PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Sat_Sat
12-06-2013, 08:32
دوستان من از قبل امتحانات تا الان شارژ نکردم(2020 دارم)، حالا می خوام شارژ کنم، به نظرتون همین 512 نامحدود رو شارژ کنم؟ یا اوضاع خیلی خراب تر از این حرف هاس؟ یه احساسی بهم میگه نت 2020 بعد انتخابات درس میشه

اگه احساست اینو می گه حداقل تا 1 هفته بعد از انتخابات بمون ببین اوکی می شه

minime
12-06-2013, 08:34
برای خونه یکی از بستگانم که چند ماه قبل شاتل گرفته بودم فرم جمع آوری دادم تا از مخابرات بگیرم ، اپراتور ۲۰۲۰ گفت به علت محدود بودن پهنای باندمون تا اطلاع ثانوی سرویس بالاتر از ۵۱۲ بهتون پیشنهاد نمیکنیم مخصوصا در مرکز ۷ رشت ، فعلا که شماره حساب و کد رو بهم داد تا کار جمع آوری شاتل تموم بشه ولی من همون ۱ مگ نامحدود رو میگیرم هرجور شده.

jabarsink2000
12-06-2013, 10:39
512نامحدود مخابرات ضحی کیش.خطوط 727
سرعت دانلود متوسط 39 /40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sat_Sat
12-06-2013, 11:28
برای خونه یکی از بستگانم که چند ماه قبل شاتل گرفته بودم فرم جمع آوری دادم تا از مخابرات بگیرم ، اپراتور ۲۰۲۰ گفت به علت محدود بودن پهنای باندمون تا اطلاع ثانوی سرویس بالاتر از ۵۱۲ بهتون پیشنهاد نمیکنیم مخصوصا در مرکز ۷ رشت ، فعلا که شماره حساب و کد رو بهم داد تا کار جمع آوری شاتل تموم بشه ولی من همون ۱ مگ نامحدود رو میگیرم هرجور شده.

اگه می خوای فامیلت فکر نکنه که سرش رو کلاه گذاشتی دنبال 2020 نرو که بد ضایع می شی جلو فامیلت

Sat_Sat
12-06-2013, 11:29
آقا ظاهرا آسیا تک دارن می ترکونه برید تاپیکش رو بخونید

می گم بیام همه با هم جمع بشیم یه درخواست ارائه سرویس تو شهر رشت به این شرکت بفرسیم شاید جواب داد و اوکی کردن :n24:

sasan.69
12-06-2013, 11:48

دوست عزیز من که با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که مدارک حقوقی میخوانن برای 1مگ به بالا(حتی کارت دانشجویی که ارائه کردم قبول نکردن)

sasan.69
12-06-2013, 12:06
512 نامحدود امروز افتضاحه هم دانلود و هم وب گردی...

minime
12-06-2013, 12:27
دوست عزیز من که با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که مدارک حقوقی میخوانن برای 1مگ به بالا(حتی کارت دانشجویی که ارائه کردم قبول نکردن)

با جواز کسب میدن

sasan.69
12-06-2013, 13:04
با جواز کسب میدن

جواز کسب باید به اسم خودم باشه ؟ و اینکه نمیشه جواز و داد و برای خونه استفاده کرد؟:n27:

wooooow
12-06-2013, 13:18
جواز کسب باید به اسم خودم باشه ؟ و اینکه نمیشه جواز و داد و برای خونه استفاده کرد؟:n27:

با کارت دانشجویی باید ارائه بدن
من از سازمان تنظیم مقررات پرسیدم طرف گفت باید ارائه بدن

اگه ندادن شکایت کن

sasan.69
12-06-2013, 13:38
با کارت دانشجویی باید ارائه بدن
من از سازمان تنظیم مقررات پرسیدم طرف گفت باید ارائه بدن

اگه ندادن شکایت کن

به کجا دقیقا شکایت کنم؟ اینا که رسیدگی نمیکنن

wooooow
12-06-2013, 13:46
به کجا دقیقا شکایت کنم؟ اینا که رسیدگی نمیکنن

رسیدگی نمیکنن چیه

اینجا شکایت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو 24 تا 48 ساعت بهت زنگ میزنن

اگه طبق قانون بشه با کارت دانشجویی ارائه داد طرف دهنشون رو صاف میکنه

سریع پیگیری میشه

minime
12-06-2013, 14:20
منتظر خبرهای شگفت انگیز از صنعت اینترنت ایران باشید

sin@ 76
12-06-2013, 14:31
هر کسی هستی برای خودت هستی نمیدونم حالا مشکل شما و دیگران با سرعت من چیه من که آخرش متوجه نشدم .

. اون دوستت هم میادش از شما شما دفاع میکنه .

حالا خوبه خدا شکر متوجه شدید سرعتم چقدر زیاده . دمه مخابرات گرم . با این سرعتش .

من هم به کسی بی ادبی نکردم و نه جسارت فقط با بابت تهمت توهینی که شما کردید از حق خودم با مدرک مستند دفاع کردم .

این یه فیلم که تا چند دقیقه تموم میشه . والا فکز نکنم الان هیچ نهاد یا شرکتی باشه دولتی یا غیره تا الان باز باشه ؟ بنده یوزر خونگی هستم .

سلام دوست عزیز پس چرا من 1 مگ گرفتم اینقدر سرعتش داغونه تو چند صفحه قبل هم تست گداشتم اصلا سرعت مناسبی نداره تازه از دیروز رسیده سرعتم اینقدر به قبلش که کمترم بود ! شما کدوم مرکز مخابرات هست شمارت ؟و سرویست چیه ؟ و مودمتون چه مدل و مارکیه ؟

اینم تست سرویس من مرکز ۶ منظریه سرویس 1 مگ نامحدود ۱ ساله طرح نوروزی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تستها مال همین الانن :

italodance
12-06-2013, 14:32
منتظر خبرهای شگفت انگیز از صنعت اینترنت ایران باشید

دوست عزیز خبرهای شگفت انگیز از صنعت اینترنت ایران را برایمان قرائت فرمایید

:n19::n19::n19::n19::n19::n19:

naim697
12-06-2013, 15:50
:n18:

mahyar2013
12-06-2013, 16:51
:n18:

آقا نعیم سرویس من 256 نامحدود اندیشست ولی واسه منم با توجه صحبت های بچه ها سوال پیش اومده گه چطور سرعت اینترنت شما تا این حد با بقیه کسایی که از مخابرات گرفتن فرق داره!!
اصلا مگه این همه تفاوت تو حوزه یه شهر ممکنه؟! :n13:
الان همه از نامحدود مخابرات شاکین جز شما!!

naim697
12-06-2013, 17:00
سلام اقا مهیار نمیدوم والا ؟ قبلا برای من اینجوری نبودش . من قبلا حجمی 2048 داشتم . از این ماه که نامحدود گرفتم اینجوری هستش !!! اینم شانس خوب ما 4

اینقدر دانلود کردم دیگه واقعا نمیدونم چی دانلود کنم چیزی برای دانلود ندارم .

آقا نعیم سرویس من 256 نامحدود اندیشست ولی واسه منم با توجه صحبت های بچه ها سوال پیش اومده گه چطور سرعت اینترنت شما تا این حد با بقیه کسایی که از مخابرات گرفتن فرق داره!!
اصلا مگه این همه تفاوت تو حوزه یه شهر ممکنه؟! :n13:
الان همه از نامحدود مخابرات شاکین جز شما!!

sin@ 76
12-06-2013, 17:07
سلام اقا مهیار نمیدوم والا ؟ قبلا برای من اینجوری نبودش . من قبلا حجمی 2048 داشتم . از این ماه که نامحدود گرفتم اینجوری هستش !!! اینم شانس خوب ما 4

عجب شانسی داری ! به خشک این شانس بریم اقیانوس جا به جا کویر میشه آخه مگه این همه تفاوت ممکنه :n04::n04::n04: ای خدا :n04:

دوستان یه سوال دوستان دیگه که این سرویس رو دارن سرویس جشنواره نوروزی چند ماهه دارن یا ماهانه ؟
من فکر می کنم ایشون سرویس 2 مگ حجمی داشتن بعد که تبدیل کردن به نامحدود پشتیبانی حواسشون نبوده سرویسشون رو تغییر ندادن رو میکروتیک و سرعت رو همون 2 مگ مونده تنها احتمال موجود به نظر من که محتمله این می تونه باشه شما دوستان نظرتون چیه ؟

mahyar2013
12-06-2013, 17:12

امکانش هست یه تست گراف خوب بذارید ببینیم؟ اون قبلی که گذاشتین تست شبکه داخلی شما بود.
روی آیکون networx تو taskbar کلیک راست کنید بعد setting رو بزنید و از قسمت monitored interfaces گزینه رو روی all connections بذارید.بعدش گراف رو ببینید.

naim697
12-06-2013, 17:18
اینجوری منظورتون هستش ؟ اگه نیستش دقیقا بگید چی را بزنم ؟

امکانش هست یه تست گراف خوب بذارید ببینیم؟ اون قبلی که گذاشتین تست شبکه داخلی شما بود.
روی آیکون networx تو taskbar کلیک راست کنید بعد setting رو بزنید و از قسمت monitored interfaces گزینه رو روی all connections بذارید.بعدش گراف رو ببینید.

naim697
12-06-2013, 17:35

mahyar2013
12-06-2013, 17:43

نه بازم درست نیستش!!
ظاهرا درست تنظیم کردین اما این تست گراف اشتباست و ربطی به سرعت اینترنت شما نداره!!
خودتونم با یکم دقت متوجه میشین که اولا ارتباط پیوسته نیست و دائم در حال قطع و وصله و درضمن اعدادی هم که در گراف هست باید برحسب k باشه نه M!!

jabarsink2000
12-06-2013, 17:49
نه بازم درست نیستش!!
ظاهرا درست تنظیم کردین اما این تست گراف اشتباست و ربطی به سرعت اینترنت شما نداره!!
خودتونم با یکم دقت متوجه میشین که اولا ارتباط پیوسته نیست و دائم در حال قطع و وصله و درضمن اعدادی هم که در گراف هست باید برحسب k باشه نه M!!

دوست عزیز تنظیمات کاملا درست است.و نتورکس کملا درست نشون میده اما دارد کار دیگری که در ان شبکه انجام می شود را نمایش میدهد.در این حالت نوع پورت نباید بر روی ال کانکشن باشد.در ضمن اون عدد کاملا درست است ولی چون ارسال و دریافت دیتا را نشان نمیدهد شما فکر میکنید اشتباه است وگرنه کاملا درست است و در این شبکه فایل داره با سرعت بالا دریافت میشه.

naim697
12-06-2013, 17:59
فهمیدم توی ال کانکتشن را روی لن گذاشتم فکر کنم درسته ؟ دیروز که کلی افتراح تهمت زدن

نه بازم درست نیستش!!

farshid_civil
12-06-2013, 19:04
اقا دیگه صلوات بفرستین، چیزی که مشخصه اینه که 90% یوزرا از شرایط فعلی راضی نیستن، با استثناها کاری نداریم

mahyar2013
12-06-2013, 19:27
دوست عزیز تنظیمات کاملا درست است.و نتورکس کملا درست نشون میده اما دارد کار دیگری که در ان شبکه انجام می شود را نمایش میدهد.در این حالت نوع پورت نباید بر روی ال کانکشن باشد.در ضمن اون عدد کاملا درست است ولی چون ارسال و دریافت دیتا را نشان نمیدهد شما فکر میکنید اشتباه است وگرنه کاملا درست است و در این شبکه فایل داره با سرعت بالا دریافت میشه.

آره داداشم منظور منم همین بود.عمل گراف که درسته اعدادشم درسته اما ربطی به سرعت دانلود و اینترنتش نداره!!

mahyar2013
12-06-2013, 19:30
فهمیدم توی ال کانکتشن را روی لن گذاشتم فکر کنم درسته ؟ دیروز که کلی افتراح تهمت زدن

این شد تست گراف! دستت درد نکنه.
ولی هنوزم در عجبه سرعتتم! :n13:

mahyar2013
12-06-2013, 19:37
256 نامحدود اندیشه مرکز 5

farshid_civil
12-06-2013, 19:41
اندیشه خط 2، 128 محدود

rahimgms
12-06-2013, 22:37
از صبح توی این تاپیک دعوا هست دوستان صلوات بفرستین به سلامتی مخابرات و شرکت کیش مات :n02:

naim697
12-06-2013, 22:54
:n11: :n16: درسته صلوات . یا ارحم راحمین

از صبح توی این تاپیک دعوا هست دوستان صلوات بفرستین به سلامتی مخابرات و شرکت کیش مات :n02:

wooooow
13-06-2013, 00:28
نمیدونم خبر قدیمیه یا نه
ولی من الان فهمیدم اندیشه قیمت هر گیگ ترافیک رو گرون کرده
الان شده 4300 تومان :n04:

بابا اینا دیگه کی هستن !!!!!!!!!!!
2 سال قبل بود 2000 تومان - بعد چند ماه قبل شد 3700 تومان الان هم 4200 :n29:

حرص و طمع دیگه چقدر ؟؟
دیدن یه ذره تو گیلان مشتری جذب کردن واطمینان به دست آوردن الان دارن سوء استفاده میکنن :n29::n24::n23:

mahyar2013
13-06-2013, 00:57
نمیدونم خبر قدیمیه یا نه
ولی من الان فهمیدم اندیشه قیمت هر گیگ ترافیک رو گرون کرده
الان شده 4300 تومان :n04:

بابا اینا دیگه کی هستن !!!!!!!!!!!
2 سال قبل بود 2000 تومان - بعد چند ماه قبل شد 3700 تومان الان هم 4200 :n29:

حرص و طمع دیگه چقدر ؟؟
دیدن یه ذره تو گیلان مشتری جذب کردن واطمینان به دست آوردن الان دارن سوء استفاده میکنن :n29::n24::n23:

حیف که مخابرات سرویسش خراب شده وگرنه خود من به شخصه دوست داشتم یا بچه هایی که اندیشه دارن یه تیم بشیم از اندیشه جمع آوری کنیم بریم مخابرات، بخاطر همین سیاست های مافیایی اندیشه!! واقا دیگه مسخرشو درآورده!!

sasan.69
13-06-2013, 01:02
حیف که مخابرات سرویسش خراب شده وگرنه خود من به شخصه دوست داشتم یا بچه هایی که اندیشه دارن یه تیم بشیم از اندیشه جمع آوری کنیم بریم مخابرات، بخاطر همین سیاست های مافیایی اندیشه!! واقا دیگه مسخرشو درآورده!!

