PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

hassan_c2004
14-11-2009, 21:47
سلام
من تمام کارها رو همونجور که گفته شد انجام دادم ولی بازم خطای یوزر وپسورد دارم.
دیگه مستاصل شدم و نمی دونم چیکار کنم

اینو تازه دیدم یکی دیگه هم به بلای من دچار شد:41:

SoheilExtreme
14-11-2009, 23:54
دوست عزیز خیلی ممنون بابت توضیحاتت منتها من کاری رو که گفتی هم اجرا کردم بازکانکت نمیشه میشه یه لطفی بهم بکنی پستی رو که تو صفحه قبل نوشتم رو یه نگاه بکنی ببینی ایراد از کجاست.اون کارها تقریبا بر طبق help انگلیسیه خود مودم هست(همون کاغذ که گفتی)
راستی شما در بخش ip در lan کامپیوتر همون اعدادی رو که تو help گفتی دادی یا نه رو حالت اتوماتیک گذاشتی
کانکشن رو هم درست ساختم.
اینم بگم که فقط سه تا لامپ پاور و lan و adsl روشن بود
اما بعد ازیه سری تنظیمات چراغ lan و act بطور چشمک زن روشن بود بعلاوه پاور و adsl
میخواستم بدونم برای شما چجوریه البته SoheilExtreme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیر گفت که act چشمک زنه ولی lan رو نمیدونم
Lan هم باید چشمک بزنه اگه به لن وصل کردی اگه به یو اس بی وصل کنی لن خاموش میشه یو اس بی چشمک میزنه

mhhch
15-11-2009, 01:12
ای مرده شور ببره اینا رو که یه کار درست و حسابی انجام نمی دن. حتما باید ده هزارتومنه رو بدیم بهشون؟
من که صد بار چک کردم همه چی درسته. پس چرا خطای یوزر و پسورد دارم؟
جالبه که تو سایت اندیشه هم می رم می گه پسوردت نادرسته!!!!!!

rasht-adsl
15-11-2009, 01:31
سلام.اينترنت گيلانت رو كسي داره؟؟؟

SoheilExtreme
15-11-2009, 06:54
ای مرده شور ببره اینا رو که یه کار درست و حسابی انجام نمی دن. حتما باید ده هزارتومنه رو بدیم بهشون؟
من که صد بار چک کردم همه چی درسته. پس چرا خطای یوزر و پسورد دارم؟
جالبه که تو سایت اندیشه هم می رم می گه پسوردت نادرسته!!!!!!
دوست عزیز مشکل از سوی خود شماست.اسکن اون قسمت یوزر پسوردتو پیغام خصوصی بزن ببینم لوگین میشه یانه

mhhch
15-11-2009, 09:05
البته من الان منزل نیستم و تا شب هم متاسفانه خونه نمی رم.
دیشب هم تا ساعت 3 صبح علاف این اینترنت بودم.
دقیقا تنظیمات مودم رو رو حالت اتو گذاشتم.
چک کردم که نوع ارتباط هم pppoe باشه.
کانکشن رو هم همین شکلی درست کردم و مطمئنم درسته و یوزر و پسورد رو هم درست وارد کردم. صد بار البته.
باز هم همون پیام کذایی.

mhhch
15-11-2009, 10:41
امیدوارم آنلاین باشید و جوابی به من بدید.
با اطلاعات ناقصم می دونم که خطای یوزر و پسورد ربطی به تنظیمات مودم شما نداره.اگه تنظیمات مودم اشکال داشت باید خطای عدم اتصال به ریموت کامپیوتر رو میدیدم. پس مشکل جای دیگه است

mhhch
15-11-2009, 10:47
من فکر می کنم مشکل از خود شرکته. الان زنگ زدم و قضیه رو به پشتیبانی فنی گفتم. پاسخ دادند که مشکل از مخابراته و پیگیری می کنیم. بعید میدونم. شاید یوزر ما رو اکتیو نکرده باشند.خونه نیستم که چک کنم چی شده.

hassan_c2004
15-11-2009, 10:49
البته من الان منزل نیستم و تا شب هم متاسفانه خونه نمی رم.
دیشب هم تا ساعت 3 صبح علاف این اینترنت بودم.
دقیقا تنظیمات مودم رو رو حالت اتو گذاشتم.
چک کردم که نوع ارتباط هم pppoe باشه.
کانکشن رو هم همین شکلی درست کردم و مطمئنم درسته و یوزر و پسورد رو هم درست وارد کردم. صد بار البته.
باز هم همون پیام کذایی.
اول یه تشکر درست وحسابی از همه بچه ها که جواب ما رو دادن
دوم اینکه من بالاخره وصل شدم
حالا مشکل کجا بود ؟هیچی از اندیشه زنگ زدم گفتن الان خط رو واست از رو پنل رد میکنیم
حیف وقتی که دیروز گذاشتم:41:
اما برای بچه های جدید بگم که اصلا 10 تومن رو ندید اصلا نصبی هم نمیخواد به اون صورت یعنی من اولین کانفیگی که کردم تقریبا درست بود فقط وقتمو الکی گرفتم:31:
همون طوری مودمو وصل کنید و کانکشن بسازید وصل میشه

mhhch
15-11-2009, 11:04
خدارو شکر مشکلت حل شد
من تا ساعت 3 سر کار بودم.
فکر کنم مال من هم مثل تو شده بوده

hassan_c2004
15-11-2009, 11:53
خدارو شکر مشکلت حل شد
من تا ساعت 3 سر کار بودم.
فکر کنم مال من هم مثل تو شده بوده

مرسی.
خداییش خیلی ضد حال بود دیروز.
راستی بچه ها من ساعت 11 تست گرفتم .
Download: 0.64 Mb/s
Upload : 0.06 Mb/s
Ping: 801
خوبه؟ بده؟چجوریه به نظرتون؟
البته واسه من که زیادم هست ازبس با این دایال آپ 1 kb/s کار کردم.:31:

hassan_c2004
15-11-2009, 12:03
راستی بچه ها 1 تا سوال مبتدیانه دارم::11:
1-هنگام خاموش کردن کامپیوتر اول دیسکانکت میکنیم بعد کامپیوتر رو خاموش میکنیم بعد چراغ on/off پشت مودم رو میزنیم.درسته؟

mhhch
15-11-2009, 12:49
سلام
نگفتم مشکل از خود شرکته؟
خلاصه با چند بار تماس و عوض کردن پسورد کانکت شدم.
من 256 دارم و ساعت 12 و 40 دقیقه سرعتم رو 390 نشون میداد با 140 هم اپلود.
از دوستان عزیز ممنونم. تنظیمات برای مودم رو روی اتوماتیک بزارین و برین حالشو ببرین. پول بیخود هم به این ها ندید

kasra_khan2003
15-11-2009, 13:05
سلام من یه128 دارم تقریبا تو این 3 ماهه گذشته هم روز هم شب سرعتم خیلی عالی شده:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این تستم ماله روزه:11:

پیش شمارتون چنده؟

بعد اینکه سرعت واقعی دانلودتون رو هم بفرمائید.

alves2774
15-11-2009, 13:40
پیش شمارتون چنده؟

بعد اینکه سرعت واقعی دانلودتون رو هم بفرمائید.
پیش شمارم که 222 هستش یعنی همون مرکز 2 من تقریبا تو روز یه فایل 4.5 مگی موسیقی رو تو 45 ثانیه میگیرم البته بعصی شبا تو 30 هم می شه:8::8:

birak
15-11-2009, 18:26
با سلام
مبارکه مشکلتون حل شده دوست عزیز !
آره حق با شماست واسه ما که یه عمری دایل آپ داشتیم حتی سرعت 30KB/S واسه دانلود هم عالیه ! ... اما چون آی اس پی ها ( طبق روال سالهای پیش ) معمولا از فصل پاییز تا آخرای فروردین ( عمدا یا سهوا !! ) قاط میزنن و سرعتشون نجومی بالا میره باید گفت اگه منظورتون از بالا بودن یا پایین بودن سرعت تو این روزاست و منظورتون از بالا یا پایین طبق توقعات برو بچ فروم تو این روزا باشه باید بگم اگه با اشتراک 128 دانلودتون سرعتش حدود 30-40KB/S ( زیر 50 کیلو بایت بر ثانیه ! ) باشه کند محسوب خواهید شد !!! و اگه سرعت قاط بزنه بالاتر از 100 کیلو بایت در ثانیه باشه ! تند محسوب خواهد شد ! پس اگه دیدی با اشتراک 128 دارید با سرعت 40 دانلود می کنید و بچه ها بگن سرعتتون کمه ! زیاد غصه نخورید ... کافیه 40 رو ضربدر 8 کنید و می بینید با دادن پول 128 دارین از اشتراک 320 استفاده می کنین و در اصل چیزی رو از دست ندادین ! هر وقت هم قاط زد سرعت بالای 100 رفت خوش به حالتون !
طبق تعریف بالا دیروز اندیشه خیلی نوسان داشت و حتی بعضی صفحات باز نمی شد و حین دانلود هم هر چند ثانیه یک بار متوقف می شد و دوباره ادامه پیدا میکرد و سرعت اکثر وقتا حدود 50 کیلو بایت در ثانیه بود که ( طبق توضیحات بالا و عرف بازار تو این ایام پر سرعتی ! ) سرعت پایین محسوب خواهد شد !!! و اما زیاد به این تستای سرعت توجه نکنید ... واسه اینکه سرعت واقعی و پایدار خطتون رو ببینید یه چیزی رو دانلود کنید ... اگه سرعت بجای استاندارد 16 کیلو بر ثانیه ( واسه 128 ) رو 40 بود اندکی ذوق کنید و اگه دیدی بالای 100 هست دابل ذوق کنید و تا می تونید ازش لذت ببرید .. تو جفت حالتا می تونید به دایل آپ حسابی بخندید و بدونید چیزی رو از دست ندادید ( تا وقتی که خدای نکرده سرعتتون زیر 16 بیاد ! ) در ضمن تجربه این 1 هفته بهم می گه اگه کلید دانلود رو زدید حدود 1 دقیقه صبر کنید ببینید سرعت چطوره ( چون سرعت دانلود چند ثانیه طول می کشه تا به حداکثرش برسه )... اگه خوب نبود کنسل کنید یک بار دیگه دانلود رو امتحان کنید چون سیستم قاطه ممکنه تو دفعات بعدی یه دفعه سرعتتون بالا بره !...

اما در مورد خاموش کردن مودم ... به نظر من همیشه وقتی کارتون با اینترنت تموم شد حتما از طریق کانکشن دیسکانکت کنید و نذارین الکی 24 ساعته کانکت بمونه .. اینطوری خیالتون راحته که سیستمتون از دست ویروسها و هکر ها در امان هست . ( به شرطی که قابلیت روشن شدن اتوماتیک auto wake up و یا کانکت شدن اتوماتیک auto connect توی تنظیمات مودمتون غیر فعال باشه و کسی نتونه از این طریق ناخواسته به سیستمتون دسترسی داشته باشه ) ... به نظرم لازم نیست هر دفه کامپیوتر رو خاموش می کنید مودم رو از کلید پشت هم خاموش کنید مگه اینکه مثلا طولانی مدت یک یا چند روز با کامپیوتر کاری نداشته باشین ... کلا دیسکانکت شدن و خاموش کردن دستی مودم هم از نظر امنیتی کار خیلی خوبیه و هیچ عیبی نداره بجز اینکه بعد یه مدت کلید مودمهای ساخت چین از کار بیفته و خدا نکرده دیگه روشن نشه !!! ... و این نکته رو در نظر داشته باشین که هر دفعه که موذم رو دستی خاموش روشن می کنید چند ثانیه طول می کشه تا کارت شبکه کامپیوترتون مودم رو بشناسه ... موفق باشین .

mohammadirani
15-11-2009, 19:00
پارس انلاین از صبح امروز سرعتش معمولی شده و دیگه از اون سرعت های نجومی خبری نیست

تا 7 صبح سرعت بالای 130.150 کیلوبایت بود ولی از اون به بعد سرعت دانلود به زور به 50 میرسه و میانگینش 40 هست:(

hassan_c2004
15-11-2009, 20:00
با سلام
مبارکه مشکلتون حل شده دوست عزیز !
آره حق با شماست واسه ما که یه عمری دایل آپ داشتیم حتی سرعت 30KB/S واسه دانلود هم عالیه ! ... اما چون آی اس پی ها ( طبق روال سالهای پیش ) معمولا از فصل پاییز تا آخرای فروردین ( عمدا یا سهوا !! ) قاط میزنن و سرعتشون نجومی بالا میره باید گفت اگه منظورتون از بالا بودن یا پایین بودن سرعت تو این روزاست و منظورتون از بالا یا پایین طبق توقعات برو بچ فروم تو این روزا باشه باید بگم اگه با اشتراک 128 دانلودتون سرعتش حدود 30-40KB/S ( زیر 50 کیلو بایت بر ثانیه ! ) باشه کند محسوب خواهید شد !!! و اگه سرعت قاط بزنه بالاتر از 100 کیلو بایت در ثانیه باشه ! تند محسوب خواهد شد ! پس اگه دیدی با اشتراک 128 دارید با سرعت 40 دانلود می کنید و بچه ها بگن سرعتتون کمه ! زیاد غصه نخورید ... کافیه 40 رو ضربدر 8 کنید و می بینید با دادن پول 128 دارین از اشتراک 320 استفاده می کنین و در اصل چیزی رو از دست ندادین ! هر وقت هم قاط زد سرعت بالای 100 رفت خوش به حالتون !
طبق تعریف بالا دیروز اندیشه خیلی نوسان داشت و حتی بعضی صفحات باز نمی شد و حین دانلود هم هر چند ثانیه یک بار متوقف می شد و دوباره ادامه پیدا میکرد و سرعت اکثر وقتا حدود 50 کیلو بایت در ثانیه بود که ( طبق توضیحات بالا و عرف بازار تو این ایام پر سرعتی ! ) سرعت پایین محسوب خواهد شد !!! و اما زیاد به این تستای سرعت توجه نکنید ... واسه اینکه سرعت واقعی و پایدار خطتون رو ببینید یه چیزی رو دانلود کنید ... اگه سرعت بجای استاندارد 16 کیلو بر ثانیه ( واسه 128 ) رو 40 بود اندکی ذوق کنید و اگه دیدی بالای 100 هست دابل ذوق کنید و تا می تونید ازش لذت ببرید .. تو جفت حالتا می تونید به دایل آپ حسابی بخندید و بدونید چیزی رو از دست ندادید ( تا وقتی که خدای نکرده سرعتتون زیر 16 بیاد ! ) در ضمن تجربه این 1 هفته بهم می گه اگه کلید دانلود رو زدید حدود 1 دقیقه صبر کنید ببینید سرعت چطوره ( چون سرعت دانلود چند ثانیه طول می کشه تا به حداکثرش برسه )... اگه خوب نبود کنسل کنید یک بار دیگه دانلود رو امتحان کنید چون سیستم قاطه ممکنه تو دفعات بعدی یه دفعه سرعتتون بالا بره !...

اما در مورد خاموش کردن مودم ... به نظر من همیشه وقتی کارتون با اینترنت تموم شد حتما از طریق کانکشن دیسکانکت کنید و نذارین الکی 24 ساعته کانکت بمونه .. اینطوری خیالتون راحته که سیستمتون از دست ویروسها و هکر ها در امان هست . ( به شرطی که قابلیت روشن شدن اتوماتیک auto wake up و یا کانکت شدن اتوماتیک auto connect توی تنظیمات مودمتون غیر فعال باشه و کسی نتونه از این طریق ناخواسته به سیستمتون دسترسی داشته باشه ) ... به نظرم لازم نیست هر دفه کامپیوتر رو خاموش می کنید مودم رو از کلید پشت هم خاموش کنید مگه اینکه مثلا طولانی مدت یک یا چند روز با کامپیوتر کاری نداشته باشین ... کلا دیسکانکت شدن و خاموش کردن دستی مودم هم از نظر امنیتی کار خیلی خوبیه و هیچ عیبی نداره بجز اینکه بعد یه مدت کلید مودمهای ساخت چین از کار بیفته و خدا نکرده دیگه روشن نشه !!! ... و این نکته رو در نظر داشته باشین که هر دفعه که موذم رو دستی خاموش روشن می کنید چند ثانیه طول می کشه تا کارت شبکه کامپیوترتون مودم رو بشناسه ... موفق باشین .
خیلی ممنون بابت توضیحاتت من فکر میکردم روشن بودن مودم باعث مشکل بشه با این اوصاف فقط باید دیسکانکت کرد.
راجع به سرعت هم خیلی عالیه واسه من تا 200 میره.

SatSat
15-11-2009, 22:34
پارس انلاین از صبح امروز سرعتش معمولی شده و دیگه از اون سرعت های نجومی خبری نیست

تا 7 صبح سرعت بالای 130.150 کیلوبایت بود ولی از اون به بعد سرعت دانلود به زور به 50 میرسه و میانگینش 40 هست:(

نه حاجی من الان دارم دان می کنم سرعت 144 ولی هوب بعد از امتحان حتما می رم اندیشه سرعت بالای 200 :46:

kavehmech
16-11-2009, 23:24
منم بالاخره چند روزه که وارد اندیشه شدم.256 دارم و سرعتم بین 50 تا 70 و گاهی هم یه خورده بیشتر.ولی هنوز سرعت نجومی رو با اندیشه تجربه نکردم.

alves2774
17-11-2009, 02:41
منم بالاخره چند روزه که وارد اندیشه شدم.256 دارم و سرعتم بین 50 تا 70 و گاهی هم یه خورده بیشتر.ولی هنوز سرعت نجومی رو با اندیشه تجربه نکردم.

سلام خوش اومدی شما تو کدوم مرکز هستی یه تست سرعت بذار ببینیم چون من هنوز وضعیتم تغییر نکرده:10:

kasra_khan2003
17-11-2009, 11:47

تایید میشه!

