغزتر از نغزتری میرسد

امروز زنگ زدم 2020 گفتم این حجم ما چی شد بالاخره. یک بار حضوری و تیکت آخرش از 25 گیگ 6 گیگ نصیب ما شد. میگه دنبالش نباشین:n04: از هفته دیگه می خوان یه قانون بذارن که هر کسی هر چقدر حجم میگیره (با طرحش نه حجمی که بعدا خریداری میکنه و به بخش رزرو میره) سر اتمام ماهش میسوزه و اضافش به ماه دیگه منتقل نمیشه. بگو این همه تغییر به خاطر چی بود:n21:

CHAPTER
24-10-2014, 21:31
سلام دوستان
برای مانیتور کردن پهنای باند مصرفی خودتون از نرم افزار Net Guard استفاده کنید
می تونید دقیقا مقدار مصرف هر برنامه و یا پروسس که تو سیستم فعال هست رو ببینید.

naim697
24-10-2014, 22:00
یه پینگ میذارید ببنیم اوضاع شما چطوره ؟

samin_panahi
25-10-2014, 00:33
هردم از این باغ بری میرسد

نغزتر از نغزتری میرسد

امروز زنگ زدم 2020 گفتم این حجم ما چی شد بالاخره. یک بار حضوری و تیکت آخرش از 25 گیگ 6 گیگ نصیب ما شد. میگه دنبالش نباشین:n04: از هفته دیگه می خوان یه قانون بذارن که هر کسی هر چقدر حجم میگیره (با طرحش نه حجمی که بعدا خریداری میکنه و به بخش رزرو میره) سر اتمام ماهش میسوزه و اضافش به ماه دیگه منتقل نمیشه. بگو این همه تغییر به خاطر چی بود:n21:

یعنی صاحاب نداره؟
بی در و پیکره؟
این مسخره بازیا چیه؟

TimeWarp
25-10-2014, 01:14
یعنی صاحاب نداره؟
بی در و پیکره؟
این مسخره بازیا چیه؟

اگه نت این استان صاحاب داشت وضع ما این نبود که. تمام این کارا و کن فیکون کردن سایت برای این بود که حجم ها رو بالا بکشن و یه آبم روش و الانم این قابلیت رو بذارن و هم اینکه هر ماه نتونی طرح خودتو تمدید کنی بلکه از بین تعرفه ها انتخابش کنی در نتیجه هر وقت عشقشون کشید و نخواستن هر چی تعرفه ی خوبه بردارن و یه مشت آشغال بذارن تو لیست:n21:

minime
25-10-2014, 09:17

512 کیلوبیت استاندارد یا همون 64~ کیلوبایت

minime
25-10-2014, 09:25
دقت کردین که ترافیک ارسالی دیگه محاسبه نمیشه ؟ سرویس حجمی اندیشه !

zerocold981
25-10-2014, 09:44

آره یه هفته و نیم هست به این شکله سند محاسبه نمیشه

Xsis
25-10-2014, 11:31
آره دوست من.
اندیشه ارسال و مجانی کرده.
آخ یک حالی می ده.
دیروز 1گیگ آپلود کردمD:

Xsis
25-10-2014, 11:36
داداش انديشه تو پشتياني و مشتري مداري افتضاحه! من خودم 3-4 سال مشتريشون بودم حاضرم بي اينترنت بمونم برنگردم انديشه! فكر ميكنن دارن لطف ميكنن اينترنت دايال آپي رو قيمت خون پدرشون ميكنن تو پاچه مون! :n21:
مخابرات كه نامحدود نداره، شاتلم كه محدوديت دانلود داره واسه سرويساي نامحدودش!! :n02: فكر كنم بهترين انتخابت پارس آنلاين باشه.

دوست من، پارس آنلاین نا محدودش چطوره؟
مگه نا محدود بدون محدودیت هم میشه؟
دوستان لطفا اعلام کنن شرایطش چیه اگر صرفید ما هم بریم اونجاD:

Xsis
25-10-2014, 11:59
سلام دوست من.
کدوم شرکت ها نا محدود بدون محدودیت می دن، من یکی از بستگانم می خواد نا محدود بگیره اما مشکل شما رو داره، اگر جایی هست که می دن بگین لطفا

babigraph
25-10-2014, 23:54
برادر شما خیلی اندیشه اندیشه میکنیاا ما هرچی میگیم شما میگی اندیشه ! اگه اندیشه خوب بود که سرویس های کاربرای فعالشو حذف نیمکرد !!!!!!! دلمون به یه سرویس نامحدود خوش بود اونم برداشته !!!!!!!!!!

babigraph
25-10-2014, 23:55
برادر شما خیلی اندیشه اندیشه میکنیاا ما هرچی میگیم شما میگی اندیشه ! اگه اندیشه خوب بود که سرویس های کاربرای فعالشو حذف نیمکرد !!!!!!! دلمون به یه سرویس نامحدود خوش بود اونم برداشته !!!!!!!!!!

minime
26-10-2014, 00:28

برادر شما اعتراضی داری برو شرکت اندیشه مطرح کن من نمیتونم کاری برات انجام بدم.

naim697
26-10-2014, 01:15
کسی اینجا شاتل 10 مگ داره ؟ پینگش چطوره ؟ برام دانلود شبانه مهم نیست . فقط میخوام بدونم بهترین پینگ برای چه شرکتی هستش ؟

samin_panahi
26-10-2014, 01:21
سرعت اونایی که یه مگ مخابرات دارن چطوره؟
مال من امشب سرعتش نصف شده!!!!!!!!!!!!!
خیلی مسخره هست

albertxx
26-10-2014, 08:26
کسی اینجا شاتل 10 مگ داره ؟ پینگش چطوره ؟ برام دانلود شبانه مهم نیست . فقط میخوام بدونم بهترین پینگ برای چه شرکتی هستش ؟

شاتل اصلا 10 مگ نداره !!

پینگ شاتل هم بگی نگی خوبه
ولی عالی نیست

loss کمی داره و پینگ مناسبی

ایده آل نیست که بگی خوبه !

babigraph
26-10-2014, 10:33
برادر شما اعتراضی داری برو شرکت اندیشه مطرح کن من نمیتونم کاری برات انجام بدم.
با مطرج کردن چیزی حل نمیشه !

shah125
26-10-2014, 10:44
اینکه میگم اندیشه غول بی شاخ و دم اینترنت گیلان همچین چنپره زده دست از سر ما بر نمیداره همینه

به هر شرکتی زنگ میزنم اندیشه خریده

سرویس شدم

بعد از فن آوا (البرز) ، پیشگامان (دامون نت) ، پیام نت ، شکوه سامانه و خودش که نمایندگی عصر انتقال این بار اندیشه یکی دیگه از 12 شرکت pap رو گرفت

بدبختی اینجاست که همه رو یا قیمت و سرویس های خودش میشه چه فایده آخه ، نامحدود دامون نت قیمت هاش خیلی خوب بود ، همین البرز 10 سال پیش کارت اینترنتش تو رشت حرف اول رو میزد

آقایونی که نامحدود میخوان آمار بدن از کجا بگیریم ؟؟ من همه رو بررسی کردم مفت گروه آخرش مجبورم برم دوباره رو همین اندیشه ، ببین به کجا رسیدیم آرزومون شده یه 32 کیلوبایت ناقابل بدون محدودیت

راه اندازی مجدد ADSL شرکت لایزر در استان های گیلان و مازندرانتاریخ خبر: 20 شهریور 1393
شرکت لایزر از مرداد ماه سال 1393 فعالیت مجدد خود را در استان های گیلان و مازندران با همکاری شرکت اندیشه سبز خزر آغاز نموده و آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به همشریان خود می باشد. جهت ثبت نام می توانید به وب سایت شرکت اندیشه سبز خزر به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمائید

altair
26-10-2014, 10:48
وضعیت البرز چطوریه؟ خوبه نامحدودش برم البرز چون من الان کاربر مخابراتم که افتضاحه.

shah125
26-10-2014, 11:10
البرز زده تا 14 یا 17 یادم نیست 45 تومن ولی صحبت کردم گفت فیکس رو 50

همون اندیشه سابق فقط 15 تومن گرون تره

shah125
26-10-2014, 11:11
هر دم از این باغ عنی میرسد

نامحدود پارس هم محدود شد

256 تا 30 گیگ میداد 45 تومن

شد 22

الان هم شده 16 !!!!

جالبه که قیمت همونه

babigraph
26-10-2014, 11:53
اینکه میگم اندیشه غول بی شاخ و دم اینترنت گیلان همچین چنپره زده دست از سر ما بر نمیداره همینه

سرویس شدم

بعد از فن آوا (البرز) ، پیشگامان (دامون نت) ، پیام نت ، شکوه سامانه و خودش که نمایندگی عصر انتقال این بار اندیشه یکی دیگه از 12 شرکت pap رو گرفت

بدبختی اینجاست که همه رو یا قیمت و سرویس های خودش میشه چه فایده آخه ، نامحدود دامون نت قیمت هاش خیلی خوب بود ، همین البرز 10 سال پیش کارت اینترنتش تو رشت حرف اول رو میزد

آقایونی که نامحدود میخوان آمار بدن از کجا بگیریم ؟؟ من همه رو بررسی کردم مفت گروه آخرش مجبورم برم دوباره رو همین اندیشه ، ببین به کجا رسیدیم آرزومون شده یه 32 کیلوبایت ناقابل بدون محدودیت

راه اندازی مجدد ADSL شرکت لایزر در استان های گیلان و مازندرانتاریخ خبر: 20 شهریور 1393

شرکت لایزر از مرداد ماه سال 1393 فعالیت مجدد خود را در استان های گیلان و مازندران با همکاری شرکت اندیشه سبز خزر آغاز نموده و آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به همشریان خود می باشد. جهت ثبت نام می توانید به وب سایت شرکت اندیشه سبز خزر به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمائید

ماشالا هزار ماشالا مثل اینکه تمامی پرسنل اندیشه اینجا فعالیت های تبلیغاتی دارن !!!!!!!!!!!!!! این اطلاعات دقیق رو نمی تونه یه غرییه داشته باشه ! دفعه ی دیگه برای ارسال پست های تبلیغاتی کمی تامل کنید لطفا !!!!!!!!!

babigraph
26-10-2014, 12:00
من پرسیدم به غیر از اندیشه که سرویس های نا محدودش رو برداشته کدوم شرکت اینترنت نا محدود میده، دوستان میان میگن اندیشه سندش مجانیه ، اندیشه فلان شرکت و خریده اندیشه فلان کار و کرده ! آخه نا سلامتی من با زبان پارسی سئوال پرسیدم به خدا پارسیههههههههههه !

Xsis
26-10-2014, 12:02

سرویس شدم

سرویس شدم

احسنتم بر شما.
البته شما 256 بگیر، تا 16 گیگ اول سرعت دانلودت به 200 هم می رسه، بعد که 16 گیگ رو مصرف کردی 32 کیلو ثابت داری دیگه. خوب اینکه می گی این 32 کیلو رو کجا باید پیدا کنیم داستانش چیه؟
من این ماه می خوام 512 نامحدود تضمین شده بگیرم. تا 40 گیگ گفتن سرعت دانلودم تا 400 می رسه، بعد 40 گیگ تا 64.
با این پلن خداییش حال کردم. گرچه این 40 گیگ کمه، واسه دانلودر ها اما واسه ما کم مصرف ها خوبه دیگه. مثلا اگه می شد یه سرویس فیکس بدون فیر یوزیج پلیسی می زاشتن واسه دانلودر ها اما با قیمت بالاتر،اونی که دانلودر بود باید می رفت اون رو می گرفت با یه کم سرعت تشویقی.
اونی هم که نا محدود معمولی می خواست همین تضمین شده رو می گرفت.
هفته پیش من نامه زدم به آدرسشون در جواب بهم اعلام کردن که سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که دیگه هیچ سرویس نا محدودی هیچ شرکتی نباید ارائه بده و خلاف قوانین می شه اگر کسی ارائه بده. با این حساب پس هیچ جا نباید دنبال نامحدود فیکس بگردیم:n03:

samin_panahi
26-10-2014, 15:36
دوستانی که مخابرات دارن لطف می کنید میزان Attenuation که تنظیمات مودمتون نشون می ده رو بگید؟؟؟

shah125
26-10-2014, 22:11
ماشالا هزار ماشالا مثل اینکه تمامی پرسنل اندیشه اینجا فعالیت های تبلیغاتی دارن !!!!!!!!!!!!!! این اطلاعات دقیق رو نمی تونه یه غرییه داشته باشه ! دفعه ی دیگه برای ارسال پست های تبلیغاتی کمی تامل کنید لطفا !!!!!!!!!

شما اگه دقت میکردید میدیدی بنده انتقاد کردم نه تبلیغات

اینو از پست های قبلیم هم میشه فهمید ، بنده اون زمان که البرز قیمت های دایل آپ رو شکست تا غول اندیشه رو سر جاش بشونه یوزر بودم و میدیدم اندیشه همه شرکت ها رو یا میخره یا به نوعی مال خودش میکنه و با یه برند دیگه و گرون تر از خودش میفروشه

shah125
26-10-2014, 22:36
احسنتم بر شما.
البته شما 256 بگیر، تا 16 گیگ اول سرعت دانلودت به 200 هم می رسه، بعد که 16 گیگ رو مصرف کردی 32 کیلو ثابت داری دیگه. خوب اینکه می گی این 32 کیلو رو کجا باید پیدا کنیم داستانش چیه؟
من این ماه می خوام 512 نامحدود تضمین شده بگیرم. تا 40 گیگ گفتن سرعت دانلودم تا 400 می رسه، بعد 40 گیگ تا 64.
با این پلن خداییش حال کردم. گرچه این 40 گیگ کمه، واسه دانلودر ها اما واسه ما کم مصرف ها خوبه دیگه. مثلا اگه می شد یه سرویس فیکس بدون فیر یوزیج پلیسی می زاشتن واسه دانلودر ها اما با قیمت بالاتر،اونی که دانلودر بود باید می رفت اون رو می گرفت با یه کم سرعت تشویقی.
اونی هم که نا محدود معمولی می خواست همین تضمین شده رو می گرفت.
هفته پیش من نامه زدم به آدرسشون در جواب بهم اعلام کردن که سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که دیگه هیچ سرویس نا محدودی هیچ شرکتی نباید ارائه بده و خلاف قوانین می شه اگر کسی ارائه بده. با این حساب پس هیچ جا نباید دنبال نامحدود فیکس بگردیم:n03:

بله دیگه کسی نامحدود نمیده

طبق تماس هایی که بنده امروز با تمامی شرکت ها داشتم به این نتیجه رسیدم که باز مجبورم برگردم رو همین اندیشه یا که 50 تومن بدم برم رو البرز همون اندیشه سابق رو بهم بده با سرعت 400 که میشه 50 KB خودمون

البته ناگفته نمونه البرز (نماینده فن آوا) این سرویس یعنی 256 نامحدود رو 45500 میفروشه به شرط مصرف 15 گیگ ولی خودشون گفتن ثابت رو 50 و به قولی اگه روزی بخوان میتونن این رو اعمال هم کنن

یه پیشنهاد دیگه هم واسه دوستان دارم ، صبانت تو تمام مراکز جز مرکز 4 سرویس داره میده ، به تازگی وارد استان های شمالی شده و این مراکز هم تازه گرفته

256 نامحدود با 20 گیگ میده 40 ، بعد اون مقدار هم سرعت میشه همون اسمی

یه نوع نامحدود برنزی هم داره که خودشون گفتن دارن جمع میشه و اصلا سرعت خوبی نداره

تنها مشکلی که داره اینه که send رو 128 هست و مجانی هم نیست

ولی یه مزیت هم داره که سرعت رو 2 تا 3 مگ بسته شده و کم کم پلکانی میاد پایین تا به 256 برسه

دور نامحدود آسیاتک رو خط بکشید با توجه به توضیحاتی که امروز از کارشناساش شنیدم (بنده خودم پنل نمایندگی از این شرکت هم دارم) یه اینترنت 256 رو با ضریب 1 به 8 ، 1 به 6 و 1 به 4 میده که در بهترین حالت 50 تومن ازتون میگیره ، بعد از روزی 330 مگابایت دانلود با سرعت به اصطلاح بالا (همون 256 منظورشه) سرویس شما با 4 نفر اشتراک گذاشته میشه که در بهترین حالت باز میتونید همون 256 رو استفاده کنید ، یعنی اگه 3 نفر دیگه نباشن نباشه همون 256 رو دارید ماهی 50 ازتون میگیره ، اگه باشن هم بین 8 تا 32 سرعت نوسان داره ، فاجعه یعنی

های وب تا جایی که میدونم نامحدود رو جمع کرده تو مرکز م هم که سرویس نمیده اگه کسی داره آمار بده بدونیم چطوره

داتک که فقط تو تهران هست و بعضی استان ها ، یه نماینده تو انزلی داره که 3/4 ساله قراره تو شهرهای دیگه سرویس راه اندازی کنن

پارس که کلا داغون بود الان هم بدتر شده سرویس 256 نامحدود رو از 30 گیگ به 16 گیگ رسونده و قیمت همون 45 تومن ، شاتل هم همینه 17 گیگ دانلود میکنی 43 میگیره بعد هم معلوم نیست همون اسمی رو چطور بده

پیشگامان هم که شد مال اندیشه دیگه نمیشه ازش گرفت ، قیمت های نامحدود رو سایتش چیزی از محدودیت ننوشته بود

لایزر و کارا امین رو کسی فکر نکنم تجربه کرده باشه با توجه به اینکه چند سال پیش هر دو برشکسته شده (دومی کلاه برداری کرد) و الانم که فقط به اسم اندیشه شروع به فروش در گیلان و مازندران و تبریز کردن

مخابرات هم با توجه به قول هایی که داده بودن 512 نامحدود میارن همونا هم جمع کردن و کلا هیچ

..

جمع بندی بین 12 تا شرکت pap :

اونایی که نامحدود میخوان تا سقف 50 تومن 6 تا انتخاب دارن که 3 تای اول عقلانی تره :

1.اندیشه فعلا از نظر ترافیک دانلود که میده و سند مجانی و سرعت یکسان و اینا مناسبه ... ببین چقدر بی چاره ایم دیگه

2.صبانت اگه سند نیاز ندارید اینم خوبه 256 با 20 گیگ 40 تومن ، بعدش سرعت اسمی

3.البرز با توجه به قیمت های روس سایت فن آوا واقعا دزد هستن اگه اون سرویس ها رو میدادن دیگه مشکلی نبود ولی خوب 50 میگیره واسه 256 نامحدود و سرعت 50 ولی تضمینی نیست همیشه اینطوری بمونه

4.پارس با 16 گیگ سرعت روی 2 مگ و بعد 1 مگ و بعد هم اسمی 256 ماهی 45 ، مشکلات کندی پارس مخصوصا تو مخابرات منطقه 7 رو همه میدونن ، 3 ساله اینجا زده کمبود پهنای باند ولی سیاست شرکت به تعداد یوزرها توجهی نمیکنه و هر منطقه مقدار خاصی پهنای باند میده

5.شاتل که همه میدونن چطوریه و کلا محدود میکنه ولی اگه کسی استفاده کرده و فکر میکنه بعد 17 گیگ باز سرعت خوبی میده به ما هم بگه 43 تومن واسه 256 میگیره

6. آسیاتک که اگه کسی استفاده کرده و فکر میکنه نامحدود طلایی 256 ، سرعتی بیشتر از 256 بعد از دانلود مشخص روزانه میده به ما هم بگه که تو این هفته باس نت رو عوض کنیم

TimeWarp
27-10-2014, 01:32
بله دیگه کسی نامحدود نمیده

طبق تماس هایی که بنده امروز با تمامی شرکت ها داشتم به این نتیجه رسیدم که باز مجبورم برگردم رو همین اندیشه یا که 50 تومن بدم برم رو البرز همون اندیشه سابق رو بهم بده با سرعت 400 که میشه 50 KB خودمون

البته ناگفته نمونه البرز (نماینده فن آوا) این سرویس یعنی 256 نامحدود رو 45500 میفروشه به شرط مصرف 15 گیگ ولی خودشون گفتن ثابت رو 50 و به قولی اگه روزی بخوان میتونن این رو اعمال هم کنن

یه پیشنهاد دیگه هم واسه دوستان دارم ، صبانت تو تمام مراکز جز مرکز 4 سرویس داره میده ، به تازگی وارد استان های شمالی شده و این مراکز هم تازه گرفته

256 نامحدود با 20 گیگ میده 40 ، بعد اون مقدار هم سرعت میشه همون اسمی

یه نوع نامحدود برنزی هم داره که خودشون گفتن دارن جمع میشه و اصلا سرعت خوبی نداره

تنها مشکلی که داره اینه که send رو 128 هست و مجانی هم نیست

ولی یه مزیت هم داره که سرعت رو 2 تا 3 مگ بسته شده و کم کم پلکانی میاد پایین تا به 256 برسه

دور نامحدود آسیاتک رو خط بکشید با توجه به توضیحاتی که امروز از کارشناساش شنیدم (بنده خودم پنل نمایندگی از این شرکت هم دارم) یه اینترنت 256 رو با ضریب 1 به 8 ، 1 به 6 و 1 به 4 میده که در بهترین حالت 50 تومن ازتون میگیره ، بعد از روزی 330 مگابایت دانلود با سرعت به اصطلاح بالا (همون 256 منظورشه) سرویس شما با 4 نفر اشتراک گذاشته میشه که در بهترین حالت باز میتونید همون 256 رو استفاده کنید ، یعنی اگه 3 نفر دیگه نباشن نباشه همون 256 رو دارید ماهی 50 ازتون میگیره ، اگه باشن هم بین 8 تا 32 سرعت نوسان داره ، فاجعه یعنی

های وب تا جایی که میدونم نامحدود رو جمع کرده تو مرکز م هم که سرویس نمیده اگه کسی داره آمار بده بدونیم چطوره

داتک که فقط تو تهران هست و بعضی استان ها ، یه نماینده تو انزلی داره که 3/4 ساله قراره تو شهرهای دیگه سرویس راه اندازی کنن

پارس که کلا داغون بود الان هم بدتر شده سرویس 256 نامحدود رو از 30 گیگ به 16 گیگ رسونده و قیمت همون 45 تومن ، شاتل هم همینه 17 گیگ دانلود میکنی 43 میگیره بعد هم معلوم نیست همون اسمی رو چطور بده

پیشگامان هم که شد مال اندیشه دیگه نمیشه ازش گرفت ، قیمت های نامحدود رو سایتش چیزی از محدودیت ننوشته بود

لایزر و کارا امین رو کسی فکر نکنم تجربه کرده باشه با توجه به اینکه چند سال پیش هر دو برشکسته شده (دومی کلاه برداری کرد) و الانم که فقط به اسم اندیشه شروع به فروش در گیلان و مازندران و تبریز کردن

مخابرات هم با توجه به قول هایی که داده بودن 512 نامحدود میارن همونا هم جمع کردن و کلا هیچ

..

جمع بندی بین 12 تا شرکت pap :

اونایی که نامحدود میخوان تا سقف 50 تومن 6 تا انتخاب دارن که 3 تای اول عقلانی تره :

1.اندیشه فعلا از نظر ترافیک دانلود که میده و سند مجانی و سرعت یکسان و اینا مناسبه ... ببین چقدر بی چاره ایم دیگه

2.صبانت اگه سند نیاز ندارید اینم خوبه 256 با 20 گیگ 40 تومن ، بعدش سرعت اسمی

3.البرز با توجه به قیمت های روس سایت فن آوا واقعا دزد هستن اگه اون سرویس ها رو میدادن دیگه مشکلی نبود ولی خوب 50 میگیره واسه 256 نامحدود و سرعت 50 ولی تضمینی نیست همیشه اینطوری بمونه

4.پارس با 16 گیگ سرعت روی 2 مگ و بعد 1 مگ و بعد هم اسمی 256 ماهی 45 ، مشکلات کندی پارس مخصوصا تو مخابرات منطقه 7 رو همه میدونن ، 3 ساله اینجا زده کمبود پهنای باند ولی سیاست شرکت به تعداد یوزرها توجهی نمیکنه و هر منطقه مقدار خاصی پهنای باند میده

5.شاتل که همه میدونن چطوریه و کلا محدود میکنه ولی اگه کسی استفاده کرده و فکر میکنه بعد 17 گیگ باز سرعت خوبی میده به ما هم بگه 43 تومن واسه 256 میگیره

6. آسیاتک که اگه کسی استفاده کرده و فکر میکنه نامحدود طلایی 256 ، سرعتی بیشتر از 256 بعد از دانلود مشخص روزانه میده به ما هم بگه که تو این هفته باس نت رو عوض کنیم

همه ی این دزدی ها و کم فروشی ها به خاطر مخابرات این استانه درپیته و باندی که با اندیشه راه انداخته . همین آسیا تک تو (زیباشهر) قزوین 256 نامحدود میده با سرعت دانلود نوسانی بین 60 تا 80 (خودم تجربه کردم) چطور این شرکت که سیاستش دزدیه و کم فروشی اونجا اعمال نمیکنه؟!!
:n21:نت استان گیلانو اینا به گ و ه کشیدن و کسی به کسی نیست:n21:

altair
27-10-2014, 01:48
همه ی این دزدی ها و کم فروشی ها به خاطر مخابرات این استانه درپیته و باندی که با اندیشه راه انداخته . همین آسیا تک تو (زیباشهر) قزوین 256 نامحدود میده با سرعت دانلود نوسانی بین 60 تا 80 (خودم تجربه کردم) چطور این شرکت که سیاستش دزدیه و کم فروشی اونجا اعمال نمیکنه؟!!
:n21:نت استان گیلانو اینا به گ و ه کشیدن و کسی به کسی نیست:n21:

درش شکی نیست و واقعا هم هر چی فرک میکنم دلیل این همه کم فروشیشونو نمیدونم بعد میان میگن تو شیر اب بریزی کم فروشیه اون واسه قدیم بود شماها الان همونو مدرن کردید به دزدی جدید مرده شور مخابرات رشتو ببره حروم خورهای عوضی:n21::n21::n21: ولی خب کاری نمیشه کرد که ... واقعا خود پارس انلاین تهران رو ببین بعد اینجارو با این تعاریفی که شماها از پارس انلاین اینجا می کنید کلا بریم تو کار کارت اینترنت قرون وسطی .

shah125
27-10-2014, 17:08
آسیاتک تازه اومده تو گیلان ، کسی استفاده هم نکرده بیاد بگه چطوره

ولی من با پشتیبانی تهران صحبت کردم گفتن اینطوریه بعد روزی 350 مگ دانلود به چهار نفر یه 256 رو میدن ، این تازه نامحدود طلایی هست ، برنز و نقره که 6 و 8 نفر بعد کمتر از این مقدار استفاده سرویس رو میدن

rahimgms
27-10-2014, 19:23
همه اونای که از شرکت اندیشه سبز خزر رفتن دارن یکی یکی بر میگردن به دستور سازمان زیر ساخت تمام شرکتها سرویس نامحدود را لغو کردن تنها شرکتی که نامحدود با تعغیر نام میده همون اندیشه سبز خزر

با تشکر کارمند شرکت اندیشه سبز خزر

mtn877
28-10-2014, 01:46
همه اونای که از شرکت اندیشه سبز خزر رفتن دارن یکی یکی بر میگردن به دستور سازمان زیر ساخت تمام شرکتها سرویس نامحدود را لغو کردن تنها شرکتی که نامحدود با تعغیر نام میده همون اندیشه سبز خزر

حالا خوبه گفتی کارمند اندیشه هستی ، بعضی از کارمندها میان تبلیغ میکنن همچین اعترافی هم نمیکنن!. مرسی...اندیشه مافیای اینترنت استان گیلان...

zerocold981
28-10-2014, 08:34

خراب کردن یه شرکت به این روش حیلی مسخره هست
بعد آقای به اصطلاح کارمند هنوز نمیدونی زیرساخت سازمان نیست شرکت هستش شرکت زیرساخت
بعدش دادن نامحدود یا محدود چه ربطی به شرکت زیرساخت داره اون فقط پهنای باند همه شرکتها از جمله مخابرات رو تامین می کنه تصمیمات همه مربوط به سازمان تنظیم مقررات هستش

babigraph
28-10-2014, 09:55
خراب کردن یه شرکت به این روش حیلی مسخره هست
بعد آقای به اصطلاح کارمند هنوز نمیدونی زیرساخت سازمان نیست شرکت هستش شرکت زیرساخت
بعدش دادن نامحدود یا محدود چه ربطی به شرکت زیرساخت داره اون فقط پهنای باند همه شرکتها از جمله مخابرات رو تامین می کنه تصمیمات همه مربوط به سازمان تنظیم مقررات هستش

شما فعلا با توجه به گندی که این شرکت تو اینترنت نامحدود زده ازش دفاع نکن ممنون میشیم !

shah125
28-10-2014, 10:58
کل مشکلات ما به خاطر باند بازی های اندیشه ب مخابراته ، هر وقت هم مخابرات زیر پاشو خالی کرده چند تا شرکتو و نمایندگی شهر ها و حتی استان های دیگه رو گرفته و جبران کرده ، کاشالا اینقدر صاحبانش پولدارن که سریع جبران میشه اصلا مهم نیست واسشون ، الان هم همون نامحدود 26500 رو راحت 32 تومن دارن میفروشن با همون سرعت 32KB ، حالا شما بگو 16 گیگ تو 3 روز اول دانلود با سرعت بالا استفاده کردی چه فایده داره

ولی خوب با این وضعیت به شرکت های دیگه که نگاه میکنی میبینی وضعیت خیلی خراب تر این حرفاست

shah125
28-10-2014, 11:01
یه چی از قدیم میگفتن گیلانی جماعت همیشه تاریخ مطلوم بوده بهش ظلم شده ، این ظلم به شیوه عصر جدیده

خداییش استان های داغون اینطوری اینترنت رو دریغ نمیکنن

mr__k1
28-10-2014, 11:38

هاهاها.. خنديديم! حاجي انديشه اينترنتشو مجانيم كنه من يكي بر نميگردم! شركتي كه واسه مشتريش پشيزي ارزش قائل نيست! :n02: همون 6 ماه پيش كه جمع آوري كردم گفته بودم بعد يه مدت به ..مالي ميفتن مشتريا رو برگردوننا! :n08:

farbod02
28-10-2014, 11:51

نمیگفتی کارمند اندیشه ای سنگین تر بود :n08: مگه اینکه چهارتا از خودشون بیان از شرکتشون حمایت کنن تا جایی که من میدونم کمتر کسی پیدا میشه از اندیشه راضی باشه :n02:

altair
28-10-2014, 12:17

اه کارمند اندیشه هستی خب چطورین پول های مردم رو خوردن و جواب نمیدادین و سرعت پایین میدادین کیف کردین؟ باند بازی ها بهتون کیف داد؟ خجالت نمیکشی که حالا میای اینجا با پررویی میگی که کامرندشی ؟

alone one
28-10-2014, 19:16
دوستان من واسه نامزدم تو انزلی میخوام اینترنت تهیه کنم
کدوم شرکتو دوستان پیشنهاد میدن؟

minime
28-10-2014, 19:55
من پرسیدم به غیر از اندیشه که سرویس های نا محدودش رو برداشته کدوم شرکت اینترنت نا محدود میده، دوستان میان میگن اندیشه سندش مجانیه ، اندیشه فلان شرکت و خریده اندیشه فلان کار و کرده ! آخه نا سلامتی من با زبان پارسی سئوال پرسیدم به خدا پارسیههههههههههه !

برادر , کسی که زیر پست شما مینویسه الزاما جواب شما رو نداده , کسی خواست جواب سووال شما رو بده پست شما رو نقل قول میکنه , احتمالا اولین بار هست وارد یه فروم اینترنتی میشی!

Vampire-Hunter
28-10-2014, 22:53
اقا این چ وعضشه؟ من تا همین دیروز سرعتم 130 بود عین همیشه
الان بالاتر از 5 نمیره
چرا یک دفعه اینطوری شد؟
512 محدود - خط 5

samin_panahi
28-10-2014, 23:05
اقا این چ وعضشه؟ من تا همین دیروز سرعتم 130 بود عین همیشه
الان بالاتر از 5 نمیره
چرا یک دفعه اینطوری شد؟
512 محدود - خط 5

گیلان که کلا وضع اینترنتش داغونه
حالا تو این داغونا از همه داغون تر خط 5 هست، کل گیلان هم راحت از اینترنت استفاده کنن بازم خط 5 مشکل داره
خدا بهتون صبر بده :)