تکلیف ماهایی که مخابراتیم چی هست با جمع آوری درست میشه؟من که isp خوبی نمیشناسم:n28:

mahyar2013
13-06-2013, 01:18
به خاطر گل روی اقا مجید دوست قدیمی بسیار خوب من بنده دیگه با ایشون و اون نماینده اندیشه وسایرین نمایندگان زحمت کش مخابرات و اندیشه و............ که تبلیغ سرویس هاشون را در اینجا میکنند کاری ندارم.
فقط برادرانه از کاربرها می خوام که ساده لوح نباشید و به سادگی چیزی را قبول نکنید.
ختم کلام روز خوش .
ایام به کام.
هادی

آقا هادی گل، بیخیال داداش...گرچه هنوزم برام جای تعجبه که چطور سرعت آقا نعیم انقد بالاست و تنها فرد راضی از مخابراته! اما 1% احتمال بده که شاید سوء تفاهم شده باشه! چون گراف آخری که گذاشته بود مربوط به سرعت واقعی دانلودش بود. آقا نعیم قبلا 2مگ محدود داشته بعد رفته 1مگ نامحدود گرفته..شاید اشکال از نرم افزار ضحی کیش بوده باشه چون باگ زیاد داره..!!البته میگم، شاید!!
من به شخصه قبولت دارم چون از پست هایی که میذاری معلومه که سطح اطلاعاتت بالاست.بخاطر همینم از شما انتظارم بیشتر از این حرفاست.. :n06:
به جای این بحث ها بعد انتخابات اگه اوضاع بر همین منوال بود خواهشا با بچه ها هماهنگ کن باهم از مخابرات جمع آوری کنین.

mahyar2013
13-06-2013, 01:20
تکلیف ماهایی که مخابراتیم چی هست با جمع آوری درست میشه؟من که isp خوبی نمیشناسم:n28:

فعلا هیچ isp درست حسابی تو گیلان نیست!
انتخاب بین بد و بدتره...

rahimgms
13-06-2013, 09:07
با سلام شرکت اندیشه سبز خزر اولین و تنها ترین شرکت بومی استان گیلان اعلام می کند که پورتهای مخابراتی که در دست فروش دارد هیچ نظارتی بر رویش ندارد و تنها یک فروشنده است تمام سخت افزار و پهنای باند در دست خوده مخابرات است و تنها بر روی پورتی که خودش اریه میدهد نظارت کامل و جامع دارد

با تشکر از طرف شرکت اندیشه خزر

wooooow
13-06-2013, 09:52
با سلام شرکت اندیشه سبز خزر اولین و تنها ترین شرکت بومی استان گیلان اعلام می کند که پورتهای مخابراتی که در دست فروش دارد هیچ نظارتی بر رویش ندارد و تنها یک فروشنده است تمام سخت افزار و پهنای باند در دست خوده مخابرات است و تنها بر روی پورتی که خودش اریه میدهد نظارت کامل و جامع دارد

با تشکر از دوست عزیز بایت پیام بازرگانی

میریم سراغ پیام بعدی

شرکت مخابرات ایران ارائه دهنده پورت های پرسرعت می باشد
برای خریداری این پورت ها می توانید به شرکت های اندیشه و ضحی کیش مراجعه فرمایید
و ضمنا به جز سرعت هیچ تفاوتی بین این پورت ها نمی باشد :n08:

:n01:

jabarsink2000
13-06-2013, 10:00

جناب نماینده محترم اندیشه:
شما که دم از بهترین سرویس دهنده در گیلان را میزنید.:n13:
شما که دم از مشتری مداری میزنید.:n08:
چرا هزینه سرویس ها را کم تر یا سرعت های را بیشتر نمیکنید؟:n24:
خواب یکی از 2 موارد بالا محیا شود مگر کاربری مشکل دارد از این شرکت جمع اوری کند یا در شرکت دیگر ثبت نام کند؟:n13:
اگر در حیطه کاری شما نیست چرا به اقایان گلبرگ و نیکرو این موارد را اعلام نمیکنید.:n01:
فکر نمیکنم این اقایان از مشتری بیشتر بدشان بیاید.:n24:

Sat_Sat
13-06-2013, 10:05
آقا ما که نفهمیدیم تو این انجمن چی خبره خیلی از پستهایی که می دم اصلا نمایش داده نمی شه

من می گم کلا بیان جمع شیم از آسیا تک درخواست بدیم تو رشت سرویس ارائه بده ظاهرا داره بد جور داره می ترکونه تو سرعت

برید تاپکش رو ببنید

rahimgms
13-06-2013, 10:10
خواب یکی از 2 موارد بالا محیا شود مگر کاربری مشکل دارد از این شرکت جمع اوری کند یا در شرکت دیگر ثبت نام کند؟:n13:
اگر در حیطه کاری شما نیست چرا به اقایان گلبرگ و نیکرو این موارد را اعلام نمیکنید.:n01:

دوست عزیز ما ارزان ترین سرویسها رو توی استان گیلان داریم اریه میدیم بدون هزینه نصب سروس اریه میدیم درباره چی حرف میزنی هیچ شرکتی مثل ما سرویس هاش رو ازان نمیده درباره سرعت هم باید بگم سرعت دست ما نیست یعنی نمیتونیم بیشتر از این سرعت بدیم چون از نظر مسعولین بالا سرعت غیره قانونی هست با این حال بازرم سرعت ما بیشتر از شرکتهای دیگر است

مثال : پارس انلان 128 نا محدود سرعت دانلود 12 کیلو بیت

اندیشه سبز خزر : 128 نا محدود سرعت دانلود 30 کیلو بایت

سرویسهای ما از نظر سرعت هیچ مشکلی نداره شاید در شبانه روز کنید داشته باشیم که اونم مربوط میشه به پهنای باند کل کشور و ربطی به اندیشه نداره

wooooow
13-06-2013, 10:11

کلا دزدی و کلاهبرداری تو خون اندیشه هست

پست صفحه قبل من رو بخون متوجه میشی

تو یک سال و نیم قیمت هر گیگ ترافیک اضافی رو بیشتر از 2 برابر کردن (( اول 2000 تومان - بعد 3700 - الان هم 4200 ))
الان دیدن تو گیلان مردم بهشون اعتماد کردن دارن سوء استفاده میکنن

jabarsink2000
13-06-2013, 10:19
وست عزیز ما ارزان ترین سرویسها رو توی استان گیلان داریم اریه میدیم بدون هزینه نصب سرورس اریه میدیم درباره چی حرف میزنی هیچ شرکتی مثل ما سرویس هاش رو ازان نمیده درباره سرعت هم باید بگم سرعت دست ما نیسه یعنی نمیتونیم بیشتر از این سرعت بدیم چون از نظر مسعولین بالا سرعت غیره قانونی هست با این حال بازرم سرعت ما بیشتر از شرکتهای دیگر است

سرویسهای ما از نظر سرعت هیچ مشکلی نداره شاید در شبانه روز کنید داشته باشیم که اونم مربوط میشه به پهنای باند کل کشور و ربطی به اندیشه نداره

نماینده محترم اندیشه سبز خزر:
منظور من قیمت سرویس مثل 128 نبود سرعت این سرویس عالی است به نظر من برای کاربران معمولی این سرویس عالی است.
منظور من قیمت سرویس مثل 256 نامحدود +512 نامحدود +1 مگابیت نامحدود است.
قیمت این سرویس ها با توجه به سرعت اصلا درست نیست.
برای مثال 128 نامحدود سرعت 30 قیمت 15:
اما 256 نامحدود سرعت 50 قیمت 28
قیمت 2 برابر شد اما سرعت چی؟
میدونم همین سرعت هم که دارید میدید بالانر از سرعت واقعی است.
اما اگر بخواید یک مقایسه سر انگشتی کنید من 2تا سرویس 128 نامحدود بگیرم روی 2 خط تلفن ارزش خیلی بیشتر داره تا 256 نامحدود.
یا 2تا 256 نامحدود بگیرم ارزش خیلی بیشتر داره از 512نامحدود.
متاسفانه کورس قیمت و سرعت در این شرکت با هم نمیخوانه.
و این موارد باید با مدیر عامل در میان گذاشته شود.

mahyar2013
13-06-2013, 10:23
دوست عزیز ما ارزان ترین سرویسها رو توی استان گیلان داریم اریه میدیم بدون هزینه نصب سروس اریه میدیم درباره چی حرف میزنی هیچ شرکتی مثل ما سرویس هاش رو ازان نمیده درباره سرعت هم باید بگم سرعت دست ما نیست یعنی نمیتونیم بیشتر از این سرعت بدیم چون از نظر مسعولین بالا سرعت غیره قانونی هست با این حال بازرم سرعت ما بیشتر از شرکتهای دیگر است

اندیشه اگه یه لطفی کنه و بیخیال استان گیلان بشه اوضاع اینترنت استان درست میشه!!
نمردیم و معنی اینترنت ارزان رو هم فهمیدیم!! :

512 نامحدود ==> سرعت 75 ==> 145000 تومن
1024 نامحدود==> سرعت 150 ==> 255000 تومن

وقاحتم حدی داره!!

rahimgms
13-06-2013, 10:35
نماینده محترم اندیشه سبز خزر:
منظور من قیمت سرویس مثل 128 نبود سرعت این سرویس عالی است به نظر من برای کاربران معمولی این سرویس عالی است.
منظور من قیمت سرویس مثل 256 نامحدود +512 نامحدود +1 مگابیت نامحدود است.
قیمت این سرویس ها با توجه به سرعت اصلا درست نیست.
برای مثال 128 نامحدود سرعت 30 قیمت 15:
اما 256 نامحدود سرعت 50 قیمت 28
قیمت 2 برابر شد اما سرعت چی؟
میدونم همین سرعت هم که دارید میدید بالانر از سرعت واقعی است.
اما اگر بخواید یک مقایسه سر انگشتی کنید من 2تا سرویس 128 نامحدود بگیرم روی 2 خط تلفن ارزش خیلی بیشتر داره تا 256 نامحدود.
یا 2تا 256 نامحدود بگیرم ارزش خیلی بیشتر داره از 512نامحدود.
متاسفانه کورس قیمت و سرعت در این شرکت با هم نمیخوانه.
و این موارد باید با مدیر عامل در میان گذاشته شود.

من یه سوالی میپرسم شما جواب بده دوست عزیز توی این سالها چی ارزوش شده که نت بخواد ارزون شه دوست عزیز با این وضعیت باز هم ما ارزانتر از همه شرکتها سرویس اریه میدیم یکم منتقی باشید برید ببینید شرکتهای دیگه به چه قیمیت سرویس اریه میدن

شعار شرکت ما همیشه این بود نت پایدار برای گیلان و گیلانی همینو بس مخابرات هر چقدر هم ارزان تر بده اما سرویسهاش کیفیت نداره اینو میشه توی همین تاپیک دید

jabarsink2000
13-06-2013, 10:44
من یه سوالی میپرسم شما جواب بده دوست عزیز توی این سالها چی ارزوش شده که نت بخواد ارزون شه دوست عزیز با این وضعیت باز هم ما ارزانتر از همه شرکتها سرویس اریه میدیم یکم منتقی باشید برید ببینید شرکتهای دیگه به چه قیمیت سرویس اریه میدن

شعار شرکت ما همیشه این بود نت پایدار برای گیلان و گیلانی همینو بس مخابرات هر چقدر هم ارزان تر بده اما سرویسهاش کیفیت نداره اینو میشه توی همین تاپیک دید

خواب پس شعار ندید که ما بهترین سرویس و ارزان ترین سرویس داریم.
اینجا ایران است فردا گرون کنید قیمت ها را کسی به سمتش نمیاد.مردم ایران غذا بهشون برسه به فکر هیچی نیستن و اروم هستن.
پایداری این هست که سرعت رشت خوب باشه سرعت انزلی لاهیجان و............ پایین تر؟
بهتون گفتم این موارد اصلا با صحبت کردن با شما درست نمیشه.
این موارد با صحبت گردن با مدیر عامل درست میشه.که با شناختی که از گلبرگ و نیکرو دارم درست نمیشه.
که فکر کنم مدیر عامل با وضعیت جمع اوری ها خودشان موضوع را متوجه شدند که سرویس دهنده ای 1000 تومان کم تر بده همه میرن به سمتش.

mahyar2013
13-06-2013, 10:49

جنابعالی خودت یکم بگرد تحقیق کن ببین همین استان کنار ما مازندران شرکت ها با چه قیمت و چه سرعتی سرویس ارائه میدن تا متوجه بشی معنی مافیا چیه!!
انقدم پیام بازرگانی نباش لطفا، بچه ها خودشون عقل و شعور دارن تشخیص میدن، نیازی به تبلیغات شما نیست!!

mahyar2013
13-06-2013, 10:52
ولی هنوزم متوجه نمیشم ارتباط بین جرثقیل و ISP چی میتونه باشه...!!! :n13:

adrenalin
13-06-2013, 11:16
rahimgms ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما فقط رشت میبینید دوست عزیز یه نگاهی هم به بقیه شهرها بکنید بد نیست تو انزلی این جمع اوری زیاد بود که نزدیک یک هفته شاید بیشتر طول کشید تا جمع بشه اخر سر خودم رفتم مستقیم دفتر MDF تو مخابرات تا جمع کردن همش واسه اندیشه

adrenalin
13-06-2013, 11:28
دوست عزیز دقت کنید منظور از جمع اوری این بود که اگه تا س هفته شارژ نکنید جمع اوری میشه نه اینکه شما درخواست جمع اوری بدین

منم منظورم این بود که کاربرا دارن ریزش می کنن

wooooow
13-06-2013, 11:38
بابا ول کنید جون هرکی دوست دارید
طرف هیچکاره اندیشه هست
بعضی دوستان همچین حرف میزنن انگار طرف چیکاره هست :n02:

همتون رو گذاشته سرکار با گفتن شرکت ما شرکت ما

اصلا فکر کن طرف کارمند اندیشه باشه
چی بهش میرسه که بیاد تبلیغ کنه ؟؟؟ هیچی - فقط واسه خنده داره این حرف هارو میزنه

شما چرا باورکردید ؟؟
طرف عقده داره بهش بگن مهندس :n02:

D,Freeman
13-06-2013, 12:21

اینی که گفتین فقط مختص دوستان رشتیه دیگه درسته؟! من چند ساله 128 نامحدود دارم(انزلی) خدائیش سرعت بالای 18 رو هیچ وقت ندیدم ! :n20:

SA.JJ.AD
13-06-2013, 12:31
دوستان بس کنید خواهشا !
+
چند هفتست هر بار سر میزنم به این تاپیک وضعیت سرویس های باقی همشهری و هم استانی هامو ببینم و بحث در این موارد رو !! همش دعوا و بحث الکی و بی احترامی بین 3.4 نفر رو میبینم ! تاپیک شهر ها و استان های دیگه رو ادم میبینه حسرت میخوره :n29:
+
تمومش کنید این بحث های بی فایده و توهین ها رو خواهشا ... تا تایپک به روال طبیعیش برگرده !:n27:
+
اگه فک میکنید کسی هم داره اینجا تبلیغ میکنه و خلاف قوانینه برید گزارش بدید نه اینکه اینقد بحث رو الکی کشش بدید که کار به توهین و ... بکشه ...
+
مرسی:n16:

nits
13-06-2013, 12:44
سرعت همه کند شده یا فقط واسه من کند هست ؟ :n28:

naim697
13-06-2013, 13:09
چه شرکتی ؟ 1024 مخابرات 2020 هیچ مشکلی نداره .

فقط دیشب 12.30 تا حدود 2.30 کند شده بود

سرعت همه کند شده یا فقط واسه من کند هست ؟ :n28:

wooooow
13-06-2013, 16:27
دوستان یه سوال فنی

خط اندیشه که 1024 سرعت 200 داره
بعد سرعت آپلودش چنده ؟؟

حدود نمیدونین سرعت آپلودش چنده؟

شاهزاده خانوم
13-06-2013, 16:51
سلام دوستان . من ای اس پی م پارس انلاینه سرعت افتضاحه .میخوام بدونم سرعت شما هم پایینه؟

SA.JJ.AD
13-06-2013, 18:17
دوستان یه سوال فنی

خط اندیشه که 1024 سرعت 200 داره
بعد سرعت آپلودش چنده ؟؟

حدود نمیدونین سرعت آپلودش چنده؟

من 2 روزه سرویسمو از 512 به 1024 محدود ارتقا دادم ! والا از 128 اومدیم 512 سرعت اپلود تغییری ندیدیم ... از 512 به 1024 هم که اومدیم هیچ تغییری ندیدیم ! حدود 45 کیلوبایته سرعت اپلود ... :n01:

سلام دوستان . من ای اس پی م پارس انلاینه سرعت افتضاحه .میخوام بدونم سرعت شما هم پایینه؟

علیک سلام ...:n01:
+
سرعت فوق افتضاست :n21:یعنی یه صفحه ی بدون عکسه سبک هم به زور باز میشه ...(اندیشه+رشت)
+
سرعت دانلود با اکانت های vip سایت های پولکی هم حتی افت شدید داشتن تو چند روز اخیر ... دلیلش هم طبیعاتا مشخصه :eh:شاید این جمعه ... سریعتر بیاید و برود پی کارش !:n21:

Milad4171
13-06-2013, 18:55
من واقعا نمیدونم شما چرا این درگیری ها و مشاجره ها رو تموم نمیکند؟؟؟:n13:

این درگیری ها سر سرعت یا کم فروشی نه فقط در مخابرات و نه فقط در شاتل بلکه در تمام شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت وجود داره.
و مشکل اصلی فرد حقیقی نیست.موضوع مربوط به زیر ساخت اصلی اینترنت در کشور هست که لاکپشتی داره جلو میره.(البته این روزا پیشرفت هایی داشته که خیلی قابل احساس نیست)

لطفا هیچ فردی رو متهم نکنید. تمام ما حتی اون اپراتوری که جوابگوی شماست فقط یه کارمنده.
جز مسئولیتش ، وظیفه دیگه ای نداره...
-------
:n11:

minime
13-06-2013, 18:56
کلا دزدی و کلاهبرداری تو خون اندیشه هست

پست صفحه قبل من رو بخون متوجه میشی

تو یک سال و نیم قیمت هر گیگ ترافیک اضافی رو بیشتر از 2 برابر کردن (( اول 2000 تومان - بعد 3700 - الان هم 4200 ))
الان دیدن تو گیلان مردم بهشون اعتماد کردن دارن سوء استفاده میکنن

بقیه شرکتها گیگ اضافه رو چند میدن ؟

SA.JJ.AD
13-06-2013, 19:09
بقیه شرکتها گیگ اضافه رو چند میدن ؟

شاتل 5 تومن بود تا جایی که یادمه ...:eh:
+
ارزش گیگ اضافه همون 2 تومن یا حداکثر 2500 باید باشه نه بیشتر :n21:اینام جای کاهش همش به فکر افزایش هستن ... 4200 :n15:

minime
13-06-2013, 19:22
شاتل 5 تومن بود تا جایی که یادمه ...:eh:
+
ارزش گیگ اضافه همون 2 تومن یا حداکثر 2500 باید باشه نه بیشتر :n21:اینام جای کاهش همش به فکر افزایش هستن ... 4200 :n15:

چطوری ارزونش کنن وقتی همه هزینه ها روز بروز گرونتر میشه ؟

minime
13-06-2013, 19:28
خدا رو شکر خیلی ها تو این فروم هستن که از صنف کامپیوتر شهر رشت هستن از جمله آقا هادی , از ایشون میشه پرسید , آقا هادی در یک سال گذشته سخت افزاری بوده که قیمتش به نسبت اجناس روز بازار کاهش داشته باشه ؟
سیستمهای ای دی اس ال هم سخت افزارن و با ارز آزاد وارد میشن , خودتون حساب کنید چه تورمی دامن گیر بازارشون شده , باز خدا پدرشون رو بیامرزه که تا این لحظه بازار اینترنت تحت تاثیر تورم قرار نگرفته و قیمتها ثابت موندن.

rahimgms
13-06-2013, 20:08
من واقعا نمیدونم شما چرا این درگیری ها و مشاجره ها رو تموم نمیکند؟؟؟:n13:

این درگیری ها سر سرعت یا کم فروشی نه فقط در مخابرات و نه فقط در شاتل بلکه در تمام شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت وجود داره.
و مشکل اصلی فرد حقیقی نیست.موضوع مربوط به زیر ساخت اصلی اینترنت در کشور هست که لاکپشتی داره جلو میره.(البته این روزا پیشرفت هایی داشته که خیلی قابل احساس نیست)

لطفا هیچ فردی رو متهم نکنید. تمام ما حتی اون اپراتوری که جوابگوی شماست فقط یه کارمنده.
جز مسئولیتش ، وظیفه دیگه ای نداره...
-------

سلام اقای میلاد عزیز از صحبت های شما خیلی ها میتونن چیزهای یاد بگیرن معلوم هست فردی تحصیل کردای هستین ممنونم

wooooow
13-06-2013, 20:40
خدا رو شکر خیلی ها تو این فروم هستن که از صنف کامپیوتر شهر رشت هستن از جمله آقا هادی , از ایشون میشه پرسید , آقا هادی در یک سال گذشته سخت افزاری بوده که قیمتش به نسبت اجناس روز بازار کاهش داشته باشه ؟
سیستمهای ای دی اس ال هم سخت افزارن و با ارز آزاد وارد میشن , خودتون حساب کنید چه تورمی دامن گیر بازارشون شده , باز خدا پدرشون رو بیامرزه که تا این لحظه بازار اینترنت تحت تاثیر تورم قرار نگرفته و قیمتها ثابت موندن.

آخه بحث سر اینه اندیشه قیمت ترافیک اضافه رو از قبل این گرانی ها هم افزایش داده بود (( حدود 2 برابر و در زمانی که هنوز قیمت دلار 3000 تومانی نشده بود واسه بازار آزاد ))

قبل از اون جریان ها قیمت ترافیک اندیشه 2000 تومان بود و بعدش یهو شد 3700 (( این افزایش 2 برابری قبل از گرون شدن دلار بود -- یعنی زمانی که بازار هنوز یهو نکشیده بود بالا ))

اول اینکه اگه بحث گرونی هست پس چرا قبل از گرونی قیمت ترافیک رو افزایش داد ؟؟

بعد اینکه
تو این چند روز چه اتفاقی افتاد که الان هم 15 درصد افزایش قیمت داشت ؟؟
اگه بحث سر گرونی هست که چند ماه قبل وقتی دلار چسبید کف آسمون اندیشه گرون نکرد ولی تو این 1 ماه که تقریبا بازار ثبات داشت چرا گرون کرد ؟؟

و البته بحث مهمتر
چرا قبل از گرونی بازار قیمت رو 2 برابر کرد ؟ (( 2000 تومان به 3700 تومان ))

Architect-Boy
13-06-2013, 21:51
بابا این کندی سرعت ها که همش به خاطر انتخاباته! شما چرا اینقدر با هم دعوا می کنید!
فقط خدا کنه به دور دوم نکشه! من که دیگه اعصاب این سرعت افتضاح رو ندارم!:n21:

minime
13-06-2013, 22:39
و البته بحث مهمتر
چرا قبل از گرونی بازار قیمت رو 2 برابر کرد ؟ (( 2000 تومان به 3700 تومان ))

هزار تاداستان توی این بازار هست فقط یکیش قیمت دلاره

wooooow
13-06-2013, 23:19

آخه بحث سر اینه

اگه چیزی به جز قیمت دلار تو قیمت تاثیر داره پس چرا این همه اختلاف بینش هست ؟؟

به طور حتم قیمت دلار تاثیر داره
ولی من سوالم اینه
افزایش 3 برابری قیمت دلار فقط باعث شد قیمت 15 درصد افزایش داشته باشه
بعد اون چی بود که افزایشش باعث شد قیمت 2 برابر :n04: افزایش پیدا کنه ؟؟ (( 100 درصد افزایش ))

آخه قیمت دلار بالا نرفته بود و بازار ثبات خوبی داشت
که یهو اندیشه 2 برابر کرد

به جز اینکه بخواد سوء استفاده کنه ؟

والا نمیدونم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naim697
13-06-2013, 23:38
داداش شما اندیشه یه تست پینگ از این دو تا ایپی میذاری

ping 77.74.199.147 -t

ping 88.198.12.98 -t

mahyar2013
14-06-2013, 01:22
256 نامحدود اندیشه ساعت 2:20 شب

از حرکات جدید اندیشه سرعت از ساعت 1 شب به بعد میرسه به 30...!!!! نوسانم زیاده!!
معنی نت پایدارم فهمیدیم...!!
حالا خوبه پورت خود اندیشست! پورت مخابرات اندیشه که دائم در حال قطع و وصل شدنه!!

wooooow
14-06-2013, 02:02
معنی نت پایدارم فهمیدیم...!!

نت اندیشه پایدار هست ؟؟

شوخی میکنی ؟؟؟ :n02:

ساعت 1 شب سرعت میاد پایین و سرعت نوسانی میشه
کجاش پایداره ؟؟

پورت مخابراتش هم افتضاحتر از پورت خود اندیشه:n22:

minime
14-06-2013, 08:16
وقتی یکی که سرویس نامحدود داره از ساعت رایگان حرف میزنه خنده داره

در ضمن دندون اسب پیش کشی رو نمیشمرن

mahyar2013
14-06-2013, 09:22

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی، خنده داره!!
چون تا قبل ساعت 1 سرعت به طور میانگین 50 تاست اما بعد ساعت 1 با نوسان زیاد میرسه به 30تا.
گرافم که گذاشتم ثابت بشه.

mahyar2013
14-06-2013, 09:25
نت اندیشه پایدار هست ؟؟

شوخی میکنی ؟؟؟ :n02:

ساعت 1 شب سرعت میاد پایین و سرعت نوسانی میشه
کجاش پایداره ؟؟

پورت مخابراتش هم افتضاحتر از پورت خود اندیشه:n22:

من که نمیگم پایداره، یه دوستی اینجا هست دائم میگه اندیشه نت پایدار داره و .... :n02:

jabarsink2000
14-06-2013, 10:30

مگه مفت دارن میدن؟صبح تا شب شب تا صبح داریم عرق میریزیم پول در میارم و هزینه سرویس را میردم. یک جور حرف میزنید انگار داریم مفتی ازشون میگیرم.همین چند تا سرویس نامحدود نبود باید در دفتر گل میگرفتن.واقعا برای خودمان متاسفم.

M0hammadH0ssein
14-06-2013, 16:21
سلام دوستان

من میخوام واسه خونه داداشم اینترنت بگیرم! (ترجیحا نامحدود؛ چون اهل چک کردن ترافیک و اینا نیست)

+ اندیشه نباشه
+ ترجیحا هزینه راه اندازی نداشته باشه
+ سرعت زیاد مهم نیست، ولی قطعی زیاد نداشته باشه
+چون ممکنه به طور مرتب شارژ نکنه، و مثلا بعد از تموم شدن دوره ماهانه تا سه هفته شارژ نکنه؛ جایی رو سراغ دارین که زود جمع آوری نکنه؟ (شاتل که خودم دارم سر یه هفته تماس میگیره واسه هشدار)
+ جایی هست که بدون نیاز به هماهنگی با ISP بشه از یوزر نیم و پسورد، روی یه خط دیگه (که توسط همون شرکت رانژه هست) بتونه استفاده کنه؟
میخوام اگه بشه واسه برادر و خواهرم ثبت نام کنم، یه ماه اینا شارژ کنن یه ماه اونا که هزینه کمتر بیفته...
+ ترافیک رایگان داشته باشه

خط 773 و 776
به نظر شما از کجا بگیرم؟
نظر خودم روی 2020 هست!
شرایط رو داره عایا!؟

اطلاع دارین سرویس 64 محدود مخابرات حدودا رو چنده؟

ما رو از راهنمایی خود بی نصیب نذارین
با تشکر:n16:

wooooow
14-06-2013, 16:32
سلام دوستان

من میخوام واسه خونه داداشم اینترنت بگیرم! (ترجیحا نامحدود؛ چون اهل چک کردن ترافیک و اینا نیست)

+ ترجیحا هزینه راه اندازی نداشته باشه

اندیشه نداره

+ سرعت زیاد مهم نیست، ولی قطعی زیاد نداشته باشه

اندیشه قطعی نداره

+چون ممکنه به طور مرتب شارژ نکنه، و مثلا بعد از تموم شدن دوره ماهانه تا سه هفته شارژ نکنه؛ جایی رو سراغ دارین که زود جمع آوری نکنه؟ (شاتل که خودم دارم سر یه هفته تماس میگیره واسه هشدار)

اندیشه تا حدود 1 ماه هم جمع نمیکنه

جایی هست که بدون نیاز به هماهنگی با ISP بشه از یوزر نیم و پسورد، روی یه خط دیگه (که توسط همون شرکت رانژه هست) بتونه استفاده کنه؟

اندیشه همچین قابلیتی داره -- خودم واسه دوستام رو استفاده میکردم

+ ترافیک رایگان داشته باشه

اندیشه
180 مگ 3 روز

//////////////////////

همه اینایی که گفتی رو اندیشه با بهترین کیفیت داره
نمیدونم چرا از اندیشه پورت نمیگیرین

فعلا اوضاع 2020 خرابه و معلوم نیست چی بشه

نا محدود اندیشه هم خوبه
256 با قیمت 28 تومان سرعت حدود 60 کیلوبایت و ثابت

البته از نظر نامحدود 2020 بهتره ولی فعلا اوضاع خرابه و شاید تا 1 ماه آینده بهتر نشه

بهترین گزینه واسه شما واسه نامحدود و دانلود و تمامی چیزایی که گفتید اندیشه هست

wooooow
14-06-2013, 16:47
مگه مفت دارن میدن؟صبح تا شب شب تا صبح داریم عرق میریزیم پول در میارم و هزینه سرویس را میردم. یک جور حرف میزنید انگار داریم مفتی ازشون میگیرم.همین چند تا سرویس نامحدود نبود باید در دفتر گل میگرفتن.واقعا برای خودمان متاسفم.

والا ما دیگه به دزدی عادت کردیم
از بین اینا فعلا اندیشه دزدی بهتری داره ارائه میده و نمیشه کاری کرد

خدایی آدم زورش میاد 150 تومان بده 512 نامحدود بگیره بعد سرعتش باشه 70:n27:

دیگه حرفی زوری هست دارن میزنن و باید قبول کرد

sasan.69
15-06-2013, 14:30
حالا که انتخابات تموم شده امیدوارم سرعت به روال عادی برگرده(درحالت خوشبینانه)

minime
15-06-2013, 16:00
داداش شما اندیشه یه تست پینگ از این دو تا ایپی میذاری

ping 77.74.199.147 -t

ping 88.198.12.98 -t

minime
15-06-2013, 19:49
شما منظور من را متوجه نشدید من پول دارم میدم سرویس درست می خوام.شما داری سفسطه میکنی نماینده اندیشه هم از شما تشکر کرده چون به سود ایشون و شرکت مافیایی اندیشه هست.کسی که نمیتونه سرویس درست بده مگر مجبورش کردن اصلا سرویس بده؟من نمیتونم کاری را انجام بدم مجبور هستم به زور بگم میتونم؟
حرف شما مثل این میومنه من برای دانشگاه ازاد کار شبکه انجام میدم.سر ساعت 12 شب سیستم امورد دانشجویی از کار بیفته یا کند بشه بعد بگن جناب x چرا سرعت سیستم امورد دانشجویی 12 تا صبح کند یا قطع میشه بگم دندون اسب پیش کشی را که نمیشمارن صبح تا شب خوب کار میکنه بعد از کارمیفته یا سرعت کم میشه.
ماشین شب خوب روشن نمیشه شما میبری پیش تعمیر کار به جای پیدا کردن مشکل بهت میگه دندونه اسب پیش کشی را که نمیشمارن تمام روز خوب کارمیکنه شب خوب کارنمیکنه.خوبه کسی این حرف بزنه به شما؟
حرفی که داری شما میزنی منطقی نیست از تشکر هایی که زیر پست من انجام شده کاملا مشهود است کی داره سفسطه میکنه و کی حرف منطقی میزنه.
فقط دوست دارم یک بار چنین حرفی به من که دارم برای کاری هزینه میکنم بزنه در تماس تلفنی یا حضوری چنین حالی به روزش میارم تا عمر داره این کلمه از ذهنش فراموش بشه.

نه این نیست , این مثالی که شما زدین هیچ ارتباطی به موضوع نداره واسه همینه میگم شما سفسطه میکنید
فلسفه ساعت رایگان واسه تبلیغات هست , مثال میزنم : دیدین جلو فروشگاهای بزرگ وا میسن و سمپلینگ میکنن ؟ یا وقتی از رودبار رد میشی و میخوای بری زیتون بخری دیدی تو یه ظرف کوچیک برات زیتون پرورده میریزن ؟ میتونی مایحتاجت رو از سمپلینگ تهیه کنی ؟ نمیتونی چون نمیزارن.
سرعت اندیشه تا 1 شب x هست از 1 شب به بعد 3/4 x , رایگان نباشه عین همون سرعت قبلی رو ارائه میکنه بعلاوه اینکه ساعت رایگان بیشتر هدفش اون سری مشتریهای حجمی هستند که دانلود بیشتری از حجم خریداری شده دارند و در اون ساعت به نوعی جبران هزینه میکنند.
من حجمی دارم و در ساعت رایگان افت سرعت هم ندارم ولی در طول روز اگر دانلود بالا داشته باشم باید چند برابر شما که نامحدود داری ولی در عوض چندین برابر من میتونی مجانی دانلود کنی هزینه کنم , پس به نظر من اینکه اندیشه سرعت نامحدودها رو در ساعات رایگان کم میکنه کار بسیار پسندیده و مشتری مدارانه ای رو انجام میده.
مثال اسب پیش کشی دقیقا مثال ساعت رایگان برای نامحدود ها ست.

jabarsink2000
15-06-2013, 21:20
نه این نیست , این مثالی که شما زدین هیچ ارتباطی به موضوع نداره واسه همینه میگم شما سفسطه میکنید
فلسفه ساعت رایگان واسه تبلیغات هست , مثال میزنم : دیدین جلو فروشگاهای بزرگ وا میسن و سمپلینگ میکنن ؟ یا وقتی از رودبار رد میشی و میخوای بری زیتون بخری دیدی تو یه ظرف کوچیک برات زیتون پرورده میریزن ؟ میتونی مایحتاجت رو از سمپلینگ تهیه کنی ؟ نمیتونی چون نمیزارن.
سرعت اندیشه تا 1 شب x هست از 1 شب به بعد 3/4 x , رایگان نباشه عین همون سرعت قبلی رو ارائه میکنه بعلاوه اینکه ساعت رایگان بیشتر هدفش اون سری مشتریهای حجمی هستند که دانلود بیشتری از حجم خریداری شده دارند و در اون ساعت به نوعی جبران هزینه میکنند.
من حجمی دارم و در ساعت رایگان افت سرعت هم ندارم ولی در طول روز اگر دانلود بالا داشته باشم باید چند برابر شما که نامحدود داری ولی در عوض چندین برابر من میتونی مجانی دانلود کنی هزینه کنم , پس به نظر من اینکه اندیشه سرعت نامحدودها رو در ساعات رایگان کم میکنه کار بسیار پسندیده و مشتری مدارانه ای رو انجام میده.
مثال اسب پیش کشی دقیقا مثال ساعت رایگان برای نامحدود ها ست.اول اینکه مثال دندون پیش کشی را زمانی به کار میبرن که به کسی چیزی را رایگان یا به صورت اشانتیون بدن.مثل شما که سرویس محدود دارید به شما دارن رایگان در یک مدت از شبانه روز حجم میدن.به مشتری نامحدود که اصلا چیز رایگان دارن نمیدن در زمان خریدمشتری نامحدود از مشتری حجمی بیشتر هزینه میکنه در مقابل در 24 ساعت از شبانه روز به صورت نامحدود و پایدار می تواند سرویس نامحدود بگیرد.در کل کم کردن سرعت در نامحدود و محدود در هر ساعت از شبانه روز کاملا توهین به شعور مشتری است.(همان طور که مخابرات به شعور ما توهین کرد که تا چند روز دیگه خبر خوبی میدم به مشترکین مخابران بگذارید پیگیری بیشتر و تست بیشتر کنم انشالله به نتیجه برسم و زمان سرویس تمام نشه و درس خوبی به مخابرات بدم.)

Ezel
15-06-2013, 22:36
دوستان گرامی :

لطفا احترام متقابل در بحثها حتما رعایت بشه و به نظرات همدیگه احترام گذاشته بشه ؛ در غیر اینصورت ما به روش خودمون این احترام متقابل رو برقرار میکنیم :n01:

و همواره اینو مد نظر داشته باشید که " نظرات افراد در زمینه های گوناگون متفاوته " /

پیشاپیش ممنون از توجه دوستان .

Sat_Sat
16-06-2013, 09:19
ظاهرا مخابرات داره درست می شه تو استانهای دیگه که ظاهرا داره درست می شه

ولی برای من همون سرعت 35 تا 39 هست

دوستانی که 256 نامحدود اندیشه دارن یه لطفی بکنن یه پنک و یه گراف سرعت بزارن ممنون می شم

TimeWarp
16-06-2013, 10:10
بازم این مخابرات قاطی کرده.نه میشه دانلود کرد و نه درست و حسابی پیج باز میکنه.
256 نامحدود
2020 نیست

sasan.69
16-06-2013, 10:52
ظاهرا مخابرات داره درست می شه تو استانهای دیگه که ظاهرا داره درست می شه

ولی برای من همون سرعت 35 تا 39 هست

دوستانی که 256 نامحدود اندیشه دارن یه لطفی بکنن یه پنک و یه گراف سرعت بزارن ممنون می شم

پشتیبانی مخابرات جواب درست حسابی نمیده و فعلا میگه مشخص نیست کی درست بشه...

Sat_Sat
16-06-2013, 11:41
پشتیبانی مخابرات جواب درست حسابی نمیده و فعلا میگه مشخص نیست کی درست بشه...

خوب اگه نشد که رفتم لندیشه 256 برای همین دنبال پینگ و گراف سرعتش هستم

واجبی نیست که حتام از ضحی کیش بگیریم 2تومن بیشتر سرعت بیشتر

اینا هم ببنن سرعت جمع آوری داره زیاد می شه حتما یه فکری می کنن

armin_punisher6
16-06-2013, 12:53

او اون حرفا بودا.پس چرا صبانت و شاتل برای سرویس 128 سرعت 2 مگ میدن؟

TURBO_BOY2006
16-06-2013, 12:57
صحی کیش 2020، 256 نامحدود ، دیگه واقعآ خودشونو گیر آوردن، به قول اپراتوراشون دانلود از لینک مستقیم ، موزیلا !
:sq_10:

سرعت از حد استاندارد هم کمتره کلاهبردارهای...
:n15:

Architect-Boy
16-06-2013, 14:14
دیگه 2020 داره حالم رو به هم میزنه با این سرعت مزخرفش:grrr:
سرعتم همش بین 10 تا 25 متغییره!
همه سایت ها به زور باز میشن!
دانلود که کلا تعطیل!
نا سلامتی 512 نامحدود گرفتم هاااا :grrr:
انتخابات هم که تموم شد رفت :n29:

jabarsink2000
16-06-2013, 14:23
دیگه 2020 داره حالم رو به هم میزنه با این سرعت مزخرفش:grrr:
سرعتم همش بین 10 تا 25 متغییره!
همه سایت ها به زور باز میشن!
دانلود که کلا تعطیل!
نا سلامتی 512 نامحدود گرفتم هاااا :grrr:
انتخابات هم که تموم شد رفت :n29:
کاملا تائید میشه یک صفحه باید 10 بار ریفرش بشه تا بیاد بالا.
چندین بار اعلام کردم به علت انتخابات نیست مگر انتخابت تو خوزستان و مازندران نبود؟پس چرا مشکلی نداشتند؟

mahyar2013
16-06-2013, 15:01
اندیشه هم به همین شکل هستش..پیج به سختی باز میشه..
پینگ و گراف اندیشه 256 نامحدود که دوستان خواستن :

root3r
16-06-2013, 15:12
عجبا! دهنمون صاف شد! مثلا میخوایم یه فیلم دانلود کنیم کور شدیم نمیتونیم فیلم دانلود نشده رو ببینیم!
این چه سرعتیه؟کی بود میگفت مخابرات 200 بود سرعت؟ (اگر هم واقعا بود شما حقیقتا دروغگو محسوب میشی:n02:)
سرعت اصلا ربطی به موضوعات فرعی نداره کلا اسپید نت رو آوردن پایین، ضایعست رو 40 محدود شده (البته الان رو 20 محدود شده:n02:)
آقا اگه یه زمانی سرعت رفت بالا بیاید بگید مخابرات خوب شد و عالی شد واقعا ... هستید! نگید آقا نگید !!! این مخابراتی ها اومدن دیدن این تاپیک رو ملت راضین خر شدن زدن ری...د...ن تو اسپید!
مردم داخل کشورهای استکباری با موبایل فیلم دانلود میکنن ما 5 تا خط پر سرعت هم داشته باشیم نمیتونیم یه فایل بگیریم !
راستی من هم عضو شرکت اندیشه هستم کسی اعتراضی نداره؟ سرعت خوبه؟ :15:

naim697
16-06-2013, 16:34
مجدد پروتوکول L2TP با سرعت بالا باز شد که مدتی محدود مسدود یا قطعی داشت . باز شده

pptp کمان بسته .

با سرعت بالا باز شد

sasan.69
16-06-2013, 16:57
خوب اگه نشد که رفتم لندیشه 256 برای همین دنبال پینگ و گراف سرعتش هستم

واجبی نیست که حتام از ضحی کیش بگیریم 2تومن بیشتر سرعت بیشتر

اینا هم ببنن سرعت جمع آوری داره زیاد می شه حتما یه فکری می کنن

مسئله پولش نیست جریان اینه که isp خوب پیدا نمیشه و کلا از پایه ویران است...حاضرم به شخصه ماهی 50 تومن هزینه بکنم سرویس نامحدود باکیفیت و بدون افت سرعت بگیرم اما هیچ شرکتی این امکان رو نمیده..و الا 256 اندیشه دیگه نهایت میخواد50-60 سرعت بده ارزششو جمع اوری و ثبت نام و...نداره.

Sat_Sat
16-06-2013, 17:10
مسئله پولش نیست جریان اینه که isp خوب پیدا نمیشه و کلا از پایه ویران است...حاضرم به شخصه ماهی 50 تومن هزینه بکنم سرویس نامحدود باکیفیت و بدون افت سرعت بگیرم اما هیچ شرکتی این امکان رو نمیده..و الا 256 اندیشه دیگه نهایت میخواد50-60 سرعت بده ارزششو جمع اوری و ثبت نام و...نداره.

فدای شکلت مسئله اینه که ما رشتی جماعت با هم اتحاد نداریم همین موضوع هم هست که باعث سوئ استفاده اینا شده چطور قبلا که تو باق یاستانها مشکل پهنای باند نیست فقط این مرض صاحب مرده تو گیلان هست و اینا مشکل پهنای باند دارن

اگه راستی راستی ببینم که مثلا 200 نفر دارن با هم حمع می کنن مطمعن باش پهنای باند رو آفزایش می دن مگه پهنای باند دست مخابرات نیست ؟

اینا خیالشون جمع هست که ما اینا داریم دل و روده خودمون رو پاره می نیم و هیچ کدوممون هم نمی ریم جمع نمی کنیم فقط داریم می زنیم تو سر خودمون خوب چرا بیان و سرعت رو زیاد کنن یا پهنای باند رو زیاد کنن خوب نمی کنن دیگه

wooooow
16-06-2013, 17:53

آسیاتک مثل اینکه پورت های خوبی میده و کیفیت نامحدودش هم خوبه (( تو چنتا استان پرسیدم بعضیا راضی بودن ))
ولی متاسفانه تو گیلان نمایندگی رسمی نداره (( من تو سایتش چیزی ندیدم ))

/////////////

و ضمنا

من 4 شنبه اندیشه ثبت نام کردم و فردا کار رانژه تموم میشه
امیدوارم سرعتش کم نشده باشه

البته هنوز همون 2020 رو دارم (( رو یه خط تلفن دیگه ))
اگه 2020 نامحدوش خوب شد برمیگردم به 2020 :n02:

فعلا از همین اندیشه استفاده میکنم تا شرکت محبوب 2020 درست بشه :n02::n02:

/////

وصل شد خبر میدم اوضاعش چه شکلیه (( البته فکر نکنم بدتر شده باشه -- چون امورمشترکینش میگفت اوضاع هنوز هم خوبه ))

sasan.69
16-06-2013, 18:42
فدای شکلت مسئله اینه که ما رشتی جماعت با هم اتحاد نداریم همین موضوع هم هست که باعث سوئ استفاده اینا شده چطور قبلا که تو باق یاستانها مشکل پهنای باند نیست فقط این مرض صاحب مرده تو گیلان هست و اینا مشکل پهنای باند دارن

اگه راستی راستی ببینم که مثلا 200 نفر دارن با هم حمع می کنن مطمعن باش پهنای باند رو آفزایش می دن مگه پهنای باند دست مخابرات نیست ؟

اینا خیالشون جمع هست که ما اینا داریم دل و روده خودمون رو پاره می نیم و هیچ کدوممون هم نمی ریم جمع نمی کنیم فقط داریم می زنیم تو سر خودمون خوب چرا بیان و سرعت رو زیاد کنن یا پهنای باند رو زیاد کنن خوب نمی کنن دیگه

باهات کاملا موافقم داداشم کلا تو استان ماا کسی از حق دفاع نمیکنه حالا این نمونه کوچیکشه مسائل اقتصادی اشتغال و...درصورتی که مهد فرهنگ ایران گیلانه و لیاقت ما بیشتر از ایناست...والا چرا باید خوزستان اینترنتش واقعا پرسرعت باشه و ما اینجوری ..

مشکل ما فقط2020 مخابرات نیست این سیاست غلط مدیریتی استان گیلانه که باعث میشه هرشرکتی که تو رشت هست زور بگه و خدمات خوبی ارائه نده اگه فقط یه شرکت کیفیت عالی داشت بقیه باهاش رقابت میکردن برای جذب مشتری تمام تلاششونو میکردن و مشکلمون حل میشد اینجا هم انتخاب بد و بدتره و با isp عوض کردن چیزی حل نمیشه

wooooow
16-06-2013, 19:31

تا الانش هم بعضی ها جمع آوری کردن
دوستمون jabarsink که فکر کنم ماه آخرش هست

منم الان از اندیشه گرفتم و از فردا استفاده میکنم
اگه ماه بعد درست شد شارژ میکنم اگه نشد همین اندیشه میمونم

شما هم جمع کنید
اندیشه پورت محدودش خوبه (( تو لاهیجان که خوبه -- بقیه شهرستان ها رو خبر ندارم ))

root3r
16-06-2013, 20:39
میبینم که دوستان فقط حرف اعتراض و اتحاد برای جلوگیری از کلاه برداری رو میزنن و بعد خیلی راحت جمع آوری میکنند به شرکت دیگه و ما رو هم جا میزارن :n02: (واقعا :دی داشت)
خوب شما برید من همین جا میمونم و گزارش میدم (:دی نداره که)
ولی جدی با یه مشت دعاگو و تندرو دینی فرقی نداریم منتظریم خدایان کمکمون کنند(:دی داشت؟!)

minime
17-06-2013, 09:25
ما یه قرار بزاریم بریم یه چائی با هم بخوریم شاخ غول رو شکوندیم چه برسه بخوایم جمع بشیم با هم یه کار رو انجام بدیم :n09:

Sat_Sat
17-06-2013, 09:32
برنامه نت لیمتر بهترین برنامه باری اینه که بدونید چه برنامهای از سیستمتون درتا رو دریافت یا ارسال می کنه

اینم عکس دانلود من از 512 2020

علت استفاده از ------ فایر انتقال تمام ترافیک از اون برنامه هست

wooooow
17-06-2013, 12:30
خب دوستان اندیشه نصب شد

سرعت همون سرعت قبل هست -- 200

1024 با ترافیک 3 گیگ 22 تومان (( البته دوستان اندیشه تعرفه ها رو تغییر داده ))
قبلا پورت های 256 و 512 و 1024 اولین حجم ترافیکی که داشتن 2 گیگ بود
ولی الان شده 3 گیگ

saeid 22
17-06-2013, 12:38
خب دوستان اندیشه نصب شد

سرعت همون سرعت قبل هست -- 200

1024 با ترافیک 3 گیگ 22 تومان (( البته دوستان اندیشه تعرفه ها رو تغییر داده ))
قبلا پورت های 256 و 512 و 1024 اولین حجم ترافیکی که داشتن 2 گیگ بود
ولی الان شده 3 گیگ

سلام شما پورت اندیشه گرفتید پورت مخابرات اندیشه که نگرفتید؟ چه سرویسی رو گرفتید؟
بی زحمت یه تستی تو ساعات رایگان بزنید ببینید سرعتتون چند هستش؟

.:Bardia:.
17-06-2013, 13:10
512 نامحدود اندیشه گرفتم با قیمت 150 هزار تومن !
ولی سرعت حداکثر 75 ....
لعنت به همه شون ...

:n03:

wooooow
17-06-2013, 13:14
سلام شما پورت اندیشه گرفتید پورت مخابرات اندیشه که نگرفتید؟ چه سرویسی رو گرفتید؟
بی زحمت یه تستی تو ساعات رایگان بزنید ببینید سرعتتون چند هستش؟

تو لاهیجان دیگه اندیشه پورت خودشو نمیفروشه
فقط پورت مخابرات میده

1024 با ترافیک 3 گیگ گرفتم
اندیشه هم دیگه پورت با ترافیک 2 گیگ نمیفروشه (( قبلا سرویس های 256 و 512 و 1024 همه 2 گیگ بودن ولی الان شدن 3 گیگ -- که خوبه ))

ساعات رایگان هم شد تست میکنم خبر میدم

mahyar2013
17-06-2013, 14:08
ولی سرعت حداکثر 75 ....
لعنت به همه شون ...

دوست عزیز من که بارها تو پست هام گفته بودم که سرعت 512 نامحدود اندیشه چقدره! چون خودم یبار یه همچین اشتباهی کردمو گرفتمش...با صرفه ترین سرویس نامحدود اندیشه همین 256 نامحدودشه.

17-06-2013, 14:32
تو لاهیجان دیگه اندیشه پورت خودشو نمیفروشه
فقط پورت مخابرات میده

1024 با ترافیک 3 گیگ گرفتم
اندیشه هم دیگه پورت با ترافیک 2 گیگ نمیفروشه (( قبلا سرویس های 256 و 512 و 1024 همه 2 گیگ بودن ولی الان شدن 3 گیگ -- که خوبه ))

ساعات رایگان هم شد تست میکنم خبر میدم

رایگانش تو رشت نصف سرعت روز هست ...
موفق باشی :n02:

دوست عزیز من که بارها تو پست هام گفته بودم که سرعت 512 نامحدود اندیشه چقدره! چون خودم یبار یه همچین اشتباهی کردمو گرفتمش...با صرفه ترین سرویس نامحدود اندیشه همین 256 نامحدودشه.

آدم باید اینارو تجربه کنه درس بگیره :n28:
ولی من با 128 تا 30 می گرفتم ولی الان فقط 2 برابر شده ...
در حالی که 128 * 4 = 512

:n27::n30:

mahyar2013
17-06-2013, 14:40
آدم باید اینارو تجربه کنه درس بگیره :n28:
ولی من با 128 تا 30 می گرفتم ولی الان فقط 2 برابر شده ...
در حالی که 128 * 4 = 512

:n27::n30:

آخه آدم وقتی میتونه از تجربه های تلخ دیگران استفاده کنه چرا بیخودی ضرر کنه..
اگه اونطوری حساب کنی 512 باید بالای 100تا سرعت داشته باشه که منم رو همین اساس یبار امتحان کردم.. اما نیستش و اسم اینکارو یچی میذارن که نمیگم..چون ظاهرا اندیشه اینجا هم نفوذ داره...!!

wooooow
17-06-2013, 23:09
ساعات رایگان اندیشه همون 1 تا 7 هست دیگه ؟؟ آره ؟؟

mahyar2013
18-06-2013, 00:26
ساعات رایگان اندیشه همون 1 تا 7 هست دیگه ؟؟ آره ؟؟

آره 1 تا 7

Architect-Boy
18-06-2013, 00:44
میگم ما که 512 نامحدود داریم سرعتمون اینه (بین 25-10) اون 256 نامحدود دیگه چقدره؟!؟!؟!

urumchi
18-06-2013, 01:02
ولی سرعت حداکثر 75 ....
لعنت به همه شون ...

داداش 150 تومن واسه چه مدت ؟؟؟

mahyar2013
18-06-2013, 01:04
داداش 150 تومن واسه چه مدت ؟؟؟

واسه یک ماه فقط!

naim697
18-06-2013, 01:06
واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پسر دیونه هستی مگه ؟

2048 حجمی 12 گیگ میخریدی از ضحی کیش شبانه بهت 260 تا میدادش

یا اگه چیزی جوری میکردی 1024 میخریدی 45 تومان

اندیشه بی خیال.............

ولی سرعت حداکثر 75 ....
لعنت به همه شون ...

Soroush-S
18-06-2013, 01:16
این سرعت دانلود512 نامحدود مخابرات میخواد همین 40 کیلو بمونه؟؟؟؟
بقیه شرکتا هم همینطورن یا فقط مخابرات التماس دعا هست؟!!

G.D.ragon.Ir
18-06-2013, 04:59
دوستان من مودمم سوخته, چندتا سوال داشتم

1- حتمآ باید مودم جدید رو از خود اندیشه (که دارم ازش سرویس میگیرم) بخرم؟
2- اگر جواب بالا "نه" هست, اسم یک مودم خوب که قیمتش هم معقول باشه را بدید
3- آیا بعد از نصب مودم, باید تنظیمات پیچیده خاصی انجام داد؟ (دفعه اول خود شرکت نصب کرد)

راستی اسم مودمم TP-LINK TD-8811 هست. ممنون

18-06-2013, 07:34
دوستان من مودمم سوخته, چندتا سوال داشتم

1- حتمآ باید مودم جدید رو از خود اندیشه (که دارم ازش سرویس میگیرم) بخرم؟
2- اگر جواب بالا "نه" هست, اسم یک مودم خوب که قیمتش هم معقول باشه را بدید
3- آیا بعد از نصب مودم, باید تنظیمات پیچیده خاصی انجام داد؟ (دفعه اول خود شرکت نصب کرد)

راستی اسم مودمم TP-LINK TD-8811 هست. ممنون

مودم از هر جا که عشقت میکشه بخر ...
البته اگه قیمت پایین میخوای همین 8811 بهترین هست .
من یک ماه روشن گذاشتم نسوخت :n02:
تنظیم خاصی نداره ...
فقط یوزر پس اندیشه و چنتا کار ساده دیگه باید انجام بدی . ( 192.168.1.1 )

18-06-2013, 07:36

:n28::n28::n28::n28::n02: :n28::n28::n28::n28:

wooooow
18-06-2013, 08:39
دوستان یه سوال فنی

چرا پورت اندیشه من دارم و وقتی پینگ میگیریم زمان تایم ثابت هست ؟؟

Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=140ms TTL=50

مقدار تایم واسه همشون ثابت هست
من تاحالا همچین چیزی ندیده بودم
آخه همیشه یه ذره تغییر میکرد :n13:

minime
18-06-2013, 08:59
دوستان یه سوال فنی

چرا پورت اندیشه من دارم و وقتی پینگ میگیریم زمان تایم ثابت هست ؟؟

مقدار تایم واسه همشون ثابت هست
من تاحالا همچین چیزی ندیده بودم
آخه همیشه یه ذره تغییر میکرد :n13:

به این میگن خط استیبل :n02:
برو آنلاین بازی کن حالش و ببر

wooooow
18-06-2013, 11:01
به این میگن خط استیبل :n02:
برو آنلاین بازی کن حالش و ببر

آخه آنلاین بازی کنم یه 10 ساعت باید بازی کنم که شارژم تموم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا نامحدود بود خوب بود
ولی این محدوده

ولی خب بالاخره به قول شما به درد بازی آنلاین میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/////////

MEEA499
18-06-2013, 11:21
میگم ما که 512 نامحدود داریم سرعتمون اینه (بین 25-10) اون 256 نامحدود دیگه چقدره؟!؟!؟!

همونه فرقی نداره من 256 از2020 دارم سرعتش بین 10-25 هستش الان شارِ کردم میخوام زنگ بزنم فحش بدم سرعت 512 باید 52 و 256 32 باشه (گوگل داره اینترنت 1گیگابیت میده سرعتش 128 مگابایت هست ما داریم در مورد اینترنت 32 کیلوبایت حرف میزنیم)

MEEA499
18-06-2013, 12:02
همونه فرقی نداره من 256 از2020 دارم سرعتش بین 10-25 هستش الان شارِ کردم میخوام زنگ بزنم فحش بدم سرعت 512 باید 52 و 256 32 باشه (گوگل داره اینترنت 1گیگابیت میده سرعتش 128 مگابایت هست ما داریم در مورد اینترنت 32 کیلوبایت حرف میزنیم)

زنگ زدم گفتن قبلا پهن باندشون آزاد بود الان آزاد نیست ولی بعد خرداد درست میشه!!! نمیدونم یعنی چی؟؟؟چجوری الان آزاد نیست اما بعد خرداد میشه؟؟؟ ولی گفتن سرعتا لیمیت شده (انگار معلوم نیست لیمیت شده وقتی یه دفعه از 20 میپره 100 بعد 1 ثانیه دوباره میشه 20 معلومه دیگه)ولی اگه بعد خرداد درست نشه میرم اندیشه 256 نامحدود میگیرم

Sat_Sat
18-06-2013, 18:56

تو ژاپن داره 2 گیگ می ده دوست من برو تو سایت نارنجی نگاه کن به خدا آدم گریش می گیره

طرف از آذربایجان داغون اومده بود شرکت ما می گفت من تو خونه اینترنت 6 مگ دارم بعد خدایش مسخره می کرد می گفت ایران با این بزرگی اینترنتش اینقدر داغونه

آدم چی بگه ؟؟؟؟

urumchi
18-06-2013, 21:39
واسه یک ماه فقط!

هیچی ندارم بگم

:41:

sasan.69
18-06-2013, 23:23

داداش ضحی کیش که از یه مگ بالاتر مدرک حقوقی میخواد

sasan.69
18-06-2013, 23:25
این سرعت دانلود512 نامحدود مخابرات میخواد همین 40 کیلو بمونه؟؟؟؟
بقیه شرکتا هم همینطورن یا فقط مخابرات التماس دعا هست؟!!

فعلا معلوم نیست میگن فعلا زمان دقیقی رو برای اوکی شدن سرعتا پیش بینی کرد شانس ما بود

sasan.69
18-06-2013, 23:26
زنگ زدم گفتن قبلا پهن باندشون آزاد بود الان آزاد نیست ولی بعد خرداد درست میشه!!! نمیدونم یعنی چی؟؟؟چجوری الان آزاد نیست اما بعد خرداد میشه؟؟؟ ولی گفتن سرعتا لیمیت شده (انگار معلوم نیست لیمیت شده وقتی یه دفعه از 20 میپره 100 بعد 1 ثانیه دوباره میشه 20 معلومه دیگه)ولی اگه بعد خرداد درست نشه میرم اندیشه 256 نامحدود میگیرم

فکرنکنم به این زودیا درست بشه:n03:

naim697
19-06-2013, 00:06
آره عزیز حجمی 2408 راحت میشه هیچی نمیخوادش راحت میره برای تمدید انلاین البته سرویس هم قدیمی هستش پانل جدیدی ها را نمیدونم

ولی 2048 نامحدود را میزنم نمیره میگه کارت دانشجویی ولی 1024 نامحدود میره برای تمدید .

قیمتش هم خیلی عالیه سرعتش هم خوب محشره حجمی

داداش ضحی کیش که از یه مگ بالاتر مدرک حقوقی میخواد

MEEA499
19-06-2013, 00:52
فکرنکنم به این زودیا درست بشه:n03:ولی من 50 درصد احتمال میدم چون پهنای باند هر ماه خریداری میشه دیگه پس این ماهی که خریدن بهشون پهنای باند نامحدود ندادن مجبور شدن 1 ماه صبر کنن سرعتارم بیارن پایین (فکر کنم به دلیل انتخابات ندادن) جون ضحی سرعت زیاد میداد اما الان دیگه باید بدن 1 سوال تاریخ دقیق روزی که سرعتا پایین اومد کی بود؟؟؟

sasan.69
19-06-2013, 01:08
ولی من 50 درصد احتمال میدم چون پهنای باند هر ماه خریداری میشه دیگه پس این ماهی که خریدن بهشون پهنای باند نامحدود ندادن مجبور شدن 1 ماه صبر کنن سرعتارم بیارن پایین (فکر کنم به دلیل انتخابات ندادن) جون ضحی سرعت زیاد میداد اما الان دیگه باید بدن 1 سوال تاریخ دقیق روزی که سرعتا پایین اومد کی بود؟؟؟

امیدوارم درست بشه چون درمازندان و خوزستان تو این یه ماهه اخیر اصلا افت سرعتی نداشتند...26یا27 اردیبهشت بود چون همزمان شده بود با تمدید سرویس من...یعنی از اول تیر نباید افت داشته باشیم؟(هرپشتیبان هرار جور حرف میزنن بهم گفته بودن فعلا معلوم نیست)

Architect-Boy
19-06-2013, 01:12
من که دیگه اگه شارژ این ماهم تموم بشه و درست نشه جمع می کنم میرم اندیشه

دوستان توی رشت نمی دونید کجا مودم دست دوم میفروشن؟

19-06-2013, 09:42
هیچی ندارم بگم

:41:

اگه سرعتش مث 512 محدود بود ارزش داشت ...

:n05:

jabarsink2000
19-06-2013, 09:55
ولی من 50 درصد احتمال میدم چون پهنای باند هر ماه خریداری میشه دیگه پس این ماهی که خریدن بهشون پهنای باند نامحدود ندادن مجبور شدن 1 ماه صبر کنن سرعتارم بیارن پایین (فکر کنم به دلیل انتخابات ندادن) جون ضحی سرعت زیاد میداد اما الان دیگه باید بدن 1 سوال تاریخ دقیق روزی که سرعتا پایین اومد کی بود؟؟؟

دقیق روز 4 خرداد بعد از ظهر.که سرعت برای سرویس 512 نامحدود از 70 امد روی 39-40.

Soroush-S
19-06-2013, 10:38
من که دیگه اگه شارژ این ماهم تموم بشه و درست نشه جمع می کنم میرم اندیشه

دوستان توی رشت نمی دونید کجا مودم دست دوم میفروشن؟

یه سر به بزرگمهر بزن - طبقه دوم و سوم بپرس - اگه اونجا پیدا نکردی باید به فروم های همسایه مراجعه کنی!!

sasan.69
19-06-2013, 12:25
دقیق روز 4 خرداد بعد از ظهر.که سرعت برای سرویس 512 نامحدود از 70 امد روی 39-40.

یعنی این ماه درست میشه؟

jabarsink2000
19-06-2013, 13:05
یعنی این ماه درست میشه؟
بنده اطلاعی ندارم 31 خرداد سرویس من تمام میشه.چند روز مسافرت هستم اگر اومدم دیدم سرعت پایین هست جمع اوری میکنم میرم یک شرکت دیگر.

MEEA499
19-06-2013, 13:09
من هنوز تو کف اینم که چرا هر سرعتی تو شهرستانای گیلان میشه 2 برابرش تو رشته؟؟ اندیشه آستارا 256 نامحدود 32 کیلوبایت رشت حدود 50 ؟؟؟؟

19-06-2013, 13:45
من هنوز تو کف اینم که چرا هر سرعتی تو شهرستانای گیلان میشه 2 برابرش تو رشته؟؟ اندیشه آستارا 256 نامحدود 32 کیلوبایت رشت حدود 50 ؟؟؟؟

شاید زیرساخت رشت قوی تره .:n13:
آخه مرکز استان هم هست .

Amir-Rainman
19-06-2013, 14:40
آقا سرعت شما هم امروز ر*یدماله ؟ :|:n27:
سرعت دانلود خوبه؛ وبگردی ... :n27::n29:

root3r
19-06-2013, 14:56
این سرعت درست نمیشه!
من هم تصمیم دارم برگردم به اندیشه ... البته تا فردا صبر میکنم اگه درست نشد که قطعا درخواست جمع میدم.

sasan.69
19-06-2013, 15:22
این سرعت درست نمیشه!
من هم تصمیم دارم برگردم به اندیشه ... البته تا فردا صبر میکنم اگه درست نشد که قطعا درخواست جمع میدم.

الان با پشتیبان حرف میزدم گفت بزودی زود:n02: حالا با یکی دیگه بحرفم میگه معلوم نیس

Soroush-S
19-06-2013, 15:44
وضع دانلود شددددددددددددددید خرابه

19-06-2013, 15:47
وضع دانلود شددددددددددددددید خرابه

فرقی نکرده !

rahimgms
19-06-2013, 16:14
سلام سرعت دانلود سرویس مخابرات هیچ وقت فرقی نخواهد کرد وقت و پول خودتون رو بر باد ندین منتظر شما هستیم :n02:

root3r
19-06-2013, 17:34
سلام سرعت دانلود سرویس مخابرات هیچ وقت فرقی نخواهد کرد وقت و پول خودتون رو بر باد ندین منتظر شما هستیم :n02:
فقط در نظر نگیرین این یوزر رو :n02:

rahimgms
19-06-2013, 18:21
فقط در نظر نگیرین این یوزر رو :n02:

100%:n24: ye yes

Architect-Boy
19-06-2013, 19:05
نامه سرگشاده درباره سرعت زغالی اینترنت دوستان امضا کنین لطفا
تا به حال حدود 6000 نفر امضا کردن.
به دوستان خود هم اطلاع بدین شوخی نیست.
شاید فرجی شد

ho3ein_expert
19-06-2013, 19:50
سلام به همه اساتید
میخوام از اندیشه سبزخزر سرویس بگیرم،و فقط برای بازی آنلاین(wow) از اینترنت استفاده میکنم.
سرویس های محدود بدردم نمیخورن چون ماهانه بین 15-20 گیگ دانلود دارم برای بازی.
(اینم بگم که من با adsl تا به حال کار نکردم و فقط با Wimax کار کردم،و سوالاتم برگرفته از مشکلات با وایمکس،سرویس نامحدودش هست)
سوالم اینکه:
-اگه از سرعت 256 نامحدود N2(سرویس ویژه)،استفاده کنم در حین دانلود با Timed out روبرو نمیشم؟
-در حین دانلود ،(Time(MS بالای 1k نمیره؟

wooooow
19-06-2013, 22:24
این اندیشه بازم همون مذخرف سابق هست

سرعتم با اندیشه 200 هست و با ضحی کیش 18 بود
بعد از اینکه ضحی کیش 18 شد پینگش خوب بود واسه بازی

من الان با سرعت 200 تو بازی لگ دارم ولی با 18 ضحی کیش مشکل رو نداشتم :n29:
البته اونجا چون دیگه کسی دانلود نمیکرد پینگ خوب شده بود
ولی این سرعت 200 هم به جورایی به درد دانلود میخوره

///////

پیج هم یه ذره با سرعت کم باز میشه :n28:

آخه سرعت 200 و این مشکلات ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همون بهتر ضحی کیش درست بشه برگردم همونجا

officer
19-06-2013, 22:36
اندیــشه بهتره روی سرویس دایل آپ و کارت تلفن و نت هوشمندش تمرکز کنه و اصلا اسم "اینترنت پر سرعت" رو هم نیاره !

minime
20-06-2013, 09:32
اندیــشه بهتره روی سرویس دایل آپ و کارت تلفن و نت هوشمندش تمرکز کنه و اصلا اسم "اینترنت پر سرعت" رو هم نیاره !

من از اندیشه سرویس دارم و بسیار هم از سرویسش و سرعتش راضی هستم. شما دلایلتون برای این ادعا چیه ؟

rahimgms
20-06-2013, 10:00
من از اندیشه سرویس دارم و بسیار هم از سرویسش و سرعتش راضی هستم. شما دلایلتون برای این ادعا چیه ؟

دلیل نداره عزیز اینا دوست داران اندیشه بهشون نت با سرعت 200000000000000 بده که نه کاره اندیشه هست نه کاره هیچ شرکتی توی ایران بیکاران میان یه پست میدن دیگه بیخیال

اون سه نفریم که تشکر کردن اصلا نت اندیشه ندارن

این امار نشون میده که کی از اندیشه رازیه کی نیست سعی در خراب کردن شرکت اندیشه داران ولی موفق نمیشن نت مفت میخوان با سرعت زیاد :n02:

wooooow
20-06-2013, 10:27

من تا دیروز با سرعت 18 از ضحی کیش داشتم بازی میکردم ولی الان با سرعت 200 اندیشه مشکل دارم :n29:
پیج باز کردن هم بعضی مواقع به مشکل میخوره :n29:

والا ما نمیدونیم شما از چی اندیشه تعریف میکنی
اینم مثل ضحی کیش فقط به درد دانلود میخوره و بس

wooooow
20-06-2013, 10:47
دلیل نداره عزیز اینا دوست داران اندیشه بهشون نت با سرعت 200000000000000 بده که نه کاره اندیشه هست نه کاره هیچ شرکتی توی ایران بیکاران میان یه پست میدن دیگه بیخیال

این امار نشون میده که کی از اندیشه رازیه کی نیست سعی در خراب کردن شرکت اندیشه داران ولی موفق نمیشن نت مفت میخوان با سرعت زیاد :n02:

دوست عزیز یه سوال فنی

شما چند سال هست کارمند اندیشه هستی ؟؟
چون میخواستم تحقیق کنم بینم خدای نکرده دروغ نمیگی
یکی گفت چند سال هست کارمند اندیشه هست

دقیقا از چه سالی وارد اندیشه شدی ؟
و همیشه هم اندیشه پورت داشتی ؟؟

::TeCHnoLogY::
20-06-2013, 11:21
اینقدر از اندیشه تعریف نکنید دوست عزیز فقط تو رشت سرویس درست درمونی ارائه می کنه:n24:
اگه هوای رشتی ا نگه نداره می خواد چیکار کنه :n08:

دقیقاً. دوستانی که می گن نامحدود اندیشه 50 تا سرعت داره فقط تو رشت اینطوریه. تو رودسر زمانی که پورت خود اندیشه رو داشتم فقط متوسط سرعت 32 تا می داد.

naim697
20-06-2013, 13:16
هر کی از هر جا مختار هستش سروریس بگیره -- کسی کسی دیگر را زور نمیکنه فقط اینجا اطلاع رسانی میشه . وضعیت کدوم شرکت و سرویس ها

چطور هستن . انتخاب میکنید کجا حالا اندیشه مخابرات شاتل نوین صبا یا هر چی . این دیگه بحث کردن نداره .

یکی کارمنده یکی نیستش چیکار به شخصیت افراد داریم توهین کنیم . بی خیال باشید . تست سرعت سرویس هاتون را بذارید تا ببینم اوضاع چزوری هستش .

20-06-2013, 13:30
هر کی از هر جا مختار هستش سروریس بگیره -- کسی کسی دیگر را زور نمیکنه فقط اینجا اطلاع رسانی میشه . وضعیت کدوم شرکت و سرویس ها

چطور هستن . انتخاب میکنید کجا حالا اندیشه مخابرات شاتل نوین صبا یا هر چی . این دیگه بحث کردن نداره .

یکی کارمنده یکی نیستش چیکار به شخصیت افراد داریم توهین کنیم . بی خیال باشید . تست سرعت سرویس هاتون را بذارید تا ببینم اوضاع چزوری هستش .

اوضاع خوب نیست. یه ماهه زنگ می زنیم می گه که به زودی خوب میشه. می گم 1 ماهه دارید میگید که پهنای باند زیاد میشه پس چه موقع این اتفاق می افته؟ می گه ما هم نمی دونیم. بعد می پرسم اگه تا 5 ماه بعد اینطور باشه چی؟ می گه ما داریم تلاشمونو می کنیم.
بعد برای اینکه مثلاً انتقاد ما کم بشه می گه سرویستون اشتراکی هستش و سرعت کم و زیاد میشه. می گم با این حرف شما یه بار باید سرعت مثلاً 100 باشه یه بار 20 و همین طور نوسان کنه. ولی سرعت حداکثر روی 40 محدود شده. دیگه صحبتی نمی کنه.:thumbsdow

راستی یه سؤال. قانون 128 رو فکر کنم سازمان ارتباطات تصویب کرده بود که لغو کنن آیا لغو شده و میشه هر سرویسی رو گرفت؟

wooooow
20-06-2013, 13:39
راستی یه سؤال. قانون 128 رو فکر کنم سازمان ارتباطات تصویب کرده بود که لغو کنن آیا لغو شده و میشه هر سرویسی رو گرفت؟

من هفته قبل از مامور سازمان تنظیم مقررات که بهم زنگ زد پرسیدم
گفت نه همچین چیزی نیست -- هنوز این قانون هست

naim697
20-06-2013, 13:41
اپراتورها کاره ای نیستن بهشون دیکته کردن چی بگن .

شما الان هم میتونی هر سرویسی بخری بهت میدن بعضی از اپرتورها چرت پرت میگن .

اوضاع خوب نیست. یه ماهه زنگ می زنیم می گه که به زودی خوب میشه. می گم 1 ماهه دارید میگید که پهنای باند زیاد میشه پس چه موقع این اتفاق می افته؟ می گه ما هم نمی دونیم. بعد می پرسم اگه تا 5 ماه بعد اینطور باشه چی؟ می گه ما داریم تلاشمونو می کنیم.
بعد برای اینکه مثلاً انتقاد ما کم بشه می گه سرویستون اشتراکی هستش و سرعت کم و زیاد میشه. می گم با این حرف شما یه بار باید سرعت مثلاً 100 باشه یه بار 20 و همین طور نوسان کنه. ولی سرعت حداکثر روی 40 محدود شده. دیگه صحبتی نمی کنه.:thumbsdow

clau
20-06-2013, 14:07
سلام دوستان یک سوال داشتم ما شنبه اثاث کشی داریم از این خونه ای که فعلن توش هستیم الانم تو برقراری موقت 3روزه هستم برای جمع کردن سرویس باید برم شرکت اندیشه تو گلسار فرم پر کنم یا زنگ بزنم بگم کفایت میکنه:n13:

wooooow
20-06-2013, 14:31
سلام دوستان یک سوال داشتم ما شنبه اثاث کشی داریم از این خونه ای که فعلن توش هستیم الانم تو برقراری موقت 3روزه هستم برای جمع کردن سرویس باید برم شرکت اندیشه تو گلسار فرم پر کنم یا زنگ بزنم بگم کفایت میکنه:n13:

باید فرم پر کنی

ولی اگه داری از این خونه میری
اگه فرم پر نکنی بعد از چند روز خودش جمع میشه
دیگه زحمت رفتن به شرکت هم به خودت نده :n02:

clau
20-06-2013, 14:38
باید فرم پر کنی

ولی اگه داری از این خونه میری
اگه فرم پر نکنی بعد از چند روز خودش جمع میشه
دیگه زحمت رفتن به شرکت هم به خودت نده :n02:

اخه میدونی مسئله چیه من میخوام زود این خط جمع اوری بشه تا شماره خونه جدیدمون بدم برام فعال کنن چون این خط فعلی به اسم من ثبت شده فکر نکنم بتونم اقدام به فعال کردن خط دیگه ای کنم تا این جمع بشه:n13:
یا همون زمانی که رفتم شرکت فرم جمع اوری پر کردم شماره جدید خونمون برای فعال کردن بدم بهشون البته باید تا وصل شدن خطم 40 روزی صبر کنم خط 5سرطانه تا خط رانژه کنن:n28:

wooooow
20-06-2013, 14:47
اخه میدونی مسئله چیه من میخوام زود این خط جمع اوری بشه تا شماره خونه جدیدمون بدم برام فعال کنن چون این خط فعلی به اسم من ثبت شده فکر نکنم بتونم اقدام به فعال کردن خط دیگه ای کنم تا این جمع بشه:n13:
یا همون زمانی که رفتم شرکت فرم جمع اوری پر کردم شماره جدید خونمون برای فعال کردن بدم بهشون البته باید تا وصل شدن خطم 40 روزی صبر کنم خط 5سرطانه تا خط رانژه کنن:n28:

با یک اسم هم میتونی چنتا adsl بگیری

ولی اگه میخای زود جمع بشه حضوری مراجعه کن

naim697
20-06-2013, 15:08
کسی اینجا نوین نت یا همون های وب طرح دینامیت نداره ؟ یه تست میذارید سرور داخلی و خارجی --- امروز زنگ زدم گفتن از سه تا 7 صبح هم ساعات رایگان داره . اگه

اینجوری باشه با سرعت 8 مگ خیلی خوب میشه ؟ یه اطلاعاتی بدید ؟

8 گیگ با 25 هزار توان یا 3 گیگ 15 هزار با سرعت 8 مگ خدایش مفته خوبه اگه ساعات رایگانش هم همون جوری باشه . ؟ :n13:

Soroush-S
20-06-2013, 15:18
کسی اینجا نوین نت یا همون های وب طرح دینامیت نداره ؟ یه تست میذارید سرور داخلی و خارجی --- امروز زنگ زدم گفتن از سه تا 7 صبح هم ساعات رایگان داره . اگه

8 گیگ با 25 هزار توان یا 3 گیگ 15 هزار با سرعت 8 مگ خدایش مفته خوبه اگه ساعات رایگانش هم همون جوری باشه . ؟ :n13:
من نوین نت داشتم . 512 محدود . سرعتش عالی بود . افت سرعتم اصلا نداشتم

wooooow
20-06-2013, 15:21

نوین نت سرویس 1024 به بالا که ارائه میده اصلا ساعات رایگان ونیم بها نداره
هرچی مصرف کردی باید پولشو بدی

naim697
20-06-2013, 15:28
امروز پشتیبانی زنگ زدم گفتش از سه تا 7 صبح هستش ؟ همون 8 مگی هاش ؟

در ضمن گفتش 1024 هم بخری سرعتش 4 مگ هستش بهتش 450 تا میده ؟

نوین نت سرویس 1024 به بالا که ارائه میده اصلا ساعات رایگان ونیم بها نداره
هرچی مصرف کردی باید پولشو بدی

naim697
20-06-2013, 15:30
2048 مخابرات 250 تا سرعت میده ولی خسته کننده شده .

به نظرت سرعت 450 تا ارزش داره ؟ سرویس 1024

من نوین نت داشتم . 512 محدود . سرعتش عالی بود . افت سرعتم اصلا نداشتم

wooooow
20-06-2013, 15:49
امروز پشتیبانی زنگ زدم گفتش از سه تا 7 صبح هستش ؟ همون 8 مگی هاش ؟

در ضمن گفتش 1024 هم بخری سرعتش 4 مگ هستش بهتش 450 تا میده ؟

شما که خودت پشتیبانیا رو میشناسی
یه چیز میگن واسه خودشون دیگه :n02:

تو سایت زیر ببین

از 1024/1024 به بعد دیگه سرویس رایگان وجود نداره چه برسه به 8 مگ

آخرین سرویس که ساعات رایگان داره 1024/789 هست که اونم فقط 3 ساعت رایگان داره

اصلا به درد نمیخوده شرکتش

officer
20-06-2013, 17:22
مـن هم مرکـز 3 و هم مرکـز 7 از اندیــشه سرویس داشتم و از نوسـان سرعت و قطعی های بی مورد لحظه ایش راضی نبودم ...

و در جـواب rahimgms !
من برعکـس شما در توهـمات و رویاپردازی به سر نمیبرم ؛ انتظار من از اینترنت فقط اینه که طبق قرارداد عمل بشه ...
اینترنت 1 مگابیت با ضریب اشتراک 1 به 4 سرعتش زیر 32 نباید بیاد, اینکه سرعت بشه 10 بعد بره 40 بعد برسه 160 دوباره بیاد رو 8 اسمش اینترنت نیست دوست عزیز !
شما و سایر سرویس دهنده های اینترنتی طبق قرارداد موظف هستین حداقل ِ سرعت رو ارائه بدین اون هم به طور ثابت نه یک تابع کسینوسی .

این نظرسنجی هم مال چند سال پیش هست ؛ زمانی که شرکتتون یوزر کم داشت و هنوز بیش از دهنش لقمه بر نداشته بود ! دلتون بهش خوش نکنید !

+
دزدی که سرویس دهنده های اینترنت میکنن حد و مرزی نداره ؛ شما که میگید من نت مفت میخوام با سرعت زیاد باید در جریان باشید که کشور کوچکی مثل دانمارک ADSL با سرعت 20 مگابیت بر ثانیه به علاوه تلفن و
خدمات دیگه ای ارائه میده که جمعا هزینش به زحمت به 100 هزار تومن در ماه میرسه!

minime
21-06-2013, 02:35
من تا دیروز با سرعت 18 از ضحی کیش داشتم بازی میکردم ولی الان با سرعت 200 اندیشه مشکل دارم :n29:
پیج باز کردن هم بعضی مواقع به مشکل میخوره :n29:

والا ما نمیدونیم شما از چی اندیشه تعریف میکنی
اینم مثل ضحی کیش فقط به درد دانلود میخوره و بس

میتونم بپرسم چی بازی میکنی که الان مشکل داری ؟
صفحه باز کردن حق با شماست ولی احتمالا فقط با بعضی سایتهای خارجی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستن این مشکل هست و یا سایتهای داخلی که از پلاگینهای گوگل استفاده میکنن
ولی بازی من شخصا هیچ مشکلی باهاش ندارم بتلفیلد 3

minime
21-06-2013, 02:48
مـن هم مرکـز 3 و هم مرکـز 7 از اندیــشه سرویس داشتم و از نوسـان سرعت و قطعی های بی مورد لحظه ایش راضی نبودم ...
کشور کوچکی مثل دانمارک ADSL با سرعت 20 مگابیت بر ثانیه به علاوه تلفن و
خدمات دیگه ای ارائه میده که جمعا هزینش به زحمت به 100 هزار تومن در ماه میرسه!

من یه زمانی خیلی زیاد دی سی میشدم , snr هم خوب بود ولی باز دی سی میشدم , خونه 2 تا شماره داشتم از این جمع کردم و بردم رو اون یکی حتی پورتم رو عوض کردن هیج فایده نداشت , خلاصه فهمیدین که مشکل از جنس سیمی بوده که مخابرات برای رانژه استفاده میکرده و بسیار بی کیفیت بوده و به درد اینترنت نمیخورده و فقط به دلیل ارزونی استفاده میشده (گویا این هزینه ها به عهده مخابرات هست نه شرکت pap ) خلاصه سیم عوض شد و مشکل من حل شد و از اون زمان تا همین الان غیر از مواقعی که نت میترکه حداقل من تا خود اندیشه مشکل دی سی ندارم , سرویسم همیشه حجمی بود غیر از 2-3 ماه و سرعت همیشه ثابت بوده.
بازی آنلاین هم مشکلی ندارم , پینگ پایین و استیبل

در مورد مقایسه شما باید بگم کشوری مثل کره جنوبی به مراتب سرعت بالاتر و قیمت پایینتری ارائه میده ولی این مقایسه اصلا درست نیست چون زیرساختهای ما با اونا زمین تا آسمون فرق میکنه

wooooow
21-06-2013, 08:37
میتونم بپرسم چی بازی میکنی که الان مشکل داری ؟
صفحه باز کردن حق با شماست ولی احتمالا فقط با بعضی سایتهای خارجی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستن این مشکل هست و یا سایتهای داخلی که از پلاگینهای گوگل استفاده میکنن
ولی بازی من شخصا هیچ مشکلی باهاش ندارم بتلفیلد 3

تو کانتر پینگ بازیم (( داخل بازی )) با ضحی کیش 30 تا 50 بود
ولی الان با اندیشه دشه 70 تا 90

Dr-leecher
21-06-2013, 09:48
سلام فعلا که اندیشه بهترین سرویس داره میده توی رشت سرویس دهندهای دیگه جز باقالی حساب میشن :n02:

minime
21-06-2013, 13:00
تو کانتر پینگ بازیم (( داخل بازی )) با ضحی کیش 30 تا 50 بود
ولی الان با اندیشه دشه 70 تا 90

سرور داخلی یا خارجی ؟

wooooow
21-06-2013, 13:44
سرور داخلی یا خارجی ؟

سرور ایرانی بازی میکنم (( آسیاتک ))

minime
21-06-2013, 22:17
سرور ایرانی بازی میکنم (( آسیاتک ))

من پینگم با سرورهای آلمان 80-90 هست , بدون لگ

gignn
21-06-2013, 23:23
یه سوال داشتم سرعت دانلودمتوسطتون با اینترنت 512 ضحی کیش چقدر است:n13:

wooooow
21-06-2013, 23:25
من پینگم با سرورهای آلمان 80-90 هست , بدون لگ

آخه مشکل من اینه با مخابرات مشکل نداشتم :n29:

امروز با اندیشه بازم مشکل پیج داشتم

آرزو به دل موندیم از یه جا اینترنت بگیریم همه امکانات رو در حد خوب داشته باشه
یکی پیج باز نمیکنه - با یکی نمیشه دانلود کرد - .........

اندیشه سرعتش خوبه ولی مشکل پیج داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
21-06-2013, 23:43
نظرسنجی چرا حذف شد ؟ :دی:n13:

wooooow
21-06-2013, 23:52
نظرسنجی چرا حذف شد ؟ :دی:n13:

آقای رحیم .... به دلیل بردن تاپیک به حاشیه و استفاده از همون نظر سنجی
همه پست ها و بحث های ایشون به مدیر گزارش شد و خود ایشون به حالت تعلیق عضویت در اومدن
نظر سنجی هم احتمالا به دلیل قدیمی بودن حذف شد

sasan.69
22-06-2013, 00:47
یه سوال داشتم سرعت دانلودمتوسطتون با اینترنت 512 ضحی کیش چقدر است:n13:

نامحدود داغونه الان رو 40 هست میگن که درست میشه اونو دیگه خدا داند

jabarsink2000
22-06-2013, 12:43
با سلام.
دوستان دیگر هم که سرویس مخابرات دارند امروز با مشکل باز کردن صفحه دارند؟
خیلی کند باز میشه بیشتر موارد هم باز نمیشه.

Iloveu-ALL
22-06-2013, 12:59
نامحدود داغونه الان رو 40 هست میگن که درست میشه اونو دیگه خدا داند

512 با ماهیانه 24-26 تومن و سرعت 40 عالیه!
من 256 رو دارم میگیرم 28 تومن با سرعت دانلود 12 تا 20 با یه عالمه time out و هزارتا کفت و زهر مار دیگه! :n27:

sasan.69
22-06-2013, 13:04
با سلام.

نه مشکلی نیست الان نوسان دانلود بین 38تا44 رسیده

wooooow
22-06-2013, 13:13
با سلام.

من مخابرات اندیشه مشکل دارم
سرعت 200 ولی پیج به زور باز میشه !!!!!!!!!!:n23:

jabarsink2000
22-06-2013, 13:28
من مخابرات اندیشه مشکل دارم
سرعت 200 ولی پیج به زور باز میشه !!!!!!!!!!:n23:
این ادرس می توانید با یرویس اندیشه باز کنید؟

wooooow
22-06-2013, 13:30
این ادرس می توانید با یرویس اندیشه باز کنید؟

سرور سایتش مشکل داره

ارور server not foundمیزنه

sasan.69
22-06-2013, 13:43
512 با ماهیانه 24-26 تومن و سرعت 40 عالیه!
من 256 رو دارم میگیرم 28 تومن با سرعت دانلود 12 تا 20 با یه عالمه time out و هزارتا کفت و زهر مار دیگه! :n27:

پس اندیشه داغونه ماه اول گرفته بودم سرعت120بود شبا تا200هم میرفت اما از ماه پیش داغون شد میگن که موفقته اما خب خدا میدونه امیدوارم اوکی شه

jabarsink2000
22-06-2013, 13:53
من امروز از مسافرت امدم و سرویس تمام شده بود.
زنگ زدم یک روز برام فعال کردن تا اینترنتی بتوانم تمدید کنم.
الان چند نکته.با توجه به اینکه هنوز وضعیت سرویس های مخابرات درست نشده.
1.جمع اوری کنم یا نه؟
2.اگر جمع اوری کنم کجا برم دوباره ثبت نام کنم؟
3.اگر اگر جمع اوری نکنم چه سرویسی بگیرم 512 یا 256؟(26 بدم برای 512 که سرعت 39 تا 40بگیرم در بهترین حالت؟

Iloveu-ALL
22-06-2013, 13:54
پس اندیشه داغونه ماه اول گرفته بودم سرعت120بود شبا تا200هم میرفت اما از ماه پیش داغون شد میگن که موفقته اما خب خدا میدونه امیدوارم اوکی شه

من نامحدود دارما. بعد رشت هم نیستم...
محدودش بد نیست

1.جمع اوری کنم یا نه؟
3.اگر اگر جمع اوری نکنم چه سرویسی بگیرم 512 یا 256؟(26 بدم برای 512 که سرعت 39 تا 40بگیرم در بهترین حالت؟

تو ضحی کیش (2020) هستی؟ چند وقت پیش همه داشتن میرفتن 2020 ! الان چرا همه اونایی که 2020 بودن دارن جمع آوری می کنن؟

wooooow
22-06-2013, 13:57
1.جمع اوری کنم یا نه؟

تا الان که درست نشده

من 2 تا خط دارم

یکی همون ضحی کیش رو گذاشتم
رو یکی دیگه اندشه گرفتم فعلا استفاده کنم

ولی به محض اینکه اون درست شد برمیگردم ضحی کیش

شما هم اگه به اینترنت روزانه زیاد نیاز داری اندیشه بگر
سرعت لاکپشتی ضحی کیش شاید فعلا درست نشه

22-06-2013, 14:16
تا الان که درست نشده

من 2 تا خط دارم

یکی همون ضحی کیش رو گذاشتم
رو یکی دیگه اندشه گرفتم فعلا استفاده کنم

ولی به محض اینکه اون درست شد برمیگردم ضحی کیش

شما هم اگه به اینترنت روزانه زیاد نیاز داری اندیشه بگر
سرعت لاکپشتی ضحی کیش شاید فعلا درست نشه

الآن اندیشه ای که شما گرفتید نامحدود هست؟ اگه آره سرعت دانلود رو چنده؟

wooooow
22-06-2013, 14:37
الآن اندیشه ای که شما گرفتید نامحدود هست؟ اگه آره سرعت دانلود رو چنده؟

نامحدود نیست
محدود هست

سرعت همه همون سرعت سابق هست

محدود 1024 سرعت 200

نامحدود 256 هم باید همون 60 سابق باشه

چون هیچ تغییر سرعتی نداشتن

sasan.69
22-06-2013, 15:41
نامحدود نیست
محدود هست

سرعت همه همون سرعت سابق هست

محدود 1024 سرعت 200

نامحدود 256 هم باید همون 60 سابق باشه

چون هیچ تغییر سرعتی نداشتن
سرعت شبانه چطوره؟

wooooow
22-06-2013, 16:32
سرعت شبانه چطوره؟

ثابت
تو 6 ساعت ثابت هست

22-06-2013, 17:01
ثابت
تو 6 ساعت ثابت هست

خوش به حالت ...
تو رشت که منفجر میشه شبانه ...

sasan.69
22-06-2013, 17:55
1.جمع اوری کنم یا نه؟

خودمم موندم واقعا من که میمونم چون isp دیگه ای رو نمیشناسم درحد بالاتری از مخابرات باشه

Dr-leecher
22-06-2013, 17:56
اندیشه بهترین توی رشت دمشون گرم من که راضیم ازش سرعت شبانه هم عالیه

22-06-2013, 19:43
اندیشه بهترین توی رشت دمشون گرم من که راضیم ازش سرعت شبانه هم عالیه

شبانه شما چنده ؟
چه سرویسی ؟

jabarsink2000
22-06-2013, 19:52
تو ضحی کیش (2020) هستی؟ چند وقت پیش همه داشتن میرفتن 2020 ! الان چرا همه اونایی که 2020 بودن دارن جمع آوری می کنن؟
بله ضحی کیش هستم
سرویس 512.
زمانی که امدم ضحی کیش سرعت 220 بود برای 512 نامحدود.
بعد 2 هفته کاهش پیدا کرد به 120.
بعد 2 هفته کاهش پیدا کرد به 70.
بعد هم شد 39 تا 40.
قبل از این هم 3 سال اندیشه بودم حدود 1 سال نیم سرویس 256 نامحدود داشتم که همیشه 50 بود(رشت)

Dr-leecher
22-06-2013, 20:50
شبانه شما چنده ؟
چه سرویسی ؟

شبانه سرعت 50 هست نامحدود دارم روزا سرعت 70 هست ازش راضیم روزانه 3 گیگ راحت دانلود میکنم 256 دارم

22-06-2013, 23:30
شبانه سرعت 50 هست نامحدود دارم روزا سرعت 70 هست ازش راضیم روزانه 3 گیگ راحت دانلود میکنم 256 دارم

خوشحال می شیم تست هاتونو ببینیم. هم تو روز و هم تو شب.

Dr-leecher
23-06-2013, 06:48
خوشحال می شیم تست هاتونو ببینیم. هم تو روز و هم تو شب.

شب

روز

23-06-2013, 09:13
روز

شب

هر دو تست شما اشتباه هستن ...
شما اول ایست رو زدید و بعد ادامه رو و بعد از چند ثانیه عکس گرفتید که سرعت پایین تر هم هست .
اینطوری تست بگیرید :

23-06-2013, 09:15

نامحدود دیگه شبانه نداره که ...
به هر حال حجم استفاده شده محاسبه میشه !

:n13:

Dr-leecher
23-06-2013, 09:21
هر دو تست شما اشتباه هستن ...
شما اول ایست رو زدید و بعد ادامه رو و بعد از چند ثانیه عکس گرفتید که سرعت پایین تر هم هست .
اینطوری تست بگیرید :

نخیر دوست عزیز هر دوش رو همین کارو کردم جای شب روز اشتباه تاپی شده بود که ویرایش شد

Dr-leecher
23-06-2013, 09:22
نامحدود دیگه شبانه نداره که ...
به هر حال حجم استفاده شده محاسبه میشه !

:n13:

میدونم دوست ما تست خواستند ما هم تست گذاشتیم کل روز شب دانلود کنی فرقی نداره

root3r
23-06-2013, 12:51
این تست الان چه نوع سرویسی بود؟ 512 یا 1024 ؟

Dr-leecher
23-06-2013, 13:22

اندیشه هست 256 نامحدود

wooooow
23-06-2013, 13:29

256 نامحدود دارن

root3r
23-06-2013, 16:59
256 نامحدود دارن
اندیشه؟ یا مخابرات؟
شما که مخابرات 512 هستی دیگه؟ اگه آره یه ریپورت از اسپیدت میزاری؟ سرعت رفته رو 10 واسه من !

wooooow
23-06-2013, 17:09
اندیشه؟ یا مخابرات؟
شما که مخابرات 512 هستی دیگه؟ اگه آره یه ریپورت از اسپیدت میزاری؟ سرعت رفته رو 10 واسه من !

من رو اون یکی خط هنوز ضحی کیش دارم اومدم رو این یکی خط تلفنم اندیشه گرفتم

فعلا دارم اندیشه استفاده میکنم
ضحی کیش درست شد صد در صد برمیگردم همونجا

sasan.69
23-06-2013, 17:25
اندیشه؟ یا مخابرات؟

سرعت افت کرده اما برای من از40 اومده رو نوسان 30-25

sin@ 76
23-06-2013, 17:43
من که به عمرم اینترنت به این آشغالی ندیدم واقعا ذغال کیشه این شرکت ! حیف اسم ذغال ! سرویس ۱ مگ مخابرات (ذغال کیش)
میانگین سرعت توی روز 30 تا 45 بعضی اوقات لحظه ای میره روی 50 کلا پیج که با زحمت باز میشه باید 5 دقیقه صبر کنی ! افتضاح به معنای واقعی کلمه ! شب هم سرعت روی 20 تا 35 نوسان داره

sasan.69
23-06-2013, 19:21
من که به عمرم اینترنت به این آشغالی ندیدم واقعا ذغال کیشه این شرکت ! حیف اسم ذغال ! سرویس ۱ مگ مخابرات (ذغال کیش)
میانگین سرعت توی روز 30 تا 45 بعضی اوقات لحظه ای میره روی 50 کلا پیج که با زحمت باز میشه باید 5 دقیقه صبر کنی ! افتضاح به معنای واقعی کلمه ! شب هم سرعت روی 20 تا 35 نوسان داره

فکرنمیکردم اینقدر داغون باشه من که512 دارم مث شماست البته پیج راحت باز میشه و مشکلی ندارم

sasan.69
23-06-2013, 22:40
این حتی از اندیشه با اون کارمندای نفهمش هم آشغالتره.شرکت کادوسم تازه باز شده رفتم پرسیدم گفت سرعت دانلود 128 محدود 40 50 و نامحدود پایینتر.

پس واقعا هیچ راهی نداریم..:n03:
یکی از یکی بدترررر...

officer
23-06-2013, 23:21
حالا حرفم به حساب تبلیغ و منفعت شخصی گذاشته نشه ؛ در حد یک پیشنهاد مطرح میکنم .
یک سری به سایت پارس وی بزنید سرویس هاشو ببینید ، برای یکی دو از دوستانم گرفتم و راضی بود تقریبا ...
اگر خوشتون اومد پیغام بدید بهم معرفیتون کنم به یکی از آشناهام تو اون شرکت !

بازم بگم یک پیشنهاد بود حرفم ؛ جور بدی برداشت نشه .

sasan.69
23-06-2013, 23:38
یک سری به سایت پارس وی بزنید سرویس هاشو ببینید ، برای یکی دو از دوستانم گرفتم و راضی بود تقریبا ...

اونجام بودم خوب نبود....

sin@ 76
24-06-2013, 01:25
حالا بدبختیش اینه که ۱ ساله سرویس گرفتم از این ضحی کیش حالا نزدیک 8 ماه دیگه مونده ! بدبخت شدیم رفت پی کارش :n28::n30: حالا تصمیم دارم برم روی اون یکی خطم یه اینترنتی بگیرم تا این درست شه البته اگه بشه ! دوستان چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد میدن ؟ البته یه سرویس ارزون ! پدرم در اومد اینقدر پول یامفت دادم به این شرکت ها با این کیفیت داغان !

SA.JJ.AD
24-06-2013, 06:17
سلام دوستان ...
.
اندیشه - رشت - خط 4 - سرویس 1024 محدود

بعد از حدود 3 هفته وضعیت افتضاه به معنای واقعی تازه از 2.3 روز پیش وضعیت وب گردی + سرعت دانلود + پینگ خوب شده خدارو شکر ..
( البته منظورم از خوب اینه که وضعیت به روال گذشته برگشت ! ) :n29:

Sat_Sat
24-06-2013, 10:01

من پارس داشتم پشیمون شدم از سرویسی که گرفتم کلا 2 ماه بیشتر نموندم و اومدم اینجا

Sat_Sat
24-06-2013, 10:03
سلام دوستان ...
.
اندیشه - رشت - خط 4 - سرویس 1024 محدود

بعد از حدود 3 هفته وضعیت افتضاه به معنای واقعی تازه از 2.3 روز پیش وضعیت وب گردی + سرعت دانلود + پینگ خوب شده خدارو شکر ..
( البته منظورم از خوب اینه که وضعیت به روال گذشته برگشت ! ) :n29:

شما از پورت مخابرات اندیشه داری استفاده می کنی ؟

TURBO_BOY2006
24-06-2013, 12:35
دوستان هیچ کاری نمیتونیم بکنیم؟ به جایی شکایت کنیم ؟

این ضحی کیش عوضی دیگه شورش رو در آورده! :n27:

سرعت صفر هم میشه، الان تست پینگ از 100 تا 60 تا تایم اوت میده!

Armin.Computer
24-06-2013, 13:27

اگرواسه همه اینجوری نباشه
می تونه واسه خط شما باشه
نویز!

sasan.69
24-06-2013, 13:36

تایید میشه سرعت دانلود بین0تا10در نوسانه چرا اینطوری شده

wooooow
24-06-2013, 15:21
ای گل بگیرن در این اندیشه رو

سرعت 200 هست
پیج باز نمیکنه

:n24:

Sat_Sat
24-06-2013, 16:24

جمع آوری دوست عزیز بهترین شکایت هست وقتی یهویی 200 نفر بریم جمع کنیم حساب کار دستشون می یاد ولی خوب کیه که این کار رو بکنه

مشکل اینجاست که همه دنبال جایگزین می گردنن ولی به نظر من بهترین کار جمع آوری با تعداد بالا هست فکر کن این ضحی کیش ببینه تو 1 روز 500 نفر درخواست جمع آوری کردن فکر می کنه مشکل رو حل نمی کنه به خدا به 1 هفته نشده مشکل رو حل می کنه ولی مشکل ما رشتی جماعت همینه همش می مونیم تا اوضاع بهتر بشه ولی هر روز دریغ از دیروز

TimeWarp
24-06-2013, 18:03

سرعت 200 هست
پیج باز نمیکنه

الان وضعیت پینگ چطوره؟ تایم اوت داره یا نه ؟ مرورگر های مختلف تست کردی ؟ سرعت دانلود نوسان نداره؟:n13:

wooooow
24-06-2013, 20:57
الان وضعیت پینگ چطوره؟ تایم اوت داره یا نه ؟ مرورگر های مختلف تست کردی ؟ سرعت دانلود نوسان نداره؟:n13:

پینگ بعضی مواقع خوبه مثل الان ولی پیج به زور باز میشه

Request timed out.
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=132ms TTL=50
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=131ms TTL=50
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=129ms TTL=50
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=128ms TTL=50
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=130ms TTL=50
Reply from 4.2.2.2: bytes=32 time=127ms TTL=50

بعضی مواقع بدجور قاط میزنه

24-06-2013, 22:28
آدم تست استان های خوزستان و مازندران رو می بینه اینجوری :n03::n14: میشه.

عجب استانی داریما! هی.

Dr-leecher
24-06-2013, 22:45

سرعت 200 هست
پیج باز نمیکنه

پینگ بعضی مواقع خوبه مثل الان ولی پیج به زور باز میشه

Request timed out.

بعضی مواقع بدجور قاط میزنه

من اندیشه سبز خزر دارم خط 4 هیچ مشکلی نداشتمو ندارم شما خط مخابرات داری از اندیشه و همون طور کن کارمند اندیشه گفت فقط اندیشه براشون میفروشه و هیچ ربطی به سخت افزارش نداره و تنها فروشنده هست

پینگ من

sasan.69
24-06-2013, 22:59
آدم تست استان های خوزستان و مازندران رو می بینه اینجوری :n03::n14: میشه.

عجب استانی داریما! هی.

بشدت موافق امروز داشتم خوزشتان رو میدیدم با128 نامحدود سرعت 100به بالا داشتن همه استانا وضعیت مطلوب اما اینجا.......
واقعا چرا باید اینجوری باشه کسی شفاف توضیح نمیده چرا صاحب نداره...:n03:

hossein019940
24-06-2013, 23:12
مازندران که الان ترکید تمام سرویس ها هیچ سرعتی ندارن حتی صفحه باز نمیشه شیر فلکه رو از استان بستن:n28:

saeid 22
24-06-2013, 23:17
معلوم نیست اینا چرا اینطورین میشه مگه ندونی مشکل پهنای باند کی برطرف میشه قبلا زنگ میزدی میگفتن معلوم نیست الان میگن به زودی مشکل حل میشه حالا چند وقت زمان میبره تا مشکل حل شه خدا میدونه از یه طرف میگه نمیدونم بعد میگم تا یک ماه دیگه مشکل حل میشه میگه زودتر درست میشه :n13: :n02:

Armin.Computer
24-06-2013, 23:18
بشدت موافق امروز داشتم خوزشتان رو میدیدم با128 نامحدود سرعت 100به بالا داشتن همه استانا وضعیت مطلوب اما اینجا.......
واقعا چرا باید اینجوری باشه کسی شفاف توضیح نمیده چرا صاحب نداره...:n03:

من خوزستانم
128 دارم
70-80 میانگین میگیریم
در کل راضی هستم
فعلا تو استان به نظر من از همه بهتر همین مخابراته

sasan.69
24-06-2013, 23:30
من خوزستانم
128 دارم
70-80 میانگین میگیریم
در کل راضی هستم

نوش جونت......التماس دانلود داریم:n02:

sasan.69
24-06-2013, 23:35
معلوم نیست اینا چرا اینطورین میشه مگه ندونی مشکل پهنای باند کی برطرف میشه قبلا زنگ میزدی میگفتن معلوم نیست الان میگن به زودی مشکل حل میشه حالا چند وقت زمان میبره تا مشکل حل شه خدا میدونه از یه طرف میگه نمیدونم بعد میگم تا یک ماه دیگه مشکل حل میشه میگه زودتر درست میشه :n13: :n02:

اصلا جواب گو نیستن الان دقیقا یه ماه اینجوریه اصلا به خودشونم نمیارن اگه چاره داشتم جمع اوری میکردم حیف که isp درست درمون نیست اینجا

24-06-2013, 23:38
من خوزستانم
128 دارم
70-80 میانگین میگیریم
در کل راضی هستم

خوش به حالتون. راحت دانلود کنید. این ضحی کیش ها رحم بهشون نیومده. حدود 1 ماهه و نیمه ما رو مسخره کردن. جمله های تکراری. به زودی درست می شه. گزارش رو فرستادیم تهران. پهنای باند مخابرات کم شده. گزارشی از کابرا گرفتیم که کاهش سرعت رو تأیید می کنه. به زودی درست میشه. نمی دونیم کی درست میشه (!) و الی آخر.

TimeWarp
25-06-2013, 09:06
من اندیشه سبز خزر دارم خط 4 هیچ مشکلی نداشتمو ندارم شما خط مخابرات داری از اندیشه و همون طور کن کارمند اندیشه گفت فقط اندیشه براشون میفروشه و هیچ ربطی به سخت افزارش نداره و تنها فروشنده هست

سرعت 200 هست
پیج باز نمیکنه

مشکل یه جای دیگست یا شاید منطقه ای هست! پشتیبانی چیزی نگفته ؟راه حلی یا چیزی؟ آخه منم مخابرات اندیشه دارم ولی مشکل پیج باز کردن ندارم. فقط بعضی موقع ها که پینگ پر تایم اوت بشه این مشکل پیش میاد ولی رو دانلودم تاثیر میذاره نه فقط پیج باز کردن.:n01:

minime
25-06-2013, 10:19

سرعت 200 هست
پیج باز نمیکنه

با شیلترفکن هم همینجوریه ؟
از یکی پرسیدم گفت مشکل سرورهای شیلترینگ منطقه ای هست , ترافیک بالا ست و سرورها جوابگوی درخواستهای میلیونی نیستن.
هر وقت اینجوریه یه سایت شیلتر شده رو باز کنید ببینید رو کدوم سرور شیلترینگ هستین , هر وقت هم صفحه خوب باز میشه بازم همین تست رو انجام بدید حتما نتیجش متفاوته.

TURBO_BOY2006
25-06-2013, 11:36
جمع آوری دوست عزیز بهترین شکایت هست وقتی یهویی 200 نفر بریم جمع کنیم حساب کار دستشون می یاد ولی خوب کیه که این کار رو بکنه

مشکل اینجاست که همه دنبال جایگزین می گردنن ولی به نظر من بهترین کار جمع آوری با تعداد بالا هست فکر کن این ضحی کیش ببینه تو 1 روز 500 نفر درخواست جمع آوری کردن فکر می کنه مشکل رو حل نمی کنه به خدا به 1 هفته نشده مشکل رو حل می کنه ولی مشکل ما رشتی جماعت همینه همش می مونیم تا اوضاع بهتر بشه ولی هر روز دریغ از دیروز

از شانس بد من جز این مخابرات ، چیز دیگه تحت پوشش نیستیم و من واسه پایان نامم بدجور نیاز به نت دارم. :n03: در غیر این صورت جمع میکردم.

Armin.Computer
25-06-2013, 11:43
نوش جونت......التماس دانلود داریم:n02:

خوش به حالتون. راحت دانلود کنید. این ضحی کیش ها رحم بهشون نیومده. حدود 1 ماهه و نیمه ما رو مسخره کردن. جمله های تکراری. به زودی درست می شه. گزارش رو فرستادیم تهران. پهنای باند مخابرات کم شده. گزارشی از کابرا گرفتیم که کاهش سرعت رو تأیید می کنه. به زودی درست میشه. نمی دونیم کی درست میشه (!) و الی آخر.

وضعیت شرکت های خصوصی اونجا چه جوریه؟

adrenalin
25-06-2013, 12:49
همین الان تماس گرفتم با شکرت ضحی کیش تهران بعد 10 دقیقه الافی یکی اومد جواب داد و تکلیف ما رو روشن کرد با این شرکت میگن مخابرات گیلان مشکل پهنای باند داره و نمیشه افزایش داد بعد گفتم چه طور بقیه استان های همین شرکت در حال ارائه خدمات هست کمتر مشکل دار یا اصلا ندارن همین جواب گفت که مشکل از مخابرات گیلان و پهنای باند نداره ارائه کنه :n21:
گفتم چقدر زمان میبره تا رفع بشه گفتن معلوم نیست:n24:میگفت اگه خیلی واستون مهمه می تونید در خواست جمع آوری صادر کنیم :n05:

soheilnouri
25-06-2013, 13:04
سلام من رشتم و تو خونه گلسار انديشه دارم و تو محل مار پارس وي..ميخام واسه ويلام تو ١٠ كيلومتري رشت بذارم.چيو توصيه مكنيد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Dr-leecher
25-06-2013, 13:59
سلام من رشتم و تو خونه گلسار انديشه دارم و تو محل مار پارس وي..ميخام واسه ويلام تو ١٠ كيلومتري رشت بذارم.چيو توصيه مكنيد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

اگه تهمت دیشب تکرار نشه و منو جای rahimgms اشباه نگیرن :n02: میگم اندیشه بگیر عالیه البته نه پورت مخابرات پورت خوده اندیشه بگیرید

25-06-2013, 14:28
میگفت اگه خیلی واستون مهمه می تونید در خواست جمع آوری صادر کنیم :n05:

این قسمت صحبتشون «اند» مشتری مداریه!!!:angry::n24: