PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

sasan.69
25-06-2013, 14:41
همین الان تماس گرفتم با شکرت ضحی کیش تهران بعد 10 دقیقه الافی یکی اومد جواب داد و تکلیف ما رو روشن کرد با این شرکت میگن مخابرات گیلان مشکل پهنای باند داره و نمیشه افزایش داد بعد گفتم چه طور بقیه استان های همین شرکت در حال ارائه خدمات هست کمتر مشکل دار یا اصلا ندارن همین جواب گفت که مشکل از مخابرات گیلان و پهنای باند نداره ارائه کنه :n21:
گفتم چقدر زمان میبره تا رفع بشه گفتن معلوم نیست:n24:میگفت اگه خیلی واستون مهمه می تونید در خواست جمع آوری صادر کنیم :n05:

ای بابا چکارکنیم پس.......کل نت گیلان داغونه جایی نداریم بریم

sasan.69
25-06-2013, 14:48
وضعیت شرکت های خصوصی اونجا چه جوریه؟

پارس آنلاین و شاتل بودم داغون بود شاتل اوائل خوب بود اما بعدا 512 محدود رو سرعت 70 میداد کلا مشکل پهنای باند اینجا هست...

::TeCHnoLogY::
25-06-2013, 15:18
همین الان تماس گرفتم با شکرت ضحی کیش تهران بعد 10 دقیقه الافی یکی اومد جواب داد و تکلیف ما رو روشن کرد با این شرکت میگن مخابرات گیلان مشکل پهنای باند داره و نمیشه افزایش داد بعد گفتم چه طور بقیه استان های همین شرکت در حال ارائه خدمات هست کمتر مشکل دار یا اصلا ندارن همین جواب گفت که مشکل از مخابرات گیلان و پهنای باند نداره ارائه کنه :n21:
گفتم چقدر زمان میبره تا رفع بشه گفتن معلوم نیست:n24:میگفت اگه خیلی واستون مهمه می تونید در خواست جمع آوری صادر کنیم :n05:

با چه شماره ای تماس گرفتید؟ شماره خود شرکت در تهران؟

Armin.Computer
25-06-2013, 16:39
پارس آنلاین و شاتل بودم داغون بود شاتل اوائل خوب بود اما بعدا 512 محدود رو سرعت 70 میداد کلا مشکل پهنای باند اینجا هست...

فکر می کنم اگر سرعت بالا بخواهید باید دیگه دانلود نکنید!
آخرین بار یادمه تو سایت آسیاتک نمایندگی ندیدم اونجا

adrenalin
25-06-2013, 16:57
با چه شماره ای تماس گرفتید؟ شماره خود شرکت در تهران؟

بله دوست عزیز با این شماره 96660000 که از تو سایت خوده شرکت ضحی کیش اومده تماس گرفتم قسمت ADSL استان ها

Sat_Sat
25-06-2013, 18:32
ما که 17 این ماه می ریم رو اندیشه 256 نامحدود خدا کنه خوب باشه

هر وقت این ضجی خوب شد بر می گردم که با این توضیحی که این دوستمون داده فکر نکنم حالا حالا ها خوب بشه

راستی امروز از های وب با من تماس گرفتن ولی مشکل اینجاست که اونا خط 7 رو ساپورت نمی کنن

کسی نمی دونه کی می یان ؟ رو 7

SA.JJ.AD
25-06-2013, 18:44
دوستان اندیشه ای ... کسی مشکل کم شدن ناگهانی ترافیک داشته تا به حال ؟! از وقتی سرویسمو ارتقاء دادم به 1024 محدود ... تخیلی ترافیکم میپره !! دیروز 1 گیگ خریدم ... هیچ کار نکردم فقط دیشب تو ساعات رایگان دانلود داشتم و ساعت 6 صبح هم قطع کردم دانلود رو ... ظهر هم یه 4 تا صفحه تو همین انجمن و فیسبوک و چند تا اهنگ دانلود کردیم ...! الان ترافیکمو زده 102 مگ ! :n04::n21: این سومین باره تو یه هفته دارم ترافیک میخرم ! و در عرض 2 روز این بلا سرش میاد !! 2 بار اول فک کردم لابد دانلود کردم و صفحه های حجیم لود کردم و بازی انلاینو اینا حواسم نبوده لابد !! اما اینبار مطمئن شدم مثه اینکه تقصیر از من نیست !! حالا 4 تا صفحه باز کردیم و 4.5 تا اهنگ دانلود کردیم فوق باید بشه 800 مگ مثلا !! نه 100 :n21::n15:نظری ندارید ؟! چیکارش کنم :n28:

Dj_aghamajid
25-06-2013, 19:03
اون برنامه networx رو نصب کن. در طول روز هر چی دانلود کنی یا پیج بازی کنی رو ثبت میکنه. اگه دیدی آمارش با CRM نمیخونه مشکل داری/

farshid_civil
25-06-2013, 19:58
دوستان اندیشه ای ... کسی مشکل کم شدن ناگهانی ترافیک داشته تا به حال ؟! از وقتی سرویسمو ارتقاء دادم به 1024 محدود ... تخیلی ترافیکم میپره !! دیروز 1 گیگ خریدم ... هیچ کار نکردم فقط دیشب تو ساعات رایگان دانلود داشتم و ساعت 6 صبح هم قطع کردم دانلود رو ... ظهر هم یه 4 تا صفحه تو همین انجمن و فیسبوک و چند تا اهنگ دانلود کردیم ...! الان ترافیکمو زده 102 مگ ! :n04::n21: این سومین باره تو یه هفته دارم ترافیک میخرم ! و در عرض 2 روز این بلا سرش میاد !! 2 بار اول فک کردم لابد دانلود کردم و صفحه های حجیم لود کردم و بازی انلاینو اینا حواسم نبوده لابد !! اما اینبار مطمئن شدم مثه اینکه تقصیر از من نیست !! حالا 4 تا صفحه باز کردیم و 4.5 تا اهنگ دانلود کردیم فوق باید بشه 800 مگ مثلا !! نه 100 :n21::n15:نظری ندارید ؟! چیکارش کنم :n28:
به احتمال زیاد هکتون کردن، این بلا سر یکی از اشناهامون هم اومد و با پشتیبانی تماس گرفت و وقتی فهمیدن که یکی حجمشو میدزده همون مقدار حجمو بهش برگردوندن.
ه ک کردن اکانت و دزدیدن حجم خیلی راحت تر از اونیه که تصورشو میکنین

25-06-2013, 20:02
به احتمال زیاد هکتون کردن، این بلا سر یکی از اشناهامون هم اومد و با پشتیبانی تماس گرفت و وقتی فهمیدن که یکی حجمشو میدزده همون مقدار حجمو بهش برگردوندن.
-- کردن اکانت و دزدیدن حجم خیلی راحت تر از اونیه که تصورشو میکنین

منم می خواستم به همین نکته اشاره کنم ولی مطمئن نبودم. اگه تو سایت آشیانه برید یه قسمت داره برای همین کارا. یعنی هـک یوزر و پسورد ADSL.
بهترین کار اینه که یه سر به قسمت ریز مصرف تو حساب کاربریتون بزنید ببینید که تو چه ساعاتی و چه حجمی از اکانتتون کم شده. بعد با ساعات مصرف خودتون مقایسه کنید. اگه همخونی نداشت صد در صد همینه. زنگ بزنید به پشتیبانی و اطلاع بدید. برای اونا فهمیدن این که شما هـک شدید نباید کار سختی باشه.

SA.JJ.AD
25-06-2013, 20:48
اون برنامه networx رو نصب کن. در طول روز هر چی دانلود کنی یا پیج بازی کنی رو ثبت میکنه. اگه دیدی آمارش با CRM نمیخونه مشکل داری/

بدبختی اینه که بعد یه سال مشترک اندیشه بودن ! قسمتی تو پنل کاربری اندیشه پیدا نکردم که بشه دید مثلا دیروز چقد دانلود کردی یا مثلا اردیبهشت ماه حجم کل دانلود هام چقدر بوده و ... ( شاتل یه همچین چیزی داشت اما اندیشه ظاهرا فقط پرداخت انلاین داره :n10::n09: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یا هم من پیدا نمیکنم ... ( ممنون میشم راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ه ک کردن اکانت و دزدیدن حجم خیلی راحت تر از اونیه که تصورشو میکنین

منم می خواستم به همین نکته اشاره کنم ولی مطمئن نبودم. اگه تو سایت آشیانه برید یه قسمت داره برای همین کارا. یعنی هـک یوزر و پسورد ADSL.
بهترین کار اینه که یه سر به قسمت ریز مصرف تو حساب کاربریتون بزنید ببینید که تو چه ساعاتی و چه حجمی از اکانتتون کم شده. بعد با ساعات مصرف خودتون مقایسه کنید. اگه همخونی نداشت صد در صد همینه. زنگ بزنید به پشتیبانی و اطلاع بدید. برای اونا فهمیدن این که شما هـک شدید نباید کار سختی باشه.

راستی دوستانی که اشاره به -- و این مسائل کردن !؟ من الان به پشتیبانی تیکت فرستادم ! ببینم جواب چی میشه ! هرچند عجیبه برام اخه اگه یه یارویی مثلا حجم مارو میدزده ! چار 103 مگ مثلا میزاره ؟! :n02:
.
از طرف خودم هم مطمئنم و هیچ نرم افزاری نیست تو سیستمم اتوماتیک اپدیت شه و این مسائل ... :n29: منتها تو خوشبینانه ترین حالت ... 3 برابر مصرفم ترافیک کم میشه :n21: 100 مگ دانلود کنی انگار که 300 تا دانلود کردی :n21:

+

60 بار هم الان برم تو صفحه ی کاربریم حجم باقیمونده رو زده 202 مگ مثلا و تکون نمیخوره !! بعد چند ساعت میای مودم رو روشن میکنی چک میکنی ! میبینی زده -160 و یه چیزی بدهکار هم میشی :n29:

25-06-2013, 21:37
بدبختی اینه که بعد یه سال مشترک اندیشه بودن ! قسمتی تو پنل کاربری اندیشه پیدا نکردم که بشه دید مثلا دیروز چقد دانلود کردی یا مثلا اردیبهشت ماه حجم کل دانلود هام چقدر بوده و ... ( شاتل یه همچین چیزی داشت اما اندیشه ظاهرا فقط پرداخت انلاین داره

چرا اندیشه هم داره.

شما به آدرس accounting.askiran.com برو و یوزر و پسوردتو وارد کن.

بعدش که وارد حساب شدی فکر کنم قسمت Reports از سمت چپ انتخاب می کنی. سمت راست پایین چند قسمت داره. مثلاً کی کانکت شدی و چه مدت، زمان تماس های صوتی و ... . یه قسمت هست که مربوط به حجم مصرفی هست. از اونجا شما چک کن که چقدر مصرف کردی.

farshid_civil
25-06-2013, 22:03
بدبختی اینه که بعد یه سال مشترک اندیشه بودن ! قسمتی تو پنل کاربری اندیشه پیدا نکردم که بشه دید مثلا دیروز چقد دانلود کردی یا مثلا اردیبهشت ماه حجم کل دانلود هام چقدر بوده و ... ( شاتل یه همچین چیزی داشت اما اندیشه ظاهرا فقط پرداخت انلاین داره :n10::n09: :n21:یا هم من پیدا نمیکنم ... ( ممنون میشم راهنمایی کنید :n27:)

راستی دوستانی که اشاره به -- و این مسائل کردن !؟ من الان به پشتیبانی تیکت فرستادم ! ببینم جواب چی میشه ! هرچند عجیبه برام اخه اگه یه یارویی مثلا حجم مارو میدزده ! چار 103 مگ مثلا میزاره ؟! :n02:
.
از طرف خودم هم مطمئنم و هیچ نرم افزاری نیست تو سیستمم اتوماتیک اپدیت شه و این مسائل ... :n29: منتها تو خوشبینانه ترین حالت ... 3 برابر مصرفم ترافیک کم میشه :n21: 100 مگ دانلود کنی انگار که 300 تا دانلود کردی :n21:

+

60 بار هم الان برم تو صفحه ی کاربریم حجم باقیمونده رو زده 202 مگ مثلا و تکون نمیخوره !! بعد چند ساعت میای مودم رو روشن میکنی چک میکنی ! میبینی زده -160 و یه چیزی بدهکار هم میشی :n29:

اونیکه ه ک میکنه فقط شمارو ه ک نمیکنه، چن نفرو بصورت موازی ه ک میکنه و از هر کدوم یه مقدار حجم میدزده، دلیل اینکه کل حجمتونو نگرفته اینه که شما مشکوک نشین، البته اگه ه ک شده باشین معلومه هکر یکم ناشی بوده وگرنه بهمین زودیا شک نمیکردین

25-06-2013, 22:36
اونیکه ه ک میکنه فقط شمارو ه ک نمیکنه، چن نفرو بصورت موازی ه ک میکنه و از هر کدوم یه مقدار حجم میدزده، دلیل اینکه کل حجمتونو نگرفته اینه که شما مشکوک نشین، البته اگه ه ک شده باشین معلومه هکر یکم ناشی بوده وگرنه بهمین زودیا شک نمیکردین

دقیقاً. فکر کنم معمولاً حساب های با حجم بالا یا حساب های نامحدود رو هـک می کنن چون تو این حساب ها کاربر به همبن زودیا نمی تونه متوجه هـک شدن بشه.

Amir-Rainman
25-06-2013, 22:47
یکی از راه هایی که میتونن هـ*ک تون کنن، از طریق همین سا*ک*س و اینجور چیزاست ( دیدم که میگم !!)
یکی از دوستای منم همینجوری بود که اندیشه کاری کرد که فقط با کامپیوتر خودش بتونه از اینترنت استفاده کنه !!!! بیچاره حتی با لپ تاپشم نمیتونه از اینترنت استفاده کنه :|

wooooow
25-06-2013, 23:21
دوستان یه سوال فنی
من چند روزی هست هر چند وقت یکبار اتصالم به اینترنت قطع میشه
کانکت هستم ولی اصلا اطلاعات رد و بدل نمیشه
باید مودم رو یکبار خاموش روشن کنم تا درست بشه
به محض اینکه مودم رو خاموش روشن میکنم با سرعت بالا پیج باز میکنه :n04:

این مشکل واسه چی میتونه باشه ؟؟
مودم رو آپدیت کنم درست میشه ؟؟

یکی از دوستام
مودمش خراب بود همین مشکل قطعی رو داشت
مودمش رو آپدیت کرد درست شد -- قبلش میگفت اصلا کار نمیکنه

به نظرتون من آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟ (( یه تیری هست تو تاریکی میزنم شاید گرفت ))

25-06-2013, 23:36
دوستان یه سوال فنی
من چند روزی هست هر چند وقت یکبار اتصالم به اینترنت قطع میشه
کانکت هستم ولی اصلا اطلاعات رد و بدل نمیشه
باید مودم رو یکبار خاموش روشن کنم تا درست بشه
به محض اینکه مودم رو خاموش روشن میکنم با سرعت بالا پیج باز میکنه :n04:

این مشکل واسه چی میتونه باشه ؟؟
مودم رو آپدیت کنم درست میشه ؟؟

یکی از دوستام
مودمش خراب بود همین مشکل قطعی رو داشت
مودمش رو آپدیت کرد درست شد -- قبلش میگفت اصلا کار نمیکنه

به نظرتون من آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟ (( یه تیری هست تو تاریکی میزنم شاید گرفت ))

من شبیه همین مشکل رو داشتم مشکل از مودمم بود. دانلود می کرد ولی پیج باز نمی کرد. مودمم رو عوض کردم مشکل حل شد.
در مورد آپدیت خیلی دقت کنید چون اگه ورژن فریموری که رو مودم می ریزید با ورژن مودم یکی نباشه درست کردن مودم خیلی خیلی سخت میشه. پس اول ورژن مودم رو دقیق دربیارید که چه ورژنی هست بعد فریمور مورد نظر رو دانلود کنید. آموزش هاش تو اینترنت هست.

البته تو همین فروم یه جا همین مسأله رو مطرح کرده بودم گفته بود زنگ بزن به پشتیبانی آی اس پی بگو مک آدرستو ریست کنن. این کار رو کردم ولی اتفاقی نیفتاد. شما هم یه تست بکن ببین این کار تأثیری داره یا نه.

sasan.69
26-06-2013, 00:00
تو رشت isp هست که نامحدود خوب ارائه بده؟(غیر اندیشه)

Dr-leecher
26-06-2013, 06:58
تو رشت isp هست که نامحدود خوب ارائه بده؟(غیر اندیشه)

نخیر بجز اندیشه چیز دیگری پیدا نمیکنی من پارسانلاین داشتم بدرد نخور بود سرعتش نصفه اندیشه هم نبود شما اگه بتونی پورت اندیشه رو بگیری نامحدود عالیه پورت مخابراتش بدرد نخوره

.:Bardia:.
26-06-2013, 08:05
نخیر بجز اندیشه چیز دیگری پیدا نمیکنی من پارسانلاین داشتم بدرد نخور بود سرعتش نصفه اندیشه هم نبود شما اگه بتونی پورت اندیشه رو بگیری نامحدود عالیه پورت مخابراتش بدرد نخوره

بر چه اساسی می گید اندیشه عالیه ؟
من 128 - 256 و الان 512 نامحدود دارم .
یکی از یکی بد تر ... :n10:

Dr-leecher
26-06-2013, 08:55
بر چه اساسی می گید اندیشه عالیه ؟
من 128 - 256 و الان 512 نامحدود دارم .
یکی از یکی بد تر ... :n10:

سلام من که مشکلی ندارم پورت اندیشه مشکلی نداره اما پورت مخابرات اندیشه مشکل داره که اونم دست اندیشه نیست 256 نامحدود دارم روزانه 3 گیگ و شبانه 2 گیگ دانلود میکنم بدون هیچ مشکلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wooooow
26-06-2013, 09:07

اندیشه از مخابرات بدتر
مخابرات از اندیشه بدتر

یکی از یکی مضخرف تر

Dr-leecher
26-06-2013, 09:45
اندیشه از مخابرات بدتر
مخابرات از اندیشه بدتر

یکی از یکی مضخرف تر

شما یا خط تون مشکل داره یا مشکل جای دیگس تا جای که من متوجه شدم از پستهای شما شما از هیچ isp راضی نیستین 100% مشکل دارید من از سال 89 اندیشه دارم هیچ مشکلی نداشتم خط 4 بیشترین مشکل رو داره ار نظر مخابرات اما بازم ارضیم ازش در رشت مشکلی وجود نداره شاید در شهرستانها مشکل داشته باشه

هم عکس از پینگ گذاشتم اینم عکس از سرعت دانلود دلیلی ندارم که بیخود بگم خوبه انصاف و خدا رو در نظر گرفتم نمیتونم وقتی راضیم بگم راضی نیستم

wooooow
26-06-2013, 09:48
شما یا خط تون مشکل داره یا مشکل جای دیگس تا جای که من متوجه شدم از پستهای شما شما از هیچ isp راضی نیستین 100% مشکل دارید من از سال 89 اندیشه دارم هیچ مشکلی نداشتم خط 4 بیشترین مشکل رو داره ار نظر مخابرات اما بازم ارضیم ازش در رشت مشکلی وجود نداره شاید در شهرستانها مشکل داشته باشه

هم عکس از پینگ گذاشتم اینم عکس از سرعت دانلود دلیلی ندارم که بیخود بگم خوبه انصاف و خدا رو در نظر گرفتم نمیتونم وقتی راضیم بگم راضی نیستم

جناب مهندس چطور متوجه شدی خط من مشکل داره ؟؟

و ضمنا
حیف اون پستم پاک شد -- وگرنه دوستان متوجه میشدن شما چرا دارید از اندیشه حمایت میکنید

Dr-leecher
26-06-2013, 09:52

و ضمنا
حیف اون پستم پاک شد -- وگرنه دوستان متوجه میشدن شما چرا دارید از اندیشه حمایت میکنید

شما که بازم شروع کردی شما با همه مشکل دارید دوست عزیز چه برسه به isp بیخال اون بنده خدا هم با همین حرفاتون فراری شد خدا روزی تو جای دیگه بد توهم زدی :n02: من مهندس نیستم عزیز ادمین سایت لیچرم نمیدونم چی فکر کردی با خودت دوست عزیز این اخلاقت رو اصلاح کن چون با این اخلاق در جامعه هیچ جای نخواهی داشت اون عکس از ای پی سایتم هست بخاطر همین سیاهش کردم درidm

aioz98
26-06-2013, 10:06
سلام من سه سال اندیشه دارم سرویسش خوبه ازش رازیم هیمن

wooooow
26-06-2013, 10:14
شما که بازم شروع کردی شما با همه مشکل دارید دوست عزیز چه برسه به isp بیخال اون بنده خدا هم با همین حرفاتون فراری شد خدا روزی تو جای دیگه بد توهم زدی :n02: من مهندس نیستم عزیز ادمین سایت لیچرم نمیدونم چی فکر کردی با خودت دوست عزیز این اخلاقت رو اصلاح کن چون با این اخلاق در جامعه هیچ جای نخواهی داشت اون عکس از ای پی سایتم هست بخاطر همین سیاهش کردم درidm

دقیقا روزی که اون کاربر بن شد شما هم فعالیتتون شروع شد :n18:

قضاوت پای بقیه کاربرها

26-06-2013, 10:16
سلام من سه سال اندیشه دارم سرویسش خوبه ازش رازیم هیمن

یه کاربر عادی که فقط وب گردی می کنه واسش اندیشه خویه ...
اگه مثل من دانلودر باشید روزی صد بار اندیشه رو نفرین می کنید ...
نامحدودش که سرعت نداره ؛ محدودش هم شبانه نداره !

mahyar2013
26-06-2013, 10:34
یه کاربر عادی که فقط وب گردی می کنه واسش اندیشه خویه ...
اگه مثل من دانلودر باشید روزی صد بار اندیشه رو نفرین می کنید ...
نامحدودش که سرعت نداره ؛ محدودش هم شبانه نداره !

دقیقا!
بستگی به این داره که شما یرای چه کاری بخواید از اینترنت استفاده کنید.
فعلا هیچ ISP تو گیلان سرویس نامحدود درست حسابی ارائه نمیده که هم خدا و هم خلق خدا راضی باشن..!!
یا بیش از حد گرونن یا بیش از اندازه کند!!

Ezel
26-06-2013, 10:39

و ضمنا

دقیقا روزی که اون کاربر بن شد شما هم فعالیتتون شروع شد :n18:

قضاوت پای بقیه کاربرها

دوستان :

لطفا این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه ، هر کس میتونه در تاپیک فعالیت بکنه به شرطی که قوانین رو زیرپا نگذاره /

کسی هم قوانین رو زیرپا گذاشت " صرفا " از گزارش تخلف و یا پیغام دادن به مدیران انجمن پیگیری بشه /

TimeWarp
26-06-2013, 13:04
امروز مخابرات کلا قاطی کرده(اندیشه ، پورت مخابرات) .پینگ پر تایم اوت هست.:n21:256 نامحدود.

wooooow
26-06-2013, 13:19
اینم پینگ اندیشه تقدیم به دوستداران شرکت اندیشه زرد خزر

Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=491ms TTL=46
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=494ms TTL=46
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=497ms TTL=46
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=512ms TTL=46
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=605ms TTL=46
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=703ms TTL=46
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=802ms TTL=46
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

sasan.69
26-06-2013, 13:55
مخابرات(512نامحدود) هم داغونه سرعت دانلود درحد 5-6

Dr-leecher
26-06-2013, 14:17
اینم پینگ کیش مات تقدیم به عاشقان کیش مات

mazdak89
26-06-2013, 14:38
اندیشه دزد بی کیفیت . من داده گستر عصر نوین دارم راضی هستم ازش . سرویس 512 دارم 8 گیگ . 25 تومن . سرعت دانلود 500 کیلوبایت . قبلا اندیشه داشتم جمع کردم .

mahyar2013
26-06-2013, 14:47
هرکی میخواد از اندیشه تعریف کنه اول یه نگاه به این تست و timed out بندازه بعد نظرشو بده..!!!
256 نامحدود...

___lord___
26-06-2013, 15:22
سلام همشهریها و هم استانی های عزیز

یه سوال ؟

سرعت دانلود 1 مگ محدود اندیشه باید چند باشه ؟ ( مخصوصا 5 )
( قانونا باید 128 باشه دیگه )

سرعتم توی روز به 60 70 میرسه نهایتا شب که دیگه فک کنم 30 هم نباشه
سرور دانلود هم موزیلا فایرفاکسیه که خودشون میگن

قیلا 128 نامحدود داشتم سرعتم 30 بود

26-06-2013, 15:39
اندیشه دزد بی کیفیت . من داده گستر عصر نوین دارم راضی هستم ازش . سرویس 512 دارم 8 گیگ . 25 تومن . سرعت دانلود 500 کیلوبایت . قبلا اندیشه داشتم جمع کردم .

آخه مشکل اینه که ما دنبال سرویس نامحدود هستیم. نوین نت هم که فقط محدود داره. میون نامحدودها دو تا شرکت هستن که سرویسشون یه ذره (فقط یه ذره نه بیشتر) بهتره. ضحی کیش و اندیشه. هر دو هم پورت مخابرات دارن می دن و سرویسشون نزدیک به همه. گرچه برای منی که تو رشت نیستم و رودسر هستم اندیشه سرعت خوبی نمی ده. ولی برای دوستانی که تو رشت هستن شاید گزینه خوبی باشه.

Soroush-S
26-06-2013, 16:16
دوستان لطفا یه نامه ای طراحی کنید و همگی برای شرکت ضحی کیش بفرستیم . این که نشد اینترنت . سرعت دانلود روی 15 هست .:n15:

wooooow
26-06-2013, 16:31
دوستان لطفا یه نامه ای طراحی کنید و همگی برای شرکت ضحی کیش بفرستیم . این که نشد اینترنت . سرعت دانلود روی 15 هست .:n15:

من به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم طرف زنگ زد گفت طبق استاندارد سرعت شما با 256 باید رو 32 کیلوبیت باشه (( 4 کیلوبایت ))

طبق قانون اینترنت داره بین 8 نفر تقسیم میشه و 256 کیلوبیت شما هم داره بین 8 نفر تقسیم میشه
پس میشه نفری 32 کیلوبیت (( 4 کیلوبایت )):n04:

//////////

قانون طوری طراحی شده که شما نمیتونی از شرکت های اینترنتی شکایت کنی :n24:

no_rated
26-06-2013, 16:57
سلام دوستان عزیز , داشتم دنبال یه فروم خوب می گشتم تا سوالم رو مطرح کنم دیدم اینجا بهترینشه, هم زود اپدیت میشه و هم اینکه همه در این زمینه حرفه ای هستن.

خلاصه اینکه اگه میشه یه پیشنهاد بهم بدید که از کجا سرویس بگیرم که بالاترین سرعت رو داشته باشه ,اصلا هم قیمت برام مهم نیس.

اینم اضافه کنم که در حال حاضر از اندیشه می گیرم سرعت 1024(محدود) و سرعت دانلودم حدود 200 البته این روزا کند شده که دیگه عادی هستش.

ممنون از توجهتون .

Soroush-S
26-06-2013, 17:10
من به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم طرف زنگ زد گفت طبق استاندارد سرعت شما با 256 باید رو 32 کیلوبیت باشه (( 4 کیلوبایت ))

طبق قانون اینترنت داره بین 8 نفر تقسیم میشه و 256 کیلوبیت شما هم داره بین 8 نفر تقسیم میشه
پس میشه نفری 32 کیلوبیت (( 4 کیلوبایت )):n04:

//////////

قانون طوری طراحی شده که شما نمیتونی از شرکت های اینترنتی شکایت کنی :n24:
الان من 512 میگیرم و دانلود در بهترین شرایط روی 40 هست. ولی قبلا روی 120 و بیشتر بود . حتی من حدود 50 گیگ توی بازه زمانی حدود 40 روزه دانلود داشتم!!

wooooow
26-06-2013, 17:20
سلام دوستان عزیز , داشتم دنبال یه فروم خوب می گشتم تا سوالم رو مطرح کنم دیدم اینجا بهترینشه, هم زود اپدیت میشه و هم اینکه همه در این زمینه حرفه ای هستن.

خلاصه اینکه اگه میشه یه پیشنهاد بهم بدید که از کجا سرویس بگیرم که بالاترین سرعت رو داشته باشه ,اصلا هم قیمت برام مهم نیس.

اینم اضافه کنم که در حال حاضر از اندیشه می گیرم سرعت 1024(محدود) و سرعت دانلودم حدود 200 البته این روزا کند شده که دیگه عادی هستش.

ممنون از توجهتون .

آسیا تک (( فکر کنم تو رشت اومده ))
شاتل
پارس آنلاین
های وب

TimeWarp
26-06-2013, 17:26
زنگ زدم پشتیبانی خودمون ، یارو پرته :n02:. میگه من مشکل ندارم و همه درسته.شما اولین نفری هستی که میگی امروز مشکل دارین:n04:. منم بهش گفتم : میدونم تو مشکل نداری ، این دلیل نمیشه که چون شما مشکل نداری ، یعنی دیگران هم مشکل ندارن:n09:.معلوم نیست این گاگول ها رو از کجا گیر میارن :n21:. میگه 100 درصد مشکل از مودمته.وردار بیار اینجا :n04:
فهمیدم با این گاگول کار ما درست بشو نیست.زنگ زدم خود اندیشه ، طرف گفت امروز کلا مشکل پهنای باند داریم و تا چند ساعت دیگه درست میشه.:n21:فکر کنم طرفای 12 شب درست بشه.معمولا اینجوری بوده.

no_rated
26-06-2013, 18:13
آسیا تک (( فکر کنم تو رشت اومده ))
شاتل
پارس آنلاین
های وب

ممنون (دکمه تشکرو پیدا نکردم):11:

اسیاتک و های وب که در حال حاضر ساپورت نمی کنن.:41:

شاتل هم که گفت باید یکماه adsl نداشته باشی.:n28:

پس فقط می مونه پارس انلاین اونم گفتش که یک هفته ای کارت راه میوفته حالا خدا می دونه که یک هفته چقد طول می کشه.:n27:

SA.JJ.AD
26-06-2013, 18:33
بدبختی اینه که بعد یه سال مشترک اندیشه بودن ! قسمتی تو پنل کاربری اندیشه پیدا نکردم که بشه دید مثلا دیروز چقد دانلود کردی یا مثلا اردیبهشت ماه حجم کل دانلود هام چقدر بوده و ... ( شاتل یه همچین چیزی داشت اما اندیشه ظاهرا فقط پرداخت انلاین داره :n10::n09: :n21:یا هم من پیدا نمیکنم ... ( ممنون میشم راهنمایی کنید :n27:)

چرا اندیشه هم داره.

شما به آدرس accounting.askiran.com برو و یوزر و پسوردتو وارد کن.

بعدش که وارد حساب شدی فکر کنم قسمت Reports از سمت چپ انتخاب می کنی. سمت راست پایین چند قسمت داره. مثلاً کی کانکت شدی و چه مدت، زمان تماس های صوتی و ... . یه قسمت هست که مربوط به حجم مصرفی هست. از اونجا شما چک کن که چقدر مصرف کردی.

عزیز با این ادرس اصلا نمیتونم login کنم و یوزر و پسوورد و حتی شماره تلفن و ... رو تست کردم ! میگه یوزر نیم و پسوورد شما اشتباست !! :n29: میگم شاید ربط داشته باشه به پورت مخابرات یا اندیشه بودن !؟ بنده پورت مخابراتم ...

+

ویرایش :

با پشتیبانی صحبت کردم این ادرسو دادن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... با این ادرس موفق شدم لاگین کنم :n01:
+
فرض داره با اون ادرسی که شما دادید :n13:

shahrokhblash
26-06-2013, 19:18
دوستان خط 7 وضع نت اندیشه 256 نامحدود چطوره؟؟
من دوباره می خوام برگردم
الان این دوستان میگن اندیشه با پورت مخابرات داستانش از چه قرار هست یکم توضیح بدین من می خوام دوباره درخواست بدم (صفحه کاربریم باز کردم زده قطع یا جمع آوری)
باید چی عنوان کنم؟:n01:

هفته دیگه 10 ام پایان سرویس مخابرات...هست

26-06-2013, 20:21
دوستان خط 7 وضع نت اندیشه 256 نامحدود چطوره؟؟
من دوباره می خوام برگردم
الان این دوستان میگن اندیشه با پورت مخابرات داستانش از چه قرار هست یکم توضیح بدین من می خوام دوباره درخواست بدم (صفحه کاربریم باز کردم زده قطع یا جمع آوری)
باید چی عنوان کنم؟:n01:

هفته دیگه 10 ام پایان سرویس مخابرات...هست

پینگ که پست های قبل هست ...
سرعت هم بین 30 تا 50 نوسان داشت موقعی که من داشتم .

26-06-2013, 20:22
سلام همشهریها و هم استانی های عزیز

یه سوال ؟

سرعت دانلود 1 مگ محدود اندیشه باید چند باشه ؟ ( مخصوصا 5 )
( قانونا باید 128 باشه دیگه )

سرعتم توی روز به 60 70 میرسه نهایتا شب که دیگه فک کنم 30 هم نباشه
سرور دانلود هم موزیلا فایرفاکسیه که خودشون میگن

قیلا 128 نامحدود داشتم سرعتم 30 بود

مشکل از خط تون هست . به پشتیبانی بگید .
باید 200 و حداکثر تا 220 باشه .

26-06-2013, 20:25
عزیز با این ادرس اصلا نمیتونم login کنم و یوزر و پسوورد و حتی شماره تلفن و ... رو تست کردم ! میگه یوزر نیم و پسوورد شما اشتباست !! :n29: میگم شاید ربط داشته باشه به پورت مخابرات یا اندیشه بودن !؟ بنده پورت مخابراتم ...

+

ویرایش :

با پشتیبانی صحبت کردم این ادرسو دادن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... با این ادرس موفق شدم لاگین کنم :n01:
+
فرض داره با اون ادرسی که شما دادید :n13:

کاملاً درسته ...
مخابرات با اندیشه کاملاً فرق داره .

26-06-2013, 20:32
512 نامحدود ،،،، همین الان :

تا چند روز دیگه از اندیشه راحت میشم ...

Dr-leecher
26-06-2013, 21:17

دادش عجب فیلم قشنگی دانلود میکنی لینکشو بده ما هم دانلود کنیم :n02:

26-06-2013, 21:36
ویرایش :

+
فرق داره با اون ادرسی که شما دادید :n13:

بله حق با شماست. من آدرس اکانتینگ خود اندیشه رو دادم که قبلاً خودم هم اکانت اندیشه رو داشتم نه مخابرات اندیشه رو. مثل اینکه مخابرات اندیشه آدرسش فرق داره.

26-06-2013, 22:06
دادش عجب فیلم قشنگی دانلود میکنی لینکشو بده ما هم دانلود کنیم :n02:

تا 1 ماه و نیم دیگه 300 گیگ پر میکنم :n02:
اکثر فیلم هایی که میگیرم بالای 8 گیگ یا همون Blu-Ray Full HD هستن .:n02:
سایت میخوای بگو بفرستم .

Dr-leecher
26-06-2013, 22:16
سایت میخوای بگو بفرستم .

:n02: پ خ کن ببینم ما هم ب دیلیم :n02: دانلودرم خالیه هیچی واسه دانلود ندارم :n02:

behzad_zn
26-06-2013, 22:26

512 نامحدود الان چنده ماهیانه؟قطعی نداره؟راضی هستی شما؟

26-06-2013, 22:43

ایشون 512 نامحدود اندیشه رو گرفتن. قیمتش 145 هزار تومان (!!!!) هست. سرعتش رو همونطور که ایشون گفتن 70-80 هست. اصلاً نمی صرفه.

26-06-2013, 22:44
:n02: پ خ کن ببینم ما هم ب دیلیم :n02: دانلودرم خالیه هیچی واسه دانلود ندارم :n02:

Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeent :n02:

150 هزار تومن :n02:
قطعی تقریباً نه .
با این پول ارزش نداره ...
یه وقت قکر نکنید مشکل روانی دارما. ...:n02:

saeid 22
26-06-2013, 23:30
دوستا به نظر شما با این اوضاع ضحی کیش چیکار کنم برم مخابرات اندیشه؟
کسی مال شرکت البرز رو نداره ببینم سرعتش چجوریاست؟

sasan.69
26-06-2013, 23:33
Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeent :n02:

150 هزار تومن :n02:
قطعی تقریباً نه .
با این پول ارزش نداره ...
یه وقت قکر نکنید مشکل روانی دارما. ...:n02:

داداش مایه داریه دیگه...:n02:

sasan.69
26-06-2013, 23:34

اگه دنبال بد و بدتری برو یه Isp دیگه اما بدون که اوضاع همیشه بد و بدتر خواهد ماند...

shahin1373
27-06-2013, 00:14
اندیشه سبز خزر 128 کیلوبیت محدود در ساعات رایگان ( شبانه ) ( با روز فرقی نمیکنه ). مرکز 5 رشت

mahyar2013
27-06-2013, 00:42

اتفاقا منم میخواستم همینو بپرسم، دوستان کسی نامحدود البرز رو تست نکرده؟

Dr-leecher
27-06-2013, 08:01
اندیشه سبز خزر 128 کیلوبیت محدود در ساعات رایگان ( شبانه ) ( با روز فرقی نمیکنه ). مرکز 5 رشت

سلام دوست پرسپولیسی من :n02: کسی توی این تاپیک از اندیشه خوشش نمیاد 98% افرادی که به این تاپیک میان میگن اندیشه بد از این حرفا اما بنظر من شرکت بزرگ کیش مات خیلی نتش بهتر :n19:

پینگ اندیشه سبزززززز خزززر

لاین عکس هم تقدیم به عاشقان و دل باختگان نت شرکت خیلی بزرگ کیش مات

قضابت با خودتون

27-06-2013, 09:32
اتفاقا منم میخواستم همینو بپرسم، دوستان کسی نامحدود البرز رو تست نکرده؟

البرز نماینده شاتل هست یا یه ISP ؟

mahyar2013
27-06-2013, 10:04
البرز نماینده شاتل هست یا یه ISP ؟

تا اونجایی که یادمه خودش ISP بود.دفترش تو خیابون معلمه.
حجمیشو دوستام داشتن راضی بودن.حالا میخوام ببینم کسی نامحدودشو تست کرده؟

Sat_Sat
27-06-2013, 10:46
تا اونجایی که یادمه خودش ISP بود.دفترش تو خیابون معلمه.
حجمیشو دوستام داشتن راضی بودن.حالا میخوام ببینم کسی نامحدودشو تست کرده؟
الان شما 256 نامحدود اندیشه داری راضی هستی

پیج خوب باز می شه

سرعت چقدره تو این 1 هفتهای

silver123
27-06-2013, 14:13
سایت میخوای بگو بفرستم .

آقو آدرسو به ما هم بده اگه رایگانه :n02:
هرچند الان سرعتم در حد دایل آپه !!

27-06-2013, 16:23
آقو آدرسو به ما هم بده اگه رایگانه :n02:
هرچند الان سرعتم در حد دایل آپه !!

رایگان هم هست ولی یکم گرفتاری داره .
میخوای ؟

V i r u s e r
27-06-2013, 17:36

128 نامحدود مرکز 3
فقط به صورت لشکری نریزید توش خراب بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr-leecher
27-06-2013, 17:56
128 نامحدود مرکز 3

این دیگه خیلی پوکیده دادش :n02:

naim697
27-06-2013, 18:12
البرز تعریفشو شنیدم -- حتی گفتن راحت ایپی تیوی هم میشه دید !!! البته حجمی

نامحدود را نمیدوم چطوری هستش .

ساعات رایگانش دقیقا از چند تا چنده ؟

27-06-2013, 19:34
دوستانی که شرایط و تعرفه ها و مناطق تحت پوشش اینترنت البرز رو می خوان بدونن این سایتش هست:

اینترنت با ضریب اشتراک 1 به 1 قیمتش بالاست.

حالا این دوستانی که دارن و تستشو گذاشتن کدوم رو دارن 1 به 1 یا 1 به 10؟

ویرایش: تو سایتش نوشته از ساعت 1 تا 6 صبح رایگانه.

mahyar2013
27-06-2013, 20:15
الان شما 256 نامحدود اندیشه داری راضی هستی

پیج خوب باز می شه

سرعت چقدره تو این 1 هفتهای

پیج باز شدن بد نیست ولی گاهی اوقات دیر باز میشه..
سرعتم بین 35 تا 55 در نوسانه.
به نظرم 28000 تومن واسه همچین چیزی گرونه!

Soroush-S
27-06-2013, 20:28
الان من که 6 ماهه از مخابرات گرفته بودم و الان حدود 3 ماه گذشته میتونم انصراف بدم؟

27-06-2013, 20:49
128 نامحدود مرکز 3

پینگش خوبه .
ولی 128 نامحدود اندیشه بهتره ...

rahimgms
27-06-2013, 20:54
با سلام به دوستان مشکل کندی که در اندیشه میبینید در بعضی از ساعات اتفاق می افتد بخاطر کمی پهنای باند در کل کشور هست و به اندیشه و هیچ شرکت دیگری ربط نداره در چند روزه اینده مشکل به کلی بر طرف خواهد شد البته بجز مخابرات

با تشکر :n12:

Dr-leecher
27-06-2013, 21:24
با سلام به دوستان مشکل کندی که در اندیشه میبینید در بعضی از ساعات اتفاق می افتد بخاطر کمی پهنای باند در کل کشور هست و به اندیشه و هیچ شرکت دیگری ربط نداره در چند روزه اینده مشکل به کلی بر طرف خواهد شد البته بجز مخابرات

:n01: جناب مهندس ممنون خبر دادین :n02:

28-06-2013, 09:51

به من جواب ندادینا ... :n02:
چرا سرعت شبانه من نصف سرعت در روز هست ؟

Sat_Sat
28-06-2013, 10:19
پیج باز شدن بد نیست ولی گاهی اوقات دیر باز میشه..
سرعتم بین 35 تا 55 در نوسانه.
به نظرم 28000 تومن واسه همچین چیزی گرونه!

به نظر می یاد برم همون 128 اندیشه رو با 15 تومن بگیرم بهتره :n02:

خدایش کجا داریم زندگی می کنیم ما

rahimgms
28-06-2013, 10:39
به من جواب ندادینا ... :n02:
چرا سرعت شبانه من نصف سرعت در روز هست ؟

سلام چه سرویسی دارید ؟ مشخصات سرویس ؟

wooooow
28-06-2013, 13:11
این دیگه چیه ؟؟

امروز صبح از خواب پا شدم دیدیم حجمم تموم شده :n04:

بعد از اینکه از دوباره شارژ کردم رفتم تو صفحه کارکرد اینو دیدم

من از ساعت 1 تا 7:15 سیستم رو گذاشتم واسه دانلود ولی اندیشه 600 مگ حجم ازم کم کرد !!!!!!!!!!:n04:

این مشکل رو قبلا هم داشتم که قبل از 7 اگه دیس کانکت میکردی از حجمت کم میکرد :n04:

در مورد اون 600 مگ که دزدی کرده
سرعت من 200 هست که تو 15 دقیقه اضافی فقط میشه 180 مگ دانلود کرد
420 مگ چی شد ؟!!!!!!!!!!!!!!

28-06-2013, 14:18
سلام چه سرویسی دارید ؟ مشخصات سرویس ؟

سلام .
الان 512 نامحدود ...
ولی 1 مگ محدود داشتم تو روز 200 بود .
تو شب 90 .

:n13:

28-06-2013, 14:19
این دیگه چیه ؟؟

من از ساعت 1 تا 7:15 سیستم رو گذاشتم واسه دانلود ولی اندیشه 600 مگ حجم ازم کم کرد !!!!!!!!!!:n04:

این مشکل رو قبلا هم داشتم که قبل از 7 اگه دیس کانکت میکردی از حجمت کم میکرد :n04:

برای من هم کم می کرد .
حدود 100 مگ .
یعنی حجم خوریه یا مشکل فنی ؟ :n23:

wooooow
28-06-2013, 14:32

هیچکدوم
دزدی

mahyar2013
28-06-2013, 17:21
هیچکدوم
دزدی

آقا شما زنگ بزن دفتر اندیشه بگو این قضیه رو، حجمتو بهت بر میگردونن احتمالا.
واسه من قبلا که حجمی داشتم یبار شب تا صبح هرچی دانلود کرده بودم از حجمم کم کرده بود، نزدیک 1گیگ. بعد زنگ زدم دفتر اندیشه گفتم که دیشب قبل ساعت مجانی فلان قدر حجم داشتم بعد صبح دیدم فلان قدر شده، یعنی نزدیک 1گیگ کم شده..بعد 1گیگ واسم اضافه کردن.
حالا اونا دزدن درست، ولی شما زنگو بزن حتما.

silver123
28-06-2013, 22:03
رایگان هم هست ولی یکم گرفتاری داره .
میخوای ؟

حالا بده یه تستی میزنیم ببین گرفتاریش در چه حده!

28-06-2013, 22:08
حالا بده یه تستی میزنیم ببین گرفتاریش در چه حده!

پخ شد .......

SA.JJ.AD
28-06-2013, 22:49
این دیگه چیه ؟؟

برای من هم کم می کرد .
حدود 100 مگ .

پس فقط من نیستم :n28:
+
بنده تو 1 هفته 3 بار ترافیک خریدم :n28: پشتیبانی گفتم پیگیری کنن هکی چیزی نباشه شرو بر تحویلم دادن و میگه چک شد و قضیه -- منتفیه !!
.
امروز خونه اصلا نبودم ... چند ساعت پیش اومدم چک کردم دیدم 300 مگ باز دزدی شده ... :n28:اینبار به پشتیبانی تیکت توهین امیز:n01: فرستادم بلکه حساب کار دستشون بیاد:n02:
.
فردا اول وقت هم زنگ میزنم به پشتیبانی ... اگه اینجوریه باید حدود 2 گیگ بهم پس بدن !! من فک میکردم قضیه -- و یا مصرف بی حسابو کتاب خودمه !! دقیق نظارت کردم رو ترافیکم دیدم بعله !! تا ترافیکو به 100 مگ نرسونن دست از دزدی بر نمیدارن !! شاید هم باگ نرم افزاریشونه :n21:

wooooow
28-06-2013, 23:08
من 10 روز قبل پورت 1024 با ترافیک 3 گیگ خریدم و 1 گیگ هم حجم اضافه
تو این 10 روز 4 گیگ تموم شد -- در حالی که اصلا همچین مصرفی تاحالا نداشتم

امروز وقتی که 20 روز مونده بود از شارژم رفتم 256 نامحدود شارژ کردم

یعنی از اینا دزدتر و پست تر پیدا نمیشه :n24:

sasan.69
29-06-2013, 00:30

کاش نمیرفتی اندیشه واسه خط دوم هم بدرد نمیخوره

wooooow
29-06-2013, 00:33
کاش نمیرفتی اندیشه واسه خط دوم هم بدرد نمیخوره

آخه من به اینترنت نیاز دارم و سرعت 18 ضحی کیش فعلا به درد نمیخوره

به محض اینکه درست شد مثل موشک میام ضحی کیش :n02:

sasan.69
29-06-2013, 00:42
آخه من به اینترنت نیاز دارم و سرعت 18 ضحی کیش فعلا به درد نمیخوره

به محض اینکه درست شد مثل موشک میام ضحی کیش :n02:

فکرکردم مث من 512 هستی با سرعت40 خدا کنه اوکی شه که بعید میدونم :n03:

SA.JJ.AD
29-06-2013, 08:57

چه خبره ؟! :n04::n04::n04::n04:

+

هر وقت مودم رو روشن میکنی میبینی 200 تا 300 مگ پریده !! :n04:وقتی میرسه به 100 مگ دیگه طبیعی میشه و طبق مصرفی که میکنی کم میشه ! اگه هکه چرا پشتیبانی میگه هکی در کار نیست و چک شد و ... اگه باگ نرم افزاریه چرا وقتی ترافیکو نابود میکنه و به 100 مگ میرسه درست میشه !! :n04:
.
:n21::n27::n28: اخه این چه وضعیتیه !! تو 1 هفته 3 بار ترافیک خریدم ! 2 روزه کردنش 100 مگ ! :n21:ظاهرا برا یه سری دوستان دیگه هم این مشکل پیش اومده !! لطفا وضعیتتونو بگید دوستان ببینیم چه خبره ... :n15:

minime
29-06-2013, 11:22
من مدت زیادیه حجمی اندیشه دارم و یه بار این اتفاق افتاد اونم حدود یکسال پیش بود که حجم رو برگردوندند (300-200 مگ بود فک کنم)

jabarsink2000
29-06-2013, 14:04
خواب با سلام به دوستان عزیز:
یک هفته ای نبودم چون به اینترنت دسترسی نداشتم.
یکشنبه هفته پیش تاریخ 92/4/2 رفتم به ادرس ضخی کیش ساختمان پدر رفتم طبقه 3 دیدم اصلا روی درب ها هیچی نوشته نشده رفتم طبقه 4 باز هم چیزی نوشته شده نبود تا متوجه بشم کدام یک برای ضحی کیش است؟
رفتم پایین جنب ایفون دیدم که نوشته ضخی کیش زنگ زدم گفتم کدام طبقه شما هستید گفت با کدام قسمت کار دارید گفتم با بخش تمدید گفت برو طبقه 4 با خودم فکر کردم اینا تو چند طبقه هستن؟
تو سایت نوشته طبقه 3؟
رفتم طبقه 3 واحد اول را باز کردم دیدم تو یک سالن چندین اقا و خانم هستم دارند پشتیبانی میکنند.
با اولین اقا که سمت راست درب بود صحبت کردم.
گفتش امکان نداره 512 نامحدود سرعتش 40 باشه گفتم خط چک کنید.
گفت قبلا جایی سرویس داشتید :
گفتم از سال 88 اندیشه داشتم به مدت 4 سال که کوچک ترین مشکلی نداشتم.
چک کرد گفت خط شما نویز داره گفتم snr خط من 35 است بعد خط من نویز داره؟
گفت شاید نداشته باشی ما مشکل پهنای باند داریم گفتم کی حل میشه گفت هیچ زمانی نمیتونم بگم شاید 1 تا 2 ماه دیگر.
خودم هم منزل سرویس مخابرات دارم هم اندیشه ولی 512 نامحدود مخابرات برای من سرعتش 50 تا 60 است.
وقتی که گفت خودش هم سرویس اندیشه داره دوزاری من جا افتاد.
پرسیدم برای جمع اوری چه کار کنم گفت برو طبقه 4 درب همین قسمت.
رفتم طبقه 4 درب باز کردم دیدم چند تا خانم نشستن پشت سیستم دارن پشتیبانی می کنند یک اقایی امد سلام گفت .
گفتم می خوام جمع اوری کنم.
گفت نیاز نبود حضوری بیاید متن را روی کاغذ می نوشتید و فکس می کردید.
من هم در جواب بهش گفتم.
یک بار براتون کارت دانشجویی فکس کردم هنوز هم تائید نکردید .این را که گفتم همه خانم ها به من نگاه کردن!! اقایی که این حرف را ضد گفت بعد ارسال تماس گرفتید .گفتم تماس گرفتم اعلام هم کردن ثبت شد اما هنوز در سیستم شما اعلام میشه کارت دانشجویی ارسال نشده.
گفت باشه یک صندلی اورد من نشستم مکان نیمه کاره بود وداشتن کولر های ال جی اینورتر نصب میکردن کاغد گذاشتم بر روی کمپرسور کولر ال جی و نوشتم که چرا می خوام جمع اوری کنم.
بعد امدم خانه دیدم پورت جمع اوری کردن اما هنوز لیست از کارتبال بیرون نیامده.
بعد 10 بار تماس اخر از کارتابل در تاریخ 92/4/4بیرون اوردم.
حالا رسیدیم به بخش ثبت نام اندیشه.
بعد از جمع اوری رفتم اندیشه ثبت نام کردم اعلام کردم نیاز به ورود دوباره نیست حساب کاربری دارم شماره مشتری دادم و ثبت نام کردم و نکته بسیار جالب این بود که به من پورت اندیشه دادند.من هم شاد و خوشحال امدم خانه.
دوشنبه که تعطیل بود.
سه شنبه گفتم وصل میشه نشد.
چهارشنبه گفتم وصل میشه نشد.
چهارشنبه ساعت 1 بود که تماس گرفتم گفتم چرا هنوز وصل نشده ""گفتن خط شما پیغام میده فرایندی دیگری در حال انجام است""و نمیتونیم ورود بدیم.
فردا که پنجشنبه است و مخابرات تعطیل روز بعد هم که جمعه است میمونه برای شنبه.
روز شنبه صبح ساعت 9 تماس گرفتم و پیگیری کردن گفتن هنوز این پیغام میده و برید مخابرات یخ سازی مشکل اعلام کنید ما 2 بار تماس گرفتیم ولی جواب درستی ندادند.
ماشین روشن کردم گازش گرفتم رفتم یخ سازی اونجا رفتم امور مشترکین مخابرات تست کردن گفتن یک مشکلی بود حل کردند رفتم اگر درست نشدن بگو با این بخش تماس بگیرند .
رفتم اندیشه دیدم درست نشد مسئول با یک جا تماس گرفت و مشکل را حل کرد و مشخصات بنده را در سیستم مخابرات ورود دادند.
گفتم کی وصل میشه گفت 2 تا 3 روز اینده.
گفتم میرم MDF و امروز وصلش میکنم.
گازش گرفتم رفتم مخابرات مرکز 7 در انصاری بخش MDF و خواهش کردم که خط بنده را زودتر وصل کنند اول گفت نمیشه بعد کم کم درست شد و گفت امروز وصل میکنم.
ساعت 1 دیدم چراغ ADSL روشن شد.
تماس گرفتم اندیشه پشتیبانی گفت هنوز نامه از مخابرات نیامده است وصل کرد به خانم مساح بهش گفتم که رفتم MDF و امروز وصل کردن .خانم مساح گفت اخر امروز وصل کردی .که یوز بنده را بدون چک کردن اکتیو کرد.
این بود کل مراحل انجام شده .و از ضحی کیش جمع اوری کردم.

jabarsink2000
29-06-2013, 14:25
128 نامحدود.
اندیشه سبز خزر.
خطوط 727.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

29-06-2013, 14:41
سلام .
الان 512 نامحدود ...
ولی 1 مگ محدود داشتم تو روز 200 بود .
تو شب 90 .

مهندس ؟؟؟ :9:

jabarsink2000
29-06-2013, 15:42
تغییر سرویس دادم به 256 نامحدود.
اندیشه سبز خزر خطوط 727.

TimeWarp
29-06-2013, 15:45
اینها وقتی میگن پهنای باید مشکل داریم ، اعصاب آدم میریزه به هم . این شده بهانه ی جدیدشون. مشکل نت گیلان اینه که توسط اندیشه و مخابرات قبضه شده و هیچ رقیبی هم اینا ندارن:n21: انگار هر چی میدن ، ما باید استفاده کنیم. بقیه ی isp ها هم درپیت:n21:
ازدواج اندیشه با مخابرات ---> حاصل بچه ی خلف ----> ضحی کیش :n09:

jabarsink2000
29-06-2013, 15:55
اینها وقتی میگن پهنای باید مشکل داریم ، اعصاب آدم میریزه به هم . این شده بهانه ی جدیدشون. مشکل نت گیلان اینه که توسط اندیشه و مخابرات قبضه شده و هیچ رقیبی هم اینا ندارن:n21: انگار هر چی میدن ، ما باید استفاده کنیم. بقیه ی isp ها هم درپیت:n21:
ازدواج اندیشه با مخابرات ---> حاصل بچه ی خلف ----> ضحی کیش :n09:

نکته جالب اینجاست که ضحی کیش چند بار دروغ به من گفت که شماره شما را از کارتابل بیرون اوردم.
برای اطمینان بیشتر تماس گرفتم با پارس وی اعلام کردم که من از شرکت قبلی جمع اوری کردم می خوام بیام اونجا ثبت نام میشه چک کنید که کامل جمع اوری شده.
جک کرد گفت.
برید اندیشه بگید که شماره شما را از کارتبال بیرون بیارن.:n04:
گفتم من از اندیشه سرویس ندارم از ضحی کیش دارم.
گفت این 2 شرکت یکی هستند.:n04:
دوستانی که ضحی کیش هستند می توانند خودشان چک کنند و با پارس وی تماس بگیرند.

29-06-2013, 16:08
جدیدن شاتل 8 مگ هم میده .
کسی تست کرده ؟؟

wooooow
29-06-2013, 16:19
گفت این 2 شرکت یکی هستند.:n04:

سگ زرد برادر شغال است :n02:

هر دوتا آشغالن

الان اومدم اندیشه با توجه به دزدی ها 4 گیگ تو 10 روز کش رفت :n24:

TimeWarp
29-06-2013, 16:29
جدیدن شاتل 8 مگ هم میده .
کسی تست کرده ؟؟

سرعت 8 مگم داشته باشی ولی نتونی بدانلودی و بعد دانلود سرعتت بیاد 5 کیلوبایت اونم دو هفته ، چه فایده؟:n21:

shahrokhblash
29-06-2013, 18:26
من موندم برم اندیشه چند روز بدون نت بمونم یا با همین مخابرات بسازم من اشتراک قبلی داشتم با اندیشه
دوستان چقدر طول می کشه بازگشت به اندیشه؟؟:n15:

jabarsink2000
29-06-2013, 19:05
من موندم برم اندیشه چند روز بدون نت بمونم یا با همین مخابرات بسازم من اشتراک قبلی داشتم با اندیشه
دوستان چقدر طول می کشه بازگشت به اندیشه؟؟:n15:

بسته به پیگیری خودت داره از یک روز تا 2هفته

jabarsink2000
29-06-2013, 22:09
256 نامحدود اندیشه سبز خزر.
خطوط 727
سرعت باز کردن صفحه عالی است.

naim697
29-06-2013, 23:18
1024 ضحی کیش محشره من 12 گیگ خریدم سه ماهه ................. ولی هورا 20 گیگ :n16::n16::n16::n16: عشق میکنم باهشاشون

Sat_Sat
30-06-2013, 10:01
خطوط 727
سرعت باز کردن صفحه عالی است.

آقا پیج وا کردن و سرعتت کلا اوکی هست اگه هست منم جمع کنم بیام

TimeWarp
30-06-2013, 10:50
پینگی زیبا از شرکت اندیشه پورت مخابرات ، 256 نامحدود

به این میگن پینگ واقعا ، تعریفی جدید از پینگ :n21:

زنه میگه مشکل پهنای باند داریم معلوم نیست چه زمانی درست میشه ، منم برگشتم بهش گفتم تو وصیت نامم حتما این مورد رو ذکر می کنم . احیانا این پهنای باند به نوه هام خواهد رسید :n08:زد گوشی رو قطع کرد:n02:

jabarsink2000
30-06-2013, 11:02
پینگی زیبا از شرکت اندیشه پورت مخابرات ، 256 نامحدود

به این میگن پینگ واقعا ، تعریفی جدید از پینگ :n21:
زنه میگه مشکل پهنای باند داریم معلوم نیست چه زمانی درست میشه ، منم برگشتم بهش گفتم تو وصیت نامم حتما این مورد رو ذکر می کنم . احیانا این پهنای باند به نوه هام خواهد رسید :n08:زد گوشی رو قطع کرد:n02:
دوست عزیز برو یک سوال کن ببین بهت پورت خود اندیشه میدن.
چون من 4 سال پورت اندیشه داشتم اومدم ضحی کیش 2 ماه بعد جمع اوری کردم رفتم اندیشه.
اصلا فکرش نمیکردم پورت خودشان را بدن .
الان که چک میکنم این پورت که من دارم برای کسه دیگر بود که جمع اوری کرد دادن به من.(کاملا در دیتابیس اندیشه قابل مشاهده است)
برید سوال کنید شاید کسی پورت اندیشه را جمع اوری کرده باشه بتوانند برای شما تعویض کنند.

wooooow
30-06-2013, 13:22
اینم از اندیشه سبزی فروش
صد رحمت به ضحی کیش
سرعت نداشت -- ولی چون کسی دانلود نمیکرد حداقل پینگ خوبی داشت
اندیشه دیگه گندشو در آورده :n23:

Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=188ms TTL=42
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=191ms TTL=42
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=198ms TTL=42
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=190ms TTL=42
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=192ms TTL=42
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=197ms TTL=42
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=189ms TTL=42
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=213ms TTL=42
Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=214ms TTL=42
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

30-06-2013, 13:28
اینم از اندیشه سبزی فروش
صد رحمت به ضحی کیش

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

جون میده واسه کانتر :n02:

minime
30-06-2013, 13:31
همه جا همینه , شاتل و پارس هم اوضاع همینه یه اتفاقی افتاده

Dr-leecher
30-06-2013, 13:42
اینم از اندیشه سبزی فروش
صد رحمت به ضحی کیش

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

جون میده واسه کانتر :n02:

اینم شرکت بزرگ کیش مات با پینگش

و اینم شرکت خیلی خوب اندیشه سبز خزر

TimeWarp
30-06-2013, 13:45
همه جا همینه , شاتل و پارس هم اوضاع همینه یه اتفاقی افتاده

الان یه هفته هست همین جوره .البته اندیشه پورت مخابرات دارم ، اینجوریه . امروز کلا به فنا رفته . همشم میگن پهنای باند نداریم. یه حرف کاملا چرت و مسخره . جالبه میگن معلومم نیست کی درست میشه. بعد پلو راحت می تونن بکشن بالا. همه جا در چنین حالتی به مشتریهاشون در ازای روزای از دست رفته شارژ اضافه میدن ولی اینجا میگن خرابی از طرف ما نیست و ما مشکلی نداریم. پس مشکل از .... منه حتما:n21: حتما بازم کوسه گشنش شده یا لنگرا داشتن بازی میکردن ، گیر کردن به کابل نت .:n08:

TimeWarp
30-06-2013, 13:53
اینم شرکت بزرگ کیش مات با پینگش

و اینم شرکت خیلی خوب اندیشه دزدخزر

این پینگ خوبه چون پورت خود اندیشه هست.افتاد؟ برای کاربرای خودشون پهنای باند دارن ولی مال مخابرات رو به فنا دادن. اینبار کوتاهی از خود اندیشت. نمی تونن بندازن گردن این و اون. شایدم از مال ما زدن و دادن به کاربرای خودشون :n02: در کل الان وضعیت "اندیشه ، پورت مخابرات و ضحی کیش " داغونه . البته ضحی کیش همیشه داغون بوده. شایدم اینکار رو کردن تا یه سری از مخابرات دست بردان و دوباره بیان اندیشه.چون مثل اینکه یه سری از پورتاشون خالی شده.:n13:

minime
30-06-2013, 14:00
و اینم شرکت خیلی خوب اندیشه سبز خزر

این پینگ کجاست که 1 میلی ثانیه هست ؟

minime
30-06-2013, 14:01
این پینگ خوبه چون پورت خود اندیشه هست.افتاد؟ برای کاربرای خودشون پهنای باند دارن ولی مال مخابرات رو به فنا دادن. اینبار کوتاهی از خود اندیشت. نمی تونن بندازن گردن این و اون. شایدم از مال ما زدن و دادن به کاربرای خودشون :n02: در کل الان وضعیت "اندیشه ، پورت مخابرات و ضحی کیش " داغونه . البته ضحی کیش همیشه داغون بوده. شایدم اینکار رو کردن تا یه سری از مخابرات دست بردان و دوباره بیان اندیشه.چون مثل اینکه یه سری از پورتاشون خالی شده.:n13:

نه ربطی به کوسه نداره , فیبر استان مشکل داره

minime
30-06-2013, 14:02

نه ایشون از مودمشون پینگ گرفتن :)

Dr-leecher
30-06-2013, 14:37
این پینگ کجاست که 1 میلی ثانیه هست ؟

پینگ از اندیشه هست دوست عزیز

TimeWarp
30-06-2013, 14:54
منم الان باور کردم ، شدید

wooooow
30-06-2013, 15:04

پینگ اندیشه زیر 1 میلی ثانیه ؟؟ :n08:

پینگ سیستم تا مودم کامپیوتر زیر 1 میلی نیست :n02:
بعد شما از خونتون تا سرور *** زیر 1 میلی ؟ :n08:

Armin.Computer
30-06-2013, 15:18
منم واسم سوال پیش اومد
1 میلی ثانیه :n04:

jabarsink2000
30-06-2013, 15:23
دوستانی که اندیشه دارند.
امروز مشکل قطعی نداشتند؟
امروز چندین بار به مدت 5تا 15 دقیقه قطع شد از ساعت 11 تا الان.
چراغ اینترنت خاموش میشه.

naim697
30-06-2013, 15:31
ضحی کیش بدون مشکل -- حجمی :n05:

wooooow
30-06-2013, 15:35
دوستانی که اندیشه دارند.
امروز مشکل قطعی نداشتند؟
چراغ اینترنت خاموش میشه.

منم از حدود ساعت 10 - 11 مشکل داشتم
100 بار قطع وصل شد

اعصاب نذاشت واسم :n24:

صفحه قبل پینگش هست
نصفش تایم اوت هست !!!!!!!!!!!!!!!!

jabarsink2000
30-06-2013, 15:39
100 بار قطع وصل شد

صفحه قبل پینگش هست

من چک کردم تو accounting بعد هر بار قطع شدن تو امروز این ارور داده شده:
UPDATE/STOP packet timeout
بعد من مودم روشن خاموش کردم که وصل بشه ولی وصل نشده این ارور داده.
Concurrent user login not allowed
پینگ هم مشکلی نداره برای من عالی است:

minime
30-06-2013, 21:44
امروز فیبر استان مشکل داشت از 11 صبح تا 3 و نیم بعدالظهر , با همه دوستان و اطرافیان هم که از شرکتهای مختلف سرویس داشتن (خودم هم از شاتل دارم و هم اندیشه) همه مشکل داشتن , ولی طبق معمول یه یوزر مخابرات هست که هیجوقت مشکل نداره قربونش برم :n02:
در جواب آقای لیچر باید عرض کنم صد البته آی پی اندیشه ست ولی اون آی پی مودمتون هست :n26:

sasan.69
30-06-2013, 22:45
امروز فیبر استان مشکل داشت از 11 صبح تا 3 و نیم بعدالظهر , با همه دوستان و اطرافیان هم که از شرکتهای مختلف سرویس داشتن (خودم هم از شاتل دارم و هم اندیشه) همه مشکل داشتن , ولی طبق معمول یه یوزر مخابرات هست که هیجوقت مشکل نداره قربونش برم :n02:
در جواب آقای لیچر باید عرض کنم صد البته آی پی اندیشه ست ولی اون آی پی مودمتون هست :n26:

بله مخابرات مشکلی نداشت:n02:چه فایده که 512 من سرعت 40 هس:n03:

01-07-2013, 00:30
دوستانی که اندیشه دارند.
امروز مشکل قطعی نداشتند؟
چراغ اینترنت خاموش میشه.

100 بار قطع وصل شد

صفحه قبل پینگش هست

من فکر می کردم این مشکل قطع و وصل شدن اندیشه فقط تو رودسر بود ولی مثل اینکه توی شهرهای دیگه هم این جوری هست. یکی از مشکلات ما با اندیشه رودسر همین بود که می دیدیم تو بعضی روزا «بی خود و بی جهت» نت قطع میشد تماس هم با پشتیبانی می گرفتیم می گفت مشکل از سمت شماست. اما من با چند نفر دیگه هم صحبت کردم اونا هم همینو می گفتن.
کلاً غیر رشت که پورت خود اندیشه خوبه تو دیگر شهرهای استان وضعیت نت افتضاح هست.

TimeWarp
01-07-2013, 02:44
اینا کلا دیگه خودشون رو مسخره کردن . تو دنیا 3g و 4g رو رد کردن اینجا ما تو gprs هم مشکل داریم . به کاربر خونگی سرعت 125 مگابایت در ثانیه میدن ، اینجا سرعت 60 کیلوبایت در ثانیه رو با پول نجومی میکنن 30 کیلوبایت در ثانیه . میگن همینم براتون زیاده. تو دنیا کیلوبایت و مگابایت بر ثانیه حساب میشه اینجا کیلوبیت بر ثانیه. تو روز روشن دزدی و کم فروشی میکنن بعد میگن قانونیه. فردا به اسم adsl به ما دیال -آپ ارایه میدن و میگن قانونیه.معلوم نیست چه جانی دارن میکنن.:n21:
الانم وضعیت اصلا خوب نیست.تایم اوت ندارم ولی نوسان تو پینگ باعث مشکل تو دانلود شده و سرعتم این .... آوردن پایین.:n21:

mahyar2013
01-07-2013, 10:48
256 نامحدود مرکز 5، پورت خود اندیشه...
سرعت پیچ باز کردن چند روزه که واقعا افتضاحه..
اندیشه هم که یکاری کرده ازین 256 تکون نتونی بخوریو بالاتر بری با اون قیمتاش، هیچ نامحدود بهتر دیگه ای هم وجود نداره..
یعنی همینی که هست..
واقعا حس بدی به آدم دست میده..

Armin.Computer
01-07-2013, 10:53
256 نامحدود مرکز 5، پورت خود اندیشه...
سرعت پیچ باز کردن چند روزه که واقعا افتضاحه..
اندیشه هم که یکاری کرده ازین 256 تکون نتونی بخوریو بالاتر بری با اون قیمتاش، هیچ نامحدود بهتر دیگه ای هم وجود نداره..
یعنی همینی که هست..
واقعا حس بدی به آدم دست میده..

تایم اوت نداره
سرعت پیج نباید زیاد کم باشه
شاید به خاطر پینگ و سرعت 256 باشه

mahyar2013
01-07-2013, 12:19
یه تست دیگه...

arsalan655
01-07-2013, 12:33
سلام ... یه سوال برای رشت بین وایمکس مبین نت و اینترنت رایتل کدومو پیشنهاد میکنید؟ هرجند جفتشون به پایه ADSL نمیرن ولی بین این 2 کدوم بهتره؟

یه سوال دیگه بهترین اینترنت adsl رشت رو کدوم شرکت میده حجم نامحدودش مظورمه و سرعتش با برنامه IDM چقدر هست؟

باتشکر :n16:

naim697
01-07-2013, 12:39
adsl میتونی حجمی نوین نت بخری 8 مگ ولی ساعات رایگان نداره .

بعدش مخابرات ضحی کیش حجمی داره 2048 سرعتش 250 تا 260 میده و یا 1024 که سرعتش 200 هست از ساعت رایگان هم داره .

البرز هم میگن خوبه پورتش 4096 بسته شده 400 بهت میده نمیدونم ولی این طور شنیدم iptv هم راحت روش میبینن

دنبال اینترنت نامحدود هم نباش بدرد نمیخوره فعلا خراب شد .

=====

وایمکس مبین نت خوبه البته اگه 1024 بخری زیر این سرعت بخری عذاب میکشی .

سلام ... یه سوال برای رشت بین وایمکس مبین نت و اینترنت رایتل کدومو پیشنهاد میکنید؟ هرجند جفتشون به پایه ADSL نمیرن ولی بین این 2 کدوم بهتره؟

یه سوال دیگه بهترین اینترنت adsl رشت رو کدوم شرکت میده حجم نامحدودش مظورمه و سرعتش با برنامه IDM چقدر هست؟

باتشکر :n16:

sasan.69
01-07-2013, 12:55
adsl میتونی حجمی نوین نت بخری 8 مگ ولی ساعات رایگان نداره .

بعدش مخابرات ضحی کیش حجمی داره 2048 سرعتش 250 تا 260 میده و یا 1024 که سرعتش 200 هست از ساعت رایگان هم داره .

البرز هم میگن خوبه پورتش 4096 بسته شده 400 بهت میده نمیدونم ولی این طور شنیدم iptv هم راحت روش میبینن

دنبال اینترنت نامحدود هم نباش بدرد نمیخوره فعلا خراب شد .

=====

وایمکس مبین نت خوبه البته اگه 1024 بخری زیر این سرعت بخری عذاب میکشی .

البته اگه دوستمون مدرک حقوقی یا جواز اداری دارن میتونن از 1مگ به بالا استفاده کنند که سرعتم بستگی به مرکز مخابراتی داره

saeid 22
01-07-2013, 12:59
دیشب زنگ زدم ضحی کیش میگه یه مدت ما مشکل سرعت داشتیم پهنای باند رو درست کردیم :n13: ولی دوباره مشکل پهنای باند داریم کاربرا زنگ میزنن بهمون به زودی مشکلمون حل میشه هر وقت زنگ میزنی همین رو میگن معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن

آقا الان این شاتل چطوریه محدود و یا نامحدودش 128 بالاتر به کاربرای خونگی میدن سرعتش چطوره تو روز و شب چقدر دانلود کنی سرعتت رو محدود میکنن و محدودیت تا کی ادامه داره؟
البرز محدودش رو 128 کسی نداره بگه تو روز و شب چطوره؟ ممنون میشم دوستا جواب بدن

arsalan655
01-07-2013, 13:11
ممنون اگه آمار سرعت 128 نامحدود پارس آنلاین 27 هزار تومن ماهی و 256 نامحدود اندیشه 26500 تومان رو هم بدید خوب میشه .

naim697
01-07-2013, 13:12
والا من جوازی چیزی ندادم ! استفاده میکنم . به مرکز مخابراتی به نظرم ربطی نداره سرعت ها یکسان هستش توی شرکتها

فقط نویز -- سیم کشی برای دوستانی که مشکل دارن ایجاد میشه .

البته اگه دوستمون مدرک حقوقی یا جواز اداری دارن میتونن از 1مگ به بالا استفاده کنند که سرعتم بستگی به مرکز مخابراتی داره

naim697
01-07-2013, 13:14
سراغ پارس نرو دیشب خودم توی سایت خودمون بچه هایی بهشون cccam دادیم اونهایی که پارس داشتن همگی قطع شدن .

ممنون اگه آمار سرعت 128 نامحدود پارس آنلاین رو هم بدید خوب میشه .

arsalan655
01-07-2013, 13:21
سراغ پارس نرو دیشب خودم توی سایت خودمون بچه هایی بهشون cccam دادیم اونهایی که پارس داشتن همگی قطع شدن .

واسه من فقط سرعت دانلود با IDM مهمه ...

سرعت اینترنت هرچقدر هم بالا باشه ولی حجمی باشه فایده ای نداره :n28:

TimeWarp
01-07-2013, 13:27
دیشب زنگ زدم ضحی کیش میگه یه مدت ما مشکل سرعت داشتیم پهنای باند رو درست کردیم :n13: ولی دوباره مشکل پهنای باند داریم کاربرا زنگ میزنن بهمون به زودی مشکلمون حل میشه هر وقت زنگ میزنی همین رو میگن معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن

آقا الان این شاتل چطوریه محدود و یا نامحدودش 128 بالاتر به کاربرای خونگی میدن سرعتش چطوره تو روز و شب چقدر دانلود کنی سرعتت رو محدود میکنن و محدودیت تا کی ادامه داره؟
البرز محدودش رو 128 کسی نداره بگه تو روز و شب چطوره؟ ممنون میشم دوستا جواب بدن

تا جایی که من اطلاع دارم(اگه دوستان اطلاع دقیقتر دارن یا تغییر کرده نسبت به چندماه قبل ، بگن) در ماه فقط 18 گیگ میتونی دانلود کنی و بعد اون محدود میشی (البته حتی اونایی که به نام نامحدود میخری ) فکر کنم تا دو هفته سرعتت میاد زیر 5. به قول خودشون تو رو با پرمصرف های دیگه قرار میدن تا یکم حال اونایی که سرعتشون به خاطر دانلود زیاد شما گرفته میشه ، درک کنید . یه قانون مسخره و من درآوردی که به هر کی بگی از تعجب شاخ در میاره. یارو تو خارج فیلم 50 گیگ فول اچ دی دانلود میکنه بعد اینا اینجا تو روز روشن قانون میسازن برای راحت تر کردن دزدی های خودشون:n21:

sasan.69
01-07-2013, 14:31
والا من جوازی چیزی ندادم ! استفاده میکنم . به مرکز مخابراتی به نظرم ربطی نداره سرعت ها یکسان هستش توی شرکتها

فقط نویز -- سیم کشی برای دوستانی که مشکل دارن ایجاد میشه .

جدیدا داشتن مدرک الزامیست...

SA.JJ.AD
01-07-2013, 16:49
دوستان سرعت شمام در حد باقالیه دیروز و امروز ؟! یه صفحه هم به زور باز میشه :n21: ( رشت - اندیشه - مرکز 4 - سرویس 1024 محدود - پورت مخابرات )

jabarsink2000
01-07-2013, 17:00
دوستان سرعت شمام در حد باقالیه دیروز و امروز ؟! یه صفحه هم به زور باز میشه :n21: ( رشت - اندیشه - مرکز 4 - سرویس 1024 محدود - پورت مخابرات )

امروز برای من عالی است مثل فرفره باز میشه دیروز قطعی داشتم اما امروز یک بار قطع شد.

Iloveu-ALL
01-07-2013, 17:01
الان یه مدته که نتم گوگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو یا دیر باز می کنه یا اصن باز نمی کنه : |

Architect-Boy
01-07-2013, 17:21
امروز برای من عالی است مثل فرفره باز میشه دیروز قطعی داشتم اما امروز یک بار قطع شد.
یه تست سرعت از
speedtest
idm
و گراف میگذاری؟

دوستانی هم که رشت هستند و از اندیشه سرویس نامحدود دارن یه لطفی بکنند تست های سرعت خودشون رو در اینجا قرار بدند (128 و 256)

Iloveu-ALL
01-07-2013, 18:09
یه تست سرعت از
speedtest
idm
و گراف میگذاری؟

دوستانی هم که رشت هستند و از اندیشه سرویس نامحدود دارن یه لطفی بکنند تست های سرعت خودشون رو در اینجا قرار بدند (128 و 256)

256 نامحدود اندیشه | ماهیانه 28 تومن (رشت نیستم) :

jabarsink2000
01-07-2013, 18:11
یه تست سرعت از
speedtest
idm
و گراف میگذاری؟

بفرمایید.
مرکز 727.رشت

Iloveu-ALL
01-07-2013, 18:17
بفرمایید.
مرکز 727.رشت

:n04::n04: خوش به حالتون

مرکز 727 کجای رشته؟

jabarsink2000
01-07-2013, 18:19
:n04::n04: خوش به حالتون

مرکز 727 کجای رشته؟
گلسار-بلوارگیلان.
قبل از اینکه بیام ضحی کیش هم سرعت به همین صورت بود اما وقتی اومدم ضحی کیش سرویس 512 نامحدود سرعت 220 بود بعد شد 120 بعد شد 70 بعد شد 39 که دیگه قابل تحمل نبود برگشم به خانه اول که 4 سال توش سرویس داشتم.

Iloveu-ALL
01-07-2013, 18:21
گلسار-بلوارگیلان.

نامحدود تختی و معلم خوبه؟

jabarsink2000
01-07-2013, 18:25
نامحدود تختی و معلم خوبه؟
تختی نمیدانم.معلم شماره خط 222 من سرویس نامحدود دارم دقیق سرعت به همین صورت است .فقط در نظر بگیرید هر 2 مکان پورت اندیشه داریم.

Iloveu-ALL
01-07-2013, 19:20
تختی نمیدانم.معلم شماره خط 222 من سرویس نامحدود دارم دقیق سرعت به همین صورت است .فقط در نظر بگیرید هر 2 مکان پورت اندیشه داریم.

توی معلم و گلسار نامحدود اندیشه از نامحدود مخابرات بهتره دیگه آره؟

jabarsink2000
01-07-2013, 21:01
توی معلم و گلسار نامحدود اندیشه از نامحدود مخابرات بهتره دیگه آره؟

اگر منظور شما نامحدود مخابرات (ضحی کیش )است که اصلا فعلا دنبالش نرید که اشغال به تمام معنی است .به غیر از یک کاربر تمام کاربر ها حرف بنده را تائید می کنند.
های وب هم سرویس خوبی میگن میده اما چون به خط 7 نمیده من تست نکردم.

Architect-Boy
02-07-2013, 11:44
بفرمایید.
مرکز 727.رشت
سرعت باز کردن سایت ها چطوره؟
اکثرا سرعتت رو چنده؟

minime
02-07-2013, 11:45
256 نامحدود اندیشه | ماهیانه 28 تومن (رشت نیستم) :

خط شما 100% مشکل داره
آپلودتون از دانلودتون بیشتره
پینگتون خوبه
حتما یه مشکلی تو snr دانلود دارید

Iloveu-ALL
02-07-2013, 12:09
کسی نامحدود های وب رو نداره؟ میشه یه تست اینجا بزاره!

اگر منظور شما نامحدود مخابرات (ضحی کیش )است که اصلا فعلا دنبالش نرید که اشغال به تمام معنی است .به غیر از یک کاربر تمام کاربر ها حرف بنده را تائید می کنند.
های وب هم سرویس خوبی میگن میده اما چون به خط 7 نمیده من تست نکردم.

کسی اگه نامحدود های وب رو داشت بهم اطلاع رسانی کن ممنون

خط شما 100% مشکل داره
آپلودتون از دانلودتون بیشتره
پینگتون خوبه
حتما یه مشکلی تو snr دانلود دارید

مشکل که دارم ولی فکر نکنم پایین بودن سرعتم بخاطر مشکلمه!
این هم مشکلمه:

jabarsink2000
02-07-2013, 13:06
اکثرا سرعتت رو چنده؟
سرعت باز کردن عالی است.
سرعت نوسان نداره همیشه 50 است.
اگر میبینید سرعت اول 80 تا 90 است به خاطر این است اندیشه سبز خزر دقیق تا 3.5 مگابایت اجازه میده با این سرعت دانلود کنید اما بعد گذشت این حجم تشخیص میده شما دارید دانلود میکنید و سرعت میاد روی 50 فیکس میشه.
به نظر من کار فنی بسیار جالبی کردن به این صورت در زمان باز کردن صفحه سرعت روی 80 تا 90 کیلوبایت است.(در نتورکس قابل مشاهده است)
در کل سرعت دانلود دقیق بدون نوسان 50 کیلوبایت است برای دانلود.م هست ولی چه کنیم فعلا بالاترین سرعت در گیلان همین هست برای نامحدود.

mahyar2013
02-07-2013, 16:13
اکثرا سرعتت رو چنده؟

پیچ امروز به نسبت روز های قبل خیلی بهتر باز میشه اما سرعت من همچنان نوسان داره..
از 35 تا 55 دائما در حال نوسانه..جالب تر اینه که شبا از ساعت 1 به بعد حداکثر سرعت من تقریبا میرسه به 35 تا!!
256 نامحدود پورت اندیشه مرکز 5

no_rated
02-07-2013, 16:39
دوستان یه سوال , اینکه در حال حاضر بهترین isp کدومه ؟؟

ما که اخرسر نفهمیدیم چون مثلا یکی اینقدر شاتل رو میبره بالا که ادم یاد isp کره جنوبی میوفته بعدش از اونطرف یکی اینقدر میارش پایین که ادمو یاد همین مخابرات خودمون میندازه:n04: , واقعا ادم گیج میشه که چیکار کنه از این اختلاف نظر .:n27:

ممنون:n16:

naim697
02-07-2013, 17:26
شما چی میخوای ؟ حجمی میخوای ؟ های وب بگیر بدون ساعات رایگان -- بعدش 2048 ضحی کیش حجمی میتونی بخری ساعات رایگان داره . البرز هم تعریف میکن 4096 هستش پورتهاش حجمی ساعات رایگان هم داره

نامحدود هم میگن اندیشه بهتره .

دوستان یه سوال , اینکه در حال حاضر بهترین isp کدومه ؟؟

ما که اخرسر نفهمیدیم چون مثلا یکی اینقدر شاتل رو میبره بالا که ادم یاد isp کره جنوبی میوفته بعدش از اونطرف یکی اینقدر میارش پایین که ادمو یاد همین مخابرات خودمون میندازه:n04: , واقعا ادم گیج میشه که چیکار کنه از این اختلاف نظر .:n27:

ممنون:n16:

jabarsink2000
02-07-2013, 17:27
256 نامحدود اندیشه سبزخزر.
خطوط727

no_rated
02-07-2013, 17:46
شما چی میخوای ؟ حجمی میخوای ؟ های وب بگیر بدون ساعات رایگان -- بعدش 2048 ضحی کیش حجمی میتونی بخری ساعات رایگان داره . البرز هم تعریف میکن 4096 هستش پورتهاش حجمی ساعات رایگان هم داره

سرعت اولویت اولمه پس قاعدتا باید محدود بگیرم .اینم بگم که در حال حاضر 1024 اندیشه دارم و سرعت دانلودم 200 .

های وب فکر نکنم در حال حاضر ساپورت بکنه , شما مطمئنی دوست عزیز ؟؟

شما اطلاع دقیق ندارین که سرعت دانلود ضحی کیش والبرز چنده؟؟ چون همونطور که گفتم سرعت دانلودم 200 هستش و مال اون شرکتها هم همینقدر باشه و هیچ فرقی نکنه

من می خوام اینو بدونم که کسایی که میگن سرعت دانلودشون 500 هست از کدوم isp استفاده می کنن ؟؟

بازم ممنون:n16:

no_rated
02-07-2013, 17:53

اولیت من سرعته پس قاعدتا باید محدود بگیرم , اینم بگم که در حال حاضر isp من اندیشه 1024 هستش و سرعت دانلودم 200 .

فکر نمی کنم در جال حاضر های وب ساپورت کنه , شما مطمئنی دوست عزیز؟؟

من می خواستم ایتو بدونم که اونایی که میگن سرعت دانلودمون 500 هستش از کدوم isp استفاده می کنن؟؟

no_rated
02-07-2013, 17:57

اولیت من سرعته پس قاعدتا باید محدود بگیرم , اینم بگم که در حال حاضر isp من اندیشه 1024 هستش و سرعت دانلودم 200 .

من می خواستم ایتو بدونم که اونایی که میگن سرعت دانلودمون 500 هستش از کدوم isp استفاده می کنن؟؟ مثلا همین ضحی کیش 2048 سرعت دانلودش حدود 250 و زیاد فرقی نمی کنه .

no_rated
02-07-2013, 18:00

اولیت با سرعته پس قاعدتا باید محدود بگیرم , اینم بگم که در حال حاضر isp من اندیشه 1024 هستش و سرعت دانلودم 200 .

من می خواستم ایتو بدونم که اونایی که میگن سرعت دانلودمون 500 هستش از کدوم isp استفاده می کنن؟؟ مثلا همین ضحی کیش 2048 سرعت دانلودش حدود 250 و زیاد فرقی نمی کنه .

6462
02-07-2013, 18:26
سلام
دوستان برای شما هم سرعت شبانه محدود نصف روز هستش؟
اندیشه 1024 محدود رشت
شبانه حدود 80

no_rated
02-07-2013, 19:09
اوليت من سرعته پس قاعدتا بايد محدود بگيرم , اينم بگم که در حال حاضر isp من انديشه 1024 هستش و سرعت دانلودم 200 .

من مي خواستم ايتو بدونم که اونايي که ميگن سرعت دانلودمون 500 هستش از کدوم isp استفاده مي کنن؟؟

naim697
02-07-2013, 19:16
ادنیشه اخرش همینی هستش که میگی .

8 مگ متونی بخری نوین نت که اسمش شده های وب 700 تا دانلود کنی .

4096 البرز هم هستش 400 تا بهت میده

ضحی کیش 2048 هم 250 تا 260 تا میده

تو رشت اینها من میدونم

اوليت من سرعته پس قاعدتا بايد محدود بگيرم , اينم بگم که در حال حاضر isp من انديشه 1024 هستش و سرعت دانلودم 200 .

من مي خواستم ايتو بدونم که اونايي که ميگن سرعت دانلودمون 500 هستش از کدوم isp استفاده مي کنن؟؟

6462
02-07-2013, 19:25

دوست عزیز سرعت شبانه شما چند هست؟ رشت هستید؟ با این سرعت شبی چقدر میتونید دانلود کنید؟

no_rated
02-07-2013, 19:26
ادنیشه اخرش همینی هستش که میگی .

8 مگ متونی بخری نوین نت که اسمش شده های وب 700 تا دانلود کنی .

4096 البرز هم هستش 400 تا بهت میده

ضحی کیش 2048 هم 250 تا 260 تا میده

تو رشت اینها من میدونم

دوست عزیز شما مطمئنید که نوین نت در حال حاضر اینجارو ساپورت می کنه؟؟ چون من رفتم مناطق تحت پوشش رو دیدم فقط اصفهان رو ساپورت می کرد .

no_rated
02-07-2013, 19:30
دوست عزیز سرعت شبانه شما چند هست؟ رشت هستید؟ با این سرعت شبی چقدر میتونید دانلود کنید؟

بله رشت هستم , سرعت شبانه معمولا 90 هستش ولی بعضی روزا بعد از ساعت 2 سرعتم به 200 می رسه البته اینم بگم که از خرداد به اینور فقط یک شب اینطوری شد ولی قبل خرداد هر شب بود .

naim697
02-07-2013, 20:08
آره عزیز کل شهرستان های استان گبلان را پوشش میده چه برسه به رشت

دوست عزیز شما مطمئنید که نوین نت در حال حاضر اینجارو ساپورت می کنه؟؟ چون من رفتم مناطق تحت پوشش رو دیدم فقط اصفهان رو ساپورت می کرد .

no_rated
02-07-2013, 20:19

دریغ از ادرسش , میشه سایتش یا ادرس محلش رو بهم بدی البته اگه داری .

02-07-2013, 20:27

مرکز 7 رشت رو پوشش نمیده !

naim697
02-07-2013, 20:50
خدمت شما 01413235084

دریغ از ادرسش , میشه سایتش یا ادرس محلش رو بهم بدی البته اگه داری .

naim697
02-07-2013, 20:51
نمیدونم والا تماس بگیرید سوال کنید

مرکز 7 رشت رو پوشش نمیده !

mahyar2013
02-07-2013, 21:00
سلام
دوستان برای شما هم سرعت شبانه محدود نصف روز هستش؟
اندیشه 1024 محدود رشت
شبانه حدود 80

بله دوست عزیز
البته واسه من 256 نامحدوده!! ولی بازم سرعت از 1 شب به بعد تقریبا نصف میشه!!

Iloveu-ALL
02-07-2013, 21:03
بله دوست عزیز

سرعت دانلودت چنده؟

mahyar2013
02-07-2013, 22:17
سرعت دانلودت چنده؟

درطول روز بین 35 تا 55 در نوسانه..
شبا از ساعت 1 به بعد در بهترین حالتش حداکثر 35 تا 40تاست.

03-07-2013, 16:41
بله دوست عزیز

من به اون مثلاً مهندس اندیشه گفتم ،
هنوز جواب نداده ... :n24:

mahyar2013
03-07-2013, 17:47

اون اینجور چیزارو جواب نمیده..
فقط واسه تبلیغ کردن برای اندیشه میاد اینجا!!

03-07-2013, 19:07
اون اینجور چیزارو جواب نمیده..
فقط واسه تبلیغ کردن برای اندیشه میاد اینجا!!

خودش بهم گفت جواب میدم !
الان قایم شده ...

:n29:

saeid 22
03-07-2013, 20:14
عجب گیری کردیم به چند شرکت زنگ زدم میگن مرکز 5 پورت خالی تا 2 ماه آینده نداریم باید نوبت وایستی :n27:

no_rated
03-07-2013, 20:57
یه سوال دارم , می خواستم بدونم که سرویس محدود پارس انلاین بهتره یا اندیشه؟؟

mahyar2013
03-07-2013, 21:29
یه سوال دارم , می خواستم بدونم که سرویس محدود پارس انلاین بهتره یا اندیشه؟؟

با توجه به نظرات بچه ها و تجربه ی خودم از نظر سرعت، محدود اندیشه بهتره.

no_rated
03-07-2013, 21:43
با توجه به نظرات بچه ها و تجربه ی خودم از نظر سرعت، محدود اندیشه بهتره.

خب پس من باید چیکار کنم که از دست این اندیشه راحت بشم , یکی از دوستان گفت بیشترین سرعت رو نوین نت میده زنگ می زنم بهش دریغ از یه جواب , اصلا بر نمی داره .:n27:

واس من اصلا قیمت مهم نیس حاضرم ماهی 100 تومن بدم برای سرویس محدود ولی فقط سرعتم خوب باشه , هر راهی رو می رم به در بسته می خورم .

mahyar2013
03-07-2013, 23:19
خب پس من باید چیکار کنم که از دست این اندیشه راحت بشم , یکی از دوستان گفت بیشترین سرعت رو نوین نت میده زنگ می زنم بهش دریغ از یه جواب , اصلا بر نمی داره .:n27:

واس من اصلا قیمت مهم نیس حاضرم ماهی 100 تومن بدم برای سرویس محدود ولی فقط سرعتم خوب باشه , هر راهی رو می رم به در بسته می خورم .

نوین نت که تو سایتش میری فقط استان اصفهان رو پوشش میده!
ها وب سرویس حجمی خوبی میده فعلا! تو رشت مراکز 2 و 8 و 6 رو ساپورت میکنه.هنوز همه مناطق نیست.اینم تعرفه هاش
البرز هم شنیدم سرویسش خوبه ولی اینجا کسی تست خاصی ازش نذاشته..تعرفه هاش
وضع اندیشه و پارس آنلاین هم که معلومه..
شاتل هم اگه فقط دنبال سرویس حجمی هستین سرعت خوبی داره..تعرفه
مخابرات هم قبلا خیلی خوب بود اما الان اوضاش جالب نیست.فقط یکی از دوستان 1 مگ نامحدود داره که سرعتش 220تاست و راضیه.بیشتر دوستان ناراضین..البته الان که سرعت های بالاش نیاز به جواز کسب و کارت دانشجویی و این چیزا داره!!
درکل به نظرم اگه تو مناطق تحت پوشش هاو وب هستین امتحانش کنین.اگه نه که میمونه شاتل.(البرز رو مطمئن نیستم که پیشنهاد ندادم)
البته همه ی اینا در مورد سرویس حجمی بودش.

no_rated
03-07-2013, 23:52
نوین نت که تو سایتش میری فقط استان اصفهان رو پوشش میده!
ها وب سرویس حجمی خوبی میده فعلا! تو رشت مراکز 2 و 8 و 6 رو ساپورت میکنه.هنوز همه مناطق نیست.اینم تعرفه هاش
البرز هم شنیدم سرویسش خوبه ولی اینجا کسی تست خاصی ازش نذاشته..تعرفه هاش
وضع اندیشه و پارس آنلاین هم که معلومه..
شاتل هم اگه فقط دنبال سرویس حجمی هستین سرعت خوبی داره..تعرفه
مخابرات هم قبلا خیلی خوب بود اما الان اوضاش جالب نیست.فقط یکی از دوستان 1 مگ نامحدود داره که سرعتش 220تاست و راضیه.بیشتر دوستان ناراضین..البته الان که سرعت های بالاش نیاز به جواز کسب و کارت دانشجویی و این چیزا داره!!
درکل به نظرم اگه تو مناطق تحت پوشش هاو وب هستین امتحانش کنین.اگه نه که میمونه شاتل.(البرز رو مطمئن نیستم که پیشنهاد ندادم)
البته همه ی اینا در مورد سرویس حجمی بودش.

ممنون دوست عزیز :n16:

از این می ترسم که برم شاتل بگیرم بعدش های وب مرکز 5 رو ساپورت کنه , شما اطلاعی دارید که چه زمانی مناطق دیگه رو ساپورت می کنه ؟؟

mahyar2013
04-07-2013, 00:15
ممنون دوست عزیز :n16:

از این می ترسم که برم شاتل بگیرم بعدش های وب پیشماره 5 رو ساپورت کنه , شما اطلاعی دارید که چه زمانی مناطق دیگه رو ساپورت می کنه ؟؟

منم خودم منتظرم مرکز 5 رو ساپورت کنه..
میتونین با این شماره تماس بگیرین سوال کنین :
0141-3235084

rahimgms
04-07-2013, 08:32

سلام دوست عزیز من از شما مشخصات سرویس رو خواستم اما شما فقط گفتی 256 نامحدود دارم نامحدود چی 1 به 10 یا نه

silver123
04-07-2013, 12:32
های وب که همون نویت نته گند زدن به شرکت اسمشو عوض کردن ، اینم یه چیزی مث مخابرات که تا دیدن مشتری جلب کرده دونه دونه خدمات و سرویس هاشو کاهش داد و قیمت هاشو افزایش... همه استان رو هم ساپورت میکنه ولی

اما خودم احتمالا دیگه از ضحی کیش برم و بین اندیشه و پارس موندم با توجه به حجم دزدی اندیشه همون پارس بهتر نیست؟

04-07-2013, 13:34
سلام دوست عزیز من از شما مشخصات سرویس رو خواستم اما شما فقط گفتی 256 نامحدود دارم نامحدود چی 1 به 10 یا نه

گفتم الان 512 نامحدود با قیمت 150 هزار تومن برای یک ماه دارم .
حالا میشه جواب بدید ؟

rahimgms
04-07-2013, 14:06
گفتم الان 512 نامحدود با قیمت 150 هزار تومن برای یک ماه دارم .
حالا میشه جواب بدید ؟

اوکی چون شما از سرویس نامحدود استفاده میکنید شبها سرعت شما باید نصف بشه تا کاربرای حجمی بتونن با سرعت خوبی دانلود در ساعات رایگان رو انجام بدن برای همه سرویسهای نامحدود این کار انجام میشه شما میتوند دانلود خود را در روز انجام بدین که به مشکل بر نخورید اما کاربری که سرویس حجمی داره نمیتونه روزا دانلود کنه و اگر دانلود در ساعات رایگان رو هم سرعتش کم باشه که دیگه قابل درک نخواهد بود ما باید هر دو طرف رو راضی داشته باشیم بخاطر همین سرعت سرویس نامحدود در ساعات رایگان به نصف تبدیل میشود این چنچ سرعت برای همه سرویهای نامحدود انجام میشه

04-07-2013, 14:53
اوکی چون شما از سرویس نامحدود استفاده میکنید شبها سرعت شما باید نصف بشه تا کاربرای حجمی بتونن با سرعت خوبی دانلود در ساعات رایگان رو انجام بدن برای همه سرویسهای نامحدود این کار انجام میشه شما میتوند دانلود خود را در روز انجام بدین که به مشکل بر نخورید اما کاربری که سرویس حجمی داره نمیتونه روزا دانلود کنه و اگر دانلود در ساعات رایگان رو هم سرعتش کم باشه که دیگه قابل درک نخواهد بود ما باید هر دو طرف رو راضی داشته باشیم بخاطر همین سرعت سرویس نامحدود در ساعات رایگان به نصف تبدیل میشود این چنچ سرعت برای همه سرویهای نامحدود انجام میشه

بسیار خوب ، 1 مگ محدود شما رو داشتم .
روز سرعت 200 ، شبانه 90 .
اینو میشه توضیح بدید ؟

farshid_civil
04-07-2013, 17:01
عجب...:n06:
الان سرویسم 128 با حجمه 5 گیگه، سرعته من واسه چی نصف میشه؟!
128، 8 گیگم که ظاهرا ورداشتین

jabarsink2000
04-07-2013, 18:55

اره قبلا اعلام کرده بودن یک خبر خوشی در راه است.خبر خوش برای منفعت خودشان بود که سرویس هایی که به ضرر شرکت بود حذف شد.

root3r
04-07-2013, 20:16
آخر هم متوجه نشدم قضیه ی این سرور عوض شدن ها چیه ؟ تو این ریپورت زده اصفهان ! یه بار مبین نت بود!
ریپوتــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یعنی چی این سرورها عوض میشن؟ یعنی اون زمانی که نوشته بود مبین نت ، شرکت مبین نت داشت به ضحی کیش کمک میکرد؟ این شرکت ضحی کیش با اسم مخابرات اومد تا کلاهبرداری کنه و موفق هم شد! آخه چقدر آدمخوار داریم که این ملتی که پول نتش رو با زحمت بدست میاره رو میچاپه! تفـــــــــــــــــــــــ ـ تو روحشون!

minime
04-07-2013, 20:39
Chill bro!

TimeWarp
05-07-2013, 00:06

شما در مورد این توضیح بدید که چرا در نقاط دیگر دنیا بر حسب کیلوبایت بر ثانیه و مگابایت بر ثانیه سرویس ارایه میدن و میزان دانلود و آپلودشون همون قدره ولی تو ایران این امر فقط اسمیه و سرعت دانلود بر حسب کیلوبیت محاسبه میشه و سرعت سرویس اسمی 256 میشه 50 و حتی در شرکت درپیت ضحی کیش میشه زیر 30 .آیا اسم این دزدی تو روز روشن نیست؟:n21:

rahimgms
05-07-2013, 08:52
شما در مورد این توضیح بدید که چرا در نقاط دیگر دنیا بر حسب کیلوبایت بر ثانیه و مگابایت بر ثانیه سرویس ارایه میدن و میزان دانلود و آپلودشون همون قدره ولی تو ایران این امر فقط اسمیه و سرعت دانلود بر حسب کیلوبیت محاسبه میشه و سرعت سرویس اسمی 256 میشه 50 و حتی در شرکت درپیت ضحی کیش میشه زیر 30 .آیا اسم این دزدی تو روز روشن نیست؟:n21:

سلام عزیز من این چیزا دست ما نیست از سازمان نظارت دستور به همه ISP ها هست دوست عزیز اینجا ایران هست هیچ ISP بدش نمیاد که به کاربراش سرعت زیاد بده اما وقتی شما صاحب ISP باشی و دستور بدن که نت رو لیمیتد کنی باید انجام بدی در غیر این صورت درت تخته خواهد شد ما نمیتونم چنین کاری بکنیم از زیر ساخت مشکل داره

تو این تاپیک دیدم یه سری از دوستان عزیز گفتن اندیشه دزده با ورد به ISP دیگه میتوند بفهمید که کی دزده با تشکر

rahimgms
05-07-2013, 08:53

سرعت شما اگرم کم بشه در روزها کم میشه نه شبها

rahimgms
05-07-2013, 08:54
بسیار خوب ، 1 مگ محدود شما رو داشتم .
روز سرعت 200 ، شبانه 90 .
اینو میشه توضیح بدید ؟

همیشه اینطور نبود 100% اگر این طور بود 100% مشکا فنی بود از طرف شما

rahimgms
05-07-2013, 08:57
در اخر باید به شما دوستان عزیز عرض کنم این چیزها رو من فقط برای روشن شدن شما گفتم هیچ کارمندی به خودش اجازه نمیده که چیزهای امنیتی یه شرکت رو بازگو کنه اونم بزارید پای دوست داشتن گیلان و گیلانی نا سلامتی من یه رشتی هستم :n02:

minime
05-07-2013, 10:55
در اخر باید به شما دوستان عزیز عرض کنم این چیزها رو من فقط برای روشن شدن شما گفتم هیچ کارمندی به خودش اجازه نمیده که چیزهای امنیتی یه شرکت رو بازگو کنه اونم بزارید پای دوست داشتن گیلان و گیلانی نا سلامتی من یه رشتی هستم :n02:

اون آقایی که مسوول دفتر لاهیجانتون هست اسمش چیه ؟

nits
05-07-2013, 11:17

شما کارمند اندیشه هستید ؟ خود رشت ؟
میشه بپرسم سرعت خودتون چنده ؟ و چه سرویسی استفاده میکنید ؟؟؟
اصلا هم اینجوری نیست ... سرویس های نامحدود اندیشه سرعتشون چه شب چه روز زیاد تغییر نمیکنه ... 256 دارم - نامحدود ، که همونطور که گفته شد سرعت از 35 تا 50 در نوسان و بیشتر اوقات رو 40
512 نامحدود هم چند بار داشتم که سرعتش بین 70 تا 90 بوده
سرویس های حجمی روزها سرعتشون میره بالا چون حجم مصرف بشه ... ساعات رایگان هم کلا ملت میریزن برای دانلود و کلا میترکه :n08:

در کشورهای دیگه هم همچین نیست ... اونها هم سرویس های حجمی دارن ولی ترافیشکون مثل ما 1 گیگ - 2 گیگ - 3 گیگ نیست ... 50 - 60 یا 100 گیگ هست و اونا هم ساعات رایگان دارن ... و بعد از مصرف مثلا 40 گیگ از ترافیک ، سرعت دانلودشون کاهش هم پیدا میکنه ... البته همه جا اینجوری نیست ... سرعت آپلود معمولا کمتر از سرعت دانلود هم هست

Videotron
50mb down
1mb up soon to be 2mb
125gb limit +90gb that I pay and extra for
About 105$ a month

Virgin Media
50Mbps
Unlimited
$59 USD/month

ComHem AB
Bandwidth: 100 mbps down/ 10 mbps up
Traffic: Unlimited
59.60USD

I have AT&T
bandwidth: 6mbps down/768kbps
traffic: unlimited
35USD

Time Warner Cable
Cost: $107 month
15mbps Turbo Download / 1 mbps Upload
HD DVR Digital Cable

Beam Telecom
20Mbps - Down
15Mbps - Up
60gb limit. After that speed get reduced to 6Mbps Down
I'm paying Rs.2500/- pm(50 USD PM
I'm from Hyderabad, INDIA

40mb down, 10mb up. Unlimited usage with NO traffic shaping
£20 a month

mahyar2013
05-07-2013, 11:32
همیشه اینطور نبود 100% اگر این طور بود 100% مشکا فنی بود از طرف شما

اتفاقا منم هم حجمی داشتم هم نامحدود و در هر دو حالت شبا از 1 به بعد سرعت تقریبا نصف میشه!!
و در ضمن تو این 3سالی که اندیشه دارم همیشه همینطوری بوده و از هرکس دیگه ای هم که اندیشه داره سوال کردم همین مشکل رو داشته..!!

rahimgms
05-07-2013, 11:39
اتفاقا منم هم حجمی داشتم هم نامحدود و در هر دو حالت شبا از 1 به بعد سرعت تقریبا نصف میشه!!
و در ضمن تو این 3سالی که اندیشه دارم همیشه همینطوری بوده و از هرکس دیگه ای هم که اندیشه داره سوال کردم همین مشکل رو داشته..!!

دوست عزیز به واحد فنی شرکت مراجه کن فردا مشکلت رو پیگیری کن 100% حل میشه

موفق باشید

Akom@n
05-07-2013, 13:14
دوستان الان سرعت محدود ها چطوره؟
من چند وقتی نامحدود اندیشه 1024 داشتم که بد نبود، اما الان دیگه خیلی دانلود ندارم و فقط سرعت نیاز دارم (البته اونم خیلی نیاز ندارم :دی) به خاطر همین یه سرویس ارزون و قابل قبول میخوام بگیرم (هرچی ارزون تر بهتر :دی)
128 محدود و 256 محدود چطورن؟؟ (اندیشه - شاتل - مخابرات و ...)
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم یه آماری بده

Ezel
05-07-2013, 21:30
دوستان

بحث شخصی و پیگیری و شکایت از همدیگه و تهدید و ... اینجا هیچ جایی نداره ، این موارد باشه برای دادگاه و داد سرا /

این پست آخرین تذکر در رابطه با منحرف کردن تاپیک هست /

پیشاپیش ممنون از توجه دوستان

rahimgms
06-07-2013, 13:03
دوستان الان سرعت محدود ها چطوره؟
من چند وقتی نامحدود اندیشه 1024 داشتم که بد نبود، اما الان دیگه خیلی دانلود ندارم و فقط سرعت نیاز دارم (البته اونم خیلی نیاز ندارم :دی) به خاطر همین یه سرویس ارزون و قابل قبول میخوام بگیرم (هرچی ارزون تر بهتر :دی)
128 محدود و 256 محدود چطورن؟؟ (اندیشه - شاتل - مخابرات و ...)
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم یه آماری بده

سلام دوست عزیز شما میتونی از سرویس 128 اندیشه استفاده کنی بدون هیچ مشکلی سرعتش روی 30 هست 256 برای ساکنان شهر رشت سرعت 60 و 70 هست

درمورد شاتل باید بگم در اغاز اریه سرویس به کاربر ها خوب عمل میکنه و بعد از چند هفته محدودیت ایجاد میکنه مخابراتم فعلا تعطیل هست

Sat_Sat
06-07-2013, 13:18
الان زنگ زدخ 2020 دختره می گه به زودی مشکل سرعت بر طرف می شه
می گم به زودی یعنی کی
میگه معلوم نیست ولی تا 2 هفته دیگه اوکی می شه ؟ کلا درگیر بود با خودش

پس فردا می رم حمع می کنم می رم 256 اندیشه رو می گیرم

MoJtaBa.R
06-07-2013, 13:24
الان زنگ زدخ 2020 دختره می گه به زودی مشکل سرعت بر طرف می شه
می گم به زودی یعنی کی
میگه معلوم نیست ولی تا 2 هفته دیگه اوکی می شه ؟ کلا درگیر بود با خودش

پس فردا می رم حمع می کنم می رم 256 اندیشه رو می گیرم

البته اندیشه برای 256 فک کنم کارت نظام مهندسی بخوان در وهله اول . اگه گیر دادن 128 بزن و دوره های بعدی رو اینترنتی 256 بزن

06-07-2013, 13:39
سلام دوست عزیز شما میتونی از سرویس 128 اندیشه استفاده کنی بدون هیچ مشکلی سرعتش روی 30 هست 256 برای ساکنان شهر رشت سرعت 60 و 70 هست

درمورد شاتل باید بگم در اغاز اریه سرویس به کاربر ها خوب عمل میکنه و بعد از چند هفته محدودیت ایجاد میکنه مخابراتم فعلا تعطیل هست

256 ، 60 تا 70 ؟
الان 512 من اینطوریه !

rahimgms
06-07-2013, 14:09
256 ، 60 تا 70 ؟
الان 512 من اینطوریه !

سلام دوست عزیز گفتم که شما مشکل فنی داری به دفتر فنی برید و مشکل رو پیگیری کنید

naim697
06-07-2013, 14:15
256 نامحدود اندیشه کجا 70 تا هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با idm قبلا داشتم اخرش فیکس بین 55 تا 59 بودش همین رنج نه کمتر نه بیشتر

سلام دوست عزیز گفتم که شما مشکل فنی داری به دفتر فنی برید و مشکل رو پیگیری کنید

naim697
06-07-2013, 14:17
512 اگه 1 به 10 داری همین رنج .

اگه نداری باید بهت 80 تا 85 همین حدود بده .

یه عکس از مشخصات خط مودم بذار

256 ، 60 تا 70 ؟
الان 512 من اینطوریه !

jabarsink2000
06-07-2013, 14:23

دوست عزیز اطلاعات اشتباه نده.256 نامحدود اندیشه سبز خزر در همه جای رشت در بهترین حالت 50 است.

rahimgms
06-07-2013, 14:24
256 نامحدود اندیشه کجا 70 تا هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با idm قبلا داشتم اخرش فیکس بین 55 تا 59 بودش همین رنج نه کمتر نه بیشتر

دوست عزیز باید در 70 60 و در ساعات شلوغ کمی پهنای باند باید تا 50 باشه

jabarsink2000
06-07-2013, 14:25
البته اندیشه برای 256 فک کنم کارت نظام مهندسی بخوان در وهله اول . اگه گیر دادن 128 بزن و دوره های بعدی رو اینترنتی 256 بزن
نیاز به هیچ مدرکی نیست 256 نامحدود.اگر نداد 128 نامحدود بگیرید و به من پیغام خصوصی بدید.

jabarsink2000
06-07-2013, 14:27
دوست عزیز باید در 70 60 و در ساعات شلوغ کمی پهنای باند باید تا 50 باشه

شما یک ساعت بگو من برات تست سرعت بزارم.همراه با گراف.سرعت سرویس 256 نامحدود اندیشه 50 است.

mahyar2013
06-07-2013, 14:29

به هیچ عنوان اینطوری نیست!!
256 نامحدود اندیشه در طول روز بین 35 تا 55 در نوسانه و شب ها از ساعت 1 به بعد نهایت به 40 میرسه!!
اون 70تا سرعتی که شما میگی مال 512 نامحدوده اونم تازه باید 145000 تومن ناقابل بدی!!
لطفا اطلاعات غلط به بچه ها ندید...

06-07-2013, 14:31
به هیچ عنوان اینطوری نیست!!
256 نامحدود اندیشه در طول روز بین 35 تا 55 در نوسانه و شب ها از ساعت 1 به بعد نهایت به 40 میرسه!!
اون 70تا سرعتی که شما میگی مال 512 نامحدوده اونم تازه باید 145000 تومن ناقابل بدی!!
لطفا اطلاعات غلط به بچه ها ندید...

کاملاً درسته ...
اشکال فنی کجا بود ...
اگه اشکالی باشه از فرستنده هست .:n05:

rahimgms
06-07-2013, 14:32
دوست عزیز اطلاعات اشتباه نده.256 نامحدود اندیشه سبز خزر در همه جای رشت در بهترین حالت 50 است.

دوست عزیز خط با خط فرق داره مثلا خط چهار استان گیلان جر بد ترین خطهای استان هست و گلسار بهترین خطهای استان رو داراست محدودیت تا 70 هست نه بیشتر یعنی طوری تنضیم شده که تا 70 باشه

jabarsink2000
06-07-2013, 14:36
دوست عزیز خط با خط فرق داره مثلا خط چهار استان گیلان جر بد ترین خطهای استان هست و گلسار بهترین خطهای استان رو داراست محدودیت تا 70 هست نه بیشتر یعنی طوری تنضیم شده که تا 70 باشه

من خودم خط 727 گلسار بلوارگیلان دارم.در بهترین حالت سرعت 50 است.سرویس 256 نامحدود.

rahimgms
06-07-2013, 14:45
من خودم خط 727 گلسار بلوارگیلان دارم.در بهترین حالت سرعت 50 است.سرویس 256 نامحدود.

نمیدونم شما ها از چی حرف میزنید دیگه هیچ وقت توی این تاپیک چیزی تایپ نمیکنم چون یک سری از دوستان سعی در تخریب دارید خدا کمکتون کنه بدرود

mahyar2013
06-07-2013, 14:47

دوست عزیز شما اطلاعاتت به هیچ عنوان کامل نیست، بعد از طرف اندیشه هم میای جواب میدی!
شما اونچه که در عمل و تو واقعیت هست رو ببین نه یه سری عدد رو کاغذو..!!
من بیشتر از 3ساله مشتری اندیشه هستم همه سرویساشم تست کردم حتی 1مگ نامحدود که دیگه آخره سرویس اندیشسیت!!
متوجه منظور شمام نمیشم میگی مشکل فنی هستش! مگه فقط منم که مشکل دارم؟! اینجا دوستان از خط های مختلف رشت سرویس دارن همه هم میگن 256نامحدود حداکثر رو 50 تاست! البته واسه من با نوسان!!
512 هم رو 70، 75تا..اگه همه ما مشکل فنی داریم پس معلوم میشه عیب از ما نیست از شرکت شماست!!...

naim697
06-07-2013, 15:07
چرا باز کل کل میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای بابا شروع بازم ؟ داستان ؟ آقای سروش خواهشا امیدوارم این باز برخورد جدی بکنن

jabarsink2000
06-07-2013, 15:08
نمیدونم شما ها از چی حرف میزنید دیگه هیچ وقت توی این تاپیک چیزی تایپ نمیکنم چون یک سری از دوستان سعی در تخریب دارید خدا کمکتون کنه بدرود

اول اینکه نیازی نمیبینم تا شرکتی را تخریب کنم.
دوم اینکه بهتر شما اصلا پست نزنید چون دارید با اطلاعات غلط هم ابروی شرکت میبرید و هم کاربر ها را گمراه میکنید.
سوم هم تست بنده کاملا موضوع را روشن میکند.
سرویس 256 نامحدود اندیشه سبز خزر.پورت اندیشه سبز خزر.خط 727 گلسار بلوارگیلان.

naim697
06-07-2013, 15:46

Sat_Sat
06-07-2013, 16:45
مگه از مدیرای اینجا کسی تو ضجی کیش کار می کنه که هر چی پست ما در مورد این شرکت می زنیم اصلا نمایش داده نمی شه ؟؟

06-07-2013, 17:13

ISP عوض کردی ؟

naim697
06-07-2013, 17:37
SAMANEH SAMA PISHRO PERSIAN :n08:

06-07-2013, 18:04
SAMANEH SAMA PISHRO PERSIAN :n08:

هر هر هر :n02:
سایتش رو میدی ؟؟

.Siavash.
06-07-2013, 18:24
سلام

کسی از دوستان سرویس 256 نامحدود شرکت البرز رو تست کرده که سرعتش چنده ؟

06-07-2013, 19:00
سلام

کسی از دوستان سرویس 256 نامحدود شرکت البرز رو تست کرده که سرعتش چنده ؟

شنیدم 40 - 50 .
خودم تست نکردم .

.Siavash.
06-07-2013, 19:50
من خودم الان 256 نامحدود اندیشه دارم سرعتم زمانی که دانلود رو میزنم میشه 80 بعد از چند ثانیه میشه 45 تا 35 .سرعتش چون ثابت نیست میخوام برم یه isp دیگه

mahyar2013
06-07-2013, 20:09
الان تماس گرفتم اندیشه..طرف میگه بحث نوسان سرعت به پهنای باند مرکز مخابراتی که مربوط به خط شماست برمیگرده!! مثلا مال من که مرکز 5 هستش چون مرکز پرترافیکیه سرعت نوسان داره اما مرکز 7 چون خودش به 3تا مرکز مجزا تقسیم شده سرعت فیکس رو 50 شده..
درمورد پایین اومدن سرعت از ساعت 1 شب به بعدم گفت کاملا طبیعیه و این چیزی بوده که همیشه وجود داشته!!! در صورتی قبلا در مورد نامحدود اینطوری نبود..
البته یه نتیجه دیگه ای هم میگیریم اینه که هیچ مشکل فنی خاصی وجود نداشت که یکی از دوستان همش روش تاکید داشت...!!!

06-07-2013, 20:24
من خودم الان 256 نامحدود اندیشه دارم سرعتم زمانی که دانلود رو میزنم میشه 80 بعد از چند ثانیه میشه 45 تا 35 .سرعتش چون ثابت نیست میخوام برم یه isp دیگه

همه سرویس های اندیشه اینطوری هستن .
512 اول رو 120 میزنه ، بعدش 70 .
:n24:

.Siavash.
06-07-2013, 20:25
الان تماس گرفتم اندیشه..طرف میگه بحث نوسان سرعت به پهنای باند مرکز مخابراتی که مربوط به خط شماست برمیگرده!! مثلا مال من که مرکز 5 هستش چون مرکز پرترافیکیه سرعت نوسان داره اما مرکز 7 چون خودش به 3تا مرکز مجزا تقسیم شده سرعت فیکس رو 50 شده..
درمورد پایین اومدن سرعت از ساعت 1 شب به بعدم گفت کاملا طبیعیه و این چیزی بوده که همیشه وجود داشته!!! در صورتی قبلا در مورد نامحدود اینطوری نبود..
البته یه نتیجه دیگه ای هم میگیریم اینه که هیچ مشکل فنی خاصی وجود نداشت که یکی از دوستان همش روش تاکید داشت...!!!

من چند سال پیش 128 با حجم 5 گیگ میگرفتم از اندیشه سرعتم 110 فیکس بود ولی الان سرعتش از 60 تا 80 در نوسانه و خودم دیدم یکی از دوستانم داره .

تا اونجایی که من متوجه شدم این نوسان هم کار خودشونه بهشون دستور دادن نوسان بندازین تا مردم مثلا از یوتیوب کلیپ ها رو نبینن و کار مردم سخت تر بشه

.Siavash.
06-07-2013, 20:57
یادش بخیر یه زمانی اینترنت ماه واره ای داشتم با این که سرعتم رو 50 کیلو فیکس بود و پایین تر نمی یومد میتونستم تمام کلیپهای آنلاین رو بدون فریز ببینم

shahrokhblash
06-07-2013, 20:59

به هیچ عنوان نیا مخابرات الان من پشیمون هستم:n03: عجب منم بخاطر همین از اندیشه زدم بیرون

Soroush-S
07-07-2013, 10:42
من از امروز صبح نمیتونم با اینت نت مخابرات وارد انجمن بشم.الانم با اینترنت ایرانسل کانکت شدم.دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارن؟

ارسال شده از GLX Luster با استفاده از تپاتالک 2

Akom@n
07-07-2013, 11:59

محدود یا نا محدود؟! اگه محدود 128 30 یا 256 60 باشه که خیلی کمه :دی

sasan.69
07-07-2013, 12:36
512 نامحدود 2020 دارم هنوزم سرعت رو 40 هست و هربار زنگ میزنم میگن که بزودی درست میشه اگه isp دیگه ای بهتر از این سراغ داشتم جمع اوری میکردم

07-07-2013, 12:37
512 نامحدود 2020 دارم هنوزم سرعت رو 40 هست و هربار زنگ میزنم میگن که بزودی درست میشه اگه isp دیگه ای بهتر از این سراغ داشتم جمع اوری میکردم

بین بد و بدتر باید انتخاب کنی .
اندیشه بهتره .

07-07-2013, 12:37
محدود یا نا محدود؟! اگه محدود 128 30 یا 256 60 باشه که خیلی کمه :دی

نامحدود رو گفتن .