کلا برای من که 100-150 یه بار بیشتر نشد! معمولش 40 هست. چه شب چه روز

kavehmech
17-11-2009, 12:43
این سایت های تست اصلا خوب جواب نمیده.باز من پارس بودم یه خورده بهتر نشون میداد ولی حداقل سرویس الانم تو اندیشه اصلا واسه این تست خوب نیست.با اینکه سرعت دانلود 100 هست ولی 20 هم تو سایت نشون نمیده.
سرعتم بین 50 تا 117 متغیره

T I G E R
17-11-2009, 13:24
راستی بچه ها 1 تا سوال مبتدیانه دارم::11:
1-هنگام خاموش کردن کامپیوتر اول دیسکانکت میکنیم بعد کامپیوتر رو خاموش میکنیم بعد چراغ on/off پشت مودم رو میزنیم.درسته؟
زیاد ترتیب کارها مهم نیست

بهرحال اول دیسکانکت میشید بعد اگه کاری با اینترنت ندارید مودم رو خاموش میکنید تا به کارها شخصیتون برسید

birak
17-11-2009, 16:12
در مورد سرعت دانلود اندیشه با اشتراک 128 باید خدمتتون عرض کنم که اگه تو دانلود مستقیم سرعتتون پایینه ( مثلا حدود 40 الی 50 ) حتما از یه برنامه دانلود منیجر استفاده کنید ... اونوقت می بینید سرعت دانلود به قول دوستان نجومی بالا می ره و حتی بیشتر وقتا 200 کیلو بایت در ثانیه رو هم رد می کنه ! ... من خودم وقتی دانلود مستقیم می کنم ( بدون استفاده از برنامه های دانلود ) سرعت نوسان زیادی داره و اکثر وقتا حدود 40 و در بهترین حالت حدود 150 هست ... اما همون لحظه دانلود منیجر می تونه با سرعتای خیلی بالاتر دانلود کنه ! حتما این رو امتحان کنید ... در ضمن برنامه "تورنت " هم سرعت دانلود فوق العاده بالا ( بالای 200 ) داره این روزا ! موفق باشین .

SoheilExtreme
17-11-2009, 16:25
تایید میشه!

کلا برای من که 100-150 یه بار بیشتر نشد! معمولش 40 هست. چه شب چه روز

تایید میکنم منم از اندیشه سرویس دارم البته شهر رودسر هستم سرویسم256 هست وسرعتم همیشه 33 هست فقط بعضی وقتها 2یا3روز درمیون بعضی وقتها به 65میرسه

birak
18-11-2009, 17:46
2 تا سوال از دوستان عزیز

1) اگه یه خطی با وجود 1 طرفه بودن adsl فعال داشته باشه .. وقتی خط 2 طرفه قطع شه adsl قطع می شه؟ یا با خیال راحت حالا حالاها می تونیم پول تلفن رو که دایل آپ رو دستمون گذاشته بود ندیم و حالشو ببریم !

2) از دیشب سرعتا خیلی افت کرده و نوسان داره .. ( البته حدس میزنم دلیلش آب گرفتگی باشه !!! ) و انگاری بعضی پورتا بازم از طرف مخابرات بسته شده ! ( و-ی-پ-ی.... ) دوستان هم همین مشکلات رو دارن ؟

مرسی

SoheilExtreme
18-11-2009, 18:24
2 تا سوال از دوستان عزیز

1) اگه یه خطی با وجود 1 طرفه بودن adsl فعال داشته باشه .. وقتی خط 2 طرفه قطع شه adsl قطع می شه؟ یا با خیال راحت حالا حالاها می تونیم پول تلفن رو که دایل آپ رو دستمون گذاشته بود ندیم و حالشو ببریم !

2) از دیشب سرعتا خیلی افت کرده و نوسان داره .. ( البته حدس میزنم دلیلش آب گرفتگی باشه !!! ) و انگاری بعضی پورتا بازم از طرف مخابرات بسته شده ! ( و-ی-پ-ی.... ) دوستان هم همین مشکلات رو دارن ؟

مرسی
خططتون 2طرفه ساسپند بشه سرویستون هم غیر فعال میشه

silver123
18-11-2009, 20:26
سلام به همگی
دوستان من فردا میخوام برم با اندیشه قرار داد ببندم وتموم!
چیکار کنم که گولم نزنن؟!:20:
مودم رو از خودشون بگیرم؟میخوام خودم وصلش کنم.مشکلی ندارم.
همون پلان 1 رو میخوام بگیرم.ترافیک ماهیانه 1 گیگ یعنی کل حجم دریافتی من(اگه دانلود هم نکنم)همین 1000 مگابایت خواهد بود؟
تلفن ما کد 6 هستش.(با هنر)تا اونجا سرعت کم نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

hassan_c2004
19-11-2009, 04:00
زیاد ترتیب کارها مهم نیست

بهرحال اول دیسکانکت میشید بعد اگه کاری با اینترنت ندارید مودم رو خاموش میکنید تا به کارها شخصیتون برسید

پس شما میگید مودم رو خاموش کنم با کلید پشتش؟قبلا یه دوستمون میگفت نکنی بهتره؟
بهرحال ممنون
در مورد سرعت هم من بالای 100 هستم اکثر اوقات. (128)

cleverchild
19-11-2009, 09:17
سلام
من الان 2هفته میشه که از اندیشه سرویس 128 گرفتم اینم سرعت دانلودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SoheilExtreme
19-11-2009, 13:31
سلام به همگی
دوستان من فردا میخوام برم با اندیشه قرار داد ببندم وتموم!
چیکار کنم که گولم نزنن؟!:20:
مودم رو از خودشون بگیرم؟میخوام خودم وصلش کنم.مشکلی ندارم.
همون پلان 1 رو میخوام بگیرم.ترافیک ماهیانه 1 گیگ یعنی کل حجم دریافتی من(اگه دانلود هم نکنم)همین 1000 مگابایت خواهد بود؟
تلفن ما کد 6 هستش.(با هنر)تا اونجا سرعت کم نمیشه؟
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

دوست عزیز بهتره خودت جداگانه مودم بخرید.TP-Link8811 رو میتونید با قیمت 29تومن در تهران ودر بازار رشت زیر 32گیر بیارید از نماینده الفا
درضمن در اندیشه دوستانی خونگرم فعالیت میکنند ومطمن باشید سرتان کلاه نمیگذارند
شما اگر پلان 1گیگ بگیرید همون 1گیگ کل مصرفتون خواهد بود فرقی نمیکنه شما وقتی یه سایت باز میکنید در اصل دارید متن وعکس اون سایتو دانلود میکنید وبه اندازه همون1گیگ میتونید یوزیج داشته باشید وگرنه ساسپنت میشید
تو دورو بر باهنر من نمیدونم چون خودم رشتی نیستم اما اگر نزدیک مرکز مخابراتی باهنر باشید مشکلی عملا نخواهید داشت.قدرمسلم شما اگر تو دهات های رشت هم باشید الان سرعت بالایی خواهید داشت

kasra_khan2003
19-11-2009, 14:57
سلام
من الان 2هفته میشه که از اندیشه سرویس 128 گرفتم اینم سرعت دانلودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب سرعتی:18:

کدوم پیش شماره هستین؟! 7؟

kasra_khan2003
19-11-2009, 15:02
2 تا سوال از دوستان عزیز

مرسی

در باره سوال اولت: تا زمانی که مخابرات نفهمه، میتونی استفاده کنی:27:

T I G E R
19-11-2009, 22:42
پس شما میگید مودم رو خاموش کنم با کلید پشتش؟قبلا یه دوستمون میگفت نکنی بهتره؟
بهرحال ممنون
در مورد سرعت هم من بالای 100 هستم اکثر اوقات. (128)
دلیل صحبت اون دوست چی بود ؟؟؟

من سه ساله که Adsl دارم و مودم من هم ASUS AM602 هستش
در تمام این مدت هروقت کاری با وب نداشتم ، مودم رو از پشت خاموش میکنم

H a m e e d
20-11-2009, 15:13
سلام.
من الآن دو ماهه که نمیتونم آپلود کنم، همه آپلود سنترای معروفو تو این دو ماه امتحان کردم، موقع آپلود یا از همون اول یا در بهترین حالت وسطاش error میزنه، جدیدا هم که دیگه اصلا شروع به آپلود هم نمیشه.:2:
پارس آنلاین 128
کسی برنخورده به این مشکل؟ چیکار کنم؟:worried:

birak
20-11-2009, 18:03
با سلام ...
ممنون .. پس فعلا همینجوری پیش میریم پول تلفن رو نمی دیم تا وقتی که مخابرات بو ببره !
اما در مورد خاموش کردن مودم ... خدمتتون گفتم بهترین کار اینه که هم دیسکانکت کنید هم مودم رو خاموش کنید تا خیالتون 100% از بابت هکرها و خرابکاریهای دیگه راحت باشه ! به قول یه توصیه معروف این روزا فقط کامپیوتری امنیت داره که هم خاموش باشه و هم حتی فیش اینترنت و تلفن رو ازش جدا کرده باشی ! ( چون از نظر تئوری و عملی این امکان وجود داره که یه هکر یه کامپیوتر خاموش رو هم که به خط اینترنت و تلفن وصله روشن کنه !!! ) اما این بد بینانه ترین حالته ( که البته واقعیت هم داره ! ) ...
اما منظورم این بود که لازم نیست مثلا اگه نیم ساعت می خواین کامپیوتر رو ترک کنید هر دفعه مودم رو روشن خاموش کنید ! همون دیسکانکت کردن کافیه ... هر وقت هم طولانی مدت ( مثلا تا روز بعد ) با اینترنت کاری ندارین کلا مودم رو خاموش کنین تا خیالتون بجای %99 %100 راحت باشه .. و از نظر امنیتی بهترین حالت 1) کامپیوتر خاموش و جدا از خط تلفن 2) کامپیوتر و مودم خاموش اما وصل به خط تلفن 3 ) کامپیوتر روشن در حالت دیسکانکت 4) کامپیوتر روشن در حالت کانکت با یه برنامه فایر وال قوی ( مثل اوت پوست یا زون آلارم ) و در بدترین حالت 5) کامپیوتر روشن با اینترنت فعال و فایر وال خاموش !!!
انتخاب با خودتونه . موفق باشین .

cleverchild
20-11-2009, 22:39
منم تلفنم قطعه اما دارم از نت استفاده میکنم
پیش شماره من 8 هستش
من معمولا شبها تو دانلودمنیجر لینک برا دانلود میذارم تا صبح(1 تا 6)
دیشب اتفاقی ساعت 4:30 بیدار شدم دیدم سرعت دانلودم اینه

hassan_c2004
21-11-2009, 01:30
دلیل صحبت اون دوست چی بود ؟؟؟

من سه ساله که Adsl دارم و مودم من هم ASUS AM602 هستش
در تمام این مدت هروقت کاری با وب نداشتم ، مودم رو از پشت خاموش میکنم
اون دوستمون بخاطر خراب شدن کلید پشت مودم میگفت و اینکه میگفت کلا خاموش نکنی بهتره
بهرحال اینکه شما میگی خیلی وفته اینکارو میکنی پس فکر میکنم بهتر باشه خاموش کنیم
البته برای زیر یکساعت طبیعتا نیاز نیست
اما یه سوال دیگه هم دارم اینه که :حجم باقیمانده از یک ماه میمونه برای ماه بعد؟(اندیشه)یا حذف میشه

reza_3722
21-11-2009, 12:28
اون دوستمون بخاطر خراب شدن کلید پشت مودم میگفت و اینکه میگفت کلا خاموش نکنی بهتره
بهرحال اینکه شما میگی خیلی وفته اینکارو میکنی پس فکر میکنم بهتر باشه خاموش کنیم
البته برای زیر یکساعت طبیعتا نیاز نیست
اما یه سوال دیگه هم دارم اینه که :حجم باقیمانده از یک ماه میمونه برای ماه بعد؟(اندیشه)یا حذف میشه
متاسفانه حجم باقیمونده فعلی با شارژ بعدی میسوزه

birak
21-11-2009, 20:11
متاسفانه حجم باقیمونده فعلی با شارژ بعدی میسوزه

البته این در صورتیه که 1 ماه 1 ماه شارژ کنی ... اگه مثلا اشتراک 3 ماهه بگیری و ماه اول همه حجم رو استفاده نکنی بقیش می مونه واسه 2 ماه بعدی ... یعنی مجموع حجم 3 ماه رو در طول 3 ماه می تونی استفاده کنی .... پس مقدار حجمی رو بگیر که برای استفاده 1 ماه شما نه زیاد باشه و نه کم ! و اگه پول داری به صرفه هست که 3 ماهه یا 6 ماهه بگیری. این نکته رو هم در نظر داشته باش که تو پارس وی اگه حجم ماهیانت همون روز اول تموم شه باید کل مبلغ اشتراک رو واسه شارژ مجدد بدی و نمی تونی حجم بخری ! ( البته تا ماه پیش که اینطوری بود . الان رو نمی دونم ! ) یکی از دوستان از پارس اشتراک 128 با حجم 5 گیگ 1 ساله داشت ... اما تو ماه 10 ام حجمش تموم شد و ناچار شد از اول شارژ کنه ... یعنی اون 2 ماه باقیمونده سوخت !

reza_3722
22-11-2009, 11:02
البته این در صورتیه که 1 ماه 1 ماه شارژ کنی ... اگه مثلا اشتراک 3 ماهه بگیری و ماه اول همه حجم رو استفاده نکنی بقیش می مونه واسه 2 ماه بعدی ... یعنی مجموع حجم 3 ماه رو در طول 3 ماه می تونی استفاده کنی .... پس مقدار حجمی رو بگیر که برای استفاده 1 ماه شما نه زیاد باشه و نه کم ! و اگه پول داری به صرفه هست که 3 ماهه یا 6 ماهه بگیری. این نکته رو هم در نظر داشته باش که تو پارس وی اگه حجم ماهیانت همون روز اول تموم شه باید کل مبلغ اشتراک رو واسه شارژ مجدد بدی و نمی تونی حجم بخری ! ( البته تا ماه پیش که اینطوری بود . الان رو نمی دونم ! ) یکی از دوستان از پارس اشتراک 128 با حجم 5 گیگ 1 ساله داشت ... اما تو ماه 10 ام حجمش تموم شد و ناچار شد از اول شارژ کنه ... یعنی اون 2 ماه باقیمونده سوخت !
بله دوستمون درست میگن، اما همونطور که گفتم حجم باقیمونده فعلی با شارژ بعدی میسوزه
یعنی اشتراک 3 ماهه شما هم آخرش اگه حجمی مونده باشه به شارژ بعدی منتقل نمیشه
در کل به نظر منم شارژ بلند مدت بهتره، هم تخفیف داره و هم بهتر میشه حجم رو مدیریت کرد

sina.md
22-11-2009, 11:52
سلام عزیزان
من تو مبحث adsl تازه کارم. دیروز از اندیشه اکانت گرفتم. یه مودم tp-link 8811 رو هم از لاکانی 30 تومن خریدم. درایور usb رو هم نصب کردم یه اکانت broadband هم ساختم .

الان می خوام بدونم چه چیزی باید config بشه؟ تو بعضی آموزش ها دیدم ip میدن. اگه تنظیم خواستی باید انجام بشه خواهشن منو کمک کنید.

در ضمن چراغ adsl مودمم هم خاموشه. این منعیش اینه که هنوز از طرف مخابرات adsl برای خطم فعال نشده؟

اگه لطف کنید جوابم رو بدید ممنونتون میشم.

hassan_c2004
22-11-2009, 14:33
:11:آقا دستتون درد نکنه دو تا سوال دیگه هم داشتم::11:
1-زمان تمدید با توجه به روزیه که تو قرار داد نوشته یا اونکه تو سایت نوشته واسه من سه روز فرق دارن.
2-شما واسه تمدید هر ماه میرین اندیشه یا انلاین تمدید میکنین.آنلاین چجوریه با عابربانک میشه؟یا مثلا به شماره حساب شرکت واریزکنیم؟یه چیزایی تو سایتش نوشته ولی میخوام ببینم شما چجوری واریزمیکنید؟

reza_3722
22-11-2009, 15:01
:11:آقا دستتون درد نکنه دو تا سوال دیگه هم داشتم::11:
1-زمان تمدید با توجه به روزیه که تو قرار داد نوشته یا اونکه تو سایت نوشته واسه من سه روز فرق دارن.
2-شما واسه تمدید هر ماه میرین اندیشه یا انلاین تمدید میکنین.آنلاین چجوریه با عابربانک میشه؟یا مثلا به شماره حساب شرکت واریزکنیم؟یه چیزایی تو سایتش نوشته ولی میخوام ببینم شما چجوری واریزمیکنید؟
1: دفعه اول فقط ممکنه این اختلاف زمانی باشه، چون تا قبل اینکه خطتون رانژه بشه و بهشون اعلام کنید اعتبارتون رو فعال نمیکنن و فاصله میفته، در این مورد اونی که تو سایت نوشه معیاره
2: درباره تمدید هم من به شخصه آنلاین پرداخت میکنم، شما توی اکانتتون به بخشی برید که مدت زمان و حجم باقیمونده رو بهتون میده، بعد گزینه هایی مثل تغيير سرعت و تمدید سرویس و ... قابل انتخاب میشن، به تمدید سرویس برید و سفارشتون رو ثبت کنید. بعد برگردید به صفحه اصلی، بخش سفارشات و پرداختها، کد سفارشتون اینجا بصورت تایید نشده موجوده توی اون سطر لینکی می بینید که نوشته آنلاین
با کلیک روی اون به سامانه پرداخت بانک سامان منتقل میشید که با همه ی عابر کارت های عضو شتاب سازگاره
برای پرداخت احتیاج به شماره کارت، پسورد اینترنتی، کد cvv2 و تاریخ انتقضا که معمولا روی خود کارت نوشته شده دارید
موفق باشید

wolfman_741
22-11-2009, 15:39
کسایی که اندیشه دارن دیشب مشکلی نداشتن ؟ سرعت پایین نیومده بود؟
منظورم بعد از ساعت 2 شب هستش.

birak
22-11-2009, 18:09
دیشب از ساعت 1 الی 3 بامداد با سرعت 210 کیلو بایت بر ثانیه ظرف 2 ساعت 1 و نیم گیگا بایت فایل با برنامه تورنت دانلود شد . ( با اشتراک 128 و مرکز 3 ) سرعت مشکلی نداشت ! حتی فراتر از ایده آل بود !!! ( البته ایده آل واژه درستی نیست .. منظور از ایده آل برای کاربران ایرانی مثل ما بود ! وگرنه تو کره جنوبی چندی پیش یه عده به سرعت 70 مگا بیت بر ثانیه هم اعتراض داشتن و می گفتن باید بالاتر از 100 مگا بیت شه تا فیلمای بلو ری رو راحت تر دانلود کنن ! :20: یا یکی از دوستان تو یه فروم دیگه می گفت من اشتراک 30 مگا بیت بر ثانیه ماهی 150 دلار تو دبی گرفتم حالا بیکارم بلوری دانلود کنم یا اچ دی دی وی دی ! )

wolfman_741
22-11-2009, 18:19
دیشب از ساعت 1 الی 3 بامداد با سرعت 210 کیلو بایت بر ثانیه ظرف 2 ساعت 1 و نیم گیگا بایت فایل با برنامه تورنت دانلود شد . ( با اشتراک 128 و مرکز 3 ) سرعت مشکلی نداشت ! حتی فراتر از ایده آل بود !!! ( البته ایده آل واژه درستی نیست .. منظور از ایده آل برای کاربران ایرانی مثل ما بود ! وگرنه تو کره جنوبی چندی پیش یه عده به سرعت 70 مگا بیت بر ثانیه هم اعتراض داشتن و می گفتن باید بالاتر از 100 مگا بیت شه تا فیلمای بلو ری رو راحت تر دانلود کنن ! :20: یا یکی از دوستان تو یه فروم دیگه می گفت من اشتراک 30 مگا بیت بر ثانیه ماهی 150 دلار تو دبی گرفتم حالا بیکارم بلوری دانلود کنم یا اچ دی دی وی دی ! )
من مرکز 2 هستم
برای من دانلود رو 80 بود بعدشم مثل این که قطع شد:13:
حالا خواب بودم متوجه نشدم درست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید مشکل از سایتی که دانلود میکردم بود!

reza_3722
22-11-2009, 18:38
من مرکز 2 هستم
برای من دانلود رو 80 بود بعدشم مثل این که قطع شد:13:
حالا خواب بودم متوجه نشدم درست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید مشکل از سایتی که دانلود میکردم بود!
درسته
منم اول صبح که چک کردم دیدم قطع شده بود

kavehmech
22-11-2009, 23:37

آره.منم دیشب که برای اولین بار تو اندیشه خواستم شب دانلود کنم مشکل داشتم.سرعت کم بود و خیلی هم نوسان داشت
256 مرکز 5

Navid.H
23-11-2009, 01:00
خیلی نوسان داشت کلی هم قطع میشد.
مرکز7

mailer
23-11-2009, 13:21
خیلی نوسان داشت کلی هم قطع میشد.
مرکز7

اره ماله منم همینجوری بود. زنگ زدم پشتیبانی گفتن دارن 2-3 مرکز رو تقویت می کنن و اینکه گفتن خود اداره دیتا هم داره اینکارو میکنه. گفتن قراره فردا شب 5 ساعت کلا همه جا قطع میشن. 11 شب تا 4 صبح. گفتم چرا گفتن اداره دیتا داره یک چیزایی رو عوض می کنه. خدا بخیر کنه. بعد از این تغییرات بازم سرعت بالا بهمون میدن؟ من فکر می کنم بازم سرعت بالا بدن.

SatSat
23-11-2009, 13:53
من می خواستم بیام اندیشه خدا کنه پایین نیاد:19:

mailer
23-11-2009, 14:04
من می خواستم بیام اندیشه خدا کنه پایین نیاد:19:

فکر نکنم. چون اگه می خواستن سرعتا رو کم کنم که دیگه ارتقا نمی دادن. سرعتا رو کم می کردن و همه چی حل میشد. البته امیدوارم که اینجوری باشه.

pedram9
23-11-2009, 16:40
سلام بچه ها از اندیشه adsl گرفتن خوبه ؟؟
اگه من یه 1g 128 kb بگیرم ماهی چقدر با حساب ابونمان و قیره باید بدم؟؟

Navid.H
23-11-2009, 21:33
سلام بچه ها از اندیشه adsl گرفتن خوبه ؟؟
اگه من یه 1g 128 kb بگیرم ماهی چقدر با حساب ابونمان و قیره باید بدم؟؟

ADSL - 128kbps با ترافیک 1 گیگابایت در ماه 109000 ريال

SoheilExtreme
23-11-2009, 22:16
بچه ها من رودسر هستم اما تو قسمت تمدید تو پنل من اصلا سرویس نامحدود نیست که انتخاب کنم یه نگاه بندازید بگید چه کنم

mailer
23-11-2009, 23:21
بچه ها من رودسر هستم اما تو قسمت تمدید تو پنل من اصلا سرویس نامحدود نیست که انتخاب کنم یه نگاه بندازید بگید چه کنم

اون سرویسهای جدید ماله رشت نه رودسر. باید صبر کنی رودسر هم این سرویسا راه بیفته.

masoud.ace
24-11-2009, 10:09
سرعت دانلود شبانه و تقریبا روزانه من خیلی پایین،الان حدود دو هفته است اینجوریه...دلیلش چیه و اینکه چجوری این مشکل را رفع کنم؟
128،مرکز 6،اندیشه

pedram9
24-11-2009, 10:55
بچه ها این سرویس adsl یک ساله ی درسته ؟؟
بعد از یک سال چقدر پول برای راه اندازی مجدد باید داد؟؟؟

Navid.H
24-11-2009, 12:03
منم 2 شبه که سرعت بد جوری افت کرده....
از 70 بالاتر نمیره
کلی هم نوسان داره که میانگین 25.
دیشب همش 200MB دانلود کردم

naseronline
24-11-2009, 12:10
تاييد ميشه... افت شديد سرعت انديشه در انزلي هم محسوسه... خدا بكنه سرعت زياد بشه كم نشه !

New Ray
24-11-2009, 12:25
من تازه اين تاپيكو ديدم و Adsl هم ندارم فقط خواستم به شما همشهري هام سلامي عرض كرده باشم :31: :46:

join me
24-11-2009, 12:36
سلام دوستان
این همه افت سرعت بخاطر پهنای باند کمی که گیلان داره و از اونطرف هم هیچ سرویس دهنده ای اینو نمگه نتیجه ش میشه همینی که داریم کلی تو اعصاب میره

masoud.ace
24-11-2009, 13:08
من 128،مرکز 6،اندیشه سرعت دانلودم میانگین 10 هست.این چه وضعشه؟البته وقتی یه فایل را میذارم واسه دانلود تا 2 دقیق اول سرعت صعودیه ولی بعد از حدود 2 دقیقه سرعت نزولی میاد پایین تا میرسه به 5.افتضاحه...اگه کسی از مرکز 6،1287 اندیشه داره سرعتش را اعلام کنه تا من ببینم واسه من اینطوریه یا کلا سیستم هاشون اوراقه...

pedram9
24-11-2009, 13:41
سئوال من که در صفحه ی قبله رو لطفا جواب بدید .

SoheilExtreme
24-11-2009, 15:12
من نمیدونم شما چرا اینطوری میکنید خوشی زده زیر دلتون.بابا وقتی سرویس 128 میگیرید یعنی پول دادید که 16کیلوبایت درثانیه دانلود کنید حالا یکی میاد اینجا میگه اقا سرعتم از 70 بالاتر نرفت جالبه حالا یه اتفاقی سرعتتون یه مدت همش نزدیکه200بود قرار نیست که تا اخر عمر همین باشه من خودم از اندیشه سرویس دارم 256 دارم تاحالا از 33 بالاتر نرفته این که قزدن نداره چون 256 دراصل باید 32 تا بهم بده حالا که 33میده باز شکر .اگر شمییکه 128دارید سرعتتون شد 15میتونید اعتراض کنید نه الان

mailer
24-11-2009, 17:00
من نمیدونم شما چرا اینطوری میکنید خوشی زده زیر دلتون.بابا وقتی سرویس 128 میگیرید یعنی پول دادید که 16کیلوبایت درثانیه دانلود کنید حالا یکی میاد اینجا میگه اقا سرعتم از 70 بالاتر نرفت جالبه حالا یه اتفاقی سرعتتون یه مدت همش نزدیکه200بود قرار نیست که تا اخر عمر همین باشه من خودم از اندیشه سرویس دارم 256 دارم تاحالا از 33 بالاتر نرفته این که قزدن نداره چون 256 دراصل باید 32 تا بهم بده حالا که 33میده باز شکر .اگر شمییکه 128دارید سرعتتون شد 15میتونید اعتراض کنید نه الان

اره راست میگی تازه بیچاره ها گفتن دارن ارتقا میدن که
اینو دیروز نوشته بودم:

اره ماله منم همینجوری بود. زنگ زدم پشتیبانی گفتن دارن 2-3 مرکز رو تقویت می کنن و اینکه گفتن خود اداره دیتا هم داره اینکارو میکنه. گفتن قراره فردا شب 5 ساعت کلا همه جا قطع میشن. 11 شب تا 4 صبح. گفتم چرا گفتن اداره دیتا داره یک چیزایی رو عوض می کنه. خدا بخیر کنه. بعد از این تغییرات بازم سرعت بالا بهمون میدن؟ من فکر می کنم بازم سرعت بالا بدن.

امشب خط قطع میشه پس شایعه نسازیم دوباره. :19::19::19:

wolfman_741
24-11-2009, 17:30
امشب خط قطع میشه پس شایعه نسازیم دوباره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از چه ساعتی قطع میشه ؟
از چه ساعتی وصل میشه؟
نباید قطع بشه ! :19:

mailer
24-11-2009, 19:22
از چه ساعتی قطع میشه ؟
از چه ساعتی وصل میشه؟
نباید قطع بشه ! :19:

منم مثل شما خبر ندارم ولی اونا گفته بودن که مخابرات گفته 11 شب تا 4 صبح.

wolfman_741
24-11-2009, 21:03
شاتل رشت هم اومد !:8:
این آدرسش : حاجی آباد روبروی پاساژ گوهر کوچه گنجه ای بن بست صفاری ساختمان کسری واحد 3

تلفن
3211600
-------------------------
امروز تو نمایشگاه IT غرفه داشتن
پایین اومدن قیمت های پارس آنلاین و ASk پس بی دلیل نبود :27::27:
تا 2 هفته دیگه خدمات میدن :10:

birak
24-11-2009, 21:30
اشتراک 128 مرکز 3 ... سرعت دانلود با تورنت کماکان 210 کیلو بایت بر ثانیه ... دیشب هم سرعت بدون نوسان بالا بود و 1.6 گیگ ظرف 2 ساعت دانلود شد ... احتمالا نوسان سرعت شما به علت تغییرات تو مرکز تلفن شماست و امیدوارم با ارتقا تجهیزات دوباره به حالت قبل برگرده .

sina.md
24-11-2009, 23:18
سلام بچه ها
چرا سرعت اینجوری شده اخه
من 128 نا محدود گرفتم که 21 gig دانلود می خواستم بکنم. با این سرعت 1ماه تموم نمی شه.
اخه فایل ترونت هست. میانگین سرعت 8 هستش

خدا به خیر کنه

rasht-adsl
24-11-2009, 23:30
سلام.تو نمايشگاه گيلانت 50 درصد تخفيف داره.كسي داره سرويسش رو؟؟ چه جوريه؟؟

reza_3722
25-11-2009, 00:32
دوستانی که اندیشه دارن
کسی از شما user و pass رو توی خود مودم set کرده؟ یعنی حالتی که احتیاج به کانکشن توی ویندوز نباشه و سیستم always connect بشه
من امروز سعی کردم این حالت PPPOE رو فعال کنم اما نشد، اطلاعی دارین که این قابلیت رو اندیشه ساپورت میکنه یا نه؟

sa2n
25-11-2009, 00:32
روزا سرعت بالاست اما شبها (حجم رایگان) سرعت پایین میاد و...

sina.md
25-11-2009, 09:34
بچه ها سرعت دانلود من 32 کیلو بایت شده.

چرا کم شده؟ من پیش شمارم 772 هستش.

از اندیشه اکانتدارم. واسه شما هم اینجوری؟

kasra_khan2003
25-11-2009, 12:06
شرکت های دیگه مثل شاتل که تازه اومدن، سرعت دانلود اندیشه و پارس آنلاین رو نمیدن، اما قیمت پایین تری دارن

alves2774
25-11-2009, 13:34
بچه ها سرعت دانلود من 32 کیلو بایت شده.

چرا کم شده؟ من پیش شمارم 772 هستش.

از اندیشه اکانتدارم. واسه شما هم اینجوری؟
سلام منم تو این چند روزه مشکل داشتم زنگ زدم گفتن مخابرات استان داره یه کارایی می کنه خلاصه نفهمیدم ولی از امروز ظهر گفتن که کلا مشکل حل شده الان می خوام برم تست بگیرم

wolfman_741
25-11-2009, 16:05
امروز همه اینترنتشون قطع بود
فن آوا - پارس آنلاین و ask

شاتل اگه پینگش خوب باشه من شاتل میگیرم

mailer
25-11-2009, 16:52
امروز همه اینترنتشون قطع بود
فن آوا - پارس آنلاین و ask

شاتل اگه پینگش خوب باشه من شاتل میگیرم

اره. چون مخابرات از دیشب مثل اینکه برگردان تجهیزات دیتا داشت.
پینگ به شرکتا ربطی نداره چون دست مخابراته. برای همینه که می بینی مثلا یک هفته پینگ بالاست یه هفته پایین. چون مخابراته که تعیین می کنه کی از کدوم مسیر بین المللی رد شه. بنا براین خودتو اذیت نکن هر جا بری همینه. یک هفته پینگ بالاست یه هفته پایین. فقط تو قیمت و سرعت با هم فرق می کنن. :46:

wolfman_741
25-11-2009, 19:27
اره. چون مخابرات از دیشب مثل اینکه برگردان تجهیزات دیتا داشت.
پینگ به شرکتا ربطی نداره چون دست مخابراته. برای همینه که می بینی مثلا یک هفته پینگ بالاست یه هفته پایین. چون مخابراته که تعیین می کنه کی از کدوم مسیر بین المللی رد شه. بنا براین خودتو اذیت نکن هر جا بری همینه. یک هفته پینگ بالاست یه هفته پایین. فقط تو قیمت و سرعت با هم فرق می کنن. :46:
ولی یه نفرو میشناسم تو تهران پینگش همیشه دورو برو 50 هستش
البته نسبت به سرور ایران

اینم پینگ ما با یه سرور ایران :

الان در بهترین حالته ولی در اکثر مواقع افتضاح هستش !

:46:
:10:

behnam.sabet
25-11-2009, 21:09
سلام دوستان سرعت پارس آنلاين هم افت كرده ..البته امروز رفته بودم نمايشگاه،آقاي سعادتمند مسئول فني پارس آنلاين رو ديدم با ايشون در مورد همين مشكل افت سرعت صحبت كردم و دليل رو پرسيدم ..كه ايشون گفتن هيچ جاي نگراني نيست تا چند روز ديگه كلآ سرعتها برميگرده به همون سرعت هاي بالا ( 200 كيلوبايت بر ثانيه )و گفتن كه مخابرات مشغول تعميرات چندين مركز هستش كه حتمآ بعد از تعميرات سرعت دوباره همانطور ميشه..فعلآ كه سرعت كمه مركز 722 گلسار از 70 بالاتر نرفته

behnam.sabet
25-11-2009, 21:17

mailer
25-11-2009, 22:06
ولی یه نفرو میشناسم تو تهران پینگش همیشه دورو برو 50 هستش
البته نسبت به سرور ایران

اینم پینگ ما با یه سرور ایران :

الان در بهترین حالته ولی در اکثر مواقع افتضاح هستش !

:46:

:10:

پینگش به کجا 50 هست؟ همه جای دنیا؟ یا فقط ایران؟
اگه می خوای پینگتو کم کنی باید زنگ بزنی اندیشه. اونا می تونن مود dsl رو عوض کنن تا 30-40 ms پینگت کم شه ولی عیبش اینه که اگه خطت نویزی باشه ممکنه time out زیاد شه. البته باید اصرار کنی تا این کارو برات بکنن.
ضمنا اگه این سرور تو تهرانه خوب یکی که تو تهرانه این سرور رو با پینگ کمتری می بینه همون طور که سرور رشتی رو رشتیا با پینگ کمتری می بینن.

wolfman_741
25-11-2009, 23:32
پینگش به کجا 50 هست؟ همه جای دنیا؟ یا فقط ایران؟
اگه می خوای پینگتو کم کنی باید زنگ بزنی اندیشه. اونا می تونن مود dsl رو عوض کنن تا 30-40 ms پینگت کم شه ولی عیبش اینه که اگه خطت نویزی باشه ممکنه time out زیاد شه. البته باید اصرار کنی تا این کارو برات بکنن.
ضمنا اگه این سرور تو تهرانه خوب یکی که تو تهرانه این سرور رو با پینگ کمتری می بینه همون طور که سرور رشتی رو رشتیا با پینگ کمتری می بینن.
گفتم که سرور ایران مگه میشه همه جا 50 باشه :دی

سرور تو اصفهانه تهران نیست :دی

mailer
26-11-2009, 00:27
گفتم که سرور ایران مگه میشه همه جا 50 باشه :دی

سرور تو اصفهانه تهران نیست :دی

میدونم نمیشه. می خواستم از دهن خودت بشنوم. چون ممکنه پینگ یک سرور خیلی خوب باشه ولی یک سرور دیگه خیلی بد. یعنی اینکه ممکن بعضی اوقات نسبی باشه.
ضمنا برای اینکه از رشت وصل شی اصفهان اول باید وصل شی تهران بعد از اونجا وصل شی اصفهان. پس قاعدتا پینگ یک نفر از رشت بیشتر از پینگ یک نفر تو تهرانه برای وصل شدن به یک سرور اصفهانی. مگر اینگه خود اون شرکتایی که دارن سرویس میدن یک مشکلی تو ارتباطاتشون داشته باشن
جالا مطمئنی که پینگ خود سرور نوسان نداره؟
بهر حال زنگ بزن پشتیبانی اصرار کن می تونن پینگتو کم کنن.

wolfman_741
26-11-2009, 00:36
میدونم نمیشه. می خواستم از دهن خودت بشنوم. چون ممکنه پینگ یک سرور خیلی خوب باشه ولی یک سرور دیگه خیلی بد. یعنی اینکه ممکن بعضی اوقات نسبی باشه.
ضمنا برای اینکه از رشت وصل شی اصفهان اول باید وصل شی تهران بعد از اونجا وصل شی اصفهان. پس قاعدتا پینگ یک نفر از رشت بیشتر از پینگ یک نفر تو تهرانه برای وصل شدن به یک سرور اصفهانی. مگر اینگه خود اون شرکتایی که دارن سرویس میدن یک مشکلی تو ارتباطاتشون داشته باشن
جالا مطمئنی که پینگ خود سرور نوسان نداره؟
بهر حال زنگ بزن پشتیبانی اصرار کن می تونن پینگتو کم کنن.
پینگ خود اون سرور هم نوسان داره ولی همیشه نیست گاهی اوقات

من کلا یه مقداری پینگم نسبت به بقیه خرابه !
مثلا دوستم که خط 7 ASK داره پینگش 80 ولی ماله من که خط 2 هستم 100 . (در یک لحظه و یک سرور )
این پشتیبانی ask که حرف تو کلش نمیره هر چی بگیم اونا حرف خودشون رو میزنن !

behnam.sabet
26-11-2009, 09:36
در حال افزايش سرعت هستش

pedram9
26-11-2009, 10:46
1. سلام دوستان من میخوام یه adsl ask 128kb 1g بگیرم خودشون زدن ماهی 10,900 یعنی واقعا هر ماه همین پول میاد واسه ادم یا چیزهایی روش میاد
2. موقع خرید سرویس چقدر باید بدیم ؟ پول مودم 38 تومان زده بود بعد یه جا نوشته بود وسایل مورد نیاز یک مودم adsl و یک نویز گیر جریان نویز گیر چیه؟ اون چنده ؟ روی هم خرید سرویس 128kb 1g با مودم و پول نصب و بقیه ی چیز ها و نویز گیر چقدر در میاد ؟؟؟
3. توی سایت اندیشه نوشته به ازای هر ip پنج هاز تومان . این ip چیه ؟ یعنی هر ماه 5 تومان به پول ماهیانه افزوده میشه؟
4.اعتبار سروس چند ماهه ؟ بعد از گذشتن اعتبار برای تمدید چقدر باید پول داد ؟؟
خواهشا جواب بدید ؟ مهمه

hassan_c2004
26-11-2009, 14:29
1. سلام دوستان من میخوام یه adsl ask 128kb 1g بگیرم خودشون زدن ماهی 10,900 یعنی واقعا هر ماه همین پول میاد واسه ادم یا چیزهایی روش میاد
2. موقع خرید سرویس چقدر باید بدیم ؟ پول مودم 38 تومان زده بود بعد یه جا نوشته بود وسایل مورد نیاز یک مودم adsl و یک نویز گیر جریان نویز گیر چیه؟ اون چنده ؟ روی هم خرید سرویس 128kb 1g با مودم و پول نصب و بقیه ی چیز ها و نویز گیر چقدر در میاد ؟؟؟
3. توی سایت اندیشه نوشته به ازای هر ip پنج هاز تومان . این ip چیه ؟ یعنی هر ماه 5 تومان به پول ماهیانه افزوده میشه؟
4.اعتبار سروس چند ماهه ؟ بعد از گذشتن اعتبار برای تمدید چقدر باید پول داد ؟؟
خواهشا جواب بدید ؟ مهمه
آقا پول مودم که 3800 تومنه +پوله سرویسم که میگی 10900 با مالیات فکر کنم حدود 11.5 یا 12 تومن میشه مجموعا حدود 50 تومن.که موقع خرید باید بدی البته میشه همین مودمو از بیرون ارزونتر گیر آورد.نویزگیر هم توشه مجموعا 38 تومن.اون ip هم ربطی به خط نداره ونیازی نیست اونو بگیری و به پول سرویست اضافه نمیشه.
سرویسم ماهیانه است تا وقتی که پولشو بدی دیگه نیاز به راه اندازی مجدد نداره.
راستی هر دوماه 2 تومن هم رو قبض تلفن میاد

silver123
26-11-2009, 14:31
ما که هنوز تو کف روشن شدن چراغ adsl مودمیم!
تا امروز یک هفته میشه که رفتم واسه ثبت نام.اندیشه
اما هنوز رانژه نشدم.تنظیمات اطلی کارخونه گذاشتم چون بقیه گفته بودن نیازی نداره
یه اکانکشن هم ساختم
زنگ زدم گفتن مخابرات داره یه کارایی میکنه فعلا طول میکشه!نمیدونم منم باید کار خاصی بکنم؟با همین تنظیمات اگه رانژه بشم مشخص میشه؟

pedram9
26-11-2009, 14:32
تی مراما قوربان
هر ماه باید بریم 11 تومنو بدیم ؟ چطوریه قبض میاد چی میاد که ادم بفهمه؟؟
این 50 تومن که میگی با پول نصب یا نه ؟؟ پول نصب چنده؟؟
جمعا روی هم چند میشه

hassan_c2004
26-11-2009, 14:49
تی مراما قوربان
هر ماه باید بریم 11 تومنو بدیم ؟ چطوریه قبض میاد چی میاد که ادم بفهمه؟؟
این 50 تومن که میگی با پول نصب یا نه ؟؟ پول نصب چنده؟؟
جمعا روی هم چند میشه
چاکرم
اره هر ماه باید بری این پولو بدی البته از راههای دیگه هم میشه مثله عابربانک و شماره حساب و غیره که 2 3 صفحه قبل یکی از بچه ها کامل توضیح داده.ولی بهر حال هر ماه بایداین پولو بدی.
در مورد نصب هم که 10 تومنه ولی پول مفته نصبش از مودم معمولی هم راحت تره الکی پول نده تو همین تاپیک 7 8 صفحه قبل بگردی توضیحات کامل هست. بازم مشکل بود همینجا بپرس بچه ها جواب میدن
جمعا گقتم همون 50 تومن البته اگه 1g بگیری.
در مورد اینکه چطور میفهمی هم سایت داره مدت اعتبار و حجم رو مینویسه.
crm.askiran.com

pedram9
26-11-2009, 20:20
ممنون که کمک کردین
پول هر ماه رو باید ببریم شرکت بدیم ؟
اگه یک ماه پول ندیم چی میشه ؟ ایا سرویس ما رو قطع میکنند تا وقطی که 11 تومان رو دادم دوباره وصل میکنند؟
اگه خودم مودم رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
خط من 323 هست میدان پاسداران (پل عراق) اینجا رو ساپورت میکنه اندیشه ؟
اقا این نویز گیر چیه ؟؟ با خود مودمه یا سوا باید خرید ؟ یکم درباره این توضیح بدید کارش چیه؟

kavehmech
26-11-2009, 21:56

اندیشه مرکز 5 256

pedram9
26-11-2009, 22:17
آقا یکی سئوالات من رو جواب بده اندیشه خط 323 (پل عراق) رو ساپورت میکنه ؟؟
سئوالات پس قبلی رو هم جواب بدین لطفا

alves2774
27-11-2009, 02:29
آقا یکی سئوالات من رو جواب بده اندیشه خط 323 (پل عراق) رو ساپورت میکنه ؟؟
سئوالات پس قبلی رو هم جواب بدین لطفا
مگه پل عراق تو شهر رشت نیست پس حتما ساپورت میکنه الان داشتم مطالبو می خوندم کلا خیلی سخت می گیری بابا یه adsl ده هزار تومنی دیگه اینقدر تحقیق نداره :10:

hassan_c2004
27-11-2009, 03:06
ممنون که کمک کردین
پول هر ماه رو باید ببریم شرکت بدیم ؟
اگه یک ماه پول ندیم چی میشه ؟ ایا سرویس ما رو قطع میکنند تا وقطی که 11 تومان رو دادم دوباره وصل میکنند؟
اگه خودم مودم رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
خط من 323 هست میدان پاسداران (پل عراق) اینجا رو ساپورت میکنه اندیشه ؟
اقا این نویز گیر چیه ؟؟ با خود مودمه یا سوا باید خرید ؟ یکم درباره این توضیح بدید کارش چیه؟
آقا اره باید بری شرکت بدی همونجور که تو پست قبلی گفتم راههای دیگه ای هم وجود داره
اگه یه ماه پول ندی کلا قطع میشه و دوباره باید راه اندازی کنن ولی راهش اینه که یه IP از شرکت بگیری قیمتش فکر کنم 10 تومنه در اینصورت دیگه اگه پولم ندی خطت دست نمیخوره و بعد از پرداخت مجدد پول اینترنتو وصل میکنن
نصب مودم: هیچ مشکلی پیش نمیاد
در مورد ساپورت مطمئن نیستم ولی تا اونجا که میدونم اندیشه اکثر نقاط رشت رو ساپورت میکنه به احتمال خیلی زیاد منطقه شمارو ساپورت میکنه
نویزگیر در واقع باعث میشه همزمان ازاینترنت استفاده کنی و ازتلفن هم استفاده کنی یعنی اینترنت باعث اختلال در تلفن نمیشه...
تو خود مودم هستش چیزمهمی نیست مودمو که گرفتی توش نوشته چطور به خط تلفن وصلش کنی.زیاد وقتتو صرف اینا نکن زودتر خط و بگیر از این دایال آپ راحت شو :46:

pedram9
27-11-2009, 10:07
بازم ممنون من یک شنبه صبح میرم شرکت ببینم اوضاع از چه قراره .
راستی این ip توی سایت نوشته بود هزینه ی ماهیانه ی ip پنج هزار تومان یعنی هر ماه پول ip پنج هزار تومن رو باید بدیم اگه ip بخوایم؟؟
ااندیشه فکر کنم کل رشت رو ساپورت میکنه تمام خط ها رو درسته ؟
یه سئوال دیگه اگه سرعت دانلود خوب باشه در یک روز با اندیشه ی 128 چند دقیقه ای میشه یک فایل 200 مگی رو دانلود کرد ؟؟

alves2774
27-11-2009, 15:11
راستی این ip توی سایت نوشته بود هزینه ی ماهیانه ی ip پنج هزار تومان یعنی هر ماه پول ip پنج هزار تومن رو باید بدیم اگه ip بخوایم؟؟
یه سئوال دیگه اگه سرعت دانلود خوب باشه در یک روز با اندیشه ی 128 چند دقیقه ای میشه یک فایل 200 مگی رو دانلود کرد ؟؟

pedram9
27-11-2009, 15:27
سرعت 128 1گیگ با 128 5 گیگ فرق داره مگه ؟
لطفا اون سئوالات قبلی رو هم جواب بدید؟

behnam.sabet
27-11-2009, 16:17
[B]مركز 722 داره كم كم سرعت برميگرده بالاي 1.5 مگ [B]

behnam.sabet
27-11-2009, 18:37
كمربندها رو ببنديد ...سرعت بالا با پارس آنلاين

kavehmech
28-11-2009, 11:26
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

256 اندیشه

hassan_c2004
28-11-2009, 11:46
واقعیتش جواب سوال اولتو نمیدونم ولی اگه قراره ماهیانه باشه دیگه خیلی مسخره است. ولی بازم تا اونجا که میدونم ماهیانه نیست ولی 10 تومنه برای یک بار(مطمئن نیستم)
سوال دومت بله همه جا رو ساپورت میکنه تازه داره شهرهای دیگه استان رو هم ساپورت میکنه
سوال سوم رو هم که یکی از بچه ها گفت حالا ممکنه با توجه به خط یکم کمتر یا بیشتر باشه.
سرعت هم هیچ ربطی به حجم نداره چه 1 گیگ بگیری چه 1000 گیگ:31:

birak
28-11-2009, 17:17
1) شما نیازی به خرید IP استاتیک ندارید . ( آی پی استاتیک یا همون آی پی ثابت به درد بعضی افراد می خوره که بهش برای گرفتن یک سری خدمات نیاز دارن ... مثلا وقتی بخوان از سرویس جی ***با***کس برای اشتراک کارتهای ما*هو*اره*ای استفاده کنن یا وقتی بخوان برای دانلود عضو بعضی سایتها و دانشگاها برای ابونمان دانلود مقالاتشون بشن و یه سری کارای دیگه... فقط در اون صورت ای پی ثابت به دردشون می خوره ... و گرنه شما هر دفعه که به اینترنت وصل می شی آی پی دینامیک بهت اختصاص داده می شه ... یعنی با هر بار وصل شدن شماره آی پی عوض می شه ... البته آی پی اصلیت تغییر نمی کنه یعنی از اون 12 رقم شماره های اولش که نشون دهنده ISP هست ثابتن و نشون می ده به کدوم مرکز خدمات اینترنت وصلی . اما هر دفعه شماره های انتهایی عوض می شه که این هم تو 99 درصد موارد مشکلی نیست ... پس اینطور نیست که شما الان بی ای پی باشی !! و برای داشتن آی پی اونو بخری ... همیشه بطور اتوماتیک آی پی بهت اختصاص داده میشه وقتی به اینترنت وصل می شی .)
2) بله ... اگر یه زمانی آی پی ثابت خواستی باید هر ماه هزینش رو بدی . ( البته اگه اصلا نیازی باشه ! )
3) اگه سرعت دانلود عالی باشه ( یعنی حدود 200 کیلو بایت بر ثانیه باشه که میشه معادل 1.6مگابیت ) می تونی یه سی دی کامل 700 مگی رو ظرف 1 ساعت و نیم با همین اشتراک 128 بگیری . و اگه سرعت قاطی نکرده باشه و حدود 30 الی 40 کیلو بایت باشه حدود 5-6 ساعت طول میکشه . خودت می تونی حساب کنی ... مثلا اگه سرعت دانلود 40 کیلو در ثانیه باشه اونو ضربدر 60 کن میشه هر دقیقه 2.4 مگ .. حالا 200 مگ رو تقسیم بر 2.4 کن ببین چند دقیقه می شه ... اگه هم سرعت 200 باشه یعنی هر دقیقه 12 مگ دانلود می شه ...
در ضمن همیشه خیلی از دوستان کیلو بایت بر ثاینه رو بر کیلو بیت بر ثانیه اشتباه می گیرن و اشتباه می نویسن ... 128 کیلو بیت بر ثانیه رو با b کوچیک می نویسن یعنی 128kb/s و کیلو بایت بر ثانیه رو با B بزرگ می نویسن مثلا 20 کیلو بایت بر ثانیه 20KB/S. و برای تبدیل این 2 تا باید عدد رو ضربدر 8 یا تقسیم بر 8 کنید ... مثلا 128kb/s که همون اشتراک 128 خودمونه معادل 16KB/S یعنی تو حالت نرمال با این اشتراک باید بتونی هر ثانیه 16 کیلو بایت دانلود کنی. حالا هر وقت سرعت قاطی می کنه و مثلا سرعت دانلود شما میره روی 100KB/S کافیه اونو ضربدر 8 کنین و مثل این می مونه که شما دارین از اشتراک 800Kb/s استفاده می کنین.
4) استخاره رو بدار کنار و زوذتر برو بگیر تا از شر دایل آپ راحت شی ... در ضمن همه آی اس پی ها ی رشت همه جاهای رشت رو ساپورت می کنن .. فقط پولو بذار تو جیبت + آخرین فیش تلفن پرداخت شده ! همین ! دیگه هیچی نمی خواد .. مودم تی پی لینک ارزان هم خواستی از لاکانی بخر ... اندیشه هم تا 4 عصر بازه و ثبت نام می کنه .

SoheilExtreme
28-11-2009, 18:18
اینم سرعت اندیشه تو رودسر البته سرویس256 دارم هیچوقت سرعت من تو دانلود از 65بالاتر نمیرفت اما از صبح سرعت دانلودم 1.2مگ در ثانیه دارم دان میکنم بعضی وقتها هم به 1.6 میرسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

silver123
28-11-2009, 19:27
سلا به همگی
آقا امشب کابل تلفن رو وصل کردم دیدم بالاخره چراغ ADSL روشن شد!
فقط چند تا مشکل دارم لطفا کمک کنید:
من صفحات قبل این تاپیک رو خوندم.این جور که فهمیدم همه چی باید اتوماتیک باشه.من یه کانکشن طبق دستورات(pppoe) ساختم.
بعد تو مرور گر 192.168.1.1 رو دادم و وارد شدم.قسمت تنظیمات سریع رو هم انتخاب کردم.دکمه رو زدم اما خطا میداد و مینوشت connection is down
بعد اومدم تیک DSL Auto-connect رو برداشتم و تنظیمات دستی رو همین طور پیش رفتم.نوع کانکشن رو pppoE انتخاب کردم.یوزر و پسورد هم دادم و در انتها ریبوت کردم.
اما بعد که اومدم کانکت بشم خطای 678 میده.the remote computer did not response
چراغ آلارم هم روشنه. لطفا بگید چیکار کنم؟

pedram9
28-11-2009, 21:05
1) شما نیازی به خرید IP استاتیک ندارید . ( آی پی استاتیک یا همون آی پی ثابت به درد بعضی افراد می خوره که بهش برای گرفتن یک سری خدمات نیاز دارن ... مثلا وقتی بخوان از سرویس جی ***با***کس برای اشتراک کارتهای ما*هو*اره*ای استفاده کنن یا وقتی بخوان برای دانلود عضو بعضی سایتها و دانشگاها برای ابونمان دانلود مقالاتشون بشن و یه سری کارای دیگه... فقط در اون صورت ای پی ثابت به دردشون می خوره ... و گرنه شما هر دفعه که به اینترنت وصل می شی آی پی دینامیک بهت اختصاص داده می شه ... یعنی با هر بار وصل شدن شماره آی پی عوض می شه ... البته آی پی اصلیت تغییر نمی کنه یعنی از اون 12 رقم شماره های اولش که نشون دهنده ISP هست ثابتن و نشون می ده به کدوم مرکز خدمات اینترنت وصلی . اما هر دفعه شماره های انتهایی عوض می شه که این هم تو 99 درصد موارد مشکلی نیست ... پس اینطور نیست که شما الان بی ای پی باشی !! و برای داشتن آی پی اونو بخری ... همیشه بطور اتوماتیک آی پی بهت اختصاص داده میشه وقتی به اینترنت وصل می شی .)
2) بله ... اگر یه زمانی آی پی ثابت خواستی باید هر ماه هزینش رو بدی . ( البته اگه اصلا نیازی باشه ! )
3) اگه سرعت دانلود عالی باشه ( یعنی حدود 200 کیلو بایت بر ثانیه باشه که میشه معادل 1.6مگابیت ) می تونی یه سی دی کامل 700 مگی رو ظرف 1 ساعت و نیم با همین اشتراک 128 بگیری . و اگه سرعت قاطی نکرده باشه و حدود 30 الی 40 کیلو بایت باشه حدود 5-6 ساعت طول میکشه . خودت می تونی حساب کنی ... مثلا اگه سرعت دانلود 40 کیلو در ثانیه باشه اونو ضربدر 60 کن میشه هر دقیقه 2.4 مگ .. حالا 200 مگ رو تقسیم بر 2.4 کن ببین چند دقیقه می شه ... اگه هم سرعت 200 باشه یعنی هر دقیقه 12 مگ دانلود می شه ...
در ضمن همیشه خیلی از دوستان کیلو بایت بر ثاینه رو بر کیلو بیت بر ثانیه اشتباه می گیرن و اشتباه می نویسن ... 128 کیلو بیت بر ثانیه رو با b کوچیک می نویسن یعنی 128kb/s و کیلو بایت بر ثانیه رو با B بزرگ می نویسن مثلا 20 کیلو بایت بر ثانیه 20KB/S. و برای تبدیل این 2 تا باید عدد رو ضربدر 8 یا تقسیم بر 8 کنید ... مثلا 128kb/s که همون اشتراک 128 خودمونه معادل 16KB/S یعنی تو حالت نرمال با این اشتراک باید بتونی هر ثانیه 16 کیلو بایت دانلود کنی. حالا هر وقت سرعت قاطی می کنه و مثلا سرعت دانلود شما میره روی 100KB/S کافیه اونو ضربدر 8 کنین و مثل این می مونه که شما دارین از اشتراک 800Kb/s استفاده می کنین.
4) استخاره رو بدار کنار و زوذتر برو بگیر تا از شر دایل آپ راحت شی ... در ضمن همه آی اس پی ها ی رشت همه جاهای رشت رو ساپورت می کنن .. فقط پولو بذار تو جیبت + آخرین فیش تلفن پرداخت شده ! همین ! دیگه هیچی نمی خواد .. مودم تی پی لینک ارزان هم خواستی از لاکانی بخر ... اندیشه هم تا 4 عصر بازه و ثبت نام می کنه .

ممنون از توضیحات کاملتون
یه سئوال دیگه هم دارم
1. من میخوام 128KB 1g بگیرم و اینو میدونم که باز کردن صفحات وب هم از محدودیت 1گیگی که دارم حساب میشه و با باز کردن هر صفحه از 1گیگ ماهیانم کم میشه حالا من هر روز توی اینترنت میام و اگه من مثلا از 1گیگم 800 مگابایتش رو دانلود بکنم در یک ماه و200 تا بمونه بسته برای باز کردن صفحات وب در یک ماه اونم هر روزه یا نه یه توضیحی لطف کنید که من حالیم بشه

SoheilExtreme
28-11-2009, 23:30
ممنون از توضیحات کاملتون
یه سئوال دیگه هم دارم
1. من میخوام 128KB 1g بگیرم و اینو میدونم که باز کردن صفحات وب هم از محدودیت 1گیگی که دارم حساب میشه و با باز کردن هر صفحه از 1گیگ ماهیانم کم میشه حالا من هر روز توی اینترنت میام و اگه من مثلا از 1گیگم 800 مگابایتش رو دانلود بکنم در یک ماه و200 تا بمونه بسته برای باز کردن صفحات وب در یک ماه اونم هر روزه یا نه یه توضیحی لطف کنید که من حالیم بشه
نه عزیزم همین باز کردن صفحات وب من خودم درروز 600مگ یوزیج دارم.همین سایت پی سی ورلد تا باز بشه50کیلوبایت عکسو تبلیغ دانلود میکنه یعنی 2بار بازی کنی 1مگ.بعضی سایتها هر سایت 2مگ هم دیدم حجمشونه 1ماه 1گیگ فوق العاده کمه

pedram9
29-11-2009, 00:32
ناامید شدم:41:
3گیگ چطوره؟

SoheilExtreme
29-11-2009, 11:06
3گیگ چطوره؟
3گیگ بگیر کم اومد 2گیگ رو بهت اضافه میدن5تومن

silver123
29-11-2009, 12:15
مدیران لطف کنن پست منو نمایش بدن!
کار مهم دارم از دیشب تاحالا 100 بار چک کردم هنوز پستم نمایش داده نشده:41:

silver123
29-11-2009, 12:51
لطفا پست صفحه ی قبل رو ببینید.چراغ Adsl چمک میزنه بعدش آلارم روشن میشه.چیکار کنم؟

یه تست هم از تو تنظیمات مودم گرفتم اینم نتیجش

T I G E R
29-11-2009, 14:17
پارس آنلاین ترافیک اضافه هم میده ؟ قیمتش چقدر میشه ؟

bios2bb
29-11-2009, 18:26
ISP ها از شهریور امسال به بعد قاط زدن. من خودم پارس وی دارم. تابستون 256 20GB داشتم. شبانه هارو همه dl میکردم. یه روز رفتم تو سایت دیدم 6GB خوردن :18:... البته قبلا هم سابقه داشتن. پول تلفن بیشتر از پول اشتراک شد اینقد زنگ زدم... آخر هم ندادن :41:... 2 روز بعد دیدم هرچی dl میکنم کم نمیشه :18:. 2 روز بعد سرعت 48 شد 148 :5:.

آقا همون شد که سریال Heroes رو dl کردم. 70GB :21:.

مهر ماه تا الان 128 5GB دارم و با همون سرعت اما دیگه ترافیک free خبری نیست...:13:

تا 1 هفته پیش که همه چی بهم خورد... سرعت شد 38:2: هر سایتی میخواست لود بشه 10 ثانیه طول میداد... زنگ زدم پارس وی دختره گفت کابل هارو دارن عوض میکنن و اینترنت هم قطع بود...:41: من که حرفشونو باور نکردم و تا امروز هم که 8 آذره سرعت مثل قبل نشده.... زنگ زدم پارس آنلاین تهران مشکلو گفتم گفت: نه دوست عزیز. شما سرعتت تازه 2 برابر سرعت معمولیه شما باید با 12 dl کنی. تو دلم گفتم آخه من ننتو تو تاکسی دیدم، من 3 ماهه دارم با 150 dl میکنم اونوقت تو ... اینم یه تصویر از ضد حال اساسی پارس وی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bios2bb
29-11-2009, 18:33
آقا دلیل تعویض کردن کابل های مخابرا میدونین چیه؟ پیمانکارای شاتل از Teh اومدن اینجا تجهیزات Data مخابرات رشت رو عوض کردن...:18: اوف....

12GB 128 قیمتش 28 تومن:8: تازه نسبت Share 1/2. ساعت 1 شب تا 7 صبح رایگان. 5 شنبه جمع کاملا ترافیک رایگان :18: شبا سرعت به 1Mbit هم میرسه.... البته خودشون میگن... من که قبولشون دارم...

پارس نی و اندیشه بی رنگ خزر با این حساب باید برن کافی نت بزنن اونم با اینترنت شاتل :27:

pedram9
29-11-2009, 19:51
شاتل سرویس های چند گیگ داره و چند میگه ؟ یکی یه لیستی بزاره

F_1984
29-11-2009, 21:15
پیش شماره ما 776 سرویسم 128 ولی سرعت دانلود شده 20 نزدیک 2 هفته است :41: کسی می دونه کی دوباره درست می شه
ماه قبل که سرویس 512 20 g داشتم سرعت دانلود تا 230 -250 هم می رفت

birak
29-11-2009, 21:31
3گیگ چطوره؟
دوست عزیز .. میزان حجم مورد نیاز کاملا به نوع کارکرد شما بستگی داره ...
حتی 1 گیگ هم اگه هر روز وصل شید و به توصیه های زیر عمل کنین واستون کافیه :

1) دور دانلود رو تو ساعات روز کاملا خط بکشید و دانلودهاتون رو بذارید از 1 شب تا 6 صبح انجام شه ... یعنی تو روز می تونید لینک دانلودی رو که می خواین پیدا کنین و یه جا ذخیره کنید و یا اگه از دانلود منیجر استفاده می کنین حواستون کاملا جمع باشه که اتوماتیک هیچوقت شروع به دانلود نکنه و اصلا بهتره از استارت آپ ویندوز خارجش کنید! .. در ضمن برای اینکه مطمئن باشین حجمتون حساب نمی شه شبا ساعت 1 دیسکانکت کنید و هیچوقت یکسره مثلا از 10 دقیقه به 1 کانکت نشین همونطوری ادامه ندین ... دو سه دقیقه بعد 1 دوباره کانکت شین و با خیال راحت دانلود کنین . ( از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمی کنه و اینطوری مطمئنین که حجم حساب نمی شه! )

2) دوستمون فرمودن با همین وب گردی معمولی و بدون هیچ نوع دانلود روزی 600 مگ حجم مصرف می شه ... باید بگم برای همه اینطور نیست به شرطی که مثلا تو سایتهایی مثل ویدئو آنلاین یا یوتوب یا امثالهم نرید و اصلا هوس نکنید تلویزیون آنلاین یا فیلم آنلاین ببینید یا موزیک آنلاین گوش بدین چون اینجور کارا حجم خیلی زیادی مصرف می کنه ...
اما تو صفحات معمولی ( حتی اونایی که عکسای معمولی دارن عیب نداره با خیال راحت یکی 2 ساعت چرخ بزنید تا خسته شین )

3) دور ویس چت یا دیدن وب کم تو چت رو کاملا خط بکشید و به همین چت معمولی قناعت کنید .

4) دور بازی آنلاین رو خط بکشید .

5) همه آپدیت های برنامه کامپیوترتون رو به صورت manuel تنظیم کنین تا یه وقت مثلا آنتی ویروس اتوماتیک 15 مگ دانلود نکنه ! یا یاهو مسنجر 20 مگ ورژن 10 رو دانلود نکنه ! یا پاور دی وی دی یه دفه نخواد اتوماتیک به سایت پشتیبانی وصل شه ! در عوض بعد از 1 شب می تونین کلید آپدیت اینها رو بزنید و با خیال راحت آپدیت کنید .. در ضمن آپدیت اتوماتیک ویندوز رو هم می تونید از تو کنترل پنل غیر فعال کنید ...

6) با حجم 1 گیگ ( با فرض اینکه اون 800 مگی که گفتین + خیلی بیشتر از اون 800 گیگ ! رو بعد از 1 شب دانلود کنید ) می تونید متوسط روزی 30 مگ استفاده کنین ... تجربه من می گه اگه روزی 2 ساعت فقط وب گردی معمولی و چت معمولی کنید ( منظور با رعایت نکات بالا ) همون حدود 30 مگ و حتی کمتر مصرف می شه ... اما من به شما توصیه می کنم یک بار خیلی راحت به اینترنت وصل شین و کاراتون رو انجام بدین و وقتی می خواین دیسکانکت کنین همیشه یه نگاهی به مجموع حجم رد و بدل شده بندازین ( با دبل کلیک روی کانکشن کنار ساعت ) اینجوری خودتون می تونین حجم مصرفی رو مدیریت کنین و آخر روز هم می تونین یه بار دیسکانکت کنین و دوباره وصل شین و برین تو سایت اندیشه ببینین تو یه روز چقدر کار کردین ( البته کار سختیه اما میشه حجم باقیمانده تا آخر ماه رو هر روز یه جا یادداشت کرد و اگه دیدین متوسط بیشتر از 30 مگ در روز شد کمتر استفاده کرد ! )

7) با همه این حرفا .... اگه می خواین راحت وب گردی کنین ( روزی 2-3 ساعت با وب گردی معمولی ) حداقل یه سرویس 3 گیگ بگیرین ( که میشه روزی 100 مگ )... به هر حال بعد از یک ماه متوجه میشین مصرف مورد نیاز ماهیانتون چقدره .
موفق باشین .

pedram9
30-11-2009, 11:13
توضیح کاملی بود ممنون
راستی من میخوام مودم ADSl بخرم مدمی که خود شرکت اندیشه میده اسمش چیه ؟ و توی بازار چنده؟؟

Navid.H
01-12-2009, 12:14
توضیح کاملی بود ممنون
راستی من میخوام مودم ADSl بخرم مدمی که خود شرکت اندیشه میده اسمش چیه ؟ و توی بازار چنده؟؟

این چیزیه که تو سایتش زده

SoheilExtreme
01-12-2009, 12:59
دوستان یک نفر لطفا دی ان اس اندیشه سبز رو برام بزاره

mailer
02-12-2009, 08:27
دوستان یک نفر لطفا دی ان اس اندیشه سبز رو برام بزاره

217.219.187.3

SoheilExtreme
02-12-2009, 09:51
217.219.187.3
مرسی عزیزم لطفا رنج دی ان اس رو بگو باید 2تا بگی دیگه این 1کیش هست

pedram9
02-12-2009, 11:57
مودمی که اندیشه میده این مدله : tp-link 8811 اینو میده یا نه یکی بگه کدوم مدمو اندیشه میده ؟؟ توی بازار چنده ؟ اگه مودم دیگه ای میده بگید مارکشو؟؟

sina.md
02-12-2009, 14:11
عزیزم من مودم tp-link 8811 رو با داشتن آشنا توی لاکانی 30000 خریدم. اما اگه اشنا نداشته باشی 35 36 باید بخری

Navid.H
02-12-2009, 20:01
مودمی که اندیشه میده این مدله : tp-link 8811 اینو میده یا نه یکی بگه کدوم مدمو اندیشه میده ؟؟ توی بازار چنده ؟ اگه مودم دیگه ای میده بگید مارکشو؟؟

پدرام جان این مودمایی که اندیشه میده ( با قیمتش)

pedram9
03-12-2009, 11:57
میدونم مودمش tp-link هست ولی همین tp-link چند مدل داره که یکیش tp-link 8811 هست . میخوام بدونم این اونه؟؟

wolfman_741
03-12-2009, 12:05
میدونم مودمش tp-link هست ولی همین tp-link چند مدل داره که یکیش tp-link 8811 هست . میخوام بدونم این اونه؟؟
بله همونه .....

silver123
03-12-2009, 14:43
آقا 2 روز پیش زنگ زدن گفتم که خطت رانژه شده.اما وصل کردن سیم تلفونو دیدم چراغ ای دی اس ال چشمک میزنه بعد الارم روشن میشه.
تماس گرفتم فهمیدم که اسپلیتر رو درست وصل نکردم.ایندفه با خودم گفتم دیگه درست میشه.اما با به همون شکل بود!
دوباره تماس گرفتم، گفتن که ممکنه جایی از سیم تلفنت لخت باشه
اما من با دایل آپ مشکلی ندارم.تلفن رو هم وصل میکنم اصلا صدای نویز و اینا ندارم.اصلا اینا ممکنه؟
امکان دیگه ای برای چشمک زدن مودم هست؟ دیگه چی رو چک کنم؟

SoheilExtreme
03-12-2009, 16:11
ISP ها از شهریور امسال به بعد قاط زدن. من خودم پارس وی دارم. تابستون 256 20GB داشتم. شبانه هارو همه dl میکردم. یه روز رفتم تو سایت دیدم 6GB خوردن :18:... البته قبلا هم سابقه داشتن. پول تلفن بیشتر از پول اشتراک شد اینقد زنگ زدم... آخر هم ندادن :41:... 2 روز بعد دیدم هرچی dl میکنم کم نمیشه :18:. 2 روز بعد سرعت 48 شد 148 :5:.

آقا همون شد که سریال Heroes رو dl کردم. 70GB :21:.

مهر ماه تا الان 128 5GB دارم و با همون سرعت اما دیگه ترافیک free خبری نیست...:13:

تا 1 هفته پیش که همه چی بهم خورد... سرعت شد 38:2: هر سایتی میخواست لود بشه 10 ثانیه طول میداد... زنگ زدم پارس وی دختره گفت کابل هارو دارن عوض میکنن و اینترنت هم قطع بود...:41: من که حرفشونو باور نکردم و تا امروز هم که 8 آذره سرعت مثل قبل نشده.... زنگ زدم پارس آنلاین تهران مشکلو گفتم گفت: نه دوست عزیز. شما سرعتت تازه 2 برابر سرعت معمولیه شما باید با 12 dl کنی. تو دلم گفتم آخه من ننتو تو تاکسی دیدم، من 3 ماهه دارم با 150 dl میکنم اونوقت تو ... اینم یه تصویر از ضد حال اساسی پارس وی:

درست صحبت کنید حرفی که زدند کاملا صحیح است.وقتی سرویس 128 میخرید یعنی فقط 16کیلوبایت درثانیه میتوانید دانلود کنید و256 یعنی 32کیلوبایت درثانیه میتونید دان کنید اینکه چندماه سرعتتون150 بود دلیلش یه چیزهای دیگست پس ارث پدرتون رو از شرکتها نخواهید

SoheilExtreme
03-12-2009, 16:11
پیش شماره ما 776 سرویسم 128 ولی سرعت دانلود شده 20 نزدیک 2 هفته است :41: کسی می دونه کی دوباره درست می شه
ماه قبل که سرویس 512 20 g داشتم سرعت دانلود تا 230 -250 هم می رفت

پست قبلی رو بخون عزیز سرعتتون باید 16باشه الان که 20 هست شکر هم بکن

T I G E R
03-12-2009, 21:29
مدتیه که پارس آنلاین سرعتش رو برگرونده به حالت استاندارد و دیگه از سرعت های زیاد خبری نیست
من نمیگم که افت سرعت داریم ولی کار پارس آنلاین هم درست نیست 
نمیشه شما یه چند روز یا یه ساعات خاصی سرعت رو ببرید بالا بعد مجددا به حداقل استاندارد برسونید
اینجوری آدم نمیدونه کی سرعتش زیاد و کی کم هستش تا براساس سرعتش دانلودهاش رو تنظیم کنه

mailer
03-12-2009, 21:45
بجه ها امروز یک اتفاق جدید برام افتاد. لاگین که کردم دیدم هر سایتی که میزنم صفحه crm اندیشه باز میشه. توی صفجه نوشته بود اکانت شما تمام شده. اگه می خواهید می تونید آن لاین تمدید کنید. منم تو crm لاگین کردم. می خواستم برم تمدید کنم که دیدم یک گزینه اونجا اضافه شده به اسم "تمدید موقت". نمی دونستم چیه. بهر حال آنلاین تمدید کردم. بعدش زنگ زدم پشتیبانی اندیشه. گفتم تمدید موقت چیه؟ گفتن اگه اکانتت تموم شه دیگه مثل قبل قطع نمیشی. میتونی خودت اکانتتو برای 3 روز حداکثر 300 مگ تمدید کنی! راستش خیلی حال کردم. دیگه نگران تموم شدن ناگهانی اکانتم نیستم. :11::11::11:

!ME77
03-12-2009, 22:36
مدتیه که پارس آنلاین سرعتش رو برگرونده به حالت استاندارد و دیگه از سرعت های زیاد خبری نیست
من نمیگم که افت سرعت داریم ولی کار پارس آنلاین هم درست نیست 
نمیشه شما یه چند روز یا یه ساعات خاصی سرعت رو ببرید بالا بعد مجددا به حداقل استاندارد برسونید
اینجوری آدم نمیدونه کی سرعتش زیاد و کی کم هستش تا براساس سرعتش دانلودهاش رو تنظیم کنه

برای من که خدارو شکر جز یه شب که مثل اینکه قطعی کلی بود همیشه در همین حده که تو عکس میبینید.

alves2774
04-12-2009, 02:39
بجه ها امروز یک اتفاق جدید برام افتاد. لاگین که کردم دیدم هر سایتی که میزنم صفحه crm اندیشه باز میشه. توی صفجه نوشته بود اکانت شما تمام شده. اگه می خواهید می تونید آن لاین تمدید کنید. منم تو crm لاگین کردم. می خواستم برم تمدید کنم که دیدم یک گزینه اونجا اضافه شده به اسم "تمدید موقت". نمی دونستم چیه. بهر حال آنلاین تمدید کردم. بعدش زنگ زدم پشتیبانی اندیشه. گفتم تمدید موقت چیه؟ گفتن اگه اکانتت تموم شه دیگه مثل قبل قطع نمیشی. میتونی خودت اکانتتو برای 3 روز حداکثر 300 مگ تمدید کنی! راستش خیلی حال کردم. دیگه نگران تموم شدن ناگهانی اکانتم نیستم. :11::11::11:
سلام مگه می شه من همیشه تو اون سایته می رم الانم رفتم اینی که گفتی رو ندیدم میشه دقیقا بگی از کجا و چه جوری برم خوب از همین الان سه روز اضافه می کنم چه حالی میده :8::8::8:

mailer
04-12-2009, 10:09
سلام مگه می شه من همیشه تو اون سایته می رم الانم رفتم اینی که گفتی رو ندیدم میشه دقیقا بگی از کجا و چه جوری برم خوب از همین الان سه روز اضافه می کنم چه حالی میده :8::8::8:

چرا هست. برو تو wizard. بعد شماره تلفنتو انتخاب کن. یکی از گزینه هایی که میاد "تمدید موقت" هست. الان غیر فعاله. ولی وقتی اکانتت تموم میشه فعال میشه. دیروز که اکانتم تموم شده بود فعال بود اما الان که اکانتمو تمدید کردم غیر فعاله.

behnam.sabet
04-12-2009, 16:30
مركز 722 گلسار كه پارس آنلاين كولاكه هنوز!!!

hamidrashti
04-12-2009, 19:08
اینترنت اندیشه تمدید موقت می شه
:40::40: :40: :40::40: :40: :40::40:
:40::40::40::40::40::40::40:
:40::40:

SoheilExtreme
04-12-2009, 19:25
اینترنت اندیشه تمدید موقت می شه
:40::40: :40: :40::40: :40: :40::40:
:40::40::40::40::40::40::40:
:40::40:

منکه چنین چیزی پیدا نکردم

sa2n
04-12-2009, 19:28
سلام.

تمدید موقت تو همون Temp هستش که الان غیر فعاله ؟؟؟

SoheilExtreme
04-12-2009, 19:46
سلام.

اهان اونو منم دیدم سواله منم هست ایا اونه؟

mailer
04-12-2009, 21:40

اره همونه. وقتی اکانتت تموم میشه فعال میشه. الان فعال نیست چون هنوز حجمت تموم نشده و یا تاریخ اتمام سرویست نگذشته.

SoheilExtreme
04-12-2009, 21:47
اره همونه. وقتی اکانتت تموم میشه فعال میشه. الان فعال نیست چون هنوز حجمت تموم نشده و یا تاریخ اتمام سرویست نگذشته.

سلام.

منکه چنین چیزی پیدا نکردم
الان تغییر نام دادن درستش کردند ببینید
عالیه..................

SoheilExtreme
04-12-2009, 21:53
اقا من 3ماهی میشه از اندیشه سرویس میگیرم خودم فروشنده ام مودمی که استفاده میکنم TP8811 هست.کانکشن میسازم.میخوام نسازم ومستقیم سیستمو روشن میکنم وصل باشه.هرکاری کردم اموزش های فارسی رو انجام دادم نمیشه لطفا یکی ساده وبا زبان شیوا بهم بگه چکار کنم

wolfman_741
04-12-2009, 22:36
اقا من 3ماهی میشه از اندیشه سرویس میگیرم خودم فروشنده ام مودمی که استفاده میکنم TP8811 هست.کانکشن میسازم.میخوام نسازم ومستقیم سیستمو روشن میکنم وصل باشه.هرکاری کردم اموزش های فارسی رو انجام دادم نمیشه لطفا یکی ساده وبا زبان شیوا بهم بگه چکار کنم
توی این فایل PDF آموزش داده شده :

هم فارسیه هم ویژه مودم 8811 هستش!

SoheilExtreme
04-12-2009, 23:02
توی این فایل PDF آموزش داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهم فارسیه هم ویژه مودم 8811 هستش!
اینو من دارم انجام دادم اما اینترنت وصل نمیشه مجبور میشم ریست کنم مودمو

pedram9
05-12-2009, 11:10
آقا اگه من از اندیشه بگیرم و پول یک ماه اول رو بدم ولی دیگه ندمتا دو ماه دیگه خطم قطع میشه درسته ؟؟ بعد برای وصل کردن مجدد پول بایید بپردازم یا وقتی پول همون ماه رو بدم وصل میشه یا پول راه انازی هم باید بدم؟؟؟

hashem_wolf
05-12-2009, 11:19
نه فقط باید فرم پر کنی 2باره!

پول نصب نمیگرند!

SoheilExtreme
05-12-2009, 13:01
دوستان من رودسر هستم وسرویس256 میگرفتم.تاریخ اتمام سرویسم17اذر بود.من از سایت CRM اقدام به تمدید کردم البته تمدید تا اول ماه چون میخواستم برج به برج بشه تمدیدم اما سرویس128 رو انتخاب کردم.منتظرم فعال کنن.میخوام ببینم تو رودسر بین سرویس128و256 چقدر فرق وجود داره.شما رشتیا که با 128 10برابر اون سرعتی که حقتون هست رو دارید ایشالا که با 128 حداقل من سرعت این 256 رو داشته باشم.بعد نتیجشو اعلام میکنم.یا حق دوستان

SoheilExtreme
05-12-2009, 20:58
جالبه من از وقتی که درخواست دادم با اینکه انلاین پرداخت کردم هنوزم هنوزه سرویسم تمدید نشده.فقط تو قسمت وضعیت تو کنترل پنل CRM زده Setup
میترسم دیسکانکت کنم بعد دیگه کانکت نشم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mailer
05-12-2009, 23:00
جالبه من از وقتی که درخواست دادم با اینکه انلاین پرداخت کردم هنوزم هنوزه سرویسم تمدید نشده.فقط تو قسمت وضعیت تو کنترل پنل CRM زده Setup
میترسم دیسکانکت کنم بعد دیگه کانکت نشم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ اتمام سرویست 17 هست. حتما بروز رسانی نکردی که سرویست از امروز شروع شه. اگه بروز رسانی نکنی سرویست و حجمش تموم شه باید بهشون اطلاع بدی که سرویستو زودتر شروع کنن. در هر صورت چرا نگرانی برو تو crm و خودتو "تمدید موقت" کن. با خیال راحت قطع کن.

SoheilExtreme
05-12-2009, 23:52
تاریخ اتمام سرویست 17 هست. حتما بروز رسانی نکردی که سرویست از امروز شروع شه. اگه بروز رسانی نکنی سرویست و حجمش تموم شه باید بهشون اطلاع بدی که سرویستو زودتر شروع کنن. در هر صورت چرا نگرانی برو تو crm و خودتو "تمدید موقت" کن. با خیال راحت قطع کن.
اقا من که گفتم از سی ار ام تمدید تا سربرج کرده بودم پولشم داده بودم الان دیدم اندیشه ثبت کرد و تمدید شدم

من از سروس256 اومدم 128 نتیجشو میرم تست کنم ببینم با 256 فرق داره یانه قبلا تو رودسر همیشه 36دانلود میکردم بعضی وقتها میرفت روی 65 حالا باید ببینم چقدره چون اگه همونقدر باشه عالیه والکی پول 256 میدادم

SoheilExtreme
05-12-2009, 23:56
سرعت دانلود سرویس128 در رودسر الان تست کردم دربدترین حالت 34هست دربهترین حالت65 الان دارم با65دان میکنم واقعا دارم شاخ درمیارم بیخود چندماه پول256 میدادم

mailer
06-12-2009, 00:19
سرعت دانلود سرویس128 در رودسر الان تست کردم دربدترین حالت 34هست دربهترین حالت65 الان دارم با65دان میکنم واقعا دارم شاخ درمیارم بیخود چندماه پول256 میدادم

فکر نکنم همیشه اینجوری باشه. یه وقتایی حال میدن سرعت زیاد میشه ولی در حالت عادی سرعتا فرق میکنن. خودت تست کن ببین چجوریه ولی بهر حال اگه سرعتت بالا نرفت مجبور نیستی تا سر برج واستی. میتونی تو crm تغییر پهنای باند بدی.

SoheilExtreme
06-12-2009, 09:13
فکر نکنم همیشه اینجوری باشه. یه وقتایی حال میدن سرعت زیاد میشه ولی در حالت عادی سرعتا فرق میکنن. خودت تست کن ببین چجوریه ولی بهر حال اگه سرعتت بالا نرفت مجبور نیستی تا سر برج واستی. میتونی تو crm تغییر پهنای باند بدی.

اره عزیزم امروز صبح ا ز17بالاتر نمیرفت ممنون از راهنماییت تغییر سرعت دادم الان ثبت شد 256 گرفتم دوباره چقدر اینو زود انجام دادن برام جالبه

mailer
06-12-2009, 09:36
اره عزیزم امروز صبح ا ز17بالاتر نمیرفت ممنون از راهنماییت تغییر سرعت دادم الان ثبت شد 256 گرفتم دوباره چقدر اینو زود انجام دادن برام جالبه

من خودم بعضی اوقات آنلاین ثبت می کنم بعضی اوقاتم میرم دفتر. ولی هر وقت آنلاین ثبت می کنم معمولا بین چند دقیقه تا چند ساعت کارشو انجام میدن.

SoheilExtreme
06-12-2009, 10:54
بالخره بعد از مدتها تونستم یکاری کنم که باروشن کردن کامپیوتر خود به خود اینترنت کانکت باشه.همه دوستان میگفتند اندیشه 0-35 هست اما اینطور نبود زنگ زدم اندیشه گفتند اشتباه میزدید شما.باید 8-35 بزارید منم گذاشتم ودیدم بدون کانکشن وصلم به اینترنت.هورا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

behnam.sabet
06-12-2009, 12:17
پارس آنلاين .امروز 15 آذر همه جا ميگن اينترنت قطع هستش اينم تست الان خودم ...

mailer
06-12-2009, 12:49

کی گفت قطع هست. messenger یک مواقعی مشکل داره. اینم تست سرعت من البته معلومه اندیشه

alves2774
06-12-2009, 15:12

دروغ ممنوع!!!

من امروز که سر عتم بالاتره چند روزبود حول وحوش یه مگ می گرفتم ولی امروز خیلی توپه:5:

behnam.sabet
06-12-2009, 17:23
کی گفت قطع هست. messenger یک مواقعی مشکل داره. اینم تست سرعت من البته معلومه اندیشه

دروغ ممنوع!!!

من امروز که سر عتم بالاتره چند روزبود حول وحوش یه مگ می گرفتم ولی امروز خیلی توپه:5:

دوستان منظورم اصلآ انديشه و غيره نبود من قطع بودن در تهران مد نظرم بود واينكه بيام تو اين تايپيك بگيم كه تو شهرمون اينترنت با سرعت بالا ساپورت ميشه :11:

T I G E R
06-12-2009, 18:54
دوستان  اندیشه الان از لحاظ قطعی چطوره ؟ یعنی قطعی داره یا نه ؟
با توجه به نرخ های اندیشه شاید از پارس به اندیشه کوچ کنم

mailer
06-12-2009, 19:27
دوستان منظورم اصلآ انديشه و غيره نبود من قطع بودن در تهران مد نظرم بود واينكه بيام تو اين تايپيك بگيم كه تو شهرمون اينترنت با سرعت بالا ساپورت ميشه :11:

:31: منظور شما نبودی.فکر کنم منظور اونایی که می گفتن خط قطعه بود. ایمیل و مسنجر البته مشکل داره ها. بخودت نگیر رفیق. :10:

SoheilExtreme
06-12-2009, 21:59
دوستان اندیشه الان از لحاظ قطعی چطوره ؟ یعنی قطعی داره یا نه ؟
با توجه به نرخ های اندیشه شاید از پارس به اندیشه کوچ کنم

هیچ قطعی وجود نداره سرعت هم عالیه

hassan_c2004
06-12-2009, 23:23
بالخره بعد از مدتها تونستم یکاری کنم که باروشن کردن کامپیوتر خود به خود اینترنت کانکت باشه.همه دوستان میگفتند اندیشه 0-35 هست اما اینطور نبود زنگ زدم اندیشه گفتند اشتباه میزدید شما.باید 8-35 بزارید منم گذاشتم ودیدم بدون کانکشن وصلم به اینترنت.هورا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز میشه یکم دربارش بیشتر توضیح بدی.چجوری اینکارو کردی؟ مال من igmp :disabled هست دو تای دیگه enable و بقیه مثل همین باید کانکشن بسازم تا وصل شه.میخوام همیشه کانکت باشه

SoheilExtreme
07-12-2009, 08:37
دوست عزیز میشه یکم دربارش بیشتر توضیح بدی.چجوری اینکارو کردی؟ مال من igmp :disabled هست دو تای دیگه enable و بقیه مثل همین باید کانکشن بسازم تا وصل شه.میخوام همیشه کانکت باشه

دوست من ساده ترین راه اینه از قسمت ادونست ستاپ زیر شاخه لن همه تنظیمات رو تیک بزن رمو کن بعد سیو کن تنظیماتو بمون مودم رستارت بشه.بعد برو تو کویک ستاپ یه سرچ میکنه واست بعد انتخاب کن حالت PopEEEE رو بعد یوزر پسوردتو بزن هیچیو تیک نزن بعد فنیش کن وسیو کن.اگر متوجه نشدی بگو تا باعکس بزارم برات

pedram9
07-12-2009, 12:16
سلام به دوستان یه سئوال دارم1.من میخوام برم adsl اندیشه رو بگیرم میگه قبض تلفنت رو هم بیار آیا این قبض تلفن باید پرداخت شده باشد و آخرین قبضی که اومده باشه یا فرقی نمیکنه واسه ماه اخر باشه یا پرداخت شده باشه یا نه ؟2. اگه الان که وسط ماه من برم بگیرم یک ماهم رو تا آخر آذر حساب میکنند یا نا 16 دی که میشه یک ماه از وسط اذر تا وسط دی ؟؟؟3. اگه توی یک ماه من ترافیک ماهیانم تموم نشود بازم باید برم پول بدم برای ماه آینده یا تا وقتی که ترافیکم تموم نشده میتونم کار کنم ؟؟

birak
07-12-2009, 15:31
1) آحرین قبض تلفن پرداخت شده رو ببر ... ( عیب نداره اگه قبض قبلی باشه ... همون آحری که پرداخت شده کافیه ) چون قبض رو شرکت نگه می داره ... و سر فرصت می تونی آخرین قبض رو هم که دست خودته پرداخت کنی .
2) هر زمان که واسه بار اول برای گرفتن adsl میری بهت یهدونه رسید میدن که توش یوزر پسورد و اطلاعات ثبت سفارش هست ... مثلا 17 آذر تاریخ می خوره روش اما زمان شروع اشتراک 1 ماهتون این نیست ... و بهت میگن مثلا 3-4 روز دیگه تماس بگیرید ببینیم از مخابرات خططون وصل شده یا نه ... و یا اینکه خودشون تماس می گیرن بهتون می گن خط وصل شده و فعالش کردن... مثلا اگر 21 آذر خططون وصل شه شروع اشتراکتون همون 21 آذر و تا 21 دی ( اگه 1 ماهه باشه ) براتون شارژ می کنن . فرقی نمی کنه اول ماه باشه یا وسط ماه !!! از روزی که خطتون از طرف مخابرات وصل میشه و اکانتتون فعال میشه به مدت 1 ماه .
3) اگه ترافیک زودتر از 1 ماه تموم شه باید برین حجم اضافه بگیرین یا تمدید موقت کنین ( حداکثر تا 3 روز و 300 مگ میشه تمدید موقت کرد ) و بعدش اکانتتون قطع می شه ... بعد از 1 ماه هم اکانتتون تموم میشه چه همه ترافیک مصرف شده باشه چه هیچی مصرف نشده باشه دوباره باید تمدید کنین و هیچ حجم باقیمونده هم به ماه بعدی منتقل نمی شه مگه اینکه مثلا اشتراک بیشتر از 1 ماه ( 3 ماهه یا 6 ماهه ) داشته باشین اونوقت کل حجم رو ظرف اون چند ماه می تونین هر زمان خواستین مصرف کنین.
موفق باشین.

silver123
08-12-2009, 12:27

بالاخره مشکلم حل شد وخطم اماده شد.مشکل از مخابرات بود...
اوخیش از دست دایل آپ 2 کیلوبایتی راحت شدم

دوستان من یه 128 از اندیشه گرفتم.میدونم سرعت استاندارد دانلودم باید 16 باشه انتطظار زیادتر ندارم.اما من پست های قبل رو که میخوندم میدیدم سرعت شبا بالای 100 تا میرسه.میخوام ببینم الان نظرتون راجب این چیه؟
دیشب سرعت دانلودم 80 تا بود اما از ساعت 2 به بعد رسید به 30 تا
من خط 6 هستم
با تشکر

silver123
08-12-2009, 12:32
یه سوال دیگه.من 3 بار تست کردم اولی ور نتیجشو گذاشتم زده بود 192
دومی اومد 134
سومی هم 258!!!
این سایت انگاری دروغی یه رقم میزنه ها!!این طور نیست؟
سایت اپید تست هم که نمیدونم چرا جواب نمیده.میرم یه مقصدی رو انتخاب میکنم و بعد که روی your resault کلیک میکنم همشون خالیه!

pedram9
08-12-2009, 14:41
شرمنده که انقدر سئوال میکنم 1. من میخوام قرار داد یک ماهه ببندم موقع گرفتن میشه یک ماهه برای شروع بست یا نه ؟2. پول یک ماه رو اول میگیرن یا بعد از این که یک ماه کارکردم تموم شد ؟3. قبظ میاد یا نه ؟ چجوریه؟؟

wolfman_741
08-12-2009, 14:58
شرمنده که انقدر سئوال میکنم 1. من میخوام قرار داد یک ماهه ببندم موقع گرفتن میشه یک ماهه برای شروع بست یا نه ؟2. پول یک ماه رو اول میگیرن یا بعد از این که یک ماه کارکردم تموم شد ؟3. قبظ میاد یا نه ؟ چجوریه؟؟
1.بله
2.اول ماه
3.وفتی رفتی شرکت همون لحظه پول رو میدی قبض نمیاد برات

SoheilExtreme
08-12-2009, 15:17
یه سوال دیگه.من 3 بار تست کردم اولی ور نتیجشو گذاشتم زده بود 192
دومی اومد 134
سومی هم 258!!!
این سایت انگاری دروغی یه رقم میزنه ها!!این طور نیست؟
سایت اپید تست هم که نمیدونم چرا جواب نمیده.میرم یه مقصدی رو انتخاب میکنم و بعد که روی your resault کلیک میکنم همشون خالیه!
دوست عزیز برای تست سرعت میتونی از کنترل پنل خودن اندیشه تست بگیری که واقعی نشون میده.درضمن سرعتت خوبه من 256 دارم از اندیشه همیشه 36 میگیرم شبا65.درضمن اون اسپیدتست خالی بندی بیش نیست

wolfman_741
08-12-2009, 16:08
دوست عزیز برای تست سرعت میتونی از کنترل پنل خودن اندیشه تست بگیری که واقعی نشون میده.درضمن سرعتت خوبه من 256 دارم از اندیشه همیشه 36 میگیرم شبا65.درضمن اون اسپیدتست خالی بندی بیش نیست
کودوم قسمت کنترل پنل؟
بر چه اساسی میگی خالی بندی بیش نیست؟؟؟

SoheilExtreme
08-12-2009, 16:52
کودوم قسمت کنترل پنل؟

اولا درقسمت پرسش پاسخ اینم عکسش که پایین میزارم دوما بخاطر اینکه سرعت من 36 هست وقتی تست میگیرم میزنه 1.56 یا...همیشه بالای 1 تست میگیره واسم بیخوده
اما انصافا این تستر اندیشه فوق العاده دقیقه.درضمن برای گرفتن تست سرعت در سمت چپ برروی استارت نتورک اسپید تستر کلیک کنید ومنتظر نتیجه بمونید

Mahiar0
08-12-2009, 19:42
راستي اين فرق اينترنت پرسرعت خانگي با معموليش چيه؟ تو انديشه؟
مثلا 128 با همان پهناي باند حدود20 تومان ولي خانگيش زده 25 تومان ؟!!!
چرا؟

xen
08-12-2009, 19:47
بچه ها کسی شاتل نگرفته ببینیم چه جوریه؟

اندیشه هم که داره بازی در میاره یک به بعد که میشه سرعت رو میارن پایین

کی این اینترنت ایران میخواد درست شه نمیدونم

این همه پول میدیم بعد اینو ارائه می کنن

wolfman_741
08-12-2009, 20:01

وقتی چند نفر رفتیم شاتل گرفتیم اندیشه حواسشو جمع میکنه.:46:

mailer
08-12-2009, 22:12

میشه لطفا بگی کدوم همه پول میدی؟ مگه چقدر پول میدی؟ سرعتت خطتت چقدره؟ چند باید باشه و الان چنده؟
نکنه انتظار داری که سرویس 128kbps 1Gig بگیری و می خوای 1-6 رو رایگان بهت بدن سرعتتم از 2مگ پایینتر نیاد؟ واگه اومد بگی اه اه چقدر اینا فلانن. شاعر میگه بابا تو دیگه کی هستی ....

xen
08-12-2009, 23:22
اگه بری ایران و با دنیا مقایسه کنی میبینی چقد هزینه زیاد داری می کنی من یه چیز می دونم میگم

پسر خاله من الان تو کالیفرنیا سرعتش 17 mb بهش می گم من ماهی 20 تومن پول ADSL با سرعت 100kb میدم میگه اوه من اگه بخوام انقد پول نت بدم باید برم خیابون کاسه بگیرم دستم

افغانستان الان اینترنتش از ما بهتره برو تحقیق کن بعد بیا جواب بده

hamidrashti
08-12-2009, 23:24
کودوم قسمت کنترل پنل؟

هاهاها واقعا خنده داره ما ایرانی ها وقتی حقمونو می خورن جیکمون در نمی اد حالا که اندیشه داره 10 برابر سرویسی رو که خریدیم رو می ده ناراضی هم هستیم:5:

mailer
08-12-2009, 23:27
اگه بری ایران و با دنیا مقایسه کنی میبینی چقد هزینه زیاد داری می کنی من یه چیز می دونم میگم

پسر خاله من الان تو کالیفرنیا سرعتش 17 mb بهش می گم من ماهی 20 تومن پول ADSL با سرعت 100kb میدم میگه اوه من اگه بخوام انقد پول نت بدم باید برم خیابون کاسه بگیرم دستم

اگه داری با آمریکا مقایسه می کنی آره حق با تو ولی دیگه خداییش افغانستانو بیخیال شو دیگه ولی چون قبلش و یا بعدش داشتی در مورد شاتل حرف میزدی من یک لحظه فکر کردم نکنه شاتل شعبه AT&T تو ایرانه.

hamidrashti
08-12-2009, 23:33

محقق جون اولا که تو افغانستان اینترنت dailup ساعتی حدودا 800 تا 1000 تومنه دیمن شما در رشت زندگی می کنی و بدون که اقای مخابرات ده برابر قیمتی که اینترنت می خره به شرکتها می فروشه تا مخابرات ارزون نکنه اوضاع همینه:31:

Navid.H
09-12-2009, 02:25
اولا درقسمت پرسش پاسخ اینم عکسش که پایین میزارم دوما بخاطر اینکه سرعت من 36 هست وقتی تست میگیرم میزنه 1.56 یا...همیشه بالای 1 تست میگیره واسم بیخوده
اما انصافا این تستر اندیشه فوق العاده دقیقه.درضمن برای گرفتن تست سرعت در سمت چپ برروی استارت نتورک اسپید تستر کلیک کنید ومنتظر نتیجه بمونید

میشه کامل توضیح بدی کجاست؟؟؟

SoheilExtreme
09-12-2009, 10:30
میشه کامل توضیح بدی کجاست؟؟؟

داداشم من که گفتم تو CRM لوگین کن.بعد سمت چپ برروی پرسش و پاسخ کلیک کن عکس هم که گذاشتم سمت چپ روی تست کلیک کن بمون سرعت واقعیتو میزنه

SoheilExtreme
09-12-2009, 10:33
برای بار 100هزارم میگم کاری به این ندارم شرکت ها چقدر پول میگیرن.اصلا گیریم اندیشه بیاد سرویس 128 خودشو بده 100میلیون تومن.شما یا میخرید یا نمیخرید دیگه
ولی اگه 100میلیونم بخرید حق شما از سروس128 کیلو بیت فقط دریافت16کیلوبایت درثانیه هست.اینو بکنید تو گوشتون.بابا وقتی سرعت بیشتر بهتون میدن یه شب 150تا میگیرید یه شب دیگه میاد 50 بشکن بزنید چون حق شما 16کیلوبایت درثانیه هست.شما وقتی میتونید اعتراض کنید که سرعتتون بیاد زیر16

hamidrashti
09-12-2009, 10:48

محقق جون قیمت هر ساعت استفاده از اینترنت در افغانستان به ازای هر ساعت اینترنت dialup دقیقا 60 افغانی معادل 1200 تومان می باشد وفراموش نکن که داری تو ایران وشهر رشت زندگی می کنی:5:

SatSat
09-12-2009, 13:41
دوست بالایی جنابhamidrashti بیشتر تحقیق کن برادر جدیدا سرتا سر افغانستان رو دارن فیبر می کشن افغانستانی که هنوزم هر روز اون تو بمب می ترکته آخه بابا تا کی یه دستمال رو می کشید به اونجا بعضی ها پاره نشد
[/URL]

SatSat
09-12-2009, 13:46
در مورد آقا سهیل خوش تیپ باید عرض شود همین چند وقت پیش تو دانمارک یا سوئیس اگه اشتباه نکنم مجلسش تسویب کرد که دولت باید برای همه افراد دسترسی به اینترنت حداقل یگ مگ رو فراهم کنه (منظور از همه افراد نوزادان نیستنا اشتباه برداشت نشه حتی تو روستا ها هم ) اینجا که شهر مثلا دارن اینترنت 128 می دن چیزی که دیگه تو خیلی از جاهای دنیا مرسوم نیست

موفق باشید

SoheilExtreme
09-12-2009, 13:53
در مورد آقا سهیل خوش تیپ باید عرض شود همین چند وقت پیش تو دانمارک یا سوئیس اگه اشتباه نکنم مجلسش تسویب کرد که دولت باید برای همه افراد دسترسی به اینترنت حداقل یگ مگ رو فراهم کنه (منظور از همه افراد نوزادان نیستنا اشتباه برداشت نشه حتی تو روستا ها هم ) اینجا که شهر مثلا دارن اینترنت 128 می دن چیزی که دیگه تو خیلی از جاهای دنیا مرسوم نیست

موفق باشید

دوست عزیز شما حرف منو نمفهمیدا.بابا من که نگفتم سرعت حق ما ایرانیها نیست.دوست عزیز میگم شما اگه 100میلیونم پول برای 128 بدید حقتون دریافت فقط16کیلوبایت هست.همین
درضمن میخواید بدونید چرا ایران پرسرعت نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
بخاطر اینکه به جای دیش میتونید یه رسیو جی ال باکس بگیرید با سرعت 2مگ به جای دیش از تمام ماهواره هایی که شبکه های سیاسی روی ایر فرستادن استفاده کنید.اما اینجا باید در خفا باشه و هرروزم تنت بلرزه که بیان مامورا دیشتو جمع کنن.همونطوری که مال من رو جمع کردن والان که دوباره گذاشتم با ترس ولرز میبینم چون اگه باز بگیرن شلاغ دارم چون تعهد دادم دیگه استفاده نکنم

SatSat
09-12-2009, 14:16
شرمنده سهیل جان اصلا از این دلیلی که اوردی خوشحال نشدم چون اصلا این دلیل رو قبول ندارم نمی خوام بحث بشه و تا پیک منحرف

جدیدا تو کره که مردم اونجا سرعت 70 مگ دارن یه عده رفتن و اعتراض کردن که به هر نفر سرعت 100 مگ البته نه شیر اسما 1 به 4 و رسما 1 به 8 بله هر نفر یه پورت 100 مگ بدن چون وقتشون برای دانلود فیلمهای بلو ری زیاد تلف نشه پورت 100 مگ یعنی 12.5 مگ دانلود در هر ثانیه یعنی شما یه فیلم 700 مگی رو کمتر از 1 دقیقه دانلود می کنی

به هر حال شرمنده دوستان بعضی از دوستان حرفهای می زنن که نمی شه نشنیده گرفت

ما مخلص همه هستیم امبدوارم به کسی بر نخوره

amin_alexi
09-12-2009, 14:38
سلام دوستان
من تازه اين اين تاپيك رو ديدم
تعداد صفحاتش هم كه خيلي زياد شده (و خوندنش 100 ساعت كارت شارژ مي خواد !! :31:)
منم تازه مي خوام ADSL بگيرم
كسي مي تونه آخرين ليست از تمام شركتهاي ارائه دهنده ASDL تو رشت رو بگه
اگه با قيمت هاش باشه كه عالي ميشه !
ممنون از همه دوستان !!

hassan_c2004
09-12-2009, 16:44
اقا در مورد سرعت که خیلی عقبیم نباید دلمونو خوش کنیم که از افغانستان سرعتمون بهتره.همین چند وقت پیش بود که تو رنکینگ جهانی ایران جز کمترین سرعتها در کل جهان بود.البته اینم بگم الان افغانستان هم به فیبر نوری وصل شده و فکر کنم چند وقت دیگه از اونا هم عقب میافتیم.اونوقت باید حوشحال باشیم که سرعتمون از زیمباوه بیشتره. بچه هاهم اعتراض میکنن بنظرم بطور کلی حق دارند:31:
اما در مورد سرعت اندیشه باید بگم فعلا بد نیست. دعا کنید همینجوری بمونه.من که امیدی ندارم فکر کنم همین روزها سرعتها رو بیارن پایین:41:

hamidrashti
09-12-2009, 17:52
دوست بالایی جنابhamidrashti بیشتر تحقیق کن برادر جدیدا سرتا سر افغانستان رو دارن فیبر می کشن افغانستانی که هنوزم هر روز اون تو بمب می ترکته آخه بابا تا کی یه دستمال رو می کشید به اونجا بعضی ها پاره نشد
[/URL]
پروفسور پس قراره فیبر بکشن و لی در حال حاضر اوضاع ایران ده برابر بهتره بازهم میگم اینجا ایرانه خیلی اوضامون ردیفه همه چیز در بهترین حالت رفاه عالی مخابرات توپ شرکتها رویایی :20:
دلت خوشه بابا به شتره می گن چرا گردنت کجه می گه اخه من کجام راسته تو گیر دادی به گردنم
پاشو از خواب کوچولو اینجا ایرانه :33:

wolfman_741
09-12-2009, 18:03
خاطر اینکه به جای دیش میتونید یه رسیو جی ال باکس بگیرید با سرعت 2مگ به جای دیش از تمام ماهواره هایی که شبکه های سیاسی روی ایر فرستادن استفاده کنید.اما اینجا باید در خفا باشه و هرروزم تنت بلرزه که بیان مامورا دیشتو جمع کنن.همونطوری که مال من رو جمع کردن والان که دوباره گذاشتم با ترس ولرز میبینم چون اگه باز بگیرن شلاغ دارم چون تعهد دادم دیگه استفاده نکنم
پس هیتلرینگ چی؟:13:
راستی یکی بهم بگه ماهواره چییه ؟ ما که تا حالا ندیدیم:27:

sa2n
09-12-2009, 18:06
دوستان تمدید موقت هم شبها 1-6 دانلود رایگان داره ؟؟

بعد اگه تمدید کنم از 30 روزم این 3 روز موقت کم میشه ؟؟

SoheilExtreme
09-12-2009, 19:21
شرمنده سهیل جان اصلا از این دلیلی که اوردی خوشحال نشدم چون اصلا این دلیل رو قبول ندارم نمی خوام بحث بشه و تا پیک منحرف

جدیدا تو کره که مردم اونجا سرعت 70 مگ دارن یه عده رفتن و اعتراض کردن که به هر نفر سرعت 100 مگ البته نه شیر اسما 1 به 4 و رسما 1 به 8 بله هر نفر یه پورت 100 مگ بدن چون وقتشون برای دانلود فیلمهای بلو ری زیاد تلف نشه پورت 100 مگ یعنی 12.5 مگ دانلود در هر ثانیه یعنی شما یه فیلم 700 مگی رو کمتر از 1 دقیقه دانلود می کنی

به هر حال شرمنده دوستان بعضی از دوستان حرفهای می زنن که نمی شه نشنیده گرفت

ما مخلص همه هستیم امبدوارم به کسی بر نخوره

به زار حرف اخر رو بزنم اقا هر چقد پول بدی اش میخوری.عزیزه دل هرچیزی قیمتی داره واسه خودش.تو در ایران زندگی میکنی نه کره یا امریکا.اینجا همینه که هست مشکلی داره تشریف ببر خارج از کشور

SoheilExtreme
09-12-2009, 19:23
دوستان تمدید موقت هم شبها 1-6 دانلود رایگان داره ؟؟

بعد اگه تمدید کنم از 30 روزم این 3 روز موقت کم میشه ؟؟
من که چندروز پیش تمدید کردم به جای 30 روز 27روز تمدید کردن 3روز از 30 روز رو جای تمدید گذاشتن واقعا مسخرست.منو بگو که فکر کردم اندیشه کار مثبت کرده اینجا بچه ها خوشحال بودند
ببین فرض کن امروز18 تمدید بکنی تاریخ انقضا شما رو میزنه 15دی.که اونور که 3روزو بداشته مشترک تمدید موقت کنه واقعا خنده داره

SoheilExtreme
09-12-2009, 19:53
قیمت سرویس512 با حجم10 گیگ به رشتیا میدن40تومن به رودسریا میدن65تومن.واقعا جالبه

sa2n
09-12-2009, 20:00
حتی اگه 1 روز از 3روز رو از تمدید موقت استفاده کنی بازم 3 روز کم میشه ؟! (فکر نکنم ..!)

اینطوری که مسخرست...

wolfman_741
09-12-2009, 21:14
قیمت سرویس512 با حجم10 گیگ به رشتیا میدن40تومن به رودسریا میدن65تومن.واقعا جالبه
چند وقت پیش بعضی از قیمت ها تو شهر های دیگه(غیر از رشت) ارزون تر بود

اینم بخون:
البته شوخیه ها :دی
به زار حرف اخر رو بزنم اقا هر چقد پول بدی اش میخوری.عزیزه دل هرچیزی قیمتی داره واسه خودش.تو در ایران زندگی میکنی نه کره یا امریکا.اینجا همینه که هست مشکلی داره تشریف ببر خارج از کشور
شما هم اگه مشکل داری تشریف بیار رشت :دی

mailer
09-12-2009, 21:18
من که چندروز پیش تمدید کردم به جای 30 روز 27روز تمدید کردن 3روز از 30 روز رو جای تمدید گذاشتن واقعا مسخرست.منو بگو که فکر کردم اندیشه کار مثبت کرده اینجا بچه ها خوشحال بودند
ببین فرض کن امروز18 تمدید بکنی تاریخ انقضا شما رو میزنه 15دی.که اونور که 3روزو بداشته مشترک تمدید موقت کنه واقعا خنده داره

یعنی از تمدید موقت استفاده نکرده بودی؟
اگه استفاده کرده بودی آره 3 روز کم میشه. چون اگه کم نکنن که خب همه از اون 3 روز 300 مگ استفاده میکنن بعد تمدید می کنن. اون برای اینه که لنگ قطعی سرویس نمونی ولی اگه از 3 روز استفاده نکردی 30 روز رو کامل حساب میکنن. من خودم چند روز پیش همینجوری شدم خبرشو هم که داده بودم. چون تمدید موقت نکرده بودم 30 روز کامل تمدید شدم.

SoheilExtreme
09-12-2009, 21:26
چند وقت پیش بعضی از قیمت ها تو شهر های دیگه(غیر از رشت) ارزون تر بود

اینم بخون:
البته شوخیه ها :دی
شما هم اگه مشکل داری تشریف بیار رشت :دی
:10::10::8::8::8::8::8::8:

SoheilExtreme
09-12-2009, 21:28
یعنی از تمدید موقت استفاده نکرده بودی؟
اگه استفاده کرده بودی آره 3 روز کم میشه. چون اگه کم نکنن که خب همه از اون 3 روز 300 مگ استفاده میکنن بعد تمدید می کنن. اون برای اینه که لنگ قطعی سرویس نمونی ولی اگه از 3 روز استفاده نکردی 30 روز رو کامل حساب میکنن. من خودم چند روز پیش همینجوری شدم خبرشو هم که داده بودم. چون تمدید موقت نکرده بودم 30 روز کامل تمدید شدم.

نه داداشم اصلا از تمدید موقت استفاده نکردم زنگیدم به مشترکین اندیشه گفتند 3روز برای تمدید موقت ماه بعدت کنار گذاشته شده

mailer
09-12-2009, 21:33
نه داداشم اصلا از تمدید موقت استفاده نکردم زنگیدم به مشترکین اندیشه گفتند 3روز برای تمدید موقت ماه بعدت کنار گذاشته شده

:18: پس چرا از مال من کم نشده؟

SoheilExtreme
09-12-2009, 21:38
:18: پس چرا از مال من کم نشده؟
نمیدونم داداشم.
راستی از ساپورت اندیشه سوال کردم این جوابو داد خودتون بخونید
مشترك: 17616 (محمودخورسندچهارده) شماره پيگيري: HRI195250A503
اظهاريه مشترك:سلام.یه سوال راجب قیمتها.چرا سرویس512 باحجم10گیگ رو توی رشت 40تومن میدید تورودسر65تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بخداخیلی گرونه.بعدش سرویس نامحدود هیچی ندارید برای ما رودسریا؟
نظرات همكاران:
(101) 1388/9/18 1/1/1900 8:52:00 PM
با عرض سلام و احترام انشالله ظرف چند روزه آینده شاهد کاهش قیمت تعرفه های اینترنت پرسرعت در رودسر خواهیم بود.با تشکر

وای که چه حالی خواهد داد

SatSat
09-12-2009, 23:31
پروفسور پس قراره فیبر بکشن و لی در حال حاضر اوضاع ایران ده برابر بهتره بازهم میگم اینجا ایرانه خیلی اوضامون ردیفه همه چیز در بهترین حالت رفاه عالی مخابرات توپ شرکتها رویایی :20:
دلت خوشه بابا به شتره می گن چرا گردنت کجه می گه اخه من کجام راسته تو گیر دادی به گردنم
پاشو از خواب کوچولو اینجا ایرانه :33:

شما لطفا اون دستمال معروف رو از جلوی چشات وردار حاجی جون بعد سرت هم مثل اون جانور معروف از زیر برف بیار بیرون تازه می فهمی که که از زندگی خیلی عقبی برادر :27:

بازم از دوستان معذرت خواهی می کنم

amin_alexi
09-12-2009, 23:37
سلام دوستان
من تازه اين اين تاپيك رو ديدم
تعداد صفحاتش هم كه خيلي زياد شده (و خوندنش 100 ساعت كارت شارژ مي خواد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم تازه مي خوام ADSL بگيرم
كسي مي تونه آخرين ليست از تمام شركتهاي ارائه دهنده ASDL تو رشت رو بگه و بگه کد.م بهتره !

ممنون از همه دوستان !!

SoheilExtreme
09-12-2009, 23:54
شما لطفا اون دستمال معروف رو از جلوی چشات وردار حاجی جون بعد سرت هم مثل اون جانور معروف از زیر برف بیار بیرون تازه می فهمی که که از زندگی خیلی عقبی برادر :27:

خیلی بی ادبی شما

hamidrashti
10-12-2009, 00:26

ادب مرد به ز دولت اوست
ادب مرد به ز دولت اوست
دو بار نوشتم شاید تو مغزت فرو بره(البته شاید زن باشی)
ترجیح می دم جوابه اراجیفتو ندم اما کوچولو یادت باشه ادم دهنشو به هر شکل نباید باز کنه:2::2::2::2::2::2:

xen
10-12-2009, 01:46
محقق جون قیمت هر ساعت استفاده از اینترنت در افغانستان به ازای هر ساعت اینترنت dialup دقیقا 60 افغانی معادل 1200 تومان می باشد وفراموش نکن که داری تو ایران وشهر رشت زندگی می کنی:5:

تا وقتی این تفکر پوچ تو سره شماها باشه اوضاع اینترنت ما از این بهتر هم نخواهد شد

من دارم میگم حق مون رو دارن میخورن حالا شما هی طرافدای بکن

به من چه شما برین با سرعت اینترنتون عروسی بگیرین

pedram9
10-12-2009, 18:57
آقا انقدر خون خودتون رو کثیف نکنید ایرانه دیگه:31:

pedram9
10-12-2009, 19:31
من شنبه دارم میرم اندیشه قرار داد ببندم دیگه از دست این dial up مسخره خسته شدم
یه چیزی رو میخوام بهم اتمینان بدین . میدونم که قبض تلفن پرداخت شده هم باید ببرم این قبض فرق نمیکنه که برای چند ماه پیش باشه فقط باید پرداخت شده باشه حتما درسته ؟؟؟

Kasra 91
10-12-2009, 20:47
کسی اینجا از فن اوا اشتراک میگیره ؟

از امروز ظهر نت وقتی وصل میشم چراغ های کانکشن پایینی روشنه ولی بالایی خاموشه سایت ها و یاهو هم باز نمیشه با دیال اپ مشکل ندارم ممکنه این قطعی بخاطر بارون و خراب بودن کابل ها باشه ؟ یا کامپیوتر ویروسیه ؟

xen
10-12-2009, 21:35
من شنبه دارم میرم اندیشه قرار داد ببندم دیگه از دست این dial up مسخره خسته شدم
یه چیزی رو میخوام بهم اتمینان بدین . میدونم که قبض تلفن پرداخت شده هم باید ببرم این قبض فرق نمیکنه که برای چند ماه پیش باشه فقط باید پرداخت شده باشه حتما درسته ؟؟؟

من اصلا قبض تلفن نبردم یه چیز با خودت ببر فرقی نداره ماله کی

شـیـفــو
11-12-2009, 03:20
منم با فن اوا دارم امروز تو تهران قطع بود تا ساعت 1 شب

يعني وصل ميشد اما جز گوگل چيزي بالا نميومد

Kasra 91
11-12-2009, 10:31
این چه اروریه ؟

pedram9
11-12-2009, 11:24
لود
من اصلا قبض تلفن نبردم یه چیز با خودت ببر فرقی نداره ماله کی

میشه مگه قبض ندی خودشون گفتن قبض تلفن بیارین . اینو میخوام بدونم که فرق نمیکنه برای چه ماهی باشه قبض فقط باید پرداخت شده باشه درسته؟؟

SoheilExtreme
11-12-2009, 11:45
لود

میشه مگه قبض ندی خودشون گفتن قبض تلفن بیارین . اینو میخوام بدونم که فرق نمیکنه برای چه ماهی باشه قبض فقط باید پرداخت شده باشه درسته؟؟
عزیز قبضو میخوان که مالک تلفن رو شناسایی کنن همین.شما قبض 2سال پیشتو ببر اصلا

SoheilExtreme
11-12-2009, 11:46
این چه اروریه ؟

سلام.تو تنظیمات لن خودتون ای پی رو اتوماتیک گذاشتید باید بزارید192.168.1.2

SoheilExtreme
11-12-2009, 12:09
مزده به همشهریان رودسر.سرویسهای نامحدود به رودسر هم رسید.درضمن تمام قیمت های رودسر که چندبرابر گرونتر از رشت بودن همشون هم قیمت با رشت شدن.حتی سرویس 1مگابایت نامحدود هم به ما رودسریا میدن قیمتهارو هم الان میزارم
128 نامحدود40تومن
256نامحدود120تومن
512نامحدود200تومن
1مگ نامحدود 350تومن
درضمن قیمت سرویس 512 از 65هزار تومان به 40هزار تومان کاهش پیدا کرده که فوق العاده هست

pedram9
11-12-2009, 12:24
مثل رشت شود قیمت ها . مبارکه:46:

alves2774
11-12-2009, 14:04
مزده به همشهریان رودسر.سرویسهای نامحدود به رودسر هم رسید.درضمن تمام قیمت های رودسر که چندبرابر گرونتر از رشت بودن همشون هم قیمت با رشت شدن.حتی سرویس 1مگابایت نامحدود هم به ما رودسریا میدن قیمتهارو هم الان میزارم
128 نامحدود40تومن
256نامحدود120تومن
512نامحدود200تومن
1مگ نامحدود 350تومن
درضمن قیمت سرویس 512 از 65هزار تومان به 40هزار تومان کاهش پیدا کرده که فوق العاده هست
خوشحالیا یادش بخیر چند روز پیش تازه فهمیده بودی رشت ارزونتره قاط زده بودی من یادمه دقیقا 4 ماه پیش رشت از همه شهرستانها گرونتر بود بعد یه دفعه ارزونترشد الانم مثل اینکه داره هم قیمت میشه معلوم نیست این اندیشه سبز چرا از اول همه جارو یه قیمت ندادن که خیال همه راحت شه :10::10:

alves2774
11-12-2009, 14:09
لود

آقا پدرام شما هر کاری می خوای بکنی اینقدر استخاره می کنی بابا dsl می خوای بگیری زن که نمی خوای بگیری یه روز برو شرکت یه سرویسو بگیر خوب نبود ماهه دیگه نگیر برو از یکی دیگه بگیر الان 1 ماهه داری سوال می کنی سخت نگیر داداش بیخیال:11::11:

armin_punisher6
11-12-2009, 14:15
سلام دوستان.من ساکن گلسارم و پارس آنلاین 256 دارم.سرعتم قبلا 190 بود و الان 40 .یکی از دوستامم گلسار اندیشه داره 256 داره سرعتش 230-240 هست.می خواستم بدونم تضمینی هست که اگه اندیشه بگیرم سرعتم اونقدر بشه.البته از این ماه 512 میگیرم.واسه تعویض isp چیکار باید کردودوبارهباید مطهری نمایندگی برم.راستی این شاتل شرکتش کجای رشته؟کسی ازش سرویس گرفته؟چه طوره؟

alves2774
11-12-2009, 14:42
سلام دوستان.من ساکن گلسارم و پارس آنلاین 256 دارم.سرعتم قبلا 190 بود و الان 40 .یکی از دوستامم گلسار اندیشه داره 256 داره سرعتش 230-240 هست.می خواستم بدونم تضمینی هست که اگه اندیشه بگیرم سرعتم اونقدر بشه.البته از این ماه 512 میگیرم.واسه تعویض isp چیکار باید کردودوبارهباید مطهری نمایندگی برم.راستی این شاتل شرکتش کجای رشته؟کسی ازش سرویس گرفته؟چه طوره؟
سلام خوش آمدی من یه 128 دارم و تو این 3 ماهه گذشته روزا تا 1 مگ و شبا تا 5/1 مگ سرعتم بالا می ره یه تسته الانم برات می ذارم من فکر می کنم با توجه به چند ماهه گذسته اندیشه خیلی از پارس انلاین بهتر شده شاید چون پارس اینترنتشو از تهران می یاره کند شده در مورده شاتل هم مثل اینکه گفتن حدود یه ماهی طول می کشه و قیمتاشم مثل همین اندیشه و پارس انلاینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این تسته ساعت 2:40 امروز ظهره:40:

xen
11-12-2009, 14:55
سلام خوش آمدی من یه 128 دارم و تو این 3 ماهه گذشته روزا تا 1 مگ و شبا تا 5/1 مگ سرعتم بالا می ره یه تسته الانم برات می ذارم من فکر می کنم با توجه به چند ماهه گذسته اندیشه خیلی از پارس انلاین بهتر شده شاید چون پارس اینترنتشو از تهران می یاره کند شده در مورده شاتل هم مثل اینکه گفتن حدود یه ماهی طول می کشه و قیمتاشم مثل همین اندیشه و پارس انلاینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این تسته ساعت 2:40 امروز ظهره:40:

تست سرعت این سایت چرته سرعت اندیشه در بهترین شرایط 240 که تو هیمن دور و برا نوسان می کنه

تازه شبا هم که محدودیت نداره به 40 50 میرسونن بعضی جاها از جمله خودم به 20 می رسونن

armin_punisher6
11-12-2009, 15:22
تست سرعت این سایت چرته سرعت اندیشه در بهترین شرایط 240 که تو هیمن دور و برا نوسان می کنه

تازه شبا هم که محدودیت نداره به 40 50 میرسونن بعضی جاها از جمله خودم به 20 می رسونن
شما سر عت 256 رو میگین حد اکثر 240 هست؟من میخوام 512 بگیرم.سرعت اندیشه چنده؟

pedram9
11-12-2009, 15:29
پست بعدی رو جواب بدید
اینو اشتباه کردم
راستی میشه پستی رو که 2 بار نوشته میشه و تکرار ی هست رو حذف کرد ؟ چجوری میشه حذفش کرد؟

pedram9
11-12-2009, 15:38
آقا پدرام شما هر کاری می خوای بکنی اینقدر استخاره می کنی بابا dsl می خوای بگیری زن که نمی خوای بگیری یه روز برو شرکت یه سرویسو بگیر خوب نبود ماهه دیگه نگیر برو از یکی دیگه بگیر الان 1 ماهه داری سوال می کنی سخت نگیر داداش بیخیال:11::11:
آره اگه میخواستم زن بگیرم تا حالا گرفته بودم:31:
دو تا سئوال
1. من فردا صبح میرم اندیشه قرار داد ببندم چند روزه خط من وصل میشه ؟ وصل بشه اونا تماس میگیرن یا من باید تماس بگیرم پیگیری کنم؟
2. من میخوام مودم tp-link8811 رو از بازار بگیرم نه از شرکت . شنیدم این مودم نویز گیر هم داره این نویز گیر یک قطعه ی جدا از خود مودم هست یا داخل خود مودم قرار داره و دیده نمیشه . کدمشه یعنی بجز خود مودم درون جعبه قطعه ی نویز گیر هم باید باشه یا نه؟؟

SoheilExtreme
11-12-2009, 16:03
آره اگه میخواستم زن بگیرم تا حالا گرفته بودم:31:
دو تا سئوال
1. من فردا صبح میرم اندیشه قرار داد ببندم چند روزه خط من وصل میشه ؟ وصل بشه اونا تماس میگیرن یا من باید تماس بگیرم پیگیری کنم؟
2. من میخوام مودم tp-link8811 رو از بازار بگیرم نه از شرکت . شنیدم این مودم نویز گیر هم داره این نویز گیر یک قطعه ی جدا از خود مودم هست یا داخل خود مودم قرار داره و دیده نمیشه . کدمشه یعنی بجز خود مودم درون جعبه قطعه ی نویز گیر هم باید باشه یا نه؟؟

ج1-دوست عزیز شما مودمتو نصب کن هر وقت خطتت رانژه شد لامپ ای دی اس ال مودمت روشن میشه ونشون میده خطط اماده هست
ج2-قیمت مودم29تومن هست من که دارم راضیم درضمن بله نویزگیر داره جدا هست وکوچک الان عکسشو میزارم واست.درضمن تمام مودم ها نویزگیر دارن

SoheilExtreme
11-12-2009, 16:05
شما سر عت 256 رو میگین حد اکثر 240 هست؟من میخوام 512 بگیرم.سرعت اندیشه چنده؟
دوست عزیز سرعت تظمین شده برای سرویس 512 دانلود 64کیلو بایت در ثانیه هست بقیرو هرچی بیشتر داشتی رو برو خداروشکر کن وقتی سرویس 512 میگیری تنها وظیفه اندیشه اینه که 64کیلوبایت درثانیه بهت بده

alves2774
11-12-2009, 16:12

والا نمی دونم شما رو چه حسابی می گی چرته من یه فایل موسیقی ۵ مگی رو تو زیره ۱ دقیقه می گیرم شما نگفتی kbyte منظورت بود یا
kbit

SoheilExtreme
11-12-2009, 16:33
والا نمی دونم شما رو چه حسابی می گی چرته من یه فایل موسیقی ۵ مگی رو تو زیره ۱ دقیقه می گیرم شما نگفتی kbyte منظورت بود یا
kbit

قبلا من توضیح دادم چرال چرته.وبرای بار100 دارم میگم برای تست تو خود کنترل پنل اندیشه تست بگیرید نه تواین سایت دروغگو

pedram9
11-12-2009, 16:57
ج1-دوست عزیز شما مودمتو نصب کن هر وقت خطتت رانژه شد لامپ ای دی اس ال مودمت روشن میشه ونشون میده خطط اماده هست

میخواستم بدونم که معمولا چند روزه وصل میکنند خط رو ؟؟

SoheilExtreme
11-12-2009, 17:02

من رشتو نمیدونم اما تو رودسر من صبح مدارکو دادم ساعت 12.15ظهر وصل شد

xen
11-12-2009, 18:23
kbit

با سرعت 240 هم شما میتونی یک فایل 5 مگا بایتی رو تو 1 دقیقه بگیری

اون تست سرعت مثل سرعت لحظه ای می مونه

اگه واقعا سرعتت 1.5 مگابایت برو از صفحه دانلودت عکس بگیر

ممکن واسه چند لحظه 1.5 باشه ولی ثابت نیست

xen
11-12-2009, 18:25

آقا بجا اینکه این همه سوال بپرسی برو بگیر

اینهمه سوال نداره که تو رشت تا یک ماه پیش که یک هفته طول می کشید وصلش

الان رو نمیدونم

pedram9
11-12-2009, 18:49
سئوال میکنم . مگه جای شما رو تنگ کردم که ناراحتی:31: (شوخی)

SoheilExtreme
11-12-2009, 19:05
سئوال میکنم . مگه جای شما رو تنگ کردم که ناراحتی:31: (شوخی)
پدرام جان ناراحت نشو اما واقعا دیگه همه داریم خسته میشیم.بابا اگه دی اس ال میخوای برو بگیر دیگه تعداد سوالات داره ............................

pedram9
11-12-2009, 19:18
چشم خودمم خسته شدم دیگه .
از همه ی دوستان به خاطر سئوالاتم معظرت میخوام . منو میبخشین.
هر وقت گرفتم میام یه چند کلمه ای مینویسم
بای

pedram9
11-12-2009, 20:38
آقا ببخشیدا یک سئوال پیش اومد برام
من که میخوام فردا برم اندیشه میگه قبض تلفن رو که میخواد از من برای اثبات مالکیت مالک خط تلفن مادرمه نکنه برم بگه حتما باید مالک خط بیاد ! این رو برام روشن کنید ببینم چیه؟؟

SoheilExtreme
11-12-2009, 21:03
آقا ببخشیدا یک سئوال پیش اومد برام
من که میخوام فردا برم اندیشه میگه قبض تلفن رو که میخواد از من برای اثبات مالکیت مالک خط تلفن مادرمه نکنه برم بگه حتما باید مالک خط بیاد ! این رو برام روشن کنید ببینم چیه؟؟

نه عزیزه دل من.مشکلی وجود نداره.کسی بهت گیر نمیده.هیچ مشکلی وجود نداره از این لحاظ.اصلا اگه خیلی مشکل داری روت نمیشه میترسی اینترنتی درخواست سرویس ای دی اس ال بده چرا داری میری تا اندیشه.اول یوزر بساز تو سایت.بعد درخواست جدید رو بزن شمارتو ثبت کن مدارکتو اسکنشو بزار .پولو اینترنتی بده یا برو واریز کن فیشو ثبت کن خودشون انجام میدن اصلا نیازی نداری بری شرکت

pedram9
11-12-2009, 21:36
نه بحث رو نشدن نیست
را من تا گلسار دوره نمیخوام برم تا اونجا چیزی کم باشه بازم یه روز دیگه برم

SoheilExtreme
11-12-2009, 21:53
خبر جدید از اندیشه.دربخش منوی کنترل پنل بعد از اینکه روی ویزارد کلیک کردید یک قسمت کنار تمدید موقت اضافه شده به نام خرید حجم اضافه که کار رو اسون کرده برای پهنا خریدن

alves2774
12-12-2009, 01:34
خبر جدید از اندیشه.دربخش منوی کنترل پنل بعد از اینکه روی ویزارد کلیک کردید یک قسمت کنار تمدید موقت اضافه شده به نام خرید حجم اضافه که کار رو اسون کرده برای پهنا خریدن
آقا خیلی مشکوک می زنیا میگم نکنه با این اندیشه یه نزدیکی داری این خبرا رو از کجا می یاری همه دسته اوله حتی اعلام رسمی هم نشده بهر حال خبر خوبی بود دمت گرم:10:

SoheilExtreme
12-12-2009, 06:46
آقا خیلی مشکوک می زنیا میگم نکنه با این اندیشه یه نزدیکی داری این خبرا رو از کجا می یاری همه دسته اوله حتی اعلام رسمی هم نشده بهر حال خبر خوبی بود دمت گرم:10:
حتما یه چیزی هست دیگه:5::5::5:
در چنین جمعی به نظرت از اندیشه کسی نباید حضور داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:31::31::31::31: